Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
21.10.2017
Místo konání:
Kuničky okr. Blansko
Pořadatel:
RBK - SK Radioklub Blansko
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.20 km, 75 m, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 40 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 40 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 40 Kč
RBK0751 Venerová Ines SK Radioklub Blansko C 2020714 40 Kč
RBK0851 Kubíková Kristýna SK Radioklub Blansko C 2118497 40 Kč
PTE0852 Klapková Alžběta TJ Sokol Ptení C 2102684 40 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 40 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Žabovřesky Brno C 8003 40 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 2061840 40 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 40 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno C 2115674 40 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 40 Kč
5HZ0800 Veselá Veronika Předklášteří 53201 40 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno C 2081351 40 Kč
UBM0756 Vysočanová Edita MENISKOS Brno C 60 Kč
2.30 km, 65 m, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2102683 40 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 2102682 40 Kč
PTE0750 Příhodová Veronika TJ Sokol Ptení C 2102717 40 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 40 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 40 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 2092407 40 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Žabovřesky Brno C 2103690 40 Kč
ZBM0751 Stašková Sára SK Žabovřesky Brno C 436987 40 Kč
RBKxx17 Hanousková Veronika SK Radioklub Blansko 232059 40 Kč
84C1050 Evstafeva Simona Dolni Kounice 2120645 40 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno 2083390 60 Kč
2.90 km, 85 m, 9 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 40 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 40 Kč
78C0650 Dánielová Lenka Neregistrovaní - Dánielová 2109751 40 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 40 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 40 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 40 Kč
VSP0652 Machová Karolína USK Praha C 339547 40 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 40 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko B 2115673 40 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 40 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 40 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno B 2051474 40 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno C 2111757 40 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 40 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 337648 40 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno C 2067204 40 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 2067211 40 Kč
TBM0652 Bružeňáková Mia KOS TJ Tesla Brno C 2067201 40 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno C 2083386 40 Kč
TBM0672 Kozoňová Alžběta Tatiana KOS TJ Tesla Brno C 2087638 60 Kč
UBM0555 Desová Julie MENISKOS Brno C 60 Kč
BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2112728 60 Kč
3.50 km, 90 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 40 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 40 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno B 2094532 40 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 2103673 40 Kč
ZBM0456 Pánková Klára SK Žabovřesky Brno B 2094524 40 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno B 438041 40 Kč
ABM0361 Taslerová Tereza KOB ALFA Brno C 2081393 40 Kč
RBK0451 Vyskočilová Karla SK Radioklub Blansko C 2079494 40 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno B 416017 60 Kč
3.70 km, 165 m, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 232876 80 Kč
4.60 km, 230 m, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko B 2111809 80 Kč
TBM0051 Boučková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2083423 80 Kč
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 80 Kč
5.50 km, 300 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 80 Kč
ASU8597 Jindřišková Martina Magnus Orienteering C 53111 80 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov C 49862 80 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 80 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB Start Blansko C 1985526 80 Kč
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 120 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 80 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 80 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno E 9111118 80 Kč
ZBM8459 Slámová Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 80 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 2020737 80 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 80 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 331291 80 Kč
NNNxx04 Ovchinnikova Tatiana Neregistrovaní (NNN) 7106099 80 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2121006 120 Kč
3.70 km, 165 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 80 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB Start Blansko C 920679 80 Kč
UBM7651 Taslerová Renata MENISKOS Brno C 2116460 80 Kč
8XC8650 Drašarová Eva NER- Neregistrovani 2102719 80 Kč
ZBM7654 Kučerová Renata SK Žabovřesky Brno C 2090859 80 Kč
ZBM8676 Dvořáková Hana SK Žabovřesky Brno C 52165 80 Kč
ZBM9458 Kročová Klára SK Žabovřesky Brno C 53576 80 Kč
5.10 km, 275 m, 13 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 80 Kč
78C8250 Dánielová Iva Neregistrovaní - Dánielová zapůjčit 120 Kč
VSP7754 Machová Jana USK Praha C 981848 80 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 80 Kč
CHA8251 Slavíková Jana OK Chrastava C 4129 80 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB Start Blansko C 8007503 80 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 80 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB Start Blansko C 53205 80 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 80 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 80 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 80 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Žabovřesky Brno C 2051480 80 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 80 Kč
ZBM7653 Chmelíková Gabriela SK Žabovřesky Brno C 2115672 80 Kč
ZBM7655 Tachovská Kamila SK Žabovřesky Brno C 2094550 80 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 80 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 80 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 80 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 80 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 80 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 80 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 120 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 120 Kč
19X8050 Tomíčková Dana ESOX ODEI 2096221 120 Kč
4.60 km, 230 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 80 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 80 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 80 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 80 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 80 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 446329 80 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 80 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 80 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 80 Kč
RBKxx03 Tužilová Michaela SK Radioklub Blansko 232060 80 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 80 Kč
3.70 km, 150 m, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 80 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 80 Kč
UBM5751 Svobodová Jindřiška MENISKOS Brno C 2121900 80 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 80 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 80 Kč
PBM6059 Sladká Zora TJ Spartak 1. Brněnská 49465 80 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 80 Kč
2.60 km, 75 m, 7 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 40 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 232730 40 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno C 410702 40 Kč
VSP0801 Mach David USK Praha C 52755 40 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 40 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 40 Kč
LBM0701 Salajka Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52068 40 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno C 2092361 40 Kč
ZBM0708 Chmelík Robert SK Žabovřesky Brno C 434832 40 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C 2067254 40 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 2103687 40 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Žabovřesky Brno C 2092359 40 Kč
NNNxx02 Skácel Viktor Neregistrovaní (NNN) pujčit 40 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 40 Kč
ZBM0612 Ritter Tadeáš SK Žabovřesky Brno 0 40 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava C 410174 40 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 60 Kč
2.40 km, 65 m, 6 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE0700 Šnajdr Jakub TJ Sokol Ptení C 8835 40 Kč
PTE1001 Vrba Antonín TJ Sokol Ptení C 2102714 40 Kč
ZBM1002 Šicha Matěj SK Žabovřesky Brno C 434829 40 Kč
3.00 km, 85 m, 9 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 40 Kč
78C0600 Zima Vojtěch Neregistrovaní - Dánielová 2112753 40 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 2053552 40 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 2061789 40 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 40 Kč
TBM0608 Svirák Jonatan KOS TJ Tesla Brno C 2087656 40 Kč
TBM0613 Hanousek Prokop KOS TJ Tesla Brno C 40 Kč
LBM0500 Kycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52047 40 Kč
LBM0501 Kycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52082 40 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno C 232377 40 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno B 2092394 40 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 40 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2051511 40 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2061850 40 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno C 1403415 40 Kč
ZBM0502 Tachovský Jáchym SK Žabovřesky Brno C 1403435 40 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 40 Kč
BBM0503 Martinkovič Šimon BETA URSUS Orienteering C 2112721 40 Kč
ZBM0413 Ritter Matyáš SK Žabovřesky Brno 0 40 Kč
UBM0503 Račanský Jakub MENISKOS Brno C 361966 40 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 2801025 60 Kč
3.90 km, 100 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7207618 40 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 410340 40 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko C 2103684 40 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52042 40 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 2042526 40 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno B 2051518 40 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 40 Kč
ZBM0411 Chmelík Albert SK Žabovřesky Brno C 2085641 40 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 40 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 40 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 40 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 40 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 40 Kč
TBM0307 Bružeňák Andrej KOS TJ Tesla Brno C 2067202 40 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov B 2073679 40 Kč
UBM0302 Račanský Jan MENISKOS Brno C 361937 40 Kč
4.60 km, 250 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 7202856 80 Kč
TBM0305 Musil Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2075632 80 Kč
ZBM0208 Tachovský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1403423 80 Kč
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno B 2049604 80 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 2102814 80 Kč
5.60 km, 305 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK0002 Berka Otakar SK Radioklub Blansko C 2020715 80 Kč
RBK0001 Vyskočil Pavel SK Radioklub Blansko C 2032131 80 Kč
ZBM9906 Gregor Michal SK Žabovřesky Brno C 2087644 80 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno A 438043 120 Kč
7.80 km, 420 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
TBM5004 Sponar Jan KOS TJ Tesla Brno C 7204482 80 Kč
PTE8600 Stupal František TJ Sokol Ptení C 52352 80 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 80 Kč
ADA8701 Schmid Vladimír OOB Spartak Adamov C 49869 80 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 80 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 80 Kč
36S8901 Vríčan Peter (SVK) nereg. 9201671 80 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB Start Blansko C 1919191 80 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 80 Kč
VBM8305 Sychra Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116498 80 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 80 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 7700077 80 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 80 Kč
ZBM8403 Jirka Michal SK Žabovřesky Brno C 52430 80 Kč
ZBM8503 Stehlík Martin SK Žabovřesky Brno C 1985625 80 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 80 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 886812 80 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 9102569 80 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 80 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 80 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 80 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 80 Kč
ZBM7502 Veselý Martin SK Žabovřesky Brno C 751114 80 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 80 Kč
65C8401 Kněžínek Karel SK Radiosport Bílovice nad Svitavou zapůjčit 120 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko C 980373 80 Kč
RBK8145 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 52015 80 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 80 Kč
CEL8039 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52410 80 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno A 7204496 80 Kč
VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno 2121762 120 Kč
JPV8917 Dudík Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52870 120 Kč
79X8401 Šimek Petr Žižkovský tygři zapůjčit 160 Kč
ZBM8309 Chvátal Lukáš SK Žabovřesky Brno C 348120 120 Kč
5.50 km, 300 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 80 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 80 Kč
OSN8601 Kutal Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9285 80 Kč
5CZ7300 Novotný Petr Dukla Blansko 2067992 80 Kč
RBK8101 Watson Kevin SK Radioklub Blansko C 1412021 80 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 80 Kč
ZBM7507 Chmelík Petr SK Žabovřesky Brno C 2115675 80 Kč
ZBM8425 Dvořák Martin SK Žabovřesky Brno C 52011 80 Kč
ABM9205 Bouška Tomáš KOB ALFA Brno C 337647 80 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Žabovřesky Brno C 2111737 80 Kč
5BZ7700 Skoba Ondřej MUPY MUP! zapůjčit 120 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 120 Kč
5MZ8100 Kozel Jiří Family Point zapůjčit 160 Kč
HLV7707 Pecka Lukáš KČT - OB Holešov C 2111811 120 Kč
6.10 km, 300 m, 12 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 80 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 232708 80 Kč
UBM7105 Tasler David MENISKOS Brno C 2116480 80 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 80 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 80 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7300475 80 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 80 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB Start Blansko C 8008112 80 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 80 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 80 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 1403412 80 Kč
ZBM7402 Baše Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232419 80 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 80 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 80 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 80 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 80 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 80 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno C 8004 80 Kč
TBM7611 Nečas David KOS TJ Tesla Brno C 682073 80 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 80 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 1700079 80 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 80 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 361980 80 Kč
84C8000 Evstafev Ivan Dolni Kounice 232870 80 Kč
SBK7207 Sluka Miroslav KOB Start Blansko C 53214 80 Kč
18C8000 Klieštík Jiří SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2060219 80 Kč
XBM7107 Šňupárek Martin PELL´S ABND RACING TEAM 7205008 80 Kč
61Z7100 Kraus Martin KOB RA 2092384 120 Kč
TBM7305 Folprecht Jaroslav KOS TJ Tesla Brno 2801014 120 Kč
5.60 km, 305 m, 14 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 80 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 80 Kč
TBM6801 Mika Ladislav KOS TJ Tesla Brno C 301281 80 Kč
VSP6600 Mach Radovan USK Praha C 8631586 80 Kč
3RX7000 Pánek Tomáš Žádný klub zapůjčit 120 Kč
65X6700 Auermüller Vít Laněk 2088711 80 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 80 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 80 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 80 Kč
TBM5103 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno C 53251 80 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 80 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 80 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 80 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 80 Kč
ZBM6401 Hruška Tomáš SK Žabovřesky Brno C 49393 80 Kč
ABM6701 Smutný Radek KOB ALFA Brno C 438049 80 Kč
ABM7100 Polouček Pavel KOB ALFA Brno C 438042 80 Kč
ABM7124 Svoboda Petr KOB ALFA Brno C 49694 80 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 80 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 80 Kč
RBKxx01 Martínek Jan SK Radioklub Blansko 9350 80 Kč
RBKxx02 Tužil Petr SK Radioklub Blansko 2045249 80 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 80 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 80 Kč
4.60 km, 250 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
65C5900 Fráňa Pavel SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2060222 80 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 80 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 80 Kč
ABM4902 Šnyrch František KOB ALFA Brno C 52521 80 Kč
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 80 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 80 Kč
YBM6001 Pospíšil Aleš Klub turistů a lyžařů Brno 49652 80 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 120 Kč
3.70 km, 150 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 80 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 80 Kč
UBM4401 Novotný Jan MENISKOS Brno C 682606 80 Kč
ABM4917 Pešek Ota KOB ALFA Brno C 49691 80 Kč
2.10 km, 65 m, 6 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 40 Kč
PTE1050 Šnajdrová Nikol TJ Sokol Ptení C 301571 40 Kč
4NZ7900 Kramář Michal Kramářovi BK zapůjčit 80 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 40 Kč
78C0900 Zima Ondřej Neregistrovaní - Dánielová zapůjčit 80 Kč
78C0850 Dánielová Kateřina Neregistrovaní - Dánielová 49677 40 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 232025 40 Kč
ABR1111 Jašek Vít A-team NOVO Bruntál C 52511 40 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 53273 40 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 40 Kč
TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno C 2103788 40 Kč
5RX1100 Svirák Samuel NNN 2111765 40 Kč
NNN0902 Svirák Benjamin Neregistrovaní (NNN) 2111764 40 Kč
5RX1400 Svirák Timotej NNN 2124790 40 Kč
SBK1234 Urban Jan KOB Start Blansko C 500884 40 Kč
SBK1010 Daněk František KOB Start Blansko 811213 40 Kč
VBM0801 Kuneš Vincent VSK Mendelu Brno zapůjčit 80 Kč
VBM0901 Motúz Miroslav VSK Mendelu Brno zapůjčit 80 Kč
VBM0802 Zámečník Tomáš VSK Mendelu Brno zapůjčit 80 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Žabovřesky Brno C 2111731 40 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno C 2115684 40 Kč
ZBM1100 Koča František SK Žabovřesky Brno C 2111735 40 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Žabovřesky Brno C 2111752 40 Kč
ZBM0952 Stašková Sofie SK Žabovřesky Brno C 52364 40 Kč
RBK1150 Jalová Kristýna SK Radioklub Blansko C 49601 40 Kč
NNNxx03 Skácelová Beáta Neregistrovaní (NNN) pujčit 40 Kč
TBM0834 Pospíšil Daniel KOS TJ Tesla Brno 230663 40 Kč
RBKxx10 Šujanová Berenika SK Radioklub Blansko 2115693 40 Kč
RBKxx11 Šujanová Rozálie SK Radioklub Blansko 2115694 40 Kč
RBKxx12 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko 49682 40 Kč
RBKxx13 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko 232061 40 Kč
RBKxx14 Kratochvílová Lucie SK Radioklub Blansko 232063 40 Kč
RBKxx15 Kratochvílová Julie SK Radioklub Blansko 232064 40 Kč
RBKxx16 Kubík Dan SK Radioklub Blansko 232065 40 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 40 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Orienteering C 2116477 40 Kč
BBM1550 Krejčiříková Kamila BETA URSUS Orienteering C 219273 40 Kč
SBK1414 Sluka Matouš KOB Start Blansko 49655 40 Kč
SBK0955 Kolaříková Sofie KOB Start Blansko C 49683 40 Kč
SBK1111 Kolařík Sebastián KOB Start Blansko C 49685 40 Kč
TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 80 Kč
96C0850 Velešíková Markéta Přátelé OB zapůjčit 80 Kč
TBM105x Granátová Markéta KOS TJ Tesla Brno 320136 40 Kč
ADA9200 Věžník Václav OOB Spartak Adamov zapůjčit 80 Kč
5MZ1500 Kozel Kryštof Family Point zapůjčit 80 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 40 Kč
5HZ1050 Veselá Martina Předklášteří 40 Kč
19X1050 Tomíčková Eliška ESOX ODEI 52023 40 Kč
19X1350 Tomíčková Ivana ESOX ODEI 52537 40 Kč
3.60 km, 85 m, 9 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
78C7800 Zimová Kristýna Neregistrovaní - Dánielová zapůjčit 120 Kč
5RX7000 Matuška Pavel NNN 2801035 80 Kč
5RX7250 Dvořáková Martina NNN 2111812 80 Kč
TBM7282 Hanousková Boučková Daniela KOS TJ Tesla Brno 80 Kč
PTE7375 Mikšíková Kateřina TJ Sokol Ptení C 2102680 80 Kč
PTE7650 Bartošová Dana TJ Sokol Ptení C 2102715 80 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 80 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 80 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 80 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 80 Kč
8XC8400 Drašar Martin NER- Neregistrovani 2102691 80 Kč
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno 515032 80 Kč
ZBM7303 Urbánek Petr SK Žabovřesky Brno C 2103688 80 Kč
ZBM7608 Kučera Viktor SK Žabovřesky Brno C 1400413 80 Kč
ZBM7755 Coufalová Martina SK Žabovřesky Brno C 2067925 80 Kč
ABM7251 Poloučková Vilma KOB ALFA Brno C 219255 80 Kč
4ZZ7300 Kurdiovsky Eduard Eda a Pavča zapůjčit 120 Kč
4ZZ7800 Kurdiovská Pavla Eda a Pavča zapůjčit 120 Kč
ZBM8255 Stašková Petra SK Žabovřesky Brno C 49692 80 Kč
TBM7105 Hanousek Radim KOS TJ Tesla Brno 438040 80 Kč
NNNxx01 Lasota Marek Neregistrovaní (NNN) 2087636 80 Kč
ZBMXXXX Beránková Šárka SK Žabovřesky Brno 531721 80 Kč
9MX5800 Buráň Zdeněk BzB zapůjčit 120 Kč
9MX7050 Buráňová Hana BzB zapůjčit 120 Kč
5JZ9600 Borkovcová Lenka LeTom zapůjčit 120 Kč
TBM7256 Ježková Ilona KOS TJ Tesla Brno 2067219 80 Kč
96C7701 Velešíková Monika Přátelé OB 2111806 80 Kč
8CX8800 Karlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 80 Kč
TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno 2801248 80 Kč
19X7900 Tomíček Oldřich ESOX ODEI 2096247 80 Kč
celkem přihlášených: 390, vklad: 26320 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.