Startovka závodu: Rumcajsovy míle - E3

Datum:
13.08.2017
Místo konání:
Brada
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Rumcajs
Ředitel závodu:
Špicar Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Havlík Jaroslav - R3
Stavitel tratí:
Koťátko Zdeněk - R3
JURY:
Janovský Tomáš, Matras Tomáš, Oma Jakub
Protokol:
Závod proběhl bez problémů a byla ošetřena jen drobná poranění.
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21E     D21A     D21B     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80    
D10N
4.20 km, 7 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
17 331753 Lázničková Alžběta TZL0858 C SKOB Zlín 09:53:00
12 416227 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 09:55:00
5 2088719 Dvořáková Kateřina LPM0750 C OK Lokomotiva Plzeň 09:57:00
19 0 Fišáková Leona MLA1151 C MLOK Mariánské Lázně 09:59:00
4 2112770 Jakubcová Karolína SJC1050 C Sportcentrum Jičín 10:01:00
18 2081391 Ehlerová Anna VSP0854 C USK Praha 10:03:00
16 49689 Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 10:05:00
11 0 Brdlíková Eliška VRL0753 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:07:00
14 2102076 Havrdová Selina SJC0950 C Sportcentrum Jičín 10:09:00
2 336795 Kalousová Julie KON0850 C KOB Konice 10:11:00
10 0 Andrade Iris 24C1050 OK Vršovice 10:13:00
9 2085596 Ehlerová Michaela VSP1050 C USK Praha 10:15:00
7 9091907 Hanáková Aneta KRL0951 C Kometa Kralovice 10:17:00
20 2081382 Rodová Anežka VSP1152 C USK Praha 10:19:00
15 2050493 Neuerová Eliška DOR1051 C OK Dobříš 10:21:00
13 1398983 Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 10:23:00
6 2114998 Vltavská Eliška SJC0850 C Sportcentrum Jičín 10:25:00
1 0 Wolniewicz Agata 3IP Wolniewicz 10:27:00
21 2085588 Hanušová Markéta VRL0852 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:29:00
8 9785 Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 10:31:00
3 433091 Novotná Nicol SJI0953 C OK Jihlava 10:33:00
26 0 Vakant Vakant 10:35:00
22 303925 Hamáčková Šárka STH0852 C SK Studenec 10:37:00
29 0 Vakant Vakant 10:39:00
27 0 Vakant Vakant 10:41:00
31 0 Vakant Vakant 10:43:00
30 0 Vakant Vakant 10:45:00
24 0 Vakant Vakant 10:47:00
25 0 Vakant Vakant 10:49:00
23 4441 Koudelková Katrin BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor 10:51:00
28 0 Vakant Vakant 10:53:00
D10
2.20 km, 8 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
34 224355 Straková Denisa SLA0750 C SKOB Slaný 09:32:00
39 2102075 Havrdová Sheila SJC0750 C Sportcentrum Jičín 09:35:00
43 426308 Kynčlová Anna JIL0852 C OK Jilemnice 09:38:00
46 7205024 Petriláková Amálie DOR0953 C OK Dobříš 09:41:00
42 4359 Kocmanová Adéla BOR0752 C OK Jiskra Nový Bor 09:44:00
40 2080993 Ekertová Jana VLI0750 C Slavia Liberec orienteering 09:47:00
44 253362 Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 09:50:00
45 2056280 Synková Elena DOK0850 C OK Doksy 09:53:00
37 2091520 Ferbasová Matylda TUR0762 C OOB TJ Turnov 09:56:00
36 218973 Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 09:59:00
38 2060247 Vejražková Anna KPY0750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:02:00
35 2067959 Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 10:05:00
41 0 Píšová Tereza PDY0850 C Běhej Poděbrady 10:08:00
32 9102146 Gelnerová Markéta KRL0952 C Kometa Kralovice 10:11:00
33 2103674 Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 10:14:00
47 7531975 Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 10:17:00
50 0 Vakant Vakant 10:20:00
48 51730 Gajdová Michaela VSP0752 C USK Praha 10:23:00
49 2075698 Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 10:26:00
D12
2.00 km, 8 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
62 416314 Fišarová Adéla KRL0651 C Kometa Kralovice 10:33:00
65 2049632 Kotková Adéla RIC0655 C OB Říčany 10:36:00
60 2080954 Neuerová Anna DOR0656 C OK Dobříš 10:39:00
55 416318 Roučková Karolína KRL0656 C Kometa Kralovice 10:42:00
64 7202879 Řeháková Mirka SKV0652 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:45:00
56 888626 Hájková Tereza TUV0558 B SOK TJ Turnov 10:48:00
59 2067681 Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 10:51:00
72 2079493 Švecová Karolína ZVO0557 B OB SK Zvole 10:54:00
68 443085 Jedličková Josefína VSP0651 C USK Praha 10:57:00
57 2092425 Hájková Marie VRL0651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:00:00
73 53374 Pastuszková Laura VSP0654 C USK Praha 11:03:00
52 553451 Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 11:06:00
63 52597 Oujeská Simona ADA0551 C OOB Spartak Adamov 11:09:00
61 1418087 Mellanová Judita TUV0559 B SOK TJ Turnov 11:12:00
53 2108881 Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 11:15:00
71 416186 Vlachová Adéla KRL0551 C Kometa Kralovice 11:18:00
66 7777077 Neumann Johanna 31D0550 SV Lengefeld 11:21:00
69 9102084 Gelnerová Anna KRL0653 B Kometa Kralovice 11:24:00
54 428269 Šimšová Pavla MFP0551 B VŠSK MFF UK Praha 11:27:00
70 51468 Mikysková Adéla VAM0550 C OOB Vamberk 11:30:00
51 4370 Stehlíková Adéla BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor 11:33:00
67 232613 Zmarzláková Olga KRL0552 B Kometa Kralovice 11:36:00
58 2114997 Malínská Nela SJC0650 B Sportcentrum Jičín 11:39:00
74 0 Vakant Vakant 11:42:00
D14
2.20 km, 8 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
86 2079492 Švecová Anežka ZVO0352 B OB SK Zvole 10:29:00
88 2078482 Hanušová Kateřina VRL0455 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:32:00
81 7201771 Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 10:35:00
77 2102801 Káninská Magdaléna PDY0350 C Běhej Poděbrady 10:38:00
78 52239 Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 10:41:00
90 2103673 Rotková Markéta ZBM0455 B SK Žabovřesky Brno 10:44:00
87 2043610 Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering 10:47:00
89 7202893 Řeháková Gabriela SKV0351 B TJ Slovan Karlovy Vary 10:50:00
91 7122003 Neumann Lena 31D0350 SV Lengefeld 10:53:00
92 0 Káninská Daniela PDY0450 C Běhej Poděbrady 10:56:00
84 2035723 Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 10:59:00
83 9201326 Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 11:02:00
76 2087682 Horáková Veronika PHK0353 B OK 99 Hradec Králové 11:05:00
85 0 Píšová Zuzana PDY0451 C Běhej Poděbrady 11:08:00
82 0 Wolniewicz Natalia 3IP Wolniewicz 11:11:00
80 2061857 Kubáková Nela SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec 11:14:00
75 9412003 Fišarová Eliška KRL0351 B Kometa Kralovice 11:17:00
79 2042547 Juříková Jolana LCE0355 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:20:00
93 0 Vakant Vakant 11:23:00
D16
2.00 km, 11 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
110 443091 Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 09:31:00
103 7208226 Nevěřilová Kateřina LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovice 09:34:00
104 8434822 Miklušová Tamara ZBM0260 C SK Žabovřesky Brno 09:37:00
96 2800957 Tymešová Anna BOR0253 B OK Jiskra Nový Bor 09:40:00
107 2035151 Vallová Kristýna ZVO0152 C OB SK Zvole 09:43:00
109 9101707 Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 09:46:00
97 2106727 Černá Aneta PGP0254 C SK Praga 09:49:00
94 53866 Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 09:52:00
106 1333269 Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 09:55:00
99 9102885 Hubáčková Dagmar LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovice 09:58:00
100 7205018 Petriláková Anežka DOR0251 B OK Dobříš 10:01:00
102 428243 Šimšová Barbora MFP0150 B VŠSK MFF UK Praha 10:04:00
105 2043603 Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 10:07:00
98 7090701 Šlechtová Tereza KRL0152 B Kometa Kralovice 10:10:00
101 505131 Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 10:13:00
108 331064 Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 10:16:00
95 515497 Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 10:19:00
111 7201759 Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:22:00
112 0 Vakant Vakant 10:25:00
D18
3.30 km, 17 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
116 1204999 Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 10:32:00
118 434576 Škrlová Kristýna KRL9954 C Kometa Kralovice 10:35:00
114 1333177 Jeřábková Ema BOR9957 C OK Jiskra Nový Bor 10:38:00
115 7291299 Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 10:41:00
117 8435207 Miklušová Tereza ZBM9960 A SK Žabovřesky Brno 10:44:00
113 7150100 Biersaková Dagmar KRL0051 B Kometa Kralovice 10:47:00
119 0 Vakant Vakant 10:50:00
D21E
4.60 km, 19 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
191 822282 Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 09:31:00
194 7207077 Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 09:34:00
202 7207777 Škarková Kateřina PGP9955 B SK Praga 09:37:00
197 7209360 Hrstková Vladěna ZBM8787 C SK Žabovřesky Brno 09:40:00
195 9935817 Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 09:43:00
193 920682 Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 09:46:00
203 515086 Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 09:49:00
196 7770777 Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 09:52:00
199 7200901 Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 09:55:00
204 1007554 Matrasová Kateřina CHT8353 C OOB SK Chrast 09:58:00
201 7200333 Procházková Marie KAM9554 E OK Kamenice 10:01:00
200 7208324 Janovská Kateřina PGP9850 R SK Praga 10:04:00
192 515102 Šístková Iveta LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice 10:07:00
198 995832 Matějů Martina PGP8556 R SK Praga 10:10:00
207 876522 Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov 10:13:00
208 434840 Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 10:16:00
206 0 Vakant Vakant 10:19:00
205 2075697 Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 10:22:00
D21A
3.70 km, 17 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
135 7518567 Puchernová Zuzana TAP8453 C KOB TRETRA Praha 09:32:00
132 445644 Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 09:35:00
148 9000007 Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 09:38:00
140 7779755 Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB TRETRA Praha 09:41:00
142 2073708 Šmidrkalová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 09:44:00
145 49612 Záveská Anna DOB8851 C KOB Dobruška 09:47:00
133 232132 Hermannová Anna TAP9251 C KOB TRETRA Praha 09:50:00
139 886617 Wysocka Malwina DOB8585 C KOB Dobruška 09:53:00
124 232158 Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 09:56:00
125 7260013 Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 09:59:00
130 361934 Zajícová Markéta TAP9054 C KOB TRETRA Praha 10:02:00
128 9999888 Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 10:05:00
137 681856 Fátorová Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 10:08:00
121 1470169 Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 10:11:00
129 2067248 Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 10:14:00
136 7203455 Přívozníková Pavla BZP8650 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:17:00
126 2067886 Randíková Magdaléna SOB8851 C SOBSA 10:20:00
143 2025352 Rückerová Šárka HOR0050 A TJ Jiskra Hořice 10:23:00
141 9101703 Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 10:26:00
122 682690 Ďoubalová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 10:29:00
146 7201828 Kovářová Lenka SJH8651 C SJH Jindřichův Hradec 10:32:00
127 981818 Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 10:35:00
123 7201810 Píšová Monika NPA8151 C SK LOB Nová Paka 10:38:00
144 8631584 Andršová Jana SRK8756 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:41:00
120 7200382 Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 10:44:00
131 1403419 Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 10:47:00
134 7140196 Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 10:50:00
138 331285 Jebavá Lucie VRL9254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:53:00
149 995858 Bouchalová Vendula VPM8787 C KOS Slavia Plzeň 10:56:00
147 0 Vakant Vakant 10:59:00
150 0 Vakant Vakant 11:02:00
D21B
2.50 km, 16 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
188 51567 Tesařová Anna SCP8257 C OK Sparta Praha 09:32:00
168 416278 Ducháčková Kateřina STH9356 C SK Studenec 09:35:00
165 7200372 Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 09:38:00
176 2084985 Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 09:41:00
182 2115067 Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 09:44:00
171 53527 Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 09:47:00
185 8703 Novotná Petra SJI8350 C OK Jihlava 09:50:00
156 331151 Vrbatová Petra HOS8551 C TJ Tatran Hostinné 09:53:00
173 49862 Čížková Markéta ADA9652 C OOB Spartak Adamov 09:56:00
169 53556 Jirásková Kateřina PGP8852 C SK Praga 09:59:00
184 2088219 Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:02:00
175 2088205 Černá Eliška SCP9050 C OK Sparta Praha 10:05:00
180 7229 Netíková Martina DOB9350 C KOB Dobruška 10:08:00
153 331008 Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:11:00
160 9148 Doležalová Lenka SHK8256 C OK Slavia Hradec Králové 10:14:00
178 53640 Hejtmánková Kateřina TAP8462 C KOB TRETRA Praha 10:17:00
157 232062 Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 10:20:00
158 51574 Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 10:23:00
162 515496 Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 10:26:00
189 2099482 Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 10:29:00
155 889669 Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:32:00
159 7434894 Havlová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 10:35:00
170 49973 Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 10:38:00
154 2049576 Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 10:41:00
181 347881 Zítová Pavla LDC8151 C KOB Děčín 10:44:00
177 2108886 Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 10:47:00
152 52611 Rajnošek Tereza KSU8691 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:50:00
172 301553 Horčičková Linda UOL8650 C SOB Olomouc 10:53:00
163 51825 Vlčková Tereza TUR8852 C OOB TJ Turnov 10:56:00
183 7200373 Charousková Lucie DOK9450 C OK Doksy 10:59:00
179 896977 Mokrá Michaela ABM0063 C KOB ALFA Brno 11:02:00
187 0 Vakant Vakant 11:05:00
167 49977 Pološčuková Lucie SMB9051 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 11:08:00
174 2113474 Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 11:11:00
164 51594 Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 11:14:00
186 887153 Spitzerová Petra KVS8350 C SKOB Kobra Vsetín 11:17:00
166 2058475 Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 11:20:00
151 416007 Cikhardtová Balzhima TAP8751 C KOB TRETRA Praha 11:23:00
190 0 Vakant Vakant 11:26:00
161 7201202 Lukavcová Ivana SMR8754 C SNS Smržovka 11:29:00
D35
3.60 km, 17 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
227 51638 Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 09:33:00
230 8636196 Vavrysová Lenka LCE7451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 09:36:00
214 301536 Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 09:39:00
223 207837 Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 09:42:00
211 2096137 Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 09:45:00
232 51597 Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha 09:48:00
233 7205568 Procházková Jana DKP8052 C Oddíl OB Kotlářka 09:51:00
216 2096221 Tomíčková Dana 19X8050 ESOX ODEI 09:54:00
236 2800313 Křížová Lenka KRL7951 C Kometa Kralovice 09:57:00
224 7260005 Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 10:00:00
228 0 Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 10:03:00
221 2102815 Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 10:06:00
220 2067245 Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 10:09:00
235 2102819 Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 10:12:00
213 442858 Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 10:15:00
212 2111618 Cichrová Iveta TAP7752 C KOB TRETRA Praha 10:18:00
234 8646226 Grigaliunaite Agne 28L Saule OK 10:21:00
222 8197778 Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 10:24:00
229 2109690 Matoušková Markéta SLA7352 C SKOB Slaný 10:27:00
217 2081371 Andrade Milena 24C7550 OK Vršovice 10:30:00
210 53567 Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 10:33:00
219 1413332 Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 10:36:00
218 253153 Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 10:39:00
215 2042546 Ledererová Kamila LPM7352 C OK Lokomotiva Plzeň 10:42:00
231 2067937 Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 10:45:00
226 2078500 Šedivá Petra NPA7751 C SK LOB Nová Paka 10:48:00
237 1400433 Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 10:51:00
209 9054 Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 10:54:00
225 2800224 Pilařová Kateřina CEP8050 C Čepíci 10:57:00
D40
3.20 km, 16 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
265 2021823 Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 09:31:00
268 8441 Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor 09:33:00
255 7773 Synková Šárka DOK7650 C OK Doksy 09:35:00
261 2116450 Pavlicová Anna 2ZZ7350 KOALA 09:37:00
283 981813 Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 09:39:00
241 7913579 Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 09:41:00
257 411543 Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 09:43:00
264 7209278 Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 09:45:00
254 7201755 Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 09:47:00
239 2042502 Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 09:49:00
271 2096130 Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 09:51:00
276 416092 Sedláčková Dagmar 2ZZ7351 KOALA 09:53:00
270 8438 Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 09:55:00
245 230679 Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 09:57:00
259 2103240 Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 09:59:00
281 52480 Urbanová Edita STE7454 C SK SKI-OB Šternberk 10:01:00
278 2092419 Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 10:03:00
258 2096241 Smith Lucie VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:05:00
267 2103763 Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 10:07:00
253 1421911 Bartošová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně 10:09:00
269 420402 Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 10:11:00
275 7749 Pelcová Pavla CST7454 C OB Strakonice 10:13:00
238 218979 Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 10:15:00
272 51739 Boumová Irena KSH7756 C OB Kašperské Hory 10:17:00
277 51589 Klapalová Pavla VSP7099 C USK Praha 10:19:00
252 2067949 Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 10:21:00
282 411597 Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov 10:23:00
260 2102800 Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:25:00
242 51728 Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 10:27:00
262 2080989 Hanušová Monika VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:29:00
266 1409879 Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:31:00
279 51746 Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 10:33:00
273 2085603 Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 10:35:00
246 434835 Miklušová Dagmar 47S7350 Rapid Bratislava 10:37:00
274 2070890 Bártíková Irena VSP7461 C USK Praha 10:39:00
244 7255 Tichá Jiřína DOB6050 C KOB Dobruška 10:41:00
250 0 Pokorná Markéta 28Z7450 Neregistrovaná 10:43:00
240 2102798 Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 10:45:00
243 8431 Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 10:47:00
247 1400418 Mácová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 10:49:00
251 1421917 Fišáková Hana MLA7750 C MLOK Mariánské Lázně 10:51:00
248 53546 Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 10:53:00
263 682683 Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 10:55:00
256 7220 Černá Petra ALB7450 C OOB Albrechtice nad Orlicí 10:57:00
249 51469 Mikysková Ilona VAM7550 C OOB Vamberk 10:59:00
280 7204984 Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 11:01:00
287 7201767 Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 11:03:00
285 436445 Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha 11:05:00
284 443078 Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 11:07:00
286 0 Kohoutová Jasna UVP Slovan Praha 11:09:00
D45
3.10 km, 16 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
313 7911 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 09:32:00
315 52242 Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 09:34:00
288 219210 Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 09:36:00
314 224872 Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 09:38:00
291 52346 Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 09:40:00
302 7201756 Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 09:42:00
312 2017667 Škrlová Hana KRL6951 C Kometa Kralovice 09:44:00
322 9801 Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 09:46:00
294 9606 Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 09:48:00
301 416843 Picková Helena TJN6952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 09:50:00
296 224894 Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 09:52:00
310 232357 Ždimerová Monika LME6950 C SK Los Mělník 09:54:00
327 9074 Kynčlová Dagmar JIL7256 C OK Jilemnice 09:56:00
309 682641 Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 09:58:00
321 2099518 Hanáková Marta KRL7151 C Kometa Kralovice 10:00:00
289 8547 Hořáková Petra LLI6953 C TJ Loko Liberec 10:02:00
297 2103280 Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 10:04:00
328 2025366 Křivdová Lenka 2PC7250 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 10:06:00
293 7121314 Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 10:08:00
325 49890 Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 10:10:00
324 2075676 Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 10:12:00
316 51131 Dohnálková Jana SHK7252 C OK Slavia Hradec Králové 10:14:00
319 2113071 Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 10:16:00
323 9101672 Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 10:18:00
299 2073661 Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:20:00
307 2032169 Kašparová Ivana UOL6951 C SOB Olomouc 10:22:00
330 49883 Vidmuchová Martina PLU7171 C TJ SOKOL Plumlov 10:24:00
308 9080800 Holper Antónia 12H6850 Tipo Orienteering Club 10:26:00
295 49656 Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 10:28:00
326 8579 Straková Jana SLA7251 C SKOB Slaný 10:30:00
311 9462 Weberová Zuzana PHK6961 C OK 99 Hradec Králové 10:32:00
303 440493 Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 10:34:00
306 51749 Menclová Silvie VSP7050 C USK Praha 10:36:00
298 2081352 Melišíková Radka TAP7152 C KOB TRETRA Praha 10:38:00
317 9833 Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 10:40:00
300 238118 Manova Maria 53R A. Vompe 10:42:00
304 416194 Buchwaldková Klára 85C7150 ProvodovJan 10:44:00
320 416013 Muselíková Vladislava ABM7051 KOB ALFA Brno 10:46:00
292 2021834 Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 10:48:00
318 51556 Lohrová Hana SCP6550 C OK Sparta Praha 10:50:00
290 231924 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 10:52:00
305 7207351 Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:54:00
329 331399 Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 10:56:00
332 0 Vakant Vakant 10:58:00
331 0 Vakant Vakant 11:00:00
D50
2.60 km, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
346 2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 09:34:00
333 889289 Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 09:38:00
339 52586 Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 09:42:00
343 889302 Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 09:46:00
344 331257 Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 09:50:00
351 51984 Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 09:54:00
334 9237 Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 09:58:00
354 2086530 Bargiel Beata 23P6550 OK!Sport Warszawa 10:02:00
335 52864 Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 10:06:00
337 52476 Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 10:10:00
355 410324 Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 10:14:00
348 428220 Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 10:18:00
341 51751 Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 10:22:00
353 9102082 Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno 10:26:00
336 8445 Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 10:30:00
342 253353 Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 10:34:00
352 331685 Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 10:38:00
340 52694 Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:42:00
345 7722 Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 10:46:00
338 7868 Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 10:50:00
347 2800325 Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 10:54:00
349 53489 Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 10:58:00
350 49806 Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 11:02:00
356 0 Vakant Vakant 11:06:00
D55
2.50 km, 12 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
357 590124 Hrušková Zdeňka OSN5950 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 09:32:00
371 9093 Jiřištová Hana JIL6052 C OK Jilemnice 09:36:00
367 1954721 Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 09:40:00
361 52698 Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 09:44:00
366 9118 Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 09:48:00
368 254645 Sukhadolava Aelita 22B6250 Peleng-Vimpel 09:52:00
365 52943 Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 09:56:00
359 8344 Stibalová Věra LDC6051 C KOB Děčín 10:00:00
362 52237 Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 10:04:00
364 345020 Bergdahl Karin 68S IK Uven 10:08:00
369 438643 Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 10:12:00
363 301365 Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 10:16:00
360 301394 Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:20:00
370 8464 Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 10:24:00
372 0 Vakant Vakant 10:28:00
358 232161 Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 10:32:00
D60
2.00 km, 12 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
387 301247 Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 09:34:00
375 9782 Horová Magda VSP5450 C USK Praha 09:38:00
384 2060217 Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 09:42:00
373 8208 Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 09:46:00
383 9107 Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 09:50:00
394 8558 Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 09:54:00
382 2059748 Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 09:58:00
381 53725 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 10:02:00
385 886619 Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 10:06:00
392 52557 Štáblová Jitka HSU5350 C Horizont klub Šumperk 10:10:00
374 9290 Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 10:14:00
397 232411 Kovářová Milena SJH5350 C SJH Jindřichův Hradec 10:18:00
388 8630860 Haider Anna 26A5650 HSV Ried 10:22:00
379 49892 Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 10:26:00
395 336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 10:30:00
376 219280 Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:34:00
378 2096111 Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 10:38:00
391 53641 Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 10:42:00
390 682674 Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 10:46:00
377 8165 Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 10:50:00
380 232515 Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:54:00
389 2095936 Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 10:58:00
393 303959 Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 11:02:00
386 2113045 Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:06:00
396 0 Vakant Vakant 11:10:00
D65
2.00 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
405 52055 Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:32:00
401 51645 Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 10:35:00
399 446344 Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 10:38:00
407 2092387 Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 10:41:00
398 2025351 Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 10:44:00
406 2120066 Kupcová Věroslava HSU4850 C Horizont klub Šumperk 10:47:00
403 51265 Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 10:50:00
400 8930 Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 10:53:00
404 436429 Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 10:56:00
402 440310 Khrapina Nadzeya 21B4850 Peleng-Vimpel 10:59:00
408 0 Vakant Vakant 11:02:00
D70
1.70 km, 11 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
409 682619 Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 10:22:00
412 8549 Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor 10:25:00
411 682607 Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 10:28:00
410 9247 Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 10:31:00
413 51432 Boučková Ludmila OCB4351 C OC České Budějovice 10:34:00
414 0 Vakant Vakant 10:37:00
H10N
4.20 km, 7 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
426 1413334 Pilař František CEP0900 C Čepíci 10:55:00
425 336785 Veljačik Jonáš SCP0800 C OK Sparta Praha 10:57:00
428 2032189 Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 10:59:00
418 51554 Bašus Ondřej SCP1000 C OK Sparta Praha 11:01:00
417 9914 Ticháček Jáchym SJC1004 C Sportcentrum Jičín 11:03:00
424 0 Vakant Vakant 11:05:00
427 0 Datel Adam DKL1100 C KOB Kladno 11:07:00
415 2115002 Pešek Matěj SJC1002 C Sportcentrum Jičín 11:09:00
420 0 Muselík Mikuláš ABM0903 KOB ALFA Brno 11:11:00
419 2115011 Vlach Antonín SJC0903 C Sportcentrum Jičín 11:13:00
421 49484 Sikora Jan 85C0700 ProvodovJan 11:15:00
422 0 Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 11:17:00
416 2090845 Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 11:19:00
437 0 Vakant Vakant 11:21:00
423 2111766 Pastuszek Lukáš VSP1000 C USK Praha 11:23:00
433 0 Vakant Vakant 11:25:00
438 52283 Gajda Petr VSP0903 C USK Praha 11:27:00
436 0 Vakant Vakant 11:29:00
431 0 Vakant Vakant 11:31:00
430 0 Vakant Vakant 11:33:00
429 0 Vakant Vakant 11:35:00
435 0 Vakant Vakant 11:37:00
439 0 Vakant Vakant 11:39:00
432 0 Vakant Vakant 11:41:00
434 0 Vakant Vakant 11:43:00
H10
2.10 km, 7 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
452 232960 Biersak Petr KRL0701 C Kometa Kralovice 09:31:00
459 53003 Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 09:35:00
445 331244 Parkan Tomáš SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec 09:39:00
443 53360 Kundrata Vít TZL0700 C SKOB Zlín 09:43:00
462 207825 Škrle Michael KRL0702 C Kometa Kralovice 09:47:00
455 9951 Ticháček Jakub SJC0704 C Sportcentrum Jičín 09:51:00
457 2085630 Oujeský Dan ADA0701 C OOB Spartak Adamov 09:55:00
444 2088179 Procházka Vít DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka 09:59:00
446 2115010 Pešek Ondřej SJC0802 C Sportcentrum Jičín 10:03:00
461 2088727 Horák Filip PHK0701 C OK 99 Hradec Králové 10:07:00
448 232961 Blecha Adam KRL0803 C Kometa Kralovice 10:11:00
466 2085576 Janoch Mikuláš MLA0700 C MLOK Mariánské Lázně 10:15:00
456 8041 Cveček Jan SSU0701 C SK Severka Šumperk 10:19:00
460 2115000 Vaníček Jan SJC0705 C Sportcentrum Jičín 10:23:00
465 2096216 Blažek Cyril SJH0701 C SJH Jindřichův Hradec 10:27:00
441 2102677 Donda Jakub ONO0700 C SKOB Ostrov 10:31:00
447 2075699 Rod Matyáš VSP0803 C USK Praha 10:35:00
451 2115744 Chlubna Patrik PDY0802 C Běhej Poděbrady 10:39:00
453 2060250 Pohl Lukáš TAP0703 C KOB TRETRA Praha 10:43:00
449 2067940 Jedlička Aleš VSP0800 C USK Praha 10:47:00
442 2115753 Pavlík Vojtěch PDY0801 C Běhej Poděbrady 10:51:00
463 2053559 Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:55:00
458 8225 Kopecký Matyáš SJC0702 C Sportcentrum Jičín 10:59:00
454 9616 Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 11:03:00
450 52275 Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 11:07:00
464 2085640 Šedivý Josef NPA0802 C SK LOB Nová Paka 11:11:00
440 2108899 Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl OS SK Prostějov 11:15:00
467 2075658 Zápotocký Jiří SLA0800 C SKOB Slaný 11:19:00
468 0 Vakant Vakant 11:23:00
H12
2.20 km, 8 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
486 52248 Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 09:31:00
475 2081357 Melišík Jan TAP0502 B KOB TRETRA Praha 09:34:00
471 51649 Horák Martin VSP0601 C USK Praha 09:37:00
469 9201561 Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 09:40:00
489 232246 Meier David VSP0606 B USK Praha 09:43:00
470 2114996 Novotný Kamil SJC0600 C Sportcentrum Jičín 09:46:00
473 2021850 Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 09:49:00
488 428262 Vojvodík Eduard MOV0600 C SKOB Ostrava 09:52:00
483 2061767 Hřivna Ondřej PGP0505 C SK Praga 09:55:00
480 51330 Pelc Tadeáš CST0601 C OB Strakonice 09:58:00
482 2081396 Novák Matyáš CTB0601 B SK OB Chotěboř 10:01:00
477 2075670 Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 10:04:00
474 2035735 Pompach Lukáš PHK0500 B OK 99 Hradec Králové 10:07:00
487 416121 Městka Václav VSP0600 C USK Praha 10:10:00
479 2078481 Hanuš Filip VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:13:00
485 9636 Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 10:16:00
484 2102080 Dlabola Jakub SJC0602 C Sportcentrum Jičín 10:19:00
478 1421918 Janoch Samuel MLA0502 B MLOK Mariánské Lázně 10:22:00
476 2114992 Vlach František SJC0603 C Sportcentrum Jičín 10:25:00
481 2085589 Oujeský Lukáš ADA0504 C OOB Spartak Adamov 10:28:00
472 2099508 Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga 10:31:00
490 0 Vakant Vakant 10:34:00
H14
2.00 km, 11 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
509 2088183 Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:28:00
493 4392 Veselý Jakub BOR0406 C OK Jiskra Nový Bor 10:31:00
506 7204994 Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš 10:34:00
495 981644 Biolik Emil 46P0300 Trackcourse 10:37:00
499 8631582 Donda Jiří ONO0403 B SKOB Ostrov 10:40:00
508 420418 Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 10:43:00
505 231948 Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 10:46:00
498 2021842 Trnka Martin jun VSP0300 C USK Praha 10:49:00
511 2087702 Hájek Matěj VRL0402 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:52:00
513 2115755 Pavlík Mojmír PDY0403 C Běhej Poděbrady 10:55:00
501 2060246 Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:58:00
514 897393 Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 11:01:00
503 2096235 Mucha Ondřej RIC0400 C OB Říčany 11:04:00
512 888648 Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 11:07:00
500 4360 Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 11:10:00
492 2075696 Tůma Šimon TAP0400 B KOB TRETRA Praha 11:13:00
496 436432 Pelc Matyáš CST0401 B OB Strakonice 11:16:00
494 1400421 Dohnálek Tomáš SHK0403 B OK Slavia Hradec Králové 11:19:00
504 434600 Horák Pavel ml. VSP0301 C USK Praha 11:22:00
491 9005143 Štěrba Marek SKV0401 B TJ Slovan Karlovy Vary 11:25:00
507 2800293 Hřivna Jakub PGP0305 B SK Praga 11:28:00
515 2080823 Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:31:00
510 2088173 Švestka Jakub 2ZZ0300 KOALA 11:34:00
497 8636759 Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:37:00
502 682626 Hejna Hynek LLI0300 C TJ Loko Liberec 11:40:00
516 0 Vakant Vakant 11:43:00
H16
3.30 km, 17 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
519 7207878 Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 09:32:00
528 2075675 Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 09:35:00
518 405991 Locker Daniel SRK0200 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 09:38:00
530 52729 Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 09:41:00
532 2080913 Melišík Martin TAP0200 B KOB TRETRA Praha 09:44:00
520 2032192 Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 09:47:00
531 9889 Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 09:50:00
527 8636798 Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 09:53:00
522 7209284 Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 09:56:00
536 2032134 Hořák Jaroslav LLI0102 C TJ Loko Liberec 09:59:00
526 1421913 Bartoš Václav MLA0101 B MLOK Mariánské Lázně 10:02:00
523 206496 Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 10:05:00
533 8645931 Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 10:08:00
517 9102562 Hájek Kryštof TUR0212 B OOB TJ Turnov 10:11:00
524 2032142 Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 10:14:00
525 9101674 Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 10:17:00
521 7300192 Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 10:20:00
529 9201064 Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 10:23:00
534 2082910 Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:26:00
535 0 Vakant Vakant 10:29:00
H18
4.20 km, 17 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
538 2067337 Gedeon Dominik KSU9900 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:26:00
541 2069090 Kašpar Petr JPV9915 B Oddíl OS SK Prostějov 11:29:00
537 446363 Semík Jakub VSP0000 B USK Praha 11:32:00
539 439212 Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 11:35:00
540 7209352 Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 11:38:00
542 0 Vakant Vakant 11:41:00
H21E
5.20 km, 23 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
655 7260029 Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering 09:33:00
637 500267 Palas Jan ZBM8507 C SK Žabovřesky Brno 09:36:00
641 995860 Bouchal Jiří VPM8449 C KOS Slavia Plzeň 09:39:00
679 1969696 Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 09:42:00
672 2011854 Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 09:45:00
640 8000029 Mikluš Marián 47S7200 Rapid Bratislava 09:48:00
669 1207407 Nývlt Martin DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka 09:51:00
658 8627923 Dragowski Kuba TUR9003 R OOB TJ Turnov 09:54:00
647 9102565 Bartoš Vojtěch PGP9809 B SK Praga 09:57:00
667 920696 Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 10:00:00
651 502088 Landovský Jakub PGP9601 R SK Praga 10:03:00
638 2056285 Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:06:00
645 9201323 Ransdorf Jakub TAP9805 A KOB TRETRA Praha 10:09:00
661 2017676 Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:12:00
676 1840303 Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 10:15:00
668 8632139 Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 10:18:00
648 1396847 Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové 10:21:00
656 515193 Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 10:24:00
657 0 Vakant Vakant 10:27:00
652 886292 Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:30:00
665 800320 Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 10:33:00
654 2058482 Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:36:00
666 1155115 Malý Aleš JIL8702 C OK Jilemnice 10:39:00
663 7248 Ďoubal Jan DOB8600 C KOB Dobruška 10:42:00
644 51650 Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 10:45:00
646 2067320 Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:48:00
653 515047 Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 10:51:00
671 7779702 Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 10:54:00
678 8627110 Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 10:57:00
664 2053541 Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:00:00
660 515174 Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 11:03:00
650 515128 Rajnošek Zdeněk KSU8506 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:06:00
642 920683 Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 11:09:00
643 8640974 Ščerbavičius Edvardas 16L8100 Fortuna OK 11:12:00
662 682623 Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 11:15:00
670 2053548 Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:18:00
659 2017682 Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:21:00
677 2067946 Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 11:24:00
649 9101181 Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 11:27:00
639 9007701 Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 11:30:00
675 7208100 Falta Ondřej DKP8502 C Oddíl OB Kotlářka 11:33:00
673 681629 Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 11:36:00
674 7092626 Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 11:39:00
H21A
4.80 km, 22 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
564 8893 Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov 09:33:00
556 2049588 Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 09:36:00
548 232148 Purkyt Jan TAP8705 C KOB TRETRA Praha 09:39:00
558 7205004 Tůma Martin 69X8200 HO Humanita 09:42:00
566 7209786 Randík Jan SOB8703 C SOBSA 09:45:00
563 1700077 Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 09:48:00
571 682686 Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 09:51:00
567 9005139 Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 09:54:00
569 9995599 Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 09:57:00
557 51870 Vojtík Petr DKP7203 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
559 1602630 Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 10:03:00
565 232187 Beneš Filip TAP8701 C KOB TRETRA Praha 10:06:00
543 2075695 Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja 10:09:00
549 8636190 Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 10:12:00
560 7205564 Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:15:00
562 515082 Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 10:18:00
554 1200913 Forrai Miklos 65H Hod-mentor SE 10:21:00
545 515050 Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 10:24:00
551 2080999 Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 10:27:00
544 51980 Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 10:30:00
570 9102144 Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:33:00
561 9626 Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 10:36:00
552 887637 Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 10:39:00
572 1304089 Fortunato Jorge 1GP8900 ORI-ESTARREJA 10:42:00
547 7203451 Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 10:45:00
553 2067264 Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 10:48:00
568 7202871 Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 10:51:00
546 7999888 Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 10:54:00
573 515433 Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 10:57:00
550 8117733 Forrai Gabor 65H Hod-mentor SE 11:00:00
555 7205016 Lužnický Jiří 69X8500 HO Humanita 11:03:00
574 7207862 Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:06:00
577 0 Vakant Vakant 11:09:00
575 7200544 Kašpar Luděk BOR9805 B OK Jiskra Nový Bor 11:12:00
576 0 Vakant Vakant 11:15:00
H21B
3.60 km, 18 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
608 232143 Cikhardt Jakub TAP8706 C KOB TRETRA Praha 09:32:00
578 2091547 Kameník Jan KPY7900 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 09:36:00
597 2084951 Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 09:40:00
583 2117431 Vrátný Ondřej 94Z8500 Alc Praha 09:44:00
586 7201799 O'Keefe James 31U O'Keefe 09:48:00
593 523000 Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 09:52:00
588 7150266 Lederer Pavel DOK6600 C OK Doksy 09:56:00
600 51587 Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 10:00:00
596 232028 Vrabec Tomáš SCP8700 C OK Sparta Praha 10:04:00
599 8266 Pesničák Jan SMR7902 C SNS Smržovka 10:08:00
582 442853 Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 10:12:00
595 9101103 Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 10:16:00
584 1012269 Trávníček Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 10:20:00
598 446371 Kučera Michal STH9201 C SK Studenec 10:24:00
581 0 Vakant Vakant 10:28:00
592 2044889 Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 10:32:00
580 2085595 Novák Petr SKV8201 TJ Slovan Karlovy Vary 10:36:00
590 7200371 Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 10:40:00
587 416747 Kniebugl Anton 39S6401 KOBRA Bratislava 10:44:00
607 7201821 Kovář Jaroslav SJH8901 C SJH Jindřichův Hradec 10:48:00
589 7260014 Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 10:52:00
603 51715 Straka Tomáš SLA9702 C SKOB Slaný 10:56:00
585 9591 Novotný Radek SRK9101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:00:00
601 2113091 Mutina Jiří BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek 11:04:00
594 2083373 Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 11:08:00
591 2031357 Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 11:12:00
579 0 Vakant Vakant 11:16:00
602 7209464 Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 11:20:00
604 0 Vakant Vakant 11:24:00
606 0 Vakant Vakant 11:28:00
605 0 Vakant Vakant 11:32:00
H21C
3.10 km, 17 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
618 52870 Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 09:33:00
621 682700 Hopanyuk Anatoliy DKP7900 C Oddíl OB Kotlářka 09:37:00
616 897354 Zimmer Jan ZVO0001 C OB SK Zvole 09:41:00
622 2115756 Nechvíle Daniel PDY9600 C Běhej Poděbrady 09:45:00
630 2056288 Synek Marcel DOK7600 C OK Doksy 09:49:00
612 887152 Žemlík Boleslav KVS9101 SKOB Kobra Vsetín 09:53:00
626 2045244 Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 09:57:00
615 2113093 Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 10:01:00
631 234582 Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl OS SK Prostějov 10:05:00
611 2102802 Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 10:09:00
633 682621 Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno 10:13:00
617 51527 Švestka Vít 2ZZ9700 KOALA 10:17:00
627 995800 Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 10:21:00
614 887623 Anděl Robert VPM8001 C KOS Slavia Plzeň 10:25:00
620 7300189 Zámečník ml. Pavel 3VX9600 Zámečníci 10:29:00
628 0 Sulyok Denes 3BZ8601 Neregistrovaní - MNK 10:33:00
624 0 Štor Tomáš 3DZ8300 Zelenka Team 10:37:00
629 7003010 Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 10:41:00
623 53502 Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 10:45:00
632 2049578 Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 10:49:00
613 1409872 Křenek Tomáš LLI8300 C TJ Loko Liberec 10:53:00
625 416348 Bouček Jakub OCB9501 C OC České Budějovice 10:57:00
619 0 Samek Dávid 3BZ8600 Neregistrovaní - MNK 11:01:00
610 7204495 Lukavec Petr SMR7800 C SNS Smržovka 11:05:00
609 1400437 Tesař Jan SCP8501 C OK Sparta Praha 11:09:00
636 0 Vakant Vakant 11:13:00
635 416269 Moravec Marek LPU8811 C OK Lokomotiva Pardubice 11:17:00
634 7237 Preininger Luděk DOB8001 C KOB Dobruška 11:21:00
H35
4.60 km, 21 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
681 1416366 Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 09:42:00
716 2045236 Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 09:45:00
712 2103682 Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 09:48:00
703 888644 Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 09:51:00
717 339016 Ehler Tomáš VSP8102 C USK Praha 09:54:00
718 2025376 Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 09:57:00
706 210440 Vlach Jan JPV8237 C Oddíl OS SK Prostějov 10:00:00
694 2051489 Cicvárek Ivo ZBM7504 C SK Žabovřesky Brno 10:03:00
682 2081365 Černý Miroslav LPM7504 C OK Lokomotiva Plzeň 10:06:00
700 53812 Hašek Jakub 5DX8000 5dixi club 10:09:00
708 995805 Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 10:12:00
683 1602629 Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 10:15:00
688 2090857 Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice 10:18:00
714 7260025 Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 10:21:00
715 7260018 Kautský Jiří 9BC8200 NNN 10:24:00
692 49971 Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 10:27:00
698 767777 Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 10:30:00
695 336714 Čížek Petr ADA7101 C OOB Spartak Adamov 10:33:00
689 8708 Šíma Pavel PZR7838 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:36:00
705 812005 Härtelt Daniel 26D OLV Potsdam 10:39:00
710 2042509 Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 10:42:00
697 8004 Rada Pavel ABM7401 C KOB ALFA Brno 10:45:00
696 2108915 Jurenka Pavel JPV8101 C Oddíl OS SK Prostějov 10:48:00
704 842664 Drągowski Piotr DOB8200 C KOB Dobruška 10:51:00
702 770327 Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 10:54:00
701 7200592 Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 10:57:00
719 887615 Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 11:00:00
693 2113094 Šedivý Josef NPA8003 C SK LOB Nová Paka 11:03:00
691 2102778 Plachý Jaroslav PDY8000 C Běhej Poděbrady 11:06:00
711 1396839 Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 11:09:00
687 9269 Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 11:12:00
686 2060237 Lounek Jakub PDY8200 C Běhej Poděbrady 11:15:00
684 9762 Vrbata Alan HOS7801 C TJ Tatran Hostinné 11:18:00
699 2113365 Blažek Zdeněk SJH7601 SJH Jindřichův Hradec 11:21:00
707 8709 Izdný Pavel SJI7613 C OK Jihlava 11:24:00
690 7201813 Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 11:27:00
709 1406141 Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 11:30:00
680 7200582 Dneboský František 24C8000 OK Vršovice 11:33:00
720 2800223 Pilař Marek CEP7700 C Čepíci 11:36:00
685 7151177 Pucherna Jan TAP7701 C KOB TRETRA Praha 11:39:00
713 53242 Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 11:42:00
H40
4.10 km, 20 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
721 9527 Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB TRETRA Praha 09:32:00
729 887220 Sędłak Krystian 23P7300 OK!Sport Warszawa 09:36:00
724 7207367 Řehák Miroslav KAD7101 C Originální Vivalín Team Kadaň 09:40:00
728 2106749 Sliva Jan SCP7300 C OK Sparta Praha 09:44:00
725 2032122 Žáček Zbyněk RBK7101 C SK Radioklub Blansko 09:48:00
739 2045316 Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 09:52:00
752 232129 Zeman Tomáš DCE7500 C KOB Dobřichovice 09:56:00
722 2088220 Rod Jan VSP7423 C USK Praha 10:00:00
740 0 Wolniewicz Paweł 3IP Wolniewicz 10:04:00
727 0 Vakant Vakant 10:08:00
747 2092398 Kalous Antonín KON7708 C KOB Konice 10:12:00
746 53399 Pastuszek Jakub VSP7500 C USK Praha 10:16:00
748 2102676 Donda Jiří ONO7600 C SKOB Ostrov 10:20:00
750 2801249 Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:24:00
738 53572 Semík Jan VSP6507 C USK Praha 10:28:00
741 8479 Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 10:32:00
723 2102771 Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 10:36:00
742 682634 Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:40:00
736 553452 Souček Karel SHK6601 C OK Slavia Hradec Králové 10:44:00
731 5788 Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 10:48:00
743 2103248 Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 10:52:00
735 2092351 Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 10:56:00
745 700330 Vompe Alexander 53R A. Vompe 11:00:00
734 2058477 Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 11:04:00
744 2078480 Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:08:00
737 207827 Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:12:00
726 515152 Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 11:16:00
730 8629813 Cveček Martin PVP7400 C VSS Přírodověda Praha 11:20:00
749 2032184 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C USK Praha 11:24:00
733 428955 Thunwall Mats 1HS7300 Fagersta OK 11:28:00
732 9067 Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 11:32:00
751 0 Vakant Vakant 11:36:00
H45
4.00 km, 19 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
755 410399 Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy 09:31:00
796 553435 Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 09:33:00
770 2109677 Matoušek Martin SLA7100 C SKOB Slaný 09:35:00
760 1400450 Dohnálek Pavel SHK7100 C OK Slavia Hradec Králové 09:37:00
773 436961 Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 09:39:00
774 303908 Ždimera Zdeněk LME7000 C SK Los Mělník 09:41:00
800 331193 Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 09:43:00
775 232388 Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 09:45:00
762 301186 Kruliš Petr 8KC6900 ZŠ a MŠ Chotyně 09:47:00
785 4118484 Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 09:49:00
791 682678 Hejna Stanislav LLI6900 C TJ Loko Liberec 09:51:00
782 2031359 Valla Zdeněk ZVO6501 C OB SK Zvole 09:53:00
767 995851 Datel Jiří DKL7101 C KOB Kladno 09:55:00
772 682631 Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 09:57:00
789 7204992 Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 09:59:00
768 53233 Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 10:01:00
759 443079 Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 10:03:00
798 51140 Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 10:05:00
779 591019 Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 10:07:00
793 1413715 Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 10:09:00
758 1010100 Cych Piotr 33P6800 Echo Twardogóra 10:11:00
765 7227 Tichý Borys DOB5500 C KOB Dobruška 10:13:00
802 2020741 Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 10:15:00
794 410368 Klír Václav 2SZ6800 OB AERO OV 10:17:00
756 2045227 Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 10:19:00
784 2075678 Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 10:21:00
787 301602 Klaška Jan 91Z6900 1. ScioŠkola Praha 10:23:00
799 2088198 Švestka Jiří 2ZZ6800 KOALA 10:25:00
797 682114 Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:27:00
766 336767 Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 10:29:00
777 301374 Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:31:00
761 51279 Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:33:00
790 301391 Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:35:00
776 301158 Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:37:00
781 7111213 Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 10:39:00
754 2049570 Pompach Martin PHK7207 C OK 99 Hradec Králové 10:41:00
786 9684 Mikyska Alan VAM7149 C OOB Vamberk 10:43:00
795 7006801 Mokrý Pavel ABM6801 C KOB ALFA Brno 10:45:00
783 8521 Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 10:47:00
801 416319 Fišar Miroslav KRL7201 C Kometa Kralovice 10:49:00
769 8439 Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 10:51:00
757 2801012 Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci 10:53:00
788 2059729 Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:55:00
753 51712 Šimša Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha 10:57:00
778 2103780 Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 10:59:00
792 232622 Kynčl Stanislav JIL6401 C OK Jilemnice 11:01:00
771 2018419 Tereschenkov Valery 13R6900 SMOLENSK 11:03:00
764 2102546 Apeltauer Milan SCP6802 C OK Sparta Praha 11:05:00
780 51471 Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 11:07:00
763 52009 Gross Michal ABM6946 KOB ALFA Brno 11:09:00
803 51557 Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 11:11:00
805 0 Vakant Vakant 11:13:00
804 1970244 Marszalek Marcin 23P0020 OK!Sport Warszawa 11:15:00
H50
3.60 km, 16 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
812 8644446 Kesa Margus 28L6700 Saule OK 09:31:00
807 889303 Hubáček Jaroslav LCE6311 C OOB TJ Slovan Luhačovice 09:34:00
819 52506 Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 09:37:00
827 9080700 Miháczi Zoltán 12H6700 Tipo Orienteering Club 09:40:00
809 7630319 Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 09:43:00
813 9552 Křivda Ivan 2PC6700 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 09:46:00
831 9650526 Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 09:49:00
844 2113100 Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 09:52:00
840 1413331 Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 09:55:00
811 553436 Patočka Petr BBM6300 C BETA URSUS Orienteering 09:58:00
829 2088723 Sehnal Tomáš PDY6700 C Běhej Poděbrady 10:01:00
832 1955315 Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 10:04:00
810 253352 Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 10:07:00
834 8524 Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 10:10:00
821 2027924 Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice 10:13:00
806 51752 Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 10:16:00
828 232041 Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 10:19:00
825 53631 Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 10:22:00
824 411583 Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 10:25:00
841 9071 Král Martin JIL6101 C OK Jilemnice 10:28:00
817 2020730 Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 10:31:00
822 416839 Picek Jan TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:34:00
838 515436 Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 10:37:00
820 345986 Dragowski Marek 23P6500 OK!Sport Warszawa 10:40:00
833 8650 Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 10:43:00
816 53682 Žemlík Radim KVS6401 C SKOB Kobra Vsetín 10:46:00
837 49818 Betlach Miroslav DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka 10:49:00
830 2011817 Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 10:52:00
826 1421912 Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 10:55:00
839 995804 Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 10:58:00
814 2032226 Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 11:01:00
808 682682 Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 11:04:00
823 433100 Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 11:07:00
818 2059745 Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 11:10:00
835 980377 Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 11:13:00
836 515016 Suk Jiří MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha 11:16:00
815 412316 Konstanciak Andrzej 23P5901 OK!Sport Warszawa 11:19:00
842 8490 Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 11:22:00
843 2092439 Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 11:25:00
H55
3.00 km, 17 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
850 51133 Janovič Ondřej SKV5901 C TJ Slovan Karlovy Vary 09:33:00
853 8220 Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 09:37:00
869 50000 Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 09:41:00
868 7201772 Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 09:45:00
848 52337 Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 09:49:00
846 8646210 Ziaziulia Ivanas 28L Saule OK 09:53:00
864 301183 Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 09:57:00
857 995847 Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 10:01:00
871 8436 Pávek Miloš BOR5801 C OK Jiskra Nový Bor 10:05:00
856 682091 Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 10:09:00
872 232747 Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 10:13:00
870 52702 Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:17:00
854 1409878 Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:21:00
873 515440 Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha 10:25:00
861 52235 Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 10:29:00
863 416561 Palicka Miroslav 75S5900 KOB Cingov Spisska Nova Ves 10:33:00
867 7003047 Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 10:37:00
860 51542 Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 10:41:00
874 400337 Fortunato Carlos 1GP6200 ORI-ESTARREJA 10:45:00
866 2067342 Mareš Hynek TUR6100 C OOB TJ Turnov 10:49:00
851 52980 Petr Václav MOV5801 C SKOB Ostrava 10:53:00
859 2067253 Pech Jiří LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 10:57:00
862 610418 Carlsson Christer 68S IK Uven 11:01:00
852 9998666 Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 11:05:00
855 2011900 Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 11:09:00
849 682108 Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 11:13:00
865 2800319 Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 11:17:00
845 8276 Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 11:21:00
858 7224 Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 11:25:00
847 682651 Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha 11:29:00
875 0 Vakant Vakant 11:33:00
H60
2.50 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
876 550310 Hruška Jiří OSN5501 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 09:34:00
887 53728 Hejzlar Josef VCB5601 C OB České Budějovice 09:38:00
888 2056301 Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 09:42:00
879 8629927 Mickevičius Karolis 28L5701 Saule OK 09:46:00
880 7204875 Trydzensi Henadzi 21B5500 Peleng-Vimpel 09:50:00
891 416833 Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 09:54:00
885 301599 Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 09:58:00
878 9200530 Junek Petr STH5501 C SK Studenec 10:02:00
883 2059741 Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 10:06:00
893 2113057 Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 10:10:00
889 8337 Stibal Ivan LDC5701 C KOB Děčín 10:14:00
890 2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 10:18:00
881 2097140 LE CALVEZ Jeno 82F5700 Individuel BZH 10:22:00
884 8214 Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 10:26:00
886 7210121 Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 10:30:00
877 52050 Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:34:00
892 1500223 Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 10:38:00
882 9234 Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 10:42:00
894 0 Vakant Vakant 10:46:00
H65
2.20 km, 14 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
905 9774 Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 09:31:00
911 2102807 Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 09:35:00
896 1396260 Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 09:39:00
902 886284 Rančák Josef BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor 09:43:00
895 52269 Uher Petr VSP5001 C USK Praha 09:47:00
910 9778 Procházka Jiří LTU4802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 09:51:00
901 253372 Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 09:55:00
907 222893 Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 09:59:00
900 51816 Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 10:03:00
906 51329 Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 10:07:00
903 6645 Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 10:11:00
904 7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 10:15:00
914 52440 Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 10:19:00
912 51283 Tvrdek Vojtěch TUR4949 C OOB TJ Turnov 10:23:00
909 8674 Fiala Miloš KSH4801 C OB Kašperské Hory 10:27:00
913 7209285 Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 10:31:00
898 7200325 Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 10:35:00
908 8861 Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 10:39:00
916 320135 Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 10:43:00
897 2042539 Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 10:47:00
915 51643 Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 10:51:00
899 9005174 Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 10:55:00
917 0 Vakant Vakant 10:59:00
H70
2.00 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
925 443066 Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 09:32:00
924 2060210 Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 09:36:00
926 49885 Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 09:40:00
928 8323 Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 09:44:00
923 9066 Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 09:48:00
931 8805 Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 09:52:00
927 9798 Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 09:56:00
930 682613 Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 10:00:00
919 49651 Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 10:04:00
918 1421916 Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 10:08:00
929 7206545 Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 10:12:00
920 264191 Nielsen Egil 3BD FIF Hillerød Orientering 10:16:00
922 51743 Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha 10:20:00
921 0 Vakant Vakant 10:24:00
H75
1.90 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
937 7930 Kohout Tomáš UVP3700 C Slovan Praha 09:34:00
942 682601 Štrojsa Josef KAS4000 C KOB Kamenický Šenov 09:38:00
934 9200531 Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 09:42:00
941 9005137 Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 09:46:00
939 51374 Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 09:50:00
933 9460 Weber Petr PHK3901 C OK 99 Hradec Králové 09:54:00
940 49619 Frey Jaromír NEJ4100 C TJ Jiskra Nejdek 09:58:00
938 52900 Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:02:00
932 53507 Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 10:06:00
935 434577 Picek Jan TJN4000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:10:00
936 51410 Bouček Václav OCB4101 C OC České Budějovice 10:14:00
943 0 Vakant Vakant 10:18:00
H80
1.80 km, 12 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
944 9455 Vykysalý František PHK3002 C OK 99 Hradec Králové 09:33:00
945 2090839 Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 09:36:00
946 0 Vakant Vakant 09:39:00