Výsledky závodu: Grand prix Silesia - E2

Datum:
14.07.2017
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kostka Evžen
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D20     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     HDR     TK     TL    
D10
1.90 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pipková Karolína LPU0756 C OK Lokomotiva Pardubice 20:23
2. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 21:15 + 0:52
3. Paulíčková Tereza UOL0750 C SOB Olomouc 23:16 + 2:53
4. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 26:05 + 5:42
5. Golinowska Ola 1VP C HKS Azymut Mochy 61:26 + 41:03
D10N
1.60 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 14:36
2. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 19:11 + 4:35
3. Bielecka Marta 1CP0851 C UKS Siódemka Rumia 20:48 + 6:12
D12
2.20 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gallo Natálie AOP0652 C Orientační Běh Opava 25:59
2. Pachmannová Katka AOP0551 C Orientační Běh Opava 26:54 + 0:55
3. Holasová Barbora AOP0651 C Orientační Běh Opava 27:33 + 1:34
4. Ježková Ivana RBK0555 C SK Radioklub Blansko 31:08 + 5:09
5. Cetlová Magdaléna AOP0552 C Orientační Běh Opava 31:24 + 5:25
6. Řeháková Klára BFM0556 C SKOB Frýdek - Místek 39:39 + 13:40
7. Kočarová Marie BFM0557 C SKOB Frýdek - Místek 83:01 + 57:02
8. Dobiášová Vendula LTU0550 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 89:08 + 63:09
D14
2.50 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 28:47
2. Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:04 + 3:17
3. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 32:08 + 3:21
4. Pachmannová Bára AOP0351 C Orientační Běh Opava 33:08 + 4:21
5. Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:36 + 6:49
6. Dolinska Zuzanna 27P0371 C BKS Wataha Warszawa 37:39 + 8:52
7. Richterová Julie ADA0351 C OOB Spartak Adamov 41:14 + 12:27
8. Popieluchová Michaela BFM0457 C SKOB Frýdek - Místek 45:17 + 16:30
Dolinska Julia 27P C BKS Wataha Warszawa DISK
D16
2.70 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Susek Julia 1CP0152 C UKS Siódemka Rumia 24:48
2. Weissová Ĺuboslava 25S0250 C KOB ATU Košice 27:23 + 2:35
3. Zurek Marta 1CP0251 C UKS Siódemka Rumia 32:50 + 8:02
4. Melzer Zofia 1CP0151 C UKS Siódemka Rumia 41:23 + 16:35
5. Krčková Helena AOP0251 C Orientační Běh Opava 43:42 + 18:54
MS Vránová Eliška UOL0151 C SOB Olomouc 83:32 + 58:44
D18
2.90 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dawidowska Natalia 1CP9951 C UKS Siódemka Rumia 30:39
2. Bielecka Aleksandra 1CP0051 C UKS Siódemka Rumia 32:34 + 1:55
3. Roháčová Viktória 25S0050 C KOB ATU Košice 33:20 + 2:41
4. Jurczyk Marta 51P0050 C UKS Sparta Czyżowice 34:51 + 4:12
D20
3.30 km, 100 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zurynková Michaela EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha 45:51 0
2. Bielecka Alicja 1CP9851 C UKS Siódemka Rumia 54:37 + 8:46
D21A
4.10 km, 120 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chromá Adéla TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno 36:11 0
2. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 36:23 + 0:12 0
3. Březinová Marie SSU9191 C SK Severka Šumperk 37:10 + 0:59 0
4. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 37:43 + 1:32 0
5. Chupeková Silvia VZA7251 C Slávia ŽU Žilina 39:27 + 3:16
6. FRANCIELY SIQUEIRA CHILES 6DC9251 C SILVA OCamp 40:40 + 4:29
7. ELAINE DALMARES LENZ 6DC7551 C SILVA OCamp 42:28 + 6:17
8. LETÍCIA DA SILVA SALTORI 6DC8751 C SILVA OCamp 50:02 + 13:51
D21B
3.60 km, 110 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3956
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 37:50 4058
2. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 38:23 + 0:33 4002
3. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 40:18 + 2:28 3807
4. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 40:27 + 2:37 3792
5. Nemcova Erika 17S1452 C Ekonom Banska Bystrica 42:12 + 4:22
6. Fujáková Katka HAV8550 C OB Havířov 42:33 + 4:43 3578
7. Ciarkowska Magdalena 1VP C HKS Azymut Mochy 44:28 + 6:38
8. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 48:40 + 10:50 2955
D35A
3.30 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 43:16
2. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 44:17 + 1:01
3. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 47:37 + 4:21
4. Svačinková Jitka VRB7777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 48:19 + 5:03
5. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 54:29 + 11:13
6. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 55:22 + 12:06
7. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:10 + 17:54
D35B
2.90 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holubová Eva SBR8051 C SKOB Bruntál 34:39
2. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 40:16 + 5:37
3. Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 42:19 + 7:40
4. Hrabalová Eva BFM8051 C SKOB Frýdek - Místek 43:03 + 8:24
5. Nowicka-Bielecka Kornelia 1CP7451 C UKS Siódemka Rumia 46:38 + 11:59
6. Ježková Dana SNA7850 C TJ START Náchod 48:08 + 13:29
7. Popieluchová Ivona BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek 54:26 + 19:47
8. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 79:01 + 44:22
Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc DISK
Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc DISK
D45A
2.90 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 29:33
2. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:09 + 5:36
3. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 36:04 + 6:31
4. Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 37:16 + 7:43
5. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:30 + 10:57
5. Melišíková Radka TAP7152 C KOB TRETRA Praha 40:30 + 10:57
7. Trykozko Urszula 53P6951 C Team 360 70:00 + 40:27
D45B
2.70 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sibileva Maria 33S6850 C Karlskrona SOK 28:01
2. Kralova Miriam VZA6951 C Slávia ŽU Žilina 38:08 + 10:07
3. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 38:17 + 10:16
4. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 41:29 + 13:28
5. Trepáčová Eva VZA73 C Slávia ŽU Žilina 49:46 + 21:45
6. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 55:53 + 27:52
7. Roháčová Ingrid 25S7050 C KOB ATU Košice 60:14 + 32:13
8. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 60:54 + 32:53
9. Kočarová Klára BFM7251 C SKOB Frýdek - Místek 65:40 + 37:39
D55
2.60 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nikitsina Tatsiana 21B5700 C Peleng-Vimpel 31:49
2. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 37:52 + 6:03
3. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:18 + 7:29
4. Májová Paulína 39S6060 C KOBRA Bratislava 43:05 + 11:16
5. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:34 + 11:45
6. Hlavacikova Katarina 17S1450 C Ekonom Banska Bystrica 64:38 + 32:49
7. Chromčáková Ivana JZL5450 C TJ Jižní svahy Zlín 76:22 + 44:33
Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav DISK
D65
2.40 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:52
2. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 52:33 + 8:41
3. Khrapina Nadzeya 21B4850 C Peleng-Vimpel 55:12 + 11:20
H10
1.90 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kočara František BFM0701 C SKOB Frýdek - Místek 19:54
2. Kutáček Ondřej LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:03 + 2:09
3. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 22:12 + 2:18
4. Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 22:34 + 2:40
5. Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava 23:54 + 4:00
6. Hanák Matěj LTU0701 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:37 + 5:43
7. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 27:41 + 7:47
8. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 28:30 + 8:36
9. Holub Ivan SBR0800 C SKOB Bruntál 34:14 + 14:20
10. Popieluch Martin BFM0801 C SKOB Frýdek - Místek 36:12 + 16:18
11. Cveček Jan SSU0701 C SK Severka Šumperk 38:50 + 18:56
12. Kubíček Vavřinec 1JZ02 C Olomouc 71:40 + 51:46
MS Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 42:01 + 22:07
H10N
1.60 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Viktor AOP0801 C Orientační Běh Opava 13:21
H12
2.40 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krček Jan AOP0500 C Orientační Běh Opava 25:55
2. Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 29:14 + 3:19
3. Borunský Matěj AOP0600 C Orientační Běh Opava 29:54 + 3:59
4. Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 31:04 + 5:09
5. Lazák Jan LTU0500 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:28 + 7:33
6. Holub Mikuláš SBR0500 C SKOB Bruntál 36:00 + 10:05
7. Jelínek Jakub AOP0601 C Orientační Běh Opava 37:56 + 12:01
8. Richter Rudolf ADA0601 C OOB Spartak Adamov 46:32 + 20:37
9. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 77:11 + 51:16
H14
2.70 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:51
2. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 20:34 + 0:43
3. Čech Vít AOP0302 B Orientační Běh Opava 23:03 + 3:12
4. Toborek Jakub 37P0300 C MKS "MOS" Wroclaw 27:53 + 8:02
5. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 27:56 + 8:05
6. Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:48 + 11:57
7. Pirožek Vojtěch LTU0400 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:30 + 13:39
8. Ježek Filip RBK0405 C SK Radioklub Blansko 43:09 + 23:18
9. Bielecki Michal 1CP0401 C UKS Siódemka Rumia 45:51 + 26:00
10. Šedivka Pavel LTU0401 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:57 + 27:06
H16
3.30 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 25:41
2. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 29:49 + 4:08
3. Matuš Vít VRB0202 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 30:56 + 5:15
4. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 34:48 + 9:07
5. Zamastil Michal LTU0203 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:52 + 25:11
6. Nowakowski Maciej 27P0202 C BKS Wataha Warszawa 54:52 + 29:11
H18
3.50 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ogdowski Bartlomiej 1CP0000 C UKS Siódemka Rumia 33:46
2. Šitina Jakub LTU0001 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:49 + 0:03
H21A
4.90 km, 150 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8288
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chromý Adam TBM8841 E KOS TJ Tesla Brno 29:33 8649
2. SIDNALDO FARIA SOUSA 6DC8801 C SILVA OCamp 30:16 + 0:43
3. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 30:40 + 1:07 8349
4. Kamaryt Tomáš VPM8807 C KOS Slavia Plzeň 32:28 + 2:55 7866
5. Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava 34:18 + 4:45 7375
6. Lazák Tomáš LTU9102 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:32 + 4:59 7312
7. Matuš Vojtěch VRB9606 R Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 34:38 + 5:05 7285
8. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 35:01 + 5:28 7182
9. Jurczyk Tomasz 51P9400 C UKS Sparta Czyżowice 37:00 + 7:27
10. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 37:18 + 7:45 6570
11. Galicz Karol 27P8601 C BKS Wataha Warszawa 37:46 + 8:13
12. CARLOS HENRIQUE SOUZA DE 6DC9401 C SILVA OCamp 37:53 + 8:20
13. Kalata Michał 88P8901 C MKS Paulinum Jelenia Góra 38:00 + 8:27
14. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 41:13 + 11:40 5519
15. Frainšic Michal BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek 42:21 + 12:48 5215
16. Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja 47:56 + 18:23 3717
17. Kral Adam VZA9601 C Slávia ŽU Žilina 56:52 + 27:19
Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava DISK 0
MS Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 40:34 + 11:01 0
H21B
4.30 km, 130 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4111
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 40:26 4550
2. Jaros Mariusz 1LP9009 C Jw 2399 40:44 + 0:18
3. Cveček Martin PVP7400 C VSS Přírodověda Praha 46:42 + 6:16 3981
4. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 48:41 + 8:15 3801
5. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 52:09 + 11:43 3486
6. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 66:34 + 26:08 2177
H35A
4.10 km, 120 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupek Jozef VZA7102 C Slávia ŽU Žilina 31:32
2. Golinowski Pawel 1VP7901 C HKS Azymut Mochy 32:41 + 1:09
3. Roháč Zdenko 25S7300 C KOB ATU Košice 33:20 + 1:48
4. Vyoral Jan VIC7615 C OB Vizovice 36:14 + 4:42
5. Porubský Július 66S7300 C ŠK Triturus Nitra 37:50 + 6:18
6. Plesinski Mariusz 3EP C 10BKPanc 39:35 + 8:03
7. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 40:21 + 8:49
8. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 44:04 + 12:32
9. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 44:22 + 12:50
MS Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 39:34 + 8:02
H35B
3.80 km, 110 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štregl Tomáš VRL7406 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:34
2. Stibor Zbyněk VRB7601 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 36:51 + 0:17
3. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 40:28 + 3:54
4. Popieluch Michal BFM7301 C SKOB Frýdek - Místek 46:08 + 9:34
5. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 57:14 + 20:40
H45A
3.70 km, 110 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 31:45
2. Bartczak Jarosław 39P6800 C UMKS Orkan Ostróda 33:24 + 1:39
3. Cych Piotr 17P6800 C WKS Slask Wroclaw 33:51 + 2:06
4. GROTE Andreas 34C6400 C OLC SKOG Fribourg 36:49 + 5:04
5. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 38:18 + 6:33
6. Král Jozef VZA6801 C Slávia ŽU Žilina 38:40 + 6:55
7. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:19 + 8:34
8. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 40:23 + 8:38
9. Marcin Szczygieł 37P7100 C MKS "MOS" Wroclaw 43:23 + 11:38
10. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 44:50 + 13:05
11. LUIZ SERGIO MENDES 6DC6301 C SILVA OCamp 45:21 + 13:36
12. Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 50:50 + 19:05
13. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:01 + 21:16
14. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:57 + 24:12
H45B
3.40 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 33:23
2. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 41:09 + 7:46
3. Kočara Jiří BFM7001 C SKOB Frýdek - Místek 44:53 + 11:30
4. BAECHLER Olivier 34C6800 C OLC SKOG Fribourg 50:06 + 16:43
5. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 51:46 + 18:23
6. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 58:33 + 25:10
H55A
3.30 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 41:12
2. Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 44:44 + 3:32
3. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 46:04 + 4:52
4. Olbrycht Janusz 73P5500 C OLBnO 54:14 + 13:02
5. Sypula Slawomir 28P C UNTS Warszawa 58:57 + 17:45
6. Nechyba Jiri 61C5300 C Stara Hut 69:45 + 28:33
H55B
2.90 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Törnqvist Kent 33S5300 C Karlskrona SOK 25:49
2. Trydzensi Henadzi 21B5500 C Peleng-Vimpel 29:05 + 3:16
3. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 34:05 + 8:16
4. Maroz Ivan 33B5500 C KAMERTON 36:16 + 10:27
5. Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 36:19 + 10:30
6. Polewski Dariusz 2AP6100 C Jedynka Zdzieszowicw 59:54 + 34:05
H65
2.60 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 24:17
2. Máj Štefan 39S5005 C KOBRA Bratislava 30:38 + 6:21
3. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 30:43 + 6:26
4. Pospíšil Karel VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 32:38 + 8:21
5. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 34:26 + 10:09
6. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 50:30 + 26:13
7. Soviš Ivan SBR4601 C SKOB Bruntál 54:23 + 30:06
H70
2.40 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 26:08
2. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 27:05 + 0:57
3. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 28:22 + 2:14
4. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 31:07 + 4:59
5. Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 32:20 + 6:12
6. Zaoral Jan VRB4703 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 36:16 + 10:08
HDR
1.60 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stipkova Jana TZL C SKOB Zlín 19:10
2. Paulíčková Bára 1JZ01 C Olomouc 20:19 + 1:09
3. Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 20:35 + 1:25
4. Kubíčková Magdaléna 1JZ03 C Olomouc 22:14 + 3:04
5. Holubová Pavlína SBR0350 C SKOB Bruntál 24:54 + 5:44
6. Vyoralová Šárka VIC0950 C OB Vizovice 28:25 + 9:15
7. Stiborová Blanka VRB7651 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 30:55 + 11:45
8. Hrabal František BFM1001 C SKOB Frýdek - Místek 35:25 + 16:15
9. Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 35:52 + 16:42
10. Kollárovits Matěj AOP1101 C Orientační Běh Opava 37:16 + 18:06
11. Kollárovitsová Julie AOP0951 C Orientační Běh Opava 37:28 + 18:18
12. Widuch Sophie 33S1050 C Karlskrona SOK 43:17 + 24:07
13. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 70:56 + 51:46
TK
2.40 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 17:08
2. Fukalová Martina AOV9550 C OOB TJ Baník Ostrava 24:23 + 7:15
3. Hrabal Zdeněk BFM7801 C SKOB Frýdek - Místek 27:01 + 9:53
4. Kubíček Jiří 1JZ04 C Olomouc 27:24 + 10:16
5. Slovenčíková Eliška VIC9959 B OB Vizovice 29:32 + 12:24
6. Hadačová Tereza AOP9051 C Orientační Běh Opava 29:36 + 12:28
7. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 32:07 + 14:59
8. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 32:16 + 15:08
9. Dundáčková Julie SJH9853 C SJH Jindřichův Hradec 32:43 + 15:35
10. Rychtarova Dominika NNN C Neregistrovaní (NNN) 35:43 + 18:35
11. Cenek Tomáš 3TC0700 C FENIX SKI TEAM 35:52 + 18:44
12. Frainšicová Kateřina BFM8651 C SKOB Frýdek - Místek 37:38 + 20:30
13. Cenková Ema 3TC0550 C FENIX SKI TEAM 37:57 + 20:49
14. Sukhadolava Aelita 21B6250 C Peleng-Vimpel 39:15 + 22:07
15. Vlachová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 40:24 + 23:16
16. Juřík Marek 3TC0401 C FENIX SKI TEAM 41:16 + 24:08
17. Widuch Mikael 33S7200 C Karlskrona SOK 41:20 + 24:12
18. Fiala Jan AOP8800 C Orientační Běh Opava 44:03 + 26:55
19. Melišík Michael TAP7100 C KOB TRETRA Praha 44:10 + 27:02
20. Sovišová Eva SBR5251 C SKOB Bruntál 44:59 + 27:51
21. Dundáčková Hana SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec 47:56 + 30:48
22. Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 49:36 + 32:28
23. Kašpar Josef HOB4601 C SKOB Horní Benešov 51:15 + 34:07
24. Hendrych Jiří HOB6701 C SKOB Horní Benešov 54:38 + 37:30
25. Velc Roman 3TC0400 C FENIX SKI TEAM 56:36 + 39:28
26. Bakeš Daniel 3TC0500 C FENIX SKI TEAM 58:35 + 41:27
27. Grzegocka Aleksandra 51P9350 C UKS Sparta Czyżowice 63:36 + 46:28
28. Olbrycht Anna 73P5650 C OLBnO 71:49 + 54:41
29. Nedvídková Jitka RUM5151 C ZOOB Rumburk 95:31 + 78:23
TL
3.50 km, 110 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 33:09
2. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 35:28 + 2:19
3. Fellner Marek 3TC6500 C FENIX SKI TEAM 42:59 + 9:50
4. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 47:14 + 14:05
5. Bielecki Tadeusz 1CP7401 C UKS Siódemka Rumia 62:53 + 29:44
6. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 67:13 + 34:04
7. Grzegorz Jozef 1VP C HKS Azymut Mochy 67:51 + 34:42
8. Král Dávid VZA9202 C Slávia ŽU Žilina 73:17 + 40:08