Přihlášky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji

Datum:
25.08.2017
Místo konání:
Hrubá Skála, Rokytnice
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21UK     D21UL     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21UK     H21UL     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1300
Náhradníků: 500
2.59 km, 5 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002045230 Ne Ne Ne 300 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009246 Ne Ne Ne 300 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002096243 Ne Ne Ne 300 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 Ne Ne Ne 300 Kč
CHA0754 Krtičková Ester OK Chrastava C 8908 Ne Ne Ne 300 Kč
25L0950 Kotecká Marie Anna (LUX) Luxembourg Orienteering Club 440698 Ne Ne Ne 300 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 Ne Ne Ne 300 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 Ne Ne Ne 300 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 Ne Ne Ne 300 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 Ne Ne Ne 300 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 Ne Ne Ne 300 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 Ne Ne Ne 300 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 Ne Ne Ne 300 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 425538 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0855 Podoubská Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408033 Ne Ne Ne 300 Kč
MFP1054 Pavlů Marie VŠSK MFF UK Praha C 246874 Ne Ne Ne 300 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 Ne Ne Ne 300 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C Ne Ne Ne 300 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 303925 Ne Ne Ne 300 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha C 1416363 Ne Ne Ne 300 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 4402234 Ne Ne Ne 300 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 Ne Ne Ne 300 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 0002102076 Ne Ne Ne 300 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 0002112770 Ne Ne Ne 300 Kč
SJC0851 Šnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín C 0000004288 Ne Ne Ne 300 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 0002114998 Ne Ne Ne 300 Kč
SJC0852 Voborská Valerie Sportcentrum Jičín C 0002115013 Ne Ne Ne 300 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416227 Ne Ne Ne 300 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 Ne Ne Ne 300 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 Ne Ne Ne 300 Kč
1.62 km, 7 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 Ne Ne Ne 300 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 Ne Ne Ne 300 Kč
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 2091520 Ne Ne Ne 300 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 Ne Ne Ne 300 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 0000361913 Ne Ne Ne 300 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 2095948 Ne Ne Ne 300 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 Ne Ne Ne 300 Kč
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C 1421898 Ne Ne Ne 300 Kč
43S0750 Baloghová Zora (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2028798 Ne Ne Ne 300 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 Ne Ne Ne 300 Kč
43S0952 Brňáková Dianka (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049994 Ne Ne Ne 300 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 4641717 Ne Ne Ne 300 Kč
43S0852 Rohaľová Adela (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2050000 Ne Ne Ne 300 Kč
43S0851 Vorlíčková Lucka (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049981 Ne Ne Ne 300 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 Ne Ne Ne 300 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C Ne Ne Ne 300 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 426308 Ne Ne Ne 300 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 Ne Ne Ne 300 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 Ne Ne Ne 300 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 Ne Ne Ne 300 Kč
TZL0751 Entová Kateřina SKOB Zlín C 8582 Ne Ne Ne 300 Kč
TZL0752 Poslušná Jitka SKOB Zlín C 8618 Ne Ne Ne 300 Kč
TZL0753 Matochová Anna SKOB Zlín C 426302 Ne Ne Ne 300 Kč
TZL0850 Perničková Karolína SKOB Zlín C 8584 Ne Ne Ne 300 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 Ne Ne Ne 300 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín C 0002102075 Ne Ne Ne 300 Kč
71D0852 Holfeld Anna (GER) USV TU Dresden 2004390 Ne Ne Ne 300 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 Ne Ne Ne 300 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 2106741 Ne Ne Ne 300 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 Ne Ne Ne 300 Kč
1.67 km, 7 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0661 Macková Nela OK Lokomotiva Pardubice C zapůjčit Ne Ne Ne 300 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 Ne Ne Ne 300 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov C 1418757 Ne Ne Ne 300 Kč
LTP0551 Kruschinová Jana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 Ne Ne Ne 300 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 Ne Ne Ne 300 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 Ne Ne Ne 300 Kč
TUR0657 Vamberová Markéta OOB TJ Turnov C 2113059 Ne Ne Ne 300 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport B 7208086 Ne Ne Ne 300 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava B 2049590 Ne Ne Ne 300 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 Ne Ne Ne 300 Kč
HCE0651 Kolencová Sára TJ Hostivice C 1421895 Ne Ne Ne 300 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 Ne Ne Ne 300 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 Ne Ne Ne 300 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 7207037 Ne Ne Ne 300 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049511 Ne Ne Ne 300 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 Ne Ne Ne 300 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 Ne Ne Ne 300 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové B 2102557 Ne Ne Ne 300 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 9423 Ne Ne Ne 300 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 Ne Ne Ne 300 Kč
17S0550 Repáčová Adriana (SVK) Ekonom Banska Bystrica 2102852 Ne Ne Ne 300 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 Ne Ne Ne 300 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 Ne Ne Ne 300 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 2080902 Ne Ne Ne 300 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 2085657 Ne Ne Ne 300 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085580 Ne Ne Ne 300 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 426343 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408032 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 Ne Ne Ne 300 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla VŠSK MFF UK Praha B 428269 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 Ne Ne Ne 300 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 Ne Ne Ne 300 Kč
31D0550 Neumann Johanna (GER) SV Lengefeld 7777077 Ne Ne Ne 300 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2067211 Ne Ne Ne 300 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín B 7053853 Ne Ne Ne 300 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín B 7053354 Ne Ne Ne 300 Kč
TZL0552 Matochová Adéla SKOB Zlín B 53831 Ne Ne Ne 300 Kč
TZL0650 Rosíková Růžena Eliška SKOB Zlín C 8594 Ne Ne Ne 300 Kč
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín B 53896 Ne Ne Ne 300 Kč
TZL0652 Návojová Kateřina SKOB Zlín C 53317 Ne Ne Ne 300 Kč
37C0650 Bestová Tereza Bez registrace 420420 Ne Ne Ne 300 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 Ne Ne Ne 300 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín C 0002102078 Ne Ne Ne 300 Kč
SJC0599 Vltavská Klára Sportcentrum Jičín Ne Ne Ne 300 Kč
47S0600 Eliášová Hana (SVK) TJ Rapid Bratislava 445625 Ne Ne Ne 300 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 Ne Ne Ne 300 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 Ne Ne Ne 300 Kč
1.90 km, 10 kontrol
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0002053583 Ne Ne Ne 300 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000425599 Ne Ne Ne 300 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0007207062 Ne Ne Ne 300 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0000000000 Ne Ne Ne 300 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202886 Ne Ne Ne 300 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 1403054 Ne Ne Ne 300 Kč
TUR0451 Lamačová Pavlína OOB TJ Turnov C 2109762 Ne Ne Ne 300 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 Ne Ne Ne 300 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 Ne Ne Ne 300 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 2111733 Ne Ne Ne 300 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 0007204988 Ne Ne Ne 300 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 Ne Ne Ne 300 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102885 Ne Ne Ne 300 Kč
LCE0355 Juříková Jolana OOB TJ Slovan Luhačovice C 2042547 Ne Ne Ne 300 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 53866 Ne Ne Ne 300 Kč
43S0351 Honzírková Ema (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2079539 Ne Ne Ne 300 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice C 426352 Ne Ne Ne 300 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 2060211 Ne Ne Ne 300 Kč
43S0453 Rohaľová Ivona (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049997 Ne Ne Ne 300 Kč
43S0551 Vorlíčková Martina (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049985 Ne Ne Ne 300 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 Ne Ne Ne 300 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 Ne Ne Ne 300 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2111601 Ne Ne Ne 300 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 Ne Ne Ne 300 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 Ne Ne Ne 300 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 Ne Ne Ne 300 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 Ne Ne Ne 300 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 Ne Ne Ne 300 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 Ne Ne Ne 300 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 Ne Ne Ne 300 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 Ne Ne Ne 300 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 Ne Ne Ne 300 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 Ne Ne Ne 300 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069097 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2088165 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085567 Ne Ne Ne 300 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 Ne Ne Ne 300 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit Ne Ne Ne 300 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 Ne Ne Ne 300 Kč
31D0350 Neumann Lena (GER) SV Lengefeld 7122003 Ne Ne Ne 300 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 Ne Ne Ne 300 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 Ne Ne Ne 300 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 Ne Ne Ne 300 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín B 2091565 Ne Ne Ne 300 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 Ne Ne Ne 300 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 Ne Ne Ne 300 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 Ne Ne Ne 300 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 Ne Ne Ne 300 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 Ne Ne Ne 300 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 Ne Ne Ne 300 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 Ne Ne Ne 300 Kč
31D0351 Steinert Luise (GER) SV Lengefeld 7006058 Ne Ne Ne 300 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga B 347887 Ne Ne Ne 300 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C Ne Ne Ne 300 Kč
2.42 km, 12 kontrol
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0007208078 Ne Ne Ne 600 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 Ne Ne Ne 600 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 0001398986 Ne Ne Ne 600 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 Ne Ne Ne 600 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 7208091 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava B 2070839 Ne Ne Ne 600 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 7208226 Ne Ne Ne 600 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 Ne Ne Ne 600 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 Ne Ne Ne 600 Kč
43S0151 Jánošová Veronika (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049998 Ne Ne Ne 600 Kč
43S0152 Pajtášová Katarína (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2079538 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK0253 Navrátilová Anna OK Slavia Hradec Králové C 9136 Ne Ne Ne 600 Kč
VBA0251 Šmelíková Dorota ŠK VAZKA Bratislava 1399951 Ne Ne Ne 600 Kč
17P0151 Ciura Aleksandra (POL) WKS Śląsk Wrocław 504042 Ne Ne Ne 600 Kč
17P0250 Becmer Aleksandra (POL) WKS Śląsk Wrocław 889180 Ne Ne Ne 600 Kč
KUO0152 Mazurek Agnieszka KOB Ústí nad Orlicí C 7203696 Ne Ne Ne 600 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 Ne Ne Ne 600 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032102 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2056303 Ne Ne Ne 600 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035725 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 Ne Ne Ne 600 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora VŠSK MFF UK Praha B 428243 Ne Ne Ne 600 Kč
23P0151 Olszanka Gabriela (POL) OK!Sport Warszawa 8220701 Ne Ne Ne 600 Kč
TZL0151 Rosíková Alžběta Marie SKOB Zlín C 53836 Ne Ne Ne 600 Kč
TZL0152 Čeleďová Justýna SKOB Zlín B 436954 Ne Ne Ne 600 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 Ne Ne Ne 600 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 Ne Ne Ne 600 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 8924 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 Ne Ne Ne 600 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín B 0002082909 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0007208206 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 Ne Ne Ne 600 Kč
KBP0150 Valterová Adéla KBP Praha C 436426 Ne Ne Ne 600 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 Ne Ne Ne 600 Kč
47S0150 Kubenová Alžbeta (SVK) TJ Rapid Bratislava 445622 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP0256 Bejvlová Karolína SK Praga A 2058463 Ne Ne Ne 600 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 Ne Ne Ne 600 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 Ne Ne Ne 600 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 Ne Ne Ne 600 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 Ne Ne Ne 600 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha B 428253 Ne Ne Ne 600 Kč
FYD0151 Čabanová Lenka Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit Ne Ne Ne 600 Kč
29R0150 Baklanova Tatiana (RUS) MosCompas-Orienta 8229228 Ne Ne Ne 600 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 Ne Ne Ne 600 Kč
2.53 km, 15 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 Ne Ne Ne 600 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 Ne Ne Ne 600 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 Ne Ne Ne 600 Kč
KUO0051 Ciesiółka Katarzyna KOB Ústí nad Orlicí A 9201008 Ne Ne Ne 600 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 Ne Ne Ne 600 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 2091521 Ne Ne Ne 600 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 7207020 Ne Ne Ne 600 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 Ne Ne Ne 600 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 Ne Ne Ne 600 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 Ne Ne Ne 600 Kč
51P0050 Jurczyk Marta (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028219 Ne Ne Ne 600 Kč
71D0050 Hänsel Hannah (GER) USV TU Dresden 9991500 Ne Ne Ne 600 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 Ne Ne Ne 600 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša VŠSK MFF UK Praha B 428223 Ne Ne Ne 600 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 Ne Ne Ne 600 Kč
TZL0050 Matulíková Aneta SKOB Zlín B 331362 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha A 2021848 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 Ne Ne Ne 600 Kč
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 Ne Ne Ne 600 Kč
OTK0050 Müllerová Erika OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433088 Ne Ne Ne 600 Kč
79F0051 Kovanen Anu (FIN) Suunta Jyväskylä zapůjčit Ne Ne Ne 600 Kč
DKP9952 Klikarová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2043004 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka B 2094474 Ne Ne Ne 600 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 Ne Ne Ne 600 Kč
2.63 km, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070852 Ne Ne Ne 600 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 Ne Ne Ne 600 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2111769 Ne Ne Ne 600 Kč
LLI9854 Fürstová Anna TJ Loko Liberec B 2056306 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 7208324 Ne Ne Ne 600 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 Ne Ne Ne 600 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 Ne Ne Ne 600 Kč
17P9852 Mądra Paulina (POL) WKS Śląsk Wrocław 7203699 Ne Ne Ne 600 Kč
3.05 km, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 Ne Ne Ne 600 Kč
DOB8585 Wysocka Malwina KOB Dobruška C 886617 Ne Ne Ne 600 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 Ne Ne Ne 600 Kč
MFP6850 Forstová Lenka VŠSK MFF UK Praha C 2079501 Ne Ne Ne 600 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie VŠSK MFF UK Praha C 410387 Ne Ne Ne 600 Kč
MFP7550 Nyklová Helena VŠSK MFF UK Praha C 51872 Ne Ne Ne 600 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 Ne Ne Ne 600 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 7209281 Ne Ne Ne 600 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 7752223 Ne Ne Ne 600 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 Ne Ne Ne 600 Kč
3.29 km, 16 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP7651 Šimšová Jana VŠSK MFF UK Praha C 682683 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 Ne Ne Ne 600 Kč
3.59 km, 19 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000515185 Ne Ne Ne 600 Kč
TUR9758 Müller Dorothea OOB TJ Turnov R 1621997 Ne Ne Ne 600 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov C 1210495 Ne Ne Ne 600 Kč
LLI9651 Štičková Anna TJ Loko Liberec E 7200361 Ne Ne Ne 600 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice R 889309 Ne Ne Ne 600 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 Ne Ne Ne 600 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 8629753 Ne Ne Ne 600 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ne Ne Ne 600 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 Ne Ne Ne 600 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 7204981 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 1398689 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 7205001 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 Ne Ne Ne 600 Kč
2PZ7550 Tumová Pavla Lipno team 2115712 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 Ne Ne Ne 600 Kč
ASU9696 Hošeková Vanda Magnus Orienteering C 7200369 Ne Ne Ne 600 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 9201069 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 Ne Ne Ne 600 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 Ne Ne Ne 600 Kč
71D8750 Jaunsproge Mara (GER) USV TU Dresden 7205642 Ne Ne Ne 600 Kč
23P8851 Najman Natalia (POL) OK!Sport Warszawa Ne Ne Ne 600 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 Ne Ne Ne 600 Kč
23P8951 Ślusarczyk Katarzyna (POL) OK!Sport Warszawa 8636522 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga R 995832 Ne Ne Ne 600 Kč
ASU9353 Koporová Petra Magnus Orienteering C 7200316 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka C 887612 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP9162 Uhlíková Tereza SK Praga C 995836 Ne Ne Ne 600 Kč
71D9400 Flechsig Theresa (GER) USV TU Dresden 1994620 Ne Ne Ne 600 Kč
3.30 km, 19 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 2073750 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045225 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU2299 Kosová Barbora OK Lokomotiva Pardubice Ne Ne Ne 600 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava R 887906 Ne Ne Ne 600 Kč
18D9350 Nieke Corinna (GER) Post SV Dresden 1280593 Ne Ne Ne 600 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 49302 Ne Ne Ne 600 Kč
43S9051 Kotrlová Katarína (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2102783 Ne Ne Ne 600 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 Ne Ne Ne 600 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 Ne Ne Ne 600 Kč
VBA9951 Šmelíková Tereza ŠK VAZKA Bratislava 9101680 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 Ne Ne Ne 600 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9930312 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 Ne Ne Ne 600 Kč
SOB8851 Randíková Magdaléna SOBSA C 2067886 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 434591 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8263 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 Ne Ne Ne 600 Kč
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 Ne Ne Ne 600 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Žabovřesky Brno C 7906090 Ne Ne Ne 600 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno C 331025 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 Ne Ne Ne 600 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC8551 Procházková Zuzana Sportcentrum Jičín C 0000009969 Ne Ne Ne 600 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 Ne Ne Ne 600 Kč
23P8950 Miśkiewicz Martyna (POL) OK!Sport Warszawa 7200382 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 Ne Ne Ne 600 Kč
23P9550 Drągowska Maria (POL) OK!Sport Warszawa Ne Ne Ne 600 Kč
PGP9656 Lavičková Michaela SK Praga C 2035163 Ne Ne Ne 600 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSS Přírodověda Praha C 8565 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 Ne Ne Ne 600 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 Ne Ne Ne 600 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 Ne Ne Ne 600 Kč
3.03 km, 15 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU8951 Krišová Dagmar OK Lokomotiva Pardubice 9250 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU8952 Lennerová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9278 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU8953 Nádvorníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice 9249 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU8352 Odvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 835307 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002042537 Ne Ne Ne 600 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 Ne Ne Ne 600 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 Ne Ne Ne 600 Kč
18D8750 Kraemer Jitka (GER) Post SV Dresden 9200394 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA9651 Valešová Martina OK Chrastava C 8194 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA8852 Vejstrková Zuzana OK Chrastava C 4662 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 Ne Ne Ne 600 Kč
CHC8651 Grundmanová Lenka K.O.B. Choceň C 7207886 Ne Ne Ne 600 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 Ne Ne Ne 600 Kč
ZBP8150 Bolinová Hana OOB SK Zbraslav C 52214 Ne Ne Ne 600 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 Ne Ne Ne 600 Kč
ZBM8661 Königová Jana SK Žabovřesky Brno C 1234321 Ne Ne Ne 600 Kč
RBK9257 Moučková Andrea SK Radioklub Blansko C 2015806 Ne Ne Ne 600 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB Start Blansko C 8007503 Ne Ne Ne 600 Kč
17S1452 Nemcova Erika (SVK) Ekonom Banska Bystrica 416753 Ne Ne Ne 600 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49973 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 Ne Ne Ne 600 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP8151 Neuhäuserová Ladislava USK Praha C 5641 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 0002067255 Ne Ne Ne 600 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 Ne Ne Ne 600 Kč
23P8350 Trojecka Marta (POL) OK!Sport Warszawa 300632 Ne Ne Ne 600 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 Ne Ne Ne 600 Kč
FSP8686 Skripniková Petra VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53159 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 7778952 Ne Ne Ne 600 Kč
2.97 km, 15 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL7651 Fikar Stránská Linda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002011837 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000206480 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000331655 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000425562 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000425552 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 Ne Ne Ne 600 Kč
VTA9551 Vébrová Denisa SC vebr-sport C 2019541 Ne Ne Ne 600 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52627 Ne Ne Ne 600 Kč
21P8750 Puternicka Joanna (POL) Orientop Wrocław 9870922 Ne Ne Ne 600 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ne Ne Ne 600 Kč
24D9350 Cruse Sina (GER) SV Robotron Dresden 2188 Ne Ne Ne 600 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 8703 Ne Ne Ne 600 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8113 Ne Ne Ne 600 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK8256 Doležalová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 9148 Ne Ne Ne 600 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 Ne Ne Ne 600 Kč
69X9050 Vojáčková Šárka HO Humanita 8105 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL9752 Davidová Anežka OK Jilemnice C 2078452 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK8650 Šenkýřová Jana OK 99 Hradec Králové C 7772 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL9451 Hájková Daniela OK Jilemnice C 405969 Ne Ne Ne 600 Kč
6YC8751 Krupová Tereza Neregistrovaní C 2088730 Ne Ne Ne 600 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie TJ Loko Liberec C 2060204 Ne Ne Ne 600 Kč
LTU8550 Andělová Ivana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057592 Ne Ne Ne 600 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB Start Blansko C 920679 Ne Ne Ne 600 Kč
ASU8699 Pecharová Aneta Magnus Orienteering C 887908 Ne Ne Ne 600 Kč
51P9350 Grzegocka Aleksandra (POL) UKS Sparta Czyżowice Ne Ne Ne 600 Kč
UOL8650 Horčičková Linda SOB Olomouc C 301553 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI8650 Brzáková Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 Ne Ne Ne 600 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP8057 Kutilová Jana SK Praga C 2112723 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP8853 Marečková Edita SK Praga C 52106 Ne Ne Ne 600 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 331008 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 Ne Ne Ne 600 Kč
3.08 km, 16 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008968 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vladimíra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002060275 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 Ne Ne Ne 600 Kč
25L7850 Kotecká Michaela (LUX) Luxembourg Orienteering Club 52673 Ne Ne Ne 600 Kč
SNA7850 Ježková Dana TJ START Náchod C 0001401856 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9201377 Ne Ne Ne 600 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 Ne Ne Ne 600 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 Ne Ne Ne 600 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 Ne Ne Ne 600 Kč
ROU7851 Bradáčová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 51441 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 Ne Ne Ne 600 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL7555 Šaldová Jana OK Jilemnice C 2096124 Ne Ne Ne 600 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 Ne Ne Ne 600 Kč
ROU8150 Eiglerová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 2096267 Ne Ne Ne 600 Kč
17S1402 Bialekova Martina (SVK) Ekonom Banska Bystrica 7201767 Ne Ne Ne 600 Kč
LTU7950 Vondrová Denisa OOB TJ Lokomotiva Trutnov 416289 Ne Ne Ne 600 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 Ne Ne Ne 600 Kč
VZA7251 Chupeková Silvia (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204971 Ne Ne Ne 600 Kč
LTU7851 Suková Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov Ne Ne Ne 600 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 Ne Ne Ne 600 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 Ne Ne Ne 600 Kč
2NZ7400 Vacková Jana Jana Vacková 668899 Ne Ne Ne 600 Kč
TZL8052 Honnerová Blanka SKOB Zlín C 52217 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha C 51642 Ne Ne Ne 600 Kč
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 Ne Ne Ne 600 Kč
JEN8151 Kadečková Jitka OB Jenišovice C 2085629 Ne Ne Ne 600 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 0000009979 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín C 0000009940 Ne Ne Ne 600 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 Ne Ne Ne 600 Kč
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 Ne Ne Ne 600 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C Ne Ne Ne 600 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 Ne Ne Ne 600 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 Ne Ne Ne 600 Kč
OOP8252 Hudečková Petra TJ Opava C 232526 Ne Ne Ne 600 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 Ne Ne Ne 600 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 Ne Ne Ne 600 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ne Ne Ne 600 Kč
2.60 km, 15 kontrol
(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000886273 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002096241 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000206478 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 Ne Ne Ne 600 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 0000009722 Ne Ne Ne 600 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 Ne Ne Ne 600 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 Ne Ne Ne 600 Kč
HCE7450 Kolencová Marta TJ Hostivice C 1421899 Ne Ne Ne 600 Kč
AZL7474 Palasová Michaela SKOB ARIS Zlín C 49592 Ne Ne Ne 600 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 Ne Ne Ne 600 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 7258 Ne Ne Ne 600 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 Ne Ne Ne 600 Kč
43S7551 Baľová Katarína (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2028799 Ne Ne Ne 600 Kč
43S7752 Brňáková Martina (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049995 Ne Ne Ne 600 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 Ne Ne Ne 600 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 4641716 Ne Ne Ne 600 Kč
43S7651 Vorlíčková Barbora (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049984 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK9997 Lapáčková S. OK Slavia Hradec Králové Ne Ne Ne 600 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C Ne Ne Ne 600 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 Ne Ne Ne 600 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 Ne Ne Ne 600 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 Ne Ne Ne 600 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 Ne Ne Ne 600 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073667 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 Ne Ne Ne 600 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 Ne Ne Ne 600 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 Ne Ne Ne 600 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 Ne Ne Ne 600 Kč
MFP7753 Pavlů Lenka VŠSK MFF UK Praha C 246877 Ne Ne Ne 600 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 Ne Ne Ne 600 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 2070890 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 Ne Ne Ne 600 Kč
JEN7754 Hoetzelová Zuzana OB Jenišovice C 2060294 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP7463 Titzová Pavlína USK Praha C 2049522 Ne Ne Ne 600 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC7656 Hvězdová Dagmar Sportcentrum Jičín C 0002080844 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC7450 Kejvalová Kamila Sportcentrum Jičín C 0002114994 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 0000009977 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC7799 Pešková Renata Sportcentrum Jičín 2115014 Ne Ne Ne 600 Kč
KBP7350 Valterová Ivana KBP Praha 53521 Ne Ne Ne 600 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 Ne Ne Ne 600 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 Ne Ne Ne 600 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 Ne Ne Ne 600 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 Ne Ne Ne 600 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 Ne Ne Ne 600 Kč
FYD7550 Čabanová Petra Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 Ne Ne Ne 600 Kč
2.29 km, 13 kontrol
(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 Ne Ne Ne 600 Kč
SCP6550 Lohrová Hana OK Sparta Praha C 51556 Ne Ne Ne 600 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 Ne Ne Ne 600 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 Ne Ne Ne 600 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 Ne Ne Ne 600 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 0000009606 Ne Ne Ne 600 Kč
HCE7250 Müllerová Jana TJ Hostivice C 49152 Ne Ne Ne 600 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 0000416862 Ne Ne Ne 600 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 Ne Ne Ne 600 Kč
43S6951 Jonášová Marta (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049988 Ne Ne Ne 600 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 Ne Ne Ne 600 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 Ne Ne Ne 600 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 Ne Ne Ne 600 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ne Ne Ne 600 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 Ne Ne Ne 600 Kč
VBA6952 Šmelíková Barbora ŠK VAZKA Bratislava 307356 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 Ne Ne Ne 600 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 Ne Ne Ne 600 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 888635 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 2067950 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 Ne Ne Ne 600 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 Ne Ne Ne 600 Kč
DKL7053 Postolková Monika KOB Kladno C 2042542 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 Ne Ne Ne 600 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 111111 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 207863 Ne Ne Ne 600 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 426380 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN6953 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070806 Ne Ne Ne 600 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 9101705 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 Ne Ne Ne 600 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 Ne Ne Ne 600 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 Ne Ne Ne 600 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar VŠSK MFF UK Praha C 443075 Ne Ne Ne 600 Kč
ABM7051 Muselíková Vladislava KOB ALFA Brno 416013 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 Ne Ne Ne 600 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 981805 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP7152 Kodejšová Alena USK Praha C 2061813 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 Ne Ne Ne 600 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 Ne Ne Ne 600 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ne Ne Ne 600 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ne Ne Ne 600 Kč
JHB6851 Melounová Miroslava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4674 Ne Ne Ne 600 Kč
47S6950 Pánková Martina (SVK) TJ Rapid Bratislava 445621 Ne Ne Ne 600 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 Ne Ne Ne 600 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 7209436 Ne Ne Ne 600 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ne Ne Ne 600 Kč
71D7151 Holfeld Christina (GER) USV TU Dresden Ne Ne Ne 600 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 Ne Ne Ne 600 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 Ne Ne Ne 600 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2102533 Ne Ne Ne 600 Kč
PLU7171 Vidmuchová Martina TJ SOKOL Plumlov C 49883 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 Ne Ne Ne 600 Kč
2.09 km, 13 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 Ne Ne Ne 600 Kč
18D6650 Müller Anke (GER) Post SV Dresden 2047 Ne Ne Ne 600 Kč
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 0000009608 Ne Ne Ne 600 Kč
43S6550 Baloghová Hana (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2028800 Ne Ne Ne 600 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 Ne Ne Ne 600 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 Ne Ne Ne 600 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 Ne Ne Ne 600 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 Ne Ne Ne 600 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 Ne Ne Ne 600 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN6350 Zvárová Jana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7209422 Ne Ne Ne 600 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 Ne Ne Ne 600 Kč
VAM6550 Kulová Jana OOB Vamberk C 416317 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI6551 Veselská Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7711 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0002053545 Ne Ne Ne 600 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 Ne Ne Ne 600 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 Ne Ne Ne 600 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 Ne Ne Ne 600 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSS Přírodověda Praha C 51580 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ne Ne Ne 600 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7722 Ne Ne Ne 600 Kč
2.09 km, 12 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 Ne Ne Ne 600 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 Ne Ne Ne 600 Kč
18D5950 Kretzschmar Ute (GER) Post SV Dresden 1985 Ne Ne Ne 600 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 Ne Ne Ne 600 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 Ne Ne Ne 600 Kč
19D0000 Wiedenfeld Ute (GER) SSV Planeta Radebeul 1028620 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 Ne Ne Ne 600 Kč
71D6250 Leideck Heike (GER) USV TU Dresden 620713 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 Ne Ne Ne 600 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7705 Ne Ne Ne 600 Kč
23P6250 Dragowska Marzena (POL) OK!Sport Warszawa 887229 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 Ne Ne Ne 600 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 Ne Ne Ne 600 Kč
1.78 km, 12 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 Ne Ne Ne 450 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ne Ne Ne 450 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 Ne Ne Ne 450 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008954 Ne Ne Ne 450 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ne Ne Ne 450 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 Ne Ne Ne 450 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 Ne Ne Ne 450 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 Ne Ne Ne 450 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 Ne Ne Ne 450 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 9620 Ne Ne Ne 450 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 0000009612 Ne Ne Ne 450 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 Ne Ne Ne 450 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 Ne Ne Ne 450 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 Ne Ne Ne 450 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 Ne Ne Ne 450 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 Ne Ne Ne 450 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 Ne Ne Ne 450 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 Ne Ne Ne 450 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 Ne Ne Ne 450 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 Ne Ne Ne 450 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 Ne Ne Ne 450 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 Ne Ne Ne 450 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 Ne Ne Ne 450 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 Ne Ne Ne 450 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 Ne Ne Ne 450 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 Ne Ne Ne 450 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 Ne Ne Ne 450 Kč
13H5550 Muzsnai Ágota (HUN) HSE Szentendre 8211055 Ne Ne Ne 450 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 Ne Ne Ne 450 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 Ne Ne Ne 450 Kč
1.69 km, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 Ne Ne Ne 450 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 Ne Ne Ne 450 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ne Ne Ne 450 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 5991 Ne Ne Ne 450 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 Ne Ne Ne 450 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 Ne Ne Ne 450 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 Ne Ne Ne 450 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 Ne Ne Ne 450 Kč
11G4950 Rosen Miriam (GBR) GB MTBO squad 9000999 Ne Ne Ne 450 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 Ne Ne Ne 450 Kč
1.60 km, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 Ne Ne Ne 450 Kč
PHK3951 Novotná Marie OK 99 Hradec Králové C 9421 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 Ne Ne Ne 450 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 Ne Ne Ne 450 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 Ne Ne Ne 450 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ne Ne Ne 450 Kč
2.59 km, 5 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 Ne Ne Ne 300 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002075628 Ne Ne Ne 300 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 Ne Ne Ne 300 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 Ne Ne Ne 300 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 Ne Ne Ne 300 Kč
HCE0800 Kolenec Jan TJ Hostivice C 1421906 Ne Ne Ne 300 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 232490 Ne Ne Ne 300 Kč
25L1100 Kotecký Jáchym (LUX) Luxembourg Orienteering Club 52691 Ne Ne Ne 300 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 Ne Ne Ne 300 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice C Ne Ne Ne 300 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 Ne Ne Ne 300 Kč
DKL0800 Janda Šimon KOB Kladno C 2111751 Ne Ne Ne 300 Kč
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C Ne Ne Ne 300 Kč
MFP0701 Pavlů Matěj VŠSK MFF UK Praha C 1418769 Ne Ne Ne 300 Kč
ABM0903 Muselík Mikuláš KOB ALFA Brno 0 Ne Ne Ne 300 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 53886 Ne Ne Ne 300 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 Ne Ne Ne 300 Kč
VLI0803 Přinda Jan Slavia Liberec orienteering C 8299 Ne Ne Ne 300 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 Ne Ne Ne 300 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 Ne Ne Ne 300 Kč
JEN0801 Kadečka David OB Jenišovice C 411527 Ne Ne Ne 300 Kč
SJC0801 Kopecký Michal Sportcentrum Jičín 8224 Ne Ne Ne 300 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 0002115002 Ne Ne Ne 300 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 0002115006 Ne Ne Ne 300 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 0002053584 Ne Ne Ne 300 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 0000009914 Ne Ne Ne 300 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0002102077 Ne Ne Ne 300 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 0002115011 Ne Ne Ne 300 Kč
BZP0701 Cipryán Tobiáš Báječné ženy v orientačním běhu C 2113354 Ne Ne Ne 300 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 Ne Ne Ne 300 Kč
FYD0801 Juřina Jakub Jizerský klub OB Frýdlant C 2112749 Ne Ne Ne 300 Kč
1.64 km, 7 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008991 Ne Ne Ne 300 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 1000 Ne Ne Ne 300 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 Ne Ne Ne 300 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 0000009616 Ne Ne Ne 300 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín C 0000009951 Ne Ne Ne 300 Kč
43S0701 Brňák Jakub (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049999 Ne Ne Ne 300 Kč
LCE0701 Skýba Jakub Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 2075691 Ne Ne Ne 300 Kč
LCE0704 Šmelík Daniel OOB TJ Slovan Luhačovice C 442590 Ne Ne Ne 300 Kč
VBA0701 Šmelík Daniel ŠK VAZKA Bratislava 442590 Ne Ne Ne 300 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 Ne Ne Ne 300 Kč
2PZ0800 Tuma Jonáš Lipno team Ne Ne Ne 300 Kč
11C0800 Besta Radek Letci v akci 224868 Ne Ne Ne 300 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 Ne Ne Ne 300 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov C Ne Ne Ne 300 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 Ne Ne Ne 300 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 Ne Ne Ne 300 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0813 Havel Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111793 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0704 Jakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408031 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 Ne Ne Ne 300 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 2096128 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 Ne Ne Ne 300 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 Ne Ne Ne 300 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103287 Ne Ne Ne 300 Kč
LTU0702 Vondra Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 Ne Ne Ne 300 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0800 Vokurka Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408034 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN1000 Vokurka Václav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408036 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0803 Zaňka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067312 Ne Ne Ne 300 Kč
MFP0700 Pavlů Jakub VŠSK MFF UK Praha C 1417136 Ne Ne Ne 300 Kč
TZL0702 Novotný Miloš SKOB Zlín C 8877 Ne Ne Ne 300 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 7207055 Ne Ne Ne 300 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4402223 Ne Ne Ne 300 Kč
JEN0800 Horáček Jakub OB Jenišovice C 2060293 Ne Ne Ne 300 Kč
JEN0804 Horáček Dominik OB Jenišovice C 2103239 Ne Ne Ne 300 Kč
31D0800 Neumann Rasmus (GER) SV Lengefeld 7707777 Ne Ne Ne 300 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 0000008225 Ne Ne Ne 300 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 0002115010 Ne Ne Ne 300 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín C 0002115000 Ne Ne Ne 300 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 Ne Ne Ne 300 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín C 53360 Ne Ne Ne 300 Kč
TUR0702 Šálek Richard OOB TJ Turnov C 1403058 Ne Ne Ne 300 Kč
1.76 km, 8 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL0601 Fikar Šimon OOS TJ Spartak Vrchlabí 0000438037 Ne Ne Ne 300 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0000232649 Ne Ne Ne 300 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava C 2095974 Ne Ne Ne 300 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 1000 Ne Ne Ne 300 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 0002060236 Ne Ne Ne 300 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 Ne Ne Ne 300 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 Ne Ne Ne 300 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 0000009636 Ne Ne Ne 300 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 2085605 Ne Ne Ne 300 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 Ne Ne Ne 300 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem C 2102674 Ne Ne Ne 300 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 Ne Ne Ne 300 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 Ne Ne Ne 300 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 Ne Ne Ne 300 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 Ne Ne Ne 300 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035718 Ne Ne Ne 300 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice C 2078458 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 Ne Ne Ne 300 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice C 425563 Ne Ne Ne 300 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno C 232377 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 Ne Ne Ne 300 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 Ne Ne Ne 300 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 Ne Ne Ne 300 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín B 2070831 Ne Ne Ne 300 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 Ne Ne Ne 300 Kč
TZL0507 Palas Jan SKOB Zlín C 49895 Ne Ne Ne 300 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 7209291 Ne Ne Ne 300 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín B 7207028 Ne Ne Ne 300 Kč
TZL0604 Huleja Martin SKOB Zlín C 8620 Ne Ne Ne 300 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 232246 Ne Ne Ne 300 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 Ne Ne Ne 300 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 Ne Ne Ne 300 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice B 2060291 Ne Ne Ne 300 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 Ne Ne Ne 300 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 0002114992 Ne Ne Ne 300 Kč
SJC0600 Novotný Kamil Sportcentrum Jičín C 0002114996 Ne Ne Ne 300 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 Ne Ne Ne 300 Kč
PGP0607 Čechmánek Václav SK Praga C 8575 Ne Ne Ne 300 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 2801025 Ne Ne Ne 300 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 Ne Ne Ne 300 Kč
2.06 km, 10 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice E 1398998 Ne Ne Ne 300 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0002088183 Ne Ne Ne 300 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 Ne Ne Ne 300 Kč
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 2108912 Ne Ne Ne 300 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 Ne Ne Ne 300 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 0000888640 Ne Ne Ne 300 Kč
43S0300 Balogh Michal (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2028796 Ne Ne Ne 300 Kč
43S0402 Kukurugya Šimon (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049991 Ne Ne Ne 300 Kč
43S0201 Tvrdý Tomáš (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2079535 Ne Ne Ne 300 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 Ne Ne Ne 300 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 Ne Ne Ne 300 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 Ne Ne Ne 300 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 Ne Ne Ne 300 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 Ne Ne Ne 300 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 2088201 Ne Ne Ne 300 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 Ne Ne Ne 300 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 Ne Ne Ne 300 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 Ne Ne Ne 300 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 Ne Ne Ne 300 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 682685 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0403 Hruška Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078466 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085591 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056302 Ne Ne Ne 300 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080823 Ne Ne Ne 300 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 Ne Ne Ne 300 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027207 Ne Ne Ne 300 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 Ne Ne Ne 300 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 Ne Ne Ne 300 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín B 2096138 Ne Ne Ne 300 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 7209289 Ne Ne Ne 300 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 Ne Ne Ne 300 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 Ne Ne Ne 300 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 Ne Ne Ne 300 Kč
23P0300 Sędłak Michał (POL) OK!Sport Warszawa 981641 Ne Ne Ne 300 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 Ne Ne Ne 300 Kč
47S0300 Kubík Maximilián (SVK) TJ Rapid Bratislava 2092468 Ne Ne Ne 300 Kč
KBP0400 Valter Ondřej KBP Praha C 436404 Ne Ne Ne 300 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 Ne Ne Ne 300 Kč
84S0300 Novota Lukáš (SVK) Akademik TU Košice 2025333 Ne Ne Ne 300 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 Ne Ne Ne 300 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 Ne Ne Ne 300 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 Ne Ne Ne 300 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 7209480 Ne Ne Ne 300 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha B 2075608 Ne Ne Ne 300 Kč
37P0300 Toborek Jakub (POL) MKS "MOS" Wrocław 8030803 Ne Ne Ne 300 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 Ne Ne Ne 300 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 Ne Ne Ne 300 Kč
DLT0401 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2111711 Ne Ne Ne 300 Kč
2.55 km, 13 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2075644 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002082910 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 Ne Ne Ne 600 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava B 2049595 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 Ne Ne Ne 600 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0007300192 Ne Ne Ne 600 Kč
43S0100 Balogh Matúš (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2028797 Ne Ne Ne 600 Kč
43S0101 Jonáš Adam (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 416704 Ne Ne Ne 600 Kč
43S0103 Kukurugya Matej (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049990 Ne Ne Ne 600 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 Ne Ne Ne 600 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 2045310 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 Ne Ne Ne 600 Kč
DKL0100 Postolka Jonáš KOB Kladno C 2800297 Ne Ne Ne 600 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 Ne Ne Ne 600 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058464 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080828 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398985 Ne Ne Ne 600 Kč
LLI0203 Bradáč David TJ Loko Liberec C 2032132 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 Ne Ne Ne 600 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032159 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 Ne Ne Ne 600 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 Ne Ne Ne 600 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 Ne Ne Ne 600 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP0101 Puchalský Jan USK Praha C 2021836 Ne Ne Ne 600 Kč
JEN0201 Mencl Jan OB Jenišovice C 2108873 Ne Ne Ne 600 Kč
JEN0101 Zabořil Vojtěch OB Jenišovice B 2060290 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0007839783 Ne Ne Ne 600 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 2104701 Ne Ne Ne 600 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 Ne Ne Ne 600 Kč
43S0000 Kniebügl Jakub (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 53840 Ne Ne Ne 600 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 Ne Ne Ne 600 Kč
71D0101 Holfeld Anton (GER) USV TU Dresden 7208008 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 981832 Ne Ne Ne 600 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 Ne Ne Ne 600 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice A 425596 Ne Ne Ne 600 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 Ne Ne Ne 600 Kč
2.78 km, 16 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 7207061 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000339555 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 Ne Ne Ne 600 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 Ne Ne Ne 600 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 232491 Ne Ne Ne 600 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 Ne Ne Ne 600 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 Ne Ne Ne 600 Kč
CHC0001 Krawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň A 504029 Ne Ne Ne 600 Kč
CHC0002 Rosłaniec Mateusz K.O.B. Choceň C 895003 Ne Ne Ne 600 Kč
CHC0003 Czapliński Jakub K.O.B. Choceň C 1401455 Ne Ne Ne 600 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 1413977 Ne Ne Ne 600 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 Ne Ne Ne 600 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub TJ Loko Liberec B 2032105 Ne Ne Ne 600 Kč
LLI0001 Melichar Petr TJ Loko Liberec A 1398996 Ne Ne Ne 600 Kč
31D9900 Bräuer Dennis (GER) SV Lengefeld 9150799 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 Ne Ne Ne 600 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7201758 Ne Ne Ne 600 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045201 Ne Ne Ne 600 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 Ne Ne Ne 600 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 Ne Ne Ne 600 Kč
47S0003 Goldschmidt Tobiáš (SVK) TJ Rapid Bratislava 2045678 Ne Ne Ne 600 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 Ne Ne Ne 600 Kč
71D9901 Klein Cedrik (GER) USV TU Dresden 7207178 Ne Ne Ne 600 Kč
71D9902 Holfeld Wilhelm (GER) USV TU Dresden 1301784 Ne Ne Ne 600 Kč
JHB0002 Brychta Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103771 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 2102784 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP9904 Vítek Karel SK Praga A 7207350 Ne Ne Ne 600 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 Ne Ne Ne 600 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř C 51138 Ne Ne Ne 600 Kč
3.16 km, 16 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002085616 Ne Ne Ne 600 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 Ne Ne Ne 600 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 Ne Ne Ne 600 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch TJ Loko Liberec B 7200375 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027217 Ne Ne Ne 600 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 Ne Ne Ne 600 Kč
51P9701 Borgiel Jarek (POL) UKS Sparta Czyżowice 2032321 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga A 2080959 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 Ne Ne Ne 600 Kč
79F9802 Kovanen Maiju (FIN) Suunta Jyväskylä zapůjčit Ne Ne Ne 600 Kč
3.34 km, 18 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 Ne Ne Ne 600 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 Ne Ne Ne 600 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 Ne Ne Ne 600 Kč
LCE6413 Vavrys Petr OOB TJ Slovan Luhačovice C 7206527 Ne Ne Ne 600 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 Ne Ne Ne 600 Kč
VBA6601 Šmelík Juraj ŠK VAZKA Bratislava 7208215 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 Ne Ne Ne 600 Kč
MFP6301 Forst Libor VŠSK MFF UK Praha C 1418752 Ne Ne Ne 600 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 Ne Ne Ne 600 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 7848411 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP6801 Gajda Jan USK Praha C 515108 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 Ne Ne Ne 600 Kč
17S8900 Nemec Juraj (SVK) Ekonom Banska Bystrica 406961 Ne Ne Ne 600 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 Ne Ne Ne 600 Kč
3VX9600 Zámečník ml. Pavel Zámečníci 7300189 Ne Ne Ne 600 Kč
3.91 km, 21 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 Ne Ne Ne 600 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 Ne Ne Ne 600 Kč
21P8500 Wieszaczewski Jacek (POL) Orientop Wrocław 852702 Ne Ne Ne 600 Kč
TBM7703 Kotecký Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 9002029 Ne Ne Ne 600 Kč
73X9100 Žitný Chlebák Opět na Kozla 333846 Ne Ne Ne 600 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 Ne Ne Ne 600 Kč
71D0000 Olunczek Andrei (GER) USV TU Dresden 8400051 Ne Ne Ne 600 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 889265 Ne Ne Ne 600 Kč
TYN0750 Müllerová Kateřina OOB SK Týniště nad Orlicí C 553456 Ne Ne Ne 600 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 Ne Ne Ne 600 Kč
ZBM7540 Kasal Vít SK Žabovřesky Brno C 8008808 Ne Ne Ne 600 Kč
MFP8200 Janeček Oldřich VŠSK MFF UK Praha C 8215015 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 Ne Ne Ne 600 Kč
71D8100 Richter Friedmar (GER) USV TU Dresden 9003139 Ne Ne Ne 600 Kč
88P8901 Kalata Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7204086 Ne Ne Ne 600 Kč
4.28 km, 23 kontrol
(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
35G9600 Knott Jeremy (GBR) CUOC 223328 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 Ne Ne Ne 600 Kč
TUR8407 Neumann Josef OOB TJ Turnov C 1984123 Ne Ne Ne 600 Kč
35G9400 Ockenden John (GBR) CUOC 940116 Ne Ne Ne 600 Kč
18D9001 Kretzschmar Matthias (GER) Post SV Dresden 7200392 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 Ne Ne Ne 600 Kč
43S9601 Jonáš Martin (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 515307 Ne Ne Ne 600 Kč
43S8900 Kubina Filip (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2095924 Ne Ne Ne 600 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 Ne Ne Ne 600 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 2025344 Ne Ne Ne 600 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 Ne Ne Ne 600 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 Ne Ne Ne 600 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 Ne Ne Ne 600 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 2053589 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 1396847 Ne Ne Ne 0 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 7207364 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 515483 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 Ne Ne Ne 600 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 Ne Ne Ne 600 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor R 7667667 Ne Ne Ne 600 Kč
LLI9603 Fürst Matouš TJ Loko Liberec E 7003006 Ne Ne Ne 600 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 Ne Ne Ne 600 Kč
ZBM8403 Jirka Michal SK Žabovřesky Brno C 8401151 Ne Ne Ne 600 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering C 7698697 Ne Ne Ne 600 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering R 682340 Ne Ne Ne 600 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 886812 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 7207861 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 Ne Ne Ne 0 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 0000004286 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 0007201777 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0007717777 Ne Ne Ne 600 Kč
71D8600 Leideck Karsten (GER) USV TU Dresden 1986035 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 682623 Ne Ne Ne 600 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 Ne Ne Ne 600 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 8422248 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka R 1394693 Ne Ne Ne 600 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP8404 Třebický Vladimír Oddíl OB Kotlářka C 51796 Ne Ne Ne 600 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 Ne Ne Ne 600 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 Ne Ne Ne 600 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 Ne Ne Ne 600 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 Ne Ne Ne 600 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 Ne Ne Ne 600 Kč
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga A 7202855 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 7207702 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 Ne Ne Ne 600 Kč
3.97 km, 21 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9201627 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 Ne Ne Ne 600 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 Ne Ne Ne 600 Kč
18D8400 Schroth Peter (GER) Post SV Dresden 9002828 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA8201 Veselý Marek OK Chrastava C 8066 Ne Ne Ne 600 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 0000009626 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 Ne Ne Ne 600 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 Ne Ne Ne 600 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 Ne Ne Ne 600 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027247 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102144 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 Ne Ne Ne 600 Kč
23P0000 Cwalina Karol (POL) OK!Sport Warszawa 1418714 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8644872 Ne Ne Ne 600 Kč
SKM8014 Stachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 7905090 Ne Ne Ne 600 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 7700077 Ne Ne Ne 600 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 7209357 Ne Ne Ne 600 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha C 49385 Ne Ne Ne 600 Kč
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 2085627 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC9401 Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín C 0000009983 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 0002053542 Ne Ne Ne 600 Kč
71D7301 Lenk Andreas (GER) USV TU Dresden 1802201 Ne Ne Ne 600 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 Ne Ne Ne 600 Kč
79F9501 Kanko Ruut (FIN) Suunta Jyväskylä Ne Ne Ne 600 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 Ne Ne Ne 600 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 Ne Ne Ne 600 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 Ne Ne Ne 600 Kč
3.38 km, 18 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZBM9009 Kulich Martin SK Žabovřesky Brno C 2095961 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008972 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0007702000 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002017676 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002300842 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008973 Ne Ne Ne 600 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ne Ne Ne 600 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 2106749 Ne Ne Ne 600 Kč
SCP8700 Vrabec Tomáš OK Sparta Praha C 232028 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA9704 Hlubuček Tomáš OK Chrastava B 5176 Ne Ne Ne 600 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 515484 Ne Ne Ne 600 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 7703600 Ne Ne Ne 600 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 Ne Ne Ne 600 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 Ne Ne Ne 600 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 Ne Ne Ne 600 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 Ne Ne Ne 600 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 Ne Ne Ne 600 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 Ne Ne Ne 600 Kč
PLU7501 Trávníček Jan TJ SOKOL Plumlov C 1012269 Ne Ne Ne 600 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN8400 Janata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 Ne Ne Ne 600 Kč
24D9100 Cruse Franz (GER) SV Robotron Dresden 502212 Ne Ne Ne 600 Kč
ZBM8001 König Lukáš SK Žabovřesky Brno C 999666 Ne Ne Ne 600 Kč
VAM9749 Kula Tadeáš OOB Vamberk C 2095977 Ne Ne Ne 600 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 Ne Ne Ne 600 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 7209786 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8292 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín C 0007207017 Ne Ne Ne 600 Kč
47S9304 Štubňa Philip (SVK) TJ Rapid Bratislava 10399407 Ne Ne Ne 600 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 Ne Ne Ne 600 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 7209464 Ne Ne Ne 600 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 Ne Ne Ne 600 Kč
AOP8600 Peterek Vít Orientační Běh Opava C 980372 Ne Ne Ne 600 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301112 Ne Ne Ne 600 Kč
PLU8417 Stoklasa Bohumil TJ SOKOL Plumlov C 49878 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ne Ne Ne 600 Kč
3.13 km, 15 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
NNN9203 Knotek Vojtěch Neregistrovaní (NNN) 116 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU2222 Kriš Jakub OK Lokomotiva Pardubice Ne Ne Ne 600 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208219 Ne Ne Ne 600 Kč
VTA9301 Lexa Lukáš SC vebr-sport 2019542 Ne Ne Ne 600 Kč
LTP9703 Juren Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice B 420447 Ne Ne Ne 600 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 Ne Ne Ne 600 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 Ne Ne Ne 600 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 Ne Ne Ne 600 Kč
ZBP7900 Laga Miroslav OOB SK Zbraslav C 53582 Ne Ne Ne 600 Kč
ZBP7702 Bolina Michal OOB SK Zbraslav C 361992 Ne Ne Ne 600 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB Start Blansko C 2045244 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK9502 Růžička Karel OK 99 Hradec Králové 339560 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP8207 Procházka Tomáš SK Praga C 515114 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 Ne Ne Ne 600 Kč
71X8300 Nesrovnal Jaroslav Hoši Planá 04630 Ne Ne Ne 600 Kč
JEN9703 Hájek Jan OB Jenišovice C 411526 Ne Ne Ne 600 Kč
TJNxxx2 Krejčí Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. Ne Ne Ne 600 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB TRETRA Praha C 442867 Ne Ne Ne 600 Kč
23P9300 Drożdż Rafał (POL) OK!Sport Warszawa 887233 Ne Ne Ne 600 Kč
23P9301 Szymański Mateusz (POL) OK!Sport Warszawa Ne Ne Ne 600 Kč
23P9302 Mazurkiewicz Jakub (POL) OK!Sport Warszawa Ne Ne Ne 600 Kč
23P9500 Glinka Jakub (POL) OK!Sport Warszawa Ne Ne Ne 600 Kč
DKP7912 Mencl Pavel Oddíl OB Kotlářka C 515416 Ne Ne Ne 600 Kč
5RX9301 Kopecký Kryštof NNN zapůjčit Ne Ne Ne 600 Kč
KAM9404 Nebeský Daniel OK Kamenice C 2102810 Ne Ne Ne 600 Kč
6YC8602 Havránek Štěpán Neregistrovaní zapůjčit Ne Ne Ne 600 Kč
3.35 km, 18 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU8206 Odvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 828384 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 Ne Ne Ne 600 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52625 Ne Ne Ne 600 Kč
VTA7201 Kosobud Dušan SC vebr-sport C 7208073 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 Ne Ne Ne 600 Kč
HCE8000 Kolenec Jan TJ Hostivice C 1421905 Ne Ne Ne 600 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 Ne Ne Ne 600 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 Ne Ne Ne 600 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 Ne Ne Ne 600 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 2069098 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208023 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 Ne Ne Ne 600 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 Ne Ne Ne 600 Kč
DOB8200 Drągowski Piotr KOB Dobruška C 842664 Ne Ne Ne 600 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 Ne Ne Ne 600 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 Ne Ne Ne 600 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 Ne Ne Ne 600 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 Ne Ne Ne 600 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 Ne Ne Ne 600 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 Ne Ne Ne 600 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ne Ne Ne 600 Kč
ROU7504 Simr Pavel SKOB Roudnice nad Labem C 2031351 Ne Ne Ne 600 Kč
66P7900 Tkaczuk Tomasz (POL) UKS Azymut Pabianice 7900030 Ne Ne Ne 600 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 Ne Ne Ne 600 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 Ne Ne Ne 600 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SJH Jindřichův Hradec C 2096231 Ne Ne Ne 600 Kč
JEN7901 Kadečka Jakub OB Jenišovice C 2085628 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC8049 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín 2115757 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC7300 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín C 0007090873 Ne Ne Ne 600 Kč
VPM7802 Honner Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 7207358 Ne Ne Ne 600 Kč
NPA8003 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2113094 Ne Ne Ne 600 Kč
43S6400 Kniebügl Anton (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 416747 Ne Ne Ne 600 Kč
OOP8201 Hudeček Tomáš TJ Opava C 232529 Ne Ne Ne 600 Kč
5SX7800 Pospíšil Radek Májovci 2113364 Ne Ne Ne 600 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 Ne Ne Ne 600 Kč
FYD7800 Juřina František Jizerský klub OB Frýdlant C 8329 Ne Ne Ne 600 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 Ne Ne Ne 600 Kč
3.13 km, 19 kontrol
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002017664 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL7101 Fikar Aleš OOS TJ Spartak Vrchlabí 0002011832 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 Ne Ne Ne 600 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 Ne Ne Ne 600 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 0002113361 Ne Ne Ne 600 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 0000009630 Ne Ne Ne 600 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 Ne Ne Ne 600 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 Ne Ne Ne 600 Kč
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 Ne Ne Ne 600 Kč
43S7601 Brňák Štefan (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049992 Ne Ne Ne 600 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 4641714 Ne Ne Ne 600 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 Ne Ne Ne 600 Kč
43S7501 Vorlíček Peter (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049993 Ne Ne Ne 600 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 Ne Ne Ne 600 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 Ne Ne Ne 600 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 Ne Ne Ne 600 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK7201 Háp Petr OK 99 Hradec Králové C 9367 Ne Ne Ne 600 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB Start Blansko C 8008112 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 Ne Ne Ne 600 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 Ne Ne Ne 600 Kč
4PX7300 Skácel Dalibor HO Ještěd 2116490 Ne Ne Ne 600 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit Ne Ne Ne 600 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096117 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN7504 Skal Jaroslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069076 Ne Ne Ne 600 Kč
MFP7704 Pavlů Jiří VŠSK MFF UK Praha C 8098 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI7400 Harazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 Ne Ne Ne 600 Kč