Startovka závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Klubová startovka

Datum:
22.04.2017
Místo konání:
Ústí nad Orlicí - hřiště ZŠ Bratří Čapků
Pořadatel:
KUO - KOB Ústí nad Orlicí
Mapa:
Čapkárna (1:4 000, E = 2 m, formát A3, stav březen 2017, mapový klíč ISSOM 2007, autor Tomáš Leštínský)
Ředitel závodu:
Koblížek Kamil - R3
Hlavní rozhodčí:
Mutinský Viktor - R2
Stavitel tratí:
Leštínský Tomáš - R3
Protokol:
Závod proběhl za chladnějšího počasí, bez deště. Nebyl podán žádný protest. Nebyl hlášen žádný úraz. Hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu.
Kluby:
1JC     NNN     17P     31P     33P     ALB     ASU     BRU     BZP     CET     DKP     DOB     FSP     HOR     HOS     CHC     JIL     KAM     KOR     KUN     KUO     LPU     LTU     NPA     PHK     SHK     SJC     SNA     SRK     SSU     STH     TUR     TYN     UOL     VAM     VRL     ZAM     ZLH     Ostatní kluby
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
780815 Hulec Jan 1JC8100 T 15:00:00
2091560 Fleischmann Aleš 1JC8900 H21C 15:51:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Denisa Moravcová NNN0101 P 15:00:00
336724 Karel Růžička NNN0102 T 15:00:00
331131 Michal Janoušek NNN0301 T 15:00:00
0 Škorpil Jaromír NNN0201 H35D 15:14:00
9672 Smutný Michal NNN0401 H50C 16:02:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
981645 Becmer Dariusz 17P7101 H45C 15:41:00
504042 Ciura Aleksandra 17P0151 D16C 15:48:00
7204930 Gmur Karol 17P7600 H40C 15:51:00
889177 Guga Romuald 17P5500 H60C 16:01:00
889180 Becmer Aleksandra 17P0250 D16C 16:02:00
889181 Mądra Magdalena 17P9950 D18C 16:13:00
502257 Majasow Kostiantyn 17P8300 H21C 16:20:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2037839 DOBROS WIKTORIA 31P0112 P 15:00:00
2016209 KAZMIERCZAK AMELIA 31P0601 D12D 15:06:00
9102634 GARSTKA JAKUB 31P9811 H20C 15:11:00
553480 DOBROS ALEKSANDRA 31P0402 D14D 15:16:00
2016208 SOJKA WIKTORIA 31P0303 D14D 15:20:00
2037841 SZCZESNY MICHAL 31P0508 H12D 15:20:00
2037825 KACZOCHA MIKOLAJ 31P0507 H12D 15:24:00
2016205 ZURKIEWICZ KRZYSZTOF 31P0110 H16C 15:42:00
895239 PRZYGODA KLAUDIA 31P0304 D16C 15:42:00
9102674 PLUTA ALEKSANDRA 31P0305 D16C 15:46:00
2037831 MICHALAK HUBERT 31P0209 H16C 15:52:00
9102635 NIEZGODKA DOMINIKA 31P0106 D16C 16:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1010100 Cych Piotr 33P6800 H35C 16:17:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7218 Sojka Lukáš ALB8500 C H21D 15:11:00
7220 Černá Petra ALB7450 C D35D 15:20:00
7215 Sojková Petra ALB8950 C D21D 15:29:00
7224 Černý Petr ALB6000 C H55C 15:51:00
7213 Kupka Jaroslav ALB7800 C H21C 15:54:00
7208 Kadečka Petr ALB8400 C H21C 16:28:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Jergušová Hana ASU9199 C D21C 16:13:00
7201826 Oľhava Rastislav ASU8949 C H21C 16:24:00
(18)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2011826 Meierová Lenka BRU0000 P 15:00:00
2033633 Frömmel Miroslav BRU6902 C H45D 15:09:00
887923 Frömmelová Dana BRU7251 C D45D 15:11:00
425509 Šváb Pavel BRU6701 C H45D 15:12:00
2033634 Meier Jiří BRU7400 C H35D 15:15:00
2032371 Ptáček Miloš BRU7000 C H45D 15:17:00
2032384 Rusinová Alena BRU7152 C D35D 15:21:00
2032388 Meier Jakub BRU0501 C H12D 15:23:00
2032374 Mádle Miroslav BRU7600 C H35D 15:28:00
2011798 Mádle Kryštof BRU0400 C H14D 15:37:00
425507 Mádlová Denisa BRU7550 C D35D 15:38:00
2032375 Mádle Ondřej BRU0701 C H10N 15:40:00
2032385 Meierová Bára BRU0251 C D16C 15:45:00
2011796 Školník Eduard BRU0103 C H16C 15:49:00
2032382 Volák Pavel BRU7001 C H40C 15:50:00
425502 Kolář Zdeněk BRU7101 C H35C 16:19:00
2032383 Rusin Jan BRU7601 C H35C 16:21:00
2011799 Školník Jan BRU7301 C H35C 16:28:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2045224 Müllerová Petra BZP9050 C D21D 15:26:00
981805 Müllerová Zorka BZP6750 C D45C 15:50:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9725 Šafář Jakub CET1103 C HDR 15:00:00
361913 Hájková Lucie CET0751 C D10C 15:08:00
232633 Śafář Miroslav CET7001 C H35D 15:08:00
2060236 Hájek Dominik CET0601 C H12C 15:21:00
2056307 Kovář Radim CET0501 C H12C 15:39:00
339546 Kovářová Anna CET7552 C D40C 15:40:00
9724 Šafářová Ivana CET8051 C D35D 15:41:00
1398986 Kovářová Jana CET0251 B D16C 15:41:00
9722 Hájková Ludmila CET7554 C D40C 15:45:00
2035730 Kovář Lukáš CET0102 C H16C 15:47:00
2085582 Čípa Jiří CET5002 C H65C 16:08:00
232860 Záveský Richard CET6301 C H50C 16:08:00
331549 Záveská Anna CET6450 C D50C 16:13:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1207404 Nývlt Petr DKP8004 C H21C 15:38:00
(16)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7233 Stolinová Lenka DOB8158 C T 15:00:00
301623 Zeman Jaroslav DOB8844 C H21D 15:08:00
7221 Khýnová Radka DOB8750 C D21D 15:25:00
7249 Remešová Alena DOB6150 C D45D 15:32:00
8625659 Dutkowski Mikolaj DOB9200 C H21C 15:40:00
920696 Janda Martin DOB8002 C H21C 15:42:00
7255 Tichá Jiřina DOB6050 C D55C 15:44:00
7243 Tůma Miloš DOB5600 C H60C 16:03:00
7227 Tichý Boris DOB5500 C H60C 16:09:00
682690 Ďoubalová Věra DOB8751 C D21C 16:14:00
2027232 Leštínský Tomáš DOB7801 C H35C 16:16:00
681856 Fátorová Barbora DOB7878 C D21C 16:16:00
49612 Záveská Anna DOB8851 C D21C 16:22:00
52399 Plačková Iva DOB8151 C D21C 16:28:00
7226 Štěpánová Dita DOB7956 C D21C 16:30:00
7248 Ďoubal Jan DOB8600 C H21C 16:33:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2081361 Fibírová Lucie FSP0777 C D10C 15:03:00
2081385 Fibír Jakub FSP0900 C H10N 15:31:00
515067 Fibír Tomáš FSP7901 C H21C 16:21:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2108890 Bartošová Štěpánka HOR0850 C HDR 15:00:00
2078473 Vávra Martin HOR9700 C H20C 15:07:00
2113495 Čihák Petr HOR6900 C H45D 15:21:00
2104603 Čihák Jan HOR0601 C H12C 15:35:00
2102540 Schneidewind Richard HOR0404 C H14C 15:41:00
2032106 Tobolka Jiří HOR0403 C H14C 15:49:00
2049537 Kolář Viktor HOR7300 C H40C 15:52:00
2049536 Kolátor Vojtěch HOR0402 C H14C 15:56:00
2103297 Holman Antonín HOR0405 C H14C 16:03:00
2059759 Vávra Martin HOR6302 C H50C 16:07:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
331151 Vrbatová Petra HOS8551 C D21C 16:11:00
9762 Vrbata Alan HOS7801 C H35C 16:15:00
(40)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9545 Macháček Vít CHC1201 C HDR 15:00:00
9565 Šafr Martin CHC5101 C T 15:00:00
206484 Krummerová Veronika CHC0652 C D12D 15:04:00
361956 Jelínek Roman CHC6301 C H45D 15:06:00
232903 Barcalová Iva CHC0655 C D12D 15:08:00
9551 Krummerová Martina CHC7854 C D35D 15:08:00
9562 Marhold Stanislav CHC6603 C H45D 15:10:00
232920 Šafrová Lenka CHC0654 C D12D 15:11:00
9555 Semrád Pavel CHC6602 C H45D 15:14:00
232919 Balcarová Marie CHC0657 C D12D 15:15:00
206468 Krummer Jiří CHC7301 C H35D 15:16:00
9559 Tomášová Adéla CHC0351 C D14D 15:18:00
7203699 Mądra Paulina CHC9854 C D20C 15:20:00
9564 Šafr Jiří CHC7706 C H35D 15:21:00
232913 Šimek Jiří CHC7901 C H35D 15:24:00
7203700 Kostrzewska Justyna CHC9853 C D20C 15:24:00
232912 Jirout Jan CHC0601 C H12D 15:26:00
9553 Marhold Stanislav CHC0402 C H14D 15:29:00
331708 Semrádová Jitka CHC6651 C D45D 15:30:00
9574 Tomášová Petra CHC7351 C D35D 15:35:00
2025344 Křivda Martin CHC9501 C H21C 15:37:00
9546 Šafr Vít CHC0901 C H10N 15:37:00
9990101 Švadlena Michal CHC0101 A H16C 15:44:00
2025366 Křivdová Lenka CHC7251 C D40C 15:44:00
9560 Šimek Jakub CHC0303 C H14C 15:44:00
9571 Grundman Martin CHC5801 C H55C 15:44:00
2011857 Švadlenová Ivana CHC7151 C D45C 15:46:00
9554 Švadlena Jiří CHC4601 C H70C 15:52:00
2011852 Shánělová Štěpánka CHC0152 A D16C 15:55:00
9563 Sýkora Bohumil CHC8601 C H21C 15:57:00
9569 Jirout Matěj CHC0201 C H16C 15:58:00
9561 Půlpán Roman CHC6501 C H50C 16:04:00
2025343 Pátek Michal CHC8603 C H21C 16:05:00
895003 Rosłaniec Mateusz CHC0002 C H18C 16:07:00
232905 Šimková Klára CHC0054 C D18C 16:08:00
9552 Křivda Ivan CHC6701 C H50C 16:09:00
1401455 Czapliński Jakub CHC0003 C H18C 16:14:00
2011854 Švadlena Pavel CHC7502 C H21C 16:15:00
504029 Krawczyński Mikołaj CHC0001 C H18C 16:17:00
2053589 Sháněl Jan CHC9402 C H21C 16:34:00
(40)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
425538 Suchardová Ella JIL0951 C HDR 15:00:00
2096118 Třešňák Miloš JIL6902 C P 15:00:00
426380 Třešňáková Blanka JIL7051 C P 15:00:00
2035717 Hrouda Matěj JIL9804 B H20C 15:05:00
2096127 Matěásková Eva JIL7651 C D35D 15:11:00
9099 Malá Anežka JIL0751 C D10C 15:12:00
2075603 Pitrmuc Jan JIL7703 C H35D 15:12:00
425535 Kopecká Anna JIL0552 C D12D 15:13:00
2096124 Šaldová Jana JIL7555 C D35D 15:14:00
426343 Pitrmucová Lucie JIL0651 C D12C 15:15:00
426349 Houdová Adéla JIL0356 C D14D 15:17:00
2078451 Matěásková Šárka JIL0551 B D12C 15:27:00
682091 Karel Miloš JIL6004 C H55D 15:31:00
2078458 Sucharda Tomáš JIL0502 C H12C 15:33:00
53225 Malý Antonín JIL0501 C H12C 15:36:00
9070 Malý Evžen JIL6102 C H55D 15:39:00
2096128 Třešňák Matěj JIL0701 C H10C 15:39:00
53224 Malý Evžen ml. JIL0301 C H14C 15:40:00
9091 Černý Vojtěch JIL9006 C H21C 15:41:00
2060258 Vlastníková Lucie JIL7554 C D40C 15:42:00
9071 Král Martin JIL6101 C H55C 15:43:00
2078456 Pitrmucová Antonie JIL0251 C D16C 15:44:00
9774 Erlebach Josef JIL5201 C H55C 15:46:00
2073749 Vlastník Matouš JIL0201 B H16C 15:48:00
9089 Kynčlová Miroslava JIL5851 C D55C 15:49:00
9066 Zlesák Zdeněk JIL4701 C H70C 15:53:00
2078459 Gottsteinová Ema JIL0451 B D14C 15:54:00
232622 Kynčl Vojtěch JIL0101 C H16C 15:55:00
2078470 Karlová Anna JIL0352 A D14C 15:57:00
2078455 Gottstein Jonáš JIL0107 B H16C 16:00:00
2035716 Ježek Jakub JIL0104 B H16C 16:06:00
425528 Kadavá Pavlína JIL0355 C D14C 16:09:00
9087 Kynčl Stanislav JIL5401 C H60C 16:12:00
2096111 Zlesáková Vlasta JIL5362 C D60C 16:14:00
2060257 Vlastník Šimon JIL9904 B H18C 16:15:00
2078453 Kynčlová Jiřina JIL0354 C D14C 16:16:00
2078457 Kuříková Zuzana JIL0353 C D14C 16:19:00
9077 Malá Věra JIL7752 C D35C 16:20:00
2096130 Karlová Kateřina JIL7553 C D35C 16:22:00
2075668 Ježek Zdenek JIL7301 C H35C 16:29:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2051509 Rusý Tomáš KAM9301 C H21C 16:02:00
(29)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2011867 Hladká Emma KOR1350 C HDR 15:00:00
2087632 Hammová Dita KOR7050 C P 15:00:00
7207778 Hammová Linda KOR0650 C D12C 15:06:00
2095932 Růžička Daniel KOR9000 C H21D 15:06:00
2109768 Smisitelová Elena KOR0551 C D12D 15:07:00
2106728 Vach Vladimír KOR6900 C H45D 15:08:00
2087670 Tichá Kateřina KOR7550 C D35D 15:09:00
2067229 Rybínová Vendula KOR0651 C D12D 15:10:00
2083387 Lounek Jaroslav KOR6901 C H45D 15:18:00
2112729 Müllerová Marie KOR7650 C D35D 15:19:00
2095967 Krejčí Milan KOR7400 C H35D 15:19:00
7003046 Hladká Petra KOR7950 C D35D 15:25:00
2112771 Lounek Vít KOR0601 C H12C 15:25:00
2095976 Vých Luboš KOR7300 C H35D 15:26:00
2112778 Vanický Viktor KOR0803 C H10N 15:27:00
2083389 Müller Matěj KOR0302 C H14D 15:28:00
2095955 Výchová Veronika KOR0550 B D12C 15:29:00
2060299 Hladký Matěj KOR0700 C H10C 15:29:00
2087655 Hladký Radovan KOR0900 C H10N 15:29:00
2061846 Langrová Lenka KOR7450 C D35D 15:30:00
2060298 Hladký Tomáš KOR7600 C H35D 15:31:00
2067958 Beneš Robin KOR0301 C H14D 15:32:00
2106740 Sedláček David KOR0502 C H12D 15:33:00
2106724 Sedláčková Petra KOR7451 C D35D 15:34:00
2051521 Hladký Filip KOR0300 C H14D 15:34:00
2067247 Rybínová Iva KOR7551 C D35D 15:37:00
2095970 Krejčí Martin KOR0600 C H12C 15:42:00
2095937 Langr Jakub KOR0401 C H14C 15:47:00
2095969 Krejčí Milan KOR0201 C H16C 15:59:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2103274 Moravec Filip KUN8801 C H21D 15:07:00
7208208 Lux Zdeněk KUN6201 C H45D 15:19:00
7208201 Šroler Zdeněk KUN5201 C H55C 15:45:00
9014 Trejtnar Pavel KUN5801 C H45C 15:46:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9201008 Ciesiółka Katarzyna KUO0051 C D18C 16:07:00
(144)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9271 Froschová Magdaléna LPU1052 C HDR 15:00:00
2102524 Fukátko Václav LPU1302 C HDR 15:00:00
52171 Fukátková Ludmila LPU1053 C HDR 15:00:00
2103277 Goláň František LPU0803 C HDR 15:00:00
2080983 Jirásková Julie LPU1352 C HDR 15:00:00
2082906 Juška Vojtěch LPU1003 C HDR 15:00:00
2103249 Kay Leila LPU1155 C HDR 15:00:00
1234562 Odvodyová Nikola LPU1252 C HDR 15:00:00
9333 Stryková Johana LPU1151 C HDR 15:00:00
9298 Stryková Zuzana LPU1351 C HDR 15:00:00
51128 Švíglerová Anna LPU0952 C HDR 15:00:00
426315 Valentová Veronika LPU1152 C HDR 15:00:00
2070811 Haasová Klára LPU0655 C D12C 15:02:00
2075619 Pipková Karolína LPU0756 C D10C 15:04:00
2070812 Dvořáková Kateřina LPU0656 C D12C 15:04:00
9283 Žemlička Jan LPU8303 C H21D 15:05:00
2025379 Žák Jan LPU9802 A H20C 15:06:00
51183 Roudná Eva LPU6554 C D45D 15:07:00
2096149 Petrásová Michaela LPU0680 C D12C 15:08:00
2103261 Stohanzl Jan LPU7600 C H35D 15:09:00
2102545 Vošahlíková Ema LPU0663 C D12C 15:10:00
2049541 Zitková Andrea LPU0751 C D10C 15:11:00
9868 Kadaňová Barbora LPU8253 C D35D 15:12:00
2075616 Tichá Alexandra LPU0757 C D10C 15:13:00
2025374 Kadaníková Tereza LPU0552 C D12C 15:14:00
2085592 Zajícová Radomíra LPU0453 C D14D 15:15:00
2081386 Švíglerová Kateřina LPU0752 C D10C 15:16:00
2070810 Kay Nathalie LPU0559 C D12C 15:16:00
51107 Valentová Kateřina LPU0852 C D10N 15:17:00
416272 Kosová Leona LPU7153 C D45D 15:18:00
2049520 Mrskočová Markéta LPU0553 B D12C 15:18:00
2053558 Bürgerová Kateřina LPU6755 C D45D 15:20:00
2035729 Štichhauer Adam LPU0603 C H12C 15:20:00
835307 Odvodyová Šárka LPU8352 C D21D 15:20:00
2085617 Cachová Mirka LPU0555 C D12C 15:21:00
9304 Chrbolková Klára LPU0454 C D14D 15:21:00
2070813 Štichhauerová Kateřina LPU7468 C D35D 15:22:00
2070818 Jansová Doubravka LPU9750 B D20C 15:22:00
9296 Kokaislová Eva LPU7956 C D21D 15:22:00
253351 Nekvapil Ondřej LPU7403 C H35D 15:23:00
2032174 Sádovský Jáchym LPU0508 C H12C 15:24:00
9254 Drahorádová Lenka LPU8660 C D21D 15:24:00
7200908 Trlidová Agáta LPU0554 B D12C 15:25:00
9327 Cinkan Zdeněk LPU6201 C H45D 15:26:00
2096144 Petrásová Simona LPU7556 C D35D 15:27:00
2085645 Stohanzl Patrik LPU0510 C H12C 15:27:00
9233 Hostinský Matěj LPU0604 C H12D 15:27:00
2113098 Dvořáček Filip LPU0420 C H14D 15:27:00
9346 Kološová Jana LPU6653 C D45D 15:28:00
232607 Frosch Vítek LPU0801 C H10C 15:28:00
2108901 Macháček Lubomír LPU7515 C H35D 15:30:00
2075604 Dvořák Vladimír LPU6004 C H55D 15:30:00
2035734 Krpatová Zuzana LPU7558 C D35D 15:31:00
9251 Weisbauerová Blanka LPU6351 C D45D 15:31:00
2091558 Ježek Martin LPU0701 C H10C 15:31:00
2096141 Ježek Vojtěch LPU0408 C H14D 15:31:00
7207852 Vícha Vladimír LPU5801 C H55D 15:32:00
2059754 Kašparová Eva LPU7854 C D35D 15:33:00
301188 Lulay Miloš LPU5502 C H55D 15:34:00
9212 Kadaně Matěj LPU1001 C H10N 15:34:00
886290 Kafka Miloš LPU8608 C H21C 15:35:00
2085651 Pinke Tomáš LPU0311 C H14D 15:35:00
301633 Klimpl Petr LPU5401 C H55D 15:36:00
9820 Kadaník Petr LPU0802 C H10C 15:37:00
2032164 Sáňka Bedřich LPU5102 C H55D 15:38:00
2108891 Dvořáková Zuzana LPU7559 C D35D 15:39:00
2025377 Kadaně Marek LPU0703 C H10C 15:40:00
7208077 Šišma Vojtěch LPU0204 B H16C 15:40:00
9256 Fridrich Jaroslav LPU4501 C H55D 15:41:00
888601 Víchová Ladislava LPU5851 C D55C 15:41:00
9899 Kološ Oldřich LPU6003 C H55C 15:41:00
9255 Hostinský Jiří LPU5501 C H55D 15:43:00
7203457 Vávra Jaroslav LPU7308 C H21C 15:43:00
2091545 Vališ Vojtěch LPU0512 C H12C 15:43:00
9652405 Čermáková Renata LPU6553 C D45C 15:45:00
2049513 Mrskoč Marek LPU0205 B H16C 15:46:00
2091562 Vališ Jan LPU7104 C H45C 15:47:00
9336 Koberová Lenka LPU6954 C D45C 15:48:00
301183 Novotný Miroslav LPU5905 C H55C 15:48:00
889272 Švíglerová Pavla LPU7658 C D40C 15:49:00
9334 Čepelka Petr LPU4701 C H70C 15:50:00
436939 Kološová Veronika LPU0351 C D14C 15:50:00
2049512 Mrskočová Dana LPU7356 C D40C 15:51:00
2049550 Pipková Táňa LPU7156 C D45C 15:51:00
2025372 Vodičková Johana LPU0354 C D14C 15:52:00
2091564 Kubíčková Iva LPU0157 B D16C 15:52:00
9230 Fencl Petr LPU6901 C H45C 15:52:00
2070817 Ježek Vladimír LPU7311 C H40C 15:53:00
9258 Vávra Jaroslav LPU4601 C H70C 15:54:00
9201630 Demlová Jitka LPU6955 C D45C 15:54:00
9102564 Štichhauer Daniel LPU0405 B H14C 15:55:00
416268 Málek Josef LPU3901 C H70C 15:56:00
2075601 Zitka Adam LPU8402 C H21C 15:56:00
7207362 Kos Tomáš LPU9303 C H21C 15:58:00
436429 Kellnerová Stanislava LPU4950 C D65C 15:58:00
7208094 Pušová Bára LPU0357 B D14C 15:58:00
7200905 Držková Berenika LPU0151 B D16C 15:58:00
1080493 Čermák Jan LPU9301 C H21C 16:00:00
2045238 Juška Jiří LPU0304 C H14C 16:00:00
2049533 Froš Štěpán LPU7309 C H40C 16:01:00
8990 Waněk Hubert LPU6506 C H50C 16:01:00
9234 Juračka Vojtěch LPU5404 C H60C 16:02:00
2091559 Vališ Jan LPU0210 C H16C 16:02:00
515487 Grundmann Jan LPU9410 C H21C 16:03:00
2085635 Stohanzlová Kristýna LPU0356 C D14C 16:03:00
997601 Jirásek Aleš LPU7601 C H40C 16:04:00
2108919 Jošt Jakub LPU0213 C H16C 16:05:00
2096143 Petrásová Hana LPU0380 B D14C 16:05:00
232602 Fejfar Lukáš LPU0310 B H14C 16:05:00
9260 Farář Václav LPU5201 C H65C 16:06:00
889299 Kubelka Tomáš LPU9307 E H21C 16:06:00
2049516 Škorpíková Barbora LPU0060 C D18C 16:06:00
1006614 Klimplová Alena LPU5551 C D60C 16:07:00
7201198 Fiala Petr LPU8701 C H21C 16:08:00
2032196 Bürger Matěj LPU0009 C H18C 16:09:00
2082907 Barnetová Veronika LPU9952 B D18C 16:09:00
2070815 Haas Filip LPU0401 B H14C 16:09:00
9257 Třasák Milan LPU5206 C H65C 16:10:00
7807223 Kříž Libor LPU7804 C H21C 16:10:00
2025339 Valentová Zuzana LPU7853 C D35C 16:10:00
9215 Mrštík Václav LPU5002 C H60C 16:11:00
9237 Juračková Jana LPU6051 C D50C 16:11:00
9290 Novotná Jiřina LPU5654 C D60C 16:11:00
9201683 Krpata Michal LPU0403 B H14C 16:11:00
998454 Petrová Daniela LPU8454 C D21C 16:12:00
219207 Fejfarová Tereza LPU0360 A D14C 16:13:00
410784 Haasová Renata LPU7960 C D35C 16:13:00
253360 Kokaisl Tomáš LPU7820 C H21C 16:14:00
2096140 Novák Adam LPU0320 B H14C 16:14:00
51105 Knap Jan LPU5101 C H60C 16:15:00
7200595 Waněk Hubert LPU0309 B H14C 16:18:00
2032186 Míča Tomáš LPU9707 B H21C 16:19:00
2085649 Pinke Veronika LPU0361 C D14C 16:21:00
2079499 Kutílek Jakub LPU8609 C H21C 16:22:00
2025376 Václavek Jan LPU7816 C H35C 16:22:00
7204993 Žaloudková Klára LPU9461 C D21C 16:23:00
9282 Fukátko Jan LPU8105 C H35C 16:26:00
1398998 Hančová Petra LPU9659 E D21C 16:26:00
301173 Fenclová Marta LPU7667 E D21C 16:29:00
828384 Odvody Zdeněk LPU8206 C H35C 16:30:00
9308 Novotný Vojtěch LPU9702 C H21C 16:31:00
887635 Kulhavá Eliška LPU9657 R D21C 16:33:00
9269 Šabatka Petr LPU8106 C H35C 16:34:00
7207493 Záveský Filip LPU9306 C H21C 16:35:00
(33)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2057584 Vondra Václav LTU6800 P 15:00:00
2103286 Vondrová Denisa LTU7950 P 15:00:00
0 Hlavničková Vendula LTUAAAA P 15:00:00
0 Liška Martin LTUYYYY P 15:00:00
0 Andělová Ivana LTUZZZZ P 15:00:00
2057579 Hašek Patrik LTU0000 C T 15:00:00
2057585 Pešanová Emma LTU0850 C D10C 15:07:00
405972 Pešanová Valerie LTU0650 C D12C 15:26:00
2057590 Lazák Jan LTU0500 C H12C 15:26:00
9775 Krejčí Jaroslav LTU5801 C H55D 15:33:00
2057580 Vondra Matěj LTU0702 C H10C 15:36:00
425561 Kutáček Ondřej LTU0700 C H10C 15:42:00
2057587 Šedivka Pavel LTU0401 B H14C 15:42:00
2085656 Petržela Pavel LTU6301 C H45C 15:43:00
416292 Hanák Matěj LTU0701 C H10C 15:44:00
301646 Killar Marek LTU6801 C H45C 15:45:00
2057595 Licková Dana LTU7350 C D40C 15:46:00
416282 Lazák Jan LTU6900 C H45C 15:49:00
2085652 Bendáková Jitka LTU6951 C D45C 15:52:00
515479 Lazák Tomáš LTU9102 C H21C 15:52:00
2057594 Lazáková Šárka LTU6952 C D45C 15:55:00
405955 Kutáčková Stanislava LTU4751 C D65C 15:56:00
2057576 Zamastil Michal LTU0203 C H16C 16:03:00
9777 Rejmont Milan LTU4801 C H65C 16:05:00
2057583 Licková Štěpánka LTU0452 B D14C 16:06:00
2057589 Pirožek Vojtěch LTU0400 B H14C 16:07:00
2057581 Junková Anna LTU0453 C D14C 16:10:00
2102556 Pešan Jan LTU7400 C H21C 16:11:00
2057577 Šitina Jakub LTU0001 C H18C 16:12:00
7201808 Hindráková Martina LTU6451 C D50C 16:14:00
2057591 Suková Majka LTU0450 C D14C 16:14:00
405971 Hošková Kateřina LTU0451 C D14C 16:17:00
2057588 Šitina Tomáš LTU0300 B H14C 16:19:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
416345 Machová Iveta NPA6851 C D45D 15:24:00
9702 Pavelec Matěj NPA0501 B H12C 15:34:00
2059741 Kalibán Jaroslav NPA5101 C H55C 15:42:00
9710 Pavelec Michal NPA0801 C H10C 15:45:00
7207895 Typlt Tomáš NPA0406 B H14C 15:52:00
9688 Choutka Matěj NPA0402 B H14C 15:58:00
7207884 Fajfer Filip NPA0401 B H14C 16:02:00
9693 Novák Stanislav NPA0404 B H14C 16:08:00
2060217 Kalibánová Jiřina NPA5351 C D60C 16:09:00
2060215 Novák Karel NPA5001 C H65C 16:11:00
7203468 Hušková Eva NPA5754 C D60C 16:13:00
2060214 Nováková Jana NPA5552 C D60C 16:15:00
7201810 Píšová Monika NPA8151 C D21C 16:15:00
2073743 Bartoň Zdeněk NPA8301 C H21C 16:27:00
(70)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
339560 Růžičková Magda PHK0951 C HDR 15:00:00
1410002 Besedová Barborka PHK1051 C HDR 15:00:00
682082 Růžička Adam PHK9704 A H20C 15:04:00
2102541 Matušincová Anna PHK0561 C D12D 15:05:00
207818 Justová Jana PHK6153 C D45D 15:09:00
2056296 Neumannová Alžběta PHK0650 B D12C 15:09:00
0 Šumberová Johana PHK0565 C D12D 15:12:00
7207613 Janeček Tomáš PHK9205 C H21D 15:13:00
1413331 Melichar Igor PHK6504 C H35D 15:13:00
2085583 Podlešáková Monika PHK0752 C D10C 15:14:00
9373 Justa Jaromír PHK6101 C H45D 15:16:00
405952 Novotná Vendula PHK0777 C D10C 15:17:00
2103273 Doudová Alžběta PHK0554 C D12C 15:20:00
2088213 Podlešák Marek PHK7802 C H35D 15:20:00
9665 Čapková Markéta PHK0850 C D10N 15:21:00
2085657 Kuczerová Tereza PHK0551 B D12C 15:23:00
2113356 Jelínek František PHK0900 C H10N 15:26:00
9423 Kopecká Martina PHK0555 C D12C 15:28:00
49630 Bašová Hana PHK8556 C D21D 15:28:00
232635 Koutná Alena PHK7052 C D35D 15:29:00
7260020 Málek David PHK0504 B H12C 15:29:00
410800 Koutná Kateřina PHK9351 C D21D 15:30:00
331689 Metelka Tomáš PHK0801 C H10C 15:32:00
51102 Koutný Pavel PHK7108 C H35D 15:32:00
410799 Koutná Hana PHK9651 C D21D 15:33:00
7202881 Souček Pavel PHK5503 C H55D 15:35:00
2103293 Matušinec Jakub PHK0802 C H10N 15:35:00
9354 Balcar Aleš PHK5703 C H55D 15:37:00
2080972 Čermák Martin PHK0502 C H12C 15:37:00
2060279 Novotný Vít PHK0901 C H10N 15:38:00
9430 Chvátilová Pavlína PHK7450 C D40C 15:41:00
2088727 Horák Filip PHK0701 C H10C 15:41:00
2058529 Metelka Pavel PHK6800 C H45C 15:42:00
253368 Panchártková Jitka PHK5951 C D55C 15:43:00
682359 Chaloupský David PHK7103 C H45C 15:44:00
301691 Balcarová Eva PHK5952 C D55C 15:45:00
2035735 Pompach Lukáš PHK0500 B H12C 15:46:00
51776 Růžičková Kamila PHK7153 C D45C 15:47:00
0 Justa Pavel PHK8701 C H21C 15:49:00
1413332 Kubečková Zdena PHK7551 C D40C 15:50:00
9422 Novotný Petr PHK3802 C H70C 15:51:00
9839 Ježek Jiří PHK6201 C H45C 15:51:00
9189 Šabatka Zdeněk PHK8900 C H21C 15:53:00
2070820 Machová Viktorie PHK0252 B D16C 15:53:00
232255 Kamenický Jan PHK6601 C H45C 15:53:00
2073740 Neumann Matěj PHK0400 B H14C 15:53:00
2025375 Kadaník Libor PHK7204 C H40C 15:54:00
9428 Bárta Šimon PHK0202 B H16C 15:56:00
2056274 Metelková Michaela PHK0550 B D14C 15:56:00
2087682 Horáková Veronika PHK0353 B D14C 16:01:00
2053586 Čapek Miroslav PHK7603 C H40C 16:03:00
336760 Růžička Ivan PHK6702 C H50C 16:03:00
2088189 Čermák Libor PHK5600 C H60C 16:04:00
2113092 Nejman Marek PHK0002 C H18C 16:05:00
9371 Jiranová Alena PHK5351 C D60C 16:05:00
2102525 Běhoun Pavel PHK5701 C H60C 16:06:00
219239 Novotná Ivana PHK6354 C D50C 16:07:00
336788 Besedová Katka PHK0351 C D14C 16:07:00
2102552 Běhounová Jiřina PHK5651 C D60C 16:08:00
53164 Čapková Anna PHK0451 B D14C 16:12:00
9494 Kopecká Marcela PHK6852 C D35C 16:12:00
9410 Novotný Tomáš PHK8101 C H21C 16:13:00
889175 Cych Agnieszka PHK9966 A D18C 16:15:00
336717 Chvátil Jiří PHK7200 C H35C 16:18:00
9355 Balcarová Jana PHK8852 C D21C 16:19:00
362000 Chvátilová Johana PHK0450 B D14C 16:20:00
7207347 Kosová Denisa PHK9150 E D21C 16:24:00
1417264 Besedová Petra PHK7654 C D35C 16:26:00
416264 Novotná Martina PHK8255 C D35C 16:28:00
886259 Zelenka Tomáš PHK9001 C H21C 16:32:00
(66)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51781 Jedličková Lucie SHK1050 C HDR 15:00:00
9856 Jedličková Michaela SHK1350 C HDR 15:00:00
7204995 Prokeš Tomáš SHK7503 C T 15:00:00
51405 Netuková Anežka SHK0750 C D10C 15:06:00
2060232 Raková Miroslava SHK7250 C D45D 15:06:00
9442 Holečková Zdeňka SHK6950 C D45D 15:08:00
682611 Krunčíková Iva SHK7751 C D35D 15:10:00
331315 Čečková Karolína SHK0650 C D12C 15:13:00
219201 Hausvaterová Marcela SHK6152 C D45D 15:14:00
1400450 Dohnálek Pavel SHK7100 C H45D 15:15:00
410739 Fundová Hana SHK6752 C D45D 15:17:00
331561 Egrtová Jitka SHK6354 C D45D 15:19:00
410744 Funda Michal SHK6403 C H45D 15:22:00
49868 Macháčková Jana SHK6450 C D45D 15:23:00
0 Černý Jáchym SHK0604 C H12D 15:25:00
2103291 Rémiš Jaromír SHK7200 C H45D 15:27:00
2070825 Kodytková Karolína SHK7750 C D35D 15:28:00
7753 Čečka Matěj SHK0901 C H10N 15:28:00
7203333 Novotný Pavel SHK6104 C H45D 15:29:00
0 Bezvoda Jakub SHK0807 C H10N 15:30:00
51131 Dohnálková Jana SHK7252 C D45D 15:33:00
331576 Rémiš Šimon SHK0801 C H10N 15:33:00
9843 Funda Jan SHK9103 C H21C 15:36:00
331276 Rémiš Štěpán SHK0802 C H10N 15:36:00
553452 Souček Karel SHK6601 C H45C 15:40:00
9115 Šabatka Petr SHK5703 C H55D 15:42:00
9118 Bláhová Luba SHK5852 C D55C 15:42:00
2049540 Kroniková Jana SHK7350 C D40C 15:43:00
2049526 Raková Petra SHK0251 B D16C 15:43:00
7207364 Remeš Petr SHK9403 C H21C 15:44:00
51179 Langr Jan SHK0101 B H16C 15:45:00
7206348 Tichý Lubomír SHK0303 B H14C 15:45:00
9112 Šabatková Zdena SHK5652 C D55C 15:48:00
2049556 Holeček Petr SHK5900 C H55C 15:49:00
1398686 Jedlička Lukáš SHK8100 C H21C 15:50:00
2058528 Kodytková Denisa SHK0252 B D16C 15:51:00
2073723 Černík Adam SHK0404 B H14C 15:54:00
9837 Kociánová Hana SHK0453 C D14C 15:55:00
9101117 Slovák Miroslav SHK7704 C H40C 15:55:00
2017683 Kroniková Štěpánka SHK0150 B D16C 15:56:00
2025341 Kroniková Sylvie SHK0450 B D14C 15:59:00
410797 Gazdačko Milan SHK5702 C H60C 16:00:00
9531 Langr Jan SHK6701 C H50C 16:00:00
9140 Weiner Jakub SHK7911 C H21C 16:01:00
2073745 Kodytek Adam SHK0402 B H14C 16:04:00
9111 Filipová Dagmar SHK5651 C D60C 16:06:00
7200597 Kolář Šimon SHK0405 B H14C 16:06:00
9151 Chmelař Pavel SHK6402 C H50C 16:06:00
7300181 Tichý Radomír SHK0000 A H18C 16:08:00
7207030 Porkert Jan SHK0100 B H16C 16:09:00
9122 Chmelařová Marie SHK6352 C D50C 16:09:00
9165 Toužilová Martina SHK8051 C D21C 16:10:00
2017663 Thýnová Ivana SHK6651 C D50C 16:12:00
7203456 Souček Tomáš SHK8200 C H21C 16:12:00
2058468 Filip Aleš SHK5501 C H60C 16:14:00
2049527 Rak Tomáš SHK0400 B H14C 16:15:00
995857 Chmelařová Michaela SHK9151 C D21C 16:17:00
9193 Šabatka Jan SHK9001 C H21C 16:18:00
9101116 Svoboda Ondřej SHK7605 C H35C 16:20:00
1400421 Dohnálek Tomáš SHK0403 B H14C 16:20:00
9101115 Čečková Martina SHK7753 C D35C 16:24:00
2049544 Lán Filip SHK8003 C H35C 16:25:00
9134 Toužil Karel SHK7602 C H35C 16:27:00
995884 Fundová Eliška SHK9351 C D21C 16:27:00
301648 Hausvater Karel SHK5801 C H35C 16:31:00
1008174 Teplá Karolína SHK9251 R D21C 16:32:00
(34)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2115009 Posolda Lukáš SJC1049 HDR 15:00:00
9962 Havelka Pepča SJC1000 C HDR 15:00:00
2102084 Gurinová Gabriela SJC0557 C D12C 15:03:00
9916 Řehák Pavel SJC6001 C H45D 15:03:00
2114997 Malínská Nela SJC0650 C D12C 15:07:00
9918 Bienová Věra SJC5752 C D45D 15:12:00
2102075 Havrdová Sheila SJC0750 C D10C 15:15:00
2114998 Vltavská Eliška SJC0850 C D10N 15:15:00
2102076 Havrdová Selina SJC0950 C D10N 15:18:00
4288 Šnokhousová Johanka SJC0851 C D10N 15:20:00
2053584 Posolda Tomáš SJC0803 C H10N 15:25:00
2115000 Vaníček Jan SJC0705 C H10C 15:27:00
2056294 Janků Štěpán SJC0501 B H12C 15:28:00
2115011 Vlach Antonín SJC0903 C H10C 15:30:00
2114992 Vlach František SJC0603 C H12D 15:31:00
9914 Ticháček Jáchym SJC1004 C H10N 15:32:00
8225 Kopecký Matyáš SJC0702 C H10C 15:33:00
9951 Ticháček Jakub SJC0704 C H10C 15:43:00
2053542 Zlámal David SJC9603 C H21C 15:45:00
2102080 Dlabola Jakub SJC0602 C H12C 15:45:00
2102081 Filsak Rafael SJC0301 C H14C 15:46:00
2103299 Karásek Šimon SJC0804 C H10C 15:47:00
2102074 Růžička Jan SJC0406 B H14C 15:48:00
2080982 Vitvar Radim SJC0404 B H14C 15:51:00
2082909 Klacková Štěpánka SJC0253 B D16C 15:57:00
2053543 Tesař Zdeněk SJC7401 C H40C 15:59:00
2102073 Růžičková Eliška SJC0452 C D14C 16:02:00
2025365 Karásek Matěj SJC0001 C H18C 16:11:00
2053544 Tesař Zdeněk SJC0401 B H14C 16:13:00
9940 Ticháčková Magdalena SJC7962 C D35C 16:15:00
2114995 Tměj Adam SJC0407 C H14C 16:17:00
9977 Havrdová Renata SJC7756 C D35C 16:19:00
9979 Posoldová Eva SJC7957 C D35C 16:21:00
7717777 Mrázek Jan SJC8102 E H21C 16:25:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232953 Zákravský Zdeněk SNA5702 C H45D 15:05:00
9633 Langr Stanislav SNA5403 C H45D 15:11:00
9629 Imlauf Martin SNA6301 C H45D 15:20:00
9606 Douchová Jaroslava SNA7155 C D45D 15:22:00
9636 Doucha Martin SNA0501 C H12C 15:22:00
416261 Hnyk Petr SNA5701 C H45D 15:23:00
9616 Doucha Tomáš SNA0801 C H10C 15:26:00
9617 Pýcha Lukáš SNA8402 C H21C 15:39:00
9612 Langrová Eva SNA5351 C D55C 15:47:00
9610 Sokolář Zdeněk SNA4501 C H70C 15:58:00
9646 Kalibán Pavel SNA5649 C H60C 16:07:00
9626 Doucha Jiří SNA7105 C H21C 16:09:00
(47)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9818 Stárek Jiří SRK5002 C P 15:00:00
301107 Cejpková Lenka SRK7652 C P 15:00:00
2091518 Dusílková Marie SRK5752 C P 15:00:00
0 Pokorný Jan SRK6401 C T 15:00:00
425542 Morávková Zuzana SRK0551 B D12C 15:05:00
2017682 Locker Tomáš SRK9802 B H20C 15:10:00
425566 Prázová Kamila SRK7151 C D45D 15:10:00
9591 Novotný Radek SRK9101 C H21D 15:10:00
2027222 Zemánek Miroslav SRK7401 C H35D 15:11:00
2027228 Stavrinou Marios SRK7901 C H35D 15:17:00
9523 Stavrinou Kristýna SRK0751 C D10C 15:19:00
2027214 Tomášová Anna SRK0554 C D12C 15:19:00
301130 Šabatová Jana SRK6853 C D45D 15:21:00
2025360 Šimerda Václav SRK0605 C H12C 15:23:00
2025350 Cejpková Karolína SRK0552 B D12C 15:24:00
9801 Lockerová Milena SRK7251 C D45D 15:25:00
9794 Šeps Miroslav SRK0801 C H10C 15:25:00
681857 Kulhavý Josef SRK5701 C H45D 15:28:00
2027229 Šeps Daniel SRK0504 B H12C 15:31:00
425589 Morávek Martin SRK0503 C H12C 15:38:00
2091551 Jiroušek Dominik SRK0602 C H12C 15:40:00
682693 Paleček Ondřej SRK0103 B H16C 15:41:00
405991 Locker Daniel SRK0200 B H16C 15:43:00
2091541 Flegl Martin SRK0300 B H14C 15:43:00
2027238 Stavrinou David SRK0506 C H12C 15:44:00
9521 Krmaš Václav SRK8001 C H21C 15:47:00
301158 Locker Martin SRK7001 C H45C 15:48:00
7207351 Kosová Michaela SRK6752 C D45C 15:49:00
52647 Wenke Josef SRK4703 C H70C 15:55:00
9496 Zemánek Mikuláš SRK0201 B H16C 15:57:00
9814 Pokorný David SRK9701 A H21C 15:59:00
2027201 Šípek Stanislav SRK0304 B H14C 15:59:00
2070826 Šabata Radek SRK0202 B H16C 16:07:00
9798 Hrobař Rudolf SRK4702 C H65C 16:07:00
9533 Pohl Zdeněk SRK5301 C H60C 16:08:00
9799 Vítek Zdeněk SRK4701 C H65C 16:09:00
2096120 Filipová Ivana SRK7373 C D35C 16:11:00
2045240 Kulhavá Jarmila SRK6751 C D35C 16:14:00
7205561 Šabata Milan SRK9904 A H18C 16:16:00
682691 Krunčík Pavel SRK8501 C H21C 16:17:00
8631584 Andršová Jana SRK8756 C D21C 16:18:00
9796 Zemánková Eva SRK7452 C D35C 16:18:00
981839 Reslová Hana SRK9352 C D21C 16:21:00
2080850 Filip Libor SRK7101 C H35C 16:24:00
7204991 Šklíbová Jana SRK7651 C D35C 16:27:00
301106 Morávek Martin SRK7701 C H35C 16:33:00
425579 Šabata Milan SRK6901 C H21C 16:36:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7207366 Král Vojtěch SSU8841 E H21C 16:30:00
(19)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7204983 Štefanová Markéta STH0550 B D12C 15:01:00
9043 Bulušková Barbora STH0750 C D10C 15:05:00
9050 Chrástová Barbora STH0851 C D10C 15:09:00
331426 Kalenský Aleš STH9801 B H20C 15:12:00
7204976 Chrástová Magdaléna STH0551 B D12C 15:12:00
7204984 Junková Kateřina STH7351 C D35D 15:16:00
2008986 Jiřička Martin STH0503 C H12D 15:21:00
253377 Linková Eva STH7753 C D35D 15:23:00
425575 Mühlbach Ivo STH0401 C H14D 15:26:00
330520 Horáček Dominik STH0600 C H12D 15:28:00
410775 Hrnčířová Lenka STH7251 C D35D 15:36:00
331022 Hamáčková Eliška STH0153 C D16C 15:47:00
331528 Uvizl Ivan STH5801 C H55C 15:52:00
7207505 Mühlbach Aleš STH0104 B H16C 15:53:00
51108 Kejmarová Jana STH0152 B D16C 15:54:00
7203467 Chrást Tomáš STH7401 C H40C 15:56:00
7202571 Uvizl Marek STH9202 C H21C 16:07:00
7204974 Hrnčířová Magda STH0051 B D18C 16:12:00
410774 Kučera Tomáš STH9402 C H21C 16:26:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8206 Mrázková Jana TUR7850 C D35C 16:16:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682669 Nymsa Zdeněk TYN8502 C H21D 15:09:00
7209364 Šišmová Hana TYN6850 C D35D 15:13:00
49698 Šišma Pavel TYN6901 C H35D 15:25:00
2111719 Kašpar Václav TYN7001 C H35D 15:27:00
2111703 Kašparová Eva TYN7452 C D35D 15:32:00
2049538 Műller Kamil TYN7500 C H40C 15:58:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7200909 Vodička Igor UOL0502 B H12C 15:32:00
301560 Holečková Lenka UOL6750 C D50C 16:06:00
(18)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9790 Novák Jiří VAM6301 C H45D 15:04:00
9671 Rykala Karel VAM6401 C H45D 15:07:00
51468 Mikysková Adéla VAM0550 C D12D 15:09:00
416317 Kulová Jana VAM6550 C D45D 15:15:00
2109696 Mudruňková Romana VAM7752 C D35D 15:17:00
9792 Hostinská Jana VAM8451 C D21D 15:21:00
51469 Mikysková Ilona VAM7550 C D35D 15:24:00
9684 Mikyska Alan VAM7149 C H45D 15:25:00
9680 Rykalová Jitka VAM7251 C D35D 15:26:00
9581 Tupec Jiří VAM5801 C H55C 15:40:00
7003026 Hladký Viktor VAM8201 C H21C 15:48:00
2032163 Koblic Jan VAM7601 C H40C 15:57:00
1700083 Netopil Libor VAM7401 C H40C 16:02:00
9589 Smutný Šimon VAM9301 C H21C 16:04:00
9667 Kotlář Vladimír VAM5401 C H60C 16:05:00
1416361 Klapalová Jana VAM6451 C D50C 16:05:00
9676 Smutná Jana VAM6251 C D50C 16:08:00
2053570 Vandasová Markéta VAM7250 C D35C 16:23:00
(31)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2080989 Hanušová Monika VRL7654 C P 15:00:00
0 Hájková Eva VRL7454 C P 15:00:00
0 Hájek Tibor VRL7202 C P 15:00:00
2078480 Hanuš Vladimír VRL7508 C H35D 15:10:00
8962 Vlachová Hana VRL6251 C D45D 15:13:00
206480 Hančová Alice VRL7052 C D35D 15:15:00
2085588 Hanušová Markéta VRL0852 C D10N 15:16:00
2092425 Hájková Marie VRL0651 C D12D 15:17:00
9246 Hančová Karolína VRL0952 C D10N 15:19:00
2087702 Hájek Matěj VRL0402 C H14D 15:25:00
219210 Procingerová Ilona VRL7053 C D45D 15:26:00
8980 Hančová Hana VRL5652 C D45D 15:29:00
438038 Hanč Jaroslav VRL6702 C H45D 15:30:00
2078481 Hanuš Filip VRL0604 B H12C 15:48:00
7208078 Randáková Alžběta VRL0252 C D16C 15:49:00
7206528 Dostál Jakub VRL0104 B H16C 15:51:00
7207062 Randáková Adéla VRL0452 B D14C 15:51:00
2053583 Knobová Agáta VRL0453 B D14C 15:53:00
2082910 Procinger Jan VRL0102 C H16C 15:54:00
2088183 Procinger Jakub VRL0305 C H14C 15:57:00
2078482 Hanušová Kateřina VRL0455 B D14C 16:04:00
2032127 Matoušová Kateřina VRL9955 A D18C 16:05:00
2096240 Pilná Natálie VRL0351 B D14C 16:08:00
8636759 Štregl Matyáš VRL0301 A H14C 16:10:00
7260006 Mejsnar Jaroslav VRL0202 C H16C 16:11:00
2096242 Farář Jaroslav VRL5002 C H65C 16:12:00
8954 Nýdrlová Eva VRL5451 C D60C 16:12:00
8996 Hanč Pavel VRL5601 C H60C 16:13:00
2078488 Suková Tereza VRL0454 B D14C 16:15:00
425599 Messnerová Lucie VRL0456 C D14C 16:18:00
331285 Jebavá Lucie VRL9254 C D21C 16:25:00
(36)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2085646 Lauterbach David ZAM9801 B H20C 15:08:00
2083373 Andrš Petr ZAM8401 C H21D 15:12:00
416295 Hylmarová Zuzana ZAM0553 C D12D 15:16:00
52799 Chlupáčová Anežka ZAM0751 C D10C 15:20:00
2800295 Kunt Stanislav ZAM7401 C H35D 15:22:00
9036 Fajfr Marek ZAM0602 C H12D 15:22:00
2053562 Chládková Eva ZAM7051 C D21D 15:23:00
2103234 Šiffelová Lenka ZAM8452 C D21D 15:27:00
2096135 Bečka Bartoloměj ZAM0503 C H12D 15:29:00
416281 Hovadová Iveta ZAM0552 C D12C 15:30:00
2108886 Kmentová Lenka ZAM8552 C D21D 15:31:00
1398978 Vicenec Martin ZAM0601 C H12D 15:32:00
2053567 Kaška Jan ZAM0301 C H14D 15:33:00
426332 Lesák Lukáš ZAM0502 C H12D 15:34:00
2102873 Kunt Martin ZAM0701 C H10C 15:38:00
2053566 Pachel Jiří ZAM0801 C H10N 15:39:00
9285 Mikysková Doubravka ZAM0251 C D16C 15:40:00
9029 Hiller Vojtěch ZAM0501 C H12C 15:47:00
2060235 Chládek Josef ZAM5901 C H55C 15:47:00
9033 Martincová Helena ZAM5051 C D65C 15:55:00
9039 Tobiška Václav ZAM4401 C H70C 15:57:00
2056289 Lhotská Hana ZAM4651 C D65C 15:57:00
9038 Šponar Josef ZAM4701 C H70C 15:59:00
9032 Hnátnická Zuzana ZAM0152 C D16C 15:59:00
8629818 Moravec Jan ZAM0205 C H16C 16:04:00
2053564 Lesák František ZAM7501 C H40C 16:05:00
1400449 Sourada Tomáš ZAM9902 C H18C 16:06:00
9284 Pachel Jakub ZAM0202 C H16C 16:08:00
2075607 Krsek Šimon ZAM0204 C H16C 16:10:00
2058526 Friml Dominik ZAM9901 C H18C 16:10:00
2058527 Procházková Tereza ZAM0054 C D18C 16:11:00
2075624 Boková Ivana ZAM9952 C D18C 16:14:00
2102818 Kunt Stanislav ZAM0401 C H14C 16:16:00
436955 Knápková Adéla ZAM9953 C D18C 16:17:00
7209465 Vojtěch Martin ZAM8101 C H21C 16:23:00
9040 Lesák Jakub ZAM9603 C H21C 16:29:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2049561 Moskvová Agáta ZLH0550 C D12C 15:17:00
416097 Moskva Vojtěch ZLH0802 C H10C 15:34:00
7506161 Moskva Roman ZLH7501 C H21C 15:46:00
361979 Moskvová Jitka ZLH7551 C D40C 15:47:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
0 Vakant H20C 15:09
0 Vakant D10C 15:10
0 Vakant D12C 15:11
0 Vakant H45D 15:13
0 Vakant D12D 15:14
0 Vakant D45D 15:16
0 Vakant D35D 15:18
0 Vakant D10C 15:18
0 Vakant H35D 15:18
0 Vakant D14D 15:19
0 Vakant D20C 15:21
0 Vakant D12C 15:22
0 Vakant D20C 15:23
0 Vakant H45D 15:24
0 Vakant D20C 15:25
0 Vakant D45D 15:27
0 Vakant H35D 15:29
0 Vakant H12C 15:30
0 Vakant H12D 15:30
0 Vakant H14D 15:30
0 Vakant D21D 15:32
0 Vakant H10C 15:35
0 Vakant H14D 15:36
0 Vakant H55D 15:40
0 Vakant D35D 15:40
0 Vakant H12C 15:41
0 Vakant D55C 15:46
0 Vakant H10C 15:46
0 Vakant D40C 15:48
0 Vakant H16C 15:50
0 Vakant D16C 15:50
0 Vakant H45C 15:50
0 Vakant H14C 15:50
0 Vakant H55C 15:50
0 Vakant D45C 15:53
0 Vakant H21C 15:55
0 Vakant D14C 16:00
0 Vakant H40C 16:00
0 Vakant H16C 16:01
0 Vakant D16C 16:01
0 Vakant H14C 16:01
0 Vakant H50C 16:05
0 Vakant H60C 16:10
0 Vakant D50C 16:10
0 Vakant D60C 16:10
0 Vakant D18C 16:10
0 Vakant D14C 16:11
0 Vakant H16C 16:12
0 Vakant H14C 16:12
0 Vakant H18C 16:13
0 Vakant H21C 16:16
0 Vakant D60C 16:16
0 Vakant D18C 16:16
0 Vakant D35C 16:17
0 Vakant D21C 16:20
0 Vakant H14C 16:21
0 Vakant D14C 16:22
0 Vakant H14C 16:22
0 Vakant H35C 16:23
0 Vakant D35C 16:25
0 Vakant D21C 16:31
0 Vakant H35C 16:32
0 Vakant H21C 16:37