Přihlášky závodu: Mikulášův kufr

Datum:
05.12.2017
Místo konání:
Srub Gizela, Krčský les
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Kategorie:
ČERTÍCI     ČERTICE     DIBLÍCI     DIBLICE     HOLÁTKA 1     HOLÁTKA 2     LUCIFEŘI     PEKELNICE    
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 0 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 0 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 0 Kč
RBK7215 Šindelka Antonín SK Radioklub Blansko C 247328 0 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 0 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 0 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka C 1421299 0 Kč
OOL8900 Štěpán Marek SK Haná orienteering C 7204996 0 Kč
5QZ8500 Černušák Štěpán 2M zapůjčit 0 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 0 Kč
6YC8503 Korotvička Ondřej Neregistrovaní 7210302 0 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 0 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 0 Kč
OOL8750 Typltová Hana SK Haná orienteering C 7207357 0 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 0 Kč
9XC7050 Fišerová Ester Neregistr 0 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 0 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 0 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 0 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 0 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 0 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 0 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 0 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 0 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 0 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB TRETRA Praha A zapůjčit 0 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga B 1418751 0 Kč
SPC8653 Tučková Dagmar SPORTICUS team 434824 0 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 0 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 0 Kč
7VX7350 Čermáková Monika StillAliveCZ 2118477 0 Kč
5YZ8650 Drudikova Dita Kladiváři zapůjčit 0 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 0 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 9200730 0 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 0 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 0 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky B 2092429 0 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 0 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 0 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 0 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 2099508 0 Kč
DVP0701 Picl František TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly C 682105 0 Kč
DVP0401 Picl Daniel TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly C 440393 0 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB TRETRA Praha C 2096222 0 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 0 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný B 2067945 0 Kč
7VX0500 Čermák Jakub StillAliveCZ 1413333 0 Kč
PGP0406 Ráž Miloslav SK Praga C 9102085 0 Kč
NNN7820 Solár Vojta Neregistrovaní (NNN) 0 Kč
NNN7821 Kozlová Radka Neregistrovaní (NNN) 0 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 0 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 0 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 0 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 0 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky C 2069045 0 Kč
DVP0451 Řeháková Ludmila TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly C 0 Kč
DVP0651 Řeháková Karolina TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly C 0 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 0 Kč
FYD9851 Macháčková Eliška Jizerský klub OB Frýdlant 49995 0 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga C 0 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga B 347887 0 Kč
NNN7813 Kašparová Lucie Neregistrovaní (NNN) 0 Kč
NNN7818 Dovrtělová Marie Neregistrovaní (NNN) Do 0 Kč
NNN7826 Krejčová Julie Neregistrovaní (NNN) 0 Kč
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB TRETRA Praha C 2113483 0 Kč
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 0 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 0 Kč
DVP1202 Řehák Prokop TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly C 0 Kč
5WC1150 Vaníčková Eliška SK Líšná 232892 0 Kč
DVP8001 Hubený Martin TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 515456 0 Kč
PGP1002 Viktora Jan SK Praga C 0 Kč
PGP0753 Viktorová Klára SK Praga C 0 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 0 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 0 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 0 Kč
PGP0904 Vozábal David SK Praga C 0 Kč
SCP1450 Vrabcová Olívie OK Sparta Praha C 0 Kč
SCP1500 Vrabec Adrian OK Sparta Praha C 0 Kč
PGP0902 Dočkal Štěpán SK Praga C 2099504 0 Kč
DVP1001 Šťovíček Jan TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly C 428233 0 Kč
DVP1201 Šťovíček Filip TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly C 428204 0 Kč
MFP0901 Forst Albert VŠSK MFF UK Praha C 410727 0 Kč
NNN7802 Rataj Vít Neregistrovaní (NNN) 0 Kč
NNN7803 Hruška Vojta Neregistrovaní (NNN) 0 Kč
NNN7804 Dostál Jorik Neregistrovaní (NNN) 0 Kč
NNN7805 Poláková Viktorka Neregistrovaní (NNN) 0 Kč
NNN7806 Hubert F. Velek Neregistrovaní (NNN) 0 Kč
NNN7807 Šimík Marek Neregistrovaní (NNN) 0 Kč
NNN7808 Motejzík Prokop Neregistrovaní (NNN) 0 Kč
NNN7809 Tučný Kryštov Neregistrovaní (NNN) 0 Kč
NNN7810 Vaníček Petr Neregistrovaní (NNN) 0 Kč
NNN7811 Smutná Markéta Neregistrovaní (NNN) 0 Kč
NNN7814 Novák Adam Neregistrovaní (NNN) 0 Kč
NNN7815 Polasek Tea Neregistrovaní (NNN) 0 Kč
NNN7816 Weiss Hugo Neregistrovaní (NNN) 0 Kč
DKP1551 Nová Eliška Anna Oddíl OB Kotlářka C 0 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB TRETRA Praha C 2060250 0 Kč
DVP7351 Řeháková Jana TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly C 361962 0 Kč
DVP1002 Lhotský Marek TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 2120627 0 Kč
DVP1250 Lhotská Linda TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 2120663 0 Kč
NNN7819 Košárková Aneta Neregistrovaní (NNN) 0 Kč
5EZ8400 Doležal Jan Neregistrovaní - Doležal 53008 0 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga C zapůjčit 0 Kč
PGP1001 Darmovzal Šimon SK Praga C 2113498 0 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga C 2099527 0 Kč
MFP1053 Nedbalová Magdalena VŠSK MFF UK Praha C 49639 0 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára VŠSK MFF UK Praha C 232648 0 Kč
NNN7822 Pěkná Zuzana Neregistrovaní (NNN) 0 Kč
NNN7824 Exnerová Petra Neregistrovaní (NNN) 0 Kč
NNN7825 Zuzková Jana Neregistrovaní (NNN) 0 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 888639 0 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 232246 0 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 2103707 0 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga B 2096266 0 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 7300279 0 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C 2092354 0 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 0 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 0 Kč
DVP7401 Řehák Jiří TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly C 0 Kč
PGP0607 Čechmánek Václav SK Praga C 8575 0 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 2106731 0 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga B 2102851 0 Kč
PGP0654 Vozábalová Hana SK Praga B 0 Kč
PGP0702 Dočkal Šimon SK Praga C 2099519 0 Kč
NNN7817 Nývlt Mikuláš Neregistrovaní (NNN) 0 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 0 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 0 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga B 2099524 0 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6700 Siegl Roman VŠSK MFF UK Praha C 443101 0 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 0 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 0 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 0 Kč
NNN8800 Slabý Jiří Neregistrovaní (NNN) 1418094 0 Kč
3MX7300 Kratochvíl Daniel DAK 682339 0 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 0 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 0 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 232739 0 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 7209464 0 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 0 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 0 Kč
PGP7711 Dočkal Tomáš SK Praga C 2801008 0 Kč
SHK7503 Prokeš Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7204995 0 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 41365 0 Kč
NNN7812 Drnek Jáchym Neregistrovaní (NNN) 0 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 0 Kč
EKP7408 Kurz Pavel VŠTJ Ekonom Praha 2042503 0 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 0 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 0 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 0 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 0 Kč
3FZ8700 Procházka Šimon OB Nadšenci Praha 0 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 0 Kč
MFP6401 Suk Jiří VŠSK MFF UK Praha C 515016 0 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 0 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 0 Kč
EKP9001 Klemsa Jakub VŠTJ Ekonom Praha C 2118488 0 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 0 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 0 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 0 Kč
46C8200 Plašil Ondra Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 682644 0 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 7205564 0 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 0 Kč
NNN7823 Brtník Adam Neregistrovaní (NNN) 0 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 0 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 0 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 7205027 0 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 7209350 0 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 0 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSS Přírodověda Praha C 8565 0 Kč
SPC7651 Akrmanová Jitka SPORTICUS team 2118493 0 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 0 Kč
BZP8650 Přívozníková Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 0 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 0 Kč
celkem přihlášených: 173, vklad: 0 Kč