Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.10.2017
Místo konání:
Doksy
Pořadatel:
STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 55 Kč
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 2091520 55 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 55 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 55 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 55 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 55 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 55 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 55 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor C 4427 55 Kč
BOR0753 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 4408 55 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4359 55 Kč
BOR0762 Horáčková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4651 55 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 55 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 50 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 50 Kč
ODV0950 Šmolcnopová Ela TJ Aero Odolena Voda C 52893 50 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda C 52887 50 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 4411233 50 Kč
JEN0752 Kůtková Tereza OB Jenišovice C 2112732 50 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2569 50 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 55 Kč
TUR0657 Vamberová Markéta OOB TJ Turnov C 2113059 55 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov C 1418757 55 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 55 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 55 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 55 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 55 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov B 888626 55 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 55 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 55 Kč
CHA0653 Šírlová Markéta OK Chrastava C 2059768 55 Kč
CHA0654 Šírlová Zdeňka OK Chrastava C 2070834 55 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 2095948 55 Kč
CHA0552 Houdová Veronika OK Chrastava C 2070843 55 Kč
DOK0650 Vítková Anna OK Doksy C 7759 55 Kč
DOK0652 Dvořáková Karolína OK Doksy C 2053520 55 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 55 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor C 4364 55 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 7531975 55 Kč
BOR0654 Štolfová Veronika OK Jiskra Nový Bor C 4414 55 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2088161 55 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202886 55 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 55 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 55 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 1403054 55 Kč
KAS0351 Bujná Natalie KOB Kamenický Šenov C 51383 55 Kč
CHA0451 Cihlářová Barbora OK Chrastava C 2084431 55 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 55 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava B 2049590 55 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 2113493 55 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 55 Kč
TUR0452 Seidlová Adéla OOB TJ Turnov C 2111762 55 Kč
BOR0457 Jakoubková Anna OK Jiskra Nový Bor C 682369 55 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 55 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 55 Kč
TUR0451 Lamačová Pavlína OOB TJ Turnov C 2109762 55 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 80 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 80 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 51808 80 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 80 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 80 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 51496 80 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800957 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 80 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 80 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 80 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 80 Kč
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI8450 Křenková Geislerová Blanka TJ Loko Liberec C 51207 80 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 80 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 80 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 80 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 80 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa TJ Loko Liberec C 8546 80 Kč
CHA8250 Vokálová Jaroslava OK Chrastava 760913 80 Kč
CHA5651 Vajcová Hana OK Chrastava C 8566 80 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 80 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 2102079 80 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB TRETRA Praha C 53640 80 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8113 80 Kč
Rank. koef.: 1
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 80 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 7201202 80 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 80 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 80 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 80 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 7778952 80 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 80 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 80 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 80 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 80 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 80 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 80 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 80 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 80 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 51239 80 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 80 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov C 2020750 80 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice R 7200344 80 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 80 Kč
SJC8551 Srpová Zuzana Sportcentrum Jičín C 0000009969 80 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava R 887906 80 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 80 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 80 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 80 Kč
BOR8156 Krafková Ita OK Jiskra Nový Bor C 8532 80 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor B 2051536 80 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor R 2111769 80 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 80 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 80 Kč
TUR8852 Vlčková Tereza OOB TJ Turnov C 51825 80 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava C 8186 80 Kč
ROU7851 Bradáčová Petra SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 120 Kč
5PZ8150 Nebusová Babeta BUS 2073751 80 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 80 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 80 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 80 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 80 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 80 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 80 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 80 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 80 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 80 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 80 Kč
CHA7550 Švorcová Lenka OK Chrastava C 2084436 80 Kč
CHA7653 Houdová Miloslava OK Chrastava C 2084432 80 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 80 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 80 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 995831 80 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 80 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 80 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 80 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 80 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 80 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 80 Kč
SOB7451 Šašková Petra SOBSA C 4186 80 Kč
28Z7450 Pokorná Markéta Neregistrovaná 2056300 80 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 80 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 80 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 80 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 80 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 80 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 80 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 80 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 80 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 80 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 80 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 80 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 80 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 80 Kč
24D6350 Juckelandt Sabine (GER) SV Robotron Dresden 1310763 80 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 80 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 80 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 80 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 80 Kč
VSP6550 Kosíková Helena USK Praha C 9101184 80 Kč
DLT6651 Živcová Pavlína KrOB Rozmarýn Litoměřice C 1418758 80 Kč
VLI6551 Veselská Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7711 80 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 80 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 80 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 80 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK5750 Vilimovská Miroslava OK Doksy C 7757 80 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 80 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 80 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 80 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 80 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 80 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8423 80 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 80 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 80 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 80 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 80 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB TRETRA Praha C 53641 80 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 80 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 80 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 80 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 80 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 80 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 80 Kč
JEN5251 Richtrová Jaroslava OB Jenišovice C 7776 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 80 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 80 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 80 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 80 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 55 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 55 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2078463 55 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 55 Kč
ODV0900 Piškule Štěpán TJ Aero Odolena Voda C 428268 55 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4402223 55 Kč
CHA0800 Houda Lukáš OK Chrastava C 2049586 55 Kč
BOR0703 Válek Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4425 55 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 55 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 4415 55 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 4362 55 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8237 55 Kč
BOR0901 Murswiek Jan OK Jiskra Nový Bor C 4410 55 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4434 55 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 7207504 55 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 7208072 55 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 1403065 55 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 55 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 50 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 50 Kč
ROU0703 Bradáč Adam SKOB Roudnice nad Labem C 51441 50 Kč
ODV1001 Koukal Jan TJ Aero Odolena Voda C 428285 50 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 52117 50 Kč
ODV1003 Piškule František TJ Aero Odolena Voda C 428273 50 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232917 50 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4384 50 Kč
BOR0804 Bouda Jakub OK Jiskra Nový Bor C 361279 50 Kč
VLI0904 Berka Tadeáš Slavia Liberec orienteering C 2103255 50 Kč
JEN0902 Kůtek Matěj OB Jenišovice C 2113046 50 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 7941 55 Kč
STB0600 Lajtkep Jakub TJ Stadion Nový Bor C 2103740 55 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 55 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 55 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 55 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering B 2088216 55 Kč
KAS0501 Kurenda Karel KOB Kamenický Šenov C 51385 55 Kč
KAS0502 Karvánek Matěj KOB Kamenický Šenov C 1420740 55 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 55 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava C 2095974 55 Kč
DOK0600 Mathaus Kryštof OK Doksy C 7771 55 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8020 55 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor C 4400 55 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 2099508 55 Kč
LLI0501 Šašek Martin TJ Loko Liberec C 2112779 55 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 2108912 55 Kč
VLI0304 Maškarinec Štěpán Slavia Liberec orienteering C 2088197 55 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 55 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 682685 55 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 2082919 55 Kč
CHA0300 Husák Martin OK Chrastava C 8173 55 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 55 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 1403061 55 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering B 2078461 55 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 55 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 2800602 55 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 7209659 55 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448931 55 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4377 55 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 4443 55 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 55 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4392 55 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 55 Kč
24D0300 Pompe Marek (GER) SV Robotron Dresden 7777776 55 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 80 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 80 Kč
LLI0203 Bradáč David TJ Loko Liberec C 2032132 80 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava B 2049595 80 Kč
JEN0201 Mencl Jan OB Jenišovice C 2108873 80 Kč
JEN0101 Zabořil Vojtěch OB Jenišovice B 2060290 80 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor B 7209443 80 Kč
24D0200 Kielb Karol (GER) SV Robotron Dresden 7777779 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0111 Vambera Matyáš OOB TJ Turnov C 1000 80 Kč
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 80 Kč
74Z8300 Grabmüller Radek Radek Grabmüller 80 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 80 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 80 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 80 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 80 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 80 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 80 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 80 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 80 Kč
BOR9304 Průcha Pavel OK Jiskra Nový Bor C 1993526 80 Kč
BOR9601 Průcha Petr OK Jiskra Nový Bor 307057 80 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 80 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 80 Kč
JEN9703 Hájek Jan OB Jenišovice C 411526 80 Kč
Rank. koef.: 1
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 80 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 80 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 80 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 80 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 2051487 80 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 80 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 80 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 7204495 80 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 80 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 80 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 232093 80 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 80 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 80 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava A 436431 80 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 80 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 80 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 80 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 80 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 7207016 80 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 80 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 80 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 80 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 80 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 80 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 80 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 80 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 7654324 80 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 80 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 80 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 80 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 80 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav TJ Loko Liberec C 434598 80 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub TJ Loko Liberec B 2032105 80 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 80 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 80 Kč
LCE8101 Špringer Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 80 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava A 2059764 80 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 80 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 7209352 80 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 7207878 80 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9491 80 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 80 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 80 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 80 Kč
BOR7809 Kolařík Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 1302816 80 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 80 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 80 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 886300 80 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 80 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 80 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 888638 80 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 80 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 886513 80 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 80 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 80 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 80 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 80 Kč
CHA7900 Vokál Vojtěch OK Chrastava C 5180 80 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 80 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 80 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 80 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 80 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 80 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 80 Kč
DLT7301 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2111710 80 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 80 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 80 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 436962 80 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 80 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 80 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 80 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 80 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 80 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 80 Kč
JEN7301 Mencl Martin OB Jenišovice C 411613 80 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 80 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 80 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 80 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 7207489 80 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 80 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 7209464 80 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 80 Kč
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 8178 80 Kč
LLI6801 Fürst Aleš TJ Loko Liberec C 436961 80 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 80 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 80 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 80 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 80 Kč
84S7200 sykorka ivan (SVK) Akademik TU Košice 4622374 80 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 80 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 80 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 80 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 80 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 80 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 80 Kč
BOR7004 Studničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8412 80 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 80 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 80 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 80 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 303922 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 80 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 80 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7703 80 Kč
CHA6601 Cihlář Robert OK Chrastava 2070841 80 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 80 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB TRETRA Praha C 682651 80 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 80 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 80 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 80 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel TJ Loko Liberec C 51209 80 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 80 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 80 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 80 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 80 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 80 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 80 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 80 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 80 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 80 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 80 Kč
24D5500 Juckelandt Wolf-Gerold (GER) SV Robotron Dresden 1106055 80 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 80 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 80 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 80 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 80 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 80 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 80 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7718 80 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 80 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 80 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 80 Kč
BOR5003 Švihovský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8533 80 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 80 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 80 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 80 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 80 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 80 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 80 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 80 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 80 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 80 Kč
BOR3800 Venuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8426 80 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 80 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR1011 Bégoc Dany OOB TJ Turnov 4616807 50 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 50 Kč
ROU1250 Bradáčová Hana SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 90 Kč
TUV0951 Válková Karolína SOK TJ Turnov C 2120061 50 Kč
LLI0600 Bradáč Václav TJ Loko Liberec C 2049555 50 Kč
TUR1058 Háková Alena OOB TJ Turnov C 4616808 50 Kč
TUR1206 Hák Martin OOB TJ Turnov C 4616809 50 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 51544 50 Kč
CHA1450 Šírlová Kamila OK Chrastava 4403301 50 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403059 50 Kč
LCE1551 Hanslianová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088162 50 Kč
JEN1351 Kůtková Sára OB Jenišovice C 2112773 50 Kč
1VD0900 Krč Tobias (GER) SG Zittau Süd 2111498 50 Kč
TUR0859 Slámová Barbora OOB TJ Turnov C 4616806 50 Kč
TUR1257 Slámová Simona OOB TJ Turnov C 4616805 50 Kč
BOR0905 Mitiska Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4407 50 Kč
BOR1003 Neumann Vít OK Jiskra Nový Bor C 4412 50 Kč
BOR1150 Boháčová Daniela OK Jiskra Nový Bor C 4404 50 Kč
BOR1004 Komeda Maxim OK Jiskra Nový Bor C 4411 50 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 50 Kč
BOR0756 Funková Klára OK Jiskra Nový Bor C 4381 50 Kč
TUR1006 Drahoňovský Jakub OOB TJ Turnov C 1403064 50 Kč
TAP1300 Holata Vojtěch KOB TRETRA Praha 50 Kč
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8109 50 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 5991 55 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 55 Kč
ROU8999 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem 410742 55 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 55 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 55 Kč
4HX6950 Medřická Andrea DSVJ 2084450 55 Kč
VLI7553 Maškarincová Hana Slavia Liberec orienteering C 2088151 55 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 55 Kč
DLT7451 Průšová Hana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2116186 55 Kč
DLT0401 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2111711 55 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 55 Kč
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava C 2084433 55 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 55 Kč
BOR0106 Tymeš Jan OK Jiskra Nový Bor C 8428 55 Kč
BOR6752 Gottlichová Jitka OK Jiskra Nový Bor C 8448 55 Kč
BOR7951 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8422 55 Kč
BOR0600 Svoboda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4371 55 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8514 55 Kč
BOR0404 Čapek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4369 55 Kč
BOR6850 Průchová Elena OK Jiskra Nový Bor C 205615 55 Kč
TUR7455 Drahoňovská Petra OOB TJ Turnov C 53769 55 Kč
TAP8100 Holata Radek KOB TRETRA Praha C 55 Kč
SPC8156 Berková Renata SPORTICUS team C 2102796 55 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 80 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 80 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 80 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 80 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 80 Kč
5RC7753 Haľková Jarka Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní 2106884 80 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 80 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 80 Kč
4HX6500 Medřický Petr st. DSVJ 331303 80 Kč
4HX9700 Medřický Petr ml. DSVJ 230717 80 Kč
4HX7100 Votava David DSVJ 2106735 80 Kč
31Z7900 Válek Ondřej Aktivit Nový Bor 1420239 80 Kč
62X6800 Čaloun Michal Neregistrovaní - VLI 2109695 80 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 80 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie TJ Loko Liberec C 2060204 80 Kč
CHA7303 Šírl Kamil OK Chrastava 2049591 80 Kč
CHA7851 Šírlová Jarmila OK Chrastava 2049594 80 Kč
1VD6600 Kudrass Peter (GER) SG Zittau Süd 660114 80 Kč
6KC9500 Bláha David Neregistrovaný zapůjčit 120 Kč
celkem přihlášených: 479, vklad: 34080 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.