Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
16.09.2017
Místo konání:
Říčany u Brna, přírodní koupaliště
Pořadatel:
UBM - MENISKOS Brno
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.57 km, 65 m, 9 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 40 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 49555 40 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 40 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 40 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno C 2081351 40 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SJH Jindřichův Hradec C 2088158 40 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SJH Jindřichův Hradec C 2113415 40 Kč
SJH0852 Bubeníková Denisa SJH Jindřichův Hradec C 2113490 40 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast C 53169 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 40 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 2061840 40 Kč
ABM0757 Taslerová Martina KOB ALFA Brno C 2067324 40 Kč
TBM0778 Sedláčková Hana KOS TJ Tesla Brno C 2083403 40 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 40 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 40 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 51838 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
73C0851 Veselá Veronika xxx 53201 0 Kč
PTE0852 Klapková Alžběta TJ Sokol Ptení C 2102684 60 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 60 Kč
2.04 km, 55 m, 5 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno 2083390 40 Kč
CHT0751 Boučková Eva OOB SK Chrast C zapůjčit 60 Kč
SJH0853 Bubeníková Nicol SJH Jindřichův Hradec C 2099718 40 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 40 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno C 232419 40 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 40 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 2092407 40 Kč
RBK0851 Kubíková Kristýna SK Radioklub Blansko C 2118497 40 Kč
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava C 140 40 Kč
SJI0951 Novotná Julie OK Jihlava C 2096133 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 110 40 Kč
SJI0950 Coufalová Júlia OK Jihlava C 2099513 40 Kč
5NX0000 Hanousková Veronika Neregistrovaní - Hanousková Veronika zapůjčit 60 Kč
96C0850 Velešíková Markéta Přátelé OB zapůjčit 80 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2102680 60 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 2102683 60 Kč
2.46 km, 95 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 40 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 40 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 40 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 40 Kč
BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2112728 40 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 40 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 2067211 40 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno C 2083386 40 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno C 2067204 40 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 40 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 40 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno B 2051474 40 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno C 2111757 40 Kč
ABM0556 Nádeníčková Anna KOB ALFA Brno C 2067325 40 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 337648 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava C 142 40 Kč
2.83 km, 125 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 40 Kč
CTB0354 Teclová Linda SK OB Chotěboř C 51836 40 Kč
CTB0451 Zbínová Aneta SK OB Chotěboř C 04752 40 Kč
JHB0451 Brychtová Valerie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 40 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno B 416017 40 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno B 2094532 40 Kč
ABM0361 Taslerová Tereza KOB ALFA Brno C 2081393 40 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 40 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 60 Kč
3.16 km, 180 m, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM0252 Bašeová Klára SK Žabovřesky Brno B 2092389 80 Kč
ZBM0256 Lukšíková Eliška SK Žabovřesky Brno B 2090858 80 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 232876 80 Kč
TTR0151 Drábková Eliška OOB Třebíč C 682672 80 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7207775 80 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 80 Kč
3.56 km, 195 m, 17 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0051 Boučková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2083423 80 Kč
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 80 Kč
ZBM9959 Hrbáčková Markéta SK Žabovřesky Brno C 2094517 80 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 80 Kč
4.07 km, 230 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 80 Kč
8XC8650 Drašarová Eva NER- Neregistrovani 2102719 80 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 80 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2121006 80 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 80 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 80 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SJH Jindřichův Hradec C 7770033 80 Kč
JHB8951 Culková Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4668 80 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 80 Kč
ZBM8676 Dvořáková Hana SK Žabovřesky Brno C 52165 80 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 80 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 80 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 2067328 80 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 80 Kč
PTE8771 Boháčová Lucie TJ Sokol Ptení C 8829 80 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 7208083 80 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 80 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 886269 80 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 2116445 80 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 80 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 80 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 80 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 120 Kč
CHT9751 Moravčíková Hana OOB SK Chrast C 2109708 120 Kč
2.81 km, 180 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 80 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 80 Kč
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 7207865 80 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C zapůjčit 100 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 80 Kč
ZBM7654 Kučerová Renata SK Žabovřesky Brno C 2090859 80 Kč
ZBM9156 Hrušková Kristýna SK Žabovřesky Brno C 416101 80 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 04673 80 Kč
VBM8652 Otrusinová Olga VSK Mendelu Brno C 682349 80 Kč
3.53 km, 210 m, 19 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 80 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2061854 80 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 80 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 80 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 80 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 80 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 80 Kč
OSN7750 Turzo Iva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1010777 80 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 80 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 80 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 80 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 80 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 80 Kč
19X8050 Tomíčková Dana ESOX ODEI 2096221 80 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SJH Jindřichův Hradec C 2113481 80 Kč
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 80 Kč
UBM8051 Nováková Hana MENISKOS Brno 0 Kč
3WZ8051 Šichová Radka neregistrovaní - Šichová 2054644 80 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 80 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 80 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 80 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 80 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Žabovřesky Brno C 2051480 80 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 80 Kč
ZBM7653 Chmelíková Gabriela SK Žabovřesky Brno C 2115672 80 Kč
ZBM7655 Tachovská Kamila SK Žabovřesky Brno C 2094550 80 Kč
ZBM7664 Humlíčková Kateřina SK Žabovřesky Brno C 1011011 80 Kč
ZBM7861 Kroutilová Eva SK Žabovřesky Brno C 2120617 80 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 80 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 80 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 80 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 80 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 80 Kč
TTR8156 Kroupa Diana OOB Třebíč C 2230 80 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 80 Kč
SJI7550 Jindřichová Lenka OK Jihlava C 125 80 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 80 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 80 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 120 Kč
3.14 km, 175 m, 16 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 80 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 80 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 80 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 80 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 80 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 80 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 80 Kč
JHB6851 Melounová Miroslava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4674 80 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 80 Kč
ABM6664 Suchá Helena KOB ALFA Brno C 49673 80 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 80 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 80 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 80 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 303944 80 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 80 Kč
TTR6951 Drábková Jitka OOB Třebíč C 2801050 80 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 80 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 80 Kč
SJI6551 Šaterová Monika OK Jihlava C 301282 80 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 80 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 9102082 80 Kč
ABM7051 Muselíková Vladislava KOB ALFA Brno 416013 120 Kč
2.51 km, 120 m, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CJI5252 Podhorská Věra Fajn Club Jihlava C 232900 80 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 80 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 80 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 80 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 80 Kč
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 80 Kč
OSN5950 Hrušková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 590124 80 Kč
LBM5457 Kadlecová Miloslava TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52067 80 Kč
UBM5751 Svobodová Jindřiška MENISKOS Brno C 0 Kč
ZBM5662 Janotová Dobra SK Žabovřesky Brno C 886279 80 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 80 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 80 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 80 Kč
1.57 km, 65 m, 9 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 40 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2061842 40 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2108895 40 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno C 410702 40 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 40 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 232730 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SJH Jindřichův Hradec C 2096216 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 331244 40 Kč
93X0001 Skácel Viktor Neregistrovaní - Skácelovi zapůjčit 60 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno C 2092361 40 Kč
ZBM0708 Chmelík Robert SK Žabovřesky Brno C 434832 40 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C 2067254 40 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 2103687 40 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Žabovřesky Brno C 2092359 40 Kč
ZBM0808 Zřídkaveselý Martin SK Žabovřesky Brno C 2061844 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 40 Kč
PZR0707 Bořil David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 886281 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 52969 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2087645 40 Kč
PTE0808 Mikuš Matěj TJ Sokol Ptení C 2102717 60 Kč
2.04 km, 55 m, 5 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 40 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2094544 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SJH Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 40 Kč
ZBM0701 Kroutil Jošt SK Žabovřesky Brno C 2087678 40 Kč
ZBM0901 Kroutil Tadeáš SK Žabovřesky Brno C 2087680 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 40 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI1000 Emmer Matouš OK Jihlava C 2102779 40 Kč
SJI0805 Rozsypal Jakub OK Jihlava C 111 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 40 Kč
TBM0906 Dvořák Tomáš KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 80 Kč
PTE1001 Vrba Antonín TJ Sokol Ptení C 2102716 60 Kč
ABM0903 Muselík Mikuláš KOB ALFA Brno 49695 60 Kč
2.57 km, 95 m, 12 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 2053552 40 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 40 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 40 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 40 Kč
18C0600 Klieštík Petr SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2085593 40 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 2801025 40 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 2061789 40 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno B 2090860 40 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 40 Kč
TBM0613 Hanousek Prokop KOS TJ Tesla Brno C 2083417 40 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SJH Jindřichův Hradec B 2096259 40 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno C 232377 40 Kč
SJH0505 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec C 2113419 40 Kč
PBM0601 Pospíšil Jan TJ Spartak 1. Brněnská 232014 40 Kč
ZBM0502 Tachovský Jáchym SK Žabovřesky Brno C 1403435 40 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno B 9201067 40 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno B 2092394 40 Kč
ZBM0511 Filip Bernard SK Žabovřesky Brno C 2103686 40 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 40 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2051511 40 Kč
ZBM0603 Lasota Jan SK Žabovřesky Brno C 2067241 40 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2061850 40 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno C 1403415 40 Kč
BBM0600 Šíma Daniel BETA URSUS Orienteering C 40 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov B 2073679 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 2084938 40 Kč
RBK0501 Pekárek Martin SK Radioklub Blansko C 2102571 40 Kč
BBM0503 Martinkovič Šimon BETA URSUS Orienteering C 2112721 40 Kč
TBM0608 Svirák Jonatan KOS TJ Tesla Brno C 2087656 40 Kč
PZR0501 Rosecký Adam UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 128 40 Kč
SJI0504 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080939 40 Kč
3.38 km, 130 m, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 410340 40 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 40 Kč
TBM0410 Račanský Matěj KOS TJ Tesla Brno C 2061786 40 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 7207618 40 Kč
TBM0305 Musil Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2075632 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 40 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 40 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 40 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 40 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 40 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno B 2051518 40 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 40 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2061799 40 Kč
ZBM0411 Chmelík Albert SK Žabovřesky Brno C 2085641 40 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 40 Kč
TTR0305 Novotný Tomáš OOB Třebíč C 2115144 40 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092381 40 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 40 Kč
PZR0401 Splítek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7209358 60 Kč
3.59 km, 190 m, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK0101 Humlíček Tomáš KOB Start Blansko C 1218410 80 Kč
PZR0105 Kalas Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 80 Kč
ZBM0208 Tachovský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1403423 80 Kč
PZR0205 Sitař Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232348 80 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0007300192 80 Kč
TTR0202 Stoklas Adam OOB Třebíč zapůjčit 100 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 04538 80 Kč
TTR0203 Novotný Vojtěch OOB Třebíč C 2115149 80 Kč
TTR0103 Drábek Vojtěch OOB Třebíč C 2092400 80 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 80 Kč
PZR0101 Bořil Šimon UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 411758 80 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 80 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 80 Kč
4.21 km, 245 m, 19 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 80 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SJH Jindřichův Hradec A 442888 80 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SJH Jindřichův Hradec B 331357 80 Kč
JHB0002 Brychta Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103771 80 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř C 51138 80 Kč
ABM9907 Ingršt Matěj KOB ALFA Brno B 2073670 80 Kč
4.77 km, 290 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 80 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 7210124 80 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 80 Kč
PTE8600 Stupal František TJ Sokol Ptení C 52353 80 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 80 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 80 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 80 Kč
86Z8700 Kůra Josef Neregistrovaní - Josef Kůr 232254 80 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 80 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 80 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 80 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SJH Jindřichův Hradec 2113365 80 Kč
SJH9300 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079508 80 Kč
2yp8201 Farinha Filipe (POR) GD4C Grupo Desportivo 4 Caminhos 1302776 80 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 7202856 80 Kč
ZBM8304 Kůr Jiří SK Žabovřesky Brno C 1238304 80 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 80 Kč
ZBM8425 Dvořák Martin SK Žabovřesky Brno C 52011 80 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 80 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 80 Kč
PZR9505 Málek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 330693 80 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 80 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš KČT Aš C 9097 80 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 80 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 80 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 886813 80 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 80 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 80 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116496 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 80 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 80 Kč
ZBM7502 Veselý Martin SK Žabovřesky Brno C 751114 80 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 80 Kč
65C8401 Kněžínek Karel SK Radiosport Bílovice nad Svitavou zapůjčit 140 Kč
71X8300 Nesrovnal Jaroslav Hoši Planá 04630 120 Kč
ZBM8503 Stehlík Martin SK Žabovřesky Brno C 1985625 120 Kč
TTR8802 Píro Matěj OOB Třebíč C 1988888 120 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 120 Kč
PTE8204 Mikuš Oldřich TJ Sokol Ptení C 8830 120 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 501884 120 Kč
3.44 km, 195 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
8XC8400 Drašar Martin NER- Neregistrovani 2102691 80 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 80 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 80 Kč
8CX8800 Karlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 80 Kč
HLV7707 Pecka Lukáš KČT - OB Holešov C 2111811 80 Kč
RBK8101 Watson Kevin SK Radioklub Blansko C 1412021 80 Kč
ZBM7507 Chmelík Petr SK Žabovřesky Brno C 2115675 80 Kč
ABM9309 Toman Filip KOB ALFA Brno C 331211 80 Kč
PZR7302 Rosecký Karel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8707 80 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 80 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 80 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 80 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 80 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 120 Kč
4.25 km, 255 m, 19 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
6BX7600 Verner Leoš NOCH Brno zapůjčit 100 Kč
1HZ7600 Navrátil Ondřej KMCH zapůjčit 100 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 232708 80 Kč
18C8000 Klieštík Jiří SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2060219 80 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 80 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 80 Kč
TRT8100 Adam Aleš KOS Třešť C 2112763 80 Kč
TBM7305 Folprecht Jaroslav KOS TJ Tesla Brno 2801014 80 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 80 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 80 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 80 Kč
84C8000 Evstafev Ivan Dolni Kounice 232870 80 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 80 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno C 888616 80 Kč
19X7900 Tomíček Oldřich ESOX ODEI 2096247 80 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SJH Jindřichův Hradec C 442847 80 Kč
SJH7705 Potužník Martin SJH Jindřichův Hradec C 2113492 80 Kč
SJH7501 Martínek Roman SJH Jindřichův Hradec C 2113418 80 Kč
93X0003 Skácel Pavel Neregistrovaní - Skácelovi zapůjčit 100 Kč
3UZ7501 Kupka Pavel neregistrovaný - Kupka zapůjčit 100 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 80 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 80 Kč
PBM7401 Pospíšil Jiří TJ Spartak 1. Brněnská C 232344 80 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 80 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 1403412 80 Kč
ZBM7402 Baše Tomáš SK Žabovřesky Brno C 102 80 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 80 Kč
ZBM7529 Štěrbák Eduard SK Žabovřesky Brno C 2087667 80 Kč
ZBM7539 Humlíček Aleš SK Žabovřesky Brno C 609906 80 Kč
ZBM7607 Ryšavý Miloš SK Žabovřesky Brno C 9891 80 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 80 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno C 8004 80 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 80 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 80 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7201805 80 Kč
3MC8000 Coufal Petr FBŠ Jihlava 2099510 80 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 7300188 80 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 1700079 80 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 80 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 80 Kč
SJI7700 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080936 80 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 52966 80 Kč
3YZ0002 Kopáč David neregistrovaní - Kopáčovi 2087676 80 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 80 Kč
TBM7611 Nečas David KOS TJ Tesla Brno C 682073 120 Kč
2JC7200 Komenda Kamil BYZMAG 995894 120 Kč
TBM7228 Strejček Petr KOS TJ Tesla Brno C 53272 120 Kč
3.72 km, 230 m, 18 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 80 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 80 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 80 Kč
OSN5501 Hruška Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 550310 80 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 80 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 80 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 80 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 51140 80 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 80 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SJH Jindřichův Hradec C 51141 80 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 80 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 80 Kč
MFP6401 Suk Jiří VŠSK MFF UK Praha C 515016 80 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 80 Kč
ABM6701 Smutný Radek KOB ALFA Brno C 438049 80 Kč
ABM7124 Svoboda Petr KOB ALFA Brno C 49694 80 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 80 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 207849 80 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 995847 80 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 52235 80 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 2801047 80 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 80 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 80 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 80 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 80 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 80 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 80 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 80 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 80 Kč
4CZ0001 Kyncl Tomáš neregistrovaný - Kyncl zapůjčit 140 Kč
3.28 km, 185 m, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 80 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 80 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 80 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 80 Kč
65C5900 Fráňa Pavel SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2060222 80 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SJH Jindřichův Hradec C 442873 80 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SJH Jindřichův Hradec C 331118 80 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 80 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 80 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 80 Kč
ABM4902 Šnyrch František KOB ALFA Brno C 52521 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 80 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 52252 80 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 80 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 80 Kč
SJI5414 Vácha Jiří OK Jihlava C 8627107 80 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 80 Kč
YBM6001 Pospíšil Aleš Klub turistů a lyžařů Brno 49652 80 Kč
2.56 km, 145 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 80 Kč
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 80 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 80 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 80 Kč
UBM4401 Novotný Jan MENISKOS Brno C 682606 0 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 80 Kč
ABM4917 Pešek Ota KOB ALFA Brno C 49691 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 120 Kč
2.03 km, 55 m, 5 kontrol
(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 40 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 53273 40 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 40 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 40 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 232025 40 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51830 40 Kč
CTB1301 Šťastný Vilém SK OB Chotěboř C 2082926 40 Kč
ABR1111 Jašek Vít A-team NOVO Bruntál C 52511 40 Kč
OSN1150 Turzo Nela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 40 Kč
84C1050 Evstafeva Simona Dolni Kounice 2120645 40 Kč
TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 60 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 40 Kč
19X1050 Tomíčková Eliška ESOX ODEI 52023 40 Kč
19X1350 Tomíčková Ivana ESOX ODEI 52537 40 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SJH Jindřichův Hradec C 2096212 40 Kč
UBM1399 Nováková Terezka MENISKOS Brno 0 Kč
UBM1199 Novák Janek MENISKOS Brno 0 Kč
93X0002 Skácelová Beáta Neregistrovaní - Skácelovi zapůjčit 60 Kč
3VZ0001 Dohnalová Zuzana neregistrovaní - Dohnalová zapůjčit 60 Kč
3VZ0002 Matoušková Amálie neregistrovaní - Dohnalová zapůjčit 60 Kč
3VZ0003 Matoušková Marie neregistrovaní - Dohnalová zapůjčit 60 Kč
CHT0901 Škapa Jan OOB SK Chrast C 416080 40 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 40 Kč
1HZ1100 Navrátil Vojtěch KMCH zapůjčit 60 Kč
PBM1101 Pospíšil Matěj TJ Spartak 1. Brněnská zapůjčit 60 Kč
PBM0801 Pospíšil Martin TJ Spartak 1. Brněnská 434571 40 Kč
ZBM0908 Polášek Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2111776 40 Kč
ZBM0909 Bednář Antonín SK Žabovřesky Brno C 2051533 40 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno C 2115684 40 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Žabovřesky Brno C 2103690 40 Kč
ZBM1100 Koča František SK Žabovřesky Brno C 2111735 40 Kč
ZBM1153 Polášková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2111778 40 Kč
ZBM1350 Kroutilová Eliška SK Žabovřesky Brno C 2120661 40 Kč
TBM0672 Kozoňová Alžběta Tatiana KOS TJ Tesla Brno C 2087638 40 Kč
TTR1001 Kroupa Vít OOB Třebíč C 2244 40 Kč
1DC0950 Musilová Anna Targa Orienteering 2070829 40 Kč
BBM0752 Martinkovičová Marika BETA URSUS Orienteering 40 Kč
TTR1402 Kroupa Otto OOB Třebíč zapůjčit 60 Kč
5RX1100 Svirák Samuel NNN 2111765 40 Kč
NNN0902 Svirák Benjamin Neregistrovaní (NNN) 2111764 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 40 Kč
RUZ1250 Polednová Helena TJ Růžená C 51780 40 Kč
RUZ1350 Polednová Dominika TJ Růžená C 53500 40 Kč
3XZ0003 Mazálková Veronika neregistrovaní - Mazálkovi zapůjčit 60 Kč
3XZ0004 Mazálková Anežka neregistrovaní - Mazálkovi zapůjčit 60 Kč
SJI0952 Szablaturová Nela OK Jihlava C 112 40 Kč
3YZ0001 Kopáč František neregistrovaní - Kopáčovi zapůjčit 60 Kč
VBM1151 Chloupková Kristýna VSK Mendelu Brno 53312 40 Kč
ZBM1101 Podhrázský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 7205034 40 Kč
3ZZ0002 Jecha Radek neregistrovaní - Jecha zapůjčit 60 Kč
73C1051 Veselá Martina xxx 0 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Orienteering C 2116477 40 Kč
BBM1550 Krejčiříková Kamila BETA URSUS Orienteering C 219273 40 Kč
ZBM1260 Chaloupková Klára SK Žabovřesky Brno C 2102805 40 Kč
2JC0700 Komenda Jakub BYZMAG 2051534 40 Kč
NNN1400 Chaloupka Matěj Neregistrovaní (NNN) 52865 40 Kč
ZBM0903 Pařízek Jakub SK Žabovřesky Brno C 53172 40 Kč
ZBM1150 Pařízková Eliška SK Žabovřesky Brno C 52454 40 Kč
TBM1105 Dvořák Jan KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 60 Kč
UBM1100 Auer Patrik MENISKOS Brno 0 Kč
UBM0900 Auerová Zuzana MENISKOS Brno 0 Kč
PBM1500 Kheil Ondřej TJ Spartak 1. Brněnská C 416030 40 Kč
TBM0880 Strejčková Klára KOS TJ Tesla Brno C 410198 40 Kč
TBM1120 Strejček František KOS TJ Tesla Brno C 2087631 40 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 2083404 40 Kč
ABM1352 Kurečková Zuzana KOB ALFA Brno 232864 40 Kč
3.10 km, 115 m, 9 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 40 Kč
TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno 2801248 40 Kč
RBK7452 Fousková Leona SK Radioklub Blansko C 53161 40 Kč
84C8050 Evstafeva Jana Dolni Kounice 232853 40 Kč
SBK0451 Humlíčková Pavla KOB Start Blansko C 103 40 Kč
3TZ7851 Kurdiovská Pavla Neregistrovaní - Kurdiovský zapůjčit 60 Kč
3TZ7301 Kurdiovský Eduard Neregistrovaní - Kurdiovský zapůjčit 60 Kč
46Z0000 Hrůza Vladimír Neregistrovaní - Hrůza 2117402 40 Kč
7IC0000 Bednář Tomáš Neregistrovaný - Bednářová zapůjčit 60 Kč
CHT8003 Škapa Jiří OOB SK Chrast C 232886 40 Kč
PBM7750 Pospíšilová Iva TJ Spartak 1. Brněnská C 232339 40 Kč
ZBM0353 Bednářová Anna SK Žabovřesky Brno C 2051532 40 Kč
ZBM7803 Kroutil Petr SK Žabovřesky Brno C 2067978 40 Kč
RBK8351 Kubíková Soňa SK Radioklub Blansko C 2118476 40 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 40 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 40 Kč
RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená C 2111732 40 Kč
3XZ0001 Mazálková Klára neregistrovaní - Mazálkovi zapůjčit 60 Kč
3XZ0002 Mazálková Libuše neregistrovaní - Mazálkovi zapůjčit 60 Kč
SJI7950 Pejchalová Petra OK Jihlava C 141 40 Kč
77Z0401 Štěrbák Eda Neregistrovaní - Štěrbák 40 Kč
3YZ0051 Kopáčová Lenka neregistrovaní - Kopáčovi zapůjčit 60 Kč
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno 515032 40 Kč
3ZZ0001 Jecha David neregistrovaní - Jecha 410349 40 Kč
4AZ0001 Kos Jiří kardio-line zapůjčit 60 Kč
4AZ0002 Toufar Jiří kardio-line zapůjčit 60 Kč
4AZ0003 Cidlík Zdeněk kardio-line zapůjčit 60 Kč
4AZ0004 Šimek Petr kardio-line zapůjčit 60 Kč
UBM9602 Srba Matěj MENISKOS Brno 0 Kč
96C7701 Velešíková Monika Přátelé OB 40 Kč
NNN9090 Staňková Michaela Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 60 Kč
PTE7650 Bartošová Dana TJ Sokol Ptení C 2102681 40 Kč
PTE8365 Mikušová Ivana TJ Sokol Ptení C 8831 40 Kč
PTE7375 Mikšíková Kateřina TJ Sokol Ptení C 2102714 40 Kč
4BZ9400 Staňková Michaela neregistrován Staňková zapůjčit 60 Kč
celkem přihlášených: 555, vklad: 35460 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.