Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.06.2017
Místo konání:
Chata Slovanka
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Ředitel závodu:
Balogh Jan
Hlavní rozhodčí:
Posselt Martin - R2
Stavitel tratí:
Novotný Marek, Janeček Mirek, Novotný Dušan - R1
JURY:
Polák Jaroslav, Peterka Vojtěch, Kašková Kateřina
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
D10
2.20 km, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
4641717 Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk 14:00:00
2067959 Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 14:03:00
2091520 Ferbasová Matylda TUR0762 C OOB TJ Turnov 14:06:00
2060292 Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 14:09:00
2078479 Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:12:00
1403063 Krejzová Markéta TUR0854 C OOB TJ Turnov 14:15:00
2070803 Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:18:00
4408 Murswieková Kateřina BOR0753 C OK Jiskra Nový Bor 14:21:00
2095926 Novotná Karolína TUR0853 C OOB TJ Turnov 14:24:00
4359 Kocmanová Adéla BOR0752 C OK Jiskra Nový Bor 14:27:00
2095923 Štveráková Zuzana CHA0750 C OK Chrastava 14:30:00
4424 Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 14:33:00
9050 Chrástová Barbora STH0851 C SK Studenec 14:36:00
2067682 Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 14:39:00
2075698 Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 14:42:00
446338 Mašková Lucie STB0751 C TJ Stadion Nový Bor 14:45:00
2080993 Ekertová Jana VLI0750 C Slavia Liberec orienteering 14:48:00
2095948 Lipenská Barbora CHA0753 C OK Chrastava 14:51:00
888639 Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 14:54:00
2104600 Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:57:00
4393 Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 15:00:00
2070848 Klustová Tereza CHA0751 C OK Chrastava 15:03:00
4421 Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 15:06:00
2106741 Houžvičková Daniela TUR0751 C OOB TJ Turnov 15:09:00
7531975 Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 15:12:00
4408043 Ryšavá Kateřina TJN0754 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:15:00
4427 Michálková Ema BOR0857 C OK Jiskra Nový Bor 15:18:00
4402222 Flossmannová Lucie VLI0852 C Slavia Liberec orienteering 15:21:00
2073663 Baloghová Mile TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:24:00
8062 Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 15:27:00
7205024 Petriláková Amálie DOR0953 C OK Dobříš 15:30:00
2111798 Koňáková Eliška TJN0752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:33:00
0 Vakant Vakant 15:36:00
0 Vakant Vakant 15:39:00
0 Vakant Vakant 15:42:00
0 Vakant Vakant 15:45:00
0 Vakant Vakant 15:48:00
D10L
3.40 km, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
246874 Pavlů Marie MFP1054 C VŠSK MFF UK Praha 14:00:00
4411233 Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 14:02:00
2027206 Zappová Elisabeth TJN0952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:04:00
4402229 Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 14:06:00
7200315 Vondrová Eliška FSP0850 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:08:00
2112773 Kůtková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 14:10:00
2088712 Nejedlová Karolína LLI0852 C TJ Loko Liberec 14:12:00
4402228 Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 14:14:00
4408041 Podoubská Klára TJN0855 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:16:00
2569 Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor 14:18:00
2103745 Hubnerová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:20:00
4441 Koudelková Katrin BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor 14:22:00
2069077 Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:24:00
2104592 Nováková Barborka TUV0852 C SOK TJ Turnov 14:26:00
4402234 Šestáková Johana VLI0853 C Slavia Liberec orienteering 14:28:00
1398983 Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 14:30:00
416325 Šimková Anežka LME0950 C SK Los Mělník 14:32:00
0 Feřtová Anežka 42Z0850 Feřtovi 14:34:00
2095935 Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 14:36:00
2106736 Houžvičková Kateřina TUR0952 C OOB TJ Turnov 14:38:00
4622351 Lederová Aneta TJN1052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:40:00
8253 Jirásková Laura VSP0952 C USK Praha 14:42:00
23770 Tomášková Matilda TUV0998 C SOK TJ Turnov 14:44:00
0 Vakant Vakant 14:46:00
0 Vakant Vakant 14:48:00
0 Vakant Vakant 14:50:00
D12
2.30 km, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2070854 Skalová Jolana TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:00:00
425542 Morávková Zuzana SRK0551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:03:00
2102568 Dušková Viktorie TJN0655 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:06:00
7204976 Chrástová Magdaléna STH0551 B SK Studenec 14:09:00
682375 Štemberová Bára TJN0650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:12:00
4364 Rejmanová Nikola BOR0656 C OK Jiskra Nový Bor 14:15:00
0 Tourková Klára 2KZ0650 Česká Kamenice 14:18:00
2070843 Houdová Veronika CHA0552 C OK Chrastava 14:21:00
4622354 Vinšová Petra TJN0453 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:24:00
2070834 Šírlová Zdeňka CHA0654 C OK Chrastava 14:27:00
2080848 Skácelová Kateřina VLI0550 C Slavia Liberec orienteering 14:30:00
2067681 Koudelková Eliška BOR0652 C OK Jiskra Nový Bor 14:33:00
2095950 Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 14:36:00
2095957 Štveráková Eliška CHA0553 C OK Chrastava 14:39:00
51201 Balcarová Marie LLI0652 C TJ Loko Liberec 14:42:00
2085580 Háková Eliška TJN0654 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:45:00
2095942 Novotná Michaela TUR0551 B OOB TJ Turnov 14:48:00
4408040 Podoubská Adéla TJN0658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:51:00
2049591 Holanová Lucie CHA0655 C OK Chrastava 14:54:00
2078475 Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:57:00
2113059 Vamberová Markéta TUR0657 C OOB TJ Turnov 15:00:00
51600 Pecková Tereza VLI0551 C Slavia Liberec orienteering 15:03:00
2111796 Kottíková Lucie TJN0657 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:06:00
2059768 Šírlová Markéta CHA0653 C OK Chrastava 15:09:00
2111795 Savruková Adéla TJN0656 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:12:00
347916 Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 15:15:00
2088161 Vilémová Eliška VLI0655 C Slavia Liberec orienteering 15:18:00
2067999 Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 15:21:00
0 Vakant Vakant 15:24:00
0 Vakant Vakant 15:27:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
D14
2.60 km, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2102587 Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 14:00:00
436428 Tomanicová Sofie CHA0450 C OK Chrastava 14:03:00
8327 Čabanová Tereza FYD0450 C Jizerský klub OB Frýdlant 14:06:00
2085567 Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:09:00
2080991 Šestáková Marie VLI0452 C Slavia Liberec orienteering 14:12:00
2069097 Mrkvičková Veronika TJN0355 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:15:00
2049594 Cihlářová Barbora CHA0451 C OK Chrastava 14:18:00
1398987 Vitebská Eliška TJN0350 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:21:00
4367 Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 14:24:00
2058488 Nosková Barbora VSP0457 C USK Praha 14:27:00
4358 Neradová Natálie BOR0452 C OK Jiskra Nový Bor 14:30:00
2800308 Nejedlová Josefína LLI0350 C TJ Loko Liberec 14:33:00
2113493 Andrlová Lea VLI0453 C Slavia Liberec orienteering 14:36:00
1403054 Hudská Štěpánka TUR0450 C OOB TJ Turnov 14:39:00
2103259 Menclová Anna JEN0452 C OB Jenišovice 14:42:00
2088165 Nagyová Kateřina TJN0452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:45:00
2070841 Divišková Rebeka CHA0352 C OK Chrastava 14:48:00
2069089 Zaňková Natálie TJN0450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:51:00
1400422 Podhorná Anna VLI0455 C Slavia Liberec orienteering 14:54:00
682369 Jakoubková Anna BOR0457 C OK Jiskra Nový Bor 14:57:00
0 Vakant Vakant 15:00:00
0 Vakant Vakant 15:03:00
0 Vakant Vakant 15:06:00
D16
3.10 km, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7201759 Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:00:00
1333269 Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 14:02:00
8632141 Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 14:04:00
2078462 Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 14:06:00
2070839 Růžičková Vendula CHA0252 B OK Chrastava 14:08:00
505131 Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 14:10:00
8181 Jeřábková Andrea CHA0253 C OK Chrastava 14:12:00
7202857 Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:14:00
0 Vakant Vakant 14:16:00
7205018 Petriláková Anežka DOR0251 B OK Dobříš 14:18:00
2058493 Nosková Klára VSP0255 C USK Praha 14:20:00
2092433 Raclavská Vlaďka UOL0253 B SOB Olomouc 14:22:00
2049599 Lišková Adélka CHA0254 C OK Chrastava 14:24:00
7201779 Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 14:26:00
331064 Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 14:28:00
51496 Zapalačová Petra DOK0154 C OK Doksy 14:30:00
0 Vakant Vakant 14:32:00
D18
3.40 km, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7201197 Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 14:01:00
7200323 Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:04:00
1333177 Jeřábková Ema BOR9957 C OK Jiskra Nový Bor 14:07:00
7205007 Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 14:10:00
2800315 Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 14:13:00
1204999 Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 14:16:00
49951 Poloprutská Lucie VLI9950 C Slavia Liberec orienteering 14:19:00
7208096 Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 14:22:00
9101185 Kosíková Eliška VSP0051 C USK Praha 14:25:00
0 Vakant Vakant 14:28:00
0 Vakant Vakant 14:31:00
D20
3.70 km, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Würzová Karolína FYD9852 C Jizerský klub OB Frýdlant 15:30:00
231929 Kohlová Monika TUR9756 B OOB TJ Turnov 15:36:00
2051502 Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 15:42:00
0 Vakant Vakant 15:48:00
D21K
3.70 km, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9870922 Puternicka Joanna 21P8750 Orientop Wrocław 14:01:00
51239 Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 14:03:00
52370 Zakouřilová Kamila TUV8557 C SOK TJ Turnov 14:05:00
8194 Valešová Martina CHA9651 C OK Chrastava 14:07:00
7878000 Höferová Petra SJC8761 C Sportcentrum Jičín 14:09:00
7778650 Slotová Jarmila TAP8650 C KOB TRETRA Praha 14:11:00
9969 Procházková Zuzana SJC8551 C Sportcentrum Jičín 14:13:00
2082714 Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 14:15:00
8501 Neradová Zuzana BOR7950 C OK Jiskra Nový Bor 14:17:00
7791 Zatloukalová Jana TUR8651 C OOB TJ Turnov 14:19:00
515182 Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 14:21:00
361934 Zajícová Markéta TAP9054 C KOB TRETRA Praha 14:23:00
2067248 Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 14:25:00
5642 Heinlová Iva RUM8551 C ZOOB Rumburk 14:27:00
2058475 Brzáková Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 14:29:00
49977 Pološčuková Lucie SMB9051 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 14:31:00
307414 Trávníčková Hana VLI8250 C Slavia Liberec orienteering 14:33:00
0 Vakant Vakant 14:35:00
0 Vakant Vakant 14:37:00
0 Vakant Vakant 14:39:00
0 Vakant Vakant 14:41:00
0 Vakant Vakant 14:43:00
D21L
4.60 km, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
822282 Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 14:47:00
9102561 Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 14:49:00
232158 Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 14:51:00
52675 Vlažná Lucie LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:53:00
1602628 Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 14:55:00
2115067 Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 14:57:00
515185 Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:59:00
1403419 Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 15:01:00
1394898 Szeliga Malgorzata DOB9399 C KOB Dobruška 15:03:00
7778952 Knoblochová Kamila SJC8356 C Sportcentrum Jičín 15:05:00
940318 Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 15:07:00
995878 Pavlovcová Petra TUR9353 C OOB TJ Turnov 15:09:00
7770109 Švihovská Eva SJC8352 C Sportcentrum Jičín 15:11:00
9944499 Karochová Simona DKP8853 C Oddíl OB Kotlářka 15:13:00
876522 Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov 15:15:00
2111769 Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 15:17:00
9482 Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 15:19:00
7260030 Ryantová Jana DKP8660 C Oddíl OB Kotlářka 15:21:00
886283 Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 15:23:00
2102079 Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 15:25:00
2099482 Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 15:27:00
9784 Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 15:29:00
49844 Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 15:31:00
331285 Jebavá Lucie VRL9254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:33:00
9000007 Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 15:35:00
887906 Kašková Kateřina CHA7850 R OK Chrastava 15:37:00
434840 Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 15:39:00
4662 Vejstrková Zuzana CHA8852 C OK Chrastava 15:41:00
2075697 Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 15:43:00
7121314 Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 15:45:00
2096126 Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 15:47:00
52533 Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 15:49:00
7200361 Štičková Anna LLI9651 E TJ Loko Liberec 15:51:00
9061 Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 15:53:00
232050 Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 15:55:00
0 Vakant Vakant 15:57:00
0 Vakant Vakant 15:59:00
0 Vakant Vakant 16:01:00
0 Vakant Vakant 16:03:00
0 Vakant Vakant 16:05:00
0 Vakant Vakant 16:07:00
0 Vakant Vakant 16:09:00
D35
3.60 km, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2059761 Štveráková Monika CHA7852 C OK Chrastava 15:12:00
682683 Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 15:15:00
51746 Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 15:18:00
2032117 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 15:21:00
7209370 Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 15:24:00
2095943 Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 15:27:00
8422 Murswieková Kateřina BOR7951 C OK Jiskra Nový Bor 15:30:00
4212 Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 15:33:00
8420 Navrátilová Markéta BOR7858 C OK Jiskra Nový Bor 15:36:00
2060294 Hoetzelová Zuzana JEN7754 C OB Jenišovice 15:39:00
682355 Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 15:42:00
0 Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 15:45:00
0 Vakant Vakant 15:48:00
0 Vakant Vakant 15:51:00
D40
3.50 km, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7500077 Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 14:01:00
7913579 Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 14:03:00
2102800 Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:05:00
7775 Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 14:07:00
246877 Pavlů Lenka MFP7753 C VŠSK MFF UK Praha 14:09:00
4641716 Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk 14:11:00
2058476 Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering 14:13:00
434839 Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 14:15:00
2045245 Šimková Markéta LME7755 C SK Los Mělník 14:17:00
2084436 Švorcová Lenka CHA7550 C OK Chrastava 14:19:00
1400445 Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 14:21:00
2070830 Danková Irena CHA7551 C OK Chrastava 14:23:00
53546 Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 14:25:00
995831 Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 14:27:00
4186 Šašková Petra SOB7451 C SOBSA 14:29:00
2095938 Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 14:31:00
2088713 Nejedlová Lucie LLI7350 C TJ Loko Liberec 14:33:00
681852 Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 14:35:00
220254 Junková Petra STH7451 C SK Studenec 14:37:00
416139 Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 14:39:00
8410 Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 14:41:00
7207877 Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 14:43:00
897368 Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 14:45:00
8438 Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 14:47:00
8293 Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 14:49:00
2103240 Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 14:51:00
2070836 Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 14:53:00
8431 Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 14:55:00
2067949 Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 14:57:00
420448 Alblová Lucie LME7555 C SK Los Mělník 14:59:00
9796 Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:01:00
51728 Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 15:03:00
2084450 Houdová Miloslava CHA7653 C OK Chrastava 15:05:00
0 Vakant Vakant 15:07:00
0 Vakant Vakant 15:09:00
0 Vakant Vakant 15:11:00
D45
3.20 km, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
443075 Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 14:34:00
51295 Hubáčková Jana EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha 14:36:00
2092376 Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 14:38:00
51583 Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 14:40:00
8519 Svobodová Lucie BOR7151 C OK Jiskra Nový Bor 14:42:00
331779 Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 14:44:00
682641 Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 14:46:00
436447 Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 14:48:00
2058494 Nosková Pavla VSP7261 C USK Praha 14:50:00
440493 Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 14:52:00
51749 Menclová Silvie VSP7050 C USK Praha 14:54:00
7207351 Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:56:00
1310763 Juckelandt Sabine 24D6350 SV Robotron Dresden 14:58:00
51809 Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 15:00:00
2115743 Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 15:02:00
2079501 Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 15:04:00
51601 Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 15:06:00
7205009 Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:08:00
8345 Patzeltová Beatrice LDC6850 C KOB Děčín 15:10:00
232174 Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 15:12:00
331399 Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 15:14:00
9801 Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:16:00
7209436 Sokolářová Jitka TUV6851 C SOK TJ Turnov 15:18:00
51925 Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 15:20:00
7911 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 15:22:00
52451 Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 15:24:00
2049529 Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 15:26:00
511235 Furuczová Jela 27S7150 Farmaceut Bratislava 15:28:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
0 Vakant Vakant 15:32:00
0 Vakant Vakant 15:34:00
0 Vakant Vakant 15:36:00
D50
3.10 km, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8175 Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 14:05:00
9101184 Kosíková Helena VSP6550 C USK Praha 14:11:00
0 Koudelková Jana Neregistrovaní (NNN) 14:17:00
8445 Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 14:23:00
7722 Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 14:29:00
2085634 Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 14:35:00
2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 14:41:00
887916 Krákorová Iva Neregistrovaní (NNN) 14:47:00
0 Vakant Vakant 14:53:00
0 Vakant Vakant 14:59:00
D55
3.10 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8423 Jedličková Zdena BOR6250 C OK Jiskra Nový Bor 14:45:00
7705 Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 14:51:00
8464 Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 14:57:00
232184 Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 15:03:00
232182 Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 15:09:00
0 Vakant Vakant 15:15:00
0 Vakant Vakant 15:21:00
D60
3.00 km, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
307335 Dudíková Eva JPV5757 C Oddíl OS SK Prostějov 14:02:00
2070837 Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 14:05:00
336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 14:08:00
303959 Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 14:11:00
8165 Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 14:14:00
411563 Kadečková Jana JEN5651 C OB Jenišovice 14:17:00
8208 Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 14:20:00
8433 Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 14:23:00
8162 Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 14:26:00
2090862 Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 14:29:00
0 Vakant Vakant 14:32:00
0 Vakant Vakant 14:35:00
0 Vakant Vakant 14:38:00
D65
2.70 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8309 Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering 14:44:00
51216 Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 14:50:00
7776 Richtrová Jaroslava JEN5251 C OB Jenišovice 14:56:00
2059769 Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 15:02:00
0 Vakant Vakant 15:08:00
0 Vakant Vakant 15:14:00
D70
2.40 km, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
682619 Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 14:01:00
8152 Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 14:07:00
682607 Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 14:13:00
0 Vakant Vakant 14:19:00
H10
2.20 km, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
4408032 Jakubík Jaromír TJN0704 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:01:00
2111722 Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 14:04:00
682376 Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:07:00
2060293 Horáček Jakub JEN0800 C OB Jenišovice 14:10:00
2104590 Lesák Marek TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:13:00
4425 Válek Matěj BOR0703 C OK Jiskra Nový Bor 14:16:00
4402224 Hyxa Jan VLI0702 C Slavia Liberec orienteering 14:19:00
2108913 Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 14:22:00
2088176 Nožička Jan TJN0809 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:25:00
302695 Heczko Erik VLI0804 C Slavia Liberec orienteering 14:28:00
897359 Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:31:00
2111790 Vokurka Václav TJN1000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:34:00
4411246 Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 14:37:00
2067312 Zaňka Albert TJN0803 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:40:00
4402223 Miklas Ondřej VLI0701 C Slavia Liberec orienteering 14:43:00
2111800 Oravec Viktor TJN0814 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:46:00
4411240 Podhorný Ondřej VLI0705 C Slavia Liberec orienteering 14:49:00
2070858 Klust Jan CHA0702 C OK Chrastava 14:52:00
4410 Murswiek Jan BOR0901 C OK Jiskra Nový Bor 14:55:00
2053559 Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:58:00
4434 Zeman Jakub BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor 15:01:00
2092428 Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 15:04:00
4378 Vacek Ondřej BOR0708 C OK Jiskra Nový Bor 15:07:00
2111793 Havel Antonín TJN0813 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:10:00
4415 Vávra Tomáš BOR0700 C OK Jiskra Nový Bor 15:13:00
2096129 Mairich Martin TJN0812 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:16:00
7208072 Patka Kryštof BOR0702 C OK Jiskra Nový Bor 15:19:00
2103239 Horáček Dominik JEN0804 C OB Jenišovice 15:22:00
4402218 Šebelka Matěj VLI0805 C Slavia Liberec orienteering 15:25:00
2111783 Vokurka Antonín TJN0800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:28:00
2084431 Gomolák Jan CHA0603 C OK Chrastava 15:31:00
2084435 Knap Šimon CHA0606 C OK Chrastava 15:34:00
411519 Tomášek Prokop TUV0701 C SOK TJ Turnov 15:37:00
0 Vakant Vakant 15:40:00
0 Vakant Vakant 15:43:00
H10L
3.40 km, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2102696 Albl Matouš LME1111 C SK Los Mělník 14:54:00
2049586 Houda Lukáš CHA0800 C OK Chrastava 14:56:00
1302784 Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 14:58:00
0 Bukvic Kryštof TUV0802 C SOK TJ Turnov 15:00:00
52908 Hübner Ondřej STB0700 C TJ Stadion Nový Bor 15:02:00
2059765 Kučera Radek CHA0700 C OK Chrastava 15:04:00
2088207 Tejkl Štěpán 81C0800 Cirkus Čakovice 15:06:00
2084445 Krojidlo Matyáš CHA0803 C OK Chrastava 15:08:00
0 Blín Jonáš Neregistrovaní (NNN) 15:10:00
2112774 Kůtek Matěj JEN0902 C OB Jenišovice 15:12:00
4402232 Novotný Dalibor VLI0808 C Slavia Liberec orienteering 15:14:00
2027207 Tkáč Jakub TJN1001 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:16:00
5179 Krupka Daniel CHA0703 C OK Chrastava 15:18:00
2070807 Dočekal Štěpán TJN1003 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:20:00
4411232 Guida Alessandro VLI0900 C Slavia Liberec orienteering 15:22:00
7756777 Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 15:24:00
2075606 Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 15:26:00
7207504 Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 15:28:00
1417136 Pavlů Jakub MFP0700 C VŠSK MFF UK Praha 15:30:00
4428 Vaňourek Vojtěch BOR0903 C OK Jiskra Nový Bor 15:32:00
4402219 Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 15:34:00
2084437 Sychra Šimon CHA0802 C OK Chrastava 15:36:00
2032189 Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 15:38:00
1418769 Pavlů Matěj MFP0701 C VŠSK MFF UK Praha 15:40:00
2073665 Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 15:42:00
2112749 Juřina Jakub FYD0801 C Jizerský klub OB Frýdlant 15:44:00
0 Vakant Vakant 15:46:00
0 Vakant Vakant 15:48:00
0 Vakant Vakant 15:50:00
H12
2.30 km, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
425589 Morávek Martin SRK0503 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:02:00
2102701 Zurynek Jan EKP0602 C VŠTJ Ekonom Praha 14:05:00
4408039 Pitra Jan TJN0505 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:08:00
2102774 Vondra Tomáš FSP0500 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:11:00
0 Vakant Vakant 14:14:00
8020 Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 14:17:00
0 Vakant Vakant 14:20:00
4389 Vávra Jan BOR0500 C OK Jiskra Nový Bor 14:23:00
2035718 Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:26:00
2059763 Kučera Filip CHA0501 B OK Chrastava 14:29:00
9201561 Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 14:32:00
51649 Horák Martin VSP0601 C USK Praha 14:35:00
4371 Svoboda Matěj BOR0600 C OK Jiskra Nový Bor 14:38:00
2060291 Hoetzel Hugo JEN0503 B OB Jenišovice 14:41:00
2088216 Maškarinec Marek VLI0501 C Slavia Liberec orienteering 14:44:00
1403061 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 C OOB TJ Turnov 14:47:00
2073664 Sýkora Oliver TJN0504 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:50:00
2021850 Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 14:53:00
420454 Šimek Vojtěch LTP0601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:56:00
2067316 Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:59:00
2104596 Matouš Marek JEN0602 C OB Jenišovice 15:02:00
2084448 Sychra Marek CHA0604 C OK Chrastava 15:05:00
438039 Dolejší Jan STB0601 C TJ Stadion Nový Bor 15:08:00
2067319 Míka Albert TJN0601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:11:00
52909 Wittur Filip STB0500 C TJ Stadion Nový Bor 15:14:00
2049534 Rokos Marek TJN0500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:17:00
2112779 Šašek Martin LLI0501 C TJ Loko Liberec 15:20:00
416121 Městka Václav VSP0600 C USK Praha 15:23:00
2106748 Houžvička David TUR0501 C OOB TJ Turnov 15:26:00
0 Vakant Vakant 15:29:00
0 Vakant Vakant 15:32:00
0 Vakant Vakant 15:35:00
H14
2.50 km, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7780 Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 14:01:00
448931 Kašpar Štěpán BOR0403 C OK Jiskra Nový Bor 14:04:00
2084432 Holan Petr CHA0303 C OK Chrastava 14:07:00
4360 Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 14:10:00
682626 Hejna Hynek LLI0300 C TJ Loko Liberec 14:13:00
0 Lengauer Patrik 2KZ0500 Česká Kamenice 14:16:00
8173 Husák Martin CHA0300 C OK Chrastava 14:19:00
888622 Mellan Jonáš TUR0308 C OOB TJ Turnov 14:22:00
0 Tourek Matěj 2KZ0300 Česká Kamenice 14:25:00
2108912 Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 14:28:00
7204994 Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš 14:31:00
2080823 Řehoř Vojta TJN0303 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:34:00
2078461 Ekert Tomáš VLI0302 C Slavia Liberec orienteering 14:37:00
2067345 Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:40:00
2111711 Průša Josef DLT0401 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 14:43:00
2056302 Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:46:00
7209659 Kašpar Vojtěch BOR0402 C OK Jiskra Nový Bor 14:49:00
2027207 Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:52:00
2032107 Průša Dominik VSP0406 B USK Praha 14:55:00
2078466 Hruška Jakub TJN0403 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:58:00
434600 Horák Pavel ml. VSP0301 C USK Praha 15:01:00
2085591 Lesák Ondřej TJN0306 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:04:00
443090 Janas Adam PGP0404 B SK Praga 15:07:00
4368 Ort Haštal BOR0401 B OK Jiskra Nový Bor 15:10:00
2027224 Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:13:00
436449 Danko Štěpán CHA0301 C OK Chrastava 15:16:00
446366 Nosek Daniel VSP0409 C USK Praha 15:19:00
2084434 Janoušek Albert CHA0400 C OK Chrastava 15:22:00
1398971 Vitebský Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:25:00
0 Vakant Vakant 15:28:00
0 Vakant Vakant 15:31:00
0 Vakant Vakant 15:34:00
H16
3.50 km, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
405991 Locker Daniel SRK0200 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:50:00
2075683 Kolský Pavel PGP0204 B SK Praga 14:53:00
897367 Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:56:00
2060249 Janas Petr PGP0200 A SK Praga 14:59:00
9102562 Hájek Kryštof TUR0212 B OOB TJ Turnov 15:02:00
2108873 Mencl Jan JEN0201 C OB Jenišovice 15:05:00
2113069 Vambera Matyáš TUR0111 C OOB TJ Turnov 15:08:00
2049595 Matyáš Vojtěch CHA0202 C OK Chrastava 15:11:00
9496 Zemánek Mikuláš SRK0201 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:14:00
8164 Krupka Štěpán CHA0201 C OK Chrastava 15:17:00
218851 Forst Antonín PGP0106 B SK Praga 15:20:00
253135 Paroulek Lukáš LLI0201 C TJ Loko Liberec 15:23:00
2060290 Zabořil Vojtěch JEN0101 B OB Jenišovice 15:26:00
425596 Škvor Adam KAM0202 A OK Kamenice 15:29:00
8636759 Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:32:00
0 Vakant Vakant 15:35:00
0 Vakant Vakant 15:38:00
0 Vakant Vakant 15:41:00
H18
3.70 km, 170 m, 19 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 15:40:00
0 Vakant Vakant 15:46:00
H20
4.00 km, 130 m, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 16:13:00
H21K
4.20 km, 20 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8275 Trávníček Tomáš VLI8202 C Slavia Liberec orienteering 14:02:00
2085627 Kadečka Adam JEN9601 C OB Jenišovice 14:05:00
420455 Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 14:08:00
2049578 Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 14:11:00
7200371 Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 14:14:00
2059760 Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:17:00
682116 Hulha Lukáš LTP9405 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:20:00
411526 Hájek Jan JEN9703 C OB Jenišovice 14:23:00
682092 Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:26:00
2102802 Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 14:29:00
0 Vakant Vakant 14:32:00
0 Vakant Vakant 14:35:00
0 Vakant Vakant 14:38:00
0 Vakant Vakant 14:41:00
0 Vakant Vakant 14:44:00
H21L
5.20 km, 22 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
852702 Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 14:00:00
1080493 Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 14:02:00
7207702 Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 14:04:00
8629756 Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 14:06:00
2095954 Štryncl Pavel 92X7700 Jizerky 14:08:00
887936 Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 14:10:00
7890000 Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 14:12:00
52641 Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 14:14:00
2049587 Zatloukal Václav TUR8703 C OOB TJ Turnov 14:16:00
7203451 Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 14:18:00
500290 Horáček Michal VLI7700 R Slavia Liberec orienteering 14:20:00
7207878 Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 14:22:00
51929 Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 14:24:00
2020710 Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 14:26:00
7003001 Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 14:28:00
7209363 Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 14:30:00
886513 Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 14:32:00
2045203 Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:34:00
9200728 Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 14:36:00
2051759 Höck Kilian 24D0001 SV Robotron Dresden 14:38:00
995800 Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 14:40:00
7207341 Pelikán Lukáš DKL9802 B KOB Kladno 14:42:00
7207866 Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 14:44:00
436431 Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 14:46:00
897360 Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 14:48:00
7092626 Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 14:50:00
887637 Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 14:52:00
53759 Moravec Jan TUR9000 C OOB TJ Turnov 14:54:00
553437 Průša Michal VSP7310 C USK Praha 14:56:00
7200375 Melichar Vojtěch LLI9802 B TJ Loko Liberec 14:58:00
7201200 Janas Petr PGP7106 C SK Praga 15:00:00
2049588 Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 15:02:00
52870 Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 15:04:00
886264 Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 15:06:00
887618 Brož Marek TUR8402 C OOB TJ Turnov 15:08:00
1398996 Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 15:10:00
515050 Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 15:12:00
8627110 Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 15:14:00
52279 Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 15:16:00
2049592 Bek Ondřej CHA9904 B OK Chrastava 15:18:00
500850 Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 15:20:00
5176 Hlubuček Tomáš CHA9704 B OK Chrastava 15:22:00
515469 Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 15:24:00
7667667 Burda Matěj BOR9608 R OK Jiskra Nový Bor 15:26:00
9965 Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 15:28:00
515038 Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 15:30:00
504407 Pachnik Wojciech DOB9101 C KOB Dobruška 15:32:00
446371 Kučera Michal STH9201 C SK Studenec 15:34:00
7200592 Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 15:36:00
7778511 Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 15:38:00
7202871 Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 15:40:00
800320 Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 15:42:00
7111213 Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 15:44:00
7200331 Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:46:00
7202899 Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 15:48:00
2092409 Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:50:00
920683 Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 15:52:00
8200 Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 15:54:00
2080999 Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 15:56:00
51650 Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 15:58:00
1394693 Semerád Antonín DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka 16:00:00
888618 Karatsiolis Kryštof TUR9901 B OOB TJ Turnov 16:02:00
2035738 Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 16:04:00
8185 Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 16:06:00
886295 Tichý Tomáš SJH9201 C SJH Jindřichův Hradec 16:08:00
515503 Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 16:10:00
51733 Kozák Petr KAM6501 C OK Kamenice 16:12:00
515433 Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 16:14:00
4286 Holas Štěpán SJC8702 C Sportcentrum Jičín 16:16:00
515161 Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 16:18:00
1401077 Gawlitza Franz 24D-001 SV Robotron Dresden 16:20:00
7003006 Fürst Matouš LLI9603 E TJ Loko Liberec 16:22:00
1207407 Nývlt Martin DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka 16:24:00
9101108 Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 16:26:00
995821 Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 16:28:00
7654324 Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 16:30:00
7209346 Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 16:32:00
9007701 Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 16:34:00
51726 Zakouřil Tomáš TUV7500 C SOK TJ Turnov 16:36:00
51568 Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 16:38:00
2017682 Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:40:00
7209352 Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 16:42:00
2078454 Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 16:44:00
51227 Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 16:46:00
8188 Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 16:48:00
1840303 Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 16:50:00
515132 Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 16:52:00
9101181 Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 16:54:00
0 Vakant Vakant 16:56:00
0 Vakant Vakant 16:58:00
0 Vakant Vakant 17:00:00
0 Vakant Vakant 17:02:00
0 Vakant Vakant 17:04:00
0 Vakant Vakant 17:06:00
0 Vakant Vakant 17:08:00
0 Vakant Vakant 17:10:00
H35
4.40 km, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2070857 Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava 15:54:00
49971 Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 15:56:00
4189 Šašek Luděk SOB6901 C SOBSA 15:58:00
2080914 Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 16:00:00
51234 Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 16:02:00
9090 Junek Petr STH7801 C SK Studenec 16:04:00
301106 Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:06:00
995805 Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 16:08:00
7201775 Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 16:10:00
2085628 Kadečka Jakub JEN7901 C OB Jenišovice 16:12:00
4445 Kočárek Michal CHA7400 C OK Chrastava 16:14:00
515152 Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 16:16:00
515133 Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 16:18:00
7700075 Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 16:20:00
8631583 Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem, 16:22:00
0 Vakant Vakant 16:24:00
0 Vakant Vakant 16:26:00
0 Vakant Vakant 16:28:00
H40
4.20 km, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7400074 Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 15:15:00
0 Tourek Jan 2KZ7300 Česká Kamenice 15:17:00
2058477 Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 15:19:00
2103248 Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 15:21:00
2059762 Štverák Jan CHA7301 C OK Chrastava 15:23:00
7205010 Jirásek Milan VSP7403 C USK Praha 15:25:00
51124 Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov 15:27:00
2085623 Sychra Zdeněk CHA7302 C OK Chrastava 15:29:00
8056 Christl Ivan TUR7310 C OOB TJ Turnov 15:31:00
7203467 Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 15:33:00
51542 Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 15:35:00
2027222 Zemánek Miroslav SRK7401 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:37:00
2095960 Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 15:39:00
7207489 Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 15:41:00
2059767 Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 15:43:00
2058471 Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 15:45:00
7205567 Tejkl Jiří 81C7700 Cirkus Čakovice 15:47:00
2032184 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C USK Praha 15:49:00
436410 Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 15:51:00
7007007 Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 15:53:00
2059775 Oravec Tomáš TJN7505 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:55:00
7200322 Würz Bohuslav LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:57:00
8479 Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 15:59:00
2080992 Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 16:01:00
4641714 Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 16:03:00
8098 Pavlů Jiří MFP7704 C VŠSK MFF UK Praha 16:05:00
2058479 Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 16:07:00
0 Tomášek Ondřej TUV7001 C SOK TJ Turnov 16:09:00
0 Vakant Vakant 16:11:00
0 Vakant Vakant 16:13:00
H45
3.50 km, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
443101 Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 14:00:00
8294 Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 14:02:00
232388 Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 14:04:00
49964 Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 14:06:00
8408 Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 14:08:00
511234 Furucz Dušan ZAK7100 C OK Netopýr Zákupy 14:10:00
8521 Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 14:12:00
682678 Hejna Stanislav LLI6900 C TJ Loko Liberec 14:14:00
51147 Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 14:16:00
303922 Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 14:18:00
2460 Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 14:20:00
2095964 Lipenský Robert CHA7201 C OK Chrastava 14:22:00
2067268 Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 14:24:00
682631 Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 14:26:00
682114 Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:28:00
443079 Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 14:30:00
301158 Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:32:00
0 Nejedlo David LLI7100 C TJ Loko Liberec 14:34:00
0 Bukvic Martin TUV7000 C SOK TJ Turnov 14:36:00
301186 Kruliš Petr 8KC6900 ZŠ a MŠ Chotyně 14:38:00
8536 Svoboda Jan BOR7200 C OK Jiskra Nový Bor 14:40:00
9102148 Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 14:42:00
446367 Nosek Jan VSP6910 C USK Praha 14:44:00
7300172 Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 14:46:00
7630319 Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 14:48:00
8486 Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 14:50:00
51225 Houžvička Jindřich TUR6912 C OOB TJ Turnov 14:52:00
410399 Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy 14:54:00
515200 Hric Jan MFP6300 C VŠSK MFF UK Praha 14:56:00
51279 Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:58:00
8439 Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 15:00:00
899153 Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:02:00
8218 Stárek Filip TUR6602 C OOB TJ Turnov 15:04:00
51679 Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 15:06:00
7781 Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 15:08:00
436961 Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 15:10:00
7200337 Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:12:00
2049593 Marek Martin LLI7000 C TJ Loko Liberec 15:14:00
0 Vakant Vakant 15:16:00
0 Vakant Vakant 15:18:00
0 Vakant Vakant 15:20:00
0 Vakant Vakant 15:22:00
0 Vakant Vakant 15:24:00
H50
3.40 km, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7703 Šubrt Pavel SMB6301 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 15:20:00
7765 Mašek Petr BOR6502 C OK Jiskra Nový Bor 15:23:00
2020717 Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 15:26:00
887611 Šimek Stanislav LTP6602 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:29:00
428289 Aschermann David KAM6500 C OK Kamenice 15:32:00
2011900 Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 15:35:00
8490 Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 15:38:00
411583 Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 15:41:00
8287 Petr Josef VLI6300 C Slavia Liberec orienteering 15:44:00
2032226 Müller Rico USV TU Dresden 15:47:00
H55
3.20 km, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7205033 Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:49:00
2067342 Mareš Hynek TUR6100 C OOB TJ Turnov 14:53:00
50000 Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 14:57:00
682080 Hulha Karel LTP6001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:01:00
1958242 Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 15:05:00
52337 Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 15:09:00
682076 Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:13:00
8214 Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 15:17:00
51209 Hoidekr Pavel LLI5901 C TJ Loko Liberec 15:21:00
2113100 Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 15:25:00
897344 Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 15:29:00
8220 Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 15:33:00
8436 Pávek Miloš BOR5801 C OK Jiskra Nový Bor 15:37:00
682108 Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 15:41:00
0 Vakant Vakant 15:45:00
0 Vakant Vakant 15:49:00
0 Vakant Vakant 15:53:00
H60
3.00 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301599 Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 14:03:00
1106055 Juckelandt Wolf-Gerold 24D5500 SV Robotron Dresden 14:09:00
2080917 Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 14:15:00
336709 Jedlička Miroslav JEN5301 C OB Jenišovice 14:21:00
446348 Šikola Alexej LJN5301 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 14:27:00
0 Vakant Vakant 14:33:00
0 Vakant Vakant 14:39:00
H65
2.80 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
253372 Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 14:01:00
51816 Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 14:03:00
361986 Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 14:05:00
1511127 Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 14:07:00
8332 Juřina Robert FYD4900 C Jizerský klub OB Frýdlant 14:09:00
412412 Edward Bartkowiak 55P4800 Grunwald Poznań 14:11:00
2053630 Bogulak Adam Paulinum Jelenia Góra 14:13:00
51283 Tvrdek Vojtěch TUR4949 C OOB TJ Turnov 14:15:00
8199 Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 14:17:00
411580 Kadečka Jiří JEN5002 C OB Jenišovice 14:19:00
8296 Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 14:21:00
7718 Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 14:23:00
8161 Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 14:25:00
7501901 Conrad Helmut USV TU Dresden 14:27:00
8890 Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 14:29:00
7778 Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 14:31:00
52269 Uher Petr VSP5001 C USK Praha 14:33:00
7777 Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 14:35:00
6645 Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 14:37:00
2073709 Kolský Alexander PGP5000 C SK Praga 14:39:00
0 Vakant Vakant 14:41:00
0 Vakant Vakant 14:43:00
0 Vakant Vakant 14:45:00
H70
2.70 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
4131 Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 14:37:00
52900 Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:40:00
682613 Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 14:43:00
2103786 Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 14:46:00
9005225 Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 14:49:00
8544 Mašek Pavel BOR3602 C OK Jiskra Nový Bor 14:52:00
2087699 Šplíchal Jiří OKP4500 C SK OK 24 Praha 14:55:00
8323 Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 14:58:00
2090839 Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 15:01:00
9798 Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:04:00
8153 Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 15:07:00
2090863 Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 15:10:00
0 Vakant Vakant 15:13:00
0 Vakant Vakant 15:16:00
HDR
3.40 km, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
52266 Jirásková Viola VSP1151 C USK Praha 14:00:00
4411236 Týfa Daniel VLI0811 C Slavia Liberec orienteering 14:00:00
4403301 Šírlová Kamila CHA1450 OK Chrastava 14:00:00
0 Šimková Šárka LME1150 C SK Los Mělník 14:00:00
4411235 Týfová Ella VLI1150 C Slavia Liberec orienteering 14:00:00
4362 Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 14:00:00
2113359 Pešík Matouš VLI0903 C Slavia Liberec orienteering 14:00:00
49984 Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 14:00:00
0 Válková Karolína TUV0951 C SOK TJ Turnov 14:00:00
2090845 Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 14:00:00
4616799 Krejzová Jana TUR0950 C OOB TJ Turnov 14:00:00
51238 Zakouřil František TUV1201 C SOK TJ Turnov 14:00:00
7202572 Junek Kryštof STH1201 C SK Studenec 14:00:00
4402235 Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 14:00:00
410727 Forst Albert MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha 14:00:00
8550 Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 14:00:00
4408045 Leder Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:00:00
4408036 Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:00:00
2118464 Bouda Jan TAP1000 C KOB TRETRA Praha 14:00:00
4408038 Oravcová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:00:00
51747 Jirásková Mia VSP1150 C USK Praha 14:00:00
2103706 Nagyová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:00:00
4408044 Ryšavá Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:00:00
4411241 Šipoš Emília VLI0952 C Slavia Liberec orienteering 14:00:00
0 Feřtová Eliška 42Z1050 Feřtovi 14:00:00
1403059 Heřmánková Kateřina TUR1152 C OOB TJ Turnov 14:00:00
0 Kůtková Sára OB Jenišovice 14:00:00
7953 Khelová Bára SCP1350 C OK Sparta Praha 14:00:00
0 Čabanová Eva FYD0951 C Jizerský klub OB Frýdlant 14:00:00
0 Juřinová Aneta FYD1150 C Jizerský klub OB Frýdlant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
4622352 Raška Betty OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:00:00
4622352 Raška Ben OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
P
2.30 km, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
4622355 Podoubský Miloň OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:00:00
411582 Nermuťová Iveta Neregistrovaní (NNN) 14:00:00
0 Gregorová Andrea Neregistrovaní (NNN) 14:00:00
2111786 Nagy Josef TJN6701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
2085597 Pesničák Jan Neregistrovaní (NNN) 14:00:00
411593 Šubrtová Gabriela Neregistrovaní (NNN) 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
1420232 Vaňourková Jitka 31Z7250 Aktivit Nový Bor 14:00:00
253133 Štičková Eva LLI6051 C TJ Loko Liberec 14:00:00
2084439 Gomolák Jan CHA7605 OK Chrastava 14:00:00
2084441 Kučerová Lucie CHA7950 OK Chrastava 14:00:00
2080943 Semíková Julie KAM0358 C OK Kamenice 14:00:00
8512 Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 14:00:00
4411231 Řezáčová Daniela VLI0653 C Slavia Liberec orienteering 14:00:00
682670 Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 14:00:00
51218 Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 14:00:00
8288 Petr Pavel VLI9400 C Slavia Liberec orienteering 14:00:00
411599 Horáček Tomáš JEN7700 C OB Jenišovice 14:00:00
5991 Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 14:00:00
2084440 Krupková Martina CHA7552 OK Chrastava 14:00:00
2095972 Paluba Luděk CHA0304 C OK Chrastava 14:00:00
2102798 Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 14:00:00
2102772 Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 14:00:00
4372 Fojt Pavel BOR0707 C OK Jiskra Nový Bor 14:00:00
4408037 Kottíková Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:00:00
2078465 Potměšil Matyáš TJN0204 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:00:00
4408034 Jakubík Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:00:00
4408033 Jakubík Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:00:00
253493 Świątkowska Bogumiła Paulinum Jelenia Góra 14:00:00
0 Jedličková Alena Neregistrovaní (NNN) 14:00:00
4408042 Potměšil Šimon OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:00:00
2059727 Francke Pavla Žižkovský tygři 14:00:00
411613 Mencl Martin JEN7301 C OB Jenišovice 14:00:00
7789 Menclová Jana JEN7556 C OB Jenišovice 14:00:00
0 Feřtová Jitka 42Z7850 Feřtovi 14:00:00
2067921 Neyrinck Noel VSP7012 C USK Praha 14:00:00
0 Průšová Hana DLT7451 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 14:00:00
4408031 Dočekalová Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:00:00
446439 Janasová Barbora PGP7152 C SK Praga 14:00:00
0 Čabanová Lenka FYD0151 C Jizerský klub OB Frýdlant 14:00:00
T
3.30 km, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
1398994 Balcarová Alena LLI7150 C TJ Loko Liberec 14:00:00
434595 Balcarová Barbora LLI9751 B TJ Loko Liberec 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
0 Vakant Vakant 14:00:00
2092419 Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 14:00:00
2084442 Šírl Kamil CHA7303 OK Chrastava 14:00:00
2084447 Šírlová Jarmila CHA7851 OK Chrastava 14:00:00
2084449 Holan Petr CHA7001 C OK Chrastava 14:00:00
2084433 Houda Vítězslav CHA7300 C OK Chrastava 14:00:00
2088730 Krupová Tereza 6YC8751 Neregistrovaní 14:00:00
301152 Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 14:00:00
4641719 Drahoňovská Veronika RUM8451 ZOOB Rumburk 14:00:00
1420239 Válek Ondřej 31Z7900 Aktivit Nový Bor 14:00:00
0 Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 14:00:00
2109695 Čaloun Michal 62X6800 Neregistrovaní - VLI 14:00:00
52277 Mencl Miloslav VSP6505 C USK Praha 14:00:00
411380 Nováková Zuzana TUV7950 C SOK TJ Turnov 14:00:00
2113390 Ježowicz Roman 79X8000 Žižkovský tygři 14:00:00
2084438 Cihlář Robert CHA6601 OK Chrastava 14:00:00
410387 Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha 14:00:00
8946 Setínková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 14:00:00
51698 Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 14:00:00
2092413 Melichar Jaromír LLI6301 C TJ Loko Liberec 14:00:00
2111710 Průša Josef DLT7301 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 14:00:00
416140 Khelová Petra SCP7850 C OK Sparta Praha 14:00:00
410732 Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 14:00:00
2092439 Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 14:00:00
2051478 Blínová Vendula Neregistrovaní (NNN) 14:00:00
0 Dědek Martin Neregistrovaní (NNN) 14:00:00
2051500 Blín Oldřich 92X6900 Jizerky 14:00:00
2025338 Pešík Michal 92X7701 Jizerky 14:00:00
2073662 Hnídek Stanislav 4DX5500 OOB Tanvald 14:00:00
51180 Uhlíková Šárka 64C8150 Ekonom Praha Outdoor 14:00:00
2078464 Novotný Jiří VLI7102 C Slavia Liberec orienteering 14:00:00
253147 Paroulková Iva LLI7151 C TJ Loko Liberec 14:00:00
8415 Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 14:00:00
0 Feřt Martin 42Z7700 Feřtovi 14:00:00