Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.09.2017
Místo konání:
Čechy pod Kosířem
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 50 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 50 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 50 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov 2120074 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 50 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52619 50 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering C 416509 50 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc C 2069082 50 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 416309 50 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno C 2081351 50 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 50 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2058523 50 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 50 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 361953 50 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice B 2069072 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 50 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 50 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C zapůjčit 60 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc C 2069085 50 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 50 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 50 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 50 Kč
AOP0653 Rožanská Zuzana Orientační Běh Opava C 8799 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 50 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering B 0 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice C 416310 50 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2108904 50 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk C 2108903 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk B 2035719 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2108918 50 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko B 2115673 50 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava B 2091591 50 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 50 Kč
AOP0650 Kotůlková Martina Orientační Běh Opava C 410105 50 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava B 7003005 75 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 50 Kč
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 50 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 50 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 361981 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 50 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov C 2087689 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 50 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering B 406938 50 Kč
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc C 2112727 50 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk C 2102549 50 Kč
AOP0451 Kotůlková Renáta Orientační Běh Opava C 8714 50 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc B 2092433 80 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 80 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 80 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 80 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 80 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 80 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 52722 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 80 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 1421909 80 Kč
Rank. koef.: 1
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice C 2120659 80 Kč
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 2108866 80 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 981804 80 Kč
PTE8350 Krejčí Lenka TJ Sokol Ptení C 52485 80 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 80 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 2102713 80 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 2120658 80 Kč
KSU9090 Buiová Andrea Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446450 80 Kč
KSU8691 Rajnošek Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7865718 80 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 80 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 80 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 80 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 80 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 80 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 80 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 80 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 80 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB Start Blansko C 8007503 80 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 80 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 80 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 515006 80 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 120 Kč
STH8451 Uvizlová Radka SK Studenec C 9081 120 Kč
PTE8550 Šebková Klára TJ Sokol Ptení C 2109698 120 Kč
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 130 Kč
PTE8750 Cetkovská Tereza TJ Sokol Ptení C 2109697 120 Kč
4EZ9550 Spurná Martina Kolomazníci 120 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 120 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB Start Blansko C 920679 120 Kč
CHC8651 Grundmanová Lenka K.O.B. Choceň C 7207886 120 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 80 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 80 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 80 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 80 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 80 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 80 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 80 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 80 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 80 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 80 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 80 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 80 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 80 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 80 Kč
KSU7676 Ondráčková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443099 80 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 80 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 80 Kč
KSU7551 Pattermanová Ivana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085601 80 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 80 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 80 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 80 Kč
ASU7499 Doubravová Blanka Magnus Orienteering C 53032 80 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 80 Kč
ASU7798 Musilová Jana Magnus Orienteering C zapůjčit 90 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 80 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 80 Kč
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 90 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 80 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 80 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 80 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 80 Kč
STE7159 Maťátková Marcela SK SKI-OB Šternberk C 52532 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 80 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 80 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 80 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 80 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 7204970 120 Kč
PTENN98 Hejlova Soňa TJ Sokol Ptení 52743 120 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 80 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 80 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 80 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
PLU7171 Vidmuchová Martina TJ SOKOL Plumlov C 49883 80 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ Těšetice 2102820 80 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 80 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 80 Kč
KSU7070 Rozsívalová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443067 80 Kč
KSU6950 Pšenčíková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SKOB Horní Benešov C 301304 80 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 80 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 682075 120 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov C 52587 120 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 80 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 80 Kč
ZPV5077 Ohnoutková Ludmila KOB ZPV Prostějov C 52594 120 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 50 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 50 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 50 Kč
KSU0818 Polášek Filip Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073739 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C 7206535 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 50 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 50 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 50 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno C 410702 75 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 75 Kč
FYD0801 Juřina Jakub Jizerský klub OB Frýdlant C 2112749 75 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 50 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 50 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 2053552 50 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 50 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 428264 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov C 52482 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
KON0606 Křupka Tadeáš KOB Konice C 1417249 50 Kč
LPU0606 Munzar Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 436951 50 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056276 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073738 50 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53670 50 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073730 50 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073734 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 50 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 9132 50 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 2102553 50 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno C 232377 50 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov B 2073679 50 Kč
STE0503 Antonowicz Jan SK SKI-OB Šternberk C 8636188 50 Kč
STE0500 Maťátko Václav SK SKI-OB Šternberk C 52512 50 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 75 Kč
RBK0501 Pekárek Martin SK Radioklub Blansko C 2102571 75 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 50 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 303923 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108865 50 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 2087634 50 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov 52488 50 Kč
JPV0303 Minx Oliver Oddíl OS SK Prostějov C 231357 50 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 2113074 50 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané B 301567 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 50 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 50 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
SKM0300 Frkal Jiří KOB Směr Kroměříž C 416079 50 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 50 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko C 2103684 50 Kč
JPV0304 Slezák Aleš Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 60 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 50 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 50 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 50 Kč
UOL0402 Čecháček Adam SOB Olomouc C 2088187 75 Kč
JPV0405 Frelich Jan Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 85 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 80 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 80 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 2081359 80 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 80 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301562 80 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 80 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 80 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 80 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 80 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 80 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 80 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 120 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 80 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 80 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 80 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 80 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 80 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 80 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 80 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 80 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439212 120 Kč
Rank. koef.: 1
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 80 Kč
JPV8303 Hubáček Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 52843 80 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 80 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 80 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 80 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 80 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 7207495 80 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 80 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 80 Kč
KSU9142 Rozsíval Alois Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067335 80 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 80 Kč
KSU8506 Rajnošek Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515128 80 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 80 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 80 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 80 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 80 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 80 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 80 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 80 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 80 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 80 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 80 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 80 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 80 Kč
ODR8100 Pavlačka Ondřej SKOB Odry C 51303 80 Kč
ODR8600 Pavlačka František SKOB Odry C 49380 80 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 80 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 2090837 80 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 80 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 80 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 7995797 120 Kč
OOL8804 Hladík Ladislav SK Haná orienteering C 52436 120 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 887940 120 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 80 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 120 Kč
ZBM8403 Jirka Michal SK Žabovřesky Brno C 52430 120 Kč
RBK9015 Pekárek Michal SK Radioklub Blansko C 301285 120 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 80 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 80 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 80 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 80 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 80 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 80 Kč
KON7717 Křupka Tomáš KOB Konice C 2108896 80 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 80 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 80 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
KSU7004 Kašpar Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2069100 80 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 80 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 80 Kč
SKM7802 Kožuch Vít KOB Směr Kroměříž C 51304 80 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
UOL7900 Svoboda Zdeněk SOB Olomouc C zapůjčit 90 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 2118494 80 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 80 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 2102537 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 80 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 7300188 80 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB Start Blansko C 8008112 80 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 80 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 80 Kč
AOP7801 Kotůlek Jan Orientační Běh Opava C 416168 80 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 80 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 80 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB Start Blansko C 2045244 120 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 120 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 7204982 120 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 52201 120 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 80 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 80 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 80 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 80 Kč
28P6800 Antonowicz Jerzy (POL) Saturn Piaseczno 504405 80 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SKOB Horní Benešov C 7202579 80 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 80 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 80 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 80 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 Kč
UOL7201 Dráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 80 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 80 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 80 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 80 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 0 80 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 80 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 80 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 80 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 80 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 52525 80 Kč
SKM6301 Kavan Luboš KOB Směr Kroměříž C 619094 80 Kč
SKM6200 Moser Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 1962624 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
AOP6602 Cetl Vladimír Orientační Běh Opava C 410176 80 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB Start Blansko C 2102705 80 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 80 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 120 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 80 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 80 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 80 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 120 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C zapůjčit 130 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 120 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 80 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 80 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 80 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 80 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
NNN4801 Huňka Jiří Neregistrovaní (NNN) 49433 80 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 80 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 80 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 120 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov C 2053553 50 Kč
PTE0700 Šnajdr Jakub TJ Sokol Ptení C 8835 50 Kč
KON0757 Benešová Anežka KOB Konice C 515427 50 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 50 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53668 50 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 50 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 50 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 50 Kč
KON0787 Hájková Michaela KOB Konice C 361996 50 Kč
NNNHO97 Horvátová Eva Neregistrovaní (NNN) 75 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 50 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 50 Kč
PTE1050 Šnajdrová Nikol TJ Sokol Ptení C 301571 50 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
KON0909 Beneš Jan KOB Konice C 49367 50 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SKOB Horní Benešov C 53348 50 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2111615 50 Kč
4EZ9950 Cháberová Gita Kolomazníci zapůjčit 60 Kč
4EZ0450 Cháberová Lucie Kolomazníci zapůjčit 60 Kč
AOP0953 Rožanská Eliška Orientační Běh Opava C 410170 50 Kč
2LZ0950 Mudráková Natálie Neregistrovaní - Mudráková zapůjčit 60 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 50 Kč
UOL1201 Svoboda Ondřej SOB Olomouc C zapůjčit 60 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 50 Kč
LPU1 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice 2104618 50 Kč
LPU2 Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice zapůjčit 60 Kč
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
NNN1349 Gremlica Kamil Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 60 Kč
NNN0099 Foltinová Anna Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 60 Kč
SBK1010 Daněk František KOB Start Blansko 811213 50 Kč
KON1171 Ebnerová Alena KOB Konice C 4634081 50 Kč
1XC1200 Skřivanek František Skřivankovi 52592 50 Kč
AOP1150 Kotůlková Dorota Orientační Běh Opava C 51316 50 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 50 Kč
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 50 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Orienteering C 2116477 75 Kč
SSU1000 Krtička Antonín SK Severka Šumperk C 52563 75 Kč
SSU1100 Krtička Mikuláš SK Severka Šumperk C 52578 75 Kč
KON0929 Dostál Lukáš KOB Konice C 2020738 75 Kč
KON1062 Dostálová Johana KOB Konice C 361976 75 Kč
FYD1150 Juřinová Aneta Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 85 Kč
FYD1301 Juřina Michal Jizerský klub OB Frýdlant půjčit 75 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7656 Odehnalová Radka OOB Spartak Adamov 2050641 50 Kč
KON0049 Beneš Miroslav KOB Konice 50 Kč
6YC8550 Karásková Lucie Neregistrovaní 428210 50 Kč
SSU6750 Tichá Daniela SK Severka Šumperk C 50 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 50 Kč
AOP7450 Rožanská Markéta Orientační Běh Opava C 232166 50 Kč
AOP0450 Rožanská Alena Orientační Běh Opava C 232192 50 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 50 Kč
KON0537 Dvořák Štěpán KOB Konice C 2067321 50 Kč
KON0777 Dvořáková Ema KOB Konice C 2067322 50 Kč
KON0222 Havelka Jan KOB Konice C 52718 50 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk 50 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 2102551 50 Kč
HOB6701 Hendrych Jiří SKOB Horní Benešov C 301309 50 Kč
KON0048 Škrabalovi Eva a Milan KOB Konice 50 Kč
TBM7009 Dobrovolný Vladimír KOS TJ Tesla Brno 2083370 50 Kč
TBM7256 Ježková Ilona KOS TJ Tesla Brno 2067219 50 Kč
AOP7550 Cetlová Helena Orientační Běh Opava C 52664 50 Kč
KON8215 Ebner Zdeněk KOB Konice C 50 Kč
HOB6251 Hendrychová Pavla SKOB Horní Benešov C 301312 50 Kč
HOB5601 Hendrych Vlastimil SKOB Horní Benešov C 231950 75 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2078581 75 Kč
JPV0404 Hrubý Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2078582 75 Kč
JPV7901 Hrubý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2092405 75 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž 53809 75 Kč
NNNHO96 Horvátová Blanka Neregistrovaní (NNN) 75 Kč
3SZ5250 Volencova Ivana 000 2103245 75 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 75 Kč
UOL6800 Čecháček Petr SOB Olomouc C 2088729 75 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 50 Kč
4EZ9700 Spurný Radek Kolomazníci zapůjčit 60 Kč
NNN0049 Novotný Petr Neregistrovaní (NNN) 2067992 50 Kč
NNN0048 Foltin David Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 60 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 75 Kč
PTENN97 Veselá Zuzana TJ Sokol Ptení 8842 75 Kč
PTENN01 Veselý Oskar TJ Sokol Ptení 8822 75 Kč
UOL7350 Čecháčková Šárka SOB Olomouc C 2092436 75 Kč
celkem přihlášených: 466, vklad: 33215 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.