Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.03.2017
Místo konání:
areál LDT Lišice
Pořadatel:
LPM - OK Lokomotiva Plzeň
Mapa:
Jelenovi pivo nelej, 1:10 000 / Nýčko tutady, 1:15 000
Ředitel závodu:
Šilhavý Miroslav - R2
Hlavní rozhodčí:
Hering Jan
Stavitel tratí:
Čechura Tomáš - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     LINIE     T    
D10
1.96 km, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9102146 Gelnerová Markéta KRL0952 C Kometa Kralovice 10:01:00
0 Sobotová Kateřina VPM0851 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:03:00
416181 Mayerová Daniela KSH0852 C OB Kašperské Hory 10:05:00
0 Vakant Vakant 10:07:00
D12
2.19 km, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Horáčková Michaela DKP0551 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
416320 Hajšmanová Anna LPM0651 C OK Lokomotiva Plzeň 10:02:00
232613 Zmarzláková Olga KRL0552 C Kometa Kralovice 10:04:00
9101182 Beránková Šárka VPM0551 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:06:00
682089 Vlašímská Bára SKV0651 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:08:00
2082947 Kožíšková Kateřina LPM0652 C OK Lokomotiva Plzeň 10:10:00
8684 Kohoutková Klára BSO0650 C KOB Baník Sokolov 10:12:00
1400426 Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 10:14:00
8685 Šobíšková Lucie BSO0651 C KOB Baník Sokolov 10:16:00
2103709 Ševčíková Anežka ONO0550 C SKOB Ostrov 10:18:00
9102084 Gelnerová Anna KRL0653 C Kometa Kralovice 10:20:00
2087704 Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 10:22:00
0 Polívková Magda VPM0550 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:24:00
0 Vakant Vakant 10:26:00
0 Vakant Vakant 10:28:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
D14
3.36 km, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2073704 Bartošová Marie MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně 10:37:00
2035733 Nádeníčková Iva NEK0350 B Nejdek Orienteering 10:39:00
0 Pecko Sára ONO0452 C SKOB Ostrov 10:41:00
2111733 Richtrová Kamila VPM0451 A KOS Slavia VŠ Plzeň 10:43:00
2102672 Dvořáková Štěpánka ONO0451 C SKOB Ostrov 10:45:00
434836 Mikešová Julie VPM0455 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:47:00
439103 Šafaříková Lucie OPI0350 C Orientační sporty Písek 10:49:00
301516 Křížková Marie MAS0450 C KČT Aš 10:51:00
434596 Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 10:53:00
0 Fremrová Magdalena VPM0351 KOS Slavia VŠ Plzeň 10:55:00
2056284 Ziebová Veronika NEK0450 B Nejdek Orienteering 10:57:00
347914 Kovářová Lucie VPM0350 B KOS Slavia VŠ Plzeň 10:59:00
9412003 Fišarová Eliška KRL0351 B Kometa Kralovice 11:01:00
301730 Nejedlá Klára ONO0450 B SKOB Ostrov 11:03:00
0 Papajová Sára DKP0458 C Oddíl OB Kotlářka 11:05:00
682652 Dítková Markéta SKV0451 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:07:00
2060388 Šauli Kateřina VPM0456 B KOS Slavia VŠ Plzeň 11:09:00
0 Vakant Vakant 11:11:00
0 Vakant Vakant 11:13:00
0 Vakant Vakant 11:15:00
D16
3.95 km, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7203465 Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:54:00
7090701 Šlechtová Tereza KRL0152 B Kometa Kralovice 10:56:00
2035737 Tokárová Regina VPM0151 A KOS Slavia VŠ Plzeň 10:58:00
7260007 Vítová Lucie BSO0250 B KOB Baník Sokolov 11:00:00
2056275 Nádeníčková Pavla NEK0150 A Nejdek Orienteering 11:02:00
301510 Křížová Daniela MAS0250 C KČT Aš 11:04:00
2035165 Staňková Markéta VPM0153 B KOS Slavia VŠ Plzeň 11:06:00
2067349 Marešová Klára NEK0250 B Nejdek Orienteering 11:08:00
301432 Dlesková Dana BSO0151 C KOB Baník Sokolov 11:10:00
2073702 Černá Kateřina VPM0250 A KOS Slavia VŠ Plzeň 11:12:00
443091 Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 11:14:00
0 Vakant Vakant 11:16:00
0 Vakant Vakant 11:18:00
0 Vakant Vakant 11:20:00
D18
5.24 km, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301514 Lučanová Barbora MAS0051 B KČT Aš 10:01:00
0 Mudrová Lenka KRL0052 C Kometa Kralovice 10:03:00
2075660 Doležalová Dorotka VPM9950 B KOS Slavia VŠ Plzeň 10:05:00
7150100 Biersaková Dagmar KRL0051 B Kometa Kralovice 10:07:00
0 Vakant Vakant 10:09:00
D21
7.13 km, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7201820 Šiková Karolína LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň 10:00:00
886266 Lesová Markéta VPM8494 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:02:00
7201819 Šiková Barbora LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň 10:04:00
7140196 Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 10:06:00
2085626 Doležalová Barbora VPM9252 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:08:00
232535 Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 10:10:00
995858 Bouchalová Vendula VPM8787 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:12:00
7201209 Pluháčková Markéta MLA8750 C MLOK Mariánské Lázně 10:14:00
2060390 Hasmanová Lenka VPM7551 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:16:00
416189 Pelcová Tereza MAS9853 B KČT Aš 10:18:00
7921 Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 10:20:00
2092357 Spěváčková Blanka VPM9850 KOS Slavia VŠ Plzeň 10:22:00
0 Vakant Vakant 10:24:00
0 Vakant Vakant 10:26:00
0 Vakant Vakant 10:28:00
D35
5.24 km, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
515073 Polívková Markéta VPM7354 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:43:00
7749 Pelcová Pavla CST7454 C OB Strakonice 10:45:00
2042504 Beránková Lenka VPM7051 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:47:00
51494 Bartošová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně 10:49:00
1466 Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:51:00
7873 Hejduková Jana BSO7250 C KOB Baník Sokolov 10:53:00
331267 Richtrová Lucie VPM7451 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:55:00
682676 Dítkova Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:57:00
2800313 Křížová Lenka KRL7951 C Kometa Kralovice 10:59:00
237528 Kotásková Jana JES7451 C OK Rakovník 11:01:00
2067329 Kovářová Jitka VPM7350 C KOS Slavia VŠ Plzeň 11:03:00
301474 Fišáková Hana MLA7750 C MLOK Mariánské Lázně 11:05:00
7204502 Vlašímská Tereza SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:07:00
416172 Bínová Kathrin MLA6754 C MLOK Mariánské Lázně 11:09:00
446418 Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 11:11:00
0 Vakant Vakant 11:13:00
0 Vakant Vakant 11:15:00
0 Vakant Vakant 11:17:00
D45
3.95 km, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232235 Tenglerová Helena MLA6551 C MLOK Mariánské Lázně 10:00:00
682085 Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 10:02:00
232210 Kamarytová Martina MLA6651 C MLOK Mariánské Lázně 10:04:00
53182 Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:06:00
1470164 Tichá Dagmar DKP7250 C Oddíl OB Kotlářka 10:08:00
0 Škrlová Hana KRL6951 C Kometa Kralovice 10:10:00
888641 Staňková Marcela VPM6951 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:12:00
416176 Jelínková Radka MLA6951 C MLOK Mariánské Lázně 10:14:00
2067965 Tokárová Regina VPM6950 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:16:00
232270 Jirsová Pavla KSH7251 C OB Kašperské Hory 10:18:00
7207351 Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:20:00
331089 Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:22:00
0 Vakant Vakant 10:24:00
0 Vakant Vakant 10:26:00
0 Vakant Vakant 10:28:00
D55
3.13 km, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
416175 Sklenářová Jana MLA6258 C MLOK Mariánské Lázně 10:21:00
2075661 Doležalová Liběna VPM5950 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:23:00
7868 Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 10:25:00
7884 Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 10:27:00
301720 Mágrová Ivana LCV5550 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 10:29:00
416187 Šmejkalová Karla MLA6256 C MLOK Mariánské Lázně 10:31:00
51136 Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:33:00
2085653 Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 10:35:00
1464 Martínková Věra VPM5351 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:37:00
0 Vakant Vakant 10:39:00
D65
2.86 km, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
330650 Beránková Pavla VPM4350 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:51:00
301414 Horáková Magdalena NEK4950 C Nejdek Orienteering 10:53:00
1490 Jedličková Jindra VPM4550 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:55:00
0 Vakant Vakant 10:57:00
H10
1.96 km, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232960 Biersak Petr KRL0701 C Kometa Kralovice 10:09:00
2102677 Donda Jakub ONO0700 C SKOB Ostrov 10:11:00
232961 Škrle Michael KRL0702 C Kometa Kralovice 10:13:00
2085576 Janoch Mikuláš MLA0700 C MLOK Mariánské Lázně 10:15:00
0 Machar Eda DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka 10:17:00
2096262 Pávek Štěpán NEK0700 C Nejdek Orienteering 10:19:00
0 Horáček Martin DKP0802 C Oddíl OB Kotlářka 10:21:00
2103269 Stehlík Jakub LPM0700 C OK Lokomotiva Plzeň 10:23:00
8645 Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 10:25:00
2092429 Sedláček Patrik ROZ0800 C OK Roztoky 10:27:00
8531 Anděl Robin VPM0901 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:29:00
0 Vakant Vakant 10:31:00
0 Vakant Vakant 10:33:00
0 Vakant Vakant 10:35:00
H12
2.19 km, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
410780 Urbanec Václav JES0600 C OK Rakovník 10:32:00
0 Samuel Marek MIL0500 C Tesil Milevsko 10:34:00
0 Machar Matěj DKP0604 C Oddíl OB Kotlářka 10:36:00
232240 Veseleňák Karel BSO0601 C KOB Baník Sokolov 10:38:00
301443 Černý Jonáš MLA0501 B MLOK Mariánské Lázně 10:40:00
301666 Berki Lucián JES0601 C OK Rakovník 10:42:00
0 Pelikán Aleš NEK0501 C Nejdek Orienteering 10:44:00
2102775 Szabó Vojtěch LPM0503 C OK Lokomotiva Plzeň 10:46:00
2079496 Tichý Hubert DKP0600 C Oddíl OB Kotlářka 10:48:00
2082911 Stehlík Šimon LPM0501 C OK Lokomotiva Plzeň 10:50:00
7881 Pivec Jan MLA0503 C MLOK Mariánské Lázně 10:52:00
232337 Sobota Ondřej VPM0502 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:54:00
416180 Janoch Samuel MLA0502 B MLOK Mariánské Lázně 10:56:00
2080905 Šustr Ondřej KSH0501 C OB Kašperské Hory 10:58:00
301717 Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 11:00:00
7201205 Ječmen Matyáš ONO0600 C SKOB Ostrov 11:02:00
1400429 Kurz Ondřej VPM0503 B KOS Slavia VŠ Plzeň 11:04:00
2087643 Ledinský Matěj DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka 11:06:00
51330 Pelc Tadeáš CST0601 C OB Strakonice 11:08:00
886289 Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 11:10:00
0 Vakant Vakant 11:12:00
0 Vakant Vakant 11:14:00
0 Vakant Vakant 11:16:00
H14
4.01 km, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301438 Milota Břetislav MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně 10:46:00
9101105 Oncirk Jan ONO0301 B SKOB Ostrov 10:48:00
0 Čáslavský David NEK0401 C Nejdek Orienteering 10:50:00
2102676 Donda Jiří ONO0403 B SKOB Ostrov 10:52:00
2103741 Mareš Albert DKP0308 C Oddíl OB Kotlářka 10:54:00
7204986 Kohoutek Oldřich BSO0301 B KOB Baník Sokolov 10:56:00
2049567 Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia VŠ Plzeň 10:58:00
9982 Sedláček Jaroslav DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
301509 Křížek Filip MAS0301 C KČT Aš 11:02:00
2060398 Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia VŠ Plzeň 11:04:00
2091541 Flegl Martin SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:06:00
2082916 Bohuslav Josef LPM0401 C OK Lokomotiva Plzeň 11:08:00
9005143 Štěrba Marek SKV0401 B TJ Slovan Karlovy Vary 11:10:00
436432 Pelc Matyáš CST0401 B OB Strakonice 11:12:00
0 Vakant Vakant 11:14:00
0 Vakant Vakant 11:16:00
0 Vakant Vakant 11:18:00
H16
5.19 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8687 Lill Petr BSO0203 C KOB Baník Sokolov 10:11:00
52183 Ševčík Daniel ONO0200 C SKOB Ostrov 10:13:00
0 Tesařík Jáchym DKP0106 C Oddíl OB Kotlářka 10:15:00
2070826 Šabata Radek SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:17:00
9889 Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 10:19:00
7208210 Kovář Ondřej VPM0200 B KOS Slavia VŠ Plzeň 10:21:00
446345 Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 10:23:00
2035167 Hlinovský Ondřej VPM0102 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:25:00
888625 Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 10:27:00
303936 Polívka Vratislav VPM0203 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:29:00
2078478 Mayer Šimon KSH0202 B OB Kašperské Hory 10:31:00
2042518 Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia VŠ Plzeň 10:33:00
7875 Hejduk Zdeněk BSO0201 B KOB Baník Sokolov 10:35:00
2087683 Kurz Šimon VPM0208 A KOS Slavia VŠ Plzeň 10:37:00
301512 Černý Jan MAS0100 B KČT Aš 10:39:00
2090853 Spěváček Vojtěch VPM0205 B KOS Slavia VŠ Plzeň 10:41:00
2080906 Šustr Antonín KSH0201 C OB Kašperské Hory 10:43:00
515060 Bartoš Václav MLA0101 C MLOK Mariánské Lázně 10:45:00
2026164 Křížek Josef MAS0201 C KČT Aš 10:47:00
0 Vakant Vakant 10:49:00
0 Vakant Vakant 10:51:00
0 Vakant Vakant 10:53:00
H18
8.30 km, 19 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9102149 Solomko Adam BSO0002 B KOB Baník Sokolov 11:05:00
7205561 Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:07:00
237524 Rosenbaum Ondřej JES0001 C OK Rakovník 11:09:00
7201758 Šklíba Michal SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:11:00
8683 Hejduk Jan BSO0001 C KOB Baník Sokolov 11:13:00
0 Vakant Vakant 11:15:00
0 Vakant Vakant 11:17:00
H21
10.08 km, 23 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9504 Dusílek Adam SRK8902 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:00:00
0 Brož Jan LPM8903 C OK Lokomotiva Plzeň 10:02:00
7200904 Badura Václav SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:04:00
995860 Bouchal Jiří VPM8449 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:06:00
2067347 Zieba Jakub NEK9800 B Nejdek Orienteering 10:08:00
8137666 Kamenický Matěj LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 10:10:00
301170 Martínek Robert VPM7700 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:12:00
434828 Šafařík Ivo CST7401 C OB Strakonice 10:14:00
9525 Potštejnský Jan SRK7807 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:16:00
2031375 Václavík Jan VPM8701 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:18:00
9995599 Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 10:20:00
7204591 Kurmakaev Damir 44R8801 Moscow 10:22:00
236987 Knepr Lukáš BSO9401 C KOB Baník Sokolov 10:24:00
301505 Frank Jiří MAS9600 C KČT Aš 10:26:00
2027924 Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice 10:28:00
7872 Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov 10:30:00
2051487 Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 10:32:00
301471 Macura Jan MLA9306 C MLOK Mariánské Lázně 10:34:00
207839 Vištejn Jiří SNA9301 C TJ START Náchod 10:36:00
232227 Kamaryt Michal MLA9205 C MLOK Mariánské Lázně 10:38:00
0 Vakant Vakant 10:40:00
0 Vakant Vakant 10:42:00
0 Vakant Vakant 10:44:00
H35
8.30 km, 19 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7857 Žižka Přemysl MIL7301 C Tesil Milevsko 10:01:00
887623 Anděl Robert VPM8001 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:03:00
416319 Fišar Miroslav KRL7201 C Kometa Kralovice 10:05:00
232234 Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 10:07:00
2090857 Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice 10:09:00
7003021 Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 10:11:00
9101679 Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 10:13:00
51476 Sedláček Tomáš KRL6401 C Kometa Kralovice 10:15:00
7201768 Ševčík Petr ONO7200 C SKOB Ostrov 10:17:00
2060400 Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:19:00
301726 Křížek Filip MAS7800 C KČT Aš 10:21:00
51686 Richtr Aleš VPM6601 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:23:00
8809 Bílý Milan JES7001 C OK Rakovník 10:25:00
887624 Rauch Stanislav VPM8201 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:27:00
2096214 Pávek Jiří NEK7700 C Nejdek Orienteering 10:29:00
7200317 Les Martin VPM7906 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:31:00
2067346 Mareš Alexander NEK7300 C Nejdek Orienteering 10:33:00
7007201 Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 10:35:00
2026166 Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 10:37:00
995800 Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 10:39:00
682634 Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:41:00
682072 Hájek Jiří ONO6400 C SKOB Ostrov 10:43:00
0 Vakant Vakant 10:45:00
0 Vakant Vakant 10:47:00
0 Vakant Vakant 10:49:00
H45
6.31 km, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301719 Polívka Vratislav VPM7003 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:30:00
232230 Nádeníček Josef NEK7000 C Nejdek Orienteering 10:32:00
8675 Šustr Pavel KSH7001 C OB Kašperské Hory 10:34:00
2073747 Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:36:00
443079 Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 10:38:00
301466 Černý Libor MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně 10:40:00
7200583 Kovář Vladimír VPM7200 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:42:00
8686 Käss Pavel BSO7000 C KOB Baník Sokolov 10:44:00
416184 Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 10:46:00
2051482 Mikeš Roman VPM7002 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:48:00
7201757 Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 10:50:00
7894 Solomko Vladimír BSO7003 C KOB Baník Sokolov 10:52:00
232231 Bína Pavel MLA6708 C MLOK Mariánské Lázně 10:54:00
886260 Staněk Rostislav VPM6801 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:56:00
2026167 Černý Marcel MAS7201 C KČT Aš 10:58:00
51894 Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 11:00:00
2067948 Kamaryt Miloš MLA6404 C MLOK Mariánské Lázně 11:02:00
682630 Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 11:04:00
7207360 Michalec Jan DCH5701 C Radioelektronika Cheb 11:06:00
0 Vakant Vakant 11:08:00
0 Vakant Vakant 11:10:00
0 Vakant Vakant 11:12:00
H55
5.19 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2080909 Janošík Lubomír KSH5901 C OB Kašperské Hory 10:55:00
253118 Blažek Jiří VPM5009 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:57:00
4276 nechyba jiri 61C5300 Stara Hut 10:59:00
330530 Beránek Petr VPM4502 C KOS Slavia VŠ Plzeň 11:01:00
7885 Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 11:03:00
2075662 Doležal Jan VPM5701 C KOS Slavia VŠ Plzeň 11:05:00
0 Vakant Vakant 11:07:00
0 Vakant Vakant 11:09:00
H65
3.95 km, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301718 Mágr Zdeněk LCV5000 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 10:30:00
51611 Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 10:32:00
7890 Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 10:34:00
443103 Šafařík Bedřich CST4601 C OB Strakonice 10:36:00
8805 Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 10:38:00
7882 Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 10:40:00
8674 Fiala Miloš KSH4801 C OB Kašperské Hory 10:42:00
442856 Nykles Vladimír VPM4702 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:44:00
51621 Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 10:46:00
0 Křenek Jaroslav VPM4401 KOS Slavia VŠ Plzeň 10:48:00
0 Vakant Vakant 10:50:00
0 Vakant Vakant 10:52:00
LINIE
2.29 km, 5 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301728 Křížek Ivo MAS0801 C KČT Aš 10:00:00
0 Mikeš Šimon VPM0808 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:02:00
2026162 Mála Matyáš MAS0800 C KČT Aš 10:04:00
2060213 Liberdová Magdaléna KSH0851 C OB Kašperské Hory 10:06:00
9091907 Hanáková Aneta KRL0951 C Kometa Kralovice 10:08:00
2103247 Stehlíková Tereza LPM0951 C OK Lokomotiva Plzeň 10:10:00
682698 Vlašímská Karolína SKV0851 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:12:00
8285 Bohuslav Fanda LPM0900 C OK Lokomotiva Plzeň 10:14:00
301662 Pilař Jiří JES0800 C OK Rakovník 10:16:00
301515 Křížek Vilém MAS1000 C KČT Aš 10:18:00
0 Vakant Vakant 10:20:00
0 Vakant Vakant 10:22:00
T
7.13 km, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8857 Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 10:01:00
2104599 Stehlíková Kateřina LPM7750 C OK Lokomotiva Plzeň 10:03:00
0 Bodurka Jaroslav KRL7301 C Kometa Kralovice 10:05:00
2044896 Arnošt Kamil DOR7301 C OK Dobříš 10:07:00
0 Polcarová Marcela NEK7250 C Nejdek Orienteering 10:09:00
8808 Žižka Michal JES8800 C OK Rakovník 10:11:00
232206 Zieba Jaroslav NEK6500 C Nejdek Orienteering 10:13:00
2060212 Liberda Ondřej KSH7508 C OB Kašperské Hory 10:15:00
0 Vakant Vakant 10:17:00
0 Vakant Vakant 10:19:00