Startovka závodu: Český pohár MTBO – 18. kolo

Datum:
14.10.2017
Místo konání:
U Starého rybníka – rekreační a sportovní středisko, Zbraslavice
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Ředitel závodu:
Tichovská Martina
Hlavní rozhodčí:
Laciga Radek
Stavitel tratí:
Jirásek Milan
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M14
3.35 km, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
446429 Kužel Jan FSP0400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 09:22:00
7207504 Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 09:25:00
2099511 Kabát Martin EKP0412 C VŠTJ Ekonom Praha 09:28:00
2021829 Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 09:31:00
7208072 Patka Kryštof BOR0702 C OK Jiskra Nový Bor 09:34:00
232246 Meier David VLI0606 C Slavia Liberec orienteering 09:37:00
2103762 Toloch Eduard GIG0600 C GIGANT Orienteering 09:40:00
7207338 Svoboda Antonín VPM0601 C KOS Slavia Plzeň 09:43:00
9579 Zrník Tomáš GIG0601 C GIGANT Orienteering 09:46:00
8636759 Štregl Matyáš VRL0301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 09:49:00
2103724 Toloch Otakar GIG0900 C GIGANT Orienteering 09:52:00
8468 Bogar Vojtěch BOR0604 C OK Jiskra Nový Bor 09:55:00
7209806 Štáfek Ondřej SKL0401 C SMS Team Kladno 09:58:00
4377 Staňa Ondřej BOR0301 C OK Jiskra Nový Bor 10:01:00
2049567 Tokár Radim VPM0300 KOS Slavia Plzeň 10:04:00
2067952 Geisler Richard SPC0703 C SPORTICUS team 10:07:00
436951 Munzar Jakub XPU0600 C PARDUBICE BIKERS 10:10:00
2083414 La Carbonara Matteo TBM0801 KOS TJ Tesla Brno 10:13:00
M17
8.80 km, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
887604 Hašek Adam VPM0101 B KOS Slavia Plzeň 09:03:00
8644874 Břeň Daniel SKL0100 B SMS Team Kladno 09:06:00
7208210 Kovář Ondřej VPM0200 C KOS Slavia Plzeň 09:09:00
53377 Kroc Kryštof GIG0100 B GIGANT Orienteering 09:12:00
8644556 Tuma Matěj SJC0202 C Sportcentrum Jičín 09:15:00
8282015 Koffler Georg 54A0000 Austria MTBO Team 09:18:00
681881 Vacek Jan SLA0004 B SKOB Slaný 09:21:00
1218410 Humlíček Tomáš SBK0101 B KOB Start Blansko 09:24:00
339555 Kubát Tomáš VRL0001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 09:27:00
8629751 Richtr Lukáš VPM0204 C KOS Slavia Plzeň 09:30:00
M20
9.57 km, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7201762 Mišoň Matěj SMR9801 A SNS Smržovka 10:50:00
7204492 Hruška Tomáš ABR0001 A A-team NOVO Bruntál 10:53:00
7204494 Ludvík Matyáš STB9801 E TJ Stadion Nový Bor 10:56:00
7404404 Horák Jan LDC9800 B KOB Děčín 10:59:00
2042514 Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia Plzeň 11:02:00
7207350 Vítek Karel SKL9901 B SMS Team Kladno 11:05:00
2069090 Kašpar Petr TSU9900 A LKT 80 Šumperk 11:08:00
2078473 Vávra Martin HOR9700 B TJ Jiskra Hořice 11:11:00
8629758 Hašek Jan VPM0001 E KOS Slavia Plzeň 11:14:00
7201194 Hasal Martin PGP9804 SK Praga 11:17:00
2085616 Hrdinka Daniel VRL9701 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:20:00
8002009 Micko Tobias 55A0000 Austria MTBO Youth Team 11:23:00
M21E
11.80 km, 20 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7200317 Les Martin VPM7906 E KOS Slavia Plzeň 09:22:00
2010997 Flachberger Jakob 55A9800 Austria MTBO Youth Team 09:24:00
7777711 Waldmann Andreas 54A9400 Austria MTBO Team 09:26:00
7410123 Pucherna Eduard SMR7401 E SNS Smržovka 09:28:00
7209656 Štáfek Pavel SKL7401 E SMS Team Kladno 09:30:00
8636760 Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 09:32:00
7202900 Goder Josef DKP8203 E Oddíl OB Kotlářka 09:34:00
7203328 Hons Miši SMR7700 E SNS Smržovka 09:36:00
1400430 Graubner Jan TZL8236 E SKOB Zlín 09:38:00
886300 Bogar Kryštof BOR9402 E OK Jiskra Nový Bor 09:40:00
501884 Rygl Jaroslav TBM7044 E KOS TJ Tesla Brno 09:42:00
8282003 Haselsberger Kevin 54A8900 Austria MTBO Team 09:44:00
886813 Lauerman Jan SJI7419 E OK Jihlava 09:46:00
7201206 Kalina Miroslav SPC8211 E SPORTICUS team 09:48:00
1302790 Škoda Jakub VLI8800 E Slavia Liberec orienteering 09:50:00
515439 Fajtl Jaroslav VPM9001 E KOS Slavia Plzeň 09:52:00
7204476 Kanta Martin XPU9705 E PARDUBICE BIKERS 09:54:00
7903100 Klimo Thomas 21A7900 OLT Transdanubien 09:56:00
7207352 Vanka Petr OKP6801 E SK OK 24 Praha 09:58:00
1007527 Husák Václav XHK7702 E MTBO Racing team Hradec Králové 10:00:00
7151177 Pucherna Jan TAP7701 E KOB TRETRA Praha 10:02:00
7003041 Chmelař Lukáš XHK9100 E MTBO Racing team Hradec Králové 10:04:00
7260008 Wohanka Richard SLA0100 E SKOB Slaný 10:06:00
2096236 Wohanka Pavel VRL7501 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:08:00
7201752 Bezouška Tomáš SPC7611 E SPORTICUS team 10:10:00
7207358 Honner Jaroslav VPM7802 E KOS Slavia Plzeň 10:12:00
980373 Jalový Milan RBK8347 E SK Radioklub Blansko 10:14:00
7201770 Hradil Jiří TZL8604 E SKOB Zlín 10:16:00
9005228 Vala Radek ABR8401 E A-team NOVO Bruntál 10:18:00
888616 Štěpánek Martin TBM7327 E KOS TJ Tesla Brno 10:20:00
7003036 Štěňha Martin SPC7608 E SPORTICUS team 10:22:00
515062 Ševčík Martin TBM7632 E KOS TJ Tesla Brno 10:24:00
7201827 Stránský Vojtěch KPY9000 E SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:26:00
897369 Bogar František BOR8904 E OK Jiskra Nový Bor 10:28:00
995876 Svoboda Honza SMR7901 E SNS Smržovka 10:30:00
7201822 Tišnovský Martin TBM9120 E KOS TJ Tesla Brno 10:32:00
9005136 Ludvík Vojtěch STB9301 E TJ Stadion Nový Bor 10:34:00
995860 Bouchal Jiří VPM8449 E KOS Slavia Plzeň 10:36:00
8009792 Exler Florian 54A9200 Austria MTBO Team 10:38:00
M21A
9.57 km, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7204495 Lukavec Petr SMR7800 A SNS Smržovka 09:08:00
8905 Tomeček Karel TSU8300 A LKT 80 Šumperk 09:10:00
2078484 Domín Nikolas EKP8806 A VŠTJ Ekonom Praha 09:12:00
1700080 Plíhal Tomáš SJI8509 A OK Jihlava 09:14:00
8627111 Kolaja Jan VLI8100 A Slavia Liberec orienteering 09:16:00
7200339 Černý Ladislav ZUP8200 A MTBO ČZU Praha 09:18:00
2019217 Boček Milan TBM9228 A KOS TJ Tesla Brno 09:20:00
2081364 Štochel Miroslav MFP9300 A VŠSK MFF UK Praha 09:22:00
7201807 Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 09:24:00
7209426 Jiran Jan XHK7701 A MTBO Racing team Hradec Králové 09:26:00
7205000 Černý Ondřej EKP8511 A VŠTJ Ekonom Praha 09:28:00
7800087 Musil Pavel SJC7705 A Sportcentrum Jičín 09:30:00
711577 Pucher Filip ZUP7404 A MTBO ČZU Praha 09:32:00
515098 Kužel Tomáš FSP7610 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 09:34:00
520540 Brabec Jaroslav SBK8242 A KOB Start Blansko 09:36:00
1984420 Merenus Štěpán SPC8404 A SPORTICUS team 09:38:00
1919191 Urban Jan SBK7537 A KOB Start Blansko 09:40:00
8627115 Buchtík Aleš XBM8201 A PELL´S ABND RACING TEAM 09:42:00
7201777 Kovář Miroslav SJC8104 A Sportcentrum Jičín 09:44:00
8252429 Jirka Jakub VPM7905 A KOS Slavia Plzeň 09:46:00
7208100 Falta Ondřej DKP8502 B Oddíl OB Kotlářka 09:48:00
2017676 Štregl Petr VRL7303 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 09:50:00
2067203 Polášek Radek TBM8008 A KOS TJ Tesla Brno 09:52:00
8631579 Smrt Martin EKP8431 A VŠTJ Ekonom Praha 09:54:00
899162 Uhmann Petr TBM8307 A KOS TJ Tesla Brno 09:56:00
682119 Putík Jiří VLI7505 A Slavia Liberec orienteering 09:58:00
2027239 Skoupý Jan GIG9400 B GIGANT Orienteering 10:00:00
2083415 La Carbonara Claudio TBM7337 A KOS TJ Tesla Brno 10:02:00
2051945 Opršal Juraj VBA8301 A ŠK VAZKA Bratislava 10:04:00
7207490 Sedláček Petr TSU8109 A LKT 80 Šumperk 10:06:00
920696 Janda Martin DOB8002 A KOB Dobruška 10:08:00
1007549 Skoupý Jan GIG7001 C GIGANT Orienteering 10:10:00
446347 Hegner Lukáš LPM8104 A OK Lokomotiva Plzeň 10:12:00
426348 Novák Libor OKP9100 A SK OK 24 Praha 10:14:00
7205029 Geisler Michal SPC7504 A SPORTICUS team 10:16:00
886253 Císař Jan EKP8503 A VŠTJ Ekonom Praha 10:18:00
897347 Moravec Štěpán SJI8101 A OK Jihlava 10:20:00
8401151 Jirka Michal SBK8403 A KOB Start Blansko 10:22:00
2042525 Buchtík Ondřej VLI8101 A Slavia Liberec orienteering 10:24:00
9760324 Šebesta Petr TAP7604 A KOB TRETRA Praha 10:26:00
8008112 Daněk Roman SBK7541 A KOB Start Blansko 10:28:00
886278 Pucherna Petr ZUP8002 A MTBO ČZU Praha 10:30:00
7204972 Buriánek Vojta SMR7801 A SNS Smržovka 10:32:00
828384 Odvody Zdeněk XPU8206 A PARDUBICE BIKERS 10:34:00
7260002 Havlíček Tomáš KNC8700 A Sokol Kostelec n. Č. l. 10:36:00
9102090 Müller Pavel JEP7900 A Jehlanka Team 10:38:00
M21B
8.80 km, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
896967 Tomeš Petr SJC7531 B Sportcentrum Jičín 10:08:00
7851220 Jiráček Josef SBK8501 A KOB Start Blansko 10:10:00
2113472 Paulíček Jiří SJI7727 B OK Jihlava 10:12:00
7205956 Zít Jan LDC8200 B KOB Děčín 10:14:00
8228888 Šabo Mikuláš VBA7841 ŠK VAZKA Bratislava 10:16:00
53116 Otoupalík Jan TBM7123 B KOS TJ Tesla Brno 10:18:00
7200132 Šimon Václav LBE9100 A TJ Lokomotiva Beroun 10:20:00
9896 Jirásek Radek XPU7802 B PARDUBICE BIKERS 10:22:00
1398686 Jedlička Lukáš XHK8100 B MTBO Racing team Hradec Králové 10:24:00
426376 Pilný Jiří VRL7002 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:26:00
2118488 Klemsa Jakub EKP9001 B VŠTJ Ekonom Praha 10:28:00
9395 Háp Pavel XHK7101 C MTBO Racing team Hradec Králové 10:30:00
53882 Hodoň Miroslav GIG8100 B GIGANT Orienteering 10:32:00
887628 Svoboda Radek VPM6903 C KOS Slavia Plzeň 10:34:00
2019239 Ohera Karel BLI7803 B MTBO Bludný kořen 10:36:00
609906 Humlíček Aleš SBK7539 B KOB Start Blansko 10:38:00
2069047 Vaněček Jan ZUP8003 B MTBO ČZU Praha 10:40:00
2017678 Štregl Tomáš VRL7406 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:42:00
2019214 Vozka Radim BLI7402 B MTBO Bludný kořen 10:44:00
1398688 Jedlička Marek XHK7502 B MTBO Racing team Hradec Králové 10:46:00
2019222 Ištok Martin BLI8001 B MTBO Bludný kořen 10:48:00
8292 Urbaník Robert VLI7002 B Slavia Liberec orienteering 10:50:00
9283 Žemlička Jan XPU8303 B PARDUBICE BIKERS 10:52:00
1700078 Šafář Jan XHK7700 B MTBO Racing team Hradec Králové 10:54:00
1007541 Sochor Jan SBK6922 B KOB Start Blansko 10:56:00
7204485 Dvořák František LDC7701 B KOB Děčín 10:58:00
7210120 Vedral Martin SPC8306 B SPORTICUS team 11:00:00
7208023 Jedlička Michal XHK7309 B MTBO Racing team Hradec Králové 11:02:00
7003010 Meier Milan VLI7301 B Slavia Liberec orienteering 11:04:00
8629814 Bitter Aleš KNC8803 B Sokol Kostelec n. Č. l. 11:06:00
888646 Netuka Martin XHK7302 B MTBO Racing team Hradec Králové 11:08:00
51628 Hýbl Lukáš VIP7504 B SK VIPrahlo 11:10:00
M21C
7.57 km, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8636190 Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 09:20:00
2058479 Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 09:23:00
7209369 Zavrtálek Petr SMR8401 C SNS Smržovka 09:26:00
7717777 Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 09:29:00
51796 Třebický Vladimír DKP8404 C Oddíl OB Kotlářka 09:32:00
9000002 König Lukáš SBK8001 C KOB Start Blansko 09:35:00
2019240 Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 09:38:00
2102072 Dovica Ivan 7PX8300 MTBO Barrandov 09:41:00
2104618 Munzar Martin XPU7311 C PARDUBICE BIKERS 09:44:00
236982 Popule Tomáš LPM8803 C OK Lokomotiva Plzeň 09:47:00
1417246 Černý Radomír HCE6901 C TJ Hostivice 09:50:00
9200528 Ouhrabka Jakub SPC8003 C SPORTICUS team 09:53:00
7202874 Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 09:56:00
7207489 Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 09:59:00
2067963 Štemberg Milan EKP8608 C VŠTJ Ekonom Praha 10:02:00
M40
9.37 km, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
888617 Šňupárek Ondřej TZL6949 C SKOB Zlín 09:20:00
7203322 Valík Luděk GIG7101 C GIGANT Orienteering 09:23:00
682084 Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 09:26:00
9056 Folprecht Eduard ZUP7300 C MTBO ČZU Praha 09:29:00
7200583 Kovář Vladimír VPM7200 C KOS Slavia Plzeň 09:32:00
7090004 Tuma Jaroslav SJC7305 C Sportcentrum Jičín 09:35:00
7003007 Jašek Petr ABR7601 C A-team NOVO Bruntál 09:38:00
8621762 Bureš Pavel XBM7549 C PELL´S ABND RACING TEAM 09:41:00
51395 Švarcbach Michal KNC7001 C Sokol Kostelec n. Č. l. 09:44:00
2051543 Toloch Alexandr GIG7000 C GIGANT Orienteering 09:47:00
7205036 Pařízek Petr SMR7001 C SNS Smržovka 09:50:00
7205008 Šňupárek Martin XBM7107 C PELL´S ABND RACING TEAM 09:53:00
1398988 Zrník Tomáš GIG7118 C GIGANT Orienteering 09:56:00
7000004 Horák Martin LDC7100 C KOB Děčín 09:59:00
553435 Kunz Martin GIG7100 C GIGANT Orienteering 10:02:00
2060391 Hasman Jan VPM6901 C KOS Slavia Plzeň 10:05:00
8518 Rejholec Michal BOR7412 C OK Jiskra Nový Bor 10:08:00
995875 Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 10:11:00
7003003 Žák Pavel ABR7600 C A-team NOVO Bruntál 10:14:00
7200328 Král Jan XBM6903 C PELL´S ABND RACING TEAM 10:17:00
8629811 Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 10:20:00
2060400 Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia Plzeň 10:23:00
436946 Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 10:26:00
53355 Kroc Dalibor GIG7400 C GIGANT Orienteering 10:29:00
897380 Tušl Martin SPC6805 C SPORTICUS team 10:32:00
8120970 Pölzelbauer Michael 15A7000 OLG Ströck Wien 10:35:00
7204480 Malý Martin TBM7610 C KOS TJ Tesla Brno 10:38:00
7708877 Faltejsek Lukáš XPU7725 E PARDUBICE BIKERS 10:41:00
886298 Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 10:44:00
7207363 Svoboda Petr SLA6803 C SKOB Slaný 10:47:00
886815 Svoboda Ivan SMR6200 C SNS Smržovka 10:50:00
M50
7.61 km, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53693 Maliňák Vladimír KVS5901 C SKOB Kobra Vsetín 09:51:00
331231 Piše Dušan LCE6702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 09:54:00
51127 Kiac Jiří XPU6305 C PARDUBICE BIKERS 09:57:00
2073715 Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 10:00:00
2045204 Novotný Petr TZL6601 C SKOB Zlín 10:03:00
9601003 Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:06:00
2073714 Argaláš Jaroslav TBM6213 C KOS TJ Tesla Brno 10:09:00
51400 Havlíček Ivo KNC5800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:12:00
515455 Holík Marek TBM6507 KOS TJ Tesla Brno 10:15:00
7207359 Kolář Rudolf ABR6301 A A-team NOVO Bruntál 10:18:00
876002 Mlynárik Peter VBA6501 C ŠK VAZKA Bratislava 10:21:00
2051944 Autrata Vlastimil RCP6041 C RC&P TEAM Bratislava 10:24:00
899180 Hejna Jiří KNC6200 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:27:00
307364 Jánoška Jozef RBA5902 C TJ Rapid Bratislava 10:30:00
1111255 Maennel Harald BOR5501 C OK Jiskra Nový Bor 10:33:00
888636 Pospíšek Zbyněk TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno 10:36:00
8484828 Dawson Keith EKP5802 C VŠTJ Ekonom Praha 10:39:00
7207703 Vrábel Jaromír ABR6102 C A-team NOVO Bruntál 10:42:00
51631 Přibík Jan PGP6301 SK Praga 10:45:00
2102780 Veselý Jan ZUP6500 C MTBO ČZU Praha 10:48:00
1210961 Štěpánský Václav TBM6108 C KOS TJ Tesla Brno 10:51:00
7207890 Kareis Martin VLI6501 C Slavia Liberec orienteering 10:54:00
515014 Bogar Leoš BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 10:57:00
7207706 Němec Lubomír ABR6201 C A-team NOVO Bruntál 11:00:00
2102082 Kuchař Pavel SJC6000 C Sportcentrum Jičín 11:03:00
8631586 Mach Radovan OKP6605 C SK OK 24 Praha 11:06:00
7203452 Doležal Josef VAM6101 C OOB Vamberk 11:09:00
1700084 Kožina Petr VIP6000 SK VIPrahlo 11:12:00
51873 Řeháček Petr ABR6302 C A-team NOVO Bruntál 11:15:00
887627 Fajtl Jaroslav VPM6001 C KOS Slavia Plzeň 11:18:00
2114999 Antoš Svatopluk SJC6602 C Sportcentrum Jičín 11:21:00
8977 Kubát Miroslav VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:24:00
2059759 Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 11:27:00
M60
7.61 km, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
207806 Kadlec Luděk VEY5600 C YETTI Vejprty 09:03:00
2060202 Lukavec Míla SMR4900 C SNS Smržovka 09:06:00
51581 Bochenek Milan EKP5601 C VŠTJ Ekonom Praha 09:09:00
52054 Novák Miroslav SBK5400 C KOB Start Blansko 09:12:00
682361 Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor 09:15:00
416045 Nejedlý Petr TZL5101 C SKOB Zlín 09:18:00
8627106 Adrián Petr EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha 09:21:00
352328 Vojtášek Jan ABR5301 C A-team NOVO Bruntál 09:24:00
8404 Kuchař Vladimír BOR4902 C OK Jiskra Nový Bor 09:27:00
52783 Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 09:30:00
9007900 Dravetz Walter TZL5418 C SKOB Zlín 09:33:00
Open
7.99 km, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232356 Svobodová Petra VPM7455 C KOS Slavia Plzeň 09:00:00
2111786 Nagy Josef TJN6701 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 09:00:00
1410005 Kubant Pavel 35Z7100 MTBO Lázně Bohdaneč 09:00:00
51748 Kirchmann Miloš 6KC5500 Neregistrovaný 09:00:00
2023962 Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 09:00:00
51872 Nyklová Helena MFP7550 VŠSK MFF UK Praha 09:00:00
0 Chamrada Dušan GIG7610 GIGANT Orienteering 09:00:00
0 Itaniemi Janita GIG8060 GIGANT Orienteering 09:00:00
2112744 Knitlová Eva VAM0050 OOB Vamberk 09:00:00
2061812 Beranová Jana 1SC6950 Wall Street Systems 09:00:00
416844 Svoboda Michal 09:00:00
W14
3.35 km, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1414503 Riedelová Adéla BOR0451 C OK Jiskra Nový Bor 10:25:00
8635873 Králová Jolana TBM0360 C KOS TJ Tesla Brno 10:28:00
416112 Burešová Veronika XBM0550 C PELL´S ABND RACING TEAM 10:31:00
2088165 Nagyová Kateřina TJN0452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:34:00
51532 Folprechtová Julie ZUP0650 C MTBO ČZU Praha 10:37:00
2021830 Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 10:40:00
887947 Vanková Anna OKP0550 C SK OK 24 Praha 10:43:00
9102885 Hubáčková Dagmar LCE0351 OOB TJ Slovan Luhačovice 10:46:00
2099080 Chamrada Natali GIG0450 GIGANT Orienteering 10:49:00
997929 Horáková Kateřina LDC0351 C KOB Děčín 10:52:00
1403420 Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 10:55:00
361972 Kadlecová Tereza VEY0650 C YETTI Vejprty 10:58:00
53244 Ryglová Adéla TBM0857 KOS TJ Tesla Brno 11:01:00
436970 Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 11:04:00
W17
6.83 km, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2020709 Štreglová Zuzana VRL0251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 09:18:00
7203461 Skoupá Vendula GIG0151 C GIGANT Orienteering 09:21:00
0 Lokajíčková Klára VPM0052 KOS Slavia Plzeň 09:24:00
2096238 Pilná Bára VRL0052 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 09:27:00
416210 Zrníková Adéla GIG0050 C GIGANT Orienteering 09:30:00
1400427 Pišová Barbora LCE0251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 09:33:00
2800957 Tymešová Anna BOR0253 C OK Jiskra Nový Bor 09:36:00
2042515 Svobodová Alexandra VPM0051 A KOS Slavia Plzeň 09:39:00
8631581 Kuchařová Rozálie SJC0251 C Sportcentrum Jičín 09:42:00
W20
7.16 km, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2051481 Kohoutová Barbora BOR9850 E OK Jiskra Nový Bor 09:12:00
0 Krausová Veronika HOR9750 TJ Jiskra Hořice 09:14:00
232895 Čiháková Barbora KNC9950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 09:16:00
W21E
9.28 km, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7177777 Gigon Michaela TBM7753 E KOS TJ Tesla Brno 09:42:00
899160 Ryšavá Vendula ZUP8151 E MTBO ČZU Praha 09:44:00
920678 Staňková Štěpánka TSU8992 E LKT 80 Šumperk 09:46:00
7003008 Kubínová Veronika SKV9752 E TJ Slovan Karlovy Vary 09:48:00
887935 Nováková Kateřina OKP9450 E SK OK 24 Praha 09:50:00
9005226 Tučková Dagmar SPC8653 E SPORTICUS team 09:52:00
2051536 Kameníková Andrea BOR9751 E OK Jiskra Nový Bor 09:54:00
W21A
7.16 km, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
835307 Odvodyová Šárka XPU8352 A PARDUBICE BIKERS 09:34:00
1234321 Königová Jana SBK8661 A KOB Start Blansko 09:36:00
52217 Honnerová Blanka VPM8051 A KOS Slavia Plzeň 09:38:00
8629752 Kalinová Markéta SPC8259 A SPORTICUS team 09:40:00
515411 Vaněčková Petra ZUP7950 A MTBO ČZU Praha 09:42:00
995858 Bouchalová Vendula VPM8787 C KOS Slavia Plzeň 09:44:00
2053578 Hanzlíčková Martina EKP8452 A VŠTJ Ekonom Praha 09:46:00
8017678 Walther Katja 54A7850 Austria MTBO Team 09:48:00
1400405 Fremrová Jaroslava LPM7954 A OK Lokomotiva Plzeň 09:50:00
428250 Kamererová Valerie STB9450 A TJ Stadion Nový Bor 09:52:00
7906090 Stachoňová Barbara SBK8451 A KOB Start Blansko 09:54:00
2067255 Zamrzlová Eva SJC8759 A Sportcentrum Jičín 09:56:00
7518567 Puchernová Zuzana TAP8453 A KOB TRETRA Praha 09:58:00
416221 Folprechtová Kateřina ZUP7452 A MTBO ČZU Praha 10:00:00
1008173 Jedličková Zuzana XHK8150 A MTBO Racing team Hradec Králové 10:02:00
887612 Svobodná Šárka DKP8850 A Oddíl OB Kotlářka 10:04:00
515049 La Carbonara Hana TBM7652 A KOS TJ Tesla Brno 10:06:00
7142530 Musilová Vendula SJC8355 A Sportcentrum Jičín 10:08:00
7203329 Honsová Lenka SMR7750 A SNS Smržovka 10:10:00
500556 Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 10:12:00
8416122 Jirková Petra VPM8450 A KOS Slavia Plzeň 10:14:00
9940 Ticháčková Magdalena SJC7962 A Sportcentrum Jičín 10:16:00
7205014 Pařízková Věrka SMR7151 A SNS Smržovka 10:18:00
8010108 Uhnavá Markéta SBK8485 A KOB Start Blansko 10:20:00
428294 Svobodová Katu SMR8451 A SNS Smržovka 10:22:00
8636189 Králová Vilma TZL9952 E SKOB Zlín 10:24:00
7200131 Křivancová Zdeňka LBE9450 A TJ Lokomotiva Beroun 10:26:00
7260022 Paulíčková Renata SJI8057 E OK Jihlava 10:28:00
981824 Kalošová TerKa SMR8950 A SNS Smržovka 10:30:00
1985526 Beržinská Soňa SBK8554 A KOB Start Blansko 10:32:00
2087687 Trčková Helena EKP8756 A VŠTJ Ekonom Praha 10:34:00
886269 Chudíková Barbora SJI7850 A OK Jihlava 10:36:00
8007503 Daňková Veronika SBK8151 A KOB Start Blansko 10:38:00
920679 Csakvaryová Lenka SBK8383 A KOB Start Blansko 10:40:00
1400407 Tomečková Zuzana TSU8279 A LKT 80 Šumperk 10:42:00
9200521 Ouhrabková Radka SPC8152 A SPORTICUS team 10:44:00
7210310 Lesová Markéta VPM8494 A KOS Slavia Plzeň 10:46:00
1436949 Haltof Ewa ABR9499 E A-team NOVO Bruntál 10:48:00
2051473 Nováková Lenka EKP8062 A VŠTJ Ekonom Praha 10:50:00
888602 Chromá Adéla TBM8870 A KOS TJ Tesla Brno 10:52:00
7203339 Rychterová Dana SMR6950 A SNS Smržovka 10:54:00
9102561 Mokrá Julie VLI8051 A Slavia Liberec orienteering 10:56:00
1413714 Rambová Kamila DKP8655 A Oddíl OB Kotlářka 10:58:00
7201202 Lukavcová Ivana SMR8754 A SNS Smržovka 11:00:00
W21B
5.75 km, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
438648 Štembergová Lucie EKP8851 C VŠTJ Ekonom Praha 09:09:00
410730 Buriánková Ivka SMR7450 C SNS Smržovka 09:11:00
211539 Kuželová Michaela FSP7851 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 09:13:00
434840 Bochenková Martina DKP8758 B Oddíl OB Kotlářka 09:15:00
347881 Zítová Pavla LDC8151 B KOB Děčín 09:17:00
2059736 Kopáčková Iva CHT8851 B OOB SK Chrast 09:19:00
981842 Tomešová Daniela SJC8451 A Sportcentrum Jičín 09:21:00
8514 Votýpková Zuzana BOR7958 C OK Jiskra Nový Bor 09:23:00
9803 Kuncová Jana UOL7854 C SOB Olomouc 09:25:00
9480 Klíchová Jana SSU8151 B SK Severka Šumperk 09:27:00
51944 Kratschmerová Kateřina TBM8558 B KOS TJ Tesla Brno 09:29:00
7201195 Pačáková Michaela SPC8654 C SPORTICUS team 09:31:00
7205019 Kratochvílová Lucie VPM9251 B KOS Slavia Plzeň 09:33:00
2069042 Prylová Pavla ZUP7552 B MTBO ČZU Praha 09:35:00
218783 Rypáčková Dana SPC7955 C SPORTICUS team 09:37:00
7875600 Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 09:39:00
9398 Salingerová Anna ZUP7750 B MTBO ČZU Praha 09:41:00
2103730 Ksandrová Marie EKP9262 C VŠTJ Ekonom Praha 09:43:00
995795 Kolářová Renáta ABR9351 B A-team NOVO Bruntál 09:45:00
2011824 Pařízková Anežka SMR9350 A SNS Smržovka 09:47:00
7204511 Nehasilová Petra BOR8253 B OK Jiskra Nový Bor 09:49:00
7205021 Večeřová Marcela ABR8888 B A-team NOVO Bruntál 09:51:00
2075634 Hejnová Aneta KNC9350 B Sokol Kostelec n. Č. l. 09:53:00
9345 Bártíková Zuzana XPU8954 C PARDUBICE BIKERS 09:55:00
888650 Jiranová Kateřina XHK8350 C MTBO Racing team Hradec Králové 09:57:00
8441 Kameníková Kateřina BOR7758 B OK Jiskra Nový Bor 09:59:00
7226 Štěpánová Dita DOB7956 B KOB Dobruška 10:01:00
2053563 Skobová Tereza VIP7855 B SK VIPrahlo 10:03:00
53228 Malá Alice TBM7991 B KOS TJ Tesla Brno 10:05:00
W40
6.83 km, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2042537 Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:03:00
725724 Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 10:06:00
7204522 Mědílková Iva SPC7160 A SPORTICUS team 10:09:00
886811 Jašková Šárka ABR7751 A A-team NOVO Bruntál 10:12:00
7207344 Vanková Jana OKP7750 E SK OK 24 Praha 10:15:00
425546 Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 10:18:00
51217 Zápotocká Anna VLI7250 C Slavia Liberec orienteering 10:21:00
980374 Valíková Petra GIG7350 C GIGANT Orienteering 10:24:00
2051490 Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 10:27:00
2067329 Kovářová Jitka VPM7350 C KOS Slavia Plzeň 10:30:00
53227 Ryglová Kateřina TBM7372 B KOS TJ Tesla Brno 10:33:00
2011792 Michálková Alice GIG7650 C GIGANT Orienteering 10:36:00
1011011 Humlíčková Kateřina SBK7664 C KOB Start Blansko 10:39:00
2102800 Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:42:00
52690 Linhartová Martina GIG7750 B GIGANT Orienteering 10:45:00
1420808 Straussová Petra LDC6951 C KOB Děčín 10:48:00
8636196 Vavrysová Lenka TZL7400 C SKOB Zlín 10:51:00
446404 Králová Dana XBM7650 C PELL´S ABND RACING TEAM 10:54:00
756220 Veselá Iva ZUP7551 A MTBO ČZU Praha 10:57:00
2086560 Faltejsková Jana XPU7652 A PARDUBICE BIKERS 11:00:00
W50
5.75 km, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53260 Pospíšková Luisa TBM5959 C KOS TJ Tesla Brno 10:49:00
53452 Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 10:52:00
51373 Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 10:55:00
887151 Maliňáková Eva TSU6550 C LKT 80 Šumperk 10:58:00
331089 Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:01:00
307440 Jánošková Taťjana RBA6051 C TJ Rapid Bratislava 11:04:00
2051947 Kralova Eva VBA4751 C ŠK VAZKA Bratislava 11:07:00
8259 Lukavcová Lenka SMR5450 C SNS Smržovka 11:10:00
682366 Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 11:13:00
7207855 Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:16:00
53005 Tichovská Jitka PGP6153 SK Praga 11:19:00
253114 Švarcbachová Jaroslava KNC6754 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:22:00
8906 Skácelová Naděžda TSU6183 C LKT 80 Šumperk 11:25:00
9201322 Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:28:00