Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
30.09.2017
Místo konání:
Velké Vrbno
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D21C     D35C     D45C     D55C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P    
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 50 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 50 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 361953 50 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice B 2069072 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 50 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc C 2069085 50 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava B 7003005 50 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 50 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2108904 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk B 2035719 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2108918 50 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 50 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 361981 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 50 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk C 2102549 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 50 Kč
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc C 2112727 50 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc B 2092433 80 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 80 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 80 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 52722 80 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 80 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 80 Kč
Rank. koef.: 1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 2108866 80 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 2102713 80 Kč
UOL9853 Holečková Anna SOB Olomouc C 301555 80 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 80 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 80 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 80 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 80 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 80 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 80 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 80 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 80 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 80 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 80 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 80 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 80 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 80 Kč
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 90 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 7204970 80 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 80 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 80 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 80 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
UOL6750 Holečková Lenka SOB Olomouc C 301560 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 50 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2058523 50 Kč
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
UOL0901 Šaňák Hynek SOB Olomouc C 2069081 50 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 50 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 50 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 50 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 50 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 50 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 428264 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 50 Kč
STE0503 Antonowicz Jan SK SKI-OB Šternberk C 8636188 50 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 50 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 2113074 50 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 2087634 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 80 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 2081359 80 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 80 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 2108907 80 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 80 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 80 Kč
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 80 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 80 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 80 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 80 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 80 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 80 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 80 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 2102537 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 80 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 80 Kč
28P6800 Antonowicz Jerzy (POL) Saturn Piaseczno 504405 80 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 80 Kč
UOL7201 Dráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 80 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 80 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 80 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 80 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 80 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 80 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 50 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2111615 50 Kč
1XC1200 Skřivanek František Skřivankovi zapůjčit 60 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6750 Tichá Daniela SK Severka Šumperk C 50 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 2102551 50 Kč
celkem přihlášených: 128, vklad: 8610 Kč