Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
CEL - TJ Sokol Čelechovice na Hané
Mapa:
Lutín, 1 : 5 000, E = 5 m, formát A4, bude vodovzdorně upravena
Ředitel závodu:
Tomášek Jiří
Hlavní rozhodčí:
Hynek Petr - R3
Stavitel tratí:
Vláčil Daniel - R3
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:11:00 |
11 |
Šneiderová Daniela |
ASU0398 |
7201771 |
B |
D18 |
11:28:00 |
28 |
Šneider Kvido |
ASU0749 |
53003 |
C |
H10 |
11:31:00 |
31 |
Šneider Miroslav |
ASU7101 |
51471 |
C |
H35 |
11:34:00 |
34 |
Mesiarkinová Kamila |
ASU8282 |
7200319 |
C |
D35 |
11:40:00 |
40 |
Šneiderová Lucie |
ASU7498 |
7201755 |
C |
D35 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:17:00 |
17 |
Kunz Martin |
BBM7101 |
553435 |
C |
H35 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:00:00 |
00 |
Skácel Štěpán |
CEL |
0 |
|
HDR |
11:00:00 |
00 |
Skácel Ondřej |
CEL |
0 |
|
P |
11:09:00 |
09 |
Tomášek Adam |
CEL0400 |
301567 |
B |
H14 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:20:00 |
20 |
Fátor Jan |
DOB7907 |
981808 |
C |
H19 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:00:00 |
00 |
Kratochvíl David |
HOB1101 |
53348 |
C |
HDR |
11:39:00 |
39 |
Kratochvíl Karel |
HOB7001 |
7202579 |
C |
H35 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:00:00 |
00 |
Markovičová Alexandra |
JPV8253 |
0 |
|
HDR |
11:10:00 |
10 |
Hýblová Eliška |
JPV0952 |
0 |
C |
D10 |
11:10:00 |
10 |
Přikrylová Ivana |
JPV0653 |
2112741 |
C |
D14 |
11:10:00 |
10 |
Přikrylová Jitka |
JPV7979 |
2109752 |
C |
D35 |
11:13:00 |
13 |
Poláček Tomáš |
JPV0520 |
2108908 |
C |
H14 |
11:18:00 |
18 |
Přikrylová Jana |
JPV0652 |
2112722 |
C |
D14 |
11:21:00 |
21 |
Poláček Lukáš |
JPV0306 |
2108865 |
C |
H14 |
11:24:00 |
24 |
Hýblová Iveta |
JPV7474 |
0 |
|
D35 |
11:25:00 |
25 |
Markovič Krištof |
JPV0907 |
0 |
C |
H10 |
11:28:00 |
28 |
Poláčková Monika |
JPV7552 |
2109754 |
C |
D35 |
11:29:00 |
29 |
Slezák Aleš |
JPV0304 |
0 |
C |
H14 |
11:33:00 |
33 |
Chmelářová Radka |
JPV7650 |
2085577 |
C |
D19 |
11:37:00 |
37 |
Přikryl Jiří |
JPV7404 |
2102771 |
C |
H35 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:02:00 |
02 |
Jílková Lenka |
KON0666 |
2069072 |
B |
D14 |
11:04:00 |
04 |
Hlavová Miroslava |
KON6389 |
52417 |
C |
D35 |
11:06:00 |
06 |
Beneš Jindřich |
KON0404 |
1418768 |
B |
H18 |
11:08:00 |
08 |
Benešová Petra |
KON7575 |
1418763 |
C |
D35 |
11:08:00 |
08 |
Komínek Jaroslav |
KON5713 |
8904 |
C |
H50 |
11:15:00 |
15 |
Skácel Jaroslav |
KON4617 |
341715 |
C |
H35 |
11:20:00 |
20 |
Jílková Hana |
KON8080 |
2069071 |
C |
D35 |
11:21:00 |
21 |
Grepl Ladislav |
KON6111 |
433100 |
C |
H35 |
11:22:00 |
22 |
Jílková Pavla |
KON0799 |
2069073 |
C |
D14 |
11:26:00 |
26 |
Smičková Eva |
KON5887 |
52412 |
C |
D35 |
11:27:00 |
27 |
Navrátil Václav |
KON6427 |
52725 |
C |
H35 |
11:28:00 |
28 |
Beneš Miroslav |
KON9915 |
1418762 |
B |
H19 |
11:36:00 |
36 |
Škrabalová Šárka |
KON9888 |
2108866 |
B |
D19 |
11:41:00 |
41 |
Procházka Josef |
KON7219 |
2083412 |
C |
H35 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:19:00 |
19 |
Květoň Vladimír |
KSU6800 |
2090700 |
C |
H35 |
11:42:00 |
42 |
Krčová Martina |
KSU7272 |
442855 |
C |
D35 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:04:00 |
04 |
Světnický Alexandr |
OOL6300 |
426375 |
C |
H50 |
11:10:00 |
10 |
Slavíček Stanislav |
OOL6708 |
2023805 |
C |
H50 |
11:12:00 |
12 |
Zdráhal Tomáš |
OOL8801 |
1931332 |
C |
H19 |
11:13:00 |
13 |
Binar Robert |
OOL7501 |
681853 |
C |
H35 |
11:14:00 |
14 |
Smolka Miloslav |
OOL4901 |
52747 |
C |
H50 |
11:16:00 |
16 |
Slavíčková Katka |
OOL6955 |
421852 |
C |
D35 |
11:18:00 |
18 |
Zdráhal Tomáš |
OOL5301 |
52530 |
C |
H50 |
11:24:00 |
24 |
Hladík Ladislav |
OOL8804 |
52436 |
C |
H19 |
11:24:00 |
24 |
Višňa Milan |
OOL5904 |
307337 |
C |
H50 |
11:28:00 |
28 |
Albert František |
OOL5804 |
52531 |
C |
H50 |
11:32:00 |
32 |
Zdráhal Robert |
OOL5707 |
895219 |
C |
H50 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:33:00 |
33 |
Kunz Petr |
OTK6910 |
52344 |
C |
H35 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:00:00 |
00 |
Otrubová Karolína |
PLU0888 |
2061810 |
C |
HDR |
11:05:00 |
05 |
Otruba František |
PLU0501 |
2051506 |
B |
H14 |
11:07:00 |
07 |
Černochová Michaela |
PLU0351 |
2061817 |
A |
D18 |
11:08:00 |
08 |
Začal Martin |
PLU8100 |
0 |
C |
H19 |
11:17:00 |
17 |
Karásek Antonín |
PLU0503 |
428201 |
C |
H14 |
11:24:00 |
24 |
Otrubová Ivona |
PLU7677 |
887939 |
C |
D19 |
11:33:00 |
33 |
Karásek František |
PLU0301 |
52488 |
|
H14 |
11:38:00 |
38 |
Vidmuchová Martina |
PLU7171 |
49883 |
C |
D35 |
11:41:00 |
41 |
Černoch Martin |
PLU0500 |
2061762 |
B |
H14 |
11:42:00 |
42 |
Otrubová Johana |
PLU7852 |
995816 |
C |
D19 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:23:00 |
23 |
Martinek Pavel |
PTE7700 |
52740 |
C |
H35 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:18:00 |
18 |
Jalová Marie |
RBK5761 |
49601 |
C |
D35 |
11:26:00 |
26 |
Jalový Jaroslav |
RBK5719 |
8812 |
C |
H50 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:07:00 |
07 |
Vlček Roman |
SKM7000 |
7200330 |
C |
H35 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:00:00 |
00 |
Poštulková Milada |
STE6850 |
2080842 |
C |
P |
11:02:00 |
02 |
Lubrichová Eva |
STE7556 |
2112743 |
C |
D35 |
11:04:00 |
04 |
Poštulka Tomáš |
STE9700 |
2060296 |
B |
H19 |
11:12:00 |
12 |
Poštulka Lukáš |
STE0104 |
2060295 |
B |
H18 |
11:12:00 |
12 |
Poštulka Zdenek |
STE6600 |
2080962 |
C |
H50 |
11:15:00 |
15 |
Lubrichová Veronika |
STE0451 |
2102549 |
B |
D18 |
11:16:00 |
16 |
Sklenář Antonín |
STE4801 |
52517 |
C |
H50 |
11:22:00 |
22 |
Světnický Antonín |
STE0800 |
2108898 |
C |
H10 |
11:22:00 |
22 |
Doseděl Emil |
STE6100 |
2049563 |
C |
H50 |
11:23:00 |
23 |
Lukašáková Sára |
STE0450 |
2035723 |
A |
D18 |
11:25:00 |
25 |
Novák Jan |
STE7900 |
2102537 |
C |
H35 |
11:26:00 |
26 |
Pospíšilová Stella |
STE0551 |
2080829 |
B |
D14 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:07:00 |
07 |
Kundratová Eva |
TZL0950 |
218973 |
C |
D10 |
11:31:00 |
31 |
Kundrata Vít |
TZL0700 |
53360 |
C |
H10 |
11:36:00 |
36 |
Kundratová Jana |
TZL7350 |
7209278 |
C |
D35 |
11:39:00 |
39 |
Kundratová Lucie |
TZL0058 |
7203458 |
A |
D19 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:00:00 |
00 |
Dostál František |
UOL0201 |
2088178 |
B |
H19 |
11:00:00 |
00 |
Svoboda Ondřej |
UOL1201 |
2121000 |
C |
HDR |
11:00:00 |
00 |
Kopecká Tereza |
UOL1050 |
428280 |
C |
HDR |
11:00:00 |
00 |
Mazanec Jakub |
UOL9800 |
2051499 |
C |
P |
11:00:00 |
00 |
Vránová Helena |
UOL7652 |
9201328 |
C |
D35 |
11:02:00 |
02 |
Jadviščok Ladislav |
UOL5101 |
52440 |
C |
H50 |
11:05:00 |
05 |
Jadviščok Ladislav |
UOL7700 |
2075671 |
C |
H35 |
11:06:00 |
06 |
Kopecká Nela |
UOL0650 |
301263 |
B |
D14 |
11:11:00 |
11 |
Svoboda Zdeněk |
UOL7900 |
2121010 |
C |
H35 |
11:12:00 |
12 |
Šaňáková Šárka |
UOL7650 |
1420235 |
C |
D35 |
11:16:00 |
16 |
Smékal David |
UOL7503 |
886282 |
C |
H19 |
11:19:00 |
19 |
Binarová Adéla |
UOL0452 |
1398997 |
B |
D18 |
11:22:00 |
22 |
Smékalová Jana |
UOL7850 |
2045207 |
C |
D35 |
11:30:00 |
30 |
Janošík Zdeněk |
UOL5600 |
0 |
C |
H50 |
11:30:00 |
30 |
Bídová Markéta |
UOL0352 |
2124801 |
C |
D14 |
11:30:00 |
30 |
Kopecká Jitka |
UOL7750 |
420402 |
C |
D19 |
11:32:00 |
32 |
Janošíková Jaroslava |
UOL5858 |
682075 |
C |
D35 |
11:36:00 |
36 |
Kopecký David |
UOL7800 |
2044889 |
C |
H19 |
11:38:00 |
38 |
Šaňáková Marie |
UOL0651 |
2111803 |
B |
D14 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:27:00 |
27 |
Kmentová Lenka |
ZAM8552 |
2108886 |
C |
D19 |
11:32:00 |
32 |
Andrš Petr |
ZAM8401 |
2083373 |
C |
H19 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:03:00 |
03 |
Jirka Matyáš |
ZPV0201 |
206496 |
C |
H18 |
11:06:00 |
06 |
Karásková Marcela |
ZPV6970 |
2092440 |
C |
D35 |
11:09:00 |
09 |
Karásek Adam |
ZPV0001 |
2070842 |
B |
H18 |
11:09:00 |
09 |
Dokoupil Vojtěch |
ZPV6425 |
52596 |
C |
H35 |
11:30:00 |
30 |
Jirková Renata |
ZPV6553 |
52427 |
C |
D35 |
11:35:00 |
35 |
Karásek Martin |
ZPV7301 |
2070849 |
C |
H35 |
11:37:00 |
37 |
Karásek Matyáš |
ZPV0302 |
426397 |
C |
H14 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Klub |
Kategorie |
11:00 |
00 |
Zifčáková Miroslava |
4HC8751 |
2112742 |
PSÍ TÝM |
HDR |
11:00 |
00 |
Zifčák Robin |
4HC7900 |
2113084 |
PSÍ TÝM |
HDR |
11:00 |
00 |
Bartoňková Natálie |
3SX1050 |
0 |
ZŠ Těšetice |
HDR |
11:00 |
00 |
Schaffer Matěj |
3SX0501 |
0 |
ZŠ Těšetice |
P |
11:04 |
04 |
Oklešťková Zuzana |
3SX0950 |
0 |
ZŠ Těšetice |
D10 |
11:06 |
06 |
Roubalík Radovan |
3SX6400 |
2102813 |
ZŠ Těšetice |
H50 |
11:14 |
14 |
Bartoňková Sára |
3SX0650 |
0 |
ZŠ Těšetice |
D14 |
11:25 |
25 |
Navrátil Adam |
3SX0601 |
0 |
ZŠ Těšetice |
H14 |
11:34 |
34 |
Grégrová Zuzana |
3SX0551 |
0 |
ZŠ Těšetice |
D14 |
11:29 |
29 |
Pastrnek Pavel |
4EX7600 |
2103254 |
SKIVELO Olomouc |
H35 |