Kód závodu          : 2700
Název               : Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
Datum               : 16.05.2015
Místo konání        : Albrechtice u Sušice
Pořadatel           : PGP - SK Praga, KSH - OB Kašperské Hory
Ředitel závodu      : Landovský Tomáš - R2
Hlavní rozhodčí     : Sysel Ondřej - R1
Ředitel závodu      : Landovský Tomáš - R2
Stavitel tratí      : Procházka Jan - R2

D10L 1.50 km, 100 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Straková Denisa          SLA0750 C SKOB Slaný               31:58          
  2. Rendová Kateřina         KAM0550 C SK Kamenice              37:15   + 5:17 
  3. Vlašímská Karolína       SKV0851 C TJ Slovan Karlovy Vary   44:02   + 12:04
  4. Náměstková Aneta         EKP0756 C VŠTJ Ekonom Praha        47:15   + 15:17
  5. Janatová Violka          DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka        50:14   + 18:16
  6. Buková Hana              ROU0750 C SKOB Roudnice nad Labem  50:57   + 18:59
  7. Žemlová Barbora          KAM0751 C SK Kamenice              51:15   + 19:17
  8. Hajšmanová Anna          LPM0651 C OK Lokomotiva Plzeň      58:56   + 26:58
  9. Gajdová Michaela         VSP0752 C USK Praha                66:43   + 34:45
 10. Oujeská Simona           ADA0551 C OOB TJ Spartak Adamov    80:08   + 48:10
     Nemšovská Magdalena      VSP0853 C USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10 1.70 km, 50 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škáchová Viktorie        KAM0650 C SK Kamenice              17:43          
  2. Kosobudová Anna          KTA0551 C SK Kotnov Tábor          17:53   + 0:10 
  3. Blažková Veronika        SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec    19:10   + 1:27 
  4. Malečková Hana           PGP0550 C SK Praga                 20:47   + 3:04 
  5. Šimšová Pavla            MFP0551 C VŠSK MFF UK Praha        23:04   + 5:21 
  6. Škáchová Zuzana          KAM0651 C SK Kamenice              24:46   + 7:03 
  7. Komárková Zbyňka         SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec    26:39   + 8:56 
  8. Baldrianová Eva          VSP0751 C USK Praha                29:20   + 11:37
  9. Pecková Tereza           EKP0551 C VŠTJ Ekonom Praha        31:35   + 13:52
 10. Vlašímská Bára           SKV0651 C TJ Slovan Karlovy Vary   40:10   + 22:27
--------------------------------------------------------------------------------

D12 1.80 km, 60 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chvátilová Johana        PHK0450 C OK 99 Hradec Králové     16:56          
  2. Richtrová Kamila         VPM0451 B KOS Slavia VŠ Plzeň      17:40   + 0:44 
  3. Nentvichová Julie        DOR0351 B OK Dobříš                18:47   + 1:51 
  4. Otrubová Anna            PLU0577 C TJ Sokol Plumlov         18:58   + 2:02 
  5. Martanová Lea            VLI0555 B Slavia Liberec orientee  20:37   + 3:41 
  6. Kovářová Lucie           VPM0350 C KOS Slavia VŠ Plzeň      20:40   + 3:44 
  7. Šafaříková Lucie         CST0351 C OB Strakonice            22:18   + 5:22 
  8. Randáková Adéla          VRL0452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  22:37   + 5:41 
  9. Stoklasová Zuzana        OSN0454 B SK Orientační sporty No  23:07   + 6:11 
 10. Náměstková Radka         EKP0353 C VŠTJ Ekonom Praha        24:57   + 8:01 
 11. Beranová Hana            VSP0455 C USK Praha                26:03   + 9:07 
 12. Haková Michaela          PGP0451 C SK Praga                 27:30   + 10:34
 13. Hankovcová Helena        KAM0350 B SK Kamenice              29:24   + 12:28
 14. Nádeníčková Iva          NEJ0350 C TJ Jiskra Nejdek         29:33   + 12:37
 15. Kroniková Sylvie         SHK0450 C OK Slavia Hradec Králov  30:52   + 13:56
 16. Nosková Barbora          VSP0457 C USK Praha                32:46   + 15:50
 17. Pavlíčková Hana          KPY0450 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  33:07   + 16:11
 18. Bartošová Marie          MLA0451 C MLOK Mariánské Lázně     38:18   + 21:22
 19. Janečková Josefína       EKP0351 C VŠTJ Ekonom Praha        39:10   + 22:14
 20. Cincibusová Lenka        FSP0450 C VŠTJ Stavební fakulta P  39:29   + 22:33
 21. Komárková Jindra         SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec    40:47   + 23:51
 22. Fejfarová Tereza         LPU0360 C OK Lokomotiva Pardubice  44:52   + 27:56
 23. Teringlová Vendula       VCB0451 C TJ OB České Budějovice   45:50   + 28:54
 24. Buková Anežka            ROU0351 C SKOB Roudnice nad Labem  51:11   + 34:15
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 2.20 km, 95 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosová Tereza            SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov na  18:18          
  2. Dolejší Kateřina         STB0199 A TJ Stadion Nový Bor      20:55   + 2:37 
  3. Kochová Anna             SJC0153 A TJ Sportcentrum Jičín    22:04   + 3:46 
  4. Vejražková Róza          SJC0151 B TJ Sportcentrum Jičín    22:05   + 3:47 
  5. Šklíbová Veronika        SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov na  22:19   + 4:01 
  6. Škáchová Magdalena       KAM0151 B SK Kamenice              22:23   + 4:05 
  7. Martanová Elin           VLI0252 B Slavia Liberec orientee  22:25   + 4:07 
  8. Janků Anna               SJC0252 B TJ Sportcentrum Jičín    23:43   + 5:25 
  9. Horáková Barbora         VSP0150 C USK Praha                24:10   + 5:52 
 10. Bejvlová Karolína        LME0250 B SK Los Mělník            24:14   + 5:56 
 11. Šafková Sofie            KAM0153 B SK Kamenice              24:32   + 6:14 
 12. Blažková Kateřina        SJH0252 B SJH Jindřichův Hradec    24:51   + 6:33 
 13. Šlechtová Tereza         KRL0152 B Kometa Kralovice         25:24   + 7:06 
 14. Nádeníčková Pavla        NEJ0150 B TJ Jiskra Nejdek         25:26   + 7:08 
 15. Jeřábková Nina           BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor       25:39   + 7:21 
 16. Linková Lucie            TUR0251 B OOB TJ Turnov            25:57   + 7:39 
 17. Vyhnálková Marie         RIC0151 B OB Říčany                27:00   + 8:42 
 18. Štreglová Zuzana         VRL0251 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  27:04   + 8:46 
 19. Tokárová Regina          NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek         28:04   + 9:46 
 20. Rydlová Magdaléna        TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec   28:49   + 10:31
 21. Šklíbová Míša            TJN0153 B OOB TJ Tatran Jablonec   29:00   + 10:42
 22. Holečková Petra          SHK0250 B OK Slavia Hradec Králov  29:03   + 10:45
 23. Kalousková Marie         DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka        30:23   + 12:05
 24. Marešová Klára           NEJ0250 B TJ Jiskra Nejdek         30:53   + 12:35
 25. Rudová Magdaléna         VTA0254 C vebr-sport               32:13   + 13:55
 26. Rydlová Adéla            TJN0151 B OOB TJ Tatran Jablonec   32:35   + 14:17
 27. Mašínová Anna            TJN0152 B OOB TJ Tatran Jablonec   32:54   + 14:36
 28. Zimová Barbora           SHK0151 B OK Slavia Hradec Králov  34:10   + 15:52
 29. Kodytková Denisa         SHK0252 B OK Slavia Hradec Králov  34:21   + 16:03
 30. Nováková Světlana        NPA0151 B SK LOB Nová Paka         34:40   + 16:22
 31. Suchá Simona             SHK0351 B OK Slavia Hradec Králov  34:50   + 16:32
 32. Thýnová Martina          SHK0350 B OK Slavia Hradec Králov  34:56   + 16:38
 33. Šimšová Barbora          MFP0150 B VŠSK MFF UK Praha        35:09   + 16:51
 34. Kroniková Štěpánka       SHK0150 B OK Slavia Hradec Králov  36:07   + 17:49
 35. Semíková Lucie           KAM0250 B SK Kamenice              36:08   + 17:50
 36. Kuchařová Rozálie        SJC0251 B TJ Sportcentrum Jičín    36:14   + 17:56
 37. Koberová Kateřina        LPU0352 B OK Lokomotiva Pardubice  36:20   + 18:02
 38. Fišarová Eliška          KRL0351 B Kometa Kralovice         36:33   + 18:15
 39. Kastnerová Jessica       DOR0250 B OK Dobříš                36:35   + 18:17
 40. Zlesáková Adéla          CHT0151 C OOB SK Chrast            36:42   + 18:24
 41. Kinštová Tereza          SJH0251 B SJH Jindřichův Hradec    37:06   + 18:48
 42. Kosobudová Kateřina      KTA0253 C SK Kotnov Tábor          37:23   + 19:05
 43. Randáková Alžběta        VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  37:58   + 19:40
 44. Geislerová Aneta         DKL0151 C KOB Kladno               38:07   + 19:49
 45. Řadová Lucie             DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka        39:14   + 20:56
 46. Příběnská Barbora        KTA0255 C SK Kotnov Tábor          39:59   + 21:41
 47. Náměstková Denisa        EKP0154 C VŠTJ Ekonom Praha        40:06   + 21:48
 48. Hornychová Karolína      TJN0254 B OOB TJ Tatran Jablonec   40:09   + 21:51
 49. Nosková Klára            VSP0255 C USK Praha                40:43   + 22:25
 50. Blahová Pavla            EKP0153 C VŠTJ Ekonom Praha        44:49   + 26:31
 51. Sládečková Barbora       RIC0250 B OB Říčany                46:39   + 28:21
 52. Popová Jana              TAP0252 B KOB TRETRA Praha         48:53   + 30:35
 53. Matějková Barbora        SJC0156 C TJ Sportcentrum Jičín    49:57   + 31:39
 54. Kubíčková Iva            ZAM0151 B OB T.J. Sokol Žamberk    52:32   + 34:14
 55. Beranová Eva             VSP0254 C USK Praha                73:02   + 54:44
 56. Pěstová Eliška           LEN0251 C SKI Klub Lenora          78:16   + 59:58
 57. Budská Anna              TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec   97:03   + 78:45
     Černá Kateřina           MLA0251 B MLOK Mariánské Lázně      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16A 2.90 km, 120 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Firešová Markéta         ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno       26:03          
  2. Rückerová Šárka          HOR0050 A TJ Jiskra Hořice         26:05   + 0:02 
  3. Sieglová Eliška          PGP9954 A SK Praga                 27:26   + 1:23 
  4. Janošíkova Tereza        UOL9950 A SK UP Olomouc            27:30   + 1:27 
  5. Hojná Eliška             SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec    27:42   + 1:39 
  6. Šmelíková Tereza         LCE9952 A OOB TJ Slovan Luhačovic  28:31   + 2:28 
  7. Chaloupská Barbora       PHK9951 A OK 99 Hradec Králové     29:17   + 3:14 
  8. Větříčková Andrea        SHK9951 A OK Slavia Hradec Králov  29:35   + 3:32 
  9. Thýnová Nikola           SHK0051 A OK Slavia Hradec Králov  30:15   + 4:12 
 10. Grycová Kateřina         TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno        31:57   + 5:54 
 11. Nechanická Klára         OSN0050 A SK Orientační sporty No  32:12   + 6:09 
 12. Odehnalová Klára         ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno       32:51   + 6:48 
 13. Malinová Apolena         SHK9952 A OK Slavia Hradec Králov  32:58   + 6:55 
 14. Waňková Martina          VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:42   + 7:39 
 15. Sokolářová Šárka         TUR9999 A OOB TJ Turnov            34:46   + 8:43 
 16. Peterová Jana            LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice  35:04   + 9:01 
 17. Nešporová Alžběta        TZL0051 A SKOB Zlín                35:28   + 9:25 
 18. Poláková Tereza          SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava      35:45   + 9:42 
 19. Pavlíková Markéta        CHA0050 A OK Chrastava             36:10   + 10:07
 20. Kundratová Lucie         TZL0058 A SKOB Zlín                37:13   + 11:10
 21. Kopecká Anna             LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice  37:46   + 11:43
 22. Hájková Lenka            AOP0050 A Přátelé orientačního bě  38:28   + 12:25
 23. Biersaková Dagmar        KRL0051 A Kometa Kralovice         38:30   + 12:27
 24. Hrabošová Magdalena      ASU0099 A Magnus Orienteering      38:36   + 12:33
 25. Semrádová Jana           CHC9951 A K.O.B. Choceň            39:16   + 13:13
 26. Plhalová Šárka           ASU0097 A Magnus Orienteering      40:00   + 13:57
 27. Janoušková Lucie         BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor       41:18   + 15:15
 28. Bruková Magda            TRI0054 A TJ TŽ Třinec             44:07   + 18:04
 29. Kováříková Marie         KAM0050 A SK Kamenice              44:35   + 18:32
 30. Kubecová Kateřina        BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor       49:48   + 23:45
 31. Klimešová Šarlota        KRE0051 C OOB TJ Sokol Křemže      52:00   + 25:57
     Filipová Tereza          LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 2.40 km, 95 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Borovičková Valerie      LPU0054 B OK Lokomotiva Pardubice  24:52          
  2. Šrámková Hana            RIC0051 B OB Říčany                28:14   + 3:22 
  3. Kolářová Johana          PGP9952 B SK Praga                 28:47   + 3:55 
  4. Vojtíšková Viktorie      LPU0051 B OK Lokomotiva Pardubice  29:37   + 4:45 
  5. Riby Rose                LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  30:29   + 5:37 
  6. Voltrová Alena           ROZ9951 B OK Roztoky               30:34   + 5:42 
  7. Urbanová Markéta         STH9953 B SK Studenec              31:01   + 6:09 
  8. Hápová Petra             PHK0051 B OK 99 Hradec Králové     33:58   + 9:06 
  9. Kubíčková Kateřina       PHK9955 B OK 99 Hradec Králové     34:10   + 9:18 
 10. Žejdlíková Karolína      LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  34:24   + 9:32 
 11. Zrníková Adéla           OSN0099 B SK Orientační sporty No  34:43   + 9:51 
 12. Machová Marie            LME0050 B SK Los Mělník            35:23   + 10:31
 13. Stoklasová Daniela       OSN0055 B SK Orientační sporty No  35:36   + 10:44
 14. Škarková Kateřina        PGP9955 C SK Praga                 36:32   + 11:40
 15. Chaloupková Kateřina     CHC0051 B K.O.B. Choceň            37:12   + 12:20
 16. Poloprutská Lucie        VLI9950 B Slavia Liberec orientee  37:30   + 12:38
 17. Nejezchlebová Martina    TUR9951 B OOB TJ Turnov            37:34   + 12:42
 18. Zlámalová Nikola         SJC9951 B TJ Sportcentrum Jičín    41:49   + 16:57
 19. Hrnčířová Magda          STH0051 C SK Studenec              43:18   + 18:26
 20. Matoušová Kateřina       VRL9955 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:55   + 19:03
 21. Straková Veronika        SLA0051 B SKOB Slaný               45:28   + 20:36
 22. Formánková Anna          RIC9950 C OB Říčany                45:56   + 21:04
 23. Hanáková Lenka           KRL9951 B Kometa Kralovice         46:48   + 21:56
 24. Jeřábková Ema            BOR9957 C OK Jiskra Nový Bor       49:07   + 24:15
 25. Pelikánová Máša          MFP0050 C VŠSK MFF UK Praha        49:58   + 25:06
 26. Doležalová Dorotka       VPM9950 C KOS Slavia VŠ Plzeň      51:04   + 26:12
 27. Mokrá Michaela           ABM0063 C KOB Moira Brno           57:41   + 32:49
 28. Chvalová Mirka           9BC9950 C bez klubu                63:30   + 38:38
 29. Lučanová Barbora         MAS0051 B KČT Aš                   69:47   + 44:55
 30. Svátková Anna            SLP9951 C OOB Slavia Praha         78:28   + 53:36
 31. Nováková Kateřina        KRE0052 C OOB TJ Sokol Křemže      81:47   + 56:55
 32. Koucká Barbora           EKP0050 C VŠTJ Ekonom Praha        91:27   + 66:35
     Marešová Alexandra       NEJ9950 B TJ Jiskra Nejdek          DISK          
     Albrechtová Iveta        KAM9950 C SK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18A 3.20 km, 135 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čechová Tereza           SJI9852 A OK Jihlava               28:52          
  2. Nováková Tereza          DKP9751 A Oddíl OB Kotlářka        29:44   + 0:52 
  3. Staňová Karolína         BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor       32:08   + 3:16 
  4. Janovská Kateřina        PGP9850 A SK Praga                 34:37   + 5:45 
  5. Tesařová Jana            TRI9751 A TJ TŽ Třinec             34:53   + 6:01 
  6. Veljačiková Hana         PGP9756 A SK Praga                 35:03   + 6:11 
  7. Vyhnálková Barbora       RIC9850 A OB Říčany                36:13   + 7:21 
  8. Novotná Klára            PHK9751 A OK 99 Hradec Králové     37:02   + 8:10 
  9. Kovářová Lenka           LTP9750 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  37:15   + 8:23 
 10. Horvátová Hana           ASU9797 A Magnus Orienteering      38:07   + 9:15 
 11. Fukalová Hana            AOP9850 A Přátelé orientačního bě  39:15   + 10:23
 12. Soldánová Tereza         JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov    40:00   + 11:08
 13. Odehnalová Tereza        ZBM9757 A SK Žabovřesky Brno       40:20   + 11:28
 14. Grycová Veronika         TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno        40:26   + 11:34
 15. Nováková Lucie           BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor       41:13   + 12:21
 16. Vacková Anna             SJI9854 A OK Jihlava               41:43   + 12:51
 17. Šimůnková Gabriela       TAP9755 A KOB TRETRA Praha         42:00   + 13:08
 18. Roškotová Lucie          TUR9753 A OOB TJ Turnov            42:30   + 13:38
 19. Nejezchlebová Barbora    TUR9755 A OOB TJ Turnov            42:31   + 13:39
 20. Kameníková Andrea        BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor       43:01   + 14:09
 21. Kavalírová Julie         PHK9753 A OK 99 Hradec Králové     43:08   + 14:16
 22. Chovancová Zuzana        TZL9754 A SKOB Zlín                43:29   + 14:37
 23. Peňázová Veronika        SJH9752 A SJH Jindřichův Hradec    43:43   + 14:51
 24. Červená Adéla            SHK9755 A OK Slavia Hradec Králov  43:55   + 15:03
 25. Smrčková Dominika        KSU9799 A Klub vytrvalostních spo  43:56   + 15:04
 26. Vývodová Jana            MOV9852 A SKOB Ostrava             44:31   + 15:39
 27. Linková Alena            TUR9751 A OOB TJ Turnov            44:57   + 16:05
 28. Argalášová Kateřina      TRI9750 A TJ TŽ Třinec             45:09   + 16:17
 29. Parkanová Veronika       SJH9751 A SJH Jindřichův Hradec    47:01   + 18:09
 30. Fürstová Anna            LLI9854 A TJ Loko Liberec          51:02   + 22:10
 31. Kavánková Iva            TZL9753 A SKOB Zlín                52:32   + 23:40
 32. Pilcová Sabina           JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov    52:33   + 23:41
 33. Korpasová Tereza         LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav B  52:58   + 24:06
 34. Chaloupková Veronika     CHC9852 A K.O.B. Choceň            53:36   + 24:44
 35. Szarzecová Lucie         TRI9850 A TJ TŽ Třinec             54:52   + 26:00
 36. Švancárová Veronika      KSU9853 A Klub vytrvalostních spo  55:30   + 26:38
 37. Kohoutová Barbora        BOR9850 A OK Jiskra Nový Bor       56:19   + 27:27
     Slavíková Silvie         PGP9751 A SK Praga                  DISK          
     Jansová Doubravka        LPU9750 A OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Hojná Dominika           SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 2.60 km, 95 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hájková Eliška           KAM9851 B SK Kamenice              26:09          
  2. Kinkorová Tereza         LPM9850 B OK Lokomotiva Plzeň      32:26   + 6:17 
  3. Hlinovská Johana         VPM9751 B KOS Slavia VŠ Plzeň      35:15   + 9:06 
  4. Poloprutská Klára        VLI9750 B Slavia Liberec orientee  35:38   + 9:29 
  5. Poláková Kateřina        TAP9854 B KOB TRETRA Praha         37:50   + 11:41
  6. Obytová Kateřina         VPM9752 B KOS Slavia VŠ Plzeň      38:33   + 12:24
  7. Kroupová Eliška          VPM9853 B KOS Slavia VŠ Plzeň      39:22   + 13:13
  8. Voltrová Hana            ROZ9752 B OK Roztoky               39:52   + 13:43
  9. Dundáčková Julie         SJH9853 B SJH Jindřichův Hradec    40:22   + 14:13
 10. Petráčková Kristýna      SJI9851 B OK Jihlava               40:45   + 14:36
 11. Zimmerová Kateřina       KAM9850 B SK Kamenice              48:23   + 22:14
 12. Poláková Tereza          TAP9853 B KOB TRETRA Praha         48:49   + 22:40
 13. Šafrhansová Lucie        VPM9753 B KOS Slavia VŠ Plzeň      49:12   + 23:03
--------------------------------------------------------------------------------

D20A 3.20 km, 135 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hiršová Gabriela         ZBM9651 A SK Žabovřesky Brno       29:27          
  2. Svobodová Lenka          PHK9551 R OK 99 Hradec Králové     31:09   + 1:42 
  3. Chládková Simona         LPU9658 A OK Lokomotiva Pardubice  31:25   + 1:58 
  4. Hančová Petra            LPU9659 A OK Lokomotiva Pardubice  31:47   + 2:20 
  5. Koderičová Tereza        PHK9666 B OK 99 Hradec Králové     31:51   + 2:24 
  6. Šiková Karolína          LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň      31:54   + 2:27 
  7. Štičková Anna            LLI9651 A TJ Loko Liberec          33:48   + 4:21 
  8. Šňupárková Anna          DKP9652 A Oddíl OB Kotlářka        34:21   + 4:54 
  9. Procházková Marie        KAM9554 A SK Kamenice              35:21   + 5:54 
 10. Bořánková Karolína       KAM9550 E SK Kamenice              35:27   + 6:00 
 10. Šiková Barbora           LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň      35:27   + 6:00 
 12. Hlubučková Kristýna      KAM9551 R SK Kamenice              37:46   + 8:19 
 13. Hanáková Magda           KRL9651 A Kometa Kralovice         39:19   + 9:52 
 14. Doleželová Kateřina      LPU9558 R OK Lokomotiva Pardubice  40:41   + 11:14
 15. Sabelová Markéta         TRI9656 A TJ TŽ Třinec             41:28   + 12:01
 16. Šádková Martina          PHK9653 A OK 99 Hradec Králové     42:04   + 12:37
 17. Končáková Klára          LCE9555 A OOB TJ Slovan Luhačovic  48:15   + 18:48
 18. Machusová Karolína       SSU9666 A SK Severka Šumperk       49:47   + 20:20
     Vališová Martina         OSN9696 A SK Orientační sporty No   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D20B 2.60 km, 100 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šmejcová Anna            SJC9552 B TJ Sportcentrum Jičín    38:23          
  2. Myslivcová Markéta       SHK9650 C OK Slavia Hradec Králov  46:43   + 8:20 
  3. Šádková Lucie            PHK9654 B OK 99 Hradec Králové     51:38   + 13:15
     Jeníčková Kateřina       CST9551 C OB Strakonice             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21E 3.90 km, 215 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horčičková Vendula       LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovic  36:17          
  2. Šafka Brožková Dana      SJC8156 E TJ Sportcentrum Jičín    36:34   + 0:17 
  3. Rufferová Iva            TUR8354 R OOB TJ Turnov            37:35   + 1:18 
  4. Kabáthová Eva            ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno       37:47   + 1:30 
  5. Jedličková Zuzana        SHK8150 E OK Slavia Hradec Králov  37:55   + 1:38 
  6. Tesařová Markéta         ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno       38:10   + 1:53 
  7. Indráková Adélka         ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno       38:38   + 2:21 
  8. Topinková Monika         PHK8051 E OK 99 Hradec Králové     39:57   + 3:40 
  9. Müllerová Věra           VAM9051 R OOB Vamberk              40:05   + 3:48 
 10. Chromá Kateřina          ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno       40:14   + 3:57 
 11. Omová Michaela           TUR8153 E OOB TJ Turnov            40:18   + 4:01 
 12. Mechlová Lenka           SHK9051 R OK Slavia Hradec Králov  40:19   + 4:02 
 13. Karochová Simona         DKP8853 R Oddíl OB Kotlářka        40:33   + 4:16 
 14. Udržalová Pavla          LPU8552 R OK Lokomotiva Pardubice  42:06   + 5:49 
 15. Plochová Dominika        DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka        43:03   + 6:46 
 16. Kosová Denisa            PHK9150 E OK 99 Hradec Králové     43:15   + 6:58 
 17. Košárková Iva            AOP8152 R Přátelé orientačního bě  43:16   + 6:59 
 18. Hrušková Barbora         ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno       43:20   + 7:03 
 19. Poloprutská Markéta      TUR9252 C OOB TJ Turnov            43:59   + 7:42 
 20. Hrstková Vladěna         ZBM8787 R SK Žabovřesky Brno       44:08   + 7:51 
 21. Baldrianová Barbora      VSP7850 C USK Praha                44:18   + 8:01 
 22. Knapová Lenka            LPU9351 E OK Lokomotiva Pardubice  44:41   + 8:24 
 23. Kopáčková Iva            CHT8851 C OOB SK Chrast            46:05   + 9:48 
 24. Hlavová Hana             ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno       46:36   + 10:19
 25. Čepová Daniela           PHK8951 R OK 99 Hradec Králové     47:09   + 10:52
 26. Fenclová Marta           LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice  47:11   + 10:54
 27. Horová Pavla             LPU9457 E OK Lokomotiva Pardubice  47:24   + 11:07
 28. Folbrechtová Šárka       BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor       47:29   + 11:12
 29. Poklopová Lenka          ZBM8950 E SK Žabovřesky Brno       48:53   + 12:36
 30. Hermanová Zuzana         LPU8752 E OK Lokomotiva Pardubice  49:54   + 13:37
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 3.60 km, 170 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Valachová Martina        LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice  36:11          
  1. Kulhavá Šárka            LPU9357 C OK Lokomotiva Pardubice  36:11   + 0:00 
  3. Tužilová Magdaléna       ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno       36:18   + 0:07 
  4. Randáková Helena         VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:38   + 0:27 
  5. Pavlovcová Petra         TUR9353 C OOB TJ Turnov            36:52   + 0:41 
  6. Brožková Radka           SJC8456 R TJ Sportcentrum Jičín    37:26   + 1:15 
  7. Kuncová Eliška           SSU8951 C SK Severka Šumperk       37:36   + 1:25 
  8. Janatová Lucie           DKP8154 R Oddíl OB Kotlářka        38:46   + 2:35 
  9. Neradová Alena           LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvíno  39:13   + 3:02 
 10. Myslivcová Pavla         SHK9352 C OK Slavia Hradec Králov  39:18   + 3:07 
 11. Dlouhá Hana              DKP9450 R Oddíl OB Kotlářka        39:27   + 3:16 
 12. Horáková Veronika        TUR8751 C OOB TJ Turnov            39:33   + 3:22 
 13. Dittrichová Petra        KON8787 C KOB Konice               39:49   + 3:38 
 14. Kamenická Kateřina       PHK9353 C OK 99 Hradec Králové     40:17   + 4:06 
 15. Lehárová Alžběta         LPU9456 R OK Lokomotiva Pardubice  40:19   + 4:08 
 16. Teplá Karolína           SHK9251 C OK Slavia Hradec Králov  40:29   + 4:18 
 17. Vozdová Aneta            KSU9394 C Klub vytrvalostních spo  40:35   + 4:24 
 18. Kašková Kateřina         CHA7850 C OK Chrastava             41:11   + 5:00 
 19. Šmidrkalová Monika       NPA9051 C SK LOB Nová Paka         41:34   + 5:23 
 20. Jeřábková Jitka          TZL9453 C SKOB Zlín                41:58   + 5:47 
 21. Sklenářová Radka         LCE9250 C OOB TJ Slovan Luhačovic  42:16   + 6:05 
 22. Voborníková Alena        CTB9451 R SK OB Chotěboř           42:18   + 6:07 
 23. Svobodová Jitka          VSP7450 C USK Praha                42:26   + 6:15 
 24. Haltof Ewa               VRB9499 C SK při gymnáziu OOB Vrb  42:33   + 6:22 
 25. Mádlová Věra             ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno       42:43   + 6:32 
 26. Čermáková Magdalena      LCE9155 C OOB TJ Slovan Luhačovic  42:44   + 6:33 
 27. Balcarová Jana           PHK8753 C OK 99 Hradec Králové     43:04   + 6:53 
 28. Foglarová Kamila         DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka        43:33   + 7:22 
 29. Kamererová Valerie       KAM9452 C SK Kamenice              44:02   + 7:51 
 30. Hermannová Anna          TAP9251 C KOB TRETRA Praha         44:14   + 8:03 
 31. Doležalová Monika        KAM8851 R SK Kamenice              44:26   + 8:15 
 32. Mrázová Pavla            AOP9350 C Přátelé orientačního bě  44:28   + 8:17 
 33. Dundrová Lucie           TUR8951 C OOB TJ Turnov            44:52   + 8:41 
 34. Staňková Lucie           ASU8756 C Magnus Orienteering      44:56   + 8:45 
 35. Zamazalová Kateřina      TAP9053 C KOB TRETRA Praha         45:02   + 8:51 
 36. Vlažná Lucie             LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovic  45:13   + 9:02 
 37. Janečková Dagmar         EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha        45:16   + 9:05 
 38. Bochenková Martina       DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka        45:36   + 9:25 
 39. Petrželová Tereza        LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  45:37   + 9:26 
 40. Sedláčková Oldřiška      BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor       45:41   + 9:30 
 41. Zvěřinová Martina        LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice  46:03   + 9:52 
 42. Soukupová Lucie          SJC8951 C TJ Sportcentrum Jičín    47:03   + 10:52
 43. Zoubková Jana            ZBP8050 C OOB SK Zbraslav          47:10   + 10:59
 44. Chvalová Věra            LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň      47:16   + 11:05
 45. Benešová Jana            SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec    47:36   + 11:25
 46. Ulahelová Jana           LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  47:56   + 11:45
 47. Hnilicová Šárka          KSU9493 C Klub vytrvalostních spo  48:26   + 12:15
 48. Klíchová Jana            SSU8151 C SK Severka Šumperk       48:33   + 12:22
 49. Křivancová Zdeňka        LBE9450 C TJ Lokomotiva Beroun     48:49   + 12:38
 50. Westin Kjersti           PGP9255 C SK Praga                 49:22   + 13:11
 51. Kamererová Klára         KAM9154 C SK Kamenice              50:20   + 14:09
 52. Králová Michaela         MFP7959 C VŠSK MFF UK Praha        50:22   + 14:11
 53. Zurynková Jana           EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha        51:15   + 15:04
 54. Gajdová Kristina         VSP7752 C USK Praha                51:51   + 15:40
 55. Šákrová Michaela         BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor       51:52   + 15:41
 56. Matrasová Kateřina       CHT8353 C OOB SK Chrast            52:20   + 16:09
 57. Jindřišková Martina      ASU8597 C Magnus Orienteering      52:40   + 16:29
 58. Wurzelová Hana           OSN8972 C SK Orientační sporty No  52:58   + 16:47
 59. Horčičková Eva           UOL7051 C SK UP Olomouc            54:41   + 18:30
 60. Šrámková Michaela        SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec    55:51   + 19:40
 61. Kohlová Zuzana           KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  56:19   + 20:08
 62. Kazdová Lenka            SJC8484 C TJ Sportcentrum Jičín    56:28   + 20:17
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 3.00 km, 150 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svobodná Tereza          DKP9350 C Oddíl OB Kotlářka        35:13          
  2. Tauchmanová Ivana        NPA7852 C SK LOB Nová Paka         36:00   + 0:47 
  3. Bochenková Ivana         SJC8952 C TJ Sportcentrum Jičín    37:13   + 2:00 
  4. Vodrážková Kateřina      VPM7995 C KOS Slavia VŠ Plzeň      38:36   + 3:23 
  5. Tomešová Daniela         SJC8451 C TJ Sportcentrum Jičín    39:11   + 3:58 
  6. Aschermannová Petra      KAM9354 C SK Kamenice              41:15   + 6:02 
  7. Přecechtělová Tereza     DOB8971 C KOB Dobruška             43:39   + 8:26 
  8. Klimplová Zuzana         LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice  44:28   + 9:15 
  9. Jarošová Klára           DCE7950 C KOB Dobřichovice         47:57   + 12:44
 10. Zajícová Markéta         TAP9054 C KOB TRETRA Praha         48:55   + 13:42
 11. Roučková Romana          KSH8351 C OOB TJ Kašperské Hory    49:24   + 14:11
 12. Rusá Šárka               KAM9157 C SK Kamenice              50:05   + 14:52
 13. Míková Lenka             KSU7653 C Klub vytrvalostních spo  51:09   + 15:56
 14. Jiřištová Zuzana         DKP8254 R Oddíl OB Kotlářka        51:32   + 16:19
 15. Palasová Petra           ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno       52:48   + 17:35
 16. Soudková Šárka           TCB8451 C SK Technik České Budějo  54:42   + 19:29
 17. Albrechtová Eva          KAM7850 C SK Kamenice              55:18   + 20:05
 18. Kolmanová Josefa         LTP8653 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  56:54   + 21:41
 19. Kozumplíková Alice       RBK8151 C SK Radioklub Blansko     56:58   + 21:45
 20. Procházková Zuzana       KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  60:06   + 24:53
 21. Marková Anna             LBE9250 C TJ Lokomotiva Beroun     61:06   + 25:53
 22. Soudková Eliška          TCB9251 C SK Technik České Budějo  63:16   + 28:03
 23. Boumová Irena            VSP7751 C USK Praha                66:48   + 31:35
 24. Klapalová Hana           VAM8850 C OOB Vamberk              71:53   + 36:40
 25. Fencíková Vladislava     JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  84:05   + 48:52
 26. Vejrostová Lenka         KPY8853 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  85:25   + 50:12
 27. Foglarová Naďa           DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka        89:34   + 54:21
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 2.70 km, 110 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Němečková Věra           PLU7777 C TJ Sokol Plumlov         50:00          
  2. Doležalová Barbora       VPM9252 C KOS Slavia VŠ Plzeň      57:20   + 7:20 
  3. Freyová Michaela         KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  58:06   + 8:06 
  4. Höferová Petra           SJC8761 C TJ Sportcentrum Jičín    66:00   + 16:00
  5. Oujeská Lenka            ADA7654 C OOB TJ Spartak Adamov    68:37   + 18:37
  6. Šebková Jana             DKP9250 C Oddíl OB Kotlářka        76:01   + 26:01
  7. Gottliebová Petra        KPY8752 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  81:58   + 31:58
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 3.50 km, 140 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Městková Kateřina        VSP7650 C USK Praha                43:50          
  2. Městková Lucie           TEP7850 C Tempo Praha              43:57   + 0:07 
  3. Sobotová Jana            VPM7250 C KOS Slavia VŠ Plzeň      45:56   + 2:06 
  4. Hasmanová Lenka          VPM7551 C KOS Slavia VŠ Plzeň      46:03   + 2:13 
  5. Kučerová Marie           VSP7551 C USK Praha                46:28   + 2:38 
  6. Maunová Martina          KSH8051 C OOB TJ Kašperské Hory    46:41   + 2:51 
  7. Arnoštová Kateřina       DOR7652 C OK Dobříš                50:49   + 6:59 
  8. Žemlová Eva              KAM7550 C SK Kamenice              52:05   + 8:15 
  9. Pachnerová Dominika      CHA7750 C OK Chrastava             56:31   + 12:41
 10. Šklíbová Jana            SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov na  57:00   + 13:10
 11. Suchá Eva                SHK7851 C OK Slavia Hradec Králov  58:05   + 14:15
 12. Šauli Iva                VPM7852 C KOS Slavia VŠ Plzeň      58:07   + 14:17
 13. Komárková Lenka          SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec    59:01   + 15:11
 14. Samková Renáta           PHK7456 C OK 99 Hradec Králové     59:15   + 15:25
 15. Šrámková Iva             RIC7251 C OB Říčany                61:06   + 17:16
 16. Vyhnálková Eva           RIC7552 C OB Říčany                63:50   + 20:00
 17. Semíková Iva             KAM6850 C SK Kamenice              64:47   + 20:57
 18. Synková Petra            DOK7950 C OK Doksy                 69:20   + 25:30
 19. Kroniková Jana           SHK7350 C OK Slavia Hradec Králov  72:10   + 28:20
 20. Asterová Jana            SLA7451 C SKOB Slaný               73:36   + 29:46
 21. Jedličková Renata        LPM7854 C OK Lokomotiva Plzeň      75:37   + 31:47
     Kinštová Dominka         SJH8051 C SJH Jindřichův Hradec     DISK          
     Winkler Hanna            LPM8051 C OK Lokomotiva Plzeň       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 3.00 km, 140 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Valášková Šárka          KAM6951 C SK Kamenice              33:05          
  2. Trnková Dana             VSP7351 C USK Praha                38:09   + 5:04 
  3. Chaloupská Pavlína       PHK7051 C OK 99 Hradec Králové     38:15   + 5:10 
  4. Škvorová Zuzana          KAM7350 C SK Kamenice              39:19   + 6:14 
  5. Nechanická Daniela       OSN7557 C SK Orientační sporty No  39:56   + 6:51 
  6. Staňková Marcela         VPM6951 C KOS Slavia VŠ Plzeň      40:04   + 6:59 
  7. Kováříková Erika         KAM7252 C SK Kamenice              41:03   + 7:58 
  8. Škáchová Petra           KAM7054 C SK Kamenice              41:07   + 8:02 
  9. Dulovcová Marie          KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže      43:46   + 10:41
 10. Kamenická Lenka          OSN6955 C SK Orientační sporty No  44:40   + 11:35
 11. Švadlenová Ivana         CHC7151 C K.O.B. Choceň            45:05   + 12:00
 12. Horáková Lenka           VSP7255 C USK Praha                45:10   + 12:05
 13. Kundratová Jana          JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín      46:33   + 13:28
 14. Klapalová Pavla          VSP7099 C USK Praha                48:36   + 15:31
 15. Chaloupková Lenka        CHC6951 C K.O.B. Choceň            48:50   + 15:45
 16. Náměstková Veronika      EKP7351 C VŠTJ Ekonom Praha        49:10   + 16:05
 17. Dolejší Lenka            STB7499 C TJ Stadion Nový Bor      50:14   + 17:09
 18. Vandasová Markéta        VAM7250 C OOB Vamberk              50:59   + 17:54
 19. Kovářová Jitka           VPM7350 C KOS Slavia VŠ Plzeň      54:28   + 21:23
 20. Kosobudová Lenka         KTA7351 C SK Kotnov Tábor          58:54   + 25:49
 21. Bartošová Jana           MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně     59:06   + 26:01
 22. Chvátilová Pavlína       PHK7450 C OK 99 Hradec Králové     59:07   + 26:02
 23. Zlesáková Stáňa          CHT7352 C OOB SK Chrast            59:20   + 26:15
 24. Hanušová Zdena           SJC7253 C TJ Sportcentrum Jičín    60:35   + 27:30
 25. Hejnalová Hana           PHK6151 C OK 99 Hradec Králové     62:36   + 29:31
 26. Hankovcová Lenka         KAM7053 C SK Kamenice              63:35   + 30:30
 27. Švancárová Helena        KSU7252 C Klub vytrvalostních spo  64:50   + 31:45
 28. Pelcová Pavla            CST7454 C OB Strakonice            66:50   + 33:45
 29. Beranová Iva             VSP7150 C USK Praha                66:58   + 33:53
 30. Procházková Pavlína      LBE6450 C TJ Lokomotiva Beroun     69:07   + 36:02
 31. Pechová Iva              LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň      70:31   + 37:26
 32. Riby Kateřina            LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  72:21   + 39:16
 33. Langrová Monika          SHK7251 C OK Slavia Hradec Králov  72:41   + 39:36
 34. Martanová Daniela        VLI7452 C Slavia Liberec orientee  73:42   + 40:37
 35. Stauchová Iva            3LC7450 C Lipence                  73:53   + 40:48
 36. Buková Jana              ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem  75:04   + 41:59
 37. Černá Monika             MLA7451 C MLOK Mariánské Lázně     75:08   + 42:03
 38. Jeřábková Tereza         BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor       77:05   + 44:00
 39. Bredlerová Tereza        SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary   77:17   + 44:12
 40. Nosková Pavla            VSP7261 C USK Praha                79:15   + 46:10
 41. Richtrová Lucie          VPM7451 C KOS Slavia VŠ Plzeň      80:41   + 47:36
 42. Smrčková Věra            KSU7373 C Klub vytrvalostních spo  84:13   + 51:08
 43. Nováková Alena           KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže      85:23   + 52:18
 44. Klimešová Lenka          KRE7501 C OOB TJ Sokol Křemže      90:36   + 57:31
 45. Blažková Markéta         SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec   110:59   + 77:54
 46. Douchová Jaroslava       SNA7155 C TJ START Náchod         118:13   + 85:08
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 2.80 km, 105 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sieglová Dagmar          MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha        31:39          
  2. Jemelíková Lada          VBM6555 C VSK Mendelu Brno         32:29   + 0:50 
  3. Zuzánková Růžena         TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec   32:51   + 1:12 
  4. Linková Iva              TUR6850 C OOB TJ Turnov            33:51   + 2:12 
  5. Klapalová Jana           VAM6451 C OOB Vamberk              34:14   + 2:35 
  6. Fantová Libuše           EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha        34:22   + 2:43 
  7. Argalášová Gabriela      TRI6850 C TJ TŽ Třinec             34:30   + 2:51 
  8. Rydlová Magda            TJN6850 C OOB TJ Tatran Jablonec   34:34   + 2:55 
  9. Šmelíková Hana           ASU6999 C Magnus Orienteering      35:18   + 3:39 
 10. Kosová Michaela          SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov na  35:40   + 4:01 
 11. Čiháková Lenka           KNC6750 C OOB TJ Sokol Kostelec n  36:22   + 4:43 
 12. Komersová Jana           KNC6550 C OOB TJ Sokol Kostelec n  36:26   + 4:47 
 13. Kuchařová Ada            TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno        36:53   + 5:14 
 14. Wurzelová Dana           CHT6654 C OOB SK Chrast            37:15   + 5:36 
 15. Benešová Iva             SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec    37:16   + 5:37 
 16. Hlavová Miroslava        KON6389 C KOB Konice               37:42   + 6:03 
 17. Mrázová Pavla            DCE5550 C KOB Dobřichovice         39:04   + 7:25 
 18. Fürstová Katka           LLI6950 C TJ Loko Liberec          40:06   + 8:27 
 19. Koucká Ivana             EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha        41:20   + 9:41 
 20. Pecková Ivana            EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha        41:59   + 10:20
 21. Cincibusová Ivana        FSP6651 C VŠTJ Stavební fakulta P  42:12   + 10:33
 22. Benešová Jaroslava       DKL7050 C KOB Kladno               42:31   + 10:52
 23. Čechová Zuzana           SJI6951 C OK Jihlava               43:31   + 11:52
 24. Tloušťová Eva            SCP6950 C OK Sparta Praha          43:43   + 12:04
 25. Grycová Jana             TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno        44:29   + 12:50
 26. Hudečková Helena         KTA6951 C SK Kotnov Tábor          44:34   + 12:55
 27. Knapová Iva              LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice  45:56   + 14:17
 28. Zimmermannová Milena     KRE6851 C OOB TJ Sokol Křemže      46:03   + 14:24
 29. Kubínová Jana            SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary   47:39   + 16:00
 30. Kavalírová Kateřina      PHK6756 C OK 99 Hradec Králové     48:49   + 17:10
 31. Bendáková Jitka          LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  50:03   + 18:24
 32. Šoupová Jana             LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň      55:29   + 23:50
 33. Nováková Irena           OKP6651 C SK OK 24 Praha           57:46   + 26:07
 34. Tokárová Regina          NEJ6950 C TJ Jiskra Nejdek         57:47   + 26:08
 35. Thýnová Ivana            SHK6651 C OK Slavia Hradec Králov  60:39   + 29:00
 36. Valachová Jana           LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice  65:07   + 33:28
 37. Šebková Helena           DKP6751 C Oddíl OB Kotlářka        66:01   + 34:22
 38. Žandová Marie            SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary   68:41   + 37:02
 39. Pelikánová Lucie         MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha        73:12   + 41:33
 40. Buková Zdeňka            ROU7051 C SKOB Roudnice nad Labem  82:39   + 51:00
     Dittrichová Lenka        KON6285 C KOB Konice                DISK          
     Blahová Markéta          EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 2.60 km, 100 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voltrová Svatava         ROZ6150 C OK Roztoky               29:40          
  2. Hrstková Dana            SJI6051 C OK Jihlava               33:51   + 4:11 
  3. Juračková Jana           LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice  34:34   + 4:54 
  4. Bochenková Jana          EKP6150 C VŠTJ Ekonom Praha        35:28   + 5:48 
  5. Šedivá Miroslava         EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha        36:10   + 6:30 
  6. Kohlová Alena            KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  36:56   + 7:16 
  7. Vejvodová Mirka          LPM5750 C OK Lokomotiva Plzeň      37:07   + 7:27 
  8. Tichá Jana               SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec    37:39   + 7:59 
  9. Sládková Eva             TEH5751 C Sokol Tehov              37:42   + 8:02 
 10. Kavková Dana             SCP6150 C OK Sparta Praha          39:09   + 9:29 
 11. Havlíčková Jindra        KNC6150 C OOB TJ Sokol Kostelec n  41:13   + 11:33
 12. Hindráková Martina       LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  41:24   + 11:44
 13. Pávková Jana             BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor       41:37   + 11:57
 14. Petrželová Alena         LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:21   + 12:41
 15. Troupová Vladěna         KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže      43:19   + 13:39
 16. Bravená Alexandra        VBM6155 C VSK Mendelu Brno         44:35   + 14:55
 17. Procházková Miluše       DCE5450 C KOB Dobřichovice         44:58   + 15:18
 18. Kettnerová Lenka         HCE6450 C TJ Sokol Hostivice       45:11   + 15:31
 19. Veljačiková Markéta      SCP6451 C OK Sparta Praha          45:26   + 15:46
 20. Sklenářová Jana          MLA6258 C MLOK Mariánské Lázně     49:41   + 20:01
 21. Zimmerová Lenka          ZVO6451 C OB SK Zvole              51:16   + 21:36
 22. Kábrtová Iva             PEN6350 C OK RECO Sport            51:43   + 22:03
 23. Peřinková Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering  55:10   + 25:30
 24. Tenglerová Helena        MLA6551 C MLOK Mariánské Lázně     59:12   + 29:32
 25. Kovářová Alena           LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  62:20   + 32:40
 26. Mudrová Martina          HCE6451 C TJ Sokol Hostivice       74:56   + 45:16
 27. Hanušová Jitka           LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  80:32   + 50:52
 28. Šámalová Hana            OKP6151 C SK OK 24 Praha           81:18   + 51:38
     Jahodová Marie           SJI6355 C OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 2.60 km, 95 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svobodná Eva             DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka        40:41          
  2. Mrázková Ivana           DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka        41:52   + 1:11 
  3. Běhounová Jiřina         PHK5651 C OK 99 Hradec Králové     42:42   + 2:01 
  4. Pokorná Eva              TCB5751 C SK Technik České Budějo  43:21   + 2:40 
  5. Nýdrlová Eva             VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  46:39   + 5:58 
  6. Balcarová Eva            PHK5952 C OK 99 Hradec Králové     46:43   + 6:02 
  7. Soudková Alena           TCB5851 C SK Technik České Budějo  47:16   + 6:35 
  8. Flašarová Marie          KCK5756 C KOB Český Krumlov        48:32   + 7:51 
  9. Novotná Jiřina           LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice  51:19   + 10:38
 10. Štrossová Jiřina         DCE5650 C KOB Dobřichovice         52:38   + 11:57
 11. Hejzlarová Vladimíra     VCB5651 C TJ OB České Budějovice   57:06   + 16:25
 12. Večeřová Ivana           TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec   59:11   + 18:30
 13. Zavadilová Naďa          SCP5450 C OK Sparta Praha          61:42   + 21:01
 14. Stibalová Věra           LDC6051 C KOB Děčín                64:59   + 24:18
 15. Nováková Pavla           DOK5950 C OK Doksy                 73:40   + 32:59
 16. Doležalová Liběna        VPM5950 C KOS Slavia VŠ Plzeň      75:15   + 34:34
     Gabrielová Šárka         ONO5950 C SKOB Ostrov               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D60B 2.40 km, 95 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nováková Svatava         SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary   32:26          
  2. Opavová Stanislava       MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně     37:53   + 5:27 
  3. Karmazínová Ivana        VLI5150 C Slavia Liberec orientee  41:35   + 9:09 
  4. Ševčíková Alena          CHA5351 C OK Chrastava             41:45   + 9:19 
  5. Zlesáková Vlasta         JIL5362 C OK Jilemnice             42:30   + 10:04
  6. Stehnová Hana            DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka        48:42   + 16:16
  7. Jahnová Helena           SCP5550 C OK Sparta Praha          49:47   + 17:21
  8. Hejtmánková Alena        TAP5452 C KOB TRETRA Praha         52:34   + 20:08
  9. Omová Jana               TUR5150 C OOB TJ Turnov            55:34   + 23:08
 10. Matoušková Marie         LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec na  57:43   + 25:17
 11. Podhorská Věra           FJI5252 C SK FREE Jihlava          74:01   + 41:35
 12. Nováková Jana            NPA5552 C SK LOB Nová Paka         81:27   + 49:01
--------------------------------------------------------------------------------

D65B 2.20 km, 105 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dohnalová Dana           VSP5050 C USK Praha                29:49          
  2. Horáčková Stanislava     VLI4950 C Slavia Liberec orientee  33:58   + 4:09 
  3. Městková Eva             TEP4851 C Tempo Praha              35:50   + 6:01 
  4. Ryšavá Lubomíra          TJP4750 C TJ Sokol Troja           38:02   + 8:13 
  5. Kubíková Květa           LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice  38:32   + 8:43 
  6. Kutáčková Stanislava     LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:38   + 12:49
  7. Matějů Ladislava         UVP4750 C Slovan Praha             42:57   + 13:08
  8. Kellnerová Stanislava    LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice  57:54   + 28:05
--------------------------------------------------------------------------------

D70B 2.20 km, 105 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zmeková Míla             SLP4451 C OOB Slavia Praha         52:20          
  2. Hudečková Alena          KTA4351 C SK Kotnov Tábor          53:21   + 1:01 
  3. Boučková Ludmila         OCB4351 C OC České Budějovice      79:29   + 27:09
--------------------------------------------------------------------------------

H10L 1.50 km, 100 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kuc David                SCP0600 C OK Sparta Praha          21:15          
  2. Šubrt Jáchym             DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka        24:04   + 2:49 
  3. Kučera Teodor            DOR0800 C OK Dobříš                28:24   + 7:09 
  4. Teringl Vojtěch          VCB0702 C TJ OB České Budějovice   28:39   + 7:24 
  5. Oujeský Lukáš            ADA0504 C OOB TJ Spartak Adamov    30:36   + 9:21 
  6. Vondra Tomáš             FSP0500 C VŠTJ Stavební fakulta P  30:44   + 9:29 
     Jedlička Aleš            VSP0800 C USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.70 km, 50 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jíra Filip               ROZ0500 C OK Roztoky               17:33          
  2. Nemšovský Filip          VSP0500 C USK Praha                20:34   + 3:01 
  3. Černý Jonáš              MLA0501 C MLOK Mariánské Lázně     20:50   + 3:17 
  4. Městka Václav            VSP0600 C USK Praha                20:55   + 3:22 
  5. Stehlík Šimon            LPM0501 C OK Lokomotiva Plzeň      21:23   + 3:50 
  6. Háp Matěj                PHK0501 C OK 99 Hradec Králové     22:47   + 5:14 
  7. Šustr Ondřej             KSH0501 C OOB TJ Kašperské Hory    23:12   + 5:39 
  8. Šoupa Martin             LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň      23:46   + 6:13 
  9. Horák Martin             VSP0601 C USK Praha                24:59   + 7:26 
 10. Rožek Vojtěch            RIC0501 C OB Říčany                25:35   + 8:02 
 11. Šubrt Vojtěch            DKP0502 C Oddíl OB Kotlářka        25:38   + 8:05 
 12. Doucha Martin            SNA0501 C TJ START Náchod          25:41   + 8:08 
 13. Hasman Jakub             VPM0501 C KOS Slavia VŠ Plzeň      27:35   + 10:02
 14. Sobota Ondřej            VPM0502 C KOS Slavia VŠ Plzeň      28:06   + 10:33
 15. Zrník Tomáš              OSN0606 C SK Orientační sporty No  28:12   + 10:39
 16. Pelc Tadeáš              CST0601 C OB Strakonice            36:19   + 18:46
 17. Košina Tobiáš            SKV0502 C TJ Slovan Karlovy Vary   42:19   + 24:46
 18. Zlesák Matyáš            CHT0601 C OOB SK Chrast            56:53   + 39:20
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.10 km, 70 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gajda Martin             KAM0405 B SK Kamenice              16:37          
  2. Škácha Vít               KAM0309 B SK Kamenice              16:46   + 0:09 
  3. Průša Dominik            VSP0406 C USK Praha                17:22   + 0:45 
  4. Venhoda Matěj            SJI0301 B OK Jihlava               17:32   + 0:55 
  5. Štregl Matyáš            VRL0301 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  18:03   + 1:26 
  6. Bolehovský Daniel        EKP0508 B VŠTJ Ekonom Praha        18:28   + 1:51 
  7. Kužel Jan                FSP0400 C VŠTJ Stavební fakulta P  19:34   + 2:57 
  8. Dohnálek Tomáš           SHK0403 C OK Slavia Hradec Králov  20:00   + 3:23 
  9. Čtrnáct František        PGP0401 C SK Praga                 20:02   + 3:25 
 10. Dundáček Karel           SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec    20:17   + 3:40 
 11. Šrámek Jaromír           RIC0303 B OB Říčany                20:23   + 3:46 
 12. Orany Vojtěch            SJI0401 B OK Jihlava               21:54   + 5:17 
 13. Blaha Jiří               EKP0401 C VŠTJ Ekonom Praha        22:22   + 5:45 
 14. Fábera David             SHK0305 C OK Slavia Hradec Králov  22:28   + 5:51 
 15. Janoušek Slávek          BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor       23:03   + 6:26 
 16. Rožek Vilém              RIC0301 B OB Říčany                23:22   + 6:45 
 17. Horák Pavel              VSP0301 C USK Praha                24:41   + 8:04 
 18. Král Adam                MFP0507 C VŠSK MFF UK Praha        26:30   + 9:53 
 19. Nigrin Matouš            DOR0303 C OK Dobříš                26:42   + 10:05
 20. Janda Jakub              DOR0403 C OK Dobříš                26:58   + 10:21
 21. Pelc Matyáš              CST0401 C OB Strakonice            26:59   + 10:22
 22. Kodytek Adam             SHK0402 C OK Slavia Hradec Králov  27:29   + 10:52
 23. Nosek Daniel             VSP0409 C USK Praha                27:42   + 11:05
 24. Kučera Jáchym            DOR0301 B OK Dobříš                27:45   + 11:08
 25. Kuc Radim                SCP0400 C OK Sparta Praha          37:06   + 20:29
 26. Milota Břetislav         MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně     37:08   + 20:31
 27. Blaha Michal             EKP0402 C VŠTJ Ekonom Praha        44:11   + 27:34
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 2.60 km, 100 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švadlena Michal          CHC0101 A K.O.B. Choceň            21:55          
  2. Gajda Jan                KAM0105 A SK Kamenice              22:26   + 0:31 
  3. Mareček Šimon            OSN0201 B SK Orientační sporty No  25:17   + 3:22 
  4. Chaloupský Jakub         PHK0302 B OK 99 Hradec Králové     25:58   + 4:03 
  5. Šauli Filip              VPM0301 B KOS Slavia VŠ Plzeň      26:32   + 4:37 
  6. Šimša Martin             MFP0300 B VŠSK MFF UK Praha        26:40   + 4:45 
  7. Zalaba Tomáš             SJC0101 B TJ Sportcentrum Jičín    27:44   + 5:49 
  8. Měšťan Ondřej            TAP0100 B KOB TRETRA Praha         27:48   + 5:53 
  9. Šmol David               DOK0100 B OK Doksy                 28:05   + 6:10 
 10. Richtr Lukáš             VPM0204 A KOS Slavia VŠ Plzeň      28:14   + 6:19 
 11. Nechanický Jan           OSN0200 B SK Orientační sporty No  28:26   + 6:31 
 12. Škvor Adam               KAM0202 B SK Kamenice              28:34   + 6:39 
 13. Janovský Tomáš           PGP0101 A SK Praga                 28:39   + 6:44 
 14. Malačka Milan            DKP0210 B Oddíl OB Kotlářka        29:18   + 7:23 
 15. Hasman Marek             VPM0201 B KOS Slavia VŠ Plzeň      30:01   + 8:06 
 16. Hankovec Hugo            KAM0201 B SK Kamenice              30:04   + 8:09 
 17. Siegl Matyáš             PGP0104 B SK Praga                 30:11   + 8:16 
 18. Rücker Jan               HOR0201 A TJ Jiskra Hořice         30:41   + 8:46 
 19. Metelka Ondřej           PHK0101 A OK 99 Hradec Králové     32:09   + 10:14
 20. Janda Ondřej             DOR0100 B OK Dobříš                32:16   + 10:21
 21. Kurz Šimon               VPM0208 B KOS Slavia VŠ Plzeň      32:42   + 10:47
 22. Šafka Sebastian          KAM0101 A SK Kamenice              33:25   + 11:30
 23. Průša Kryštof            VSP0102 C USK Praha                34:03   + 12:08
 24. Paleček Ondřej           SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov na  34:04   + 12:09
 25. Pipek Ondřej             LPU0203 B OK Lokomotiva Pardubice  34:15   + 12:20
 26. Klaška Martin            DKP0100 C Oddíl OB Kotlářka        34:30   + 12:35
 27. Synek Petr               DOK0200 B OK Doksy                 34:33   + 12:38
 28. Bílý Jakub               LTP0104 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  34:52   + 12:57
 29. Tachezy Jan              DOR0102 B OK Dobříš                35:16   + 13:21
 30. Hašek Adam               VPM0101 C KOS Slavia VŠ Plzeň      35:35   + 13:40
 31. Bradáč David             LLI0203 B TJ Loko Liberec          35:56   + 14:01
 32. Tuma Matěj               SJC0202 B TJ Sportcentrum Jičín    36:27   + 14:32
 33. Tokár Radim              NEJ0300 B TJ Jiskra Nejdek         36:35   + 14:40
 34. Tichý Lubomír            SHK0303 B OK Slavia Hradec Králov  37:03   + 15:08
 35. Víteček Jáchym           DKP0204 B Oddíl OB Kotlářka        37:33   + 15:38
 36. Mayer Šimon              KSH0202 C OOB TJ Kašperské Hory    37:58   + 16:03
 37. Macek Ondřej             LPU0209 B OK Lokomotiva Pardubice  38:17   + 16:22
 38. Bolehovský Michal        EKP0200 C VŠTJ Ekonom Praha        39:21   + 17:26
 39. Lejbl Jakub              LBE0200 B TJ Lokomotiva Beroun     40:08   + 18:13
 40. Janas Petr               PGP0200 B SK Praga                 40:13   + 18:18
 41. Víšek Martin             KAM0102 B SK Kamenice              40:56   + 19:01
 42. Bartoš Václav            MLA0101 B MLOK Mariánské Lázně     43:35   + 21:40
 43. Langr Jan                SHK0101 B OK Slavia Hradec Králov  45:24   + 23:29
 44. Rokos Michal             TJN0107 C OOB TJ Tatran Jablonec   49:18   + 27:23
 45. Adamec Martin            TJN0106 B OOB TJ Tatran Jablonec   49:22   + 27:27
 46. Renda Michal             KAM0207 B SK Kamenice              52:13   + 30:18
 47. Melichna Matěj           DKL0102 C KOB Kladno               55:07   + 33:12
 48. Růta Matyáš              TJN0102 C OOB TJ Tatran Jablonec   56:00   + 34:05
 49. Blaha Petr               KAM0104 B SK Kamenice              60:01   + 38:06
 50. Šustr Antonín            KSH0201 C OOB TJ Kašperské Hory    60:32   + 38:37
 51. Hejsek Filip             KAM0204 B SK Kamenice              62:12   + 40:17
 52. Budský Ondřej            TJN0105 B OOB TJ Tatran Jablonec   67:31   + 45:36
 53. Kožina Štěpán            PGP0300 B SK Praga                 67:34   + 45:39
 54. Buk Ondřej               ROU0102 B SKOB Roudnice nad Labem  73:08   + 51:13
 55. Albrecht Adam            KAM0203 C SK Kamenice             116:53   + 94:58
     Bartoň Michal            KAM0107 B SK Kamenice               DISK          
     Kovář Ondřej             VPM0200 B KOS Slavia VŠ Plzeň       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16A 3.30 km, 135 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hlaváč Ondřej            TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno        25:20          
  2. Rusin Jan                LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice  27:37   + 2:17 
  3. Vopařil Jan              LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovic  28:24   + 3:04 
  4. Jirka Mikuláš            STE0000 A SK SKI-OB Šternberk      28:45   + 3:25 
  5. Filipek Sebastian        TRI0002 A TJ TŽ Třinec             28:50   + 3:30 
  6. Volák Ondřej             LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice  29:37   + 4:17 
  7. Mareš Vít                BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor       29:56   + 4:36 
  8. Chvátil Šimon            PHK9908 A OK 99 Hradec Králové     30:24   + 5:04 
  9. Jílek Ondřej             KSU9908 A Klub vytrvalostních spo  30:25   + 5:05 
 10. Pavlovec Dan             BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor       30:26   + 5:06 
 11. Matoušek Matěj           KSU0005 A Klub vytrvalostních spo  31:03   + 5:43 
 12. Fencl Jonáš              LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice  31:35   + 6:15 
 13. Bořánek Michal           STE0007 A SK SKI-OB Šternberk      32:23   + 7:03 
 14. Kavalír Jáchym           PHK9901 A OK 99 Hradec Králové     32:59   + 7:39 
 15. Hašek Jan                VPM0001 A KOS Slavia VŠ Plzeň      33:06   + 7:46 
 16. Hasman Ondřej            VPM0002 A KOS Slavia VŠ Plzeň      33:40   + 8:20 
 17. Horčička Vít             UOL9919 A SK UP Olomouc            33:55   + 8:35 
 18. Škvor Ota                KAM9900 A SK Kamenice              34:50   + 9:30 
 19. Kroul Josef              KSU0044 A Klub vytrvalostních spo  35:15   + 9:55 
 20. Šrámek Ondřej            KSU9909 A Klub vytrvalostních spo  35:32   + 10:12
 21. Křivda Tomáš             CHC9901 A K.O.B. Choceň            36:22   + 11:02
 22. Tesař Vojtěch            AOP9900 A Přátelé orientačního bě  36:34   + 11:14
 23. Melichar Petr            LLI0001 A TJ Loko Liberec          37:00   + 11:40
 24. Buk Petr                 ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem  38:00   + 12:40
 25. Panovec Kryštof          OTK0001 A OOB TJ Jiskra Otrokovic  41:10   + 15:50
 26. Čech Petr                SJI0001 A OK Jihlava               42:50   + 17:30
 27. Ullrich Jakub            BOR9900 A OK Jiskra Nový Bor       43:58   + 18:38
 28. Roudný Martin            LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice  44:42   + 19:22
 29. Říčný Vojta              ZBM9903 A SK Žabovřesky Brno       47:05   + 21:45
 30. Láznička Václav          TZL9901 A SKOB Zlín                47:18   + 21:58
 31. Podmolík Jonáš           TZL0001 A SKOB Zlín                48:27   + 23:07
 32. Kašpar Petr              JPV9915 A Oddíl OS SK Prostějov    48:50   + 23:30
 33. Semík Jakub              VSP0000 B USK Praha                60:31   + 35:11
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 2.80 km, 145 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šebek Petr               DKP9903 B Oddíl OB Kotlářka        29:20          
  2. Šenkýř Matěj             SJI9902 B OK Jihlava               30:07   + 0:47 
  3. Veselý Vojtěch           SJH0001 B SJH Jindřichův Hradec    30:28   + 1:08 
  4. Šklíba Michal            SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov na  33:17   + 3:57 
  5. Thoř Tomáš               TUR9904 B OOB TJ Turnov            33:34   + 4:14 
  6. Nagy Josef               TJN0006 B OOB TJ Tatran Jablonec   33:47   + 4:27 
  7. Novotný Marek            TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec   33:55   + 4:35 
  8. Roudný Václav            LPU0001 B OK Lokomotiva Pardubice  34:00   + 4:40 
  9. Šabata Milan             SRK9904 B SOOB Spartak Rychnov na  34:52   + 5:32 
 10. Koudelka Tomáš           SJH0003 B SJH Jindřichův Hradec    36:21   + 7:01 
 11. Skalický Johan           KUO9901 B KOB Ústí nad Orlicí      38:08   + 8:48 
 12. Galbavý Matěj            CHA0000 B OK Chrastava             42:33   + 13:13
 13. Mašata Metoděj           PHK9905 B OK 99 Hradec Králové     43:59   + 14:39
 14. Šmaus Antonín            TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec   44:18   + 14:58
 15. Lejbl Ladislav           LBE0000 A TJ Lokomotiva Beroun     45:34   + 16:14
 16. Kafka Matěj              SJI9903 B OK Jihlava               46:25   + 17:05
 17. Konvalinka Jindřich      LPU0004 B OK Lokomotiva Pardubice  46:38   + 17:18
 18. Samek Tomáš              PHK0001 B OK 99 Hradec Králové     46:56   + 17:36
 19. Vecko Jan                NEJ0002 B TJ Jiskra Nejdek         49:55   + 20:35
 20. Bušík David              KTA0002 B SK Kotnov Tábor          51:02   + 21:42
 21. Tichý Radomír            SHK0000 B OK Slavia Hradec Králov  51:22   + 22:02
 22. Ždimera Jan              PGP9903 C SK Praga                 52:37   + 23:17
 23. Bradáč Jakub             LLI0002 B TJ Loko Liberec          55:19   + 25:59
 24. Varga Ondřej             KNC9900 B OOB TJ Sokol Kostelec n  56:26   + 27:06
--------------------------------------------------------------------------------

H18A 3.80 km, 160 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Netuka Vojtěch           SHK9701 A OK Slavia Hradec Králov  31:38          
  2. Hirš Otakar              ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno       31:49   + 0:11 
  3. Navrátil Šimon           PGP9702 A SK Praga                 31:52   + 0:14 
  4. Wolf Filip               TUR9701 A OOB TJ Turnov            32:25   + 0:47 
  5. Hausenblas Šimon         KAM9803 A SK Kamenice              33:00   + 1:22 
  6. Černocký Libor           LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovic  33:13   + 1:35 
  7. Frýba Dominik            SJI9702 A OK Jihlava               33:37   + 1:59 
  8. Matějka Lukáš            LTP9802 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  33:45   + 2:07 
  9. Bořil Jan                SJI9700 A OK Jihlava               33:47   + 2:09 
 10. Jíra Tomáš               KAM9802 A SK Kamenice              35:25   + 3:47 
 11. Bendák Jan               PHK9800 A OK 99 Hradec Králové     35:33   + 3:55 
 12. Bartoš Vojtěch           PGP9809 A SK Praga                 35:52   + 4:14 
 13. Semerád Antonín          DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka        36:29   + 4:51 
 14. Mielec Jaromír           AOP9701 A Přátelé orientačního bě  36:41   + 5:03 
 15. Šiška Petr               TZL9801 A SKOB Zlín                37:05   + 5:27 
 16. Valášek Jiří             KAM9700 A SK Kamenice              37:07   + 5:29 
 17. Kočí Josef               JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov    37:19   + 5:41 
 18. Koštejn Vít              DOK9800 A OK Doksy                 37:29   + 5:51 
 19. Janeček Mirek            TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec   37:54   + 6:16 
 20. Cienciala Jan            TRI9801 A TJ TŽ Třinec             38:18   + 6:40 
 21. Podmolík Josef           TZL9701 A SKOB Zlín                39:18   + 7:40 
 22. Semrád Ladislav          CHC9701 A K.O.B. Choceň            39:50   + 8:12 
 23. Starý Ondra              VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  40:31   + 8:53 
 24. Kelbl Vladimír           ZBM9711 A SK Žabovřesky Brno       41:17   + 9:39 
 25. Melichar Vojtěch         LLI9802 A TJ Loko Liberec          41:37   + 9:59 
 26. Kanta Martin             LPU9705 A OK Lokomotiva Pardubice  42:58   + 11:20
 27. Novák Filip              TJN9801 A OOB TJ Tatran Jablonec   43:29   + 11:51
 28. Werner Michal            PGP9705 A SK Praga                 44:15   + 12:37
 29. Pek Daniel               SHK9803 A OK Slavia Hradec Králov  45:32   + 13:54
 30. Mikel David              TZL9703 A SKOB Zlín                46:49   + 15:11
 31. Maňák Michal             PHK9801 A OK 99 Hradec Králové     47:17   + 15:39
 32. Kašpar Jakub             ASU9747 A Magnus Orienteering      51:13   + 19:35
 33. Vystavěl Ondřej          JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov    52:02   + 20:24
 34. Otruba Vojtěch           JPV9717 A Oddíl OS SK Prostějov    56:46   + 25:08
 35. Hájek Jakub              SHK9802 A OK Slavia Hradec Králov  59:53   + 28:15
 36. Birnbaum Adam            BOR9802 A OK Jiskra Nový Bor       65:32   + 33:54
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 3.20 km, 115 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vlášek Jakub             TAP9702 B KOB TRETRA Praha         27:43          
  2. Kašpar Ludvík            BOR9805 B OK Jiskra Nový Bor       31:50   + 4:07 
  3. Borovička Tomáš          FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta P  37:23   + 9:40 
  4. Paukert Lukáš            KUO9801 B KOB Ústí nad Orlicí      38:53   + 11:10
  5. Žák Jan                  LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice  39:40   + 11:57
  6. Zieba Jakub              NEJ9800 B TJ Jiskra Nejdek         39:47   + 12:04
  7. Michek David             TJN9802 B OOB TJ Tatran Jablonec   39:59   + 12:16
  8. Míča Tomáš               LPU9707 B OK Lokomotiva Pardubice  40:49   + 13:06
  9. Kalenský Aleš            STH9801 B SK Studenec              42:01   + 14:18
 10. Čermák Adam              PGP9701 B SK Praga                 43:09   + 15:26
 11. Peřinka Šimon            BBM9700 B BETA URSUS Orienteering  43:30   + 15:47
 12. Novák Aleš               PGP9808 B SK Praga                 43:52   + 16:09
 13. Pelikán Lukáš            MFP9800 C VŠSK MFF UK Praha        48:45   + 21:02
 14. Pokorný David            SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov na  49:04   + 21:21
 15. Moravec Jakub            KAM9702 B SK Kamenice              52:12   + 24:29
 16. Bezdíček Kryštof         LPU9706 B OK Lokomotiva Pardubice  55:45   + 28:02
 17. Ash Adam                 OCB9701 C OC České Budějovice      85:19   + 57:36
     Hrouda Matěj             JIL9804 C OK Jilemnice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20A 3.80 km, 160 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horák Patrik             TUR9502 R OOB TJ Turnov            28:06          
  2. Mudrák Štěpán            LCE9601 A OOB TJ Slovan Luhačovic  28:12   + 0:06 
  3. Fürst Matouš             LLI9603 A TJ Loko Liberec          29:21   + 1:15 
  4. Pavlovec Jan             BOR9503 R OK Jiskra Nový Bor       29:38   + 1:32 
  5. Kettner Vojtěch          KAM9601 A SK Kamenice              31:56   + 3:50 
  6. Čech Jan                 SJI9601 A OK Jihlava               32:06   + 4:00 
  7. Matuš Vojtěch            VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrb  33:19   + 5:13 
  8. Valeš Jiří               LPM9502 A OK Lokomotiva Plzeň      33:53   + 5:47 
  9. Vacek Vojtěch            SJI9602 A OK Jihlava               34:05   + 5:59 
 10. Sklenář Martin           AOP9501 A Přátelé orientačního bě  34:20   + 6:14 
 11. Glonek Jakub             AOP9602 A Přátelé orientačního bě  35:14   + 7:08 
 12. Burda Matěj              BOR9608 A OK Jiskra Nový Bor       35:56   + 7:50 
 13. Hruška Jakub             ZBM9515 R SK Žabovřesky Brno       36:17   + 8:11 
 14. Deml Tomáš               LPU9502 A OK Lokomotiva Pardubice  37:07   + 9:01 
 15. Kamenický Jeroným        OSN9549 A SK Orientační sporty No  37:34   + 9:28 
 16. Křivda Martin            CHC9501 R K.O.B. Choceň            39:33   + 11:27
 17. Ptáček Pavel             BBM9600 A BETA URSUS Orienteering  40:13   + 12:07
 18. Zlámal David             SJC9603 A TJ Sportcentrum Jičín    42:21   + 14:15
 19. Chmelař Martin           ASU9505 A Magnus Orienteering      43:09   + 15:03
 20. Štál Jan                 SJC9601 A TJ Sportcentrum Jičín    43:37   + 15:31
 21. Horáček Petr             PHK9602 A OK 99 Hradec Králové     44:36   + 16:30
 22. Nejman Stanislav         TUR9500 A OOB TJ Turnov            44:41   + 16:35
 23. Walach Ondřej            TRI9601 A TJ TŽ Třinec             62:06   + 34:00
     Mašata Matěj             PHK9601 A OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20B 3.40 km, 170 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Skalický Matyáš          KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí      39:51          
  2. Frank Jiří               MAS9600 B KČT Aš                   45:25   + 5:34 
  3. Pešek Martin             LPM9602 B OK Lokomotiva Plzeň      53:30   + 13:39
  4. Janáč Vašek              TAP9602 B KOB TRETRA Praha         53:41   + 13:50
  5. Buk Michal               ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem  54:45   + 14:54
  6. Bouček Jakub             OCB9501 C OC České Budějovice      82:07   + 42:16
--------------------------------------------------------------------------------

H21E 4.90 km, 260 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Minář Marek              ASU9444 E Magnus Orienteering      37:28          
  2. Chloupek Adam            ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno       38:47   + 1:19 
  3. Kamenický Matěj          LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice  38:54   + 1:26 
  4. Hájek Daniel             ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno       38:57   + 1:29 
  5. Zimmermann Štěpán        ZBM9101 C SK Žabovřesky Brno       39:00   + 1:32 
  6. Nykodým Miloš            ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno       40:25   + 2:57 
  7. Janata Martin            DKP8306 R Oddíl OB Kotlářka        40:43   + 3:15 
  8. Procházka David          LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice  40:50   + 3:22 
  9. Fodor Petr               TUR8103 R OOB TJ Turnov            40:59   + 3:31 
 10. Beneš Jan                SJC8703 R TJ Sportcentrum Jičín    41:14   + 3:46 
 11. Horyna Roman             LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovic  41:39   + 4:11 
 12. Mokrý Stanislav          ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno       41:48   + 4:20 
 13. Udržal Tomáš             LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice  42:05   + 4:37 
 14. Kubelka Tomáš            LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice  42:38   + 5:10 
 15. Brlica Pavel             ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno       42:43   + 5:15 
 16. Kantor Ondřej            TRI9103 C TJ TŽ Třinec             42:53   + 5:25 
 17. Novotný Ondřej           ABM9211 C KOB Moira Brno           43:16   + 5:48 
 18. Schuster Marek           AOP9303 E Přátelé orientačního bě  43:38   + 6:10 
 19. Nožka Radek              LPU9005 R OK Lokomotiva Pardubice  43:58   + 6:30 
 20. Kolovský František       LPM9202 C OK Lokomotiva Plzeň      44:15   + 6:47 
 21. Argaláš Michal           TRI9301 C TJ TŽ Třinec             44:20   + 6:52 
 22. Hepner David             SHK7601 C OK Slavia Hradec Králov  44:22   + 6:54 
 23. Přibyl Bronislav         TZL8603 C SKOB Zlín                44:44   + 7:16 
 24. Kamenický Jakub          PHK9104 E OK 99 Hradec Králové     44:56   + 7:28 
 25. Petržela Jan             PHK9200 E OK 99 Hradec Králové     45:07   + 7:39 
 26. Dlabaja Štěpán           TZL8508 C SKOB Zlín                45:13   + 7:45 
 27. Zvěřina Petr             LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice  45:28   + 8:00 
 28. Istolahti Tuomo          31F8900 C Finland - non registere  46:05   + 8:37 
 29. Prášil Marek             SJI7313 R OK Jihlava               46:17   + 8:49 
 30. Palas Jan                ZBM8507 R SK Žabovřesky Brno       46:39   + 9:11 
 31. Khýn Vítězslav           ASU8304 C Magnus Orienteering      48:17   + 10:49
 31. Horvát Petr              ASU9447 E Magnus Orienteering      48:17   + 10:49
 33. Hadač Filip              AOP9301 R Přátelé orientačního bě  49:28   + 12:00
 34. Štěrba Zbyněk            LPU8304 R OK Lokomotiva Pardubice  49:49   + 12:21
 35. Slezák Zdeněk            LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovic  50:48   + 13:20
 36. Klusáček Matěj           ZBM8923 C SK Žabovřesky Brno       51:50   + 14:22
 37. Grundmann Jan            LPU9410 E OK Lokomotiva Pardubice  53:51   + 16:23
 38. Luštický Martin          TUR8700 R OOB TJ Turnov            54:57   + 17:29
 39. Istolahti Heikki         31F8200 C Finland - non registere  57:56   + 20:28
     Baier Martin             TUR7603 R OOB TJ Turnov             DISK          
     Bravený Vít              ZBM9102 E SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Nečas Jiří               TZL9101 R SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 4.30 km, 240 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Holas Ondřej             TUR8501 C OOB TJ Turnov            36:32          
  2. Melecký Martin           AOP9001 C Přátelé orientačního bě  37:21   + 0:49 
  3. Kazda Ondřej             SJC8202 C TJ Sportcentrum Jičín    38:03   + 1:31 
  4. Bořil Tomáš              ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno       38:17   + 1:45 
  5. Matějů Michal            VLI7702 C Slavia Liberec orientee  38:41   + 2:09 
  6. Paclík Roman             SHK7801 C OK Slavia Hradec Králov  38:43   + 2:11 
  7. Balcar Aleš              PHK8602 C OK 99 Hradec Králové     38:44   + 2:12 
  8. Košárek Pavel            AOP7102 C Přátelé orientačního bě  38:51   + 2:19 
  9. Komanec Václav           SHK8406 C OK Slavia Hradec Králov  39:04   + 2:32 
 10. Kučera Jan               VSP7302 C USK Praha                39:15   + 2:43 
 11. Král Václav              SSU8243 C SK Severka Šumperk       39:22   + 2:50 
 12. Cahel Marek              LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovic  39:39   + 3:07 
 13. Bravený Adam             VBM8801 C VSK Mendelu Brno         39:53   + 3:21 
 14. Pátek Lukáš              SRK8905 C SOOB Spartak Rychnov na  40:15   + 3:43 
 15. Henek Vladan             VBM8002 C VSK Mendelu Brno         40:37   + 4:05 
 16. Váňa Martin              TUR8401 C OOB TJ Turnov            40:38   + 4:06 
 17. Venhoda Milan            SJI7104 C OK Jihlava               40:41   + 4:09 
 18. Arnošt Kamil             DOR7301 C OK Dobříš                40:55   + 4:23 
 19. Hewelt Maciej            SSU9000 C SK Severka Šumperk       41:18   + 4:46 
 20. Turczer Petr             KSU7945 C Klub vytrvalostních spo  41:30   + 4:58 
 21. Navrátil Boris           AOP9202 C Přátelé orientačního bě  41:32   + 5:00 
 22. Šimon Václav             LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun     41:56   + 5:24 
 23. Azeb Karim               PHK9110 C OK 99 Hradec Králové     42:20   + 5:48 
 24. Kolín Jan                DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka        42:21   + 5:49 
 25. Oma Jakub                TUR8002 C OOB TJ Turnov            42:28   + 5:56 
 26. Zajíc Vítězslav          TAP8610 C KOB TRETRA Praha         42:35   + 6:03 
 27. Henek Michal             RBK8605 C SK Radioklub Blansko     43:02   + 6:30 
 28. Pešek Ondřej             CHC8502 C K.O.B. Choceň            43:05   + 6:33 
 29. Zháňal Jan               ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno       43:10   + 6:38 
 30. Žaloudek Petr            SJC8309 C TJ Sportcentrum Jičín    43:27   + 6:55 
 31. Kadeřávek Petr           PHK7605 C OK 99 Hradec Králové     43:56   + 7:24 
 32. Kadlec Jan               SJI8306 C OK Jihlava               44:21   + 7:49 
 33. Kořínek Jindřich         TUR8406 C OOB TJ Turnov            44:38   + 8:06 
 34. Janda Martin             DOB8002 C KOB Dobruška             44:43   + 8:11 
 35. Zimmermann Jakub         ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno       44:45   + 8:13 
 36. Kazda Jiří               SJC8006 C TJ Sportcentrum Jičín    44:47   + 8:15 
 37. Mazal Zdeněk             VBM8103 C VSK Mendelu Brno         45:05   + 8:33 
 38. Fiala Petr               LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice  45:10   + 8:38 
 39. Kamaryt Tomáš            VPM8807 C KOS Slavia VŠ Plzeň      45:36   + 9:04 
 40. Hošek Radim              DOB8737 C KOB Dobruška             45:42   + 9:10 
 41. Janů Zdeněk              KSU9045 C Klub vytrvalostních spo  46:22   + 9:50 
 42. Černý Martin             JIL8703 C OK Jilemnice             46:24   + 9:52 
 43. Škvor Martin             KAM6700 C SK Kamenice              46:26   + 9:54 
 44. Hovorka Lukáš            LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice  46:28   + 9:56 
 45. Matras Tomáš             CHT8001 C OOB SK Chrast            46:37   + 10:05
 46. Mokrý Ondřej             ABM9410 C KOB Moira Brno           46:40   + 10:08
 47. Červinka Jan             OKP8901 C SK OK 24 Praha           46:41   + 10:09
 48. Zelinka Jiří             MBM8740 C O-mikron                 46:55   + 10:23
 49. Gazda Viktor             TRI9203 C TJ TŽ Třinec             47:23   + 10:51
 50. Hadač Miroslav           AOP6501 C Přátelé orientačního bě  47:48   + 11:16
 51. Kobr Tomáš               VLI8901 C Slavia Liberec orientee  47:52   + 11:20
 52. Šafařík Ivo              CST7401 C OB Strakonice            48:01   + 11:29
 53. Müller Martin            PHK8903 C OK 99 Hradec Králové     48:31   + 11:59
 54. Peterka Vojtěch          LLI7502 C TJ Loko Liberec          48:54   + 12:22
 55. Henych Petr              VLI6001 C Slavia Liberec orientee  49:12   + 12:40
 56. Švirák Ondřej            ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno       49:31   + 12:59
 57. Vlažný Jan               LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovic  49:35   + 13:03
 58. Klaška Pavel             DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka        50:10   + 13:38
 59. Řada Jakub               DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka        51:55   + 15:23
 60. Schulhof Jan             TUR8900 C OOB TJ Turnov            52:14   + 15:42
 61. Pátek Michal             CHC8603 C K.O.B. Choceň            52:35   + 16:03
 62. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast            55:21   + 18:49
 63. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod          55:25   + 18:53
 64. Pelc Václav              CST6702 C OB Strakonice            55:54   + 19:22
 65. Kafka Miloš              LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice  55:57   + 19:25
 66. Přikryl Petr             ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno       57:21   + 20:49
 67. Slezák Jiří              LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovic  57:25   + 20:53
 68. Vlček Martin             TUR8702 C OOB TJ Turnov            57:43   + 21:11
 69. Zelenka Tomáš            PHK9001 C OK 99 Hradec Králové     59:39   + 23:07
 70. Fiala Jan                BBM7205 C BETA URSUS Orienteering  63:23   + 26:51
 71. Jirků Roman              SJI8309 C OK Jihlava               63:54   + 27:22
     Čermák Jan               LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 3.80 km, 215 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vodrážka Ondřej          VPM7702 C KOS Slavia VŠ Plzeň      37:19          
  2. Švadlena Pavel           CHC7502 C K.O.B. Choceň            37:30   + 0:11 
  3. Martan Jiří              VLI7300 C Slavia Liberec orientee  38:06   + 0:47 
  4. Zicha Jiří               LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovic  38:56   + 1:37 
  5. Hlaváč Jaroslav          EKP9205 C VŠTJ Ekonom Praha        39:15   + 1:56 
  6. Rambousek Karel          BSO7907 C KOB Baník Sokolov        40:11   + 2:52 
  7. Píro Matěj               TTR8802 C OOB Třebíč               40:13   + 2:54 
  8. Karvánek Matouš          BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor       40:24   + 3:05 
  9. Hanák Jan                SLA8002 C SKOB Slaný               40:36   + 3:17 
 10. Bořánek Petr             VSP7000 C USK Praha                41:46   + 4:27 
 11. Šafka Jan                SLP7704 C OOB Slavia Praha         42:40   + 5:21 
 12. Stehlík Petr             LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň      43:01   + 5:42 
 13. Semík Luboš              KAM6201 C SK Kamenice              43:02   + 5:43 
 14. Zikmund Zdeněk           NPA6705 C SK LOB Nová Paka         44:23   + 7:04 
 15. Kapal Tomáš              KAM9402 C SK Kamenice              44:36   + 7:17 
 16. Plíhal Tomáš             SJI8509 C OK Jihlava               44:38   + 7:19 
 17. Černý Martin             TAP8902 C KOB TRETRA Praha         44:45   + 7:26 
 18. Pidrman Milan            EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha        45:11   + 7:52 
 19. Navrátil Tomáš           ASU8817 C Magnus Orienteering      45:35   + 8:16 
 20. Nečas Tomáš              TZL8801 C SKOB Zlín                46:16   + 8:57 
 21. Suchý Jiří               SJI9201 C OK Jihlava               46:26   + 9:07 
 22. Otruba Marek             PLU7417 C TJ Sokol Plumlov         48:52   + 11:33
 23. Beneš Filip              TAP8701 C KOB TRETRA Praha         49:29   + 12:10
 24. Lžíčař Martin            DOB8803 C KOB Dobruška             49:44   + 12:25
 25. Kunc Petr                MLA8801 C MLOK Mariánské Lázně     50:10   + 12:51
 26. Štregl Petr              VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:19   + 13:00
 27. Hodek Michal             TAP8808 C KOB TRETRA Praha         51:24   + 14:05
 28. Fukátko Jan              LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice  52:15   + 14:56
 29. Vondra Jiří              FSP7600 C VŠTJ Stavební fakulta P  53:46   + 16:27
 30. Vébr Jiří                KTA6901 C SK Kotnov Tábor          54:07   + 16:48
 31. Sháněl Jan               CHC9402 C K.O.B. Choceň            54:47   + 17:28
 32. Čechlovský Jan           CHA9300 C OK Chrastava             55:26   + 18:07
 33. Hošek Lubomír            VCB6101 C TJ OB České Budějovice   56:48   + 19:29
 34. Lohr Ivo                 SCP6801 C OK Sparta Praha          57:01   + 19:42
 35. Remeš Petr               SHK9403 C OK Slavia Hradec Králov  59:29   + 22:10
 36. Eiselt Jan               LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  62:00   + 24:41
 37. Wagner Libor             DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka        65:55   + 28:36
 38. Hulec Jakub              KSH8401 C OOB TJ Kašperské Hory    66:07   + 28:48
 39. Klapal Michal            VAM8802 C OOB Vamberk              66:59   + 29:40
 40. Moravec Jan              TUR9000 C OOB TJ Turnov            69:30   + 32:11
 41. Zimmermann Martin        KRE9301 C OOB TJ Sokol Křemže      79:34   + 42:15
 42. Pitra Martin             CHT9204 C OOB SK Chrast            84:21   + 47:02
 43. Koč Zdeněk               MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha  85:32   + 48:13
 44. Blaha Ondřej             EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha        85:53   + 48:34
 45. Martínek Robert          VPM7700 C KOS Slavia VŠ Plzeň      94:12   + 56:53
     Matoušek Petr            DKP8401 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Prošek Michal            SJI7823 C OK Jihlava                DISK          
     Popule Tomáš             LPM8803 C OK Lokomotiva Plzeň       DISK          
     Špicar Petr              SJC8801 C TJ Sportcentrum Jičín     DISK          
     Teringl Radek            VCB6502 C TJ OB České Budějovice    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 3.30 km, 160 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lepšík Petr              BOR8202 C OK Jiskra Nový Bor       31:18          
  2. Zelinka Jan              LPU9405 C OK Lokomotiva Pardubice  37:25   + 6:07 
  3. Filičko Marek            LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice  45:30   + 14:12
  4. Beran Pavel              TZL7920 C SKOB Zlín                45:46   + 14:28
  5. Kolman Jan               LTP8501 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  49:46   + 18:28
  6. Jirous Jiří              TAP7201 C KOB TRETRA Praha         50:18   + 19:00
  7. Vinš Jaroslav            DKL8619 C KOB Kladno               50:52   + 19:34
  8. Faltejsek Jan            PHK9802 C OK 99 Hradec Králové     53:13   + 21:55
  9. Šimša Jaromír            MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha        53:20   + 22:02
 10. Červinka Jaroslav        OKP9000 C SK OK 24 Praha           54:26   + 23:08
 11. Přeček Zdeněk            SCP5200 C OK Sparta Praha          55:19   + 24:01
 12. Vaněk Petr               ZBP7302 C OOB SK Zbraslav          56:49   + 25:31
 13. Zeman Jaroslav           DOB8844 C KOB Dobruška             59:11   + 27:53
 14. Oujeský Tomáš            ADA7433 C OOB TJ Spartak Adamov    60:58   + 29:40
 15. Bláha Petr               PVD8901 C OOB TJ Sokol Pražák      61:02   + 29:44
 16. Borák Michal             EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha        67:05   + 35:47
 17. Hudeček Petr             KTA9201 C SK Kotnov Tábor          70:48   + 39:30
 18. Pavlíček Lubomír         KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  71:06   + 39:48
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 4.00 km, 200 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Polák Jaroslav           CHA7500 C OK Chrastava             41:56          
  2. Rožek David              RIC7403 C OB Říčany                43:35   + 1:39 
  3. Kužel Tomáš              FSP7610 C VŠTJ Stavební fakulta P  44:33   + 2:37 
  4. Mašata Roman             PHK7107 C OK 99 Hradec Králové     46:10   + 4:14 
  5. Král Aleš                MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha        47:30   + 5:34 
  6. Klimeš Petr              KRE7701 C OOB TJ Sokol Křemže      48:30   + 6:34 
  7. Slovák Miroslav          SHK7704 C OK Slavia Hradec Králov  48:40   + 6:44 
  8. Svoboda Ondřej           SHK7605 C OK Slavia Hradec Králov  49:09   + 7:13 
  9. Koblížek Kamil           KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí      50:26   + 8:30 
 10. Suchý Petr               LPM7820 C OK Lokomotiva Plzeň      51:28   + 9:32 
 11. Pachner Pavel            CHA7501 C OK Chrastava             52:49   + 10:53
 12. Žemla Tomáš              KAM7105 C SK Kamenice              53:49   + 11:53
 13. Synek Antonín            DOK7800 C OK Doksy                 54:48   + 12:52
 14. Šklíba Jan               SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov na  57:52   + 15:56
 15. Orany Tomáš              SJI7311 C OK Jihlava               58:44   + 16:48
 16. Ryjáček Jan              LPM8004 C OK Lokomotiva Plzeň      63:57   + 22:01
 17. Nývlt Petr               DKP8004 C Oddíl OB Kotlářka        64:44   + 22:48
 18. Komárek Arnošt           SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec    65:07   + 23:11
 19. Sládeček Petr            RIC7702 C OB Říčany                68:09   + 26:13
 20. Janda Pavel              DOR7600 C OK Dobříš                72:18   + 30:22
 21. Václavek Jan             LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 119:06   + 77:10
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 3.90 km, 195 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šidla Jan                TZL6808 C SKOB Zlín                36:26          
  2. Zrník Tomáš              OSN7118 C SK Orientační sporty No  41:21   + 4:55 
  3. Chaloupský David         PHK7103 C OK 99 Hradec Králové     41:35   + 5:09 
  4. Vokurka Jan              TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec   47:39   + 11:13
  5. Průša Michal             VSP7310 C USK Praha                47:40   + 11:14
  6. Novotný Milan            PHK6502 C OK 99 Hradec Králové     49:06   + 12:40
  7. Procházka Antonín        DCE5500 C KOB Dobřichovice         49:20   + 12:54
  8. Vandas Luděk             VAM6601 C OOB Vamberk              50:29   + 14:03
  9. Háp Pavel                PHK7101 C OK 99 Hradec Králové     50:43   + 14:17
 10. Kamenický Jan            PHK6601 C OK 99 Hradec Králové     50:51   + 14:25
 11. Horák Pavel (Starosta)   VSP7305 C USK Praha                52:03   + 15:37
 12. Bolehovský Pavel         EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha        52:43   + 16:17
 13. Boudný Jan               SCP7417 C OK Sparta Praha          53:34   + 17:08
 14. Zlesák Martin            CHT7302 C OOB SK Chrast            53:54   + 17:28
 15. Vácha Tomáš              BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor       55:20   + 18:54
 16. Chrást Tomáš             STH7401 C SK Studenec              56:24   + 19:58
 17. Kavalír Karel            PHK6503 C OK 99 Hradec Králové     57:35   + 21:09
 18. Tomeš Petr               SJC7531 C TJ Sportcentrum Jičín    58:01   + 21:35
 19. Mareš Alexander          NEJ7300 C TJ Jiskra Nejdek         58:40   + 22:14
 20. Würz Bohuslav            LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  60:15   + 23:49
 21. Pecka Jan                EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha        61:32   + 25:06
 22. Kovář Vladimír           VPM7200 C KOS Slavia VŠ Plzeň      62:03   + 25:37
 23. Hankovec Petr            KAM7101 C SK Kamenice              62:56   + 26:30
 24. Šubrt Antonín            DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka        64:15   + 27:49
 25. Nechanický Pavel         OSN7209 C SK Orientační sporty No  67:52   + 31:26
 26. Kučera Pavel             DOR7101 C OK Dobříš                69:13   + 32:47
 27. Bradáč Stanislav         LLI7201 C TJ Loko Liberec          69:28   + 33:02
 28. Pavlásek Jiří            LDC7501 C KOB Děčín                75:52   + 39:26
 29. Víteček Jan              DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka        76:03   + 39:37
 30. Vlašímský Robert         SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary   82:06   + 45:40
 31. Blažek Petr              SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec    83:04   + 46:38
 32. Šmol Marcel              DOK7300 C OK Doksy                 83:49   + 47:23
 33. Chvátil Jiří             PHK7200 C OK 99 Hradec Králové     85:56   + 49:30
 34. Smrček Petr              KSU7401 C Klub vytrvalostních spo  90:58   + 54:32
 35. Nigrin Radek             DOR7202 C OK Dobříš               103:21   + 66:55
 36. Jeníček Jiří             CST7101 C OB Strakonice           108:05   + 71:39
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 3.60 km, 175 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zuzánek Zdeněk           TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec   32:02          
  2. Hašek Ondřej             VPM6902 C KOS Slavia VŠ Plzeň      37:21   + 5:19 
  3. Šrámek Jaromír           KSU5801 C Klub vytrvalostních spo  37:44   + 5:42 
  4. Hasman Jan               VPM6901 C KOS Slavia VŠ Plzeň      38:24   + 6:22 
  5. Netuka Jan               SHK7001 C OK Slavia Hradec Králov  38:40   + 6:38 
  6. Rydl Jiří                TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec   40:01   + 7:59 
  7. Gajda Jan                VSP6801 C USK Praha                41:09   + 9:07 
  8. Vydra Ivan               CHA6600 C OK Chrastava             41:24   + 9:22 
  9. Valášek Petr             KAM6600 C SK Kamenice              41:35   + 9:33 
 10. Soldán Vladimír          JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov    41:44   + 9:42 
 11. Novák Libor              OKP6504 C SK OK 24 Praha           43:13   + 11:11
 12. Parkan Jiří              SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec    43:28   + 11:26
 13. Fencl Petr               LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice  44:20   + 12:18
 14. Matoušek Milan           KSU6701 C Klub vytrvalostních spo  45:01   + 12:59
 15. Novotný Dušan            TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec   45:17   + 13:15
 16. Šrámek Petr              RIC6905 C OB Říčany                45:30   + 13:28
 17. Langr Jan                SHK6701 C OK Slavia Hradec Králov  47:13   + 15:11
 18. Fürst Aleš               LLI6801 C TJ Loko Liberec          47:16   + 15:14
 19. Straka Lukáš             SLA7002 C SKOB Slaný               47:41   + 15:39
 20. Klaška Pavel             DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka        48:33   + 16:31
 21. Bruner Luboš             LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  48:51   + 16:49
 22. Kober Michal             LPU6702 C OK Lokomotiva Pardubice  49:01   + 16:59
 23. Semík Jan                VSP6507 C USK Praha                49:16   + 17:14
 24. Siegl Roman              MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha        49:24   + 17:22
 25. Pěsta Roman              LEN6802 C SKI Klub Lenora          50:05   + 18:03
 26. Bílý Petr                LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  51:00   + 18:58
 27. Beneš Jan                SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec    51:56   + 19:54
 28. Buk Jiří                 ROU6901 C SKOB Roudnice nad Labem  52:02   + 20:00
 29. Richtr Aleš              VPM6601 C KOS Slavia VŠ Plzeň      52:07   + 20:05
 30. Šebek Martin             DKP6705 C Oddíl OB Kotlářka        54:41   + 22:39
 31. Faltejsek Pavel          PHK7003 C OK 99 Hradec Králové     55:09   + 23:07
 32. Černý Libor              MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně     55:29   + 23:27
 33. Šmelík Juraj             LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovic  55:44   + 23:42
 34. Cincibus Pavel           FSP6605 C VŠTJ Stavební fakulta P  56:07   + 24:05
 35. Jiroušek Petr            LPM7001 C OK Lokomotiva Plzeň      56:12   + 24:10
 36. Háněl Jaromír            ZVO6801 C OB SK Zvole              56:18   + 24:16
 37. Dundáček Milan           SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec    56:26   + 24:24
 38. Sklenář Josef            SBR6601 C SKOB Bruntál             56:34   + 24:32
 39. Kohout Josef             SHK6902 C OK Slavia Hradec Králov  61:52   + 29:50
 40. Hojný Jaroslav           SJH7002 C SJH Jindřichův Hradec    62:48   + 30:46
 41. Mokrý Jan                ABM6611 C KOB Moira Brno           63:26   + 31:24
 42. Šustr Pavel              KSH7001 C OOB TJ Kašperské Hory    65:27   + 33:25
 43. Nádeníček Josef          NEJ7000 C TJ Jiskra Nejdek         65:30   + 33:28
 44. Beránek Petr             BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor       67:27   + 35:25
 45. Kopp Petr                58C6702 C Loko Liberec             67:33   + 35:31
 46. Bartoš Luděk             MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně     74:20   + 42:18
 47. Kovář Boris              LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  74:38   + 42:36
 48. Mokrý Pavel              ABM6801 C KOB Moira Brno           75:42   + 43:40
 49. Lejbl Ladislav           LBE6900 C TJ Lokomotiva Beroun     77:14   + 45:12
 50. Svátek Vojtěch           SLP6701 C OOB Slavia Praha         78:27   + 46:25
 51. Aster Vladimír           SLA6500 C SKOB Slaný               84:38   + 52:36
 52. Šoupa Karel              LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň      87:33   + 55:31
 53. Dobeš Václav             KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  89:34   + 57:32
 54. Vacek Milan              SJI6901 C OK Jihlava               95:03   + 63:01
 55. Nosek Jan                VSP6910 C USK Praha               108:52   + 76:50
     Princ David              TCB6901 C SK Technik České Budějo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 3.40 km, 170 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krejčí Jaroslav          BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor       36:16          
  2. Koucký Roman             EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha        36:40   + 0:24 
  3. Poloprutský Tomáš        VLI6205 C Slavia Liberec orientee  37:39   + 1:23 
  4. Tichý Martin             SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec    38:36   + 2:20 
  5. Pavlovec Petr            BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor       42:54   + 6:38 
  6. Kaplan Jan               LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice  43:00   + 6:44 
  7. Folprecht Miroslav       TUR5501 C OOB TJ Turnov            44:25   + 8:09 
  8. Funda Jiří               API6401 C OK Andante Písek         44:59   + 8:43 
  9. Šimek Tomáš              FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta P  47:12   + 10:56
 10. Petržela Pavel           LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  47:36   + 11:20
 11. Schindler Jiří           TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec   47:52   + 11:36
 12. Bartovský Pavel          VPM6101 C KOS Slavia VŠ Plzeň      50:54   + 14:38
 12. Hartman Aleš             VSP6506 C USK Praha                50:54   + 14:38
 14. Mezník Vladimír          LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun     50:58   + 14:42
 15. Vydra Pavel              PEN6200 C OK RECO Sport            51:13   + 14:57
 16. Bořil Petr               SJI6207 C OK Jihlava               52:11   + 15:55
 17. Veljačik Pavel           SCP6200 C OK Sparta Praha          52:20   + 16:04
 18. Bendák Petr              LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  52:56   + 16:40
 19. Mechl Miroslav           JIL6301 C OK Jilemnice             54:03   + 17:47
 20. Kohl Jiří                KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  56:51   + 20:35
 21. Petráček Aleš            SJI6301 C OK Jihlava               58:19   + 22:03
 22. Hlava Miroslav           KON6515 C KOB Konice               59:14   + 22:58
 23. Valach Petr              LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice  61:23   + 25:07
 24. Pavlů Jaroslav           DCE6100 C KOB Dobřichovice         63:20   + 27:04
 25. Procházka Radek          LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice  63:53   + 27:37
 26. Hlaváček Lubomír         PHK6401 C OK 99 Hradec Králové     65:44   + 29:28
 27. Vystavěl Dušan           JPV6317 C Oddíl OS SK Prostějov    67:04   + 30:48
 28. Růžička Miloslav         HCE6300 C TJ Sokol Hostivice       67:08   + 30:52
 29. Vrabec Martin            SCP6100 C OK Sparta Praha          67:18   + 31:02
 30. Kovář Karel              LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  70:18   + 34:02
 31. Hanuš Pavel              LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  76:22   + 40:06
 32. Hudeček Jaroslav         KTA6501 C SK Kotnov Tábor          78:19   + 42:03
 33. Šubrt Jiří               TEP6100 C Tempo Praha              89:55   + 53:39
 34. Borovička Milan          FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta P  92:13   + 55:57
 35. Bušík Milan              KTA6301 C SK Kotnov Tábor          94:18   + 58:02
     Pech Jiří                LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň       DISK          
     Romanovský Alois         SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 3.20 km, 115 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpil Martin           HOR5700 C TJ Jiskra Hořice         30:11          
  2. Novotný Otakar           TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec   31:54   + 1:43 
  3. Sucharda Jiří            BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor       32:27   + 2:16 
  4. Milota Josef             MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně     33:29   + 3:18 
  5. Knap Jan                 LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice  33:41   + 3:30 
  6. Hejzlar Josef            VCB5601 C TJ OB České Budějovice   34:08   + 3:57 
  7. Šilhavý Miroslav         LPM5800 C OK Lokomotiva Plzeň      35:57   + 5:46 
  8. Dušátko Petr             PHK5702 C OK 99 Hradec Králové     36:18   + 6:07 
  9. Zeman Jaroslav           CHT5901 C OOB SK Chrast            36:24   + 6:13 
 10. Dikoš Pavel              BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor       37:37   + 7:26 
 11. Kamenický Radan          OSN6004 C SK Orientační sporty No  37:51   + 7:40 
 12. Michalec Jan             MLA5701 C MLOK Mariánské Lázně     38:38   + 8:27 
 13. Jirka Jiří               ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov        39:57   + 9:46 
 14. Hausvater Karel          SHK5801 C OK Slavia Hradec Králov  40:30   + 10:19
 15. Běhoun Pavel             PHK5701 C OK 99 Hradec Králové     40:38   + 10:27
 16. Gazdačko Milan           SHK5702 C OK Slavia Hradec Králov  40:40   + 10:29
 17. Blabla Zdeněk            PCB5901 C SKP České Budějovice     40:56   + 10:45
 18. Wurzel Břetislav         OSN6005 C SK Orientační sporty No  41:53   + 11:42
 19. Konopáč Jiří             TUR5803 C OOB TJ Turnov            42:12   + 12:01
 20. Kettner Pavel            HCE5900 C TJ Sokol Hostivice       44:04   + 13:53
 21. Soudek Vojtěch           TCB5601 C SK Technik České Budějo  44:29   + 14:18
 22. Kavka Jiří               SCP5900 C OK Sparta Praha          45:06   + 14:55
 23. Kodeda Oldřich           KCK5901 C KOB Český Krumlov        46:42   + 16:31
 24. Štěrba Pavel             LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice  49:01   + 18:50
 25. Hejtmánek Vladimír       TAP5802 C KOB TRETRA Praha         49:14   + 19:03
 26. Novotný Miroslav         LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice  52:02   + 21:51
 27. Janeba Petr              CHC6001 C K.O.B. Choceň            52:05   + 21:54
 28. Vícha Vladimír           LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice  53:25   + 23:14
 29. Balcar Aleš              PHK5703 C OK 99 Hradec Králové     54:41   + 24:30
 30. Šámal Václav             OKP5600 C SK OK 24 Praha           55:10   + 24:59
 31. Šváb Jan                 VSP5801 C USK Praha                55:32   + 25:21
 32. Stibal Ivan              LDC5701 C KOB Děčín                58:19   + 28:08
 33. Tomaščin Jaroslav        MKP5800 C SK Meteor Kačerov Praha  59:56   + 29:45
 34. Hošek Ladislav           SCP6001 C OK Sparta Praha          65:51   + 35:40
 35. Doležal Jan              VPM5701 C KOS Slavia VŠ Plzeň      80:07   + 49:56
 36. Janošík Lubomír          KSH5901 C OOB TJ Kašperské Hory    94:49   + 64:38
     Flašar Jan               KCK5701 C KOB Český Krumlov         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H60B 2.80 km, 145 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalibán Jaroslav         NPA5101 C SK LOB Nová Paka         30:12          
  2. Hickethier Manfred       VLI5201 C Slavia Liberec orientee  30:34   + 0:22 
  3. Škoda Přemek             VLI5301 C Slavia Liberec orientee  31:10   + 0:58 
  4. Pilař Karel              MAS5501 C KČT Aš                   31:41   + 1:29 
  5. Kaška Rudolf             CHA5500 C OK Chrastava             32:51   + 2:39 
  6. Novák Tom                DOK5500 C OK Doksy                 35:16   + 5:04 
  7. Valter Petr              KBP4500 C KBP Praha                36:09   + 5:57 
  8. Fiala Zdeněk             TAP5501 C KOB TRETRA Praha         36:27   + 6:15 
  9. Přinda Oldřich           VLI5101 C Slavia Liberec orientee  36:41   + 6:29 
 10. Provazník Jiří           TUR5102 C OOB TJ Turnov            36:52   + 6:40 
 11. Jaroš Vladimír           DCE5400 C KOB Dobřichovice         39:11   + 8:59 
 12. Cabrnoch Jiří            DKL5400 C KOB Kladno               41:47   + 11:35
 13. Hora Vladimír            VSP5100 C USK Praha                42:03   + 11:51
 14. Hones Sepp               26AXXXX C HSV Ried                 44:09   + 13:57
 15. Juračka Vojtěch          LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice  44:27   + 14:15
 16. Jun Drahomír             KNC5501 C OOB TJ Sokol Kostelec n  45:03   + 14:51
 17. Farář Václav             LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice  47:40   + 17:28
 18. Hájek Jan                MAS5401 C KČT Aš                   52:27   + 22:15
 19. Klimpl Petr              LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice  55:21   + 25:09
 20. Sáňka Bedřich            LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice  59:10   + 28:58
 21. Jahn Pavel               SCP5500 C OK Sparta Praha          66:48   + 36:36
 22. Hojný Oldřich            SCP5201 C OK Sparta Praha          69:35   + 39:23
 23. Denemarek Oldřich        BBM5100 C BETA URSUS Orienteering  73:40   + 43:28
 24. Borák Stanislav          EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha        91:11   + 60:59
     Blecha Ladislav          FJI5106 C SK FREE Jihlava           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 2.80 km, 115 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Farář Jaroslav           VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:55          
  2. Novák Karel              NPA5001 C SK LOB Nová Paka         35:56   + 4:01 
  3. Novotný Jiří             SLP4601 C OOB Slavia Praha         36:02   + 4:07 
  4. Janda Josef              KAD4701 C Originální Vivalín Team  37:11   + 5:16 
  5. Jakubec Jindřich         TUR4801 C OOB TJ Turnov            37:25   + 5:30 
  6. Jirásek Jaroslav         DCH4701 C Radioelektronika Cheb    37:36   + 5:41 
  7. Štregl Tomáš             VRL5001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:35   + 6:40 
  8. Knobloch Jindřich        VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:42   + 6:47 
  9. Buriánek Jaromír         SCP4700 C OK Sparta Praha          38:50   + 6:55 
 10. Stehno Pavel             DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka        39:38   + 7:43 
 11. Hořínek Jaroslav         VSP5000 C USK Praha                40:22   + 8:27 
 12. Švec Zdeněk              SLA4700 C SKOB Slaný               42:28   + 10:33
 13. Rejmont Milan            LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  43:32   + 11:37
 14. Zlesák Zdeněk            JIL4701 C OK Jilemnice             45:43   + 13:48
 15. Peterka František        TJP4900 C TJ Sokol Troja           47:17   + 15:22
 16. Novák Miloš              SCP4600 C OK Sparta Praha          48:04   + 16:09
 17. Ševčík Milan             CHA5003 C OK Chrastava             48:10   + 16:15
 18. Fiala Miloš              KSH4801 C OOB TJ Kašperské Hory    55:00   + 23:05
 19. Matějů Ivan              UVP4600 C Slovan Praha             55:20   + 23:25
 20. Pokorný Karel            TCB4701 C SK Technik České Budějo  59:18   + 27:23
 21. Šafařík Bedřich          CST4601 C OB Strakonice            60:02   + 28:07
 22. Ryšavý Vít               TJP4700 C TJ Sokol Troja           72:57   + 41:02
 23. Matoušek Luboš           LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec na 110:17   + 78:22
--------------------------------------------------------------------------------

H70B 2.80 km, 115 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čadil Jan                FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta P  37:19          
  2. Procházka Zdenko         DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka        40:03   + 2:44 
  3. Paul Josef               DCE4401 C KOB Dobřichovice         42:34   + 5:15 
  4. Fišák Jan                MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně     42:39   + 5:20 
  5. Bouček Václav            OCB4101 C OC České Budějovice      44:37   + 7:18 
  6. Fridrich Jaroslav        LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice  45:48   + 8:29 
  7. Dohnal Josef             VSP4300 C USK Praha                46:55   + 9:36 
  8. Sklenář Jan              MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně     48:02   + 10:43
  9. Frey Jaromír             NEJ4100 C TJ Jiskra Nejdek         51:55   + 14:36
 10. Gřunděl Ivan             SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec    51:58   + 14:39
 11. Zábranský Emil           SLA4200 C SKOB Slaný               53:50   + 16:31
 12. Rakovec Miloš            SCP4500 C OK Sparta Praha          75:16   + 37:57
 13. Lisý Jan                 ONO4201 C SKOB Ostrov              76:48   + 39:29
 14. Mudr Stanislav           DCE4400 C KOB Dobřichovice         86:45   + 49:26
--------------------------------------------------------------------------------

H75B 2.10 km, 95 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlík Jaroslav          SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín    25:33          
  2. Zemánek Bohumil          VRL3601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  29:40   + 4:07 
  3. Křtěnský Jaroslav        BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor       34:01   + 8:28 
  4. Beránek Miroslav         BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor       34:04   + 8:31 
  5. Mašek Pavel              BOR3602 C OK Jiskra Nový Bor       47:45   + 22:12
  6. Kalivoda Vladimír        KNC3800 C OOB TJ Sokol Kostelec n  49:47   + 24:14
  7. Pich Josef               CST4002 C OB Strakonice            59:44   + 34:11
--------------------------------------------------------------------------------

H80B 2.10 km, 95 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Semorád Miloš            SCP3300 C OK Sparta Praha          35:09          
  2. Vondra Jaroslav          FSP3300 C VŠTJ Stavební fakulta P  49:51   + 14:42
  3. Hanák Milan              FSP3400 C VŠTJ Stavební fakulta P  53:42   + 18:33
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.70 km, 55 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Czerwenková Tereza       KSH0651 C OOB TJ Kašperské Hory    22:12          
  2. Sobotová Kateřina        VPM0851 C KOS Slavia VŠ Plzeň      22:48   + 0:36 
  3. Stauch Daniel            3LC0600 C Lipence                  24:14   + 2:02 
  4. Doucha Tomáš             SNA0801 C TJ START Náchod          24:18   + 2:06 
  5. Hojdar Jan               NNN     C Neregistrovaní           24:30   + 2:18 
  6. Jedlička Jakub           LPM     C OK Lokomotiva Plzeň      24:57   + 2:45 
  7. Kamenická Tereza Ester   OSN0888 C SK Orientační sporty No  27:35   + 5:23 
  8. Veljačik Jonáš           SCP0800 C OK Sparta Praha          28:01   + 5:49 
  9. Pop Jonáš                TAP0600 C KOB TRETRA Praha         31:18   + 9:06 
 10. Žemlová Magdalena        KAM0950 C SK Kamenice              31:33   + 9:21 
 11. Czerwenková Lucie        KSH0951 C OOB TJ Kašperské Hory    32:27   + 10:15
 12. Novotný Jonathan a Josef NNN     C Neregistrovaní           33:53   + 11:41
 13. Mayerová Danielka        KSH0852 C OOB TJ Kašperské Hory    38:07   + 15:55
 14. Blahová Karolína         KAM0752 C SK Kamenice              39:17   + 17:05
 15. Míka Ondřej              NNN     C Neregistrovaní           43:34   + 21:22
 16. Geleta Šimon             ZVO0602 C OB SK Zvole              44:30   + 22:18
 17. Maun Michal              KSH1201 C OOB TJ Kašperské Hory    47:54   + 25:42
 18. Roučka Tomáš             KSH1102 C OOB TJ Kašperské Hory    53:06   + 30:54
 19. Geletová Magdaléna       NNN     C Neregistrovaní           54:54   + 32:42
 20. Zítová Kateřina          LDC1150 C KOB Děčín                56:22   + 34:10
 21. Vondrová Eliška          FSP0850 C VŠTJ Stavební fakulta P  56:50   + 34:38
     Hojdar Jakub             NNN     C Neregistrovaní            DISK          
     Kučerová Kateřina        VSP0950 C USK Praha                 DISK          
     Kučera Jakub             VSP0900 C USK Praha                 DISK          
     Baldrian Josef           VSP1100 C USK Praha                 DISK          
     Janata Matěj             DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.20 km, 70 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Losman Petr              PHK7901 E OK 99 Hradec Králové     19:01          
  2. Straka Tomáš             SLA9702 C SKOB Slaný               19:15   + 0:14 
  3. Teringlová Martina       VCB7851 C TJ OB České Budějovice   19:25   + 0:24 
  4. Blaha Petr               KAM     C SK Kamenice              21:42   + 2:41 
  5. Jahn Odvody Dana         LPU8355 C OK Lokomotiva Pardubice  22:51   + 3:50 
  6. Hojdarová Alena          NNN     C Neregistrovaní           22:54   + 3:53 
  7. Cipra Matěj              NNN     C Neregistrovaní           25:40   + 6:39 
  8. Vlachová Dita            SBR7750 C SKOB Bruntál             27:05   + 8:04 
  9. Tachezy Ruth             DOR6451 C OK Dobříš                27:54   + 8:53 
 10. Procházková Jana         PGP     C SK Praga                 28:34   + 9:33 
 11. Beranová Kristína        TZL8553 C SKOB Zlín                29:44   + 10:43
 12. Nentvichová Romana       DOR6651 C OK Dobříš                29:55   + 10:54
 13. Kořínková Martina        NNN     C Neregistrovaní           30:23   + 11:22
 14. Satoriová Kateřina       NNN     C Neregistrovaní           30:29   + 11:28
 15. Hojdar Ivan              NNN     C Neregistrovaní           30:31   + 11:30
 16. Jírová Monika            NNN     C Neregistrovaní           30:51   + 11:50
 17. Satorie Kryštof          NNN     C Neregistrovaní           31:36   + 12:35
 18. Kodejšová Alena          VSP7152 C USK Praha                31:54   + 12:53
 19. Rendová Iva              KAM7152 C SK Kamenice              32:22   + 13:21
 20. Riby Thomas              LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  32:37   + 13:36
 21. Renda Miroslav           KAM     C SK Kamenice              33:23   + 14:22
 22. Klašková Josefina        DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka        34:21   + 15:20
 23. Hajšmanová Gábina        LPM7351 C OK Lokomotiva Plzeň      35:16   + 16:15
 24. Urbanová Jana            NNN     C Neregistrovaní           35:55   + 16:54
 25. Skoumalová Marie         KON4589 C KOB Konice               37:07   + 18:06
 26. Dominika Stránská        DOK0051 C OK Doksy                 38:01   + 19:00
 27. Haider Anna              26AXXXY C HSV Ried                 38:07   + 19:06
 28. Popová Veronika          TAP0253 C KOB TRETRA Praha         38:52   + 19:51
 29. Popová Veronika          TAP9999 C KOB TRETRA Praha         39:07   + 20:06
 30. Kodejšová Markéta        VSP0458 C USK Praha                39:41   + 20:40
 31. Pavlová Verča            NNN     C Neregistrovaní           41:42   + 22:41
 32. Straková Jana            SLA7251 C SKOB Slaný               41:52   + 22:51
 33. Roučka Martin            KSH8001 C OOB TJ Kašperské Hory    43:55   + 24:54
 34. Novotný Joel             NNN     C Neregistrovaní           44:16   + 25:15
 35. Pěstová Kateřina         LEN9151 C SKI Klub Lenora          60:05   + 41:04
 36. Kodejš Ondřej            VSP0200 C USK Praha                63:18   + 44:17
 37. Novák Petr               ROU68XX C SKOB Roudnice nad Labem  64:46   + 45:45
--------------------------------------------------------------------------------

T 3.70 km, 170 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voráčková Lenka          OSN8555 C SK Orientační sporty No  52:26          
  2. Přibyl Ivan              PFP5900 C VŠSK PedF UK Praha       55:39   + 3:13 
  3. Oľhava Richard           ASU8849 C Magnus Orienteering      67:08   + 14:42
  4. Rücker Petr              HOR6500 C TJ Jiskra Hořice         68:06   + 15:40
  5. Háp Petr                 NNN     C Neregistrovaní           73:13   + 20:47
  6. Kuberková Lucie          LPM9451 C OK Lokomotiva Plzeň      75:42   + 23:16
  7. Zeman Tomáš              DCE7500 C KOB Dobřichovice         76:12   + 23:46
  8. Schvachová Denisa        LPU9652 C OK Lokomotiva Pardubice  77:21   + 24:55
  9. Ždimera Zdeněk           LME7000 C SK Los Mělník            79:37   + 27:11
 10. Satorie Martin           NNN     C Neregistrovaní           80:42   + 28:16
 11. Kodejš Zdeněk            VSP7202 C USK Praha                81:35   + 29:09
 12. Novotný Jan              NNN     C Neregistrovaní           84:46   + 32:20
 13. Šimek Jan                FSP9600 C VŠTJ Stavební fakulta P  92:36   + 40:10
 14. Červenka Jiří            MLA5804 C MLOK Mariánské Lázně     93:28   + 41:02
 15. Nentvich Lubomír         DOR5800 C OK Dobříš                95:45   + 43:19
 16. Vašta Karel              NNN     C Neregistrovaní          101:49   + 49:23
 17. Ždimerová Monika         LME6950 C SK Los Mělník           108:48   + 56:22
 18. Chodil Karel             NNN     C Neregistrovaní          112:54   + 60:28
 19. Novotná Annie            VAK     C                         121:57   + 69:31
 20. Spěváček Vojtech         NNN     C Neregistrovaní          123:54   + 71:28
 21. Spěváčková Blanka        NNN     C Neregistrovaní          129:50   + 77:24
 22. Satorie Jáchym           NNN     C Neregistrovaní          133:47   + 81:21
 23. Satoriová Johana         NNN     C Neregistrovaní          137:05   + 84:39
 24. Freundová Jitka          MNN     C                         153:16   + 100:50
     Schvachová Stanislava    LPU7154 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Schvachová Lucie         LPU0153 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Schvach Hynek            LPU9904 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Bradáčová Marie          LLI7550 C TJ Loko Liberec           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------