Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
08.05.2017
Místo konání:
Mníšek pod Brdy
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Skalka, 1:10 000, E 5m
Ředitel závodu:
Němeček Jan - R3
Hlavní rozhodčí:
Gajda Jan - R3
Stavitel tratí:
Aschermann Jan - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad, dle časového harmonogramu, nebyl podán žádný protest. Drobná zranění ošetřena na místě.
D10
2.10 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB TRETRA Praha 22:06
2. Kudrnáčová Marta KAM0754 C OK Kamenice 22:11 + 0:05
3. Fibírová Lucie FSP0777 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:24 + 0:18
4. Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 22:30 + 0:24
5. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 25:11 + 3:05
6. Havlová Tereza KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 26:21 + 4:15
7. Straková Denisa SLA0750 C SKOB Slaný 27:07 + 5:01
8. Mišeková Kateřina KAM0756 C OK Kamenice 28:27 + 6:21
9. Kašparová Alžběta DOR0753 C OK Dobříš 28:38 + 6:32
10. Gregorová Alice CTB0751 C SK OB Chotěboř 31:49 + 9:43
11. Bartáková Alžběta FSP0754 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:54 + 9:48
12. Stará Barbora FSP0752 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:20 + 11:14
13. Geffertová Agáta FSP0753 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:52 + 13:46
14. Nováková Pavlína DKP0860 C Oddíl OB Kotlářka 37:51 + 15:45
15. Dostálová Judita HCE0750 C TJ Hostivice 41:46 + 19:40
16. Pilátová Rozálie DKL0750 C KOB Kladno 42:09 + 20:03
17. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 46:20 + 24:14
18. Lampová Amálie DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka 49:15 + 27:09
19. Seidlová Magdalena RIC0950 C OB Říčany 52:48 + 30:42
20. Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem, 61:35 + 39:29
21. Buková Hana ROU0750 C SKOB Roudnice nad Labem, 82:52 + 60:46
D10L
2.30 km, 80 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švejdová Karolína ZVO0752 C OB SK Zvole 23:19
2. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 26:18 + 2:59
3. Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 31:17 + 7:58
4. Snížková Adéla DKP0850 C Oddíl OB Kotlářka 34:22 + 11:03
5. Hlaváčková Lucie TAP1050 C KOB TRETRA Praha 36:21 + 13:02
6. Petriláková Amálie DOR0953 C OK Dobříš 37:57 + 14:38
7. Šubrtová Barbora TAP1150 C KOB TRETRA Praha 39:14 + 15:55
8. Doležalová Anna DOR0853 C OK Dobříš 39:41 + 16:22
9. Stará Žofie FSP0851 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:16 + 17:57
10. Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš 41:35 + 18:16
11. Jirásková Laura VSP0952 C USK Praha 42:50 + 19:31
12. Kučerová Jana SLP0850 C OOB Slavia Praha 46:12 + 22:53
13. Baštová Justýna DOR0952 C OK Dobříš 46:39 + 23:20
14. Hejnová Barbora VSP0851 C USK Praha 46:49 + 23:30
15. Žemlová Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 48:00 + 24:41
16. Lampová Julie DKP0952 C Oddíl OB Kotlářka 48:46 + 25:27
17. Forstereviczová Julie DOR0850 C OK Dobříš 55:22 + 32:03
18. Neuerová Eliška DOR1051 C OK Dobříš 57:08 + 33:49
19. Leinweberová Julie FSP0755 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:26 + 34:07
20. Doleželová Vendula KTA0751 C SK Kotnov Tábor 61:23 + 38:04
21. Kopecká Marie VSP0951 C USK Praha 62:55 + 39:36
22. Dvořáková Alena DOR0854 C OK Dobříš 64:46 + 41:27
23. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 66:52 + 43:33
24. Pokorná Ema PGP0950 C SK Praga 110:19 + 87:00
D12
3.00 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linhartová Klára ZVO0556 B OB SK Zvole 27:53
2. Kotková Adéla RIC0655 C OB Říčany 33:08 + 5:15
3. Kotenová Markéta RIC0651 C OB Říčany 33:51 + 5:58
4. Švecová Karolína ZVO0557 B OB SK Zvole 33:54 + 6:01
5. Rendová Kateřina KAM0550 C OK Kamenice 35:46 + 7:53
6. Kohoutová Zdeňka DKL0651 C KOB Kladno 41:04 + 13:11
7. Pokorná Terezie RIC0552 B OB Říčany 41:17 + 13:24
8. Horáčková Michaela DKP0551 C Oddíl OB Kotlářka 43:07 + 15:14
9. Motyčková Marie 9BC0550 C NNN 43:41 + 15:48
10. Alblová Zuzana LME0660 C SK Los Mělník 44:18 + 16:25
11. Dobiášová Anna ROU0550 C SKOB Roudnice nad Labem, 46:03 + 18:10
12. Pompachová Karolína TAP0652 C KOB TRETRA Praha 47:10 + 19:17
13. Měšťanová Tereza TAP0653 C KOB TRETRA Praha 47:31 + 19:38
14. Magazu Annabelle DOR0657 C OK Dobříš 47:47 + 19:54
15. Folprechtová Julie VSP0653 C USK Praha 48:13 + 20:20
16. Dvořáková Veronika DOR0554 C OK Dobříš 55:34 + 27:41
17. Svobodová Julie FSP0651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:19 + 28:26
18. Priehodová Nela PGP0655 C SK Praga 56:24 + 28:31
19. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 56:50 + 28:57
20. Neuerová Anna DOR0656 C OK Dobříš 57:12 + 29:19
21. Vaněčková Anežka OPI0650 C Orientační sporty Písek 57:23 + 29:30
22. Housková Barbora DOR0655 C OK Dobříš 57:42 + 29:49
23. Vozábalová Hana PGP0654 C SK Praga 57:54 + 30:01
24. Chramostová Julie KAM0652 C OK Kamenice 58:51 + 30:58
25. Rážová Dorota PGP0653 C SK Praga 59:05 + 31:12
26. Machová Karolína VSP0652 C USK Praha 60:24 + 32:31
27. Hladká Tereza TAP0650 C KOB TRETRA Praha 61:23 + 33:30
28. Koubková Tereza DOR0651 C OK Dobříš 61:44 + 33:51
29. Růžičková Ema RIC0653 C OB Říčany 70:19 + 42:26
30. Botková Josefína KNC0551 C Sokol Kostelec n. Č. l. 71:27 + 43:34
31. Pastuszková Laura VSP0654 C USK Praha 73:11 + 45:18
Müllerová Hana HCE0650 C TJ Hostivice DISK
D14
3.40 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulířová Ema TAP0452 B KOB TRETRA Praha 27:12
2. Černá Ema ROU0451 B SKOB Roudnice nad Labem, 29:12 + 2:00
3. Štraitová Jolana VSP0456 B USK Praha 29:22 + 2:10
4. Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 30:36 + 3:24
5. Pelantová Martina RIC0550 B OB Říčany 32:08 + 4:56
6. Nentvichová Julie DOR0351 B OK Dobříš 32:28 + 5:16
7. Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 33:21 + 6:09
8. Aschermannová Klára VSP0454 B USK Praha 35:18 + 8:06
9. Pračková Ema RIC0451 B OB Říčany 35:27 + 8:15
10. De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 36:20 + 9:08
10. Čermáková Klára PGP0352 C SK Praga 36:20 + 9:08
12. Šimšová Pavla MFP0551 B VŠSK MFF UK Praha 36:36 + 9:24
13. Beranová Hana VSP0455 C USK Praha 36:51 + 9:39
14. Čapková Lucie KAM0459 C OK Kamenice 37:22 + 10:10
15. Machová Anna LME0451 B SK Los Mělník 37:23 + 10:11
16. Švecová Anežka ZVO0352 B OB SK Zvole 38:05 + 10:53
17. Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 38:54 + 11:42
18. Jirkovská Kateřina SLA0350 B SKOB Slaný 41:05 + 13:53
19. Baštová Julie DOR0353 C OK Dobříš 41:25 + 14:13
20. Jirasová Anežka DOR0350 B OK Dobříš 42:54 + 15:42
21. Mojžíšková Klára KAM0356 C OK Kamenice 44:04 + 16:52
22. Víšková Veronika KAM0452 B OK Kamenice 44:14 + 17:02
23. Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:04 + 17:52
24. Kramlová Barbora ZVO0452 B OB SK Zvole 45:14 + 18:02
25. Haková Michaela PGP0451 C SK Praga 48:20 + 21:08
26. Kramlová Kateřina ZVO0353 C OB SK Zvole 50:00 + 22:48
27. Dobiášová Jitka ROU0350 C SKOB Roudnice nad Labem, 50:45 + 23:33
28. Trešlová Veronika KAM0457 C OK Kamenice 51:44 + 24:32
29. Kopecká Valentýna VSP0453 B USK Praha 53:13 + 26:01
30. Nekvasilová Tereza DKP0459 C Oddíl OB Kotlářka 54:40 + 27:28
31. Kotenová Barbora RIC0452 C OB Říčany 55:29 + 28:17
32. Buková Anežka ROU0351 C SKOB Roudnice nad Labem, 56:57 + 29:45
33. Krejčová Lucie ROU0499 C SKOB Roudnice nad Labem, 62:19 + 35:07
34. Chramostová Amálie KAM0355 C OK Kamenice 63:36 + 36:24
35. Hovorková Alžběta ZVO0354 C OB SK Zvole 75:47 + 48:35
36. Lorencová Jana DOR0454 C OK Dobříš 76:47 + 49:35
37. Pilátová Amálie DKL0450 C KOB Kladno 105:44 + 78:32
Šafaříková Lucie OPI0350 C Orientační sporty Písek DISK
Švejdová Eliška ZVO0454 C OB SK Zvole DISK
D16
4.40 km, 140 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 33:20
2. Aschermannová Tereza VSP0253 B USK Praha 35:52 + 2:32
3. Kašparová Barbora SLA0251 B SKOB Slaný 37:37 + 4:17
4. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 40:50 + 7:30
5. Petriláková Anežka DOR0251 C OK Dobříš 43:43 + 10:23
6. Hovorková Tereza ZVO0153 C OB SK Zvole 45:06 + 11:46
7. Popová Jana TAP0252 B KOB TRETRA Praha 45:15 + 11:55
8. Doubková Emma PGP0154 C SK Praga 46:24 + 13:04
9. Vítková Barbora DKL0250 C KOB Kladno 48:04 + 14:44
10. Kastnerová Jessica DOR0250 B OK Dobříš 49:53 + 16:33
11. Mojžíšková Lucie KAM0253 B OK Kamenice 51:22 + 18:02
12. Votavová Žofie KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 51:56 + 18:36
13. Popová Veronika TAP0253 B KOB TRETRA Praha 52:12 + 18:52
14. Vařeková Bohdana RIC0152 B OB Říčany 52:25 + 19:05
15. Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 54:00 + 20:40
16. Šimšová Barbora MFP0150 B VŠSK MFF UK Praha 55:34 + 22:14
17. Bečvářová Markéta OPI0250 C Orientační sporty Písek 56:18 + 22:58
18. Beranová Eva VSP0254 C USK Praha 57:35 + 24:15
19. Berounská Anna VSP0256 C USK Praha 58:54 + 25:34
20. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 58:57 + 25:37
21. Selucká Alžběta KAM0257 C OK Kamenice 64:59 + 31:39
22. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 C SK Praga 66:12 + 32:52
23. Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 68:26 + 35:06
24. Vallová Kristýna ZVO0152 C OB SK Zvole 81:47 + 48:27
D18
5.80 km, 160 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 46:46
2. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 48:02 + 1:16
3. Dědková Teodora TAP0051 A KOB TRETRA Praha 52:46 + 6:00
4. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 69:38 + 22:52
5. Pelikánová Máša MFP0050 C VŠSK MFF UK Praha 72:37 + 25:51
6. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 72:38 + 25:52
7. Nentvichová Klára DOR9950 B OK Dobříš 73:16 + 26:30
8. Klikarová Zuzana DKP9952 C Oddíl OB Kotlářka 78:43 + 31:57
9. Klikarová Ivana DKP9953 C Oddíl OB Kotlářka 80:22 + 33:36
10. Lišková Hana KPY9951 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 92:53 + 46:07
11. Straková Veronika SLA0051 C SKOB Slaný 93:39 + 46:53
D21K
6.00 km, 150 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skripniková Petra FSP8686 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:25
2. Nováková Kateřina OKP9450 C SK OK 24 Praha 59:17 + 2:52
3. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 60:00 + 3:35
4. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 61:25 + 5:00
5. Bolinová Hana ZBP8150 C OOB SK Zbraslav 61:45 + 5:20
6. Kašparová Adéla VSP9850 C USK Praha 65:04 + 8:39
7. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 68:38 + 12:13
8. Zimmerová Kateřina KAM9850 B OK Kamenice 71:50 + 15:25
9. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 72:30 + 16:05
10. Zoubková Jana ZBP8050 C OOB SK Zbraslav 74:17 + 17:52
11. Pacovská Romana VTA8951 C SC vebr-sport 77:03 + 20:38
12. Gottliebová Petra KPY8752 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:52 + 21:27
13. Gottvaldová Denisa DKL8550 C KOB Kladno 86:15 + 29:50
14. Jurgová Martina 46X8800 C Krutě Kruté Krůty 94:46 + 38:21
15. Slotová Jarmila TAP8650 C KOB TRETRA Praha 96:32 + 40:07
16. Zajícová Kateřina ROZ9553 C OK Roztoky 104:03 + 47:38
17. Vejrostová Lenka KPY8853 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 105:57 + 49:32
18. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 118:58 + 62:33
19. Kápičková Michaela FSP9550 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 120:46 + 64:21
D21L
7.60 km, 200 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 53:55
2. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 59:34 + 5:39
3. Šimůnková Gabriela TAP9755 A KOB TRETRA Praha 62:08 + 8:13
4. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 65:03 + 11:08
5. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 65:18 + 11:23
6. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 68:42 + 14:47
6. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 68:42 + 14:47
8. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 69:20 + 15:25
9. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 70:50 + 16:55
10. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 71:52 + 17:57
11. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 71:53 + 17:58
12. Neumannová Kateřina PVP9250 C VSS Přírodověda Praha 73:53 + 19:58
13. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 74:10 + 20:15
14. Grolichová Lucie ZBP7850 C OOB SK Zbraslav 74:59 + 21:04
15. Klusáková Barbora DKP9157 C Oddíl OB Kotlářka 75:53 + 21:58
16. Škvorová Barbora KAM9150 C OK Kamenice 78:58 + 25:03
17. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 79:20 + 25:25
18. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 79:23 + 25:28
19. Přívozníková Pavla BZP8650 C Báječné ženy v orientačním běhu 83:41 + 29:46
20. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 83:52 + 29:57
21. Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 84:43 + 30:48
22. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 84:59 + 31:04
23. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 87:54 + 33:59
24. Karasová Jana FSP6153 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 92:12 + 38:17
25. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 94:18 + 40:23
26. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 94:44 + 40:49
27. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 95:31 + 41:36
28. Krausová Barbora TJP9150 C TJ Sokol Troja 95:40 + 41:45
MS Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 66:28 + 12:33
D35K
4.60 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bezpalcová Zuzana OKP7454 C SK OK 24 Praha 42:19
2. Alblová Lucie LME7555 C SK Los Mělník 45:04 + 2:45
3. Čevelová Ivana RIC7853 C OB Říčany 47:37 + 5:18
4. Maříková Markéta FSP7351 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:11 + 5:52
5. Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 49:25 + 7:06
6. Dobiášová Hana ROU7451 C SKOB Roudnice nad Labem, 50:21 + 8:02
7. Šubrtová Věra TAP8150 C KOB TRETRA Praha 51:55 + 9:36
8. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 54:20 + 12:01
9. Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 55:19 + 13:00
10. Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 57:20 + 15:01
11. Lorencová Marcela DOR7752 C OK Dobříš 57:58 + 15:39
12. Hlaváčková Klára 6MC7750 C Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 58:10 + 15:51
13. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem, 59:26 + 17:07
14. Rejšková Alena KAM7750 C OK Kamenice 60:04 + 17:45
15. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 60:47 + 18:28
16. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 61:26 + 19:07
17. Seidlová Barbora EKP7955 C VŠTJ Ekonom Praha 62:31 + 20:12
18. Čechová Radka SLA7550 C SKOB Slaný 62:32 + 20:13
19. Fibírová Zuzana FSP7555 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:59 + 20:40
20. Bažata Miroslava KAM7650 C OK Kamenice 63:37 + 21:18
21. De Heij Margita RIC7350 C OB Říčany 64:29 + 22:10
22. Stauchová Iva 3LC7450 C Lipence 64:42 + 22:23
23. Haková Magda PGP7651 C SK Praga 66:43 + 24:24
24. Chramostová Blanka KAM7551 C OK Kamenice 73:03 + 30:44
25. Zámečníková Jitka 3VX7450 C Zámečníci 73:43 + 31:24
26. Jirasová Jana DOR7450 C OK Dobříš 77:34 + 35:15
27. Geislerová Dita DKL7550 C KOB Kladno 78:27 + 36:08
28. Červená Alena ROU7952 C SKOB Roudnice nad Labem, 80:38 + 38:19
29. Housková Monika DOR7551 C OK Dobříš 80:47 + 38:28
30. Kučerová Lenka SLP7963 C OOB Slavia Praha 83:34 + 41:15
D35L
6.00 km, 180 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 58:05
2. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 62:24 + 4:19
3. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB TRETRA Praha 62:39 + 4:34
4. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 63:31 + 5:26
5. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 66:44 + 8:39
6. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 67:07 + 9:02
7. Matoušková Markéta SLA7352 C SKOB Slaný 67:13 + 9:08
8. Perknerová Barbora ZVO8151 C OB SK Zvole 68:06 + 10:01
9. Pelcová Pavla CST7454 C OB Strakonice 74:24 + 16:19
10. Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice 75:00 + 16:55
11. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 76:11 + 18:06
12. Forstereviczová Jana DOR7653 C OK Dobříš 76:30 + 18:25
13. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 80:09 + 22:04
14. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 80:11 + 22:06
15. Pračková Zita RIC7850 C OB Říčany 82:13 + 24:08
16. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 85:55 + 27:50
17. Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 86:01 + 27:56
18. Izdná Petra DKP8051 C Oddíl OB Kotlářka 87:59 + 29:54
19. Růžičková Lucie RIC7351 C OB Říčany 91:16 + 33:11
20. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 100:24 + 42:19
21. Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 109:31 + 51:26
Ledinská Leona DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka DISK
D45K
3.20 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlíčková Lenka DOR7251 C OK Dobříš 40:57
2. Přibíková Monika PGP7256 C SK Praga 44:12 + 3:15
3. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 44:42 + 3:45
4. Šimková Markéta KAM7153 C OK Kamenice 47:08 + 6:11
5. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:26 + 19:29
6. Kohoutová Zdeňka DKL7251 C KOB Kladno 65:33 + 24:36
D45L
5.50 km, 140 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 46:59
2. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 48:00 + 1:01
3. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 50:40 + 3:41
4. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 52:18 + 5:19
5. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 53:43 + 6:44
6. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 54:11 + 7:12
7. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 55:12 + 8:13
8. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:42 + 10:43
9. Nováková Marie OKP6953 C SK OK 24 Praha 58:36 + 11:37
10. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 59:42 + 12:43
11. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 61:43 + 14:44
12. Melišíková Radka TAP7152 C KOB TRETRA Praha 62:09 + 15:10
13. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 62:32 + 15:33
14. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 63:13 + 16:14
15. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:44 + 16:45
16. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 63:53 + 16:54
17. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 64:24 + 17:25
18. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 64:34 + 17:35
19. Červinková Jitka OKP6451 C SK OK 24 Praha 64:45 + 17:46
20. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 64:54 + 17:55
21. Tachezy Ruth DOR6451 C OK Dobříš 66:44 + 19:45
22. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 67:50 + 20:51
23. Nováková Jana TJP6552 C TJ Sokol Troja 70:44 + 23:45
24. Kašparová Irena SLA6852 C SKOB Slaný 73:08 + 26:09
25. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 73:19 + 26:20
26. Ždimerová Monika LME6950 C SK Los Mělník 73:46 + 26:47
27. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 75:13 + 28:14
28. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 76:23 + 29:24
29. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 77:20 + 30:21
30. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 78:03 + 31:04
31. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB TRETRA Praha 79:42 + 32:43
32. Mědílková Iva SPC7160 C SPORTICUS team 80:26 + 33:27
33. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 81:29 + 34:30
34. Foglarová Naďa DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka 81:46 + 34:47
35. Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 82:27 + 35:28
36. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem, 85:13 + 38:14
37. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 87:13 + 40:14
38. Vítková Marie DKL7054 C KOB Kladno 88:10 + 41:11
39. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 92:47 + 45:48
40. Machová Petra LME6952 C SK Los Mělník 92:55 + 45:56
41. Čermáková Šárka 5XC6950 C SK Nepoměřice 102:10 + 55:11
42. Klofáčová Romana SLP6951 C OOB Slavia Praha 103:23 + 56:24
43. Čechmánková Helena OKP6450 C SK OK 24 Praha 118:36 + 71:37
44. Dittrtová Lucie LME6852 C SK Los Mělník 145:16 + 98:17
D55
4.60 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 50:32
2. Paulerová Eva OPI5550 C Orientační sporty Písek 52:25 + 1:53
3. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 52:35 + 2:03
4. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 52:36 + 2:04
5. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 53:39 + 3:07
6. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 55:19 + 4:47
7. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 58:43 + 8:11
8. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 59:03 + 8:31
9. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 59:40 + 9:08
10. Jeřábková Jana OKP6150 C SK OK 24 Praha 59:50 + 9:18
11. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:23 + 11:51
12. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 63:43 + 13:11
13. Kudrnáčová Hana KAM6250 C OK Kamenice 64:57 + 14:25
14. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 65:18 + 14:46
15. Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 68:32 + 18:00
16. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 69:25 + 18:53
17. Špičáková Lenka DKP5850 C Oddíl OB Kotlářka 78:12 + 27:40
18. Šámalová Hana OKP6151 C SK OK 24 Praha 78:19 + 27:47
D65
3.20 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 46:32
2. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 59:57 + 13:25
3. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 72:07 + 25:35
D75
2.30 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláhová Blanka SJP3651 C KČT Slavoj Praha 51:39
H10
2.20 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zápotocký Jiří SLA0800 C SKOB Slaný 16:32
2. Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 20:01 + 3:29
3. Machar Eda DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka 20:15 + 3:43
4. Vrba Matyáš FSP0706 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:11 + 4:39
5. Svítil Patrik PGP0706 C SK Praga 21:24 + 4:52
6. Sedláček Patrik ROZ0800 C OK Roztoky 21:44 + 5:12
7. Heller Jakub ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem, 23:33 + 7:01
8. Rejšek Václav KAM0700 C OK Kamenice 24:03 + 7:31
9. Kosák Eliáš PGP0704 C SK Praga 24:35 + 8:03
10. Španěl Filip DOR0704 C OK Dobříš 25:05 + 8:33
10. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 25:05 + 8:33
12. Peckl Kryštof DOR0806 C OK Dobříš 25:25 + 8:53
13. Volek Robin KNC0701 C Sokol Kostelec n. Č. l. 25:38 + 9:06
14. Šimek Matouš KAM0800 C OK Kamenice 26:47 + 10:15
15. Víteček Šimon DKP0801 C Oddíl OB Kotlářka 26:48 + 10:16
16. Bažata Alberto KAM0702 C OK Kamenice 28:03 + 11:31
17. Kouřil Vojta KPY0700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 28:29 + 11:57
18. Rod Matyáš VSP0803 C USK Praha 28:41 + 12:09
19. Bláha Šimon SJP0700 C KČT Slavoj Praha 29:16 + 12:44
20. Lorenc Vašek DOR0702 C OK Dobříš 29:53 + 13:21
21. Jiras Antonín DOR0701 C OK Dobříš 30:01 + 13:29
22. Pohl Lukáš TAP0703 C KOB TRETRA Praha 30:21 + 13:49
23. Horáček Martin DKP0802 C Oddíl OB Kotlářka 30:49 + 14:17
24. Günter Vincent FSP0701 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:07 + 14:35
25. Šubrt Ondřej TAP0801 C KOB TRETRA Praha 34:19 + 17:47
26. Dočkal Šimon PGP0702 C SK Praga 34:43 + 18:11
27. Matys Ondřej DOR0803 C OK Dobříš 37:09 + 20:37
28. Folprecht Lukáš VSP0802 C USK Praha 37:11 + 20:39
29. Bublík František TAP0803 C KOB TRETRA Praha 38:03 + 21:31
30. Vojkůvka Matěj DOR0804 C OK Dobříš 38:33 + 22:01
31. Izdný Lukáš DKP0811 C Oddíl OB Kotlářka 40:24 + 23:52
32. Pelant Jan RIC0700 C OB Říčany 40:45 + 24:13
33. Procházka Vít DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka 41:41 + 25:09
34. Havlák Štěpán ROU0801 C SKOB Roudnice nad Labem, 48:03 + 31:31
35. Kučera Teodor DOR0800 C OK Dobříš 48:09 + 31:37
36. Hlaváček Vojtěch TAP0700 C KOB TRETRA Praha 48:17 + 31:45
Jonáš Alexandr FSP0801 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
H10L
2.30 km, 80 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 23:57
2. Ohnůtek Jiří FSP0802 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:48 + 1:51
3. Svoboda Fabián FSP0708 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 26:57 + 3:00
4. Foršt Bruno DOR0910 C OK Dobříš 27:01 + 3:04
5. Fibír Jakub FSP0900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:13 + 3:16
6. Motyčka Jan 9BC0700 C NNN 27:45 + 3:48
7. Dočkal Štěpán PGP0902 C SK Praga 27:58 + 4:01
8. Juřina Jakub FYD0801 C Jizerský klub OB Frýdlant 29:51 + 5:54
9. Doležal Jakub DOR0807 C OK Dobříš 30:55 + 6:58
10. Hlaváček Karel ZVO0901 C OB SK Zvole 31:55 + 7:58
11. Machar Dan DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 32:23 + 8:26
12. Gajda Petr VSP0903 C USK Praha 32:38 + 8:41
13. Kraus Hynek ZVO0801 C OB SK Zvole 32:55 + 8:58
14. Pilař František CEP0900 C Čepíci 35:36 + 11:39
15. Seidl Marek EKP1108 C VŠTJ Ekonom Praha 36:57 + 13:00
16. Brettl Tobiáš PGP0900 C SK Praga 39:05 + 15:08
17. Koma Lukáš DOR0903 C OK Dobříš 39:11 + 15:14
18. Hlaváček Jan ZVO0701 C OB SK Zvole 39:23 + 15:26
19. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 40:57 + 17:00
20. Vojkůvka Filip DOR0902 C OK Dobříš 41:08 + 17:11
21. Španěl Viktor DOR0901 C OK Dobříš 41:10 + 17:13
22. Vozábal David PGP0904 C SK Praga 41:17 + 17:20
23. Zapletal Jan 78Z0800 C Neregistrovaní- Zapletalovi 44:10 + 20:13
24. Jiras František DOR0900 C OK Dobříš 46:29 + 22:32
25. Müller Karel HCE1000 C TJ Hostivice 50:18 + 26:21
26. Pilát Jaromír DKL0900 C KOB Kladno 51:46 + 27:49
27. Linhart Jakub ZVO0802 C OB SK Zvole 52:23 + 28:26
28. Pastuszek Lukáš VSP1000 C USK Praha 56:10 + 32:13
29. Szárszoi Antonín DOR1000 C OK Dobříš 91:12 + 67:15
Magazu Lukas DOR0805 C OK Dobříš DISK
Mach David VSP0801 C USK Praha DISK
Frýdecký Tomáš BZP1000 C Báječné ženy v orientačním běhu DISK
Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha DISK
H12
2.90 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrait Vilda VSP0701 B USK Praha 21:36
2. Melišík Jan TAP0502 B KOB TRETRA Praha 22:16 + 0:40
3. Bulíř Jáchym TAP0602 C KOB TRETRA Praha 24:49 + 3:13
4. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 24:51 + 3:15
5. Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem, 24:54 + 3:18
6. Sork Dominik TAP0504 C KOB TRETRA Praha 25:00 + 3:24
7. Střelba Antonín PGP0605 C SK Praga 26:51 + 5:15
8. Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 28:17 + 6:41
9. Jiras Jenda DOR0505 B OK Dobříš 28:47 + 7:11
10. Semecký Vít TAP0601 C KOB TRETRA Praha 30:03 + 8:27
11. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 30:13 + 8:37
12. Husák Ondřej SLA0600 C SKOB Slaný 30:47 + 9:11
12. Šiler Martin KAM0501 C OK Kamenice 30:47 + 9:11
14. Marhold Václav ZVO0501 C OB SK Zvole 31:49 + 10:13
15. Milota Jakub KAM0503 C OK Kamenice 33:33 + 11:57
16. Dlouhý Aleš PGP0502 C SK Praga 33:42 + 12:06
17. Bláha Vojtěch SJP0501 C KČT Slavoj Praha 33:56 + 12:20
18. Bárta Viktor ZVO0601 C OB SK Zvole 34:15 + 12:39
19. Černý Matouš TAP0501 C KOB TRETRA Praha 35:03 + 13:27
20. Pelc Tadeáš CST0601 C OB Strakonice 37:09 + 15:33
21. Himmel Ondřej OKP0500 C SK OK 24 Praha 37:33 + 15:57
22. Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky 37:42 + 16:06
23. Machar Matěj DKP0604 C Oddíl OB Kotlářka 37:56 + 16:20
24. Bláha Matyáš SJP0500 C KČT Slavoj Praha 39:33 + 17:57
25. Brettl Filip PGP0600 C SK Praga 39:41 + 18:05
26. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 39:47 + 18:11
27. Havlák René ROU0602 C SKOB Roudnice nad Labem, 40:47 + 19:11
28. Göth Mikuláš PGP0602 C SK Praga 42:36 + 21:00
29. Perkner Vít ZVO0603 C OB SK Zvole 45:32 + 23:56
30. Geleta Šimon ZVO0602 C OB SK Zvole 45:35 + 23:59
31. Kohoutek Tomáš RIC0603 C OB Říčany 46:20 + 24:44
32. Havlíček Martin DOR0601 C OK Dobříš 47:52 + 26:16
33. Kosák Jonáš PGP0603 C SK Praga 48:00 + 26:24
34. Izdný Vít DKP0601 C Oddíl OB Kotlářka 48:21 + 26:45
35. Maňour Vojtěch VSP0502 C USK Praha 48:26 + 26:50
36. Forsterevicz Ondřej DOR0509 C OK Dobříš 51:04 + 29:28
37. Tofel Šimon TAP0605 C KOB TRETRA Praha 51:41 + 30:05
38. Jirásek Šimon ROZ0602 C OK Roztoky 58:01 + 36:25
39. Jelínek Tomáš ZVO0502 C OB SK Zvole 59:38 + 38:02
40. Vanžura David ROU0502 C SKOB Roudnice nad Labem, 60:21 + 38:45
41. Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 67:44 + 46:08
42. Pop Jonáš TAP0600 C KOB TRETRA Praha 72:25 + 50:49
43. Kuchař Pavel RIC0604 C OB Říčany 87:49 + 66:13
Dragoun Matěj DOR0603 C OK Dobříš DISK
Meier David VSP0606 C USK Praha DISK
H14
4.30 km, 120 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škácha Vít KAM0309 B OK Kamenice 30:35
2. Průša Dominik VSP0406 B USK Praha 30:58 + 0:23
3. Sedláček Jaroslav DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka 32:10 + 1:35
4. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 33:07 + 2:32
5. Kabát Martin PGP0408 B SK Praga 33:18 + 2:43
6. Bolehovský Daniel VSP0508 B USK Praha 34:43 + 4:08
7. Tůma Šimon TAP0400 B KOB TRETRA Praha 36:05 + 5:30
8. Trnka Marek VSP0402 C USK Praha 39:54 + 9:19
9. Pelc Matyáš CST0401 B OB Strakonice 42:20 + 11:45
10. Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 43:07 + 12:32
11. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 43:23 + 12:48
12. Černý Antonín TAP0402 B KOB TRETRA Praha 43:30 + 12:55
13. Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 43:49 + 13:14
14. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 43:58 + 13:23
15. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 44:03 + 13:28
16. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 44:40 + 14:05
17. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 45:44 + 15:09
18. Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš 46:31 + 15:56
19. Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 53:23 + 22:48
20. Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 53:30 + 22:55
21. Silovský Vojtěch CST0301 C OB Strakonice 59:17 + 28:42
22. Hejna Viktor VSP0408 C USK Praha 60:41 + 30:06
23. Ouška Filip DOR0304 C OK Dobříš 66:48 + 36:13
24. Hejna Igor VSP0407 C USK Praha 67:13 + 36:38
25. Ráž Miloslav PGP0406 C SK Praga 70:50 + 40:15
26. Marhold Přemysl ZVO0301 C OB SK Zvole 71:55 + 41:20
27. Reichl Martin MKP0400 C SK GORDIC Praha Kačerov 77:03 + 46:28
28. Mařík Antonín FSP0300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:04 + 46:29
29. Pivec Jan MLA0503 C MLOK Mariánské Lázně 79:24 + 48:49
30. Hronza Jakub DOR0300 C OK Dobříš 94:05 + 63:30
31. Swart Benjamin DKL0300 C KOB Kladno 138:58 + 108:23
Španěl Vojtěch DOR0407 C OK Dobříš DISK
Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga DISK
Kozadajev Adam KNC0303 C Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
H16
5.80 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarc Antonín DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka 34:42
2. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 35:56 + 1:14
3. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 36:44 + 2:02
4. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 39:56 + 5:14
5. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 40:45 + 6:03
6. Melišík Martin TAP0200 B KOB TRETRA Praha 41:25 + 6:43
7. Kučera Jáchym DOR0301 B OK Dobříš 43:17 + 8:35
8. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 43:45 + 9:03
9. Valášek Václav KAM0100 B OK Kamenice 45:34 + 10:52
10. Siegl Matyáš PGP0104 A SK Praga 45:55 + 11:13
11. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB TRETRA Praha 46:11 + 11:29
12. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 48:03 + 13:21
13. Bolehovský Michal VSP0202 B USK Praha 49:51 + 15:09
14. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 52:48 + 18:06
15. Víteček Jáchym DKP0204 B Oddíl OB Kotlářka 55:37 + 20:55
16. Jirásek Kryštof ROZ0101 C OK Roztoky 55:46 + 21:04
17. Novák Přemysl DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka 58:58 + 24:16
18. Cvrček Adam DOR0204 C OK Dobříš 60:05 + 25:23
19. Hankovec Hugo KAM0201 B OK Kamenice 60:46 + 26:04
20. Blaha Petr KAM0104 B OK Kamenice 63:30 + 28:48
21. Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 72:46 + 38:04
22. Albrecht Adam KAM0203 B OK Kamenice 74:57 + 40:15
23. Svoboda Luděk DKL0200 C KOB Kladno 76:18 + 41:36
24. Volek Jaroslav KNC0100 C Sokol Kostelec n. Č. l. 77:25 + 42:43
25. Bartoň Michal KAM0107 C OK Kamenice 83:08 + 48:26
26. Kolský Pavel PGP0204 B SK Praga 84:12 + 49:30
27. Marhold Ondřej ZVO0101 C OB SK Zvole 92:48 + 58:06
28. Kraus Matěj ZVO0203 C OB SK Zvole 98:18 + 63:36
Forst Antonín PGP0106 C SK Praga DISK
H18
6.80 km, 160 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ždimera Jan PGP9903 B SK Praga 49:35
2. Postolka Jáchym DKL9900 B KOB Kladno 56:07 + 6:32
3. Dědek Matěj TAP0001 B KOB TRETRA Praha 60:16 + 10:41
4. Ridzoň Daniel DKP9907 C Oddíl OB Kotlářka 66:16 + 16:41
5. Rohlík Matěj TAP0010 C KOB TRETRA Praha 82:10 + 32:35
6. Koubek Václav DOR9900 B OK Dobříš 87:27 + 37:52
7. Zmátlo Jan TAP9900 C KOB TRETRA Praha 109:39 + 60:04
8. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 168:40 + 119:05
Čech Richard SLA0001 C SKOB Slaný DISK
H21K
7.30 km, 170 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Tomáš PGP8207 C SK Praga 49:27
2. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 49:49 + 0:22
3. Laga Miroslav ZBP7900 C OOB SK Zbraslav 52:49 + 3:22
4. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 53:02 + 3:35
5. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 53:56 + 4:29
6. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 54:06 + 4:39
7. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:22 + 6:55
8. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 56:29 + 7:02
9. Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 57:00 + 7:33
10. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 58:07 + 8:40
11. Jurga Vojtěch 46X8500 C Krutě Kruté Krůty 59:11 + 9:44
12. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 62:40 + 13:13
13. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 64:17 + 14:50
14. Maška Marek MKP8800 C SK GORDIC Praha Kačerov 65:34 + 16:07
15. Straka Tomáš SLA9702 C SKOB Slaný 66:03 + 16:36
16. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 67:20 + 17:53
17. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem, 67:23 + 17:56
18. Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 67:53 + 18:26
19. Jurga Václav 46X8900 C Krutě Kruté Krůty 68:46 + 19:19
20. Preissler Adam HAV8608 C OB Havířov 70:14 + 20:47
21. Beran Jakub 8TC8700 C Tempo 71:53 + 22:26
22. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 74:19 + 24:52
23. Klusáček Radim BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor 74:23 + 24:56
24. Červinka Jaroslav OKP9000 C SK OK 24 Praha 79:59 + 30:32
25. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 80:14 + 30:47
26. Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 91:11 + 41:44
27. Křemen Štěpán KAM9804 C OK Kamenice 101:11 + 51:44
28. Štembera Petr 45Z8500 C Trosečníci 107:25 + 57:58
Nebeský Daniel KAM9404 C OK Kamenice DISK
Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem, DISK
H21L
11.00 km, 340 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 72:57
2. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 76:37 + 3:40
3. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 78:02 + 5:05
4. Falta Ondřej DKP8502 C Oddíl OB Kotlářka 78:36 + 5:39
5. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 78:51 + 5:54
6. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 81:42 + 8:45
6. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 81:42 + 8:45
8. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 82:13 + 9:16
9. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 83:00 + 10:03
10. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 83:01 + 10:04
11. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 83:16 + 10:19
12. Fujáček Jan SCP7506 C OK Sparta Praha 84:05 + 11:08
13. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 84:16 + 11:19
14. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 84:38 + 11:41
15. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 84:41 + 11:44
16. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 85:35 + 12:38
17. Hlaváč Jaroslav SPC9205 C SPORTICUS team 85:55 + 12:58
18. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 87:39 + 14:42
19. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 88:34 + 15:37
20. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 90:12 + 17:15
21. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 90:37 + 17:40
22. Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice 91:50 + 18:53
23. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 93:29 + 20:32
24. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 93:57 + 21:00
25. Vítek Karel PGP9904 A SK Praga 95:01 + 22:04
26. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 95:48 + 22:51
27. Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín 97:06 + 24:09
28. Šafařík Ivo CST7401 C OB Strakonice 98:00 + 25:03
29. Kučera Petr MFP7602 C VŠSK MFF UK Praha 98:55 + 25:58
30. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 100:27 + 27:30
31. Václavík Jan VPM8701 C KOS Slavia Plzeň 101:21 + 28:24
32. Jalový Vlastimil RBK8604 C SK Radioklub Blansko 101:46 + 28:49
33. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 102:22 + 29:25
34. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 102:41 + 29:44
35. Štemberg Milan EKP8608 C VŠTJ Ekonom Praha 105:23 + 32:26
36. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 106:40 + 33:43
37. Beneš Filip TAP8701 C KOB TRETRA Praha 109:23 + 36:26
38. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 114:14 + 41:17
39. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 118:37 + 45:40
40. Kameník Jan KPY7900 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 120:14 + 47:17
41. Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 129:46 + 56:49
42. Nesrovnal Jaroslav 71X8300 C Hoši Planá 160:42 + 87:45
43. Pelikán Lukáš DKL9802 B KOB Kladno 187:17 + 114:20
Lužnický Jiří 69X8500 C HO Humanita DISK
Tůma Martin 69X8200 C HO Humanita DISK
Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha DISK
Kurz Matouš PGP8606 C SK Praga DISK
Janas Petr PGP7106 C SK Praga DISK
Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav DISK
Kalista Michael LBE9701 C TJ Lokomotiva Beroun DISK
H35K
5.30 km, 140 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ledinský Martin DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka 46:40
2. Simr Pavel ROU7504 C SKOB Roudnice nad Labem, 46:58 + 0:18
3. Juřina František FYD7800 C Jizerský klub OB Frýdlant 48:34 + 1:54
4. Mařík Karel FSP7200 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:15 + 6:35
5. Růžička Jan RIC7402 C OB Říčany 58:05 + 11:25
6. Kohoutek Jan RIC7303 C OB Říčany 59:13 + 12:33
7. Stauch Michal 3LC7300 C Lipence 59:33 + 12:53
8. Černý Ondřej CEP7800 C Čepíci 68:08 + 21:28
9. Zeman Tomáš DCE7500 C KOB Dobřichovice 68:41 + 22:01
10. Chramosta Tomáš KAM7601 C OK Kamenice 72:15 + 25:35
11. Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 73:48 + 27:08
12. Starý Jan FSP7800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:31 + 28:51
13. Červený Mojmír ROU7402 C SKOB Roudnice nad Labem, 82:15 + 35:35
14. Horakova Vanda 76Z7600 C Mokropes 94:08 + 47:28
Šlapánek René ROU7904 C SKOB Roudnice nad Labem, DISK
H35L
8.70 km, 260 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zámečník David KAM7500 C OK Kamenice 63:24
2. Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 64:14 + 0:50
3. Lebeda Dušan SPC7312 C SPORTICUS team 65:11 + 1:47
4. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 65:43 + 2:19
5. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 67:47 + 4:23
6. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 70:02 + 6:38
7. Blažek Martin ZVO7505 C OB SK Zvole 72:00 + 8:36
8. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 72:13 + 8:49
9. Pompach Petr TAP7801 C KOB TRETRA Praha 73:55 + 10:31
10. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 75:43 + 12:19
11. Procházka Vít KPY8000 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:43 + 13:19
12. Dočkal Tomáš PGP7711 C SK Praga 76:51 + 13:27
13. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem, 80:26 + 17:02
14. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 80:55 + 17:31
15. Tomášek Jakub FSP7613 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 84:38 + 21:14
16. Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 84:48 + 21:24
17. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 84:55 + 21:31
18. Milota Jan KAM7200 C OK Kamenice 85:20 + 21:56
19. Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka 86:03 + 22:39
20. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 86:08 + 22:44
21. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 87:09 + 23:45
22. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 88:31 + 25:07
23. Peřina Jan OPI7601 C Orientační sporty Písek 88:39 + 25:15
24. Pilař Marek CEP7700 C Čepíci 90:00 + 26:36
25. Hartvich Otto OPI6900 C Orientační sporty Písek 90:03 + 26:39
26. Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 90:43 + 27:19
27. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 90:54 + 27:30
28. Matys Jan DOR8001 C OK Dobříš 91:35 + 28:11
29. Foršt Jakub DOR7501 C OK Dobříš 92:09 + 28:45
30. Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 92:17 + 28:53
31. Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 92:55 + 29:31
32. Vítek Jiří DKL7300 C KOB Kladno 95:02 + 31:38
33. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem, 97:46 + 34:22
34. Pelant Michal RIC7400 C OB Říčany 107:01 + 43:37
35. Svoboda Jakub FSP7601 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 109:10 + 45:46
H45K
4.60 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valášek Petr KAM6600 C OK Kamenice 33:12
2. Bláha Jan SJP6800 C KČT Slavoj Praha 35:54 + 2:42
3. Funda Jiří API6401 C OK Andante Písek 38:02 + 4:50
4. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 48:19 + 15:07
5. Kohout Zdeněk DKL7200 C KOB Kladno 51:31 + 18:19
6. Swart Jan DKL7001 C KOB Kladno 51:33 + 18:21
7. Kraml Martin ZVO7102 C OB SK Zvole 57:16 + 24:04
8. Bazika Miroslav TJP6401 C TJ Sokol Troja 64:19 + 31:07
9. Himmel Petr OKP6500 C SK OK 24 Praha 84:41 + 51:29
H45L
6.80 km, 160 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 43:53
2. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 48:58 + 5:05
3. Matoušek Martin SLA7100 C SKOB Slaný 51:01 + 7:08
4. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 51:42 + 7:49
5. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 51:53 + 8:00
6. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 53:47 + 9:54
7. Suk Jiří MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha 54:24 + 10:31
8. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 54:59 + 11:06
9. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 55:23 + 11:30
10. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 55:27 + 11:34
11. Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 55:39 + 11:46
12. Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice 56:12 + 12:19
13. Velichkov Petar DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka 56:36 + 12:43
14. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 56:56 + 13:03
15. Jonáš Radek ZVO6901 C OB SK Zvole 57:00 + 13:07
16. Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:25 + 14:32
17. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 58:40 + 14:47
18. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 59:22 + 15:29
19. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 59:28 + 15:35
20. Španěl Ondřej DOR7100 C OK Dobříš 60:31 + 16:38
21. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:28 + 17:35
22. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 63:08 + 19:15
23. Strnad Pavel HCE7100 C TJ Hostivice 63:25 + 19:32
24. Reichl Michal MKP6402 C SK GORDIC Praha Kačerov 63:52 + 19:59
25. Lorenc Václav DOR7200 C OK Dobříš 66:38 + 22:45
26. Ždimera Zdeněk LME7000 C SK Los Mělník 66:58 + 23:05
27. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 67:22 + 23:29
28. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 68:12 + 24:19
29. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 68:20 + 24:27
30. Mach Martin LME6800 C SK Los Mělník 70:07 + 26:14
31. Zámečník Pavel 3VX7200 C Zámečníci 73:01 + 29:08
32. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:02 + 29:09
33. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 74:37 + 30:44
34. Buk Jiří ROU6901 C SKOB Roudnice nad Labem, 76:37 + 32:44
35. Šimek Tomáš FSP6304 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:19 + 33:26
36. Hric Jan MFP6300 C VŠSK MFF UK Praha 78:52 + 34:59
37. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 79:53 + 36:00
38. Blažek Vladimír 5XC6900 C SK Nepoměřice 82:34 + 38:41
39. Zmátlo Radek TAP6400 C KOB TRETRA Praha 83:03 + 39:10
40. Novák Petr TJP6302 C TJ Sokol Troja 84:19 + 40:26
41. Valla Zdeněk ZVO6501 C OB SK Zvole 86:24 + 42:31
42. Škácha Michal KAM7102 C OK Kamenice 90:01 + 46:08
43. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 119:17 + 75:24
H55
5.30 km, 140 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cigoš Petr TBM5602 C KOS TJ Tesla Brno 44:41
2. Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 47:56 + 3:15
3. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 50:22 + 5:41
4. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 50:32 + 5:51
5. Šámal Václav OKP5600 C SK OK 24 Praha 52:59 + 8:18
6. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 55:38 + 10:57
7. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 56:21 + 11:40
8. Strejc Jaroslav ZVO6101 C OB SK Zvole 58:10 + 13:29
9. Koč Lumír MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov 58:43 + 14:02
10. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 58:55 + 14:14
11. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 60:33 + 15:52
12. Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 61:02 + 16:21
13. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 62:09 + 17:28
14. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 66:45 + 22:04
15. Slabý Václav NNN5800 C Neregistrovaní (NNN) 66:49 + 22:08
16. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:27 + 22:46
17. Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem, 67:32 + 22:51
18. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 69:48 + 25:07
19. Brumek Stanislav DKL5201 C KOB Kladno 70:13 + 25:32
20. Zákostelecký František SOB5501 C SOBSA 71:16 + 26:35
21. Grivalský Michal PGP5900 C SK Praga 73:26 + 28:45
22. Sysel Zdeněk PGP5200 C SK Praga 74:31 + 29:50
23. Malačka Milan DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka 75:19 + 30:38
24. Vávra Petr 7VX5400 C StillAliveCZ 97:16 + 52:35
Svobodný Petr DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H65
4.60 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 45:49
2. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 46:05 + 0:16
3. Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 46:36 + 0:47
4. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:33 + 1:44
5. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 50:16 + 4:27
6. Šafařík Bedřich CST4601 C OB Strakonice 51:18 + 5:29
7. Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 52:35 + 6:46
8. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 60:36 + 14:47
9. Kolský Alexander PGP5000 C SK Praga 61:20 + 15:31
10. Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 61:26 + 15:37
11. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 62:27 + 16:38
12. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:05 + 19:16
13. Kramoliš Jan PVP5000 C VSS Přírodověda Praha 67:26 + 21:37
14. Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 68:14 + 22:25
15. Mudr Stanislav DCE4400 C KOB Dobřichovice 76:30 + 30:41
H75
3.00 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 40:29
2. Javůrek Jaromír 17X4100 C Aktivity v přirodě 52:38 + 12:09
3. Zábranský Emil SLA4200 C SKOB Slaný 55:24 + 14:55
4. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 69:54 + 29:25
5. Louša František KPY3700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:18 + 32:49
Bláha Svatopluk SJP3501 C KČT Slavoj Praha DISK
T5
4.70 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležel Tomáš KTA7701 C SK Kotnov Tábor 41:54
2. Svatoš Ondřej SJP9202 C KČT Slavoj Praha 45:10 + 3:16
3. Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 47:45 + 5:51
4. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 49:20 + 7:26
5. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 49:38 + 7:44
6. Svoboda Jiří ROZ7500 C OK Roztoky 50:31 + 8:37
7. Hronza Jan DOR7800 C OK Dobříš 51:14 + 9:20
8. Kopáček Jiří NNN000d C Neregistrovaní (NNN) 51:51 + 9:57
9. Kindl Jiří RIC7901 C OB Říčany 53:37 + 11:43
10. Mašková Jana NNN005h C Neregistrovaní (NNN) 55:51 + 13:57
11. Šubrt Evžen TAP8000 C KOB TRETRA Praha 56:46 + 14:52
12. Uhlíř Marek 9JC7901 C neregistrovaní - Všenory 57:21 + 15:27
13. Černý Daniel TAP7200 C KOB TRETRA Praha 57:41 + 15:47
14. Lerchová Martina SJP9251 C KČT Slavoj Praha 59:00 + 17:06
15. Baziková Justýna TJP9851 C TJ Sokol Troja 59:39 + 17:45
16. Kašparová Eva VSP7555 C USK Praha 60:12 + 18:18
17. Rendová Iva KAM7152 C OK Kamenice 60:20 + 18:26
18. Hladká Michaela TAP7452 C KOB TRETRA Praha 61:11 + 19:17
19. Barták Matěj FSP7500 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:04 + 20:10
20. Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 62:42 + 20:48
21. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem, 63:20 + 21:26
22. Baštová Jana DOR7452 C OK Dobříš 63:58 + 22:04
23. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 65:25 + 23:31
24. Neuerová Kateřina DOR7852 C OK Dobříš 67:10 + 25:16
25. Bláhová Kateřina NNN005a C Neregistrovaní (NNN) 69:11 + 27:17
26. Marvánek Jan SJP9201 C KČT Slavoj Praha 69:58 + 28:04
27. Neuer Pavel DOR7502 C OK Dobříš 71:17 + 29:23
28. Setínková Zuzana DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka 73:09 + 31:15
29. Havlíčková Kateřina DOR7650 C OK Dobříš 74:04 + 32:10
30. Brettl František PGP7709 C SK Praga 74:48 + 32:54
31. Jirásek Vít ROZ7301 C OK Roztoky 75:05 + 33:11
32. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 75:23 + 33:29
33. Magazu Radka NNN0100 C Neregistrovaní (NNN) 79:00 + 37:06
34. Pecklová Jarmila NNN0071 C Neregistrovaní (NNN) 81:33 + 39:39
35. Buková Zdeňka NNN005e C Neregistrovaní (NNN) 83:01 + 41:07
36. Grabmüller Radek 74Z8300 C Radek Grabmüller 85:17 + 43:23
37. Albrecht Vladimír KAM7800 C OK Kamenice 90:45 + 48:51
38. Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha 94:47 + 52:53
39. Šplíchal Jiří OKP4500 C SK OK 24 Praha 102:48 + 60:54
40. Švec Martin NNN000f C Neregistrovaní (NNN) 106:33 + 64:39
41. Šabacká Eliška ZVO0453 C OB SK Zvole 107:33 + 65:39
41. Hájek Tomáš ZVO6401 C OB SK Zvole 107:33 + 65:39
41. Kačer Jakub ZVO0400 C OB SK Zvole 107:33 + 65:39
Mikanová Kateřina EKP8461 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Jankovcová Marie TJP3950 C TJ Sokol Troja DISK
Švejdová Martina ZVO7491 C OB SK Zvole DISK
Pěkná Eva ROU7550 C SKOB Roudnice nad Labem, DISK
Verdis David KAM7450 C OK Kamenice DISK
Janasová Barbora PGP7152 C SK Praga DISK
T7
6.80 km, 130 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uhlík Michal NNN000c C Neregistrovaní (NNN) 47:13
2. Škrabálek Jan KYL7000 C SK SP Kylešovice 54:56 + 7:43
3. Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 57:07 + 9:54
4. Silný Ondřej PHK7906 C OK 99 Hradec Králové 62:30 + 15:17
5. Klinkerová Jitka KAM6450 C OK Kamenice 67:22 + 20:09
6. Kukačková Renata 5VX7950 C Neregistrovaní-Kuk. 68:40 + 21:27
7. Novák František NNN000b C Neregistrovaní (NNN) 69:05 + 21:52
8. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 72:18 + 25:05
9. Novák Ondřej NNN000a C Neregistrovaní (NNN) 74:11 + 26:58
10. Kukačka Jan NNN000j C Neregistrovaní (NNN) 91:15 + 44:02
11. Peckl Martin NNN0009 C Neregistrovaní (NNN) 91:18 + 44:05
12. Bořilová Magdalena NNN005c C Neregistrovaní (NNN) 103:30 + 56:17
13. Jaroměřská Tereza SPC9353 C SPORTICUS team 126:34 + 79:21
Fujáčková Ivana SJC8952 E Sportcentrum Jičín DISK
T7U
6.80 km, 130 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 37:31
2. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 65:32 + 28:01
3. Procházková Marie KAM9554 E OK Kamenice 69:14 + 31:43
4. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 78:39 + 41:08
5. Schejbal Martin PGP000j C SK Praga 86:24 + 48:53
6. Liška Jindřich KPY6700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 95:01 + 57:30
7. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 96:52 + 59:21
8. Müller Jan HCE6800 C TJ Hostivice 110:47 + 73:16
Škvor Adam KAM0202 A OK Kamenice DISK
TF
2.30 km, 80 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Silovksá Barbora CST0751 C OB Strakonice 27:35
2. Albl Matouš LME1111 C SK Los Mělník 28:27 + 0:52
3. Uhlířová Róza 9JC0950 C neregistrovaní - Všenory 30:04 + 2:29
4. Stará Magdalena FSP1051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:28 + 3:53
5. Rejšková Klára KAM1251 C OK Kamenice 32:03 + 4:28
6. Snížková Žofie DKP1151 C Oddíl OB Kotlářka 34:01 + 6:26
7. Kašpar Ladislav SLA1000 C SKOB Slaný 35:09 + 7:34
8. Švejda Jáchym ZVO0902 C OB SK Zvole 35:36 + 8:01
9. Bicková Kristýna DOR6010 C OK Dobříš 36:06 + 8:31
10. Chumová Lada SLP1250 C OOB Slavia Praha 36:42 + 9:07
11. Juřinová Aneta NNN005i C Neregistrovaní (NNN) 37:18 + 9:43
12. Datel Adam DKL1100 C KOB Kladno 38:20 + 10:45
13. Rejšek Čeněk KAM1002 C OK Kamenice 39:42 + 12:07
14. Zámečník Lukáš KAM1100 C OK Kamenice 40:13 + 12:38
15. Pompachová Natálie TAP0952 C KOB TRETRA Praha 41:10 + 13:35
16. Paulíny Jakub TAP0902 C KOB TRETRA Praha 41:17 + 13:42
17. Kučerová Eva SLP1050 C OOB Slavia Praha 41:18 + 13:43
18. Procházková Aneta DKP1153 C Oddíl OB Kotlářka 41:44 + 14:09
19. Chumová Adéla SLP0950 C OOB Slavia Praha 42:22 + 14:47
20. Doleželová Jolana KTA1151 C SK Kotnov Tábor 42:38 + 15:03
21. Jirásková Mia VSP1150 C USK Praha 43:39 + 16:04
22. Jirásková Viola VSP1151 C USK Praha 44:39 + 17:04
23. Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:48 + 20:13
24. Čevelová Adéla RIC1150 C OB Říčany 48:41 + 21:06
25. Čevela Marek RIC1300 C OB Říčany 48:51 + 21:16
26. Kubík Jakub NNN000g C Neregistrovaní (NNN) 50:02 + 22:27
27. Ledinská Lucie DKP005l C Oddíl OB Kotlářka 51:14 + 23:39
28. Kopecký Hynek VSP1300 C USK Praha 51:25 + 23:50
29. Forst Albert MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha 52:05 + 24:30
30. Pinkr Josef HCE1200 C TJ Hostivice 56:05 + 28:30
31. Pinkr Jan HCE1300 C TJ Hostivice 57:47 + 30:12
32. Přibíková Agáta PGP0651 C SK Praga 58:41 + 31:06
33. Svobodová Adriana FSP0653 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:03 + 31:28
34. Šenková Barbora FSP0952 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:08 + 31:33
35. Jodl Tomáš NNN0101 C Neregistrovaní (NNN) 59:48 + 32:13
36. Hurda Mirek NNN0103 C Neregistrovaní (NNN) 60:55 + 33:20
37. Drbohlav František NNN0102 C Neregistrovaní (NNN) 61:45 + 34:10
38. Kubíková Gabriela NNN005f C Neregistrovaní (NNN) 71:25 + 43:50
39. Vítová Marianne SPC1150 C SPORTICUS team 138:56 + 111:21
40. Vít Damien SPC1300 C SPORTICUS team 138:58 + 111:23
Laga Jakub ZBP1300 C OOB SK Zbraslav DISK