Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
11.11.2017
Místo konání:
Pohora
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Mořicův Dvůr, 1:10 000
Ředitel závodu:
Hlava Miroslav - R1
Hlavní rozhodčí:
Navrátil Václav - R3
Stavitel tratí:
Hlavová Hana - R3
Protokol:
Závod proběhl za chladného počasí dle harmonogramu. Odvod za použití sady SI činí 2000,- Kč
Kluby:
1XC     25C     3SZ     47C     4ZZ     5CZ     5JZ     5MX     5RX     65C     65X     8XC     9MX     NNN     25H     ABM     ADA     AOP     ASU     BBM     BOV     HAV     HLV     JPV     KON     KSU     KUO     KVS     LBM     LPU     MBM     OOL     OSN     PBM     PLU     PTE     PZR     RBK     SBK     SBR     SCP     SOP     SSU     STE     SVS     TBM     TZL     UBM     UOL     VBM     VLI     VPM     VSP     XBM     ZAM     ZBM     ZLH     ZPV    
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52592 Skřivanek František 1XC1200 HDR 11:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8885 Chmelařová Blanka 25C6750 P 11:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2103245 Volencova Ivana 3SZ5250 P 11:00:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2060274 Ženčák Jaroslav 47C6100 H35C 11:30:00
2032185 Ženčáková Marie 47C6850 D45C 11:49:00
52589 Felkl Luděk 47C6000 H55C 12:16:00
433098 Felklová Jarmila 47C6050 D45C 12:17:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Kurdiovsky Eduard 4ZZ7300 P 11:00:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Musil Radek 5CZ7200 P 11:00:00
2067992 Novotný Petr 5CZ7300 T 12:02:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Borkovcová Lenka 5JZ9600 P 11:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2045237 Bubla Jiří 5MX7700 P 11:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2801035 Matuška Pavel 5RX7000 P 11:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2060222 Fráňa Pavel 65C5900 H55C 12:13:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2088711 Auermüller Vít 65X6700 H45C 11:41:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102691 Drašar Martin 8XC8400 P 11:00:00
2102719 Drašarová Eva 8XC8650 D21C 11:11:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Buráňová Hana 9MX7050 P 11:00:00
0 Buráň Zdeněk 9MX5800 P 11:00:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
446435 Fráňová Anežka NNNFAFA HDR 11:00:00
0 Chaloupka Matěj NNNMATE HDR 11:00:00
0 Lasota Jakub NNNJAKU HDR 11:00:00
2049577 Fučík Tomáš NNN0749 HDR 11:00:00
2049578 Fučíková Barbora NNN0899 HDR 11:00:00
0 Fráňa Petr NNNFPFP P 11:00:00
2087636 Lasota Marek NNNMARE P 11:00:00
2045249 Tužil Petr NNN6515 H45C 11:05:00
2042538 Šrom Jakub NNN9500 H21C 11:16:00
7260019 Fráňa Martin NNNFMFM T 11:50:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
339871 Tóth Ivett 25H P 11:00:00
9127807 Tornai Szabolcs 25H7100 H21C 12:55:00
(16)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2060216 Kurečka Robert ABM7210 C H45C 11:14:00
49694 Svoboda Petr ABM7124 C H45C 11:23:00
0 Palát Marek ABM7047 C H45C 11:29:00
52041 Mulíčková Eva ABM7469 C D35C 11:36:00
337648 Kurečková Klára ABM0657 C D12C 11:53:00
332950 Odehnalová Kamila ABM7052 C D45C 11:53:00
232740 Mokrá Regina ABM6854 C D35C 11:54:00
52521 Šnyrch František ABM4902 C H55C 11:55:00
886825 Obrátil Štěpán ABM9409 C H21C 11:58:00
337647 Bouška Tomáš ABM9205 C H21D 12:02:00
219257 Obrátilová Naďa ABM6654 C D35C 12:09:00
232736 Mokrý Jan ABM6611 C H35C 12:12:00
438049 Smutný Radek ABM6701 C H45C 12:17:00
337650 Mulíček Ondřej ABM7405 C H35C 12:24:00
2067328 Mulíčková Markéta ABM0362 A D16C 12:43:00
438043 Florián Vojtěch ABM9901 A H18C 12:46:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2073729 Procházka Ferdinand ADA1001 C HDR 11:00:00
52712 Věžník Antonín ADA5505 C H55C 11:01:00
2032120 Mareček Jiří ADA5901 C H35C 11:09:00
49864 Procházka Jiří ADA7512 C H35C 11:24:00
981840 Procházková Doubravka ADA0651 B D12C 12:03:00
2032151 Truhlář Karel ADA5111 C H55C 12:19:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
307338 Cetl Vladimír AOP6602 C H45C 11:08:00
49438 Kovalčíková Alena AOP0751 C D10C 11:21:00
2085619 Kovalčík Tomáš AOP7301 C H21C 11:25:00
682655 Borunský Tomáš AOP7402 C H35C 11:33:00
7207625 Krmášek Bohdan AOP5301 C H55C 11:34:00
428264 Borunský Matěj AOP0600 B H12C 11:40:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Kobylka Roman ASU6749 C P 11:00:00
7203336 Greschnerová Tereza ASU0299 B D18C 11:03:00
406938 Vorlová Eva ASU0499 B D14C 11:04:00
52556 Strachota Jaroslav ASU5600 C H55C 11:22:00
52560 Strachotová Eva ASU6099 C D45C 11:41:00
53112 Štoudek Martin ASU0448 B H14C 11:55:00
7203335 Greschner Luboš ASU7848 C H35C 12:06:00
920681 Ostřanský Filip ASU9243 C H21D 12:18:00
0 Pazderníková Zdeňka ASU0698 B D12C 12:19:00
9132 Greschner Adam ASU0547 C H12C 12:20:00
2102553 Kobylka David ASU0546 C H12C 12:26:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
331257 Peřinková Irena BBM6550 C D45C 11:01:00
7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 C H65C 11:20:00
2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C H55C 11:43:00
2085655 Dvořák Jakub BBM0502 C H12C 12:16:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51370 Dvořák Vlastimil BOV4901 C H65C 11:17:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
336721 Jakobi Zdeněk HAV5701 C H35C 11:18:00
52943 Sochorová Hana HAV6250 C D55C 11:18:00
515436 Sochor Tomáš HAV6301 C H35C 12:03:00
303932 Krhut Libor HAV6302 C H35C 12:51:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53833 Sedláček Matěj HLV1000 C HDR 11:00:00
416084 Sedláčková Jana HLV7060 C D35C 12:24:00
53827 Sedláček Jaroslav HLV6404 C H45C 12:53:00
(37)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2075677 Matečný Matyáš JPV0909 C HDR 11:00:00
2081370 Plachý Matyáš JPV1010 C HDR 11:00:00
1007537 Soldánová Tereza JPV9899 B P 11:00:00
2092405 Hrubý Ondřej JPV7901 C P 11:00:00
2078582 Hrubý Lukáš JPV0404 C P 11:00:00
2078581 Hrubá Klára JPV0579 C P 11:00:00
2045208 Matečná Sofie JPV0567 C P 11:00:00
2045209 Papoušková Radka JPV5959 C P 11:00:00
2080978 Hýblová Eliška JPV0952 C D10C 11:09:00
0 Chmelář Filip JPV0900 C HD10N 11:12:00
52863 Uchytilová Jana JPV6677 C D45C 11:13:00
2020730 Soldán Vladimír JPV6526 C H45C 11:20:00
52864 Vavrečková Ivana JPV6363 C D45C 11:21:00
52475 Perknovský Radim JPV8235 C H21C 11:22:00
2108899 Plachý Ondřej JPV0707 C H10C 11:24:00
2080971 Hýbl Dušan JPV7202 H45C 11:26:00
307335 Dudíková Eva JPV5757 C D55C 11:26:00
2085577 Chmelářová Radka JPV7650 C D35C 11:27:00
52870 Dudík Petr JPV8917 C H21C 11:31:00
2075676 Štorková Simona JPV6556 C D45C 11:33:00
210440 Vlach Jan JPV8237 C H35C 11:48:00
2102819 Plachá Andrea JPV7676 C D21C 11:51:00
2075678 Štorek Petr JPV6505 C H45C 11:53:00
2108881 Plachá Aneta JPV0555 C D12C 11:55:00
52843 Hubáček Ondřej JPV8303 C H21D 11:58:00
2112735 Poláček Luboš JPV7214 C H45C 11:59:00
2075670 Štorek Jan JPV0505 B H12C 12:00:00
2108865 Poláček Lukáš JPV0306 C H14C 12:07:00
0 Jurenka Pavel JPV8101 C H21C 12:19:00
2103780 Plachý Martin JPV6515 C H45C 12:20:00
2109754 Poláčková Monika JPV7552 C D35C 12:21:00
9998666 Chmelař Miroslav JPV6217 C H45C 12:26:00
2075675 Štorek David JPV0202 B H16C 12:38:00
1602629 Otrusina Jiří JPV8201 C H35C 12:42:00
7208224 Holusek Jiří JPV0123 C H16C 12:44:00
2113078 Chmelář Jan JPV7501 C H35C 12:48:00
2080974 Hýblová Iveta JPV7474 D35C 12:51:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2020738 Čeřovský Filip KON1010 C HDR 11:00:00
52722 Beneš Jan KON0909 C HDR 11:00:00
361976 Dostálová Johana KON1062 C HDR 11:00:00
52718 Havelka Jan KON0222 C P 11:00:00
361996 Benešová Anežka KON0757 C HD10N 11:06:00
2090865 Rozsívalová Adéla KON0760 C D10C 11:07:00
8898 Hájková Michaela KON0787 C HD10N 11:24:00
2111763 Dostál Lukáš KON0929 C HD10N 11:36:00
2069073 Jílková Pavla KON0799 C D10C 11:47:00
515153 Dittrichová Petra KON8787 C D21C 11:47:00
1418768 Beneš Jindřich KON0404 B H14C 11:58:00
2069072 Jílková Lenka KON0666 B D12C 11:59:00
2103254 Pastrnek Pavel KON H35C 13:00:00
(22)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
446432 Štábl Roman KSU7501 C H35C 11:00:00
2051494 Růžička Matěj KSU0901 C HDR 11:00:00
2067330 Reichlová Jiřina KSU7499 C P 11:00:00
2058462 Tomanková Martina KSU7552 C P 11:00:00
53668 Štábl Vít KSU1100 C HD10N 11:09:00
51309 Reichlová Pavla KSU0888 C D10C 11:17:00
52617 Tomanková Alice KSU0959 C D10C 11:23:00
52619 Reichlová Lucie KSU0850 C D10C 11:33:00
2056276 Jordán Alexandr KSU0626 C H12C 11:50:00
446436 Stryková Vlasta KSU7667 C D35C 12:00:00
53652 Stryková Karolína KSU0656 C D12C 12:13:00
49316 Tomanek Lukáš KSU0502 C H12C 12:14:00
446410 Patterman Pavel KSU7337 C H35C 12:15:00
2067339 Smolíková Kateřina KSU7793 C D35C 12:18:00
446437 Štábl Patrik KSU0606 B H14C 12:19:00
2058486 Hecl František KSU0201 A H16C 12:20:00
7200324 Tomanek Daniel KSU7410 C H21C 12:25:00
2082903 Šperlich Jan KSU0403 B H14C 12:34:00
49418 Štáblová Michaela KSU7787 C D35C 12:39:00
229473 Stryk Štěpán KSU0306 B H14C 12:40:00
442865 Patterman Prokop KSU0333 B H14C 12:46:00
2058480 Štábl Adam KSU0401 A H14C 12:52:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52322 Štěpánek Milan KUO8301 C H21C 11:46:00
51752 Mutinský Viktor KUO6501 C H45C 12:29:00
51751 Mutinská Zdeňka KUO6499 C D45C 12:29:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Muchová Barbora KVS T 11:47:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2121006 Štěpánková Petra LBM8651 C D21C 11:19:00
2122244 Štěpánek Jiří LBM5401 C H55C 11:25:00
1409878 Korpas Jaroslav LBM6113 C H45C 12:41:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
887927 Horová Pavla LPU9457 R D21C 11:59:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232019 Zelinka Jiří MBM8740 C H21C 12:22:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
307337 Višňa Milan OOL5904 C H55C 11:28:00
342524 Konečný Jiří OOL6303 C H45C 11:32:00
681853 Binar Robert OOL7501 C H35C 11:54:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52145 Wurzelová Pavlína OSN9273 P 11:00:00
7208071 Kamenická Tereza Ester OSN0888 C D10C 11:27:00
52146 Goncalves Joao OSN8900 C H21C 11:28:00
9690219 Kamenická Lenka OSN6955 C D21C 11:31:00
8006005 Wurzel Břetislav OSN6005 C H21C 11:43:00
9601003 Kamenický Radan OSN6004 C H21C 12:31:00
551995 Kamenický Jeroným OSN9549 C H21C 12:37:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53539 Tršová Daniela PBM7375 C HDR 11:00:00
682097 Trš Lubomír PBM7302 C H35C 11:03:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682345 Pustějovský Matyáš PLU0802 HD10N 11:03:00
0 Hřivňák Petr PLU0900 HD10N 11:15:00
52500 Kubeš Jaromír PLU6219 C H45C 11:17:00
0 Slepánek Kryštof PLU1000 C HD10N 11:21:00
0 Štefková Michaela PLU0851 HD10N 11:30:00
682687 Soldán Robin PLU0600 C H12C 11:54:00
428201 Karásek Antonín PLU0503 C H12C 11:58:00
2067929 Krtička Jan PLU7931 C H21C 12:04:00
2061817 Černochová Michaela PLU0351 A D16C 12:23:00
2061762 Černoch Martin PLU0500 B H12C 12:28:00
52488 Karásek František PLU0301 H14C 12:37:00
0 Začal Martin PLU8100 C H21C 12:46:00
(15)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102684 Příhoda Ondřej PTE1000 C HDR 11:00:00
2102683 Bábková Amálie PTE1051 C HDR 11:00:00
2102716 Mikšíková Kateřina PTE7375 C P 11:00:00
2102713 Fajstlová Adéla PTE0152 C P 11:00:00
8831 Mikušová Ivana PTE8365 C P 11:00:00
52485 Krejčí Lenka PTE8350 C D21C 11:03:00
2102682 Vavrdová Karolína PTE0880 C HD10N 11:18:00
2102680 Mikuš Matěj PTE0808 C H10C 11:22:00
2109697 Cetkovská Tereza PTE8750 C D21C 11:27:00
2102681 Vrbová Marie PTE0850 C HD10N 11:54:00
8828 Vítek Zbyněk PTE6622 C H45C 12:02:00
8849 Vítková Lucie PTE9474 C D21C 12:03:00
8843 Zavadilová Simona PTE8485 C T 12:05:00
8830 Mikuš Oldřich PTE8204 C H21D 12:14:00
52740 Martinek Pavel PTE7700 C H35C 12:18:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51994 Pospíšil Jaromír PZR4417 C H55C 11:07:00
2023807 Kříž Pavel PZR4800 C H65C 11:26:00
2023804 Křížová Zdenka PZR5051 C D55C 11:42:00
(23)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Faggianelli Pavel RBK1554 HDR 11:00:00
0 Procházková Magda RBK1553 HDR 11:00:00
0 Jágrová Zuzana RBK1552 HDR 11:00:00
49682 Jágrová Aneta RBK1551 HDR 11:00:00
2061781 Broschová Alžběta RBK1151 C HDR 11:00:00
7300188 Ježek Petr RBK7201 C H35C 11:06:00
2103681 Ježek David RBK0801 C H10C 11:08:00
0 Procházka Jan RBK7919 H35C 11:12:00
2111809 Matušková Jana RBK9999 B D18C 11:12:00
2020714 Venerová Ines RBK0751 C D10C 11:15:00
0 Hanousková Veronika RBKYYYY D10C 11:29:00
2061836 Broschová Lucie RBK7451 C D35C 11:33:00
1413717 Fousek Martin RBK7801 C H35C 11:39:00
2061849 Brosch Petr RBK7111 C H35C 11:45:00
301286 Hanousek Matěj RBK0404 B H14C 12:01:00
52078 Henek Milan RBK5307 C H55C 12:04:00
2115673 Ježková Ivana RBK0555 B D12C 12:05:00
2061789 Brosch Ondřej RBK0606 B H12C 12:22:00
1414504 Fousek Vojtěch RBK0403 B H14C 12:22:00
2103684 Ježek Filip RBK0405 C H14C 12:28:00
2115695 Hanousek Kamil RBK7401 C H35C 12:30:00
2020715 Berka Otakar RBK0002 C H18C 12:43:00
1413719 Fousek Matěj RBK0402 C H14C 12:49:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
811213 Daněk František SBK1010 HDR 11:00:00
8007503 Daňková Veronika SBK8151 C D35C 11:18:00
2045244 Dressler Jan SBK7911 C T 11:56:00
52076 Peťovský Jan SBK6201 C H55C 12:01:00
53205 Jágrová Vlasta SBK7789 C D35C 12:30:00
2102705 Buřt Vladimír SBK6301 C H45C 12:38:00
8008112 Daněk Roman SBK7541 C H35C 12:39:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51917 Toman Stanislav SBR4801 C H65C 11:08:00
51904 Blažek Václav SBR4701 C H65C 11:29:00
51913 Vodička Luděk SBR5501 C H45C 11:47:00
2092369 Good Ludmila SBR8050 C D35C 12:12:00
51873 Řeháček Petr SBR6302 C H45C 12:32:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51557 Podivínský Tomáš SCP7201 C H21D 12:26:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
446344 Suchánková Libuše SOP4851 C D55C 11:14:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2111615 Tichá Anna SSU1150 C HDR 11:00:00
6713 Seidenglanzová Irena SSU7450 P 11:00:00
0 Tichá Daniela SSU6750 C P 11:00:00
52549 Ostřanský Josef SSU4302 C H65C 11:14:00
224899 Šulová Amálie SSU D14C 11:25:00
224901 Ostřanská Iveta SSU6591 C D45C 12:25:00
1407427 Seidenglanz Jáchym SSU0202 B H16C 12:29:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Burdová Olga STE1701 P 11:00:00
52517 Sklenář Antonín STE4801 C H55C 11:04:00
8276 Neumann Jaroslav STE5902 C H55C 11:13:00
2102549 Lubrichová Veronika STE0451 C D14C 11:22:00
2035723 Lukašáková Sára STE0450 A D14C 11:34:00
2112745 Burdová Hana STE0852 C HD10N 11:42:00
2108904 Burdová Helena STE0653 C D12C 11:57:00
2112769 Mikoška Jan STE0807 C HD10N 11:57:00
2108903 Mikošková Marie STE0552 C D12C 12:01:00
52502 Janků Renata STE7251 C D35C 12:06:00
2035728 Janků Martin STE0404 B H14C 12:31:00
2113042 Mikošková Iveta STE7150 C D45C 12:33:00
2112775 Mikoška Eman STE7103 C H45C 12:44:00
2118486 Burda Tomáš STE7600 C H35C 12:45:00
52514 Neumannová Kamila STE6751 C D45C 12:45:00
2112743 Lubrichová Eva STE7556 C D35C 12:48:00
0 Musil STE79XX H21C 12:49:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53388 Bouzek Petr SVS7901 C H21C 11:19:00
53389 Maliňák Josef SVS5501 C H55C 11:58:00
53385 Bouzková Katka SVS8151 C D35C 12:42:00
(68)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
230663 Hájek Vojtěch TBM1201 C HDR 11:00:00
53273 Schwabová Barbora TBM1188 C HDR 11:00:00
2103788 Vedrová Anika TBM1351 C HDR 11:00:00
232025 Kubáň Patrik TBM1001 C HDR 11:00:00
2083370 Dobrovolný Vladimír TBM7009 P 11:00:00
53234 Schwab Filip TBM0710 C H10C 11:02:00
230671 Kubáňová Tereza TBM0756 C D10C 11:05:00
232730 Ptáček Jonáš TBM0717 B H10C 11:06:00
8635873 Králová Jolana TBM0360 C D14C 11:07:00
232865 Utíkalová Kateřina TBM9952 A D18C 11:09:00
7204525 Kubáňová Jana TBM7275 C D45C 11:09:00
410327 Šebesta Vlastislav TBM5807 C H55C 11:10:00
2103778 Hájek Štěpán TBM0804 C H10C 11:10:00
2083358 Ptáček Ondřej TBM7120 C H21C 11:13:00
49659 Horký Tomáš TBM6747 C H35C 11:15:00
232389 Dušková Tereza TBM0554 B D14C 11:16:00
2067212 Doušek Vilém TBM0904 C H10C 11:16:00
53256 Zabloudil Pavel TBM5003 C H55C 11:19:00
7080127 Denemarek Max TBM0800 C H10C 11:20:00
1700079 Schwab David TBM7401 C H35C 11:21:00
2083409 Klíčová Kateřina TBM7658 C D35C 11:21:00
49660 Liščinská Eva TBM4451 C D55C 11:22:00
0 Caha Michal TBM0812 C H10C 11:26:00
410192 Cigošová Anna TBM5253 C D55C 11:30:00
2081351 Dobrovolná Anna TBM0758 C D10C 11:31:00
2083416 Dufek Jan TBM4231 C H65C 11:35:00
7200328 Král Jan TBM6901 C H35C 11:36:00
887901 Ehl Jiří TBM7701 C H21C 11:37:00
410324 Jašková Monika TBM6363 C D45C 11:37:00
2058523 Skřivanková Anna TBM0853 C D10C 11:39:00
53244 Ryglová Adéla TBM0857 C D10C 11:43:00
438603 Vedrová Ela TBM0357 B D14C 11:43:00
0 Sedláčková Hana TBM0778 C D10C 11:45:00
7204507 Schwabová Kateřina TBM7371 C D35C 11:45:00
2067206 Fuchs Marek TBM0603 C H12C 11:46:00
53247 Hlaváč Jiří TBM6116 C H21C 11:49:00
2087664 Vernerová Hana TBM0780 C D10C 11:49:00
2067214 Doušková Klára TBM7761 C D35C 11:51:00
0 Caha Jana TBM1058 C HD10N 11:51:00
410340 Ehl Ondřej TBM0404 A H14C 11:52:00
53235 Minařík Luboš TBM5711 C H21D 11:54:00
436405 Vedra David TBM7402 C H21C 11:55:00
21255377 Drábková Zuzana TBM8452 D21C 11:55:00
2067208 Fuchs Jan TBM7101 C H45C 11:56:00
2049566 Štěpánková Kateřina TBM7654 C D35C 11:57:00
896975 Chromý Adam TBM8841 E H21C 12:01:00
2087656 Svirák Jonatan TBM0608 C H12C 12:02:00
52037 Ehlová Pavla TBM7377 C D35C 12:03:00
446444 Vedra Tobiáš TBM0621 C H12C 12:06:00
888602 Chromá Adéla TBM8870 C D21C 12:07:00
2801014 Folprecht Jaroslav TBM7305 T 12:08:00
2067215 Doušková Vlasta TBM7060 C D45C 12:09:00
7207618 Doušek Tomáš TBM0401 A H14C 12:13:00
232732 Hlaváčová Lucie TBM0660 C D12C 12:21:00
232747 Jašek Milan TBM6201 C H45C 12:23:00
2067204 Fuchsová Ema TBM0653 C D12C 12:25:00
888648 Gryc Ondřej TBM0406 A H16C 12:26:00
2801025 Folprecht Matyáš TBM0606 C H12C 12:30:00
2083392 Doušková Hana TBM0659 B D12C 12:31:00
53233 Gryc Jan TBM6709 C H45C 12:35:00
53269 Hájek Ondřej TBM7511 C H35C 12:36:00
2083375 Baláčová Natálie TBM0560 C D12C 12:37:00
8645931 Gryc Vojtěch TBM0106 A H18C 12:40:00
501884 Rygl Jaroslav TBM7044 C H21C 12:40:00
49656 Hlaváčová Šárka TBM7258 C D45C 12:41:00
7202856 Lička Adam TBM0326 A H14C 12:43:00
2067207 Fuchsová Marcela TBM7260 C D45C 12:53:00
2083369 Dušek Vladimír TBM7400 C H35C 12:57:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8930 Horynová Eva TZL5254 C D55C 11:38:00
2070844 Slováček Rudolf TZL5402 C H55C 11:40:00
207823 Jelínková Dagmar TZL5757 C D55C 11:46:00
7209285 Jelínek Vít TZL5102 C H55C 12:10:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2049602 Čelechovská Radka UBM0451 C D14C 11:37:00
2049604 Čelechovský Matěj UBM0202 B H16C 12:23:00
1410001 Čelechovská Zora UBM7451 C D35C 12:36:00
(35)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
428280 Kopecká Tereza UOL1050 C HDR 11:00:00
2092435 Raclavská Lenka UOL0252 B P 11:00:00
52467 Šubrt Zdeněk UOL4201 C P 11:00:00
2113097 Kubíček Vavřinec UOL0801 C H10C 11:04:00
52445 Künstlerová Milada UOL5651 C D55C 11:10:00
2069082 Paulíčková Tereza UOL0750 C D10C 11:13:00
2124801 Bídová Markéta UOL0352 C D14C 11:13:00
1398997 Binarová Adéla UOL0452 B D14C 11:19:00
52440 Jadviščok Ladislav UOL5101 C H65C 11:23:00
2044889 Kopecký David UOL7800 C H35C 11:27:00
2032169 Kašparová Ivana UOL6951 C D45C 11:29:00
352323 Gottfried Jan UOL4602 C H65C 11:32:00
0 Janošík Zdeněk UOL5600 C H55C 11:46:00
2113056 Kubíčková Magdalena UOL1150 C HD10N 11:48:00
886282 Smékal David UOL7503 C H35C 11:51:00
2092418 Janošík Antonín UOL5201 C H55C 11:52:00
52476 Šimková Hana UOL6653 C D45C 11:57:00
2118494 Paulíček Michal UOL7701 C H35C 12:00:00
52473 Bednář Jan UOL5402 C H55C 12:07:00
515079 Kotrle Miroslav UOL7005 C H45C 12:08:00
2011817 Šimek Roman UOL6503 C H35C 12:09:00
2087712 Raclavský Vladislav UOL6600 C H45C 12:14:00
301554 Janošíková Lenka UOL7651 C D21C 12:15:00
2088178 Dostál František UOL0201 B H16C 12:17:00
682075 Janošíková Jaroslava UOL5858 C D45C 12:21:00
301263 Kopecká Nela UOL0650 C D12C 12:23:00
7200909 Vodička Igor UOL0502 B H12C 12:24:00
2020728 Smékalová Viktorie UOL0450 B D16C 12:27:00
2111803 Šaňáková Marie UOL0651 B D12C 12:29:00
52729 Šimek Štěpán UOL0104 B H16C 12:35:00
352324 Kotrlová Gita UOL6953 C D45C 12:37:00
2092433 Raclavská Vlaďka UOL0253 A D16C 12:39:00
2112759 Jedzok Vojtěch UOL0202 C H16C 12:47:00
2092434 Raclavská Zuzana UOL0251 B D16C 12:47:00
1410004 Kubíček Jiří UOL6500 C H45C 12:50:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9102082 Chroustová Petra VBM6655 C D45C 11:17:00
682079 Bravená Alexandra VBM6155 C D45C 11:25:00
53237 Potěšil Václav VBM5613 C H55C 11:31:00
2087637 Bauer Emil VBM4410 C H55C 11:37:00
410321 Jordanov Nikolaj VBM6501 C H45C 11:38:00
7201756 Hiršová Marcela VBM7079 C D35C 11:42:00
7201772 Hirš Libor VBM6000 C H45C 11:50:00
889316 Kořan Pavel VBM7401 C H21C 11:52:00
0 Šťastný Kristián VBM0602 H12C 12:12:00
53489 Jemelíková Lada VBM6555 C D35C 12:45:00
53306 Dokoupilová Zuzana VBM5754 C D45C 12:49:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9201326 Bednaříková Emma VLI0359 A D14C 11:28:00
9201561 Bednařík Vilém VLI0509 B H12C 12:08:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8252429 Jirka Jakub VPM7905 C H21C 11:34:00
8416122 Jirková Petra VPM8450 C T 11:59:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51643 Hořínek Jaroslav VSP5000 C H21D 12:30:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7205008 Šňupárek Martin XBM7107 H35C 11:57:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2108886 Kmentová Lenka ZAM8552 C P 11:00:00
2083373 Andrš Petr ZAM8401 C H21C 12:34:00
(51)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102805 Chaloupková Klára ZBM1260 C HDR 11:00:00
2111735 Koča František ZBM1100 C HDR 11:00:00
2115684 Kyncl Ondřej ZBM1003 C HDR 11:00:00
2094515 Vršková Dagmar ZBM7850 C P 11:00:00
2103688 Urbánek Petr ZBM7303 C P 11:00:00
52865 Křístková Veronika ZBM8379 C D21C 11:07:00
2094532 Barnatová Klára ZBM0352 B D14C 11:10:00
2061840 Kočová Klára ZBM0850 C D10C 11:11:00
2092361 Marek Filip ZBM0706 C H10C 11:12:00
9201069 Chromá Kateřina ZBM9451 E D21C 11:15:00
2103687 Saitl David ZBM0805 C H10C 11:18:00
2115674 Marková Eva ZBM0954 C D10C 11:19:00
2103674 Rotková Veronika ZBM0854 C D10C 11:25:00
434832 Chmelík Robert ZBM0708 C H10C 11:30:00
2103673 Rotková Markéta ZBM0455 A D14C 11:31:00
104 Růžičková Agáta ZBM0853 C HD10N 11:33:00
9201068 Tesařová Markéta ZBM9456 E D21C 11:35:00
2067231 Finstrlová Kristýna ZBM0752 C D10C 11:37:00
2103690 Bašeová Jolana ZBM1051 C HD10N 11:39:00
2020737 Tužilová Magdaléna ZBM9452 E D21C 11:43:00
1400413 Kučera Viktor ZBM7608 C T 11:44:00
1403415 Kučera Tomáš ZBM0605 C H12C 11:44:00
232005 Kabáthová Jitka ZBM5582 C D45C 11:45:00
2092385 Coufalová Rea ZBM0953 C HD10N 11:45:00
2067241 Lasota Jan ZBM0603 C H12C 11:48:00
2051511 Koča Vojtěch ZBM0602 C H12C 11:52:00
2061850 Urbánek Tomáš ZBM0604 C H12C 11:56:00
2085641 Chmelík Albert ZBM0411 C H14C 12:04:00
682621 Hrazdil Jiří ZBM8418 C H21D 12:06:00
2111757 Barnatová Magda ZBM0653 C D12C 12:07:00
348120 Chvátal Lukáš ZBM8309 C H21C 12:10:00
2092394 Baše Matěj ZBM0509 B H12C 12:10:00
2042526 Urbánek Adam ZBM0302 A H14C 12:10:00
102 Mazálková Libuše ZBM0655 D12C 12:11:00
2115672 Chmelíková Gabriela ZBM7653 C D35C 12:15:00
681876 Bořil Tomáš ZBM8833 C H21C 12:16:00
2051495 Finstrlová Julie ZBM0552 B D12C 12:17:00
2103682 Rotek Pavel ZBM7704 C H35C 12:21:00
2115675 Chmelík Petr ZBM7507 C H21D 12:22:00
1396843 Coufal Svatoš ZBM6700 C H35C 12:27:00
232419 Mazálková Klára ZBM0558 D12C 12:27:00
2051480 Urbánková Lenka ZBM7551 C D35C 12:27:00
2042540 Bžatek Vojtěch ZBM9908 C H18C 12:28:00
114 Baše Tomáš ZBM7402 C H35C 12:33:00
2051474 Ondrová Anna ZBM0553 B D12C 12:33:00
815422 Kočová Lenka ZBM8160 C D35C 12:33:00
9101671 Kinc Martin ZBM9905 B H18C 12:34:00
2092389 Bašeová Klára ZBM0252 B D16C 12:35:00
2103680 Liščinský Tomáš ZBM8411 C H21C 12:43:00
911220 Zimmermann Štěpán ZBM9101 E H21C 12:52:00
301217 Koča Jaroslav ZBM8206 C H35C 12:54:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
331363 Novotná Klára ZLH9851 A P 11:00:00
1421909 Novotná Tereza ZLH0051 B D18C 11:06:00
52762 Novotný Stanisl ZLH4800 C H65C 11:11:00
7001234 Novotný Tomáš ZLH7001 C H45C 11:35:00
361929 Novotná Jitka ZLH7050 C D45C 12:01:00
2020722 Novotný Erik ZLH0301 B H14C 12:25:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52654 Jarošová Petra ZPV6666 C D45C 11:05:00
433096 Karásek Michal ZPV7900 C H21C 11:10:00
52596 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C H45C 11:11:00
52427 Jirková Renata ZPV6553 C D35C 11:24:00
2092440 Karásková Marcela ZPV6970 C D35C 11:30:00
2070849 Karásek Martin ZPV7301 C H35C 11:42:00
231248 Jaroš Vojtěch ZPV5706 C H45C 11:44:00
426397 Karásek Matyáš ZPV0302 C H14C 11:46:00
2070842 Karásek Adam ZPV0001 B H18C 12:31:00