Výsledky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE

Datum:
11.06.2017
Místo konání:
Lipnice nad Sázavou, louka SV od obce
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Zlatý voči, 1:10000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Wurzel Břetislav - R3
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Kamenický Radan - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad. V cíli byla ošetřena drobná zranění.
D16A
3.10 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 A Sportcentrum Jičín 27:18
2. Bejvlová Karolína PGP0256 A SK Praga 28:22 + 1:04
3. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 29:28 + 2:10
4. Rýdlová Magdaléna TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:50 + 2:32
5. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 30:28 + 3:10
6. Mašínová Anna TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:47 + 3:29
7. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 30:55 + 3:37
8. Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 31:28 + 4:10
9. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 31:41 + 4:23
10. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 31:45 + 4:27
11. Vejražková Róza SJC0151 A Sportcentrum Jičín 32:06 + 4:48
12. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 32:11 + 4:53
13. Kastner Maya 12A0250 C Naturfreunde Wien 33:11 + 5:53
14. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 33:16 + 5:58
15. Mag Viktória 62H0350 C Salgótarjáni Dornyay SE 33:59 + 6:41
16. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 34:16 + 6:58
17. Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 35:53 + 8:35
18. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 37:01 + 9:43
D16B
3.10 km, 195 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Marie TZL0253 A SKOB Zlín 38:02
2. Černá Kateřina VPM0250 A KOS Slavia Plzeň 38:55 + 0:53
3. Karlová Anna JIL0352 A OK Jilemnice 41:21 + 3:19
4. Kinštová Tereza SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec 41:26 + 3:24
5. Rýdlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:40 + 3:38
6. Růžičková Vendula CHA0252 B OK Chrastava 41:51 + 3:49
7. Tiefenböck Rita 12A0150 C Naturfreunde Wien 42:03 + 4:01
8. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 43:20 + 5:18
9. Aschermannová Tereza VSP0253 B USK Praha 43:32 + 5:30
10. Tokárová Regina VPM0151 A KOS Slavia Plzeň 44:38 + 6:36
11. Hájková Lucie SOP0350 A OOB TJ Slezan Opava 45:11 + 7:09
12. Kosobudová Kateřina VTA0253 B SC vebr-sport 45:48 + 7:46
13. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 45:59 + 7:57
14. Nádeníčková Pavla NEK0150 A Nejdek Orienteering 46:16 + 8:14
15. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:01 + 8:59
16. Bednaříková Sára LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovice 48:31 + 10:29
17. Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 54:51 + 16:49
18. Petriláková Anežka DOR0251 C OK Dobříš 59:34 + 21:32
D16C
2.60 km, 155 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 28:24
2. Kroniková Štěpánka SHK0150 B OK Slavia Hradec Králové 28:36 + 0:12
3. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 29:09 + 0:45
4. Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:52 + 2:28
5. Šmelíková Dorota LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovice 30:58 + 2:34
6. Hubáčková Dagmar LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovice 31:51 + 3:27
7. Rosendorfová Lenka TAP0153 B KOB TRETRA Praha 31:57 + 3:33
8. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 32:38 + 4:14
9. Držková Berenika LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice 32:40 + 4:16
10. Mag Fruzsina 62H0351 C Salgótarjáni Dornyay SE 32:58 + 4:34
11. Šlechtová Tereza KRL0152 B Kometa Kralovice 33:36 + 5:12
12. Nováková Světlana NPA0151 B SK LOB Nová Paka 34:06 + 5:42
13. Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:40 + 6:16
14. Marešová Klára NEK0250 B Nejdek Orienteering 34:48 + 6:24
15. Zimová Barbora SHK0151 B OK Slavia Hradec Králové 35:16 + 6:52
16. Dočkalová Klára SJI0250 B OK Jihlava 36:05 + 7:41
17. Staňková Markéta VPM0153 B KOS Slavia Plzeň 36:39 + 8:15
18. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 37:00 + 8:36
19. Kejmarová Jana STH0152 B SK Studenec 37:40 + 9:16
20. Blahová Pavla EKP0153 B VŠTJ Ekonom Praha 37:57 + 9:33
21. Doubková Emma PGP0154 C SK Praga 38:10 + 9:46
22. Greschnerová Tereza ASU0299 B Magnus Orienteering 38:17 + 9:53
23. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:42 + 10:18
24. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 39:03 + 10:39
25. Svobodová Anna VTA0151 B SC vebr-sport 39:40 + 11:16
26. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 40:19 + 11:55
27. Vítová Lucie BSO0250 B KOB Baník Sokolov 42:21 + 13:57
28. Kovářová Jana CET0251 B TJ Loko Česká Třebová 43:02 + 14:38
29. Šimšová Barbora MFP0150 B VŠSK MFF UK Praha 44:46 + 16:22
30. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 44:55 + 16:31
31. Pitrmucová Antonie JIL0251 C OK Jilemnice 44:59 + 16:35
32. Rosíková Alžběta Marie TZL0151 C SKOB Zlín 47:01 + 18:37
33. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 47:03 + 18:39
34. Popová Jana TAP0252 B KOB TRETRA Praha 47:55 + 19:31
35. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 50:58 + 22:34
36. Nevěřilová Kateřina LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovice 51:46 + 23:22
37. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 52:30 + 24:06
38. Janků Anna SJC0252 A Sportcentrum Jičín 54:03 + 25:39
39. Popová Veronika TAP0253 B KOB TRETRA Praha 54:34 + 26:10
40. Krčková Helena AOP0251 C Orientační Běh Opava 58:18 + 29:54
41. Rudová Magdaléna VTA0254 B SC vebr-sport 65:17 + 36:53
42. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 65:26 + 37:02
43. Štráchalová Diana KRE0150 A OOB TJ Sokol Křemže 67:22 + 38:58
D18A
3.30 km, 215 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 E SOB Olomouc 29:24
2. Gassner Jasmina 12A9900 C Naturfreunde Wien 30:56 + 1:32
3. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 31:51 + 2:27
4. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 32:43 + 3:19
5. Kastner Ylvi 12A0050 C Naturfreunde Wien 32:51 + 3:27
6. Tichá Veronika TZL9951 A SKOB Zlín 33:45 + 4:21
7. Malinová Apolena SHK9952 A OK Slavia Hradec Králové 33:51 + 4:27
8. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 34:24 + 5:00
9. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 35:36 + 6:12
10. Cych Agnieszka 33P9950 C Echo Twardogóra 35:43 + 6:19
11. Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 35:53 + 6:29
12. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 36:24 + 7:00
13. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 37:52 + 8:28
14. Zlámalová Nikola SJC9951 A Sportcentrum Jičín 38:33 + 9:09
15. Tiefenböck Tina 12A9951 C Naturfreunde Wien 39:13 + 9:49
16. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 40:26 + 11:02
17. Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 41:45 + 12:21
18. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 42:28 + 13:04
D18B
3.20 km, 215 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Větříčková Andrea SHK9951 A OK Slavia Hradec Králové 35:29
2. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 35:54 + 0:25
3. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 36:50 + 1:21
4. Opálková Martina BBM0050 A BETA URSUS Orienteering 37:22 + 1:53
5. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 37:23 + 1:54
6. Waňková Martina LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice 37:32 + 2:03
7. Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 37:35 + 2:06
8. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 38:04 + 2:35
9. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:19 + 2:50
10. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 39:19 + 3:50
11. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:10 + 5:41
12. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:11 + 5:42
13. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 41:36 + 6:07
14. Albrechtová Iveta KAM9950 A OK Kamenice 41:52 + 6:23
15. Urbanová Markéta STH9953 A SK Studenec 42:38 + 7:09
16. Chaloupková Kateřina CHC0051 A K.O.B. Choceň 45:26 + 9:57
17. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 47:02 + 11:33
Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín DISK
D18C
2.50 km, 180 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miklušová Tereza ZBM9960 A SK Žabovřesky Brno 27:48
2. Dědková Teodora TAP0051 A KOB TRETRA Praha 28:07 + 0:19
3. Borovičková Valerie LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice 28:59 + 1:11
4. Vojtíšková Viktorie LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice 30:36 + 2:48
5. Thořová Markéta TUR9952 A OOB TJ Turnov 31:10 + 3:22
6. Ressová Tereza LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovice 31:14 + 3:26
7. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 32:43 + 4:55
8. Kubecová Kateřina BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor 33:07 + 5:19
9. Biersaková Dagmar KRL0051 B Kometa Kralovice 33:47 + 5:59
10. Auermüllerová Anna ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno 33:57 + 6:09
11. Filipová Tereza LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice 34:31 + 6:43
12. Hápová Petra PHK0051 A OK 99 Hradec Králové 34:36 + 6:48
13. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 34:44 + 6:56
14. Hrnčířová Magda STH0051 B SK Studenec 34:56 + 7:08
15. Matoušová Kateřina VRL9955 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:10 + 7:22
16. Boháčová Anna CTB0051 B SK OB Chotěboř 35:40 + 7:52
17. Čechová Klára AOP9951 A Orientační Běh Opava 36:16 + 8:28
18. Zatloukalová Romana ZLH9950 A OOB TJ Zlaté Hory 36:29 + 8:41
19. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 36:35 + 8:47
20. Kopecká Johana VSP9950 A USK Praha 37:13 + 9:25
21. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 38:35 + 10:47
21. Ciesiółka Katarzyna KUO0051 A KOB Ústí nad Orlicí 38:35 + 10:47
23. Nováková Kateřina KRE0052 B OOB TJ Sokol Křemže 38:39 + 10:51
24. Kundratová Lucie TZL0058 A SKOB Zlín 39:17 + 11:29
25. Štefková Klára TBM0059 B KOS TJ Tesla Brno 40:55 + 13:07
26. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 41:01 + 13:13
27. Charvátová Kateřina SHK0050 C OK Slavia Hradec Králové 41:06 + 13:18
28. Nechutová Aneta SJI9950 A OK Jihlava 42:08 + 14:20
29. Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 42:53 + 15:05
30. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 44:40 + 16:52
31. Barnetová Veronika LPU9952 B OK Lokomotiva Pardubice 45:16 + 17:28
32. Nejezchlebová Martina TUR9951 B OOB TJ Turnov 45:47 + 17:59
33. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 46:43 + 18:55
34. Svobodová Jana VTA9951 B SC vebr-sport 47:31 + 19:43
35. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:42 + 19:54
36. Doležalová Dorotka VPM9950 B KOS Slavia Plzeň 51:28 + 23:40
37. Rudová Anna VTA0051 B SC vebr-sport 63:39 + 35:51
38. Karbusová Kateřina OPI0052 C Orientační sporty Písek 67:28 + 39:40
D20A
3.40 km, 230 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Barbora RIC9850 R OB Říčany 31:07
2. Čechová Tereza KAM9852 R OK Kamenice 32:55 + 1:48
3. Argalášová Kateřina TRI9750 R TJ TŽ Třinec 33:14 + 2:07
4. Nováková Tereza DKP9751 E Oddíl OB Kotlářka 33:42 + 2:35
5. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 34:29 + 3:22
6. Kostrzewska Justyna CHC9853 R K.O.B. Choceň 37:07 + 6:00
7. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 37:10 + 6:03
8. Tesařová Jana TRI9751 R TJ TŽ Třinec 38:07 + 7:00
9. Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín 38:21 + 7:14
10. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 39:11 + 8:04
11. Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 39:38 + 8:31
12. Kovářová Lenka LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:55 + 8:48
13. Fukalová Hana AOP9850 R Orientační Běh Opava 40:18 + 9:11
14. Slavíková Silvie PGP9751 E SK Praga 41:41 + 10:34
15. Kinkorová Tereza LPM9850 R OK Lokomotiva Plzeň 42:10 + 11:03
16. Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň 43:15 + 12:08
17. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 43:45 + 12:38
18. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB TRETRA Praha 43:55 + 12:48
D20B
2.70 km, 160 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chovancová Zuzana TZL9754 R SKOB Zlín 28:20
2. Červená Adéla SHK9755 A OK Slavia Hradec Králové 29:48 + 1:28
3. Vývodová Jana ASU9852 A Magnus Orienteering 30:31 + 2:11
4. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 31:10 + 2:50
5. Vavrysová Barbara LCE9751 R OOB TJ Slovan Luhačovice 33:34 + 5:14
6. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 34:14 + 5:54
7. Sheshikova Anastasia KAM9853 A OK Kamenice 34:19 + 5:59
8. Roškotová Lucie TUR9753 R OOB TJ Turnov 35:27 + 7:07
9. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 36:05 + 7:45
10. Veljačiková Hana PGP9756 A SK Praga 37:42 + 9:22
11. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 38:06 + 9:46
12. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 38:37 + 10:17
13. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 39:11 + 10:51
14. Knížková Šárka TJN9852 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:05 + 11:45
15. Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 41:03 + 12:43
16. Chroustová Šárka ZBM9862 B SK Žabovřesky Brno 41:07 + 12:47
17. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 41:31 + 13:11
18. Kašparová Adéla VSP9850 C USK Praha 42:02 + 13:42
19. Liberdová Jana TRI9852 B TJ TŽ Třinec 43:06 + 14:46
20. Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 43:08 + 14:48
21. Dvořáková Klára CHT9852 C OOB SK Chrast 44:01 + 15:41
22. Habigerová Jana KSU9888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:07 + 18:47
D21A
4.60 km, 260 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 36:58
2. Hrušková Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 39:09 + 2:11
3. Tužilová Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 39:46 + 2:48
4. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 39:50 + 2:52
5. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 40:08 + 3:10
6. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 40:32 + 3:34
7. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 41:07 + 4:09
8. Matějů Martina PGP8556 C SK Praga 41:09 + 4:11
9. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 41:18 + 4:20
10. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 41:35 + 4:37
11. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 42:08 + 5:10
12. Štičková Anna LLI9651 E TJ Loko Liberec 42:17 + 5:19
13. Hlavová Hana ZBM8888 R SK Žabovřesky Brno 42:43 + 5:45
14. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 42:51 + 5:53
15. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 43:02 + 6:04
16. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 43:20 + 6:22
17. Jakobová Adélka PGP9056 E SK Praga 44:33 + 7:35
18. Chromá Kateřina ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno 45:20 + 8:22
19. Poklopová Lenka ZBM8950 E SK Žabovřesky Brno 45:34 + 8:36
20. Čermáková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 47:26 + 10:28
21. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 47:47 + 10:49
22. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 50:26 + 13:28
23. Chládková Simona LPU9658 R OK Lokomotiva Pardubice 51:38 + 14:40
24. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 52:16 + 15:18
D21B
4.50 km, 250 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šístková Iveta LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice 41:56
2. Teplá Karolína SHK9251 R OK Slavia Hradec Králové 42:13 + 0:17
3. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 42:42 + 0:46
4. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 43:22 + 1:26
5. Šiková Karolína LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň 43:50 + 1:54
6. Hepnerová Martina SHK8152 C OK Slavia Hradec Králové 44:02 + 2:06
7. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 44:05 + 2:09
8. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 44:12 + 2:16
9. Hrstková Vladěna ZBM8787 C SK Žabovřesky Brno 45:12 + 3:16
10. Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov 45:43 + 3:47
11. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 45:44 + 3:48
12. Hančová Petra LPU9659 E OK Lokomotiva Pardubice 46:30 + 4:34
13. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 46:53 + 4:57
13. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 46:53 + 4:57
15. Šimková Johanka ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno 47:05 + 5:09
16. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 47:15 + 5:19
17. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 48:32 + 6:36
18. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 48:39 + 6:43
19. Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 50:10 + 8:14
20. Klapalová Michaela LPU8499 R OK Lokomotiva Pardubice 50:55 + 8:59
21. Rollier Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 52:59 + 11:03
22. Čepová Daniela PHK8951 E OK 99 Hradec Králové 53:37 + 11:41
23. Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 69:27 + 27:31
D21C
3.50 km, 215 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 35:55
2. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 37:50 + 1:55
3. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 38:26 + 2:31
4. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 38:55 + 3:00
5. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 39:31 + 3:36
5. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 39:31 + 3:36
7. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 39:54 + 3:59
8. Kulhavá Šárka LPU9357 C OK Lokomotiva Pardubice 40:26 + 4:31
9. Aschermannová Petra KAM9354 C OK Kamenice 40:45 + 4:50
10. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 40:53 + 4:58
11. Vozdová Aneta KSU9394 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:33 + 5:38
12. Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice 41:50 + 5:55
13. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 42:10 + 6:15
14. Kamenická Kateřina PHK9353 C OK 99 Hradec Králové 42:20 + 6:25
15. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 42:21 + 6:26
16. Panchártková Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:23 + 6:28
17. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 42:50 + 6:55
18. Koporová Petra ASU9353 C Magnus Orienteering 42:51 + 6:56
19. Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 43:06 + 7:11
20. Lehárová Alžběta LPU9456 C OK Lokomotiva Pardubice 43:52 + 7:57
21. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 44:05 + 8:10
22. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 44:07 + 8:12
23. Wysocka Malwina DOB8585 C KOB Dobruška 44:35 + 8:40
24. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:49 + 9:54
25. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 46:02 + 10:07
26. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 46:17 + 10:22
27. Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:31 + 10:36
28. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 46:32 + 10:37
29. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 46:33 + 10:38
30. Horáková Veronika TUR8751 C OOB TJ Turnov 46:43 + 10:48
31. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 48:40 + 12:45
32. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 48:55 + 13:00
33. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 49:36 + 13:41
34. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 50:03 + 14:08
35. Vejstrková Zuzana CHA8852 C OK Chrastava 50:14 + 14:19
36. Šiková Barbora LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň 51:27 + 15:32
37. Bořánková Karolína KAM9550 R OK Kamenice 52:42 + 16:47
38. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 53:42 + 17:47
39. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 55:52 + 19:57
40. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:14 + 26:19
D21D
3.30 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:41
2. Tesařová Marcela LCE9450 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:07 + 1:26
3. Tvarůžková Petra ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno 44:43 + 2:02
4. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 48:47 + 6:06
5. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:31 + 6:50
6. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 50:44 + 8:03
7. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 51:55 + 9:14
8. Šádková Martina PHK9653 C OK 99 Hradec Králové 54:33 + 11:52
9. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 55:39 + 12:58
10. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 57:32 + 14:51
11. MiĹkiewicz Martyna 23P8950 C OK!Sport Warszawa 70:24 + 27:43
Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
D35A
3.40 km, 215 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Kateřina CHA7850 R OK Chrastava 32:01
2. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 35:51 + 3:50
3. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 38:12 + 6:11
4. Petráňová Jana SCP7555 C OK Sparta Praha 39:34 + 7:33
5. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 41:34 + 9:33
6. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 42:32 + 10:31
7. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 43:33 + 11:32
8. Tesařová Anna SCP8257 C OK Sparta Praha 45:01 + 13:00
9. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 47:00 + 14:59
10. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 48:31 + 16:30
11. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 50:53 + 18:52
12. Kroupa Diana TTR8156 C OOB Třebíč 54:17 + 22:16
13. Tichovská Hana PGP8251 C SK Praga 56:21 + 24:20
14. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 63:46 + 31:45
Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering DISK
D35B
3.20 km, 170 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice 36:21
2. Doležalová Lenka SHK8256 C OK Slavia Hradec Králové 39:05 + 2:44
3. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 39:16 + 2:55
4. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:52 + 4:31
5. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 41:34 + 5:13
6. Zitková Radka LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice 41:36 + 5:15
7. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 42:34 + 6:13
8. Klimplová Zuzana LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice 43:56 + 7:35
9. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 44:34 + 8:13
10. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 45:29 + 9:08
11. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 47:44 + 11:23
12. Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice 49:04 + 12:43
13. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 53:04 + 16:43
14. Malá Johana 9JC8250 C neregistrovaní - Všenory 87:56 + 51:35
15. Da Costa Inbar 37I8051 C Israel Tour Group 128:50 + 92:29
D40A
3.30 km, 210 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 34:25
2. Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 34:37 + 0:12
3. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 35:05 + 0:40
4. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 35:18 + 0:53
5. Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín 37:46 + 3:21
6. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:57 + 3:32
7. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 38:09 + 3:44
8. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 38:22 + 3:57
9. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 38:30 + 4:05
10. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 38:35 + 4:10
11. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 39:16 + 4:51
12. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 39:23 + 4:58
13. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno 40:02 + 5:37
14. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:17 + 5:52
15. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 41:33 + 7:08
16. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 42:05 + 7:40
17. Komárková Lenka SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec 43:07 + 8:42
18. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 43:21 + 8:56
19. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 45:40 + 11:15
20. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 47:09 + 12:44
21. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 49:25 + 15:00
22. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 49:54 + 15:29
Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D40B
3.10 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 44:54
2. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 45:23 + 0:29
3. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 47:18 + 2:24
4. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 49:17 + 4:23
5. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 49:51 + 4:57
6. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:20 + 9:26
7. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 55:09 + 10:15
8. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 57:39 + 12:45
9. Kroniková Jana SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové 61:24 + 16:30
10. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 62:01 + 17:07
11. Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 63:30 + 18:36
12. Sedláčková Petra KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 65:27 + 20:33
13. Zámečníková Jitka 3VX7450 C Zámečníci 68:11 + 23:17
14. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 69:25 + 24:31
15. Miklušová Dagmar 47S7350 C Rapid Bratislava 69:56 + 25:02
16. Popová Veronika TAP7450 C KOB TRETRA Praha 71:17 + 26:23
17. Svobodová Martina KTA7151 C SK Kotnov Tábor 72:57 + 28:03
18. Nováková Alena KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže 90:34 + 45:40
19. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 94:40 + 49:46
Shaviv Michal 24I7350 C Israel Orienteering DISK
Vlachová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál DISK
D45A
3.40 km, 205 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 34:11
2. Eckardt Cornelia 71D6900 C USV TU Dresden 36:33 + 2:22
3. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 37:08 + 2:57
4. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 37:15 + 3:04
5. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 37:28 + 3:17
6. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 39:07 + 4:56
7. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 39:42 + 5:31
8. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 40:17 + 6:06
9. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 40:53 + 6:42
10. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 41:29 + 7:18
11. Kašparová Ivana UOL6951 C SOB Olomouc 43:51 + 9:40
12. Staňková Marcela VPM6951 C KOS Slavia Plzeň 44:15 + 10:04
13. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 45:03 + 10:52
14. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 45:27 + 11:16
15. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 46:00 + 11:49
16. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 47:12 + 13:01
17. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:52 + 13:41
18. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 51:40 + 17:29
19. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 52:03 + 17:52
20. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 52:04 + 17:53
21. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 52:31 + 18:20
22. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 53:10 + 18:59
23. Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:26 + 26:15
Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže DISK
D45B
2.80 km, 185 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 38:49
2. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 43:37 + 4:48
3. Bonek Claudia 12A6901 C Naturfreunde Wien 44:39 + 5:50
4. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 46:22 + 7:33
5. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 46:44 + 7:55
6. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:16 + 11:27
7. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 59:44 + 20:55
8. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:47 + 20:58
9. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 61:08 + 22:19
10. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 61:25 + 22:36
11. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:34 + 22:45
12. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 62:11 + 23:22
13. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:53 + 27:04
14. Pavlů Veronika PGP6950 C SK Praga 66:54 + 28:05
15. Kliglová Radka TBM7261 C KOS TJ Tesla Brno 69:50 + 31:01
16. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 73:03 + 34:14
17. Tichá Dagmar DKP7250 C Oddíl OB Kotlářka 83:14 + 44:25
18. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 85:03 + 46:14
19. Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 86:59 + 48:10
Šabatová Jana SRK6853 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Rainhartz Orit 37I7051 C Israel Tour Group DISK
Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř DISK
D50A
3.00 km, 205 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 33:30
2. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 34:47 + 1:17
3. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:02 + 4:32
4. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:15 + 4:45
5. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 38:41 + 5:11
6. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 38:43 + 5:13
7. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:44 + 5:14
8. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 38:56 + 5:26
9. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 39:12 + 5:42
10. Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno 39:19 + 5:49
11. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 40:00 + 6:30
12. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 41:36 + 8:06
13. Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 43:25 + 9:55
14. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 45:09 + 11:39
15. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 46:26 + 12:56
16. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 46:47 + 13:17
17. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 48:45 + 15:15
18. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 48:49 + 15:19
19. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:09 + 15:39
20. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 50:36 + 17:06
21. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 52:22 + 18:52
22. Teplá Hana SHK6561 C OK Slavia Hradec Králové 56:42 + 23:12
Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice DISK
D50B
2.50 km, 160 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 34:46
2. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 35:18 + 0:32
3. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 35:23 + 0:37
4. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 35:36 + 0:50
5. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 41:02 + 6:16
6. Troupová Vladěna KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 41:10 + 6:24
7. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 41:57 + 7:11
8. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 43:09 + 8:23
9. Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 43:51 + 9:05
10. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 44:40 + 9:54
11. Slezáková Jitka LCE6351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:53 + 11:07
12. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 45:58 + 11:12
13. Noiman Anat 37I6551 C Israel Tour Group 46:02 + 11:16
14. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 47:08 + 12:22
15. Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 47:14 + 12:28
16. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 47:17 + 12:31
17. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 48:01 + 13:15
18. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:05 + 13:19
19. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 51:40 + 16:54
20. Veselská Kateřina VLI6551 C Slavia Liberec orienteering 55:21 + 20:35
21. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 72:16 + 37:30
Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové DISK
D55A
2.60 km, 185 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 29:05
2. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 31:06 + 2:01
3. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:07 + 6:02
4. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 36:14 + 7:09
5. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 37:03 + 7:58
6. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 37:27 + 8:22
7. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:57 + 8:52
8. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 38:33 + 9:28
9. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 38:35 + 9:30
10. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 39:17 + 10:12
11. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 39:19 + 10:14
12. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 40:05 + 11:00
13. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 42:21 + 13:16
14. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:46 + 13:41
15. Valentová Eva LCE6051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:21 + 17:16
16. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 48:43 + 19:38
17. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 49:25 + 20:20
18. Davi Jana ASU6199 C Magnus Orienteering 53:52 + 24:47
D55B
2.40 km, 155 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 36:32
2. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 37:54 + 1:22
3. Stepanova Svetlana 37I6053 C Israel Tour Group 41:44 + 5:12
4. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 42:00 + 5:28
5. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:42 + 7:10
6. Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 45:41 + 9:09
7. Dlouhá Jana DKP5950 C Oddíl OB Kotlářka 49:34 + 13:02
8. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 53:06 + 16:34
9. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 54:42 + 18:10
10. Lipman Yael 37I6052 C Israel Tour Group 54:53 + 18:21
11. Sklenářová Jana MLA6258 C MLOK Mariánské Lázně 55:10 + 18:38
12. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 55:14 + 18:42
13. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:28 + 18:56
14. Regev Yeal 37I6054 C Israel Tour Group 66:00 + 29:28
15. Natif Ruth 37I6051 C Israel Tour Group 103:51 + 67:19
16. Shmuely Nurit 37I6055 C Israel Tour Group 134:30 + 97:58
Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy DISK
D60A
2.40 km, 160 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 30:06
2. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:22 + 0:16
3. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 31:56 + 1:50
4. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 32:47 + 2:41
5. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 35:41 + 5:35
6. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 36:35 + 6:29
7. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 37:25 + 7:19
8. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 37:35 + 7:29
9. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 37:56 + 7:50
10. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:12 + 8:06
11. Vávrová Beáta ASU5651 C Magnus Orienteering 38:56 + 8:50
12. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 43:31 + 13:25
13. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 46:49 + 16:43
14. Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 50:26 + 20:20
15. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 52:53 + 22:47
D60B
2.10 km, 135 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 30:35
2. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 32:07 + 1:32
3. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 32:50 + 2:15
4. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 32:57 + 2:22
5. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 33:37 + 3:02
6. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 34:57 + 4:22
7. Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 35:33 + 4:58
8. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 39:00 + 8:25
9. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:32 + 11:57
10. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 47:08 + 16:33
11. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 50:54 + 20:19
12. Mishli Lisa 37I5551 C Israel Tour Group 52:50 + 22:15
13. Seifertová Marie SBK5555 C KOB Start Blansko 56:38 + 26:03
14. Řezníková Renáta AOP5451 C Orientační Běh Opava 66:24 + 35:49
D65A
2.30 km, 115 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 30:03
2. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 32:03 + 2:00
3. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 32:08 + 2:05
4. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB Start Blansko 32:39 + 2:36
5. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 34:23 + 4:20
6. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 38:24 + 8:21
7. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 39:35 + 9:32
8. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 40:41 + 10:38
9. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 41:53 + 11:50
D65B
2.00 km, 130 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kupcová Věroslava HSU4850 C Horizont klub Šumperk 33:47
2. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 35:24 + 1:37
3. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:22 + 3:35
4. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 37:28 + 3:41
5. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 39:24 + 5:37
6. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 39:59 + 6:12
7. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 46:04 + 12:17
8. Ravid Dalia 37I5051 C Israel Tour Group 57:10 + 23:23
9. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 58:20 + 24:33
D70A
2.00 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 38:30
2. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 38:59 + 0:29
3. Kotzer Andra 37I4552 C Israel Tour Group 42:18 + 3:48
4. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 49:53 + 11:23
5. Dvořáková Ladislava PGP4451 C SK Praga 61:05 + 22:35
6. Malá Marie LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice 85:27 + 46:57
Da Costa Roni 37I4551 C Israel Tour Group DISK
Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
D75A
2.00 km, 120 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 35:09
2. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 37:21 + 2:12
DH10
2.00 km, 110 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drahoňovský Tomáš TUR0701 C OOB TJ Turnov 19:41
2. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 22:40 + 2:59
3. Havrdová Sheila SJC0750 C Sportcentrum Jičín 23:28 + 3:47
4. Netuková Anežka SHK0750 C OK Slavia Hradec Králové 23:53 + 4:12
5. Teringl Vojtěch VCB0702 C OB České Budějovice 26:14 + 6:33
6. Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 26:43 + 7:02
7. Běloušková Kateřina CTB0752 C SK OB Chotěboř 27:44 + 8:03
8. Zitková Andrea LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice 27:56 + 8:15
9. Parkan Tomáš SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec 28:17 + 8:36
10. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 29:08 + 9:27
11. Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:29 + 16:48
12. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 36:41 + 17:00
13. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 38:34 + 18:53
14. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 38:58 + 19:17
15. Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 43:01 + 23:20
16. Vítek Vojtěch CHT0801 C OOB SK Chrast 43:04 + 23:23
17. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:14 + 23:33
18. Rychtárik Tadeáš SJH0901 C SJH Jindřichův Hradec 46:07 + 26:26
19. Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 46:30 + 26:49
20. Synková Elena DOK0850 C OK Doksy 47:08 + 27:27
21. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 51:57 + 32:16
22. Vítková Eva CHT1053 C OOB SK Chrast 55:33 + 35:52
23. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 57:21 + 37:40
24. Havrdová Selina SJC0950 C Sportcentrum Jičín 61:25 + 41:44
25. Janíčková Jolana OSN C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 63:18 + 43:37
26. Malá Anežka JIL0751 C OK Jilemnice 67:10 + 47:29
27. Korecká Eva CHT1054 C OOB SK Chrast 78:59 + 59:18
Držka Filip LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Gajdová Michaela VSP0752 C USK Praha DISK
Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha DISK
MS Jahodová Julie JHB9990 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 43:29 + 23:48
MS Jahoda Štěpán JHB9991 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 46:29 + 26:48
DH12
2.40 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Daniel VSP0508 B USK Praha 20:04
2. Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 22:41 + 2:37
3. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž 24:34 + 4:30
4. Batani Valentina TZL0551 B SKOB Zlín 25:08 + 5:04
5. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 25:18 + 5:14
6. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 26:33 + 6:29
7. Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 27:08 + 7:04
8. Malý Antonín JIL0501 C OK Jilemnice 28:24 + 8:20
9. Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 28:33 + 8:29
10. Výchová Veronika KOR0550 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 29:09 + 9:05
11. Doleželová Anna PZR0651 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:54 + 9:50
12. Jelewsky Karol 33P C Echo Twardogóra 30:27 + 10:23
13. Kosák Eliáš PGP0704 C SK Praga 30:36 + 10:32
14. Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 32:21 + 12:17
15. Kosobudová Anna VTA0551 B SC vebr-sport 32:24 + 12:20
16. Šimšová Pavla MFP0551 B VŠSK MFF UK Praha 32:35 + 12:31
17. Černý Jonáš MLA0501 B MLOK Mariánské Lázně 32:43 + 12:39
18. Husák Ondřej SLA0600 C SKOB Slaný 34:03 + 13:59
19. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 35:41 + 15:37
20. Kubecová Magdalena STB0550 B TJ Stadion Nový Bor 38:20 + 18:16
21. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 41:32 + 21:28
22. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 41:48 + 21:44
23. Matochová Adéla TZL0552 B SKOB Zlín 41:55 + 21:51
24. Kotenová Markéta RIC0651 C OB Říčany 43:15 + 23:11
25. Nouza Michal SJH0505 C SJH Jindřichův Hradec 47:55 + 27:51
26. Tichý Hubert DKP0600 C Oddíl OB Kotlářka 48:04 + 28:00
27. Sedláček David KOR0502 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 51:53 + 31:49
28. Kosák Jonáš PGP0603 C SK Praga 59:43 + 39:39
29. Honzáková Lenka JHB0551 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 60:33 + 40:29
30. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 60:40 + 40:36
Folprecht Matyáš TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Kroul Jiří KSU0505 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
MS Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 28:37 + 8:33
H16A
3.80 km, 255 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 30:36
2. Chaloupský Jakub PHK0302 A OK 99 Hradec Králové 32:26 + 1:50
3. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 32:32 + 1:56
4. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 33:16 + 2:40
5. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:51 + 3:15
6. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 34:12 + 3:36
7. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 34:38 + 4:02
8. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:39 + 5:03
9. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 37:26 + 6:50
10. Kurzyp Stanisław CHC0202 C K.O.B. Choceň 38:03 + 7:27
11. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 38:59 + 8:23
12. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 39:29 + 8:53
13. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 42:50 + 12:14
14. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:20 + 12:44
15. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 44:01 + 13:25
16. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 44:37 + 14:01
17. Wolfram Jakob 12A0103 C Naturfreunde Wien 45:12 + 14:36
18. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 46:35 + 15:59
H16B
3.60 km, 250 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gottstein Jonáš JIL0107 B OK Jilemnice 30:50
2. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:25 + 0:35
3. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 33:02 + 2:12
4. Adámek Filip ABM0101 A KOB ALFA Brno 33:17 + 2:27
5. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 33:23 + 2:33
6. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 33:39 + 2:49
7. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 34:00 + 3:10
8. Škvor Adam KAM0202 A OK Kamenice 34:09 + 3:19
9. Milán Tomáš ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno 34:50 + 4:00
10. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:16 + 4:26
11. Siegl Matyáš PGP0104 A SK Praga 35:42 + 4:52
12. Link Lukáš STH0205 A SK Studenec 36:24 + 5:34
13. Kurz Šimon VPM0208 A KOS Slavia Plzeň 36:44 + 5:54
14. Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia Plzeň 37:19 + 6:29
15. Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 37:56 + 7:06
16. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:40 + 8:50
17. Newiak Nick NEK0101 A Nejdek Orienteering 43:20 + 12:30
Adamec Martin TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H16C
2.90 km, 195 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 30:18
2. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 30:20 + 0:02
3. Kovařík Martin TRI0101 A TJ TŽ Třinec 30:56 + 0:38
4. Jandl Florian 12A0104 C Naturfreunde Wien 31:39 + 1:21
5. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 32:16 + 1:58
6. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 32:17 + 1:59
7. Doležal Matyáš STE0208 B SK SKI-OB Šternberk 32:24 + 2:06
8. Spěváček Vojtěch VPM0205 B KOS Slavia Plzeň 32:54 + 2:36
9. Fábera David SHK0305 A OK Slavia Hradec Králové 33:33 + 3:15
10. Vitebský Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:39 + 3:21
11. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 34:43 + 4:25
12. Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 34:49 + 4:31
13. Hájek Kryštof TUR0212 B OOB TJ Turnov 35:06 + 4:48
14. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 36:10 + 5:52
15. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 36:12 + 5:54
16. Langr Jan SHK0101 B OK Slavia Hradec Králové 36:17 + 5:59
17. Bolehovský Michal VSP0202 B USK Praha 36:38 + 6:20
18. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 37:30 + 7:12
19. Neumann David STE0101 C SK SKI-OB Šternberk 38:19 + 8:01
19. Haltof Marek TRI0200 A TJ TŽ Třinec 38:19 + 8:01
21. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB TRETRA Praha 39:10 + 8:52
22. Porkert Jan SHK0100 B OK Slavia Hradec Králové 40:57 + 10:39
23. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 41:48 + 11:30
24. Šabata Radek SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:51 + 11:33
25. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 41:52 + 11:34
26. Šmol David DOK0100 A OK Doksy 42:02 + 11:44
27. Paleček Ondřej SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:37 + 12:19
28. Vlastník Matouš JIL0201 B OK Jilemnice 42:53 + 12:35
29. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:09 + 12:51
30. Hankovec Hugo KAM0201 B OK Kamenice 43:37 + 13:19
31. Valášek Václav KAM0100 B OK Kamenice 45:05 + 14:47
32. Dostál Jakub VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:37 + 15:19
33. Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 45:51 + 15:33
34. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 46:21 + 16:03
35. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 46:41 + 16:23
36. Mrskoč Marek LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice 47:53 + 17:35
37. Novák Jakub KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže 49:43 + 19:25
38. Novák Přemysl DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka 52:07 + 21:49
39. Hejduk Zdeněk BSO0201 B KOB Baník Sokolov 52:27 + 22:09
40. Lill Petr BSO0203 C KOB Baník Sokolov 53:00 + 22:42
41. Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 53:52 + 23:34
42. Neužil Vít OPI0103 B Orientační sporty Písek 56:55 + 26:37
43. Bradáč David LLI0203 C TJ Loko Liberec 57:54 + 27:36
44. Chovanec Václav TZL0201 A SKOB Zlín 61:36 + 31:18
45. Valenta Adam OPI0102 B Orientační sporty Písek 84:27 + 54:09
Bonek Erik 12A0105 C Naturfreunde Wien DISK
Cícha Matěj TTR0102 C OOB Třebíč DISK
Melišík Martin TAP0200 B KOB TRETRA Praha DISK
H18A
3.90 km, 245 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nagy Josef TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:24
2. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 31:28 + 0:04
3. Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 32:06 + 0:42
4. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:12 + 0:48
5. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 32:36 + 1:12
6. Bonek Jannis 12A1700 C Naturfreunde Wien 32:39 + 1:15
7. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 32:49 + 1:25
8. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 33:03 + 1:39
9. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:33 + 2:09
10. Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice 34:50 + 3:26
11. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 35:09 + 3:45
12. Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice 37:11 + 5:47
13. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 37:46 + 6:22
14. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 38:28 + 7:04
15. Hlaváč Ondřej ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno 41:28 + 10:04
16. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 41:44 + 10:20
Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň DISK
H18B
3.70 km, 250 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 32:21
2. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:24 + 0:03
3. Valík Tomáš AOP0001 A Orientační Běh Opava 32:46 + 0:25
4. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:15 + 0:54
5. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 33:47 + 1:26
6. Krawczyński Mikołaj CHC0001 A K.O.B. Choceň 34:51 + 2:30
7. Tichý Radomír SHK0000 A OK Slavia Hradec Králové 36:00 + 3:39
8. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 36:23 + 4:02
9. Sedlář Jan TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno 36:55 + 4:34
10. Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice 37:19 + 4:58
11. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 37:45 + 5:24
12. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem, 39:05 + 6:44
13. Karatsiolis Kryštof TUR9901 B OOB TJ Turnov 39:18 + 6:57
14. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 39:23 + 7:02
15. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:26 + 7:05
16. Samek Tomáš PHK0001 A OK 99 Hradec Králové 42:39 + 10:18
17. Šmaus Antonín TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:56 + 10:35
18. Semík Jakub VSP0000 B USK Praha 46:46 + 14:25
H18C
3.20 km, 240 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Karel PGP9904 A SK Praga 31:26
2. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 32:04 + 0:38
3. Novotný Marek TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:42 + 1:16
4. Podmolík Jonáš TZL0001 A SKOB Zlín 34:29 + 3:03
5. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 35:47 + 4:21
6. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB ALFA Brno 35:56 + 4:30
7. Vopařil Jan LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice 35:57 + 4:31
8. Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 37:25 + 5:59
9. Kroul Josef KSU0044 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:40 + 7:14
10. Ingršt Matěj ABM9907 B KOB ALFA Brno 40:58 + 9:32
11. Kafka Matěj SJI9903 A OK Jihlava 41:05 + 9:39
12. Galbavý Matěj CHA0000 B OK Chrastava 41:07 + 9:41
13. Král Jan ZBM9904 B SK Žabovřesky Brno 41:47 + 10:21
14. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 42:58 + 11:32
15. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 44:21 + 12:55
16. Sladkovský Jaromír TAP9902 B KOB TRETRA Praha 44:27 + 13:01
17. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 44:45 + 13:19
18. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 46:00 + 14:34
19. Vostál Dominik UOL9901 B SOB Olomouc 46:35 + 15:09
20. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 48:25 + 16:59
21. Sabol Josef CTB9902 B SK OB Chotěboř 48:29 + 17:03
22. Ridzoň Daniel DKP9907 C Oddíl OB Kotlářka 50:18 + 18:52
23. Ježek Vít JIL9903 C OK Jilemnice 51:01 + 19:35
24. Gregor Michal ZBM9906 C SK Žabovřesky Brno 54:38 + 23:12
25. Bek Ondřej CHA9904 B OK Chrastava 56:57 + 25:31
26. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 60:29 + 29:03
Vlastník Šimon JIL9904 B OK Jilemnice DISK
H20A
4.00 km, 270 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 28:13
2. Hirš Otakar ZBM9801 R SK Žabovřesky Brno 29:54 + 1:41
3. Navrátil Šimon PGP9702 E SK Praga 30:34 + 2:21
4. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 32:06 + 3:53
5. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 32:29 + 4:16
6. Vandas Daniel PHK9805 R OK 99 Hradec Králové 32:37 + 4:24
7. Bořil Jan SJI9700 R OK Jihlava 32:38 + 4:25
8. Černocký Libor LCE9803 R OOB TJ Slovan Luhačovice 32:45 + 4:32
9. Kastner Nicolas 12A9800 C Naturfreunde Wien 33:51 + 5:38
10. Sláma Dušan ASU9843 A Magnus Orienteering 34:41 + 6:28
11. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 34:58 + 6:45
12. Wiklund Alexander 11S1004 C Finspangs SOK 35:08 + 6:55
13. Gebrt Jan SHK9801 R OK Slavia Hradec Králové 36:56 + 8:43
14. Mielec Jaromír AOP9701 A Orientační Běh Opava 36:59 + 8:46
14. Kelbl Vladimír ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno 36:59 + 8:46
16. Starý Ondra PHK9813 A OK 99 Hradec Králové 40:57 + 12:44
17. Hausenblas Šimon KAM9803 A OK Kamenice 47:27 + 19:14
H20B
3.80 km, 210 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pek Daniel SHK9803 R OK Slavia Hradec Králové 27:29
2. Semerád Antonín DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka 31:11 + 3:42
3. Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín 31:45 + 4:16
4. Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové 32:42 + 5:13
5. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 33:16 + 5:47
5. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 33:16 + 5:47
7. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 33:47 + 6:18
8. Cienciala Jan TRI9801 B TJ TŽ Třinec 34:42 + 7:13
9. Moravec Jakub KAM9702 A OK Kamenice 35:33 + 8:04
10. Novák Aleš PGP9808 A SK Praga 35:47 + 8:18
11. Vystavěl Ondřej JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov 35:53 + 8:24
12. Kašpar Ludvík BOR9805 B OK Jiskra Nový Bor 36:00 + 8:31
13. Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:29 + 10:00
14. Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:53 + 10:24
15. Pokorný David SRK9701 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:08 + 10:39
16. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:03 + 12:34
17. Stork Mihály 62H9700 C Salgótarjáni Dornyay SE 45:19 + 17:50
Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava DISK
H20C
3.50 km, 205 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupka Josef UOL9801 A SOB Olomouc 33:34
2. Ransdorf Jakub TAP9805 A KOB TRETRA Praha 36:41 + 3:07
3. Žák Jan LPU9802 A OK Lokomotiva Pardubice 37:37 + 4:03
4. Kalenský Aleš STH9801 B SK Studenec 37:54 + 4:20
5. Hrouda Matěj JIL9804 B OK Jilemnice 39:52 + 6:18
6. Melichar Vojtěch LLI9802 B TJ Loko Liberec 41:33 + 7:59
7. Míča Tomáš LPU9707 B OK Lokomotiva Pardubice 45:43 + 12:09
8. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 46:53 + 13:19
9. Zieba Jakub NEK9800 B Nejdek Orienteering 51:13 + 17:39
10. Hasal Martin PGP9804 B SK Praga 51:19 + 17:45
11. Pelikán Lukáš DKL9802 B KOB Kladno 56:59 + 23:25
12. Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 63:46 + 30:12
H21A
5.80 km, 340 m, 29 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 40:35
2. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 41:16 + 0:41
3. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 41:44 + 1:09
4. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 42:17 + 1:42
5. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 42:19 + 1:44
6. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 42:35 + 2:00
7. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 42:44 + 2:09
8. Chromý Adam TBM8841 E KOS TJ Tesla Brno 43:21 + 2:46
9. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 44:16 + 3:41
10. Döllgast Moritz TUR9504 C OOB TJ Turnov 44:20 + 3:45
11. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 44:49 + 4:14
12. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 45:00 + 4:25
13. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 45:16 + 4:41
14. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 45:46 + 5:11
15. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 46:16 + 5:41
16. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 46:19 + 5:44
17. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 46:28 + 5:53
18. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 46:37 + 6:02
19. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 46:45 + 6:10
20. Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec 46:59 + 6:24
21. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 47:11 + 6:36
22. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 47:13 + 6:38
23. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 48:14 + 7:39
24. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 48:42 + 8:07
25. Kamenický Matěj LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 49:29 + 8:54
26. Grundmann Jan LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice 50:40 + 10:05
27. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 51:04 + 10:29
28. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 51:59 + 11:24
29. Malý Aleš JIL8702 C OK Jilemnice 55:41 + 15:06
30. Komanec Václav SHK8406 R OK Slavia Hradec Králové 57:34 + 16:59
31. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 59:52 + 19:17
H21B
5.40 km, 325 m, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 39:16
2. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 41:07 + 1:51
3. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 41:34 + 2:18
4. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 41:58 + 2:42
5. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 42:02 + 2:46
6. Brlica Pavel ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno 42:31 + 3:15
7. Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava 42:39 + 3:23
8. Dragowski Kuba TUR9003 R OOB TJ Turnov 42:55 + 3:39
9. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 43:20 + 4:04
10. Hubáček Michal LCE9301 R OOB TJ Slovan Luhačovice 43:58 + 4:42
11. Burda Matěj BOR9608 R OK Jiskra Nový Bor 44:08 + 4:52
12. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 44:33 + 5:17
13. Lundin Simon 11S1002 C Finspangs SOK 45:13 + 5:57
14. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 45:19 + 6:03
15. Šmehlík Eduard SHK8702 C OK Slavia Hradec Králové 45:30 + 6:14
16. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 45:47 + 6:31
17. Kozák Petr KAM6501 C OK Kamenice 45:54 + 6:38
18. Šmelík Martin ASU9644 R Magnus Orienteering 46:10 + 6:54
19. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 47:18 + 8:02
20. Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:19 + 8:03
21. Čech Jan SJI9601 R OK Jihlava 47:52 + 8:36
22. Bukovac Palo ZBM8101 C SK Žabovřesky Brno 48:00 + 8:44
23. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 48:28 + 9:12
24. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 48:40 + 9:24
25. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 48:45 + 9:29
26. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 48:47 + 9:31
27. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 49:31 + 10:15
28. Klusáček Jan ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno 49:54 + 10:38
29. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 50:51 + 11:35
30. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 51:04 + 11:48
30. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 51:04 + 11:48
H21C
5.20 km, 310 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 40:48
2. Fürst Matouš LLI9603 E TJ Loko Liberec 42:10 + 1:22
3. Kettner Lukáš KAM9403 R OK Kamenice 42:13 + 1:25
4. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 42:20 + 1:32
5. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 42:39 + 1:51
6. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 43:10 + 2:22
7. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 43:14 + 2:26
8. Hruška Jakub ZBM9515 C SK Žabovřesky Brno 43:18 + 2:30
9. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 43:37 + 2:49
10. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 44:12 + 3:24
11. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:24 + 3:36
12. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 45:20 + 4:32
13. Bořil Tomáš ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno 45:34 + 4:46
14. Zakouřil Vít TUR9301 C OOB TJ Turnov 45:36 + 4:48
15. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 45:39 + 4:51
16. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 45:49 + 5:01
17. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 45:52 + 5:04
18. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 45:57 + 5:09
19. Argaláš Michal TRI9301 R TJ TŽ Třinec 46:22 + 5:34
20. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 46:59 + 6:11
21. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 47:01 + 6:13
22. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 48:05 + 7:17
23. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 48:20 + 7:32
24. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 48:57 + 8:09
25. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 49:05 + 8:17
26. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:16 + 8:28
27. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 49:21 + 8:33
28. Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:29 + 8:41
29. Horák Patrik TUR9502 R OOB TJ Turnov 49:37 + 8:49
30. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 50:25 + 9:37
31. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 50:55 + 10:07
32. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 51:25 + 10:37
33. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:29 + 10:41
34. Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 51:51 + 11:03
35. Fehérvári Dániel 62H9000 C Salgótarjáni Dornyay SE 52:28 + 11:40
36. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 53:34 + 12:46
37. Kapal Tomáš KAM9402 C OK Kamenice 55:33 + 14:45
38. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 57:00 + 16:12
Lindman Per 11S1003 C Finspangs SOK DISK
H21D
4.80 km, 310 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 39:21
2. Grätsch Markus 71D9600 C USV TU Dresden 40:18 + 0:57
3. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 40:34 + 1:13
4. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 41:46 + 2:25
5. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 42:28 + 3:07
6. Landovský Jakub PGP9601 R SK Praga 42:34 + 3:13
6. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 42:34 + 3:13
8. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:48 + 3:27
9. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 42:52 + 3:31
9. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:52 + 3:31
11. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 42:57 + 3:36
12. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 42:58 + 3:37
13. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 43:46 + 4:25
14. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 43:47 + 4:26
15. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 43:49 + 4:28
16. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 43:53 + 4:32
17. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 44:34 + 5:13
18. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 44:45 + 5:24
19. Šákr Vít BOR9301 C OK Jiskra Nový Bor 44:48 + 5:27
20. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 45:01 + 5:40
21. Navrátil Boris KAM9203 R OK Kamenice 45:36 + 6:15
22. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 45:54 + 6:33
23. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:25 + 7:04
24. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 46:31 + 7:10
25. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 46:36 + 7:15
26. Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:43 + 7:22
27. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 47:06 + 7:45
28. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 47:43 + 8:22
29. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 48:01 + 8:40
30. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 48:29 + 9:08
31. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 48:35 + 9:14
32. Slíva Jan LCE9602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 48:56 + 9:35
33. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:58 + 9:37
34. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:23 + 10:02
35. Benroth Martin TZL9206 C SKOB Zlín 49:29 + 10:08
36. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 49:48 + 10:27
37. Stehlík Martin ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno 50:14 + 10:53
38. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 50:29 + 11:08
39. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 50:52 + 11:31
40. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 51:27 + 12:06
41. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 51:39 + 12:18
42. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 51:49 + 12:28
43. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 52:26 + 13:05
44. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 52:32 + 13:11
45. Franco Paulo 1FP8100 C CLAC 52:59 + 13:38
46. Kolárik Jan TZL9003 C SKOB Zlín 53:08 + 13:47
47. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 55:57 + 16:36
48. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 56:26 + 17:05
49. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 56:32 + 17:11
50. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 59:05 + 19:44
51. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 61:04 + 21:43
52. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:18 + 22:57
53. Sanderberg Noak 11S1001 C Finspangs SOK 62:21 + 23:00
54. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno 67:18 + 27:57
H35A
4.20 km, 295 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 37:24
2. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 37:56 + 0:32
3. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 38:27 + 1:03
4. Paclík Roman SHK7801 C OK Slavia Hradec Králové 40:01 + 2:37
5. Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 40:16 + 2:52
6. Brabec Jaroslav ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno 40:20 + 2:56
7. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 40:22 + 2:58
8. Hikl Tomáš ZBM8100 C SK Žabovřesky Brno 41:09 + 3:45
9. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 41:34 + 4:10
10. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 41:45 + 4:21
11. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 41:54 + 4:30
12. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 42:16 + 4:52
13. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:22 + 5:58
14. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 43:31 + 6:07
15. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 43:43 + 6:19
16. Král Aleš MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha 45:25 + 8:01
17. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 45:58 + 8:34
18. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 47:16 + 9:52
19. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 48:00 + 10:36
20. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 48:52 + 11:28
21. Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov 50:07 + 12:43
22. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 51:22 + 13:58
23. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 51:26 + 14:02
24. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:37 + 14:13
25. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 54:11 + 16:47
26. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 68:19 + 30:55
Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk DISK
Horáček Michal VLI7700 R Slavia Liberec orienteering DISK
H35B
3.70 km, 215 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 37:53
2. Mikluš Marián 47S7200 C Rapid Bratislava 42:08 + 4:15
3. Kárník Jan LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice 42:29 + 4:36
4. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 42:33 + 4:40
5. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 42:47 + 4:54
6. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 43:19 + 5:26
7. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 46:41 + 8:48
8. Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 47:12 + 9:19
9. Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:20 + 11:27
10. Drągowski Piotr DOB8200 C KOB Dobruška 52:00 + 14:07
11. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 52:22 + 14:29
12. Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 53:03 + 15:10
13. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 54:04 + 16:11
14. Šmahel Lukáš OPI7800 C Orientační sporty Písek 54:36 + 16:43
15. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 54:51 + 16:58
16. Doležal Martin PGP8100 C SK Praga 56:21 + 18:28
17. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 57:14 + 19:21
18. Kroul Josef KSU7302 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:26 + 28:33
19. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 69:24 + 31:31
20. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 69:33 + 31:40
21. Rychtárik Ladislav SJH8001 C SJH Jindřichův Hradec 80:17 + 42:24
22. Špičák František CEL8039 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 94:15 + 56:22
23. Parente Maor 37I8001 C Israel Tour Group 103:55 + 66:02
24. Uhlíř Marek 9JC7901 C neregistrovaní - Všenory 104:02 + 66:09
Dostál Ondřej PLU7900 C TJ SOKOL Plumlov DISK
H40A
4.00 km, 220 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 31:08
2. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 32:41 + 1:33
3. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 33:06 + 1:58
4. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 35:12 + 4:04
5. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 36:29 + 5:21
6. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 36:49 + 5:41
7. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 37:22 + 6:14
8. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 37:30 + 6:22
9. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 39:09 + 8:01
10. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 39:11 + 8:03
11. Koťátko Zdeněk SJC7701 C Sportcentrum Jičín 39:22 + 8:14
12. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:23 + 8:15
13. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 39:53 + 8:45
14. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 39:56 + 8:48
15. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 40:24 + 9:16
16. Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 41:03 + 9:55
17. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 41:43 + 10:35
18. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 43:35 + 12:27
19. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 44:02 + 12:54
20. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:27 + 13:19
21. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 45:01 + 13:53
22. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 45:22 + 14:14
23. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 45:23 + 14:15
24. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 45:36 + 14:28
25. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 46:30 + 15:22
26. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 47:20 + 16:12
27. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:36 + 16:28
28. Vítek Pavel CHT7501 C OOB SK Chrast 47:43 + 16:35
29. Zámečník David KAM7500 C OK Kamenice 49:48 + 18:40
30. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 53:54 + 22:46
31. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 54:31 + 23:23
H40B
3.40 km, 160 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 33:56
2. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 35:18 + 1:22
3. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 36:22 + 2:26
4. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 36:24 + 2:28
5. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 37:27 + 3:31
6. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 38:41 + 4:45
7. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 38:46 + 4:50
8. Aleš David ASU7517 C Magnus Orienteering 39:09 + 5:13
9. Sychra Zdeněk CHA7302 C OK Chrastava 39:30 + 5:34
10. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 39:32 + 5:36
11. Würz Bohuslav LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:14 + 6:18
12. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 41:04 + 7:08
13. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 41:29 + 7:33
14. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 41:37 + 7:41
15. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB ALFA Brno 42:02 + 8:06
16. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 42:50 + 8:54
17. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 42:53 + 8:57
18. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 43:24 + 9:28
19. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 44:06 + 10:10
20. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 46:55 + 12:59
21. Sliva Jan SCP7300 C OK Sparta Praha 47:15 + 13:19
22. Zeman Tomáš DCE7500 C KOB Dobřichovice 49:03 + 15:07
23. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 49:36 + 15:40
24. Ruda Petr VTA7301 C SC vebr-sport 50:19 + 16:23
25. Mareš Alexander NEK7300 C Nejdek Orienteering 55:57 + 22:01
26. Synek Marcel DOK7600 C OK Doksy 59:01 + 25:05
27. Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 59:43 + 25:47
28. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 90:24 + 56:28
H45A
3.90 km, 210 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 31:28
2. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:34 + 2:06
3. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 34:27 + 2:59
4. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 35:54 + 4:26
5. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 36:18 + 4:50
6. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 36:37 + 5:09
7. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 37:47 + 6:19
8. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 38:10 + 6:42
9. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 39:01 + 7:33
10. Bolehovský Pavel EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha 39:33 + 8:05
11. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 40:37 + 9:09
12. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 40:44 + 9:16
13. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 40:57 + 9:29
14. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 42:34 + 11:06
15. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 42:38 + 11:10
16. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 42:42 + 11:14
17. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 42:48 + 11:20
18. Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 44:40 + 13:12
19. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 45:09 + 13:41
20. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 45:36 + 14:08
21. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 45:41 + 14:13
22. Gajda Jan VSP6801 C USK Praha 46:00 + 14:32
23. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 46:15 + 14:47
24. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 46:19 + 14:51
25. Kovářík Tomáš KAM6901 C OK Kamenice 46:33 + 15:05
26. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 46:38 + 15:10
27. Sobczyński Kalikst CHC7101 C K.O.B. Choceň 46:52 + 15:24
28. Cych Piotr 33P6800 C Echo Twardogóra 47:33 + 16:05
29. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 52:55 + 21:27
H45B
3.10 km, 210 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rýdl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:13
2. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 30:33 + 1:20
3. Klaška Jan NNN7001 C Neregistrovaní (NNN) 31:21 + 2:08
3. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 31:21 + 2:08
5. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 31:33 + 2:20
6. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 32:45 + 3:32
7. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 33:57 + 4:44
8. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 34:19 + 5:06
9. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:33 + 5:20
10. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 34:44 + 5:31
11. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:58 + 5:45
12. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 36:11 + 6:58
13. Čech Tomáš AOP7001 C Orientační Běh Opava 36:55 + 7:42
14. Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 36:56 + 7:43
15. Vébr Jiří VTA6901 C SC vebr-sport 37:33 + 8:20
16. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 38:16 + 9:03
17. Černý Libor MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně 39:16 + 10:03
18. Šimša Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha 39:40 + 10:27
19. Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:23 + 11:10
20. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 42:19 + 13:06
21. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 43:52 + 14:39
22. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 44:16 + 15:03
23. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 44:18 + 15:05
24. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:22 + 15:09
25. Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 44:51 + 15:38
26. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 45:01 + 15:48
27. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 48:03 + 18:50
28. Saraga Eli 37I7020 C Israel Tour Group 51:27 + 22:14
29. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:59 + 23:46
30. Staněk Rostislav VPM6801 C KOS Slavia Plzeň 53:30 + 24:17
30. Deim Karel VTA7202 C SC vebr-sport 53:30 + 24:17
32. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 55:13 + 26:00
33. Minsky Avrahan 37I7001 C Israel Tour Group 55:19 + 26:06
34. Šabata Milan SRK6901 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:00 + 26:47
35. Rainhartz Yaniv 37I7002 C Israel Tour Group 57:45 + 28:32
36. Kligl Vladislav TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno 58:21 + 29:08
37. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 69:44 + 40:31
38. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 70:02 + 40:49
39. Vach Vladimír KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 87:25 + 58:12
40. Elias Ilan 37I7003 C Israel Tour Group 102:49 + 73:36
Twig Roni 37I7004 C Israel Tour Group DISK
H50A
3.90 km, 190 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gassner Ferri 12A6600 C Naturfreunde Wien 35:33
2. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 36:33 + 1:00
3. Kamenický Jan PHK6601 C OK 99 Hradec Králové 38:11 + 2:38
4. Vavrys Petr LCE6413 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:19 + 2:46
5. Bonek Peter 12A6400 C Naturfreunde Wien 38:32 + 2:59
6. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 38:57 + 3:24
7. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 39:31 + 3:58
8. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 40:00 + 4:27
9. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 40:10 + 4:37
10. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 41:45 + 6:12
11. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:11 + 6:38
12. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 42:32 + 6:59
13. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 42:58 + 7:25
14. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 43:47 + 8:14
15. Suk Jiří MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha 44:07 + 8:34
16. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 44:49 + 9:16
17. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 45:39 + 10:06
18. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:19 + 10:46
19. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 46:36 + 11:03
20. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 47:37 + 12:04
21. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 47:45 + 12:12
22. Gossel Heiko 71D6500 C USV TU Dresden 48:02 + 12:29
23. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 48:23 + 12:50
24. Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 48:27 + 12:54
25. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 48:40 + 13:07
26. Noiman Ziv 37I6504 C Israel Tour Group 52:19 + 16:46
27. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 52:57 + 17:24
28. Stárek Filip TUR6602 C OOB TJ Turnov 55:01 + 19:28
Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí DISK
H50B
3.00 km, 185 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 34:04
2. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 35:28 + 1:24
2. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 35:28 + 1:24
4. Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň 35:30 + 1:26
5. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 38:16 + 4:12
6. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 38:20 + 4:16
7. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 38:36 + 4:32
8. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 39:23 + 5:19
9. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 39:38 + 5:34
10. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 40:13 + 6:09
11. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:30 + 6:26
12. Rajnošek Zdeněk BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrchů 41:06 + 7:02
13. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 41:41 + 7:37
14. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:22 + 8:18
15. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:35 + 8:31
16. Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:50 + 8:46
17. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 42:56 + 8:52
18. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 44:25 + 10:21
19. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 44:59 + 10:55
20. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 45:06 + 11:02
21. Fehérvári Péter 62H6700 C Salgótarjáni Dornyay SE 45:12 + 11:08
22. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 45:27 + 11:23
23. Amar Itzik 37I6505 C Israel Tour Group 45:30 + 11:26
24. Málek Martin 8FX6500 C TJ Kobylisy 45:36 + 11:32
25. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 46:20 + 12:16
26. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 46:44 + 12:40
27. Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 47:25 + 13:21
28. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:53 + 13:49
29. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 48:27 + 14:23
30. Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 48:29 + 14:25
31. Teplý Jiří SHK6401 C OK Slavia Hradec Králové 48:56 + 14:52
32. Lederer Pavel DOK6600 C OK Doksy 49:21 + 15:17
33. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 51:28 + 17:24
34. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 53:04 + 19:00
35. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 53:13 + 19:09
36. Reichl Michal MKP6402 C SK GORDIC Praha Kačerov 53:16 + 19:12
37. Kopečný Mojmír TAP6402 C KOB TRETRA Praha 53:37 + 19:33
38. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:02 + 19:58
39. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 55:32 + 21:28
40. Yevsaev Arie 37I6502 C Israel Tour Group 56:25 + 22:21
41. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:11 + 23:07
42. Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 58:07 + 24:03
43. Melamed Dror 37I6503 C Israel Tour Group 59:16 + 25:12
44. Levavi Shay 37I6507 C Israel Tour Group 60:49 + 26:45
45. Hudeček Jaroslav KTA6501 C SK Kotnov Tábor 63:43 + 29:39
46. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 63:53 + 29:49
47. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 64:37 + 30:33
48. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:26 + 36:22
49. Brit Edo 37I6506 C Israel Tour Group 72:01 + 37:57
50. Hájek Petr ZBM6301 C SK Žabovřesky Brno 82:44 + 48:40
51. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 95:46 + 61:42
Shachar Josef 37I6501 C Israel Tour Group DISK
H55A
4.00 km, 215 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:09
2. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 40:48 + 1:39
3. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 41:22 + 2:13
4. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 42:32 + 3:23
5. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 43:34 + 4:25
6. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 43:39 + 4:30
7. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 44:39 + 5:30
8. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:14 + 7:05
9. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 46:38 + 7:29
10. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 46:59 + 7:50
11. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 48:11 + 9:02
12. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 49:13 + 10:04
13. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 49:47 + 10:38
14. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 52:02 + 12:53
15. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:20 + 13:11
16. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 53:07 + 13:58
17. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 53:17 + 14:08
18. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 53:54 + 14:45
19. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 54:03 + 14:54
20. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 56:02 + 16:53
21. Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk 57:59 + 18:50
22. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 58:02 + 18:53
23. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 59:39 + 20:30
24. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 60:50 + 21:41
25. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 61:31 + 22:22
26. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 63:10 + 24:01
27. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 63:14 + 24:05
28. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 76:33 + 37:24
Němeček Jan VSP6201 C USK Praha DISK
Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice DISK
H55B
2.80 km, 150 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Milan SJH6201 C SJH Jindřichův Hradec 36:54
2. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 37:08 + 0:14
3. Avner Uzi 37I6003 C Israel Tour Group 37:16 + 0:22
4. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 39:06 + 2:12
5. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:51 + 2:57
6. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 41:33 + 4:39
7. Bořil Petr SJI6207 C OK Jihlava 42:21 + 5:27
8. Malý Evžen JIL6102 C OK Jilemnice 42:52 + 5:58
9. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 44:16 + 7:22
10. Sramkó Tibor 62H6100 C Salgótarjáni Dornyay SE 44:58 + 8:04
11. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 45:49 + 8:55
12. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha 49:02 + 12:08
13. Wollstein Dan 37I6006 C Israel Tour Group 49:15 + 12:21
14. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:20 + 12:26
15. Stepanov Valery 37I6001 C Israel Tour Group 50:44 + 13:50
16. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:35 + 14:41
17. Nosek Vladimír SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec 53:12 + 16:18
18. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha 53:43 + 16:49
19. Grivalský Michal PGP5900 C SK Praga 57:05 + 20:11
20. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 57:10 + 20:16
21. Bar Yehuda Jonathan 37I6004 C Israel Tour Group 57:56 + 21:02
22. Emiaz Eytan 37I6020 C Israel Tour Group 65:06 + 28:12
23. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 67:40 + 30:46
24. Regev Moshe 37I6002 C Israel Tour Group 70:14 + 33:20
25. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 82:36 + 45:42
Goll Ofek 37I6005 C Israel Tour Group DISK
Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec DISK
Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice DISK
Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
H60A
3.40 km, 215 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 31:44
2. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 33:20 + 1:36
3. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 33:33 + 1:49
4. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 35:47 + 4:03
5. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 36:38 + 4:54
6. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 36:48 + 5:04
7. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 38:14 + 6:30
8. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 38:53 + 7:09
9. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 39:24 + 7:40
10. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 40:08 + 8:24
11. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 40:27 + 8:43
12. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 40:35 + 8:51
13. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 40:58 + 9:14
14. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 42:26 + 10:42
15. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 44:29 + 12:45
16. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:17 + 15:33
17. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB Start Blansko 48:19 + 16:35
18. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:29 + 16:45
19. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 54:46 + 23:02
20. Juračka Zdeněk HAV5702 C OB Havířov 57:12 + 25:28
H60B
2.50 km, 155 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:51
2. Segal Davidi 37I5504 C Israel Tour Group 30:27 + 1:36
3. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:46 + 1:55
4. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 36:26 + 7:35
5. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 36:31 + 7:40
6. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 39:02 + 10:11
7. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 39:08 + 10:17
8. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 39:33 + 10:42
9. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 39:54 + 11:03
10. Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 41:33 + 12:42
11. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 42:26 + 13:35
12. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 42:46 + 13:55
13. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:52 + 17:01
14. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 47:16 + 18:25
15. Yodfat Ofer 37I5501 C Israel Tour Group 48:19 + 19:28
16. Gawel Jiří BBM5700 C BETA URSUS Orienteering 52:28 + 23:37
17. Dlouhý Jiří DKP5700 C Oddíl OB Kotlářka 53:41 + 24:50
18. Shmuely Asher 37I5505 C Israel Tour Group 55:05 + 26:14
19. Mishli Yuval 37I5503 C Israel Tour Group 66:26 + 37:35
20. Lipman Rami 37I5502 C Israel Tour Group 91:58 + 63:07
Ben Sitrit Meir 37I5506 C Israel Tour Group DISK
H65A
2.70 km, 155 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 30:27
2. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 31:28 + 1:01
3. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 32:30 + 2:03
4. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 33:12 + 2:45
5. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 34:57 + 4:30
6. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 35:03 + 4:36
7. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 35:21 + 4:54
8. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 36:46 + 6:19
9. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 36:47 + 6:20
10. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:34 + 8:07
11. Uhmann Petr TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno 39:12 + 8:45
11. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 39:12 + 8:45
13. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:24 + 8:57
14. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 40:55 + 10:28
15. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 41:17 + 10:50
16. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 42:54 + 12:27
17. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 45:15 + 14:48
18. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 45:54 + 15:27
19. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 47:08 + 16:41
20. Sponar Jan TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno 47:14 + 16:47
21. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:58 + 19:31
22. Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice 50:39 + 20:12
23. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 50:55 + 20:28
24. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 57:27 + 27:00
Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H65B
2.30 km, 150 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 31:10
2. Böhm Eduard 17A4800 C ASKÖ Salzburg/Henndorf 31:36 + 0:26
3. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 33:32 + 2:22
4. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 33:50 + 2:40
5. Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 34:45 + 3:35
6. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 34:55 + 3:45
7. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 37:15 + 6:05
8. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 37:47 + 6:37
9. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 38:26 + 7:16
10. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 40:23 + 9:13
11. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 40:36 + 9:26
12. Kadavý Zdeněk CHA4901 C OK Chrastava 41:07 + 9:57
13. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 42:14 + 11:04
14. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 42:37 + 11:27
15. Rychtecký Josef VCB4801 C OB České Budějovice 42:45 + 11:35
16. Abugani Shmuel 37I5002 C Israel Tour Group 43:25 + 12:15
17. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 44:05 + 12:55
18. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 48:27 + 17:17
19. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 50:22 + 19:12
20. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 50:53 + 19:43
21. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 52:25 + 21:15
22. Ofer Avital 37I5001 C Israel Tour Group 55:09 + 23:59
23. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 56:55 + 25:45
H70A
2.30 km, 135 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:00
2. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 27:09 + 3:09
3. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 28:11 + 4:11
4. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 31:20 + 7:20
5. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 33:24 + 9:24
6. Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 34:38 + 10:38
7. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:18 + 11:18
8. Šmelík Ĺudo LCE4301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:35 + 12:35
9. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 36:54 + 12:54
10. Šafařík Bedřich CST4601 C OB Strakonice 37:41 + 13:41
11. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 38:42 + 14:42
Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
H70B
1.90 km, 135 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 23:37
2. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 38:16 + 14:39
3. Dvořák Jaromír PGP4601 C SK Praga 40:17 + 16:40
4. Levin Oded 37I4501 C Israel Tour Group 42:33 + 18:56
5. Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 44:47 + 21:10
6. Ravid Moshe 37I4503 C Israel Tour Group 45:44 + 22:07
7. Berg Davidi 37I4504 C Israel Tour Group 52:31 + 28:54
8. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 54:15 + 30:38
9. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 54:39 + 31:02
10. Minsky Menachem 37I4502 C Israel Tour Group 62:52 + 39:15
11. Shefi Shaul 37I4505 C Israel Tour Group 64:29 + 40:52
H75A
2.20 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 26:15
2. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 34:00 + 7:45
3. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 37:11 + 10:56
4. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 39:19 + 13:04
5. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 41:21 + 15:06
Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín VZDAL
H75B
2.10 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 33:38
2. Málek Josef LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice 38:31 + 4:53
3. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 40:33 + 6:55
4. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 42:33 + 8:55
H80A
2.20 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 39:37
2. Semorád Miloš SCP3300 C OK Sparta Praha 41:55 + 2:18
3. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 102:19 + 62:42
P3
2.90 km, 215 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blaha Michal EKP0402 B VŠTJ Ekonom Praha 28:59
2. Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering 31:38 + 2:39
3. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 33:19 + 4:20
4. Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 35:15 + 6:16
5. Cícha Václav TTR0401 B OOB Třebíč 39:57 + 10:58
6. Palasová Petra ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno 41:00 + 12:01
7. Blaha Jiří EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha 41:22 + 12:23
8. Königová Jana ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno 41:48 + 12:49
9. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 44:51 + 15:52
10. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 45:01 + 16:02
11. Teringlová Vendula VCB0451 C OB České Budějovice 46:59 + 18:00
12. Jiříčková Bětka KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 48:09 + 19:10
13. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 48:34 + 19:35
14. Kovář Lukáš CET0102 C TJ Loko Česká Třebová 49:00 + 20:01
15. Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 51:30 + 22:31
16. Féder Medard LCE7311 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:49 + 23:50
17. Nagy Szilvia C 53:00 + 24:01
18. Malý Evžen JIL0301 C OK Jilemnice 53:01 + 24:02
19. Jahoda Martin JHB9998 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 53:12 + 24:13
20. Hájková Daniela JIL9451 C OK Jilemnice 53:37 + 24:38
21. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 53:56 + 24:57
22. Svoboda Zdeněk JHB9992 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 53:58 + 24:59
23. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 54:03 + 25:04
24. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 56:24 + 27:25
25. Müllerová Markéta LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:51 + 27:52
26. Kašparová Eva C 58:53 + 29:54
27. Horká Soňa UOL4600 C SOB Olomouc 59:31 + 30:32
28. Šádková Lucie PHK9654 C OK 99 Hradec Králové 61:23 + 32:24
29. Novotná Marie PHK3951 C OK 99 Hradec Králové 61:39 + 32:40
30. Folprecht Jaroslav TBM7305 C KOS TJ Tesla Brno 62:34 + 33:35
31. Jahodová Tereza JHB9997 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63:29 + 34:30
32. Spěváčková L. C 64:03 + 35:04
33. Kotenová Barbora RIC0452 C OB Říčany 66:10 + 37:11
34. Komárková Jindra SJH0453 B SJH Jindřichův Hradec 66:24 + 37:25
35. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 68:08 + 39:09
36. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:39 + 39:40
37. Pipková Karolína LPU0756 C OK Lokomotiva Pardubice 72:33 + 43:34
38. Běloušek Pavel CTB7201 C SK OB Chotěboř 74:03 + 45:04
39. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 74:19 + 45:20
40. Jílková Radka ZBP7751 C OOB SK Zbraslav 74:39 + 45:40
41. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:59 + 47:00
42. Červenka Jiří MLA5804 C MLOK Mariánské Lázně 77:05 + 48:06
43. Štaubertová Tereza ZBM9759 C SK Žabovřesky Brno 77:29 + 48:30
44. Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 79:11 + 50:12
45. Foltýnová Lenka SJI6751 C OK Jihlava 86:27 + 57:28
46. Winzigová Gabriela OPI0157 C Orientační sporty Písek 87:18 + 58:19
47. Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 87:50 + 58:51
48. Bican Martin OPI0101 C Orientační sporty Písek 88:42 + 59:43
49. Smolková Dagmar STE6451 C SK SKI-OB Šternberk 92:22 + 63:23
50. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 96:13 + 67:14
51. Haider Anna 26A0002 C HSV Ried 109:32 + 80:33
52. Kahudová Dominika OPI0158 C Orientační sporty Písek 110:36 + 81:37
53. Zitková Veronika LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice 119:10 + 90:11
54. Nouzová Alena SJH7151 C SJH Jindřichův Hradec 119:42 + 90:43
55. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 122:32 + 93:33
56. Klimplová Lenka LPU7951 C OK Lokomotiva Pardubice 133:32 + 104:33
Husák Zdeněk SLA0201 C SKOB Slaný DISK
Kaňáková Petra SJI8751 C OK Jihlava DISK
Stehlíková Jana ZBM8659 C SK Žabovřesky Brno DISK
Synková Barbora DOK0450 C OK Doksy DISK
Janata Matěj DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka VZDAL
P5
4.60 km, 295 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klusáček Matěj LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:52
2. Klapal Jan LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice 42:52 + 2:00
3. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:46 + 5:54
4. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:56 + 6:04
5. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 47:03 + 6:11
6. Milán Jakub TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno 47:13 + 6:21
7. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 48:04 + 7:12
8. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 49:13 + 8:21
9. Nouza Petr SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 53:42 + 12:50
10. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:12 + 13:20
11. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 54:14 + 13:22
12. Průša Dominik VSP0406 B USK Praha 55:13 + 14:21
13. Hones Josef 26A C HSV Ried 55:48 + 14:56
14. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 55:49 + 14:57
15. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 56:03 + 15:11
16. Miklušová Tamara 47S0250 C Rapid Bratislava 56:38 + 15:46
17. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 57:26 + 16:34
18. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 58:52 + 18:00
19. Šitina Jakub LTU0001 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:37 + 18:45
20. Ptáček Pavel BBM9600 C BETA URSUS Orienteering 60:01 + 19:09
21. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 61:03 + 20:11
22. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 61:17 + 20:25
23. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 61:18 + 20:26
23. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:18 + 20:26
25. Čech Vít AOP0302 B Orientační Běh Opava 61:40 + 20:48
26. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 62:52 + 22:00
27. Jiráček Josef SBK8501 C KOB Start Blansko 63:04 + 22:12
28. Procinger Jakub VRL0305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:04 + 23:12
29. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 64:21 + 23:29
30. Bulvová Hana CHT6655 C OOB SK Chrast 65:26 + 24:34
31. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 65:32 + 24:40
32. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 66:32 + 25:40
33. Mulíčková Markéta ABM0362 B KOB ALFA Brno 69:02 + 28:10
34. Westin Kjersti PGP9255 C SK Praga 70:25 + 29:33
35. Tesař Jan SCP8501 C OK Sparta Praha 71:10 + 30:18
36. Sobotková Klára PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 71:23 + 30:31
37. Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš 71:25 + 30:33
38. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:29 + 31:37
39. Ehl Ondřej TBM0404 B KOS TJ Tesla Brno 72:56 + 32:04
40. Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 73:16 + 32:24
41. Matrasová Vendula CHT8251 C OOB SK Chrast 73:37 + 32:45
42. Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:35 + 35:43
43. Přibyl Ivan PFP5900 C VŠSK PedF UK Praha 77:10 + 36:18
44. Novotná Jitka SJH0454 B SJH Jindřichův Hradec 79:19 + 38:27
45. Grundmanová Lenka CHC8651 C K.O.B. Choceň 80:16 + 39:24
46. Forst Antonín PGP0106 C SK Praga 80:17 + 39:25
47. Pobuda Vojtěch SJH0302 C SJH Jindřichův Hradec 81:43 + 40:51
48. Posselt Martin TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 82:21 + 41:29
49. Kubáková Nela SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec 86:53 + 46:01
50. Setínková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 87:41 + 46:49
51. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 90:25 + 49:33
52. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 91:54 + 51:02
53. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 94:20 + 53:28
54. Kubičková Bára SJH9551 C SJH Jindřichův Hradec 96:34 + 55:42
55. Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 97:37 + 56:45
56. Neubauerová Ilona 1IZ1001 C Neregistrování - Arnošt 103:25 + 62:33
57. Krček Martin AOP7302 C Orientační Běh Opava 109:05 + 68:13
58. Kubák Martin SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 109:34 + 68:42
59. Melicharová Kristýna TZL8899 C SKOB Zlín 120:29 + 79:37
60. Höferová Petra SJC8761 C Sportcentrum Jičín 121:44 + 80:52
61. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 123:31 + 82:39
62. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 136:39 + 95:47
Nebeský Daniel KAM9404 C OK Kamenice DISK
Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov DISK
Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava DISK
Krupová Tereza 6YC8751 C Neregistrovaní DISK
Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava DISK
Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Pecharová Aneta ASU8699 C Magnus Orienteering VZDAL