Místo konání:
Ruda nad Moravou
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Ředitel závodu:
Navrátil Martin
Hlavní rozhodčí:
Khýn Vítězslav - R2
Stavitel tratí:
Kašpar Jakub
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:02:00 |
02 |
Matoušková Johana |
STE0751 |
52561 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:04:00 |
04 |
Reichlová Pavla |
KSU0888 |
51309 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:06:00 |
06 |
Bartášková Karolína |
ASU0799 |
416509 |
C |
Magnus Orienteering |
11:08:00 |
08 |
Reichlová Lucie |
KSU0850 |
52619 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:10:00 |
10 |
Hýblová Eliška |
JPV0952 |
2120074 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:12:00 |
12 |
Kočandrlová Natálie |
KSU0979 |
446412 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:14:00 |
14 |
Jílková Pavla |
KON0799 |
2069073 |
C |
KOB Konice |
11:16:00 |
16 |
Paloncý Adéla |
KSU0950 |
2058485 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:18:00 |
18 |
Fendrychová Klára |
STE0750 |
2108892 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:20:00 |
20 |
Tomanková Alice |
KSU0959 |
52617 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:46:00 |
46 |
Přikrylová Jana |
JPV0652 |
2112722 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:48:00 |
48 |
Navrátilová Marie |
ASU0599 |
7206550 |
B |
Magnus Orienteering |
11:50:00 |
50 |
Seidenglanzová Johana |
SSU0650 |
6710 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:52:00 |
52 |
Dráčová Barbora |
UOL0652 |
2069085 |
C |
SOB Olomouc |
11:54:00 |
54 |
Jílková Lenka |
KON0666 |
2069072 |
B |
KOB Konice |
11:56:00 |
56 |
Pattermanová Magdalena |
KSU0660 |
2085598 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:58:00 |
58 |
Burdová Helena |
STE0653 |
2108904 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:00:00 |
60 |
Kopecká Nela |
UOL0650 |
301263 |
C |
SOB Olomouc |
12:02:00 |
62 |
Stryková Karolína |
KSU0656 |
53652 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:04:00 |
64 |
Šaňáková Marie |
UOL0651 |
2111803 |
B |
SOB Olomouc |
12:06:00 |
66 |
Pospíšilová Stella |
STE0551 |
2080829 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
12:08:00 |
68 |
Konečná Julie |
KSU0550 |
2053569 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:10:00 |
70 |
Zatloukalová Julie |
STE0650 |
2108918 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:12:00 |
72 |
Otrubová Anna |
PLU0577 |
2019215 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
12:14:00 |
74 |
Kotrle Sylvia |
STE0652 |
2108917 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:16:00 |
76 |
Gallo Natálie |
AOP0652 |
7003005 |
B |
Orientační Běh Opava |
12:18:00 |
78 |
Mikošková Marie |
STE0552 |
2108903 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:20:00 |
80 |
Přikrylová Ivana |
JPV0653 |
2112741 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
12:22:00 |
82 |
Neumannová Kristýna |
STE0550 |
2035719 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:28:00 |
28 |
Procházková Sára |
UOL0353 |
0 |
C |
SOB Olomouc |
11:30:00 |
30 |
Černochová Michaela |
PLU0351 |
2061817 |
A |
TJ SOKOL Plumlov |
11:32:00 |
32 |
Smékalová Karolína |
UOL0451 |
2020729 |
A |
SOB Olomouc |
11:34:00 |
34 |
Knyplová Tereza |
KSU0464 |
446430 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:36:00 |
36 |
Vorlová Eva |
ASU0499 |
406938 |
B |
Magnus Orienteering |
11:38:00 |
38 |
Němečková Kateřina |
PLU0350 |
1400409 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
11:40:00 |
40 |
Hojgrová Tereza |
SSU0350 |
4705 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:42:00 |
42 |
Lubrichová Veronika |
STE0451 |
2102549 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:44:00 |
44 |
Janečková Adéla |
PLU0452 |
2087689 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:48:00 |
48 |
Slehová Eliška |
UOL0453 |
2112727 |
C |
SOB Olomouc |
11:50:00 |
50 |
Heclová Marie |
KSU0454 |
446447 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:52:00 |
52 |
Šneiderová Daniela |
ASU0398 |
7201771 |
B |
Magnus Orienteering |
11:54:00 |
54 |
Skoumalová Petra |
KSU0484 |
446428 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:56:00 |
56 |
Bídová Markéta |
UOL0352 |
0 |
C |
SOB Olomouc |
11:58:00 |
58 |
Lukašáková Sára |
STE0450 |
2035723 |
A |
SK SKI-OB Šternberk |
12:00:00 |
60 |
Smékalová Viktorie |
UOL0450 |
2020728 |
B |
SOB Olomouc |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:34:00 |
34 |
Raclavská Lenka |
UOL0252 |
2092435 |
B |
SOB Olomouc |
11:36:00 |
36 |
Kličková Anna |
KON0272 |
52722 |
C |
KOB Konice |
11:40:00 |
40 |
Pospíšilová Helena |
STE0253 |
2080839 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:42:00 |
42 |
Raclavská Zuzana |
UOL0251 |
2092434 |
B |
SOB Olomouc |
11:44:00 |
44 |
Letochová Karolína |
STE0154 |
0 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:02:00 |
62 |
Novotná Tereza |
ZLH0051 |
1421909 |
B |
OOB TJ Zlaté Hory |
12:06:00 |
66 |
Pšenčíková Adéla |
KSU0050 |
446425 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:14:00 |
14 |
Bialožytová Tereza |
PGP9055 |
8780 |
C |
SK Praga |
11:16:00 |
16 |
Rešová Kateřina |
ASU9090 |
52856 |
C |
Magnus Orienteering |
11:18:00 |
18 |
Vlachová Kateřina |
KON9898 |
2120658 |
B |
KOB Konice |
11:20:00 |
20 |
Křečková Lenka |
ASU9271 |
515412 |
C |
Magnus Orienteering |
11:22:00 |
22 |
Rajnošek Tereza |
KSU8691 |
7865718 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:24:00 |
24 |
Nárovcová Gabriela |
NNN90X1 |
2120064 |
|
Neregistrovaní (NNN) |
11:26:00 |
26 |
Marková Ema |
STE0252 |
7205017 |
A |
SK SKI-OB Šternberk |
11:28:00 |
28 |
Raclavská Vlaďka |
UOL0253 |
2092433 |
A |
SOB Olomouc |
11:30:00 |
30 |
Pilcová Sabina |
JPV9898 |
1007538 |
B |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:32:00 |
32 |
Janošíková Lenka |
UOL7651 |
301554 |
C |
SOB Olomouc |
11:34:00 |
34 |
Habigerová Radka |
KSU9559 |
2058483 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:38:00 |
38 |
Škrabalová Šárka |
KON9888 |
2108866 |
B |
KOB Konice |
11:40:00 |
40 |
Křečková Petra |
ZPV7076 |
52582 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:44:00 |
44 |
Novotná Klára |
ZLH9851 |
331363 |
A |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:46:00 |
46 |
Greschnerová Tereza |
ASU0299 |
7203336 |
B |
Magnus Orienteering |
11:48:00 |
48 |
Křečková Jana |
ZPV9999 |
2073659 |
B |
KOB ZPV Prostějov |
11:50:00 |
50 |
Staňková Lucie |
ASU8756 |
7203330 |
C |
Magnus Orienteering |
11:52:00 |
52 |
Staňková Štěpánka |
TSU8992 |
920678 |
|
LKT 80 Šumperk |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:04:00 |
04 |
Benešová Petra |
KON7575 |
1418763 |
C |
KOB Konice |
11:06:00 |
06 |
Gajdová Kristina |
VSP7752 |
436445 |
C |
USK Praha |
11:08:00 |
08 |
Ondráčková Adéla |
KSU7676 |
443099 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:10:00 |
10 |
Hýblová Iveta |
JPVXXX2 |
0 |
|
Oddíl OS SK Prostějov |
11:12:00 |
12 |
Marková Eva |
STE7550 |
2080963 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:14:00 |
14 |
Pattermanová Ivana |
KSU7551 |
2085601 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:18:00 |
18 |
Janků Renata |
STE7251 |
52502 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:20:00 |
20 |
Good Ludmila |
SBR8050 |
2092369 |
C |
SKOB Bruntál |
11:22:00 |
22 |
Otrubová Johana |
PLU7852 |
995816 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:24:00 |
24 |
Štáblová Michaela |
KSU7787 |
49418 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:26:00 |
26 |
Chmelářová Radka |
JPV7650 |
2085577 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:28:00 |
28 |
Reichlová Jiřina |
KSU7499 |
2067330 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:30:00 |
30 |
Karásková Marcela |
ZPV6970 |
2092440 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:32:00 |
32 |
Heclová Jana |
KSU7550 |
443087 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:34:00 |
34 |
Lubrichová Eva |
STE7556 |
2112743 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:36:00 |
36 |
Slavíková Lenka |
VRB7373 |
2067389 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:38:00 |
38 |
Paloncý Jana |
KSU7878 |
995833 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:40:00 |
40 |
Jarošová Petra |
ZPV6666 |
52654 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:42:00 |
42 |
Krčová Martina |
KSU7272 |
442855 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:46:00 |
46 |
Valíková Petra |
AOP7351 |
980374 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:48:00 |
48 |
Mlčková Jana |
KSU7383 |
52258 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:50:00 |
50 |
Smékalová Jana |
UOL7850 |
2045207 |
C |
SOB Olomouc |
11:52:00 |
52 |
Králová Zdenka |
SSU6091 |
1406132 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:54:00 |
54 |
Smolíková Kateřina |
KSU7793 |
2067339 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:56:00 |
56 |
Jílková Hana |
KON8080 |
2069071 |
C |
KOB Konice |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:50:00 |
50 |
Smičková Eva |
KON5887 |
52412 |
C |
KOB Konice |
11:52:00 |
52 |
Jeřábková Jana |
UOL6954 |
361997 |
C |
SOB Olomouc |
11:54:00 |
54 |
Pšenčíková Eva |
KSU6950 |
443106 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:56:00 |
56 |
Špacírová Danuše |
UOL5852 |
52730 |
C |
SOB Olomouc |
11:58:00 |
58 |
Štorková Simona |
JPV6556 |
2075676 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
12:00:00 |
60 |
Novotná Jitka |
ZLH7050 |
361929 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
12:02:00 |
62 |
Ženčáková Marie |
47C6850 |
2032185 |
|
ASPV OA Šumperk |
12:04:00 |
64 |
Neumannová Kamila |
STE6751 |
52514 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:06:00 |
66 |
Felklová Jarmila |
47C6050 |
433098 |
|
ASPV OA Šumperk |
12:08:00 |
68 |
Roubalíková Iva |
3SX6450 |
2102820 |
|
ZŠ Těšetice |
12:12:00 |
72 |
Janošíková Jaroslava |
UOL5858 |
682075 |
C |
SOB Olomouc |
12:16:00 |
76 |
Kotrlová Gita |
UOL6953 |
352324 |
C |
SOB Olomouc |
12:18:00 |
78 |
Rozsívalová Helena |
KSU7070 |
443067 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:20:00 |
80 |
Uchytilová Jana |
JPV6677 |
52863 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
12:22:00 |
82 |
Ostřanská Iveta |
SSU6591 |
224901 |
C |
SK Severka Šumperk |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:32:00 |
32 |
Künstlerová Milada |
UOL5651 |
52445 |
C |
SOB Olomouc |
11:34:00 |
34 |
Čadilová Alena |
HSU5050 |
52599 |
C |
Horizont klub Šumperk |
11:38:00 |
38 |
Štáblová Jitka |
HSU5350 |
52557 |
C |
Horizont klub Šumperk |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:05:00 |
65 |
Macek Vojtěch |
ASU0748 |
426313 |
C |
Magnus Orienteering |
12:07:00 |
67 |
Mlček Vincenc |
KSU0700 |
53654 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:09:00 |
69 |
Kubíček Vavřinec |
UOL0801 |
2113097 |
C |
SOB Olomouc |
12:11:00 |
71 |
Paloncý Jan |
KSU0808 |
2058484 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:13:00 |
73 |
Hohn Roman |
ASU0849 |
0 |
C |
Magnus Orienteering |
12:15:00 |
75 |
Světnický Antonín |
STE0800 |
2108898 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:17:00 |
77 |
Gallo Ondřej |
AOP0802 |
53278 |
C |
Orientační Běh Opava |
12:21:00 |
81 |
Šneider Kvido |
ASU0749 |
53003 |
C |
Magnus Orienteering |
12:23:00 |
83 |
Mrkvica Václav |
ZLH0800 |
251023 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
12:25:00 |
85 |
Navrátil Pavel |
ASU0747 |
7206535 |
C |
Magnus Orienteering |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:01:00 |
01 |
Kobylka David |
ASU0546 |
2102553 |
C |
Magnus Orienteering |
11:03:00 |
03 |
Štorek Jan |
JPV0505 |
2075670 |
B |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:05:00 |
05 |
Otruba František |
PLU0501 |
2051506 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
11:07:00 |
07 |
Slavík Ondřej |
VRB0505 |
232194 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:09:00 |
09 |
Jordán Alexandr |
KSU0626 |
0 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:11:00 |
11 |
Karásek Antonín |
PLU0503 |
428201 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:13:00 |
13 |
Kroul Jiří |
KSU0505 |
53565 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:15:00 |
15 |
Černoch Martin |
PLU0500 |
2061762 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
11:17:00 |
17 |
Bláha Adam |
KSU0525 |
2073730 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:21:00 |
21 |
Ondráček Viktor |
KSU0600 |
53670 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:23:00 |
23 |
Greschner Adam |
ASU0547 |
9132 |
C |
Magnus Orienteering |
11:25:00 |
25 |
Tomanek Lukáš |
KSU0502 |
49316 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:27:00 |
27 |
Vodička Igor |
UOL0502 |
7200909 |
B |
SOB Olomouc |
11:29:00 |
29 |
Šána Robert |
KSU0616 |
2073738 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:09:00 |
09 |
Bartášek Tomáš |
ASU0447 |
416716 |
C |
Magnus Orienteering |
11:11:00 |
11 |
Šperlich Jan |
KSU0403 |
2082903 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:13:00 |
13 |
Novák Rostislav |
PLU0300 |
2087634 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:15:00 |
15 |
Beneš Jindřich |
KON0404 |
1418768 |
B |
KOB Konice |
11:17:00 |
17 |
Štábl Patrik |
KSU0606 |
446437 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:19:00 |
19 |
Skala Vít |
SSU0302 |
224899 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:23:00 |
23 |
Štábl Adam |
KSU0401 |
2058480 |
A |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:25:00 |
25 |
Slezák Aleš |
JPV0304 |
4687 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:29:00 |
29 |
Janků Martin |
STE0404 |
2035728 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:31:00 |
31 |
Novotný Erik |
ZLH0301 |
2020722 |
B |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:33:00 |
33 |
Náhončík Jakub |
UOL0400 |
0 |
C |
SOB Olomouc |
11:35:00 |
35 |
Poláček Lukáš |
JPV0306 |
21088665 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:37:00 |
37 |
Stryk Štěpán |
KSU0306 |
229473 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:39:00 |
39 |
Karásek František |
PLU0301 |
52488 |
|
TJ SOKOL Plumlov |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:51:00 |
51 |
Krč Matěj |
KSU0101 |
2058481 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:53:00 |
53 |
Dostál František |
UOL0201 |
2088178 |
B |
SOB Olomouc |
11:55:00 |
55 |
Poštulka Lukáš |
STE0104 |
2060295 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:57:00 |
57 |
Babišta Antonín |
KSU0111 |
53649 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:59:00 |
59 |
Lukašák Šimon |
STE0202 |
2032192 |
A |
SK SKI-OB Šternberk |
12:01:00 |
61 |
Seidenglanz Jáchym |
SSU0202 |
1407427 |
B |
SK Severka Šumperk |
12:03:00 |
63 |
Hecl František |
KSU0201 |
2058486 |
A |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:05:00 |
65 |
Petřivalský Bernat |
OOL0203 |
421859 |
C |
SK Haná orienteering |
12:07:00 |
67 |
Šafář Martin |
KSU0105 |
2056308 |
A |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:11:00 |
71 |
Jedzok Vojtěch |
UOL0202 |
2112759 |
C |
SOB Olomouc |
12:13:00 |
73 |
Štorek David |
JPV0202 |
2075675 |
B |
Oddíl OS SK Prostějov |
12:15:00 |
75 |
Doseděl Štěpán |
STE0206 |
2108907 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:17:00 |
77 |
Holusek Jiří |
JPV0123 |
7208224 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
12:19:00 |
79 |
Neumann David |
STE0101 |
2027241 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
12:21:00 |
81 |
Jirka Matyáš |
ZPV0201 |
206496 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:04:00 |
64 |
Karásek Adam |
ZPV0001 |
2070842 |
B |
KOB ZPV Prostějov |
12:06:00 |
66 |
Kroul Josef |
KSU0044 |
2056268 |
A |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:08:00 |
68 |
Beneš Miroslav |
KON9915 |
1418762 |
B |
KOB Konice |
12:10:00 |
70 |
Kaprál Jan |
SSU0000 |
7207780 |
B |
SK Severka Šumperk |
12:12:00 |
72 |
Vostál Dominik |
UOL9901 |
1400425 |
B |
SOB Olomouc |
12:14:00 |
74 |
Grebík Radim |
ASU0101 |
920699 |
A |
Magnus Orienteering |
12:16:00 |
76 |
Grulich Ondřej |
KSU0049 |
2067336 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:20:00 |
80 |
Ondráček Radek |
KSU9933 |
2056305 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:01:00 |
01 |
Flašar Jan |
PGP8610 |
9418870 |
R |
SK Praga |
11:03:00 |
03 |
Strachota Petr |
TJN8700 |
7207342 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:05:00 |
05 |
Petřivalský Marek |
STE6907 |
1004660 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:07:00 |
07 |
Matoušek Matěj |
KSU0005 |
2080935 |
A |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:09:00 |
09 |
Poštulka Tomáš |
STE9700 |
2060296 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:11:00 |
11 |
Landovský Tomáš |
PGP9103 |
910714 |
C |
SK Praga |
11:13:00 |
13 |
Matoušek Jiří |
STE7504 |
2025356 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:15:00 |
15 |
Tomanek Daniel |
KSU7410 |
7200324 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:17:00 |
17 |
Novotný Tomáš |
ZLH7001 |
7001234 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:19:00 |
19 |
Rozsíval Alois |
KSU9142 |
2067335 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:21:00 |
21 |
Fendrych Michal |
STE7607 |
52503 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:23:00 |
23 |
Horký Jan |
UOL7100 |
2020741 |
C |
SOB Olomouc |
11:25:00 |
25 |
Nárovec Václav |
NNN89X1 |
2118479 |
|
Neregistrovaní (NNN) |
11:27:00 |
27 |
Skyva Petr |
STE6501 |
1007547 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:31:00 |
31 |
Šrámek Ondřej |
KSU9909 |
2053548 |
A |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:33:00 |
33 |
Pudel Jarda |
STE7505 |
52516 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:37:00 |
37 |
Jílek Ondřej |
KSU9908 |
2056285 |
A |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:39:00 |
39 |
Sklenář Josef |
SBR6601 |
7200586 |
C |
SKOB Bruntál |
11:41:00 |
41 |
Kopecký David |
UOL7800 |
2044889 |
C |
SOB Olomouc |
11:43:00 |
43 |
Jílek Jakub |
KSU9202 |
2058482 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:47:00 |
47 |
Valík Luděk |
AOP7101 |
7203322 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:51:00 |
51 |
Mrkvica Petr |
ZLH7800 |
7758623 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:53:00 |
53 |
Václavek Tomáš |
STE5809 |
1401181 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:55:00 |
55 |
Šrámek Jaromír |
KSU5801 |
515101 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:57:00 |
57 |
Zdráhal Tomáš |
OOL5301 |
52530 |
C |
SK Haná orienteering |
11:59:00 |
59 |
Tomášek Tomáš |
STE8000 |
2108900 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:01:00 |
61 |
Rohan Tomáš |
ASU9009 |
7207034 |
C |
Magnus Orienteering |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:49:00 |
49 |
Jadviščok Ladislav |
UOL7700 |
2075671 |
C |
SOB Olomouc |
11:51:00 |
51 |
Karásek Martin |
ZPV7301 |
2070849 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:53:00 |
53 |
Cveček Martin |
PVP7400 |
8629813 |
C |
VSS Přírodověda Praha |
11:55:00 |
55 |
Smékal David |
UOL7503 |
886282 |
C |
SOB Olomouc |
11:57:00 |
57 |
Smolka Martin |
STE7100 |
2027234 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:59:00 |
59 |
Patterman Pavel |
KSU7337 |
446410 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:01:00 |
61 |
Stibor Zbyněk |
VRB7601 |
301259 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
12:03:00 |
63 |
Hecl Miloš |
KSU7601 |
886296 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:05:00 |
65 |
Gallo Marek |
AOP7602 |
7201830 |
C |
Orientační Běh Opava |
12:07:00 |
67 |
Paloncý Pavel |
KSU6349 |
886291 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:11:00 |
71 |
Pavelka Martin |
KSU7503 |
2073731 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:15:00 |
75 |
Good Martin |
SBR7800 |
51903 |
C |
SKOB Bruntál |
12:17:00 |
77 |
Ženčák Jaroslav |
47C6100 |
2060274 |
|
ASPV OA Šumperk |
12:19:00 |
79 |
Seidenglanz Marek |
SSU7401 |
2067988 |
C |
SK Severka Šumperk |
12:21:00 |
81 |
Přikryl Jiří |
JPV7404 |
2102771 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
12:23:00 |
83 |
Štábl Roman |
KSU7501 |
446432 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:25:00 |
85 |
Chmelář Jan |
JPV7501 |
2113078 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
12:27:00 |
87 |
Hálek Jan |
UOL7000 |
436448 |
C |
SOB Olomouc |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:41:00 |
41 |
Dokoupil Vojtěch |
ZPV6425 |
52596 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:43:00 |
43 |
Grepl Ladislav |
KON6111 |
433100 |
C |
KOB Konice |
11:45:00 |
45 |
Poštulka Zdenek |
STE6600 |
2080962 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:47:00 |
47 |
Dráč Pavel |
UOL7201 |
2109764 |
C |
SOB Olomouc |
11:49:00 |
49 |
Štorek Petr |
JPV6505 |
2075678 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:51:00 |
51 |
Jeřábek Petr |
UOL6702 |
361946 |
C |
SOB Olomouc |
11:53:00 |
53 |
Slavík Tomáš |
VRB6808 |
436923 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:55:00 |
55 |
Václavek Jiří |
STE5701 |
52525 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:57:00 |
57 |
Kubíček Jiří |
UOL6500 |
1410004 |
C |
SOB Olomouc |
11:59:00 |
59 |
Mikoška Eman |
STE7103 |
2112775 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:03:00 |
63 |
Chmelař Miroslav |
JPV6217 |
9998666 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
12:05:00 |
65 |
Jaroš Vojtěch |
ZPV5706 |
231248 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
12:07:00 |
67 |
Roubalík Radovan |
3SX6400 |
2102813 |
|
ZŠ Těšetice |
12:09:00 |
69 |
Květoň Vladimír |
KSU6800 |
2090700 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:11:00 |
71 |
Kotrle Miroslav |
UOL7005 |
515079 |
C |
SOB Olomouc |
12:13:00 |
73 |
Poláček Luboš |
JPV7214 |
2112735 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
12:15:00 |
75 |
Navrátil Antonín |
UOL5301 |
52448 |
C |
SOB Olomouc |
12:19:00 |
79 |
Vodička Luděk |
SBR5501 |
51913 |
C |
SKOB Bruntál |
12:21:00 |
81 |
Světnický Alexandr |
OOL6300 |
426375 |
C |
SK Haná orienteering |
12:23:00 |
83 |
Vítek Zbyněk |
PTE6622 |
8828 |
C |
TJ Sokol Ptení |
12:25:00 |
85 |
Raclavský Vladislav |
UOL6600 |
2087712 |
C |
SOB Olomouc |
12:27:00 |
87 |
Kubeš Jaromír |
PLU6219 |
52500 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:02:00 |
02 |
Komínek Jaroslav |
KON5713 |
8904 |
C |
KOB Konice |
11:04:00 |
04 |
Višňa Milan |
OOL5904 |
307337 |
C |
SK Haná orienteering |
11:06:00 |
06 |
Tesař Karel |
KSU5500 |
2116499 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:08:00 |
08 |
Jirka Jiří |
ZPV5501 |
301599 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:10:00 |
10 |
Skácel Jaroslav |
KON4617 |
341715 |
C |
KOB Konice |
11:12:00 |
12 |
Labudík Milan |
VRB6202 |
51954 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:14:00 |
14 |
Sklenář Antonín |
STE4801 |
52517 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:16:00 |
16 |
Janošík Zdeněk |
UOL5600 |
4711 |
C |
SOB Olomouc |
11:20:00 |
20 |
Janošík Antonín |
UOL5201 |
2092418 |
C |
SOB Olomouc |
11:22:00 |
22 |
Doseděl Emil |
STE6100 |
2049563 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:24:00 |
24 |
Bednář Jan |
UOL5402 |
52473 |
C |
SOB Olomouc |
11:26:00 |
26 |
Albert František |
OOL5804 |
52531 |
C |
SK Haná orienteering |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:06:00 |
06 |
Babák Jiří |
ZLH4801 |
352318 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:08:00 |
08 |
Ostřanský Josef |
SSU4302 |
52549 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:10:00 |
10 |
Jadviščok Ladislav |
UOL5101 |
52440 |
C |
SOB Olomouc |
11:12:00 |
12 |
Dospíšil Jaroslav |
SBR4501 |
51905 |
C |
SKOB Bruntál |
11:14:00 |
14 |
Pospíšil Karel |
VRB5001 |
51950 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:18:00 |
18 |
Toman Stanislav |
SBR4801 |
51917 |
C |
SKOB Bruntál |
11:22:00 |
22 |
Kroupa Jaroslav |
ZPV4012 |
52869 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:24:00 |
24 |
Horký Jan |
UOL4600 |
2020740 |
C |
SOB Olomouc |
11:26:00 |
26 |
Blažek Václav |
SBR4701 |
51904 |
C |
SKOB Bruntál |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:16:00 |
16 |
Daněk Tobiáš |
SSU07X1 |
52573 |
|
SK Severka Šumperk |
11:18:00 |
18 |
Stojaník Zdeněk |
KSU10XX |
0 |
|
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:20:00 |
20 |
Gajda Petr |
VSP0903 |
52283 |
C |
USK Praha |
11:22:00 |
22 |
Burdová Hana |
STE0852 |
2112745 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:26:00 |
26 |
Akrap Kryštof |
STE0701 |
0 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:28:00 |
28 |
Štábl Vít |
KSU1100 |
53668 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:30:00 |
30 |
Mikoška Jan |
STE0807 |
2112769 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:32:00 |
32 |
Chmelář Filip |
JPV0900 |
0 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
00 |
Závodný Jakub |
KSU07XX |
0 |
|
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:00:00 |
00 |
Závodná Kateřina |
KSU10X1 |
0 |
|
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:00:00 |
00 |
Stojaníková Anna |
KSU13XX |
0 |
|
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:00:00 |
00 |
Tichá Anna |
SSU1150 |
2111615 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:00:00 |
00 |
Kroul František |
KSU1010 |
0 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:00:00 |
00 |
Stiborová Blanka |
VRB7651 |
301254 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:00:00 |
00 |
Staroštíková Eliška |
UOL1350 |
0 |
C |
SOB Olomouc |
11:00:00 |
00 |
Staroštík Jakub |
UOL1000 |
2115725 |
C |
SOB Olomouc |
11:00:00 |
00 |
Široký Šimon |
STE0805 |
0 |
|
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Tomášek Matěj |
STE1202 |
442849 |
|
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Matoušek Jan |
STE0909 |
224904 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Kotrle David |
STE1101 |
0 |
|
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Janků Michala |
STE1150 |
52510 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Kubíčková Magdalena |
UOL1150 |
2113056 |
C |
SOB Olomouc |
11:00:00 |
00 |
Mrkvica Jan |
ZLH1100 |
247250 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:00:00 |
00 |
Kopecká Tereza |
UOL1050 |
428280 |
C |
SOB Olomouc |
11:00:00 |
00 |
Svoboda Ondřej |
UOL1201 |
2121010 |
C |
SOB Olomouc |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
00 |
Horký Jan |
NNNXXX3 |
2060240 |
|
Neregistrovaní (NNN) |
11:00:00 |
00 |
Daněk Jan |
SSUXXX1 |
52656 |
|
SK Severka Šumperk |
11:00:00 |
00 |
Vítek Michal |
PTEXXX1 |
8826 |
|
TJ Sokol Ptení |
11:00:00 |
00 |
Hýbl Dušan |
JPVXXX1 |
0 |
|
Oddíl OS SK Prostějov |
11:00:00 |
00 |
Beneš Miroslav |
KONXXX1 |
2020743 |
|
KOB Konice |
11:00:00 |
00 |
Kašpar Jaroslav |
KSU7004 |
2069100 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:00:00 |
00 |
Šubrt Zdeněk |
UOL4201 |
52467 |
C |
SOB Olomouc |
11:00:00 |
00 |
Chmelařová Blanka |
25C6750 |
8885 |
|
péčkaři |
11:00:00 |
00 |
Tichá Daniela |
SSU6750 |
0 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:00:00 |
00 |
Tomanková Martina |
KSU7552 |
2058462 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:00:00 |
00 |
Přikrylová Jitka |
JPV7979 |
2109752 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:00:00 |
00 |
Janulíková Sarah |
STE9951 |
0 |
|
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Smolková Dagmar |
STE6451 |
2027230 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Mikošková Iveta |
STE7150 |
2113042 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |