Výsledky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE
Klubové výsledky : CHT (18)

Datum:
11.06.2017
Místo konání:
Lipnice nad Sázavou, louka SV od obce
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Zlatý voči, 1:10000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Wurzel Břetislav - R3
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Kamenický Radan - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad. V cíli byla ošetřena drobná zranění.
D20B
2.70 km, 160 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
21. Dvořáková Klára CHT9852 C OOB SK Chrast 44:01 + 15:41
D21C
3.50 km, 215 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
34. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 50:03 + 14:08
D21D
3.30 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
10. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 57:32 + 14:51
D50A
3.00 km, 205 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 38:56 + 5:26
D55B
2.40 km, 155 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 36:32
DH10
2.00 km, 110 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
16. Vítek Vojtěch CHT0801 C OOB SK Chrast 43:04 + 23:23
22. Vítková Eva CHT1053 C OOB SK Chrast 55:33 + 35:52
27. Korecká Eva CHT1054 C OOB SK Chrast 78:59 + 59:18
H35A
4.20 km, 295 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 37:24
H35B
3.70 km, 215 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 42:33 + 4:40
H40A
4.00 km, 220 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
28. Vítek Pavel CHT7501 C OOB SK Chrast 47:43 + 16:35
H40B
3.40 km, 160 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
23. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 49:36 + 15:40
H60A
3.40 km, 215 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
13. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 40:58 + 9:14
H65B
2.30 km, 150 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 34:55 + 3:45
13. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 42:14 + 11:04
P5
4.60 km, 295 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 47:03 + 6:11
30. Bulvová Hana CHT6655 C OOB SK Chrast 65:26 + 24:34
41. Matrasová Vendula CHT8251 C OOB SK Chrast 73:37 + 32:45