Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.11.2017
Místo konání:
Velká Černoc
Pořadatel:
SLA - SKOB Slaný
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P2     T4    
1.81 km, 50 m, 6 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 60 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 60 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 60 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075698 60 Kč
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C 1421898 60 Kč
DKP0854 Mošničková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2086451 60 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 60 Kč
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086452 60 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 60 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 60 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081361 60 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 60 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 60 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 60 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 60 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 60 Kč
HCE0751 Vavřinová Johana TJ Hostivice C 2118496 60 Kč
FSP0753 Geffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116495 60 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole C 2099509 60 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 60 Kč
RIC0757 Nekovářová Lucie OB Říčany C 2085569 60 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 9102146 60 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 60 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš C 2111604 60 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 60 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 60 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 60 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 60 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB TRETRA Praha C 2113070 60 Kč
SLA0751 Svobodová Andrea SKOB Slaný C 995793 60 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 90 Kč
ZVO0752 Švejdová Karolína OB SK Zvole C 2125341 60 Kč
1.99 km, 60 m, 7 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 60 Kč
DKP0863 Šavelová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2086453 60 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB TRETRA Praha C 2080988 60 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 60 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 60 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2086454 60 Kč
DKP1052 Burianová Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2124748 60 Kč
TAP08XX Votruba Hana KOB TRETRA Praha zapůjčit 100 Kč
DKL0951 Šeborová Kačka KOB Kladno C 62367 60 Kč
FSP0851 Stará Žofie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 60 Kč
FSP1051 Stará Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116468 60 Kč
LME1050 Vošlajerová Marie SK Los Mělník C 2117418 60 Kč
LME0999 Berchová Anežka SK Los Mělník zapůjčit 100 Kč
SLA1050 Kunstová Anežka SKOB Slaný C 425546 60 Kč
SLA1052 Hrstková Eliška SKOB Slaný 428278 60 Kč
FSP0951 Soljaková Sára VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2092410 60 Kč
DOR0853 Doležalová Anna OK Dobříš C 2104699 60 Kč
DOR0854 Dvořáková Alena OK Dobříš C 2113413 60 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš C 2050487 60 Kč
DOR0955 Hrdličková Anna OK Dobříš C 2104707 60 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 60 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie VŠSK MFF UK Praha C 405999 60 Kč
SLP0850 Kučerová Jana OOB Slavia Praha C 2042501 60 Kč
SLA0851 Václavíková Amálie SKOB Slaný C zapůjčit 100 Kč
TAP07XX Dědková Brigita KOB TRETRA Praha 301079 60 Kč
DKP0858 Ellederová Eva Oddíl OB Kotlářka C 2800343 60 Kč
2.42 km, 80 m, 7 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice C 2113491 60 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 60 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 60 Kč
KAM0550 Rendová Kateřina OK Kamenice C 446427 60 Kč
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga C 9102086 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
28Z0550 Hudčeková Klára Neregistrovaná 2124804 60 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary C 7202879 60 Kč
DKP0654 Halašková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086456 60 Kč
31D0550 Neumann Johanna (GER) SV Lengefeld 7777077 60 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 60 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka B 2086455 60 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB TRETRA Praha B 7208207 60 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 60 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 60 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB TRETRA Praha B 682643 60 Kč
PGP0654 Vozábalová Hana SK Praga B 2106747 60 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole B 2079497 60 Kč
TAP0551 Rosendorfová Hana KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
ROZ0653 Kuncová Adéla OK Roztoky C 2102785 60 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 60 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 60 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 2079493 60 Kč
VSP0652 Machová Karolína USK Praha C 339547 60 Kč
FSP0650 Maříková Alžběta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 60 Kč
DKP0650 Siebertová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 100 Kč
TAP0655 Sotonová Šárka KOB TRETRA Praha B zapůjčit 100 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 60 Kč
KPY0650 Černá Anežka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2087668 60 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice C 2099495 60 Kč
HCE0653 Brodská Kateřina TJ Hostivice C 1417258 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 60 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 60 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 60 Kč
RIC0657 Vláčilová Anna OB Říčany C 52857 60 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice B 9102084 60 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice C 416314 60 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 60 Kč
DOR0554 Dvořáková Veronika OK Dobříš C 2104708 60 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš C 2080957 60 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš C 2104705 60 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 60 Kč
DOR0659 Šáchová Magdalena OK Dobříš C 2115079 60 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 60 Kč
MFP0550 Blahutová Martina VŠSK MFF UK Praha B 53611 60 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 60 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice C 1417251 60 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga B 51666 60 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 100 Kč
SLA0552 Čechová Klára SKOB Slaný C 438647 90 Kč
2.93 km, 85 m, 9 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0352 Berounská Adéla USK Praha C 7202884 60 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 60 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka C 2103705 60 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka C 04641 60 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 60 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole B 2083385 60 Kč
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 60 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice C 2103294 60 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 60 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary B 682652 60 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 60 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 60 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga C zapůjčit 100 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla VŠSK MFF UK Praha B 428269 60 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 60 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 60 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 2079492 60 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 60 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
DCE0351 Kándlová Ema KOB Dobřichovice C 53591 60 Kč
LME0452 Mandáková Tereza SK Los Mělník C 2113387 60 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 60 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 60 Kč
KAM0460 Holubářová Anna OK Kamenice C 1421298 60 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 60 Kč
KAM0461 Matějková Julie OK Kamenice C 7209438 60 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C 2075612 60 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 60 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 60 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 7209445 60 Kč
RIC0457 Vláčilová Barbora OB Říčany C 52859 60 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice A 9412003 60 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 60 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 60 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 60 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 60 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 100 Kč
3.31 km, 115 m, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0256 Berounská Anna USK Praha C 7202895 100 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2115749 100 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 100 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha A 8653088 100 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 100 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 100 Kč
SKV0351 Řeháková Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary B 7202893 100 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga C 1418751 100 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 100 Kč
DKL0250 Vítková Barbora KOB Kladno C 2087710 100 Kč
DKL0251 Rousová Lucie KOB Kladno C zapůjčit 140 Kč
ROZ0250 Chalupová Aneta OK Roztoky C 2092423 100 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 100 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 2080901 100 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 100 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole C 2800330 100 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 100 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice B 2084949 100 Kč
KAM0257 Selucká Alžběta OK Kamenice C 2083407 100 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice C 2087652 100 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice A 7090701 100 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 100 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB TRETRA Praha A 2088202 100 Kč
3.33 km, 135 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9955 Králová Veronika Oddíl OB Kotlářka C 8632138 100 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 100 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 100 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 100 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša VŠSK MFF UK Praha B 428223 100 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 100 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 100 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 7205027 150 Kč
3.33 km, 135 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 100 Kč
TAP9054 Káninská Markéta KOB TRETRA Praha C 361934 100 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB TRETRA Praha C 7009151 100 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 100 Kč
DKP9250 Šebková Jana Oddíl OB Kotlářka C 2025359 100 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB TRETRA Praha C 2080987 100 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 7207772 100 Kč
KPY8750 Dobešová Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301352 100 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 100 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 100 Kč
TAP8650 Slotová Jarmila KOB TRETRA Praha C 7778650 100 Kč
21G8450 Hill Radka (GBR) Airienteers zapůjčit 140 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 100 Kč
PGP8853 Marečková Edita SK Praga C 52106 100 Kč
NNN5016 Marakhovskaia Natalia Neregistrovaní (NNN) 1413242 150 Kč
4.46 km, 170 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 100 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 100 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 100 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 100 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 100 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 100 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 100 Kč
SJC8952 Fujáčková Ivana Sportcentrum Jičín E 897345 100 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 100 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB TRETRA Praha C 232132 100 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar VŠSK MFF UK Praha C 443075 100 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 100 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 100 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB TRETRA Praha A 361961 100 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB TRETRA Praha R 7779755 100 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 7300087 100 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 100 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB TRETRA Praha C 2092438 100 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 100 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 100 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 100 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 100 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 100 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka C 7945000 100 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 100 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 100 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 100 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 100 Kč
SCP8257 Tesařová Anna OK Sparta Praha C 51567 100 Kč
NNN5008 Snigireva Tatiana Neregistrovaní (NNN) 361988 100 Kč
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 100 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 100 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 100 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 100 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 100 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB TRETRA Praha C 232158 150 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 150 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice R 7200344 150 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 150 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 9944499 150 Kč
3.21 km, 120 m, 12 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 100 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 2051485 100 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 100 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 100 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
TJP7950 Vaněčková Petra TJ Sokol Troja C 515411 100 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1417125 100 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 100 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 100 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 100 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 100 Kč
DKL8051 Pilátová Petra KOB Kladno C 2115739 100 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 100 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 100 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 100 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 100 Kč
TAP7552 Siegerová Lucie KOB TRETRA Praha C 51850 100 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 100 Kč
TAP8151 Paulíny Monika KOB TRETRA Praha C 307344 100 Kč
DKP7650 Nekvasilová Monika Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 140 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 100 Kč
ZVO8151 Perknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 100 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 100 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 100 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
OKP7454 Bezpalcová Zuzana SK OK 24 Praha C 232137 100 Kč
PGP7558 Forštová Jitka SK Praga C 440405 100 Kč
VSP7754 Machová Jana USK Praha C 981848 100 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 100 Kč
FSP7351 Maříková Markéta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 100 Kč
FSP8150 Stará Vendula VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116476 100 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 100 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 100 Kč
TAP7950 Sotonová Jitka KOB TRETRA Praha 301182 100 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 100 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 100 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 100 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 100 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 100 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 100 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka VŠSK MFF UK Praha C 51928 100 Kč
SKV7551 Vlašímská Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 100 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 100 Kč
SKV7451 Bredlerová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7204509 100 Kč
SLP7963 Kučerová Lenka OOB Slavia Praha C 51286 100 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 150 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 150 Kč
3.00 km, 110 m, 11 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 100 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 100 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 100 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 100 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 100 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 100 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 100 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 100 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 100 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 100 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 100 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 100 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 100 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 100 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 100 Kč
DKL7153 Surkova Nadežda KOB Kladno C 2060437 100 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 100 Kč
DKL7054 Vítková Marie KOB Kladno C 2800302 100 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 100 Kč
DKL7252 Jandová Kateřina KOB Kladno C 7207773 100 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 100 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 100 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB TRETRA Praha C 2092376 100 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 100 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 100 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 100 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 100 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 100 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 100 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 100 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 100 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 100 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSS Přírodověda Praha C 51580 100 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 100 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB TRETRA Praha C 442851 100 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 100 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB TRETRA Praha C 2081352 150 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 150 Kč
2.53 km, 90 m, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 232190 100 Kč
SOB5500 Benešová Zdeňka SOBSA C 682653 100 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 7003023 100 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 100 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 100 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB TRETRA Praha C 53641 100 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 100 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 100 Kč
1.89 km, 80 m, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 60 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 60 Kč
MKP5150 Zemánková Eva SK GORDIC Praha Kačerov C 51697 60 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 60 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 60 Kč
2.16 km, 70 m, 8 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 60 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 7300279 60 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 2088179 60 Kč
5FX0700 Svoboda Filip MMOB Praha 2120069 60 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 2103707 60 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 60 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka C 446360 60 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086457 60 Kč
DKP0708 Melichar Šimon Oddíl OB Kotlářka C 2086458 60 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 60 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB TRETRA Praha C 1420233 60 Kč
31D0800 Neumann Rasmus (GER) SV Lengefeld 7707777 60 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka C 2086461 60 Kč
DKP0710 Ransdorf Vít Oddíl OB Kotlářka C 2086459 60 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2086463 60 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB TRETRA Praha C 2085632 60 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2086460 60 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081385 60 Kč
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole C 2115685 60 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka zapůjčit 100 Kč
KNC0701 Volek Robin Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 60 Kč
DKP0906 Franěk Adam Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 100 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 100 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 60 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný C zapůjčit 100 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 60 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 60 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 60 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB TRETRA Praha C 2060250 60 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš C 2104694 60 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš C 2050495 60 Kč
DOR0806 Peckl Kryštof OK Dobříš C 2111761 60 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice C 1417257 60 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 90 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný C 2099522 90 Kč
LME0800 Skřipský Tomáš SK Los Mělník C zapůjčit 130 Kč
1.99 km, 60 m, 7 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP1000 Pastuszek Lukáš USK Praha C 2111766 60 Kč
TAP1001 Nitsch Ondřej KOB TRETRA Praha zapůjčit 100 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2124767 60 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 60 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 60 Kč
DKP0907 Halaška Michael Oddíl OB Kotlářka 2086464 60 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 2080948 60 Kč
TAP0902 Paulíny Jakub KOB TRETRA Praha C 232725 60 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 2118478 60 Kč
DKL0800 Janda Šimon KOB Kladno C 2111751 60 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka 2103710 60 Kč
DKP0905 Dvořák Patrik Oddíl OB Kotlářka C 52761 60 Kč
VSP0801 Mach David USK Praha C 52755 60 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 2102804 60 Kč
6KC0800 Ouda Filip Neregistrovaný zapůjčit 100 Kč
6KC1000 Ouda Kryštof Neregistrovaný zapůjčit 100 Kč
TAP0906 Gregor Filip KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
KRL0901 Kříž Matěj Kometa Kralovice C 2090857 60 Kč
DOR0807 Doležal Jakub OK Dobříš C 2104710 60 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 60 Kč
DOR0808 Kubeček Tomáš OK Dobříš C 2104695 60 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary C 7791777 60 Kč
TAP08XY Tuka Hynek KOB TRETRA Praha zapůjčit 100 Kč
SLAXXX1 Janovský Jaromír SKOB Slaný zapůjčit 100 Kč
TAP09XX Dědek Kamil KOB TRETRA Praha zapůjčit 100 Kč
DKP1003 Elleder Jan Oddíl OB Kotlářka C 2102821 60 Kč
2.96 km, 80 m, 9 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 60 Kč
SPC0701 Štěňha David SPORTICUS team C 2102795 60 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 60 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 60 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný C 2075658 60 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 2115077 60 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 60 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 60 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 60 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 60 Kč
DKP0607 Nekvasil Jakub Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 100 Kč
ZVO0603 Perkner Vít OB SK Zvole C 2099526 60 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 60 Kč
KPY0506 Slejška Jorik SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2091542 60 Kč
JES0602 Vaníček Viktor OK Rakovník C 8809 60 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2102774 60 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C 2099497 60 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB TRETRA Praha B 2092402 60 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 60 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C 2102710 60 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka C 51793 60 Kč
FSP0601 Klepetko Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 60 Kč
KAM0500 Mišoň Daniel OK Kamenice C 2084943 60 Kč
KAM0501 Šiler Martin OK Kamenice C 2083424 60 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 60 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 60 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2104706 60 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2080952 60 Kč
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš C 2104703 60 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 60 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 2042521 60 Kč
DOR0702 Lorenc Vašek OK Dobříš C 2044885 60 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice C 1398989 60 Kč
SKV0502 Košina Tobiáš TJ Slovan Karlovy Vary C 7204501 60 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB TRETRA Praha B 2103723 60 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha B 2035710 90 Kč
TAP06XX Klíma Filip KOB TRETRA Praha 301083 90 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 7941 90 Kč
DKP0605 Elleder David Oddíl OB Kotlářka C 2102816 60 Kč
3.37 km, 110 m, 12 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 60 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 7209480 60 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha B 2075608 60 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 60 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 60 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 60 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 1421927 60 Kč
DKL0402 Surkov Jury KOB Kladno C 2070405 60 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 60 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB TRETRA Praha B 2075696 60 Kč
DKL0300 Swart Benjamin KOB Kladno C 682646 60 Kč
VSP0302 Javůrek Tomáš USK Praha C 2032182 60 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 60 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 2032107 60 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB TRETRA Praha B 7207629 60 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB TRETRA Praha B 7207616 60 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 60 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 2085605 60 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 60 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 60 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 60 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 60 Kč
DOR0410 Šácha Václav OK Dobříš C 2111619 60 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 90 Kč
3.76 km, 165 m, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 100 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 100 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 100 Kč
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno C 1420812 100 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka C 1421299 100 Kč
DKL0104 Surkov Aleksandr KOB Kladno C 2070409 100 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 100 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 100 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 100 Kč
DKP0211 Siebert Ondřej Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 140 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 100 Kč
ZVO0102 Brachtl Adam OB SK Zvole C 887903 100 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2096270 100 Kč
DKL0100 Postolka Jonáš KOB Kladno C 2800297 100 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 150 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 150 Kč
4.04 km, 180 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 9101673 100 Kč
TAP9900 Zmátlo Jan KOB TRETRA Praha C 2113369 100 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB TRETRA Praha B 2067986 100 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 100 Kč
4.04 km, 180 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 100 Kč
TAP9000 Cvrček Antonín KOB TRETRA Praha C 53443 100 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 100 Kč
NNN5015 Skorb Stanislav Neregistrovaní (NNN) 1302256 150 Kč
5.62 km, 215 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(86)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 100 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 100 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 100 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 100 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 100 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB TRETRA Praha A 7779702 100 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 100 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 100 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka R 1394693 100 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 100 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 100 Kč
KPY8601 Liška Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207705 100 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 100 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 7207702 100 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 100 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 100 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 100 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team C 7003036 100 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 100 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 100 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 100 Kč
ROU9002 Forejt Michal SKOB Roudnice nad Labem C 51437 100 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 100 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga C 7003030 100 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 100 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 100 Kč
KAD7101 Řehák Miroslav Originální Vivalín Team Kadaň C 7207367 100 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 100 Kč
TAP8706 Cikhardt Jakub KOB TRETRA Praha C 232143 100 Kč
MFP6700 Siegl Roman VŠSK MFF UK Praha C 443101 100 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 100 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 2051487 100 Kč
DKL7400 Surkov Ivan KOB Kladno C 2070411 100 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 100 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 100 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 100 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 100 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 100 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 100 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 100 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 100 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 100 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 100 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír VŠSK MFF UK Praha C 51712 100 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 100 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 100 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 100 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 100 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 100 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 100 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 100 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 100 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 100 Kč
MKP8800 Maška Marek SK GORDIC Praha Kačerov C 336744 100 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB TRETRA Praha A 7201203 100 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 100 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 100 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB TRETRA Praha C 232187 100 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 100 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 100 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB TRETRA Praha C 7778511 100 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 100 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 100 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 100 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 100 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 207825 100 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 100 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 2104701 100 Kč
MFP7301 Blahuta Marek VŠSK MFF UK Praha C 897349 100 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 100 Kč
71X8300 Nesrovnal Jaroslav Hoši Planá 04630 100 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 100 Kč
SKV7302 Turek Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 7464855 100 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 100 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 100 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 100 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 150 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB TRETRA Praha C 442844 150 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB TRETRA Praha C 887637 150 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB TRETRA Praha A 2080913 150 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 150 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 150 Kč
PGP9903 Ždimera Jan SK Praga B 336702 150 Kč
DKP8203 Goder Josef Oddíl OB Kotlářka C 7202900 150 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C 1400437 150 Kč
4.30 km, 175 m, 16 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 100 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 100 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 100 Kč
ROZ7500 Svoboda Jiří OK Roztoky C 7205040 100 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 100 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 100 Kč
TJP8000 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 2069047 100 Kč
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 1421926 100 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 100 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 100 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 100 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 100 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 100 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 7205029 100 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 100 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 100 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 100 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 100 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 100 Kč
DKP7501 Nekvasil Michal Oddíl OB Kotlářka zapůjčit 140 Kč
ZVO8001 Perkner Radim OB SK Zvole C 2115681 100 Kč
TAP7801 Pompach Petr KOB TRETRA Praha C 9102143 100 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 100 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 100 Kč
JPV7307 Vláčil Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 887622 100 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 100 Kč
HCE8200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1421894 100 Kč
KAM7801 Mojžíšek Tomáš OK Kamenice C 2111738 100 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 100 Kč
FSP7800 Starý Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116469 100 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 100 Kč
DCE7400 Kándl Filip KOB Dobřichovice C 2113085 100 Kč
6KC-000 Martin Ouda Neregistrovaný zapůjčit 140 Kč
21G7600 Hill Richard (GBR) Airienteers zapůjčit 140 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 100 Kč
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 2103753 100 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice C 2113411 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 100 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 100 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB TRETRA Praha C 9527 100 Kč
RIC7405 Nekovář Ondřej OB Říčany 2112766 100 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 100 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 416319 100 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 100 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 100 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš 2058502 100 Kč
DOR8001 Matys Jan OK Dobříš C 2104704 100 Kč
5IZ7500 Hruska Tomas Hruska zapůjčit 190 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 150 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 150 Kč
4.02 km, 155 m, 15 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 100 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 100 Kč
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 100 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 100 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 100 Kč
TAP6400 Zmátlo Radek KOB TRETRA Praha C 2115722 100 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 100 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 100 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C 1417262 100 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB TRETRA Praha C 515440 100 Kč
DKL7001 Swart Jan KOB Kladno C zapůjčit 140 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 100 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 100 Kč
JES7001 Bílý Milan OK Rakovník C 7208235 100 Kč
MFP6401 Suk Jiří VŠSK MFF UK Praha C 515016 100 Kč
VSP7110 Javůrek Jaromír USK Praha C 515099 100 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 100 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 100 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 100 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 100 Kč
TAP7200 Černý Daniel KOB TRETRA Praha 2103742 100 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 100 Kč
VSP6600 Mach Radovan USK Praha C 8631586 100 Kč
FSP7200 Mařík Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 100 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB TRETRA Praha C 7209455 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 100 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB TRETRA Praha C 682651 100 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 100 Kč
ZVO6902 Brachtl Daniel OB SK Zvole C 887907 100 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 100 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 100 Kč
RIC6900 De Heij Michel OB Říčany C 443080 100 Kč
KAM7106 Renda Miroslav OK Kamenice C 2088707 100 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš 2120631 100 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSS Přírodověda Praha C 2087658 100 Kč
3.14 km, 160 m, 12 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 100 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 100 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 100 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
HCE6100 Štětina Jiří TJ Hostivice C 49154 100 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 100 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 100 Kč
MAS5400 Chotětický Jan KČT Aš C 7887 100 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 100 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 100 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 100 Kč
SOB5600 Beneš Radovan SOBSA C 682662 100 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 100 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 100 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 100 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 100 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 100 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 100 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 100 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2104700 100 Kč
DOR5802 Tachezy Jan OK Dobříš 416159 100 Kč
2.53 km, 90 m, 10 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 60 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 60 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 60 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 60 Kč
17A4800 Böhm Eduard (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 1480913 60 Kč
MKP4900 Čenovský Jiří SK GORDIC Praha Kačerov C 51667 60 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 60 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 60 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 60 Kč
JES4601 Otta Pavel OK Rakovník C 301666 60 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 60 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 60 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 60 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 60 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 60 Kč
LCV4700 Valeška Rudolf TJ Lokomotiva Chomutov C 7891 60 Kč
1.89 km, 80 m, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 60 Kč
17X4100 Javůrek Jaromír Aktivity v přirodě 2067261 60 Kč
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 60 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 60 Kč
LTP42XX Kendray WernerGeorgeKlawun OOB TJ Lokomotiva Teplice 2112867 60 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 90 Kč
2.23 km, 90 m, 10 kontrol
(64)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 100 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 60 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 60 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 60 Kč
TJP0800 Vaněček Jan TJ Sokol Troja 2113370 60 Kč
TJP1050 Vaněčková Anna TJ Sokol Troja 2113500 60 Kč
SPC8450 Vítová Markéta SPORTICUS team C 515125 60 Kč
SPC1150 Vítová Marianne SPORTICUS team C 515154 60 Kč
SPC1300 Vít Damien SPORTICUS team C 515003 60 Kč
HCE1150 Dostálová Rebeka TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 60 Kč
DKP1053 Doláková Hana Oddíl OB Kotlářka C 2086468 60 Kč
DKP1201 Halaška David Oddíl OB Kotlářka 886251 60 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka 2086465 60 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka 2086469 60 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2086470 60 Kč
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 8537 60 Kč
DKP1054 Lenská Tereza Oddíl OB Kotlářka 2086467 60 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 2102696 60 Kč
DKP1106 Krajča Jonáš Oddíl OB Kotlářka 888632 60 Kč
DKP1154 Šavelová Kateřina Oddíl OB Kotlářka 887932 60 Kč
DKL1101 Lukavský Vít KOB Kladno C 336741 60 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 60 Kč
DKP1252 Nekvasilová Julie Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 100 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB TRETRA Praha C 09434 60 Kč
FSP1200 Nitsch Lukáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 60 Kč
DKP0751 Sanna Vivian Oddíl OB Kotlářka C 887925 60 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 60 Kč
HCE1300 Pinkr Jan TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
NNN5002 Kreislová Eliška Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 100 Kč
DKP0812 Karych Alexander Oddíl OB Kotlářka 2086466 60 Kč
DKP1353 Karychová Renée Oddíl OB Kotlářka 2092360 60 Kč
DKP1250 Cajthamlová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2103761 60 Kč
DKP1050 Cajthamlová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2103743 60 Kč
TAP10XX Votruba Dan KOB TRETRA Praha zapůjčit 100 Kč
TAPXXXX Motyčka Michael KOB TRETRA Praha zapůjčit 100 Kč
ROZ1200 Kunc Kryštof OK Roztoky zapůjčit 100 Kč
ROZ0802 Kunc Lukáš OK Roztoky C zapůjčit 100 Kč
DKL1150 Šeborová Barbora KOB Kladno C 252450 60 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
LME1249 Vošlajer Zdeněk SK Los Mělník zapůjčit 100 Kč
6KC1200 Ouda Tomáš Neregistrovaný zapůjčit 100 Kč
21G0950 Hill Daisy (GBR) Airienteers zapůjčit 100 Kč
SLA1101 Kunst Miroslav SKOB Slaný C 438033 60 Kč
ZVO1250 Mikulová Stella OB SK Zvole C 2116193 60 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB TRETRA Praha C 2103246 60 Kč
HCE2020 Brodský Matěj TJ Hostivice 410247 60 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2104696 60 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2050488 60 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 60 Kč
DOR1002 Hruška Tomáš OK Dobříš C 2111608 60 Kč
DOR1101 Kašpar Adam OK Dobříš 2104691 60 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 2111602 60 Kč
DOR1150 Pecklová Laura OK Dobříš C 2111611 60 Kč
NNN5012 Vintr Jakub Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 100 Kč
NNN5013 Vintr Matěj Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 100 Kč
LME1049 Šenkýř Štěpán SK Los Mělník zapůjčit 100 Kč
SLA1151 Václavíková Anna SKOB Slaný C zapůjčit 100 Kč
SCP1450 Vrabcová Olívie OK Sparta Praha C 51558 60 Kč
TAP11XX Tuka Jakub KOB TRETRA Praha zapůjčit 100 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 60 Kč
LME1001 Skřipský Vojtěch SK Los Mělník C zapůjčit 100 Kč
TAP13XX Dědek Marian KOB TRETRA Praha zapůjčit 100 Kč
SCPXXXX Tesařová Frida OK Sparta Praha 301129 60 Kč
2.08 km, 60 m, 7 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 60 Kč
VSP7570 Hronová Katarína USK Praha C 2081375 60 Kč
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 60 Kč
VSP7257 Berounská Helena USK Praha C 411611 60 Kč
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 60 Kč
NNN5001 Hudčeková Jana Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 100 Kč
ROU8999 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem 410742 60 Kč
NNN5003 Veselá Bára Neregistrovaní (NNN) 2058509 60 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 60 Kč
TAP7250 Černá Jana KOB TRETRA Praha 2102563 60 Kč
DKLXXXX Rousová Jana KOB Kladno zapůjčit 100 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 60 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 60 Kč
JES8450 Pilařová Kateřina OK Rakovník C 2115735 60 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 60 Kč
FSP7500 Barták Matěj VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 60 Kč
NNN5004 Pánková Tereza Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 100 Kč
NNN5005 Pánková Lucie Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 100 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 60 Kč
KAM7152 Rendová Iva OK Kamenice C 2084950 60 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 60 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš 2058508 60 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš 2111612 60 Kč
DOR7552 Gregor Tahmina OK Dobříš 2104693 60 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš 2082932 60 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš 2115078 60 Kč
DOR7502 Neuer Pavel OK Dobříš 2104692 60 Kč
DOR7852 Neuerová Kateřina OK Dobříš 2104697 60 Kč
DOR7950 Pecklová Jarmila OK Dobříš 2111610 60 Kč
HCE7350 Hradilová Katarína TJ Hostivice C 49153 60 Kč
HCE7200 Hradil Jiří TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
5IZ0300 Hruska Filip Hruska zapůjčit 100 Kč
SLAXXX2 Janovská Tereza SKOB Slaný zapůjčit 100 Kč
KAM6754 Šilerová Kamila OK Kamenice C 2083406 60 Kč
NNN5020 Tomková Stáňa Neregistrovaní (NNN) Dodá 60 Kč
DKP7101 Elleder Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2800307 60 Kč
DKP7754 Ellederová Zdeňka Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 100 Kč
4.15 km, 140 m, 15 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7203 Berounský Petr USK Praha C 2103777 100 Kč
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 100 Kč
KAM6200 Kamerer Marek OK Kamenice C 439106 100 Kč
4FZ9000 Stříbrný Jakub Argentus zapůjčit 140 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 100 Kč
SPC7200 Vít David SPORTICUS team C 7204503 100 Kč
MLA8050 Pivcová Žaneta MLOK Mariánské Lázně C 416178 100 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 100 Kč
6KC8601 Jakovec Petr Neregistrovaný 416311 100 Kč
DKP6751 Šebková Helena Oddíl OB Kotlářka C 889283 100 Kč
TAP8000 Šubrt Evžen KOB TRETRA Praha C 2085631 100 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 100 Kč
JES6750 Jiráňová Irena OK Rakovník C 7207882 100 Kč
DKP6000 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 981822 100 Kč
JPV7757 Vláčilová Kateřina Oddíl OS SK Prostějov C 09943 100 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie VŠSK MFF UK Praha C 410387 100 Kč
ROZ7300 Čech Zdeněk OK Roztoky C 2085008 100 Kč
DKP7800 Míka Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2102787 100 Kč
6KC7550 Jirkovská Kateřina Neregistrovaný zapůjčit 140 Kč
6KC7650 Bednářová Barbora Neregistrovaný zapůjčit 140 Kč
NNN5006 Kváča Vladimír Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 140 Kč
NNN5007 Mouralová Magdalena Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 140 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 100 Kč
64C8150 Uhlíková Šárka Ekonom Praha Outdoor 51180 100 Kč
RIC7901 Kindl Jiří OB Říčany C 2049633 100 Kč
4FZ9350 Velká Tereza Argentus zapůjčit 140 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB TRETRA Praha C 442867 100 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš 2058510 100 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 100 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 100 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 100 Kč
DOR7752 Lorencová Marcela OK Dobříš C 2045320 100 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 100 Kč
DOR7701 Peckl Martin OK Dobříš 2111617 100 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš 2092439 100 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 1417246 100 Kč
HCE0000 Černý David TJ Hostivice C 1421891 100 Kč
HCE0100 Černý Petr TJ Hostivice C 1421903 100 Kč
MKP8600 Paulino Jose SK GORDIC Praha Kačerov C 2113476 100 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 2058494 100 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 446367 100 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 100 Kč
NNN5010 Vintrová Kateřina Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 140 Kč
NNN5011 Vintr Radek Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 140 Kč
NNN5014 Mička Aleš Neregistrovaní (NNN) 280365 150 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 150 Kč
SOB0050 Janíková Kateřina SOBSA C 2103779 150 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 150 Kč
HCE0050 Černá Karolína TJ Hostivice C zapůjčit 190 Kč
SCP8250 Vrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 150 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 150 Kč
celkem přihlášených: 868, vklad: 75390 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.