Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 22:10 | ||
2. | Čadková Marcela | KRL0654 | Kometa Kralovice | 40:01 | + 17:51 | |
3. | Řeháková Mirka | SKV0652 | TJ Slovan Karlovy Vary | 40:03 | + 17:53 | |
4. | Mayerová Daniela | OB Kašperské Hory | 40:08 | + 17:58 | ||
5. | Gelnerová Markéta | KRL0952 | Kometa Kralovice | 40:12 | + 18:02 | |
6. | Vlašímská Bára | SKV0651 | TJ Slovan Karlovy Vary | 40:21 | + 18:11 | |
7. | Voráčová Pavlína | KČT Aš | 60:56 | + 38:46 | ||
Gelnerová Anna | KRL0653 | Kometa Kralovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Richtrová Kamila | VPM0451 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 19:51 | ||
2. | Holíková Simona | NEJ0551 | TJ Jiskra Nejdek | 24:13 | + 4:22 | |
3. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 24:15 | + 4:24 | |
4. | Bartošová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 25:57 | + 6:06 | |
5. | Postránská Adéla | MLA0551 | MLOK Mariánské Lázně | 27:15 | + 7:24 | |
6. | Zmarzláková Olga | KRL0552 | Kometa Kralovice | 28:40 | + 8:49 | |
7. | Nejedlá Klára | ONO0450 | SKOB Ostrov | 29:18 | + 9:27 | |
8. | Dvořáková Štěpánka | ONO0451 | SKOB Ostrov | 29:26 | + 9:35 | |
9. | Šauli Kateřina | VPM0456 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 30:09 | + 10:18 | |
10. | Kožíšková Kateřina | LPM0652 | OK Lokomotiva Plzeň | 32:47 | + 12:56 | |
11. | Ziebová Veronika | NEJ0450 | TJ Jiskra Nejdek | 34:29 | + 14:38 | |
12. | Dítková Markéta | SKV0451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 37:43 | + 17:52 | |
13. | Pecko Sára | ONO0452 | SKOB Ostrov | 37:45 | + 17:54 | |
14. | Ševčíková Anežka | ONO0550 | SKOB Ostrov | 46:26 | + 26:35 | |
Křížková Marie | MAS0450 | KČT Aš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Řeháková Gabriela | SKV0351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 28:55 | ||
2. | Nádeníčková Iva | NEJ0350 | TJ Jiskra Nejdek | 29:15 | + 0:20 | |
3. | Staňková Radka | VPM0452 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 30:59 | + 2:04 | |
4. | Marešová Klára | NEJ0250 | TJ Jiskra Nejdek | 31:22 | + 2:27 | |
5. | Vítová Lucie | BSO0250 | KOB Baník Sokolov | 35:36 | + 6:41 | |
6. | Zierhutová Michaela | LCV0250 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 40:10 | + 11:15 | |
7. | Křížová Daniela | MAS0250 | KČT Aš | 42:45 | + 13:50 | |
8. | Petříková Adéla | MAS0352 | KČT Aš | 57:54 | + 28:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lučanová Barbora | MAS0051 | KČT Aš | 40:23 | ||
2. | Staňková Markéta | VPM0153 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 44:21 | + 3:58 | |
Horová Eliška | MLA0151 | MLOK Mariánské Lázně | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marešová Alexandra | NEJ9950 | TJ Jiskra Nejdek | 42:32 | ||
2. | Doležalová Dorotka | VPM9950 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 47:45 | + 5:13 | |
3. | Pelcová Tereza | MAS9853 | KČT Aš | 49:46 | + 7:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chvalová Věra | LPM9452 | OK Lokomotiva Plzeň | 39:04 | 4182 | ||
2. | Kuncová Eliška | SSU8951 | SK Severka Šumperk | 42:00 | + 2:56 | 3781 | |
3. | Fišáková Hana | MLA7750 | MLOK Mariánské Lázně | 42:19 | + 3:15 | 3635 | |
4. | Pilařová Petra | LPM8351 | OK Lokomotiva Plzeň | 45:09 | + 6:05 | 3269 | |
5. | Doležalová Barbora | VPM9252 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 48:12 | + 9:08 | 2902 | |
6. | Štěpánová Petra | OOL8950 | SK Haná orienteering | 56:20 | + 17:16 | 2133 | |
7. | Krejčová Vlasta | SKV9453 | TJ Slovan Karlovy Vary | 66:16 | + 27:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dítkova Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 36:26 | ||
2. | Ledererová Kamila | LPM7352 | OK Lokomotiva Plzeň | 41:02 | + 4:36 | |
3. | Urbánková Jana | ONO7851 | SKOB Ostrov | 41:09 | + 4:43 | |
4. | Šauli Iva | VPM7852 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 41:11 | + 4:45 | |
5. | Sobotová Jana | VPM7250 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 41:13 | + 4:47 | |
6. | Bohuslavová Jana | LPM7852 | OK Lokomotiva Plzeň | 41:33 | + 5:07 | |
7. | Bredlerová Tereza | SKV7551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 42:02 | + 5:36 | |
8. | Nyklová Helena | MFP7550 | VŠSK MFF UK Praha | 42:09 | + 5:43 | |
9. | Kolovská Ilona | LPM6352 | OK Lokomotiva Plzeň | 43:22 | + 6:56 | |
10. | Marešová Marcela | NEJ7450 | TJ Jiskra Nejdek | 53:00 | + 16:34 | |
11. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 54:30 | + 18:04 | |
12. | Richtrová Lucie | VPM7451 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 55:24 | + 18:58 | |
13. | Hejduková Jana | BSO7250 | KOB Baník Sokolov | 60:10 | + 23:44 | |
14. | Černá Monika | MLA | MLOK Mariánské Lázně | 68:12 | + 31:46 | |
15. | Polcarová Marcela | NEJ7250 | TJ Jiskra Nejdek | 70:48 | + 34:22 | |
16. | Šteklová Jitka | ONO7751 | SKOB Ostrov | 119:58 | + 83:32 | |
Bredlerová Gabriela | SKV7451 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuleva Angelina | 2HD5750 | Angy OL | 33:10 | ||
2. | Šoupová Jana | LPM6850 | OK Lokomotiva Plzeň | 42:54 | + 9:44 | |
3. | Tokárová Regina | NEJ6950 | TJ Jiskra Nejdek | 42:59 | + 9:49 | |
4. | Zierhutová Michaela | LCV7151 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 45:54 | + 12:44 | |
5. | Šplinarová Jana | SKV6451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 52:10 | + 19:00 | |
6. | Krejčová Vlasta | SKV6351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 72:46 | + 39:36 | |
7. | Škrlová Hana | KRL6951 | Kometa Kralovice | 93:45 | + 60:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 38:00 | ||
2. | Gabrielová Šárka | ONO5950 | SKOB Ostrov | 42:05 | + 4:05 | |
3. | Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 42:34 | + 4:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | TJ Sokol Troja | 66:11 | ||
2. | Nyklová Helena | 2RC5150 | Dalovice | 68:09 | + 1:58 | |
3. | Horáková Magdalena | NEJ4950 | TJ Jiskra Nejdek | 82:22 | + 16:11 | |
4. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 107:27 | + 41:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janoch Mikuláš | MLA0700 | MLOK Mariánské Lázně | 24:16 | ||
2. | Stehlík Jakub | LPM0700 | OK Lokomotiva Plzeň | 24:32 | + 0:16 | |
3. | Škrle Michael | KRL0702 | Kometa Kralovice | 25:42 | + 1:26 | |
4. | Biersak Petr | KRL0701 | Kometa Kralovice | 25:51 | + 1:35 | |
5. | Veseleňák Karel | BSO0601 | KOB Baník Sokolov | 27:23 | + 3:07 | |
6. | Donda Jakub | ONO0700 | SKOB Ostrov | 39:04 | + 14:48 | |
7. | Pávek Štěpán | NEJ0700 | TJ Jiskra Nejdek | 40:06 | + 15:50 | |
8. | Brabec Matěj | MAS0701 | KČT Aš | 47:59 | + 23:43 | |
9. | Matoušek Martin | MFP0600 | VŠSK MFF UK Praha | 61:16 | + 37:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kurz Ondřej | VPM0503 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 20:17 | ||
2. | Stehlík Šimon | LPM0501 | OK Lokomotiva Plzeň | 21:57 | + 1:40 | |
3. | Černý Jonáš | MLA0501 | MLOK Mariánské Lázně | 22:00 | + 1:43 | |
4. | Štěrba Marek | SKV0401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 22:02 | + 1:45 | |
5. | Janoch Samuel | MLA0502 | MLOK Mariánské Lázně | 25:54 | + 5:37 | |
6. | Donda Jiří | ONO0403 | SKOB Ostrov | 26:11 | + 5:54 | |
7. | Sobota Ondřej | VPM0502 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 36:17 | + 16:00 | |
8. | Šoupa Martin | LPM0500 | OK Lokomotiva Plzeň | 44:56 | + 24:39 | |
9. | Hasman Jakub | VPM0501 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 45:09 | + 24:52 | |
10. | Bohuslav Josef | LPM0401 | OK Lokomotiva Plzeň | 57:15 | + 36:58 | |
Košina Tobiáš | SKV0502 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šauli Filip | VPM0301 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 26:36 | ||
2. | Richtr Lukáš | VPM0204 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 27:43 | + 1:07 | |
3. | Kurz Šimon | VPM0208 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 28:53 | + 2:17 | |
4. | Tokár Radim | NEJ0300 | TJ Jiskra Nejdek | 30:14 | + 3:38 | |
5. | Kohoutek Oldřich | BSO0301 | KOB Baník Sokolov | 33:35 | + 6:59 | |
6. | Spěváček Vojtěch | VPM0205 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 35:18 | + 8:42 | |
7. | Mayer Šimon | KSH0202 | OB Kašperské Hory | 36:57 | + 10:21 | |
8. | Hejduk Zdeněk | BSO0201 | KOB Baník Sokolov | 41:33 | + 14:57 | |
9. | Milota Břetislav | MLA0300 | MLOK Mariánské Lázně | 42:01 | + 15:25 | |
10. | Oncirk Jan | ONO0301 | SKOB Ostrov | 42:14 | + 15:38 | |
11. | Křížek Josef | MAS0201 | KČT Aš | 55:58 | + 29:22 | |
12. | Haller Jiří | KRL0202 | Kometa Kralovice | 69:32 | + 42:56 | |
13. | Kováč František | MLA0201 | MLOK Mariánské Lázně | 69:50 | + 43:14 | |
14. | Křížek Filip | MAS0301 | KČT Aš | 69:52 | + 43:16 | |
15. | Novák Ondřej | MLA0303 | MLOK Mariánské Lázně | 112:18 | + 85:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černý Jan | MAS0100 | KČT Aš | 32:05 | ||
2. | Bartoš Václav | PGP0105 | SK Praga | 34:20 | + 2:15 | |
3. | Solomko Adam | BSO0002 | KOB Baník Sokolov | 35:45 | + 3:40 | |
4. | Hejduk Jan | BSO0001 | KOB Baník Sokolov | 37:50 | + 5:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pova Ondřej | KRL9304 | Kometa Kralovice | 37:58 | 6484 | ||
2. | Ritter Aleš | ONO7401 | SKOB Ostrov | 38:14 | + 0:16 | 6333 | |
3. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 39:02 | + 1:04 | 6096 | |
4. | Stehlík Petr | LPM7903 | OK Lokomotiva Plzeň | 39:22 | + 1:24 | 5938 | |
5. | Frank Jiří | MAS9600 | KČT Aš | 41:16 | + 3:18 | 5538 | |
6. | Knepr Lukáš | BSO9401 | KOB Baník Sokolov | 45:04 | + 7:06 | 4858 | |
7. | Martínek Robert | VPM7700 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 45:18 | + 7:20 | 4734 | |
8. | Pešek Martin | LPM9602 | OK Lokomotiva Plzeň | 58:10 | + 20:12 | 2750 | |
9. | Tesař Daniel | VPM8203 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 58:35 | + 20:37 | 2638 | |
10. | Dlouhý Martin | MAS | KČT Aš | 63:44 | + 25:46 | ||
11. | Štěpán Marek | OOL8900 | SK Haná orienteering | 69:31 | + 31:33 | 1036 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ševčík Petr | ONO7200 | SKOB Ostrov | 35:36 | ||
2. | Kurz Zdeněk | VPM6301 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 41:59 | + 6:23 | |
3. | Vlašímský Robert | SKV7201 | TJ Slovan Karlovy Vary | 44:00 | + 8:24 | |
4. | Černý Miroslav | LPM7504 | OK Lokomotiva Plzeň | 44:07 | + 8:31 | |
5. | Křížek Filip | MAS7800 | KČT Aš | 44:13 | + 8:37 | |
6. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | SKOB Ostrov | 44:44 | + 9:08 | |
7. | Řehák Miroslav | KAD7101 | Originální Vivalín Team Kadaň | 47:15 | + 11:39 | |
8. | Bohuslav Václav | LPM7206 | OK Lokomotiva Plzeň | 49:58 | + 14:22 | |
9. | Dítko Jan | SKV7301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 55:12 | + 19:36 | |
10. | Pávek Jiří | NEJ7700 | TJ Jiskra Nejdek | 56:07 | + 20:31 | |
11. | Nejedlý Ladislav | ONO7501 | SKOB Ostrov | 56:49 | + 21:13 | |
12. | Dvořák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | 56:53 | + 21:17 | |
13. | Šitra Vladimír | LPM | OK Lokomotiva Plzeň | 57:12 | + 21:36 | |
14. | Štekl Vilém | ONO7201 | SKOB Ostrov | 62:13 | + 26:37 | |
15. | Štěrba Jiří | SKV6401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 65:45 | + 30:09 | |
Mareš Alexander | NEJ7300 | TJ Jiskra Nejdek | DISK | |||
Černý Marcel | MAS7201 | KČT Aš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovář Jindřich | MAS6800 | KČT Aš | 32:00 | ||
2. | Richtr Aleš | VPM6601 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 37:16 | + 5:16 | |
3. | Pilař Karel | MAS5501 | KČT Aš | 38:44 | + 6:44 | |
4. | Käss Pavel | BSO7000 | KOB Baník Sokolov | 43:59 | + 11:59 | |
5. | Šoupa Karel | LPM6900 | OK Lokomotiva Plzeň | 48:41 | + 16:41 | |
6. | Mayer Tomáš | KSH6900 | OB Kašperské Hory | 60:37 | + 28:37 | |
7. | Solomko Vladimír | BSO7003 | KOB Baník Sokolov | 65:35 | + 33:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | Radioelektronika Cheb | 48:38 | ||
2. | Pech Jiří | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 50:23 | + 1:45 | |
3. | Blažek Jiří | VPM5009 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 56:18 | + 7:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sklenář Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 42:47 | ||
2. | Frey Jaromír | NEJ4100 | TJ Jiskra Nejdek | 43:47 | + 1:00 | |
3. | Janda Josef | KAD4701 | Originální Vivalín Team Kadaň | 45:38 | + 2:51 | |
4. | Fiala Miloš | KSH4801 | OB Kašperské Hory | 49:26 | + 6:39 | |
5. | Lisý Jan | ONO4201 | SKOB Ostrov | 50:49 | + 8:02 | |
6. | Ryšavý Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 51:05 | + 8:18 | |
7. | Mágr Zdeněk | LCV5000 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 57:23 | + 14:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlašímská Karolína | SKV0851 | TJ Slovan Karlovy Vary | 24:35 | ||
2. | Petruš Ondřej | MLA0700 | MLOK Mariánské Lázně | 29:14 | + 4:39 | |
3. | Šitrová Štěpánka | LPM0850 | OK Lokomotiva Plzeň | 30:36 | + 6:01 | |
4. | Halík Libor | MAS0700 | KČT Aš | 36:51 | + 12:16 | |
5. | Sobotová Kateřina | VPM0851 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 45:51 | + 21:16 | |
6. | Smrt Vojtěch | ONO0601 | SKOB Ostrov | 60:49 | + 36:14 | |
Postránský Adam | MLA0900 | MLOK Mariánské Lázně | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mála Matyáš | MAS0800 | KČT Aš | 22:08 | ||
2. | Dlouhý Erik | MAS | KČT Aš | 22:55 | + 0:47 | |
3. | Hanáková Aneta | KRL0951 | Kometa Kralovice | 23:04 | + 0:56 | |
4. | Dlouhá Viktorie | MAS | KČT Aš | 23:15 | + 1:07 | |
5. | Křížek Ivo | MAS0801 | KČT Aš | 23:57 | + 1:49 | |
6. | Pilmajer Michal | MLA | MLOK Mariánské Lázně | 24:15 | + 2:07 | |
7. | Nováková Eliška | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 24:23 | + 2:15 | |
8. | Štekl Ondra | ONO | SKOB Ostrov | 26:06 | + 3:58 | |
9. | Prinz Mikuláš | MLA0901 | MLOK Mariánské Lázně | 28:47 | + 6:39 | |
10. | Klier Šimon | MLA1101 | MLOK Mariánské Lázně | 29:33 | + 7:25 | |
11. | Kožíšek Tomáš | OK Lokomotiva Plzeň | 30:47 | + 8:39 | ||
12. | Sasko Jan | MLA | MLOK Mariánské Lázně | 31:02 | + 8:54 | |
13. | Křížek Vilém | MAS1000 | KČT Aš | 33:18 | + 11:10 | |
14. | Pilař Karel | LPM1200 | OK Lokomotiva Plzeň | 36:19 | + 14:11 | |
14. | Pilařová Marie | LPM1050 | OK Lokomotiva Plzeň | 36:19 | + 14:11 | |
16. | Bohuslav Fanda | LPM0900 | OK Lokomotiva Plzeň | 37:53 | + 15:45 | |
17. | Fecko Ríša | NEJ1100 | TJ Jiskra Nejdek | 41:28 | + 19:20 | |
18. | Nováková Julie | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 44:49 | + 22:41 | |
19. | Vlašimská Anna | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 45:50 | + 23:42 | |
20. | Prinzová Lada | MLA1150 | MLOK Mariánské Lázně | 49:23 | + 27:15 | |
21. | Pjenčák Adam | MAS0802 | KČT Aš | 56:19 | + 34:11 | |
Šubrt Janek | MLOK Mariánské Lázně | DISK | ||||
Křenek Martínek | VPM | KOS Slavia VŠ Plzeň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Savičová Gabriela | SKV7952 | TJ Slovan Karlovy Vary | 24:05 | ||
2. | Šnyrchová Božena | OOL5050 | SK Haná orienteering | 33:53 | + 9:48 | |
3. | Rothová Barbara | MLA | MLOK Mariánské Lázně | 61:52 | + 37:47 | |
4. | Roredesch Alexander | MLA | MLOK Mariánské Lázně | 62:51 | + 38:46 | |
5. | Kochová Denisa | MLA | MLOK Mariánské Lázně | 117:30 | + 93:25 | |
6. | Křížová Marcela | MLA | MLOK Mariánské Lázně | 120:12 | + 96:07 | |
Pivec Jan | MLA | MLOK Mariánské Lázně | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Staněk Rostislav | VPM6801 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 40:09 | ||
2. | Pivec Lukáš | MLA | MLOK Mariánské Lázně | 49:24 | + 9:15 | |
3. | Petruš Marek | MLA7500 | MLOK Mariánské Lázně | 59:44 | + 19:35 |