Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
27.05.2017
Místo konání:
Trutnov, Horní Staré Město, ZŠ Mládežnická
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Mapa:
Baba 1:15000 DH 16C, 18C, 20C, 21C, 1:10000 pro ostatní kategorie, E = 5m, stav 2016, revize jaro 2017
Ředitel závodu:
Petržela Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Hanuš Pavel - R3
Stavitel tratí:
Petržela Jan - R2
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D60C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H70C     HDR     P     T    
D10N
3.50 km, 8 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 2108902 Horklová Amálie LPU0958 C OK Lokomotiva Pardubice 10:02:00
2 426308 Kynčlová Anna JIL0852 C OK Jilemnice 10:05:00
3 2091531 Lepšová Lucie SRK0951 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:08:00
4 2035704 Kunartová Dominika PHK0888 C OK 99 Hradec Králové 10:11:00
5 2085588 Hanušová Markéta VRL0852 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:14:00
6 2113479 Jelínková Eva PHK0953 C OK 99 Hradec Králové 10:17:00
7 2114998 Vltavská Eliška SJC0850 C Sportcentrum Jičín 10:20:00
8 1410002 Besedová Barborka PHK1051 C OK 99 Hradec Králové 10:23:00
9 2102076 Havrdová Selina SJC0950 C Sportcentrum Jičín 10:26:00
10 2091524 Schwengerová Anna SRK0851 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:29:00
11 9665 Čapková Markéta PHK0850 C OK 99 Hradec Králové 10:32:00
12 4288 Šnokhousová Johanka SJC0851 C Sportcentrum Jičín 10:35:00
13 2045230 Čivrná Eliška VRL0851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:38:00
14 9313 Nožičková Ema LPU0953 C OK Lokomotiva Pardubice 10:41:00
15 2091524 Říhová Eliška SRK0952 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:44:00
16 224865 Stará Magdalena LPU0755 C OK Lokomotiva Pardubice 10:47:00
17 2115013 Voborská Valerie SJC0852 C Sportcentrum Jičín 10:50:00
18 2096243 Kutlvašrová Pavla VRL0951 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:53:00
19 0 Lapáčková Anna SHK0854 C OK Slavia Hradec Králové 10:56:00
20 0 Vakant Vakant 10:59:00
21 0 Vakant Vakant 11:02:00
22 0 Vakant Vakant 11:05:00
23 0 Vakant Vakant 11:08:00
24 0 Vakant Vakant 11:11:00
D10C
2.20 km, 7 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
25 9050 Chrástová Barbora STH0851 C SK Studenec 10:50:00
26 2027235 Hanlová Kristýna SRK0752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:53:00
27 2075616 Tichá Alexandra LPU0757 C OK Lokomotiva Pardubice 10:56:00
28 51405 Netuková Anežka SHK0750 C OK Slavia Hradec Králové 10:59:00
29 361913 Hájková Lucie CET0751 C TJ Loko Česká Třebová 11:02:00
30 9523 Stavrinou Kristýna SRK0751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:05:00
31 2057585 Pešanová Emma LTU0850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:08:00
32 2067959 Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 11:11:00
33 426360 Votočková Amélie JIL0750 C OK Jilemnice 11:14:00
34 9314 Nožičková Lea LPU0753 C OK Lokomotiva Pardubice 11:17:00
35 9099 Malá Anežka JIL0751 C OK Jilemnice 11:20:00
36 2085583 Podlešáková Monika PHK0752 C OK 99 Hradec Králové 11:23:00
37 2075619 Pipková Karolína LPU0756 C OK Lokomotiva Pardubice 11:26:00
38 2102075 Havrdová Sheila SJC0750 C Sportcentrum Jičín 11:29:00
39 425595 Klímová Anna JIL0752 C OK Jilemnice 11:32:00
40 52799 Chlupáčová Anežka ZAM0751 C OB T.J. Sokol Žamberk 11:35:00
41 405952 Novotná Vendula PHK0777 C OK 99 Hradec Králové 11:38:00
42 0 Vakant Vakant 11:41:00
43 0 Vakant Vakant 11:44:00
44 0 Vakant Vakant 11:47:00
45 0 Vakant Vakant 11:50:00
D12C
3.10 km, 8 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
46 2070812 Dvořáková Kateřina LPU0656 C OK Lokomotiva Pardubice 10:01:00
47 2102557 Rychterová Lucie PHK0557 B OK 99 Hradec Králové 10:04:00
48 2085600 Holubářová Viktorie KUO0599 B KOB Ústí nad Orlicí 10:07:00
49 7207778 Hammová Linda KOR0650 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:10:00
50 425542 Morávková Zuzana SRK0551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:13:00
51 2056274 Metelková Michaela PHK0550 B OK 99 Hradec Králové 10:16:00
52 7204983 Štefanová Markéta STH0550 B SK Studenec 10:19:00
53 2056296 Neumannová Alžběta PHK0650 B OK 99 Hradec Králové 10:22:00
54 2027214 Tomášová Anna SRK0554 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:25:00
55 416281 Hovadová Iveta ZAM0552 C OB T.J. Sokol Žamberk 10:28:00
56 2025350 Cejpková Karolína SRK0552 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:31:00
57 2070811 Haasová Klára LPU0655 C OK Lokomotiva Pardubice 10:34:00
58 2073718 Příkazská Zuzana PHK0654 C OK 99 Hradec Králové 10:37:00
59 2102545 Vošahlíková Ema LPU0663 C OK Lokomotiva Pardubice 10:40:00
60 2103273 Doudová Alžběta PHK0554 C OK 99 Hradec Králové 10:43:00
61 7200908 Trlidová Agáta LPU0554 B OK Lokomotiva Pardubice 10:46:00
62 2057582 Pešanová Valerie LTU0650 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:49:00
63 2085657 Kuczerová Tereza PHK0551 B OK 99 Hradec Králové 10:52:00
64 2025374 Kadaníková Tereza LPU0552 C OK Lokomotiva Pardubice 10:55:00
65 2114997 Malínská Nela SJC0650 C Sportcentrum Jičín 10:58:00
66 9423 Kopecká Martina PHK0555 C OK 99 Hradec Králové 11:01:00
67 2102078 Kejvalová Radka SJC0552 C Sportcentrum Jičín 11:04:00
68 2078451 Matěásková Šárka JIL0551 B OK Jilemnice 11:07:00
69 2096149 Petrásová Michaela LPU0680 C OK Lokomotiva Pardubice 11:10:00
70 2102084 Gurinová Gabriela SJC0557 C Sportcentrum Jičín 11:13:00
71 2085568 Holcová Nikola LPU0660 C OK Lokomotiva Pardubice 11:16:00
72 7204976 Chrástová Magdaléna STH0551 B SK Studenec 11:19:00
73 2085617 Cachová Mirka LPU0555 C OK Lokomotiva Pardubice 11:22:00
74 0 Vakant Vakant 11:25:00
75 0 Vakant Vakant 11:28:00
76 0 Vakant Vakant 11:31:00
77 0 Vakant Vakant 11:34:00
D12D
2.10 km, 8 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
78 51488 Morávková Alžběta SHK0653 C OK Slavia Hradec Králové 10:03:00
79 2045220 Kuhnová Alžběta LPU0652 C OK Lokomotiva Pardubice 10:06:00
80 2091529 Košková Martina SHK0652 C OK Slavia Hradec Králové 10:09:00
81 51468 Mikysková Adéla VAM0550 C OOB Vamberk 10:12:00
82 2027231 Hanlová Nikola SRK0553 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:15:00
83 2092425 Hájková Marie VRL0651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:18:00
84 2067229 Rybínová Vendula KOR0651 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:21:00
85 9586 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 C OOB Vamberk 10:24:00
86 425514 Voláková Viktorie BRU0651 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:27:00
87 49874 Molingerová Adéla SNA0651 TJ START Náchod 10:30:00
88 2085581 Šlesingerová Sára KUO0551 C KOB Ústí nad Orlicí 10:33:00
89 2075617 Dvořáková Anežka LPU0556 C OK Lokomotiva Pardubice 10:36:00
90 416295 Hylmarová Zuzana ZAM0553 C OB T.J. Sokol Žamberk 10:39:00
91 2096132 Losmanová Natálie LPU0565 C OK Lokomotiva Pardubice 10:42:00
92 2109768 Smisitelová Elena KOR0551 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:45:00
93 331315 Čečková Karolína SHK0650 C OK Slavia Hradec Králové 10:48:00
94 0 Vakant Vakant 10:51:00
95 0 Vakant Vakant 10:54:00
D14C
3.60 km, 10 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
96 2078470 Karlová Anna JIL0352 A OK Jilemnice 10:02:00
97 405971 Hošková Kateřina LTU0451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:05:00
98 2102073 Růžičková Eliška SJC0452 C Sportcentrum Jičín 10:08:00
99 7203463 Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 10:11:00
100 7206547 Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 10:14:00
101 7208094 Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 10:17:00
102 2078457 Kuříková Zuzana JIL0353 C OK Jilemnice 10:20:00
103 9837 Kociánová Hana SHK0453 C OK Slavia Hradec Králové 10:23:00
104 2057591 Suková Majka LTU0450 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:26:00
105 53164 Čapková Anna PHK0451 B OK 99 Hradec Králové 10:29:00
106 7207502 Hrnčířová Ivana STH0351 B SK Studenec 10:32:00
107 362000 Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 10:35:00
108 2025341 Kroniková Sylvie SHK0450 B OK Slavia Hradec Králové 10:38:00
109 7207062 Randáková Adéla VRL0452 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:41:00
110 2096143 Petrásová Hana LPU0380 B OK Lokomotiva Pardubice 10:44:00
111 425599 Messnerová Lucie VRL0456 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:47:00
112 336788 Besedová Katka PHK0351 C OK 99 Hradec Králové 10:50:00
113 2078482 Hanušová Kateřina VRL0455 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:53:00
114 2115012 Kosinová Kristýna SJC0453 B Sportcentrum Jičín 10:56:00
115 2078488 Suková Tereza VRL0454 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:59:00
116 436939 Kološová Veronika LPU0351 C OK Lokomotiva Pardubice 11:02:00
117 2057583 Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:05:00
118 2085635 Stohanzlová Kristýna LPU0356 C OK Lokomotiva Pardubice 11:08:00
119 2087684 Brožková Tereza KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí 11:11:00
120 2096240 Pilná Natálie VRL0351 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:14:00
121 2111601 Morávková Barbora SHK0352 C OK Slavia Hradec Králové 11:17:00
122 2078459 Gottsteinová Ema JIL0451 B OK Jilemnice 11:20:00
123 2053583 Knobová Agáta VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:23:00
124 219207 Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 11:26:00
125 2049543 Suchá Simona SHK0351 B OK Slavia Hradec Králové 11:29:00
126 2025372 Vodičková Johana LPU0354 C OK Lokomotiva Pardubice 11:32:00
127 0 Vakant Vakant 11:35:00
128 0 Vakant Vakant 11:38:00
129 0 Vakant Vakant 11:41:00
130 0 Vakant Vakant 11:44:00
131 0 Vakant Vakant 11:47:00
D14D
2.60 km, 8 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
132 2053564 Suchomelová Josefína ZAM0451 C OB T.J. Sokol Žamberk 10:03:00
133 438605 Adamovská Kateřina VAM0350 C OOB Vamberk 10:06:00
134 2085592 Zajícová Radomíra LPU0453 C OK Lokomotiva Pardubice 10:09:00
135 51176 Vrábelová Hana PHK0454 C OK 99 Hradec Králové 10:12:00
136 9559 Tomášová Adéla CHC0351 C K.O.B. Choceň 10:15:00
137 2104585 Brožíková Barbora SHK0358 C OK Slavia Hradec Králové 10:18:00
138 426349 Houdová Adéla JIL0356 C OK Jilemnice 10:21:00
139 2027245 Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:24:00
140 2008991 Bergerová Veronika STH0355 C SK Studenec 10:27:00
141 232910 Víchová Sára CHC0455 C K.O.B. Choceň 10:30:00
142 0 Vakant Vakant 10:33:00
143 0 Vakant Vakant 10:36:00
D16C
4.60 km, 10 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
144 331120 Suchánková Eliška PHK0250 B OK 99 Hradec Králové 10:56:00
145 2056270 Vejražková Róza SJC0151 A Sportcentrum Jičín 10:59:00
146 2070820 Machová Viktorie PHK0252 B OK 99 Hradec Králové 11:02:00
147 1398986 Kovářová Jana CET0251 B TJ Loko Česká Třebová 11:05:00
148 410360 Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 11:08:00
149 232909 Víchová Magdalena CHC0153 C K.O.B. Choceň 11:11:00
150 331022 Hamáčková Eliška STH0153 C SK Studenec 11:14:00
151 9712 Nováková Světlana NPA0151 B SK LOB Nová Paka 11:17:00
152 2087714 Brožková Lucie KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí 11:20:00
153 2049526 Raková Petra SHK0251 B OK Slavia Hradec Králové 11:23:00
154 2082909 Klacková Štěpánka SJC0253 B Sportcentrum Jičín 11:26:00
155 8623000 Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 11:29:00
156 9285 Mikysková Doubravka ZAM0251 C OB T.J. Sokol Žamberk 11:32:00
157 2113484 Ledinská Eliška DKP0256 C Oddíl OB Kotlářka 11:35:00
158 2017683 Kroniková Štěpánka SHK0150 B OK Slavia Hradec Králové 11:38:00
159 51108 Kejmarová Jana STH0152 B SK Studenec 11:41:00
160 2011852 Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 11:44:00
161 7201779 Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 11:47:00
162 2058528 Kodytková Denisa SHK0252 B OK Slavia Hradec Králové 11:50:00
163 0 Vakant Vakant 11:53:00
164 0 Vakant Vakant 11:56:00
165 0 Vakant Vakant 11:59:00
D18C
5.70 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
166 2056287 Zlámalová Nikola SJC9951 A Sportcentrum Jičín 11:08:00
167 2053566 Pachelová Anna ZAM0053 C OB T.J. Sokol Žamberk 11:10:00
168 2049516 Škorpíková Barbora LPU0060 C OK Lokomotiva Pardubice 11:12:00
169 2075624 Boková Ivana ZAM9952 C OB T.J. Sokol Žamberk 11:14:00
170 9570 Šimková Klára CHC0054 C K.O.B. Choceň 11:16:00
171 2082907 Barnetová Veronika LPU9952 B OK Lokomotiva Pardubice 11:18:00
172 426374 Stará Tereza VRL0051 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:20:00
173 2075609 Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 11:22:00
174 2032127 Matoušová Kateřina VRL9955 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:24:00
175 7204974 Hrnčířová Magda STH0051 B SK Studenec 11:26:00
176 897364 Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 11:28:00
177 2075693 Nováková Markéta KUO0099 C KOB Ústí nad Orlicí 11:30:00
178 331229 Charvátová Kateřina SHK0050 C OK Slavia Hradec Králové 11:32:00
179 7201814 Vojtíšková Viktorie LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice 11:34:00
180 2025352 Rückerová Šárka HOR0050 A TJ Jiskra Hořice 11:36:00
181 0 Vakant Vakant 11:38:00
182 0 Vakant Vakant 11:40:00
183 0 Vakant Vakant 11:42:00
D20C
6.70 km, 12 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
184 1400431 Skalická Karolína ZAM9652 C OB T.J. Sokol Žamberk 10:03:00
185 0 Vakant Vakant 10:06:00
186 0 Vakant Vakant 10:09:00
187 0 Vakant Vakant 10:12:00
D21C
7.10 km, 16 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
188 331151 Vrbatová Petra HOS8551 C TJ Tatran Hostinné 10:02:00
189 9000007 Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 10:05:00
190 9448 Vítková Lucie PHK8055 C OK 99 Hradec Králové 10:08:00
191 995857 Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 10:11:00
192 515185 Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:14:00
193 9933 Šmejcová Anna SJC9552 C Sportcentrum Jičín 10:17:00
194 2096126 Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 10:20:00
195 9316 Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 10:23:00
196 9536 Peremská Dana SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:26:00
197 331285 Jebavá Lucie VRL9254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:29:00
198 940318 Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 10:32:00
199 8629753 Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň 10:35:00
200 0 Vakant Vakant 10:38:00
201 0 Vakant Vakant 10:41:00
202 0 Vakant Vakant 10:44:00
203 0 Vakant Vakant 10:47:00
D21D
5.20 km, 14 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
204 2053562 Chládková Eva ZAM7051 C OB T.J. Sokol Žamberk 11:23:00
205 8279 Horká Marie ALB9050 C OOB Albrechtice nad Orlicí 11:26:00
206 2078452 Davidová Anežka JIL9752 C OK Jilemnice 11:29:00
207 410799 Koutná Hana PHK9651 C OK 99 Hradec Králové 11:32:00
208 405957 Marešová Kristýna LPU9155 C OK Lokomotiva Pardubice 11:35:00
209 2103234 Šiffelová Lenka ZAM8452 C OB T.J. Sokol Žamberk 11:38:00
210 7215 Sojková Petra ALB8950 C OOB Albrechtice nad Orlicí 11:41:00
211 2108886 Kmentová Lenka ZAM8552 C OB T.J. Sokol Žamberk 11:44:00
212 2045224 Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:47:00
213 410800 Koutná Kateřina PHK9351 C OK 99 Hradec Králové 11:50:00
214 0 Vakant Vakant 11:53:00
215 0 Vakant Vakant 11:56:00
216 0 Vakant Vakant 11:59:00
217 0 Vakant Vakant 12:02:00
D35C
5.70 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
218 2060275 Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:40:00
219 9201377 Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové 10:42:00
220 2102803 Ledinská Leona DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka 10:44:00
221 515465 Myslivcová Lenka SHK7051 C OK Slavia Hradec Králové 10:46:00
222 416264 Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 10:48:00
223 2053570 Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 10:50:00
224 9940 Ticháčková Magdalena SJC7962 C Sportcentrum Jičín 10:52:00
225 2096120 Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:54:00
226 1413332 Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 10:56:00
227 9796 Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:58:00
228 410784 Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice 11:00:00
229 0 Vakant Vakant 11:02:00
230 0 Vakant Vakant 11:04:00
231 0 Vakant Vakant 11:06:00
D35D
4.10 km, 11 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232 9724 Šafářová Ivana CET8051 C TJ Loko Česká Třebová 10:01:00
233 2087670 Tichá Kateřina KOR7550 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:03:00
234 2075645 Kroupová Kateřina LPU8154 C OK Lokomotiva Pardubice 10:05:00
235 2096124 Šaldová Jana JIL7555 C OK Jilemnice 10:07:00
236 253353 Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 10:09:00
237 8968 Kubátová Dana VRL6851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:11:00
238 9979 Posoldová Eva SJC7957 C Sportcentrum Jičín 10:13:00
239 9868 Kadaňová Barbora LPU8253 C OK Lokomotiva Pardubice 10:15:00
240 2109696 Mudruňková Romana VAM7752 C OOB Vamberk 10:17:00
241 410775 Hrnčířová Lenka STH7251 C SK Studenec 10:19:00
242 7220 Černá Petra ALB7450 C OOB Albrechtice nad Orlicí 10:21:00
243 2070825 Kodytková Karolína SHK7750 C OK Slavia Hradec Králové 10:23:00
244 2070813 Štichhauerová Kateřina LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice 10:25:00
245 253377 Linková Eva STH7753 C SK Studenec 10:27:00
246 7209364 Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:29:00
247 2096144 Petrásová Simona LPU7556 C OK Lokomotiva Pardubice 10:31:00
248 2111703 Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:33:00
249 2049524 Vodičková Lenka LPU7357 C OK Lokomotiva Pardubice 10:35:00
250 9680 Rykalová Jitka VAM7251 C OOB Vamberk 10:37:00
251 2112729 Müllerová Marie KOR7650 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:39:00
252 2035734 Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 10:41:00
253 7003046 Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:43:00
254 331359 Matoušová Petra VRL7154 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:45:00
255 232605 Tichá Elena LPU8258 C OK Lokomotiva Pardubice 10:47:00
256 682611 Krunčíková Iva SHK7751 C OK Slavia Hradec Králové 10:49:00
257 425507 Mádlová Denisa BRU7550 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:51:00
258 2061852 Smisitelová Markéta KOR7452 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:53:00
259 2078500 Šedivá Petra NPA7751 C SK LOB Nová Paka 10:55:00
260 2067247 Rybínová Iva KOR7551 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:57:00
261 7204984 Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 10:59:00
262 232606 Stryková Kateřina LPU7855 C OK Lokomotiva Pardubice 11:01:00
263 2032384 Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 11:03:00
264 425562 Stará Petra VRL7354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:05:00
265 220254 Junková Petra STH7451 C SK Studenec 11:07:00
266 51469 Mikysková Ilona VAM7550 C OOB Vamberk 11:09:00
267 9541 Ropková Eva CHC7855 C K.O.B. Choceň 11:11:00
268 2061846 Langrová Lenka KOR7450 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:13:00
269 52892 Loukotová Andrea HOR7350 C TJ Jiskra Hořice 11:15:00
270 2106724 Sedláčková Petra KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:17:00
271 232635 Koutná Alena PHK7052 C OK 99 Hradec Králové 11:19:00
272 1401856 Ježková Dana SNA7850 C TJ START Náchod 11:21:00
273 0 Vakant Vakant 11:23:00
274 0 Vakant Vakant 11:25:00
275 0 Vakant Vakant 11:27:00
276 0 Vakant Vakant 11:29:00
277 0 Vakant Vakant 11:31:00
D40C
5.70 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
278 410789 Fagré Iva PHK7554 C OK 99 Hradec Králové 10:02:00
279 9977 Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín 10:04:00
280 1417264 Besedová Petra PHK7654 C OK 99 Hradec Králové 10:06:00
281 2049540 Kroniková Jana SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové 10:08:00
282 339546 Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 10:10:00
283 9431 Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 10:12:00
284 9077 Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 10:14:00
285 2025366 Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 10:16:00
286 2096130 Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 10:18:00
287 2049512 Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 10:20:00
288 2060258 Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 10:22:00
289 426370 Vojtíšková Erika LPU7651 C OK Lokomotiva Pardubice 10:24:00
290 9430 Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 10:26:00
291 887160 Brožková Květa KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí 10:28:00
292 9722 Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 10:30:00
293 0 Vakant Vakant 10:32:00
294 0 Vakant Vakant 10:34:00
295 0 Vakant Vakant 10:36:00
296 886273 Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:38:00
D45C
4.50 km, 11 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
297 7207351 Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:27:00
298 51776 Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 11:30:00
299 2049550 Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 11:33:00
300 301191 Hlaváčková Renata PHK7060 C OK 99 Hradec Králové 11:36:00
301 9201630 Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 11:39:00
302 2067950 Vlkanova Hana PHK7050 C OK 99 Hradec Králové 11:42:00
303 981805 Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:45:00
304 9122 Chmelařová Marie SHK6352 C OK Slavia Hradec Králové 11:48:00
305 0 Vakant Vakant 11:51:00
306 0 Vakant Vakant 11:54:00
D45D
3.60 km, 10 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
307 2060232 Raková Miroslava SHK7250 C OK Slavia Hradec Králové 10:02:00
308 2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 10:05:00
309 410739 Fundová Hana SHK6752 C OK Slavia Hradec Králové 10:08:00
310 9074 Kynčlová Dagmar JIL7256 C OK Jilemnice 10:11:00
311 219210 Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:14:00
312 9157 Divecká Růžena SHK6753 C OK Slavia Hradec Králové 10:17:00
313 331708 Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 10:20:00
314 2035720 Kavalírová Zuzana PHK6950 C OK 99 Hradec Králové 10:23:00
315 887923 Frömmelová Dana BRU7251 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:26:00
316 9678 Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 10:29:00
317 2017663 Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 10:32:00
318 9606 Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 10:35:00
319 49868 Macháčková Jana SHK6450 C OK Slavia Hradec Králové 10:38:00
320 425506 Kolářová Andrea BRU7151 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:41:00
321 9442 Holečková Zdeňka SHK6950 C OK Slavia Hradec Králové 10:44:00
322 8962 Vlachová Hana VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:47:00
323 2092408 Nožková Dagmar ZAM6251 C OB T.J. Sokol Žamberk 10:50:00
324 301130 Šabatová Jana SRK6853 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:53:00
325 416317 Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 10:56:00
326 8990 Hančová Hana VRL5652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:59:00
327 9032 Kalousová Dana ZAM5951 C OB T.J. Sokol Žamberk 11:02:00
328 51131 Dohnálková Jana SHK7252 C OK Slavia Hradec Králové 11:05:00
329 53569 Cabalková Ivana ZAM6351 C OB T.J. Sokol Žamberk 11:08:00
330 9251 Weisbauerová Blanka LPU6351 C OK Lokomotiva Pardubice 11:11:00
331 331561 Egrtová Jitka SHK6354 C OK Slavia Hradec Králové 11:14:00
332 416345 Machová Iveta NPA6851 C SK LOB Nová Paka 11:17:00
333 219201 Hausvaterová Marcela SHK6152 C OK Slavia Hradec Králové 11:20:00
334 9346 Kološová Jana LPU6653 C OK Lokomotiva Pardubice 11:23:00
335 9801 Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:26:00
336 0 Vakant Vakant 11:29:00
337 0 Vakant Vakant 11:32:00
338 0 Vakant Vakant 11:35:00
339 0 Vakant Vakant 11:38:00
340 0 Vakant Vakant 11:41:00
D50C
4.50 km, 11 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
341 219239 Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 10:57:00
342 2800325 Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 11:00:00
343 7203454 Novotná Iva SHK6151 C OK Slavia Hradec Králové 11:03:00
344 1416361 Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 11:06:00
345 425573 Julínková Dana LPU6555 C OK Lokomotiva Pardubice 11:09:00
346 9676 Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 11:12:00
347 9652405 Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 11:15:00
348 51751 Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 11:18:00
349 0 Vakant Vakant 11:21:00
350 0 Vakant Vakant 11:24:00
D55C
3.40 km, 12 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
351 9112 Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 10:35:00
352 253368 Panchártková Jitka PHK5951 C OK 99 Hradec Králové 10:38:00
353 2060214 Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 10:41:00
354 9031 Koblížková Hana ZAM5851 C OB T.J. Sokol Žamberk 10:44:00
355 9908 Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 10:47:00
356 9612 Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 10:50:00
357 7255 Tichá Jiřina DOB6050 C KOB Dobruška 10:53:00
358 301696 Svobodová Eva SHK5853 C OK Slavia Hradec Králové 10:56:00
359 888601 Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 10:59:00
360 7203468 Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 11:02:00
361 9897 Vychodilová Jiřina SHK5951 C OK Slavia Hradec Králové 11:05:00
362 51443 Zvěřinová Darina SNA5952 C TJ START Náchod 11:08:00
363 9118 Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 11:11:00
364 9089 Kynčlová Miroslava JIL5851 C OK Jilemnice 11:14:00
365 0 Vakant Vakant 11:17:00
366 0 Vakant Vakant 11:20:00
D60C
3.40 km, 12 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
367 2096111 Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 10:02:00
368 9290 Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 10:05:00
369 9371 Jiranová Alena PHK5351 C OK 99 Hradec Králové 10:08:00
370 9111 Filipová Dagmar SHK5651 C OK Slavia Hradec Králové 10:11:00
371 2102552 Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 10:14:00
372 2060217 Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 10:17:00
373 1006614 Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 10:20:00
374 8954 Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:23:00
375 9279 Lennerová Eva LPU5653 C OK Lokomotiva Pardubice 10:26:00
376 9107 Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 10:29:00
377 0 Vakant Vakant 10:32:00
D65C
2.90 km, 11 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
378 9033 Martincová Helena ZAM5051 C OB T.J. Sokol Žamberk 10:39:00
379 436429 Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 10:42:00
380 9539 Ehlová Iva SRK3951 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:45:00
381 9247 Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 10:48:00
382 0 Vakant Vakant 10:51:00
383 0 Vakant Vakant 10:54:00
H10N
3.50 km, 8 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
384 2049542 Kárník Štěpán LPU1002 C OK Lokomotiva Pardubice 10:03:00
385 0 Matys Eduard SHK0902 C OK Slavia Hradec Králové 10:06:00
386 2070816 Kroupa Matyáš LPU0902 C OK Lokomotiva Pardubice 10:09:00
387 2032375 Mádle Ondřej BRU0701 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:12:00
388 2113079 Čečka Matěj SHK0901 C OK Slavia Hradec Králové 10:15:00
389 2075628 Kutlvašr Vladimír VRL1002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:18:00
390 9914 Ticháček Jáchym SJC1004 C Sportcentrum Jičín 10:21:00
391 331576 Rémiš Šimon SHK0801 C OK Slavia Hradec Králové 10:24:00
392 2088214 Cach Jan LPU0805 C OK Lokomotiva Pardubice 10:27:00
393 0 Bezvoda Jakub SHK0807 C OK Slavia Hradec Králové 10:30:00
394 2060279 Novotný Vít PHK0901 C OK 99 Hradec Králové 10:33:00
395 2102077 Kejval Vojtěch SJC0902 C Sportcentrum Jičín 10:36:00
396 405983 Sychrovský Lukáš SNA0902 TJ START Náchod 10:39:00
397 2075641 Šípek Daniel LPU0806 C OK Lokomotiva Pardubice 10:42:00
398 336785 Veljačik Jonáš SCP0800 C OK Sparta Praha 10:45:00
399 2113356 Jelínek František PHK0900 C OK 99 Hradec Králové 10:48:00
400 9820 Kadaník Petr LPU0802 C OK Lokomotiva Pardubice 10:51:00
401 7756777 Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 10:54:00
402 9212 Kadaně Matěj LPU1001 C OK Lokomotiva Pardubice 10:57:00
403 1302784 Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 11:00:00
404 2053584 Posolda Tomáš SJC0803 C Sportcentrum Jičín 11:03:00
405 0 Jakubský David 6KCYY09 Neregistrovaný 11:06:00
406 2095940 Langr Matyáš KOR0800 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:09:00
407 2108905 Schejbal Matyáš LPU0710 C OK Lokomotiva Pardubice 11:12:00
408 9697 Kuczera Jonáš PHKXX07 OK 99 Hradec Králové 11:15:00
409 331276 Rémiš Štěpán SHK0802 C OK Slavia Hradec Králové 11:18:00
410 0 Pochop Václav STH0902 C SK Studenec 11:21:00
411 2115011 Vlach Antonín SJC0903 C Sportcentrum Jičín 11:24:00
412 2087655 Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:27:00
413 2115006 Pleva Stanislav SJC0805 C Sportcentrum Jičín 11:30:00
414 2057580 Vondra Matěj LTU0702 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:33:00
415 2103276 Schejbal Filip LPU0711 C OK Lokomotiva Pardubice 11:36:00
416 0 Vakant Vakant 11:39:00
417 0 Vakant Vakant 11:42:00
418 0 Vakant Vakant 11:45:00
419 0 Vakant Vakant 11:48:00
H10C
2.20 km, 7 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
420 0 Procházka Štěpán LPU0708 C OK Lokomotiva Pardubice 10:01:00
421 2082904 Kurka Antonín SHK0700 C OK Slavia Hradec Králové 10:04:00
422 8225 Kopecký Matyáš SJC0702 C Sportcentrum Jičín 10:07:00
423 8991 Kubát Vojtěch VRL0701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:10:00
424 9616 Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 10:13:00
425 2035746 Pochop Petr STH0701 C SK Studenec 10:16:00
426 2112731 Nekvapil Lukáš LPU0705 C OK Lokomotiva Pardubice 10:19:00
427 9794 Šeps Miroslav SRK0801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:22:00
428 425571 Termer Štěpán LTU0800 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:25:00
429 2114991 Švorc Petr SJC0700 C Sportcentrum Jičín 10:28:00
430 9710 Pavelec Michal NPA0801 C SK LOB Nová Paka 10:31:00
431 2088727 Horák Filip PHK0701 C OK 99 Hradec Králové 10:34:00
432 9690 Merhulík Aleš NPA0803 C SK LOB Nová Paka 10:37:00
433 2115000 Vaníček Jan SJC0705 C Sportcentrum Jičín 10:40:00
434 2103289 Kutáček Ondřej LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:43:00
435 2060299 Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:46:00
436 2096128 Třešňák Matěj JIL0701 C OK Jilemnice 10:49:00
437 2111620 Kujal Josef PHK0703 C OK 99 Hradec Králové 10:52:00
438 2025377 Kadaně Marek LPU0703 C OK Lokomotiva Pardubice 10:55:00
439 2103287 Hanák Matěj LTU0701 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:58:00
440 2115010 Pešek Ondřej SJC0802 C Sportcentrum Jičín 11:01:00
441 331689 Metelka Tomáš PHK0801 C OK 99 Hradec Králové 11:04:00
442 2115003 Haken Miroslav SJC0703 C Sportcentrum Jičín 11:07:00
443 9044 Buďárek Šimon STH0703 C SK Studenec 11:10:00
444 9951 Ticháček Jakub SJC0704 C Sportcentrum Jičín 11:13:00
445 9387 Vrábel Štěpán PHK0705 C OK 99 Hradec Králové 11:16:00
446 2102873 Kunt Martin ZAM0701 C OB T.J. Sokol Žamberk 11:19:00
447 0 Vakant Vakant 11:22:00
448 0 Vakant Vakant 11:25:00
449 0 Vakant Vakant 11:28:00
H12C
3.20 km, 8 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
450 2057590 Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:02:00
451 53225 Malý Antonín JIL0501 C OK Jilemnice 10:05:00
452 2091551 Jiroušek Dominik SRK0602 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:08:00
453 2095970 Krejčí Martin KOR0600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:11:00
454 2035735 Pompach Lukáš PHK0500 B OK 99 Hradec Králové 10:14:00
455 2091545 Vališ Vojtěch LPU0512 C OK Lokomotiva Pardubice 10:17:00
456 2087643 Ledinský Matěj DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka 10:20:00
457 2032174 Sádovský Jáchym LPU0508 C OK Lokomotiva Pardubice 10:23:00
458 7260020 Málek David PHK0504 B OK 99 Hradec Králové 10:26:00
459 9636 Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 10:29:00
460 9029 Hiller Vojtěch ZAM0501 C OB T.J. Sokol Žamberk 10:32:00
461 2112771 Lounek Vít KOR0601 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:35:00
462 232649 Čivrný Jan VRL0501 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:38:00
463 2027238 Stavrinou David SRK0506 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:41:00
464 2078481 Hanuš Filip VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:44:00
465 2056307 Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 10:47:00
466 2114996 Novotný Kamil SJC0600 C Sportcentrum Jičín 10:50:00
467 425589 Morávek Martin SRK0503 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:53:00
468 2045219 Šípek Ondřej LPU0505 B OK Lokomotiva Pardubice 10:56:00
469 2025360 Šimerda Václav SRK0605 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:59:00
470 2114992 Vlach František SJC0603 C Sportcentrum Jičín 11:02:00
471 2082901 Kurka Jaroslav SHK0501 C OK Slavia Hradec Králové 11:05:00
472 2035729 Štichhauer Adam LPU0603 C OK Lokomotiva Pardubice 11:08:00
473 425563 Votoček Michal JIL0601 C OK Jilemnice 11:11:00
474 2080972 Čermák Martin PHK0502 C OK 99 Hradec Králové 11:14:00
475 9702 Pavelec Matěj NPA0501 B SK LOB Nová Paka 11:17:00
476 2073754 Hlaváček Pavel PHK0601 C OK 99 Hradec Králové 11:20:00
477 2027229 Šeps Daniel SRK0504 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:23:00
478 2085645 Stohanzl Patrik LPU0510 C OK Lokomotiva Pardubice 11:26:00
479 2060236 Hájek Dominik CET0601 C TJ Loko Česká Třebová 11:29:00
480 2070824 Novotný Lukáš PHK0505 B OK 99 Hradec Králové 11:32:00
481 0 Vakant Vakant 11:35:00
482 0 Vakant Vakant 11:38:00
483 0 Vakant Vakant 11:41:00
H12D
2.60 km, 9 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
484 0 Starý Martin LPU0503 C OK Lokomotiva Pardubice 10:03:00
485 426332 Fajfr Marek ZAM0602 C OB T.J. Sokol Žamberk 10:06:00
486 0 Horkel Antonín LPU0610 C OK Lokomotiva Pardubice 10:09:00
487 0 Černý Jáchym SHK0604 C OK Slavia Hradec Králové 10:12:00
488 1398978 Vicenec Martin ZAM0601 C OB T.J. Sokol Žamberk 10:15:00
489 330520 Horáček Dominik STH0600 C SK Studenec 10:18:00
490 9036 Bečka Bartoloměj ZAM0503 C OB T.J. Sokol Žamberk 10:21:00
491 232911 Štangler Jiří CHC0602 C K.O.B. Choceň 10:24:00
492 2056289 Lesák Lukáš ZAM0502 C OB T.J. Sokol Žamberk 10:27:00
493 0 Matys Richard SHK0602 C OK Slavia Hradec Králové 10:30:00
494 2053567 Adamec Matěj ZAM0603 C OB T.J. Sokol Žamberk 10:33:00
495 9233 Hostinský Matěj LPU0604 C OK Lokomotiva Pardubice 10:36:00
496 2008986 Jiřička Martin STH0503 C SK Studenec 10:39:00
497 2106740 Sedláček David KOR0502 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:42:00
498 232905 Jirout Jan CHC0601 C K.O.B. Choceň 10:45:00
499 303928 Planík Martin STH0601 C SK Studenec 10:48:00
500 2112730 Porkert Jiří SHK0506 C OK Slavia Hradec Králové 10:51:00
501 2104603 Čihák Jan HOR0601 C TJ Jiskra Hořice 10:54:00
502 2103752 Kučík Jakub KUO KOB Ústí nad Orlicí 10:57:00
503 2103270 Flos Tomáš LPU0633 C OK Lokomotiva Pardubice 11:00:00
504 2032388 Meier Jakub BRU0501 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 11:03:00
505 2075618 Dvořák Vojtěch LPU0506 C OK Lokomotiva Pardubice 11:06:00
506 0 Vakant Vakant 11:09:00
507 0 Vakant Vakant 11:12:00
508 0 Vakant Vakant 11:15:00
509 0 Vakant Vakant 11:18:00
H14C
4.80 km, 11 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
510 2057588 Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:01:00
511 2045238 Juška Jiří LPU0304 C OK Lokomotiva Pardubice 10:03:00
512 2057587 Šedivka Pavel LTU0401 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:05:00
513 2102540 Schneidewind Richard HOR0404 C TJ Jiskra Hořice 10:07:00
514 2057589 Pirožek Vojtěch LTU0400 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:09:00
515 2027201 Šípek Stanislav SRK0304 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:11:00
516 53224 Malý Evžen ml. JIL0301 C OK Jilemnice 10:13:00
517 2096140 Novák Adam LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice 10:15:00
518 7206348 Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 10:17:00
519 232602 Fejfar Lukáš LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice 10:19:00
520 2102074 Růžička Jan SJC0406 B Sportcentrum Jičín 10:21:00
521 9688 Choutka Matěj NPA0402 B SK LOB Nová Paka 10:23:00
522 2088201 Fábera David SHK0305 A OK Slavia Hradec Králové 10:25:00
523 2095937 Langr Jakub KOR0401 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:27:00
524 2049536 Kolátor Vojtěch HOR0402 C TJ Jiskra Hořice 10:29:00
525 2102081 Filsak Rafael SJC0301 C Sportcentrum Jičín 10:31:00
526 7200597 Kolář Šimon SHK0405 B OK Slavia Hradec Králové 10:33:00
527 2073740 Neumann Matěj PHK0400 B OK 99 Hradec Králové 10:35:00
528 1400421 Dohnálek Tomáš SHK0403 B OK Slavia Hradec Králové 10:37:00
529 2032387 Rusin Vojtěch BRU0301 B Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:39:00
530 2073723 Černík Adam SHK0404 B OK Slavia Hradec Králové 10:41:00
531 2102818 Kunt Stanislav ZAM0401 C OB T.J. Sokol Žamberk 10:43:00
532 682336 Chaloupský Jakub PHK0302 A OK 99 Hradec Králové 10:45:00
533 7200595 Waněk Hubert LPU0309 B OK Lokomotiva Pardubice 10:47:00
534 2073745 Kodytek Adam SHK0402 B OK Slavia Hradec Králové 10:49:00
535 9693 Novák Stanislav NPA0404 B SK LOB Nová Paka 10:51:00
536 2103297 Holman Antonín HOR0405 C TJ Jiskra Hořice 10:53:00
537 2114995 Tměj Adam SJC0407 C Sportcentrum Jičín 10:55:00
538 2088183 Procinger Jakub VRL0305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:57:00
539 2073716 Bolehovský Daniel VSP0508 B USK Praha 10:59:00
540 2053544 Tesař Zdeněk SJC0401 B Sportcentrum Jičín 11:01:00
541 2091541 Flegl Martin SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:03:00
542 9102564 Štichhauer Daniel LPU0405 B OK Lokomotiva Pardubice 11:05:00
543 9560 Šimek Jakub CHC0303 C K.O.B. Choceň 11:07:00
544 2070815 Haas Filip LPU0401 B OK Lokomotiva Pardubice 11:09:00
545 8636759 Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:11:00
546 9201683 Krpata Michal LPU0403 B OK Lokomotiva Pardubice 11:13:00
547 0 Vakant Vakant 11:15:00
548 0 Vakant Vakant 11:17:00
549 0 Vakant Vakant 11:19:00
550 0 Vakant Vakant 11:21:00
551 0 Vakant Vakant 11:23:00
H14D
3.60 km, 9 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
552 9553 Marhold Stanislav CHC0402 C K.O.B. Choceň 10:03:00
553 2011798 Mádle Kryštof BRU0400 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:06:00
554 2096135 Kaška Jan ZAM0301 C OB T.J. Sokol Žamberk 10:09:00
555 2113098 Dvořáček Filip LPU0420 C OK Lokomotiva Pardubice 10:12:00
556 2108890 Tobolka Jiří HOR0403 C TJ Jiskra Hořice 10:15:00
557 0 Váňa Vojtěch LPU0312 C OK Lokomotiva Pardubice 10:18:00
558 2087702 Hájek Matěj VRL0402 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:21:00
559 2049547 Kuhn Vojtěch LPU0404 C OK Lokomotiva Pardubice 10:24:00
560 2083389 Müller Matěj KOR0302 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:27:00
561 425575 Mühlbach Ivo STH0401 C SK Studenec 10:30:00
562 2051521 Hladký Filip KOR0300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:33:00
563 0 Jakubský Adam 6KCXX04 Neregistrovaný 10:36:00
H16C
6.70 km, 12 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
564 9990101 Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 10:15:00
565 2078455 Gottstein Jonáš JIL0107 B OK Jilemnice 10:18:00
566 2070826 Šabata Radek SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:21:00
567 7201763 Štefan Vít STH0202 A SK Studenec 10:24:00
568 2091559 Vališ Jan LPU0210 C OK Lokomotiva Pardubice 10:27:00
569 7260006 Mejsnar Jaroslav VRL0202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:30:00
570 9967 Poláček Radim PHK0201 C OK 99 Hradec Králové 10:33:00
571 425565 Krampera Tomáš VRL0103 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:36:00
572 4768 Vaňura Vít HOR0203 C TJ Jiskra Hořice 10:39:00
573 601169 Bolehovský Michal VSP0202 B USK Praha 10:42:00
574 2009000 Synek Vladislav STH0207 C SK Studenec 10:45:00
575 2073749 Vlastník Matouš JIL0201 B OK Jilemnice 10:48:00
576 2108919 Jošt Jakub LPU0213 C OK Lokomotiva Pardubice 10:51:00
577 9569 Jirout Matěj CHC0201 C K.O.B. Choceň 10:54:00
578 2075607 Krsek Šimon ZAM0204 C OB T.J. Sokol Žamberk 10:57:00
579 2051522 Koditek Jonáš KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí 11:00:00
580 7206528 Dostál Jakub VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:03:00
581 2025353 Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 11:06:00
582 9017 Rusz Rostislav KUN0101 C TJ Sokol Kunvald 11:09:00
583 7200907 Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 11:12:00
584 7207030 Porkert Jan SHK0100 B OK Slavia Hradec Králové 11:15:00
585 7204987 Link Lukáš STH0205 A SK Studenec 11:18:00
586 2095969 Krejčí Milan KOR0201 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:21:00
587 2035716 Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 11:24:00
588 7839783 Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 11:27:00
589 405991 Locker Daniel SRK0200 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:30:00
590 9695 Satranský Martin NPA0201 C SK LOB Nová Paka 11:33:00
591 7207505 Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 11:36:00
592 2102858 Kroutil Jan KUO0202 C KOB Ústí nad Orlicí 11:39:00
593 8629818 Moravec Jan ZAM0205 C OB T.J. Sokol Žamberk 11:42:00
594 7208077 Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 11:45:00
595 682693 Paleček Ondřej SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:48:00
596 2082910 Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:51:00
597 0 Vakant Vakant 11:54:00
598 0 Vakant Vakant 11:57:00
599 0 Vakant Vakant 12:00:00
600 0 Vakant Vakant 12:03:00
601 0 Vakant Vakant 12:06:00
H18C
7.60 km, 14 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
602 7209353 Jiran Miloš VRL9904 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:39:00
603 425529 Ježek Vít JIL9903 C OK Jilemnice 10:42:00
604 920657 Skalický Johan KUO9901 B KOB Ústí nad Orlicí 10:45:00
605 2060257 Vlastník Šimon JIL9904 B OK Jilemnice 10:48:00
606 2035744 Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 10:51:00
607 7202872 Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 10:54:00
608 1413977 Samek Tomáš PHK0001 A OK 99 Hradec Králové 10:57:00
609 7205561 Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:00:00
610 7207506 Vydra Martin STH9902 B SK Studenec 11:03:00
611 2113092 Nejman Marek PHK0002 C OK 99 Hradec Králové 11:06:00
612 1400449 Sourada Tomáš ZAM9902 C OB T.J. Sokol Žamberk 11:09:00
613 2032372 Jansa Radek BRU0002 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 11:12:00
614 2058526 Friml Dominik ZAM9901 C OB T.J. Sokol Žamberk 11:15:00
615 7207061 Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 11:18:00
616 339555 Kubát Tomáš VRL0001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:21:00
617 2070827 Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 11:24:00
618 7300181 Tichý Radomír SHK0000 A OK Slavia Hradec Králové 11:27:00
619 0 Vakant Vakant 11:30:00
H20C
8.30 km, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
620 331426 Kalenský Aleš STH9801 B SK Studenec 11:37:00
621 9464 Faltejsek Jan PHK9802 B OK 99 Hradec Králové 11:40:00
622 980351 Paukert Lukáš KUO9801 A KOB Ústí nad Orlicí 11:43:00
623 0 Vakant Vakant 11:46:00
624 0 Vakant Vakant 11:49:00
625 0 Vakant Vakant 11:52:00
H21C
10.90 km, 18 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
626 2027232 Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 10:01:00
627 9410 Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 10:04:00
628 9193 Šabatka Jan SHK9001 C OK Slavia Hradec Králové 10:07:00
629 2025343 Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 10:10:00
630 9867 Macl Jan LPU9102 C OK Lokomotiva Pardubice 10:13:00
631 682691 Krunčík Pavel SRK8501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:16:00
632 7202867 Petras Tomáš VAM8801 C OOB Vamberk 10:19:00
633 7213 Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 10:22:00
634 1417129 Důrek Milan SHK9100 C OK Slavia Hradec Králové 10:25:00
635 2025363 Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 10:28:00
636 51980 Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 10:31:00
637 7208 Kadečka Petr ALB8400 C OOB Albrechtice nad Orlicí 10:34:00
638 2033639 Kolář Radek BRU6901 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:37:00
639 9983 Šmejc Jakub SJC9401 C Sportcentrum Jičín 10:40:00
640 515162 Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 10:43:00
641 9965 Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 10:46:00
642 9040 Lesák Jakub ZAM9603 C OB T.J. Sokol Žamberk 10:49:00
643 7207342 Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:52:00
644 2085646 Lauterbach David ZAM9801 B OB T.J. Sokol Žamberk 10:55:00
645 7204488 Bolehovský Pavel EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha 10:58:00
646 9626 Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 11:01:00
647 52475 Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 11:04:00
648 7203457 Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 11:07:00
649 515420 Losman Petr PHK7901 R OK 99 Hradec Králové 11:10:00
650 1403417 Lenner Miroslav LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice 11:13:00
651 446371 Kučera Michal STH9201 C SK Studenec 11:16:00
652 1400447 Jurica Jan LPU9611 C OK Lokomotiva Pardubice 11:19:00
653 2053542 Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 11:22:00
654 9797 Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 11:25:00
655 9007701 Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 11:28:00
656 0 Vakant Vakant 11:31:00
657 0 Vakant Vakant 11:34:00
658 0 Vakant Vakant 11:37:00
659 0 Vakant Vakant 11:40:00
660 0 Vakant Vakant 11:43:00
661 0 Vakant Vakant 11:46:00
H21D
7.60 km, 14 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
662 7218 Sojka Lukáš ALB8500 C OOB Albrechtice nad Orlicí 11:31:00
663 682669 Nymsa Zdeněk TYN8502 C OOB SK Týniště nad Orlicí 11:34:00
664 9630 Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 11:37:00
665 2083373 Andrš Petr ZAM8401 C OB T.J. Sokol Žamberk 11:40:00
666 2079499 Kutílek Jakub LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice 11:43:00
667 7207613 Janeček Tomáš PHK9205 C OK 99 Hradec Králové 11:46:00
668 1409872 Křenek Tomáš LLI8300 C TJ Loko Liberec 11:49:00
669 7203456 Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 11:52:00
670 339560 Růžička Karel PHKXXXX OK 99 Hradec Králové 11:55:00
671 7207701 Zahradník Jakub SJC8604 C Sportcentrum Jičín 11:58:00
672 0 Vakant Vakant 12:01:00
673 0 Vakant Vakant 12:04:00
H35C
8.30 km, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
674 2070817 Ježek Vladimír LPU7311 C OK Lokomotiva Pardubice 10:45:00
675 9090 Junek Petr STH7801 C SK Studenec 10:47:00
676 2060233 Vrbata Michal VRL7507 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:49:00
677 9521 Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:51:00
678 9101116 Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 10:53:00
679 980350 Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 10:55:00
680 9127 Myslivec Tomáš SHK7002 C OK Slavia Hradec Králové 10:57:00
681 9550 Korbel Michal CHC7703 C K.O.B. Choceň 10:59:00
682 2096239 Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:01:00
683 301648 Hausvater Karel SHK5801 C OK Slavia Hradec Králové 11:03:00
684 2087675 Ledinský Martin DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka 11:05:00
685 301106 Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:07:00
686 9269 Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 11:09:00
687 7204489 Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:11:00
688 7003026 Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 11:13:00
689 9282 Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 11:15:00
690 9111166 Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 11:17:00
691 2025376 Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 11:19:00
692 425502 Kolář Zdeněk BRU7101 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 11:21:00
693 0 Vakant Vakant 11:23:00
694 0 Vakant Vakant 11:25:00
695 0 Vakant Vakant 11:27:00
696 0 Vakant Vakant 11:29:00
697 2060238 Macek Martin SNA7106 C TJ START Náchod 11:31:00
698 1700083 Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 11:33:00
699 2017664 Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:35:00
H35D
5.40 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
700 2032180 Puš Roman STH7501 C SK Studenec 10:01:00
701 51102 Koutný Pavel PHK7108 C OK 99 Hradec Králové 10:04:00
702 9201841 Kárník Jan LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice 10:07:00
703 1413331 Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 10:10:00
704 1398999 Kronika Miroslav 22C7100 www.SPORTeM.info 10:13:00
705 2091536 Příkazský Jakub PHK8000 C OK 99 Hradec Králové 10:16:00
706 2108901 Macháček Lubomír LPU7515 C OK Lokomotiva Pardubice 10:19:00
707 2111605 Daněk Petr TYN7900 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:22:00
708 1421292 Kunt Stanislav ZAM7401 C OB T.J. Sokol Žamberk 10:25:00
709 2111719 Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:28:00
710 253351 Nekvapil Ondřej LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice 10:31:00
711 2032374 Mádle Miroslav BRU7600 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:34:00
712 49698 Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:37:00
713 2033634 Meier Jiří BRU7400 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:40:00
714 2025375 Kadaník Libor PHK7204 C OK 99 Hradec Králové 10:43:00
715 2081390 Trlida Vratislav LPU7516 C OK Lokomotiva Pardubice 10:46:00
716 2088213 Podlešák Marek PHK7802 C OK 99 Hradec Králové 10:49:00
717 2095967 Krejčí Milan KOR7400 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:52:00
718 1413338 Dostál Dalibor VRL7308 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:55:00
719 2113094 Šedivý Josef NPA8003 C SK LOB Nová Paka 10:58:00
720 2103261 Stohanzl Jan LPU7600 C OK Lokomotiva Pardubice 11:01:00
721 2027228 Stavrinou Marios SRK7901 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:04:00
722 232903 Šimek Jiří CHC7901 C K.O.B. Choceň 11:07:00
723 2053586 Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 11:10:00
724 2027249 Hanl Vratislav SRK7402 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:13:00
725 9010 Vojtěch Libor HOR7303 C TJ Jiskra Hořice 11:16:00
726 2049548 Kuhn Jiří LPU7718 C OK Lokomotiva Pardubice 11:19:00
727 9852 Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 11:22:00
728 2060298 Hladký Tomáš KOR7600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:25:00
729 2070819 Kroupa Jan LPU8103 C OK Lokomotiva Pardubice 11:28:00
730 232633 Śafář Miroslav CET7001 C TJ Loko Česká Třebová 11:31:00
731 0 Vakant Vakant 11:34:00
732 0 Vakant Vakant 11:37:00
733 0 Vakant Vakant 11:40:00
734 0 Vakant Vakant 11:43:00
735 0 Vakant Vakant 11:46:00
H40C
8.30 km, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
736 8973 Wohanka Petr VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:01:00
737 2045236 Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 10:03:00
738 2049538 Műller Kamil TYN7500 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:05:00
739 9101117 Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 10:07:00
740 9067 Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 10:09:00
741 2049537 Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 10:11:00
742 682098 Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 10:13:00
743 2032382 Volák Pavel BRU7001 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:15:00
744 7203467 Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 10:17:00
745 7756 Čečka Jiří SHK7600 C OK Slavia Hradec Králové 10:19:00
746 2011854 Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 10:21:00
747 9134 Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 10:23:00
748 2115004 Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín 10:25:00
749 2032383 Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:27:00
750 2049533 Froš Štěpán LPU7309 C OK Lokomotiva Pardubice 10:29:00
751 2080850 Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:31:00
752 2053543 Tesař Zdeněk SJC7401 C Sportcentrum Jičín 10:33:00
753 2049532 Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 10:35:00
754 7090873 Kejval Jaromír SJC7300 C Sportcentrum Jičín 10:37:00
755 0 Vakant Vakant 10:39:00
756 0 Vakant Vakant 10:41:00
757 0 Vakant Vakant 10:43:00
H45C
6.50 km, 12 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
758 53428 Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:02:00
759 9395 Háp Pavel PHK7101 C OK 99 Hradec Králové 11:04:00
760 2800319 Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 11:06:00
761 2017671 Faltejsek Pavel PHK7003 C OK 99 Hradec Králové 11:08:00
762 9014 Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 11:10:00
763 2073747 Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:12:00
764 2078489 Červinka Jiří VRL7001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:14:00
765 553452 Souček Karel SHK6601 C OK Slavia Hradec Králové 11:16:00
766 336717 Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 11:18:00
767 9151 Chmelař Pavel SHK6402 C OK Slavia Hradec Králové 11:20:00
768 9069 Votoček Tomáš JIL7041 C OK Jilemnice 11:22:00
769 301158 Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:24:00
770 9232 Dvořák Luboš LPU6801 C OK Lokomotiva Pardubice 11:26:00
771 2058529 Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 11:28:00
772 2017669 Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 11:30:00
773 682359 Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 11:32:00
774 2060259 Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 11:34:00
775 2091562 Vališ Jan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 11:36:00
776 2070821 Cichý David PHK7001 C OK 99 Hradec Králové 11:38:00
777 0 Vakant Vakant 11:40:00
778 0 Vakant Vakant 11:42:00
779 0 Vakant Vakant 11:44:00
H45D
4.90 km, 12 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
780 9916 Řehák Pavel SJC6001 C Sportcentrum Jičín 10:01:00
781 682602 Věříš Jan LPU7103 C OK Lokomotiva Pardubice 10:04:00
782 410744 Funda Michal SHK6403 C OK Slavia Hradec Králové 10:07:00
783 49414 Gernert Alan JIL7001 C OK Jilemnice 10:10:00
784 232953 Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 10:13:00
785 2083387 Lounek Jaroslav KOR6901 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:16:00
786 416261 Hnyk Petr SNA5701 C TJ START Náchod 10:19:00
787 2035741 Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 10:22:00
788 9671 Rykala Karel VAM6401 C OOB Vamberk 10:25:00
789 2103291 Rémiš Jaromír SHK7200 C OK Slavia Hradec Králové 10:28:00
790 9629 Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 10:31:00
791 1413336 Porkert Jan SHKXXX6 OK Slavia Hradec Králové 10:34:00
792 2060272 Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 10:37:00
793 7203333 Novotný Pavel SHK6104 C OK Slavia Hradec Králové 10:40:00
794 9555 Semrád Pavel CHC6602 C K.O.B. Choceň 10:43:00
795 1400450 Dohnálek Pavel SHK7100 C OK Slavia Hradec Králové 10:46:00
796 9790 Novák Jiří VAM6301 C OOB Vamberk 10:49:00
797 9158 Svoboda Miloslav SHK5901 C OK Slavia Hradec Králové 10:52:00
798 9558 Marhold Stanislav CHC6603 C K.O.B. Choceň 10:55:00
799 51182 Vychodil Tomáš SHK6301 C OK Slavia Hradec Králové 10:58:00
800 7208208 Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 11:01:00
801 9684 Mikyska Alan VAM7149 C OOB Vamberk 11:04:00
802 2032371 Ptáček Miloš BRU7000 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 11:07:00
803 2106728 Vach Vladimír KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:10:00
804 2113495 Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 11:13:00
805 9120 Divecký Josef SHK6102 C OK Slavia Hradec Králové 11:16:00
806 2033633 Frömmel Miroslav BRU6902 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 11:19:00
807 2085650 Širůček Jaromír SHK6200 C OK Slavia Hradec Králové 11:22:00
808 2087718 Vaňura Tomáš HOR6800 C TJ Jiskra Hořice 11:25:00
809 9749 Falta Jiří HOS6201 C TJ Tatran Hostinné 11:28:00
810 425579 Šabata Milan SRK6901 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:31:00
811 9327 Cinkan Zdeněk LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice 11:34:00
812 425598 Rusz Roman KUN7201 C TJ Sokol Kunvald 11:37:00
813 51777 Beseda Pavel CHT6910 C OOB SK Chrast 11:40:00
814 0 Vakant Vakant 11:43:00
815 0 Vakant Vakant 11:46:00
816 0 Vakant Vakant 11:49:00
817 0 Vakant Vakant 11:52:00
H50C
6.50 km, 12 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
818 253352 Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 10:36:00
819 995887 Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:38:00
820 51752 Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 10:40:00
821 336760 Růžička Ivan PHK6702 C OK 99 Hradec Králové 10:42:00
822 995825 Jakeš Josef TYN6501 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:44:00
823 2059745 Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 10:46:00
824 8977 Kubát Miroslav VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:48:00
825 9552 Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň 10:50:00
826 9005 Starý Pavel VRL6301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:52:00
827 9561 Půlpán Roman CHC6501 C K.O.B. Choceň 10:54:00
828 2032106 Vávra Radek HOR6301 C TJ Jiskra Hořice 10:56:00
829 0 Vakant Vakant 10:58:00
830 0 Vakant Vakant 11:00:00
H55C
5.10 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
831 9087 Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice 10:30:00
832 7209277 Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 10:32:00
833 7224 Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 10:34:00
834 410797 Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 10:36:00
835 2085624 Andrš Milan ZAM5801 C OB T.J. Sokol Žamberk 10:38:00
836 9899 Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 10:40:00
837 232634 Fikejs Vladimír ZAM5702 C OB T.J. Sokol Žamberk 10:42:00
838 9071 Král Martin JIL6101 C OK Jilemnice 10:44:00
839 2059741 Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 10:46:00
840 2060235 Chládek Josef ZAM5901 C OB T.J. Sokol Žamberk 10:48:00
841 9774 Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 10:50:00
842 9907 Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 10:52:00
843 9533 Pohl Zdeněk SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:54:00
844 301183 Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 10:56:00
845 9581 Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk 10:58:00
846 49629 Vízek Luděk SHK6001 C OK Slavia Hradec Králové 11:00:00
847 9573 Janeba Petr CHC6001 C K.O.B. Choceň 11:02:00
848 8996 Hanč Pavel VRL5601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:04:00
849 0 Vakant Vakant 11:06:00
850 0 Vakant Vakant 11:08:00
851 0 Vakant Vakant 11:10:00
852 0 Vakant Vakant 11:12:00
H55D
4.50 km, 11 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
853 2075604 Dvořák Vladimír LPU6004 C OK Lokomotiva Pardubice 10:02:00
854 9070 Malý Evžen JIL6102 C OK Jilemnice 10:04:00
855 301633 Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 10:06:00
856 9115 Šabatka Petr SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové 10:08:00
857 7202881 Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 10:10:00
858 682091 Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 10:12:00
859 2088189 Čermák Libor PHK5600 C OK 99 Hradec Králové 10:14:00
860 9200530 Junek Petr STH5501 C SK Studenec 10:16:00
861 9731 Beňo Miroslav TYN5301 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:18:00
862 301188 Lulay Miloš LPU5502 C OK Lokomotiva Pardubice 10:20:00
863 9457 Vykysalý Miroslav PHK5902 C OK 99 Hradec Králové 10:22:00
864 7207852 Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 10:24:00
865 2109763 Pross Josef KOR6100 OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:26:00
866 9256 Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 10:28:00
867 0 Vakant Vakant 10:30:00
868 0 Vakant Vakant 10:32:00
869 0 Vakant Vakant 10:34:00
H60C
5.10 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
870 2058468 Filip Aleš SHK5501 C OK Slavia Hradec Králové 10:02:00
871 9215 Mrštík Václav LPU5002 C OK Lokomotiva Pardubice 10:04:00
872 2102525 Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 10:06:00
873 9234 Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 10:08:00
874 7243 Tůma Miloš DOB5600 C KOB Dobruška 10:10:00
875 9646 Kalibán Pavel SNA5649 C TJ START Náchod 10:12:00
876 9301 Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 10:14:00
877 2112740 Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 10:16:00
878 9667 Kotlář Vladimír VAM5401 C OOB Vamberk 10:18:00
879 51105 Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 10:20:00
880 7227 Tichý Boris DOB5500 C KOB Dobruška 10:22:00
881 0 Vakant Vakant 10:24:00
882 0 Vakant Vakant 10:26:00
883 0 Vakant Vakant 10:28:00
H65C
4.00 km, 10 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
884 7204482 Sponar Jan TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno 10:34:00
885 2096237 Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:37:00
886 9257 Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 10:40:00
887 9798 Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:43:00
888 9260 Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 10:46:00
889 9038 Šponar Josef ZAM4701 C OB T.J. Sokol Žamberk 10:49:00
890 9818 Stárek Jiří SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:52:00
891 7208201 Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 10:55:00
892 2085582 Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 10:58:00
893 9948 Bílek Vratislav SJC4801 C Sportcentrum Jičín 11:01:00
894 2096242 Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:04:00
895 2060215 Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 11:07:00
896 9104 Fejlek Vojtěch SHK5202 C OK Slavia Hradec Králové 11:10:00
897 9039 Tobiška Václav ZAM4401 C OB T.J. Sokol Žamberk 11:13:00
898 0 Vakant Vakant 11:16:00
H70C
4.00 km, 10 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
899 9610 Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 10:01:00
900 9455 Vykysalý František PHK3002 C OK 99 Hradec Králové 10:04:00
901 9066 Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 10:07:00
902 9422 Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 10:10:00
903 9554 Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 10:13:00
904 9334 Čepelka Petr LPU4701 C OK Lokomotiva Pardubice 10:16:00
905 52647 Wenke Josef SRK4703 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:19:00
906 9005137 Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 10:22:00
907 9005225 Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 10:25:00
908 0 Vakant Vakant 10:28:00
909 0 Vakant Vakant 10:31:00
HDR
3.50 km, 7 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
926 0 Jakubská Lucie 6KCZZ12 Neregistrovaný 10:00:00
970 0 Vakant Vakant 10:00:00
930 405984 Sychrovská Klára SNA0551 TJ START Náchod 10:00:00
929 2083380 Langrová Tereza KOR1250 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
914 2102799 Zahradník Václav SJC1200 C Sportcentrum Jičín 10:00:00
913 9687 Pavelec Daniel NPA1101 C SK LOB Nová Paka 10:00:00
932 416296 Daněk Tomáš TYN0900 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:00:00
931 9725 Šafář Jakub CET1103 C TJ Loko Česká Třebová 10:00:00
928 2085590 Macková Šárka SNA0850 C TJ START Náchod 10:00:00
933 2112768 Macek Vojtěch SNA0901 C TJ START Náchod 10:00:00
967 0 Vakant Vakant 10:00:00
958 0 Vakant Vakant 10:00:00
965 0 Vakant Vakant 10:00:00
959 0 Vakant Vakant 10:00:00
925 29746 Fagre Julia PHK OK 99 Hradec Králové 10:00:00
962 0 Vakant Vakant 10:00:00
963 0 Vakant Vakant 10:00:00
966 0 Vakant Vakant 10:00:00
964 0 Vakant Vakant 10:00:00
976 0 Vakant Vakant 10:00:00
974 0 Vakant Vakant 10:00:00
968 0 Vakant Vakant 10:00:00
975 0 Vakant Vakant 10:00:00
960 0 Vakant Vakant 10:00:00
961 0 Vakant Vakant 10:00:00
972 0 Vakant Vakant 10:00:00
973 0 Vakant Vakant 10:00:00
915 253113 Sychrovský Tomáš SNA1102 TJ START Náchod 10:00:00
938 425538 Suchardová Ella JIL0951 C OK Jilemnice 10:00:00
937 0 Lapáčková Šárka SHKXXX9 OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
934 0 Wohanková Michaela VRL1151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:00:00
939 0 Wohanka Jakub VRL1301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:00:00
952 0 Čížková Alena SHK0851 C OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
957 0 Tomášová Petra SRK1111 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:00:00
954 0 Elen Bezvodová SHKXXX7 OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
953 301624 Nekvapil Oskar SHKXXX4 OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
940 2080830 Šíma Antonín SRK1001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:00:00
945 232884 Besedová Magdaléna CHT1251 C OOB SK Chrast 10:00:00
942 2059756 Kunart Lukáš PHK1010 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
941 9672 Netopilová Simona VAM0950 C OOB Vamberk 10:00:00
936 2011867 Hladká Emma KOR1350 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
935 7202572 Junek Kryštof STH1201 C SK Studenec 10:00:00
944 0 Nymsa Matyáš TYN1300 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:00:00
943 0 Nymsová Marie Ema TYN1350 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:00:00
956 0 Tomášová Majda SRK1112 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:00:00
921 9281 Stohanzlová Vilma LPU1551 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
920 9333 Stryková Johana LPU1151 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
917 2075642 Kroupová Anna LPU1154 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
916 2049515 Nekvapilová Zuzana LPU1159 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
911 9593 Svejštil Martin ZAM1001 OB T.J. Sokol Žamberk 10:00:00
910 2060239 Müllerová Kateřina TYN0750 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:00:00
919 425505 Jansová Lenka BRU1050 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:00:00
912 2011812 Pelán Vojtěch BRU0000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:00:00
947 2070814 Kuhnová Šárka LPU1290 OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
946 0 Brychta František LPU0904 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
955 9000 Polák Vlastimil VRL1001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:00:00
948 0 Poláková Gabriela VRL1351 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:00:00
949 2082906 Juška Vojtěch LPU1003 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
918 920672 Kárníková Alžběta LPU1354 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
951 0 Brychtová Karolína LPU1158 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
950 2045243 Dvořáková Marie LPU1452 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
922 0 Burdová Anna TYN0550 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:00:00
927 0 Vrbata Michal VRL0603 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:00:00
924 9022 Ruszová Svatava KUN0751 C TJ Sokol Kunvald 10:00:00
923 0 Burda Vojtěch TYN0700 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:00:00
971 0 Vakant Vakant 10:00:00
969 0 Vakant Vakant 10:00:00
P
2.70 km, 10 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1048 0 Vakant Vakant 10:00:00
1047 0 Vakant Vakant 10:00:00
1055 0 Vakant Vakant 10:00:00
1054 0 Vakant Vakant 10:00:00
1056 0 Vakant Vakant 10:00:00
1035 0 Vakant Vakant 10:00:00
1020 0 Vakant Vakant 10:00:00
1050 0 Vakant Vakant 10:00:00
1049 0 Vakant Vakant 10:00:00
1051 0 Vakant Vakant 10:00:00
1036 0 Vakant Vakant 10:00:00
1038 0 Vakant Vakant 10:00:00
1037 0 Vakant Vakant 10:00:00
1045 0 Vakant Vakant 10:00:00
1044 0 Vakant Vakant 10:00:00
1053 0 Vakant Vakant 10:00:00
1052 0 Vakant Vakant 10:00:00
1046 0 Vakant Vakant 10:00:00
1040 0 Vakant Vakant 10:00:00
1039 0 Vakant Vakant 10:00:00
1034 0 Vakant Vakant 10:00:00
1033 0 Vakant Vakant 10:00:00
1032 0 Vakant Vakant 10:00:00
1031 0 Vakant Vakant 10:00:00
1030 0 Vakant Vakant 10:00:00
1029 0 Vakant Vakant 10:00:00
1028 0 Vakant Vakant 10:00:00
1027 0 Vakant Vakant 10:00:00
1026 0 Vakant Vakant 10:00:00
1025 0 Vakant Vakant 10:00:00
1022 0 Vakant Vakant 10:00:00
1015 0 Vakant Vakant 10:00:00
1023 0 Vakant Vakant 10:00:00
1019 0 Vakant Vakant 10:00:00
1021 0 Vakant Vakant 10:00:00
1017 0 Vakant Vakant 10:00:00
1024 0 Vakant Vakant 10:00:00
1018 0 Vakant Vakant 10:00:00
1014 0 Vakant Vakant 10:00:00
1016 0 Vakant Vakant 10:00:00
1009 2095932 Růžička Daniel KOR9000 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
1006 336724 Moravcová Denisa PHKYYYY OK 99 Hradec Králové 10:00:00
1012 2087632 Hammová Dita KOR7050 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
1010 2078480 Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:00:00
1013 682628 Krunčíková Kateřina SRK8751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:00:00
995 9840 Neškrabalová Daniela SHK9950 C OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
983 2049556 Holeček Petr SHK5900 C OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
1007 0 Lapáčková Soňa SHKXXX8 OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
1005 49700 Kašpar Michal TYN9502 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:00:00
1008 425552 Wohanková Kateřina VRL7955 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:00:00
1003 2091518 Dusílková Marie SRK5752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:00:00
1000 0 Štěpová Věra 3IX8850 Zelenkovi 10:00:00
1004 426380 Třešňáková Blanka JIL7051 C OK Jilemnice 10:00:00
1002 51991 Kovačičová Ivona OSN6850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:00:00
1001 2096118 Třešňák Miloš JIL6902 C OK Jilemnice 10:00:00
998 888623 Ulahelová Jana LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:00:00
1011 2080989 Hanušová Monika VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:00:00
999 2103266 Čermáková Lucie PHK7150 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
997 2075627 Hájek Tibor VRL7202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:00:00
996 2096244 Hájková Eva VRL7454 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:00:00
987 2115008 Vltavská Jana SJC7899 Sportcentrum Jičín 10:00:00
986 2115014 Pešková Renata SJC7898 Sportcentrum Jičín 10:00:00
990 2035773 Müller Tadeáš JIL0111 OK Jilemnice 10:00:00
994 0 Knap Jiří 1BZ8600 Neregistrovaní - Knapovi 10:00:00
993 2035796 Pokorný Ondřej JIL0433 OK Jilemnice 10:00:00
1041 0 Vakant Vakant 10:00:00
1043 0 Vakant Vakant 10:00:00
1042 0 Vakant Vakant 10:00:00
989 2078472 Vaňurová Marcela HOR6850 C TJ Jiskra Hořice 10:00:00
988 2085638 Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:00:00
981 9348 Stará Marta LPU7557 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
978 2049521 Šípek Jaroslav LPU7422 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
984 301172 Malá Marie LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
982 9645 Molingerová Pavlína SNA7951 C TJ START Náchod 10:00:00
985 0 Horkel Jan LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
992 9421 Novotná Marie PHK3951 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
991 0 Sychrovská Pavlína SNA7651 TJ START Náchod 10:00:00
979 8990 Waněk Hubert LPU6506 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
977 2049514 Šípková Petra LPU8058 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
980 2025373 Vodičková Veronika LPU0651 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
T
4.70 km, 11 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1060 2067949 Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 10:00:00
1072 0 Vakant Vakant 10:00:00
1062 53361 Švoma Vojtěch HOR TJ Jiskra Hořice 10:00:00
1061 9565 Šafr Martin CHC5101 C K.O.B. Choceň 10:00:00
1073 0 Vakant Vakant 10:00:00
1070 0 Vakant Vakant 10:00:00
1071 0 Vakant Vakant 10:00:00
1074 0 Vakant Vakant 10:00:00
1069 0 Vakant Vakant 10:00:00
1063 438611 Pokorný Jan SRK6401 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:00:00
1068 9408 Kunartová Lenka PHK7852 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
1065 7233 Stolinová Lenka DOB8158 C KOB Dobruška 10:00:00
1064 9799 Vítek Zdeněk SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:00:00
1067 7219 Vandělík Michal ALB9999 OOB Albrechtice nad Orlicí 10:00:00
1058 2032376 Pelán Kamil BRU6601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:00:00
1057 0 Sychrovský Martin SNA7601 TJ START Náchod 10:00:00
1066 9183 Nekvapilová Karolína SHKXXX5 OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
1059 9624 Molinger Luděk SNA7249 C TJ START Náchod 10:00:00