Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
24.06.2017
Místo konání:
Sentice, louka nad obcí
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno
Mapa:
Sentice, stav květen 2016, měřítko 1:10000
Ředitel závodu:
Čech Viktor
Hlavní rozhodčí:
Chmelík Aleš - R2
Stavitel tratí:
Mazal Zdeněk - R1
JURY:
Fiala Jan, Kozáková Zdenka, Kheil Radim
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého slunečného počasí. Cílem prošlo 504 závodníků. Protest nebyl podán, hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.10 km, 60 m, 6 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53250 Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 11:33:00
2073676 Strýčková Barbora ADA0852 C OOB Spartak Adamov 11:36:00
53201 Veselá Veronika NNN0011 Neregistrovaní (NNN) 11:39:00
2083403 Sedláčková Hana TBM0778 C KOS TJ Tesla Brno 11:42:00
2067231 Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 11:45:00
2113415 Potužníková Adéla SJH0754 C SJH Jindřichův Hradec 11:48:00
0 Vakant 11:51:00
2081351 Dobrovolná Anna TBM0758 C KOS TJ Tesla Brno 11:54:00
53169 Škapová Markéta CHT0752 C OOB SK Chrast 11:57:00
2087664 Vernerová Hana TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno 12:00:00
2088166 Dvořáková Lucie BBM0750 C BETA URSUS Orienteering 12:03:00
51838 Gregorová Julie RUZ0750 C TJ Růžená 12:06:00
53602 Janíčková Jolana OSN0777 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:09:00
0 Vakant 12:12:00
49555 Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 12:15:00
2067324 Taslerová Martina ABM0757 C KOB ALFA Brno 12:18:00
2088158 Kopencová Anna SJH0752 C SJH Jindřichův Hradec 12:21:00
2061840 Kočová Klára ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno 12:24:00
2082930 Běloušková Kateřina CTB0752 C SK OB Chotěboř 12:27:00
D10N
1.60 km, 60 m, 5 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2092407 Coufalová Thea ZBM1050 C SK Žabovřesky Brno 10:33:00
232888 Charouzová Eliška CHT0851 C OOB SK Chrast 10:36:00
53158 Dvořáčková Jana OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:39:00
2061853 Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno 10:42:00
2099513 Coufalová Júlia SJI0950 C OK Jihlava 10:45:00
49689 Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 10:48:00
0 Vakant 10:51:00
2094514 Kučerová Tereza ZBM0957 C SK Žabovřesky Brno 10:54:00
433091 Novotná Nicol SJI0953 C OK Jihlava 10:57:00
53244 Ryglová Adéla TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno 11:00:00
2092385 Coufalová Rea ZBM0953 C SK Žabovřesky Brno 11:03:00
2096133 Novotná Julie SJI0951 C OK Jihlava 11:06:00
436987 Stašková Sára ZBM0751 C SK Žabovřesky Brno 11:09:00
0 Vakant 11:12:00
232889 Boučková Eva CHT0751 C OOB SK Chrast 11:15:00
D12
2.40 km, 65 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2083375 Baláčová Natálie TBM0560 C KOS TJ Tesla Brno 10:56:00
220400 Doleželová Anna PZR0651 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:59:00
2801042 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 C TJ Růžená 11:02:00
2067211 Doušková Kateřina TBM0679 C KOS TJ Tesla Brno 11:05:00
2111757 Barnatová Magda ZBM0653 C SK Žabovřesky Brno 11:08:00
2115673 Ježková Ivana RBK0555 C SK Radioklub Blansko 11:11:00
0 Vakant 11:14:00
0 Vakant 11:17:00
2051474 Ondrová Anna ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno 11:20:00
206416 Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 11:23:00
2083392 Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 11:26:00
2051514 Finstrlová Lucie ZBM0651 C SK Žabovřesky Brno 11:29:00
553451 Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 11:32:00
0 Vakant 11:35:00
232732 Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 11:38:00
2054645 Palátová Renáta ABM0655 C KOB ALFA Brno 11:41:00
D14
3.40 km, 120 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2011896 Marečková Ema OSN0450 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:13:00
2079504 Novotná Jitka SJH0454 B SJH Jindřichův Hradec 11:16:00
2081393 Taslerová Tereza ABM0361 C KOB ALFA Brno 11:19:00
416017 Hovořáková Karolína ZBM0351 B SK Žabovřesky Brno 11:22:00
52239 Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 11:25:00
0 Vakant 11:28:00
0 Teclová Linda CTB0354 C SK OB Chotěboř 11:31:00
436958 Pilná Klára OSN0452 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:34:00
2094532 Barnatová Klára ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno 11:37:00
0 Zbínová Aneta CTB0451 C SK OB Chotěboř 11:40:00
2061857 Kubáková Nela SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec 11:43:00
0 Vakant 11:46:00
2049602 Čelechovská Radka UBM0451 C MENISKOS Brno 11:49:00
D16
3.70 km, 125 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2088199 Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:33:00
2051486 Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 10:36:00
9102283 Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast 10:39:00
2800337 Kinštová Tereza SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec 10:42:00
232331 Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 10:45:00
2092389 Bašeová Klára ZBM0252 C SK Žabovřesky Brno 10:48:00
515497 Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 10:51:00
0 Vakant 10:54:00
232876 Radová Kateřina ABM0199 B KOB ALFA Brno 10:57:00
2090858 Lukšíková Eliška ZBM0256 B SK Žabovřesky Brno 11:00:00
D18
4.60 km, 140 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2083423 Boučková Anna TBM0051 C KOS TJ Tesla Brno 11:13:00
2801035 Matušková Jana RBK9999 C SK Radioklub Blansko 11:16:00
8884 Boháčová Anna CTB0051 B SK OB Chotěboř 11:19:00
0 Vakant 11:22:00
D21
5.60 km, 195 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9101707 Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
7770033 Parkanová Veronika SJH9751 C SJH Jindřichův Hradec 10:33:00
2083378 Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 10:36:00
1007554 Matrasová Katreřina CHT8353 C OOB SK Chrast 10:39:00
515006 Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 10:42:00
416329 Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 10:45:00
7205966 Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 10:48:00
331008 Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:51:00
2081369 Voborníková Alena CTB9451 E SK OB Chotěboř 10:54:00
0 Vakant 10:57:00
52312 Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 11:00:00
7204508 Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11:03:00
51982 Matrasová Vendula CHT8251 C OOB SK Chrast 11:06:00
4668 Culková Hana JHB8951 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11:09:00
896973 Mrštíková Květa CHT8754 C OOB SK Chrast 11:12:00
7210066 Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 11:15:00
53127 Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 11:18:00
0 Vakant 11:21:00
439123 Nechutová Aneta SJI9950 A OK Jihlava 11:24:00
682632 Fencíková Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11:27:00
7207865 Dvořáková Klára CHT9852 C OOB SK Chrast 11:30:00
D21D
3.60 km, 120 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
420443 Dundáčková Julie SJH9853 C SJH Jindřichův Hradec 10:36:00
410374 Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:39:00
53603 Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:42:00
4673 Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 10:45:00
52715 Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 10:48:00
52013 Otrusinová Jana ABM9560 C KOB ALFA Brno 10:51:00
8703 Novotná Petra SJI8350 C OK Jihlava 10:54:00
52230 Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:57:00
2113043 Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:00:00
2116460 Taslerová Renata UBM7651 C MENISKOS Brno 11:03:00
0 Vakant 11:06:00
D35
4.80 km, 180 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2067214 Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 10:32:00
232874 Klusáčková Lenka CTB8051 C SK OB Chotěboř 10:35:00
2061836 Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 10:38:00
53228 Malá Alice TBM7991 C KOS TJ Tesla Brno 10:41:00
0 Vakant 10:44:00
53227 Ryglová Kateřina TBM7372 C KOS TJ Tesla Brno 10:47:00
815422 Kočová Lenka ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno 10:50:00
2092365 Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 10:53:00
230679 Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 10:56:00
219257 Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB ALFA Brno 10:59:00
2051480 Urbánková Lenka ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno 11:02:00
0 Vakant 11:05:00
361911 Němečková Eva UBM7752 C MENISKOS Brno 11:08:00
2067937 Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 11:11:00
2113481 Potužníková Eva SJH7652 C SJH Jindřichův Hradec 11:14:00
7202887 Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 11:17:00
1111097 Firešová Andrea ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno 11:20:00
0 Vakant 11:23:00
232740 Mokrá Regina ABM6854 C KOB ALFA Brno 11:26:00
52242 Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 11:29:00
9101672 Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 11:32:00
2061854 Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 11:35:00
0 Vakant 11:38:00
7204507 Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 11:41:00
8010 Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno 11:44:00
2096221 Tomíčková Dana 19X8050 ESOX ODEI 11:47:00
D45
3.70 km, 170 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
331257 Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 11:26:00
438601 Doleželová Iva PZR7171 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:29:00
53270 Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 11:32:00
301282 Šaterová Monika SJI6551 C OK Jihlava 11:35:00
49656 Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 11:38:00
2052393 Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:41:00
0 Vakant 11:44:00
2113478 Nouzová Alena SJH7151 C SJH Jindřichův Hradec 11:47:00
446329 Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 11:50:00
2080977 Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 11:53:00
2075659 Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:56:00
52237 Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 11:59:00
7204525 Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 12:02:00
0 Vakant 12:05:00
2080979 Foltýnová Lenka SJI6751 C OK Jihlava 12:08:00
303944 Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 12:11:00
2067215 Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 12:14:00
980334 Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 12:17:00
332950 Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB ALFA Brno 12:20:00
53288 Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 12:23:00
0 Vakant 12:26:00
2090840 Hojná Tereza SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 12:29:00
339558 Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř 12:32:00
D55
3.20 km, 90 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51897 Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 11:43:00
301247 Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 11:46:00
515446 Svobodová Jindřiška UBM5751 C MENISKOS Brno 11:49:00
51922 Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 11:52:00
52058 Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:55:00
2102564 Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 11:58:00
49601 Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 12:01:00
232005 Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 12:04:00
52253 Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 12:07:00
0 Vakant 12:10:00
D65
2.50 km, 60 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2023804 Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:09:00
49660 Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 11:12:00
52055 Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:15:00
232900 Podhorská Věra CJI5252 C Fajn Club Jihlava 11:18:00
9576 Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 11:21:00
0 Vakant 11:24:00
H10
2.40 km, 60 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
126 Šimon Eduard PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:32:00
2061842 Račanský Jiří TBM0706 C KOS TJ Tesla Brno 10:35:00
253125 Frýba Matyáš SJI0700 C OK Jihlava 10:38:00
361909 Němeček Adam UBM0702 C MENISKOS Brno 10:41:00
2108895 Navrátil Jakub TBM0811 C KOS TJ Tesla Brno 10:44:00
2096234 Sviták Václav SJH0801 C SJH Jindřichův Hradec 10:47:00
2103778 Hájek Štěpán TBM0804 C KOS TJ Tesla Brno 10:50:00
0 Zeman Nikola NNN0010 Neregistrovaní (NNN) 10:53:00
2092386 Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 10:56:00
52969 Prášil Jakub SJI0702 C OK Jihlava 10:59:00
2103687 Saitl David ZBM0805 C SK Žabovřesky Brno 11:02:00
2801030 Hofhanzl Antonín RUZ0902 C TJ Růžená 11:05:00
2087645 Coufal Petr SJI0703 C OK Jihlava 11:08:00
0 Vakant 11:11:00
7080127 Denemarek Max TBM0800 C KOS TJ Tesla Brno 11:14:00
2067254 Cicvárek Martin ZBM0801 C SK Žabovřesky Brno 11:17:00
2067212 Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 11:20:00
331244 Parkan Tomáš SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec 11:23:00
2061844 Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno 11:26:00
H10N
1.60 km, 65 m, 6 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2111816 Klusáček Mikuláš CTB0902 C SK OB Chotěboř 11:47:00
52068 Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:50:00
2088209 Kopenec Šimon SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec 11:53:00
2088159 Prášil Adam SJI0901 C OK Jihlava 11:56:00
2112754 Eliášek Patrik LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:59:00
2103681 Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 12:02:00
125 Jirků Ondřej SJI0904 C OK Jihlava 12:05:00
0 Vakant 12:08:00
2103300 Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava 12:11:00
0 Skácel Viktor NNN0004 Neregistrovaní (NNN) 12:14:00
2113416 Dočkal Matouš SJI0900 C OK Jihlava 12:17:00
434832 Chmelík Robert ZBM0708 C SK Žabovřesky Brno 12:20:00
124 Černý Petr SJI0905 C OK Jihlava 12:23:00
0 Vakant 12:26:00
434829 Šicha Matěj ZBM1002 C SK Žabovřesky Brno 12:29:00
H12
3.10 km, 80 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2087656 Svirák Jonatan TBM0608 C KOS TJ Tesla Brno 10:34:00
52966 Jirků František SJI0600 C OK Jihlava 10:37:00
2081396 Novák Matyáš CTB0601 C SK OB Chotěboř 10:40:00
0 Medek Mikuláš NNN0012 Neregistrovaní (NNN) 10:43:00
52248 Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 10:46:00
1403415 Kučera Tomáš ZBM0605 C SK Žabovřesky Brno 10:49:00
361966 Račanský Jakub UBM0503 C MENISKOS Brno 10:52:00
2061850 Urbánek Tomáš ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno 10:55:00
2801025 Folprecht Matyáš TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno 10:58:00
2102571 Pekárek Martin RBK0501 C SK Radioklub Blansko 11:01:00
2113360 Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 11:04:00
446328 Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 11:07:00
2059733 Srb Vladimír SJI0701 C OK Jihlava 11:10:00
8706 Sedlák Tobiáš PZR0503 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:13:00
2096259 Potužník Viktor SJH0504 B SJH Jindřichův Hradec 11:16:00
141 Venhauer Vojtěch SJI0505 C OK Jihlava 11:19:00
9201067 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno 11:22:00
0 Vakant 11:25:00
2061789 Brosch Ondřej RBK0606 C SK Radioklub Blansko 11:28:00
232377 Mudrák Daniel TBM0629 C KOS TJ Tesla Brno 11:31:00
2092394 Baše Matěj ZBM0509 B SK Žabovřesky Brno 11:34:00
2080939 Novotný Jakub SJI0504 C OK Jihlava 11:37:00
2090873 Petrášek Eduard ZBM0609 C SK Žabovřesky Brno 11:40:00
2112721 Martinkovič Šimon BBM0503 C BETA URSUS Orienteering 11:43:00
53275 Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 11:46:00
2053552 Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 11:49:00
0 Vakant 11:52:00
2083417 Hanousek Prokop TBM0613 C KOS TJ Tesla Brno 11:55:00
2085655 Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Orienteering 11:58:00
2051515 Cicvárek Radim ZBM0601 C SK Žabovřesky Brno 12:01:00
2113419 Nouza Michal SJH0505 C SJH Jindřichův Hradec 12:04:00
2084938 Palát Přemek TTR0601 C OOB Třebíč 12:07:00
2080831 Hendrych Vít SJI0601 B OK Jihlava 12:10:00
H14
3.80 km, 140 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2087662 Štěrbák Josef ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno 10:30:00
7209358 Splítek Petr PZR0401 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:33:00
420435 Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 10:36:00
51770 Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 10:39:00
361937 Račanský Jan UBM0302 C MENISKOS Brno 10:42:00
888648 Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 10:45:00
0 Vakant 10:48:00
1414504 Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 10:51:00
332962 Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 10:54:00
2075632 Musil Štěpán TBM0305 C KOS TJ Tesla Brno 10:57:00
436440 Pobuda Vojtěch SJH0302 C SJH Jindřichův Hradec 11:00:00
2092373 Cícha Václav TTR0401 B OOB Třebíč 11:03:00
2087716 Gregor Jáchym RUZ0400 B TJ Růžená 11:06:00
0 Vakant 11:09:00
420418 Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 11:12:00
2061786 Račanský Matěj TBM0410 C KOS TJ Tesla Brno 11:15:00
2115144 Novotný Tomáš TTR0305 C OOB Třebíč 11:18:00
2067202 Bružeňák Andrej TBM0307 C KOS TJ Tesla Brno 11:21:00
0 Vakant 11:24:00
336711 Hybeš Michal CHT0401 B OOB SK Chrast 11:27:00
2099490 Jelínek Kryštof RUZ0301 B TJ Růžená 11:30:00
443062 Hojný Jáchym SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec 11:33:00
2103684 Ježek Filip RBK0405 C SK Radioklub Blansko 11:36:00
53173 Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:39:00
52003 Dittrich Antonín ABM0410 C KOB ALFA Brno 11:42:00
7202856 Lička Adam TBM0326 B KOS TJ Tesla Brno 11:45:00
1413719 Fousek Matěj RBK0402 C SK Radioklub Blansko 11:48:00
0 Vakant 11:51:00
H16
4.70 km, 145 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232348 Sitař Miroslav PZR0205 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:32:00
2049604 Čelechovský Matěj UBM0202 B MENISKOS Brno 10:35:00
2080961 Tkáč Juraj SJI0200 B OK Jihlava 10:38:00
52970 Kalas Tomáš PZR0105 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:41:00
2061788 Záboj Petr SJI0101 B OK Jihlava 10:44:00
2800321 Cícha Matěj TTR0102 C OOB Třebíč 10:47:00
2087700 Kopecký Jan PZR0202 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:50:00
7300192 Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 10:53:00
2052352 Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:56:00
4538 Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč 10:59:00
0 Vakant 11:02:00
H18
7.20 km, 210 m, 21 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2054641 Král Jan ZBM9904 B SK Žabovřesky Brno 11:58:00
53168 Hybeš David CHT9903 C OOB SK Chrast 12:01:00
438608 Pastyřík Martin PZR9902 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:04:00
2075680 Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 12:07:00
438043 Florián Vojtěch ABM9901 B KOB ALFA Brno 12:10:00
2045309 Šenkýř Matěj SJI9902 A OK Jihlava 12:13:00
1413712 Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 12:16:00
7200364 Kafka Matěj SJI9903 A OK Jihlava 12:19:00
331357 Nosek Jakub SJH0002 B SJH Jindřichův Hradec 12:22:00
995867 Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 12:25:00
9201065 Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 12:28:00
H21
9.60 km, 325 m, 29 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
751114 Veselý Martin ZBM7502 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
0 Vakant 10:33:00
682621 Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno 10:36:00
53247 Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 10:39:00
886825 Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB ALFA Brno 10:42:00
0 Vakant 10:45:00
7209357 Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 10:48:00
53700 Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:51:00
2103680 Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 10:54:00
2079508 Nouza Petr ml. SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 10:57:00
52302 Kuban Jiří CHT8401 C OOB SK Chrast 11:00:00
0 Vakant 11:03:00
53485 Matějka Pavel NNN0019 Neregistrovaní (NNN) 11:06:00
2073707 Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 11:09:00
2067240 Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 11:12:00
7207495 Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 11:15:00
7003038 Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno 11:18:00
0 Vakant 11:21:00
219260 Foltýn Tomáš SJI9801 B OK Jihlava 11:24:00
49824 Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:27:00
7300187 Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 11:30:00
7206548 Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 11:33:00
7300171 Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11:36:00
0 Vakant 11:39:00
49690 Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 11:42:00
2059730 Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 11:45:00
101 Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 11:48:00
682090 Koumar František SJI9501 C OK Jihlava 11:51:00
51999 Vítek Pavel CHT7501 C OOB SK Chrast 11:54:00
0 Vakant 11:57:00
9102569 Adámek Filip ABM0101 A KOB ALFA Brno 12:00:00
53145 Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 12:03:00
52056 Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 12:06:00
7207628 Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 12:09:00
0 Kněžínek Karel 65C8401 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 12:12:00
0 Vakant 12:15:00
9201671 Vríčan Peter 36S8901 nereg. 12:18:00
219242 Kožoušek Adam ZBM8512 C SK Žabovřesky Brno 12:21:00
2083358 Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 12:24:00
500580 Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 12:27:00
515009 Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 12:30:00
51980 Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 12:33:00
886814 Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 12:36:00
52333 Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 12:39:00
H21D
6.30 km, 210 m, 20 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53235 Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 11:31:00
52608 Splítek Václav PZR7700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:34:00
2067992 Novotný Petr NNN0006 Neregistrovaní (NNN) 11:37:00
2099510 Coufal Petr 3MC8000 FBŠ Jihlava 11:40:00
442870 Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 11:43:00
0 Vakant 11:46:00
53306 Zámečník Mirek VBM8309 VSK Mendelu Brno 11:49:00
7726244 Zvarik Tomáš ZBM7702 C SK Žabovřesky Brno 11:52:00
336772 Kubák Martin ml. SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 11:55:00
337647 Bouška Tomáš ABM9205 C KOB ALFA Brno 11:58:00
2045244 Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 12:01:00
0 Vakant 12:04:00
49679 Šedivý Jiří VBM8207 VSK Mendelu Brno 12:07:00
0 Liška David NNN0020 Neregistrovaní (NNN) 12:10:00
7209784 Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 12:13:00
2111749 Chmelík Petr ZBM7507 C SK Žabovřesky Brno 12:16:00
49669 Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 12:19:00
0 Vakant 12:22:00
1238304 Kůr Jiří ZBM8304 C SK Žabovřesky Brno 12:25:00
52088 Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 12:28:00
4643 Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 12:31:00
H35
7.50 km, 220 m, 23 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7209355 Ženka Ondřej 6YC8201 Neregistrovaní 10:31:00
2061849 Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 10:34:00
2087667 Štěrbák Eduard ZBM7529 C SK Žabovřesky Brno 10:37:00
7201805 Musil Radek 1DC7600 Targa Orienteering 10:40:00
53269 Hájek Ondřej TBM7511 C KOS TJ Tesla Brno 10:43:00
52152 Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 10:46:00
8004 Rada Pavel ABM7401 C KOB ALFA Brno 10:49:00
52061 Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 10:52:00
232419 Baše Tomáš ZBM7402 C SK Žabovřesky Brno 10:55:00
682097 Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 10:58:00
1403412 Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 11:01:00
53709 Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:04:00
51775 Hendrych Martin SJI7828 C OK Jihlava 11:07:00
2088726 Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 11:10:00
2115695 Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 11:13:00
2801014 Folprecht Jaroslav TBM7305 KOS TJ Tesla Brno 11:16:00
331394 Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 11:19:00
2092381 Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 11:22:00
232879 Odehnal Roman ABM6909 C KOB ALFA Brno 11:25:00
232870 Evstafev Ivan 84C8000 Dolni Kounice 11:28:00
7300188 Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 11:31:00
8709 Izdný Pavel SJI7613 C OK Jihlava 11:34:00
0 Vakant 11:37:00
1413717 Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 11:40:00
0 Vakant 11:43:00
2067213 Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 11:46:00
889294 Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 11:49:00
1396843 Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno 11:52:00
2116480 Tasler David UBM7105 C MENISKOS Brno 11:55:00
2051489 Cicvárek Ivo ZBM7504 C SK Žabovřesky Brno 11:58:00
336767 Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 12:01:00
49659 Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 12:04:00
2800340 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 12:07:00
232875 Klusáček Luděk CTB7803 C SK OB Chotěboř 12:10:00
2113492 Potužník Martin SJH7705 C SJH Jindřichův Hradec 12:13:00
232736 Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 12:16:00
361980 Račanský Jan UBM7903 C MENISKOS Brno 12:19:00
1400413 Kučera Viktor ZBM7608 C SK Žabovřesky Brno 12:22:00
2080936 Novotný Jakub SJI7700 C OK Jihlava 12:25:00
0 Vakant 12:28:00
H45
5.70 km, 210 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2079498 Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 10:31:00
49694 Svoboda Petr ABM7124 C KOB ALFA Brno 10:34:00
1409878 Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:37:00
2032120 Mareček Jiří ADA5901 C OOB Spartak Adamov 10:40:00
336790 Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 10:43:00
2087717 Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 10:46:00
49900 Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 10:49:00
410394 Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:52:00
51140 Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 10:55:00
0 Svoboda Dalibor 67C7000 LesoBloudi 10:58:00
0 Fuchs Vladimír NNN6100 Neregistrovaní (NNN) 11:01:00
995847 Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 11:04:00
0 Vakant 11:07:00
53428 Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:10:00
7260028 Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 11:13:00
515016 Suk Jiří MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha 11:16:00
7003047 Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 11:19:00
53233 Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 11:22:00
49811 Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:25:00
52235 Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 11:28:00
52360 Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 11:31:00
7700000 Pölzelbauer Michael 15A0001 OLG Ströck Wien 11:34:00
0 Vakant 11:37:00
52027 Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 11:40:00
0 Vakant 11:43:00
52337 Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 11:46:00
H55
4.10 km, 125 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52712 Věžník Antonín ADA5505 C OOB Spartak Adamov 11:26:00
2103756 Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 11:29:00
331118 Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 11:32:00
2044881 Šenkýř Vladimír SJI6000 C OK Jihlava 11:35:00
51948 Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 11:38:00
51994 Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:41:00
0 Vakant 11:44:00
2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 11:47:00
8812 Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 11:50:00
7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 11:53:00
49652 Pospíšil Aleš YBM6001 Klub turistů a lyžařů Brno 11:56:00
53256 Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 11:59:00
52050 Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 12:02:00
0 Vakant 12:05:00
51951 Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 12:08:00
897365 Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 12:11:00
2032151 Truhlář Karel ADA5111 C OOB Spartak Adamov 12:14:00
52252 Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 12:17:00
51953 Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 12:20:00
442873 Nosek Vladimír SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec 12:23:00
0 Vakant 12:26:00
232741 Novohradský Jan PZR5309 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:29:00
H65
3.30 km, 95 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51949 Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 11:57:00
320135 Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 12:00:00
52091 Dittrich Jan ABM4305 C KOB ALFA Brno 12:03:00
51989 Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 12:06:00
682606 Novotný Jan UBM4401 C MENISKOS Brno 12:09:00
2023807 Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:12:00
2083416 Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 12:15:00
9200531 Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 12:18:00
52323 Vodrážka Oldřich CHT4701 C OOB SK Chrast 12:21:00
995827 Chmelík Milan ABM4501 C KOB ALFA Brno 12:24:00
0 Vakant 12:27:00
HDR
1.60 km, 55 m, 5 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2083390 Folprecht Mia TBM0858 KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
2111764 Svirák Benjamin NNN0902 Neregistrovaní (NNN) 10:30:00
2111765 Svirák Samuel 5RX1100 NNN 10:30:00
2061781 Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 10:30:00
53240 Ptáčková Lucie TBM1372 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
446354 Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
53211 Šedivá Kristýna VBM1252 VSK Mendelu Brno 10:30:00
51836 Běloušek Matěj CTB1202 C SK OB Chotěboř 10:30:00
2083404 Ryglová Beáta TBM1158 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
301356 Kubáková Laura SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec 10:30:00
331439 Svitáková Ludmila SJH1152 C SJH Jindřichův Hradec 10:30:00
2087638 Kozoňová Alžběta Tatiana TBM0672 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
53539 Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 10:30:00
436927 Pilná Anna OSN1151 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:30:00
232025 Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
320128 Malý Matyáš TBM0910 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
7204480 Malá Lucie TBM1165 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
2070829 Musilová Anna 1DC0950 Targa Orienteering 10:30:00
52023 Tomíčková Eliška 19X1050 ESOX ODEI 10:30:00
52537 Tomíčková Ivana 19X1350 ESOX ODEI 10:30:00
2112765 Eliášek Jakub LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:30:00
0 Nouza Vítek SJH1104 C SJH Jindřichův Hradec 10:30:00
2049601 Kvítková Karolína UBM1052 C MENISKOS Brno 10:30:00
2049600 Kvítková Kristýna UBM0854 C MENISKOS Brno 10:30:00
102 Stašková Sofie ZBM0952 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
2111731 Beránková Julie ZBM0956 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
104 Kyncl Ondřej ZBM1003 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
2103690 Bašeová Jolana ZBM1051 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
2111752 Beránková Kamila ZBM1152 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
232003 Zehnulová Jana ZBM7371 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
140 Szablaturová Nela SJI0952 C OK Jihlava 10:30:00
142 Zhorela Ondřej Jakub SJI0804 C OK Jihlava 10:30:00
49887 Fraj David RUZ0900 C TJ Růžená 10:30:00
0 Dittrich František ABM0901 C KOB ALFA Brno 10:30:00
53103 Kozák Vojtěch TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
9577 Kozáková Zuzana TBM1352 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
52680 Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
53273 Schwabová Barbora TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
232853 Evstafeva Simona 84C1050 Dolni Kounice 10:30:00
1976000 Maláč Eduard 1IZ1000 Neregistrovaní - Arnošt 10:30:00
976000 Maláč Hubert 1IZ1200 Neregistrovaní - Arnošt 10:30:00
53177 Dvořáčková Eva OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:30:00
0 Dokoupilová Barbora NNN0002 Neregistrovaní (NNN) 10:30:00
0 Dokoupilová Adéla NNN0003 Neregistrovaní (NNN) 10:30:00
0 Skácelová Beáta NNN0005 Neregistrovaní (NNN) 10:30:00
2081397 Nováková Anna Marie CTB0951 C SK OB Chotěboř 10:30:00
0 Martinkovičová Marika BBM0752 BETA URSUS Orienteering 10:30:00
209751 Liška Marek NNN0021 Neregistrovaní (NNN) 10:30:00
0 Dvořáček Jonáš NNN0022 Neregistrovaní (NNN) 10:30:00
P
3.00 km, 75 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7260014 Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 10:30:00
0 Navrátil Ondřej 1HZ7600 KMCH 10:30:00
8710 Kříž Martin PZR7801 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:30:00
438040 Hanousek Radim NNN0023 Neregistrovaní (NNN) 10:30:00
2083371 Verner Leoš 6BX7600 NOCH Brno 10:30:00
53223 Klimeš Jiří VBM5801 VSK Mendelu Brno 10:30:00
0 Svoboda Tomáš 67C0300 LesoBloudi 10:30:00
49667 Karlík Jan 8CX8800 Neregistrovaní - Karlík 10:30:00
2083370 Dobrovolný Vladimír TBM7009 KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
2067219 Ježková Ilona TBM7256 KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
51837 Běloušek Pavel CTB7201 SK OB Chotěboř 10:30:00
442862 Dundáčková Hana SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec 10:30:00
0 Buráň Zdeněk 9MX5800 BzB 10:30:00
0 Buráňová Hana 9MX7050 BzB 10:30:00
2096247 Tomíček Oldřich 19X7900 ESOX ODEI 10:30:00
51991 Kovačičová Ivona OSN6850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:30:00
2049605 Kvítek Franjo UBM8003 C MENISKOS Brno 10:30:00
2049609 Kvítková Kateřina UBM8152 C MENISKOS Brno 10:30:00
2067938 Pekárková Radka RBK6767 C SK Radioklub Blansko 10:30:00
2103688 Urbánek Petr ZBM7303 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
2051547 Finstrle Aleš ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
2094535 Finstrlová Jarmila ZBM7652 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
2090859 Kučerová Renata ZBM7654 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
2111737 Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
2067925 Coufalová Martina ZBM7755 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
49692 Stašková Petra ZBM8255 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
301207 Kaňáková Petra SJI8751 C OK Jihlava 10:30:00
232335 Fraj Oldřich RUZ7502 C TJ Růžená 10:30:00
0 Frajová Kamila RUZ7950 C TJ Růžená 10:30:00
438046 Theiner Lukáš ABM9610 C KOB ALFA Brno 10:30:00
0 Hanousková Boučková Daniela TBM7282 KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
0 Štěrbáková Jana NNN0007 Neregistrovaní (NNN) 10:30:00
0 Štěrbák Eda NNN0008 Neregistrovaní (NNN) 10:30:00