Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
30.09.2017
Místo konání:
Hamry nad Sázavou
Pořadatel:
PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.80 km, 35 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 40 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 49555 40 Kč
SJH0852 Bubeníková Denisa SJH Jindřichův Hradec C 2113490 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 51838 40 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 110 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
SJI0653 Wacková Anna OK Jihlava C 113 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 70 Kč
2.00 km, 35 m, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC0850 Marková Michaela OB Vizovice C 40 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 40 Kč
SJH0951 Beranová Marie SJH Jindřichův Hradec C 2087674 40 Kč
SJH0853 Bubeníková Nicol SJH Jindřichův Hradec C 2099718 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená C 40 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 40 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
SJI0950 Coufalová Júlia OK Jihlava C 2099513 40 Kč
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava C 141 40 Kč
SJI0855 Mácová Rozálie OK Jihlava C 2087651 40 Kč
SJI0951 Novotná Julie OK Jihlava C 2096133 40 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 40 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno 40 Kč
2.30 km, 40 m, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080832 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7210128 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SJH Jindřichův Hradec C 2088158 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 220400 40 Kč
NNN0550 Trefná Alžběta Neregistrovaní (NNN) 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava B 2085599 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava B 2059732 40 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 2801042 60 Kč
2.90 km, 50 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 2080908 40 Kč
CTB0451 Zbínová Aneta SK OB Chotěboř C 51836 40 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec A 2079504 40 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 9201757 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 40 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 40 Kč
3.30 km, 80 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 80 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 80 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SJH Jindřichův Hradec A 2800337 80 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 80 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7207775 80 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 80 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 80 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 80 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 80 Kč
3.70 km, 85 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 80 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 8636796 80 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 80 Kč
4.80 km, 135 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 80 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 80 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 981804 80 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 80 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 80 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OOB Vamberk C 9674 80 Kč
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 7207865 80 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř E 2081369 80 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 80 Kč
SJH8251 Míková Michaela SJH Jindřichův Hradec C 2079502 80 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SJH Jindřichův Hradec A 442882 80 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SJH Jindřichův Hradec C 7770033 80 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 80 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 80 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 80 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 80 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 886269 80 Kč
3.50 km, 80 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
8FX8350 Kymlová Šárka TJ Kobylisy 2112761 80 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 8703 80 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 110 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 140 Kč
4.20 km, 130 m, 14 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 80 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 53255 80 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2061854 80 Kč
OSN7750 Turzo Iva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1010777 80 Kč
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 80 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SJH Jindřichův Hradec C 2067998 80 Kč
SJH7851 Beranová Jana SJH Jindřichův Hradec C 2035147 80 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SJH Jindřichův Hradec C 330592 80 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 80 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 80 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 80 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 0002092365 80 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 80 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 80 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 80 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 80 Kč
SJI7550 Jindřichová Lenka OK Jihlava C 140 80 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 80 Kč
2.70 km, 55 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 80 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 80 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SJH Jindřichův Hradec C 2090840 80 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 80 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 80 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 80 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 80 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 80 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 110 Kč
OSN5950 Hrušková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 590124 140 Kč
2.40 km, 45 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 80 Kč
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 80 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 80 Kč
TTR6153 Fialová Dana OOB Třebíč C 0000220397 80 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 80 Kč
2.50 km, 50 m, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CJI5252 Podhorská Věra Fajn Club Jihlava C 232900 80 Kč
1.80 km, 35 m, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 232730 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 52969 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SJH Jindřichův Hradec C 2096216 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 331244 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 40 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2087645 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2801030 60 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 60 Kč
2.00 km, 35 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0802 Ševčík Filip KOS TJ Tesla Brno C 446368 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 40 Kč
SJH1101 Beran Antonín SJH Jindřichův Hradec C 2067961 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SJH Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SJH Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
SJH0804 Jelínek Vít SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 40 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI1000 Emmer Matouš OK Jihlava C 2102779 40 Kč
SJI0805 Rozsypal Jakub OK Jihlava C 111 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 115 60 Kč
2.50 km, 55 m, 10 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0603 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 2081398 40 Kč
TBM0508 Ševčík Daniel KOS TJ Tesla Brno C 2067205 40 Kč
SPC0701 Štěňha David SPORTICUS team C 2102795 40 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 40 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 40 Kč
SJH0505 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec C 2113419 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 0000051771 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 40 Kč
PZR0502 Mašek Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2120640 40 Kč
PZR0503 Sedlák Tobiáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8706 40 Kč
CTB06 Novák Tadeáš SK OB Chotěboř p 40 Kč
OSN0500 Pejchal Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52000 40 Kč
SJI0501 Beneš Tomáš OK Jihlava C 2113482 40 Kč
SJI0502 Ficenc Richard OK Jihlava C 125 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 2080831 40 Kč
SJI0503 Máca Dominik OK Jihlava C 2095966 40 Kč
SJI0504 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080939 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava B 2059733 40 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 2801025 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 52966 60 Kč
3.20 km, 55 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 436440 40 Kč
TTR0305 Novotný Tomáš OOB Třebíč C 0002115144 40 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 0002092373 40 Kč
PZR0401 Splítek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7209358 40 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 2113360 40 Kč
SJI0304 Hudec Filip OK Jihlava C 2088724 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 40 Kč
OSN03 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 2011898 60 Kč
3.70 km, 65 m, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0301 Hojný Jáchym SJH Jindřichův Hradec A 443062 80 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0007300192 80 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 80 Kč
TTR0203 Novotný Vojtěch OOB Třebíč C 0002115149 80 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 0002800321 80 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 80 Kč
PZR0205 Sitař Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232348 80 Kč
PZR0105 Kalas Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 80 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 80 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 80 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 80 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 80 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 80 Kč
4.40 km, 95 m, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0002 Nosek Jakub SJH Jindřichův Hradec B 331357 80 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SJH Jindřichův Hradec A 442888 80 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 80 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 80 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 80 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 80 Kč
PZR9902 Pastyřík Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 438608 80 Kč
5.70 km, 125 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 80 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 80 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 80 Kč
LPU7907 Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9337 80 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 7777400 80 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 80 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team C 7003036 80 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 7210124 80 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OOB Vamberk C 9669 80 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 80 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 80 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 80 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 80 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 80 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SJH Jindřichův Hradec 2113365 80 Kč
SJH9300 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079508 80 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 981817 80 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 80 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 80 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 80 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 80 Kč
NNN7000 Trefný Pavel Neregistrovaní (NNN) 80 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 80 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 80 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 80 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 7200364 80 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 886813 80 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 80 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 80 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 80 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 80 Kč
CHT8801 Musil Marek OOB SK Chrast C 52301 80 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga B 9102565 80 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 110 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 140 Kč
CET9001 Záveský Marek TJ Loko Česká Třebová C 331131 140 Kč
LPU9302 Kos Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7207355 140 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 140 Kč
4.20 km, 65 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 2112747 80 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 80 Kč
8CX8800 Karlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 80 Kč
6YC8701 Fojtů Petr Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 80 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336772 80 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 80 Kč
4.50 km, 105 m, 16 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 80 Kč
TRT8100 Adam Aleš KOS Třešť C 2112763 80 Kč
CHT8002 Leksa Robert OOB SK Chrast C 301340 80 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 80 Kč
6HC8100 Konfršt Josef OB Vepřová zapůjčit 110 Kč
OSN7700 Nepustil Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091526 80 Kč
CHT7102 Šebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 80 Kč
3MC8000 Coufal Petr FBŠ Jihlava 2099510 80 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8620015 80 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 80 Kč
SJH7801 Beran Pavel SJH Jindřichův Hradec C 2061793 80 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SJH Jindřichův Hradec C 442847 80 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 80 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SJH Jindřichův Hradec C 2096231 80 Kč
SJH7501 Martínek Roman SJH Jindřichův Hradec C 2113418 80 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 80 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 80 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 0002092381 80 Kč
CTB7500 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř 51837 80 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 80 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7300475 80 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 80 Kč
SJI7828 Hendrych Martin OK Jihlava C 51775 80 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 80 Kč
SJI7700 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080936 80 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 80 Kč
TBM7305 Folprecht Jaroslav KOS TJ Tesla Brno 2801014 80 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 515159 80 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 110 Kč
4.30 km, 100 m, 17 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
5XC6900 Blažek Vladimír SK Nepoměřice 682636 80 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 80 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 80 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 51140 80 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 80 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 434831 80 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 80 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052235 80 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 80 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 80 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 80 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 80 Kč
SJI6900 Beneš Martin OK Jihlava C 2115741 80 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 80 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 80 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 80 Kč
3.40 km, 75 m, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 80 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 80 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 80 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 80 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SJH Jindřichův Hradec C 331118 80 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SJH Jindřichův Hradec C 442873 80 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 80 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0002103756 80 Kč
TTR6102 Fiala Petr OOB Třebíč C 0000232856 80 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 80 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 80 Kč
SJI5414 Vácha Jiří OK Jihlava C 8627107 80 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 110 Kč
2.80 km, 50 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 80 Kč
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 80 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 80 Kč
SJI4600 Izdný Pavel OK Jihlava C 8712 80 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 140 Kč
2.00 km, 35 m, 7 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP1350 Cipryánová Viktorie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113489 40 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 40 Kč
6HC1100 Konfršt Štěpán OB Vepřová zapůjčit 70 Kč
6HC1400 Konfršt Mikuláš OB Vepřová zapůjčit 70 Kč
SJH1451 Martínková Natálie SJH Jindřichův Hradec zapůjčit 70 Kč
VIC1060 Marková Tatiana OB Vizovice C 40 Kč
VIC1160 Punčochářová Beáta OB Vizovice C 40 Kč
VIC0860 Halová Kateřina OB Vizovice C 40 Kč
OSN1150 Turzo Nela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51830 40 Kč
4JZ1450 Štěpánková Magdaléna Kameňáci zapůjčit 70 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SJH Jindřichův Hradec C 2096212 40 Kč
SJH1252 Jelínková Anna SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
SJH1151 Komárková Radka SJH Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
TTR1152 Sobotková Karolína OOB Třebíč C 0000052244 40 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 0000052247 40 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 0002016320 40 Kč
ABR1111 Jašek Vít A-team NOVO Bruntál C 52511 40 Kč
ABR0950 Jašková Adriana A-team NOVO Bruntál 886811 40 Kč
ABR1000 Nekuda Lukáš A-team NOVO Bruntál 7003007 40 Kč
ABR1350 Nekudová Klára A-team NOVO Bruntál zapůjčit 70 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 53133 40 Kč
PZR0900 Libra Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 40 Kč
RUZ1300 Jelínek Šimon TJ Růžená 2092366 40 Kč
1DC1150 Musilová Iva Targa Orienteering 2070829 40 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 40 Kč
NNN8888 Prchalová Kateřina Neregistrovaní (NNN) 40 Kč
SJI0804 Zhorela Ondřej Jakub OK Jihlava C 112 40 Kč
BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Orienteering C 7790320 40 Kč
SJI0952 Szablaturová Nela OK Jihlava C 7926 40 Kč
CTB0600 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř 40 Kč
2.70 km, 60 m, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7010 Ševčík Robert KOS TJ Tesla Brno C 232345 40 Kč
CTB0753 Paulová Barbora SK OB Chotěboř C 40 Kč
CTB0551 Paulová Pavlína SK OB Chotěboř C 40 Kč
VIC7857 Marková Pavla OB Vizovice C 1400414 40 Kč
4JZ8500 Štěpánek Martin Kameňáci zapůjčit 70 Kč
SJH7102 Kopenec Milan SJH Jindřichův Hradec C 2096225 40 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 40 Kč
RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená C 2111732 40 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 7207493 40 Kč
NNN7250 Trefná Radka Neregistrovaní (NNN) 40 Kč
NNN0300 Trefný Matěj Neregistrovaní (NNN) 40 Kč
SJI7950 Pejchalová Petra OK Jihlava C 142 40 Kč
TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno 2801248 40 Kč
celkem přihlášených: 345, vklad: 22820 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.