Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.10.2017
Místo konání:
Doksy
Pořadatel:
STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 55 Kč
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 2091520 55 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 55 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 55 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 55 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 55 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 55 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 55 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor C 4427 55 Kč
BOR0753 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 4408 55 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4359 55 Kč
BOR0762 Horáčková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4651 55 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 55 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 55 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 2106741 55 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 55 Kč
TJN0750 Baloghová Milena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 55 Kč
TJN0858 Honsová Andrea OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8268 55 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 55 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 55 Kč
TJN0754 Ryšavá Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408033 55 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 55 Kč
TJN0952 Zappová Elisabeth OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027206 55 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 4641717 55 Kč
9EC0950 Petriláková Amálie Rebeka Příbram 7205024 55 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 55 Kč
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C 1421898 83 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 50 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 50 Kč
ODV0950 Šmolcnopová Ela TJ Aero Odolena Voda C 52893 50 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda C 52887 50 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 4411233 50 Kč
JEN0752 Kůtková Tereza OB Jenišovice C 2112732 50 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2569 50 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 50 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 50 Kč
TJN1052 Lederová Aneta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408032 50 Kč
ODV0855 Matoušková Sára TJ Aero Odolena Voda C 52891 50 Kč
ODV0951 Svobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C 428228 50 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2102774 50 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 55 Kč
TUR0657 Vamberová Markéta OOB TJ Turnov C 2113059 55 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov C 1418757 55 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 55 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 55 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 55 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 55 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov B 888626 55 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 55 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 55 Kč
CHA0653 Šírlová Markéta OK Chrastava C 2059768 55 Kč
CHA0654 Šírlová Zdeňka OK Chrastava C 2070834 55 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 2095948 55 Kč
CHA0552 Houdová Veronika OK Chrastava C 2070843 55 Kč
DOK0650 Vítková Anna OK Doksy C 7759 55 Kč
DOK0652 Dvořáková Karolína OK Doksy C 2053520 55 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 55 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor C 4364 55 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 7531975 55 Kč
BOR0654 Štolfová Veronika OK Jiskra Nový Bor C 4414 55 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2088161 55 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102568 55 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085580 55 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 55 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 682375 55 Kč
TJN0659 Štolbová Miroslava OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111791 55 Kč
RUM0551 Davidová Noemi ZOOB Rumburk 4641712 55 Kč
RUM0552 Havlová Katka ZOOB Rumburk 8964 55 Kč
KUL0650 Pirklová Michaela KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 95 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 95 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha C 2067230 83 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 83 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202886 55 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 55 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 55 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 1403054 55 Kč
KAS0351 Bujná Natalie KOB Kamenický Šenov C 51383 55 Kč
CHA0451 Cihlářová Barbora OK Chrastava C 2084431 55 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 55 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava B 2049590 55 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 55 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 55 Kč
TUR0452 Seidlová Adéla OOB TJ Turnov C 2111762 55 Kč
BOR0457 Jakoubková Anna OK Jiskra Nový Bor C 682369 55 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 55 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 2080991 55 Kč
TUR0451 Lamačová Pavlína OOB TJ Turnov C 2109762 55 Kč
LLI0450 Marková Hana TJ Loko Liberec B 2060281 55 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 2080901 55 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 55 Kč
RUM0451 Nedvídková Katka ZOOB Rumburk 336704 55 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 55 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069097 55 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2088165 55 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085567 55 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398987 55 Kč
TJN0454 Vokušová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102560 55 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 55 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 95 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha B 2020713 83 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 80 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 80 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 51808 80 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 80 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 80 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 51496 80 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800957 80 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 80 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027211 80 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 7201759 80 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2032102 80 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080843 80 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8419 80 Kč
9EC0250 Petriláková Anežka Rozárie Příbram 7205018 80 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 80 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 120 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha A 2020712 120 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 80 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 80 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 80 Kč
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN9750 Žuchová Daniela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2020749 80 Kč
Rank. koef.: 1
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI8450 Křenková Geislerová Blanka TJ Loko Liberec C 51207 80 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 80 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 80 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 80 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 80 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa TJ Loko Liberec C 8546 80 Kč
CHA8250 Vokálová Jaroslava OK Chrastava 760913 80 Kč
CHA5651 Vajcová Hana OK Chrastava C 8566 80 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 80 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 2102079 80 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB TRETRA Praha C 53640 80 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8113 80 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 7770109 80 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 2051481 80 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 80 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 80 Kč
46X8800 Jurgová Martina Krutě Kruté Krůty 2087707 80 Kč
KPY8750 Dobešová Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301352 80 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 80 Kč
SUL9250 Linková Kateřina OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8131 80 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 80 Kč
Rank. koef.: 1
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 80 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 80 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 7201202 80 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 80 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 80 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 80 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 7778952 80 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 80 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 80 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 80 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 80 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 80 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 80 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 80 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 80 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 51239 80 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 80 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov C 2020750 80 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice R 7200344 80 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 80 Kč
SJC8551 Srpová Zuzana Sportcentrum Jičín C 0000009969 80 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava R 887906 80 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 80 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 80 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 80 Kč
BOR8156 Krafková Ita OK Jiskra Nový Bor C 8532 80 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor B 2051536 80 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor R 2111769 80 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 80 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 80 Kč
TUR8852 Vlčková Tereza OOB TJ Turnov C 51825 80 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 7300087 80 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 80 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 80 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 80 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 80 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 80 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 80 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 80 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 80 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 80 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 80 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 80 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 80 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB TRETRA Praha C 416010 80 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 120 Kč
CHA8852 Vejstrková Zuzana OK Chrastava C 4662 120 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava C 8186 80 Kč
ROU7851 Bradáčová Petra SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 120 Kč
5PZ8150 Nebusová Babeta BUS 2073751 80 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 80 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 80 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 80 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 80 Kč
SUL6750 Linková Alena OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8142 80 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 80 Kč
9EC7650 Petriláková Petra Příbram 2092419 80 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 80 Kč
EKP7955 Seidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 7207365 80 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 336137 120 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 120 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 120 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 120 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 80 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 80 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 80 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 80 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 80 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 80 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 80 Kč
CHA7550 Švorcová Lenka OK Chrastava C 2084436 80 Kč
CHA7653 Houdová Miloslava OK Chrastava C 2084432 80 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 80 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 80 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 995831 80 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 80 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 80 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 80 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 80 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 80 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 80 Kč
SOB7451 Šašková Petra SOBSA C 4186 80 Kč
28Z7450 Pokorná Markéta Neregistrovaná 2056300 80 Kč
VLI7456 Burešová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7210304 80 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 7207877 80 Kč
VLI7553 Maškarincová Hana Slavia Liberec orienteering C 2088151 80 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2099485 80 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 80 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 80 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 80 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 80 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 4641716 80 Kč
JEN7754 Hoetzelová Zuzana OB Jenišovice C 2060294 80 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 80 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 120 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 120 Kč
CHA7552 Krupková Martina OK Chrastava 120 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 120 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 80 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 80 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 80 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 80 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 80 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 80 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 80 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 80 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 80 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 80 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 80 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 80 Kč
24D6350 Juckelandt Sabine (GER) SV Robotron Dresden 1310763 80 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 80 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 80 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 80 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 80 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 80 Kč
LLI7152 Marková Jana TJ Loko Liberec C 2049529 80 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 80 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 80 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 80 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 80 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 207863 80 Kč
TJN6953 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070806 80 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 80 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 80 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 80 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398973 80 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 80 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 80 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB TRETRA Praha C 2092376 80 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 80 Kč
VSP6550 Kosíková Helena USK Praha C 9101184 80 Kč
DLT6651 Živcová Pavlína KrOB Rozmarýn Litoměřice C 1418758 80 Kč
VLI6551 Veselská Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7711 80 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 80 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 80 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 80 Kč
TJN6350 Zvárová Jana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7209422 80 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
DOK5750 Vilimovská Miroslava OK Doksy C 7757 80 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 80 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 80 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 80 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 80 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 80 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8423 80 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 80 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 80 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 80 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 80 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 80 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB TRETRA Praha C 53641 80 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 80 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 80 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 80 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 80 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 80 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 80 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 80 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 80 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 80 Kč
JEN5251 Richtrová Jaroslava OB Jenišovice C 7776 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 80 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 80 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 80 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 80 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 55 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 55 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2078463 55 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 55 Kč
ODV0900 Piškule Štěpán TJ Aero Odolena Voda C 428268 55 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4402223 55 Kč
CHA0800 Houda Lukáš OK Chrastava C 2049586 55 Kč
BOR0703 Válek Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4425 55 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 55 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 4415 55 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 4362 55 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8237 55 Kč
BOR0901 Murswiek Jan OK Jiskra Nový Bor C 4410 55 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4434 55 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 7207504 55 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 7208072 55 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 1403065 55 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 55 Kč
CHA0802 Sychra Šimon OK Chrastava C 2084444 55 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 4402224 55 Kč
TJN0813 Havel Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111793 55 Kč
TJN0704 Jakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408031 55 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 55 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 55 Kč
TJN0814 Oravec Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111800 55 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 55 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 55 Kč
TJN0803 Zaňka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067312 55 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 55 Kč
JEN0701 Hoetzel Jiří OB Jenišovice C 302948 55 Kč
KUL0701 Ryšánek Vojtěch KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 95 Kč
KUL0803 Povolný Vojtěch KOB Ústí nad Labem zapůjčit 95 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 83 Kč
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 52908 83 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 50 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 50 Kč
ROU0703 Bradáč Adam SKOB Roudnice nad Labem C 51441 50 Kč
ODV1001 Koukal Jan TJ Aero Odolena Voda C 428285 50 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 52117 50 Kč
ODV1003 Piškule František TJ Aero Odolena Voda C 428273 50 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232917 50 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4384 50 Kč
BOR0804 Bouda Jakub OK Jiskra Nový Bor C 361279 50 Kč
VLI0904 Berka Tadeáš Slavia Liberec orienteering C 2103255 50 Kč
JEN0902 Kůtek Matěj OB Jenišovice C 2113046 50 Kč
5GZ0000 Hrůzek Jan Šenováci 08238 50 Kč
EKP1108 Seidl Marek VŠTJ Ekonom Praha C 51610 50 Kč
KRL0901 Kříž Matěj Kometa Kralovice C 2090857 75 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 7941 55 Kč
STB0600 Lajtkep Jakub TJ Stadion Nový Bor C 2103740 55 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 55 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor B 438039 55 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 55 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering B 2088216 55 Kč
KAS0501 Kurenda Karel KOB Kamenický Šenov C 51385 55 Kč
KAS0502 Karvánek Matěj KOB Kamenický Šenov C 1420740 55 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 55 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 55 Kč
DOK0600 Mathaus Kryštof OK Doksy C 7771 55 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8020 55 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 4400 55 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 2099508 55 Kč
LLI0501 Šašek Martin TJ Loko Liberec C 2112779 55 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 55 Kč
SUL0600 Kalenský Tomáš OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2099530 55 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 2106748 55 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C 2084438 55 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný C 2075658 55 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035718 55 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067319 55 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2049534 55 Kč
TJN0504 Sýkora Oliver OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073664 55 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C 2099497 55 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 55 Kč
EKP0602 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102701 55 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 55 Kč
KUL0501 Mužíček Martin KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 95 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB TRETRA Praha B 2092402 55 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420454 83 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 2108912 55 Kč
VLI0304 Maškarinec Štěpán Slavia Liberec orienteering C 2088197 55 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 55 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 682685 55 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 2082919 55 Kč
CHA0300 Husák Martin OK Chrastava C 8173 55 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 1403061 55 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering B 2078461 55 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 55 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 2800602 55 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 7209659 55 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448931 55 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4377 55 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 4443 55 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 55 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4392 55 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 55 Kč
24D0300 Pompe Marek (GER) SV Robotron Dresden 7777776 55 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha B 682668 55 Kč
TJN0403 Hruška Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078466 55 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056302 55 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080823 55 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 55 Kč
RUM0301 Novák Daniel ZOOB Rumburk C 4641718 55 Kč
9EC0400 Petrilák Matouš Nathaniel Příbram 7204994 55 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice B 2060291 55 Kč
CHA0304 Paluba Luděk OK Chrastava C 83 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 2085605 83 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 80 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 80 Kč
LLI0203 Bradáč David TJ Loko Liberec B 2032132 80 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava B 2049595 80 Kč
JEN0201 Mencl Jan OB Jenišovice C 2108873 80 Kč
JEN0101 Zabořil Vojtěch OB Jenišovice B 2060290 80 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor B 7209443 80 Kč
24D0200 Kielb Karol (GER) SV Robotron Dresden 7777779 80 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032159 80 Kč
TJN0203 Sýkora Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080827 80 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 120 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 120 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0111 Vambera Matyáš OOB TJ Turnov C 2113069 80 Kč
TJNxx03 Barták Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 232628 80 Kč
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067343 80 Kč
LTP9703 Juren Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice B 420447 80 Kč
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 80 Kč
74Z8300 Grabmüller Radek Radek Grabmüller 80 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 80 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 80 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 80 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 80 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 80 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 80 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 80 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 80 Kč
BOR9304 Průcha Pavel OK Jiskra Nový Bor C 1993526 80 Kč
BOR9601 Průcha Petr OK Jiskra Nový Bor 307057 80 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 80 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 80 Kč
JEN9703 Hájek Jan OB Jenišovice C 411526 80 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš TJ Loko Liberec C 1409872 80 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 80 Kč
SUL5701 Linka Vladislav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8141 80 Kč
SUL9500 Linka Michael OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8148 80 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 80 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 120 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 120 Kč
LIT8301 Moutvička Ondřej KOB Litvínov C 8125 120 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 120 Kč
Rank. koef.: 1
(102)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 80 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 80 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 80 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 80 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 2051487 80 Kč
LLI6801 Fürst Aleš TJ Loko Liberec C 436961 80 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 80 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 80 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 7204495 80 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 80 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 80 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 232093 80 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 80 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 80 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava A 436431 80 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 80 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 80 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 80 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 80 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 7207016 80 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 80 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 80 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 80 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 80 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 80 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 80 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 80 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 7654324 80 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 80 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 80 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 80 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav TJ Loko Liberec C 434598 80 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub TJ Loko Liberec B 2032105 80 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 80 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 80 Kč
LCE8101 Špringer Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 80 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava A 2059764 80 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 80 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 7209352 80 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 7207878 80 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9491 80 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 80 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 80 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 80 Kč
BOR7809 Kolařík Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 1302816 80 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 80 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 80 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 886300 80 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 80 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 80 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 888638 80 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 80 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 886513 80 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 80 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 80 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 80 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 80 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 80 Kč
SUL7601 Ženíšek Radek OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8136 80 Kč
SUL7600 Kalenský Pavel OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8128 80 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 80 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 80 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 80 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 80 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 80 Kč
ROU9002 Forejt Michal SKOB Roudnice nad Labem C 51437 80 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 80 Kč
OKP9100 Novák Libor SK OK 24 Praha C 426348 80 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem C 2031368 80 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 80 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 80 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 80 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080828 80 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398985 80 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 80 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 80 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085591 80 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302800 80 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 80 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027207 80 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027205 80 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398971 80 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 80 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 80 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 80 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 80 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 80 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 80 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 80 Kč
LLI9603 Fürst Matouš TJ Loko Liberec E 7003006 80 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 80 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 80 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 80 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 80 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB TRETRA Praha C 515469 80 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 9102562 120 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 120 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga C 7003030 120 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 120 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 120 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 120 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 120 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 80 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 80 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 80 Kč
CHA7900 Vokál Vojtěch OK Chrastava C 5180 80 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 80 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 80 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 80 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 80 Kč
3IZ7700 Jakubský Ondřej PFJ 7701 80 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 80 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 120 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 120 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 80 Kč
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 80 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 80 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 80 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 80 Kč
DLT7301 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2111710 80 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 80 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 80 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 436962 80 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 80 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 80 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 80 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 80 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 80 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 80 Kč
JEN7301 Mencl Martin OB Jenišovice C 411613 80 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 80 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 80 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 80 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 7207489 80 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 80 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 7209464 80 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 2113362 80 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 80 Kč
SUL4701 Ženíšek Jan OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8149 80 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 80 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 80 Kč
5GZ7400 Hrůzek Libor Šenováci zapůjčit 120 Kč
RUM7501 Nedvídek Martin ZOOB Rumburk 301541 80 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 80 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 80 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 80 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 80 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 80 Kč
TJN7505 Oravec Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059775 80 Kč
TJN6000 Pěnička Libor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060231 80 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 80 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 80 Kč
TJN6300 Pustai Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232643 80 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 80 Kč
TJN7504 Skal Jaroslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069076 80 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 80 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 80 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 80 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 80 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 80 Kč
TUR7405 Novotný Tomáš OOB TJ Turnov 416120 80 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 120 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 80 Kč
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 8178 80 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 80 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 80 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 80 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 80 Kč
84S7200 sykorka ivan (SVK) Akademik TU Košice 4622374 80 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 80 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 80 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 80 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 80 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 80 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 80 Kč
BOR7004 Studničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8412 80 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 80 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 80 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 80 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 303922 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 80 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 80 Kč
5BC7200 Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 51811 80 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 80 Kč
TUR6912 Houžvička Jindřich OOB TJ Turnov C 51225 80 Kč
EKP7003 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 49964 80 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 80 Kč
KUL7000 Glöckner Michael KOB Ústí nad Labem C 2082938 80 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 120 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C 1417262 120 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 120 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 120 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7703 80 Kč
CHA6601 Cihlář Robert OK Chrastava 2070841 80 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 80 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB TRETRA Praha C 682651 80 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 80 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB TRETRA Praha C 7209455 80 Kč
VRL6401 Havel Leoš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2800022 80 Kč
LTP6602 Šimek Stanislav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 887611 120 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 120 Kč
KUL6700 Chrz Pavel KOB Ústí nad Labem C 608220382 120 Kč
BOR6601 Doležal Miloš OK Jiskra Nový Bor 8523 80 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 80 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 80 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel TJ Loko Liberec C 51209 80 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 80 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 80 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 80 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 80 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 80 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 80 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 80 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 80 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 80 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 80 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 80 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 80 Kč
24D5500 Juckelandt Wolf-Gerold (GER) SV Robotron Dresden 1106055 80 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 80 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 80 Kč
TJN5601 Vokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2121004 80 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 80 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 80 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 80 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 80 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7718 80 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 80 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 80 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 80 Kč
BOR5003 Švihovský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8533 80 Kč
CHA5001 Vokál Jiří OK Chrastava C 8159 80 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 80 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 80 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 80 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 80 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 80 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 80 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 80 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 80 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 80 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 80 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 80 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 80 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 80 Kč
BOR3800 Venuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8426 80 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 80 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 80 Kč
SUL4700 Dubský Josef OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8135 80 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 80 Kč
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR1011 Bégoc Dany OOB TJ Turnov 4616807 50 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 50 Kč
ROU1250 Bradáčová Hana SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 90 Kč
TUV0951 Válková Karolína SOK TJ Turnov C 2120061 50 Kč
LLI0600 Bradáč Václav TJ Loko Liberec C 2049555 50 Kč
TUR1058 Háková Alena OOB TJ Turnov C 4616808 50 Kč
TUR1206 Hák Martin OOB TJ Turnov C 4616809 50 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 51544 50 Kč
CHA1450 Šírlová Kamila OK Chrastava 4403301 50 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403059 50 Kč
LCE1551 Hanslianová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088162 50 Kč
JEN1351 Kůtková Sára OB Jenišovice C 2112773 50 Kč
1VD0900 Krč Tobias (GER) SG Zittau Süd 2111498 50 Kč
TUR0859 Slámová Barbora OOB TJ Turnov C 4616806 50 Kč
TUR1257 Slámová Simona OOB TJ Turnov C 4616805 50 Kč
BOR0905 Mitiska Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4407 50 Kč
BOR1003 Neumann Vít OK Jiskra Nový Bor C 4412 50 Kč
BOR1150 Boháčová Daniela OK Jiskra Nový Bor C 4404 50 Kč
BOR1004 Komeda Maxim OK Jiskra Nový Bor C 4411 50 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 50 Kč
BOR0756 Funková Klára OK Jiskra Nový Bor C 4381 50 Kč
TUR1006 Drahoňovský Jakub OOB TJ Turnov C 1403064 50 Kč
TAP1300 Holata Vojtěch KOB TRETRA Praha 50 Kč
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8109 50 Kč
VLI1202 Bureš Kryštof Slavia Liberec orienteering C 2113385 50 Kč
SUL0950 Kalenská Pavla OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2112760 50 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 50 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 50 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099506 50 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 2099514 50 Kč
TJN1150 Honsová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8269 50 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51536 50 Kč
TJNxx52 Dušková Denisa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408036 50 Kč
TJNxx53 Oravcová Amálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408038 50 Kč
TJNxx54 Ryšavá Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408039 50 Kč
3IZ1100 Jakubský Pavel PFJ 2120625 50 Kč
3IZ1300 Jakubský Filip PFJ 2120646 50 Kč
ODV1051 Truncová Zuzana TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 90 Kč
ODV1052 Truncová Štěpánka TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 90 Kč
ODV1150 Svobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 90 Kč
ODV1050 Vlachynská Karolína TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 90 Kč
FSP1200 Nitsch Lukáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 50 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 50 Kč
HCE1150 Dostálová Rebeka TJ Hostivice C zapůjčit 115 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 5991 55 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 55 Kč
ROU8999 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem 410742 55 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 55 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 55 Kč
4HX6950 Medřická Andrea DSVJ 2084450 55 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 55 Kč
DLT7451 Průšová Hana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2116186 55 Kč
DLT0401 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2111711 55 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 55 Kč
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava C 2084433 55 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 55 Kč
BOR0106 Tymeš Jan OK Jiskra Nový Bor C 8428 55 Kč
BOR6752 Gottlichová Jitka OK Jiskra Nový Bor C 8448 55 Kč
BOR7951 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8422 55 Kč
BOR0600 Svoboda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4371 55 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8514 55 Kč
BOR0404 Čapek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4369 55 Kč
BOR6850 Průchová Elena OK Jiskra Nový Bor C 205615 55 Kč
TUR7455 Drahoňovská Petra OOB TJ Turnov C 53769 55 Kč
TAP8100 Holata Radek KOB TRETRA Praha C 55 Kč
SPC8156 Berková Renata SPORTICUS team C 2102796 55 Kč
VLI7852 Sládková Klára Slavia Liberec orienteering zapůjčit 95 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 55 Kč
CHA7450 Sychrová Kateřina OK Chrastava 2084437 55 Kč
5GZ7650 Hrůzková Jana Šenováci zapůjčit 95 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 55 Kč
TJN6200 Posselt Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232512 55 Kč
TJN6450 Posseltová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232627 55 Kč
TJNxx51 Havlová Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408034 55 Kč
TJNxx04 Jakubík Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408037 55 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 55 Kč
KPY7352 Michálková Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 55 Kč
LTP7552 Šašková Hana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 55 Kč
VSP7350 Aschermannová Irena USK Praha C 232024 83 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 80 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 80 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 80 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 80 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 80 Kč
5RC7753 Haľková Jarka Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní 2106884 80 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 80 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 80 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 80 Kč
4HX6500 Medřický Petr st. DSVJ 331303 80 Kč
4HX9700 Medřický Petr ml. DSVJ 230717 80 Kč
4HX7100 Votava David DSVJ 2106735 80 Kč
31Z7900 Válek Ondřej Aktivit Nový Bor 1420239 80 Kč
62X6800 Čaloun Michal Neregistrovaní - VLI 2109695 80 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 80 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie TJ Loko Liberec C 2060204 80 Kč
CHA7303 Šírl Kamil OK Chrastava 2049591 80 Kč
CHA7851 Šírlová Jarmila OK Chrastava 2049594 80 Kč
1VD6600 Kudrass Peter (GER) SG Zittau Süd 660114 80 Kč
6KC9500 Bláha David Neregistrovaný zapůjčit 120 Kč
NNN9301 Novák Jan Neregistrovaní (NNN) 2118472 80 Kč
SUL7853 Kalenská Lenka OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 51134 80 Kč
42Z7850 Feřtová Jitka JaM 2120063 80 Kč
42Z7700 Feřt Martin JaM 2118489 80 Kč
3RX9050 Honzáková Kateřina Žádný klub 52278 80 Kč
3RX9000 Píchal Miroslav Žádný klub 51742 80 Kč
TJNxx01 Kočíb Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2103701 80 Kč
TJNxx02 Čeřovský Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2103725 80 Kč
TJNxx05 Jakubík Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2103728 80 Kč
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka C 7203328 80 Kč
3IZ8150 Jakubská Jitka PFJ zapůjčit 120 Kč
9EC6600 Petrilák Miroslav Příbram 2092439 80 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 80 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 80 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem C 2023957 80 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 80 Kč
celkem přihlášených: 820, vklad: 60545 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.