Přihlášky závodu: MTBO5Days Plzeň 2017

Datum:
05.07.2017
Místo konání:
Plasy, RS Máj
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     M70     MW12     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60     W70    
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
GIG0601 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 9579 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
89F0400 denoual maxence (FRA) Noyon CO 8111004 Ano Ano Ano Ano 220 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2099511 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
GIG0301 Valík Adam GIGANT Orienteering C 2081359 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
GIG0600 Toloch Eduard GIGANT Orienteering C 2103762 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
GIG0900 Toloch Otakar GIGANT Orienteering C 2103724 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
SPC0703 Geisler Richard SPORTICUS team C 2067952 Ano Ano Ne Ne 120 Kč
53S0301 Fraňo Jakub (SVK) KOB Sokol Pezinok 406936 Ano Ano Ano Ano 220 Kč
1HD0400 Reibert-Hansen Patrick (DEN) Allerød OK 242566 Ano Ano Ano Ano 220 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 7208072 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4377 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
BOR0604 Bogar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 8468 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8636759 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 Ano Ano Ano Ne 225 Kč
2EZ0300 Pačes Markus Orientační běh Ano Ano Ne Ne 165 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SBK0101 Humlíček Tomáš KOB Start Blansko B 1218410 Ano Ano Ano Ne 330 Kč
SKL0100 Břeň Daniel SMS Team Kladno B 2056263 Ano Ano Ne Ne 220 Kč
2ZD0200 Hoffmann Noah Tristan (DEN) Team Hoffmann zapůjčit Ano Ano Ano Ano 640 Kč
3AD0100 Nørgaard Mikkel Brunstedt (DEN) OK Øst Danmark 7010313 Ano Ano Ano Ano 440 Kč
27L9800 Jurgaitis Martynas (LTU) LTU MTBO Junior Ano Ano Ano Ano 440 Kč
27L0002 Sulcys Kasparas (LTU) LTU MTBO Junior Ano Ano Ano Ano 440 Kč
27L0100 Sinkevicius Dovydas (LTU) LTU MTBO Junior Ano Ano Ano Ano 440 Kč
69F0000 DERIAZ Roméo (FRA) Youth French Team Ano Ano Ano Ano 440 Kč
69F0001 DELAIRE Nicolas (FRA) Youth French Team Ano Ano Ano Ano 440 Kč
69F0100 PISZCZOROWICH Théo (FRA) Youth French Team Ano Ano Ano Ano 440 Kč
69F0101 BEDRY Jason (FRA) Youth French Team Ano Ano Ano Ano 440 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín C 2056295 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
69F0102 WYMER Kilian (FRA) Youth French Team Ano Ano Ano Ano 440 Kč
17E0000 Pais Markus (EST) Metsaratturid MTBO 8120000 Ano Ano Ano Ano 440 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň B 887604 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň C 7208210 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
23A0000 Koffler Georg (AUT) NF Villach 8282015 Ano Ano Ano Ano 440 Kč
GIG0100 Kroc Kryštof GIGANT Orienteering B 53377 Ano Ano Ano Ne 330 Kč
VPM0207 Svoboda Vojtěch KOS Slavia Plzeň C 232356 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
26I0001 Schiavi Cappello Niccolò (ITA) National Team Italy 2042308 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
37R0200 Naumov Artem (RUS) WEST MTBO TEAM Ano Ano Ano Ano 660 Kč
28P0001 Nitsch Tomasz (POL) Saturn Piaseczno 8281200 Ano Ano Ne Ne 484 Kč
47P0001 Sikorski Marcin (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1394742 Ano Ano Ne Ne 484 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor E 7204494 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
27L9600 Kalvaitis Nojus (LTU) LTU MTBO Junior Ano Ano Ano Ano 440 Kč
27L9900 Ambrazas Ignas (LTU) LTU MTBO Junior Ano Ano Ano Ano 440 Kč
69F9700 DERIAZ Samson (FRA) Youth French Team 9999999 Ano Ano Ano Ano 440 Kč
69F9900 DUPOUY Hugo (FRA) Youth French Team Ano Ano Ano Ano 440 Kč
69F9800 DOTT Anathael (FRA) Youth French Team Ano Ano Ano Ano 440 Kč
69F9801 GRANDADAM Robin (FRA) Youth French Team Ano Ano Ano Ano 440 Kč
69F9802 POURRE Jérémi (FRA) Youth French Team Ano Ano Ano Ano 440 Kč
3BD9900 Steinthal Thomas (DEN) FIF Hillerød Orientering 9141592 Ano Ano Ano Ano 440 Kč
SMR9801 Mišoň Matěj SNS Smržovka A 7201762 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ABR0001 Hruška Tomáš A-team NOVO Bruntál A 7204492 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2085616 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LDC9800 Horák Jan KOB Děčín B 7404404 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň E 8629758 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
XPU9705 Kanta Martin PARDUBICE BIKERS E 7204476 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
17E9800 Pais Märten (EST) Metsaratturid MTBO 8201998 Ano Ano Ano Ano 440 Kč
SLA0100 Wohanka Richard SKOB Slaný E 7260008 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SKL9800 Pelikán Lukáš SMS Team Kladno B 7207341 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TSU9900 Kašpar Petr LKT 80 Šumperk A 2069090 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný B 428278 Ano Ano Ne Ne 275 Kč
26I9802 Osti Dante (ITA) National Team Italy 9110411 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
(69)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TBM9120 Tišnovský Martin KOS TJ Tesla Brno E 7201822 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7632 Ševčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 515062 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
25U8300 Khasanshin Renat (UKR) Myxomor 7000050 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka E 889286 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
24U8600 Stryzhak Artem (UKR) UKR mtb-o team 9200123 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
24U8400 Rasko Iurii (UKR) UKR mtb-o team 1302820 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
STB9301 Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor E 9005136 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 995876 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB TRETRA Praha E 7151177 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team E 7201206 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team E 7003036 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
58F9300 Nicolas PINSARD (FRA) Team Elite MTBO 1603772 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
88F9600 PINSARD Florian (FRA) AS SAMOIS 1603767 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
OSN9001 Kamenický Matěj SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 8137666 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
58F9401 GUELENNOC Thibaud (FRA) Team Elite MTBO 1140294 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 888616 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
89F9400 Desreumaux Victor (FRA) Noyon CO 1602194 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
54D8500 Albert Denny (GER) SV Sachsen 90 Werdau 897325 Ne Ne Ano Ano 374 Kč
58F8702 FUCHS Baptiste (FRA) Team Elite MTBO 1987000 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
1CD8201 MacLassen Johan (DEN) Rold skov OK 7821026 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava E 886813 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
58F9301 SCHMIDT-MORGENROTH Jacques (FRA) Team Elite MTBO 1091293 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
21A9400 Waldmann Andreas (AUT) OLT Transdanubien 7777711 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
TZL9548 Šňupárek Václav SKOB Zlín E 7204504 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ABR7501 Hruška Miloš A-team NOVO Bruntál E 7201199 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TZL8604 Hradil Jiří SKOB Zlín E 7201770 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
16L8500 Juodisius Julius (LTU) Fortuna OK 8001234 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
SMR7401 Pucherna Eduard SNS Smržovka E 7410123 Ano Ano Ano Ne 470 Kč
14L9600 Zigilejus Aidas (LTU) Perkunas OK 8629919 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín E 1400430 Ano Ano Ano Ne 470 Kč
SPC7803 Sajal Martin SPORTICUS team E 9005230 Ano Ano Ano Ne 470 Kč
VSP8301 Hora Vojtěch USK Praha E 1006283 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TBM8907 Pospíšek Marek KOS TJ Tesla Brno E 7207621 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ABR8401 Vala Radek A-team NOVO Bruntál E 9005228 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
46L8600 Platakis Audrius (LTU) OK Telšiai 8633653 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
VBA8401 Garde Yoann ŠK VAZKA Bratislava E 9843107 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VBA9601 Muller Matej ŠK VAZKA Bratislava E 876001 Ne Ne Ano Ano 340 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno E 501884 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
43L9200 Maišelis Jonas (LTU) OK Perkūnas 8629922 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí E 2096236 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
XHK7804 Kříž Libor MTBO Racing team Hradec Králové E 7807223 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
23A8901 Haselsberger Kevin (AUT) NF Villach 8282003 Ne Ne Ano Ano 374 Kč
BOR8904 Bogar František OK Jiskra Nový Bor E 897369 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové E 7003041 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DMS7900 Urban Miroslav Dynamo Malá Skála A 438621 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VSP8200 Laciga Radek USK Praha E 7003030 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KPY9000 Stránský Vojtěch SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. E 7201827 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
11B8000 Mironov Dmitri (BLR) MTBO team Kamvol/Minsk 8644906 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
SPC7611 Bezouška Tomáš SPORTICUS team E 7201752 Ano Ano Ano Ne 470 Kč
SKL7401 Štáfek Pavel SMS Team Kladno E 7209656 Ano Ano Ano Ne 470 Kč
26E8100 Marin Vargas Juan Francisco (ESP) Sherpa Raid Kids 8643490 Ano Ano Ano Ne 517 Kč
SJC7801 Ticháček Radek Sportcentrum Jičín E 9978 Ano Ano Ne Ne 375 Kč
67D8400 Anders Sebastian (GER) ESV Lok Bitterfeld 236118 Ne Ne Ano Ano 468 Kč
1AD9100 Søgaard Rasmus (DEN) Team Denmark 8640525 Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
1AD9600 Friis Oliver (DEN) Team Denmark 8645145 Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
7MC7300 Schaffner Beat (SUI) Thömus Racing Team 8111973 Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
2KS7600 Prochazka Jiri (SWE) Domnarvets GOIF 515034 Ne Ano Ne Ne 206 Kč
37R8200 Tomashevskiy Eduard (RUS) WEST MTBO TEAM 8006900 Ne Ano Ano Ano 674 Kč
45S9500 Marot Blaž (SLO) OK Slovenj Gradec 2102035 Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
51L8200 Pilybas Egidijus (LTU) Kopa 1333360 Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
18R7800 Toth Zoltan (ROM) CS Garage Racing 7204998 Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
OKP6801 Vanka Petr SK OK 24 Praha E 7207352 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
26I8701 Dallavalle Luca (ITA) National Team Italy 1392133 Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
67D8900 Becherer Robert (GER) ESV Lok Bitterfeld 236128 Ne Ne Ano Ano 748 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň E 2042527 Ne Ne Ano Ne 170 Kč
VPM9001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň E 515439 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
54A9200 Exler Florian (AUT) Austria MTBO Team 709792 Ne Ano Ano Ano 1078 Kč
SLA7200 Kouřimský Jan SKOB Slaný E 515495 Ano Ano Ne Ne 600 Kč
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
XHK7701 Jiran Jan MTBO Racing team Hradec Králové A 7209426 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TBM9228 Boček Milan KOS TJ Tesla Brno A 2019217 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín A 2115001 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno A 2083415 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZUP8200 Černý Ladislav MTBO ČZU Praha A 7200339 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha A 7111117 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno A 1700079 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka A 7204495 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZUP8002 Pucherna Petr MTBO ČZU Praha A 886278 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín A 7201777 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZUP7404 Pucher Filip MTBO ČZU Praha A 711577 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TSU8109 Sedláček Petr LKT 80 Šumperk A 7207490 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
14H9200 Bedő Csaba (HUN) MTBO Hungary 8648821 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
14H8300 Rózsa László (HUN) MTBO Hungary 8645181 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. A 7260002 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha A 2078484 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška A 920696 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB Start Blansko A 8401151 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha A 2031357 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB Start Blansko A 8008112 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha A 49385 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SPC8404 Merenus Štěpán SPORTICUS team A 1984420 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava A 1700080 Ano Ano Ano Ne 470 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB Start Blansko A 1919191 Ano Ano Ano Ne 470 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha A 8631579 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
JEP7900 Müller Pavel Jehlanka Team A 9102090 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav VŠSK MFF UK Praha A 2081364 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SPC7504 Geisler Michal SPORTICUS team A 7205029 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
74D7901 Uhlemann Ulf (GER) ESV Dresden MTBO 303967 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
SJI8101 Moravec Štěpán OK Jihlava A 897347 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TAP7604 Šebesta Petr KOB TRETRA Praha A 9760324 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
3RC9600 Matuš Vojtěch RD LOB C 2067391 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
3RC8800 Škoda Jakub RD LOB E 1302790 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
3RC9400 Horvát Petr RD LOB A 886264 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ONO7401 Ritter Aleš SKOB Ostrov 7202865 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň A 446347 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
17E7600 Pais Mart (EST) Metsaratturid MTBO 656566 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
VSP8201 Bartoš Marián USK Praha A 887933 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2017676 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DMS7700 Haničák Tomáš Dynamo Malá Skála A 436937 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha A 7205000 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering A 682119 Ano Ano Ano Ne 470 Kč
VLI8101 Buchtík Ondřej Slavia Liberec orienteering A 2042525 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TSU8300 Tomeček Karel LKT 80 Šumperk A 8905 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJC8500 Drobník Lukáš Sportcentrum Jičín A 9904 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín A 7800087 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
1GD9000 Konring Andreas (DEN) Søllerød OK 500642 Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
XBM8201 Buchtík Aleš PELL´S ABND RACING TEAM A 8627115 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
XBM7601 Jiran Václav PELL´S ABND RACING TEAM A 897352 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 515098 Ano Ano Ano Ne 588 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun A 7200132 Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
SVR7700 Maňásek Josef TJ Švýcárna A 9200522 Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
SVR7600 Nedopílek David TJ Švýcárna A 1403430 Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
GIG9400 Skoupý Jan GIGANT Orienteering A 2027239 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. B 8629814 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SBK7539 Humlíček Aleš KOB Start Blansko B 609906 Ano Ano Ano Ne 470 Kč
42L8200 Zdanavicius Tomas (LTU) OK Dainava 8209270 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
GIG8100 Hodoň Miroslav GIGANT Orienteering B 53882 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZUP8003 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha B 2069047 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška B 2027232 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice B 523000 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
14H7400 Jüling Krisztián (HUN) MTBO Hungary Ano Ano Ano Ano 880 Kč
ZUP7800 Bergl Tomáš MTBO ČZU Praha B 7202860 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
XHK8100 Jedlička Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové B 1398686 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín B 896967 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB Start Blansko A 7851220 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJI8504 Kafka Tomáš OK Jihlava B 52334 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SBK7621 Šafek Jiří KOB Start Blansko B 8000013 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
XPU8303 Žemlička Jan PARDUBICE BIKERS B 9283 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky B 8629812 Ano Ano Ano Ne 470 Kč
GIG8000 Karlík Michal GIGANT Orienteering B 2025358 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJI7727 Paulíček Jiří OK Jihlava B 2113472 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
VBA7901 Klíma David ŠK VAZKA Bratislava B 439300 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín A 8931 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín B 7205956 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VSP7200 Horák Pavel USK Praha B 981850 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
EKP9001 Klemsa Jakub VŠTJ Ekonom Praha A 2118488 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering B 8292 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TCB8101 Urválek Jan SK Technik České Budějovice B 2032165 Ano Ano Ano Ne 470 Kč
XHK7502 Jedlička Marek MTBO Racing team Hradec Králové B 1398688 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TSU8604 Reif Jan LKT 80 Šumperk B 52414 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LDC7701 Dvořák František KOB Děčín B 7204485 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering B 7003010 Ano Ano Ano Ne 470 Kč
XHK7700 Šafář Jan MTBO Racing team Hradec Králové B 1700078 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7123 Otoupalík Jan KOS TJ Tesla Brno B 53116 Ano Ano Ano Ne 588 Kč
OKP9100 Novák Libor SK OK 24 Praha B 426348 Ano Ano Ano Ne 588 Kč
ZUP8001 Michalička David MTBO ČZU Praha B 7229483 Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 7203340 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
12H7001 Molnár Attila (HUN) Tipo Orienteering Club 701224 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
14H8000 Vajda Peter (HUN) MTBO Hungary 8012262 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
12H6900 Dankó István (HUN) Tipo Orienteering Club 45132 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
1BX8400 Doležal Tomáš Václavkovi 9358 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
14H7700 Csordás Kornél (HUN) MTBO Hungary 8150377 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
14H7900 Hidas Zoltán (HUN) MTBO Hungary 8645177 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
BSO7300 Vít Daniel KOB Baník Sokolov C 236998 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TSU8540 Linhart Tomáš LKT 80 Šumperk C 301146 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPM6910 Smaržík Jan OK Lokomotiva Plzeň 04454 Ano Ano Ne Ne 330 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava B 2073707 Ano Ano Ano Ne 470 Kč
SJI9201 Suchý Jiří OK Jihlava C 301278 Ano Ano Ano Ne 470 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 236982 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 7207489 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DMS8101 David Josef Dynamo Malá Skála C Ano Ano Ano Ano 800 Kč
XHK7101 Háp Pavel MTBO Racing team Hradec Králové C 9395 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067963 Ano Ano Ano Ne 470 Kč
VRL7002 Pilný Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí B 426376 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
55H8601 Lindenberger Béla (HUN) Tibortelep SC 2066477 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
SPC8003 Ouhrabka Jakub SPORTICUS team C 9200528 Ano Ne Ano Ne 320 Kč
JES8500 Šlajchrt Martin OK Rakovník 410780 Ano Ano Ne Ne 413 Kč
FSP7902 Pačes Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2067237 Ano Ano Ne Ne 375 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 Ano Ano Ano Ne 940 Kč
59D9900 OHME Noemi (GER) OLA TSV Deggendorf 06827 Ne Ne Ano Ano 748 Kč
(68)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
11G7100 Windrum Andrew (GBR) GB MTBO squad 9600999 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
13H7300 Marosffy Daniel (HUN) HSE Szentendre 8045414 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
GIG7100 Kunz Martin GIGANT Orienteering C 553435 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
98C7400 Homola Dušan Neregistrovaní - Žabouš 2061774 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 7090004 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7610 Malý Martin KOS TJ Tesla Brno C 7204480 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
XBM6903 Král Jan PELL´S ABND RACING TEAM C 7200328 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
66F7300 Philippe Gignac (FRA) Creuse oxygène 9000982 Ano Ano Ne Ne 330 Kč
XBM7107 Šňupárek Martin PELL´S ABND RACING TEAM C 7205008 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SPC7603 Klíma Jaroslav SPORTICUS team C 2084960 Ne Ne Ano Ano 340 Kč
11G0000 Simmonds Peter (GBR) GB MTBO squad 8191170 Ano Ano Ne Ne 330 Kč
89F6800 denoual jean luc (FRA) Noyon CO 9001991 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
89F7200 THIERY Sebastien (FRA) Noyon CO 8191272 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
16L7300 Zvirblis Arvydas (LTU) Fortuna OK 8334455 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
TSU7000 Kašpar Jaroslav LKT 80 Šumperk C 2069100 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
GIG7118 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 1398988 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
54D7700 Huster Mark (GER) SV Sachsen 90 Werdau 8341577 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
54D7200 Hartung Thomas (GER) SV Sachsen 90 Werdau 1417162 Ne Ne Ano Ano 374 Kč
67D6800 Sturm Michael (GER) ESV Lok Bitterfeld 895138 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
BSO6800 Vít Vlastimil KOB Baník Sokolov C 7889 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 Ano Ano Ano Ne 470 Kč
GIG7101 Valík Luděk GIGANT Orienteering C 7203322 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
45L7100 Jurgaitis Vaidas (LTU) OSK Sakas 8638431 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka E 7203328 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
2ZD6900 Hoffmann Bjarne (DEN) Team Hoffmann 691128 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
3AD7200 Nørgaard Morten Bang (DEN) OK Øst Danmark 887866 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
GIG7000 Toloch Alexandr GIGANT Orienteering C 2051543 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
11B7500 Naryshkin Mihail (BLR) MTBO team Kamvol/Minsk 682464 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
11B7300 Minchukov Alexander (BLR) MTBO team Kamvol/Minsk 682471 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
18E7300 BARRERA TELLO JULIO (ESP) MTBO Spain 1397010 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
SBK6922 Sochor Jan KOB Start Blansko B 1007541 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
31L1500 Zilinskas Tautvydas (LTU) IOSK Budakalnis 8629900 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
16L6900 Rubaževičius Jurgis (LTU) Fortuna OK 7111777 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
32E7000 Venelaine Margus (EST) Tammed/LSF 7208690 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
ABR7601 Jašek Petr A-team NOVO Bruntál C 7003007 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
45S7400 Raj Gregor (SLO) OK Slovenj Gradec 2102031 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
45S7300 Pistor Matej (SLO) OK Slovenj Gradec 1903975 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 Ano Ano Ano Ne 470 Kč
LDC7100 Horák Martin KOB Děčín C 7000004 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SMR6200 Svoboda Ivan SNS Smržovka C 886815 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
53S7100 Fraňo Peter (SVK) KOB Sokol Pezinok 406965 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
53S4701 Fraňo Michal (SVK) KOB Sokol Pezinok 332288 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
ZUP7300 Folprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 9056 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 7205036 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
RCP6941 Pažický Ľudovít RC&P TEAM Bratislava C 211408 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
RCP7141 Klučár Daniel RC&P TEAM Bratislava C 2051949 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
1QD7200 Uwe Röhner (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 1402008 Ne Ne Ano Ano 374 Kč
1HD7100 Hansen Peter Reibert (DEN) Allerød OK 712901 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8974 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
45L7000 Komarovas Cezijus (LTU) OSK Sakas zapůjčit Ano Ano Ano Ano 1080 Kč
JES7001 Bílý Milan OK Rakovník C 7208235 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
3RC7200 Klech Richard RD LOB C 436946 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 995875 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
GIG7001 Skoupý Jan GIGANT Orienteering C 1007549 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
31L6802 Kalvaitis Darius (LTU) IOSK Budakalnis Ano Ano Ano Ano 880 Kč
VLI7504 Vraný Jiří Slavia Liberec orienteering C 8627112 Ne Ne Ano Ne 170 Kč
BOR7412 Rejholec Michal OK Jiskra Nový Bor C 8518 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KNC7001 Švarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. C 51395 Ano Ano Ano Ne 470 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 Ano Ano Ano Ne 470 Kč
GIG7400 Kroc Dalibor GIGANT Orienteering C 53355 Ano Ano Ano Ne 470 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 682084 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný C 7207363 Ano Ano Ano Ne 588 Kč
74D6900 Hauschild Steffen (GER) ESV Dresden MTBO 2048506 Ne Ne Ano Ano 468 Kč
ABR7600 Žák Pavel A-team NOVO Bruntál C 7003003 Ne Ne Ano Ano 425 Kč
XHK7103 Chaloupský David MTBO Racing team Hradec Králové C 682359 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
48D6800 Junghanß Jens (GER) OL-Team Wehrsdorf 1999038 Ne Ne Ano Ano 748 Kč
XPU7725 Faltejsek Lukáš PARDUBICE BIKERS E 7708877 Ne Ne Ano Ano 680 Kč
28P7101 Nitsch Tomasz (POL) Saturn Piaseczno 8022971 Ano Ano Ne Ne 660 Kč
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ZUP6500 Veselý Jan MTBO ČZU Praha C 2102780 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
11G6600 Conn Andy (GBR) GB MTBO squad 651111 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
11G6300 Evans Timothy (GBR) GB MTBO squad 1705630 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
11G5800 Dawson Keith (GBR) GB MTBO squad 7107107 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
81S6100 Stjerndahl Anders (SWE) IFK Lidingö SOK 2060864 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
88F6400 pinsard frederic (FRA) AS SAMOIS 9925970 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
72F6001 Denaix Michel (FRA) COCS 8624421 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
56S6000 Kollberg Stefan (SWE) Eksjö SOK 601979 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
18E6300 Selga Josep (ESP) MTBO Spain 654456 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
14H6100 Mets Miklós (HUN) MTBO Hungary 8610506 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
22H5800 Jankó Tamás (HUN) Hegyisport Szentendre Egy. 7580930 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
88F6300 Joël Poirette (FRA) AS SAMOIS 9050463 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
54D6200 Vogel Swen (GER) SV Sachsen 90 Werdau 7208281 Ne Ne Ano Ano 374 Kč
KNC5800 Havlíček Ivo Sokol Kostelec n. Č. l. C 51400 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
18E6701 Cucalon Senen (ESP) MTBO Spain 1392142 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
69F6000 LALEVEE JEAN-CHARLES (FRA) Youth French Team 9040360 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 888636 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ABR6102 Vrábel Jaromír A-team NOVO Bruntál C 7207703 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ABR6201 Němec Lubomír A-team NOVO Bruntál C 7207706 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál A 7207359 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ABR6302 Řeháček Petr A-team NOVO Bruntál C 51873 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TZL6601 Novotný Petr SKOB Zlín C 2045204 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 2102082 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJC6602 Antoš Svatopluk Sportcentrum Jičín C 436966 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
69F6400 LORANG François (FRA) Youth French Team Ano Ano Ano Ano 880 Kč
RCP6041 Autrata Vlastimil RC&P TEAM Bratislava C 2051944 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
74D6000 Heinrich Peter (GER) ESV Dresden MTBO 9005663 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
XPU6305 Kiac Jiří PARDUBICE BIKERS C 51127 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
61P5800 Serralheiro Inácio (POR) Clube de Orientaçāo do Centro COC Ano Ano Ano Ano 880 Kč
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 7203459 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VBA6501 Mlynárik Peter ŠK VAZKA Bratislava C 876002 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
RBA5902 Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 307364 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KNC6200 Hejna Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 899180 Ano Ano Ano Ne 470 Kč
24S6300 Hale Steven (SWE) OK Kare 260618 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 515014 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KVS5901 Maliňák Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 53693 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TBM6512 Náhlovský David KOS TJ Tesla Brno C 981830 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
OKP6605 Mach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
97D6200 Stoeckel Arnd (GER) USV Jena 8114132 Ne Ne Ano Ano 468 Kč
VLI6501 Kareis Martin Slavia Liberec orienteering C 7207890 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
14H6300 Molnár Tibor (HUN) MTBO Hungary 46093 Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
PFP5900 Přibyl Ivan VŠSK PedF UK Praha 49808 Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
TBM6213 Argaláš Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 2073714 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
74D6101 Porstmann Roberto (GER) ESV Dresden MTBO 8240561 Ne Ne Ano Ano 748 Kč
92F5800 Garcin Franck (FRA) Bol d'Air 3812 Ano Ano Ano Ano 1650 Kč
74D5901 Trinks Lutz (GER) ESV Dresden MTBO 2043620 Ne Ne Ano Ano 748 Kč
95D5900 BREITWIESER STEFFEN (GER) SV Wissenschaft Quedlinburg 237504 Ne Ne Ano Ano 748 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
11G5700 Rawden John (GBR) GB MTBO squad 9200552 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
87F5600 PROST Christian (FRA) VOR France 1009614 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
TZL5418 Dravetz Walter SKOB Zlín C 9007900 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 682361 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
19A4901 Karl Fink (AUT) OLC Graz 700888 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
11G5500 Dallimore Nick (GBR) GB MTBO squad 203394 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
69F5600 HERMET andre (FRA) Youth French Team 1280456 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
SMR4900 Lukavec Míla SNS Smržovka C 2060202 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
76A5300 Cusworth Peter (AUS) Bayside Kangaroos 9005210 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
14H4800 Hidas Sándor (HUN) MTBO Hungary 233501 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
14H6500 Kiss Zoltán (HUN) MTBO Hungary 4521 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
44N5700 Sutherland Jim (NZL) Hutt Valley 2113371 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
24A5400 Vandendool Bill (AUS) Bayside Kangaroos 7204446 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
14N4900 Garden Rob (NZL) North West Orienteering Club 8240649 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
14N5100 Collins Nick (NZL) North West Orienteering Club 8383009 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
77D5700 Johannsen Finn (DEN) Ballerup OK 8646076 Ano Ano Ne Ne 330 Kč
1HD5201 Nielsen Jørgen (DEN) Allerød OK 8620730 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
1ZD0000 Sonnenberg Sergej (GER) Osnabrücker TB 8629992 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
28L5701 Mickevičius Karolis (LTU) Saule OK 8629927 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
TZL5101 Nejedlý Petr SKOB Zlín C 416045 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ABR5301 Vojtášek Jan A-team NOVO Bruntál C 352328 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
45S5600 Vodovnik Mirko (SLO) OK Slovenj Gradec 2102033 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
SBK5400 Novák Miroslav KOB Start Blansko C 52054 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
4TC9948 Walter RAHM (SUI) OLG Pfäffikon 8499999 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
PBM5513 Sladký Ivan TJ Spartak 1. Brněnská C 52021 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 51581 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
5FC5700 Mueller Peter (SUI) OLV Zug 8643448 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
81A5500 Robinson Richard (AUS) Bruce 1396820 Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
3ED5000 Wollgarten Hermann (GER) Hansa Simmerath 780150 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
48D5500 Männel Harald (GER) OL-Team Wehrsdorf 1111255 Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
BOR4902 Kuchař Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8404 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
95D5300 WENDLER CHRISTIAN (GER) SV Wissenschaft Quedlinburg 2016305 Ne Ne Ano Ano 748 Kč
95D5500 BRACHMANN RONALD (GER) SV Wissenschaft Quedlinburg 6132 Ne Ne Ano Ano 748 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha 7003050 Ano Ano Ano Ne 1034 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
1FD4400 Bjørnøen Søren (DEN) OK Øst Birkerød 2049223 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
61A4501 Eberle Wolf (AUT) HSV Aigen 9669966 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
1FD4401 Hausner Jan (DEN) OK Øst Birkerød 1395502 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
2QD4500 Pedersen Per Allan Brun (DEN) OK FROS 1410787 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
1BD4401 Rasmussen John (DEN) Silkeborg OK 9101968 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
78A4500 privett leigh (AUS) Albury Wodonga O club 9101688 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
1HD4700 Steen Jes (DEN) Allerød OK 8625627 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 Ano Ano Ne Ne 375 Kč
SLA4202 Němec Vladimír SKOB Slaný 502087 Ano Ano Ne Ne 660 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno 2083414 Ano Ano Ano Ano 220 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno 53234 Ano Ano Ano Ano 220 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
89F0600 VILLAR-THIERY Aubin (FRA) Noyon CO 8120606 Ano Ano Ano Ano 220 Kč
89F0850 VILLAR-THIERY Faustine (FRA) Noyon CO 8260808 Ano Ano Ano Ano 220 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
3AD0650 Nørgaard Miri Brunstedt (DEN) OK Øst Danmark 1030406 Ano Ano Ano Ano 220 Kč
45S0850 Raj Ema Pika (SLO) OK Slovenj Gradec 2102034 Ano Ano Ano Ano 220 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 2085566 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
76F0500 Piszczorowicz Hugo (FRA) Toutes Orientations Meaux 2057189 Ano Ano Ano Ano 220 Kč
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno 320128 Ano Ano Ano Ano 220 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno 2090860 Ano Ano Ano Ano 220 Kč
SBK1010 Daněk František KOB Start Blansko 811213 Ano Ano Ano Ano 220 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno 53244 Ano Ano Ano Ano 220 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 7207504 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
SPC0701 Štěňha David SPORTICUS team C 2102795 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
SPC1010 Ouhrabka Vít SPORTICUS team C 2035145 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
SPC1256 Ouhrabková Bára SPORTICUS team C 2031372 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 7207338 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
2EZ0550 Pačesová Markéta Orientační běh Ano Ano Ne Ne 165 Kč
2EZ0800 Pačes Franta Orientační běh Ano Ano Ne Ne 165 Kč
OKP0701 Vanka Matouš SK OK 24 Praha C 253129 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň 2042516 Ano Ano Ano Ano 440 Kč
67D0950 Anders Charlotte (GER) ESV Lok Bitterfeld 236120 Ne Ne Ano Ano 264 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha 416121 Ano Ano Ne Ne 264 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín 9951 Ano Ano Ano Ne 396 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
XBM7650 Králová Dana PELL´S ABND RACING TEAM C 446404 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BSO0800 Vít Tomáš KOB Baník Sokolov C 4659 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
2GC7700 Váchová Ilona SKI klub KVary 2113446 Ano Ano Ano Ano 440 Kč
1BD0048 Poulsen Claus (DEN) Silkeborg OK 2049227 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
EKP9262 Ksandrová Marie VŠTJ Ekonom Praha C 2103730 Ano Ano Ne Ne 200 Kč
7MC7950 Schaffner Christine (SUI) Thömus Racing Team 8642214 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 Ano Ano Ano Ne 300 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 Ano Ano Ano Ne 300 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno C Ano Ano Ano Ano 200 Kč
VRB0499 Klechová Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436929 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LDC0351 Horáková Kateřina KOB Děčín C 997929 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
BOR0451 Riedelová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 1414503 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň C 347913 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096240 Ano Ano Ne Ne 120 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 Ne Ne Ano Ano 150 Kč
26I0401 Pecorari Iris (ITA) National Team Italy 210018 Ano Ano Ano Ano 330 Kč
OKP0550 Vanková Anna SK OK 24 Praha C 887947 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
GIG0050 Zrníková Adéla GIGANT Orienteering C 416210 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
89F0250 BUCAMP Emeline (FRA) Noyon CO 2014965 Ano Ano Ano Ano 440 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov C 7260007 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
27L0001 Umbrasaite Juste (LTU) LTU MTBO Junior Ano Ano Ano Ano 440 Kč
69F0050 DENOUAL Marine (FRA) Youth French Team Ano Ano Ano Ano 440 Kč
69F0051 RUDKIEWICZ Lucie (FRA) Youth French Team Ano Ano Ano Ano 440 Kč
69F0250 SIPOS Alexandrine (FRA) Youth French Team Ano Ano Ano Ano 440 Kč
69F0251 BOISSAY Juliette (FRA) Youth French Team Ano Ano Ano Ano 440 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno 515497 Ano Ano Ano Ano 440 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín C 863158 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
3BD0050 Brinch Sara Lykke (DEN) FIF Hillerød Orientering 681774 Ano Ano Ano Ano 440 Kč
1HD0150 Reibert-Hansen Christine (DEN) Allerød OK 8627650 Ano Ano Ano Ano 440 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 9101109 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
GIG0151 Skoupá Vendula GIGANT Orienteering C 7203461 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
3CD0150 Henriksen Annika (DEN) Svendborg OK 1409617 Ano Ano Ano Ano 440 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň A 2042515 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor C 2800957 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2020709 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň 2097287 Ano Ano Ne Ne 242 Kč
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096238 Ano Ano Ne Ne 220 Kč
SKL0050 Pelikánová Máša SMS Team Kladno C 2051546 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TZL9952 Králová Vilma SKOB Zlín E 8636189 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
14H9900 Tamás Bianka (HUN) MTBO Hungary 7990601 Ano Ano Ano Ano 440 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
89F9700 Bucamp Noémie (FRA) Noyon CO 2014964 Ano Ano Ano Ano 440 Kč
15L9750 Michnovic Viktorija (LTU) LTU MTBO Team 2011938 Ano Ano Ano Ano 440 Kč
27L9950 Kalvaityte Austėja (LTU) LTU MTBO Junior Ano Ano Ano Ano 440 Kč
27L9951 Rubaževičiūtė Eglė (LTU) LTU MTBO Junior 711107 Ano Ano Ano Ano 440 Kč
69F9850 DEVILLERS Constance (FRA) Youth French Team Ano Ano Ano Ano 440 Kč
69F9851 FAUTRAT Pauline (FRA) Youth French Team Ano Ano Ano Ano 440 Kč
69F9852 GARCIN Lou (FRA) Youth French Team Ano Ano Ano Ano 440 Kč
69F9950 RAICHON Mia (FRA) Youth French Team Ano Ano Ano Ano 440 Kč
69F9951 SIPOS Mathilde (FRA) Youth French Team Ano Ano Ano Ano 440 Kč
21A9751 Waldmann Brigitte (AUT) OLT Transdanubien 2025486 Ano Ano Ano Ano 440 Kč
69F9952 TILLY Lisa (FRA) Youth French Team Ano Ano Ano Ano 440 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno E 9988889 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor E 2051536 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor E 2051481 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SMR9750 Žuchová Daniela SNS Smržovka A 2020749 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
XPU9750 Jansová Doubravka PARDUBICE BIKERS A 2070818 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
31L7350 Arlauskiene Ramune (LTU) IOSK Budakalnis 8629883 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
24U9600 Konvisarova Krystyna (UKR) UKR mtb-o team 1302819 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
11G8850 Clare Dallimore (GBR) GB MTBO squad 9200894 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
72F9550 Denaix Lou (FRA) COCS 8080295 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
14H7650 Füzy Anna (HUN) MTBO Hungary 1396279 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
14H8150 Benke Noémi (HUN) MTBO Hungary 2066499 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
24A5750 Jackson Carolyn (AUS) Bayside Kangaroos 2042978 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
58F8800 Barlet Gaelle (FRA) Team Elite MTBO 7207666 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
14N6750 Gelderman Marquita (NZL) North West Orienteering Club 8290667 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
15L9450 Zaliauskaite Algirda (LTU) LTU MTBO Team 8629929 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
15L9650 Babrauskaite Patricija Joana (LTU) LTU MTBO Team 8256256 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
15L9250 Andrasiuniene Gabriele (LTU) LTU MTBO Team 8019969 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
1HD9250 Christoffersen Cæcilie (DEN) Allerød OK 992424 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
ABR9499 Haltof Ewa A-team NOVO Bruntál E 1436949 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
74D7850 Dannowski Anke (GER) ESV Dresden MTBO 780615 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
16L8551 Mickevičiūtė Juodišienė Karolina (LTU) Fortuna OK 8010101 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
TSU9191 Březinová Marie LKT 80 Šumperk E 888629 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha E 887935 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava E 7260022 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
16L7500 Reinartaite Vaida (LTU) Fortuna OK 1391371 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
VSP8650 Tichovská Martina USK Praha E 920677 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VBA8455 Garde Hana ŠK VAZKA Bratislava E 9840305 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha E 897376 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
23A9150 Reiner Marina (AUT) NF Villach 8282011 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
VSP8152 Lacigová Michaela USK Praha E 887608 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TSU8992 Staňková Štěpánka LKT 80 Šumperk E 920678 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TSU8889 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk E 1400406 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary E 7003008 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SPC8653 Tučková Dagmar SPORTICUS team E 434824 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
1AD9150 Søgaard Camilla (DEN) Team Denmark 8640539 Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
26I7851 Scaravonati Laura (ITA) National Team Italy 9005232 Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
OKP7750 Vanková Jana SK OK 24 Praha E 7207344 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
27R9050 Shipilova-Vinogradova Olga (RUS) Russia National Team Ano Ano Ano Ne 1034 Kč
7MC8450 Rothweiler Maja (SUI) Thömus Racing Team 8409284 Ano Ano Ano Ano 1650 Kč
1FD9501 Ryge Carlsen Caroline (DEN) OK Øst Birkerød 7003433 Ano Ano Ano Ano 1650 Kč
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha A 2053578 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno A 515049 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZUP7950 Vaněčková Petra MTBO ČZU Praha A 515411 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
25U8350 Pustova Nataliia (UKR) Myxomor 7000008 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín A 2067255 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
XHK8150 Jedličková Zuzana MTBO Racing team Hradec Králové A 1008173 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka A 7201202 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZUP8759 Puchernová Radka MTBO ČZU Praha A 886276 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
STB9450 Kamererová Valerie TJ Stadion Nový Bor A 428250 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB TRETRA Praha A 7518567 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team A 8629752 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SMR8451 Hanajová Káťa SNS Smržovka A 428294 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava A 886269 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň 7201819 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň 7201820 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB Start Blansko A 920679 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SBK8485 Uhnavá Markéta KOB Start Blansko A 8010108 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka A 7203329 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary A 7260021 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SBK8451 Stachoňová Barbara KOB Start Blansko A 7906090 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB Start Blansko A 8007503 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
3RC9050 Mechlová Lenka RD LOB A 7207704 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
3RC9250 Neumannová Kateřina RD LOB C 8565 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha A 51642 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SKV8651 Eretová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary C 237530 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
21A7851 Walther Katja (AUT) OLT Transdanubien 8170678 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
ABR8951 Veličková Monika A-team NOVO Bruntál A 7201773 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB Start Blansko A 1985526 Ano Ano Ano Ne 470 Kč
SMR8950 Kalošová TerKa SNS Smržovka A 981824 Ano Ano Ano Ne 470 Kč
45S0000 Raj Nastja (SLO) OK Slovenj Gradec 2102032 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
TBM9150 Seifertová Magda KOS TJ Tesla Brno A 2011851 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka A 7203339 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZUP7452 Folprechtová Kateřina MTBO ČZU Praha A 416221 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka A 7205014 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VSP9050 Jakobová Adélka USK Praha A 682103 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň A 1400405 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
17E8350 Aart Helen (EST) Metsaratturid MTBO 227516 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
DMS8350 Haničáková Denisa Dynamo Malá Skála A 301317 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
XHK9150 Lamichová Martina MTBO Racing team Hradec Králové A 888619 Ano Ano Ano Ne 470 Kč
45S7650 Strasser Špela (SLO) OK Slovenj Gradec 1108980 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
SPC8152 Ouhrabková Radka SPORTICUS team A 9200521 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín A 7142530 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín A 9940 Ano Ano Ne Ne 375 Kč
TSU8279 Tomečková Zuzana LKT 80 Šumperk A 1400407 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
XHK7051 Chaloupská Pavlína MTBO Racing team Hradec Králové A 682334 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering A 9102561 Ano Ano Ano Ne 940 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň A 886266 Ne Ne Ano Ne 170 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ZUP7552 Prylová Pavla MTBO ČZU Praha B 2069042 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7991 Malá Alice KOS TJ Tesla Brno B 53228 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZUP8250 Berglová Lucie MTBO ČZU Praha B 8631577 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín A 981842 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
14H1550 Horváth Adrienn (HUN) MTBO Hungary 1566998 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
BOR8253 Nehasilová Petra OK Jiskra Nový Bor B 7204511 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
XHK8350 Jiranová Kateřina MTBO Racing team Hradec Králové C 888650 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZUP7750 Salingerová Anna MTBO ČZU Praha B 9398 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SMR7451 Mišoňová Ivana SNS Smržovka B 7202862 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín B 2020719 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
31L8450 Plysevskaja Kira (LTU) IOSK Budakalnis Ano Ano Ano Ano 880 Kč
SMR9350 Pařízková Anežka SNS Smržovka A 2011824 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ABR8888 Večeřová Marcela A-team NOVO Bruntál B 7205021 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LIP7850 Sedláková Hana SOS Mamuti z Lipovky B 7207339 Ano Ano Ano Ne 470 Kč
XPU8954 Bártíková Zuzana PARDUBICE BIKERS C 9345 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SBK8550 Růžková Kateřina KOB Start Blansko C 1985427 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KNC9350 Hejnová Aneta Sokol Kostelec n. Č. l. B 2075634 Ano Ano Ano Ne 470 Kč
3RC7850 Kuncová Jana RD LOB C 9803 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
TBM8558 Kratschmerová Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 51944 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín B 347881 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
17E8150 Rohtla Merle (EST) Metsaratturid MTBO 656569 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
VSP8455 Horová Klára USK Praha A 51659 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VBA8151 Trojanova Zuzana ŠK VAZKA Bratislava C 307370 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 7209370 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
BOR8052 Novotná Veronika OK Jiskra Nový Bor B 8500 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 8441 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8514 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SMR9351 Žuchová Nikola SNS Smržovka B 232503 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
XHK8253 Jedličková Adéla MTBO Racing team Hradec Králové B 1398687 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
EKP8851 Štembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha C 438648 Ano Ano Ano Ne 470 Kč
26E7950 Cerná Jitka (ESP) Sherpa Raid Kids 7202509 Ano Ano Ano Ne 517 Kč
3RX9350 Sikorová Míša Žádný klub Ano Ano Ano Ano 880 Kč
SJC8450 Drobníková Markéta Sportcentrum Jičín E 1985821 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SBK7951 Gebauerová Jana KOB Start Blansko 703370 Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 211539 Ano Ano Ano Ne 588 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8263 Ne Ne Ano Ano 748 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
14H7051 Pénzes Erzsébet (HUN) MTBO Hungary 8701019 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
98C7750 Homolová Gabriela Neregistrovaní - Žabouš 899175 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
SBK7664 Humlíčková Kateřina KOB Start Blansko C 1011011 Ano Ano Ano Ne 470 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TZL7400 Vavrysová Lenka SKOB Zlín C 8636196 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team A 7204522 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
89F7050 VILLAR Aurelie (FRA) Noyon CO 8180970 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
29A7250 Török Lavinia (AUT) ÖTK-Wien 7994997 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
45H7201 Orsolya Marosffy (HUN) Száguldó Virágok 8045301 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
GIG7350 Valíková Petra GIGANT Orienteering C 980374 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZUP7551 Veselá Iva MTBO ČZU Praha A 756220 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
3AD7400 Brunstedt Katja (DEN) OK Øst Danmark 8290174 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering B 52690 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
GIG7550 Chmelíková Michaela GIGANT Orienteering C 1420735 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
GIG7650 Michálková Alice GIGANT Orienteering C 2011792 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
11B7250 Naryshkina Olga (BLR) MTBO team Kamvol/Minsk 1401661 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
16L6950 Rubaževičienė Giedrė (LTU) Fortuna OK 7110117 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
32E7550 Venelaine Marje (EST) Tammed/LSF 9201747 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál A 886811 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
1HD7550 Reibert-Hansen Katja (DEN) Allerød OK 35628 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 53227 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
4TC5168 Meieli SIEBER (SUI) OLG Pfäffikon 682068 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
11B7450 Kondrateva Aleksandra (BLR) MTBO team Kamvol/Minsk 500694 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
81A6950 Barnes Tamsin (AUS) Bruce 1396810 Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
SKL6950 Pelikánová Lucie SMS Team Kladno C 410387 Ano Ano Ne Ne 375 Kč
PFP6950 Přibylová Eva VŠSK PedF UK Praha 411773 Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice 7202864 Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
26I7250 Zambia Clizia (ITA) National Team Italy 50033 Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
48D7050 Junghanß Diana (GER) OL-Team Wehrsdorf 2013 Ne Ne Ano Ano 748 Kč
XPU7652 Faltejsková Jana PARDUBICE BIKERS A 2086560 Ne Ne Ano Ano 680 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha A 51746 Ano Ano Ne Ne 600 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 49986 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
11G6050 Somers-Cocks Charlie (GBR) GB MTBO squad 512595 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
43N5901 Dickson Sally (NZL) Plains & Peninsula 432232 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
43N5900 Bain Deb (NZL) Plains & Peninsula 887301 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
11G6350 Hanley Karena (GBR) GB MTBO squad 981000 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
56S6150 Kollberg Monica (SWE) Eksjö SOK 1240461 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
1ZD5850 Sonnenberg Olga (GER) Osnabrücker TB 6378 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
TSU6550 Maliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 887151 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 53260 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TSU5850 Perůtková Ivana LKT 80 Šumperk C 52699 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
18D6300 Malkova Elena (GER) Post SV Dresden 7201230 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 7003023 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TSU5896 Králová Dana LKT 80 Šumperk C 7208095 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
JES6750 Jiráňová Irena OK Rakovník C 7207882 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
RBA6051 Jánošková Taťjana TJ Rapid Bratislava C 307440 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
24S6750 Hale Annika (SWE) OK Kare 260617 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
KNC6754 Švarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 253114 Ano Ano Ano Ne 470 Kč
25A6650 Finder Gabriele (AUT) MTBO Youth Team Austria 9650628 Ano Ano Ne Ne 660 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
1FD4850 Brunstedt Kirsten (DEN) OK Øst Birkerød 2049222 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
81S5750 Meiton Margareta (SWE) IFK Lidingö SOK 343824 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
1FD5050 Hausner Birgit (DEN) OK Øst Birkerød 1395501 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
11G5550 Dallimore Caroline (GBR) GB MTBO squad 203374 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
SMR5450 Lukavcová Lenka SNS Smržovka C 8259 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
76A5450 Cusworth Carolyn (AUS) Bayside Kangaroos 204354 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
1CD4950 MacLassen Ansa (DEN) Rold skov OK 7490424 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
1HD5750 Andersen Tove (DEN) Allerød OK 500199 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
63A5401 Haarsma Kay (AUS) Tintookies OC 7200209 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
4TC5148 Bea RAHM (SUI) OLG Pfäffikon 8499948 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
1BD5052 Kirkegaard Anne-Mette (DEN) Silkeborg OK 2049213 Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
1FD4350 Sommer Ellis Byrgiel (DEN) OK Øst Birkerød 263562 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
16A4750 Liley Kathy (AUS) Yarra Valley OC 1931331 Ano Ano Ano Ano 880 Kč
VBA4751 Kralova Eva ŠK VAZKA Bratislava C 2051947 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
celkem přihlášených: 676, vklad: 475826 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.