Přihlášky závodu: West cup

Datum:
01.09.2017
Místo konání:
Rudné u Nejdku
Pořadatel:
NEK - Nejdek Orienteering
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HD10L     HDR     P3     T5    
1.30 km, 25 m, 5 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 Ano Ano Ano 210 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 Ano Ano Ano 210 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 Ano Ano Ano 210 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV0752 Bauerová Aneta TJ Slovan Karlovy Vary C 2059774 Ne Ano Ano 180 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2103247 Ano Ano Ano 210 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 Ano Ano Ano 210 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory C 416181 Ano Ano Ano 210 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 9102146 Ano Ano Ano 210 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 Ano Ano Ano 210 Kč
87Z0799 Peřinová Eliška LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 2103720 Ano Ano Ano 210 Kč
7SX5701 Natálie Frantová TJ Radon Vysoká Pec 2087686 Ano Ne Ano 180 Kč
1BC0798 Česáková Alice Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 150 Kč
2.20 km, 70 m, 9 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
NEK0550 Čáslavská Klára Nejdek Orienteering C 2113473 Ne Ano Ano 180 Kč
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň B 2082947 Ano Ano Ano 210 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 1400426 Ano Ano Ano 210 Kč
NEJ0651 Holíková Petra TJ Jiskra Nejdek C 2087719 Ne Ne Ano 90 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 2087704 Ne Ne Ano 90 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 Ano Ano Ano 210 Kč
KPY0550 Kovandová Kamila SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA0551 Postránská Adéla MLOK Mariánské Lázně C 1421928 Ne Ano Ano 180 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice B 9102084 Ano Ano Ano 210 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov B 8684 Ano Ano Ano 210 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 Ano Ano Ano 210 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš C 2080957 Ano Ano Ano 210 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš C 2104705 Ano Ano Ano 210 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 Ano Ano Ano 210 Kč
MFP0550 Blahutová Martina VŠSK MFF UK Praha C 53611 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov C 9200732 Ne Ano Ano 180 Kč
KRL0552 Zmarzláková Olga Kometa Kralovice B 232613 Ano Ano Ano 210 Kč
87Z0599 Peřinová Anna LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 2103726 Ano Ano Ano 210 Kč
87Z0598 Peřinová Zuzana LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 2106733 Ano Ano Ano 210 Kč
7SX0551 Anika Zázvorková TJ Radon Vysoká Pec 2118473 Ano Ne Ano 180 Kč
7SX0552 Zuzana Měchurová TJ Radon Vysoká Pec 2118502 Ano Ne Ano 180 Kč
NEJ6352 Alena Veselá TJ Jiskra Nejdek 2087693 Ano Ne Ano 180 Kč
31D0550 Neumann Johanna (GER) SV Lengefeld 7777077 Ano Ano Ano 380 Kč
KRL0654 Čadková Marcela Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 380 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 2801042 Ano Ano Ano 380 Kč
1BC0599 Česáková Ivana Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 150 Kč
1BC0699 Křiklavová Magdalena Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 150 Kč
1BC0698 Stiborová Jolana Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 150 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary C 7202879 Ne Ne Ano 130 Kč
87Z0589 Kolovratová Tereza LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 zapůjčit Ne Ano Ano 300 Kč
87Z0588 Študlarová Zuzana LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 zapůjčit Ne Ano Ano 300 Kč
2.70 km, 55 m, 14 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering B 2035733 Ano Ano Ano 210 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering B 2056284 Ano Ano Ano 210 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 Ano Ano Ano 210 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 Ne Ano Ano 180 Kč
KPY0451 Řídká Tereza SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 Ano Ano Ano 210 Kč
MAS0352 Petříková Adéla KČT Aš B 4455 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 301730 Ano Ano Ano 210 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 2073704 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 Ano Ano Ano 210 Kč
LME0451 Machová Anna SK Los Mělník B 2060278 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV0452 Nováková Anna TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 Ano Ano Ano 210 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 Ano Ano Ano 210 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 Ano Ano Ano 210 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 Ano Ano Ano 210 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM0455 Mikešová Julie KOS Slavia Plzeň C 434836 Ne Ano Ano 180 Kč
87Z0399 Nováčková Johana LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 zapůjčit Ne Ano Ano 220 Kč
31D0350 Neumann Lena (GER) SV Lengefeld 7122003 Ano Ano Ano 380 Kč
SKV0453 Smolíková Zuzana TJ Slovan Karlovy Vary C 2116479 Ano Ano Ano 380 Kč
1BC0499 Česáková Eliška Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 150 Kč
SKV0351 Řeháková Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary B 7202893 Ne Ne Ano 130 Kč
3.20 km, 65 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš C 301510 Ano Ano Ano 290 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň B 2097287 Ano Ano Ano 290 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 Ano Ano Ano 290 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2115749 Ano Ano Ano 290 Kč
DCH0165 Trpáková Daniela Radioelektronika Cheb C 2092353 Ne Ano Ne 100 Kč
DCH0258 Daňková Dominika Radioelektronika Cheb C 2103785 Ne Ano Ne 100 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 Ano Ano Ano 290 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 7090701 Ano Ano Ano 290 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 7260007 Ano Ano Ano 290 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 2067349 Ano Ano Ano 500 Kč
3.10 km, 110 m, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha A 2021848 Ano Ano Ano 290 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora KČT Aš B 301514 Ano Ano Ano 290 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 Ano Ano Ano 290 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 Ano Ano Ano 290 Kč
KRL9954 Škrlová Kristýna Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 290 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 Ne Ano Ne 100 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 Ano Ano Ano 500 Kč
4.30 km, 105 m, 21 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ano Ano Ano 290 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 Ano Ano Ano 290 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 Ano Ano Ano 290 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 Ano Ano Ano 290 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 Ano Ano Ano 290 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP9162 Uhlíková Tereza SK Praga C 995836 Ne Ano Ne 100 Kč
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 51708 Ano Ano Ano 290 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 Ano Ano Ano 290 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 Ano Ne Ne 120 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary C 7260021 Ano Ano Ano 290 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 Ano Ano Ano 290 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 Ano Ano Ano 290 Kč
NNN9599 Bohuňková Veronika Neregistrovaní (NNN) Ano Ano Ano 290 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 Ano Ano Ano 290 Kč
KPY8752 Gottliebová Petra SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1420853 Ne Ano Ano 200 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 Ano Ano Ano 290 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary C 7003008 Ano Ano Ano 290 Kč
61X9850 Koldinská Veronika koldi 2103717 Ano Ano Ano 290 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano 290 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 Ne Ano Ano 200 Kč
SSU9191 Březinová Marie SK Severka Šumperk C 888629 Ano Ano Ano 290 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 Ano Ano Ano 290 Kč
69X8650 Helikarová Kateřina HO Humanita 2035157 Ano Ano Ano 290 Kč
VPM8787 Bouchalová Vendula KOS Slavia Plzeň C 995858 Ne Ano Ne 100 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 Ano Ano Ano 500 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 Ano Ano Ano 500 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk C 7003039 Ano Ne Ne 180 Kč
BZP8650 Přívozníková Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 Ne Ano Ano 360 Kč
SKV9551 Smolíková Lucie TJ Slovan Karlovy Vary C 2116461 Ano Ano Ano 500 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 7207704 Ano Ano Ano 500 Kč
4.20 km, 135 m, 21 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano 290 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 Ano Ano Ano 290 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 Ano Ano Ano 290 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 Ano Ano Ano 290 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 Ano Ano Ano 290 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 Ano Ano Ano 290 Kč
MFP7550 Nyklová Helena VŠSK MFF UK Praha C 51872 Ano Ano Ano 290 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 Ano Ano Ano 290 Kč
SKV7551 Vlašímská Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA8250 Placková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 515060 Ano Ano Ano 290 Kč
7VX7350 Čermáková Monika StillAliveCZ 2118477 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 1421911 Ne Ne Ano 100 Kč
KAD7250 Jandová Lenka Originální Vivalín Team Kadaň C 301670 Ano Ne Ne 120 Kč
MLA7450 Postránská Radka MLOK Mariánské Lázně C 1421929 Ne Ano Ano 200 Kč
SKV7451 Bredlerová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7204509 Ano Ano Ano 290 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 Ano Ano Ano 290 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 Ano Ano Ano 290 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 Ano Ano Ano 290 Kč
DOR7752 Lorencová Marcela OK Dobříš C 2045320 Ano Ano Ano 290 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 290 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka VŠSK MFF UK Praha C 51928 Ano Ano Ano 290 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 52182 Ne Ano Ano 200 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 1421917 Ne Ano Ano 360 Kč
MLA7451 Černá Monika MLOK Mariánské Lázně C 331203 Ne Ano Ne 180 Kč
1BC7699 Turčinová Kamila Ski klub Karlovy Vary 7201766 Ne Ano Ano 360 Kč
3.60 km, 90 m, 18 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPM6352 Kolovská Ilona OK Lokomotiva Plzeň C 301706 Ano Ano Ne 220 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano 290 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 Ano Ano Ano 290 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 Ne Ano Ano 200 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2102533 Ano Ano Ano 290 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 Ano Ano Ano 290 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 Ano Ano Ano 290 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 Ano Ano Ano 290 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 Ano Ano Ano 290 Kč
NEJ6550 Danihelová Janka TJ Jiskra Nejdek C 232202 Ano Ano Ano 290 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 Ano Ano Ano 290 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 1421930 Ano Ano Ano 290 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 Ano Ano Ano 290 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 1421920 Ano Ano Ano 290 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 Ano Ano Ano 290 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 Ne Ano Ano 200 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ano Ano Ano 290 Kč
KRL6951 Škrlová Hana Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 290 Kč
MLA6657 Macurová Jana MLOK Mariánské Lázně C 301485 Ne Ano Ne 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 Ano Ano Ano 290 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 Ano Ano Ne 220 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416176 Ano Ne Ne 120 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 Ne Ano Ne 100 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 995881 Ano Ano Ano 500 Kč
3.20 km, 95 m, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 290 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ano Ano Ano 290 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 Ano Ano Ano 290 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 Ano Ano Ano 290 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 1421925 Ano Ano Ne 220 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 Ano Ano Ano 290 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 Ano Ano Ano 290 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano 290 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 Ano Ano Ano 290 Kč
KSH5751 Patáková Mária OB Kašperské Hory C 232257 Ano Ano Ano 290 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 Ano Ano Ano 290 Kč
VPM5950 Doležalová Liběna KOS Slavia Plzeň C 2075661 Ano Ano Ano 500 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 Ano Ano Ano 500 Kč
2.40 km, 55 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LLI4451 Krausová Marie TJ Loko Liberec C 51214 Ano Ano Ano 210 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 Ano Ano Ano 210 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 Ano Ano Ano 210 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 Ano Ano Ano 210 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 Ano Ano Ano 210 Kč
MAS5150 Dlouhá Lenka KČT Aš C 232364 Ne Ne Ano 90 Kč
MFP5199 Nyklová Helena VŠSK MFF UK Praha 301337 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM4350 Beránková Pavla KOS Slavia Plzeň C 330650 Ne Ano Ne 90 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 Ne Ano Ano 180 Kč
1.30 km, 25 m, 5 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
NEK0700 Pávek Štěpán Nejdek Orienteering C 2096262 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov C 2102677 Ano Ano Ano 210 Kč
KPY0700 Kouřil Vojta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2121097 Ano Ano Ano 210 Kč
MAS0701 Brabec Matěj KČT Aš C 2026161 Ne Ano Ano 180 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 2103269 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2031365 Ne Ano Ano 180 Kč
LPM0800 Tříska Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 2082920 Ano Ano Ano 210 Kč
KRL0701 Biersak Petr Kometa Kralovice C 232960 Ano Ano Ano 210 Kč
KRL0702 Škrle Michael Kometa Kralovice C 207825 Ano Ano Ano 210 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 Ano Ano Ano 210 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 Ano Ano Ano 210 Kč
DOR0702 Lorenc Vašek OK Dobříš C 2044885 Ano Ano Ano 210 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš C 2104694 Ano Ano Ano 210 Kč
DOR0806 Peckl Kryštof OK Dobříš C 2111761 Ano Ano Ano 210 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš C 2080956 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary C 7791777 Ano Ano Ano 210 Kč
87Z0749 Bauer David LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 zapůjčit Ne Ano Ano 220 Kč
7SX0741 Matěj Kříž TJ Radon Vysoká Pec 2118466 Ne Ne Ano 90 Kč
31D0800 Neumann Rasmus (GER) SV Lengefeld 7707777 Ano Ano Ano 380 Kč
MLA0700 Janoch Mikuláš MLOK Mariánské Lázně C 2085576 Ne Ano Ano 260 Kč
95D0949 Groß Matti (GER) SV Wissenschaft Quedlinburg 6518 Ano Ano Ano 380 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2801030 Ano Ano Ano 380 Kč
1BC0749 Rüster Maximilian Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 150 Kč
2.50 km, 50 m, 9 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
NEK0501 Pelikán Aleš Nejdek Orienteering C 2113367 Ano Ano Ano 210 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 Ano Ano Ano 210 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 Ne Ano Ano 180 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091552 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 Ano Ano Ano 210 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091542 Ano Ano Ano 210 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 Ano Ano Ano 210 Kč
MFP0600 Matoušek Martin VŠSK MFF UK Praha C 301366 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň B 2082911 Ano Ano Ano 210 Kč
KPY0505 Žebrák Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091561 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov C 7201205 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 1421927 Ano Ano Ano 210 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 2080905 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV0502 Košina Tobiáš TJ Slovan Karlovy Vary C 7204501 Ano Ano Ano 210 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2080952 Ano Ano Ano 210 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš B 2042521 Ano Ano Ano 210 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 Ano Ano Ano 210 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 Ano Ano Ano 210 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 2099508 Ano Ano Ano 380 Kč
87Z0549 Kulhánek Jáchym LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 zapůjčit Ne Ne Ano 110 Kč
ONO0601 Smrt Vojtěch SKOB Ostrov C 7209780 Ano Ano Ano 380 Kč
7SX0601 Matěj Andrš TJ Radon Vysoká Pec 2113398 Ano Ne Ano 180 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně B 1421918 Ne Ano Ano 260 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně B 1421915 Ano Ano Ano 380 Kč
BSO0601 Veseleňák Karel KOB Baník Sokolov C 232240 Ano Ano Ano 380 Kč
2.80 km, 75 m, 15 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
NEK0401 Čáslavský David Nejdek Orienteering C 2115080 Ano Ano Ano 210 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov B 8631582 Ano Ano Ano 210 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha B 682668 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary B 9005143 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň C 2082944 Ano Ano Ano 210 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 Ano Ano Ano 210 Kč
MAS0302 Vendelberger Tomáš KČT Aš C 2026165 Ano Ano Ano 210 Kč
MFP0302 Nykl Petr VŠSK MFF UK Praha 301355 Ano Ano Ano 210 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 Ano Ano Ano 210 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 Ano Ano Ano 210 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 Ano Ano Ano 210 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 Ne Ano Ano 180 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 Ne Ano Ano 180 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 7260011 Ano Ano Ano 210 Kč
DCH0309 Trpák Jan Radioelektronika Cheb C 2103765 Ne Ano Ne 90 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 7204986 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 1421923 Ano Ano Ne 180 Kč
87Z0349 Pavlas Ondra LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 zapůjčit Ne Ano Ano 220 Kč
87Z0348 Kulhánek Ondřej LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 zapůjčit Ne Ne Ano 110 Kč
1BC0349 Dlabač Marek Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 150 Kč
1BC0449 Turčin Jan Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ano 300 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 Ano Ano Ano 380 Kč
3.30 km, 75 m, 16 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 1421913 Ne Ne Ano 100 Kč
DCH0113 Svatek Daniel Radioelektronika Cheb C 2090868 Ne Ano Ne 100 Kč
DCH0205 Svatek Samuel Radioelektronika Cheb C 2090848 Ne Ano Ne 100 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory C 2080906 Ano Ano Ano 290 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 7875 Ano Ano Ano 290 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 Ano Ano Ano 290 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 2104701 Ano Ano Ne 220 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov C 8687 Ano Ano Ano 500 Kč
4.00 km, 120 m, 17 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 Ano Ano Ano 290 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 Ano Ano Ano 290 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov B 8683 Ano Ano Ano 290 Kč
5.70 km, 180 m, 23 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2067930 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 Ano Ano Ano 290 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 Ano Ano Ano 290 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 Ano Ano Ano 290 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 Ano Ano Ano 290 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice 7205005 Ano Ano Ano 290 Kč
VPM8701 Václavík Jan KOS Slavia Plzeň C 2031375 Ano Ano Ano 290 Kč
SKV7701 Bauer Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 8644880 Ne Ano Ano 200 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 Ano Ano Ano 290 Kč
KAM7500 Zámečník David OK Kamenice C 2060207 Ano Ano Ano 290 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 Ano Ano Ano 290 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 Ne Ano Ano 200 Kč
45Z8500 Štembera Petr Trosečníci 1420730 Ne Ano Ano 200 Kč
MLA9205 Kamaryt Michal MLOK Mariánské Lázně C 1421919 Ano Ano Ano 290 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga B 9102565 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA9306 Macura Jan MLOK Mariánské Lázně C 1421921 Ano Ano Ne 220 Kč
69X8200 Tůma Martin HO Humanita 7205004 Ano Ano Ano 290 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 Ano Ano Ano 290 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 Ano Ano Ano 290 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 Ano Ano Ano 290 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň C 995860 Ne Ano Ne 100 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 Ano Ano Ne 220 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 Ano Ne Ne 120 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 51628 Ano Ano Ano 290 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 Ano Ano Ano 500 Kč
NEK9949 Karchňák Jan Nejdek Orienteering 2067348 Ne Ano Ano 200 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 Ano Ano Ano 500 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 7205564 Ne Ano Ano 360 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 Ano Ano Ne 360 Kč
97D9549 Pasda Florian (GER) USV Jena 1398595 Ne Ano Ne 180 Kč
97D9749 Hochstetter Joris (GER) USV Jena 7161997 Ne Ano Ne 180 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 2051487 Ne Ano Ne 180 Kč
5.40 km, 180 m, 24 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 Ano Ano Ano 290 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 7209464 Ano Ano Ano 290 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 Ano Ano Ano 290 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 Ano Ano Ano 290 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 Ne Ano Ne 100 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 Ano Ano Ano 290 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 Ano Ano Ano 290 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 Ano Ano Ano 290 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 Ano Ano Ano 290 Kč
MAS7800 Křížek Filip KČT Aš C 301726 Ne Ano Ano 200 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 Ano Ano Ano 290 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 9201325 Ano Ano Ano 290 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 Ne Ano Ano 200 Kč
LPM7603 Kožíšek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082946 Ano Ano Ano 290 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 Ano Ano Ano 290 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 Ano Ano Ano 290 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 Ano Ano Ano 290 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 Ano Ano Ano 290 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 7209469 Ano Ano Ano 290 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 515159 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 1421926 Ano Ne Ne 120 Kč
KRL6401 Sedláček Tomáš Kometa Kralovice C 51476 Ne Ano Ano 200 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 Ano Ano Ano 290 Kč
BSO8202 Schimm Petr KOB Baník Sokolov C 2067926 Ano Ano Ano 290 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň C 887623 Ne Ano Ano 200 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 Ano Ano Ano 290 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 Ano Ano Ano 290 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 Ano Ano Ano 290 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 Ano Ano Ano 290 Kč
MFP7301 Blahuta Marek VŠSK MFF UK Praha C 897349 Ano Ano Ano 290 Kč
SKV7302 Turek Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 7464855 Ano Ano Ano 290 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 Ano Ano Ano 500 Kč
44C7649 Bauer Jan Neregistrovaní zapůjčit Ne Ano Ano 240 Kč
95D7449 Groß Sebastian (GER) SV Wissenschaft Quedlinburg 8140214 Ano Ano Ano 500 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 Ano Ano Ano 500 Kč
37S7200 Fujak Vladimir (SVK) Kysucke Nove Mesto 425448 Ne Ano Ne 180 Kč
ONO7401 Ritter Aleš SKOB Ostrov C 7202865 Ano Ano Ano 500 Kč
4.40 km, 145 m, 22 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 Ano Ano Ano 290 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 Ano Ano Ano 290 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 Ano Ano Ano 290 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 Ne Ano Ano 200 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 Ano Ano Ano 290 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano 290 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 Ano Ano Ano 290 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 Ano Ano Ano 290 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 Ano Ano Ano 290 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 Ano Ano Ano 290 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 1421912 Ano Ano Ano 290 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 Ano Ano Ano 290 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 8230366 Ano Ne Ne 120 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 2067948 Ano Ano Ano 290 Kč
DCH6002 Čech Petr Radioelektronika Cheb C 681885 Ne Ano Ano 200 Kč
KSH7001 Šustr Pavel OB Kašperské Hory C 2075672 Ano Ano Ano 290 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 Ano Ano Ano 290 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 Ne Ano Ano 200 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ano Ano Ano 290 Kč
BSO7100 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 301421 Ano Ano Ano 290 Kč
BSO7003 Solomko Vladimír KOB Baník Sokolov C 7876 Ne Ano Ano 200 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 Ano Ano Ano 290 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 9101679 Ano Ano Ano 290 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 52181 Ne Ano Ano 200 Kč
VPM7002 Mikeš Roman KOS Slavia Plzeň C 2051482 Ne Ano Ano 200 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA6708 Bína Pavel MLOK Mariánské Lázně C 232231 Ano Ano Ano 290 Kč
87Z6549 Nováček Jan LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 zapůjčit Ne Ano Ano 240 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 682380 Ano Ano Ano 500 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 Ano Ne Ano 360 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 Ano Ano Ano 500 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 Ne Ano Ano 360 Kč
26D6549 Finkenstaedt Björn (GER) OLV Potsdam 1407595 Ano Ano Ano 500 Kč
66D6549 Döhler Thomas (GER) SV Pechbrunn 1800 Ne Ano Ne 180 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 Ano Ano Ano 500 Kč
97D6349 Pasda Clemens (GER) USV Jena 1398583 Ne Ano Ne 180 Kč
4.10 km, 155 m, 21 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 Ano Ano Ano 290 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 Ano Ano Ano 290 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 Ano Ano Ano 290 Kč
VPM4502 Beránek Petr KOS Slavia Plzeň C 330530 Ne Ano Ne 100 Kč
7VX5400 Vávra Petr StillAliveCZ 995897 Ano Ano Ano 290 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 Ano Ano Ano 290 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 Ano Ano Ano 290 Kč
DCH5301 Schejbal Ladislav Radioelektronika Cheb C 232373 Ne Ano Ne 100 Kč
MLA5903 Macura Jaroslav MLOK Mariánské Lázně C 301486 Ne Ano Ne 100 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 Ano Ano Ano 500 Kč
VPM5009 Blažek Jiří KOS Slavia Plzeň C 253118 Ne Ano Ano 360 Kč
VPM5701 Doležal Jan KOS Slavia Plzeň C 2075662 Ano Ano Ano 500 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 Ano Ano Ano 500 Kč
2.80 km, 70 m, 16 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 Ano Ano Ano 210 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 Ano Ano Ano 210 Kč
LLI4501 Kraus Jan TJ Loko Liberec C 51213 Ano Ano Ano 210 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 Ano Ano Ano 210 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 Ano Ano Ano 210 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 Ano Ano Ano 210 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 Ano Ano Ano 210 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 Ano Ano Ano 210 Kč
KAD4701 Janda Josef Originální Vivalín Team Kadaň C 301667 Ano Ano Ano 210 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 Ano Ano Ano 210 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301718 Ano Ano Ano 210 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 Ano Ano Ano 210 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 Ano Ano Ano 210 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 Ne Ano Ne 90 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 1421916 Ano Ano Ano 380 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 Ano Ano Ano 380 Kč
2.80 km, 30 m, 5 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
NEK1100 Fecko Richard Nejdek Orienteering C Ano Ano Ano 110 Kč
MAS0800 Mála Matyáš KČT Aš C 2026162 Ano Ano Ano 110 Kč
VSP0851 Hejnová Barbora USK Praha C 411503 Ne Ano Ano 80 Kč
LPM0750 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2088719 Ano Ano Ano 110 Kč
LPM0952 Dvořáková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2102687 Ano Ano Ano 110 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 Ano Ano Ano 110 Kč
SKV0753 Nováková Eliška TJ Slovan Karlovy Vary C zapůjčit Ano Ano Ano 170 Kč
KRL1002 Houba Vojtěch Kometa Kralovice C Ne Ano Ano 80 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C 9091907 Ano Ano Ano 110 Kč
BSO0900 Gregor Richard KOB Baník Sokolov C 301405 Ne Ano Ne 40 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň C 8531 Ne Ano Ano 80 Kč
DOR0850 Forstereviczová Julie OK Dobříš 2104707 Ne Ano Ano 80 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 Ano Ano Ano 110 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 Ano Ano Ano 110 Kč
MLA0900 Postránský Adam MLOK Mariánské Lázně C 2082921 Ne Ano Ano 80 Kč
87Z0949 Krul Michal LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 zapůjčit Ne Ano Ano 120 Kč
87Z0999 Pátková Viktorie LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 zapůjčit Ne Ano Ano 120 Kč
7SX0701 Matěj Kříž TJ Radon Vysoká Pec 2118466 Ano Ne Ne 40 Kč
7SX5901 Barbora Šebestová TJ Radon Vysoká Pec 2087686 Ne Ne Ano 40 Kč
7SX5902 Karina Měchurová TJ Radon Vysoká Pec 2087685 Ano Ne Ano 80 Kč
7SX0801 Aleš Vaněček TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ne Ano 120 Kč
NEK1000 Jakub Smolárik Nejdek Orienteering Ano Ano Ano 110 Kč
MLA1151 Fišáková Leona MLOK Mariánské Lázně C 2082925 Ne Ano Ano 80 Kč
NEK1049 Lepší Jindřich Nejdek Orienteering Ano Ano Ano 110 Kč
NEK1048 Lepší Tadeáš Nejdek Orienteering Ano Ano Ano 110 Kč
BZP1000 Frýdecký Tomáš Báječné ženy v orientačním běhu C 766112 Ne Ano Ano 80 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 Ne Ano Ano 80 Kč
1BC0949 Korellus Lukáš Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 60 Kč
1BC0899 Ritterová Lída Ski klub Karlovy Vary 2103708 Ano Ano Ano 110 Kč
1BC0898 Stiborová Apolena Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 60 Kč
1BC0799 Mašková Lucie Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 60 Kč
2.80 km, 30 m, 5 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 Ano Ano Ano 110 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 Ano Ano Ano 110 Kč
KPY0802 Michálek Daniel SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit Ne Ano Ano 120 Kč
KPY0900 Kopecký Oldřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091563 Ano Ano Ano 110 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 Ano Ano Ano 110 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 Ano Ano Ano 110 Kč
LPM1001 Šitra Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2090869 Ano Ano Ano 110 Kč
MAS1001 Brabec Zdeněk KČT Aš C 2087666 Ne Ano Ano 80 Kč
LPM0950 Sosnová Aneta OK Lokomotiva Plzeň C 2113494 Ano Ano Ne 80 Kč
LOU7550 Šunková Karolína SK Moravan Louňovice zapůjčit Ano Ano Ano 170 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice zapůjčit Ano Ano Ano 170 Kč
LOU1200 Šunka Hubert SK Moravan Louňovice zapůjčit Ano Ano Ano 170 Kč
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice zapůjčit Ano Ano Ano 170 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně C 888609 Ano Ano Ano 110 Kč
MLA1101 Klier Šimon MLOK Mariánské Lázně C 7884 Ano Ano Ne 80 Kč
MFP1349 Matoušek Vít VŠSK MFF UK Praha Ano Ano Ano 110 Kč
VPM1050 Vodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň C 2097288 Ne Ano Ano 80 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 2016320 Ano Ano Ano 110 Kč
BSO1200 Gregor Ondřej KOB Baník Sokolov C 232239 Ne Ano Ne 40 Kč
BSO1400 Rambousek Marek KOB Baník Sokolov C 7872 Ne Ano Ano 80 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 Ano Ano Ano 110 Kč
DOR1050 Chmelíková Anežka OK Dobříš C 2104709 Ne Ne Ano 40 Kč
DOR1100 Španěl Vít OK Dobříš C 2045318 Ano Ano Ano 110 Kč
DOR1150 Pecklová Laura OK Dobříš 2104691 Ano Ano Ano 110 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie VŠSK MFF UK Praha C 405999 Ano Ano Ano 110 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 2102673 Ne Ano Ano 80 Kč
87Z1099 Nováková Julie LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 zapůjčit Ano Ano Ano 170 Kč
44C1299 Bauerová Lucie Neregistrovaní zapůjčit Ne Ano Ano 120 Kč
MAS0949 Dlouhý Erik KČT Aš Ne Ne Ano 40 Kč
KRL1099 Houbová Eliška Kometa Kralovice 51475 Ne Ano Ano 80 Kč
7SX1099 MatějSáraEmilkaAndrejka TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ne Ano 120 Kč
7SX1098 Prckové RADON TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ne Ano 120 Kč
VPM1001 Chramosta Petr KOS Slavia Plzeň C 2103737 Ne Ano Ne 40 Kč
NEJ1450 Freyová Sára TJ Jiskra Nejdek C 49618 Ano Ne Ne 40 Kč
1BC1049 Ritter Jakub Ski klub Karlovy Vary 2117426 Ano Ano Ano 110 Kč
1BC1048 Korrelus Jakub Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 60 Kč
2.50 km, 45 m, 9 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano 160 Kč
ONO7600 Donda Jiří SKOB Ostrov C 2102676 Ano Ano Ano 160 Kč
KPY7850 Procházková Jitka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 52030 Ano Ano Ano 160 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 Ne Ano Ne 60 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 Ano Ne Ano 120 Kč
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 Ano Ano Ano 160 Kč
LCV9401 Kraus Jindřich TJ Lokomotiva Chomutov 253146 Ano Ano Ano 160 Kč
KPY7352 Michálková Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 Ne Ano Ano 120 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 Ano Ano Ano 160 Kč
MAS7850 Milionová Hedvika KČT Aš Ne Ano Ano 120 Kč
OKP6500 Himmel Petr SK OK 24 Praha C 303918 Ano Ano Ano 160 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 Ano Ano Ano 160 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 Ano Ano Ano 160 Kč
VSP7463 Titzová Pavlína USK Praha C 2049522 Ano Ano Ano 160 Kč
LPM7750 Stehlíková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2104599 Ano Ano Ne 120 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 Ne Ano Ano 120 Kč
ONO0302 Barda Tomáš SKOB Ostrov C 301495 Ne Ano Ano 120 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 Ano Ano Ano 160 Kč
MLA7501 Postránský Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 2073705 Ne Ano Ano 120 Kč
DOR0302 Forsterevicz Matouš OK Dobříš 2050487 Ne Ano Ano 120 Kč
DOR0509 Forsterevicz Ondřej OK Dobříš 2058510 Ne Ano Ano 120 Kč
DOR5801 Havlíček Tomáš OK Dobříš 2104710 Ano Ano Ano 160 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš 2082932 Ano Ano Ano 160 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš 2058502 Ne Ne Ano 60 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 Ano Ano Ano 160 Kč
DOR7502 Neuer Pavel OK Dobříš 2104692 Ano Ano Ano 160 Kč
DOR7852 Neuerová Kateřina OK Dobříš 2104697 Ano Ano Ano 160 Kč
MLA8002 Klierová Simona MLOK Mariánské Lázně Ano Ano Ne 120 Kč
MLA0500 Milota Jan MLOK Mariánské Lázně C 416176 Ne Ano Ne 60 Kč
87Z9949 Peřina Jan LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 2103751 Ano Ano Ano 160 Kč
87Z9999 Peřinová Štěpánka LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 zapůjčit Ano Ano Ano 220 Kč
44C7499 Bauerová Petra Neregistrovaní zapůjčit Ne Ano Ano 160 Kč
KRL9949 Houba Petr Kometa Kralovice 51477 Ne Ano Ano 120 Kč
KRL9605 Žákovec Jan Kometa Kralovice 232611 Ano Ano Ano 160 Kč
ONO9949 Smrt Matěj SKOB Ostrov 301494 Ne Ano Ano 120 Kč
ONO9999 Smrtová Erika SKOB Ostrov 301496 Ne Ano Ano 120 Kč
SKV8799 Haberzettlová Petra TJ Slovan Karlovy Vary 331098 Ano Ano Ne 120 Kč
KRL6701 Hanák Martin Kometa Kralovice C 51477 Ano Ano Ano 160 Kč
26D9949 Wochnik Thomas (GER) OLV Potsdam 997922 Ano Ano Ano 160 Kč
MLA0303 Novák Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 2073701 Ano Ne Ne 60 Kč
1BC7799 Váchová Ilona Ski klub Karlovy Vary 2113446 Ano Ano Ano 160 Kč
1BC7949 Korellus Petr Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 80 Kč
1BC7649 Křiklava Adam Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 80 Kč
1BC7999 Křiklavová Petra Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 80 Kč
1BC0149 Křiklava Jakub Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 80 Kč
1BC0148 Delinger Mikuláš Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 80 Kč
1BC7698 Česáková Michaela Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 80 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš 2050488 Ano Ano Ano 160 Kč
3.50 km, 115 m, 18 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 Ne Ano Ano 120 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 Ne Ano Ano 120 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 Ne Ano Ano 120 Kč
VPM8750 Václavíková Monika KOS Slavia Plzeň C 1409873 Ano Ano Ano 160 Kč
VSP7400 Titz Pavel USK Praha C 1398992 Ano Ano Ano 160 Kč
9PX4949 Doležal Jan neregistrovaný Doležal 53008 Ano Ano Ano 160 Kč
LPM7400 Tříska Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 682338 Ano Ano Ano 160 Kč
MLA8050 Pivcová Žaneta MLOK Mariánské Lázně C 416178 Ano Ano Ne 120 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 Ne Ano Ano 120 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 Ne Ano Ano 120 Kč
DOR7950 Pecklová Jarmila OK Dobříš 2111610 Ne Ano Ano 120 Kč
DOR7701 Peckl Martin OK Dobříš 2111617 Ano Ano Ano 160 Kč
UOL8650 Horčičková Linda SOB Olomouc C 301553 Ano Ano Ano 160 Kč
LME6759 Domašinská Renata SK Los Mělník zapůjčit Ne Ano Ano 160 Kč
6KC9949 Maršálek Aleš Neregistrovaný zapůjčit Ano Ne Ne 80 Kč
MLA6700 Novák Petr MLOK Mariánské Lázně C 2073703 Ano Ne Ne 60 Kč
1BC7549 Stibor Miroslav Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 80 Kč
KAD7101 Řehák Miroslav Originální Vivalín Team Kadaň C 7207367 Ne Ne Ano 60 Kč
SHK9949 Jurčík Pavel OK Slavia Hradec Králové 515425 Ne Ano Ne 60 Kč
celkem přihlášených: 566, vklad: 125680 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.