D10C
0.80 km, 21 m, 8 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:31:00 |
01 |
Rozsívalová Adéla |
KON0760 |
2090865 |
C |
KOB Konice |
15:32:00 |
02 |
Hrbáčková Michaela |
LCE0751 |
331031 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
15:33:00 |
03 |
Kundratová Eva |
TZL0950 |
218973 |
C |
SKOB Zlín |
15:34:00 |
04 |
Reichlová Pavla |
KSU0888 |
51309 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
15:35:00 |
05 |
Michálková Sabina |
LCE0851 |
253362 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
15:37:00 |
07 |
Poslušná Jitka |
TZL0752 |
8618 |
C |
SKOB Zlín |
15:38:00 |
08 |
Jílková Pavla |
KON0799 |
2069073 |
C |
KOB Konice |
15:39:00 |
09 |
Reichlová Lucie |
KSU0850 |
52619 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
15:40:00 |
10 |
Buršíková Tereza |
TZL0754 |
8595 |
C |
SKOB Zlín |
15:41:00 |
11 |
Kočandrlová Natálie |
KSU0979 |
446412 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
15:42:00 |
12 |
Entová Kateřina |
TZL0751 |
8581 |
C |
SKOB Zlín |
D12C
1.00 km, 25 m, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:31:00 |
01 |
Pišová Adéla |
LCE0551 |
2049511 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
15:32:00 |
02 |
Pattermanová Magdalena |
KSU0660 |
2085598 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
15:33:00 |
03 |
Přikrylová Ivana |
JPV0653 |
2112741 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
15:34:00 |
04 |
Kopecká Nela |
UOL0650 |
301263 |
C |
SOB Olomouc |
15:35:00 |
05 |
Zatloukalová Julie |
STE0650 |
2108918 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
15:36:00 |
06 |
Pazderníková Zdeňka |
ASU0698 |
0 |
B |
Magnus Orienteering |
15:38:00 |
08 |
Šaňáková Marie |
UOL0651 |
2111803 |
B |
SOB Olomouc |
15:39:00 |
09 |
Burdová Helena |
STE0653 |
2108904 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
15:40:00 |
10 |
Stryková Karolína |
KSU0656 |
53652 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
15:41:00 |
11 |
Navrátilová Marie |
ASU0599 |
7206550 |
B |
Magnus Orienteering |
15:42:00 |
12 |
Batani Valentina |
TZL0551 |
7053354 |
B |
SKOB Zlín |
15:43:00 |
13 |
Jílková Lenka |
KON0666 |
2069072 |
B |
KOB Konice |
15:44:00 |
14 |
Konečná Julie |
KSU0550 |
2053569 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
15:45:00 |
15 |
Rosíková Růžena Eliška |
TZL0650 |
2121120 |
C |
SKOB Zlín |
15:46:00 |
16 |
Otrubová Anna |
PLU0577 |
2019215 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
15:47:00 |
17 |
Helštýnová Nikol |
LCE0555 |
52693 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
15:48:00 |
18 |
Batani Valeria |
TZL0550 |
7053853 |
B |
SKOB Zlín |
15:49:00 |
19 |
Přikrylová Jana |
JPV0652 |
2112722 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
15:50:00 |
20 |
Jakůbková Jana |
LCE0651 |
416057 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
D14C
1.20 km, 28 m, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:53:00 |
23 |
Slehová Eliška |
UOL0453 |
2112727 |
C |
SOB Olomouc |
15:54:00 |
24 |
Klimešová Kateřina |
TZL0455 |
53354 |
C |
SKOB Zlín |
15:55:00 |
25 |
Němečková Kateřina |
PLU0350 |
1400409 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
15:56:00 |
26 |
Mrkvičková Ema |
TZL0451 |
2091565 |
A |
SKOB Zlín |
15:57:00 |
27 |
Smékalová Karolína |
UOL0451 |
2020729 |
A |
SOB Olomouc |
15:59:00 |
29 |
Janečková Adéla |
PLU0452 |
2087689 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
16:00:00 |
30 |
Riesslerová Eliška |
OTK0350 |
331701 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
16:01:00 |
31 |
Kolaříková Eliška |
TZL0452 |
995797 |
B |
SKOB Zlín |
16:03:00 |
33 |
Březinová Zuzana |
TZL0453 |
7209276 |
B |
SKOB Zlín |
16:04:00 |
34 |
Vorlová Eva |
ASU0499 |
406938 |
B |
Magnus Orienteering |
16:05:00 |
35 |
Šánová Julie |
KSU0494 |
443076 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
16:06:00 |
36 |
Černochová Michaela |
PLU0351 |
2061817 |
A |
TJ SOKOL Plumlov |
16:07:00 |
37 |
Skoumalová Petra |
KSU0484 |
446428 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
16:08:00 |
38 |
Smékalová Viktorie |
UOL0450 |
2020728 |
B |
SOB Olomouc |
D16C
1.50 km, 27 m, 16 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:49:00 |
19 |
Tichá Julie |
TZL0252 |
2091554 |
A |
SKOB Zlín |
15:50:00 |
20 |
Nevěřilová Kateřina |
LCE0254 |
7208226 |
A |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
15:51:00 |
21 |
Rosíková Alžběta Marie |
TZL0151 |
8610 |
C |
SKOB Zlín |
15:52:00 |
22 |
Dufková Renata |
LCE0253 |
51298 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
15:54:00 |
24 |
Šuráňová Pavlína |
TZL0257 |
8924 |
B |
SKOB Zlín |
15:55:00 |
25 |
Raclavská Zuzana |
UOL0251 |
2092434 |
B |
SOB Olomouc |
15:56:00 |
26 |
Čeleďová Justýna |
TZL0152 |
436954 |
B |
SKOB Zlín |
15:57:00 |
27 |
Raclavská Lenka |
UOL0252 |
2092435 |
B |
SOB Olomouc |
15:58:00 |
28 |
Smolková Sabina |
STE0250 |
7206537 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
D18C
1.70 km, 34 m, 18 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:00:00 |
30 |
Greschnerová Tereza |
ASU0299 |
7203336 |
B |
Magnus Orienteering |
16:02:00 |
32 |
Matulíková Aneta |
TZL0050 |
331362 |
B |
SKOB Zlín |
16:03:00 |
33 |
Novotná Tereza |
ZLH0051 |
1421909 |
B |
OOB TJ Zlaté Hory |
D21C
1.80 km, 36 m, 20 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:42:00 |
12 |
Vlachová Kateřina |
KON9898 |
2120658 |
B |
KOB Konice |
15:43:00 |
13 |
Pekárková Monika |
RBK9252 |
7260027 |
C |
SK Radioklub Blansko |
15:44:00 |
14 |
Vítková Lucie |
PTE9474 |
2102713 |
C |
TJ Sokol Ptení |
15:45:00 |
15 |
Vališová Martina |
OSN9696 |
981804 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
15:46:00 |
16 |
Kočová Halina |
TZL0255 |
2091546 |
A |
SKOB Zlín |
15:47:00 |
17 |
Hájková Eliška |
KAM9851 |
515001 |
A |
OK Kamenice |
15:48:00 |
18 |
Jeřábková Jitka |
TZL9453 |
7170894 |
C |
SKOB Zlín |
15:49:00 |
19 |
Muchová Barbora |
KVS8550 |
2080849 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
15:50:00 |
20 |
Staňková Lucie |
ASU8756 |
7203330 |
C |
Magnus Orienteering |
15:51:00 |
21 |
Uvizlová Radka |
STH8451 |
9081 |
C |
SK Studenec |
15:52:00 |
22 |
Slováčková Věra |
TZL8181 |
53339 |
C |
SKOB Zlín |
15:53:00 |
23 |
Maliňáková Petra |
SVS8751 |
53387 |
C |
Orientklub Vsetín |
15:54:00 |
24 |
Kavánková Iva |
TZL9753 |
7204981 |
R |
SKOB Zlín |
15:55:00 |
25 |
Michálková Renata |
LCE8151 |
2088219 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
15:56:00 |
26 |
Mašláňová Hana |
TZL7979 |
53313 |
C |
SKOB Zlín |
15:58:00 |
28 |
Tichá Marie |
TZL0253 |
2091544 |
A |
SKOB Zlín |
16:00:00 |
30 |
Bouzková Katka |
SVS8151 |
53385 |
C |
Orientklub Vsetín |
16:02:00 |
32 |
Raclavská Vlaďka |
UOL0253 |
2092433 |
A |
SOB Olomouc |
16:03:00 |
33 |
Novotná Klára |
ZLH9851 |
331363 |
A |
OOB TJ Zlaté Hory |
16:04:00 |
34 |
Škrabalová Šárka |
KON9888 |
2108866 |
B |
KOB Konice |
16:05:00 |
35 |
Marková Ema |
STE0252 |
7205017 |
A |
SK SKI-OB Šternberk |
D35C
1.70 km, 30 m, 17 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:50:00 |
20 |
Hornová Lenka |
XXX |
2092370 |
|
|
15:51:00 |
21 |
Sedláčková Jana |
HLV7060 |
416084 |
C |
KČT - OB Holešov |
15:52:00 |
22 |
Pannová Vendula |
MOV7752 |
2075664 |
C |
SKOB Ostrava |
15:53:00 |
23 |
Pekárková Eva |
TZL7653 |
7752223 |
C |
SKOB Zlín |
15:54:00 |
24 |
Reichlová Jiřina |
KSU7499 |
2067330 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
15:56:00 |
26 |
Kundratová Jana |
TZL7350 |
7209278 |
C |
SKOB Zlín |
15:57:00 |
27 |
Jílková Hana |
KON8080 |
2069071 |
C |
KOB Konice |
15:58:00 |
28 |
Kurfürstová Irena |
TZL8053 |
53129 |
C |
SKOB Zlín |
15:59:00 |
29 |
Krčová Martina |
KSU7272 |
442855 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
16:00:00 |
30 |
Pangrácová Anna |
XXX |
49367 |
|
|
16:01:00 |
31 |
Batani Hana |
TZL7351 |
7209281 |
C |
SKOB Zlín |
16:02:00 |
32 |
Grygarová Veronika |
XXX |
2092392 |
|
|
16:03:00 |
33 |
Chovancová Jana |
TZL7352 |
426400 |
C |
SKOB Zlín |
16:04:00 |
34 |
Chmelářová Radka |
JPV7650 |
2085577 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
16:05:00 |
35 |
Němečková Věra |
PLU7777 |
2035158 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
16:06:00 |
36 |
Jirková Renata |
ZPV6553 |
52427 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
16:07:00 |
37 |
Otrubová Johana |
PLU7852 |
995816 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
16:08:00 |
38 |
Formánková Anna |
XXX |
2069061 |
|
|
16:09:00 |
39 |
Smékalová Jana |
UOL7850 |
2045207 |
C |
SOB Olomouc |
16:10:00 |
40 |
Marková Eva |
STE7550 |
2080963 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
16:11:00 |
41 |
Vránová Helena |
UOL7652 |
9201328 |
C |
SOB Olomouc |
D45C
1.50 km, 36 m, 16 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:31:00 |
01 |
Ostřanská Iveta |
SSU6591 |
224901 |
C |
SK Severka Šumperk |
15:32:00 |
02 |
Štorková Simona |
JPV6556 |
2075676 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
15:33:00 |
03 |
Felklová Jarmila |
47C6050 |
433098 |
|
ASPV OA Šumperk |
15:35:00 |
05 |
Ferdusová Eva |
LCE6461 |
52694 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
15:36:00 |
06 |
Ženčáková Marie |
47C6850 |
2032185 |
|
ASPV OA Šumperk |
15:37:00 |
07 |
Vlažná Mirka |
LCE5852 |
52698 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
15:38:00 |
08 |
Koláriková Irena |
TZL6351 |
53837 |
C |
SKOB Zlín |
15:39:00 |
09 |
Kotrlová Gita |
UOL6953 |
352324 |
C |
SOB Olomouc |
D55C
1.40 km, 28 m, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:31:00 |
01 |
Žaludková Miroslava |
TZL5954 |
53838 |
C |
SKOB Zlín |
15:33:00 |
03 |
Krejčíková Monika |
TZL6262 |
8260628 |
C |
SKOB Zlín |
15:34:00 |
04 |
Horynová Eva |
TZL5254 |
8930 |
C |
SKOB Zlín |
H10C
0.90 km, 22 m, 9 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:30:00 |
00 |
Koňařík Vojtéch |
SVS0701 |
51518 |
C |
Orientklub Vsetín |
15:31:00 |
01 |
Kundrata Vít |
TZL0700 |
53360 |
C |
SKOB Zlín |
15:32:00 |
02 |
Macek Vojtěch |
ASU0748 |
426313 |
C |
Magnus Orienteering |
15:33:00 |
03 |
Linhart Adam |
GIG0801 |
331259 |
C |
GIGANT Orienteering |
15:34:00 |
04 |
Hozík Štěpán |
TZL0806 |
8583 |
C |
SKOB Zlín |
15:35:00 |
05 |
Linhart Jakub |
GIG0800 |
52688 |
C |
GIGANT Orienteering |
15:36:00 |
06 |
Pekárek David |
TZL1000 |
53886 |
C |
SKOB Zlín |
15:37:00 |
07 |
Vlček Tomáš |
VIC0713 |
2116470 |
C |
OB Vizovice |
15:38:00 |
08 |
Pavlík Adam |
TZL0810 |
8602 |
C |
SKOB Zlín |
15:39:00 |
09 |
Pernička Martin |
TZL0800 |
7207055 |
C |
SKOB Zlín |
15:40:00 |
10 |
Skýba Jakub Jan |
LCE0701 |
2075691 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
15:41:00 |
11 |
Truneček Jakub |
TZL0705 |
53367 |
C |
SKOB Zlín |
15:42:00 |
12 |
Světnický Antonín |
STE0800 |
2108898 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
15:43:00 |
13 |
Hájek Radim |
LCE0702 |
253366 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
15:44:00 |
14 |
Přibík Martin |
TZL0807 |
2121130 |
C |
SKOB Zlín |
15:45:00 |
15 |
Mlček Vincenc |
KSU0700 |
53654 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
15:46:00 |
16 |
Slováček Ondřej |
TZL0902 |
52212 |
C |
SKOB Zlín |
15:48:00 |
18 |
Sikora Jan |
TZL0707 |
49484 |
C |
SKOB Zlín |
15:49:00 |
19 |
Kubíček Vavřinec |
UOL0801 |
2113097 |
C |
SOB Olomouc |
15:50:00 |
20 |
Navrátil Pavel |
ASU0747 |
7206535 |
C |
Magnus Orienteering |
15:51:00 |
21 |
Lebánek Jan Maxmilián |
TZL0809 |
8582 |
C |
SKOB Zlín |
H12C
1.30 km, 22 m, 13 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:40:00 |
10 |
Sláma Šimon |
LCE0502 |
2080838 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
15:41:00 |
11 |
Palas Jan |
TZL0507 |
49895 |
C |
SKOB Zlín |
15:42:00 |
12 |
Bláha Adam |
KSU0525 |
2073730 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
15:43:00 |
13 |
Martinek Matyáš |
TZL0504 |
2113058 |
B |
SKOB Zlín |
15:44:00 |
14 |
Kovařík Šimon |
LCE0503 |
416067 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
15:45:00 |
15 |
Huleja Martin |
TZL0604 |
2113096 |
C |
SKOB Zlín |
15:46:00 |
16 |
Riessler Štěpán |
OTK0500 |
426385 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
15:47:00 |
17 |
Hrbáček Filip |
LCE0501 |
416072 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
15:48:00 |
18 |
Černoch Martin |
PLU0500 |
2061762 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
15:49:00 |
19 |
Vebr David |
LCE0504 |
52700 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
15:50:00 |
20 |
Šána Robert |
KSU0616 |
2073738 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
15:51:00 |
21 |
Vaněk Bořek |
TZL0505 |
2113077 |
B |
SKOB Zlín |
15:52:00 |
22 |
Soldán Robin |
PLU0600 |
682687 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
15:53:00 |
23 |
Jordán Alexandr |
KSU0626 |
2056276 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
15:54:00 |
24 |
Otruba František |
PLU0501 |
2051506 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
15:55:00 |
25 |
Vodička Igor |
UOL0502 |
7200909 |
B |
SOB Olomouc |
15:56:00 |
26 |
Kobylka David |
ASU0546 |
2102553 |
C |
Magnus Orienteering |
15:57:00 |
27 |
Pernička Václav |
TZL0602 |
7207028 |
B |
SKOB Zlín |
15:58:00 |
28 |
Greschner Adam |
ASU0547 |
9132 |
C |
Magnus Orienteering |
15:59:00 |
29 |
Pekárek Tobias |
TZL0502 |
2070831 |
B |
SKOB Zlín |
16:00:00 |
30 |
Káňa Jindřich |
LCE0602 |
416054 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
16:01:00 |
31 |
Němec Filip |
TZL0503 |
2113089 |
B |
SKOB Zlín |
16:02:00 |
32 |
Štorek Jan |
JPV0505 |
2075670 |
B |
Oddíl OS SK Prostějov |
16:03:00 |
33 |
Strakoš Ondřej |
TZL0601 |
7209291 |
C |
SKOB Zlín |
H14C
1.50 km, 33 m, 18 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:11:00 |
41 |
Eichler Vít |
TZL0401 |
7209282 |
B |
SKOB Zlín |
16:12:00 |
42 |
Rajman Filip |
UOL0301 |
2113074 |
B |
SOB Olomouc |
16:13:00 |
43 |
Beneš Jindřich |
KON0404 |
1418768 |
B |
KOB Konice |
16:14:00 |
44 |
Šemnický Jakub |
TZL0400 |
2091553 |
B |
SKOB Zlín |
16:15:00 |
45 |
Humeník David |
LCE0402 |
2080833 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
16:16:00 |
46 |
Patterman Prokop |
KSU0333 |
442865 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
16:18:00 |
48 |
Černín Adam |
SVS0401 |
51517 |
C |
Orientklub Vsetín |
16:19:00 |
49 |
Štábl Adam |
KSU0401 |
2058480 |
A |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
16:20:00 |
50 |
Kovařík Jakub |
LCE0307 |
51301 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
16:21:00 |
51 |
Štábl Patrik |
KSU0606 |
446437 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
16:22:00 |
52 |
Novotný Erik |
ZLH0301 |
2020722 |
B |
OOB TJ Zlaté Hory |
16:23:00 |
53 |
Hájek Petr |
LCE0306 |
416071 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
16:24:00 |
54 |
Stryk Štěpán |
KSU0306 |
229473 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
16:25:00 |
55 |
Vaněk Ondřej |
TZL0402 |
889320 |
B |
SKOB Zlín |
16:26:00 |
56 |
Šperlich Jan |
KSU0403 |
2082903 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
H16C
1.60 km, 36 m, 16 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:32:00 |
02 |
Bartík Filip |
TZL0202 |
2091549 |
B |
SKOB Zlín |
15:33:00 |
03 |
Chmelář Jan |
37C0100 |
0 |
|
Bez registrace |
15:34:00 |
04 |
Koňařík Vít |
SVS0200 |
53384 |
B |
Orientklub Vsetín |
15:35:00 |
05 |
Poštulka Lukáš |
STE0104 |
2060295 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
15:36:00 |
06 |
Štorek David |
JPV0202 |
2075675 |
B |
Oddíl OS SK Prostějov |
15:37:00 |
07 |
Kundrata Jan |
TZL0203 |
7209284 |
B |
SKOB Zlín |
15:38:00 |
08 |
Seidenglanz Jáchym |
SSU0202 |
1407427 |
B |
SK Severka Šumperk |
15:39:00 |
09 |
Dostál František |
UOL0201 |
2088178 |
B |
SOB Olomouc |
15:40:00 |
10 |
Černín Lukáš |
SVS0201 |
51516 |
C |
Orientklub Vsetín |
15:41:00 |
11 |
Hecl František |
KSU0201 |
2058486 |
A |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
15:42:00 |
12 |
Neumann David |
STE0101 |
2027241 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
15:43:00 |
13 |
Chovanec Václav |
TZL0201 |
218977 |
A |
SKOB Zlín |
15:44:00 |
14 |
Babišta Antonín |
KSU0111 |
53649 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
15:45:00 |
15 |
Jirka Matyáš |
ZPV0201 |
206496 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
15:46:00 |
16 |
Krč Matěj |
KSU0101 |
2058481 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
15:47:00 |
17 |
Janda Přemek |
TZL0103 |
53147 |
B |
SKOB Zlín |
H18C
1.80 km, 39 m, 19 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:31:00 |
01 |
Beneš Miroslav |
KON9915 |
1418762 |
B |
KOB Konice |
15:32:00 |
02 |
Podmolík Jonáš |
TZL0001 |
7203464 |
A |
SKOB Zlín |
15:33:00 |
03 |
Vostál Dominik |
UOL9901 |
1400425 |
B |
SOB Olomouc |
H21C
2.30 km, 57 m, 23 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:35:00 |
05 |
Perknovský Radim |
JPV8235 |
52475 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
15:36:00 |
06 |
Novotný Jiří |
TZL8001 |
515192 |
C |
SKOB Zlín |
15:37:00 |
07 |
Matoušek Matěj |
KSU0005 |
2080935 |
A |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
15:38:00 |
08 |
Karásek Michal |
ZPV7900 |
433096 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
15:39:00 |
09 |
Hubáček Josef |
LCE6127 |
2017666 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
15:40:00 |
10 |
Jurek Radim |
4EC8500 |
1417252 |
|
Frenštát pod Radhoštěm |
15:41:00 |
11 |
Pekárek Evžen |
TZL7007 |
7848411 |
C |
SKOB Zlín |
15:42:00 |
12 |
Novotný Tomáš |
ZLH7001 |
7001234 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
15:43:00 |
13 |
Poštulka Tomáš |
STE9700 |
2060296 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
15:44:00 |
14 |
Klomínský Václav |
KPY8700 |
2059735 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
15:45:00 |
15 |
Cahel Marek |
LCE8803 |
889288 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
15:46:00 |
16 |
Strečko Marek |
ASU9149 |
920691 |
C |
Magnus Orienteering |
15:47:00 |
17 |
Mazal Zdeněk |
VBM8103 |
7207858 |
C |
VSK Mendelu Brno |
15:48:00 |
18 |
Wrzecionko Jakub |
4XZ8600 |
2087707 |
|
Svobodní |
15:49:00 |
19 |
Fiala Jan |
BBM7205 |
7207495 |
C |
BETA URSUS Orienteering |
15:50:00 |
20 |
Svoboda Radek |
STE0207 |
2032142 |
A |
SK SKI-OB Šternberk |
15:51:00 |
21 |
Kopecký David |
UOL7800 |
2044889 |
C |
SOB Olomouc |
15:52:00 |
22 |
Panovec Jan |
VIC8931 |
8066608 |
C |
OB Vizovice |
15:53:00 |
23 |
Bouzek Petr |
SVS7901 |
53388 |
C |
Orientklub Vsetín |
15:54:00 |
24 |
Glonek Jakub |
AOP9602 |
1625050 |
E |
Orientační Běh Opava |
15:55:00 |
25 |
Hrazdil Jiří |
ZBM8418 |
682621 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
15:56:00 |
26 |
Novosad Pavel |
TZL7401 |
2080910 |
C |
SKOB Zlín |
15:57:00 |
27 |
Otruba Marek |
PLU7417 |
995892 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
15:58:00 |
28 |
Stoszek Jakub |
AOP8300 |
2090837 |
C |
Orientační Běh Opava |
15:59:00 |
29 |
Jurga Václav |
46X8900 |
2800296 |
|
Krutě Kruté Krůty |
16:00:00 |
30 |
Zapletal Martin |
37C8500 |
0 |
|
Bez registrace |
16:01:00 |
31 |
Novosad Pavel |
TZL0404 |
7209289 |
A |
SKOB Zlín |
16:02:00 |
32 |
Rýdel Jiří |
1VZ9200 |
428234 |
|
ranovačka |
16:03:00 |
33 |
Slováček Tomáš |
TZL8002 |
2084933 |
C |
SKOB Zlín |
16:04:00 |
34 |
Hovorka Lukáš |
LPU9001 |
981816 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
16:05:00 |
35 |
Smola Michal |
TZL8131 |
515174 |
R |
SKOB Zlín |
16:06:00 |
36 |
Fendrych Michal |
STE7607 |
52503 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
16:07:00 |
37 |
Krejčík Zbyněk |
TZL5704 |
8071221 |
C |
SKOB Zlín |
16:08:00 |
38 |
Semerád Antonín |
DKP9801 |
1394693 |
R |
Oddíl OB Kotlářka |
H35C
2.00 km, 50 m, 21 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:10:00 |
40 |
Přikryl Jiří |
JPV7404 |
2102771 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
16:11:00 |
41 |
Bednařík Marek |
XXX |
2104586 |
|
|
16:12:00 |
42 |
Vlček Jiří |
VIC7700 |
2103241 |
C |
OB Vizovice |
16:13:00 |
43 |
Bartošek Marek |
XXX |
2112776 |
|
|
16:14:00 |
44 |
Možný Stanislav |
PVP7700 |
2115730 |
C |
VSS Přírodověda Praha |
16:15:00 |
45 |
Přibík Václav |
TZL7802 |
2121119 |
C |
SKOB Zlín |
16:16:00 |
46 |
Ženčák Jaroslav |
47C6100 |
2060274 |
|
ASPV OA Šumperk |
16:17:00 |
47 |
Chmelář Jan |
JPV7501 |
2113078 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
16:18:00 |
48 |
Svoboda Zdeněk |
UOL7900 |
2121000 |
C |
SOB Olomouc |
16:19:00 |
49 |
Pastrnek Pavel |
XXX |
2103254 |
|
|
16:20:00 |
50 |
Švestka Vítězslav |
KVS7301 |
53372 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
16:21:00 |
51 |
Sláma Lumír |
LCE8103 |
2091534 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
16:22:00 |
52 |
Procházka Josef |
KON7219 |
2083412 |
C |
KOB Konice |
16:23:00 |
53 |
Hálek Jan |
UOL7000 |
436448 |
C |
SOB Olomouc |
16:24:00 |
54 |
Hubáček Libor |
LCE6721 |
53879 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
16:25:00 |
55 |
Vrána Jan |
UOL7300 |
7300185 |
C |
SOB Olomouc |
16:26:00 |
56 |
Peřina Jakub |
XXX |
2083379 |
|
|
16:27:00 |
57 |
Pernička Petr |
TZL7336 |
7207038 |
C |
SKOB Zlín |
16:28:00 |
58 |
Semerád Jan |
KON9411 |
2083362 |
C |
KOB Konice |
16:29:00 |
59 |
Mašláň Jakub |
TZL7801 |
1400424 |
C |
SKOB Zlín |
16:30:00 |
60 |
Jadviščok Ladislav |
UOL7700 |
2075671 |
C |
SOB Olomouc |
16:31:00 |
61 |
Greschner Luboš |
ASU7848 |
7203335 |
C |
Magnus Orienteering |
16:32:00 |
62 |
Smékal David |
UOL7503 |
886282 |
C |
SOB Olomouc |
16:33:00 |
63 |
Vlček Roman |
SKM7000 |
7200330 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
16:34:00 |
64 |
Müller Libor |
OTK7201 |
433082 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
H45C
1.70 km, 41 m, 18 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:55:00 |
25 |
Chmelař Miroslav |
JPV6217 |
9998666 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
15:57:00 |
27 |
Kotrle Miroslav |
UOL7005 |
515079 |
C |
SOB Olomouc |
15:59:00 |
29 |
Světnický Alexandr |
OOL6300 |
426375 |
C |
SK Haná orienteering |
16:01:00 |
31 |
Raclavský Vladislav |
UOL6600 |
2087712 |
C |
SOB Olomouc |
16:03:00 |
33 |
Sedláček Jaroslav |
HLV6404 |
53827 |
C |
KČT - OB Holešov |
16:05:00 |
35 |
Strakoš Bohumil |
TZL6345 |
7209290 |
C |
SKOB Zlín |
16:07:00 |
37 |
Kunz Petr |
OTK6910 |
52344 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
16:09:00 |
39 |
Šamánek Petr |
ZVS6901 |
53890 |
C |
TJ Zbrojovka Vsetín |
16:11:00 |
41 |
Tesař Jiří |
AOP6702 |
352349 |
C |
Orientační Běh Opava |
16:13:00 |
43 |
Kubíček Jiří |
UOL6500 |
1410004 |
C |
SOB Olomouc |
16:15:00 |
45 |
Květoň Vladimír |
KSU6800 |
2090700 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
16:17:00 |
47 |
Riessler Otto |
OTK6800 |
433092 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
16:19:00 |
49 |
Vítek Zbyněk |
PTE6622 |
8828 |
C |
TJ Sokol Ptení |
16:21:00 |
51 |
Poštulka Zdenek |
STE6600 |
2080962 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
16:23:00 |
53 |
Krmášek Bohdan |
AOP5301 |
7207625 |
C |
Orientační Běh Opava |
H55C
1.50 km, 25 m, 16 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:30:00 |
00 |
Peška Antonín |
HLV4801 |
416088 |
C |
KČT - OB Holešov |
15:31:00 |
01 |
Višňa Milan |
OOL5904 |
307337 |
C |
SK Haná orienteering |
15:32:00 |
02 |
Hrbas Vladimír |
KVS5301 |
2021858 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
15:33:00 |
03 |
Jelínek Vít |
TZL5102 |
7209285 |
C |
SKOB Zlín |
15:34:00 |
04 |
Felkl Luděk |
47C6000 |
52589 |
|
ASPV OA Šumperk |
15:35:00 |
05 |
Plášek Martin |
LCE6118 |
52702 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
15:36:00 |
06 |
Štípek Rostislav |
TZL5702 |
428296 |
|
SKOB Zlín |
15:37:00 |
07 |
Tomášek Pavel |
OTK5800 |
53807 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
15:38:00 |
08 |
Kaloč Vítězslav |
KVS5904 |
2021853 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
15:40:00 |
10 |
Albert František |
OOL5804 |
52531 |
C |
SK Haná orienteering |
H65C
1.30 km, 23 m, 16 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:36:00 |
06 |
Láznička Alois |
TZL3613 |
425533 |
C |
SKOB Zlín |
15:37:00 |
07 |
Vyškovský Ivan |
ZVS4301 |
416129 |
C |
TJ Zbrojovka Vsetín |
15:38:00 |
08 |
Pilc Oldřich |
OOL5100 |
1400440 |
C |
SK Haná orienteering |
15:39:00 |
09 |
Šmakal Pavel |
TZL4801 |
2049597 |
C |
SKOB Zlín |
15:40:00 |
10 |
Dvořák Vlastimil |
BOV4901 |
51370 |
C |
TJ Baník Ostrava OKD |
15:41:00 |
11 |
Gottfried Jan |
UOL4602 |
352323 |
C |
SOB Olomouc |
15:42:00 |
12 |
Ostřanský Josef |
SSU4302 |
52549 |
C |
SK Severka Šumperk |
15:43:00 |
13 |
Jadviščok Ladislav |
UOL5101 |
52440 |
C |
SOB Olomouc |
15:44:00 |
14 |
Novotný Stanisl |
ZLH4800 |
52762 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
15:45:00 |
15 |
Toman Stanislav |
SBR4801 |
51917 |
C |
SKOB Bruntál |
15:47:00 |
17 |
Kroupa Jaroslav |
ZPV4012 |
52869 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
HD10N
1.30 km, 20 m, 8 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:46:00 |
16 |
Němec Michal |
TZL0805 |
8614 |
C |
SKOB Zlín |
15:48:00 |
18 |
Šaňák Hynek |
UOL0901 |
2069081 |
C |
SOB Olomouc |
15:50:00 |
20 |
Slámová Julie |
LCE1051 |
0 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
15:52:00 |
22 |
Štábl Vít |
KSU1100 |
53668 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
15:54:00 |
24 |
Michálek Marián |
LCE1111 |
331675 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
15:56:00 |
26 |
Chmelář Filip |
JPV0900 |
0 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
15:58:00 |
28 |
Juríková Michaela |
LCE0853 |
253363 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
HDR
1.20 km, 20 m, 8 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:30:00 |
00 |
Slámová Emílie Inka |
LCE1253 |
0 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
15:30:00 |
00 |
Kúdelová Olivie |
LCEYYYO |
0 |
|
OOB TJ Slovan Luhačovice |
15:30:00 |
00 |
Kopecká Tereza |
UOL1050 |
428280 |
C |
SOB Olomouc |
15:30:00 |
00 |
Mašláňová Ema |
TZL0955 |
8411 |
C |
SKOB Zlín |
15:30:00 |
00 |
Mašláň Prokop |
TZL1005 |
52223 |
C |
SKOB Zlín |
15:30:00 |
00 |
Macek Václav |
ASU1249 |
0 |
C |
Magnus Orienteering |
15:30:00 |
00 |
Kubíčková Magdalena |
UOL1150 |
2113056 |
C |
SOB Olomouc |
15:30:00 |
00 |
Novosadová Klára |
TZL0952 |
2070833 |
C |
SKOB Zlín |
15:30:00 |
00 |
Tesařová Lucie |
AOP1451 |
331752 |
C |
Orientační Běh Opava |
15:30:00 |
00 |
Marek Martin |
STE1100 |
2073656 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
15:30:00 |
00 |
Smola Jakub |
2AZ1100 |
428255 |
|
OB Štípa |
15:30:00 |
00 |
Svoboda Ondřej |
UOL1201 |
2121010 |
C |
SOB Olomouc |
P
1.20 km, 22 m, 13 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:30:00 |
00 |
Slámová Alena |
LCE8253 |
0 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
15:30:00 |
00 |
Márton Lukáš |
TZL0605 |
2121127 |
C |
SKOB Zlín |
15:30:00 |
00 |
Florešová Hana |
TZL0653 |
2121122 |
C |
SKOB Zlín |
15:30:00 |
00 |
Šrámková Aneta |
TZL0458 |
2121123 |
C |
SKOB Zlín |
15:30:00 |
00 |
Šubrt Zdeněk |
UOL4201 |
52467 |
C |
SOB Olomouc |
15:30:00 |
00 |
Uhrin Štefan |
XXX |
2112748 |
|
|
15:30:00 |
00 |
Linhart Aleš |
GIG7200 |
682358 |
C |
GIGANT Orienteering |
15:30:00 |
00 |
Škrabalovi Eva A Milan |
KON |
0 |
|
KOB Konice |
15:30:00 |
00 |
Dufková Renata |
LCEXXXZ |
0 |
|
OOB TJ Slovan Luhačovice |
15:30:00 |
00 |
Skýbová Marcela |
LCEXXXY |
0 |
|
OOB TJ Slovan Luhačovice |
15:30:00 |
00 |
Hrbáček Tomáš |
LCEXXXX |
0 |
|
OOB TJ Slovan Luhačovice |
15:30:00 |
00 |
Chmelář Pavel |
37C0300 |
0 |
|
Bez registrace |
15:30:00 |
00 |
Rozsívalová Petra |
KON8063 |
2112772 |
C |
KOB Konice |
15:30:00 |
00 |
Přikrylová Jitka |
JPV7979 |
2109752 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
15:30:00 |
00 |
Šaňáková Šárka |
UOL7650 |
1420235 |
C |
SOB Olomouc |
15:30:00 |
00 |
Tomeček Ladislav |
HLV7137 |
331485 |
C |
KČT - OB Holešov |