Startovka závodu: Oblastní žebříček (Jarní pohár)

Klubová startovka

Datum:
19.03.2017
Místo konání:
Újezd u Přelouče
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Klamošsko, Jelínek
Ředitel závodu:
Štěrbová Daniela
Hlavní rozhodčí:
Zelenka Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Šabatka Zdeněk - R3
Protokol:
Závod proběhl po technické stránce bez závad a žádný ze závodníků nepodal protest.
Kluby:
2UX     33Z     3IX     49C     5IX     5XC     69X     6PC     81C     8CX     8FX     8RC     9BC     24E     17P     1CP     28P     33P     ABM     ALB     AOP     ASU     BBM     BOR     BRU     BSO     BZP     CET     CTB     DCE     DKP     DOB     DOK     DOR     EKP     FSP     HOR     HOS     CHA     CHC     CHT     JHB     JIL     JPV     KAM     KBP     KNC     KON     KOR     KPY     KSH     KSU     KTA     KUN     LBM     LCE     LIP     LLI     LME     LPM     LPU     LTU     MAS     MBM     MFP     MLA     NEK     NPA     OKP     OSN     PDY     PEN     PGP     PHK     PUL     PZR     RIC     ROU     ROZ     SCP     SHK     SJC     SJH     SJI     SKM     SLA     SMB     SNA     SOB     SOP     SPC     SRK     SSU     STB     STE     STH     TAP     TBM     TJN     TRI     TTR     TUR     TYN     TZL     UOL     UVP     VAM     VBM     VIC     VLI     VPM     VRL     VSP     XCR     ZAM     ZBM     ZBP     ZLH     Ostatní kluby
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2099496 Horáková Eliška 2UX1150 HDR 10:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Janelová Len 33Z7451 D35D 10:21:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301639 Jireš František 3IX5900 T 10:00:00
405951 Zelenková Lenka 3IX6150 T 10:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9468 Dachovský Radovan 49C6900 P 10:00:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2090861 Tomandl Jan 5IX7001 H45C 12:20:00
2099521 Tomandlová Radka 5IX7550 D35C 12:21:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682372 Čermáková Šárka 5XC6950 D45D 11:31:00
682636 Blažek Vladimír 5XC6900 H45D 11:39:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2111818 Trdá Lucie 69X8651 D21C 11:13:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2067992 Novotný Petr 6PC9999 H45D 12:00:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Mácová Barbora 81C1050 HDR 10:00:00
1400418 Mácová Martina 81C0050 D35D 12:09:00
1416364 Máca Petr 81C8000 H35D 12:26:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49667 Karlík Jan 8CX8800 H21C 11:00:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2112761 Kymlová Šárka 8FX8350 P 10:00:00
2112747 Málek Martin 8FX8900 T 10:00:00
1418753 Málek Martin 8FX6500 H45D 12:21:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2081398 Jaromír Jelínek 8RC0600 H14C 11:46:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7260018 Kautský Jiří 9BC8200 H35C 11:41:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
997732 Raudkepp Emily 24E9851 D21C 11:14:00
1392658 Raudkepp Einar 24E6500 H45D 11:51:00
1006468 Linnus Mari 24E0150 D21C 12:11:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
981645 Becmer Dariusz 17P7101 H45C 10:29:00
7203700 Kostrzewska Justyna 17P9853 D21A 10:29:00
505098 Zięba Emilia 17P9850 D21A 11:05:00
7204930 Gmur Karol 17P7600 H35C 11:47:00
889181 Mądra Magdalena 17P9950 D21C 11:50:00
889177 Guga Romuald 17P5500 H55C 12:23:00
7203698 Okarma Jacek 17P9800 H21B 12:30:00
2016462 Ostój Piotr 17P9400 H21A 12:33:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9102639 Deptulska Maria 1CP0050 D21C 10:35:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1408261 Mianowska Tosia 28P0750 D10C 10:36:00
2043896 Nitsch Joanna 28P7301 D35D 11:03:00
886687 Mianowski Rafał 28P7300 H35C 11:08:00
504405 Antonowicz Jerzy 28P6800 H45D 11:12:00
1408260 Mianowska Dorota 28P7450 D35D 11:33:00
886676 Wolek Ewa 28P6802 D45C 11:34:00
895015 Gornicka-Antonowicz Anna 28P6850 D35C 11:54:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1010100 Cych Piotr 33P6800 H45C 10:56:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9102569 Adámek Filip ABM0101 A H21C 12:22:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7220 Černá Petra ALB7450 C D35D 10:30:00
7213 Kupka Jaroslav ALB7800 C H21B 11:36:00
7224 Černý Petr ALB6000 C H55D 11:48:00
7207 Roll Martin ALB8401 C H21B 12:24:00
(8)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
34 1400441 Holas Tomáš AOP7802 C H21E 10:00:00
32 1625050 Glonek Jakub AOP9602 E H21E 10:00:00
232139 Holas Štěpán AOP0900 C H10N 10:29:00
7203453 Valík Tomáš AOP0001 A H21C 10:53:00
51195 Holasová Barbora AOP0651 C D12C 11:02:00
2045206 Čechová Klára AOP9951 A D21C 11:34:00
51190 Holasová Šarka AOP7853 C D35C 11:45:00
2085648 Kostka Jiří AOP0201 A H21C 12:16:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2027242 Vývodová Jana ASU9852 A D21A 10:51:00
682342 Kopecká Eliška ASU9299 C D21B 11:23:00
2045171 Hrabošová Magdalena ASU0099 A D21C 11:35:00
7203335 Greschner Luboš ASU7848 C H35C 11:38:00
7203336 Greschnerová Tereza ASU0299 B D21C 12:20:00
7456789 Bubela Tomáš ASU8101 C H35C 12:32:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2088166 Dvořáková Lucie BBM0750 C D10C 10:08:00
2085655 Dvořák Jakub BBM0502 C H12D 10:14:00
7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 C H65C 11:18:00
980377 Ptáček Pavel BBM6508 C H45D 11:30:00
7207026 Ptáček Pavel BBM9600 C H21B 11:38:00
7207019 Opálková Martina BBM0050 A D21C 12:28:00
331257 Peřinková Irena BBM6550 C D45C 12:28:00
(12)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
19 9200728 Pavlovec Jan BOR9503 C H21E 10:00:00
7434894 Burdová Adéla BOR9161 C D21A 10:25:00
1204999 Janoušková Lucie BOR9954 A D21C 11:01:00
1602628 Folbrechtová Šárka BOR9051 C D21B 11:02:00
7880102 Šákrová Michaela BOR8850 C D21B 11:14:00
7667667 Burda Matěj BOR9608 R H21A 11:39:00
887936 Pavlovec Dan BOR0001 A H21C 11:59:00
2051536 Kameníková Andrea BOR9751 B D21C 12:02:00
2111769 Staňová Karolína BOR9853 A D21B 12:02:00
1333269 Jeřábková Nina BOR0151 B D21C 12:09:00
7003001 Kořínek Tomáš BOR9007 C H21B 12:14:00
2051502 Nováková Lucie BOR9854 A D21B 12:20:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2032387 Rusin Vojtěch BRU0301 B H14C 10:16:00
425514 Voláková Viktorie BRU0651 C D12C 10:26:00
2032383 Rusin Jan BRU7601 C H21B 11:26:00
2032384 Rusinová Alena BRU7152 C D35D 11:45:00
2032382 Volák Pavel BRU7001 C H35C 12:02:00
425509 Šváb Pavel BRU6701 C H45D 12:18:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Vodička Lukáš BSOXXXX P 10:00:00
7260017 Procházková Monika BSO9150 C D21B 12:05:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Cipryán Tobiáš BZP0701 C HDR 10:00:00
0 Cipryánová Viktorie BZP1350 C HDR 10:00:00
7207851 Cipryánová Alena BZP7850 C D35D 10:48:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9725 Šafář Jakub CET1103 C HDR 10:00:00
2056307 Kovář Radim CET0501 C H12D 10:29:00
1398986 Kovářová Jana CET0251 B D21C 10:36:00
2060236 Hájek Dominik CET0601 C H12C 10:45:00
361913 Hájková Lucie CET0751 C D10C 10:46:00
339546 Kovářová Anna CET7552 C D21C 10:56:00
436953 Pilíková Veronika CET8152 C D21C 11:06:00
232633 Śafář Miroslav CET7001 C H35D 11:42:00
2085582 Čípa Jiří CET5002 C H55C 11:55:00
9722 Hájková Ludmila CET7554 C D35C 12:30:00
(12)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
22 899166 Jelínek Jaromír CTB7702 C H21E 10:00:00
51663 Gregorová Magdalena CTB1151 C HDR 10:00:00
101 2081369 Voborníková Alena CTB9451 R D21E 10:05:00
104 7208080 Gregorová Kamila CTB8151 E D21E 10:05:00
920682 Benešová Jana CTB9452 C D21A 10:27:00
51139 Gregorová Alice CTB0751 C D10C 10:42:00
2081366 Voborník Petr CTB6601 C H45C 11:14:00
339558 Žandová Hana CTB7052 C D45D 11:43:00
899173 Jelínková Hana CTB8152 C D35D 12:00:00
7260028 Žanda Jan CTB6701 C H21C 12:17:00
339559 Sabol Josef CTB9902 B H21C 12:30:00
1413712 Žanda Jan CTB9901 B H21C 12:35:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7868 Mrázová Pavla DCE5550 C D55C 11:40:00
416316 Zeman Klára DCE7950 C D21B 11:44:00
232129 Zeman Tomáš DCE7500 C H35D 12:36:00
51973 Jaroš Vladimír DCE5400 C H55C 12:41:00
(11)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
24 1207407 Nývlt Martin DKP8200 C H21E 10:00:00
9944499 Karochová Simona DKP8853 C D21A 10:09:00
7260030 Ryantová Jana DKP8660 C D21A 10:31:00
1207404 Nývlt Petr DKP8004 C H21B 11:32:00
51760 Stehno Pavel DKP4900 C H45C 11:35:00
515448 Illner Jakub DKP6601 C H21A 11:45:00
1700077 Klaška Pavel DKP9301 C H21A 11:59:00
446345 Malačka Milan DKP0210 A H21C 12:09:00
7202900 Goder Josef DKP8203 C H21A 12:19:00
899156 Illner Vojtěch DKP9600 C H21A 12:25:00
9054 Jiřištová Zuzana DKP8254 C D21B 12:35:00
(18)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7259 Kubec Adam DOB0900 C HDR 10:00:00
2088190 Mácová Štěpánka DOB0661 C D12D 10:00:00
2088194 Mácová Natálie DOB0770 C D10C 10:12:00
1602624 Kubcová Anna DOB0550 C D12D 10:42:00
682690 Ďoubalová Věra DOB8751 C D21B 10:59:00
49612 Záveská Anna DOB8851 C D21B 11:05:00
7233 Stolinová Lenka DOB8158 C D35C 11:15:00
7249 Remešová Alena DOB6150 C D45D 11:16:00
920696 Janda Martin DOB8002 C H21B 11:22:00
7226 Štěpánová Dita DOB7956 C D35C 11:27:00
7248 Ďoubal Jan DOB8600 C H21A 11:31:00
7243 Tůma Miloš DOB5600 C H55C 11:35:00
7227 Tichý Boris DOB5500 C H55C 11:39:00
7247 Peterová Alena DOB8953 C D21B 11:59:00
7255 Tichá Jiřina DOB6050 C D55C 12:01:00
1400420 Kubec Martin DOB7002 C H45C 12:08:00
301623 Zeman Jaroslav DOB8844 C H21C 12:31:00
888649 Dudášek Karel DOB7001 C H45D 12:33:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2053518 Synek Antonín DOK0001 A H21C 11:17:00
7200372 Synková Petra DOK7950 C D21B 11:29:00
2056288 Synek Marcel DOK7600 C H21B 11:40:00
2053519 Synek Petr DOK0200 A H21C 11:48:00
7200371 Synek Antonín DOK7800 C H21B 11:58:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2045310 Janda Ondřej DOR0100 B H21C 11:44:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2067230 Izáková Eva EKP0651 C D12D 10:39:00
361968 Izáková Ivana EKP7453 C D35C 10:42:00
2045232 Ondráček Radim EKP7414 C H21A 11:37:00
515152 Pecka Jan EKP6800 C H35C 12:11:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Nitsch Lukáš FSP1200 C HDR 10:00:00
8666 Cincibusová Lenka FSP0450 B D14D 10:01:00
8914 Nitsch Karel FSP7611 C H21C 10:04:00
53267 Čadil Jan FSP4300 C H70C 11:08:00
8668 Cincibusová Ivana FSP6651 C D45D 12:01:00
8669 Cincibus Pavel FSP6605 C H45D 12:06:00
232957 Hrouda Martin FSP7612 C H21C 12:14:00
889669 Rydlová Eva FSP8989 C D21C 12:15:00
(15)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9010 Vojtěch Libor HOR7303 C P 10:00:00
2104603 Čihák Jan HOR0601 C H12D 10:11:00
2103297 Holman Antonín HOR0405 C H14D 10:13:00
2108890 Vávrová Vanda HOR0350 B D14C 10:16:00
2102540 Schneidewind Richard HOR0404 C H14D 10:19:00
2032106 Vávra Radek HOR6301 C H45C 10:23:00
52275 Škorpil Marek HOR0900 C H10C 10:41:00
52892 Loukotová Andrea HOR7350 C D35D 10:42:00
2011900 Škorpil Martin HOR5700 C H55C 11:31:00
2025353 Rücker Jan HOR0201 A H21C 11:39:00
2059759 Vávra Martin HOR6302 C H45C 11:41:00
2035741 Rücker Petr HOR6500 C H45D 11:45:00
2049536 Kolátor Vojtěch HOR0402 C H14C 12:19:00
2113495 Čihák Petr HOR6900 C H45D 12:27:00
2049537 Kolář Viktor HOR7300 C H35C 12:29:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9754 Hanuš Karel HOS6701 C H45C 10:59:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7208096 Pavlíková Markéta CHA0050 A D21C 10:38:00
2059764 Galbavý Matěj CHA0000 B H21C 11:32:00
436431 Bek Jiří CHA0103 B H21C 12:41:00
(34)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232909 Víchová Magdalena CHC0153 C P 10:00:00
232905 Šimková Klára CHC0054 C P 10:00:00
9541 Ropková Eva CHC7855 C P 10:00:00
12 2053577 Semrád Ladislav CHC9701 R H21E 10:00:00
9990101 Švadlena Michal CHC0101 A H21C 10:13:00
1401454 Kurzyp Stanisław CHC0202 C H21C 10:17:00
232911 Jirout Jan CHC0601 C H12D 10:26:00
7203699 Mądra Paulina CHC9854 C D21A 10:35:00
9595959 Sobczyński Kalikst CHC7101 C H45C 10:44:00
895003 Rosłaniec Mateusz CHC0002 C H21C 10:46:00
9554 Švadlena Jiří CHC4601 C H65C 10:46:00
232903 Barcalová Iva CHC0655 C D12D 11:00:00
9555 Semrád Pavel CHC6602 C H45D 11:00:00
9553 Marhold Stanislav CHC0402 C H14D 11:01:00
7207886 Grundmanová Lenka CHC8651 C D21C 11:05:00
232913 Marhold Stanislav CHC6603 C H45D 11:06:00
1401455 Czapliński Jakub CHC0003 C H21C 11:15:00
331708 Semrádová Jitka CHC6651 C D45D 11:19:00
232912 Jirout Matěj CHC0201 C H21C 11:22:00
8629753 Chaloupková Veronika CHC9852 A D21C 11:25:00
9550 Korbel Michal CHC7703 C H35C 11:29:00
9542 Chaloupková Lenka CHC6951 C D35D 11:30:00
425544 Semrádová Jana CHC9951 A D21C 11:31:00
504029 Krawczyński Mikołaj CHC0001 C H21C 11:36:00
320290 Chaloupková Kateřina CHC0051 A D21C 11:43:00
2025344 Křivda Martin CHC9501 C H21C 11:46:00
1401479 Sosenko Szymon CHC9804 C H21A 11:55:00
2025366 Křivdová Lenka CHC7251 C D35C 12:03:00
2011852 Shánělová Štěpánka CHC0152 A D21C 12:17:00
9200535 Křivda Tomáš CHC9901 A H21C 12:19:00
9552 Křivda Ivan CHC6701 C H45C 12:23:00
9573 Janeba Petr CHC6001 C H55C 12:27:00
2011854 Švadlena Pavel CHC7502 C H21C 12:33:00
9563 Sýkora Bohumil CHC8601 C H21C 12:40:00
(8)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
110 1007554 Matrasová Kateřina CHT8353 C D21E 10:05:00
896973 Mrštíková Květa CHT8754 C D21A 10:21:00
53167 Švecová Iva CHT7151 C D35C 11:12:00
51951 Zlesák Milan CHT5101 C H55D 11:54:00
9102283 Starková Terezie CHT0251 B D21C 12:04:00
51980 Matras Tomáš CHT8001 C H21A 12:05:00
51777 Beseda Pavel CHT6910 C H45D 12:09:00
2059736 Kopáčková Iva CHT8851 C D21C 12:21:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7204508 Fencíková Vladislava JHB6553 C D21B 12:14:00
(28)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
425563 Votoček Michal JIL0601 C H12C 10:00:00
425529 Ježek Vít JIL9903 C H21C 10:29:00
2035716 Ježek Jakub JIL0104 B H21C 10:32:00
426343 Pitrmucová Lucie JIL0651 C D12C 10:32:00
2078457 Kuříková Zuzana JIL0353 C D14C 10:34:00
9069 Votoček Tomáš JIL7041 C H45C 10:38:00
426349 Houdová Adéla JIL0356 C D14D 10:40:00
9066 Zlesák Zdeněk JIL4701 C H65C 10:42:00
426360 Votočková Amélie JIL0750 C D10C 10:44:00
49414 Gernert Alan JIL7001 C H45D 10:45:00
2078470 Karlová Anna JIL0352 A D14C 10:52:00
2078453 Kynčlová Jiřina JIL0354 C D14C 10:58:00
2075668 Ježek Zdenek JIL7301 C H35C 10:59:00
9093 Jiřištová Hana JIL6052 C D55C 11:10:00
425535 Kopecká Anna JIL0552 C D12D 11:12:00
51117 Jiřišta Lubomír JIL8802 C H21C 11:21:00
9089 Kynčlová Miroslava JIL5851 C D55C 11:28:00
682091 Karel Miloš JIL6004 C H55D 11:36:00
2096111 Zlesáková Vlasta JIL5362 C D55C 11:37:00
9774 Erlebach Josef JIL5201 C H55C 11:45:00
2078452 Davidová Anežka JIL9752 C D21C 11:46:00
425528 Kadavá Pavlína JIL0355 C D14C 11:46:00
9067 Zlesák Ondřej JIL7601 C H35D 11:50:00
2078459 Gottsteinová Ema JIL0451 B D14C 11:58:00
9071 Král Martin JIL6101 C H55C 12:03:00
2060258 Vlastníková Lucie JIL7554 C D35C 12:09:00
9087 Kynčl Stanislav JIL5401 C H55C 12:09:00
2096130 Karlová Kateřina JIL7553 C D35C 12:27:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
105 1031998 Seeger Mareike JPV9888 C D21E 10:05:00
102 1818188 Seeger Isabel JPV9877 C D21E 10:05:00
439233 Honkyš Jan JPV9912 C H21C 10:51:00
7200370 Chupek Jakub JPV9911 A H21B 11:00:00
9998666 Chmelař Miroslav JPV6217 C H55C 11:37:00
1602630 Fajkus Radim JPV9509 C H21B 12:08:00
9980407 Pryjma Fryderyk JPV9803 B H21B 12:18:00
(19)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
33 920683 Semík Ondřej KAM9401 E H21E 10:00:00
117 7003009 Hlubučková Kristýna KAM9551 C D21E 10:05:00
119 9102089 Bořánková Karolína KAM9550 R D21E 10:05:00
116 7200333 Procházková Marie KAM9554 E D21E 10:05:00
9201064 Gajda Jan KAM0105 A H21C 10:22:00
9101674 Víšek Martin KAM0102 B H21C 11:02:00
7201760 Škáchová Petra KAM7054 C D35C 11:06:00
682695 Škácha Vít KAM0309 B H14C 11:16:00
2058511 Čechová Tereza KAM9852 A D21A 11:17:00
515001 Hájková Eliška KAM9851 A D21C 11:19:00
336743 Valášek Václav KAM0100 B H21C 11:25:00
2019240 Hájek Adam KAM9202 C H21A 11:41:00
1413720 Škáchová Zuzana KAM0651 C D12C 11:41:00
9201061 Gajda Martin KAM0405 A H14C 11:43:00
887640 Kettner Lukáš KAM9403 R H21A 12:03:00
434803 Škáchová Viktorie KAM0650 B D12C 12:14:00
981828 Škvor Ota KAM9900 A H21C 12:20:00
2051509 Rusý Tomáš KAM9301 C H21A 12:21:00
7207772 Škáchová Magdalena KAM0151 A D21C 12:22:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
6645 Valter Petr KBP4500 C T 10:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2023962 Šilerová Zdena KNC5750 C D55C 12:22:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1418762 Beneš Miroslav KON9915 B H21C 10:03:00
1418768 Beneš Jindřich KON0404 B H14C 10:52:00
(31)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2095940 Langr Matyáš KOR0800 C HDR 10:00:00
2051520 Marek Svatopluk KOR0901 C HDR 10:00:00
2087679 Müllerová Marie KOR7650 C D35D 10:00:00
2061852 Smisitelová Markéta KOR7452 C P 10:00:00
2083356 Jirsák Petr KOR8800 P 10:00:00
2087632 Hammová Dita KOR7050 C P 10:00:00
2095967 Krejčí Milan KOR7400 C P 10:00:00
2087670 Tichá Kateřina KOR7550 C D35D 10:06:00
2067229 Rybínová Vendula KOR0651 C D12D 10:09:00
2067958 Beneš Robin KOR0301 C H14D 10:10:00
2087655 Hladký Radovan KOR0900 C H10C 10:25:00
2083389 Müller Matěj KOR0302 C H14D 10:34:00
7003046 Hladká Petra KOR7950 C D35D 10:36:00
2051498 Dušková Pavla KOR9050 C D21C 10:43:00
2061846 Langrová Lenka KOR7450 C D35D 10:45:00
2109768 Smisitelová Elena KOR0551 C D12D 10:51:00
2051501 Marek Bořivoj KOR0701 C H10C 10:55:00
2067247 Rybínová Iva KOR7551 C D35D 10:57:00
2051521 Hladký Filip KOR0300 C H14D 10:58:00
2060299 Hladký Matěj KOR0700 C H10C 10:59:00
2106740 Sedláček David KOR0502 C H12D 11:02:00
2095937 Langr Jakub KOR0401 C H14D 11:04:00
2106724 Sedláčková Petra KOR7451 C D35D 11:21:00
2095970 Krejčí Martin KOR0600 C H12C 11:30:00
2051472 Marek Robert KOR7700 C H35D 11:48:00
2095955 Výchová Veronika KOR0550 B D12C 11:50:00
2095976 Vých Luboš KOR7300 C H35D 11:56:00
7207778 Hammová Linda KOR0650 C D12C 11:59:00
2060298 Hladký Tomáš KOR7600 C H35D 12:20:00
2106728 Vach Vladimír KOR6900 C H45D 12:24:00
2095932 Růžička Daniel KOR9000 C H21C 12:34:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2059735 Klomínský Václav KPY8700 C H21B 10:52:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
416181 Mayerová Daniela KSH0852 C D10C 10:34:00
416184 Mayer Tomáš KSH6900 C H45C 10:53:00
2078478 Mayer Šimon KSH0202 B H21C 12:12:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2053548 Šrámek Ondřej KSU9909 A H21C 10:24:00
2053541 Müller Jonáš KSU9906 A H21C 10:30:00
2056285 Jílek Ondřej KSU9908 A H21C 10:34:00
886267 Janů Hana KSU9393 C D21B 11:17:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1400438 Střelba Ondřej KTA7501 C H21C 10:49:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9125 Luxová Petra KUN9125 P 10:00:00
2103274 Moravec Filip KUN8801 C H21C 11:11:00
7208234 Lux Zdeněk KUN6201 C H45D 11:21:00
9014 Trejtnar Pavel KUN5801 C H45C 12:05:00
9027 Šroler Zdeněk KUN5201 C H55C 12:33:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1409878 Korpas Jaroslav LBM6113 C H55C 12:11:00
1409879 Korpasová Ivana LBM7362 C D35C 12:18:00
(26)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
18 1399000 Horyna Roman LCE7602 C H21E 10:00:00
14 889308 Mudrák Štěpán LCE9601 R H21E 10:00:00
17 8629756 Hubáček Jonáš LCE9501 E H21E 10:00:00
9102885 Hubáčková Dagmar LCE0351 A D14C 10:19:00
889288 Cahel Marek LCE8803 C H21C 10:31:00
1400427 Pišová Barbora LCE0251 B D21C 10:34:00
515074 Tesařová Marcela LCE9450 C D21A 11:01:00
52709 Vlažný Jakub LCE9102 C H21B 11:02:00
7208226 Nevěřilová Kateřina LCE0254 B D21C 11:16:00
889313 Slíva Jan LCE9602 C H21B 11:20:00
307355 Šmelík Juraj LCE6603 C H21B 11:24:00
889311 Slezák Zdeněk LCE8902 C H21C 11:27:00
7200378 Sýkora Vojtěch LCE9801 A H21A 11:29:00
2053585 Bitto Maxim LCE0003 B H21C 11:30:00
52698 Vlažná Mirka LCE5852 C D55C 11:31:00
9102568 Bednaříková Sára LCE0252 A D21C 11:32:00
515424 Slezák Jiří LCE9001 C H21C 11:45:00
1399951 Šmelíková Dorota LCE0260 A D21C 11:53:00
53828 Končáková Klára LCE9555 C D21B 11:56:00
51609 Zicha Jiří LCE7708 C H21B 12:06:00
331216 Panovec Kryštof LCE0011 A H21C 12:11:00
1400401 Černocký Libor LCE9803 A H21A 12:15:00
889305 Jirčáková Martina LCE8951 C D21B 12:17:00
0 Botiková Daniela LCE9158 C D21C 12:18:00
553457 Vavrys Johan LCE9302 C H21A 12:35:00
52705 Perůtka Jan LCE8801 C H21A 12:39:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8629812 Sedlák Radek LIP7500 C H21C 12:07:00
(8)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
114 7200361 Štičková Anna LLI9651 E D21E 10:05:00
2032105 Bradáč Jakub LLI0002 B H21C 10:21:00
2032132 Bradáč David LLI0203 C H21C 10:36:00
9101104 Peterka Jakub LLI0404 A H14C 10:40:00
51204 Peterka Josef LLI4702 C H70C 11:32:00
434598 Bradáč Stanislav LLI7201 C H45D 11:36:00
1398996 Melichar Petr LLI0001 A H21C 11:43:00
515503 Peterka Vojtěch LLI7502 C H21B 12:22:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2061860 Izák Pavel LME7102 C H45D 10:48:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
25 7201192 Valeš Jiří LPM9502 R H21E 10:00:00
31 887626 Kolovský František LPM9202 R H21E 10:00:00
7201819 Šiková Barbora LPM9650 R D21A 10:11:00
7201820 Šiková Karolína LPM9651 R D21A 10:19:00
51483 Čechura Tomáš LPM8900 C H21B 11:16:00
(213)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51107 Valentová Kateřina LPU0852 C HDR 10:00:00
426315 Valentová Veronika LPU1152 C HDR 10:00:00
2049546 Zitková Markéta LPU1251 C HDR 10:00:00
2049542 Kárník Štěpán LPU1002 C HDR 10:00:00
2075642 Kroupová Anna LPU1154 C HDR 10:00:00
51128 Švíglerová Anna LPU0952 C HDR 10:00:00
515126 Zvěřinová Nina LPU1253 C HDR 10:00:00
2082906 Juška Vojtěch LPU1003 C HDR 10:00:00
2075647 Stehlíková Kateřina LPU1090 HDR 10:00:00
9660 Fenclová Hana LPU1054 C HDR 10:00:00
9271 Froschová Magdaléna LPU1052 C HDR 10:00:00
2080983 Jirásková Julie LPU1352 C HDR 10:00:00
2070814 Kuhnová Šárka LPU1290 HDR 10:00:00
9281 Stohanzlová Vilma LPU1590 HDR 10:00:00
2088214 Cach Jan LPU0805 C HDR 10:00:00
2102527 Lacina Martin LPU7105 C P 10:00:00
2075645 Kroupová Kateřina LPU8154 C P 10:00:00
301172 Malá Marie LPU4753 C P 10:00:00
224862 Schvachová Denisa LPU9652 P 10:00:00
2108897 Růžková Kamila LPU2051 P 10:00:00
2109765 Lehárová Iva LPU2052 P 10:00:00
2103253 Ježková Lenka LPU2053 P 10:00:00
219205 Schvachová Lucie LPU0153 P 10:00:00
2049524 Vodičková Lenka LPU7357 C P 10:00:00
8990 Waněk Hubert LPU6506 C P 10:00:00
51646 Schvachová Stanislava LPU7154 P 10:00:00
2049521 Šípek Jaroslav LPU7422 C P 10:00:00
2070813 Štichhauerová Kateřina LPU7468 C P 10:00:00
15 8137666 Kamenický Matěj LPU9036 E H21E 10:00:00
2075619 Pipková Karolína LPU0756 C D10C 10:00:00
0 Hovorková Elen LPU0954 C HDR 10:00:00
2045243 Dvořáková Marie LPU1452 C HDR 10:00:00
2049560 Trlidová Anika LPU0855 C D10N 10:02:00
2059754 Kašparová Eva LPU7854 C D35D 10:03:00
2103276 Schejbal Filip LPU0711 C H10N 10:03:00
109 301173 Fenclová Marta LPU7667 E D21E 10:05:00
106 515102 Šístková Iveta LPU8654 R D21E 10:05:00
2103237 Trlidová Adriana LPU0856 C D10N 10:06:00
2096141 Ježek Vojtěch LPU0408 C H14D 10:07:00
2102528 Stehlík Vojtěch LPU0840 H10N 10:07:00
2102524 Lacina Marek LPU0511 C H12D 10:08:00
920672 Kárník Jan LPU7811 C H21C 10:09:00
2049541 Zitková Andrea LPU0751 C D10C 10:10:00
2070812 Dvořáková Kateřina LPU0656 C D12C 10:11:00
2108905 Schejbal Matyáš LPU0710 C H10N 10:11:00
2025339 Valentová Zuzana LPU7853 C D35D 10:12:00
2070816 Kroupa Matyáš LPU0902 C H10N 10:15:00
9304 Chrbolková Klára LPU0454 C D14D 10:16:00
2049547 Kuhn Vojtěch LPU0404 C H14D 10:16:00
2075616 Tichá Alexandra LPU0757 C D10C 10:16:00
9211 Zitková Veronika LPU1051 C D10N 10:18:00
9233 Hostinský Matěj LPU0604 C H12D 10:20:00
2075646 Růžková Markéta LPU0758 C D10C 10:20:00
2096132 Losmanová Natálie LPU0565 C D12D 10:21:00
2085649 Pinke Veronika LPU0361 C D14C 10:22:00
2085592 Zajícová Radomíra LPU0453 C D14D 10:22:00
2025379 Žák Jan LPU9802 A H21C 10:23:00
7200595 Waněk Hubert LPU0309 B H14C 10:25:00
9218 Juračková Zuzana LPU8551 D21C 10:25:00
2104605 Dominová Julie LPU0857 C D10N 10:26:00
2075617 Dvořáková Anežka LPU0556 C D12D 10:27:00
2096144 Petrásová Simona LPU7556 C D35D 10:27:00
416266 Dvořáček Filip LPU0420 C H14D 10:28:00
998454 Petrová Daniela LPU8454 C D21C 10:28:00
2081386 Švíglerová Kateřina LPU0752 C D10C 10:30:00
2091558 Ježek Martin LPU0701 C H10C 10:31:00
2085635 Stohanzlová Kristýna LPU0356 C D14C 10:31:00
2085645 Stohanzl Patrik LPU0510 C H12C 10:33:00
2035734 Krpatová Zuzana LPU7558 C D35D 10:33:00
2070811 Haasová Klára LPU0655 C D12C 10:35:00
2049513 Mrskoč Marek LPU0205 B H21C 10:37:00
7208094 Pušová Bára LPU0357 B D14C 10:40:00
2102545 Vošahlíková Ema LPU0663 C D12C 10:41:00
9820 Kadaník Petr LPU0802 C H10N 10:41:00
2045238 Juška Jiří LPU0304 C H14C 10:43:00
2085651 Pinke Tomáš LPU0311 C H14D 10:43:00
9201627 Deml Tomáš LPU9502 C H21C 10:44:00
9212 Kadaně Matěj LPU1001 C H10N 10:45:00
253352 Valach Petr LPU6505 C H45C 10:47:00
2025377 Kadaně Marek LPU0703 C H10C 10:47:00
981815 Procházka Tomáš LPU9110 C H21C 10:47:00
940318 Procházková Klára LPU9451 R D21A 10:47:00
51130 Bártová Alžběta LPU0551 C D12C 10:47:00
219207 Fejfarová Tereza LPU0360 A D14C 10:49:00
2075618 Dvořák Vojtěch LPU0506 C H12D 10:50:00
2079499 Kutílek Jakub LPU8609 C H21C 10:50:00
232607 Frosch Vítek LPU0801 C H10C 10:51:00
2075641 Šípek Daniel LPU0806 C H10N 10:51:00
2045220 Kuhnová Alžběta LPU0652 C D12D 10:54:00
2035729 Štichhauer Adam LPU0603 C H12C 10:54:00
682602 Věříš Jan LPU7103 C H45D 10:54:00
331619 Waňková Dita LPU7158 C D35C 10:54:00
2075644 Macek Ondřej LPU0209 A H21C 10:54:00
232605 Tichá Elena LPU8258 C D35D 10:54:00
897364 Peterová Jana LPU0057 A D21C 10:54:00
2045225 Lehárová Alžběta LPU9456 C D21B 10:56:00
7209354 Držka Štěpán LPU7604 C H21B 10:56:00
7207503 Klimplová Zuzana LPU8151 C D21C 10:57:00
887927 Horová Pavla LPU9457 R D21A 10:59:00
2025372 Vodičková Johana LPU0354 C D14C 11:01:00
2091545 Vališ Vojtěch LPU0512 C H12C 11:03:00
9102564 Štichhauer Daniel LPU0405 B H14C 11:04:00
2075640 Brancuský Zdeněk LPU6803 C H45C 11:05:00
2045236 Belej Jiří LPU7421 C H35C 11:05:00
2049520 Mrskočová Markéta LPU0553 B D12C 11:05:00
7208077 Šišma Vojtěch LPU0204 B H21C 11:06:00
405957 Marešová Kristýna LPU9155 C D21C 11:07:00
436429 Kellnerová Stanislava LPU4950 C D65C 11:08:00
2032174 Sádovský Jáchym LPU0508 C H12C 11:09:00
7207036 Bártová Adéla LPU0353 B D14C 11:10:00
515162 Procházka David LPU9113 E H21C 11:10:00
9651 Fencl Jáchym LPU0301 C H14C 11:10:00
9277 Roudný Václav LPU6102 C H45C 11:11:00
7202878 Zvěřinová Martina LPU8357 E D21A 11:11:00
2025374 Kadaníková Tereza LPU0552 C D12C 11:11:00
2070827 Fencl Jonáš LPU9902 A H21C 11:13:00
9247 Kubíková Květa LPU4752 C D65C 11:14:00
7203457 Vávra Jaroslav LPU7308 C H21B 11:14:00
2103249 Lacinová Monika LPU0561 C D12D 11:15:00
2075601 Zitka Adam LPU8402 C H21C 11:16:00
9232 Dvořák Luboš LPU6801 C H45C 11:17:00
889272 Švíglerová Pavla LPU7658 C D35C 11:18:00
2108891 Dvořáková Zuzana LPU7559 C D35D 11:18:00
9337 Hovorka Jan LPU7907 C H21B 11:18:00
436939 Kološová Veronika LPU0351 C D14C 11:19:00
7200908 Trlidová Agáta LPU0554 B D12C 11:20:00
2032164 Sáňka Bedřich LPU5102 C H55D 11:21:00
2025376 Václavek Jan LPU7816 C H35C 11:23:00
9102570 Waňková Martina LPU9959 A D21C 11:23:00
2049512 Mrskočová Dana LPU7356 C D35C 11:24:00
7202872 Roudný Martin LPU0002 A H21C 11:24:00
9868 Kadaňová Barbora LPU8253 C D35D 11:24:00
2070815 Haas Filip LPU0401 B H14C 11:25:00
1006614 Klimplová Alena LPU5551 C D55C 11:25:00
416268 Málek Josef LPU3901 C H70C 11:26:00
9255 Hostinský Jiří LPU5501 C H55D 11:27:00
2102521 Lacina Jindřich LPU0211 C H21C 11:28:00
51183 Roudná Eva LPU6554 C D45D 11:28:00
2085617 Cachová Mirka LPU0555 C D12C 11:29:00
410784 Haasová Renata LPU7960 C D35C 11:30:00
7207852 Vícha Vladimír LPU5801 C H55D 11:33:00
301168 Filičko Marek LPU7102 C H21B 11:34:00
7203463 Koberová Kateřina LPU0352 A D14C 11:34:00
888601 Víchová Ladislava LPU5851 C D55C 11:34:00
7204993 Žaloudková Klára LPU9461 C D21B 11:35:00
9316 Knapová Iva LPU6052 C D35C 11:36:00
2049516 Škorpíková Barbora LPU0060 C D21C 11:36:00
301183 Novotný Miroslav LPU5905 C H55C 11:41:00
9334 Čepelka Petr LPU4701 C H70C 11:41:00
7201814 Vojtíšková Viktorie LPU0051 A D21C 11:41:00
2045219 Šípek Ondřej LPU0505 B H12C 11:42:00
1006615 Kopecká Anna LPU9958 A D21C 11:44:00
2091562 Vališ Jan LPU7104 C H45C 11:44:00
9869 Kroupa Jan LPU5503 C H55D 11:45:00
9260 Farář Václav LPU5201 C H55C 11:47:00
7207362 Kos Tomáš LPU9303 C H21A 11:47:00
9653 Fencl Jiří LPU6301 C H45C 11:50:00
253353 Valachová Jana LPU6654 C D35D 11:51:00
0 Hostinský Petr LPU7909 H35D 11:52:00
1080493 Čermák Jan LPU9301 C H21A 11:53:00
9282 Fukátko Jan LPU8105 C H35C 11:53:00
9327 Cinkan Zdeněk LPU6201 C H45D 11:54:00
9336 Koberová Lenka LPU6954 C D45C 11:55:00
9256 Fridrich Jaroslav LPU4501 C H55D 11:57:00
2011790 Volák Ondřej LPU0010 A H21C 11:58:00
2096143 Petrásová Hana LPU0380 B D14C 12:01:00
425573 Julínková Dana LPU6555 C D45C 12:01:00
9865 Seidl Jakub LPU9104 C H21C 12:01:00
2085568 Holcová Nikola LPU0660 C D12C 12:02:00
2075604 Dvořák Vladimír LPU6004 C H55D 12:03:00
9269 Šabatka Petr LPU8106 C H21B 12:04:00
2096140 Novák Adam LPU0320 B H14C 12:07:00
9201630 Demlová Jitka LPU6955 C D45C 12:07:00
51104 Bolechová Anežka LPU9051 C D21B 12:08:00
2103261 Stohanzl Jan LPU7600 C H35D 12:08:00
301633 Klimpl Petr LPU5401 C H55D 12:09:00
2032380 Rusin Jan LPU0008 A H21C 12:10:00
2096149 Petrásová Michaela LPU0680 C D12C 12:11:00
682622 Borovičková Valerie LPU0054 A D21C 12:12:00
2049550 Pipková Táňa LPU7156 C D45C 12:13:00
7200907 Pipek Ondřej LPU0203 A H21C 12:13:00
9335 Kober Michal LPU6702 C H45C 12:14:00
2049533 Froš Štěpán LPU7309 C H35D 12:14:00
9215 Mrštík Václav LPU5002 C H55C 12:15:00
9294 Haas Karel LPU7304 C H21B 12:16:00
9650 Fenclová Markéta LPU7155 C D45D 12:16:00
515487 Grundmann Jan LPU9410 C H21A 12:17:00
2070817 Ježek Vladimír LPU7311 C H35C 12:17:00
9338 Hovorka Pavel LPU7908 C H35D 12:18:00
8950 Horáková Jindra LPU6854 C D45C 12:19:00
9251 Weisbauerová Blanka LPU6351 C D45D 12:22:00
2070819 Kroupa Jan LPU8103 C H35D 12:22:00
7207355 Kos Oldřich LPU9302 C H21C 12:23:00
887920 Zvěřina Petr LPU8208 R H21A 12:23:00
2049532 Pipek Kamil LPU7310 C H35C 12:23:00
515036 Procházková Michaela LPU8960 C D21C 12:24:00
9899 Kološ Oldřich LPU6003 C H55C 12:25:00
9270 Procházka Tomáš LPU6503 C H45C 12:26:00
2091559 Vališ Jan LPU0210 C H21C 12:26:00
2081390 Trlida Vratislav LPU7516 C H35D 12:28:00
9201683 Krpata Michal LPU0403 B H14C 12:28:00
9290 Novotná Jiřina LPU5654 C D55C 12:28:00
7207061 Roudný Václav LPU0001 A H21C 12:29:00
1400447 Jurica Jan LPU9611 C H21A 12:29:00
49634 Bolech Filip LPU8602 C H21C 12:32:00
2049548 Kuhn Jiří LPU7718 C H35D 12:34:00
9257 Třasák Milan LPU5206 C H55C 12:37:00
9230 Fencl Petr LPU6901 C H45C 12:38:00
997601 Jirásek Aleš LPU7601 C H21C 12:38:00
2025371 Vodička Oldřich LPU7715 C H35C 12:38:00
2060272 Procházka Radek LPU6504 C H45D 12:39:00
2088721 Lehár Adam LPU9114 C H21B 12:40:00
9867 Macl Jan LPU9102 C H21C 12:42:00
(37)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2103286 Vondrová Adélka LTUXXXX HDR 10:00:00
0 Andělová Ivana LTUZZZZ P 10:00:00
2085638 Hanušová Jitka LTU6352 C P 10:00:00
2057584 Vondra Václav LTU6800 P 10:00:00
0 Liška Martin LTUYYYY P 10:00:00
2057590 Lazák Jan LTU0500 C H12C 10:03:00
2057577 Šitina Jakub LTU0001 C H21C 10:10:00
9778 Procházka Jiří LTU4802 C H65C 10:22:00
2057580 Vondra Matěj LTU0702 C H10N 10:23:00
2057578 Juhász Matěj LTU9900 C H21C 10:26:00
2057583 Licková Štěpánka LTU0452 B D14C 10:37:00
2057588 Šitina Tomáš LTU0300 B H14C 10:37:00
515140 Panchártková Tereza LTU8950 C D21A 10:41:00
416292 Hanák Matěj LTU0701 C H10C 10:43:00
2057585 Pešanová Emma LTU0850 C D10C 10:48:00
425561 Kutáček Ondřej LTU0700 C H10C 10:57:00
2085618 Hanuš Pavel LTU6501 C H45D 10:57:00
9777 Rejmont Milan LTU4801 C H65C 11:02:00
405955 Kutáčková Stanislava LTU4751 C D65C 11:02:00
405971 Hošková Kateřina LTU0451 C D14C 11:04:00
2057595 Licková Dana LTU7350 C D35D 11:06:00
301646 Killar Marek LTU6801 C H45D 11:09:00
410788 Škodová Šárka LTU8951 C D21C 11:18:00
7201808 Hindráková Martina LTU6451 C D45C 11:19:00
416282 Lazák Jan LTU6900 C H45C 11:38:00
2057581 Junková Anna LTU0453 C D14C 11:40:00
2057589 Pirožek Vojtěch LTU0400 B H14C 11:52:00
405972 Pešanová Valerie LTU0650 C D12C 11:53:00
2057586 Hanák Dominik LTU0200 B H21C 12:03:00
0 Procházka Filip LTU7800 H35D 12:06:00
9779 Procházka Martin LTU8101 C H35D 12:10:00
2057587 Šedivka Pavel LTU0401 B H14C 12:13:00
2085652 Bendáková Jitka LTU6951 C D45C 12:22:00
2102556 Pešan Jan LTU7400 C H35C 12:26:00
2085652 Bendák Petr LTU6500 C H45C 12:35:00
2057594 Lazáková Šárka LTU6952 C D45C 12:37:00
405988 Škoda Jáchym LTU8700 C H21A 12:37:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7885 Hájek Jan MAS5401 C H55D 11:24:00
2026166 Kovář Jindřich MAS6800 C H35C 11:59:00
7003021 Pilař Karel MAS5501 C H45C 12:32:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232019 Zelinka Jiří MBM8740 C H21B 11:46:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
443075 Sieglová Dagmar MFP7050 C D21C 11:24:00
443068 Siegl Roman MFP6700 C H21C 11:50:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301466 Černý Libor MLA6901 C H45C 11:02:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2056275 Nádeníčková Pavla NEK0150 A D21C 10:45:00
(16)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9712 Nováková Světlana NPA0151 B P 10:00:00
9695 Satranský Martin NPA0201 C P 10:00:00
2085640 Šedivý Josef NPA0802 C H10N 10:01:00
7207884 Fajfer Filip NPA0401 B H14C 10:10:00
9710 Pavelec Michal NPA0801 C H10C 10:11:00
9702 Pavelec Matěj NPA0501 B H12C 10:18:00
7207895 Typlt Tomáš NPA0406 B H14C 10:28:00
9688 Choutka Matěj NPA0402 B H14C 10:34:00
2078500 Šedivá Petra NPA7751 C D35D 11:12:00
2060217 Kalibánová Jiřina NPA5351 C D55C 11:19:00
9693 Novák Stanislav NPA0404 B H14C 11:22:00
2060215 Novák Karel NPA5001 C H65C 11:34:00
2060214 Nováková Jana NPA5552 C D55C 11:58:00
0 Šedivý Josef NPA8003 C H35D 12:02:00
2073708 Šmidrkalová Monika NPA9051 C D21B 12:11:00
2059741 Kalibán Jaroslav NPA5101 C H55C 12:17:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7207352 Vanka Petr OKP6801 C T 10:00:00
253129 Vanka Matouš OKP0701 C H10C 10:03:00
887947 Vanková Anna OKP0550 C D12C 11:17:00
(18)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2091525 Nepustilová Hana OSN0999 C HDR 10:00:00
7208071 Kamenická Tereza Ester OSN0888 C D10C 10:06:00
981804 Vališová Martina OSN9696 C D21A 10:15:00
8006005 Wurzel Břetislav OSN6005 C H45C 10:26:00
2080832 Nepustilová Kateřina OSN0550 C D12D 10:30:00
9690219 Kamenická Lenka OSN6955 C D35C 10:30:00
8001989 Wurzelová Hana OSN8972 C D21A 10:49:00
7205038 Nechanická Daniela OSN7557 C D35C 10:57:00
9579 Zrník Tomáš OSN0606 C H12C 11:06:00
8000543 Mareček Šimon OSN0201 A H21C 11:53:00
8000321 Nechanický Jan OSN0200 A H21C 11:56:00
416210 Zrníková Adéla OSN0099 A D21C 11:58:00
7203324 Nechanická Klára OSN0050 A D21C 12:05:00
551995 Kamenický Jeroným OSN9549 C H21A 12:11:00
9601003 Kamenický Radan OSN6004 C H21B 12:12:00
2091526 Nepustil Petr OSN7700 C H35D 12:24:00
1398988 Zrník Tomáš OSN7118 C H21B 12:32:00
7205006 Nechanický Pavel OSN7209 C H45C 12:41:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102782 Beier Petr PDY7800 C T 10:00:00
2102798 Nováková Martina PDY7350 C D35D 11:39:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232387 Kábrtová Iva PEN6350 C D45D 11:52:00
49998 Vydra Pavel PEN6200 C H45D 12:36:00
(36)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2067949 Malečková Iva PGP7559 C P 10:00:00
16 9418870 Flašar Jan PGP8610 R H21E 10:00:00
11 515110 Procházka Jan PGP8407 E H21E 10:00:00
20 886265 Procházka Jan PGP8206 C H21E 10:00:00
27 502088 Landovský Jakub PGP9601 R H21E 10:00:00
36 910714 Landovský Tomáš PGP9103 C H21E 10:00:00
2099511 Kabát Martin PGP0408 B H14C 10:04:00
2099508 Střelba Antonín PGP0605 C H12C 10:09:00
7201196 Siegl Matyáš PGP0104 A H21C 10:12:00
2051544 Haková Magda PGP7651 C D35D 10:15:00
2067946 Kondrát Martin PGP6501 C H21C 10:25:00
2051549 Haková Michaela PGP0451 C D14D 10:31:00
1418751 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 C D21C 10:33:00
7207350 Vítek Karel PGP9904 A H21C 10:43:00
2084972 Bartaloš Matyáš PGP0503 B H12C 10:48:00
887632 Janovský Tomáš PGP0101 A H21C 10:48:00
7201197 Sieglová Eliška PGP9954 A D21C 10:55:00
897393 Kolář Matyáš PGP0304 B H14C 11:01:00
2058463 Bejvlová Karolína PGP0256 A D21C 11:03:00
7207774 Doubková Emma PGP0154 C D21C 11:08:00
7202891 Veljačiková Hana PGP9756 A D21A 11:09:00
51658 Ježková Dominika PGP9053 C D21B 11:11:00
7003042 Kožinová Zuzana PGP9650 C D21A 11:13:00
51660 Ježková Regina PGP6352 C D45C 11:28:00
515038 Sysel Ondřej PGP8302 C H21B 11:28:00
2067268 Maleček Vít PGP6801 C H45C 11:29:00
7260011 Kožina Štěpán PGP0300 B H14C 11:37:00
682686 Pokorný Ondřej PGP7506 C H21A 11:43:00
331157 Uhlíř Marek PGP9405 C H21B 11:48:00
231948 Čtrnáct František PGP0401 B H14C 12:04:00
7202855 Novák Aleš PGP9808 A H21A 12:13:00
515464 Janovský Tomáš PGP6401 C H21C 12:27:00
2080958 Zelená Markéta PGP5850 C D21B 12:29:00
2045241 Čtrnáct Jiří PGP7603 C H35D 12:30:00
1470169 Janovská Petra PGP7355 C D21B 12:38:00
336710 Ždimera Jan PGP9903 B H21C 12:39:00
(62)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9351 Pozdílková Zuzana PHK0952 C HDR 10:00:00
1410002 Besedová Barborka PHK1051 C HDR 10:00:00
0 Jelínková Eva PHK0953 C HDR 10:00:00
7209356 Kvapilová Markéta PHK0950 C HDR 10:00:00
2078454 Tihonová Magdalena PHK1450 C HDR 10:00:00
2070847 Málková Michaela PHK0853 C HDR 10:00:00
0 Jelínek František PHK0900 C HDR 10:00:00
2035704 Kunartová Dominika PHK0888 C D10N 10:04:00
112 2058529 Metelková Taťána PHK7250 C D21E 10:05:00
118 7207347 Kosová Denisa PHK9150 E D21E 10:05:00
103 2058530 Novotná Markéta PHK9451 C D21E 10:05:00
2103293 Matušinec Jakub PHK0802 C H10N 10:05:00
2088727 Horák Filip PHK0701 C H10C 10:07:00
1417264 Besedová Katka PHK0351 C D14C 10:07:00
1413977 Samek Tomáš PHK0001 A H21C 10:08:00
9665 Čapková Markéta PHK0850 C D10N 10:08:00
9424 Kučerová Amálie Evelína PHK0651 C D12C 10:08:00
336788 Besedová Petra PHK7654 C D35D 10:09:00
2056296 Neumannová Alžběta PHK0650 B D12C 10:14:00
2035735 Pompach Lukáš PHK0500 B H12C 10:15:00
9387 Vrábel Štěpán PHK0705 C H10C 10:21:00
2112750 Severa Lukáš PHK0603 C H12C 10:21:00
2058465 Metelka Ondřej PHK0101 A H21C 10:28:00
2085583 Podlešáková Monika PHK0752 C D10C 10:28:00
331689 Metelka Tomáš PHK0801 C H10C 10:29:00
7260020 Málek David PHK0504 B H12C 10:30:00
2102586 Zamouřilová Anežka PHK0354 C D14D 10:34:00
2111620 Kujal Josef PHK0703 C H10N 10:35:00
2017670 Háp Matěj PHK0501 B H12C 10:36:00
331751 Nejman Marek PHK0002 C H21C 10:42:00
51176 Vrábelová Hana PHK0454 C D14D 10:43:00
2078476 Kokrda Vojtěch PHK0402 C H14C 10:46:00
2102704 Zídek Filip PHK0706 C H10N 10:49:00
9423 Kopecká Martina PHK0555 C D12C 10:53:00
2102557 Rychterová Lucie PHK0557 B D12C 10:59:00
2078477 Kokrda Adam PHK0503 C H12C 11:00:00
504041 Cych Weronika PHK9696 R D21A 11:03:00
9446 Springer Michal PHK4601 C H70C 11:05:00
53164 Čapková Anna PHK0451 B D14C 11:07:00
2085657 Kuczerová Tereza PHK0551 B D12C 11:08:00
9422 Novotný Petr PHK3802 C H70C 11:11:00
2080972 Čermák Martin PHK0502 C H12C 11:12:00
2102541 Matušincová Anna PHK0561 C D12C 11:14:00
362000 Chvátilová Johana PHK0450 B D14C 11:16:00
9005137 Mikulecký Jan PHK3801 C H70C 11:17:00
2080919 Kokrdová Věra PHK6450 C D45C 11:25:00
410800 Koutná Kateřina PHK9351 C D21C 11:29:00
219239 Novotná Ivana PHK6354 C D45C 11:31:00
2056274 Metelková Michaela PHK0550 B D12C 11:32:00
2073740 Neumann Matěj PHK0400 B H14C 11:34:00
2070824 Novotný Lukáš PHK0505 B H12C 11:39:00
2075609 Kubíčková Jana PHK9999 A D21C 11:39:00
682365 Chaloupská Barbora PHK9951 A D21C 11:45:00
52185 Matušincová Lucie PHK8152 C D21C 11:48:00
9088 Tihonová Martina PHK8651 C D21B 11:50:00
2087682 Horáková Veronika PHK0353 B D14C 12:04:00
2088213 Podlešák Marek PHK7802 C H35D 12:04:00
8623000 Vandasová Adéla PHK0255 A D21C 12:13:00
7207613 Janeček Tomáš PHK9205 C H21C 12:15:00
2035744 Chvátil Šimon PHK9908 A H21C 12:18:00
7202866 Kavalír Jáchym PHK9901 A H21C 12:25:00
889175 Cych Agnieszka PHK9966 A D21C 12:27:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
205614 Novotný František PUL4200 C H70C 11:35:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2087700 Kopecký Jan PZR0202 B H21C 10:45:00
2052352 Poláček Tomáš PZR0102 B H21C 10:56:00
51994 Pospíšil Jaromír PZR4417 C H65C 11:14:00
49811 Nechuta Milan PZR7007 C H45D 11:18:00
2023804 Křížová Zdenka PZR5051 C D65C 11:20:00
2052393 Poláčková Bohuslava PZR7070 C D45C 11:22:00
2023807 Kříž Pavel PZR4800 C H65C 11:22:00
7205030 Rosecká Alena PZR5654 C D35C 11:42:00
49824 Hladílek Jan PZR8814 C H21B 11:50:00
232492 Skryja Bořivoj PZR6106 C H55C 11:53:00
2088199 Polanská Nelly PZR0152 B D21C 11:57:00
2075659 Nechutová Alena PZR6969 C D45C 12:34:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
889279 Vyhnálková Eva RIC7552 C D35C 10:21:00
2019236 Vyhnálková Marie RIC0151 A D21C 11:10:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2075666 Buk Petr ROU0001 A H21C 10:35:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2051487 Šimík Daniel ROZ6900 C H21A 12:07:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52111 Hojný Oldřich SCP5201 C H65C 10:38:00
336785 Veljačik Jonáš SCP0800 C H10N 10:57:00
219220 Lohrová Jarmila SCP4650 C D65C 11:23:00
51574 Havlínová Zuzana SCP8150 C D21B 11:26:00
7260025 Dubec Pavel SCP8003 C H35C 11:26:00
443066 Rakovec Miloš SCP4500 C H70C 11:29:00
2800325 Veljačiková Markéta SCP6451 C D45C 11:52:00
2800319 Veljačik Pavel SCP6200 C H45C 11:53:00
1406141 Šístek Daniel SCP7507 C H21B 11:56:00
52760 Jahnová Helena SCP5550 C D55C 12:07:00
682101 Jahn Pavel SCP5500 C H55C 12:29:00
(86)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Bezvoda Jakub SHK0807 C HDR 10:00:00
2090854 Machková Berenika SHK0751 C HDR 10:00:00
9142 Hepnerová Tereza SHK1150 C HDR 10:00:00
51781 Jedličková Lucie SHK1050 C HDR 10:00:00
4145 Chabinová Veronika SHK0850 C HDR 10:00:00
9192 Filip Filip SHK9000 C P 10:00:00
9126 Netuka Jan SHK7001 C P 10:00:00
9103 Máslo Miroslav SHK4001 C P 10:00:00
7208202 Chabinová Jana SHK8350 C P 10:00:00
9148 Doležalová Lenka SHK8256 C P 10:00:00
2069098 Suchý Petr SHK7800 C P 10:00:00
4 1008172 Hepner David SHK7601 C H21E 10:00:00
1 995807 Komanec Václav SHK8406 R H21E 10:00:00
8 7980810 Pek Daniel SHK9803 A H21E 10:00:00
2 7207364 Remeš Petr SHK9403 C H21E 10:00:00
5 7202576 Gebrt Jan SHK9801 A H21E 10:00:00
7208023 Jedlička Michal SHK7309 C T 10:00:00
1396847 Netuka Vojtěch SHK9701 R T 10:00:00
2032162 Malinová Apolena SHK9952 A T 10:00:00
331315 Čečková Karolína SHK0650 C D12D 10:03:00
108 7207704 Mechlová Lenka SHK9051 E D21E 10:05:00
1400421 Dohnálek Tomáš SHK0403 B H14C 10:07:00
51489 Morávková Barbora SHK0352 C D14C 10:13:00
2049527 Rak Tomáš SHK0400 B H14C 10:13:00
331576 Rémiš Šimon SHK0801 C H10N 10:13:00
1008174 Teplá Karolína SHK9251 R D21A 10:17:00
2073723 Černík Adam SHK0404 B H14C 10:19:00
0 Lapáčková Anna SHK0854 C D10N 10:22:00
331276 Rémiš Štěpán SHK0802 C H10N 10:25:00
9837 Kociánová Hana SHK0453 C D14C 10:28:00
995857 Chmelařová Michaela SHK9151 C D21A 10:33:00
9101107 Novotná Barbora SHK8658 C D21A 10:37:00
2102707 Suchá Eva SHK7851 C D35C 10:39:00
7205002 Větříčková Andrea SHK9951 A D21C 10:39:00
7207030 Porkert Jan SHK0100 B H21C 10:40:00
51405 Netuková Anežka SHK0750 C D10C 10:40:00
0 Horká Anežka SHK0152 C D21C 10:42:00
7753 Čečka Matěj SHK0901 C H10N 10:47:00
2082904 Kurka Antonín SHK0700 C H10C 10:49:00
1008173 Jedličková Zuzana SHK8150 E D21A 10:53:00
9136 Navrátilová Anna SHK0253 C D21C 10:53:00
7300181 Tichý Radomír SHK0000 A H21C 10:57:00
2049526 Raková Petra SHK0251 B D21C 11:00:00
2049540 Kroniková Jana SHK7350 C D35C 11:03:00
51488 Morávková Alžběta SHK0653 C D12D 11:06:00
2073745 Kodytek Adam SHK0402 B H14C 11:07:00
2017669 Kohout Josef SHK6902 C H45C 11:08:00
9101115 Čečková Martina SHK7753 C D35C 11:09:00
2060232 Raková Miroslava SHK7250 C D45D 11:10:00
2049544 Lán Filip SHK8003 C H35C 11:11:00
2058528 Kodytková Denisa SHK0252 B D21C 11:12:00
682611 Krunčíková Iva SHK7751 C D35D 11:15:00
9165 Toužilová Martina SHK8051 C D21C 11:15:00
9101116 Svoboda Ondřej SHK7605 C H35C 11:17:00
2082901 Kurka Jaroslav SHK0501 C H12C 11:18:00
7203456 Souček Tomáš SHK8200 C H21C 11:18:00
9107 Fejlková Alice SHK5351 C D55C 11:22:00
9145 Bláha Jan SHK8215 C H35C 11:32:00
1400450 Dohnálek Pavel SHK7100 C H45D 11:33:00
2032191 Thýnová Nikola SHK0051 A D21C 11:33:00
51131 Dohnálková Jana SHK7252 C D45D 11:37:00
2058468 Filip Aleš SHK5501 C H55D 11:39:00
515465 Myslivcová Lenka SHK7051 C D35C 11:48:00
2049556 Holeček Petr SHK5900 C H55C 11:49:00
9134 Toužil Karel SHK7602 C H35C 11:50:00
7200597 Kolář Šimon SHK0405 B H14C 11:55:00
9112 Šabatková Zdena SHK5652 C D55C 11:55:00
2070825 Kodytková Karolína SHK7750 C D35D 11:57:00
410797 Gazdačko Milan SHK5702 C H55C 11:59:00
9115 Šabatka Petr SHK5703 C H55D 12:00:00
410360 Holečková Petra SHK0250 A D21C 12:01:00
49868 Macháčková Jana SHK6450 C D45D 12:04:00
9118 Bláhová Luba SHK5852 C D55C 12:04:00
9104 Fejlek Vojtěch SHK5202 C H55D 12:06:00
7206547 Thýnová Martina SHK0350 A D14C 12:07:00
7756 Čečka Jiří SHK7600 C H35C 12:08:00
9108 Hepnerová Dagmar SHK5451 C D55C 12:10:00
2049543 Suchá Simona SHK0351 B D14C 12:13:00
2103291 Rémiš Jaromír SHK7200 C H45D 12:15:00
9121 Mádlová Iva SHK6351 C D45C 12:16:00
9111 Filipová Dagmar SHK5651 C D55C 12:16:00
7206348 Tichý Lubomír SHK0303 B H14C 12:25:00
1398689 Hepnerová Martina SHK8152 C D21C 12:29:00
9127 Myslivec Tomáš SHK7002 C H45C 12:29:00
2017663 Thýnová Ivana SHK6651 C D45C 12:31:00
9193 Šabatka Jan SHK9001 C H21B 12:34:00
(59)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
771771 Mrázková Berta SJC1151 C HDR 10:00:00
7 7717777 Mrázek Jan SJC8102 E H21E 10:00:00
0 Šnokhousová Johanka SJC0851 C HDR 10:00:00
0 Voborská Valerie SJC0852 C HDR 10:00:00
2115009 Posolda Lukáš SJC1049 HDR 10:00:00
52317 Kazdová Rozárie SJC1350 C HDR 10:00:00
2102077 Kejval Vojtěch SJC0902 C HDR 10:00:00
8225 Kopecký Matyáš SJC0702 C H10C 10:01:00
886288 Kazda Ondřej SJC8202 C H21C 10:02:00
2114992 Vlach František SJC0603 C H12C 10:06:00
2025365 Karásek Matěj SJC0001 C H21C 10:06:00
2115011 Vlach Antonín SJC0903 C H10N 10:09:00
7839783 Zalaba Tomáš SJC0101 A H21C 10:15:00
2114998 Vltavská Eliška SJC0850 C D10N 10:16:00
2103299 Karásek Šimon SJC0804 C H10C 10:17:00
2115010 Pešek Ondřej SJC0802 C H10N 10:17:00
2102076 Havrdová Selina SJC0950 C D10N 10:20:00
2102078 Kejvalová Radka SJC0552 C D12C 10:20:00
2085566 Tuma Lukáš SJC0800 C H10N 10:21:00
2053544 Tesař Zdeněk SJC0401 B H14C 10:22:00
2056294 Janků Štěpán SJC0501 B H12C 10:27:00
7090004 Tuma Jaroslav SJC7305 C H21C 10:27:00
2102075 Havrdová Sheila SJC0750 C D10C 10:32:00
2115003 Haken Miroslav SJC0703 C H10C 10:33:00
2115002 Pešek Matěj SJC1002 C H10N 10:33:00
9951 Ticháček Jakub SJC0704 C H10C 10:37:00
2053584 Posolda Tomáš SJC0803 C H10N 10:37:00
2102073 Růžičková Eliška SJC0452 C D14C 10:43:00
7719774 Janků Anna SJC0252 A D21C 10:44:00
2102084 Gurinová Gabriela SJC0557 C D12C 10:44:00
2115000 Vaníček Jan SJC0705 C H10C 10:45:00
9977 Havrdová Renata SJC7756 C D35C 10:45:00
2075653 Matějková Barbora SJC0156 A D21C 10:47:00
2114991 Švorc Petr SJC0700 C H10C 10:53:00
2088208 Tuček Jakub SJC0405 C H14D 10:55:00
2102074 Růžička Jan SJC0406 B H14C 10:58:00
2056264 Janků Radka SJC7353 C D35D 11:00:00
2053542 Zlámal David SJC9603 C H21B 11:06:00
9979 Posoldová Eva SJC7957 C D35D 11:09:00
2056295 Tuma Matěj SJC0202 A H21C 11:20:00
2102080 Dlabola Jakub SJC0602 C H12C 11:27:00
2102081 Filsak Rafael SJC0301 C H14C 11:31:00
7090873 Kejval Jaromír SJC7300 C H35C 11:35:00
8946 Setínková Eva SJC8765 C D21B 11:38:00
7207702 Uhlík Michal SJC8007 C H21B 11:42:00
2102085 Kovaříková Daniela SJC0651 C D12C 11:44:00
2056287 Zlámalová Nikola SJC9951 A D21C 11:47:00
2059737 Kochová Anna SJC0153 A D21C 11:51:00
7142530 Musilová Vendula SJC8355 C D21C 11:59:00
2053545 Zalabová Martina SJC6657 C D45C 12:04:00
9965 Hanzl Tomáš SJC8205 C H21C 12:05:00
2114997 Malínská Nela SJC0650 C D12C 12:05:00
2082909 Klacková Štěpánka SJC0253 B D21C 12:10:00
2115012 Kosinová Kristýna SJC0453 B D14C 12:10:00
9918 Bienová Věra SJC5752 C D45D 12:13:00
2056270 Vejražková Róza SJC0151 A D21C 12:25:00
2114995 Tměj Adam SJC0407 C H14C 12:31:00
515133 Lepšík Petr SJC8203 C H35D 12:32:00
500556 Mrázková Romana SJC8351 C D21B 12:32:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
553451 Benešová Michaela SJH0651 C D12C 10:38:00
206416 Blažková Veronika SJH0551 B D12C 10:50:00
2051486 Blažková Kateřina SJH0252 A D21C 11:27:00
9101672 Benešová Iva SJH7051 C D45C 11:37:00
9200531 Gřunděl Ivan SJH4201 C H70C 11:44:00
331394 Blažek Petr SJH7402 C H35D 11:46:00
436440 Pobuda Vojtěch SJH0302 C H14C 11:58:00
442870 Pobuda Michal SJH7403 C H35D 11:58:00
336767 Beneš Jan SJH7001 C H45C 12:02:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7200364 Kafka Matěj SJI9903 A H21C 10:19:00
1396852 Dočkalová Klára SJI0250 B D21C 10:29:00
53631 Petráček Aleš SJI6301 C H45C 10:41:00
439123 Nechutová Aneta SJI9950 A D21C 11:28:00
1700080 Plíhal Tomáš SJI8509 C H21B 11:30:00
7200584 Bořil Jan SJI9700 R H21A 11:35:00
2075680 Čech Petr SJI0001 A H21C 11:38:00
7205966 Foltýnová Eva SJI0051 A D21C 11:49:00
6607 Bořil Petr SJI6207 C H45D 12:12:00
7003047 Kaňák Petr SJI6115 C H55C 12:21:00
52360 Kopecký Zdeněk SJI6002 C H55C 12:31:00
52337 Zeman Jaroslav SJI5901 C H55C 12:35:00
7200599 Frýba Dominik SJI9702 A H21C 12:36:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
253379 Dittrichová Michaela SKM0251 A D21C 11:17:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2067945 Husák Ondřej SLA0600 C P 10:00:00
2056309 Husáková Petra SLA7452 C P 10:00:00
426378 Doubek Petr SLA7000 C H45C 11:26:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7705 Svobodová Hana SMB5951 C D55C 11:16:00
(23)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9621 Jirout Vilém SNA1001 C HDR 10:00:00
7246 Venclová Kateřina SNA0002 P 10:00:00
211775 Koutský Lukáš SNA0003 P 10:00:00
51443 Zvěřinová Darina SNA5952 C P 10:00:00
21 9626 Doucha Jiří SNA7105 C H21E 10:00:00
405983 Vencl Vojtěch SNA0001 T 10:00:00
2111753 Koutský Vojtěch SNA1004 C HDR 10:00:00
9619 Vencl Dorián SNA1002 C HDR 10:00:00
405984 Šrámek Petr SNA1101 C HDR 10:00:00
9645 Jirout Jáchym SNA1201 C HDR 10:00:00
9616 Doucha Tomáš SNA0801 C H10C 10:09:00
9633 Langr Stanislav SNA5403 C H45D 10:51:00
9636 Doucha Martin SNA0501 C H12C 10:57:00
9629 Imlauf Martin SNA6301 C H45D 11:03:00
9610 Sokolář Zdeněk SNA4501 C H70C 11:14:00
9630 Slavík Pavel SNA7349 C H21C 11:29:00
9606 Douchová Jaroslava SNA7155 C D45D 11:49:00
9612 Langrová Eva SNA5351 C D55C 11:49:00
232953 Zákravský Zdeněk SNA5702 C H45D 11:57:00
416262 Krunková Bohuslava SNA7053 C D45D 11:58:00
416261 Hnyk Petr SNA5701 C H45D 12:03:00
1401856 Ježková Dana SNA7850 C D35D 12:03:00
0 Zákravská Hana SNA6451 C D45D 12:10:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7201191 Janeček Jiří SOB0001 C T 10:00:00
887945 Brabencová Alena SOB7150 C D21C 11:04:00
2067886 Randíková Magdaléna SOB8851 C D21A 11:19:00
53016 Janeček Ondřej SOB7001 C H35C 12:05:00
53017 Janečková Veronika SOB7151 C D45C 12:25:00
4183 Choutková Lenka SOB6350 C D45D 12:28:00
1396839 Choutka Jaroslav SOB6301 C H35C 12:35:00
53643 Randík Jan SOB8703 C H21B 12:42:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2061783 Poláková Tereza SOP9951 A D21C 10:59:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2067975 Hlaváč Jaroslav SPC9205 C H21A 12:01:00
7201206 Kalina Miroslav SPC8211 C H21B 12:10:00
(31)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Pokorný Jan SRK6401 C T 10:00:00
2027245 Filipová Lucie SRK0351 C D14D 10:13:00
682628 Rochlová Kateřina SRK8751 C D21C 10:40:00
425589 Morávek Martin SRK0503 C H12D 10:44:00
2073747 Kos Michal SRK6802 C H45C 10:50:00
9798 Hrobař Rudolf SRK4702 C H65C 10:50:00
2096120 Filipová Ivana SRK7373 C D35C 10:51:00
2025350 Cejpková Karolína SRK0552 B D12C 10:56:00
9818 Stárek Jiří SRK5002 C H65C 10:58:00
7203465 Šklíbová Veronika SRK0153 A D21C 11:09:00
9799 Vítek Zdeněk SRK4701 C H65C 11:10:00
682691 Krunčík Pavel SRK8501 C H21B 11:10:00
2091541 Flegl Martin SRK0300 B H14C 11:13:00
9801 Lockerová Milena SRK7251 C D45D 11:13:00
9539 Ehlová Iva SRK3951 C D65C 11:17:00
9474 Seidl Karel SRK4301 C H70C 11:20:00
0 Novotný Radek SRK9101 C H21C 11:23:00
425566 Prázová Kamila SRK7151 C D45D 11:25:00
425542 Morávková Zuzana SRK0551 B D12C 11:26:00
2027229 Šeps Daniel SRK0504 B H12C 11:36:00
2027201 Šípek Stanislav SRK0304 B H14C 11:40:00
301106 Morávek Martin SRK7701 C H35D 11:44:00
9591 Andršová Jana SRK8756 C D21B 11:47:00
7207351 Kosová Michaela SRK6752 C D45C 11:49:00
9496 Zemánek Mikuláš SRK0201 B H21C 12:00:00
405991 Locker Daniel SRK0200 B H21C 12:04:00
9533 Pohl Zdeněk SRK5301 C H55C 12:07:00
9814 Pokorný David SRK9701 A H21A 12:09:00
7204489 Šklíba Jan SRK7501 C H35C 12:14:00
301158 Locker Martin SRK7001 C H45C 12:17:00
2017682 Locker Tomáš SRK9802 B H21B 12:28:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
35 7207366 Král Vojtěch SSU8841 E H21E 10:00:00
9480 Klíchová Jana SSU8151 C D21B 11:08:00
887940 Král Václav SSU8243 C H21A 12:31:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7205007 Dolejší Kateřina STB0199 A D21C 10:27:00
434839 Dolejší Lenka STB7499 C D35C 10:36:00
(24)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
3 51123 Doležel Ondřej STE9202 C H21E 10:00:00
28 886674 Rutka Jan STE9800 C H21E 10:00:00
29 899027 Mossakowski Wojciech STE9801 C H21E 10:00:00
8280803 Nitsch Aleksandra STE0351 C D14C 10:10:00
2032142 Svoboda Radek STE0207 B H21C 10:41:00
1007548 Skyvová Kristýna STE7054 C D35C 10:48:00
8636188 Antonowicz Jan STE0503 C H12C 10:51:00
2027241 Neumann David STE0101 C H21C 11:01:00
886685 Mianowska Julia STE0151 C D21C 11:20:00
2075602 Silnoušek Jiří STE7200 C H45D 11:24:00
8444999 Chabiera Lena STE0350 C D14C 11:31:00
2032192 Lukašák Šimon STE0202 A H21C 11:34:00
2035723 Lukašáková Sára STE0450 B D14C 11:37:00
2027218 Světnický František STE0204 A H21C 11:37:00
301552 Horčička Vít STE9919 A H21C 11:40:00
1110200 Głowacz Julia STE0050 C D21B 11:41:00
1007547 Skyva Petr STE6501 C H45C 11:47:00
7202871 Jirka Mikuláš STE0000 A H21C 11:51:00
886683 Pierzchała Michał STE0105 C H21C 11:54:00
2073721 Doležal Matyáš STE0208 B H21C 11:57:00
2096137 Zbraňková Magda STE7352 C D35C 12:00:00
9200094 Wołowczyk Michał STE9702 C H21B 12:02:00
7205017 Marková Ema STE0252 A D21C 12:06:00
1403087 Olszewski Bartłomiej STE0209 C H21C 12:21:00
(26)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7202572 Junek Kryštof STH1201 C HDR 10:00:00
7204976 Chrástová Magdaléna STH0551 B D12C 10:05:00
7204987 Link Lukáš STH0205 B H21C 10:14:00
2008991 Bergerová Veronika STH0355 C D14D 10:19:00
1302784 Junek Matouš STH0801 C H10N 10:19:00
9043 Bulušková Barbora STH0750 C D10C 10:22:00
7204984 Junková Kateřina STH7351 C D35D 10:24:00
7204974 Hrnčířová Magda STH0051 B D21C 10:30:00
9050 Chrástová Barbora STH0851 C D10C 10:38:00
410775 Hrnčířová Lenka STH7251 C D35D 10:39:00
425575 Mühlbach Ivo STH0401 C H14D 10:40:00
51108 Kejmarová Jana STH0152 B D21C 10:46:00
2008986 Jiřička Martin STH0503 C H12D 10:47:00
7201779 Chrástová Tereza STH0251 A D21C 10:50:00
2009000 Vrbata Adam STH0404 C H14D 10:52:00
330520 Horáček Dominik STH0600 C H12D 10:53:00
7207502 Hrnčířová Ivana STH0351 B D14C 10:55:00
7207505 Mühlbach Aleš STH0104 B H21C 10:59:00
9200530 Junek Petr STH5501 C H55D 11:30:00
7201763 Štefan Vít STH0202 A H21C 11:35:00
220254 Junková Petra STH7451 C D35D 11:36:00
7204983 Štefanová Markéta STH0550 B D12C 11:47:00
7203467 Chrást Tomáš STH7401 C H35C 11:56:00
7201776 Kalenská Dominika STH9958 A D21C 12:03:00
9090 Junek Petr STH7801 C H35C 12:20:00
2032180 Puš Roman STH7501 C H35D 12:38:00
(10)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2113483 Cichra Patrik TAP0903 C HDR 10:00:00
0 Holata Radek TAP8100 C P 10:00:00
442878 Kutálek Jan TAP8301 C T 10:00:00
26 7778511 Makovský Jakub TAP8511 C H21E 10:00:00
682651 Hejtmánek Vladimír TAP5802 C H55C 11:33:00
53640 Hejtmánková Kateřina TAP8462 C D21C 11:42:00
53641 Hejtmánková Alena TAP5452 C D55C 11:43:00
7778650 Slotová Jarmila TAP8650 C D21C 11:55:00
53636 Hejtmánek Martin TAP8605 C H21B 12:36:00
442867 Jirous Jiří TAP7201 C H45D 12:42:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
888648 Gryc Ondřej TBM0406 B H14C 10:55:00
9101703 Korpasová Tereza TBM9898 A D21A 11:15:00
2042517 Kligl Radim TBM0103 A H21C 11:19:00
230679 Grycová Petra TBM7467 C D35C 11:21:00
9101707 Korpasová Lucie TBM0151 A D21C 12:14:00
49669 Kavan Tomáš TBM8603 C H21C 12:24:00
995867 Gryc Vojtěch TBM0106 A H21C 12:28:00
515497 Hlaváčová Anežka TBM0199 A D21C 12:30:00
(19)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2069092 Nagy Josef TJN0006 A H21C 10:11:00
7300183 Štembera Jan TJN7513 C H21C 10:20:00
682376 Štembera Vítek TJN0801 C H10N 10:27:00
682375 Štemberová Bára TJN0650 C D12D 10:36:00
7719 Svobodová Barbora TJN8952 C D21A 10:43:00
2035701 Rydlová Adéla TJN0151 A D21C 10:51:00
232325 Novotný Marek TJN9901 B H21C 10:52:00
2027247 Michek David TJN9802 A H21B 10:54:00
7750 Rydl Jiří TJN7000 C H21C 11:09:00
232502 Novotný Dušan TJN7002 C H21C 11:26:00
1398985 Budský Ondřej TJN0105 A H21C 11:33:00
2800348 Štemberová Natálie TJN9851 C D21B 11:53:00
2080828 Adamec Martin TJN0106 A H21C 12:06:00
2053560 Šklíbová Míša TJN0153 A D21C 12:16:00
2035725 Rydlová Magdaléna TJN0251 A D21C 12:19:00
2080843 Nedomlelová Lucie TJN0256 A D21C 12:23:00
7207342 Strachota Petr TJN8700 C H21B 12:26:00
2032102 Linková Lucie TJN0257 B D21C 12:26:00
2027208 Janeček Mirek TJN9804 A H21B 12:38:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
6 887630 Argaláš Michal TRI9301 R H21E 10:00:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52252 Orálek Miroslav TTR5201 C H65C 11:26:00
52253 Orálková Libuše TTR5351 C D55C 11:46:00
(14)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
30 7092626 Luštický Martin TUR8700 C H21E 10:00:00
115 515086 Omová Michaela TUR8153 E D21E 10:05:00
111 876522 Krafková Lucie TUR8650 E D21E 10:05:00
113 9935817 Kochová Nikola TUR9358 C D21E 10:05:00
7201809 Thoř Tomáš TUR9904 A H21C 10:38:00
51808 Šritrová Lenka TUR0250 B D21C 10:48:00
9102562 Hájek Kryštof TUR0212 B H21C 10:58:00
515082 Kořínek Jindřich TUR8406 C H21B 11:04:00
7206529 Thořová Markéta TUR9952 B D21C 11:22:00
888618 Karatsiolis Kryštof TUR9901 B H21C 11:31:00
7202880 Sokolářová Šárka TUR9999 A D21C 11:37:00
7677777 Baier Martin TUR7603 R H21A 11:49:00
2035709 Pekařová Jana TUR0252 A D21C 11:54:00
9101181 Wolf Filip TUR9701 R H21A 11:57:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49700 Kašpar Michal TYN9502 C P 10:00:00
0 Nymsa Matyáš TYN1300 C HDR 10:00:00
0 Nymsová Marie Ema TYN1350 C HDR 10:00:00
682669 Nymsa Zdeněk TYN8502 C H21B 10:58:00
7209364 Šišmová Hana TYN6850 C D35D 11:27:00
2049538 Műller Kamil TYN7500 C H35C 11:44:00
2111703 Kašparová Eva TYN7452 C D35D 11:54:00
49698 Šišma Pavel TYN6901 C H35D 11:54:00
2111719 Kašpar Václav TYN7001 C H35D 12:00:00
995825 Jakeš Josef TYN6501 C H45C 12:11:00
(16)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9 553455 Benroth Martin TZL9206 C H21E 10:00:00
23 7208084 Mikel David TZL9703 A H21E 10:00:00
7170894 Jeřábková Jitka TZL9453 C D21A 10:05:00
7204981 Kavánková Iva TZL9753 R D21A 10:23:00
7209285 Jelínek Vít TZL5102 C H65C 10:54:00
2032161 Chovancová Zuzana TZL9754 R D21A 10:55:00
7200901 Nešporová Alžběta TZL0051 A D21C 11:02:00
7571221 Krejčík Zbyněk TZL5704 C H21C 11:04:00
8930 Horynová Eva TZL5254 C D65C 11:05:00
8260628 Krejčíková Monika TZL6262 C D55C 11:13:00
218979 Nešporová Barbora TZL7652 C D21C 11:21:00
7209286 Kolárik Tomáš TZL9302 C H21A 11:33:00
52340 Polášek Jan TZL8601 C H21C 11:42:00
2070844 Slováček Rudolf TZL5402 C H55C 11:57:00
886701 Kašpar Michal TZL9308 C H21B 12:00:00
7203466 Podmolík Josef TZL9701 A H21A 12:27:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301553 Horčičková Linda UOL8650 C P 10:00:00
2049585 Binarová Jitka UOL7751 C D35D 10:18:00
682350 Horčičková Eva UOL7051 C D35C 10:33:00
301552 Horčička Petr UOL7007 C H21B 11:44:00
2059758 Janošíkova Tereza UOL9950 A D21C 11:56:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7917 Beranová Vlasta UVP5450 C D55C 12:13:00
(24)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9528 Koblic Jan VAM0400 C P 10:00:00
9483 Koblicová Milena VAM7651 C P 10:00:00
2109696 Mudruňková Romana VAM7752 C P 10:00:00
51469 Mikysková Ilona VAM7550 C P 10:00:00
9670 Klapal Michal VAM8802 C H21C 10:01:00
9669 Veverka Tomáš VAM8401 C H21C 10:05:00
9586 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 C D12D 10:06:00
9589 Smutný Šimon VAM9301 C H21C 10:16:00
51468 Mikysková Adéla VAM0550 C D12D 10:24:00
9680 Rykalová Jitka VAM7251 C D35D 10:51:00
9111166 Vandas Luděk VAM6601 C H45C 11:20:00
2032163 Koblic Jan VAM7601 C H35C 11:20:00
9678 Veverková Yveta VAM6452 C D45D 11:22:00
9674 Smutná Pavla VAM8651 C D21C 11:40:00
9684 Mikyska Alan VAM7149 C H45D 11:42:00
9581 Tupec Jiří VAM5801 C H55C 11:43:00
1416361 Klapalová Jana VAM6451 C D45C 11:46:00
7260010 Andrš Jiří VAM8601 C H21C 11:49:00
9676 Smutná Jana VAM6251 C D35C 11:51:00
2053570 Vandasová Markéta VAM7250 C D35C 11:57:00
7003026 Hladký Viktor VAM8201 C H21C 12:08:00
9600 Sršňová Kateřina VAM8150 C D35C 12:12:00
9590 Sršeň Tomáš VAM8001 C H35D 12:12:00
52074 Klapalová Hana VAM8850 C D21C 12:31:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7201756 Hiršová Marcela VBM7079 C D35C 12:06:00
7201772 Hirš Libor VBM6000 C H55C 12:39:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2451515 Gola Miroslav VIC6808 C H21C 10:55:00
7201818 Golová Tereza VIC0162 A D21C 11:38:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C D21A 10:07:00
51227 Poloprutský Tomáš VLI6205 C H45C 10:35:00
2043603 Martanová Elin VLI0252 A D21C 10:37:00
7999888 Martan Jiří VLI7300 C H21C 11:14:00
515132 Henych Petr VLI6001 C H21A 11:27:00
2043610 Martanová Lea VLI0555 B D14C 11:43:00
51600 Pecková Tereza VLI0551 C D12C 11:56:00
416258 Procházková Alexandra VLI7051 C D45D 12:25:00
8627111 Kolaja Jan VLI8100 C H21C 12:43:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2090853 Spěváček Vojtěch VPM0205 B H21C 10:18:00
2035737 Tokárová Regina VPM0151 A D21C 10:52:00
2042514 Hasman Ondřej VPM0002 A H21C 11:05:00
2042518 Richtr Lukáš VPM0204 A H21C 11:08:00
2073702 Černá Kateřina VPM0250 A D21C 11:11:00
1400429 Kurz Ondřej VPM0503 B H12C 11:24:00
2087683 Kurz Šimon VPM0208 A H21C 11:55:00
51686 Richtr Aleš VPM6601 C H45C 11:59:00
8629758 Hašek Jan VPM0001 A H21C 12:02:00
2049567 Tokár Radim VPM0300 A H14C 12:10:00
2060398 Šauli Filip VPM0301 A H14C 12:16:00
(37)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2078480 Hanuš Vladimír VRL7508 C P 10:00:00
2080989 Hanušová Monika VRL7654 C P 10:00:00
0 Hájek Tibor VRL7202 C P 10:00:00
0 Hájková Eva VRL7454 C P 10:00:00
8636759 Štregl Matyáš VRL0301 A H14C 10:01:00
2078488 Suková Tereza VRL0454 B D14C 10:04:00
7206528 Dostál Jakub VRL0104 B H21C 10:07:00
515185 Randáková Helena VRL7452 C D21A 10:13:00
232649 Čivrný Jan VRL0501 B H12C 10:24:00
886273 Čivrná Karolína VRL7355 C D35C 10:24:00
2045230 Čivrná Eliška VRL0851 C D10N 10:24:00
9246 Hančová Karolína VRL0952 C D10N 10:28:00
2085588 Hanušová Markéta VRL0852 C D10N 10:32:00
7208078 Randáková Alžběta VRL0252 C D21C 10:32:00
7260006 Mejsnar Jaroslav VRL0202 C H21C 10:33:00
2078481 Hanuš Filip VRL0604 B H12C 10:42:00
2092425 Hájková Marie VRL0651 C D12D 10:45:00
2078482 Hanušová Kateřina VRL0455 B D14C 10:46:00
2087702 Hájek Matěj VRL0402 C H14D 10:46:00
2082910 Procinger Jan VRL0102 C H21C 11:03:00
2096237 Knobloch Jindřich VRL4901 C H65C 11:06:00
2096240 Pilná Natálie VRL0351 B D14C 11:13:00
438038 Hanč Jaroslav VRL6702 C H45D 11:15:00
2088183 Procinger Jakub VRL0305 C H14C 11:19:00
7207062 Randáková Adéla VRL0452 B D14C 11:28:00
438036 Pilná Libuše VRL7153 C D35C 11:39:00
206480 Hančová Alice VRL7052 C D35D 11:42:00
425562 Stará Petra VRL7354 C D35D 11:48:00
2053583 Knobová Agáta VRL0453 B D14C 11:49:00
219210 Procingerová Ilona VRL7053 C D45D 11:55:00
9005 Starý Pavel VRL6301 C H45C 11:56:00
2096242 Farář Jaroslav VRL5002 C H55C 12:05:00
426374 Stará Tereza VRL0051 C D21C 12:08:00
2096241 Smith Lucie VRL7353 C D35C 12:15:00
2017676 Štregl Petr VRL7303 C H21B 12:20:00
2102800 Štreglová Andrea VRL7552 C D35C 12:24:00
8954 Nýdrlová Eva VRL5451 C D55C 12:25:00
(24)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2111766 Pastuszek Lukáš VSP1000 C HDR 10:00:00
2081382 Rodová Anežka VSP1152 C HDR 10:00:00
0 Hálová Sabina VSPXXX3 P 10:00:00
0 Hálová Lucie VSPXXX4 P 10:00:00
0 Sklenářová Adéla VSPXXX1 P 10:00:00
0 Sklenář Petr VSPXXX2 P 10:00:00
0 Jelínková MarkétaMíša VSPXXX6 P 10:00:00
2081375 Hronová Katarína VSP7570 C P 10:00:00
2088220 Rod Jan VSP7423 C T 10:00:00
0 Neyrinck Nina VSPXXX5 HDR 10:00:00
0 Jelínek Tomáš Pavel VSPXXX7 HDR 10:00:00
2067959 Malečková Pavlína VSP0855 C D10C 10:14:00
53374 Pastuszková Laura VSP0654 C D12D 10:18:00
0 Tichá Petra VSPXXXX D14D 10:28:00
2075699 Rod Matyáš VSP0803 C H10C 10:35:00
1418767 Samek Jakub VSP8800 C H21C 10:39:00
53013 Němečková Hana VSP9051 C D21C 10:41:00
51643 Hořínek Jaroslav VSP5000 C H65C 11:30:00
53399 Pastuszek Jakub VSP7500 C H35D 11:40:00
2067921 Neyrinck Noel VSP7012 C H45D 11:48:00
682682 Němeček Jan VSP6201 C H21B 11:54:00
7911 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C D45C 11:58:00
2067999 Malečková Hana VSP0553 B D12C 12:08:00
2103280 Němečková Jarmila VSP6650 C D45C 12:10:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Karkoš Petr XCR7300 C H21A 11:51:00
(34)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1398978 Bílková Pavlína ZAM0252 C P 10:00:00
436955 Dušková Renata ZAM7351 P 10:00:00
2085612 Novotný Matěj ZAM9802 C T 10:00:00
2075607 Krsek Šimon ZAM0204 C T 10:00:00
9284 Pachel Jakub ZAM0202 C T 10:00:00
8629818 Moravec Jan ZAM0205 C T 10:00:00
9040 Vojtěch Martin ZAM8101 C T 10:00:00
2053564 Suchomelová Josefína ZAM0451 C D14D 10:04:00
2102873 Kunt Martin ZAM0701 C H10C 10:23:00
9285 Kaška Jan ZAM0301 C H14D 10:25:00
9036 Pachel Jiří ZAM0801 C H10C 10:27:00
416281 Hovadová Iveta ZAM0552 C D12C 10:29:00
2102818 Kunt Stanislav ZAM0401 C H14C 10:31:00
331587 Levý Tomáš ZAM6801 C H45C 10:32:00
426332 Lesák Lukáš ZAM0502 C H12D 10:32:00
9039 Tobiška Václav ZAM4401 C H65C 10:34:00
9029 Hiller Vojtěch ZAM0501 C H12D 10:41:00
2058527 Procházková Tereza ZAM0054 C D21C 10:49:00
2096135 Bečka Bartoloměj ZAM0503 C H12D 10:56:00
416295 Hylmarová Zuzana ZAM0553 C D12D 10:57:00
2083373 Andrš Petr ZAM8401 C H21C 11:07:00
9033 Martincová Helena ZAM5051 C D65C 11:11:00
2053565 Venclová Veronika ZAM8251 C D21C 11:26:00
1400431 Skalická Karolína ZAM9652 C D21C 11:30:00
2092408 Nožková Dagmar ZAM6251 C D45D 11:46:00
2085624 Andrš Milan ZAM5801 C H55C 11:51:00
2108886 Kmentová Lenka ZAM8552 C D21C 11:52:00
2085646 Lauterbach David ZAM9801 B H21C 11:52:00
2053566 Pachelová Anna ZAM0053 C D21C 12:00:00
2103234 Šiffelová Lenka ZAM8452 C D21C 12:07:00
53569 Cabalková Ivana ZAM6351 C D45D 12:07:00
2800295 Kunt Stanislav ZAM7401 C H35D 12:16:00
232634 Fikejs Vladimír ZAM5702 C H55C 12:19:00
9032 Kalousová Dana ZAM5951 C D45D 12:19:00
(10)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
13 888891 Bravený Vít ZBM9102 C H21E 10:00:00
10 49690 Drábek Jan ZBM8511 C H21E 10:00:00
107 7200367 Hiršová Gabriela ZBM9651 R D21E 10:05:00
1441628 Nedbálková Hana ZBM9755 B D21C 10:26:00
1400403 Odehnalová Klára ZBM9956 A D21C 10:31:00
416329 Hendrychová Zuzana ZBM8954 C D21A 10:45:00
897355 Firešová Markéta ZBM9951 A D21C 10:58:00
995814 Mádlová Věra ZBM8951 C D21B 11:32:00
2059757 Hlaváč Ondřej ZBM9901 A H21C 11:47:00
1007533 Odehnalová Tereza ZBM9757 R D21B 12:26:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
995800 Vaněk Petr ZBP7302 C H21C 12:37:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
416097 Moskva Vojtěch ZLH0802 C HDR 10:00:00
2049561 Moskvová Agáta ZLH0550 C D12D 10:48:00
7506161 Moskva Roman ZLH7501 C H21A 11:25:00
361979 Moskvová Jitka ZLH7551 C D35D 12:06:00
Ostatní kluby
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant D10N 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
39 0 Vakant Vakant H21E 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
37 0 Vakant Vakant H21E 10:00
38 0 Vakant Vakant H21E 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant D10C 10:02
0 Vakant Vakant D10C 10:04
0 Vakant Vakant H10C 10:05
120 0 Vakant Vakant D21E 10:05
121 0 Vakant Vakant D21E 10:05
123 0 Vakant Vakant D21E 10:05
122 0 Vakant Vakant D21E 10:05
0 Vakant Vakant D14D 10:07
0 Vakant Vakant D14D 10:10
0 Vakant Vakant D10N 10:10
0 Vakant Vakant D12D 10:12
0 Vakant Vakant H12C 10:12
0 Vakant Vakant D10N 10:12
0 Vakant Vakant H10C 10:13
0 Vakant Vakant D10N 10:14
0 Vakant Vakant D12D 10:15
0 Vakant Vakant H10C 10:15
0 Vakant Vakant H12D 10:17
0 Vakant Vakant D12C 10:17
0 Vakant Vakant D10C 10:18
0 Vakant Vakant H10C 10:19
0 Vakant Vakant H14D 10:22
0 Vakant Vakant H12D 10:23
0 Vakant Vakant D12C 10:23
0 Vakant Vakant D10C 10:24
0 Vakant Vakant D14C 10:25
0 Vakant Vakant D14D 10:25
0 Vakant Vakant H65C 10:26
0 Vakant Vakant D10C 10:26
0 Vakant Vakant D35C 10:27
0 Vakant Vakant H65C 10:30
0 Vakant Vakant D10N 10:30
0 Vakant Vakant H14D 10:31
0 Vakant Vakant H10N 10:31
0 Vakant Vakant D12D 10:33
0 Vakant Vakant H12D 10:35
0 Vakant Vakant D14D 10:37
0 Vakant Vakant H14D 10:37
0 Vakant Vakant H12D 10:38
0 Vakant Vakant H10C 10:39
0 Vakant Vakant H12C 10:39
0 Vakant Vakant D21A 10:39
0 Vakant Vakant H10N 10:39
0 Vakant Vakant H10N 10:43
0 Vakant Vakant H14C 10:49
0 Vakant Vakant H14D 10:49
0 Vakant Vakant D21B 10:53
0 Vakant Vakant H10N 10:53
0 Vakant Vakant H10N 10:55
0 Vakant Vakant D21A 10:57
0 Vakant Vakant H12D 10:59
0 Vakant Vakant D35C 11:00
0 Vakant Vakant H35C 11:02
0 Vakant Vakant D12D 11:03
0 Vakant Vakant D21A 11:07
0 Vakant Vakant H14D 11:07
0 Vakant Vakant H21B 11:08
0 Vakant Vakant D12D 11:09
0 Vakant Vakant H21C 11:12
0 Vakant Vakant H21B 11:12
0 Vakant Vakant H35C 11:14
0 Vakant Vakant H12C 11:15
0 Vakant Vakant D21B 11:20
0 Vakant Vakant H12C 11:21
0 Vakant Vakant D14C 11:22
0 Vakant Vakant H45C 11:23
0 Vakant Vakant H70C 11:23
0 Vakant Vakant D12C 11:23
0 Vakant Vakant D14C 11:25
0 Vakant Vakant D65C 11:26
0 Vakant Vakant H45D 11:27
0 Vakant Vakant H14C 11:28
0 Vakant Vakant D65C 11:29
0 Vakant Vakant H45C 11:32
0 Vakant Vakant H12C 11:33
0 Vakant Vakant D35C 11:33
0 Vakant Vakant D45D 11:34
0 Vakant Vakant D12C 11:35
0 Vakant Vakant H70C 11:38
0 Vakant Vakant D12C 11:38
0 Vakant Vakant D45C 11:40
0 Vakant Vakant D45D 11:40
0 Vakant Vakant H21C 11:41
0 Vakant Vakant H55D 11:42
0 Vakant Vakant D45C 11:43
0 Vakant Vakant H14C 11:49
0 Vakant Vakant H55D 11:51
0 Vakant Vakant H21B 11:52
0 Vakant Vakant D14C 11:52
0 Vakant Vakant D55C 11:52
0 Vakant Vakant D14C 11:55
0 Vakant Vakant H55C 12:01
0 Vakant Vakant H14C 12:01
0 Vakant Vakant H55C 12:13
0 Vakant Vakant D55C 12:19
0 Vakant Vakant H14C 12:22
0 Vakant Vakant D21B 12:23
0 Vakant Vakant H45D 12:30
0 Vakant Vakant H21A 12:41