Výsledky závodu: WRE, Veřejný závod

Datum:
01.04.2016
Místo konání:
Lázně Teplice nad Bečvou, lázeňský dům Bečva
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
1:4 000, E 2,5 m
Ředitel závodu:
Smička Jindřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Vystavěl Dušan - R1
Stavitel tratí:
Zimmermann Jakub - R3
Kategorie:
D14C     D18C     D21E     D21C     D35C     H14C     H18C     H21E     H21C     H35C     H50C    
D14C
1.20 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 11:28
2. Block Amelia 38P0250 C UKS Orientus Lodz 11:54 + 0:26
3. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 12:26 + 0:58
4. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 13:50 + 2:22
5. Smékalová Karolína UOL0451 B SOB Olomouc 14:26 + 2:58
6. Švidrnochová Eliška OOP0451 C TJ Opava 14:40 + 3:12
7. Šudřichová Nela KON0555 C KOB Konice 25:46 + 14:18
D18C
1.70 km, 85 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Tereza CZE9958 C Czech Republic 11:17
2. Rückerová Šárka CZE0051 C Czech Republic 12:10 + 0:53
3. Čechová Tereza CZE9857 C Czech Republic 12:14 + 0:57
4. Gárdonyi Csilla 17H0168 C Hungarian Team 12:24 + 1:07
5. Sárközy Zsófia 17H9973 C Hungarian Team 12:31 + 1:14
6. Chaloupská Barbora CZE9960 C Czech Republic 12:41 + 1:24
7. Vyhnálková Barbora CZE9861 C Czech Republic 12:56 + 1:39
8. Morawska Zuzanna POL9951 C Poland 13:01 + 1:44
9. Kopecká Anna CZE9962 C Czech Republic 13:02 + 1:45
10. Seeger Isabel GER9858 C Germany 13:05 + 1:48
11. Vékony Vanda 17H9972 C Hungarian Team 13:07 + 1:50
12. Cych Agnieszka PHK9966 B OK 99 Hradec Králové 13:08 + 1:51
13. Seidel Julia POL9875 C Poland 13:12 + 1:55
14. Pataki Réka Dalida 17H9971 C Hungarian Team 13:17 + 2:00
15. Thýnová Nikola CZE0052 C Czech Republic 13:20 + 2:03
16. Szuromi Hanga 17H0069 C Hungarian Team 13:29 + 2:12
17. Peterová Jana CZE0054 C Czech Republic 13:32 + 2:15
18. Malinová Apolena CZE9959 C Czech Republic 13:41 + 2:24
19. Biederman Adrianna POL0057 C Poland 13:48 + 2:31
20. Spangenberg Ann-Charlotte GER9956 C Germany 13:50 + 2:33
21. Čechová Klára AOP9951 A Orientační Běh Opava 13:53 + 2:36
22. Mérö Dominika 17H0164 C Hungarian Team 14:18 + 3:01
23. Galla Zofia POL9853 C Poland 14:23 + 3:06
24. Listek Marta POL9868 C Poland 14:29 + 3:12
25. Vyhnálková Marie CZE0155 C Czech Republic 14:33 + 3:16
26. Makovinyi Dorottya 17H9870 C Hungarian Team 14:39 + 3:22
27. Király Boróka 17H9974 C Hungarian Team 14:41 + 3:24
28. Seeger Mareike GER9859 C Germany 14:45 + 3:28
29. Hennseler Meike GER0051 C Germany 14:46 + 3:29
30. Plhalová Šárka CZE0056 C Czech Republic 15:03 + 3:46
31. Gerber Czenge 47I0059 C Hungary nereg 15:05 + 3:48
32. Rosochacka Karolina POL0076 C Poland 15:09 + 3:52
33. Susek Julia POL0159 C Poland 15:11 + 3:54
34. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 15:15 + 3:58
35. Fortuniak Weronika 38P9850 C UKS Orientus Lodz 15:18 + 4:01
36. Apró Vivien 17H0166 C Hungarian Team 15:21 + 4:04
37. Lehner Marei GER9957 C Germany 15:22 + 4:05
38. Deptulska Maria POL0074 C Poland 15:26 + 4:09
39. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 15:36 + 4:19
40. Porgányi Anna 17H9975 C Hungarian Team 15:53 + 4:36
41. Szokol Kamilla 17H0065 C Hungarian Team 15:57 + 4:40
42. Bielecka Aleksandra POL0073 C Poland 16:02 + 4:45
43. Bertóti Laura 17H0067 C Hungarian Team 16:09 + 4:52
44. Kerscher Antonia GER0155 C Germany 16:20 + 5:03
45. Schikora Ines GER0153 C Germany 16:44 + 5:27
46. Mianowska Julia POL0163 C Poland 16:48 + 5:31
47. Leonhardt Charlotte GER0152 C Germany 16:54 + 5:37
48. Proga Agnieszka 38P0050 C UKS Orientus Lodz 17:28 + 6:11
49. Formánková Anna RIC9950 C OB Říčany 19:07 + 7:50
50. Antonowicz Anna-Maria POL9861 C Poland 19:24 + 8:07
51. Vránová Eliška UOL0151 C SOB Olomouc 22:04 + 10:47
52. Królik Kinga POL9952 C Poland 24:21 + 13:04
Kochová Anna CZE0153 C Czech Republic DISK
Amann Leonie GER0154 C Germany DISK
Garbacik Maja POL0069 C Poland DISK
Chabiera Lena POL0362 C Poland DISK
Vajda Luca 47I0058 C Hungary nereg DISK
MS Grygarová Veronika NES0094 C Český svaz neslyšících sportovců 30:23 + 19:06
MS Hornová Lenka NES0093 C Český svaz neslyšících sportovců 18:39 + 7:22
MS Pangrácová Marie NES0091 C Český svaz neslyšících sportovců 19:23 + 8:06
MS Pangrácová Anna NES0092 C Český svaz neslyšících sportovců DISK
D21E
2.00 km, 90 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9638
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 13:11 9998
2. Wicha Iwona 44P0063 C Polish National Team 13:41 + 0:30
3. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 13:54 + 0:43 9494
4. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 14:00 + 0:49 9423
5. Topinková Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 14:12 + 1:01 9282
6. Gwozdz Ewa 44P0062 C Polish National Team 14:16 + 1:05
7. Chromá Kateřina ZBM9451 R SK Žabovřesky Brno 14:21 + 1:10 9177
8. Poklopová Lenka ZBM8950 E SK Žabovřesky Brno 14:42 + 1:31 8930
9. Bořánková Karolína KAM9550 R OK Kamenice 14:47 + 1:36 8872
10. Szerencsi Ildiko 47I0057 C Hungary nereg 14:48 + 1:37
10. Hrušková Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 14:48 + 1:37 8860
12. Stankiewicz Agata 38P9450 C UKS Orientus Lodz 14:59 + 1:48
13. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 15:06 + 1:55 8649
14. Hornik Aleksandra 35P0077 C Polish Junior Team 15:15 + 2:04
15. Macinská Jana 36S0088 C SVK senior team 15:24 + 2:13
16. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 15:25 + 2:14 8426
17. Hošeková Vanda 36S0091 C SVK senior team 15:52 + 2:41
18. Gorczyca Maria 35P0076 C Polish Junior Team 16:13 + 3:02
19. Tesařová Marcela AOP9450 C Orientační Běh Opava 16:18 + 3:07 7804
20. Wanczyk Zuzanna 35P0075 C Polish Junior Team 16:53 + 3:42
21. Wisniewska Hanna 44P0064 C Polish National Team 16:58 + 3:47
21. Kostrzewska Justyna CHC9853 C K.O.B. Choceň 16:58 + 3:47 7335
23. Krajčíková Kristýna 36S0089 C SVK senior team 17:18 + 4:07
24. Pabich Maria 35P0078 C Polish Junior Team 17:23 + 4:12
25. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 17:36 + 4:25 6889
26. Papugová Andrea 36S0092 C SVK senior team 17:37 + 4:26
27. Šofránková Antónia 36S0090 C SVK senior team 18:02 + 4:51
28. Madra Paulina 17P9852 C WKS Slask Wroclaw 18:09 + 4:58
28. Kazmierczak Aneta 38P9551 C UKS Orientus Lodz 18:09 + 4:58
30. Ewiak Natalia 38P9250 C UKS Orientus Lodz 18:26 + 5:15
31. Bialkowska Aneta 38P9550 C UKS Orientus Lodz 19:32 + 6:21
32. Nikitchenko Natasza 38P9750 C UKS Orientus Lodz 34:57 + 21:46
Cych Weronika PHK9696 R OK 99 Hradec Králové DISK 0
Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
D21C
1.90 km, 90 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4606
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 16:01 4901
2. Kukolová Šárka LCE9251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:16 + 1:15 4564
3. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 18:03 + 2:02 4353
4. Vlachová Eliška KON9572 C KOB Konice 18:15 + 2:14 4300
5. Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 18:32 + 2:31 4223
6. Fátorová Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 18:45 + 2:44 4165
7. Jančová Jana KAM9450 C OK Kamenice 19:22 + 3:21 3999
8. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 24:20 + 8:19 2662
D35C
1.50 km, 70 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 15:33
2. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 15:35 + 0:02
3. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 16:34 + 1:01
4. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 18:51 + 3:18
H14C
1.50 km, 70 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 11:11
2. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 11:24 + 0:13
3. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 12:24 + 1:13
4. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 13:10 + 1:59
5. Kula Mateusz 1HP0022 C BnO Szczecin 14:15 + 3:04
6. Biernat Michael 1HP0021 C BnO Szczecin 15:07 + 3:56
7. Lisiak Adam 38P0500 C UKS Orientus Lodz 15:35 + 4:24
8. Gregorczyk Mateusz 1HP0020 C BnO Szczecin 20:08 + 8:57
H18C
2.00 km, 95 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Daniel CZE9819 C Czech Republic 11:29
2. Sýkora Vojtěch CZE9821 C Czech Republic 11:35 + 0:06
3. Filipek Sebastian CZE0015 C Czech Republic 11:59 + 0:30
4. Pryjma Fryderyk POL9805 C Poland 12:12 + 0:43
5. Biederman Marcin POL9806 C Poland 12:13 + 0:44
6. Bendák Jan CZE9820 C Czech Republic 12:28 + 0:59
7. Kuca Kacper POL9904 C Poland 12:32 + 1:03
8. Volák Ondřej CZE0017 C Czech Republic 12:34 + 1:05
9. Bořánek Michal CZE0013 C Czech Republic 12:46 + 1:17
10. Horváth Csongor 17H0002 C Hungarian Team 12:47 + 1:18
11. Kálmán Erik 17H9910 C Hungarian Team 12:50 + 1:21
12. Rutka Jan POL9815 C Poland 12:55 + 1:26
13. Horčička Vít CZE9922 C Czech Republic 13:06 + 1:37
14. Rzenca Piotr POL0108 C Poland 13:07 + 1:38
15. Rusin Jan CZE0014 C Czech Republic 13:12 + 1:43
16. Żurek Grzegorz POL0021 C Poland 13:14 + 1:45
17. Friedländer Emil GER9911 C Germany 13:15 + 1:46
18. Čech Petr CZE0018 C Czech Republic 13:16 + 1:47
19. Jónás Ferenc 17H0103 C Hungarian Team 13:21 + 1:52
20. Szuromi Mátyás 17H9813 C Hungarian Team 13:27 + 1:58
21. Gajda Jan CZE0116 C Czech Republic 13:32 + 2:03
22. Rácz Zoltán 17H9808 C Hungarian Team 13:37 + 2:08
23. Gawlitza Franz GER9912 C Germany 13:56 + 2:27
24. Kapischke Henning GER9915 C Germany 14:03 + 2:34
25. Höck Kilian GER0010 C Germany 14:10 + 2:41
26. Lehner Quirin GER9813 C Germany 14:18 + 2:49
27. Gyenizse-Nagy Balázs 17H9812 C Hungarian Team 14:26 + 2:57
28. Kalisiak Dawid POL0010 C Poland 14:34 + 3:05
29. Krzysztynski Michal POL0020 C Poland 14:41 + 3:12
30. Bujdosó Zoltán 17H0206 C Hungarian Team 14:42 + 3:13
31. Szuromi Áron 17H0207 C Hungarian Team 14:45 + 3:16
32. Zuchmanski Przemyslaw 38P9800 C UKS Orientus Lodz 14:46 + 3:17
33. Györi Bertalan 17H0004 C Hungarian Team 15:09 + 3:40
34. Szalay Levente 17H9909 C Hungarian Team 15:14 + 3:45
35. Pierzchala Michal POL0114 C Poland 15:18 + 3:49
35. Jurczyk Maciej 51P9800 C UKS Sparta Czyżowice 15:18 + 3:49
37. Adámek Filip ABM0101 B KOB Moira Brno 15:20 + 3:51
38. Petersburski Krystian 1HP C BnO Szczecin 15:24 + 3:55
39. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 15:54 + 4:25
40. Péntek Márton 17H0005 C Hungarian Team 16:05 + 4:36
41. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 16:57 + 5:28
42. Ogdowski Bartlomiej POL0022 C Poland 17:03 + 5:34
43. Bartos Grzegorz 38P0101 C UKS Orientus Lodz 17:08 + 5:39
44. Deredos Bruno 38P0100 C UKS Orientus Lodz 17:30 + 6:01
45. Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 17:44 + 6:15
46. Prachař Matouš UOL0000 B SOB Olomouc 23:09 + 11:40
47. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 23:45 + 12:16
Weiler Vince 17H9911 C Hungarian Team DISK
Hirš Otakar CZE9824 C Czech Republic DISK
Křivda Tomáš CZE9923 C Czech Republic DISK
Schwarck Philipp GER9914 C Germany DISK
Cuprys Gracjan POL9917 C Poland DISK
Tesař Vojtěch AOP9900 B Orientační Běh Opava DISK
H21E
2.40 km, 110 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9695
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 12:14 9956
2. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 12:27 + 0:13 9789
3. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 13:02 + 0:48 9339
4. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 13:09 + 0:55 9249
5. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 13:11 + 0:57 9224
6. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 13:13 + 0:59 9198
6. Kowalski Wojciech 44P0015 C Polish National Team 13:13 + 0:59
6. Brlica Pavel ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno 13:13 + 0:59 9198
9. Wolowczyk Krzystof 35P0024 C Polish Junior Team 13:33 + 1:19
10. Wenslaw Mateusz 1DP0018 C POL clubs 13:40 + 1:26
10. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 13:40 + 1:26 8851
10. Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 13:40 + 1:26 8851
13. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 13:41 + 1:27 8838
14. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 13:44 + 1:30 8799
14. Schuster Marek AOP9303 E Orientační Běh Opava 13:44 + 1:30 8799
16. Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec 13:47 + 1:33 8761
17. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 13:53 + 1:39 8684
18. Mušinský Tomáš 36S0031 C SVK senior team 13:56 + 1:42
18. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 13:56 + 1:42 8645
20. Krajčík Michal 36S0030 C SVK senior team 13:59 + 1:45
21. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 14:01 + 1:47 8581
22. Flašar Jan PGP8610 E SK Praga 14:06 + 1:52 8517
23. Olejnik Michal 44P0016 C Polish National Team 14:07 + 1:53
24. Bukovác Pavol 36S0032 C SVK senior team 14:08 + 1:54
24. Kamenický Matěj LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 14:08 + 1:54 8491
26. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 14:09 + 1:55 8478
27. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 14:16 + 2:02 8388
28. Šmelík Martin 36S0034 C SVK senior team 14:20 + 2:06
28. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 14:20 + 2:06 8337
30. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 14:22 + 2:08 8311
31. Podzinski Rafal 38P9100 C UKS Orientus Lodz 14:31 + 2:17
31. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 14:31 + 2:17 8195
33. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 14:36 + 2:22 8131
34. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 14:42 + 2:28 8054
35. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 14:44 + 2:30 8028
36. Jonáš Martin 36S0035 C SVK senior team 14:51 + 2:37
37. Paszynski Piotr 38P8100 C UKS Orientus Lodz 15:07 + 2:53
38. Olhava Rastislav 36S0036 C SVK senior team 15:15 + 3:01
39. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 15:20 + 3:06 7566
40. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 15:38 + 3:24 7334
41. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 15:42 + 3:28 7283
42. Mižúr Peter 36S0033 C SVK senior team 16:10 + 3:56
43. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 16:16 + 4:02 6846
44. Jurczyk Tomasz 51P9400 C UKS Sparta Czyżowice 16:17 + 4:03
45. Borgiel Jarek 51P9700 C UKS Sparta Czyżowice 16:28 + 4:14
46. Mihalyi Ferenc 47H0003 C Hungary deaf team 16:49 + 4:35
47. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 17:14 + 5:00 6100
48. Sklenář Martin AOP9501 R Orientační Běh Opava 17:44 + 5:30 5715
49. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 17:56 + 5:42 5561
50. Pabich Tomasz 35P0029 C Polish Junior Team 17:57 + 5:43
51. Charuba Lukasz 38P9000 C UKS Orientus Lodz 18:02 + 5:48
52. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 18:18 + 6:04 5278
53. Ugray Dávid 36S0037 C SVK senior team 18:31 + 6:17
54. Sokalski Dariusz 44P0017 C Polish National Team 18:53 + 6:39
55. Mazan Bartolomiej 1HP0019 C BnO Szczecin 19:10 + 6:56
56. Bojtor Szabolcs 47H0005 C Hungary deaf team 21:26 + 9:12
57. Boros Imre 47H0004 C Hungary deaf team 23:00 + 10:46
Kamenický Jeroným OSN9549 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK 0
Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno DISK 0
Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř DISK 0
Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
H21C
2.10 km, 100 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6315
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 12:22 6749
2. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 13:27 + 1:05 6233
3. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 14:01 + 1:39 5964
4. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:29 + 2:07 5742
5. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 14:38 + 2:16 5671
6. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 15:15 + 2:53 5377
7. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 16:15 + 3:53 4902
8. Hrazdil Roman RAD7401 C TJ Sokol Radslavice 17:41 + 5:19 4220
9. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 18:39 + 6:17 3760
10. Vondrouš Jaroslav PHK5201 C OK 99 Hradec Králové 18:56 + 6:34 3625
11. Janischowsky Fabian GER9517 C Germany 20:12 + 7:50
12. Kadlček Václav NNN8901 C Neregistrovaní 20:30 + 8:08
13. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 20:56 + 8:34 2674
14. Hegedus Zoltan 47H0006 C Hungary deaf team 21:26 + 9:04
15. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 22:16 + 9:54 2040
16. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 26:27 + 14:05 50
17. Šudřich Tomáš KON0013 C KOB Konice 30:55 + 18:33 0
H35C
1.90 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 15:13
2. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 15:39 + 0:26
3. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 16:00 + 0:47
4. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 16:03 + 0:50
5. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 16:20 + 1:07
6. Adámek Libor ABM6707 C KOB Moira Brno 17:02 + 1:49
7. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 17:12 + 1:59
8. Kožuch Vít SKM7802 C KOB Směr Kroměříž 17:37 + 2:24
9. Olas Jacek 38P6900 C UKS Orientus Lodz 18:10 + 2:57
10. Lisiak Pawel 38P7400 C UKS Orientus Lodz 19:45 + 4:32
11. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 19:52 + 4:39
12. Cveček Martin PVP7400 C VSS Přírodověda Praha 20:33 + 5:20
13. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 28:20 + 13:07
Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc DISK
Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H50C
1.50 km, 70 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 11:50
2. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 13:15 + 1:25
3. Gawel Jiří BBM5700 C BETA URSUS Orienteering 17:19 + 5:29
4. Huňka Jiří RAD4801 C TJ Sokol Radslavice 17:32 + 5:42
5. Bujdosó Istvan 47I0011 C Hungary nereg 17:48 + 5:58
6. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 19:47 + 7:57
7. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 21:37 + 9:47