Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
21.10.2017
Místo konání:
Turistická základna Podheraltice
Pořadatel:
TTR - OOB Třebíč
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.20 km, 80 m, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SJH Jindřichův Hradec C 2113415 40 Kč
CHT0751 Boučková Eva OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 40 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená C 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 142 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
CHT0759 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast 40 Kč
2.00 km, 125 m, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 40 Kč
TTR0777 Věžníková Natálie OOB Třebíč C 2115140 40 Kč
TTR0999 Věžníková Veronika OOB Třebíč C 2115145 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 40 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava C 113 40 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 40 Kč
2.60 km, 90 m, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7210128 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SJH Jindřichův Hradec C 2088158 40 Kč
SJI0653 Wacková Anna OK Jihlava C 7926 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 220400 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 40 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 51838 40 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 2801042 40 Kč
CTB0661 Pleskačová Aneta SK OB Chotěboř 2121754 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava B 2085599 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava C 141 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava B 2059732 40 Kč
CHT0559 Slavíková Eva OOB SK Chrast 40 Kč
CHT0560 Drobná Kateřina OOB SK Chrast 40 Kč
3.30 km, 135 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec A 2079504 40 Kč
CTB0354 Teclová Linda SK OB Chotěboř C 2121761 40 Kč
CTB0451 Zbínová Aneta SK OB Chotěboř C 2121778 40 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 9201751 40 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 40 Kč
4.60 km, 170 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 80 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 80 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7207775 80 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 80 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 80 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 80 Kč
5.60 km, 180 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0251 Kinštová Tereza SJH Jindřichův Hradec A 2800337 80 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 8636796 80 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 80 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 80 Kč
7.30 km, 250 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 80 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 80 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 80 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 80 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SJH Jindřichův Hradec C 7770033 80 Kč
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 7207865 80 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 7208083 80 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 80 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 886269 80 Kč
6KC8350 Bauerová Petra Neregistrovaný 7207875 80 Kč
PZR9251 Urbanová Johana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232496 80 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 80 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř E 2081369 80 Kč
4.60 km, 175 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 80 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 80 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 80 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 80 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 8703 80 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 80 Kč
CHT8751 Kratochvílová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 80 Kč
6.30 km, 210 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 80 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SJH Jindřichův Hradec C 330592 80 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SJH Jindřichův Hradec C 2067998 80 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 80 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SJH Jindřichův Hradec C 2113481 80 Kč
5VX7950 Kukačková Renata Neregistrovaní-Kuk. zapůjčit 110 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 80 Kč
SJI7550 Jindřichová Lenka OK Jihlava C 111 80 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 80 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 995881 80 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 80 Kč
OSN7750 Turzo Iva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7300180 80 Kč
4.20 km, 160 m, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 80 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 80 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 80 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 80 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 8006654 80 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 80 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 80 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 80 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 80 Kč
SJI6551 Šaterová Monika OK Jihlava C 301282 80 Kč
3.90 km, 110 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 80 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 80 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 80 Kč
3.00 km, 105 m, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CJI5252 Podhorská Věra Fajn Club Jihlava C 232900 80 Kč
2.20 km, 80 m, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SJH Jindřichův Hradec C 2096216 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 331244 40 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 40 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2801030 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 53153 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 232322 40 Kč
2.00 km, 125 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0804 Jelínek Vít SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SJH Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SJH Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 110 40 Kč
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 2113416 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 112 40 Kč
SJI0805 Rozsypal Jakub OK Jihlava C 2118483 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 40 Kč
CHT0709 Kopecký Votěch OOB SK Chrast 40 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 40 Kč
3.10 km, 115 m, 10 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 40 Kč
PZR0502 Mašek Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2120640 40 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SJH Jindřichův Hradec B 2096259 40 Kč
CTB0602 Kocourek Jiří SK OB Chotěboř C 2118475 40 Kč
SJH0505 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec C 2113419 40 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 40 Kč
OSN0500 Pejchal Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52000 40 Kč
SJI0501 Beneš Tomáš OK Jihlava C 2113482 40 Kč
SJI0603 Černý Vojtěch OK Jihlava C 2085561 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 2080831 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 52966 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava B 2059733 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava C 124 40 Kč
PZR0409 Pařízek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 8699 40 Kč
CHT0509 Šíma Matěj OOB SK Chrast 40 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 40 Kč
4.90 km, 160 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0404 Vaněček Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 2096253 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 40 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 40 Kč
PZR0401 Splítek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7209358 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 2113360 40 Kč
SJI0403 Beneš Roman OK Jihlava C 2113414 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 40 Kč
OSN0448 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52143 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 51771 40 Kč
6.10 km, 185 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 80 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 80 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 436440 80 Kč
PZR0205 Sitař Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232348 80 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 80 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 80 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 80 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 80 Kč
8.10 km, 230 m, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0002 Nosek Jakub SJH Jindřichův Hradec B 331357 80 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SJH Jindřichův Hradec A 442888 80 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 80 Kč
11.90 km, 340 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 80 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 80 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 80 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 80 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 7300187 80 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 981817 80 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SJH Jindřichův Hradec 2113365 80 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 80 Kč
LPU7907 Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9337 80 Kč
SJH9300 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079508 80 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R 7677777 80 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 80 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 80 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 436413 80 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 80 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 80 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 80 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 80 Kč
SJI8504 Kafka Tomáš OK Jihlava C 52334 80 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 886813 80 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 80 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 80 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 80 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 80 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 80 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 80 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 80 Kč
7.60 km, 235 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 80 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 80 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336772 80 Kč
BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Orienteering C 7790320 80 Kč
PZR7700 Splítek Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 80 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 80 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 80 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 80 Kč
6YC8201 Ženka Ondřej Neregistrovaní 7209355 80 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 80 Kč
CHT8801 Musil Marek OOB SK Chrast C 52301 80 Kč
3MC8000 Coufal Petr FBŠ Jihlava 2099510 80 Kč
8.30 km, 240 m, 15 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7901 Kinšt David SJH Jindřichův Hradec C 330596 80 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 80 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 80 Kč
SJH7701 Vaněček Roman SJH Jindřichův Hradec C 2096219 80 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SJH Jindřichův Hradec C 2096231 80 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SJH Jindřichův Hradec C 442847 80 Kč
SJH7705 Potužník Martin SJH Jindřichův Hradec C 2113492 80 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 80 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 80 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 80 Kč
CTB7101 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř 2118480 80 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 80 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 80 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 80 Kč
5FZ7700 Heimlich Pavel Neregistrovaní - Heimlichovi zapůjčit 110 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 80 Kč
6.90 km, 190 m, 13 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 80 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 80 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 80 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 80 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 51140 80 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 434831 80 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 80 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 80 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 80 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 80 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SJH Jindřichův Hradec C 51141 80 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 80 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 80 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 80 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 80 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 80 Kč
NNN6808 Špaček Robert Neregistrovaní (NNN) 2049554 80 Kč
5.10 km, 175 m, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SJH Jindřichův Hradec C 331118 80 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SJH Jindřichův Hradec C 442873 80 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 80 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 80 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 80 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 80 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 80 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 80 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 80 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 80 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 80 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8620015 80 Kč
4.10 km, 155 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 80 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 80 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 80 Kč
2.00 km, 125 m, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 40 Kč
FSP1559 Kukačková Johanka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2090846 40 Kč
TTR1111 Věžník Roman OOB Třebíč C 2115150 40 Kč
SJH1151 Komárková Radka SJH Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SJH Jindřichův Hradec C 2096212 40 Kč
SJH1252 Jelínková Anna SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SJH Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
NNN0951 Šmídová Linda Neregistrovaní (NNN) 2109705 40 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 40 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
RUZ1300 Jelínek Šimon TJ Růžená 2092366 40 Kč
RUZ1250 Polednová Helena TJ Růžená C 51780 40 Kč
CTB1102 Hübner Václav SK OB Chotěboř C 51833 40 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436927 40 Kč
SJI0804 Zhorela Ondřej Jakub OK Jihlava C 125 40 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 2120639 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 40 Kč
OSN1150 Turzo Nela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1010777 40 Kč
5FZ0950 Heimlichová Alena Neregistrovaní - Heimlichovi 40 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 52247 40 Kč
3.00 km, 95 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 40 Kč
SJH7102 Kopenec Milan SJH Jindřichův Hradec C 2096225 40 Kč
NNN0601 Šmíd Jiří Neregistrovaní (NNN) 2109702 40 Kč
OSN9273 Wurzelová Pavlína SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52145 40 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8001989 40 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 40 Kč
SJI7950 Pejchalová Petra OK Jihlava C 140 40 Kč
RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená C 2111732 40 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 40 Kč
TTR76XX Křivan Václav OOB Třebíč 2016320 40 Kč
celkem přihlášených: 278, vklad: 17660 Kč