Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
30.09.2017
Místo konání:
Kobeřice u Brna
Pořadatel:
ABM - KOB ALFA Brno
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.20 km, 70 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov C 2053553 40 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín C 331753 40 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice C 40 Kč
LCE0853 Juríková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice C 253363 40 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 218971 40 Kč
LCE0954 Zichová Nela OOB TJ Slovan Luhačovice C 416061 40 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 40 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 40 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 2092407 40 Kč
2.10 km, 60 m, 8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 40 Kč
TZL0751 Entová Kateřina SKOB Zlín C 8581 40 Kč
UBM0754 Ondrová Amálie MENISKOS Brno C 515449 40 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 40 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 40 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 40 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 40 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno C 53172 40 Kč
ZBM0354 Putnová Magdaléna SK Žabovřesky Brno 232419 40 Kč
ZBM0458 Dohnalová Hana SK Žabovřesky Brno 102 40 Kč
ZBM0459 Sosíková Beáta SK Žabovřesky Brno 52454 40 Kč
ABM0757 Taslerová Martina KOB ALFA Brno C 2067324 40 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SJH Jindřichův Hradec C 2113415 40 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 40 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno C 2081351 40 Kč
ABM07XX Karafiátová Eliška KOB ALFA Brno 52014 40 Kč
2.80 km, 85 m, 7 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 40 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 40 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 40 Kč
TBM0652 Bružeňáková Mia KOS TJ Tesla Brno C 2067201 40 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín B 7053853 40 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín B 7053354 40 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko B 2115673 40 Kč
LCE0556 Dostálková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 40 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 7207037 40 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049511 40 Kč
LCE0554 Špendlíková Monika OOB TJ Slovan Luhačovice C 52687 40 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 40 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno B 2051474 40 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno C 2111757 40 Kč
BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2112728 40 Kč
ZBM0558 Mazálková Klára SK Žabovřesky Brno 104 40 Kč
ZBM0655 Mazálková Libuše SK Žabovřesky Brno 114 40 Kč
TZL0650 Rosíková Růžena Eliška SKOB Zlín C 8594 40 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 53811 40 Kč
ABM0556 Nádeníčková Anna KOB ALFA Brno C 2067325 40 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 40 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 337648 40 Kč
3.20 km, 130 m, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín B 7209276 40 Kč
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering A 9201326 40 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín A 2091565 40 Kč
TZL0452 Kolaříková Eliška SKOB Zlín B 995797 40 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 40 Kč
LCE0355 Juříková Jolana OOB TJ Slovan Luhačovice C 2042547 40 Kč
LCE0354 Mališková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 416068 40 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno B 2094532 40 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno B 438041 40 Kč
ABM0361 Taslerová Tereza KOB ALFA Brno C 2081393 40 Kč
TBM0311 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno 8635873 40 Kč
4.50 km, 155 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 08924 80 Kč
TZL0152 Čeleďová Justýna SKOB Zlín B 436954 80 Kč
LCE0253 Dufková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 51298 80 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 7208226 80 Kč
TZL0151 Rosíková Alžběta Marie SKOB Zlín C 8610 80 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 2067328 80 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín A 2091554 80 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 80 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 80 Kč
5.00 km, 195 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 80 Kč
TZL0050 Matulíková Aneta SKOB Zlín B 331362 80 Kč
OTK0050 Müllerová Erika OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433088 80 Kč
LCE9950 Králová Vilma OOB TJ Slovan Luhačovice C 8636189 80 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko B 2111809 80 Kč
ZBM9959 Hrbáčková Markéta SK Žabovřesky Brno C 2094517 80 Kč
6.80 km, 250 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2121006 80 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice R 9102089 80 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 80 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 80 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 80 Kč
LCE9451 Ishchuk Daria OOB TJ Slovan Luhačovice C 301334 80 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice C 53828 80 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 80 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice R 889309 80 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 80 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 2116445 80 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 80 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 80 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 80 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 80 Kč
LPU9051 Bolechová Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 51104 80 Kč
4MZXXXX Hämäläinen Eva Hämäläinen 53292 80 Kč
74C83XX Bauerová Petra NER 7207875 80 Kč
4.10 km, 165 m, 9 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UBM7651 Taslerová Renata MENISKOS Brno C 2116460 80 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 80 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 80 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 80 Kč
8XC8650 Drašarová Eva NER- Neregistrovani 2102719 80 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 80 Kč
ZBM7654 Kučerová Renata SK Žabovřesky Brno C 2090859 80 Kč
ZBM9156 Hrušková Kristýna SK Žabovřesky Brno C 416101 80 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 80 Kč
4.80 km, 200 m, 11 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 52690 80 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 80 Kč
78C8250 Dánielová Iva Neregistrovaní - Dánielová zapůjčit 120 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 80 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 80 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 7752223 80 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 7209281 80 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 80 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 80 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB Start Blansko C 8007503 80 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 80 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 80 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 515049 80 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 80 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Žabovřesky Brno C 2051480 80 Kč
ZBM7653 Chmelíková Gabriela SK Žabovřesky Brno C 2115672 80 Kč
ZBM7655 Tachovská Kamila SK Žabovřesky Brno C 2094550 80 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 80 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SJH Jindřichův Hradec C 2113481 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 80 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53227 80 Kč
19X8050 Tomíčková Dana ESOX ODEI 2096221 80 Kč
UBM7752 Němečková Eva MENISKOS Brno C 361911 80 Kč
3.90 km, 155 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 80 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 80 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 446329 80 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 80 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 80 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 80 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 80 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 80 Kč
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 80 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 80 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 80 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 80 Kč
3.00 km, 115 m, 9 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 80 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 80 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 80 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 80 Kč
SKM5557 Strnadlová Zdeňka KOB Směr Kroměříž C 52206 80 Kč
SKM5851 Christovová Marie KOB Směr Kroměříž C 51307 80 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 80 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 80 Kč
UBM5751 Svobodová Jindřiška MENISKOS Brno C 2121900 80 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 80 Kč
TZL6263 Cetkovská Alena SKOB Zlín C 53342 80 Kč
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 889300 80 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 80 Kč
ZBM5662 Janotová Dobra SK Žabovřesky Brno C 886279 80 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 80 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB Start Blansko C 49685 80 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 120 Kč
2.20 km, 70 m, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS0711 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín 53694 40 Kč
TZL0805 Němec Michal SKOB Zlín C 08614 40 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 40 Kč
LCE1111 Michálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 40 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno C 2083414 40 Kč
TZL0809 Lebánek Jan Maxmilián SKOB Zlín C 8582 40 Kč
SVS0701 Koňařík Vojtéch Orientklub Vsetín C 51518 40 Kč
TZL0801 Solař Adam SKOB Zlín C 8588 40 Kč
2.00 km, 65 m, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG0800 Linhart Jakub GIGANT Orienteering C 52688 40 Kč
GIG0801 Linhart Adam GIGANT Orienteering C 331259 40 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno C 410702 40 Kč
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín C 8583 40 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 40 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2122243 40 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín C 53360 40 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 53886 40 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 40 Kč
TZL0704 Mikláš Matěj SKOB Zlín C 8601 40 Kč
TZL0810 Pavlík Adam SKOB Zlín C 8602 40 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 40 Kč
LCE0701 Skýba Jakub Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 2075691 40 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno C 2092361 40 Kč
ZBM0708 Chmelík Robert SK Žabovřesky Brno C 434832 40 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 2103687 40 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Žabovřesky Brno C 2092359 40 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 52212 40 Kč
UBM0702 Němeček Adam MENISKOS Brno C 361909 40 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 7207055 40 Kč
2.90 km, 100 m, 9 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 2053552 40 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 7209291 40 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 40 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 40 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 40 Kč
TZL0507 Palas Jan SKOB Zlín C 49895 40 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 446328 40 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 40 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 2061789 40 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín B 2070831 40 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno C 232377 40 Kč
TZL0504 Martinek Matyáš SKOB Zlín B 2113058 40 Kč
TZL0503 Němec Filip SKOB Zlín B 2113089 40 Kč
LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice C 416072 40 Kč
LCE0503 Kovařík Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 416067 40 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080838 40 Kč
UBM0503 Račanský Jakub MENISKOS Brno C 361966 40 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov B 2073679 40 Kč
ZBM0502 Tachovský Jáchym SK Žabovřesky Brno C 1403435 40 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2061850 40 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno C 1403415 40 Kč
BBM0503 Martinkovič Šimon BETA URSUS Orienteering C 2112721 40 Kč
ABM0509 Žovinec Pavel KOB ALFA Brno zapůjčit 80 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SJH Jindřichův Hradec B 20966259 40 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín B 7207028 40 Kč
18C0600 Klieštík Petr SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2085593 40 Kč
3.90 km, 150 m, 13 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín B 2091553 40 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín B 7209282 40 Kč
TZL0402 Vaněk Ondřej SKOB Zlín B 889320 40 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín B 2096138 40 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7207618 40 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52042 40 Kč
TBM0307 Bružeňák Andrej KOS TJ Tesla Brno C 2067202 40 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 2049608 40 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko C 2103684 40 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080833 40 Kč
LCE0307 Kovařík Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice B 51301 40 Kč
UBM0302 Račanský Jan MENISKOS Brno C 361937 40 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 2042526 40 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno B 2051518 40 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2061799 40 Kč
ZBM0411 Chmelík Albert SK Žabovřesky Brno C 2085641 40 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 40 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 40 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 40 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 40 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 40 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 40 Kč
5.80 km, 200 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 80 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 7202856 80 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 80 Kč
ZBM0208 Tachovský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1403423 80 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 80 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 80 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 80 Kč
7.80 km, 295 m, 18 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 80 Kč
9.70 km, 325 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 80 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 7848411 80 Kč
4IZ9300 Vostrejš Pavel Fanklub Kapitán Demo 53599 80 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno A 7204496 80 Kč
TZL9405 Láznička Jan SKOB Zlín C 886828 80 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 80 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 80 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 80 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš KČT Aš C 9097 80 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116496 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 80 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 80 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 80 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 80 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 80 Kč
ZBM8101 Bukovac Palo SK Žabovřesky Brno C 515478 80 Kč
ZBM8242 Brabec Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 520540 80 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 80 Kč
TZL9003 Kolárik Jan SKOB Zlín C 7209283 80 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 501884 80 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 80 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering C 7698697 80 Kč
5.70 km, 225 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 80 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 80 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 80 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB Start Blansko C 2045244 80 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 80 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 80 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 80 Kč
ZBM7507 Chmelík Petr SK Žabovřesky Brno C 2115675 80 Kč
SKM8700 Lachendro Jan KOB Směr Kroměříž C 7207146 80 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 80 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 80 Kč
MOV8901 Slivečka Jan SKOB Ostrava C 1703353 80 Kč
5KXXXXX Novotný Petr Neregistrovaní - Novotný Petr 2067992 80 Kč
ABM82X1 Kozel Jiří KOB ALFA Brno zapůjčit 120 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 120 Kč
7.10 km, 290 m, 21 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 80 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 53143 80 Kč
UBM7105 Tasler David MENISKOS Brno C 2116480 80 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 80 Kč
1HZ7600 Navrátil Ondřej KMCH 2122287 80 Kč
TBM7611 Nečas David KOS TJ Tesla Brno C 682073 80 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 80 Kč
JPV8101 Jurenka Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 210 8915 80 Kč
JPV7505 Kopecký Ivo Oddíl OS SK Prostějov C 1420762 80 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 80 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 80 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 80 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 80 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 7300188 80 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 80 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 80 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 80 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 80 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 361980 80 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB Start Blansko C 8008112 80 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 80 Kč
SVS7400 Stříteský Tomáš Orientklub Vsetín 8645932 80 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 80 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno C 2083415 80 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 80 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 1403412 80 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 80 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 80 Kč
25H7100 Tornai Szabolcs (HUN) Tabáni Spartacus 9127807 80 Kč
SJH7705 Potužník Martin SJH Jindřichův Hradec C 2113492 80 Kč
SBK7207 Sluka Miroslav KOB Start Blansko C 53214 80 Kč
19X7900 Tomíček Oldřich ESOX ODEI 80 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 80 Kč
18C8000 Klieštík Jiří SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2060219 80 Kč
UBM7101 Humlíček René MENISKOS Brno C 515434 80 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 120 Kč
5.70 km, 250 m, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5103 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno C 53251 80 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 80 Kč
TZL6301 Galík Svatopluk SKOB Zlín C 53369 80 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 80 Kč
NNN6100 Fuchs Vladimír Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 120 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 80 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 80 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 80 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 889303 80 Kč
LCE6702 Piše Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice C 331231 80 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 80 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 80 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 7300470 80 Kč
ZBM6401 Hruška Tomáš SK Žabovřesky Brno C 49393 80 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 80 Kč
TBM6901 Král Jan KOS TJ Tesla Brno C 7200328 80 Kč
3.90 km, 155 m, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 80 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 80 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53807 80 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 80 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 80 Kč
SKM4903 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 53810 80 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 80 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 80 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 80 Kč
EZL6205 Otrusina Milan PEV Zlín C 52338 80 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB Start Blansko C 49683 80 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 80 Kč
ZBM6108 Štěpánský Václav SK Žabovřesky Brno C 1210961 80 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 120 Kč
3.10 km, 115 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 80 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 80 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 80 Kč
UBM4401 Novotný Jan MENISKOS Brno C 682606 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
ABM4305 Dittrich Jan KOB ALFA Brno C 52091 80 Kč
1.90 km, 70 m, 8 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 40 Kč
1HZ1100 Navrátil Vojtěch KMCH zapůjčit 80 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 40 Kč
78C0650 Dánielová Lenka Neregistrovaní - Dánielová 2109751 40 Kč
78C0850 Dánielová Kateřina Neregistrovaní - Dánielová 49677 40 Kč
78C0600 Zima Vojtěch Neregistrovaní - Dánielová 2112753 40 Kč
78C0900 Zima Ondřej Neregistrovaní - Dánielová zapůjčit 80 Kč
78C8251 Raabová Tereza Neregistrovaní - Dánielová zapůjčit 80 Kč
LBM1300 Salajka Tibor TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52035 40 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 40 Kč
42C0400 Sedlák Simon Autocont zapůjčit 80 Kč
SKM1150 Rytířová Denisa KOB Směr Kroměříž C 436932 40 Kč
LCE0951 Mališková Libuše OOB TJ Slovan Luhačovice C 218987 40 Kč
LCEXXXX Sedláčková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice 40 Kč
LCE1253 Slámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice C 40 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 40 Kč
SVS1300 Bouzek David Orientklub Vsetín 40 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 416206 40 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 40 Kč
ZBM0908 Polášek Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2111776 40 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Žabovřesky Brno C 2111731 40 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno C 2115684 40 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Žabovřesky Brno C 2111752 40 Kč
ZBM1153 Polášková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2111778 40 Kč
TZL1515 Krejčík Vít SKOB Zlín 416043 40 Kč
ZBM1251 Zelená Berenika SK Žabovřesky Brno 130 40 Kč
TZL0653 Florešová Hana SKOB Zlín C 2121122 40 Kč
TZL0812 Trávníček Jan SKOB Zlín C 8605 40 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 2083404 40 Kč
TZL1003 Solař Jan SKOB Zlín C 8586 40 Kč
SBK1414 Sluka Matouš KOB Start Blansko 49655 40 Kč
19X1050 Tomíčková Eliška ESOX ODEI 52023 40 Kč
19X1350 Tomíčková Ivana ESOX ODEI 52537 40 Kč
SBK1010 Daněk František KOB Start Blansko 811213 40 Kč
RBKXXX1 Šujanová Berenika SK Radioklub Blansko zapůjčit 80 Kč
RBKXXX2 Šujanová Rozárka SK Radioklub Blansko zapůjčit 80 Kč
ABMXXX2 Kozel Kryštof KOB ALFA Brno zapůjčit 80 Kč
2JC0700 Komenda Jakub BYZMAG 2051534 60 Kč
4QZXXXX Koča Juraj neregistronani Koča zapůjčit 80 Kč
3.30 km, 115 m, 10 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7656 Odehnalová Radka OOB Spartak Adamov 2050641 40 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 40 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 40 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž 53809 40 Kč
8XC8400 Drašar Martin NER- Neregistrovani 2102691 40 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 40 Kč
42C7400 Sedlák Leo Autocont 1418770 40 Kč
LCEXXYX Hrbáčkovi OOB TJ Slovan Luhačovice 40 Kč
LCEXXXY Dufková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice 40 Kč
LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C - 40 Kč
5RX7000 Matuška Pavel NNN 2801035 40 Kč
ZBM7303 Urbánek Petr SK Žabovřesky Brno C 2103688 40 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Žabovřesky Brno C 2111737 40 Kč
ZBM7755 Coufalová Martina SK Žabovřesky Brno C 2067925 40 Kč
RBK7452 Fousková Leona SK Radioklub Blansko C 53161 40 Kč
TZL0458 Šrámková Aneta SKOB Zlín C 2121123 40 Kč
TBM7009 Dobrovolný Vladimír KOS TJ Tesla Brno 2083370 40 Kč
TBM7256 Ježková Ilona KOS TJ Tesla Brno 2067219 40 Kč
6BX7600 Verner Leoš NOCH Brno zapůjčit 100 Kč
celkem přihlášených: 407, vklad: 25600 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.