Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
11.11.2017
Místo konání:
Pohora
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
2.40 km, 85 m, 7 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 50 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 50 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 50 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 50 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2058523 50 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 50 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc C 2069082 50 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 2080978 50 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
TBM0778 Sedláčková Hana KOS TJ Tesla Brno C 50 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno C 2081351 50 Kč
RBK0751 Venerová Ines SK Radioklub Blansko C 2020714 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52619 50 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 50 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 2061840 50 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 50 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno C 2115674 50 Kč
RBKYYYY Hanousková Veronika SK Radioklub Blansko 50 Kč
2.30 km, 90 m, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice B 2069072 50 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko B 2115673 50 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 50 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 50 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 2108904 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 50 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 50 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk C 2108903 50 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 50 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno C 2067204 50 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 50 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno B 2051474 50 Kč
ZBM0558 Mazálková Klára SK Žabovřesky Brno 232419 50 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno C 2111757 50 Kč
ZBM0655 Mazálková Libuše SK Žabovřesky Brno 102 50 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 337648 50 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering B 0 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 301263 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 50 Kč
3.10 km, 125 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 50 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 2102549 50 Kč
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering A 9201326 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 50 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno C 8635873 50 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc C 2124801 50 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno B 2094532 50 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 2103673 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering B 406938 50 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 50 Kč
UBM0451 Čelechovská Radka MENISKOS Brno C 2049602 80 Kč
4.40 km, 125 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 2061817 80 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 80 Kč
ZBM0252 Bašeová Klára SK Žabovřesky Brno B 2092389 80 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 2067328 80 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 2092433 80 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 80 Kč
5.30 km, 135 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9952 Utíkalová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 80 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko B 2111809 80 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 1421909 80 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering B 7203336 80 Kč
6.60 km, 200 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno 2125377 80 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 80 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 80 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8849 80 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 80 Kč
TBM8870 Chromá Adéla KOS TJ Tesla Brno C 888602 80 Kč
PTE8350 Krejčí Lenka TJ Sokol Ptení C 52485 80 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2121006 80 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 80 Kč
ZBM8379 Křístková Veronika SK Žabovřesky Brno C 52865 80 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 9201069 80 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 80 Kč
PTE8750 Cetkovská Tereza TJ Sokol Ptení C 2109697 80 Kč
8XC8650 Drašarová Eva NER- Neregistrovani 2102719 80 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 2020737 80 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 80 Kč
5.30 km, 135 m, 10 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 80 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 80 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 80 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 80 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 80 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB Start Blansko C 8007503 80 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 80 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 80 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 80 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 80 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 80 Kč
TBM7658 Klíčová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2083409 80 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov 2080974 80 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB Start Blansko C 53205 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 80 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 80 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Žabovřesky Brno C 2051480 80 Kč
ZBM7653 Chmelíková Gabriela SK Žabovřesky Brno C 2115672 80 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 80 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 80 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 80 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 80 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 80 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 80 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 80 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 80 Kč
4.80 km, 125 m, 11 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 80 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 682075 80 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 80 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 80 Kč
JPV6677 Uchytilová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 52863 80 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 80 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 80 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 80 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 80 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 80 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 9102082 80 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 80 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 80 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 80 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 80 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 80 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 80 Kč
3.50 km, 100 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 80 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 80 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 80 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 80 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 80 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 80 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 80 Kč
JPV5757 Dudíková Eva Oddíl OS SK Prostějov C 307335 80 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 80 Kč
2.20 km, 85 m, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 232730 50 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 50 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 50 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 50 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 50 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2103778 50 Kč
TBM0812 Caha Michal KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 50 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno C 2092361 50 Kč
ZBM0708 Chmelík Robert SK Žabovřesky Brno C 434832 50 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 2103687 50 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 50 Kč
PTE0808 Mikuš Matěj TJ Sokol Ptení C 2102680 50 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 50 Kč
2.30 km, 90 m, 9 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 50 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 50 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov C 428201 50 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 2061789 50 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 50 Kč
TBM0608 Svirák Jonatan KOS TJ Tesla Brno C 2087656 50 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 50 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 49316 50 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno B 2092394 50 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2051511 50 Kč
ZBM0603 Lasota Jan SK Žabovřesky Brno C 2067241 50 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2061850 50 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno C 1403415 50 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 9132 50 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 2102553 50 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 428264 50 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 2801025 50 Kč
VBM0602 Šťastný Kristián VSK Mendelu Brno zapůjčit 50 Kč
3.50 km, 115 m, 9 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 50 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko C 2103684 50 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 7202856 50 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108865 50 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 410340 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov 52488 50 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7207618 50 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 50 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 50 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 2042526 50 Kč
ZBM0411 Chmelík Albert SK Žabovřesky Brno C 2085641 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 50 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 50 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 50 Kč
5.60 km, 150 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 80 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 80 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 80 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 80 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 80 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058486 80 Kč
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno B 2049604 120 Kč
UOL0202 Jedzok Vojtěch SOB Olomouc C 2112759 120 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 80 Kč
6.50 km, 215 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 80 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 80 Kč
RBK0002 Berka Otakar SK Radioklub Blansko C 2020715 80 Kč
ZBM9905 Kinc Martin SK Žabovřesky Brno B 9101671 80 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno A 438043 80 Kč
ZBM9908 Bžatek Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2042540 80 Kč
9.90 km, 260 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 80 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 80 Kč
PLU8100 Začal Martin TJ SOKOL Plumlov C zapůjčit 80 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 80 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 80 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 80 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 80 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 80 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 80 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 501884 80 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 80 Kč
NNN9500 Šrom Jakub Neregistrovaní (NNN) 2042538 80 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 80 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 80 Kč
TBM8841 Chromý Adam KOS TJ Tesla Brno E 896975 80 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 80 Kč
25H7100 Tornai Szabolcs (HUN) Tabáni Spartacus 9127807 80 Kč
ZBM8309 Chvátal Lukáš SK Žabovřesky Brno C 348120 80 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 80 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 80 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 80 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno C 886825 80 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 80 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň C 8252429 80 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 80 Kč
OSN8900 Goncalves Joao SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 80 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 80 Kč
JPV8101 Jurenka Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 210 8915 80 Kč
STE79XX Musil SK SKI-OB Šternberk 80 Kč
JPV8917 Dudík Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52870 120 Kč
6.90 km, 185 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 80 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
JPV8303 Hubáček Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 52843 80 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 80 Kč
ZBM7507 Chmelík Petr SK Žabovřesky Brno C 2115675 80 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 682621 80 Kč
ABM9205 Bouška Tomáš KOB ALFA Brno C 337647 80 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 80 Kč
PTE8204 Mikuš Oldřich TJ Sokol Ptení C 8830 80 Kč
7.60 km, 200 m, 15 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE7700 Martinek Pavel TJ Sokol Ptení C 52740 80 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 7300188 80 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 80 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 80 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 80 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB Start Blansko C 8008112 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
ADA5901 Mareček Jiří OOB Spartak Adamov C 2032120 80 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
XBM7107 Šňupárek Martin PELL´S ABND RACING TEAM 7205008 80 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 80 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 80 Kč
HAV6302 Krhut Libor OB Havířov C 303932 80 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 80 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 80 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 80 Kč
TBM7511 Hájek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53269 80 Kč
TBM6901 Král Jan KOS TJ Tesla Brno C 7200328 80 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 2118494 80 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 80 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 1700079 80 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 80 Kč
JPV8237 Vlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 80 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 80 Kč
ZBM7402 Baše Tomáš SK Žabovřesky Brno C 114 80 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 80 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 80 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 80 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 80 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 80 Kč
RBK7919 Procházka Jan SK Radioklub Blansko 80 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 80 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 80 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 80 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 80 Kč
6.40 km, 175 m, 12 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 80 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 80 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 80 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 80 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 80 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 80 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 80 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 80 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 80 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB Start Blansko C 2102705 80 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 80 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 80 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 80 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov 2080971 80 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 80 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 80 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 80 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 80 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
65X6700 Auermüller Vít Laněk 2088711 80 Kč
AOP6602 Cetl Vladimír Orientační Běh Opava C 307338 80 Kč
ABM6701 Smutný Radek KOB ALFA Brno C 438049 80 Kč
ABM7047 Palát Marek KOB ALFA Brno C 80 Kč
ABM7124 Svoboda Petr KOB ALFA Brno C 49694 80 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 80 Kč
NNN6515 Tužil Petr Neregistrovaní (NNN) 2045249 80 Kč
OOL6303 Konečný Jiří SK Haná orienteering C 342524 80 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 80 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 80 Kč
4.60 km, 155 m, 11 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
65C5900 Fráňa Pavel SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2060222 80 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C zapůjčit 80 Kč
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 80 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 80 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 Kč
SBK6201 Peťovský Jan KOB Start Blansko C 52076 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 80 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 80 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 80 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 80 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 53237 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 80 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 80 Kč
ABM4902 Šnyrch František KOB ALFA Brno C 52521 80 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 80 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 80 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 80 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 7207625 120 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 Kč
3.40 km, 125 m, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 80 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 80 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 80 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 120 Kč
2.20 km, 85 m, 7 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0929 Dostál Lukáš KOB Konice C 2111763 50 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 50 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov 50 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov 50 Kč
JPV0900 Chmelář Filip Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 50 Kč
PLU1000 Slepánek Kryštof TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
TBM1058 Caha Jana KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 50 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53668 50 Kč
ZBM0853 Růžičková Agáta SK Žabovřesky Brno C 104 50 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 50 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Žabovřesky Brno C 2103690 50 Kč
KON0757 Benešová Anežka KOB Konice C 361996 50 Kč
KON0787 Hájková Michaela KOB Konice C 08898 50 Kč
PLU0802 Pustějovský Matyáš TJ SOKOL Plumlov 682345 50 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 50 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 2102681 50 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2102682 50 Kč
2.20 km, 85 m, 7 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 232025 50 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2081370 50 Kč
JPV0909 Matečný Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2075677 50 Kč
KON1062 Dostálová Johana KOB Konice C 361976 50 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 50 Kč
TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno C 2103788 50 Kč
SBK1010 Daněk František KOB Start Blansko 811213 50 Kč
NNN0899 Fučíková Barbora Neregistrovaní (NNN) 2049578 50 Kč
NNN0749 Fučík Tomáš Neregistrovaní (NNN) 2049577 50 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 53273 50 Kč
1XC1200 Skřivanek František Skřivankovi 52592 50 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 50 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 50 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 230663 50 Kč
NNNJAKU Lasota Jakub Neregistrovaní (NNN) 50 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno C 2115684 50 Kč
ZBM1100 Koča František SK Žabovřesky Brno C 2111735 50 Kč
ZBM1260 Chaloupková Klára SK Žabovřesky Brno C 2102805 50 Kč
KON0909 Beneš Jan KOB Konice C 52722 50 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 2020738 50 Kč
NNNMATE Chaloupka Matěj Neregistrovaní (NNN) 50 Kč
NNNFAFA Fráňová Anežka Neregistrovaní (NNN) 446435 50 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051494 50 Kč
RBK1551 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko 49682 50 Kč
RBK1552 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko 50 Kč
RBK1553 Procházková Magda SK Radioklub Blansko 50 Kč
RBK1554 Faggianelli Pavel SK Radioklub Blansko 50 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2111615 50 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 50 Kč
PTE1051 Bábková Amálie TJ Sokol Ptení C 2102683 50 Kč
PTE1000 Příhoda Ondřej TJ Sokol Ptení C 2102684 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 50 Kč
3.20 km, 85 m, 8 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
5RX7000 Matuška Pavel NNN 2801035 50 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 50 Kč
9MX5800 Buráň Zdeněk BzB zapůjčit 50 Kč
9MX7050 Buráňová Hana BzB zapůjčit 50 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 50 Kč
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 50 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2078581 50 Kč
JPV0404 Hrubý Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2078582 50 Kč
JPV7901 Hrubý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2092405 50 Kč
KON0222 Havelka Jan KOB Konice C 52718 50 Kč
3SZ5250 Volencova Ivana Neregistrovaní 2103245 50 Kč
STE1701 Burdová Olga SK SKI-OB Šternberk 50 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 50 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov B 1007537 50 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 50 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 50 Kč
NNNMARE Lasota Marek Neregistrovaní (NNN) 2087636 50 Kč
4ZZ7300 Kurdiovsky Eduard Eda a Pavča zapůjčit 50 Kč
TBM7009 Dobrovolný Vladimír KOS TJ Tesla Brno 2083370 50 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory A 331363 50 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 50 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 50 Kč
5JZ9600 Borkovcová Lenka LeTom zapůjčit 50 Kč
ZBM7303 Urbánek Petr SK Žabovřesky Brno C 2103688 50 Kč
ZBM7850 Vršková Dagmar SK Žabovřesky Brno C 2094515 50 Kč
8XC8400 Drašar Martin NER- Neregistrovani 2102691 50 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 0 50 Kč
NNNFPFP Fráňa Petr Neregistrovaní (NNN) 50 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 50 Kč
SSU6750 Tichá Daniela SK Severka Šumperk C 50 Kč
PTE8365 Mikušová Ivana TJ Sokol Ptení C 8831 50 Kč
PTE0152 Fajstlová Adéla TJ Sokol Ptení C 2102713 50 Kč
PTE7375 Mikšíková Kateřina TJ Sokol Ptení C 2102716 50 Kč
OSN9273 Wurzelová Pavlína SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52145 50 Kč
5CZ7200 Musil Radek Dukla Blansko zapůjčit 50 Kč
5MX7700 Bubla Jiří Neregistrovaní - Bubla 2045237 50 Kč
SSU7450 Seidenglanzová Irena SK Severka Šumperk 6713 50 Kč
5.60 km, 150 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
5CZ7300 Novotný Petr Dukla Blansko 2067992 50 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB Start Blansko C 2045244 50 Kč
ZBM7608 Kučera Viktor SK Žabovřesky Brno C 1400413 50 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 8843 50 Kč
NNNFMFM Fráňa Martin Neregistrovaní (NNN) 7260019 50 Kč
VPM8450 Jirková Petra KOS Slavia Plzeň C 8416122 50 Kč
TBM7305 Folprecht Jaroslav KOS TJ Tesla Brno 2801014 50 Kč
celkem přihlášených: 461, vklad: 30990 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.