Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
21.10.2017
Místo konání:
Babice, Vavřetice
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T3     T5    
1.85 km, 45 m, 9 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 60 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 60 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 60 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 60 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 60 Kč
KNC0751 Ludvíková Natálie Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 60 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 60 Kč
DKP1052 Buriánová Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2086460 60 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075698 60 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB TRETRA Praha C 2113070 60 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2086451 60 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 60 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081361 60 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 60 Kč
HCE0751 Vavřinová Johana TJ Hostivice C 2118496 60 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 60 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 60 Kč
KAM0850 Hejsková Magdalena OK Kamenice C 2075611 60 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 60 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 60 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 60 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 60 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 60 Kč
DOB0770 Mácová Natálie KOB Dobruška C 2088194 60 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka C 2092422 60 Kč
FSP0753 Geffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 60 Kč
KAM0757 Lichtenbergová Zuzana OK Kamenice C 7209345 60 Kč
PGP0852 Přibíková Tereza SK Praga C 51748 60 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole C 2099509 60 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 60 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 60 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 60 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 60 Kč
RIC0852 Michalská Kristýna OB Říčany C 2096263 60 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 60 Kč
RIC0756 Stoklasová Eliška OB Říčany C 2049643 60 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 60 Kč
FSP0755 Leinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116469 60 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 60 Kč
ZVO0752 Švejdová Karolína OB SK Zvole C 436408 60 Kč
9JC0850 Paldusová Nela neregistrovaní - Všenory zapůjčit 100 Kč
3.32 km, 30 m, 12 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0952 Pokorná Sára OK Kamenice C 2118500 60 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice zapůjčit 100 Kč
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086457 60 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2086452 60 Kč
BZP0850 Oliveriusová Anna Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 60 Kč
SLA0851 Václavíková Amálie SKOB Slaný C zapůjčit 100 Kč
DKP0859 Zákoucká Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2103761 60 Kč
24C1050 Andrade Iris OK Vršovice 60 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB TRETRA Praha C 2080988 60 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga C 2099527 60 Kč
FSP0952 Šenková Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 60 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 60 Kč
DOR0853 Doležalová Anna OK Dobříš C 2104699 60 Kč
DOR0954 Hrdličková Markéta OK Dobříš C 2104696 60 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 60 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie VŠSK MFF UK Praha C 405999 60 Kč
MFP1054 Pavlů Marie VŠSK MFF UK Praha C 246874 60 Kč
RBK0855 Smutná Markéta SK Radioklub Blansko 0 60 Kč
PGP0952 Svatá Lucie SK Praga C 2801038 60 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 60 Kč
NNN1416 Poláková Viktorie Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 100 Kč
2.14 km, 40 m, 13 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice C 2113491 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
TAP0655 Sotonová Šárka KOB TRETRA Praha B zapůjčit 100 Kč
KNC0555 Ludvíková Alice Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 60 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole B 2079497 60 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 2079493 60 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice C 2099495 60 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 2080902 60 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 60 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha C 336137 60 Kč
SOB0550 Němcová Magdaléna SOBSA C zapůjčit 100 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 60 Kč
DKP0653 Duhová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086467 60 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 100 Kč
24C0650 Andrade Miriam OK Vršovice 2800322 60 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga B 2096266 60 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 60 Kč
DOB0661 Mácová Štěpánka KOB Dobruška C 2088190 60 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory C 416181 60 Kč
28Z0550 Hudčeková Klára Neregistrovaná 2124804 60 Kč
MFP0650 Pangracová Anna VŠSK MFF UK Praha C 218784 60 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga B 2102851 60 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga B 2099524 60 Kč
FSP0653 Svobodová Adriana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116476 60 Kč
FSP0650 Maříková Alžběta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 60 Kč
PGP0654 Vozábalová Hana SK Praga B 2106747 60 Kč
DKP0650 Siebertová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 886251 60 Kč
ROU0550 Dobiášová Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2099520 60 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 60 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš C 2080957 60 Kč
DOR0553 Hrdličková Klára OK Dobříš C 2104707 60 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 60 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš C 2104705 60 Kč
DOR0750 Mirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 60 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 60 Kč
DOR0659 Šáchová Magdalena OK Dobříš C 2111608 60 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 60 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 60 Kč
RIC0656 Michalská Sára OB Říčany C 2096230 60 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 60 Kč
RIC0653 Růžičková Ema OB Říčany C 361931 60 Kč
RIC0657 Vláčilová Anna OB Říčany C 52857 60 Kč
MFP0550 Blahutová Martina VŠSK MFF UK Praha B 53611 60 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 60 Kč
2.46 km, 75 m, 18 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka C 2103705 60 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka C 04641 60 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 60 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice C 2103294 60 Kč
VSP0352 Berounská Adéla USK Praha C 7202884 60 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB TRETRA Praha A 2088202 60 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole B 2083385 60 Kč
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 60 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 2079492 60 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla VŠSK MFF UK Praha B 428269 60 Kč
DKP0460 Ripplová Emma Oddíl OB Kotlářka C 2112752 60 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 60 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 60 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga C zapůjčit 100 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 60 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 100 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 60 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 60 Kč
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 2099529 60 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 60 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš C 2050483 60 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 60 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš A 2045307 60 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 60 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 60 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 60 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany B 2085564 60 Kč
RIC0457 Vláčilová Barbora OB Říčany C 52859 60 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 60 Kč
ZVO0454 Švejdová Eliška OB SK Zvole C 2023955 60 Kč
SKV0351 Řeháková Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary B 7202893 60 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C 2075612 90 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 60 Kč
2.47 km, 90 m, 16 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky C 2069045 100 Kč
ROZ0250 Chalupová Aneta OK Roztoky C 2092423 100 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 100 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha A 8653088 100 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga C 1418751 100 Kč
VSP0256 Berounská Anna USK Praha C 7202895 100 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB TRETRA Praha B 1418760 100 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB TRETRA Praha B 1418759 100 Kč
PGP0254 Černá Aneta SK Praga C 2106727 100 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 100 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 2080901 100 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 100 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 100 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 100 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 100 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 100 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 100 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 100 Kč
KAM0257 Selucká Alžběta OK Kamenice C 2083407 100 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga C 7207774 100 Kč
3.31 km, 75 m, 21 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 100 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 100 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 100 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 7205027 100 Kč
ROZ9950 Klinkerová Magdaléna OK Roztoky C 7209448 100 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný C 219276 100 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga C 2080975 100 Kč
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 9888 100 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 100 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2060261 100 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany A 2031355 100 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka B 2094474 100 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 100 Kč
2.81 km, 75 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 100 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 100 Kč
DKL8550 Gottvaldová Denisa KOB Kladno C 2106734 100 Kč
TAP9054 Káninská Markéta KOB TRETRA Praha C 361934 100 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 100 Kč
46X8800 Jurgová Martina Krutě Kruté Krůty 2087707 100 Kč
6YC8951 Šlégrová Stanislava Neregistrovaní 100 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB TRETRA Praha C 2080987 100 Kč
ROZ9553 Zajícová Kateřina OK Roztoky C 1420234 100 Kč
PGP8853 Marečková Edita SK Praga C 52106 100 Kč
4.36 km, 105 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 100 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB TRETRA Praha R 7779755 100 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 100 Kč
SCP7555 Petráňová Jana OK Sparta Praha C 301357 100 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB TRETRA Praha C 232158 100 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 100 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 100 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar VŠSK MFF UK Praha C 443075 100 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 100 Kč
DKP5753 Setínková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8945 100 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 7300087 100 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 100 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 100 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 100 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 100 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB TRETRA Praha C 2092438 100 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 100 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 100 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB TRETRA Praha C 232132 100 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 100 Kč
KAM9853 Sheshikova Anastasia OK Kamenice A 1600872 100 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 100 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
DKP9052 Setínková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 100 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 100 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 100 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 100 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 7208324 100 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 100 Kč
VSP9051 Němečková Hana USK Praha C 53013 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 100 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB TRETRA Praha C 416010 100 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 100 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 100 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 100 Kč
6IC9050 Hlaváčová Anna Ner Sinkovsky 2067975 100 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 100 Kč
SJC8952 Fujáčková Ivana Sportcentrum Jičín E 897345 100 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha C 2087687 100 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 100 Kč
2.89 km, 105 m, 17 kontrol
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1417125 100 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 100 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 100 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 100 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 2051485 100 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 100 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 100 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 100 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 100 Kč
TAP7950 Sotonová Jitka KOB TRETRA Praha 301182 100 Kč
EKP7955 Seidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 7207365 100 Kč
TAP7552 Siegerová Lucie KOB TRETRA Praha C 51850 100 Kč
KNC7801 Ludvíková Katarina Sokol Kostelec n. Č. l. 438604 100 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB TRETRA Praha C 1418756 100 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 100 Kč
PGP7558 Forštová Jitka SK Praga C 440405 100 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 100 Kč
DKP8051 Izdná Petra Oddíl OB Kotlářka C 2103714 100 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 100 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 100 Kč
UVP7450 Bohatá Pavla Slovan Praha C 7920 100 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 100 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 100 Kč
SOB7550 Němcová Barbora SOBSA C zapůjčit 140 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 100 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 100 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 100 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 100 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 100 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 100 Kč
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C 2102812 100 Kč
24C7550 Andrade Milena OK Vršovice 2081371 100 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 100 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 100 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 100 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 100 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 100 Kč
TJP8250 Berglová Lucie TJ Sokol Troja C 8631577 100 Kč
OKP7454 Bezpalcová Zuzana SK OK 24 Praha C 232137 100 Kč
DKP7852 Hladíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2092421 100 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 100 Kč
9GX7700 Chmelařová Zuzana Chmelíci 2106887 100 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 100 Kč
FSP7351 Maříková Markéta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 100 Kč
ROU7951 Havláková Daniela SKOB Roudnice nad Labem C 51434 100 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 100 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2099485 100 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 100 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 100 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 100 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 100 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 100 Kč
RIC7299 Hudosová Gabriela OB Říčany C 2056283 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 100 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 100 Kč
RIC8050 Krumlovská Barbora OB Říčany C 2049650 100 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 100 Kč
RIC7351 Růžičková Lucie OB Říčany C 331656 100 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 100 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 100 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka VŠSK MFF UK Praha C 51928 100 Kč
3LC7450 Stauchová Iva Lipaňáci 7201201 100 Kč
2.46 km, 75 m, 18 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 100 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 100 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 100 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 100 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 100 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 100 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 100 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 100 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 100 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 100 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 100 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 100 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 100 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 100 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB TRETRA Praha C 2081352 100 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 100 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB TRETRA Praha C 232161 100 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB TRETRA Praha C 2092376 100 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 100 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 100 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 100 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB TRETRA Praha C 442851 100 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 100 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 100 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 100 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 100 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 100 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 9101705 100 Kč
MFP6850 Forstová Lenka VŠSK MFF UK Praha C 2079501 100 Kč
DKL7153 Surkova Nadežda KOB Kladno C 2060437 100 Kč
KNC7151 Dobešová Monika Sokol Kostelec n. Č. l. C 52256 100 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 100 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 100 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 100 Kč
PGP6153 Tichovská Jitka SK Praga C 53005 100 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 100 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 100 Kč
6YC6750 Hrubá Veronika Neregistrovaní 2080907 100 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 100 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 100 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 100 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 100 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 100 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 100 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 100 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 100 Kč
NNN6969 Hájková Soňa Neregistrovaní (NNN) 436409 100 Kč
SOB7152 Hadačová Pavla SOBSA C 2113485 100 Kč
TAP5951 Hermannová Marta KOB TRETRA Praha C 416003 100 Kč
2.09 km, 45 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 100 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 232190 100 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB TRETRA Praha C 53641 100 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 100 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 100 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 100 Kč
1.79 km, 35 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MKP5150 Zemánková Eva SK GORDIC Praha Kačerov C 51697 60 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 60 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 60 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 60 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 60 Kč
1.79 km, 35 m, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 60 Kč
1.91 km, 45 m, 10 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 2103707 60 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB TRETRA Praha C 1420233 60 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 7300279 60 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 2088179 60 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2113486 60 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 887932 60 Kč
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole C 2115685 60 Kč
KNC0701 Volek Robin Sokol Kostelec n. Č. l. C 438614 60 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2102709 60 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka C 2086453 60 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081385 60 Kč
DKP0811 Izdný Lukáš Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 100 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 60 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 60 Kč
SOB0800 Němec Jaromír SOBSA C zapůjčit 100 Kč
DKP0714 Vostrý Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2086459 60 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2086469 60 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 60 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 60 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB TRETRA Praha C 2060250 60 Kč
ZVO0701 Hlaváček Jan OB SK Zvole C 2106883 60 Kč
PGP0803 Priehoda Erik SK Praga C 2113420 60 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 60 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB TRETRA Praha C 2085632 60 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103722 60 Kč
LBE0700 Skála Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 52316 60 Kč
LBE0701 Gärtner Václav TJ Lokomotiva Beroun C 52974 60 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 2106731 60 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný C zapůjčit 100 Kč
KAM0802 Hylmar Vojtěch OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný C 2099522 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2800931 60 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 60 Kč
FSP0708 Svoboda Fabián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116495 60 Kč
PGP0904 Vozábal David SK Praga C zapůjčit 100 Kč
JES0700 Miller Tomáš OK Rakovník 7207882 60 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 60 Kč
DOR0903 Koma Lukáš OK Dobříš C 2104702 60 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 60 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš C 2104694 60 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš C 2050495 60 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 60 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 2102547 60 Kč
RIC0703 Krumlovský Vojtěch OB Říčany C 2073698 60 Kč
RIC0705 Němeček Štěpán OB Říčany C 2085615 60 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 60 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 60 Kč
NNN0816 Plecitý Matouš Neregistrovaní (NNN) 52761 60 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 60 Kč
3.32 km, 30 m, 12 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP1000 Bašus Ondřej OK Sparta Praha C 51554 60 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 60 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice C 2116478 60 Kč
5FX0700 Svoboda Filip MMOB Praha 2120069 60 Kč
EKP1108 Seidl Marek VŠTJ Ekonom Praha C 51610 60 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 60 Kč
KRL0901 Kříž Matěj Kometa Kralovice C 2090857 60 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB TRETRA Praha C 2113483 60 Kč
DKP0906 Franěk Adam Oddíl OB Kotlářka C 2086461 60 Kč
DKP0905 Dvořák Patrik Oddíl OB Kotlářka C 2086463 60 Kč
MFP0901 Forst Albert VŠSK MFF UK Praha C 410727 60 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086458 60 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 232490 60 Kč
PGP1001 Darmovzal Šimon SK Praga C 2113498 60 Kč
HCE0800 Kolenec Jan TJ Hostivice C 1421906 60 Kč
TAP1001 Nitsch Ondřej KOB TRETRA Praha zapůjčit 100 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 60 Kč
ZVO0901 Hlaváček Karel OB SK Zvole C 2116191 60 Kč
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 246850 60 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 2102804 60 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
DOR0807 Doležal Jakub OK Dobříš C 2104710 60 Kč
DOR0905 Foršt Bruno OK Dobříš 2058510 60 Kč
DOR0906 Hladký Vojtěch OK Dobříš C 2104703 60 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 60 Kč
DOR0808 Kubeček Tomáš OK Dobříš C 2104693 60 Kč
LOU0701 Měrka Nikola SK Moravan Louňovice zapůjčit 100 Kč
MFP0701 Pavlů Matěj VŠSK MFF UK Praha C 1418769 60 Kč
RBK0830 Motejzlík Prokop SK Radioklub Blansko 0 60 Kč
RBK0831 Pokorný Vojtěch SK Radioklub Blansko 0 60 Kč
ZVO0902 Švejda Jáchym OB SK Zvole C 53535 60 Kč
NNN1415 Dostál Jorik Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 100 Kč
2.26 km, 60 m, 15 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 60 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 60 Kč
TAP0605 Tofel Šimon KOB TRETRA Praha C 2113396 60 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C 2099497 60 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 2115077 60 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 2099508 60 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB TRETRA Praha B 2103723 60 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 60 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 60 Kč
DKP0601 Izdný Vít Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 100 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha B 2035710 60 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB TRETRA Praha B 7207616 60 Kč
JES0600 Urbanec Václav OK Rakovník C 8808 60 Kč
JES0601 Berki Lucián OK Rakovník C 8809 60 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 232246 60 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice C 1398989 60 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně B 1421915 60 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný C 2075658 60 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 60 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 60 Kč
KPY0503 Vaňha Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 60 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 60 Kč
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 7995 60 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka C 51793 60 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 60 Kč
FSP0601 Klepetko Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 60 Kč
JES0602 Vaníček Viktor OK Rakovník C 60 Kč
JES0604 Šafařík Josef OK Rakovník 237000 60 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 100 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2104706 60 Kč
DOR0509 Forsterevicz Ondřej OK Dobříš 2113413 60 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2080952 60 Kč
DOR0501 Hronza Štěpán OK Dobříš C 2067307 60 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 60 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 2042521 60 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2049645 60 Kč
RIC0507 Krumlovský Tomáš OB Říčany C 2073699 60 Kč
KAM0500 Mišoň Daniel OK Kamenice C 2084943 60 Kč
2.71 km, 55 m, 18 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 60 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 7941 60 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 60 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 7209480 60 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha B 2075608 60 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB TRETRA Praha B 2081357 60 Kč
ZVO0400 Kačer Jakub OB SK Zvole C 2115679 60 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB TRETRA Praha B 2092402 60 Kč
KNC0303 Kozadajev Adam Sokol Kostelec n. Č. l. C 224867 60 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 60 Kč
UVP0400 Bohatý Jan Slovan Praha C 7915 60 Kč
SOB0400 Němec Marek SOBSA C zapůjčit 100 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB TRETRA Praha B 7207629 60 Kč
DKL0402 Surkov Jury KOB Kladno C 2070405 60 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 60 Kč
TAP0401 Šťastný Tomáš KOB TRETRA Praha C 2103235 60 Kč
DKL0401 Pinkava František KOB Kladno 2051546 60 Kč
DKL0410 Korynta Martin KOB Kladno 428223 60 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 60 Kč
ZVO0502 Jelínek Tomáš OB SK Zvole C 301533 60 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 60 Kč
DOR0302 Forsterevicz Matouš OK Dobříš C 2104708 60 Kč
DOR0411 Herynek Jan OK Dobříš C 2044894 60 Kč
DOR0300 Hronza Jakub OK Dobříš C 2067309 60 Kč
DOR0304 Ouška Filip OK Dobříš C 2050486 60 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 60 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 60 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 60 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 2085605 60 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany B 2069053 60 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096235 60 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 60 Kč
KAM0407 Podzemský Lukáš OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
3.51 km, 85 m, 21 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 100 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 100 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka C 1421299 100 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 100 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 100 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB TRETRA Praha A 2080913 100 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 682695 100 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 100 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 100 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 100 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 100 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 100 Kč
ROZ0100 Felkel Jonáš OK Roztoky C 2069043 100 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 100 Kč
DKL0104 Surkov Aleksandr KOB Kladno C 2070409 100 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 2023808 100 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 100 Kč
TAP0106 Šťastný Petr KOB TRETRA Praha C 7207779 100 Kč
DKP0106 Tesařík Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 2095931 100 Kč
6YC0200 Hrubý František Neregistrovaní 2115729 100 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 100 Kč
ZVO0102 Brachtl Adam OB SK Zvole C 887903 100 Kč
DKP0211 Siebert Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 888632 100 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 2044898 100 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2096270 100 Kč
PGP0204 Kolský Pavel SK Praga B 2075683 100 Kč
4.36 km, 110 m, 23 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0010 Rohlík Matěj KOB TRETRA Praha C 1420751 100 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 2102784 100 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš B 2058503 100 Kč
TAP0013 Fenton Adam KOB TRETRA Praha C zapůjčit 140 Kč
3.31 km, 75 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 100 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 100 Kč
PGP9903 Ždimera Jan SK Praga B 336710 100 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 100 Kč
KTA9201 Hudeček Petr SK Kotnov Tábor C 410750 100 Kč
2PX7800 Zapletal Jan PGP-PHI zapůjčit 140 Kč
2PX8800 Odstrčil Petr PGP-PHI zapůjčit 140 Kč
5.20 km, 150 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(88)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 100 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 100 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB TRETRA Praha A 7779702 100 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 100 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB TRETRA Praha C 232187 100 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 100 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 100 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 2051487 100 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 100 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice 7205005 100 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 100 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 100 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 100 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 100 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 100 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB TRETRA Praha C 887637 100 Kč
MFP6700 Siegl Roman VŠSK MFF UK Praha C 443101 100 Kč
TAP8706 Cikhardt Jakub KOB TRETRA Praha C 232143 100 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 100 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 100 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 100 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 100 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 100 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 100 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 100 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 100 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 100 Kč
DKP7203 Vojtík Petr Oddíl OB Kotlářka C 51870 100 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 100 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 100 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 100 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 100 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 100 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 100 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 100 Kč
SPC7312 Lebeda Dušan SPORTICUS team C 51596 100 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 100 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 100 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga E 681882 100 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 100 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 100 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír VŠSK MFF UK Praha C 51712 100 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 100 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 232739 100 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 100 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 100 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 100 Kč
MKP8800 Maška Marek SK GORDIC Praha Kačerov C 336744 100 Kč
DKL7400 Surkov Ivan KOB Kladno C 2070411 100 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 100 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 100 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 100 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 515110 100 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 100 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 100 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 100 Kč
MFP7808 Král Aleš VŠSK MFF UK Praha C 887613 100 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 100 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 100 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 100 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 100 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 100 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB TRETRA Praha C 7778511 100 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 100 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 100 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 100 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 100 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB TRETRA Praha C 515469 100 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 100 Kč
17L9500 Nakvosas Gytis (LTU) OK Azuolas 1394123 100 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 100 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 100 Kč
KTA8901 Krška Vojtěch SK Kotnov Tábor C 2080931 100 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 51568 100 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 100 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB TRETRA Praha C 515433 100 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 2104701 100 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 100 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering R 682340 100 Kč
RIC9800 Černohorský Mikuláš OB Říčany B 2069051 100 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 100 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9491 100 Kč
MFP7301 Blahuta Marek VŠSK MFF UK Praha C 897349 100 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 100 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 100 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 100 Kč
3.51 km, 85 m, 21 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 100 Kč
JPV7307 Vláčil Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 887622 100 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 100 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 100 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 100 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 100 Kč
PGP7406 Přibík Martin SK Praga C 682331 100 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 100 Kč
ROZ7500 Svoboda Jiří OK Roztoky C 7205040 100 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 7209464 100 Kč
PGP8100 Doležal Martin SK Praga C 1700081 100 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 41365 100 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 100 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 100 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 100 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 100 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 100 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 100 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 100 Kč
SOB7500 Němec Jan SOBSA C zapůjčit 140 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 140 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 100 Kč
4WX7800 Michálek Josef DREAM TEAM JENEČ 682627 100 Kč
TJP7801 Bergl Tomáš TJ Sokol Troja C 7202860 100 Kč
DKP7401 Hladík Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 2087701 100 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 100 Kč
9GX7200 Chmelař Bohumil Chmelíci 2111706 100 Kč
RBK7215 Šindelka Antonín SK Radioklub Blansko C 2060227 100 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 100 Kč
ROU7904 Šlapánek René SKOB Roudnice nad Labem C 51436 100 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 100 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 100 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 100 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 100 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 100 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš 2058502 100 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 100 Kč
DOR8001 Matys Jan OK Dobříš C 2104704 100 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
RIC7703 Michalský Richard OB Říčany C 2092426 100 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 100 Kč
RIC7401 Polívka Petr OB Říčany C 2073693 100 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 100 Kč
MFP7704 Pavlů Jiří VŠSK MFF UK Praha C 8098 100 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 100 Kč
PGP7610 Svatý Jakub SK Praga C 7207869 100 Kč
3LC7300 Stauch Michal Lipaňáci 7204524 100 Kč
KAD7101 Řehák Miroslav Originální Vivalín Team Kadaň C 7207367 100 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 100 Kč
3.31 km, 75 m, 21 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 100 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 100 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB TRETRA Praha C 7209455 100 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 100 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 100 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 100 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB TRETRA Praha C 682651 100 Kč
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB TRETRA Praha C 515440 100 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 100 Kč
DKL7200 Kohout Zdeněk KOB Kladno C 2116190 100 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 100 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 100 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 100 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 100 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 100 Kč
MFP6301 Forst Libor VŠSK MFF UK Praha C 1418752 100 Kč
TAP7200 Černý Daniel KOB TRETRA Praha 2103742 100 Kč
JES7001 Bílý Milan OK Rakovník C 7208235 100 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 100 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 100 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 100 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 100 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 100 Kč
MFP6401 Suk Jiří VŠSK MFF UK Praha C 515016 100 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 100 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní (NNN) 232173 100 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 100 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 100 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 100 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 100 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 100 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 100 Kč
FSP7200 Mařík Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 100 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 100 Kč
MFP6300 Hric Jan VŠSK MFF UK Praha C 515200 100 Kč
ZVO6902 Brachtl Daniel OB SK Zvole C 887907 100 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 100 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš 2120631 100 Kč
NNN6565 Šlechta Evžen Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 140 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 100 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 100 Kč
TAP6301 Hermann Petr KOB TRETRA Praha C 232133 100 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 100 Kč
2.47 km, 90 m, 16 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 100 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 100 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 100 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 100 Kč
7VX5400 Vávra Petr StillAliveCZ 100 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 100 Kč
SOB5501 Zákostelecký František SOBSA C 7207854 100 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 100 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 100 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 100 Kč
DKP6000 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 981822 100 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 100 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 100 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 100 Kč
81C5400 Kotulán Jiří Cirkus Čakovice 2099493 100 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 100 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7210122 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 100 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2104700 100 Kč
HCE6100 Štětina Jiří TJ Hostivice C 49154 100 Kč
2.27 km, 55 m, 16 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 60 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 60 Kč
MKP4900 Čenovský Jiří SK GORDIC Praha Kačerov C 51667 60 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 60 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 60 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 60 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 60 Kč
UVP4700 Klimánek Miloslav Slovan Praha C 7906 60 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 60 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 60 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 60 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 60 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 60 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 60 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 60 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 60 Kč
KAM5200 Paldus Petr OK Kamenice zapůjčit 100 Kč
1.79 km, 35 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4201 Šubrt Václav TJ Sokol Troja C 428292 60 Kč
TJP4200 Veselý Radko TJ Sokol Troja C 2092395 60 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 60 Kč
DKP3800 Ďurčat Jozef Oddíl OB Kotlářka C 51763 60 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 60 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 60 Kč
3.32 km, 30 m, 12 kontrol
(68)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 60 Kč
SCP1450 Vrabcová Olívie OK Sparta Praha C 51558 60 Kč
SCP1250 Bašusová Olga OK Sparta Praha C 51561 60 Kč
SCP1200 Petráň Lukáš OK Sparta Praha C 301359 60 Kč
KAM1151 Pokorná Elen OK Kamenice C 2118482 60 Kč
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice zapůjčit 100 Kč
LOU1200 Šunka Hubert SK Moravan Louňovice zapůjčit 100 Kč
LOU7550 Šunková Karolína SK Moravan Louňovice 60 Kč
LPM1250 Schrage Anna Walravina OK Lokomotiva Plzeň C 60 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 60 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2086464 60 Kč
TZL1301 Beran Matouš SKOB Zlín C 60 Kč
DKP1251 Collis Emma Oddíl OB Kotlářka C 202233 60 Kč
KNC0901 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. 52264 60 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka 2086454 60 Kč
FSP1200 Nitsch Lukáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 60 Kč
DKP0812 Karych Alexander Oddíl OB Kotlářka 2086455 60 Kč
DKP1353 Karychová Renée Oddíl OB Kotlářka 2086456 60 Kč
DKP1053 Doláková Hana Oddíl OB Kotlářka C 2086466 60 Kč
DKP1351 Izdná Helena Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 100 Kč
DKP0751 Sanna Vivian Oddíl OB Kotlářka C 887925 60 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 60 Kč
HCE1300 Pinkr Jan TJ Hostivice C 2113504 60 Kč
KAM7751 Rejšková Blanka OK Kamenice C 2103702 60 Kč
SPC1150 Vítová Marianne SPORTICUS team C 515154 60 Kč
SPC1300 Vít Damien SPORTICUS team C 515003 60 Kč
SPC8450 Vítová Markéta SPORTICUS team C 515125 60 Kč
DKL1101 Lukavský Vít KOB Kladno C 336741 60 Kč
DKP1004 Zákoucký Václav Oddíl OB Kotlářka 2086468 60 Kč
59Z1300 Darmovzal Marek Uhříněves 2113358 60 Kč
MFP1201 Král Eduard VŠSK MFF UK Praha 52139 60 Kč
DKP1050 Cajthamlová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086470 60 Kč
DKP1250 Cajthamlová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2092360 60 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB TRETRA Praha C 2103246 60 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 60 Kč
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci C 53459 60 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 60 Kč
DOB1050 Mácová Barbora KOB Dobruška C 2113513 60 Kč
3BX1250 Michálková Veronika ČaČua 53606 60 Kč
3BX1400 Michálek Bonifác ČaČua zapůjčit 100 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 2103787 60 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 60 Kč
DKP1102 Hladík Filip Oddíl OB Kotlářka C 2096233 60 Kč
MFP1051 Pangrácová Eva VŠSK MFF UK Praha C 2103268 60 Kč
TAP0909 Kamenický Pavel KOB TRETRA Praha zapůjčit 100 Kč
NNN0002 Němcová Roza Neregistrovaní (NNN) 7210118 60 Kč
TAP0845 Ryppelová Anna KOB TRETRA Praha 2124784 60 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
FSP2222 Geffertová Marta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2092388 60 Kč
ZVO1250 Mikulová Stella OB SK Zvole C 2116193 60 Kč
TAP1300 Holata Vojtěch KOB TRETRA Praha 2115740 60 Kč
ROU1301 Havlák Tobiáš SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 100 Kč
SLA1151 Václavíková Anna SKOB Slaný C zapůjčit 100 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099506 60 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 2099514 60 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 2111602 60 Kč
NNN0777 Šuráňová Hedvika Neregistrovaní (NNN) 2088714 60 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 60 Kč
SCP1350 Khelová Bára OK Sparta Praha C 416140 60 Kč
ZVO1401 Mikulová Laura OB SK Zvole 538632 60 Kč
DKP0909 Bárta Jáchym Oddíl OB Kotlářka zapůjčit 100 Kč
FSP0705 Nahi Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 60 Kč
TJP1100 Bergl Jonáš TJ Sokol Troja 07904 60 Kč
TJP1450 Berglová Amálie TJ Sokol Troja 2113488 60 Kč
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C zapůjčit 100 Kč
NNN0894 Čižinská Nikola Neregistrovaní (NNN) 60 Kč
NNN1094 Čižinská Kristýna Neregistrovaní (NNN) 60 Kč
NNN1194 Švehlová Jaroslava Neregistrovaní (NNN) 60 Kč
2.12 km, 55 m, 13 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 60 Kč
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 60 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 60 Kč
VSP7257 Berounská Helena USK Praha C 411611 60 Kč
VSP7203 Berounský Petr USK Praha C 2103777 60 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 60 Kč
6YC7151 Černá Marcela Neregistrovaní 2113445 60 Kč
8AX7000 Mertlová Helena Neregistrovaní - Helena Mertlová zapůjčit 100 Kč
8AX9500 Mertl Michal Neregistrovaní - Helena Mertlová zapůjčit 100 Kč
HCE8200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1421894 60 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 60 Kč
KNC0401 Dobešová Marie Sokol Kostelec n. Č. l. 52259 60 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 60 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 60 Kč
HCE7450 Kolencová Marta TJ Hostivice C 1421899 60 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 60 Kč
99Z7800 Priehodová Kateřina Lísteček zapůjčit 100 Kč
3BX8350 Michálková Michaela ČaČua 2120649 60 Kč
DKP7353 Daňková Daniela Oddíl OB Kotlářka zapůjčit 100 Kč
LBE6850 Skálová Petra TJ Lokomotiva Beroun C 52976 60 Kč
KTA8851 Kršková Lenka SK Kotnov Tábor C 232351 60 Kč
TAP8100 Holata Radek KOB TRETRA Praha C 2067966 60 Kč
DOR8000 Füllsack David OK Dobříš 2090856 60 Kč
DOR7451 Koubková Daniela OK Dobříš 2073728 60 Kč
DOR7851 Kučerová Bára OK Dobříš 2044892 60 Kč
DOR7350 Mirčeva Lenka OK Dobříš C 2082940 60 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 60 Kč
RIC7852 Stoklasová Kamila OB Říčany C 2096252 60 Kč
TAP0050 Hofmanová Alžběta KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 60 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 60 Kč
3.01 km, 110 m, 19 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy 2118474 100 Kč
SCP8250 Vrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 100 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 100 Kč
JPV7757 Vláčilová Kateřina Oddíl OS SK Prostějov C 09943 100 Kč
28Z8150 Dubská Radka Neregistrovaná 100 Kč
KNC7800 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. 515078 100 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB TRETRA Praha C 2111618 100 Kč
VSP6550 Kosíková Helena USK Praha C 9101184 100 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 2070890 100 Kč
HCE7350 Hradilová Katarína TJ Hostivice C 49153 100 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie VŠSK MFF UK Praha C 410387 100 Kč
TAP8000 Šubrt Evžen KOB TRETRA Praha C 2085631 100 Kč
3BX8000 Michálek Jan ČaČua 2099517 100 Kč
NNN0001 Došla Jan Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 140 Kč
28C7400 Štěpová Dana Neregistrovaní Štěpovi 2099486 100 Kč
6KC9500 Bláha David Neregistrovaný zapůjčit 140 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 100 Kč
8RC7300 Paulů Robert BZP zapůjčit 140 Kč
DOR7401 Bašta Jaroslav OK Dobříš 2112756 100 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš 2113394 100 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš 2082932 100 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš 2115078 100 Kč
7VX8650 Vávrová Rút StillAliveCZ zapůjčit 140 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 100 Kč
RIC0510 Němeček Matouš OB Říčany C 2080984 100 Kč
RIC7452 Němečková Michaela OB Říčany C 2080986 100 Kč
RIC7602 Pokorný Stanislav OB Říčany 2073680 100 Kč
VSP6101 Jedlička Jan USK Praha C 52272 100 Kč
SCP7850 Khelová Petra OK Sparta Praha C 416140 100 Kč
FSP8465 Cincibusová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8665 100 Kč
4.84 km, 105 m, 25 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 100 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB TRETRA Praha C 442867 100 Kč
TAP8300 Bolf Vojtěch KOB TRETRA Praha 2118471 100 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 100 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 100 Kč
5EZ8400 Doležal Jan Neregistrovaní - Doležal 53008 100 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 100 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 100 Kč
SPC7200 Vít David SPORTICUS team C 7204503 100 Kč
PFP5900 Přibyl Ivan VŠSK PedF UK Praha C 49808 100 Kč
PFP6950 Přibylová Eva VŠSK PedF UK Praha C 411773 100 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB TRETRA Praha C 9527 100 Kč
6YC8701 Fojtů Petr Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
28C7401 Štěp Adam Neregistrovaní Štěpovi 2106876 100 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 100 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB TRETRA Praha C 53640 100 Kč
DOR7800 Hronza Jan OK Dobříš C 2067308 100 Kč
DOR7702 Koma Vít OK Dobříš 2050487 100 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 100 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 100 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš 2092439 100 Kč
RIC7901 Kindl Jiří OB Říčany C 2049633 100 Kč
RIC7303 Kohoutek Jan OB Říčany C 2096228 100 Kč
KAM7151 Vilhumová Lucie OK Kamenice zapůjčit 140 Kč
9JC7900 Paldusová Daniela neregistrovaní - Všenory zapůjčit 140 Kč
celkem přihlášených: 941, vklad: 79170 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.