Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
15.10.2017
Místo konání:
Lipnice nad Sázavou
Pořadatel:
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.90 km, 50 m, 5 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 40 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
SJH0852 Bubeníková Denisa SJH Jindřichův Hradec C 2113490 40 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SJH Jindřichův Hradec C 2113415 40 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 51838 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
CHTXXX1 Vendula Zoulíková OOB SK Chrast 123 40 Kč
CHTXXX2 Eva Slavíková OOB SK Chrast 123 40 Kč
CHTXXX3 Kateřina Drobná OOB SK Chrast 123 40 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast C 60 Kč
1.90 km, 55 m, 5 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 40 Kč
CTB0753 Paulová Barbora SK OB Chotěboř C 2121757 40 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 40 Kč
4VZ0750 Doleželová Vendula OK Střelka 2118112 40 Kč
4VZ0850 Plachá Nora OK Střelka 2118113 40 Kč
4VZ1050 Vaníčková Nikola OK Střelka 2118115 40 Kč
OSN0999 Nepustilová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091525 40 Kč
SJH0951 Beranová Marie SJH Jindřichův Hradec C 2087674 40 Kč
SJH0853 Bubeníková Nicol SJH Jindřichův Hradec C 2099718 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 40 Kč
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava C 141 40 Kč
SJI0855 Mácová Rozálie OK Jihlava C 2087651 40 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 40 Kč
SJI0950 Coufalová Júlia OK Jihlava C 2099513 40 Kč
2.60 km, 65 m, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 40 Kč
CTB0551 Paulová Pavlína SK OB Chotěboř C 2119195 40 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 40 Kč
4VZ0550 Zita Plachá OK Střelka 2118114 40 Kč
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080832 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7210128 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SJH Jindřichův Hradec C 2088158 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 40 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 2801042 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava B 2085599 40 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava B 2059732 40 Kč
3.50 km, 110 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0451 Zbínová Aneta SK OB Chotěboř C 2121778 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011896 40 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 2080908 40 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec A 2079504 40 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SJH Jindřichův Hradec B 426377 40 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 2061857 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 40 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 40 Kč
SJHXXX7 Karolína Šerhaklová SJH Jindřichův Hradec 60 Kč
4.20 km, 130 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7207775 80 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 80 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 80 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 80 Kč
5.70 km, 190 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0251 Kinštová Tereza SJH Jindřichův Hradec A 2800337 80 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 8636796 80 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 80 Kč
7.90 km, 255 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 80 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 80 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř E 2081369 80 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 80 Kč
ZBM8459 Slámová Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 80 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 981804 80 Kč
SCP8257 Tesařová Anna OK Sparta Praha C 51567 80 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 80 Kč
SJH9452 Tichá Tereza SJH Jindřichův Hradec C 995864 80 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SJH Jindřichův Hradec C 7770033 80 Kč
PZR9251 Urbanová Johana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232496 80 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 80 Kč
SJH8251 Míková Michaela SJH Jindřichův Hradec C 2079502 80 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 2058511 80 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 80 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 80 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 515006 80 Kč
5.70 km, 185 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM9759 Štaubertová Tereza SK Žabovřesky Brno zapůjčit 80 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 80 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB TRETRA Praha C 53640 80 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 80 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 80 Kč
CHT8551 Martincová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 80 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 8703 80 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 80 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 80 Kč
SJH9551 Kubičková Bára SJH Jindřichův Hradec C 331719 80 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 80 Kč
ZBM9156 Hrušková Kristýna SK Žabovřesky Brno C 416101 80 Kč
5.80 km, 175 m, 14 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 80 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 80 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 80 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51992 80 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 0002092365 80 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SJH Jindřichův Hradec C 330592 80 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SJH Jindřichův Hradec C 2067998 80 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 80 Kč
SJH7851 Beranová Jana SJH Jindřichův Hradec C 2035147 80 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SJH Jindřichův Hradec C 2113481 80 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 80 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 80 Kč
SJI7550 Jindřichová Lenka OK Jihlava C 125 80 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 80 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 80 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 80 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 120 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 120 Kč
4.40 km, 140 m, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 80 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 80 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 80 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB TRETRA Praha C 232161 80 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 8006654 80 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 80 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 80 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 80 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 80 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 80 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 80 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 80 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 80 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 80 Kč
SJI6552 Petráčková Zuzana OK Jihlava C 301216 80 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 80 Kč
SJI6551 Šaterová Monika OK Jihlava C 301282 80 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 80 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 995881 80 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 303944 80 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SJH Jindřichův Hradec C 2090840 120 Kč
4.00 km, 120 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 80 Kč
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 80 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB TRETRA Praha C 53641 80 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 80 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 80 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 80 Kč
3.20 km, 115 m, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CJI5252 Podhorská Věra Fajn Club Jihlava C 232900 80 Kč
1.90 km, 55 m, 5 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 0000232322 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SJH Jindřichův Hradec C 2096216 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 331244 40 Kč
SJH0801 Sviták Václav SJH Jindřichův Hradec C 2096234 40 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2801030 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2087645 40 Kč
TAP0904 Protiva Jan KOB TRETRA Praha C 1420795 40 Kč
TAP1100 Protiva Mikuláš KOB TRETRA Praha C zapůjčit 40 Kč
1.90 km, 55 m, 5 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
4VZ1700 Wierer Jan OK Střelka 2108878 40 Kč
SJH0901 Rychtárik Tadeáš SJH Jindřichův Hradec C 2103731 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SJH Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJH1101 Beran Antonín SJH Jindřichův Hradec C 2067961 40 Kč
SJH0804 Jelínek Vít SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 40 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 2113416 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 140 40 Kč
SJI0805 Rozsypal Jakub OK Jihlava C 142 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 40 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 40 Kč
SJI1000 Emmer Matouš OK Jihlava C 115 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SJH Jindřichův Hradec C 2079507 40 Kč
FYD0801 Juřina Jakub Jizerský klub OB Frýdlant C 2112749 40 Kč
CHTXXX5 Kopecký Votěch OOB SK Chrast 123 40 Kč
3.00 km, 120 m, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 40 Kč
CTB0502 Novák Tadeáš SK OB Chotěboř C 2120621 40 Kč
CTB0503 Perka Filip SK OB Chotěboř C 2118467 40 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 40 Kč
PZR0502 Mašek Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2120640 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 40 Kč
SJH0602 Beran Jáchym SJH Jindřichův Hradec C 331641 40 Kč
SJH0505 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec C 2113419 40 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SJH Jindřichův Hradec B 2096259 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 2080831 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 52966 40 Kč
SJI0503 Máca Dominik OK Jihlava C 2095966 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava B 2059733 40 Kč
PZR0501 Rosecký Adam UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 128 40 Kč
CHTXXX4 Matěj Šíma OOB SK Chrast 123 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava C 60 Kč
4.20 km, 120 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 0002092373 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 0000051771 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 2113360 40 Kč
SJI0304 Hudec Filip OK Jihlava C 2088724 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 40 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 60 Kč
5.80 km, 190 m, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 80 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 80 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 0002800321 80 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 80 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 80 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 436440 80 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0007300192 80 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 80 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 80 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 80 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 80 Kč
9.00 km, 265 m, 20 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0001 Veselý Vojtěch SJH Jindřichův Hradec A 442888 80 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SJH Jindřichův Hradec B 331357 80 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 80 Kč
PZR9902 Pastyřík Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 438608 80 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř C 51138 80 Kč
12.40 km, 340 m, 29 kontrol
Rank. koef.: 1
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 80 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 80 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 2106749 80 Kč
LPU7907 Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9337 80 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 80 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 80 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 80 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 80 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 7300187 80 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 80 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 80 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 80 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205032 80 Kč
PVP8000 Křížan Jiří VSS Přírodověda Praha C 7201778 80 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 436413 80 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 80 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SJH Jindřichův Hradec 2113365 80 Kč
SJH7801 Beran Pavel SJH Jindřichův Hradec C 2061793 80 Kč
SJH9300 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079508 80 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 80 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava R 7003044 80 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 80 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 80 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 80 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 80 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 80 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 80 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 9102569 80 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 80 Kč
SJI8504 Kafka Tomáš OK Jihlava C 52334 80 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 80 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 80 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 80 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 80 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 80 Kč
86Z8700 Kůra Josef Šnek Brno 232254 80 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 80 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 80 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 120 Kč
6.20 km, 180 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8801 Musil Marek OOB SK Chrast C 52301 80 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 80 Kč
ROZ7300 Čech Zdeněk OK Roztoky C 2085008 80 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C 1400437 80 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 80 Kč
JHB7702 Honzák Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7201753 80 Kč
CTB7101 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř 2118480 80 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 80 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 80 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336772 80 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 80 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 80 Kč
JHB9999 Novotný Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2067992 80 Kč
CHT6903 Hülle Jan OOB SK Chrast C 53604 80 Kč
OSN8900 Goncalves Joao SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 80 Kč
9.10 km, 255 m, 22 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 80 Kč
TRT8100 Adam Aleš KOS Třešť C 2112763 80 Kč
6HC8100 Konfršt Josef OB Vepřová zapůjčit 80 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 80 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 0002092381 80 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 80 Kč
OSN7700 Nepustil Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091526 80 Kč
SJH8001 Rychtárik Ladislav SJH Jindřichův Hradec C 2118501 80 Kč
SJH7901 Kinšt David SJH Jindřichův Hradec C 330596 80 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 80 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SJH Jindřichův Hradec C 442847 80 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 981817 80 Kč
SJH7501 Martínek Roman SJH Jindřichův Hradec C 2113418 80 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 80 Kč
SJH7705 Potužník Martin SJH Jindřichův Hradec C 2113492 80 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 80 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 80 Kč
SJI7828 Hendrych Martin OK Jihlava C 51775 80 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 80 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 80 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 80 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 80 Kč
ABM6701 Smutný Radek KOB ALFA Brno C 438049 80 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SJH Jindřichův Hradec C 2096231 80 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 80 Kč
6.50 km, 205 m, 16 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 80 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB TRETRA Praha C 515440 80 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 80 Kč
MFP6401 Suk Jiří VŠSK MFF UK Praha C 515016 80 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 80 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 80 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 80 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 51140 80 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 434831 80 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 80 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 80 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 80 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 80 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 80 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 80 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 80 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 80 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SJH Jindřichův Hradec C 51141 80 Kč
VSP7202 Kodejš Zdeněk USK Praha C 2021822 80 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 0002801047 80 Kč
5.90 km, 130 m, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 80 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB TRETRA Praha C 682651 80 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 80 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SJH Jindřichův Hradec C 331118 80 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SJH Jindřichův Hradec C 442873 80 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 80 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8620015 80 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 80 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 80 Kč
CHT5801 Štefec Jaroslav OOB SK Chrast C 52327 80 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 80 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 80 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 301599 80 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 80 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 120 Kč
4.80 km, 125 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 80 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 80 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 80 Kč
SJI4600 Izdný Pavel OK Jihlava C 8712 80 Kč
SJH5201 Jarčevský Pavel SJH Jindřichův Hradec C 80 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 80 Kč
1.90 km, 55 m, 5 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB1151 Gregorová Magdalena SK OB Chotěboř C 51663 40 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 40 Kč
JHB0801 Šidlák Dominik TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49825 40 Kč
TAP1300 Holata Vojtěch KOB TRETRA Praha 2115740 40 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 40 Kč
4VZ1150 Doleželová Jolana OK Střelka 2118111 40 Kč
4VZ1200 Vaníček Štěpán OK Střelka 2108861 40 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51830 40 Kč
4VZ1000 Wierer Antonín OK Střelka 05296 40 Kč
SJH1201 Rychtárik Jáchym SJH Jindřichův Hradec C 2103754 40 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SJH Jindřichův Hradec C 2096212 40 Kč
SJH1252 Jelínková Anna SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 40 Kč
SJH1151 Komárková Radka SJH Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 40 Kč
SJH1451 Martínková Natálie SJH Jindřichův Hradec zapůjčit 40 Kč
RUZ1300 Jelínek Šimon TJ Růžená 2092366 40 Kč
SJI0804 Zhorela Ondřej Jakub OK Jihlava C 110 40 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 51774 40 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436927 40 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 2120639 40 Kč
FYD1150 Juřinová Aneta Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 40 Kč
FYD1301 Juřina Michal Jizerský klub OB Frýdlant zapůjčit 40 Kč
SJI0808 Tesař Marek OK Jihlava 113 40 Kč
SJHXXX1 Prantl Tomáš SJH Jindřichův Hradec 40 Kč
SJHXXX2 Prantl David SJH Jindřichův Hradec 40 Kč
SJHXXX3 Justýna Šotová SJH Jindřichův Hradec 40 Kč
SJHXXX4 Ivana Šotová SJH Jindřichův Hradec 40 Kč
SJHXXX5 Bořek Šerhakl SJH Jindřichův Hradec 40 Kč
SJHXXX6 Jakub Kaška SJH Jindřichův Hradec 40 Kč
3.00 km, 110 m, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP8100 Holata Radek KOB TRETRA Praha C 2067966 40 Kč
OSN7555 Stoklasová Markéta SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53154 40 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 40 Kč
TTR7451 Prášilová Mirka OOB Třebíč C 0000000000 40 Kč
PZR7550 Sobotková Helena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 40 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 40 Kč
PZR7302 Rosecký Karel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8707 40 Kč
PZR7801 Kříž Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8710 40 Kč
FYD7800 Juřina František Jizerský klub OB Frýdlant C 8329 40 Kč
FYD8051 Juřinová Iva Jizerský klub OB Frýdlant zapůjčit 70 Kč
OSN9273 Wurzelová Pavlína SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52145 40 Kč
celkem přihlášených: 368, vklad: 23990 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.