Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
15.10.2017
Místo konání:
Nová Ves nad Nisou
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
1.63 km, 7 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 60 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 60 Kč
CHA0754 Krtičková Ester OK Chrastava C 8908 60 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 60 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 60 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 4402222 60 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 60 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 60 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 4402229 60 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 60 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 2106741 60 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 60 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 60 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 60 Kč
BOR0762 Horáčková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4651 60 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4359 60 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 60 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 60 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 4641717 60 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 60 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 60 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 60 Kč
TJN0754 Ryšavá Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408033 60 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 60 Kč
TJN0952 Zappová Elisabeth OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027206 60 Kč
TJN0659 Štolbová Miroslava OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 60 Kč
3IDxxx2 Horst Katja (GER) SC Königstein 2800937 60 Kč
TUR0658 Sklenářová Zuzana OOB TJ Turnov C 60 Kč
1.88 km, 7 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN0752 Kůtková Tereza OB Jenišovice C 2112732 45 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 2088819 45 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C 2120062 45 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 4402228 45 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 45 Kč
LTP1050 Jelínková Anna OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420408 45 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 45 Kč
EKP0952 Zurynková Lenka VŠTJ Ekonom Praha C 2102694 45 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 45 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 45 Kč
BOR0856 Koudelková Katrin OK Jiskra Nový Bor C 4441 45 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor C 4427 45 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2569 45 Kč
BOR0754 Štolfová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4413 45 Kč
VLI1053 Čečerle Beáta Slavia Liberec orienteering C 4411237 45 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 45 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408032 45 Kč
TJNxx08 Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408041 45 Kč
TJNxx11 Nagyová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2103706 45 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 4411233 45 Kč
LLI0852 Nejedlová Karolína TJ Loko Liberec C 2088712 45 Kč
TJN0859 Mastníková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 45 Kč
1.96 km, 7 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov C 1418757 60 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 60 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 60 Kč
CHA0653 Šírlová Markéta OK Chrastava C 2059768 60 Kč
CHA0654 Šírlová Zdeňka OK Chrastava C 2070834 60 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 2095948 60 Kč
CHA0552 Houdová Veronika OK Chrastava C 2070843 60 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava B 2049590 60 Kč
CHA0655 Holanová Lucie OK Chrastava C 2084440 60 Kč
LLI0652 Balcarová Marie TJ Loko Liberec C 51201 60 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín C 347916 60 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov B 888626 60 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 60 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 60 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 60 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 60 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 60 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 60 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 60 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 7531975 60 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor C 4364 60 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2088161 60 Kč
RUM0551 Davidová Noemi ZOOB Rumburk 4641712 60 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 90 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102568 60 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085580 60 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111796 60 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111795 60 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 60 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 682375 60 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 60 Kč
3IDxxx1 Horst Ulla (GER) SC Königstein 60 Kč
2.36 km, 10 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0451 Lamačová Pavlína OOB TJ Turnov C 2109762 60 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202886 60 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 60 Kč
CHA0352 Divišková Rebeka OK Chrastava C 2049591 60 Kč
CHA0451 Cihlářová Barbora OK Chrastava C 2084432 60 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 60 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 2113493 60 Kč
KAS0351 Bujná Natalie KOB Kamenický Šenov C 51383 60 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 60 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 1403054 60 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 60 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 60 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2117401 60 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 60 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 2080901 60 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 60 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 60 Kč
RUM0453 Semerádová Eliška ZOOB Rumburk 4641711 60 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 90 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2088165 60 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085567 60 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398987 60 Kč
TJN0454 Vokušová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102560 60 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 60 Kč
LLI0350 Nejedlová Josefína TJ Loko Liberec C 2800308 60 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 2111733 60 Kč
3.07 km, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 90 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 51808 90 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 90 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 90 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 90 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 90 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 90 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 90 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 51496 90 Kč
TJNxxx2 Janečková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2111794 90 Kč
3.75 km, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 90 Kč
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 9101185 90 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 90 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 90 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 90 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 90 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 90 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 90 Kč
3.72 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov B 231929 90 Kč
FYD9852 Würzová Karolína Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 120 Kč
3.72 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM8750 Kalinová Lucie ZOOB Rumburk C 301543 90 Kč
LLI8450 Křenková Geislerová Blanka TJ Loko Liberec C 51207 90 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 90 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 90 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 90 Kč
TAP9054 Káninská Markéta KOB TRETRA Praha C 361934 90 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 90 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 90 Kč
CHA8753 Němcová Andrea OK Chrastava C 4127 90 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 90 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 90 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 0002102079 90 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 90 Kč
PGP8751 Bartoňová Radka SK Praga C 51861 90 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 90 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 90 Kč
SJC8761 Höferová Petra Sportcentrum Jičín C 7878000 90 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 90 Kč
KOR9050 Dušková Pavla OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051498 90 Kč
4.70 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 90 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov C 2020750 90 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 90 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora TJ Loko Liberec B 434595 90 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar VŠSK MFF UK Praha C 443075 90 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 90 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 90 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 90 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 51239 90 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 90 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 90 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 90 Kč
SJC8952 Fujáčková Ivana Sportcentrum Jičín E 897345 90 Kč
BOR8156 Krafková Ita OK Jiskra Nový Bor C 8532 90 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava R 887906 90 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 90 Kč
LLI9651 Štičková Anna TJ Loko Liberec E 7200361 90 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 90 Kč
CHA9651 Valešová Martina OK Chrastava C 8194 90 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 90 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 90 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8263 90 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 90 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 90 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 130 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 130 Kč
3.67 km, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava C 8186 90 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 90 Kč
TUV7950 Nováková Zuzana SOK TJ Turnov C 411380 90 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 90 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 23770 90 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 90 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 90 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 90 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 90 Kč
3.30 km, 12 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 90 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 7205025 90 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 90 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 90 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 90 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 90 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 90 Kč
CHA7653 Houdová Miloslava OK Chrastava C 2084434 90 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 90 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 90 Kč
CHA7552 Krupková Martina OK Chrastava 2084444 90 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 90 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 90 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 90 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 90 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 995831 90 Kč
VLI7456 Burešová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7210304 90 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 90 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 7207877 90 Kč
CHA7550 Švorcová Lenka OK Chrastava C 2084436 90 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 90 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 90 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 90 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 90 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 90 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 90 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 4641716 90 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 120 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 90 Kč
JEN7754 Hoetzelová Zuzana OB Jenišovice C 2060294 90 Kč
3IDxxx4 Horst Brit (GER) SC Königstein 90 Kč
TJNxxx1 Janečková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 90 Kč
NNNxx18 Pokorná Markéta Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 120 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 90 Kč
2.85 km, 12 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 90 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 90 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 90 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 90 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 90 Kč
LLI7150 Balcarová Alena TJ Loko Liberec C 1398994 90 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 90 Kč
LLI7152 Marková Jana TJ Loko Liberec C 2049529 90 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 90 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 90 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 90 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 515004 90 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8345 90 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB TRETRA Praha C 2092376 90 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 90 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 90 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 90 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 90 Kč
24D6350 Juckelandt Sabine (GER) SV Robotron Dresden 1310763 90 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 90 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 90 Kč
NNNxx16 Krákorová Iva Neregistrovaní (NNN) 887916 90 Kč
2.85 km, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 90 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7722 90 Kč
VSP6550 Kosíková Helena USK Praha C 9101184 90 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 90 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 90 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 90 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 90 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 90 Kč
LLI6351 Košková Vlasta TJ Loko Liberec C 2085634 90 Kč
2.63 km, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8423 90 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 90 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 90 Kč
2.63 km, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 90 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 90 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 90 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 90 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 90 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 90 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 90 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 90 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 90 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 90 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 90 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 90 Kč
2.17 km, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 90 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 90 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 90 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 90 Kč
JEN5251 Richtrová Jaroslava OB Jenišovice C 7776 90 Kč
LLI4851 Kubíková Hela TJ Loko Liberec C 8242 90 Kč
2.17 km, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 90 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 90 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 90 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 90 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 90 Kč
1.63 km, 7 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 52908 60 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 60 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 60 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 53226 60 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 60 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 60 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2078463 60 Kč
CHA0800 Houda Lukáš OK Chrastava C 2049586 60 Kč
CHA0700 Kučera Radek OK Chrastava C 2059765 60 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 2113075 60 Kč
JEN0804 Horáček Dominik OB Jenišovice C 2103239 60 Kč
JEN0800 Horáček Jakub OB Jenišovice C 2060293 60 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 4402218 60 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov C 2120075 60 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4402223 60 Kč
LTP0706 Jelínek Václav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208229 60 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 60 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 60 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 4402224 60 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8237 60 Kč
BOR0703 Válek Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4425 60 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4434 60 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 4415 60 Kč
BOR0708 Vacek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4378 60 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 60 Kč
TUR0702 Šálek Richard OOB TJ Turnov C 1403058 60 Kč
VLI0807 Čečerle Matouš Slavia Liberec orienteering C 4411238 60 Kč
TJN0813 Havel Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111793 60 Kč
TJN0704 Jakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408031 60 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 60 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 60 Kč
TJN0814 Oravec Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111800 60 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 60 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 60 Kč
TJN0800 Vokurka Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111783 60 Kč
TJN1000 Vokurka Václav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111790 60 Kč
TJN0803 Zaňka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067312 60 Kč
JEN0701 Hoetzel Jiří OB Jenišovice C 302948 60 Kč
TJN0507 Mastník Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 60 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 60 Kč
1.88 km, 7 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB TRETRA Praha C 2113483 45 Kč
JEN0902 Kůtek Matěj OB Jenišovice C 2113046 45 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 4402219 45 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 45 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 45 Kč
CHA0802 Sychra Šimon OK Chrastava C 2084445 45 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 45 Kč
SCP1000 Bašus Ondřej OK Sparta Praha C 51554 45 Kč
92Xxxx1 Blín Jonáš Jizerky zapůjčit 75 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 45 Kč
BOR0903 Vaňourek Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 4428 45 Kč
BOR0804 Bouda Jakub OK Jiskra Nový Bor C 361279 45 Kč
BOR0904 Kovanda Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 230718 45 Kč
VLI0904 Berka Tadeáš Slavia Liberec orienteering C 2103255 45 Kč
TJN0808 Dočekal Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067315 45 Kč
TJN1003 Dočekal Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070807 45 Kč
NNNxx11 Hrůzek Jan Neregistrovaní (NNN) 08238 45 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 4411232 45 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 45 Kč
2.01 km, 12 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 7941 60 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering B 2088216 60 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 60 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering C 4214 60 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 60 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava B 2059763 60 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava C 2095974 60 Kč
KAS0501 Kurenda Karel KOB Kamenický Šenov C 51385 60 Kč
KAS0502 Karvánek Matěj KOB Kamenický Šenov C 1420740 60 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C 2084439 60 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 60 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 60 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8020 60 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB TRETRA Praha B 2092402 60 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 60 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 2106748 60 Kč
EKP0602 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102701 60 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 60 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 1403061 60 Kč
NNNxxx4 Halač Viktor Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 90 Kč
NNNxxx5 Lukeš František Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 90 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor C 4400 60 Kč
BOR0500 Vávra Jan OK Jiskra Nový Bor C 4389 60 Kč
BOR0509 Chalupa Jan OK Jiskra Nový Bor C 4420 60 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 60 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2102774 60 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035718 60 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067316 60 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 60 Kč
LLI0501 Šašek Martin TJ Loko Liberec C 2112779 60 Kč
3.13 km, 11 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 2108912 60 Kč
VLI0304 Maškarinec Štěpán Slavia Liberec orienteering C 2088197 60 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 60 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 60 Kč
CHA0400 Janoušek Albert OK Chrastava C 2084435 60 Kč
CHA0304 Paluba Luděk OK Chrastava C 2084443 60 Kč
CHA0303 Holan Petr OK Chrastava C 2084442 60 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering B 2078461 60 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 682685 60 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 2082919 60 Kč
LTP0403 Haslinger Leopold OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420453 60 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 60 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 60 Kč
LLI0300 Hejna Hynek TJ Loko Liberec C 682626 60 Kč
LLI0404 Peterka Jakub TJ Loko Liberec A 9101104 60 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 2085605 60 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 2800602 60 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448931 60 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 4443 60 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 60 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4392 60 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 7209659 60 Kč
RUM0301 Novák Daniel ZOOB Rumburk C 4641718 60 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 60 Kč
TJN0403 Hruška Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078466 60 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085591 60 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056302 60 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080823 60 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398971 60 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 60 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice B 2060291 60 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 90 Kč
3.45 km, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 90 Kč
JEN0101 Zabořil Vojtěch OB Jenišovice B 2060290 90 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava B 2049595 90 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 90 Kč
LLI0203 Bradáč David TJ Loko Liberec C 2032132 90 Kč
JEN0201 Mencl Jan OB Jenišovice C 2108873 90 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor B 7209443 90 Kč
TJN0203 Sýkora Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080827 90 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 90 Kč
3.88 km, 15 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNNxx13 Mašata Metoděj Neregistrovaní (NNN) 207870 90 Kč
4.53 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067343 90 Kč
4.57 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 90 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 90 Kč
LDC8700 Vlček Petr KOB Děčín C 8348 90 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 90 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 90 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 90 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208219 90 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 90 Kč
PGP8708 Bartoň Jaroslav SK Praga C 2800298 90 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 90 Kč
ROU9301 Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 90 Kč
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 2085627 90 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem C 2031368 90 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 90 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha B 601169 90 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 90 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027207 90 Kč
KOR8800 Jirsák Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083356 90 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 90 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš TJ Loko Liberec C 1409872 90 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 90 Kč
6.02 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(75)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 90 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 90 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 90 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 9102562 90 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 90 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 7207861 90 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 90 Kč
LLI6801 Fürst Aleš TJ Loko Liberec C 436961 90 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 90 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 90 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 90 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 90 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 90 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 90 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 90 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 90 Kč
MFP6700 Siegl Roman VŠSK MFF UK Praha C 443101 90 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 7300172 90 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 90 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav TJ Loko Liberec C 434598 90 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub TJ Loko Liberec B 2032105 90 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 90 Kč
92X7701 Pešík Michal Jizerky 2120665 90 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 90 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 90 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 90 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava A 436431 90 Kč
92X7700 Štryncl Pavel Jizerky 2095954 90 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 90 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava A 2059764 90 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 90 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB TRETRA Praha C 7778511 90 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 90 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 90 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 90 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 90 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 888638 90 Kč
51Z8000 Kašše Jakub HO Jurije Gagarina 8554 90 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 90 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 90 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 90 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000009965 90 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 0007207702 90 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 90 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 90 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 90 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec C 515503 90 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 90 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor R 7667667 90 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 90 Kč
BOR7809 Kolařík Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 1302816 90 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 90 Kč
LLI9603 Fürst Matouš TJ Loko Liberec E 7003006 90 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 90 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 90 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 7106922 90 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 515047 90 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 90 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 51568 90 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 90 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 90 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 90 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 90 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 90 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 90 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 90 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 7209363 90 Kč
37F8900 Podechu Lapalla (FIN) VeVe 8627110 90 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov R 9001001 90 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 90 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 90 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 90 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 130 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 130 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 553457 130 Kč
4.70 km, 18 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 90 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 90 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 90 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 90 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 90 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 90 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 90 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 90 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 90 Kč
3IZ7700 Jakubský Ondřej PFJ 7701 90 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 90 Kč
3IDxxx3 Horst Ingo (GER) SC Königstein 90 Kč
4.53 km, 17 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 7205031 90 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 90 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 90 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 90 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 90 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 90 Kč
TUR7310 Christl Ivan OOB TJ Turnov C 8056 90 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 90 Kč
TUV7001 Tomášek Ondřej SOK TJ Turnov C 411519 90 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 2113362 90 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 90 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 90 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 90 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 90 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 90 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 90 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 90 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 90 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 90 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 90 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 90 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 120 Kč
4.53 km, 17 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 8178 90 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 90 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 90 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 90 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 90 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 90 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 90 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 90 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 303922 90 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 90 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 90 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 90 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav TJ Loko Liberec C 682678 90 Kč
5BC7200 Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 51811 90 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 90 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 90 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8521 90 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 90 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 90 Kč
BOR7004 Studničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8412 90 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 90 Kč
3.87 km, 16 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 90 Kč
62X6400 Pech Richard Neregistrovaní - VLI zapůjčit 120 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 90 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 90 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 90 Kč
3.87 km, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 90 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 90 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 90 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 90 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 90 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 90 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 90 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 90 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 90 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 90 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel TJ Loko Liberec C 51209 90 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 90 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 90 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 90 Kč
3.41 km, 16 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 90 Kč
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 446348 90 Kč
24D5500 Juckelandt Wolf-Gerold (GER) SV Robotron Dresden 1106055 90 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 90 Kč
3.41 km, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 90 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 90 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 90 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 90 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 90 Kč
CHA5001 Vokál Jiří OK Chrastava C 8159 90 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 90 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7718 90 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 90 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 90 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 90 Kč
BOR5003 Švihovský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8533 90 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 411580 90 Kč
33Dxxx1 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 7501901 90 Kč
2.64 km, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 90 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 90 Kč
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 90 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 90 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 90 Kč
VLI4600 Pachner Jan Slavia Liberec orienteering 5177 90 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 90 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 90 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 90 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 90 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 90 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 90 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 90 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 90 Kč
1.88 km, 7 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0951 Válková Karolína SOK TJ Turnov C 2120061 45 Kč
JEN1351 Kůtková Sára OB Jenišovice C 51544 45 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 45 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 7927 45 Kč
LLI0902 Jiroutek Jakub TJ Loko Liberec 428206 45 Kč
CHA1450 Šírlová Kamila OK Chrastava 4403301 45 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 553441 45 Kč
TUR1058 Háková Alena OOB TJ Turnov C 4616808 45 Kč
TUR1206 Hák Martin OOB TJ Turnov C 4616809 45 Kč
VLI0903 Pešík Matouš Slavia Liberec orienteering C 2113359 45 Kč
NNNxxx1 Gottstein Josef Neregistrovaní (NNN) 428281 45 Kč
NNNxxx2 Kučera Tomáš Neregistrovaní (NNN) 2120636 45 Kč
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 45 Kč
VLI0905 Sázavský Antonín Slavia Liberec orienteering C 4411245 45 Kč
SCP1250 Bašusová Olga OK Sparta Praha C 51561 45 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 2102696 45 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403059 45 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 45 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 45 Kč
VLI1202 Bureš Kryštof Slavia Liberec orienteering C 2113385 45 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 45 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C zapůjčit 75 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 45 Kč
TUV1201 Zakouřil František SOK TJ Turnov C 51238 45 Kč
NNNxxx7 Havlíčková Barbora Neregistrovaní (NNN) 4411242 45 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 4362 45 Kč
BOR0756 Funková Klára OK Jiskra Nový Bor C 4381 45 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 45 Kč
VLI0802 Vraný Filip Slavia Liberec orienteering C 232249 45 Kč
VLI1151 Berková Leontýna Slavia Liberec orienteering C 2103275 45 Kč
STB1250 Žandová Eliška TJ Stadion Nový Bor C 438625 45 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 45 Kč
TJN0504 Sýkora Oliver OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073664 45 Kč
TJNxx05 Dušková Denisa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408039 45 Kč
TJNxx09 Ryšavá Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408042 45 Kč
TJNxx10 Oravcová Amálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408043 45 Kč
3IZ1100 Jakubský Pavel PFJ 2120625 45 Kč
3IZ1300 Jakubský Filip PFJ 2120646 45 Kč
EKP1100 Zurynek Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 75 Kč
NNNxxx9 Kunášková Markéta Neregistrovaní (NNN) 45 Kč
NNNxx10 Kunášková Karolína Neregistrovaní (NNN) 45 Kč
LLIxxx1 Hejnová Simona TJ Loko Liberec zapůjčit 75 Kč
1.83 km, 8 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 50 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 50 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB TRETRA Praha C 2111618 50 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 50 Kč
VLI7553 Maškarincová Hana Slavia Liberec orienteering C 2088151 50 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 50 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 50 Kč
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava C 2084433 50 Kč
CHA7950 Kučerová Lucie OK Chrastava 2084437 50 Kč
CHA7451 Holanová Hana OK Chrastava 2084441 50 Kč
JEN7700 Horáček Tomáš OB Jenišovice C 411599 50 Kč
VLI7851 Šebelková Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 4411239 50 Kč
LLI6951 Labská Bohuslava TJ Loko Liberec C 428203 50 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 50 Kč
CHA7450 Sychrová Kateřina OK Chrastava 2084446 50 Kč
LTP6808 Jelínek Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232908 50 Kč
LTP7551 Jelínková Jiřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 886252 50 Kč
31Z7250 Vaňourková Jitka Aktivit Nový Bor 1420232 50 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 50 Kč
NNNxxx3 Blínová Vendula Neregistrovaní (NNN) 205 1478 50 Kč
LLI0602 Hejna Štěpán TJ Loko Liberec C 7210309 50 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 50 Kč
JEN7301 Mencl Martin OB Jenišovice C 411613 50 Kč
NNNxxx6 Halač Jaroslav Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 80 Kč
NNNxxx8 Habánová Anna Neregistrovaní (NNN) 4100 50 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 50 Kč
BOR6752 Gottlichová Jitka OK Jiskra Nový Bor C 8448 50 Kč
BOR0404 Čapek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4369 50 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 50 Kč
TJN0204 Potměšil Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078465 50 Kč
TJNxx01 Cimbál Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408034 50 Kč
TJNxx02 Cimbálová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408036 50 Kč
TJNxx03 Cimbálová Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408037 50 Kč
TJNxx04 Cimbál Bohumil OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408038 50 Kč
TJNxx06 Jakubík Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408040 50 Kč
TJNxx12 Nagyová Jana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2103745 50 Kč
3IZ8150 Jakubská Jitka PFJ zapůjčit 80 Kč
NNNxx12 Hrůzková Jana Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 80 Kč
EKP7003 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 49964 50 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 50 Kč
NNNxx20 Šonský Dominik Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 80 Kč
3.71 km, 13 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 50 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 50 Kč
RUM8551 Heinlová Iva ZOOB Rumburk C 5642 50 Kč
CHA7303 Šírl Kamil OK Chrastava 2049594 50 Kč
CHA7851 Šírlová Jarmila OK Chrastava 2070841 50 Kč
CHA6601 Cihlář Robert OK Chrastava 2084431 50 Kč
CHA7001 Holan Petr OK Chrastava C 2084438 50 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie TJ Loko Liberec C 2060204 50 Kč
9XC5500 Hnídek Stanislav Neregistr 2073662 50 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 50 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 50 Kč
92X6900 Blín Oldřich Jizerky 2051500 50 Kč
31Z7900 Válek Ondřej Aktivit Nový Bor 1420239 50 Kč
4WZ8500 Peníška Rostislav Adrop.cz 2073751 50 Kč
62X6800 Čaloun Michal Neregistrovaní - VLI 2109695 50 Kč
42Z7700 Feřt Martin JaM 2118489 50 Kč
42Z7850 Feřtová Jitka JaM 2120063 50 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 50 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 50 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 50 Kč
LLI5903 Košek Ladislav TJ Loko Liberec C 410732 50 Kč
TJNxx07 Jakubík Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2103701 50 Kč
LLI7350 Nejedlová Lucie TJ Loko Liberec C 2088713 50 Kč
LLI7100 Nejedlo David TJ Loko Liberec C 1414510 50 Kč
NNNxx14 Novák Jan Neregistrovaní (NNN) 2118472 50 Kč
NNNxx15 Kostelník Jan Neregistrovaní (NNN) 50 Kč
VLI7400 Harazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 50 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 50 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 50 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 50 Kč
NNNxx21 Sýkorka Ivan Neregistrovaní (NNN) 50 Kč
celkem přihlášených: 721, vklad: 53375 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.