Přihlášky závodu: Veřejný závod (České akademické hry)

Datum:
20.06.2017
Místo konání:
Sportcentrum ČZÚ, Praha 6 - Suchdol
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Kategorie:
D21     H21    
2.02 km, 80 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 100 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 100 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 100 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 515102 100 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8001989 100 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 100 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 100 Kč
FSP7350 Borovičková Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 995809 100 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno C 7209360 100 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 100 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha B 2020712 100 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB TRETRA Praha B 2088202 100 Kč
LPM9450 Doležalová Anna OK Lokomotiva Plzeň 301711 100 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 8271093 100 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 920682 100 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 890118 100 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 100 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 100 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 7200367 100 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 7003009 100 Kč
LCE9353 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 515413 100 Kč
2BX9050 Hornová Lenka Akademici 2092370 100 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 100 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 100 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 9201069 100 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 100 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 7204981 100 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 7207347 100 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice R 7200344 100 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 100 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 100 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary C 7003008 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 100 Kč
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045225 100 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 100 Kč
PHK9451 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové C 2058530 100 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 1007533 100 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov R 1403414 100 Kč
2BX9650 Škvorová Petra Akademici 2113443 100 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553458 100 Kč
LLI9651 Štičková Anna TJ Loko Liberec E 7200361 100 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 100 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec R 2073746 100 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8849 100 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice C 8898 100 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř E 2081369 100 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 100 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 7204993 100 Kč
2BX9250 Hnátková Tereza Akademici 1418764 100 Kč
2.79 km, 88 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(79)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 100 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 100 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka R 1394693 100 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 100 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 7207866 100 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 100 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 100 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 100 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 100 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 100 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 100 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 100 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 7207702 100 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 100 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 100 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 100 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 100 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 100 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 100 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB TRETRA Praha C 515433 100 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 100 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 100 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 9201329 100 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 100 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 100 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 100 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 100 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 100 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 682380 100 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 100 Kč
NNN9001 Slávik Alexander Neregistrovaní (NNN) 301103 100 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 100 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 100 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 100 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 100 Kč
6KC9300 Hruška David Neregistrovaný 218972 100 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 100 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 100 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno R 515462 100 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor R 7667667 100 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 100 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 100 Kč
LLI9603 Fürst Matouš TJ Loko Liberec E 7003006 100 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 100 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 100 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515487 100 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 9890118 100 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 100 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 100 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 100 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 920686 100 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 100 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 100 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 100 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 7207362 100 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 2025344 100 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 7207507 100 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 889299 100 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 100 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice A 7201811 100 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 889308 100 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga E 681882 100 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 100 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 100 Kč
BOR9304 Průcha Pavel OK Jiskra Nový Bor C 1993526 100 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 100 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 100 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 2053589 100 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 681864 100 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 100 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering R 682340 100 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 100 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 100 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 1602634 100 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 7207493 100 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 100 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 2078484 100 Kč
celkem přihlášených: 130, vklad: 13000 Kč