Kód závodu          : 3924
Název               : Český pohár MTBO – 8. kolo
Datum               : 18.06.2017
Místo konání        : Lipová u Šluknova
Mapa                : Schmugglerpfad
Pořadatel           : LDC - KOB Děčín
Ředitel závodu      : Zítová Pavla
Hlavní rozhodčí     : Horák Martin
Ředitel závodu      : Zítová Pavla
Stavitel tratí      : Maennel Harald
JURY                : Pařízková Věrka, Rygl Miroslav, Wohanka Pavel

M11 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jan Štěpánek             TBM0607   KOS TJ Tesla Brno        26:37          
  2. Max Klopfer              54D0040   SV Sachsen 90 Werdau     33:34   + 6:57 
  3. Lukáš Tuma               SJC0800   Sportcentrum Jičín       36:37   + 10:00
  4. Marek Patka              BOR0902   OK Jiskra Nový Bor       38:40   + 12:03
  5. Hendrik Jung             54D0002   SV Sachsen 90 Werdau     41:33   + 14:56
  6. Lukáš Folprecht          ZUP0800   MTBO ČZU Praha           42:39   + 16:02
--------------------------------------------------------------------------------

M14 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gregor Lusky             1WD0032   ESV Dresden              35:33          
  2. Ondřej Staňa             BOR0301   OK Jiskra Nový Bor       37:08   + 1:35 
  3. Alexander Klopfer        54D0035   SV Sachsen 90 Werdau     37:33   + 2:00 
  4. Valentin Matussek        48D0085   OL-Team Wehrsdorf        39:02   + 3:29 
  5. Carlos Beninca           54D0050   SV Sachsen 90 Werdau     39:15   + 3:42 
  6. Leopold Paul             48D0059   OL-Team Wehrsdorf        42:54   + 7:21 
  7. Kryštof Patka            BOR0702   OK Jiskra Nový Bor       43:27   + 7:54 
  8. Thomas Lucassen          1WD0020   ESV Dresden              44:14   + 8:41 
  9. Matěj Tourek             1WZ       LDC Neregistrovaní       44:19   + 8:46 
 10. Per Hähnel               48D0054   OL-Team Wehrsdorf        45:16   + 9:43 
 11. Josef Herrmann           48D0121   OL-Team Wehrsdorf        49:51   + 14:18
 12. Raphael Heidner          1WD0006   ESV Dresden              52:15   + 16:42
 13. Vojtěch Kašpar           BOR0402   OK Jiskra Nový Bor       52:17   + 16:44
 14. Štěpán Kašpar            BOR0403   OK Jiskra Nový Bor       52:43   + 17:10
 15. Tjark Thomas             54D0041   SV Sachsen 90 Werdau     56:01   + 20:28
 16. Křivohlavý Jakub         1WZ0000   LDC Neregistrovaní       58:58   + 23:25
 17. Vojtěch Bogar            BOR0604   OK Jiskra Nový Bor       60:27   + 24:54
     Ondřej Socha             BOR       OK Jiskra Nový Bor        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M17 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jan Vacek                SLA0004   SKOB Slaný               64:14          
  2. Matěj Tuma               SJC0202   Sportcentrum Jičín       66:50   + 2:36 
  3. Ondřej Kovář             VPM0200   KOS Slavia Plzeň         74:16   + 10:02
  4. Frank Lucassen           00A0008                            78:11   + 13:57
  5. Wolf Jäntsch             54D0031   SV Sachsen 90 Werdau     87:03   + 22:49
  6. Daniel Břeň              SKL0100   SMS Team Kladno          87:09   + 22:55
  7. Králik Pavel             1WZ0003   LDC Neregistrovaní      106:36   + 42:22
--------------------------------------------------------------------------------

M20 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ondřej Hasman            VPM0002   KOS Slavia Plzeň         95:40          
  2. Jan Hašek                VPM0001   KOS Slavia Plzeň         96:38   + 0:58 
  3. Matyáš Ludvík            STB9801   TJ Stadion Nový Bor      96:44   + 1:04 
  4. Matěj Mišoň              SMR9801   SNS Smržovka            101:17   + 5:37 
  5. Michael Német            BOR9705   OK Jiskra Nový Bor      102:12   + 6:32 
  6. Martin Vávra             HOR9700   TJ Jiskra Hořice        102:46   + 7:06 
  7. Tomáš Hruška             ABR0001   A-team NOVO Bruntál     108:32   + 12:52
  8. Zdeněk Zemko             SLA9900   SKOB Slaný              156:15   + 60:35
--------------------------------------------------------------------------------

M21E 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vojtěch Stránský         KPY9000   SOOB TJ Sokol Kralupy n  96:30          
  2. Honza Svoboda            SMR7901   SNS Smržovka             98:46   + 2:16 
  3. Martin Ševčík            TBM7632   KOS TJ Tesla Brno        99:41   + 3:11 
  4. Tomáš Kamaryt            VPM8807   KOS Slavia Plzeň        107:15   + 10:45
  5. Václav Šňupárek          TZL9548   SKOB Zlín               107:27   + 10:57
  6. Martin Štěňha            SPC7608   SPORTICUS team          108:40   + 12:10
  7. František Bogar          BOR8904   OK Jiskra Nový Bor      110:05   + 13:35
  8. Radek Laciga             VSP8200   USK Praha               110:16   + 13:46
  9. Miroslav Rygl            TBM7205   KOS TJ Tesla Brno       112:38   + 16:08
 10. Marek Pospíšek           TBM8907   KOS TJ Tesla Brno       114:31   + 18:01
 11. Martin Štěpánek          TBM7327   KOS TJ Tesla Brno       115:09   + 18:39
 12. Jan Pucherna             TAP7701   KOB TRETRA Praha        116:28   + 19:58
 13. Miroslav Kalina          SPC8211   SPORTICUS team          116:57   + 20:27
 14. Mark Huster              54D0015   SV Sachsen 90 Werdau    117:10   + 20:40
 15. Vojtěch Hora             VSP8301   USK Praha               118:13   + 21:43
 16. Hendrik Hess             33D7800   USV TU Dresden          118:18   + 21:48
 17. Tomáš Bezouška           SPC7611   SPORTICUS team          119:19   + 22:49
 18. Pavel Kurz               SPC7408   SPORTICUS team          119:37   + 23:07
 19. Martin Les               VPM7906   KOS Slavia Plzeň        120:26   + 23:56
 20. Jan Graubner             TZL8236   SKOB Zlín               120:50   + 24:20
 21. Martin Sajal             SPC7803   SPORTICUS team          121:17   + 24:47
 22. Holger Mager             18D0051   Post SV Dresden         122:24   + 25:54
 23. Milan Jalový             RBK8347   SK Radioklub Blansko    123:03   + 26:33
 24. Tomáš Johanovský         DKP8500   Oddíl OB Kotlářka       123:04   + 26:34
 25. Miroslav Urban           DMS7900   Dynamo Malá Skála       125:12   + 28:42
 26. Andrej Kraemer           18D9100   Post SV Dresden         127:50   + 31:20
 27. Petr Vanka               OKP6801   SK OK 24 Praha          128:37   + 32:07
 28. Sebastian Anders         67D0042   ESV Lok Bitterfeld      137:13   + 40:43
 29. Pavel Wohanka            VRL7501   OOS TJ Spartak Vrchlabí 137:28   + 40:58
 30. Pavel Štáfek             SKL7401   SMS Team Kladno         139:10   + 42:40
 31. Josef Goder              DKP8203   Oddíl OB Kotlářka       141:56   + 45:26
 32. Mirko Schütze            26D0047   OLV Potsdam             143:29   + 46:59
 33. Jens Leibiger            18D0109   Post SV Dresden         147:44   + 51:14
 34. Robert Becherer          67D0018   ESV Lok Bitterfeld      149:22   + 52:52
 35. Ulf Uhlemann             1WD0057   ESV Dresden             151:35   + 55:05
 36. Peter Heinrich           3FD0016   LDC Unregistered GER    153:33   + 57:03
 37. Eik Opitz                3FD0021   LDC Unregistered GER    159:06   + 62:36
     Eduard Pucherna          SMR7401   SNS Smržovka              DISK          
     Denny Albert             54D0014   SV Sachsen 90 Werdau      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21A 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vojta Buriánek           SMR7801   SNS Smržovka             92:11          
  2. Pavel Kopecký            VSP7800   USK Praha                96:17   + 4:06 
  3. Aleš Buchtík             XBM8201   PELL’S ABND RACING TEAM  98:36   + 6:25 
  4. Miroslav Kovář           SJC8104   Sportcentrum Jičín       99:29   + 7:18 
  5. Nikolas Domín            EKP8806   VŠTJ Ekonom Praha        99:35   + 7:24 
  6. Petr Pucherna            ZUP8002   MTBO ČZU Praha          104:21   + 12:10
  7. Petr Štregl              VRL7303   OOS TJ Spartak Vrchlabí 105:09   + 12:58
  8. Martin Janda             DOB8002   KOB Dobruška            105:37   + 13:26
  9. David Nedopílek          SVR7600   TJ Švýcárna             106:12   + 14:01
 10. Martin Smrt              EKP8431   VŠTJ Ekonom Praha       106:36   + 14:25
 11. Lukáš Cerman             DMS8100   Dynamo Malá Skála       106:42   + 14:31
 12. Jiří Fišer               SLP8503   OOB Slavia Praha        110:53   + 18:42
 13. Marián Bartoš            VSP8201   USK Praha               113:37   + 21:26
 14. Josef Maňásek            SVR7700   TJ Švýcárna             117:31   + 25:20
 15. Miroslav Štochel         MFP9300   VŠSK MFF UK Praha       118:44   + 26:33
 16. Petr Šebesta             TAP7604   KOB TRETRA Praha        118:54   + 26:43
 17. Pavel Musil              SJC7705   Sportcentrum Jičín      125:06   + 32:55
 18. Michal Geisler           SPC7504   SPORTICUS team          137:00   + 44:49
--------------------------------------------------------------------------------

M21B 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ondřej Falta             DKP8502   Oddíl OB Kotlářka        80:34          
  2. Václav Šimon             LBE9100   TJ Lokomotiva Beroun     84:08   + 3:34 
  3. Tomáš Bergl              ZUP7800   MTBO ČZU Praha           86:54   + 6:20 
  4. Petr Vlček               LDC8700   KOB Děčín                93:01   + 12:27
  5. Martin Netuka            XHK7302   MTBO Racing team Hradec  93:49   + 13:15
  6. Radim Vozka              BLI7402   MTBO Bludný kořen        99:48   + 19:14
  7. Jan Vaněček              ZUP8003   MTBO ČZU Praha          104:36   + 24:02
  8. Lukáš Hýbl               VIP7504   SK VIPrahlo             104:43   + 24:09
  9. Jan Císař                EKP8503   VŠTJ Ekonom Praha       105:24   + 24:50
 10. Robert Urbaník           VLI7002   Slavia Liberec orientee 107:56   + 27:22
 11. Vojtěch Kurka            SMR8400   SNS Smržovka            114:40   + 34:06
 12. Karel Ohera              BLI7803   MTBO Bludný kořen       126:06   + 45:32
 13. Radek Sedlák             LIP7500   SOS Mamuti z Lipovky    133:19   + 52:45
     Milan Meier              VLI7301   Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21C 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Václav Bohuslav          LPM7206   OK Lokomotiva Plzeň      74:24          
  2. Petr Zavrtálek           SMR8401   SNS Smržovka             77:35   + 3:11 
  3. Josef David              DMS8101   Dynamo Malá Skála        80:45   + 6:21 
  4. Gabriel Szenczi          VLI8700   Slavia Liberec orientee 103:41   + 29:17
  5. Miroslav Patka           BOR7715   OK Jiskra Nový Bor      103:55   + 29:31
  6. Christian Briesemeister  1XD0026   Köpenicker SC           108:31   + 34:07
--------------------------------------------------------------------------------

M40 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pavel Bureš              XBM7549   PELL’S ABND RACING TEAM  84:17          
  2. Jaroslav Tuma            SJC7305   Sportcentrum Jičín       87:31   + 3:14 
  3. Jens Junghanß            48D0030   OL-Team Wehrsdorf        96:13   + 11:56
  4. Ivan Svoboda             SMR6200   SNS Smržovka             96:25   + 12:08
  5. Eduard Folprecht         ZUP7300   MTBO ČZU Praha           97:11   + 12:54
  6. Thomas Hartung           54D0079   SV Sachsen 90 Werdau     98:48   + 14:31
  7. Petr Bašus               SCP7400   OK Sparta Praha          99:09   + 14:52
  8. Jan Kabát                EKP6912   VŠTJ Ekonom Praha        99:19   + 15:02
  9. Libor Novák              OKP6504   SK OK 24 Praha          100:25   + 16:08
 10. Tomáš Gryc               TBM6903   KOS TJ Tesla Brno       102:22   + 18:05
 11. Jan Skoupý               GIG7001   GIGANT Orienteering     103:46   + 19:29
 12. Tomáš Zrník              GIG7118   GIGANT Orienteering     104:50   + 20:33
 13. Jan Král                 XBM6903   PELL’S ABND RACING TEAM 105:31   + 21:14
 14. Ondřej Šňupárek          TZL6949   SKOB Zlín               105:51   + 21:34
 15. Petr Pařízek             SMR7001   SNS Smržovka            106:19   + 22:02
 16. Björn Heinemann          24D0073   SV Robotron Dresden     108:02   + 23:45
 17. Steffen Hauschild        1WD0036   ESV Dresden             108:15   + 23:58
 18. Petr Hanovec             VLI7101   Slavia Liberec orientee 108:39   + 24:22
 19. Jan Tourek               1WZ       LDC Neregistrovaní      110:23   + 26:06
 20. Wallisch Čenda           1WZ0004   LDC Neregistrovaní      110:49   + 26:32
 21. Michal Rejholec          BOR7412   OK Jiskra Nový Bor      112:13   + 27:56
 22. Martin Šňupárek          XBM7107   PELL’S ABND RACING TEAM 113:13   + 28:56
 23. Radovan Mach             OKP6605   SK OK 24 Praha          113:30   + 29:13
 24. Thomas Kassau            1WD       ESV Dresden             114:38   + 30:21
 25. Michael Sturm            67D0004   ESV Lok Bitterfeld      116:53   + 32:36
 26. Tomáš Štregl             VRL7406   OOS TJ Spartak Vrchlabí 119:45   + 35:28
 27. Uwe Röhner               1QD0045   SV IHW Alex 78 Berlin   119:52   + 35:35
 28. Jakub Svatý              PGP7610   SK Praga                121:14   + 36:57
 29. Daniel Čermák            EKP7510   VŠTJ Ekonom Praha       123:04   + 38:47
 30. Sven Thiermann           26D0033   OLV Potsdam             123:16   + 38:59
 31. Martin Chaloupka         CHT7301   OOB SK Chrast           123:28   + 39:11
 32. Ralf Jäntsch             54D0027   SV Sachsen 90 Werdau    123:54   + 39:37
 33. Ludvík Kašpar            ZAK7200   OK Netopýr Zákupy       160:51   + 76:34
     Petr Svoboda             SLA6803   SKOB Slaný                DISK          
     David Princ              TCB6901   SK Technik České Budějo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M50 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Martin Kareis            VLI6501   Slavia Liberec orientee  89:08          
  2. Rudolf Kolář             ABR6301   A-team NOVO Bruntál      89:49   + 0:41 
  3. Jiří Hejna               KNC6200   Sokol Kostelec n. Č. l.  93:05   + 3:57 
  4. Michael Dube-Spuhn       79D0046   TSV Karlshorst           97:33   + 8:25 
  5. Jan Veselý               ZUP6500   MTBO ČZU Praha           98:30   + 9:22 
  6. Svatopluk Antoš          SJC6602   Sportcentrum Jičín       99:22   + 10:14
  7. Jaroslav Fajtl           VPM6001   KOS Slavia Plzeň         99:38   + 10:30
  8. Roberto Porstmann        1WD0029   ESV Dresden             100:16   + 11:08
  9. Leoš Bogar               BOR6603   OK Jiskra Nový Bor      101:46   + 12:38
 10. Martin Vávra             HOR6302   TJ Jiskra Hořice        101:52   + 12:44
 11. David Náhlovský          TBM6512   KOS TJ Tesla Brno       102:34   + 13:26
 12. Swen Vogel               54D0034   SV Sachsen 90 Werdau    103:43   + 14:35
 13. Uwe Schröter             1WD0024   ESV Dresden             105:58   + 16:50
 14. Sergej Sonnenberg        1ZD0058   Osnabrücker TB          106:15   + 17:07
 15. Frank Richter            79D0038   TSV Karlshorst          112:20   + 23:12
 16. Jaromír Vrábel           ABR6102   A-team NOVO Bruntál     121:30   + 32:22
 17. Pavel Kuchař             SJC6000   Sportcentrum Jičín      124:54   + 35:46
 18. Arnd Stoeckel            97D0010   USV Jena                131:22   + 42:14
 19. Uli Kretzschmar          1WD5900   ESV Dresden             132:02   + 42:54
 20. Lutz Trinks              1WD0005   ESV Dresden             132:23   + 43:15
 21. Lubomír Němec            ABR6201   A-team NOVO Bruntál     134:32   + 45:24
 22. Thomas Wagner            1VD0099   SG Zittau Süd           141:00   + 51:52
 23. Luboš Janda              CHT6001   OOB SK Chrast           160:11   + 71:03
     Jiří Král                TSU5941   LKT 80 Šumperk            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M60 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jan Flašar               KCK5701   KOB Český Krumlov        74:55          
  2. Christian Wendler        95D0052   SV Wissenschaft Quedlin  81:42   + 6:47 
  3. Gerhard Plötz            26D0013   OLV Potsdam              92:49   + 17:54
  4. Vladimír Kuchař          BOR4902   OK Jiskra Nový Bor      103:22   + 28:27
--------------------------------------------------------------------------------

MW11A 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ondřej Štěpánek          TBM0809   KOS TJ Tesla Brno        40:10          
  2. Lucie Svatá              PGP0952   SK Praga                 41:56   + 1:46 
  3. Karolína Machová         VSP0652   USK Praha                42:25   + 2:15 
  4. David Mach               VSP0801   USK Praha                43:08   + 2:58 
  5. Václav Svoboda           SKL       SMS Team Kladno          46:15   + 6:05 
  6. Jakub Vyskočil           SKL       SMS Team Kladno          46:16   + 6:06 
  7. Veronika Vozková         1WZ       LDC Neregistrovaní       48:08   + 7:58 
  8. Berta Mrázková           SJC1151   Sportcentrum Jičín       51:49   + 11:39
  9. Emma Štěpánková          1WZ       LDC Neregistrovaní       74:24   + 34:14
--------------------------------------------------------------------------------

OpenL 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ondřej Lisý              VLI7100   Slavia Liberec orientee 112:32          
  2. Jakub Bílý               LTP0104   OOB TJ Lokomotiva Tepli 142:04   + 29:32
  3. Petr Bílý                LTP6805   OOB TJ Lokomotiva Tepli 145:24   + 32:52
--------------------------------------------------------------------------------

OpenS 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pavel Mokrý              VLI7501   Slavia Liberec orientee  34:27          
  2. Sebastian Dethloff       48D0055   OL-Team Wehrsdorf        40:17   + 5:50 
  3. Jana Machová             VSP7754   USK Praha                43:21   + 8:54 
  4. Pavel Kaiser             1WZ       LDC Neregistrovaní       45:06   + 10:39
  5. Dana Králová             XBM7650   PELL’S ABND RACING TEAM  45:57   + 11:30
  6. Kristýna Brzáková        VLI8650   Slavia Liberec orientee  47:21   + 12:54
  7. Petra Matoušková         1WZ       LDC Neregistrovaní       49:46   + 15:19
  8. Petra Sochová            BOR       OK Jiskra Nový Bor       51:34   + 17:07
  9. Marie Kašparová          ZAK7250   OK Netopýr Zákupy        55:27   + 21:00
 10. Vladimír Maliňák         KVS5901   SKOB Kobra Vsetín        56:11   + 21:44
--------------------------------------------------------------------------------

W11 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Julie Folprechtová       ZUP0650   MTBO ČZU Praha           41:47          
  2. Tereza Rejholcová        BOR0751   OK Jiskra Nový Bor       41:55   + 0:08 
  3. Denisa Králová           TBM0559   KOS TJ Tesla Brno        42:52   + 1:05 
  4. Marie Soukupová          BOR0952   OK Jiskra Nový Bor       42:59   + 1:12 
  5. Charlotte Herrmann       48D0120   OL-Team Wehrsdorf        45:46   + 3:59 
  6. Charlotte Anders         67D0017   ESV Lok Bitterfeld       51:13   + 9:26 
--------------------------------------------------------------------------------

W14 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jolana Králová           TBM0360   KOS TJ Tesla Brno        37:21          
  2. Lucie Kovářová           VPM0350   KOS Slavia Plzeň         39:42   + 2:21 
  3. Kateřina Horáková        LDC0351   KOB Děčín                49:38   + 12:17
  4. Anna Vanková             OKP0550   SK OK 24 Praha           54:02   + 16:41
  5. Veronika Burešová        XBM0550   PELL’S ABND RACING TEAM  54:09   + 16:48
  6. Anna Sochová             BOR       OK Jiskra Nový Bor       58:50   + 21:29
  7. Navrátilová Ella         1WZ0006   LDC Neregistrovaní       64:13   + 26:52
  8. Lázničková Kateřina      1WZ0008   LDC Neregistrovaní       66:02   + 28:41
  9. Pavlína Zemková          SLA0551   SKOB Slaný               66:09   + 28:48
 10. Žilinská Nela            1WZ0007   LDC Neregistrovaní      119:56   + 82:35
 11. Švehlová Patricie        1WZ0009   LDC Neregistrovaní      125:10   + 87:49
--------------------------------------------------------------------------------

W17 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Alexandra Svobodová      VPM0051   KOS Slavia Plzeň         62:48          
  2. Rozálie Kuchařová        SJC0251   Sportcentrum Jičín       67:16   + 4:28 
  3. Zuzana Štreglová         VRL0251   OOS TJ Spartak Vrchlabí  69:39   + 6:51 
  4. Máša Pelikánová          SKL0050   SMS Team Kladno          76:39   + 13:51
  5. Bradáčová Anna           1WZ0010   LDC Neregistrovaní       90:09   + 27:21
  6. Clara Häßler             1XD0000   Köpenicker SC           103:22   + 40:34
  7. Franka Häßler            1XD0049   Köpenicker SC           122:26   + 59:38
     Moučková Michaela        1WZ0011   LDC Neregistrovaní        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W20 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
     Veronika Krausová        HOR9750   TJ Jiskra Hořice          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W21E 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Martina Tichovská        VSP8650   USK Praha                90:05          
  2. Kateřina Nováková        OKP9450   SK OK 24 Praha          100:55   + 10:50
  3. Marie Březinová          TSU9191   LKT 80 Šumperk          101:18   + 11:13
  4. Michaela Lacigová        VSP8152   USK Praha               101:21   + 11:16
  5. Veronika Kubínová        SKV9752   TJ Slovan Karlovy Vary, 103:51   + 13:46
  6. Simona Karochová         DKP8853   Oddíl OB Kotlářka       107:04   + 16:59
  7. Ewa Haltof               ABR9499   A-team NOVO Bruntál     107:26   + 17:21
  8. Martina Kurková          SMR8850   SNS Smržovka            107:39   + 17:34
  9. Vendula Ryšavá           ZUP8151   MTBO ČZU Praha          108:47   + 18:42
 10. Dagmar Tučková           SPC8653   SPORTICUS team          120:53   + 30:48
 11. Jana Vanková             OKP7750   SK OK 24 Praha          144:22   + 54:17
--------------------------------------------------------------------------------

W21A 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vilma Králová            TZL9952   SKOB Zlín                78:59          
  2. Markéta Kalinová         SPC8259   SPORTICUS team           82:25   + 3:26 
  3. Magda Seifertová         TBM9150   KOS TJ Tesla Brno        84:01   + 5:02 
  4. Julie Mokrá              VLI8051   Slavia Liberec orientee  84:30   + 5:31 
  5. Markéta Lesová           VPM8494   KOS Slavia Plzeň         85:00   + 6:01 
  6. Kateřina Folprechtová    ZUP7452   MTBO ČZU Praha           86:15   + 7:16 
  7. Věrka Pařízková          SMR7151   SNS Smržovka             86:30   + 7:31 
  8. Dana Rychterová          SMR6950   SNS Smržovka             87:29   + 8:30 
  9. Vendula Musilová         SJC8355   Sportcentrum Jičín       88:06   + 9:07 
 10. Veronika Grycová         TBM9859   KOS TJ Tesla Brno        90:43   + 11:44
 11. Radka Puchernová         ZUP8759   MTBO ČZU Praha           91:13   + 12:14
 12. Eva Zamrzlová            SJC8759   Sportcentrum Jičín       91:36   + 12:37
 13. Zuzana Puchernová        TAP8453   KOB TRETRA Praha         93:16   + 14:17
 14. Anežka Kopecká           VSP8150   USK Praha                94:36   + 15:37
 15. Zdeňka Křivancová        LBE9450   TJ Lokomotiva Beroun     98:18   + 19:19
 16. Petra Vaněčková          ZUP7950   MTBO ČZU Praha          100:38   + 21:39
 17. Magdalena Ticháčková     SJC7962   Sportcentrum Jičín      102:58   + 23:59
 18. Denisa Haničáková        DMS8350   Dynamo Malá Skála       106:22   + 27:23
 19. TerKa Kalošová           SMR8950   SNS Smržovka            110:25   + 31:26
 20. Elis Masopustová         VLI8656   Slavia Liberec orientee 111:50   + 32:51
 21. Martina Hanzlíčková      EKP8452   VŠTJ Ekonom Praha       116:34   + 37:35
 22. Jaroslava Fremrová       LPM7954   OK Lokomotiva Plzeň     119:04   + 40:05
--------------------------------------------------------------------------------

W21B 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Romana Mrázková          SJC8351   Sportcentrum Jičín       73:12          
  2. Barbora Studihradová     EKP9159   VŠTJ Ekonom Praha        84:40   + 11:28
  3. Kateřina Patková         BOR7853   OK Jiskra Nový Bor       88:17   + 15:05
  4. Klára Horová             VSP8455   USK Praha                89:03   + 15:51
  5. Lucie Berglová           ZUP8250   MTBO ČZU Praha           91:02   + 17:50
  6. Kamila Knoblochová       SJC8356   Sportcentrum Jičín       93:55   + 20:43
  7. Anna Salingerová         ZUP7750   MTBO ČZU Praha           99:58   + 26:46
  8. Noemi Ohme               59D0043   OLA TSV Deggendorf      101:14   + 28:02
  9. Ivana Mišoňová           SMR7451   SNS Smržovka            106:10   + 32:58
 10. Aneta Hejnová            KNC9350   Sokol Kostelec n. Č. l. 109:28   + 36:16
 11. Mareen Briesemeister     1XD0012   Köpenicker SC           110:44   + 37:32
 12. Hana Sedláková           LIP7850   SOS Mamuti z Lipovky    118:04   + 44:52
 13. Petra Nehasilová         BOR8253   OK Jiskra Nový Bor      127:31   + 54:19
--------------------------------------------------------------------------------

W40 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Iva Veselá               ZUP7551   MTBO ČZU Praha           63:53          
  2. Andrea Rejholcová        BOR6951   OK Jiskra Nový Bor       66:10   + 2:17 
  3. Anne Heinemann           24D0094   SV Robotron Dresden      66:43   + 2:50 
  4. Gabriela Wohanková       VRL7652   OOS TJ Spartak Vrchlabí  68:36   + 4:43 
  5. Jitka Kovářová           VPM7350   KOS Slavia Plzeň         70:08   + 6:15 
  6. Iva Mědílková            SPC7160   SPORTICUS team           72:40   + 8:47 
  7. Marcela Konečná          EKP7257   VŠTJ Ekonom Praha        74:46   + 10:53
  8. Andrea Štreglová         VRL7552   OOS TJ Spartak Vrchlabí  75:39   + 11:46
  9. Eva Přibylová            PFP6950   VŠSK PedF UK Praha       78:52   + 14:59
 10. Kateřina Štěpánková      TBM7654   KOS TJ Tesla Brno        81:11   + 17:18
 11. Diana Junghanß           48D0025   OL-Team Wehrsdorf        96:03   + 32:10
 12. Ute Lucassen             1WD0009   ESV Dresden             101:17   + 37:24
 13. Helena Zemková           SLA7450   SKOB Slaný              104:57   + 41:04
--------------------------------------------------------------------------------

W50 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Eva Maliňáková           TSU6550   LKT 80 Šumperk           80:12          
  2. Ivana Lacigová           VSP5950   USK Praha                80:38   + 0:26 
  3. Dana Králová             TSU5896   LKT 80 Šumperk           80:54   + 0:42 
  4. Ivana Abelová            STB6798   TJ Stadion Nový Bor      86:52   + 6:40 
  5. Martina Wagner           1VD0087   SG Zittau Süd            94:05   + 13:53
  6. Olga Sonnenberg          1ZD0011   Osnabrücker TB           95:27   + 15:15
  7. Jana Kubínová            SKV6751   TJ Slovan Karlovy Vary, 103:40   + 23:28
  8. Elena Malkova            18D       Post SV Dresden         107:22   + 27:10
--------------------------------------------------------------------------------