Místo konání:
Lipno nad Vltavou
Pořadatel:
VTA - SC vebr-sport
PCB - SKP České Budějovice
Mapa:
Lipno nad Vltavou 1:5000
Ředitel závodu:
Kosobud Dušan
Hlavní rozhodčí:
Vébr Jiří - R2
Stavitel tratí:
Hošek Radim - R2
JURY:
Hošková Tereza, Blažek Vojtěch, Hošek Lubomír
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:06:00 |
06 |
Rozálie Pilátová |
DKL0750 |
2103252 |
C |
KOB Kladno |
15:07:00 |
07 |
Vakant |
126 |
0 |
|
|
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:04:00 |
04 |
Radka Přílepková |
VTA0651 |
2025203 |
C |
SC vebr-sport |
15:06:00 |
06 |
Veronika Blažková |
SJH0551 |
206416 |
B |
SJH Jindřichův Hradec |
15:08:00 |
08 |
Anna Kosobudová |
VTA0551 |
7208086 |
B |
SC vebr-sport |
15:10:00 |
10 |
Anežka Vaněčková |
OPI0650 |
2088146 |
C |
Orientační sporty Písek |
15:12:00 |
12 |
Nela Pekařová |
VTA0552 |
2025211 |
C |
SC vebr-sport |
15:14:00 |
14 |
Vakant |
134 |
0 |
|
|
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:34:00 |
34 |
Tereza Votíková |
VCB0454 |
426387 |
C |
OB České Budějovice |
15:35:00 |
35 |
Eliška Simonová |
OPI0351 |
2091527 |
|
Orientační sporty Písek |
15:36:00 |
36 |
Nela Kubáková |
SJH0451 |
2061857 |
B |
SJH Jindřichův Hradec |
15:37:00 |
37 |
Markéta Balková |
OPI0450 |
2064780 |
B |
Orientační sporty Písek |
15:38:00 |
38 |
Eliška Ševčíková |
PCB0451 |
53727 |
C |
SKP České Budějovice |
15:39:00 |
39 |
Vakant |
137 |
0 |
|
|
15:40:00 |
40 |
Amálie Pilátová |
DKL0450 |
49641 |
C |
KOB Kladno |
15:41:00 |
41 |
Vendula Teringlová |
VCB0451 |
232975 |
C |
OB České Budějovice |
15:42:00 |
42 |
Jitka Novotná |
SJH0454 |
2079504 |
B |
SJH Jindřichův Hradec |
15:43:00 |
43 |
Jana Přílepková |
VTA0353 |
2025204 |
C |
SC vebr-sport |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:45:00 |
45 |
Veronika Votíková |
VCB0154 |
426358 |
C |
OB České Budějovice |
15:46:00 |
46 |
Gabriela Winzigová |
OPI0157 |
2091523 |
|
Orientační sporty Písek |
15:47:00 |
47 |
Diana Štráchalová |
KRE0150 |
51418 |
A |
OOB TJ Sokol Křemže |
15:48:00 |
48 |
Rachel Heczková |
OPI0154 |
2064777 |
C |
Orientační sporty Písek |
15:49:00 |
49 |
Magdaléna Rudová |
VTA0254 |
7208074 |
B |
SC vebr-sport |
15:50:00 |
50 |
Aneta Geislerová |
DKL0151 |
2042535 |
B |
KOB Kladno |
15:51:00 |
51 |
Markéta Bečvářová |
OPI0250 |
2064778 |
C |
Orientační sporty Písek |
15:52:00 |
52 |
Kateřina Kosobudová |
VTA0253 |
7208091 |
B |
SC vebr-sport |
15:53:00 |
53 |
Zuzana Horychová |
DKL0150 |
515197 |
C |
KOB Kladno |
15:54:00 |
54 |
Tereza Houserová |
OPI0156 |
2091517 |
|
Orientační sporty Písek |
15:55:00 |
55 |
Anna Svobodová |
VTA0151 |
682635 |
B |
SC vebr-sport |
15:56:00 |
56 |
Tereza Kinštová |
SJH0251 |
2800337 |
A |
SJH Jindřichův Hradec |
15:57:00 |
57 |
Klárka Štindlová |
KRE0251 |
51420 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
15:58:00 |
58 |
Kateřina Blažková |
SJH0252 |
2051486 |
A |
SJH Jindřichův Hradec |
15:59:00 |
59 |
Kateřina Ševčíková |
PCB0151 |
434588 |
C |
SKP České Budějovice |
16:00:00 |
60 |
Vakant |
138 |
0 |
|
|
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:06:00 |
06 |
Kateřina Nováková |
KRE0052 |
7204487 |
B |
OOB TJ Sokol Křemže |
15:07:00 |
07 |
Hana Benešová |
DKL0050 |
49640 |
C |
KOB Kladno |
15:08:00 |
08 |
Vakant |
116 |
0 |
|
|
15:09:00 |
09 |
Anna Rudová |
VTA0051 |
7208097 |
B |
SC vebr-sport |
15:10:00 |
10 |
Kateřina Karbusová |
OPI0052 |
2091528 |
|
Orientační sporty Písek |
15:11:00 |
11 |
Eva Pejšková |
JHB9953 |
53614 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
15:12:00 |
12 |
Jana Svobodová |
VTA9951 |
682657 |
B |
SC vebr-sport |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:23:00 |
23 |
Tereza Staňková |
VCB8859 |
9187 |
C |
OB České Budějovice |
15:24:00 |
24 |
Lucie Fencíková |
JHB9160 |
682632 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
15:25:00 |
25 |
Vakant |
130 |
0 |
|
|
15:26:00 |
26 |
Tereza Hošková |
DOB8971 |
9998971 |
C |
KOB Dobruška |
15:27:00 |
27 |
Lenka Míková |
VCB7653 |
887942 |
C |
OB České Budějovice |
15:28:00 |
28 |
Denisa Gottvaldová |
DKL8550 |
2106734 |
C |
KOB Kladno |
15:29:00 |
29 |
Vakant |
129 |
0 |
|
|
15:30:00 |
30 |
Martina Teringlová |
VCB7851 |
52113 |
C |
OB České Budějovice |
15:31:00 |
31 |
Vakant |
131 |
0 |
|
|
15:32:00 |
32 |
Vladislava Fencíková |
JHB6553 |
7204508 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
15:33:00 |
33 |
Vakant |
132 |
0 |
|
|
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:14:00 |
14 |
Marie Dulovcová |
KRE7051 |
51411 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
15:15:00 |
15 |
Monika Votíková |
VCB7254 |
426341 |
C |
OB České Budějovice |
15:16:00 |
16 |
Vakant |
117 |
0 |
|
|
15:17:00 |
17 |
Alena Nováková |
KRE7450 |
7207776 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
15:18:00 |
18 |
Petra Pilátová |
DKL8051 |
336741 |
C |
KOB Kladno |
15:19:00 |
19 |
Vakant |
118 |
0 |
|
|
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:10:00 |
10 |
Darja Kovaříčková |
KRE6352 |
51413 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
15:11:00 |
11 |
Jaroslava Benešová |
DKL7050 |
49647 |
C |
KOB Kladno |
15:12:00 |
12 |
Irena Peřinková |
BBM6550 |
331257 |
C |
BETA URSUS Orienteering |
15:13:00 |
13 |
Vladěna Troupová |
KRE6351 |
51412 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
15:14:00 |
14 |
Vakant |
113 |
0 |
|
|
15:15:00 |
15 |
Alena Zemanová |
KTA6351 |
232359 |
C |
SK Kotnov Tábor |
15:15:00 |
15 |
Vakant |
112 |
0 |
|
|
15:17:00 |
17 |
Monika Postolková |
DKL7053 |
2042542 |
C |
KOB Kladno |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:22:00 |
22 |
Vakant |
114 |
0 |
|
|
15:23:00 |
23 |
Zdenka Křížová |
PZR5051 |
2023804 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
15:24:00 |
24 |
Alena Hudečková |
KTA4351 |
416338 |
C |
SK Kotnov Tábor |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:00:00 |
00 |
Vojtěch Teringl |
VCB0702 |
232980 |
C |
OB České Budějovice |
15:01:00 |
01 |
Tadeáš Šmahel |
OPI1000 |
2088181 |
C |
Orientační sporty Písek |
15:02:00 |
02 |
Jan Svoboda |
VTA0701 |
7207619 |
C |
SC vebr-sport |
15:03:00 |
03 |
Jaromír Pilát |
DKL0900 |
410721 |
C |
KOB Kladno |
15:04:00 |
04 |
Vakant |
125 |
0 |
|
|
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:00:00 |
00 |
Vakant |
133 |
0 |
|
|
15:01:00 |
01 |
Vítek Novák |
KRE0600 |
428715 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
15:02:00 |
02 |
Bořivoj Pilát |
DKL0500 |
49642 |
B |
KOB Kladno |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:05:00 |
05 |
Radim Sobotka |
OPI0300 |
2064779 |
C |
Orientační sporty Písek |
15:07:00 |
07 |
Kryštof Pšenička |
KRE0301 |
7207867 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
15:09:00 |
09 |
Michal Deim |
VTA0402 |
2025207 |
C |
SC vebr-sport |
15:11:00 |
11 |
Karel Dundáček |
SJH0401 |
420435 |
B |
SJH Jindřichův Hradec |
15:13:00 |
13 |
Vojtěch Velát |
OPI0400 |
2088153 |
C |
Orientační sporty Písek |
15:15:00 |
15 |
Jáchym Hojný |
SJH0301 |
443062 |
B |
SJH Jindřichův Hradec |
15:17:00 |
17 |
Jan Žalud |
VTA0401 |
7207492 |
C |
SC vebr-sport |
15:19:00 |
19 |
Vojtěch Pobuda |
SJH0302 |
436440 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
15:21:00 |
21 |
Vakant |
135 |
0 |
|
|
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:23:00 |
23 |
Jonáš Postolka |
DKL0100 |
2800297 |
C |
KOB Kladno |
15:24:00 |
24 |
Jakub Novák |
KRE0201 |
7207620 |
B |
OOB TJ Sokol Křemže |
15:25:00 |
25 |
Martin Bican |
OPI0101 |
2091533 |
|
Orientační sporty Písek |
15:26:00 |
26 |
Marek Kouba |
VTA0202 |
2025206 |
C |
SC vebr-sport |
15:27:00 |
27 |
Vít Neužil |
OPI0103 |
2091537 |
|
Orientační sporty Písek |
15:28:00 |
28 |
Matěj Melichna |
DKL0102 |
682699 |
B |
KOB Kladno |
15:29:00 |
29 |
Prokop Lukeš |
VTA0201 |
7208093 |
C |
SC vebr-sport |
15:30:00 |
30 |
Adam Valenta |
OPI0102 |
2091535 |
|
Orientační sporty Písek |
15:31:00 |
31 |
Václav Kohout |
DKL0101 |
2080903 |
C |
KOB Kladno |
15:32:00 |
32 |
Vakant |
136 |
0 |
|
|
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:15:00 |
15 |
Jiří Čermák |
CTB9903 |
51138 |
C |
SK OB Chotěboř |
15:16:00 |
16 |
Vakant |
127 |
0 |
|
|
15:17:00 |
17 |
Jáchym Postolka |
DKL9900 |
888621 |
B |
KOB Kladno |
15:18:00 |
18 |
ml. Kubák Martin |
SJH9902 |
336772 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:21:00 |
21 |
Šimon Peřinka |
BBM9700 |
331797 |
B |
BETA URSUS Orienteering |
15:22:00 |
22 |
Jan Beneš |
DKL9800 |
49648 |
C |
KOB Kladno |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:24:00 |
24 |
Jan Palas |
ZBM8507 |
500267 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
15:25:00 |
25 |
Jiří Zelinka |
MBM8740 |
232019 |
C |
O-mikron |
15:26:00 |
26 |
Vakant |
123 |
0 |
|
|
15:27:00 |
27 |
Petr Strachota |
TJN8700 |
7207342 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou |
15:28:00 |
28 |
Vojtěch Krška |
KTA8901 |
2080931 |
C |
SK Kotnov Tábor |
15:29:00 |
29 |
Vakant |
124 |
0 |
|
|
15:30:00 |
30 |
Josef Culka |
JHB8607 |
7300171 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
15:31:00 |
31 |
Vakant |
120 |
0 |
|
|
15:32:00 |
32 |
Vojtěch Blažek |
OPI8700 |
434813 |
C |
Orientační sporty Písek |
15:33:00 |
33 |
Filip Hulec |
PCB9401 |
682373 |
C |
SKP České Budějovice |
15:34:00 |
34 |
Vakant |
119 |
0 |
|
|
15:35:00 |
35 |
Lubomír Hošek |
VCB6101 |
1401041 |
C |
OB České Budějovice |
15:36:00 |
36 |
Vakant |
122 |
0 |
|
|
15:37:00 |
37 |
Jakub Hulec |
KSH8401 |
7200585 |
C |
OB Kašperské Hory |
15:38:00 |
38 |
Vakant |
121 |
0 |
|
|
15:39:00 |
39 |
Radek Teringl |
VCB6502 |
8044 |
C |
OB České Budějovice |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:44:00 |
44 |
Vakant |
139 |
0 |
|
|
15:45:00 |
45 |
Petr Blažek |
SJH7402 |
331394 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
15:46:00 |
46 |
David Princ |
TCB6901 |
515069 |
C |
SK Technik České Budějovice |
15:47:00 |
47 |
Daniel Heřman |
KRE7100 |
995885 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
15:48:00 |
48 |
Vakant |
140 |
0 |
|
|
15:49:00 |
49 |
Lukáš Šmahel |
OPI7800 |
2103772 |
C |
Orientační sporty Písek |
15:50:00 |
50 |
Miroslav Pilát |
DKL7900 |
2103282 |
C |
KOB Kladno |
15:51:00 |
51 |
Ladislav Mareš |
MIL7202 |
8695 |
C |
Tesil Milevsko |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:20:00 |
20 |
Pavel Kříž |
PZR4800 |
2023807 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
15:21:00 |
21 |
Vakant |
128 |
0 |
|
|
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:00:00 |
00 |
František Zákostelecký |
SOB5501 |
7207854 |
C |
SOBSA |
15:01:00 |
01 |
Jiří Gawel |
BBM5700 |
301272 |
C |
BETA URSUS Orienteering |
15:02:00 |
02 |
Vladimír John |
OLP5502 |
49500 |
C |
PSK Olymp Praha |
15:03:00 |
03 |
Vakant |
115 |
0 |
|
|
15:04:00 |
04 |
Oldřich Denemarek |
BBM5100 |
7510216 |
C |
BETA URSUS Orienteering |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
01:00:00 |
-24871020 |
Michal Novák |
KRE1100 |
428714 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
01:00:00 |
-24871020 |
Laura Kubáková |
SJH1550 |
301356 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
01:00:00 |
-24871020 |
Karolína Marešová |
MIL0750 |
682109 |
C |
Tesil Milevsko |
01:00:00 |
-24871020 |
Tereza Marešová |
MIL1050 |
682697 |
C |
Tesil Milevsko |
01:00:00 |
-24871020 |
František Hulec |
KSH1101 |
2073725 |
|
OB Kašperské Hory |
01:00:00 |
-24871020 |
Karel Hulec |
KSH1301 |
2073726 |
|
OB Kašperské Hory |
01:00:00 |
-24871020 |
Matyáš Tlustý |
58Z0900 |
2019541 |
|
TJ Sokol Žilina |