Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.11.2017
Místo konání:
Velká Černoc
Pořadatel:
SLA - SKOB Slaný
Mapa:
Liščí rokle
Ředitel závodu:
Zemková Helena - R3
Hlavní rozhodčí:
Hrdličková Ludmila - R2
Stavitel tratí:
Hanák Jan - R2
Protokol:
Závod proběhl za mlhavého počasí. Byl ošetřen jeden úraz. Jury: Jaroslava Benešová, Jarmila Němečková, Magdaléna Pokorná
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P2     T4    
D10
1.81 km, 50 m, 6 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2086452 Kváčová Anna DKP1051 C Oddíl OB Kotlářka 11:01:00
1421898 Dostálová Judita HCE0750 C TJ Hostivice 11:03:00
2060265 Kindlová Anežka RIC0850 C OB Říčany 11:05:00
2118496 Vavřinová Johana HCE0751 C TJ Hostivice 11:07:00
2050490 Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš 11:09:00
2081361 Fibírová Lucie FSP0777 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:11:00
2090870 Lampová Amálie DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka 11:13:00
995793 Svobodová Andrea SLA0751 C SKOB Slaný 11:15:00
1417259 Černá Adéla HCE0850 C TJ Hostivice 11:17:00
9102146 Gelnerová Markéta KRL0952 C Kometa Kralovice 11:19:00
2075698 Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 11:21:00
7205024 Petriláková Amálie DOR0953 C OK Dobříš 11:23:00
51637 Pokorná Ema PGP0950 C SK Praga 11:25:00
2084937 Kudrnáčová Marta KAM0754 C OK Kamenice 11:27:00
2092382 Stará Barbora FSP0752 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:29:00
2099509 Mikulová Tereza ZVO0851 C OB SK Zvole 11:31:00
420401 Havlová Tereza KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:33:00
2073706 Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 11:35:00
2086451 Mošničková Lucie DKP0854 C Oddíl OB Kotlářka 11:37:00
51639 Ptáčková Hana PGP0750 C SK Praga 11:39:00
682648 Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 11:41:00
682698 Vlašímská Karolína SKV0851 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:43:00
2111604 Kašparová Alžběta DOR0753 C OK Dobříš 11:45:00
2085569 Nekovářová Lucie RIC0757 C OB Říčany 11:47:00
53537 Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem 11:49:00
301081 Šimůnková Michaela TAP0851 C KOB TRETRA Praha 11:51:00
2116495 Geffertová Agáta FSP0753 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:53:00
2067959 Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 11:55:00
2103252 Pilátová Rozálie DKL0750 C KOB Kladno 11:57:00
682083 Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:59:00
2113070 Bulířová Žofie TAP0850 C KOB TRETRA Praha 12:01:00
2060247 Vejražková Anna KPY0750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:03:00
2125341 Švejdová Karolína ZVO0752 C OB SK Zvole 12:05:00
D10L
1.99 km, 60 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2092388 Stará Žofie FSP0851 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:00:00
2124748 Burianová Žofie DKP1052 C Oddíl OB Kotlářka 11:02:00
428278 Hrstková Eliška SLA1052 SKOB Slaný 11:04:00
2086453 Šavelová Julie DKP0863 C Oddíl OB Kotlářka 11:06:00
62367 Šeborová Kačka DKL0951 C KOB Kladno 11:08:00
51287 Chumová Adéla SLP0950 C OOB Slavia Praha 11:10:00
2117418 Vošlajerová Marie LME1050 C SK Los Mělník 11:12:00
2042501 Kučerová Jana SLP0850 C OOB Slavia Praha 11:14:00
2092410 Soljaková Sára FSP0951 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:16:00
301079 Dědková Brigita TAP07XX KOB TRETRA Praha 11:18:00
2113413 Dvořáková Alena DOR0854 C OK Dobříš 11:20:00
2080988 Šubrtová Barbora TAP1150 C KOB TRETRA Praha 11:22:00
2050487 Fialová Kateřina DOR0754 OK Dobříš 11:24:00
2086454 Vondráčková Alžběta DKP0864 C Oddíl OB Kotlářka 11:26:00
301093 Votruba Hana TAP08XX KOB TRETRA Praha 11:28:00
2050493 Neuerová Eliška DOR1051 C OK Dobříš 11:30:00
2116468 Stará Magdalena FSP1051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:32:00
425546 Kunstová Anežka SLA1050 C SKOB Slaný 11:34:00
2096218 Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 11:36:00
2102793 Berchová Anežka LME0999 SK Los Mělník 11:38:00
2104699 Doležalová Anna DOR0853 C OK Dobříš 11:40:00
301090 Václavíková Amálie SLA0851 C SKOB Slaný 11:42:00
405999 Blahutová Lucie MFP0950 C VŠSK MFF UK Praha 11:44:00
2104707 Hrdličková Anna DOR0955 OK Dobříš 11:46:00
7200315 Vondrová Eliška FSP0850 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:48:00
2800343 Ellederová Eva DKP0858 C Oddíl OB Kotlářka 11:50:00
D12
2.42 km, 80 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
206359 Alblová Zuzana LME0660 C SK Los Mělník 11:01:00
438647 Čechová Klára SLA0552 C SKOB Slaný 11:03:00
52857 Vláčilová Anna RIC0657 C OB Říčany 11:05:00
9102084 Gelnerová Anna KRL0653 B Kometa Kralovice 11:07:00
436970 Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 11:09:00
53374 Pastuszková Laura VSP0654 C USK Praha 11:11:00
53611 Blahutová Martina MFP0550 B VŠSK MFF UK Praha 11:13:00
1417251 Černá Justina HCE0652 C TJ Hostivice 11:15:00
301015 Siebertová Magdalena DKP0650 C Oddíl OB Kotlářka 11:17:00
301082 Sotonová Šárka TAP0655 B KOB TRETRA Praha 11:19:00
2079497 Linhartová Klára ZVO0556 B OB SK Zvole 11:21:00
2073696 Polívková Beáta RIC0652 C OB Říčany 11:23:00
2044895 Bambousková Julie DOR0650 C OK Dobříš 11:25:00
2106747 Vozábalová Hana PGP0654 B SK Praga 11:27:00
2124804 Hudčeková Klára 28Z0550 Neregistrovaná 11:29:00
7202879 Řeháková Mirka SKV0652 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:31:00
301068 Rosendorfová Hana TAP0551 C KOB TRETRA Praha 11:33:00
2104705 Magazu Annabelle DOR0657 C OK Dobříš 11:35:00
446427 Rendová Kateřina KAM0550 C OK Kamenice 11:37:00
7208207 Měšťanová Tereza TAP0653 B KOB TRETRA Praha 11:39:00
2104708 Dvořáková Veronika DOR0554 C OK Dobříš 11:41:00
2061855 Balejová Julie KAM0551 B OK Kamenice 11:43:00
2080954 Neuerová Anna DOR0656 C OK Dobříš 11:45:00
1417258 Brodská Kateřina HCE0653 C TJ Hostivice 11:47:00
682675 Mišeková Kateřina KAM0756 C OK Kamenice 11:49:00
51666 Ptáčková Veronika PGP0551 B SK Praga 11:51:00
2086455 Horáčková Michaela DKP0551 B Oddíl OB Kotlářka 11:53:00
2049632 Kotková Adéla RIC0655 C OB Říčany 11:55:00
2113491 Nováková Nina KAM0554 C OK Kamenice 11:57:00
2115079 Šáchová Magdalena DOR0659 OK Dobříš 11:59:00
682654 Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 12:01:00
2102785 Kuncová Adéla ROZ0653 C OK Roztoky 12:03:00
2044887 Vlašaná Karolína DOR0751 C OK Dobříš 12:05:00
682089 Vlašímská Bára SKV0651 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:07:00
2080957 Housková Barbora DOR0655 C OK Dobříš 12:09:00
682643 Pompachová Karolína TAP0652 B KOB TRETRA Praha 12:11:00
888639 Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 12:13:00
9102086 Rážová Dorota PGP0653 C SK Praga 12:15:00
7777077 Neumann Johanna 31D0550 SV Lengefeld 12:17:00
2069057 Kotenová Markéta RIC0651 C OB Říčany 12:19:00
301119 Krejčová Hana ROU0653 C SKOB Roudnice nad Labem 12:21:00
2099495 Chramostová Julie KAM0652 C OK Kamenice 12:23:00
2087668 Černá Anežka KPY0650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:25:00
339547 Machová Karolína VSP0652 C USK Praha 12:27:00
2079493 Švecová Karolína ZVO0557 B OB SK Zvole 12:29:00
2090852 Maříková Alžběta FSP0650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:31:00
7202578 Lošťáková Sára LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:33:00
416314 Fišarová Adéla KRL0651 C Kometa Kralovice 12:35:00
1413720 Škáchová Zuzana KAM0651 C OK Kamenice 12:37:00
2086456 Halašková Barbora DKP0654 C Oddíl OB Kotlářka 12:39:00
D14
2.93 km, 85 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
4641 Nekvasilová Tereza DKP0459 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
52859 Vláčilová Barbora RIC0457 C OB Říčany 11:02:00
7209438 Matějková Julie KAM0461 C OK Kamenice 11:04:00
2051523 Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 11:06:00
2083376 Kramlová Kateřina ZVO0353 C OB SK Zvole 11:08:00
1470170 Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:10:00
1421298 Holubářová Anna KAM0460 C OK Kamenice 11:12:00
9412003 Fišarová Eliška KRL0351 A Kometa Kralovice 11:14:00
2021833 Beranová Hana VSP0455 C USK Praha 11:16:00
8666 Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:18:00
2088701 Víšková Veronika KAM0452 B OK Kamenice 11:20:00
7209445 Pračková Ema RIC0451 B OB Říčany 11:22:00
2083385 Kramlová Barbora ZVO0452 B OB SK Zvole 11:24:00
2060260 Kotenová Barbora RIC0452 C OB Říčany 11:26:00
2075621 Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 11:28:00
2058501 Lorencová Jana DOR0454 C OK Dobříš 11:30:00
2103705 Smutná Anna Marie DKP0359 C Oddíl OB Kotlářka 11:32:00
2045303 Jirasová Anežka DOR0350 B OK Dobříš 11:34:00
2075612 Štěpánková Julie KAM0458 C OK Kamenice 11:36:00
2099498 Čermáková Klára PGP0352 B SK Praga 11:38:00
2079492 Švecová Anežka ZVO0352 B OB SK Zvole 11:40:00
301114 Krejčová Lucie ROU0453 C SKOB Roudnice nad Labem 11:42:00
2113387 Mandáková Tereza LME0452 C SK Los Mělník 11:44:00
682652 Dítková Markéta SKV0451 B TJ Slovan Karlovy Vary 11:46:00
53591 Kándlová Ema DCE0351 C KOB Dobřichovice 11:48:00
2067999 Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 11:50:00
443070 De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 11:52:00
434596 Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 11:54:00
2103294 Čapková Lucie KAM0459 C OK Kamenice 11:56:00
428269 Šimšová Pavla MFP0551 B VŠSK MFF UK Praha 11:58:00
7202884 Berounská Adéla VSP0352 C USK Praha 12:00:00
301097 Chrzová Eliška PGP0353 C SK Praga 12:02:00
2044884 Vlašaná Michaela DOR0452 C OK Dobříš 12:04:00
2075615 Trešlová Veronika KAM0457 C OK Kamenice 12:06:00
2113496 Pilátová Amálie DKL0450 C KOB Kladno 12:08:00
2088703 Chramostová Amálie KAM0355 C OK Kamenice 12:10:00
2051504 Pelantová Martina RIC0550 B OB Říčany 12:12:00
434803 Škáchová Viktorie KAM0650 B OK Kamenice 12:14:00
D16
3.31 km, 115 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7202893 Řeháková Gabriela SKV0351 B TJ Slovan Karlovy Vary 12:56:00
7205018 Petriláková Anežka DOR0251 B OK Dobříš 12:58:00
2087652 Štěpánková Ema KAM0255 C OK Kamenice 13:00:00
446355 Votavová Žofie KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 13:02:00
7090701 Šlechtová Tereza KRL0152 A Kometa Kralovice 13:04:00
2115749 Beranová Eva VSP0254 C USK Praha 13:06:00
515197 Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 13:08:00
2800330 Hovorková Tereza ZVO0153 C OB SK Zvole 13:10:00
7200326 Sanna Karin DKP0250 A Oddíl OB Kotlářka 13:12:00
8653088 Blahová Pavla EKP0153 A VŠTJ Ekonom Praha 13:14:00
2084949 Mojžíšková Lucie KAM0253 B OK Kamenice 13:16:00
2087710 Vítková Barbora DKL0250 C KOB Kladno 13:18:00
2092423 Chalupová Aneta ROZ0250 C OK Roztoky 13:20:00
2088202 Bulířová Ema TAP0452 A KOB TRETRA Praha 13:22:00
301009 Rousová Lucie DKL0251 C KOB Kladno 13:24:00
443091 Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 13:26:00
7202895 Berounská Anna VSP0256 C USK Praha 13:28:00
1418751 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 C SK Praga 13:30:00
2042535 Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 13:32:00
897371 Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 13:34:00
2083407 Selucká Alžběta KAM0257 C OK Kamenice 13:36:00
49632 Fantová Kateřina EKP0256 C VŠTJ Ekonom Praha 13:38:00
2080901 Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 13:40:00
D18
3.33 km, 135 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8632138 Králová Veronika DKP9955 C Oddíl OB Kotlářka 12:52:00
232535 Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 12:54:00
428223 Pelikánová Máša MFP0050 B VŠSK MFF UK Praha 12:56:00
49640 Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 12:58:00
7150100 Biersaková Dagmar KRL0051 B Kometa Kralovice 13:00:00
7205027 Voltrová Alena ROZ9951 A OK Roztoky 13:02:00
2800315 Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:04:00
7291299 Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 13:06:00
D21K
3.33 km, 135 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
420448 Alblová Lucie LME7555 C SK Los Mělník 13:16:00
301025 Hill Radka 21G8450 Airienteers 13:18:00
7207772 Škáchová Magdalena KAM0151 A OK Kamenice 13:20:00
1413242 Marakhovskaia Natalia NNN5016 Neregistrovaní (NNN) 13:22:00
7202873 Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 13:24:00
7009151 Sládková Helena TAP9151 C KOB TRETRA Praha 13:26:00
51659 Horová Klára PGP8455 C SK Praga 13:28:00
2080987 Šubrtová Věra TAP8150 C KOB TRETRA Praha 13:30:00
443061 Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 13:32:00
7778650 Slotová Jarmila TAP8650 C KOB TRETRA Praha 13:34:00
2025359 Šebková Jana DKP9250 C Oddíl OB Kotlářka 13:36:00
52106 Marečková Edita PGP8853 C SK Praga 13:38:00
301352 Dobešová Kateřina KPY8750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:40:00
361934 Káninská Markéta TAP9054 C KOB TRETRA Praha 13:42:00
52932 Kamererová Klára KAM9154 C OK Kamenice 13:44:00
D21L
4.46 km, 170 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232132 Hermannová Anna TAP9251 C KOB TRETRA Praha 11:09:00
2095927 Tučková Lucie DKP8550 C Oddíl OB Kotlářka 11:11:00
2080958 Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 11:13:00
7875600 Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 11:15:00
361988 Snigireva Tatiana NNN5008 Neregistrovaní (NNN) 11:17:00
7300087 Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 11:19:00
2099482 Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 11:21:00
7779755 Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB TRETRA Praha 11:23:00
897345 Fujáčková Ivana SJC8952 E Sportcentrum Jičín 11:25:00
51546 Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 11:27:00
2800345 Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 11:29:00
301549 Marková Anna LBE9250 C TJ Lokomotiva Beroun 11:31:00
1413714 Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 11:33:00
7201193 Kettnerová Dana KAM8952 C OK Kamenice 11:35:00
9784 Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 11:37:00
51354 Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 11:39:00
443075 Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 11:41:00
7207077 Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 11:43:00
515490 Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 11:45:00
7945000 Dlouhá Hana DKP9450 C Oddíl OB Kotlářka 11:47:00
232158 Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 11:49:00
1470169 Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 11:51:00
2075697 Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 11:53:00
51567 Tesařová Anna SCP8257 C OK Sparta Praha 11:55:00
53615 Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11:57:00
51676 Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 11:59:00
7140196 Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 12:01:00
8780 Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 12:03:00
2115067 Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 12:05:00
889669 Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:07:00
53504 Krausová Barbora TJP9150 C TJ Sokol Troja 12:09:00
301140 Karasová Jana FSP6153 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:11:00
8622642 Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 12:13:00
886283 Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 12:15:00
7200344 Kovářová Lenka LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:17:00
2092438 Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB TRETRA Praha 12:19:00
438639 Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 12:21:00
361961 Dědková Teodora TAP0051 A KOB TRETRA Praha 12:23:00
330691 Vejrostová Lenka KPY8853 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:25:00
7770777 Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 12:27:00
515001 Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 12:29:00
9944499 Karochová Simona DKP8853 C Oddíl OB Kotlářka 12:31:00
D35
3.21 km, 120 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2083382 Nekvasilová Monika DKP7650 C Oddíl OB Kotlářka 11:11:00
51286 Kučerová Lenka SLP7963 C OOB Slavia Praha 11:14:00
7204502 Vlašímská Tereza SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:17:00
2081373 Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 11:20:00
232137 Bezpalcová Zuzana OKP7454 C SK OK 24 Praha 11:23:00
1418755 Grolichová Lucie ZBP7850 C OOB SK Zbraslav 11:26:00
301182 Sotonová Jitka TAP7950 KOB TRETRA Praha 11:29:00
2800313 Křížová Lenka KRL7951 C Kometa Kralovice 11:32:00
2092374 Maříková Markéta FSP7351 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:35:00
2075613 Rejšková Alena KAM7750 C OK Kamenice 11:38:00
2051485 Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 11:41:00
2073694 Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 11:44:00
682676 Dítkova Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:47:00
2102815 Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 11:50:00
2800224 Pilařová Kateřina CEP8050 C Čepíci 11:53:00
2085603 Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 11:56:00
51928 Blahutová Hanka MFP7953 C VŠSK MFF UK Praha 11:59:00
899177 Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 12:02:00
888635 Geislerová Dita DKL7550 C KOB Kladno 12:05:00
51850 Siegerová Lucie TAP7552 C KOB TRETRA Praha 12:08:00
51555 Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 12:11:00
207837 Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:14:00
7921 Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 12:17:00
2800344 Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 12:20:00
2067245 Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 12:23:00
7204509 Bredlerová Gabriela SKV7451 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:26:00
2115739 Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 12:29:00
7205568 Procházková Jana DKP8052 C Oddíl OB Kotlářka 12:32:00
2067949 Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 12:35:00
2080951 Jirasová Jana DOR7450 C OK Dobříš 12:38:00
7868 Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 12:41:00
2116476 Stará Vendula FSP8150 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:44:00
2092419 Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 12:47:00
307344 Paulíny Monika TAP8151 C KOB TRETRA Praha 12:50:00
981848 Machová Jana VSP7754 C USK Praha 12:53:00
7202864 Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:56:00
682094 Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 12:59:00
515411 Vaněčková Petra TJP7950 C TJ Sokol Troja 13:02:00
2099523 Perknerová Barbora ZVO8151 C OB SK Zvole 13:05:00
440405 Forštová Jitka PGP7558 C SK Praga 13:08:00
220254 Junková Petra STH7451 C SK Studenec 13:11:00
2103288 Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 13:14:00
2073688 Tolarová Ivana RIC7650 C OB Říčany 13:17:00
438635 Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 13:20:00
515173 Fibírová Zuzana FSP7555 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:23:00
301536 Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 13:26:00
1417125 Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 13:29:00
2113044 Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 13:32:00
253153 Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 13:35:00
D45
3.00 km, 110 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51398 Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 11:12:00
897353 Kohoutová Zdeňka DKL7251 C KOB Kladno 11:15:00
2021834 Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 11:18:00
2081352 Melišíková Radka TAP7152 C KOB TRETRA Praha 11:21:00
2095936 Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 11:24:00
2800302 Vítková Marie DKL7054 C KOB Kladno 11:27:00
232357 Ždimerová Monika LME6950 C SK Los Mělník 11:30:00
224915 Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 11:33:00
2060437 Surkova Nadežda DKL7153 C KOB Kladno 11:36:00
515168 Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 11:39:00
1954721 Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 11:42:00
51604 Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 11:45:00
7207773 Jandová Kateřina DKL7252 C KOB Kladno 11:48:00
682670 Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:51:00
2059753 Buková Zdeňka ROU7051 C SKOB Roudnice nad Labem 11:54:00
51660 Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 11:57:00
2092376 Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 12:00:00
8558 Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 12:03:00
7207855 Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:06:00
51275 Slavíková Kateřina PGP6650 C SK Praga 12:09:00
2080904 Tachezy Ruth DOR6451 C OK Dobříš 12:12:00
2103280 Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 12:15:00
51580 Neumannová Renata PVP6650 C VSS Přírodověda Praha 12:18:00
2083418 Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 12:21:00
442851 Šimůnková Martina TAP6851 C KOB TRETRA Praha 12:24:00
51984 Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 12:27:00
51589 Klapalová Pavla VSP7099 C USK Praha 12:30:00
49647 Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 12:33:00
301618 Přibíková Monika PGP7256 C SK Praga 12:36:00
49806 Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 12:39:00
301616 Bejčková Jana DKL7150 C KOB Kladno 12:42:00
8222227 Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 12:45:00
7870 Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 12:48:00
49892 Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 12:51:00
7202877 Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 12:54:00
438643 Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 12:57:00
7205026 Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:00:00
301365 Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 13:03:00
51583 Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 13:06:00
8668 Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:09:00
D55
2.53 km, 90 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7917 Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 13:03:00
232190 Soukupová Michaela VSP5850 C USK Praha 13:06:00
53520 Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 13:09:00
232184 Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 13:12:00
53641 Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 13:15:00
2023962 Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 13:18:00
682653 Benešová Zdeňka SOB5500 C SOBSA 13:21:00
336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 13:24:00
7003023 Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 13:27:00
301394 Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:30:00
D65
1.89 km, 80 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2067222 Kubátová Milada PGP4750 C SK Praga 12:02:00
51550 Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 12:05:00
51799 Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 12:08:00
51698 Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 12:11:00
51697 Zemánková Eva MKP5150 C SK GORDIC Praha Kačerov 12:14:00
7998 Nováková Jiřina UVP4950 C Slovan Praha 12:17:00
H10
2.16 km, 70 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301031 Franěk Adam DKP0906 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
2085632 Šubrt Ondřej TAP0801 C KOB TRETRA Praha 11:02:00
2088179 Procházka Vít DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka 11:04:00
2104694 Magazu Lukas DOR0805 C OK Dobříš 11:06:00
446360 Víteček Šimon DKP0801 C Oddíl OB Kotlářka 11:08:00
2103707 Svítil Patrik PGP0706 C SK Praga 11:10:00
301085 Beran František SLA0700 C SKOB Slaný 11:12:00
301099 Skřipský Tomáš LME0800 C SK Los Mělník 11:14:00
2086457 Dolák Jakub DKP0707 C Oddíl OB Kotlářka 11:16:00
2067935 Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 11:18:00
2115685 Linhart Jakub ZVO0802 C OB SK Zvole 11:20:00
2060263 Pelant Jan RIC0700 C OB Říčany 11:22:00
2099522 Václavík Martin SLA0601 C SKOB Slaný 11:24:00
301032 Engel Adam DKP0910 Oddíl OB Kotlářka 11:26:00
2050495 Matys Ondřej DOR0803 C OK Dobříš 11:28:00
301016 Studnička Jakub DKP0718 C Oddíl OB Kotlářka 11:30:00
2060250 Pohl Lukáš TAP0703 C KOB TRETRA Praha 11:32:00
2086460 Černý Vojtěch DKP0712 C Oddíl OB Kotlářka 11:34:00
1417257 Hradil Michal HCE0900 C TJ Hostivice 11:36:00
2086458 Melichar Šimon DKP0708 C Oddíl OB Kotlářka 11:38:00
1420233 Motyčka Filip TAP0704 C KOB TRETRA Praha 11:40:00
2111761 Peckl Kryštof DOR0806 C OK Dobříš 11:42:00
2086461 Maroušek Dominik DKP0716 C Oddíl OB Kotlářka 11:44:00
2067952 Geisler Richard DKL0700 C KOB Kladno 11:46:00
7300279 Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 11:48:00
51438 Heller Jakub ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem 11:50:00
425571 Termer Štěpán LTU0800 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:52:00
2086463 Horáček Martin DKP0802 C Oddíl OB Kotlářka 11:54:00
2073695 Tolar Ondřej RIC0701 C OB Říčany 11:56:00
7707777 Neumann Rasmus 31D0800 SV Lengefeld 11:58:00
2067940 Jedlička Aleš VSP0800 C USK Praha 12:00:00
420403 Volek Robin KNC0701 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:02:00
2081385 Fibír Jakub FSP0900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:04:00
2086459 Ransdorf Vít DKP0710 C Oddíl OB Kotlářka 12:06:00
2120069 Svoboda Filip 5FX0700 MMOB Praha 12:08:00
448936 De Heij Robert RIC0800 C OB Říčany 12:10:00
H10L
1.99 km, 60 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2080948 Míka Luboš DKP1101 C Oddíl OB Kotlářka 12:12:00
301131 Janovský Jaromír SLAXXX1 SKOB Slaný 12:14:00
2075606 Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 12:16:00
301075 Dědek Kamil TAP09XX KOB TRETRA Praha 12:18:00
2104710 Doležal Jakub DOR0807 C OK Dobříš 12:20:00
7987 Tuka Hynek TAP08XY KOB TRETRA Praha 12:22:00
2111766 Pastuszek Lukáš VSP1000 C USK Praha 12:24:00
2090857 Kříž Matěj KRL0901 C Kometa Kralovice 12:26:00
2083363 Rejšek Čeněk KAM1002 C OK Kamenice 12:28:00
52755 Mach David VSP0801 C USK Praha 12:30:00
2102804 Machar Dan DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 12:32:00
2104695 Kubeček Tomáš DOR0808 OK Dobříš 12:34:00
7791777 Turek Jakub SKV0801 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:36:00
52761 Dvořák Patrik DKP0905 C Oddíl OB Kotlářka 12:38:00
301073 Nitsch Ondřej TAP1001 KOB TRETRA Praha 12:40:00
2111751 Janda Šimon DKL0800 C KOB Kladno 12:42:00
2103710 Salinger Jakub DKP0715 Oddíl OB Kotlářka 12:44:00
4201 Ouda Kryštof 6KC1000 Neregistrovaný 12:46:00
2124767 Pilát Jaromír DKL0900 C KOB Kladno 12:48:00
232725 Paulíny Jakub TAP0902 C KOB TRETRA Praha 12:50:00
7756777 Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 12:52:00
301076 Gregor Filip TAP0906 C KOB TRETRA Praha 12:54:00
2080953 Jiras František DOR0900 C OK Dobříš 12:56:00
2086464 Halaška Michael DKP0907 Oddíl OB Kotlářka 12:58:00
4197 Ouda Filip 6KC0800 Neregistrovaný 13:00:00
1302784 Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 13:02:00
2118478 Sedlák Václav DKP1105 C Oddíl OB Kotlářka 13:04:00
2102821 Elleder Jan DKP1003 C Oddíl OB Kotlářka 13:08:00
H12
2.96 km, 80 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301013 Nekvasil Jakub DKP0607 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
2080952 Havlíček Martin DOR0601 C OK Dobříš 11:02:00
2075658 Zápotocký Jiří SLA0800 C SKOB Slaný 11:04:00
2091542 Slejška Jorik KPY0506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:06:00
7941 Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky 11:08:00
2042522 Jiras Antonín DOR0701 C OK Dobříš 11:10:00
51793 Machar Matěj DKP0604 C Oddíl OB Kotlářka 11:12:00
2085006 Čech Adam ROZ0601 C OK Roztoky 11:14:00
2083401 Bárta Viktor ZVO0601 C OB SK Zvole 11:16:00
301083 Klíma Filip TAP06XX KOB TRETRA Praha 11:18:00
2044885 Lorenc Vašek DOR0702 C OK Dobříš 11:20:00
2035710 Nemšovský Filip VSP0500 B USK Praha 11:22:00
2084943 Mišoň Daniel KAM0500 C OK Kamenice 11:24:00
2069070 Tolar Hynek RIC0505 C OB Říčany 11:26:00
2102710 Kándl Matěj DCE0500 C KOB Dobřichovice 11:28:00
2042521 Jiras Jan DOR0505 B OK Dobříš 11:30:00
7204501 Košina Tobiáš SKV0502 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:32:00
515401 Michálek Michal KPY0500 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:34:00
2086527 Dlouhý Aleš PGP0502 B SK Praga 11:36:00
2092380 Klepetko Adam FSP0601 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:38:00
2021829 Štrait Vilém VSP0701 B USK Praha 11:40:00
2104703 Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš 11:42:00
2083424 Šiler Martin KAM0501 C OK Kamenice 11:44:00
2102774 Vondra Tomáš FSP0500 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:46:00
2104706 Dragoun Matěj DOR0603 C OK Dobříš 11:48:00
2103723 Bulíř Jáchym TAP0602 B KOB TRETRA Praha 11:50:00
1398989 Hradil Martin HCE0600 C TJ Hostivice 11:52:00
8645 Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 11:54:00
2092429 Sedláček Patrik ROZ0800 C OK Roztoky 11:56:00
2051483 Marhold Václav ZVO0501 C OB SK Zvole 11:58:00
2092402 Sork Dominik TAP0504 B KOB TRETRA Praha 12:00:00
8809 Vaníček Viktor JES0602 C OK Rakovník 12:02:00
2099526 Perkner Vít ZVO0603 C OB SK Zvole 12:04:00
2091547 Holešta Jakub KPY0502 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:06:00
2102795 Štěňha David SPC0701 C SPORTICUS team 12:08:00
886289 Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 12:10:00
2115077 Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 12:12:00
2099497 Milota Jakub KAM0503 C OK Kamenice 12:14:00
2102816 Elleder David DKP0605 C Oddíl OB Kotlářka 12:16:00
H14
3.37 km, 110 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7207616 Černý Matouš TAP0501 B KOB TRETRA Praha 11:07:00
2111619 Šácha Václav DOR0410 C OK Dobříš 11:09:00
2060246 Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:11:00
7204994 Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš 11:13:00
1421927 Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně 11:15:00
2085605 Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 11:17:00
2023809 Marhold Přemysl ZVO0301 C OB SK Zvole 11:19:00
2075622 Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 11:21:00
2070405 Surkov Jury DKL0402 C KOB Kladno 11:23:00
7209480 Blaha Jiří EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha 11:25:00
2032107 Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 11:27:00
2099511 Kabát Martin PGP0408 B SK Praga 11:29:00
682646 Swart Benjamin DKL0300 C KOB Kladno 11:31:00
2075608 Blaha Michal EKP0402 B VŠTJ Ekonom Praha 11:33:00
2102777 Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 11:35:00
7207629 Černý Antonín TAP0402 B KOB TRETRA Praha 11:37:00
2042548 Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 11:39:00
2075696 Tůma Šimon TAP0400 B KOB TRETRA Praha 11:41:00
682658 Šimerka Jakub PGP0407 C SK Praga 11:43:00
2021842 Trnka Martin jun VSP0300 C USK Praha 11:45:00
2042541 Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 11:47:00
2103741 Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka 11:49:00
2032182 Javůrek Tomáš VSP0302 C USK Praha 11:51:00
443090 Janas Adam PGP0404 B SK Praga 11:53:00
H16
3.76 km, 165 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2080903 Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 12:18:00
897393 Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 12:20:00
301014 Siebert Ondřej DKP0211 C Oddíl OB Kotlářka 12:22:00
2096270 Pethö Alex RIC0100 C OB Říčany 12:24:00
887903 Brachtl Adam ZVO0102 C OB SK Zvole 12:26:00
9982 Sedláček Jaroslav DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka 12:28:00
995899 Albrecht Adam KAM0203 B OK Kamenice 12:30:00
2800297 Postolka Jonáš DKL0100 C KOB Kladno 12:32:00
1421299 Klement David DKP0110 C Oddíl OB Kotlářka 12:34:00
218851 Forst Antonín PGP0106 B SK Praga 12:36:00
682699 Melichna Matěj DKL0102 B KOB Kladno 12:38:00
2106739 Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 12:40:00
7944 Jirásek Kryštof ROZ0101 C OK Roztoky 12:42:00
1420812 Svoboda Luděk DKL0200 C KOB Kladno 12:44:00
888625 Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 12:46:00
2070409 Surkov Aleksandr DKL0104 C KOB Kladno 12:48:00
H18
4.04 km, 180 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2067986 Dědek Matěj TAP0001 B KOB TRETRA Praha 13:03:00
888621 Postolka Jáchym DKL9900 B KOB Kladno 13:05:00
2113369 Zmátlo Jan TAP9900 C KOB TRETRA Praha 13:07:00
9101673 Varga Ondřej KNC9900 C Sokol Kostelec n. Č. l. 13:09:00
H21K
4.04 km, 180 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
420455 Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 13:19:00
49648 Beneš Jan DKL9800 C KOB Kladno 13:21:00
53443 Cvrček Antonín TAP9000 C KOB TRETRA Praha 13:23:00
1302256 Skorb Stanislav NNN5015 Neregistrovaní (NNN) 13:25:00
H21L
5.62 km, 215 m, 24 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2060249 Janas Petr PGP0200 A SK Praga 11:00:00
51712 Šimša Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha 11:02:00
8914 Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:04:00
7205000 Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 11:06:00
52281 Píchal Jan VSP5202 C USK Praha 11:08:00
303945 Besta Lukáš KNC8101 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:10:00
446345 Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 11:12:00
682686 Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 11:14:00
7003036 Štěňha Martin SPC7608 C SPORTICUS team 11:16:00
7207341 Pelikán Lukáš DKL9802 B KOB Kladno 11:18:00
1394693 Semerád Antonín DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka 11:20:00
2080913 Melišík Martin TAP0200 A KOB TRETRA Praha 11:22:00
2070411 Surkov Ivan DKL7400 C KOB Kladno 11:24:00
9005139 Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 11:26:00
8636798 Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 11:28:00
7207367 Řehák Miroslav KAD7101 C Originální Vivalín Team Kadaň 11:30:00
886298 Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 11:32:00
8107 Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 11:34:00
2104701 Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 11:36:00
1602625 Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 11:38:00
2067946 Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 11:40:00
7201203 Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB TRETRA Praha 11:42:00
9005174 Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 11:44:00
682634 Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:46:00
2090836 Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 11:48:00
232187 Beneš Filip TAP8701 C KOB TRETRA Praha 11:50:00
1006283 Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 11:52:00
682682 Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 11:54:00
4630 Nesrovnal Jaroslav 71X8300 Hoši Planá 11:56:00
7200331 Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:58:00
53581 Dvořák Miroslav ZBP7601 C OOB SK Zbraslav 12:00:00
51682 Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 12:02:00
553437 Průša Michal VSP7310 C USK Praha 12:04:00
9700729 Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 12:06:00
232143 Cikhardt Jakub TAP8706 C KOB TRETRA Praha 12:08:00
53583 Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 12:10:00
887640 Kettner Lukáš KAM9403 R OK Kamenice 12:12:00
2075666 Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 12:14:00
443101 Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 12:16:00
7201200 Janas Petr PGP7106 C SK Praga 12:18:00
442844 Valach Marek TAP9703 C KOB TRETRA Praha 12:20:00
207827 Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:22:00
51643 Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 12:24:00
7207705 Liška Petr KPY8601 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:26:00
7464855 Turek Jan SKV7302 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:28:00
7202900 Goder Josef DKP8203 C Oddíl OB Kotlářka 12:30:00
7003030 Laciga Radek PGP8202 C SK Praga 12:32:00
995800 Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 12:34:00
887637 Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 12:36:00
8650 Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 12:38:00
7111117 Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 12:40:00
1625050 Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava 12:42:00
515038 Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 12:44:00
2051487 Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 12:46:00
207825 Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 12:48:00
7051263 Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 12:50:00
7778511 Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 12:52:00
888614 Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:54:00
8632139 Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 12:56:00
7204490 Vlašímský Robert SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:58:00
336702 Ždimera Jan PGP9903 B SK Praga 13:00:00
2092409 Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:02:00
442853 Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 13:04:00
897349 Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 13:06:00
515161 Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 13:08:00
2059735 Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:10:00
7202874 Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 13:12:00
9418870 Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 13:14:00
336744 Maška Marek MKP8800 C SK GORDIC Praha Kačerov 13:16:00
7207702 Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 13:18:00
51437 Forejt Michal ROU9002 C SKOB Roudnice nad Labem 13:20:00
2080999 Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 13:22:00
301370 Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:24:00
2075669 Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 13:26:00
681612 Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 13:28:00
515144 Řada Jakub DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka 13:30:00
515067 Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:32:00
682645 Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 13:34:00
9767 Komín David PGP7405 C SK Praga 13:36:00
7779702 Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 13:38:00
8636190 Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 13:40:00
7207862 Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:42:00
523000 Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 13:44:00
8631583 Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 13:46:00
8557 Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 13:48:00
1400437 Tesař Jan SCP8501 C OK Sparta Praha 13:50:00
H35
4.30 km, 175 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
4195 Hruska Tomas 5IZ7500 Hruska 11:01:00
7201769 Škácha Michal KAM7102 C OK Kamenice 11:04:00
1416366 Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 11:07:00
2115681 Perkner Radim ZVO8001 C OB SK Zvole 11:10:00
2090867 Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka 11:13:00
2113411 Chramosta Tomáš KAM7601 C OK Kamenice 11:16:00
2044896 Arnošt Kamil DOR7301 C OK Dobříš 11:19:00
2069060 Pelant Michal RIC7400 C OB Říčany 11:22:00
331503 Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 11:25:00
9527 Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB TRETRA Praha 11:28:00
2800324 Vítek Jiří DKL7300 C KOB Kladno 11:31:00
2069047 Vaněček Jan TJP8000 C TJ Sokol Troja 11:34:00
7205029 Geisler Michal DKL7500 C KOB Kladno 11:37:00
7300190 Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 11:40:00
9102143 Pompach Petr TAP7801 C KOB TRETRA Praha 11:43:00
416319 Fišar Miroslav KRL7201 C Kometa Kralovice 11:46:00
2060262 Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 11:49:00
53399 Pastuszek Jakub VSP7500 C USK Praha 11:52:00
7204992 Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:55:00
420417 Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:58:00
2067243 Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 12:01:00
301027 Hill Richard 21G7600 Airienteers 12:04:00
2092351 Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 12:07:00
7205040 Svoboda Jiří ROZ7500 C OK Roztoky 12:10:00
9090 Junek Petr STH7801 C SK Studenec 12:13:00
682114 Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:16:00
899152 Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 12:19:00
2103753 Tuček Michal DKP8202 C Oddíl OB Kotlářka 12:22:00
2113085 Kándl Filip DCE7400 C KOB Dobřichovice 12:25:00
4200 Martin Ouda 6KC-000 Neregistrovaný 12:28:00
2083383 Nekvasil Michal DKP7501 Oddíl OB Kotlářka 12:31:00
2085613 Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 12:34:00
2058502 Chmelík Petr DOR8100 OK Dobříš 12:37:00
2073691 Tolar Jan RIC7301 C OB Říčany 12:40:00
515065 Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 12:43:00
1955315 Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 12:46:00
682629 Milota Jan KAM7200 C OK Kamenice 12:49:00
887622 Vláčil Daniel JPV7307 C Oddíl OS SK Prostějov 12:52:00
2116469 Starý Jan FSP7800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:55:00
2112766 Nekovář Ondřej RIC7405 OB Říčany 12:58:00
2801021 Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice 13:01:00
2111738 Mojžíšek Tomáš KAM7801 C OK Kamenice 13:04:00
2103282 Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 13:07:00
2104704 Matys Jan DOR8001 C OK Dobříš 13:10:00
995851 Datel Jiří DKL7101 C KOB Kladno 13:13:00
1421894 Pinkr Josef HCE8200 C TJ Hostivice 13:16:00
2075620 Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 13:19:00
7200322 Würz Bohuslav LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:22:00
1421926 Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 13:25:00
2800223 Pilař Marek CEP7700 C Čepíci 13:28:00
2045316 Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 13:31:00
H45
4.02 km, 155 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7208085 Müller Jan HCE6800 C TJ Hostivice 11:12:00
2031360 Kraml Martin ZVO7102 C OB SK Zvole 11:15:00
515099 Javůrek Jaromír VSP7110 C USK Praha 11:18:00
1417262 Strnad Pavel HCE7100 C TJ Hostivice 11:21:00
7209455 Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 11:24:00
1403434 Šimek Tomáš FSP6304 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:27:00
301010 Swart Jan DKL7001 C KOB Kladno 11:30:00
420405 Pliska Miloš PGP6304 C SK Praga 11:33:00
2103742 Černý Daniel TAP7200 KOB TRETRA Praha 11:36:00
2087658 Ptáček Jan PVP7200 C VSS Přírodověda Praha 11:39:00
2088707 Renda Miroslav KAM7106 C OK Kamenice 11:42:00
51894 Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 11:45:00
8669 Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:48:00
303908 Ždimera Zdeněk LME7000 C SK Los Mělník 11:51:00
7201757 Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 11:54:00
682651 Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha 11:57:00
443080 De Heij Michel RIC6900 C OB Říčany 12:00:00
301374 Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:03:00
7208235 Bílý Milan JES7001 C OK Rakovník 12:06:00
7206545 Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 12:09:00
51279 Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:12:00
52107 Sysel Zdeněk PGP5200 C SK Praga 12:15:00
301391 Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:18:00
887907 Brachtl Daniel ZVO6902 C OB SK Zvole 12:21:00
2090855 Mařík Karel FSP7200 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:24:00
49646 Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 12:27:00
515105 Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 12:30:00
51760 Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 12:33:00
232041 Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 12:36:00
8222225 Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 12:39:00
8631586 Mach Radovan VSP6600 C USK Praha 12:42:00
2099501 Buk Jiří ROU6901 C SKOB Roudnice nad Labem 12:45:00
7210121 Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 12:48:00
49818 Betlach Miroslav DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka 12:51:00
515016 Suk Jiří MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha 12:54:00
2120631 Jiras Jiří DOR6900 OK Dobříš 12:57:00
51613 Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 13:00:00
52894 Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 13:03:00
2115722 Zmátlo Radek TAP6400 C KOB TRETRA Praha 13:06:00
2067268 Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 13:09:00
515440 Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha 13:12:00
51631 Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 13:15:00
51147 Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 13:18:00
H55
3.14 km, 160 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
49154 Štětina Jiří HCE6100 C TJ Hostivice 11:01:00
336747 Koč Lumír MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov 11:04:00
7886 Chotětický Václav MAS5200 C KČT Aš 11:07:00
51706 Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 11:10:00
416159 Tachezy Jan DOR5802 OK Dobříš 11:13:00
682662 Beneš Radovan SOB5600 C SOBSA 11:16:00
2067253 Pech Jiří LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 11:19:00
2104700 Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 11:22:00
8861 Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 11:25:00
301371 Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 11:28:00
232045 Soukup Václav VSP5600 C USK Praha 11:31:00
51329 Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 11:34:00
416324 Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 11:37:00
51691 Tomaščin Jaroslav MKP5800 C SK GORDIC Praha Kačerov 11:40:00
7885 Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 11:43:00
53514 Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 11:46:00
515097 Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:49:00
515124 Strejc Jaroslav ZVO6101 C OB SK Zvole 11:52:00
331058 Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 11:55:00
7887 Chotětický Jan MAS5400 C KČT Aš 11:58:00
49871 Svobodný Petr DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka 12:01:00
51571 Vrabec Martin SCP6100 C OK Sparta Praha 12:04:00
H65
2.53 km, 90 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51667 Čenovský Jiří MKP4900 C SK GORDIC Praha Kačerov 11:57:00
52299 Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 12:00:00
8805 Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 12:03:00
49645 Fujan Sláva DKL4800 C KOB Kladno 12:06:00
232101 Mudr Stanislav DCE4400 C KOB Dobřichovice 12:09:00
2103786 Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:12:00
2084946 Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 12:15:00
51343 Brumek Stanislav DKL5201 C KOB Kladno 12:18:00
1480913 Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg/Henndorf 12:21:00
7891 Valeška Rudolf LCV4700 C TJ Lokomotiva Chomutov 12:24:00
51621 Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 12:27:00
301171 Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 12:30:00
301666 Otta Pavel JES4601 C OK Rakovník 12:33:00
51655 Toušek Miloslav MKP5000 C SK GORDIC Praha Kačerov 12:36:00
411760 Hamáček Bohuslav LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun 12:39:00
51863 Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 12:42:00
53267 Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:45:00
H75
1.89 km, 80 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52254 Kalivoda Viktor KNC3300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:35:00
2067261 Javůrek Jaromír 17X4100 Aktivity v přirodě 12:38:00
2112867 Kendray WernerGeorgeKlawun LTP42XX OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:41:00
682666 Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 12:44:00
52260 Kalivoda Vladimír KNC3800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:47:00
53507 Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 12:50:00
HDR
2.23 km, 90 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2044893 Housková Monika DOR7551 C OK Dobříš 11:00:00
2111608 Hruška Tomáš DOR1002 OK Dobříš 11:00:00
2104691 Kašpar Adam DOR1101 OK Dobříš 11:00:00
2111602 Magazu Sophia DOR1152 OK Dobříš 11:00:00
2111611 Pecklová Laura DOR1150 OK Dobříš 11:00:00
301022 Vintr Jakub NNN5012 Neregistrovaní (NNN) 11:00:00
7938 Vintr Matěj NNN5013 Neregistrovaní (NNN) 11:00:00
2083372 Šenkýř Štěpán LME1049 SK Los Mělník 11:00:00
301135 Václavíková Anna SLA1151 C SKOB Slaný 11:00:00
51558 Vrabcová Olívie SCP1450 C OK Sparta Praha 11:00:00
301065 Tuka Jakub TAP11XX KOB TRETRA Praha 11:00:00
51647 Pecánek Matěj TEP1300 C Tempo Praha 11:00:00
301095 Skřipský Vojtěch LME1001 C SK Los Mělník 11:00:00
301069 Dědek Marian TAP13XX KOB TRETRA Praha 11:00:00
301129 Tesařová Frida SCPXXXX OK Sparta Praha 11:00:00
2083400 Kurfürstová Anna FSP1450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:00:00
2103718 Procházková Aneta DKP1153 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
2088709 Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 11:00:00
2087720 Zápotocký Tomáš SLA1200 C SKOB Slaný 11:00:00
2113370 Vaněček Jan TJP0800 TJ Sokol Troja 11:00:00
2113500 Vaněčková Anna TJP1050 TJ Sokol Troja 11:00:00
515125 Vítová Markéta SPC8450 C SPORTICUS team 11:00:00
515154 Vítová Marianne SPC1150 C SPORTICUS team 11:00:00
515003 Vít Damien SPC1300 C SPORTICUS team 11:00:00
2083399 Dostálová Rebeka HCE1150 C TJ Hostivice 11:00:00
7202572 Junek Kryštof STH1201 C SK Studenec 11:00:00
2086468 Doláková Hana DKP1053 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
886251 Halaška David DKP1201 Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
2086465 Lacina Jan DKP0717 Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
2086469 Lacinová Zuzana DKP1055 Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
2086470 Balga Filip DKP1104 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
8537 Míka Zbyněk DKP1301 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
2086467 Lenská Tereza DKP1054 Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
2102696 Albl Matouš LME1111 C SK Los Mělník 11:00:00
888632 Krajča Jonáš DKP1106 Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
887932 Šavelová Kateřina DKP1154 Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
336741 Lukavský Vít DKL1101 C KOB Kladno 11:00:00
301528 Chumová Lada SLP1250 C OOB Slavia Praha 11:00:00
2083381 Nekvasilová Julie DKP1252 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
9434 Pompachová Natálie TAP0952 C KOB TRETRA Praha 11:00:00
232957 Nitsch Lukáš FSP1200 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:00:00
887925 Sanna Vivian DKP0751 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
1417247 Pinkr Josef HCE1200 C TJ Hostivice 11:00:00
2083357 Pinkr Jan HCE1300 C TJ Hostivice 11:00:00
7955 Kreislová Eliška NNN5002 Neregistrovaní (NNN) 11:00:00
2086466 Karych Alexander DKP0812 Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
2092360 Karychová Renée DKP1353 Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
2103761 Cajthamlová Barbora DKP1250 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
2103743 Cajthamlová Anna DKP1050 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
301074 Votruba Dan TAP10XX KOB TRETRA Praha 11:00:00
301071 Motyčka Michael TAPXXXX KOB TRETRA Praha 11:00:00
301121 Kunc Kryštof ROZ1200 OK Roztoky 11:00:00
301125 Kunc Lukáš ROZ0802 C OK Roztoky 11:00:00
252450 Šeborová Barbora DKL1150 C KOB Kladno 11:00:00
2083365 Rejšková Klára KAM1251 C OK Kamenice 11:00:00
2083367 Vošlajer Zdeněk LME1249 SK Los Mělník 11:00:00
4210 Ouda Tomáš 6KC1200 Neregistrovaný 11:00:00
301024 Hill Daisy 21G0950 Airienteers 11:00:00
438033 Kunst Miroslav SLA1101 C SKOB Slaný 11:00:00
2116193 Mikulová Stella ZVO1250 C OB SK Zvole 11:00:00
2103246 Pohlová Sandra TAP1151 C KOB TRETRA Praha 11:00:00
410247 Brodský Matěj HCE2020 TJ Hostivice 11:00:00
2104696 Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 11:00:00
2050488 Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 11:00:00
P2
2.08 km, 60 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2800300 Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 11:00:00
2081375 Hronová Katarína VSP7570 C USK Praha 11:00:00
52098 Samohýl Richard PGP2800 C SK Praga 11:00:00
411611 Berounská Helena VSP7257 C USK Praha 11:00:00
446439 Janasová Barbora PGP7152 C SK Praga 11:00:00
7952 Hudčeková Jana NNN5001 Neregistrovaní (NNN) 11:00:00
410742 Erbanová Petra ROU8999 SKOB Roudnice nad Labem 11:00:00
2058509 Veselá Bára NNN5003 Neregistrovaní (NNN) 11:00:00
443085 Jedličková Josefína VSP0651 C USK Praha 11:00:00
2102563 Černá Jana TAP7250 KOB TRETRA Praha 11:00:00
301012 Rousová Jana DKLXXXX KOB Kladno 11:00:00
232268 Kudrnáčová Hana KAM6250 C OK Kamenice 11:00:00
2080840 Pěkná Eva ROU7550 C SKOB Roudnice nad Labem 11:00:00
2115735 Pilařová Kateřina JES8450 C OK Rakovník 11:00:00
981812 Albrecht Vladimír KAM7800 C OK Kamenice 11:00:00
2090846 Barták Matěj FSP7500 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:00:00
301003 Pánková Tereza NNN5004 Neregistrovaní (NNN) 11:00:00
301017 Pánková Lucie NNN5005 Neregistrovaní (NNN) 11:00:00
2095933 De Heij Margita RIC7350 C OB Říčany 11:00:00
2084950 Rendová Iva KAM7152 C OK Kamenice 11:00:00
7007201 Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
2058508 Fialová Jana DOR8050 OK Dobříš 11:00:00
2111612 Gregor Radek DOR7404 OK Dobříš 11:00:00
2104693 Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš 11:00:00
2082932 Havlíčková Kateřina DOR7650 OK Dobříš 11:00:00
2115078 Magazu Radka DOR7853 OK Dobříš 11:00:00
2104692 Neuer Pavel DOR7502 OK Dobříš 11:00:00
2104697 Neuerová Kateřina DOR7852 OK Dobříš 11:00:00
2111610 Pecklová Jarmila DOR7950 OK Dobříš 11:00:00
49153 Hradilová Katarína HCE7350 C TJ Hostivice 11:00:00
2083361 Hradil Jiří HCE7200 C TJ Hostivice 11:00:00
4196 Hruska Filip 5IZ0300 Hruska 11:00:00
301086 Janovská Tereza SLAXXX2 SKOB Slaný 11:00:00
2083406 Šilerová Kamila KAM6754 C OK Kamenice 11:00:00
0 Tomková Stáňa NNN5020 Neregistrovaní (NNN) 11:00:00
2800307 Elleder Daniel DKP7101 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
2083397 Ellederová Zdeňka DKP7754 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
T4
4.15 km, 140 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2103777 Berounský Petr VSP7203 C USK Praha 11:00:00
232494 Karpíšková Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:00:00
439106 Kamerer Marek KAM6200 C OK Kamenice 11:00:00
4187 Stříbrný Jakub 4FZ9000 Argentus 11:00:00
2021823 Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 11:00:00
7204503 Vít David SPC7200 C SPORTICUS team 11:00:00
416178 Pivcová Žaneta MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně 11:00:00
2103290 Skalka Michal LTU6700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:00:00
416311 Jakovec Petr 6KC8601 Neregistrovaný 11:00:00
889283 Šebková Helena DKP6751 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
2085631 Šubrt Evžen TAP8000 C KOB TRETRA Praha 11:00:00
232646 Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
7207882 Jiráňová Irena JES6750 C OK Rakovník 11:00:00
981822 Malačka Milan DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
9943 Vláčilová Kateřina JPV7757 C Oddíl OS SK Prostějov 11:00:00
410387 Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha 11:00:00
2085008 Čech Zdeněk ROZ7300 C OK Roztoky 11:00:00
2102787 Míka Pavel DKP7800 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
7961 Jirkovská Kateřina 6KC7550 Neregistrovaný 11:00:00
7951 Bednářová Barbora 6KC7650 Neregistrovaný 11:00:00
301008 Kváča Vladimír NNN5006 Neregistrovaní (NNN) 11:00:00
301007 Mouralová Magdalena NNN5007 Neregistrovaní (NNN) 11:00:00
2099503 Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole 11:00:00
51180 Uhlíková Šárka 64C8150 Ekonom Praha Outdoor 11:00:00
2049633 Kindl Jiří RIC7901 C OB Říčany 11:00:00
4191 Velká Tereza 4FZ9350 Argentus 11:00:00
442867 Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 11:00:00
2058510 Fiala Jan DOR7802 OK Dobříš 11:00:00
443077 Kopáček Jiří DOR6100 OK Dobříš 11:00:00
436940 Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 11:00:00
2058507 Lorenc Václav DOR7200 C OK Dobříš 11:00:00
2045320 Lorencová Marcela DOR7752 C OK Dobříš 11:00:00
2058515 Pavlíčková Lenka DOR7251 C OK Dobříš 11:00:00
2111617 Peckl Martin DOR7701 OK Dobříš 11:00:00
2092439 Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 11:00:00
1417246 Černý Radomír HCE6901 C TJ Hostivice 11:00:00
1421891 Černý David HCE0000 C TJ Hostivice 11:00:00
1421903 Černý Petr HCE0100 C TJ Hostivice 11:00:00
2113476 Paulino Jose MKP8600 C SK GORDIC Praha Kačerov 11:00:00
2058494 Nosková Pavla VSP7261 C USK Praha 11:00:00
446367 Nosek Jan VSP6910 C USK Praha 11:00:00
53512 Krausová Martina TJP9350 C TJ Sokol Troja 11:00:00
301018 Vintrová Kateřina NNN5010 Neregistrovaní (NNN) 11:00:00
301020 Vintr Radek NNN5011 Neregistrovaní (NNN) 11:00:00
280365 Mička Aleš NNN5014 Neregistrovaní (NNN) 11:00:00
2090842 Janík Pavel SOB6802 C SOBSA 11:00:00
2103779 Janíková Kateřina SOB0050 C SOBSA 11:00:00
2090841 Janíková Martina SOB6750 C SOBSA 11:00:00
2083398 Černá Karolína HCE0050 C TJ Hostivice 11:00:00
2080934 Vrabcová Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 11:00:00
1415713 Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 11:00:00