Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.10.2017
Místo konání:
sportovní zařízení obce Holovousy
Pořadatel:
HOR - TJ Jiskra Hořice
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
3.30 km, 65 m, 6 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 60 Kč
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9351 60 Kč
JIL0753 Holohlavská Anna OK Jilemnice C 2096122 60 Kč
PHK0750 Horáková Karolína OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 425538 60 Kč
SRK0952 Říhová Eliška SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091524 60 Kč
SRK0851 Schwengerová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091522 60 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 0002112770 60 Kč
SJC0951 Landovská Anna Sportcentrum Jičín 0000000000 60 Kč
SJC0851 Šnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín C 0000004288 60 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 0002114998 60 Kč
SJC0852 Voborská Valerie Sportcentrum Jičín C 0002115013 60 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2111661 60 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 60 Kč
LPU0958 Horklová Amálie OK Lokomotiva Pardubice C 2108902 60 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 60 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 60 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 60 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 60 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB TRETRA Praha C 2080988 60 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 60 Kč
PHK0754 Jedličková Jana OK 99 Hradec Králové C 2115066 60 Kč
VRL0953 Vrbatová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
2.40 km, 70 m, 8 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 60 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 60 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 60 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 60 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 60 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 60 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2070847 60 Kč
PHK0755 Ježková Barbora OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
VRL0753 Brdlíková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2120624 60 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 426308 60 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 60 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 60 Kč
ZAM0751 Chlupáčová Anežka OB TJ Sokol Žamberk C 52799 60 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 60 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 60 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 60 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 60 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2104605 60 Kč
LPU0759 Janáčková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 60 Kč
LPU0758 Růžková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2075646 60 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 60 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 60 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 60 Kč
JIL0752 Klímová Anna OK Jilemnice C 425595 60 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 60 Kč
STH0752 Pavlová Karolína SK Studenec C 410777 60 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 9043 60 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 303925 60 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 60 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 60 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec C 90 Kč
3.20 km, 85 m, 11 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 60 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425542 60 Kč
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 60 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 60 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice C 425535 60 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 60 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 60 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 60 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové B 2102557 60 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7207778 60 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2109768 60 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 0002102084 60 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín C 0002102078 60 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 0002114997 60 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk B 416281 60 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 426343 60 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk C 51468 60 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 60 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 60 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 60 Kč
LPU0551 Bártová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2113389 60 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 2070811 60 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 60 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 60 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 60 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice B 2096149 60 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 2102545 60 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 2085657 60 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 60 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 60 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 9423 60 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 60 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 60 Kč
PHK0565 Šumberová Johana OK 99 Hradec Králové C 3068 60 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové C 2104607 90 Kč
2.40 km, 70 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové C 2120068 60 Kč
JIL0652 Holohlavská Ema OK Jilemnice C 2096121 60 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 60 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 60 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096245 60 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 60 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové C 2091529 60 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 60 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 60 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice C 2096132 60 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OOB Vamberk C 09586 60 Kč
4.20 km, 105 m, 12 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 60 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 60 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 60 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 2078470 60 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 60 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 60 Kč
JIL0355 Kadavá Pavlína OK Jilemnice C 425528 60 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 60 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 60 Kč
JIL0356 Houdová Adéla OK Jilemnice C 426349 60 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové C 2102586 60 Kč
ZAM0451 Suchomelová Josefína OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 60 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 60 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 60 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 60 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 60 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 7207036 60 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 7210100 60 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 60 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 60 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice A 2096143 60 Kč
LPU0361 Pinke Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2085649 60 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 7208094 60 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 60 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 2025372 60 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 60 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 60 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 60 Kč
STH0355 Bergerová Veronika SK Studenec C 2008991 60 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 60 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 60 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078488 60 Kč
CHC0350 Mazurek Joanna K.O.B. Choceň 889178 120 Kč
3.20 km, 90 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 51176 60 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice C 426353 60 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice C 426352 60 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 60 Kč
CHC0455 Víchová Sára K.O.B. Choceň C 232910 60 Kč
CHC0351 Tomášová Adéla K.O.B. Choceň C 9559 60 Kč
LPU0455 Tučková Anna OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU0453 Zajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice C 2085592 60 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OOB Vamberk C 438605 60 Kč
5.20 km, 150 m, 16 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 90 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 90 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 90 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095939 90 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 90 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 90 Kč
CHC0153 Víchová Magdalena K.O.B. Choceň C 232909 90 Kč
LPU0159 Brancuská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 90 Kč
LPU0157 Kubíčková Iva OK Lokomotiva Pardubice B 2091564 90 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 90 Kč
5.90 km, 145 m, 16 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 90 Kč
ZAM9952 Boková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 7210086 90 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové A 2075681 90 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 90 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2091516 90 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 90 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 90 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 90 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 90 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 90 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 90 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 90 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 90 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 90 Kč
CHC0150 Mazurek Agnieszka K.O.B. Choceň 7203696 180 Kč
7.30 km, 180 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 90 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 90 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 90 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OOB Vamberk C 9674 90 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 1400431 90 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 90 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 90 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 90 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 219279 90 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 7200367 90 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 90 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 90 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 90 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 90 Kč
5.20 km, 155 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 90 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 90 Kč
JIL9451 Hájková Daniela OK Jilemnice C 405969 90 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 90 Kč
8FX8350 Málková Šárka TJ Kobylisy 2112761 90 Kč
LTU8550 Andělová Ivana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057592 90 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 90 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 90 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 90 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 90 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OOB Vamberk C 9677 90 Kč
6.20 km, 160 m, 18 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 90 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 90 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 90 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 90 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 90 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 90 Kč
VAM8150 Sršňová Kateřina OOB Vamberk C 9600 90 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 90 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 90 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 90 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 90 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 90 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 90 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 90 Kč
JIL7555 Šaldová Jana OK Jilemnice C 2096124 90 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 90 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 90 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 0000009977 90 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vladimíra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 90 Kč
VAM6251 Smutná Jana OOB Vamberk C 9676 90 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 90 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9201377 90 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 2025366 90 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 90 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 90 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 90 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 90 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 90 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9425 135 Kč
4.30 km, 110 m, 15 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OOB Vamberk C 9680 90 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB TRETRA Praha C 2111618 90 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 90 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 90 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 90 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 90 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 90 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 90 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 90 Kč
PHK7752 Rychterová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9409 90 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 90 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 90 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 90 Kč
VRL7454 Hájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096244 90 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 90 Kč
SJC7450 Kejvalová Kamila Sportcentrum Jičín C 0002114994 90 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 0000009979 90 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OOB Vamberk C 51469 90 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 90 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 90 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 90 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 90 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 90 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 90 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 90 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 90 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 90 Kč
LPU8153 Kárníková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2118499 90 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 90 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 90 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 90 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 90 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 90 Kč
LPU8258 Tichá Elena OK Lokomotiva Pardubice C 232605 90 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 90 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 90 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB TRETRA Praha C 2080987 90 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 90 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 90 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 90 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 90 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OOB Vamberk C 2109696 90 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 90 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 90 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 90 Kč
PHK8052 Říhová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 90 Kč
4.30 km, 105 m, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 90 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 90 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OOB Vamberk C 1416361 90 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 90 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 90 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 90 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 90 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 90 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 90 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 90 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 90 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 90 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 90 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 90 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 90 Kč
3.70 km, 100 m, 13 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 90 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 90 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 90 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 90 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy 2118474 90 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 90 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 90 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 90 Kč
JIL7151 Smrčková Lucie OK Jilemnice C 2096123 90 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7705 90 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 90 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 90 Kč
VAM6550 Kulová Jana OOB Vamberk C 416317 90 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 90 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 90 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 90 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 2092408 90 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 90 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 90 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 90 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 90 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 90 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 90 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 90 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 426380 90 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 90 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 90 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 90 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 90 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 7207884 90 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425506 135 Kč
3.80 km, 100 m, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 90 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 90 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 90 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 90 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 90 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 90 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 90 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 90 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 90 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 90 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 90 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 90 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 90 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 90 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 90 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 90 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 90 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 90 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 90 Kč
SNA5952 Zvěřinová Darina TJ START Náchod C 51443 90 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 90 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 90 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 90 Kč
3.20 km, 75 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 90 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 90 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 90 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 90 Kč
3.40 km, 65 m, 6 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB TRETRA Praha C 2113483 60 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 60 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 60 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0002102077 60 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 0002115006 60 Kč
ZAM0801 Pachel Jiří OB TJ Sokol Žamberk C 2053566 60 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 60 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 2085566 60 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 60 Kč
CHC0801 Vích Ondřej K.O.B. Choceň C 232912 60 Kč
LPU1040 Munzar Petr OK Lokomotiva Pardubice 232608 60 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 60 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 60 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 60 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 60 Kč
LTU0900 Suk Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov 416289 60 Kč
STH0707 Meduna Ondřej SK Studenec C 09934 60 Kč
STH0902 Pochop Václav SK Studenec C 60 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 60 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice C 60 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 60 Kč
PHK0804 Chrtek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2112758 90 Kč
SRK0802 Lánský Alexandr SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 416342 90 Kč
2.40 km, 70 m, 8 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 60 Kč
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 2111620 60 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 60 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 60 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 60 Kč
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051501 60 Kč
LIP0800 Kubeček Antonín SOS Mamuti z Lipovky 7207623 60 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 60 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 60 Kč
SJC0703 Haken Miroslav Sportcentrum Jičín C 0002115003 60 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 0002103299 60 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 0000008225 60 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 0002115010 60 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín C 0002115000 60 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 60 Kč
SHK0807 Bezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2113060 60 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2122253 60 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2082904 60 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 60 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103287 60 Kč
LTU0702 Vondra Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 60 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 2096128 60 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9324 60 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 60 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 60 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 60 Kč
LPU0707 Korecký Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 60 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB TRETRA Praha C 2085632 60 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 60 Kč
PHK0706 Zídek Filip OK 99 Hradec Králové C 2102704 60 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 60 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 2122281 60 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 60 Kč
3.40 km, 90 m, 13 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 60 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 60 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 60 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 60 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 60 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 60 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425589 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 60 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 60 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice B 53225 60 Kč
KOR0601 Lounek Vít OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112771 60 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice C 2078458 60 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 60 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín C 0002102080 60 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 0002056294 60 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 2082901 60 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 60 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 232649 60 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 60 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 60 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 60 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2045219 60 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2035729 60 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 60 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 425563 60 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 60 Kč
STH0500 Štefan Jan SK Studenec C 9045 60 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 60 Kč
2.40 km, 75 m, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM0603 Adamec Matěj OB TJ Sokol Žamberk C 9040 60 Kč
ZAM0601 Vicenec Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9036 60 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2078477 60 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov 405972 60 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 60 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2103270 60 Kč
LPU0610 Horkel Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2102527 60 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 60 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 60 Kč
STH0601 Planík Martin SK Studenec C 303928 60 Kč
STH0505 Haken Kryštof SK Studenec C 60 Kč
CHC0601 Jirout Jan K.O.B. Choceň C 232905 60 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice 416277 90 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C 2102710 90 Kč
VRL Červinka Lukáš OOS TJ Spartak Vrchlabí 20784887 120 Kč
5.20 km, 150 m, 16 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2091541 60 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 60 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0002102081 60 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín B 0002053544 60 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín B 0002080982 60 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 60 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 0002032387 60 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 60 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 60 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 60 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 60 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 60 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 60 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 2088201 60 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 60 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 60 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň C 9560 60 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 60 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 60 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 60 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 60 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 2070815 60 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 60 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 60 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 60 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 60 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 2122275 60 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 2122280 60 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 2122278 60 Kč
4.30 km, 115 m, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0402 Pokorný Ondřej OK Jilemnice C 2035791 60 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice C 2035789 60 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 60 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095937 60 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 60 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2087702 60 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 60 Kč
SHK0407 Verner Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 2122264 60 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 60 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 60 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 60 Kč
LPU0311 Pinke Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2085651 60 Kč
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 2085585 60 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 60 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 60 Kč
5.80 km, 215 m, 16 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 90 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7209449 90 Kč
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7260006 90 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 90 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 90 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 90 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí 2011867 90 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice A 2035716 90 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 90 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 90 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 90 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 8644556 90 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 90 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 90 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 90 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 90 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 90 Kč
LPU0140 Žák Michal OK Lokomotiva Pardubice 2032160 90 Kč
LPU0213 Jošt Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2108919 90 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2075644 90 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 90 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 7200907 90 Kč
LPU0201 Růžička Radek OK Lokomotiva Pardubice C 320291 90 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 90 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 90 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 90 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 90 Kč
KUO0202 Kroutil Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2102858 90 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 7839783 90 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 9284 90 Kč
8.20 km, 210 m, 21 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 90 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 1413977 90 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 90 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 90 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 339555 90 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín C 0002025365 90 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 90 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 90 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 7207061 90 Kč
CHC9905 Vaněk Martin K.O.B. Choceň C 232902 90 Kč
KUO0001 Urban Michal KOB Ústí nad Orlicí C 2035149 90 Kč
9.20 km, 275 m, 29 kontrol
Rank. koef.: 1
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 90 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 90 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 90 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 90 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 90 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové R 515136 90 Kč
PHK7702 Vítek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9526 90 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 90 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 7207339 90 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 90 Kč
ZAM9603 Lesák Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 7210071 90 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice A 2035717 90 Kč
SJC9401 Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín C 0000009983 90 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 0007207702 90 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 0002053542 90 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk A 2085646 90 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 90 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OOB Vamberk C 9669 90 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 90 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové R 7202576 90 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 90 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 90 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 90 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9201627 90 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 90 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 90 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 90 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 90 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7209785 90 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 90 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 90 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 90 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 90 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 90 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 90 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 90 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 90 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 90 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 90 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 90 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 9200535 90 Kč
CET9001 Záveský Marek TJ Loko Česká Třebová C 331131 90 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim C zapůjčit 90 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 90 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 90 Kč
ZAM9903 Doleček Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 2053567 90 Kč
LTU7400 Pešan Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2102556 135 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 886826 135 Kč
6.20 km, 220 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 90 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 2112747 90 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 90 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 90 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 90 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 90 Kč
8.00 km, 260 m, 26 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 90 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 90 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 90 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 90 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 90 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 90 Kč
SJC7300 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín C 0007090873 90 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 0002115004 90 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 90 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 90 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 9390 90 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 7090004 90 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 90 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 90 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 90 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 90 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 90 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 7502000 90 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 90 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 90 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 90 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 90 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 90 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 90 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 90 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 90 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 90 Kč
VAM7401 Netopil Libor OOB Vamberk C 1700083 90 Kč
PHK7303 Zídek Jan OK 99 Hradec Králové C 2102685 90 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 90 Kč
VRL7507 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060233 90 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 135 Kč
CHC7101 Sobczyński Kalikst K.O.B. Choceň C 9595959 180 Kč
6.30 km, 220 m, 18 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 90 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 90 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 90 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 90 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 90 Kč
VAM8001 Sršeň Tomáš OOB Vamberk C 9590 90 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 2113082 90 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 90 Kč
KOR7700 Marek Robert OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 90 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 90 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 90 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 90 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 90 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 90 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 90 Kč
SNA8001 Marák Jan TJ START Náchod C 405983 90 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 90 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 2069098 90 Kč
TYN7900 Daněk Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111605 90 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 232913 90 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 90 Kč
LPU7911 Horkel Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2102528 90 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 90 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9201841 90 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 90 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 253351 90 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 90 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 90 Kč
CHC7604 Jirout Milan K.O.B. Choceň C 9569 90 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 90 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 90 Kč
DCE7400 Kándl Filip KOB Dobřichovice C 2113085 135 Kč
6.70 km, 160 m, 21 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 90 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 90 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 90 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 90 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 90 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 90 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 90 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 90 Kč
MFP6401 Suk Jiří VŠSK MFF UK Praha C 515016 90 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 90 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 90 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 90 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 90 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 90 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 90 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 90 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 90 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 90 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 90 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 90 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 90 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 90 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 90 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 90 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 90 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 90 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 90 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078489 90 Kč
5.10 km, 160 m, 14 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7201 Jirous Jiří KOB TRETRA Praha C 442867 90 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 90 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 90 Kč
JIL6401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 1111 90 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 90 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 90 Kč
KOR6801 Tichý Pavel OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083388 90 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 90 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 90 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 90 Kč
79Z6800 Zamouřil Petr RajP zapůjčit 90 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 90 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09684 90 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 90 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 90 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 90 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 90 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 90 Kč
SHK7049 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové 1413336 90 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 90 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 90 Kč
LTU6800 Vondra Václav OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057584 90 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 90 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 90 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 90 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 90 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 90 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 135 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 135 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 135 Kč
CHC7000 Mazurek Piotr K.O.B. Choceň 889179 180 Kč
5.50 km, 140 m, 16 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 90 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 90 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 9581 90 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 90 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 90 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 897344 90 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 90 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 90 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 90 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 90 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 90 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 2112740 90 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 90 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 90 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 90 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 90 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 90 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 90 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 90 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 90 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 90 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 9646 90 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 90 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 90 Kč
4.20 km, 100 m, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 90 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 90 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 90 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 90 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 90 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 90 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 90 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 90 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 90 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 90 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 90 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 90 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 90 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 90 Kč
3.90 km, 90 m, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 90 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 90 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 90 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 90 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 90 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 90 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 90 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 90 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 90 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 90 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 90 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 90 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 90 Kč
3.60 km, 85 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 90 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 90 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 90 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 90 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 90 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 90 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 90 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 90 Kč
3.40 km, 65 m, 6 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 60 Kč
7XC0750 Samlerová Adéla Samlerovi 60 Kč
7XC0900 Samler Ondřej Samlerovi 60 Kč
7XC1550 Samlerová Jolana Samlerovi zapůjčit 60 Kč
KOR1250 Langrová Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 60 Kč
LIP1550 Sedláková Anna SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 60 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 60 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9621 60 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 60 Kč
SJC1049 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín 2115009 60 Kč
SNA1151 Maráková Sofie TJ START Náchod C 405984 60 Kč
SRK0599 Tomášová Petra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 301107 60 Kč
SRK6799 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 301116 60 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 60 Kč
SNA0850 Macková Šárka TJ START Náchod C 2085590 60 Kč
SNA0901 Macek Vojtěch TJ START Náchod C 2060238 60 Kč
LPU1190 Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice 0 60 Kč
LPU1041 Havel Ondřej OK Lokomotiva Pardubice 0 60 Kč
LPU1188 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice 2102530 60 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 60 Kč
LPU1254 Korecká Anna OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 60 Kč
LPU1356 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 2070814 60 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 60 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 60 Kč
CHT1251 Besedová Magdaléna OOB SK Chrast C 232884 60 Kč
STH0901 Urban Tomáš SK Studenec C 7201754 60 Kč
STH1301 Hamáček Jan SK Studenec C 425586 60 Kč
STH0951 Šimková Lucie SK Studenec C 60 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk 9593 60 Kč
ZAM1101 Novák Michal OB TJ Sokol Žamberk 9592 60 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 60 Kč
SJC1200 Zahradník Václav Sportcentrum Jičín C 2102799 60 Kč
SNAxx01 Balcarová Olga TJ START Náchod 0002122269 60 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 60 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OOB Vamberk C 9478 60 Kč
PHK1450 Tihonová Magdalena OK 99 Hradec Králové C 9088 60 Kč
NPA1202 Podlipný Filip SK LOB Nová Paka C 2082905 60 Kč
PHK0855 Matoušková Markéta OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
NNN0002 Teplý Martin Neregistrovaní (NNN) 60 Kč
VRL1 Bucharová Maruška OOS TJ Spartak Vrchlabí 60 Kč
3.30 km, 95 m, 12 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 60 Kč
81Z5000 Benáková Miroslava 3A zapůjčit 60 Kč
81Z0700 Cox Anthony John 3A zapůjčit 60 Kč
7XC8051 Samlerová Darina Samlerovi zapůjčit 60 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky 426328 60 Kč
LIP7600 Kubeček Štěpán SOS Mamuti z Lipovky 995872 60 Kč
NNN Beneda Jan Neregistrovaní (NNN) 60 Kč
KOR7050 Hammová Dita OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087632 60 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 60 Kč
SJC8099 Pešková Renata Sportcentrum Jičín 2115014 60 Kč
79Z0300 Zamouřil Jáchym RajP zapůjčit 60 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 60 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 253359 60 Kč
BRU7600 Mádle Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032374 60 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011794 60 Kč
BRU7551 Meierová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0000887949 60 Kč
SJC7452 Tumová Jana Sportcentrum Jičín C 2056297 60 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 60 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 60 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 60 Kč
SHK6552 Bernartová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 410771 60 Kč
SHK9998 Košek Martin OK Slavia Hradec Králové 2080836 60 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 60 Kč
CHC0054 Šimková Klára K.O.B. Choceň C 9570 60 Kč
LPU2222 Kubíková Irena OK Lokomotiva Pardubice 0 60 Kč
LPU2223 Munzar Petr OK Lokomotiva Pardubice 2025379 60 Kč
LPU2224 Munzar Martin OK Lokomotiva Pardubice 2104618 60 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 60 Kč
LPU7514 Frosch Petr OK Lokomotiva Pardubice 0 60 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 60 Kč
LPU7560 Růžková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2108897 60 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 60 Kč
LPU8058 Šípková Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 60 Kč
STH7754 Gallová Helena SK Studenec 60 Kč
SNAxx02 Balcar Jiří TJ START Náchod 0002113064 60 Kč
VRL0603 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
VRL7653 Vrbatová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
HOR Čonka Patrik TJ Jiskra Hořice 2032106 60 Kč
NNN0000 Udržal Patrik Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 60 Kč
NNN0003 Teplý Lukáš Neregistrovaní (NNN) 60 Kč
5.20 km, 150 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 90 Kč
SRK6401 Pokorný Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 90 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 90 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 90 Kč
PHK7650 Zurynková Iva OK 99 Hradec Králové C 2073717 90 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové B 9464 90 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7201758 90 Kč
SJC8049 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín 2115757 90 Kč
SJC8604 Zahradník Jakub Sportcentrum Jičín C 0007207701 90 Kč
SHK9000 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové C 9192 90 Kč
TAP8000 Šubrt Evžen KOB TRETRA Praha C 2085631 90 Kč
3IX6150 Zelenková Lenka Zelenkovi 405951 90 Kč
3IX5900 Jireš František Zelenkovi 301639 90 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 90 Kč
celkem přihlášených: 862, vklad: 67395 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.