Kód závodu          : 3280
Název               : Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q)
Datum               : 10.06.2017
Místo konání        : Lipnice nad Sázavou, louka SV od obce
Mapa                : Ústa pravdy, 1:10000, E = 5 m
Pořadatel           : OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě, JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Ředitel závodu      : Wurzel Břetislav - R3
Hlavní rozhodčí     : Venhoda Milan - R1
Ředitel závodu      : Wurzel Břetislav - R3
Stavitel tratí      : Krejsa Jan - R2

D16A 2.80 km, 60 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blažková Kateřina        SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec    21:32          
  1. Chrástová Tereza         STH0251 A SK Studenec              21:32   + 0:00 
  3. Martanová Elin           VLI0252 A Slavia Liberec orientee  22:02   + 0:30 
  4. Kastner Maya             12A0250 C Naturfreunde Wien        22:56   + 1:24 
  5. Marková Ema              STE0252 A SK SKI-OB Šternberk      23:10   + 1:38 
  6. Koberová Kateřina        LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice  23:36   + 2:04 
  7. Tichá Marie              TZL0253 A SKOB Zlín                24:19   + 2:47 
  8. Černá Kateřina           VPM0250 A KOS Slavia Plzeň         24:28   + 2:56 
  9. Hájková Lucie            SOP0350 A OOB TJ Slezan Opava      24:35   + 3:03 
 10. Růžičková Vendula        CHA0252 B OK Chrastava             24:44   + 3:12 
 11. Tokárová Regina          VPM0151 A KOS Slavia Plzeň         25:22   + 3:50 
 12. Kosobudová Kateřina      VTA0253 B SC vebr-sport            25:55   + 4:23 
 13. Hubáčková Dagmar         LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovic  26:22   + 4:50 
 14. Kroniková Štěpánka       SHK0150 B OK Slavia Hradec Králov  27:03   + 5:31 
 15. Linková Lucie            TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec   27:43   + 6:11 
 16. Blahová Pavla            EKP0153 B VŠTJ Ekonom Praha        27:46   + 6:14 
 17. Titzová Adéla            VSP0250 B USK Praha                29:17   + 7:45 
 18. Šimšová Barbora          MFP0150 B VŠSK MFF UK Praha        29:27   + 7:55 
 19. Šlechtová Tereza         KRL0152 B Kometa Kralovice         29:29   + 7:57 
 20. Greschnerová Tereza      ASU0299 B Magnus Orienteering      30:25   + 8:53 
 21. Dočkalová Klára          SJI0250 B OK Jihlava               31:02   + 9:30 
 22. Warcopová Kateřina       TRI0150 B TJ TŽ Třinec             33:07   + 11:35
 23. Dittrichová Michaela     SKM0251 A KOB Směr Kroměříž        33:25   + 11:53
 24. Vítová Lucie             BSO0250 B KOB Baník Sokolov        33:49   + 12:17
 25. Popová Jana              TAP0252 B KOB TRETRA Praha         36:10   + 14:38
 26. Janků Anna               SJC0252 A Sportcentrum Jičín       39:22   + 17:50
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 2.80 km, 65 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dolejší Kateřina         STB0199 A TJ Stadion Nový Bor      20:19          
  2. Vandasová Adéla          PHK0255 A OK 99 Hradec Králové     20:36   + 0:17 
  3. Rýdlová Magdaléna        TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec   21:22   + 1:03 
  4. Korpasová Lucie          TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno        22:22   + 2:03 
  5. Vejražková Róza          SJC0151 A Sportcentrum Jičín       22:30   + 2:11 
  6. Kočová Halina            TZL0255 A SKOB Zlín                22:34   + 2:15 
  7. Nádeníčková Pavla        NEK0150 A Nejdek Orienteering      23:07   + 2:48 
  8. Šklíbová Míša            TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec   23:54   + 3:35 
  9. Hlaváčová Anežka         TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno        24:02   + 3:43 
 10. Aschermannová Tereza     VSP0253 B USK Praha                24:29   + 4:10 
 11. Tiefenböck Rita          12A0150 C Naturfreunde Wien        24:31   + 4:12 
 12. Petriláková Anežka       DOR0251 C OK Dobříš                24:37   + 4:18 
 13. Budská Anna              TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec   26:02   + 5:43 
 14. Rosendorfová Lenka       TAP0153 B KOB TRETRA Praha         26:21   + 6:02 
 15. Poláková Lenka           SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava      26:31   + 6:12 
 16. Polanská Nelly           PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  26:54   + 6:35 
 17. Zimová Barbora           SHK0151 B OK Slavia Hradec Králov  27:40   + 7:21 
 18. Nováková Světlana        NPA0151 B SK LOB Nová Paka         27:46   + 7:27 
 19. Skoupá Vendula           STE0152 B SK SKI-OB Šternberk      27:51   + 7:32 
 20. Držková Berenika         LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice  28:11   + 7:52 
 21. Mag Fruzsina             62H0351 C Salgótarjáni Dornyay SE  28:16   + 7:57 
 22. Vyhnálková Marie         RIC0151 A OB Říčany                28:37   + 8:18 
 23. Pitrmucová Antonie       JIL0251 C OK Jilemnice             28:39   + 8:20 
 24. Pišová Barbora           LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovic  30:06   + 9:47 
 25. Shánělová Štěpánka       CHC0152 A K.O.B. Choceň            30:11   + 9:52 
 26. Kovářová Jana            CET0251 B TJ Loko Česká Třebová    32:38   + 12:19
 27. Rosíková Alžběta Marie   TZL0151 C SKOB Zlín                38:20   + 18:01
 28. Rudová Magdaléna         VTA0254 B SC vebr-sport            38:51   + 18:32
     Štráchalová Diana        KRE0150 A OOB TJ Sokol Křemže       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 2.80 km, 60 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Holečková Petra          SHK0250 A OK Slavia Hradec Králov  23:12          
  2. Mašínová Anna            TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec   23:56   + 0:44 
  3. Kochová Anna             SJC0153 A Sportcentrum Jičín       24:25   + 1:13 
  4. Mag Viktória             62H0350 C Salgótarjáni Dornyay SE  24:38   + 1:26 
  5. Bejvlová Karolína        PGP0256 A SK Praga                 24:54   + 1:42 
  6. Tichá Dorotea            DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka        25:24   + 2:12 
  7. Bednaříková Sára         LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovic  25:35   + 2:23 
  8. Rýdlová Adéla            TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec   26:08   + 2:56 
  9. Thýnová Martina          SHK0350 A OK Slavia Hradec Králov  26:12   + 3:00 
 10. Karlová Anna             JIL0352 A OK Jilemnice             26:28   + 3:16 
 11. Kinštová Tereza          SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec    26:33   + 3:21 
 12. Fejfarová Tereza         LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice  26:51   + 3:39 
 13. Golová Tereza            VIC0162 A OB Vizovice              27:56   + 4:44 
 14. Kejmarová Jana           STH0152 B SK Studenec              28:34   + 5:22 
 15. Řadová Lucie             DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka        29:34   + 6:22 
 16. Svobodová Anna           VTA0151 B SC vebr-sport            29:45   + 6:33 
 17. Šmelíková Dorota         LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovic  29:46   + 6:34 
 18. Marešová Klára           NEK0250 B Nejdek Orienteering      31:04   + 7:52 
 19. Doubková Emma            PGP0154 C SK Praga                 31:26   + 8:14 
 20. Mrózek Teresa            TRI0251 A TJ TŽ Třinec             33:00   + 9:48 
 21. Staňková Markéta         VPM0153 B KOS Slavia Plzeň         33:14   + 10:02
 22. Nevěřilová Kateřina      LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovic  35:16   + 12:04
 23. Popová Veronika          TAP0253 B KOB TRETRA Praha         38:51   + 15:39
 24. Krčková Helena           AOP0251 C Orientační Běh Opava     40:05   + 16:53
 25. Smolková Sabina          STE0250 B SK SKI-OB Šternberk      43:24   + 20:12
--------------------------------------------------------------------------------

D18A 3.10 km, 90 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kastner Ylvi             12A0050 C Naturfreunde Wien        23:42          
  2. Firešová Markéta         ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno       24:23   + 0:41 
  3. Tichá Veronika           TZL9951 A SKOB Zlín                25:16   + 1:34 
  4. Pavlíková Markéta        CHA0050 A OK Chrastava             26:52   + 3:10 
  5. Foltýnová Eva            SJI0051 A OK Jihlava               27:02   + 3:20 
  6. Kalenská Dominika        STH9958 A SK Studenec              27:07   + 3:25 
  7. Větříčková Andrea        SHK9951 A OK Slavia Hradec Králov  27:09   + 3:27 
  8. Chaloupková Kateřina     CHC0051 A K.O.B. Choceň            27:49   + 4:07 
  9. Urbanová Markéta         STH9953 A SK Studenec              28:25   + 4:43 
 10. Hájková Lenka            SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava      28:34   + 4:52 
 11. Špringlová Kamila        TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno        29:19   + 5:37 
 12. Nechanická Klára         OSN0050 A SK Orientační sporty No  29:30   + 5:48 
 13. Ciesiółka Katarzyna      KUO0051 A KOB Ústí nad Orlicí      30:01   + 6:19 
 14. Nechutová Aneta          SJI9950 A OK Jihlava               30:50   + 7:08 
 15. Filipová Tereza          LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice  32:18   + 8:36 
 16. Auermüllerová Anna       ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno       34:06   + 10:24
 17. Voltrová Alena           ROZ9951 B OK Roztoky               34:10   + 10:28
 18. Biersaková Dagmar        KRL0051 B Kometa Kralovice         34:41   + 10:59
 19. Štefková Klára           TBM0059 B KOS TJ Tesla Brno        38:21   + 14:39
 20. Nejezchlebová Martina    TUR9951 B OOB TJ Turnov            43:05   + 19:23
 21. Svobodová Jana           VTA9951 B SC vebr-sport            43:44   + 20:02
 22. Novotná Tereza           ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory        43:45   + 20:03
 23. Míchalová Šárka          KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n  44:35   + 20:53
     Chaloupská Barbora       PHK9951 A OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 3.10 km, 85 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gassner Jasmina          12A9900 C Naturfreunde Wien        23:14          
  2. Janošíkova Tereza        UOL9950 E SOB Olomouc              23:15   + 0:01 
  3. Janoušková Lucie         BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor       24:11   + 0:57 
  4. Sieglová Eliška          PGP9954 A SK Praga                 24:38   + 1:24 
  5. Kopecká Anna             LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice  24:40   + 1:26 
  6. Malinová Apolena         SHK9952 A OK Slavia Hradec Králov  24:57   + 1:43 
  7. Kubíčková Jana           PHK9999 A OK 99 Hradec Králové     25:47   + 2:33 
  8. Poláková Tereza          SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava      26:33   + 3:19 
  9. Odehnalová Klára         ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno       27:01   + 3:47 
 10. Opálková Martina         BBM0050 A BETA URSUS Orienteering  27:02   + 3:48 
 11. Riby Rose                LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  27:59   + 4:45 
 12. Zrníková Adéla           OSN0099 A SK Orientační sporty No  28:17   + 5:03 
 13. Matoušová Kateřina       VRL9955 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  28:33   + 5:19 
 14. Miklušová Tereza         ZBM9960 A SK Žabovřesky Brno       29:02   + 5:48 
 15. Dědková Teodora          TAP0051 A KOB TRETRA Praha         29:49   + 6:35 
 16. Thořová Markéta          TUR9952 A OOB TJ Turnov            32:30   + 9:16 
 17. Bruková Magda            TRI0054 A TJ TŽ Třinec             33:23   + 10:09
 18. Hrabánková Zuzana        PGP9950 B SK Praga                 34:46   + 11:32
 19. Kubecová Kateřina        BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor       34:47   + 11:33
 20. Kundratová Lucie         TZL0058 A SKOB Zlín                35:04   + 11:50
 21. Barnetová Veronika       LPU9952 B OK Lokomotiva Pardubice  37:02   + 13:48
 22. Nováková Kateřina        KRE0052 B OOB TJ Sokol Křemže      41:37   + 18:23
 23. Charvátová Kateřina      SHK0050 C OK Slavia Hradec Králov  58:06   + 34:52
 24. Rudová Anna              VTA0051 B SC vebr-sport            65:45   + 42:31
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 3.10 km, 75 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zlámalová Nikola         SJC9951 A Sportcentrum Jičín       23:51          
  2. Semrádová Jana           CHC9951 A K.O.B. Choceň            23:52   + 0:01 
  3. Peterová Jana            LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice  24:22   + 0:31 
  4. Cych Agnieszka           33P9950 C Echo Twardogóra          24:28   + 0:37 
  5. Sokolářová Šárka         TUR9999 A OOB TJ Turnov            26:31   + 2:40 
  6. Tiefenböck Tina          12A9951 C Naturfreunde Wien        26:38   + 2:47 
  7. Grycová Kateřina         TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno        27:30   + 3:39 
  8. Waňková Martina          LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice  27:40   + 3:49 
  9. Nešporová Alžběta        TZL0051 A SKOB Zlín                27:55   + 4:04 
 10. Albrechtová Iveta        KAM9950 A OK Kamenice              28:34   + 4:43 
 11. Plhalová Šárka           ASU0097 A Magnus Orienteering      29:31   + 5:40 
 12. Thýnová Nikola           SHK0051 A OK Slavia Hradec Králov  29:41   + 5:50 
 13. Ressová Tereza           LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovic  29:59   + 6:08 
 14. Kopecká Johana           VSP9950 A USK Praha                30:06   + 6:15 
 15. Vojtíšková Viktorie      LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice  30:17   + 6:26 
 16. Borovičková Valerie      LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice  31:49   + 7:58 
 17. Hápová Petra             PHK0051 A OK 99 Hradec Králové     32:35   + 8:44 
 18. Čechová Klára            AOP9951 A Orientační Běh Opava     33:33   + 9:42 
 19. Boháčová Anna            CTB0051 B SK OB Chotěboř           33:49   + 9:58 
 20. Špendlíková Kamila       LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovic  34:15   + 10:24
 21. Zatloukalová Romana      ZLH9950 A OOB TJ Zlaté Hory        34:27   + 10:36
 22. Malivánková Eva          ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno       34:50   + 10:59
 23. Hrnčířová Magda          STH0051 B SK Studenec              36:19   + 12:28
 24. Hanáková Lenka           KRL9951 B Kometa Kralovice         37:13   + 13:22
 25. Doležalová Dorotka       VPM9950 B KOS Slavia Plzeň         43:57   + 20:06
 26. Karbusová Kateřina       OPI0052 C Orientační sporty Písek  53:38   + 29:47
--------------------------------------------------------------------------------

D20A 3.30 km, 85 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čechová Tereza           KAM9852 R OK Kamenice              25:00          
  2. Kostrzewska Justyna      CHC9853 R K.O.B. Choceň            25:41   + 0:41 
  3. Nováková Tereza          DKP9751 E Oddíl OB Kotlářka        25:51   + 0:51 
  4. Argalášová Kateřina      TRI9750 R TJ TŽ Třinec             26:25   + 1:25 
  5. Chaloupková Veronika     CHC9852 A K.O.B. Choceň            26:51   + 1:51 
  6. Slavíková Silvie         PGP9751 E SK Praga                 27:10   + 2:10 
  7. Odehnalová Tereza        ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno       27:52   + 2:52 
  8. Tesařová Jana            TRI9751 R TJ TŽ Třinec             27:57   + 2:57 
  9. Kinkorová Tereza         LPM9850 R OK Lokomotiva Plzeň      28:12   + 3:12 
 10. Chovancová Zuzana        TZL9754 R SKOB Zlín                28:46   + 3:46 
 11. Vavrysová Barbara        LCE9751 R OOB TJ Slovan Luhačovic  28:59   + 3:59 
 12. Staňová Karolína         BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor       29:35   + 4:35 
 13. Szarzecová Lucie         TRI9850 A TJ TŽ Třinec             31:20   + 6:20 
 14. Veljačiková Hana         PGP9756 A SK Praga                 32:27   + 7:27 
 15. Nedbálková Hana          ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno       35:01   + 10:01
 16. Sheshikova Anastasia     KAM9853 A OK Kamenice              35:03   + 10:03
 17. Nováková Lucie           BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor       36:04   + 11:04
 18. Liberdová Jana           TRI9852 B TJ TŽ Třinec             36:50   + 11:50
 19. Petráčková Kristýna      SJI9851 B OK Jihlava               38:06   + 13:06
 20. Habigerová Jana          KSU9888 B Klub vytrvalostních spo  39:44   + 14:44
 21. Novotná Klára            ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory        43:16   + 18:16
--------------------------------------------------------------------------------

D20B 3.30 km, 85 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimůnková Gabriela       TAP9755 R KOB TRETRA Praha         24:32          
  2. Vyhnálková Barbora       RIC9850 R OB Říčany                26:52   + 2:20 
  3. Korpasová Tereza         TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno        27:00   + 2:28 
  4. Janovská Kateřina        PGP9850 A SK Praga                 27:16   + 2:44 
  5. Fukalová Hana            AOP9850 R Orientační Běh Opava     27:46   + 3:14 
  6. Kavánková Iva            TZL9753 R SKOB Zlín                27:50   + 3:18 
  7. Hájková Eliška           KAM9851 A OK Kamenice              27:54   + 3:22 
  8. Kovářová Lenka           LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Tepli  28:25   + 3:53 
  9. Linková Alena            TUR9751 R OOB TJ Turnov            29:46   + 5:14 
 10. Červená Adéla            SHK9755 A OK Slavia Hradec Králov  31:05   + 6:33 
 11. Horvátová Hana           ASU9797 A Magnus Orienteering      31:48   + 7:16 
 12. Roškotová Lucie          TUR9753 R OOB TJ Turnov            32:08   + 7:36 
 13. Vývodová Jana            ASU9852 A Magnus Orienteering      34:28   + 9:56 
 14. Knížková Šárka           TJN9852 B OOB TJ Tatran Jablonec   37:45   + 13:13
 15. Dvořáková Klára          CHT9852 C OOB SK Chrast            38:28   + 13:56
 16. Chroustová Šárka         ZBM9862 B SK Žabovřesky Brno       39:12   + 14:40
 17. Voltrová Hana            ROZ9752 B OK Roztoky               39:47   + 15:15
 18. Škrabalová Šárka         KON9888 C KOB Konice               46:49   + 22:17
     Kašparová Adéla          VSP9850 C USK Praha                               
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 4.40 km, 135 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosová Denisa            PHK9150 E OK 99 Hradec Králové     29:39          
  2. Zvěřinová Martina        LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice  31:22   + 1:43 
  3. Kozáková Zdenka          TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno        31:23   + 1:44 
  4. Štičková Anna            LLI9651 E TJ Loko Liberec          31:59   + 2:20 
  5. Plochová Dominika        DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka        33:31   + 3:52 
  6. Chládková Simona         LPU9658 R OK Lokomotiva Pardubice  33:45   + 4:06 
  7. Jedličková Zuzana        SHK8150 E OK Slavia Hradec Králov  33:56   + 4:17 
  8. Hepnerová Martina        SHK8152 C OK Slavia Hradec Králov  33:59   + 4:20 
  9. Rollier Monika           PHK8051 E OK 99 Hradec Králové     34:02   + 4:23 
 10. Hančová Petra            LPU9659 E OK Lokomotiva Pardubice  34:30   + 4:51 
 11. Doležalová Monika        KAM8851 R OK Kamenice              35:02   + 5:23 
 12. Rufferová Iva            TUR8354 E OOB TJ Turnov            35:11   + 5:32 
 13. Kožinová Zuzana          PGP9650 C SK Praga                 35:29   + 5:50 
 14. Fenclová Marta           LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice  35:48   + 6:09 
 15. Jeřábková Jitka          TZL9453 C SKOB Zlín                37:45   + 8:06 
 16. Kulhavá Šárka            LPU9357 C OK Lokomotiva Pardubice  38:19   + 8:40 
 17. Aschermannová Petra      KAM9354 C OK Kamenice              38:26   + 8:47 
 18. Vernerová Radka          VBM8558 C VSK Mendelu Brno         39:20   + 9:41 
 19. Hlubučková Kristýna      KAM9551 C OK Kamenice              39:43   + 10:04
 20. Fundová Eliška           SHK9351 C OK Slavia Hradec Králov  40:08   + 10:29
 21. Teringlová Martina       VCB7851 C OB České Budějovice      40:30   + 10:51
 22. Šiková Barbora           LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň      41:16   + 11:37
 23. Tesařová Marcela         LCE9450 C OOB TJ Slovan Luhačovic  42:35   + 12:56
 24. Mrštíková Květa          CHT8754 C OOB SK Chrast            43:23   + 13:44
 25. Bialožytová Tereza       PGP9055 C SK Praga                 43:42   + 14:03
 26. Michálková Renata        LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovic  47:33   + 17:54
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 4.40 km, 125 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tužilová Magdaléna       ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno       30:50          
  2. Kabáthová Eva            ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno       31:26   + 0:36 
  3. Matějů Martina           PGP8556 C SK Praga                 31:28   + 0:38 
  4. Mechlová Lenka           SHK9051 E OK Slavia Hradec Králov  31:45   + 0:55 
  5. Jakobová Adélka          PGP9056 E SK Praga                 32:43   + 1:53 
  6. Čermáková Magdalena      LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovic  33:06   + 2:16 
  7. Kociánová Lenka          VBM8553 C VSK Mendelu Brno         33:50   + 3:00 
  7. Bochenková Martina       DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka        33:50   + 3:00 
  9. Šimková Johanka          ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno       33:53   + 3:03 
 10. Čepová Daniela           PHK8951 E OK 99 Hradec Králové     34:00   + 3:10 
 11. Šiková Karolína          LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň      35:51   + 5:01 
 12. Knapová Lenka            LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice  35:55   + 5:05 
 13. Kolínová Kristýna        DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka        36:49   + 5:59 
 14. Kamenická Kateřina       PHK9353 C OK 99 Hradec Králové     36:53   + 6:03 
 15. Svobodová Barbora        TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec   37:37   + 6:47 
 16. Folbrechtová Šárka       BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor       38:47   + 7:57 
 17. Křížová Lenka            TTR8551 C OOB Třebíč               39:04   + 8:14 
 18. Bořánková Karolína       KAM9550 R OK Kamenice              39:16   + 8:26 
 19. Dittrichová Petra        KON8787 C KOB Konice               40:11   + 9:21 
 20. Tihonová Martina         PHK8651 C OK 99 Hradec Králové     40:51   + 10:01
 21. Gebauerová Jana          ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno       41:08   + 10:18
 22. Kopecká Eliška           ASU9299 C Magnus Orienteering      42:52   + 12:02
 23. Kohlová Zuzana           KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  43:01   + 12:11
 24. Staňková Lucie           ASU8756 C Magnus Orienteering      45:31   + 14:41
 25. Šádková Martina          PHK9653 C OK 99 Hradec Králové     49:07   + 18:17
 26. Košárková Iva            PGP8155 C SK Praga                 55:34   + 24:44
 27. Tvarůžková Petra         ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno       97:42   + 66:52
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 4.40 km, 140 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Knapová Jana             LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice  29:43          
  2. Indráková Adélka         ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno       31:31   + 1:48 
  3. Hrušková Barbora         ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno       31:43   + 2:00 
  4. Chmelařová Michaela      SHK9151 C OK Slavia Hradec Králov  32:13   + 2:30 
  5. Hlavová Hana             ZBM8888 R SK Žabovřesky Brno       33:22   + 3:39 
  6. Hiršová Gabriela         ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno       34:04   + 4:21 
  7. Krafková Lucie           TUR8650 E OOB TJ Turnov            34:15   + 4:32 
  8. Baldrianová Barbora      VSP7850 C USK Praha                35:35   + 5:52 
  9. Neradová Alena           LIT8551 C KOB Litvínov             36:22   + 6:39 
 10. Hrstková Vladěna         ZBM8787 C SK Žabovřesky Brno       36:28   + 6:45 
 11. Klapalová Michaela       LPU8499 R OK Lokomotiva Pardubice  37:31   + 7:48 
 12. Horová Pavla             LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice  37:57   + 8:14 
 13. Panchártková Tereza      LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  38:27   + 8:44 
 14. Kožinová Anna            PGP9350 C SK Praga                 38:47   + 9:04 
 15. Snížková Petra           DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka        38:50   + 9:07 
 16. Kopáčková Iva            CHT8851 C OOB SK Chrast            39:08   + 9:25 
 17. Kopcová Michaela         VLI8456 C Slavia Liberec orientee  39:56   + 10:13
 18. Zamazalová Kateřina      TAP9053 C KOB TRETRA Praha         40:08   + 10:25
 19. Horáková Veronika        TUR8751 C OOB TJ Turnov            42:04   + 12:21
 20. Tihonová Hana            TAP9052 C KOB TRETRA Praha         44:54   + 15:11
 21. Křečková Lenka           ASU9271 C Magnus Orienteering      50:15   + 20:32
 22. Procházková Zuzana       KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  53:10   + 23:27
 23. Pospíšilová Marie        DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka        58:07   + 28:24
     Vališová Martina         OSN9696 C SK Orientační sporty No   DISK          
     Myslivečková Zuzana      TUR9253 C OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 4.40 km, 125 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Omová Michaela           TUR8153 E OOB TJ Turnov            29:15          
  2. Horčičková Vendula       LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovic  30:11   + 0:56 
  3. Hlavová Jindra           ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno       30:37   + 1:22 
  4. Chromá Kateřina          ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno       31:17   + 2:02 
  5. Voborníková Alena        CTB9451 R SK OB Chotěboř           32:32   + 3:17 
  6. Poklopová Lenka          ZBM8950 E SK Žabovřesky Brno       32:46   + 3:31 
  7. Mrázková Romana          SJC8351 C Sportcentrum Jičín       32:57   + 3:42 
  8. Šístková Iveta           LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice  33:20   + 4:05 
  9. Teplá Karolína           SHK9251 R OK Slavia Hradec Králov  34:51   + 5:36 
 10. Benešová Jana            CTB9452 C SK OB Chotěboř           34:53   + 5:38 
 11. Kochová Nikola           TUR9358 C OOB TJ Turnov            35:09   + 5:54 
 12. Pekárková Eva            TZL7653 C SKOB Zlín                35:11   + 5:56 
 13. Koporová Petra           ASU9353 C Magnus Orienteering      36:05   + 6:50 
 14. Hiklová Natalia          ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno       36:06   + 6:51 
 15. Vozdová Aneta            KSU9394 C Klub vytrvalostních spo  36:08   + 6:53 
 16. Lehárová Alžběta         LPU9456 C OK Lokomotiva Pardubice  36:17   + 7:02 
 17. Mullis Kateřina          DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka        37:30   + 8:15 
 18. Hanáková Magda           KRL9651 C Kometa Kralovice         39:38   + 10:23
 19. Wysocka Malwina          DOB8585 C KOB Dobruška             39:51   + 10:36
 20. Klíchová Jana            SSU8151 C SK Severka Šumperk       41:12   + 11:57
 21. Janů Hana                KSU9393 C Klub vytrvalostních spo  42:35   + 13:20
 22. Vejstrková Zuzana        CHA8852 C OK Chrastava             43:30   + 14:15
 23. Žaloudková Klára         LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice  44:10   + 14:55
 24. Ondráčková Lucie         CHT9254 C OOB SK Chrast            46:10   + 16:55
 25. Azebová Nina             PHK8855 C OK 99 Hradec Králové     50:49   + 21:34
 26. MiĹkiewicz Martyna       23P8950 C OK!Sport Warszawa        55:46   + 26:31
--------------------------------------------------------------------------------

D35 3.30 km, 100 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kašková Kateřina         CHA7850 R OK Chrastava             26:10          
  2. Horáčková Kateřina       VLI8150 C Slavia Liberec orientee  28:16   + 2:06 
  3. Jiřištová Zuzana         DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka        28:24   + 2:14 
  4. Janatová Lucie           DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka        29:04   + 2:54 
  5. Matějů Kateřina          VLI8054 C Slavia Liberec orientee  29:32   + 3:22 
  6. Dittrichová Andrea       SKM7750 C KOB Směr Kroměříž        30:01   + 3:51 
  7. Petráňová Jana           SCP7555 C OK Sparta Praha          30:18   + 4:08 
  8. Hojná Silvie             SCP7950 C OK Sparta Praha          30:36   + 4:26 
  9. Daňková Veronika         SBK8151 C KOB Start Blansko        31:28   + 5:18 
 10. Ondráčková Veronika      EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha        31:59   + 5:49 
 11. Kroupa Diana             TTR8156 C OOB Třebíč               32:28   + 6:18 
 12. Pokorná Magdaléna        PGP7562 C SK Praga                 32:42   + 6:32 
 13. Tesařová Anna            SCP8257 C OK Sparta Praha          33:52   + 7:42 
 14. Kubečková Zdena          PHK7551 C OK 99 Hradec Králové     34:03   + 7:53 
 15. Tichovská Hana           PGP8251 C SK Praga                 34:09   + 7:59 
 16. Šklíbová Jana            SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.  35:08   + 8:58 
 17. Kozumplíková Alice       RBK8151 C SK Radioklub Blansko     35:49   + 9:39 
 18. Hladká Petra             KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orl  35:51   + 9:41 
 19. Ebnerová Eva             KON8277 C KOB Konice               36:31   + 10:21
 20. Doležalová Lenka         SHK8256 C OK Slavia Hradec Králov  38:15   + 12:05
 21. Zeman Klára              DCE7950 C KOB Dobřichovice         40:00   + 13:50
 22. Zitková Radka            LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice  40:16   + 14:06
 23. Kvapilová Lenka          TUV8151 C SOK TJ Turnov            40:50   + 14:40
 24. Klimplová Zuzana         LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice  42:16   + 16:06
 25. Kučerová Berenika        DCE8050 C KOB Dobřichovice         42:56   + 16:46
 26. Uhrová Zuzana            VSP8050 C USK Praha                43:31   + 17:21
 27. Vyhnálková Eva           RIC7552 C OB Říčany                43:35   + 17:25
 28. Synková Petra            DOK7950 C OK Doksy                 53:16   + 27:06
 29. Da Costa Inbar           37I8051 C Israel Tour Group        92:34   + 66:24
 30. Malá Johana              9JC8250 C neregistrovaní - Všenor  97:57   + 71:47
--------------------------------------------------------------------------------

D40 3.10 km, 80 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Batani Hana              TZL7351 C SKOB Zlín                25:56          
  2. Zabořilová Romana        JEN7457 C OB Jenišovice            26:35   + 0:39 
  3. Ptáčková Veronika        TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno        26:47   + 0:51 
  4. Havrdová Renata          SJC7756 C Sportcentrum Jičín       27:17   + 1:21 
  5. Malá Věra                JIL7752 C OK Jilemnice             28:19   + 2:23 
  6. Kovářová Anna            CET7552 C TJ Loko Česká Třebová    28:32   + 2:36 
  7. Svobodová Jitka          VSP7450 C USK Praha                28:47   + 2:51 
  8. Šimšová Jana             MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha        28:49   + 2:53 
  9. Kučerová Marie           VSP7551 C USK Praha                29:00   + 3:04 
 10. Vandasová Markéta        VAM7250 C OOB Vamberk              29:02   + 3:06 
 11. Grycová Petra            TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno        29:26   + 3:30 
 12. Pachnerová Dominika      CHA7750 C OK Chrastava             29:53   + 3:57 
 13. Milánová Jindřiška       TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno        30:11   + 4:15 
 14. Filipová Ivana           SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.  30:16   + 4:20 
 15. Mrskočová Dana           LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice  30:57   + 5:01 
 16. Mulíčková Eva            ABM7469 C KOB ALFA Brno            31:00   + 5:04 
 17. Komárková Lenka          SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec    31:20   + 5:24 
 18. Janovská Petra           PGP7355 C SK Praga                 31:59   + 6:03 
 19. Zakouřilová Helena       VSP7453 C USK Praha                32:38   + 6:42 
 20. Lošťáková Ivana          LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  32:48   + 6:52 
 21. Držková Markéta          LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice  33:50   + 7:54 
 22. Švíglerová Pavla         LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice  34:42   + 8:46 
 23. Dolejší Lenka            STB7499 C TJ Stadion Nový Bor      34:44   + 8:48 
 24. Korpasová Ivana          LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav B  35:12   + 9:16 
 25. Kundratová Jana          TZL7350 C SKOB Zlín                35:18   + 9:22 
 26. Valíková Petra           AOP7351 C Orientační Běh Opava     35:33   + 9:37 
 27. Vlachová Dita            SBR7750 C SKOB Bruntál             36:13   + 10:17
 28. Vlastníková Lucie        JIL7554 C OK Jilemnice             36:37   + 10:41
 29. Chovancová Jana          TZL7352 C SKOB Zlín                38:15   + 12:19
 30. Švidrnochová Hana        OOP7751 C TJ Opava                 41:28   + 15:32
 31. Janderová Markéta        SOB7750 C SOBSA                    41:49   + 15:53
 32. Kroniková Jana           SHK7350 C OK Slavia Hradec Králov  43:00   + 17:04
 33. Popová Veronika          TAP7450 C KOB TRETRA Praha         43:08   + 17:12
 34. Nováková Alena           KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže      46:57   + 21:01
 35. Bejvlová Martina         LME7350 C SK Los Mělník            47:28   + 21:32
 36. Kubecová Jana            STB7399 C TJ Stadion Nový Bor      47:34   + 21:38
 37. Junková Kateřina         STH7351 C SK Studenec              47:56   + 22:00
 38. Chvátilová Pavlína       PHK7450 C OK 99 Hradec Králové     48:40   + 22:44
 39. Miklušová Dagmar         47S7350 C Rapid Bratislava         50:29   + 24:33
 40. Shaviv Michal            24I7350 C Israel Orienteering      51:08   + 25:12
 41. Svobodová Martina        KTA7151 C SK Kotnov Tábor          51:48   + 25:52
 42. Procházková Martina      SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava      52:47   + 26:51
 43. Cíchová Pavlína          TTR7452 C OOB Třebíč               54:42   + 28:46
 44. Sedláčková Petra         KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orl  56:02   + 30:06
 45. Zámečníková Jitka        3VX7450 C Zámečníci                61:19   + 35:23
--------------------------------------------------------------------------------

D45 2.90 km, 75 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kožinová Jana            PGP6651 C SK Praga                 26:09          
  2. Kubáňová Jana            TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno        26:53   + 0:44 
  3. Novotná Petra            PHK6651 C OK 99 Hradec Králové     27:53   + 1:44 
  4. Eckardt Cornelia         71D6900 C USV TU Dresden           27:58   + 1:49 
  5. Hiršová Marcela          VBM7079 C VSK Mendelu Brno         28:12   + 2:03 
  6. Chaloupská Pavlína       PHK7051 C OK 99 Hradec Králové     28:15   + 2:06 
  7. Křivdová Lenka           CHC7251 C K.O.B. Choceň            28:17   + 2:08 
  8. Doleželová Iva           PZR7171 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  29:09   + 3:00 
  9. Čechová Zuzana           BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrc  29:26   + 3:17 
 10. Skyvová Kristýna         STE7054 C SK SKI-OB Šternberk      29:49   + 3:40 
 11. Zurynková Jana           EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha        30:06   + 3:57 
 12. Kašparová Ivana          UOL6951 C SOB Olomouc              30:15   + 4:06 
 13. Staňková Marcela         VPM6951 C KOS Slavia Plzeň         30:25   + 4:16 
 14. Dulovcová Marie          KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže      30:28   + 4:19 
 15. Podmolíková Dagmar       TZL7155 C SKOB Zlín                30:29   + 4:20 
 16. Hradecká Petra           DOK6850 C OK Doksy                 31:08   + 4:59 
 17. Grycová Jana             TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno        31:33   + 5:24 
 18. Posseltová Romana        TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec   32:26   + 6:17 
 19. Benešová Iva             SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec    32:59   + 6:50 
 20. Hudečková Helena         KTA6951 C SK Kotnov Tábor          33:25   + 7:16 
 21. Šmelíková Hana           ASU6999 C Magnus Orienteering      33:33   + 7:24 
 22. Sieglová Dagmar          MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha        33:40   + 7:31 
 23. Argalášová Gabriela      TRI6850 C TJ TŽ Třinec             34:12   + 8:03 
 24. Švancárová Helena        KSU7252 C Klub vytrvalostních spo  34:34   + 8:25 
 25. Forstová Lenka           MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha        35:08   + 8:59 
 26. Bonek Claudia            12A6901 C Naturfreunde Wien        35:40   + 9:31 
 27. Hlaváčová Šárka          TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno        36:13   + 10:04
 28. Voborníková Eva          CTB6851 C SK OB Chotěboř           37:40   + 11:31
 29. Pavlů Veronika           PGP6950 C SK Praga                 38:34   + 12:25
 30. Nešporová Marie          TTR7251 C OOB Třebíč               38:38   + 12:29
 31. Riby Kateřina            LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  39:01   + 12:52
 32. Kostková Jana            AOP7151 C Orientační Běh Opava     39:23   + 13:14
 33. Tloušťová Eva            SCP6950 C OK Sparta Praha          40:43   + 14:34
 34. Demlová Jitka            LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice  41:10   + 15:01
 35. Bendáková Jitka          LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:22   + 16:13
 36. Kunzová Ivana            BBM7155 C BETA URSUS Orienteering  42:51   + 16:42
 37. Kotenová Klára           RIC7252 C OB Říčany                46:30   + 20:21
 38. Hrušková Lenka           ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno       46:51   + 20:42
 39. Hančová Alice            VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  47:29   + 21:20
 40. Nechutová Alena          PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  47:53   + 21:44
 41. Kliglová Radka           TBM7261 C KOS TJ Tesla Brno        50:25   + 24:16
 42. Žandová Hana             CTB7052 C SK OB Chotěboř           52:17   + 26:08
 43. Krotilová Magdaléna      BZP7150 C Báječné ženy v orientač  52:42   + 26:33
 44. Tichá Dagmar             DKP7250 C Oddíl OB Kotlářka        58:05   + 31:56
 45. Rainhartz Orit           37I7051 C Israel Tour Group        58:55   + 32:46
 46. Blahová Markéta          EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha        59:38   + 33:29
 47. Lazáková Šárka           LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  70:30   + 44:21
     Šabatová Jana            SRK6853 C SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D50 2.70 km, 70 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tichovská Hana           PGP6652 C SK Praga                 22:49          
  2. Smutná Jana              VAM6251 C OOB Vamberk              23:29   + 0:40 
  3. Vavrysová Iva            LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovic  24:50   + 2:01 
  4. Klapalová Jana           VAM6451 C OOB Vamberk              25:03   + 2:14 
  5. Wurzelová Dana           CHT6654 C OOB SK Chrast            25:17   + 2:28 
  6. Ferdusová Eva            LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovic  25:39   + 2:50 
  7. Kosová Michaela          SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.  25:44   + 2:55 
  8. Poklopová Ivana          UOL6451 C SOB Olomouc              26:14   + 3:25 
  9. Jirková Renata           ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov        26:28   + 3:39 
  9. Koláriková Irena         TZL6351 C SKOB Zlín                26:28   + 3:39 
 11. Jemelíková Lada          VBM6555 C VSK Mendelu Brno         26:30   + 3:41 
 12. Hlavová Miroslava        KON6389 C KOB Konice               27:02   + 4:13 
 13. Chroustová Petra         VBM6655 C VSK Mendelu Brno         28:18   + 5:29 
 14. Pecková Ivana            EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha        28:24   + 5:35 
 15. Němečková Jarmila        VSP6650 C USK Praha                28:37   + 5:48 
 16. Pávková Jana             BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor       29:05   + 6:16 
 17. Smolková Alena           PGP6450 C SK Praga                 29:12   + 6:23 
 18. Hindráková Martina       LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  29:15   + 6:26 
 19. Teplá Hana               SHK6561 C OK Slavia Hradec Králov  29:40   + 6:51 
 20. Kettnerová Lenka         HCE6450 C TJ Hostivice             29:46   + 6:57 
 21. Čermáková Renata         LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice  30:42   + 7:53 
 22. Pavlíková Pavla          CHA6551 C OK Chrastava             30:47   + 7:58 
 23. Jastrzembská Jarmila     TRI6450 C TJ TŽ Třinec             30:56   + 8:07 
 24. Gorčicová Ivana          CHA6550 C OK Chrastava             31:58   + 9:09 
 25. Neumannová Kamila        STE6751 C SK SKI-OB Šternberk      32:04   + 9:15 
 26. Petrželová Alena         LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  32:07   + 9:18 
 27. Ostřanská Iveta          SSU6591 C SK Severka Šumperk       32:09   + 9:20 
 28. Sládková Eva             TEH5751 C Sokol Tehov              32:14   + 9:25 
 28. Troupová Vladěna         KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže      32:14   + 9:25 
 30. Veljačiková Markéta      SCP6451 C OK Sparta Praha          32:37   + 9:48 
 31. Kavalírová Kateřina      PHK6756 C OK 99 Hradec Králové     32:51   + 10:02
 32. Čechlovská Jana          CHA6250 C OK Chrastava             32:52   + 10:03
 33. Novotná Ivana            PHK6354 C OK 99 Hradec Králové     33:02   + 10:13
 34. Dittrichová Lenka        KON6285 C KOB Konice               33:55   + 11:06
 35. Slezáková Jitka          LCE6351 C OOB TJ Slovan Luhačovic  34:45   + 11:56
 36. Thýnová Ivana            SHK6651 C OK Slavia Hradec Králov  34:58   + 12:09
 37. Valachová Jana           LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice  36:01   + 13:12
 38. Noiman Anat              37I6551 C Israel Tour Group        37:34   + 14:45
 39. Mutinská Zdeňka          KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí      37:37   + 14:48
 40. Veverková Yveta          VAM6452 C OOB Vamberk              40:47   + 17:58
 41. Peřinková Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering  55:54   + 33:05
 42. Veselská Kateřina        VLI6551 C Slavia Liberec orientee  64:30   + 41:41
 43. Choutková Lenka          SOB6350 C SOBSA                    64:56   + 42:07
     Tichá Jana               SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec     DISK          
     Zalabová Martina         SJC6657 C Sportcentrum Jičín       VZDAL          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 2.50 km, 60 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voltrová Svatava         ROZ6150 C OK Roztoky               23:59          
  2. Kavková Dana             SCP6150 C OK Sparta Praha          25:25   + 1:26 
  3. Knapová Iva              LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice  25:31   + 1:32 
  4. Hrstková Dana            SJI6051 C OK Jihlava               25:54   + 1:55 
  5. Kuchařová Ada            TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno        28:14   + 4:15 
  6. Bochenková Jana          DOR6150 C OK Dobříš                28:17   + 4:18 
  7. Králová Zdenka           SSU6091 C SK Severka Šumperk       28:52   + 4:53 
  8. Mrázová Pavla            DCE5550 C KOB Dobřichovice         29:48   + 5:49 
  9. Bravená Alexandra        VBM6155 C VSK Mendelu Brno         31:13   + 7:14 
 10. Syslová Iva              TTR6151 C OOB Třebíč               31:37   + 7:38 
 11. Valentová Eva            LCE6051 C OOB TJ Slovan Luhačovic  32:03   + 8:04 
 12. Víchová Ladislava        LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice  32:29   + 8:30 
 13. Vlažná Mirka             LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovic  32:49   + 8:50 
 14. Zuzánková Růžena         TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec   33:13   + 9:14 
 15. Večeřová Ivana           TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec   33:31   + 9:32 
 16. Zelená Markéta           PGP5850 C SK Praga                 34:20   + 10:21
 17. Krejčíková Monika        TZL6262 C SKOB Zlín                34:38   + 10:39
 18. Davi Jana                ASU6199 C Magnus Orienteering      34:42   + 10:43
 19. Stepanova Svetlana       37I6053 C Israel Tour Group        35:33   + 11:34
 20. Hrabánková Ilona         PGP6250 C SK Praga                 36:07   + 12:08
 21. Tihonová Jindra          TAP6253 C KOB TRETRA Praha         36:19   + 12:20
 22. Gabrielová Šárka         ONO5950 C SKOB Ostrov              37:12   + 13:13
 23. Smičková Eva             KON5887 C KOB Konice               37:34   + 13:35
 24. Jansová Alena            CHT5852 C OOB SK Chrast            38:13   + 14:14
 25. Strachotová Eva          ASU6099 C Magnus Orienteering      39:24   + 15:25
 26. Dlouhá Jana              DKP5950 C Oddíl OB Kotlářka        40:11   + 16:12
 27. Freyová Michaela         KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  40:26   + 16:27
 28. Kovářová Alena           LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  44:43   + 20:44
 29. Hájková Lenka            8GC6250 C HIPPO                    45:50   + 21:51
 30. Sklenářová Jana          MLA6258 C MLOK Mariánské Lázně     47:54   + 23:55
 31. Lipman Yael              37I6052 C Israel Tour Group        54:32   + 30:33
 32. Natif Ruth               37I6051 C Israel Tour Group        58:09   + 34:10
 33. Regev Yeal               37I6054 C Israel Tour Group        58:11   + 34:12
 34. Kapounová Jitka          DOK6050 C OK Doksy                 66:12   + 42:13
 35. Nováková Pavla           DOK5950 C OK Doksy                 75:33   + 51:34
 36. Shmuely Nurit            37I6055 C Israel Tour Group        88:36   + 64:37
--------------------------------------------------------------------------------

D60 2.40 km, 55 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosecká Alena            PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  25:19          
  2. Kabáthová Jitka          ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno       26:03   + 0:44 
  3. Fantová Libuše           EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha        26:20   + 1:01 
  4. Štrossová Jiřina         DCE5650 C KOB Dobřichovice         27:07   + 1:48 
  5. Jahnová Helena           SCP5550 C OK Sparta Praha          27:10   + 1:51 
  6. Běhounová Jiřina         PHK5651 C OK 99 Hradec Králové     27:57   + 2:38 
  7. Hušková Eva              NPA5754 C SK LOB Nová Paka         28:34   + 3:15 
  8. Opavová Stanislava       MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně     28:40   + 3:21 
  9. Novotná Jiřina           LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice  29:40   + 4:21 
 10. Šedivá Miroslava         EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha        30:19   + 5:00 
 11. Vávrová Beáta            ASU5651 C Magnus Orienteering      30:31   + 5:12 
 12. Potěšilová Vladimíra     VBM5655 C VSK Mendelu Brno         30:40   + 5:21 
 13. Nýdrlová Eva             VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  30:50   + 5:31 
 14. Dokoupilová Zuzana       VBM5754 C VSK Mendelu Brno         31:03   + 5:44 
 15. Kalibánová Jiřina        NPA5351 C SK LOB Nová Paka         31:05   + 5:46 
 16. Ševčíková Alena          CHA5351 C OK Chrastava             31:35   + 6:16 
 17. Procházková Helena       TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno        32:46   + 7:27 
 18. Seifertová Marie         SBK5555 C KOB Start Blansko        32:49   + 7:30 
 19. Kadavá Eva               CHA5750 C OK Chrastava             32:50   + 7:31 
 20. Bradnová Věra            CHA5550 C OK Chrastava             33:55   + 8:36 
 21. Fejlková Alice           SHK5351 C OK Slavia Hradec Králov  34:23   + 9:04 
 22. Procházková Miluše       DCE5450 C KOB Dobřichovice         34:46   + 9:27 
 23. Řezníková Renáta         AOP5451 C Orientační Běh Opava     36:08   + 10:49
 24. Hejtmánková Alena        TAP5452 C KOB TRETRA Praha         39:29   + 14:10
 25. Orálková Libuše          TTR5351 C OOB Třebíč               40:31   + 15:12
 26. Zavadilová Naďa          SCP5450 C OK Sparta Praha          40:58   + 15:39
 27. Mishli Lisa              37I5551 C Israel Tour Group        43:39   + 18:20
 28. Henková Svatava          RBK5454 C SK Radioklub Blansko     50:35   + 25:16
 29. Kuncová Jiřina           TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec   55:17   + 29:58
--------------------------------------------------------------------------------

D65 2.30 km, 50 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kolaříková Věra          SBK5251 C KOB Start Blansko        28:12          
  2. Horynová Eva             TZL5254 C SKOB Zlín                28:34   + 0:22 
  3. Šaffková Zuzana          CHA5150 C OK Chrastava             28:46   + 0:34 
  4. Dohnalová Dana           VSP5050 C USK Praha                29:46   + 1:34 
  5. Neradová Alena           LIT5051 C KOB Litvínov             30:50   + 2:38 
  6. Úlehlová Ivana           BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor       30:57   + 2:45 
  7. Horáčková Stanislava     VLI4950 C Slavia Liberec orientee  31:44   + 3:32 
  8. Karmazínová Ivana        VLI5150 C Slavia Liberec orientee  32:35   + 4:23 
  9. Omová Jana               TUR5150 C OOB TJ Turnov            33:51   + 5:39 
 10. Tvrdková Eva             TUR5151 C OOB TJ Turnov            35:33   + 7:21 
 11. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  37:36   + 9:24 
 12. Kellnerová Stanislava    LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice  37:58   + 9:46 
 13. Kupcová Věroslava        HSU4850 C Horizont klub Šumperk    38:06   + 9:54 
 14. Suchánková Libuše        SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava      38:28   + 10:16
 15. Novotná Ludmila          ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory        40:00   + 11:48
 16. Stehnová Hana            DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka        42:29   + 14:17
 17. Pachnerová Jaroslava     VLI5152 C Slavia Liberec orientee  57:49   + 29:37
 18. Ravid Dalia              37I5051 C Israel Tour Group        58:03   + 29:51
--------------------------------------------------------------------------------

D70 2.10 km, 55 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubíková Květa           LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice  27:56          
  2. Ryšavá Lubomíra          TJP4750 C TJ Sokol Troja           32:03   + 4:07 
  3. Kutáčková Stanislava     LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  35:10   + 7:14 
  4. Dvořáková Ladislava      PGP4451 C SK Praga                 35:31   + 7:35 
  5. Liščinská Eva            TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno        35:51   + 7:55 
  6. Kotzer Andra             37I4552 C Israel Tour Group        43:12   + 15:16
  7. Kašková Eva              CHA4650 C OK Chrastava             44:01   + 16:05
  8. Malá Marie               LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice  56:59   + 29:03
  9. Da Costa Roni            37I4551 C Israel Tour Group        60:30   + 32:34
--------------------------------------------------------------------------------

D75 2.00 km, 40 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haňkovská Jana           PGP4050 C SK Praga                 27:06          
  2. Stará Pavla              BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD     28:00   + 0:54 
--------------------------------------------------------------------------------

DH10 1.80 km, 35 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malá Anežka              JIL0751 C OK Jilemnice             15:18          
  2. Běloušková Kateřina      CTB0752 C SK OB Chotěboř           15:19   + 0:01 
  3. Havrdová Sheila          SJC0750 C Sportcentrum Jičín       15:26   + 0:08 
  4. Drahoňovský Tomáš        TUR0701 C OOB TJ Turnov            16:00   + 0:42 
  5. Svoboda Jan              VTA0701 C SC vebr-sport            17:03   + 1:45 
  6. Teringl Vojtěch          VCB0702 C OB České Budějovice      17:11   + 1:53 
  7. Baldrianová Eva          VSP0751 C USK Praha                17:39   + 2:21 
  8. Jandera Kryštof          PGP0700 C SK Praga                 18:26   + 3:08 
  9. Zitková Andrea           LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice  19:07   + 3:49 
 10. Komárková Zbyňka         SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec    19:09   + 3:51 
 11. Mullis Carolina          DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka        19:35   + 4:17 
 12. Parkan Tomáš             SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec    19:48   + 4:30 
 13. Gajdová Michaela         VSP0752 C USK Praha                21:48   + 6:30 
 14. Vítek Vojtěch            CHT0801 C OOB SK Chrast            22:27   + 7:09 
 15. Netuková Anežka          SHK0750 C OK Slavia Hradec Králov  23:08   + 7:50 
 16. Hladký Radovan           KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orl  23:19   + 8:01 
 17. Synková Elena            DOK0850 C OK Doksy                 23:49   + 8:31 
 18. Janíčková Jolana         OSN     C SK Orientační sporty No  25:00   + 9:42 
 19. Světnický Antonín        STE0800 C SK SKI-OB Šternberk      25:36   + 10:18
 20. Havrdová Selina          SJC0950 C Sportcentrum Jičín       26:14   + 10:56
 21. Jelínek František        PHK0900 C OK 99 Hradec Králové     26:44   + 11:26
 22. Dvořáková Eva            OSN     C SK Orientační sporty No  27:21   + 12:03
 23. Dvořáková Jana           OSN     C SK Orientační sporty No  29:17   + 13:59
 24. Jelínková Eva            PHK0953 C OK 99 Hradec Králové     29:34   + 14:16
 25. Rychtárik Tadeáš         SJH0901 C SJH Jindřichův Hradec    30:21   + 15:03
 26. Hladký Matěj             KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orl  31:47   + 16:29
 27. Zakouřilová Klára        VSP0850 C USK Praha                37:24   + 22:06
 28. Tesařová Lucie           AOP1451 C Orientační Běh Opava     38:44   + 23:26
 29. Janatová Violka          DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka        40:48   + 25:30
 30. Švidrnochová Nela        OOP0950 C TJ Opava                 45:34   + 30:16
 31. Vítková Eva              CHT1053 C OOB SK Chrast            63:45   + 48:27
 32. Držka Filip              LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice  64:39   + 49:21
     Baldrian Josef           VSP1100 C USK Praha                 DISK          
     Volková Karolína         LBE0850 C TJ Lokomotiva Beroun      DISK          
  MS Jahoda Štěpán            JHB9991 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  26:11   + 10:53
  MS Jahodová Julie           JHB9990 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  30:51   + 15:33
--------------------------------------------------------------------------------

DH12 2.50 km, 55 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bolehovský Daniel        VSP0508 B USK Praha                17:36          
  2. Srb Vladimír             SJI0701 C OK Jihlava               18:13   + 0:37 
  3. Pišová Adéla             LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovic  18:44   + 1:08 
  4. Srbová Michaela          SJI0551 B OK Jihlava               19:22   + 1:46 
  5. Pekárek Tobias           TZL0502 B SKOB Zlín                19:37   + 2:01 
  6. Batani Valentina         TZL0551 B SKOB Zlín                20:04   + 2:28 
  7. Kubecová Magdalena       STB0550 B TJ Stadion Nový Bor      20:08   + 2:32 
  8. Černý Jonáš              MLA0501 B MLOK Mariánské Lázně     21:18   + 3:42 
  9. Jíra Filip               ROZ0500 B OK Roztoky               22:04   + 4:28 
 10. Odehnal Tomáš            ADA0500 B OOB Spartak Adamov       22:52   + 5:16 
 11. Dittrichová Lucie        SKM0551 B KOB Směr Kroměříž        22:59   + 5:23 
 12. Folprecht Matyáš         TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno        24:28   + 6:52 
 13. Vaněk Bořek              TZL0505 B SKOB Zlín                25:05   + 7:29 
 14. Doleželová Anna          PZR0651 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  25:10   + 7:34 
 15. Kosobudová Anna          VTA0551 B SC vebr-sport            25:31   + 7:55 
 16. Malý Antonín             JIL0501 C OK Jilemnice             25:38   + 8:02 
 17. Ehlová Martina           TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno        25:47   + 8:11 
 18. Sedláček David           KOR0502 C OB DDM Kostelec nad Orl  25:52   + 8:16 
 19. Kopecká Nela             UOL0650 C SOB Olomouc              27:02   + 9:26 
 20. Výchová Veronika         KOR0550 B OB DDM Kostelec nad Orl  27:23   + 9:47 
 21. Benešová Michaela        SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec    27:48   + 10:12
 22. Procházková Doubravka    ADA0651 B OOB Spartak Adamov       27:51   + 10:15
 23. Matochová Adéla          TZL0552 B SKOB Zlín                28:54   + 11:18
 24. Rychlá Karolína          KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  29:49   + 12:13
 25. Polívková Beáta          RIC0652 C OB Říčany                30:33   + 12:57
 26. Husák Ondřej             SLA0600 C SKOB Slaný               31:33   + 13:57
 27. Šimšová Pavla            MFP0551 B VŠSK MFF UK Praha        31:50   + 14:14
 28. Nouza Michal             SJH0505 C SJH Jindřichův Hradec    32:31   + 14:55
 29. Kroul Jiří               KSU0505 C Klub vytrvalostních spo  33:23   + 15:47
 30. Blažková Veronika        SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec    33:34   + 15:58
 31. Kovář Radim              CET0501 C TJ Loko Česká Třebová    33:58   + 16:22
 32. Honzáková Lenka          JHB0551 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  34:32   + 16:56
 33. Kubcová Anna             DOB0550 C KOB Dobruška             35:27   + 17:51
 34. Kosák Eliáš              PGP0704 C SK Praga                 39:46   + 22:10
 35. Tichý Hubert             DKP0600 C Oddíl OB Kotlářka        44:36   + 27:00
 36. Dvořáček Jakub           OSN     C SK Orientační sporty No  46:43   + 29:07
 37. Rachůnek Stanislav       SJI0602 C OK Jihlava               57:59   + 40:23
 38. Dvořáček Tomáš           OSN     C SK Orientační sporty No  71:41   + 54:05
     Beran Jáchym             SJH0602 C SJH Jindřichův Hradec     DISK          
     Kotenová Markéta         RIC0651 C OB Říčany                 DISK          
     Kosák Jonáš              PGP0603 C SK Praga                  DISK          
  MS Baldrian Tomáš           VSP0405 B USK Praha                20:30   + 2:54 
  MS Volková Adéla            LBE0450 C TJ Lokomotiva Beroun     68:16   + 50:40
--------------------------------------------------------------------------------

H16A 3.40 km, 95 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupský Jakub         PHK0302 A OK 99 Hradec Králové     22:01          
  2. Švadlena Michal          CHC0101 A K.O.B. Choceň            23:51   + 1:50 
  3. Gajda Jan                KAM0105 A OK Kamenice              24:23   + 2:22 
  4. Gryc Vojtěch             TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno        24:32   + 2:31 
  5. Zalaba Tomáš             SJC0101 A Sportcentrum Jičín       24:41   + 2:40 
  6. Budský Ondřej            TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec   24:43   + 2:42 
  7. Milán Tomáš              ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno       24:51   + 2:50 
  8. Šafář Martin             KSU0105 A Klub vytrvalostních spo  25:26   + 3:25 
  9. Adamec Martin            TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec   25:31   + 3:30 
 10. Škvor Adam               KAM0202 A OK Kamenice              25:52   + 3:51 
 11. Ježek Jakub              JIL0104 B OK Jilemnice             26:14   + 4:13 
 12. Pipek Ondřej             LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice  26:59   + 4:58 
 13. Spěváček Vojtěch         VPM0205 B KOS Slavia Plzeň         28:00   + 5:59 
 14. Coufal Jáchym            ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno       28:07   + 6:06 
 15. Haltof Marek             TRI0200 A TJ TŽ Třinec             28:13   + 6:12 
 16. Dostál Jakub             VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  29:00   + 6:59 
 17. Langr Jan                SHK0101 B OK Slavia Hradec Králov  29:27   + 7:26 
 18. Šubrt Matěj              DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka        29:44   + 7:43 
 19. Jandl Florian            12A0104 C Naturfreunde Wien        30:10   + 8:09 
 20. Melišík Martin           TAP0200 B KOB TRETRA Praha         31:25   + 9:24 
 21. Fábera David             SHK0305 A OK Slavia Hradec Králov  31:26   + 9:25 
 22. Bartík Filip             TZL0202 B SKOB Zlín                31:58   + 9:57 
 23. Cícha Matěj              TTR0102 C OOB Třebíč               32:13   + 10:12
 24. Víšek Martin             KAM0102 B OK Kamenice              32:16   + 10:15
 25. Svoboda Radek            STE0207 B SK SKI-OB Šternberk      32:34   + 10:33
 26. Měšťan Ondřej            TAP0100 A KOB TRETRA Praha         32:46   + 10:45
 27. Novák Přemysl            DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka        33:23   + 11:22
 28. Hecl František           KSU0201 B Klub vytrvalostních spo  35:59   + 13:58
 29. Novák Jakub              KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže      58:35   + 36:34
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 3.40 km, 90 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelka Ondřej           PHK0101 A OK 99 Hradec Králové     21:54          
  2. Šimša Martin             PGP0309 A SK Praga                 22:04   + 0:10 
  3. Mareček Šimon            OSN0201 A SK Orientační sporty No  22:36   + 0:42 
  4. Wolfram Jakob            12A0103 C Naturfreunde Wien        23:28   + 1:34 
  5. Malačka Milan            DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka        24:30   + 2:36 
  6. Kurzyp Stanisław         CHC0202 C K.O.B. Choceň            24:48   + 2:54 
  7. Rücker Jan               HOR0201 A TJ Jiskra Hořice         24:52   + 2:58 
  8. Siegl Matyáš             PGP0104 A SK Praga                 24:54   + 3:00 
  9. Bílý Jakub               LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  25:22   + 3:28 
 10. Šauli Filip              VPM0301 A KOS Slavia Plzeň         26:28   + 4:34 
 11. Newiak Nick              NEK0101 A Nejdek Orienteering      26:31   + 4:37 
 12. Adámek Filip             ABM0101 A KOB ALFA Brno            26:53   + 4:59 
 13. Kovařík Martin           TRI0101 A TJ TŽ Třinec             27:34   + 5:40 
 14. Lukašák Šimon            STE0202 A SK SKI-OB Šternberk      27:45   + 5:51 
 15. Šmol David               DOK0100 A OK Doksy                 29:04   + 7:10 
 16. Mrskoč Marek             LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice  30:26   + 8:32 
 17. Tachezy Jan              DOR0102 B OK Dobříš                30:33   + 8:39 
 18. Vlastník Matouš          JIL0201 B OK Jilemnice             30:51   + 8:57 
 19. Hankovec Hugo            KAM0201 B OK Kamenice              31:54   + 10:00
 20. Neumann David            STE0101 C SK SKI-OB Šternberk      32:15   + 10:21
 21. Hájek Kryštof            TUR0212 B OOB TJ Turnov            32:17   + 10:23
 22. Mühlbach Aleš            STH0104 B SK Studenec              34:26   + 12:32
 23. Šimek Štěpán             UOL0104 B SOB Olomouc              35:03   + 13:09
 24. Kundrata Jan             TZL0203 B SKOB Zlín                35:35   + 13:41
 25. Lill Petr                BSO0203 C KOB Baník Sokolov        40:31   + 18:37
 26. Neužil Vít               OPI0103 B Orientační sporty Písek  46:35   + 24:41
     Vitebský Lukáš           TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 3.40 km, 90 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Synek Petr               DOK0200 A OK Doksy                 22:39          
  2. Světnický František      STE0204 A SK SKI-OB Šternberk      23:22   + 0:43 
  3. Nechanický Jan           OSN0200 A SK Orientační sporty No  23:43   + 1:04 
  4. Janovský Tomáš           PGP0101 A SK Praga                 23:58   + 1:19 
  5. Richtr Lukáš             VPM0204 A KOS Slavia Plzeň         24:24   + 1:45 
  6. Valík Adam               AOP0301 A Orientační Běh Opava     24:28   + 1:49 
  7. Kurz Šimon               VPM0208 A KOS Slavia Plzeň         24:32   + 1:53 
  8. Kostka Jiří              AOP0201 A Orientační Běh Opava     25:00   + 2:21 
  9. Link Lukáš               STH0205 A SK Studenec              25:11   + 2:32 
 10. Gottstein Jonáš          JIL0107 B OK Jilemnice             25:22   + 2:43 
 11. Féder Medard             LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovic  26:02   + 3:23 
 12. Štregl Matyáš            VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  26:26   + 3:47 
 13. Tuharský Erik            TRI0100 B TJ TŽ Třinec             26:30   + 3:51 
 14. Janas Petr               PGP0200 A SK Praga                 26:48   + 4:09 
 15. Bolehovský Michal        VSP0202 B USK Praha                26:58   + 4:19 
 16. Šabata Radek             SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov n.  27:13   + 4:34 
 17. Bek Jiří                 CHA0103 B OK Chrastava             27:57   + 5:18 
 18. Nešpor Jan               TTR0101 B OOB Třebíč               29:39   + 7:00 
 19. Doležal Matyáš           STE0208 B SK SKI-OB Šternberk      30:30   + 7:51 
 20. Bradáč David             LLI0203 C TJ Loko Liberec          31:13   + 8:34 
 21. Paleček Ondřej           SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov n.  31:35   + 8:56 
 22. Janda Přemek             TZL0103 B SKOB Zlín                31:57   + 9:18 
 23. Valášek Václav           KAM0100 B OK Kamenice              32:30   + 9:51 
 24. Chovanec Václav          TZL0201 A SKOB Zlín                32:48   + 10:09
 25. Porkert Jan              SHK0100 B OK Slavia Hradec Králov  33:21   + 10:42
 26. Valenta Adam             OPI0102 B Orientační sporty Písek  36:35   + 13:56
 27. Bonek Erik               12A0105 C Naturfreunde Wien        36:36   + 13:57
 28. Hejduk Zdeněk            BSO0201 B KOB Baník Sokolov        40:11   + 17:32
     Kligl Radim              TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18A 3.90 km, 110 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křivda Tomáš             CHC9901 A K.O.B. Choceň            23:07          
  2. Fencl Jonáš              LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice  24:33   + 1:26 
  3. Roudný Martin            LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice  24:45   + 1:38 
  4. Nagy Josef               TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec   24:47   + 1:40 
  5. Hlaváč Ondřej            ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno       26:52   + 3:45 
  6. Thoř Tomáš               TUR9904 A OOB TJ Turnov            26:57   + 3:50 
  7. Valík Tomáš              AOP0001 A Orientační Běh Opava     27:45   + 4:38 
  8. Matoušek Matěj           KSU0005 A Klub vytrvalostních spo  28:02   + 4:55 
  9. Jílek Ondřej             KSU9908 A Klub vytrvalostních spo  28:21   + 5:14 
 10. Šabata Milan             SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.  28:49   + 5:42 
 11. Bradáč Jakub             LLI0002 B TJ Loko Liberec          28:53   + 5:46 
 12. Tichý Radomír            SHK0000 A OK Slavia Hradec Králov  29:18   + 6:11 
 13. Kroul Josef              KSU0044 A Klub vytrvalostních spo  29:26   + 6:19 
 14. Vopařil Jan              LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovic  29:30   + 6:23 
 15. Novotný Marek            TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec   32:34   + 9:27 
 16. Galbavý Matěj            CHA0000 B OK Chrastava             32:44   + 9:37 
 17. Veselý Vojtěch           SJH0001 A SJH Jindřichův Hradec    33:12   + 10:05
 18. Vlastník Šimon           JIL9904 B OK Jilemnice             35:14   + 12:07
 19. Gilík Marek              SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava      37:23   + 14:16
 20. Vostál Dominik           UOL9901 B SOB Olomouc              39:28   + 16:21
 21. Ridzoň Daniel            DKP9907 C Oddíl OB Kotlářka        44:37   + 21:30
 22. Gregor Michal            ZBM9906 C SK Žabovřesky Brno       44:57   + 21:50
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 3.90 km, 115 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chvátil Šimon            PHK9908 A OK 99 Hradec Králové     24:29          
  2. Rusin Jan                LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice  25:27   + 0:58 
  3. Melichar Petr            LLI0001 A TJ Loko Liberec          25:33   + 1:04 
  4. Šrámek Ondřej            KSU9909 A Klub vytrvalostních spo  25:49   + 1:20 
  5. Pavlovec Dan             BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor       26:00   + 1:31 
  6. Škvor Ota                KAM9900 A OK Kamenice              26:06   + 1:37 
  7. Panovec Kryštof          LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovic  26:55   + 2:26 
  8. Šmaus Antonín            TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec   29:35   + 5:06 
  9. Vavřík Tomáš             MOV0004 B SKOB Ostrava             30:04   + 5:35 
 10. Semík Jakub              VSP0000 B USK Praha                30:13   + 5:44 
 11. Buk Petr                 ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem  30:56   + 6:27 
 12. Synek Antonín            DOK0001 A OK Doksy                 31:21   + 6:52 
 13. Kafka Matěj              SJI9903 A OK Jihlava               31:34   + 7:05 
 14. Král Jan                 ZBM9904 B SK Žabovřesky Brno       31:44   + 7:15 
 15. Florián Vojtěch          ABM9901 B KOB ALFA Brno            32:21   + 7:52 
 16. Ježek Vít                JIL9903 C OK Jilemnice             32:43   + 8:14 
 17. Podmolík Jonáš           TZL0001 A SKOB Zlín                32:45   + 8:16 
 18. Holesz Sebastian         TRI9902 B TJ TŽ Třinec             33:40   + 9:11 
 19. Sabol Josef              CTB9902 B SK OB Chotěboř           36:58   + 12:29
 20. Sladkovský Jaromír       TAP9902 B KOB TRETRA Praha         37:39   + 13:10
     Bek Ondřej               CHA9904 B OK Chrastava              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 3.90 km, 130 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bonek Jannis             12A1700 C Naturfreunde Wien        23:33          
  2. Müller Jonáš             KSU9906 A Klub vytrvalostních spo  25:29   + 1:56 
  3. Bořánek Michal           STE0007 A SK SKI-OB Šternberk      25:37   + 2:04 
  4. Volák Ondřej             LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice  26:27   + 2:54 
  5. Kavalír Jáchym           PHK9901 A OK 99 Hradec Králové     26:41   + 3:08 
  6. Jirka Mikuláš            STE0000 A SK SKI-OB Šternberk      26:46   + 3:13 
  7. Čech Petr                SJI0001 A OK Jihlava               26:58   + 3:25 
  8. Krawczyński Mikołaj      CHC0001 A K.O.B. Choceň            27:53   + 4:20 
  9. Karatsiolis Kryštof      TUR9901 B OOB TJ Turnov            28:42   + 5:09 
 10. Roudný Václav            LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice  29:50   + 6:17 
 11. Samek Tomáš              PHK0001 A OK 99 Hradec Králové     29:54   + 6:21 
 12. Sedlář Jan               TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno        30:34   + 7:01 
 13. Komenda Jan              ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno       32:33   + 9:00 
 14. Zentrich Dušan           LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovic  33:32   + 9:59 
 15. Vítek Karel              PGP9904 A SK Praga                 33:50   + 10:17
 16. Rajnoha David            TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno        33:54   + 10:21
 17. Beneš Miroslav           KON9915 B KOB Konice               35:15   + 11:42
 18. Žanda Jan                CTB9901 B SK OB Chotěboř           35:45   + 12:12
 19. Kaprál Jan               SSU0000 B SK Severka Šumperk       36:49   + 13:16
 20. Ingršt Matěj             ABM9907 B KOB ALFA Brno            37:04   + 13:31
 21. Procházka Jakub          SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava      57:52   + 34:19
--------------------------------------------------------------------------------

H20A 4.10 km, 125 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bendák Jan               PHK9800 A OK 99 Hradec Králové     24:36          
  2. Černocký Libor           LCE9803 R OOB TJ Slovan Luhačovic  24:51   + 0:15 
  3. Koštejn Vít              DOK9800 R OK Doksy                 25:20   + 0:44 
  4. Vandas Daniel            PHK9805 R OK 99 Hradec Králové     25:30   + 0:54 
  5. Gebrt Jan                SHK9801 R OK Slavia Hradec Králov  26:00   + 1:24 
  6. Semrád Ladislav          CHC9701 R K.O.B. Choceň            26:52   + 2:16 
  7. Mielec Jaromír           AOP9701 A Orientační Běh Opava     27:14   + 2:38 
  8. Starý Ondra              PHK9813 A OK 99 Hradec Králové     27:48   + 3:12 
  9. Kastner Nicolas          12A9800 C Naturfreunde Wien        27:49   + 3:13 
 10. Cienciala Jan            TRI9801 B TJ TŽ Třinec             28:08   + 3:32 
 11. Stork Mihály             62H9700 C Salgótarjáni Dornyay SE  29:18   + 4:42 
 12. Michek David             TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec   29:32   + 4:56 
 13. Mikel David              TZL9703 A SKOB Zlín                30:10   + 5:34 
 14. Frýba Dominik            SJI9702 A OK Jihlava               32:04   + 7:28 
 15. Kašpar Ludvík            BOR9805 B OK Jiskra Nový Bor       32:15   + 7:39 
 16. Janeček Mirek            TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec   32:29   + 7:53 
 17. Pokorný David            SRK9701 A SOOB Spartak Rychnov n.  33:09   + 8:33 
 18. Locker Tomáš             SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov n.  34:54   + 10:18
 19. Chaloupka Josef          UOL9801 A SOB Olomouc              35:23   + 10:47
 20. Ransdorf Jakub           TAP9805 A KOB TRETRA Praha         36:25   + 11:49
 21. Hasal Martin             PGP9804 B SK Praga                 36:50   + 12:14
 22. Kašpar Jakub             ASU9747 B Magnus Orienteering      37:42   + 13:06
 23. Melichar Vojtěch         LLI9802 B TJ Loko Liberec          37:45   + 13:09
 24. Borovička Tomáš          FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  42:49   + 18:13
--------------------------------------------------------------------------------

H20B 4.00 km, 120 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sýkora Vojtěch           LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovic  23:12          
  2. Hausenblas Šimon         KAM9803 A OK Kamenice              24:23   + 1:11 
  3. Navrátil Šimon           PGP9702 E SK Praga                 24:32   + 1:20 
  4. Kelbl Vladimír           ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno       24:40   + 1:28 
  5. Wolf Filip               TUR9701 R OOB TJ Turnov            24:53   + 1:41 
  6. Hirš Otakar              ZBM9801 R SK Žabovřesky Brno       24:56   + 1:44 
  7. Wiklund Alexander        11S1004 C Finspangs SOK            25:13   + 2:01 
  8. Sláma Dušan              ASU9843 A Magnus Orienteering      25:46   + 2:34 
  9. Bořil Jan                SJI9700 R OK Jihlava               26:40   + 3:28 
 10. Netuka Vojtěch           SHK9701 R OK Slavia Hradec Králov  26:47   + 3:35 
 11. Pek Daniel               SHK9803 R OK Slavia Hradec Králov  26:49   + 3:37 
 12. Vystavěl Ondřej          JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov    27:16   + 4:04 
 13. Semerád Antonín          DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka        28:04   + 4:52 
 14. Moravec Jakub            KAM9702 A OK Kamenice              28:24   + 5:12 
 15. Vlášek Jakub             TAP9702 A KOB TRETRA Praha         28:25   + 5:13 
 16. Zikmund Zdeněk           SJC9703 A Sportcentrum Jičín       28:56   + 5:44 
 17. Novák Aleš               PGP9808 A SK Praga                 29:03   + 5:51 
 18. Jíra Tomáš               KAM9802 A OK Kamenice              29:09   + 5:57 
 19. Hrouda Matěj             JIL9804 B OK Jilemnice             31:02   + 7:50 
 20. Žák Jan                  LPU9802 A OK Lokomotiva Pardubice  31:33   + 8:21 
 21. Kalenský Aleš            STH9801 B SK Studenec              32:16   + 9:04 
 22. Drozd Michal             BBM9701 B BETA URSUS Orienteering  36:27   + 13:15
 23. Zieba Jakub              NEK9800 B Nejdek Orienteering      37:10   + 13:58
 24. Pelikán Lukáš            DKL9802 B KOB Kladno               38:19   + 15:07
 25. Míča Tomáš               LPU9707 B OK Lokomotiva Pardubice  44:14   + 21:02
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 5.70 km, 165 m, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nykodým Miloš            ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno       31:09          
  2. Procházka Jan            PGP8407 E SK Praga                 31:27   + 0:18 
  3. Rollier Baptiste         PHK8200 E OK 99 Hradec Králové     32:46   + 1:37 
  4. Horvát Petr              ASU9447 E Magnus Orienteering      33:52   + 2:43 
  5. Kamenický Matěj          LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice  33:58   + 2:49 
  6. Mrázek Jan               SJC8102 E Sportcentrum Jičín       34:08   + 2:59 
  7. Kubelka Tomáš            LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice  34:33   + 3:24 
  8. Malý Aleš                JIL8702 C OK Jilemnice             34:51   + 3:42 
  9. Mudrák Štěpán            LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovic  35:18   + 4:09 
 10. Lundin Simon             11S1002 C Finspangs SOK            35:38   + 4:29 
 11. Kolovský František       LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň      35:45   + 4:36 
 12. Přibyl Bronislav         TZL8603 C SKOB Zlín                35:47   + 4:38 
 13. Mašata Matěj             PHK9601 R OK 99 Hradec Králové     36:12   + 5:03 
 14. Valeš Jiří               LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň      36:16   + 5:07 
 15. Brlica Pavel             ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno       36:39   + 5:30 
 16. Hadač Filip              AOP9301 C Orientační Běh Opava     36:44   + 5:35 
 17. Pavlovec Jan             BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor       37:10   + 6:01 
 18. Zakouřil Vít             TUR9301 C OOB TJ Turnov            37:47   + 6:38 
 19. Makovský Jakub           TAP8511 C KOB TRETRA Praha         37:54   + 6:45 
 20. Luštický Martin          TUR8700 C OOB TJ Turnov            38:00   + 6:51 
 21. Hruška Jakub             ZBM9515 C SK Žabovřesky Brno       38:36   + 7:27 
 22. Slováček Tomáš           TZL8002 C SKOB Zlín                39:07   + 7:58 
 23. Drábek Jan               ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno       39:16   + 8:07 
 24. Kos Tomáš                LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice  39:29   + 8:20 
 25. Turczer Petr             KSU7945 C Klub vytrvalostních spo  39:39   + 8:30 
 26. Kopec Tomáš              VLI8203 C Slavia Liberec orientee  40:01   + 8:52 
 27. Hovorka Lukáš            LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice  40:08   + 8:59 
 28. Král Václav              SSU8243 C SK Severka Šumperk       41:01   + 9:52 
 29. Benroth Martin           TZL9206 C SKOB Zlín                41:12   + 10:03
 30. Slezák Jiří              LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovic  41:19   + 10:10
 31. Červinka Jan             OKP8901 C SK OK 24 Praha           41:29   + 10:20
 32. Šákr Vít                 BOR9301 C OK Jiskra Nový Bor       41:56   + 10:47
 33. Illner Vojtěch           DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka        42:09   + 11:00
 34. Kolárik Jan              TZL9003 C SKOB Zlín                43:10   + 12:01
 35. Remeš Petr               SHK9403 C OK Slavia Hradec Králov  43:11   + 12:02
 36. Pospíšil Ondřej          DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka        43:57   + 12:48
 37. Kořínek Jindřich         TUR8406 C OOB TJ Turnov            44:22   + 13:13
 38. Sklenář Martin           AOP9501 C Orientační Běh Opava     45:20   + 14:11
 39. Strachota Petr           TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec   45:26   + 14:17
 40. Franco Paulo             1FP8100 C CLAC                     47:33   + 16:24
 41. Novotný Ondřej           ABM9211 C KOB ALFA Brno            49:57   + 18:48
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 5.70 km, 155 m, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Král Vojtěch             SSU8841 E SK Severka Šumperk       30:34          
  2. Minář Marek              ASU9444 E Magnus Orienteering      31:34   + 1:00 
  3. Zimmermann Štěpán        ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno       32:09   + 1:35 
  4. Šedivý Jan               PGP8409 E SK Praga                 32:20   + 1:46 
  5. Zvěřina Petr             LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice  33:22   + 2:48 
  6. Komanec Václav           SHK8406 R OK Slavia Hradec Králov  33:25   + 2:51 
  7. Škoda Jakub              VLI8800 R Slavia Liberec orientee  34:08   + 3:34 
  8. Chromý Adam              TBM8841 E KOS TJ Tesla Brno        34:16   + 3:42 
  9. Flašar Jan               PGP8610 R SK Praga                 34:41   + 4:07 
 10. Bukovac Palo             ZBM8101 C SK Žabovřesky Brno       35:19   + 4:45 
 11. Palas Jan                ZBM8507 C SK Žabovřesky Brno       35:57   + 5:23 
 12. Klusáček Jan             ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno       36:14   + 5:40 
 13. Poklop Martin            SSU8802 E SK Severka Šumperk       36:15   + 5:41 
 13. Hubáček Michal           LCE9301 R OOB TJ Slovan Luhačovic  36:15   + 5:41 
 15. Čermák Jan               LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice  36:21   + 5:47 
 16. Zháňal Jan               ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno       37:31   + 6:57 
 17. Horák Patrik             TUR9502 R OOB TJ Turnov            37:52   + 7:18 
 18. Landovský Tomáš          PGP9103 C SK Praga                 37:53   + 7:19 
 19. Pešek Ondřej             CHC8502 C K.O.B. Choceň            38:11   + 7:37 
 20. Kettner Lukáš            KAM9403 R OK Kamenice              38:12   + 7:38 
 21. Habán Ivo                VLI7707 C Slavia Liberec orientee  38:14   + 7:40 
 22. Rychlý Pavel             KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  38:21   + 7:47 
 23. Zimmermann Jakub         ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno       38:48   + 8:14 
 24. Pospíšil Vítek           PGP6803 C SK Praga                 39:24   + 8:50 
 25. Fehérvári Dániel         62H9000 C Salgótarjáni Dornyay SE  39:52   + 9:18 
 26. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                 40:11   + 9:37 
 27. Grundman Vojtěch         CHC8801 C K.O.B. Choceň            40:39   + 10:05
 28. Holas Ondřej             TUR8501 C OOB TJ Turnov            41:00   + 10:26
 29. Zajíc Vítězslav          TAP8610 C KOB TRETRA Praha         41:09   + 10:35
 30. Slezák Zdeněk            LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovic  41:40   + 11:06
 31. Justa Pavel              PHK8701 C OK 99 Hradec Králové     41:44   + 11:10
 32. Veselý Jakub             PGP9503 C SK Praga                 42:23   + 11:49
 33. Fajkus Radim             JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov    42:37   + 12:03
 34. Pekárek Evžen            TZL7007 C SKOB Zlín                42:47   + 12:13
 35. Pova Ondřej              KRL9304 C Kometa Kralovice         42:54   + 12:20
 36. Henek Michal             RBK8605 C SK Radioklub Blansko     43:47   + 13:13
 37. Křivda Martin            CHC9501 C K.O.B. Choceň            44:46   + 14:12
 38. Přikryl Petr             ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno       46:32   + 15:58
     Landovský Jakub          PGP9601 R SK Praga                  DISK          
     Navrátil Boris           KAM9203 R OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 5.70 km, 160 m, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Petržela Jan             PHK9200 E OK 99 Hradec Králové     31:04          
  2. Hájek Daniel             ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno       31:56   + 0:52 
  3. Hubáček Jonáš            LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovic  32:14   + 1:10 
  4. Procházka David          LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice  33:41   + 2:37 
  5. Zbranek Roman            ASU8808 R Magnus Orienteering      34:08   + 3:04 
  6. Prášil Marek             SJI7313 R OK Jihlava               34:24   + 3:20 
  7. Smola Michal             TZL8131 R SKOB Zlín                34:25   + 3:21 
  8. Schuster Marek           SSU9303 E SK Severka Šumperk       35:06   + 4:02 
  9. Dlabaja Štěpán           TZL8508 R SKOB Zlín                35:09   + 4:05 
 10. Šmehlík Eduard           SHK8702 C OK Slavia Hradec Králov  35:12   + 4:08 
 11. Panchártek Jan           PHK8802 C OK 99 Hradec Králové     35:17   + 4:13 
 12. Hepner David             SHK7601 C OK Slavia Hradec Králov  35:46   + 4:42 
 13. Jirásek Michal           SHK8901 C OK Slavia Hradec Králov  36:14   + 5:10 
 14. Čech Jan                 SJI9601 R OK Jihlava               36:36   + 5:32 
 15. Rusý Tomáš               KAM9301 C OK Kamenice              37:04   + 6:00 
 16. Šmelík Martin            ASU9644 R Magnus Orienteering      37:17   + 6:13 
 17. Vacek Vojtěch            SJI9602 C OK Jihlava               37:41   + 6:37 
 18. Argaláš Michal           TRI9301 R TJ TŽ Třinec             38:32   + 7:28 
 19. Bořil Tomáš              ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno       38:33   + 7:29 
 20. Henek Vladan             VBM8002 C VSK Mendelu Brno         38:42   + 7:38 
 21. Váňa Martin              TUR8401 C OOB TJ Turnov            38:43   + 7:39 
 22. Schulhof Jan             TUR8900 R OOB TJ Turnov            38:46   + 7:42 
 23. Lindman Per              11S1003 C Finspangs SOK            38:48   + 7:44 
 24. Polášek Jan              TZL8601 C SKOB Zlín                38:49   + 7:45 
 25. Kapal Tomáš              KAM9402 C OK Kamenice              39:16   + 8:12 
 26. Peterka Vojtěch          LLI7502 C TJ Loko Liberec          39:17   + 8:13 
 27. Stehlík Martin           ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno       39:53   + 8:49 
 28. Procházka Jan            PGP8206 C SK Praga                 40:05   + 9:01 
 29. Baier Martin             TUR7603 R OOB TJ Turnov            40:08   + 9:04 
 30. Horyna Roman             LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovic  40:16   + 9:12 
 31. Žaloudek Petr            SJC8309 C Sportcentrum Jičín       40:45   + 9:41 
 32. Kolín Jan                DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka        41:01   + 9:57 
 33. Kobr Tomáš               TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec   42:02   + 10:58
 34. Jílek Jakub              KSU9202 C Klub vytrvalostních spo  42:10   + 11:06
 35. Doležel Ondřej           STE9202 C SK SKI-OB Šternberk      43:04   + 12:00
 36. Zelinka Jiří             MBM8740 C O-mikron                 43:13   + 12:09
 37. Hubáček Josef            LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovic  45:31   + 14:27
 38. Teringl Radek            VCB6502 C OB České Budějovice      45:39   + 14:35
 39. Zelenka Tomáš            PHK9001 C OK 99 Hradec Králové     46:11   + 15:07
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 5.70 km, 155 m, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hradec Pavel             TUR8801 E OOB TJ Turnov            32:01          
  2. Dlabaja Tomáš            TUR8303 R OOB TJ Turnov            32:39   + 0:38 
  3. Döllgast Moritz          TUR9504 C OOB TJ Turnov            33:45   + 1:44 
  4. Kettner Vojtěch          KAM9601 E OK Kamenice              33:48   + 1:47 
  5. Kantor Ondřej            TRI9103 R TJ TŽ Třinec             33:55   + 1:54 
  6. Semík Ondřej             KAM9401 E OK Kamenice              34:15   + 2:14 
  7. Grundmann Jan            LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice  34:28   + 2:27 
  8. Nožka Radek              LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice  34:34   + 2:33 
  9. Burda Matěj              BOR9608 R OK Jiskra Nový Bor       35:27   + 3:26 
 10. Mokrý Stanislav          ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno       35:41   + 3:40 
 11. Dragowski Kuba           TUR9003 R OOB TJ Turnov            35:55   + 3:54 
 12. Kozák Petr               KAM6501 C OK Kamenice              36:01   + 4:00 
 13. Glonek Jakub             AOP9602 E Orientační Běh Opava     36:05   + 4:04 
 14. Bravený Vít              ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno       36:31   + 4:30 
 15. Kořínek Tomáš            BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor       36:34   + 4:33 
 16. Valenta Jiří             LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovic  36:43   + 4:42 
 17. Sysel Ctibor             PGP8700 C SK Praga                 36:53   + 4:52 
 18. Fürst Matouš             LLI9603 E TJ Loko Liberec          37:33   + 5:32 
 19. Ondráček Radim           EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha        37:43   + 5:42 
 20. Tomanek Daniel           KSU7410 C Klub vytrvalostních spo  38:00   + 5:59 
 21. Henych Petr              VLI6001 C Slavia Liberec orientee  38:03   + 6:02 
 22. Plíhal Tomáš             SJI8509 C OK Jihlava               38:21   + 6:20 
 23. Fibír Tomáš              FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  38:23   + 6:22 
 24. Kazda Adam               ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno       38:53   + 6:52 
 25. Ehl Jiří                 TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno        39:02   + 7:01 
 26. Zicha Jiří               LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovic  39:08   + 7:07 
 27. Košárek Pavel            PGP7107 C SK Praga                 39:09   + 7:08 
 28. Sháněl Jan               CHC9402 C K.O.B. Choceň            39:20   + 7:19 
 29. Grätsch Markus           71D9600 C USV TU Dresden           39:23   + 7:22 
 30. Vlček Martin             TUR8702 C OOB TJ Turnov            39:58   + 7:57 
 31. Vlach Jiří               AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava     40:26   + 8:25 
 32. Skoupý Jan               STE9411 C SK SKI-OB Šternberk      42:08   + 10:07
 33. Klaška Pavel             DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka        42:17   + 10:16
 34. Janda Martin             DOB8002 C KOB Dobruška             42:41   + 10:40
 35. Khýn Vítězslav           ASU8304 C Magnus Orienteering      43:35   + 11:34
 36. Slíva Jan                LCE9602 C OOB TJ Slovan Luhačovic  44:07   + 12:06
 37. Mokrý Ondřej             ABM9410 C KOB ALFA Brno            45:05   + 13:04
 38. Bencúr Juraj             LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovic  46:48   + 14:47
 39. Hájek Adam               KAM9202 C OK Kamenice              49:00   + 16:59
     Sanderberg Noak          11S1001 C Finspangs SOK             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 4.50 km, 145 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horáček Michal           VLI7700 R Slavia Liberec orientee  28:09          
  2. Otrusina Jiří            JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov    30:08   + 1:59 
  3. Hikl Tomáš               ZBM8100 C SK Žabovřesky Brno       30:42   + 2:33 
  3. Tihon Michal             PHK7905 C OK 99 Hradec Králové     30:42   + 2:33 
  5. Paclík Roman             SHK7801 C OK Slavia Hradec Králov  31:14   + 3:05 
  6. Junek Petr               STH7801 C SK Studenec              31:19   + 3:10 
  7. Tomeš Jaroslav           DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka        32:22   + 4:13 
  8. Otruba Karel             PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov         32:29   + 4:20 
  8. Holas Tomáš              AOP7802 C Orientační Běh Opava     32:29   + 4:20 
 10. Rambousek Karel          BSO7907 C KOB Baník Sokolov        32:30   + 4:21 
 11. Matyšek Radoslav         PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov         33:19   + 5:10 
 12. Hübner Jan               CTB7902 C SK OB Chotěboř           33:38   + 5:29 
 13. Matras Tomáš             CHT8001 C OOB SK Chrast            33:39   + 5:30 
 14. Brabec Jaroslav          ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno       33:52   + 5:43 
 15. Kadeřávek Petr           PHK7605 C OK 99 Hradec Králové     34:00   + 5:51 
 16. Weiner Jakub             SHK7911 C OK Slavia Hradec Králov  34:02   + 5:53 
 17. Finstrle Luděk           ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno       34:25   + 6:16 
 18. Kopecký David            UOL7800 C SOB Olomouc              34:41   + 6:32 
 19. Prošek Michal            SJI7823 C OK Jihlava               35:17   + 7:08 
 20. Král Aleš                MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha        35:18   + 7:09 
 21. Hladký Viktor            VAM8201 C OOB Vamberk              35:20   + 7:11 
 22. Krmaš Václav             SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.  35:29   + 7:20 
 23. Kadavý Petr              CHA7800 C OK Chrastava             35:36   + 7:27 
 24. Novotný Jiří             TZL8001 C SKOB Zlín                35:37   + 7:28 
 25. Mazal Zdeněk             VBM8103 C VSK Mendelu Brno         35:45   + 7:36 
 26. Svoboda Ondřej           SHK7605 C OK Slavia Hradec Králov  36:36   + 8:27 
 27. Šklíba Jan               SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.  36:45   + 8:36 
 28. Lepšík Petr              SJC8203 C Sportcentrum Jičín       37:25   + 9:16 
 29. Mikluš Marián            47S7200 C Rapid Bratislava         37:37   + 9:28 
 30. Souček Tomáš             SHK8200 C OK Slavia Hradec Králov  37:43   + 9:34 
 31. Špičák František         CEL8039 C TJ Sokol Čelechovice na  37:48   + 9:39 
 32. Fukátko Jan              LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice  38:05   + 9:56 
 33. Hanák Jan                SLA8002 C SKOB Slaný               38:30   + 10:21
 34. Korecký Miroslav         CHT7901 C OOB SK Chrast            39:03   + 10:54
 35. Hrouza Jan               KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  39:29   + 11:20
 36. Verner Tomáš             VBM8204 C VSK Mendelu Brno         39:35   + 11:26
 37. Kárník Jan               LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice  41:19   + 13:10
 38. Věžník Roman             TTR7901 C OOB Třebíč               41:50   + 13:41
 39. Beneš Miroslav           PGP8108 C SK Praga                 42:22   + 14:13
 40. Slabý Jan                ZHR7900 C TJ Zhoř                  42:59   + 14:50
 41. Synek Antonín            DOK7800 C OK Doksy                 43:01   + 14:52
 42. Drągowski Piotr          DOB8200 C KOB Dobruška             44:25   + 16:16
 43. Růžička Lukáš            KSU7849 C Klub vytrvalostních spo  44:40   + 16:31
 44. Choutka Jaroslav         SOB6301 C SOBSA                    46:35   + 18:26
 45. Veselý Oldřich           SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec    47:01   + 18:52
 46. Dressler Jan             SBK7911 C KOB Start Blansko        47:12   + 19:03
 47. Doležal Martin           PGP8100 C SK Praga                 48:53   + 20:44
 48. Šmahel Lukáš             OPI7800 C Orientační sporty Písek  51:48   + 23:39
 49. Dostál Ondřej            PLU7900 C TJ SOKOL Plumlov         52:36   + 24:27
 50. Rychtárik Ladislav       SJH8001 C SJH Jindřichův Hradec    53:15   + 25:06
 51. Polívka Petr             RIC7401 C OB Říčany                56:12   + 28:03
 52. Kroul Josef              KSU7302 C Klub vytrvalostních spo  57:48   + 29:39
 53. Rouš Pavel               VBM8102 C VSK Mendelu Brno         61:54   + 33:45
 54. Greschner Luboš          ASU7848 C Magnus Orienteering      68:02   + 39:53
 55. Parente Maor             37I8001 C Israel Tour Group        69:45   + 41:36
 56. Uhlíř Marek              9JC7901 C neregistrovaní - Všenor  88:57   + 60:48
--------------------------------------------------------------------------------

H40 4.10 km, 120 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matějů Luboš             PGP7601 C SK Praga                 26:00          
  2. Netopil Libor            VAM7401 C OOB Vamberk              26:40   + 0:40 
  3. Matějů Michal            VLI7702 C Slavia Liberec orientee  26:58   + 0:58 
  4. Kučera Jan               VSP7302 C USK Praha                27:14   + 1:14 
  5. Palát Petr               ABM7415 C KOB ALFA Brno            27:21   + 1:21 
  6. Zuzánek Zdeněk           TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec   27:29   + 1:29 
  7. Dittrich Pavel           SKM7501 C KOB Směr Kroměříž        28:22   + 2:22 
  8. Milán Pavel              TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno        28:29   + 2:29 
  8. Gregor Martin            CTB7701 C SK OB Chotěboř           28:29   + 2:29 
 10. Seidl Miroslav           EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha        28:35   + 2:35 
 11. Polák Vlastimil          VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  28:37   + 2:37 
 12. Pokorný Ondřej           PGP7506 C SK Praga                 28:46   + 2:46 
 13. Koťátko Zdeněk           SJC7701 C Sportcentrum Jičín       28:47   + 2:47 
 14. Bašus Petr               SCP7400 C OK Sparta Praha          29:24   + 3:24 
 15. Švadlena Pavel           CHC7502 C K.O.B. Choceň            29:38   + 3:38 
 16. Jašek Petr               STE7601 C SK SKI-OB Šternberk      30:08   + 4:08 
 17. Průša Michal             VSP7310 C USK Praha                30:13   + 4:13 
 18. Martan Jiří              VLI7300 C Slavia Liberec orientee  30:16   + 4:16 
 19. Kovalčík Tomáš           AOP7301 C Orientační Běh Opava     30:18   + 4:18 
 20. Daněk Roman              SBK7541 C KOB Start Blansko        30:41   + 4:41 
 21. Držka Štěpán             LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice  30:44   + 4:44 
 22. Fendrych Michal          STE7607 C SK SKI-OB Šternberk      31:11   + 5:11 
 23. Zámečník David           KAM7500 C OK Kamenice              31:35   + 5:35 
 24. Borunský Tomáš           AOP7402 C Orientační Běh Opava     31:56   + 5:56 
 25. Toužil Karel             SHK7602 C OK Slavia Hradec Králov  32:10   + 6:10 
 26. Hecl Miloš               KSU7601 C Klub vytrvalostních spo  32:13   + 6:13 
 27. Binar Robert             OOL7501 C SK Haná orienteering     32:33   + 6:33 
 28. Šístek Daniel            SCP7507 C OK Sparta Praha          32:57   + 6:57 
 29. Vítek Pavel              CHT7501 C OOB SK Chrast            33:26   + 7:26 
 30. Slovák Miroslav          SHK7704 C OK Slavia Hradec Králov  34:05   + 8:05 
 30. Pachner Pavel            CHA7501 C OK Chrastava             34:05   + 8:05 
 32. Blažek Petr              SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec    34:39   + 8:39 
 33. Kvapil Petr              TUV7402 C SOK TJ Turnov            34:46   + 8:46 
 34. Kolek Petr               ASU7501 C Magnus Orienteering      35:09   + 9:09 
 35. Kolář Viktor             HOR7300 C TJ Jiskra Hořice         35:28   + 9:28 
 36. Vokurka Jan              TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec   36:29   + 10:29
 37. Aleš David               ASU7517 C Magnus Orienteering      36:34   + 10:34
 38. Zakouřil Václav          VSP7401 C USK Praha                36:36   + 10:36
 39. Komárek Arnošt           SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec    38:04   + 12:04
 40. Pudel Jarda              STE7505 C SK SKI-OB Šternberk      38:05   + 12:05
 41. Vaněk Petr               ZBP7302 C OOB SK Zbraslav          38:06   + 12:06
 42. Kořan Pavel              VBM7401 C VSK Mendelu Brno         38:21   + 12:21
 43. Würz Bohuslav            LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  38:53   + 12:53
 44. Sedlář Petr              TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno        39:21   + 13:21
 45. Pipek Kamil              LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice  39:26   + 13:26
 46. Jandera Tomáš            SOB7300 C SOBSA                    39:28   + 13:28
 47. Zelený Pavel             ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno       39:36   + 13:36
 48. Mulíček Ondřej           ABM7405 C KOB ALFA Brno            39:42   + 13:42
 49. Koten Pavel              RIC7200 C OB Říčany                40:26   + 14:26
 50. Mareš Alexander          NEK7300 C Nejdek Orienteering      40:59   + 14:59
 51. Odehnal Luděk            ADA7400 C OOB Spartak Adamov       41:06   + 15:06
 52. Ruda Petr                VTA7301 C SC vebr-sport            43:15   + 17:15
 53. Vacek František          CHT7001 C OOB SK Chrast            43:41   + 17:41
 54. Procházka Jiří           ADA7512 C OOB Spartak Adamov       43:51   + 17:51
 55. Sychra Zdeněk            CHA7302 C OK Chrastava             44:20   + 18:20
 56. Sliva Jan                SCP7300 C OK Sparta Praha          45:41   + 19:41
 57. Zeman Tomáš              DCE7500 C KOB Dobřichovice         45:50   + 19:50
 58. Vláčil Daniel            JPV7307 C Oddíl OS SK Prostějov    47:24   + 21:24
 59. Cícha Radek              TTR7503 C OOB Třebíč               50:10   + 24:10
 60. Synek Marcel             DOK7600 C OK Doksy                 54:11   + 28:11
 61. Jadviščok Ladislav       UOL7700 C SOB Olomouc              80:41   + 54:41
--------------------------------------------------------------------------------

H45 3.90 km, 115 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šidla Jan                TZL6808 C SKOB Zlín                25:58          
  2. Fučík Karel              VBM7246 C VSK Mendelu Brno         26:21   + 0:23 
  3. Filip Libor              SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.  26:42   + 0:44 
  4. Zikmund Zdeněk           NPA6705 C SK LOB Nová Paka         27:04   + 1:06 
  5. Petřivalský Marek        STE6907 C SK SKI-OB Šternberk      27:06   + 1:08 
  6. Vítek Jaroslav           SJI7201 C OK Jihlava               28:01   + 2:03 
  7. Cych Piotr               33P6800 C Echo Twardogóra          28:22   + 2:24 
  8. Baldrian Petr            PGP7203 C SK Praga                 28:24   + 2:26 
  9. Podmolík Tomáš           TZL6915 C SKOB Zlín                28:42   + 2:44 
  9. Bolehovský Pavel         EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha        28:42   + 2:44 
 11. Janas Petr               PGP7106 C SK Praga                 28:52   + 2:54 
 12. Horký Jan                UOL7100 C SOB Olomouc              29:02   + 3:04 
 13. Drahoňovský Aleš         TUR7201 C OOB TJ Turnov            29:03   + 3:05 
 14. Fiala Jan                BBM7205 C BETA URSUS Orienteering  29:21   + 3:23 
 15. Valík Luděk              AOP7101 C Orientační Běh Opava     29:27   + 3:29 
 16. Ptáček Ondřej            TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno        29:29   + 3:31 
 16. Šimík Daniel             ROZ6900 C OK Roztoky               29:29   + 3:31 
 18. Mašata Roman             PHK7107 C OK 99 Hradec Králové     29:53   + 3:55 
 19. Sobczyński Kalikst       CHC7101 C K.O.B. Choceň            29:56   + 3:58 
 20. Fencl Petr               LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice  29:57   + 3:59 
 21. Kovářík Tomáš            KAM6901 C OK Kamenice              30:07   + 4:09 
 22. Drbal Jan                PGP7101 C SK Praga                 30:14   + 4:16 
 23. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod          30:21   + 4:23 
 24. Vlastník Zdeněk          JIL6901 C OK Jilemnice             30:46   + 4:48 
 25. Smolka Martin            STE7100 C SK SKI-OB Šternberk      31:10   + 5:12 
 26. Beneš Jan                SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec    31:25   + 5:27 
 27. Gajda Jan                VSP6801 C USK Praha                31:43   + 5:45 
 28. Netuka Jan               SHK7001 C OK Slavia Hradec Králov  32:23   + 6:25 
 29. Kunz Martin              BBM7101 C BETA URSUS Orienteering  32:27   + 6:29 
 30. Bradáč Stanislav         LLI7201 C TJ Loko Liberec          32:31   + 6:33 
 31. Aschermann Jan           VSP6902 C USK Praha                32:35   + 6:37 
 32. Klaška Jan               NNN7001 C Neregistrovaní (NNN)     32:40   + 6:42 
 33. Bořánek Petr             VSP7000 C USK Praha                32:55   + 6:57 
 34. Blaha Ondřej             EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha        33:02   + 7:04 
 35. Novotný Tomáš            ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory        33:09   + 7:11 
 36. Doubek Petr              SLA7000 C SKOB Slaný               33:21   + 7:23 
 36. Bílý Petr                LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  33:21   + 7:23 
 38. Rýdl Jiří                TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec   33:49   + 7:51 
 39. Fürst Aleš               LLI6801 C TJ Loko Liberec          33:57   + 7:59 
 40. Čech Tomáš               AOP7001 C Orientační Běh Opava     34:03   + 8:05 
 41. Pavlík Radek             ASU6849 C Magnus Orienteering      34:10   + 8:12 
 42. Kubec Martin             DOB7002 C KOB Dobruška             34:28   + 8:30 
 43. Saraga Eli               37I7020 C Israel Tour Group        34:51   + 8:53 
 44. Parkan Jiří              SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec    35:15   + 9:17 
 45. Šimša Jaromír            MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha        35:32   + 9:34 
 46. Kalousek Jiří            DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka        36:16   + 10:18
 47. Chvátil Jiří             PHK7200 C OK 99 Hradec Králové     36:18   + 10:20
 48. Kašpar Jaroslav          KSU7004 C Klub vytrvalostních spo  37:29   + 11:31
 49. Svěchota Milan           MOV7202 C SKOB Ostrava             37:49   + 11:51
 50. Podivínský Tomáš         SCP7201 C OK Sparta Praha          38:10   + 12:12
 51. Novotný Dušan            TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec   38:15   + 12:17
 52. Vébr Jiří                VTA6901 C SC vebr-sport            38:17   + 12:19
 53. Gola Miroslav            VIC6808 C OB Vizovice              38:25   + 12:27
 54. Černý Libor              MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně     40:00   + 14:02
 55. Machara Martin           BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor       40:30   + 14:32
 56. Kohout Josef             SHK6902 C OK Slavia Hradec Králov  40:31   + 14:33
 57. Posselt Martin           TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec   40:46   + 14:48
 58. Kubičko Petr             SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec    40:56   + 14:58
 59. Deim Karel               VTA7202 C SC vebr-sport            42:31   + 16:33
 60. Kligl Vladislav          TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno        44:20   + 18:22
 61. Lazák Jan                LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  44:36   + 18:38
 62. Rachůnek Stanislav       SJI6801 C OK Jihlava               44:52   + 18:54
 63. Rainhartz Yaniv          37I7002 C Israel Tour Group        46:08   + 20:10
 64. Staněk Rostislav         VPM6801 C KOS Slavia Plzeň         46:39   + 20:41
 65. Vach Vladimír            KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orl  51:20   + 25:22
 66. Minsky Avrahan           37I7001 C Israel Tour Group        52:32   + 26:34
 67. Řezáč Pavel              VLI6900 C Slavia Liberec orientee  55:19   + 29:21
 68. Šabata Milan             SRK6901 C SOOB Spartak Rychnov n.  58:44   + 32:46
 69. Nechuta Milan            PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  60:40   + 34:42
 70. Elias Ilan               37I7003 C Israel Tour Group        69:04   + 43:06
 71. Twig Roni                37I7004 C Israel Tour Group        88:34   + 62:36
--------------------------------------------------------------------------------

H50 3.70 km, 115 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Illner Jakub             DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka        27:38          
  2. Koucký Roman             EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha        29:17   + 1:39 
  3. Hadač Miroslav           AOP6501 C Orientační Běh Opava     29:37   + 1:59 
  4. Vavrys Petr              LCE6413 C OOB TJ Slovan Luhačovic  29:44   + 2:06 
  5. Skyva Petr               STE6501 C SK SKI-OB Šternberk      29:53   + 2:15 
  6. Hepnar Luboš             STE6307 C SK SKI-OB Šternberk      30:03   + 2:25 
  7. Langr Jan                SHK6701 C OK Slavia Hradec Králov  30:13   + 2:35 
  8. Gassner Ferri            12A6600 C Naturfreunde Wien        30:25   + 2:47 
  9. Novotný Milan            PHK6502 C OK 99 Hradec Králové     30:27   + 2:49 
 10. Tesař Jiří               AOP6702 C Orientační Běh Opava     30:36   + 2:58 
 11. Šmelík Juraj             LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovic  30:48   + 3:10 
 12. Vandas Luděk             VAM6601 C OOB Vamberk              30:49   + 3:11 
 13. Vydra Ivan               CHA6600 C OK Chrastava             31:21   + 3:43 
 14. Kamenický Jan            PHK6601 C OK 99 Hradec Králové     31:24   + 3:46 
 15. Mudrák Stanislav         LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovic  31:53   + 4:15 
 16. Soldán Vladimír          JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov    32:02   + 4:24 
 16. Bonek Peter              12A6400 C Naturfreunde Wien        32:02   + 4:24 
 18. Stárek Filip             TUR6602 C OOB TJ Turnov            32:38   + 5:00 
 19. Suk Jiří                 MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha        33:30   + 5:52 
 20. Kondrát Martin           PGP6501 C SK Praga                 33:46   + 6:08 
 21. Kaplan Jan               LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice  33:54   + 6:16 
 22. Semík Jan                VSP6507 C USK Praha                34:02   + 6:24 
 22. Siegl Roman              MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha        34:02   + 6:24 
 24. Noiman Ziv               37I6504 C Israel Tour Group        34:03   + 6:25 
 25. Tichý Martin             SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec    34:06   + 6:28 
 26. Vávra Martin             HOR6302 C TJ Jiskra Hořice         34:08   + 6:30 
 27. Kavalír Karel            PHK6503 C OK 99 Hradec Králové     34:11   + 6:33 
 28. Mutinský Viktor          KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí      34:26   + 6:48 
 29. Schuster Martin          AOP6502 C Orientační Běh Opava     34:32   + 6:54 
 30. Gossel Heiko             71D6500 C USV TU Dresden           35:06   + 7:28 
 31. Matoušek Milan           KSU6701 C Klub vytrvalostních spo  35:28   + 7:50 
 32. Bruner Luboš             LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  35:31   + 7:53 
 33. Křivda Ivan              CHC6701 C K.O.B. Choceň            35:37   + 7:59 
 34. Ptáček Pavel             BBM6508 C BETA URSUS Orienteering  35:46   + 8:08 
 35. Gryc Jan                 TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno        36:08   + 8:30 
 35. Sklenář Josef            SBR6601 C SKOB Bruntál             36:08   + 8:30 
 37. Karvánek Petr            BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor       36:20   + 8:42 
 38. Málek Martin             8FX6500 C TJ Kobylisy              36:44   + 9:06 
 39. Valach Petr              LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice  36:56   + 9:18 
 40. Šimek Roman              UOL6503 C SOB Olomouc              37:37   + 9:59 
 41. Sedláček Jaroslav        HLV6404 C KČT - OB Holešov         38:06   + 10:28
 42. Lederer Pavel            DOK6600 C OK Doksy                 38:20   + 10:42
 43. Vrubel Karel             TZL6401 C SKOB Zlín                38:24   + 10:46
 44. Kopečný Mojmír           TAP6402 C KOB TRETRA Praha         38:37   + 10:59
 45. Svoboda Martin           BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek     38:38   + 11:00
 46. Voborník Petr            CTB6601 C SK OB Chotěboř           38:47   + 11:09
 47. Kubec Pavel              STB6601 C TJ Stadion Nový Bor      38:52   + 11:14
 48. Jordanov Nikolaj         VBM6501 C VSK Mendelu Brno         39:10   + 11:32
 49. Bendák Petr              LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  39:37   + 11:59
 50. Klaška Pavel             DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka        39:43   + 12:05
 51. Peřinka Jan              AOP6301 C Orientační Běh Opava     40:25   + 12:47
 52. Procházka Radek          LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice  41:02   + 13:24
 53. Sklenář Miroslav         AOP6302 C Orientační Běh Opava     41:11   + 13:33
 54. Pavlovec Petr            BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor       41:17   + 13:39
 55. Nouza Petr               SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec    41:44   + 14:06
 56. Reichl Michal            MKP6402 C SK GORDIC Praha Kačerov  43:38   + 16:00
 57. Brit Edo                 37I6506 C Israel Tour Group        44:04   + 16:26
 58. Petržela Pavel           LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  44:53   + 17:15
 59. Forst Libor              MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha        45:03   + 17:25
 60. Řeháček Petr             SBR6302 C SKOB Bruntál             45:23   + 17:45
 61. Teplý Jiří               SHK6401 C OK Slavia Hradec Králov  46:27   + 18:49
 62. Žanda Jan                CTB6701 C SK OB Chotěboř           46:47   + 19:09
 63. Melichar Igor            PHK6504 C OK 99 Hradec Králové     46:57   + 19:19
 64. Rajnošek Zdeněk          BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrc  46:58   + 19:20
 65. Valenta Jiří             SSU6301 C SK Severka Šumperk       47:15   + 19:37
 66. Fehérvári Péter          62H6700 C Salgótarjáni Dornyay SE  48:34   + 20:56
 67. Amar Itzik               37I6505 C Israel Tour Group        49:50   + 22:12
 68. Suk Marek                PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  49:55   + 22:17
 69. Hlaváček Lubomír         PHK6401 C OK 99 Hradec Králové     50:24   + 22:46
 70. Šimek Miroslav           LME6300 C SK Los Mělník            52:13   + 24:35
 71. Beránek Petr             BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor       52:49   + 25:11
 72. Würz Jiří                LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  54:18   + 26:40
 73. Petráček Aleš            SJI6301 C OK Jihlava               54:42   + 27:04
 74. Levavi Shay              37I6507 C Israel Tour Group        57:11   + 29:33
 75. Vývoda Zdeněk            MOV6702 C SKOB Ostrava             58:59   + 31:21
 76. Světnický Alexandr       OOL6300 C SK Haná orienteering     61:27   + 33:49
 77. Hanč Jaroslav            VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  63:19   + 35:41
 78. Hudeček Jaroslav         KTA6501 C SK Kotnov Tábor          64:28   + 36:50
 79. Hanuš Pavel              LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  65:43   + 38:05
 80. Melamed Dror             37I6503 C Israel Tour Group        68:09   + 40:31
 81. Hájek Petr               ZBM6301 C SK Žabovřesky Brno       74:54   + 47:16
     Yevsaev Arie             37I6502 C Israel Tour Group         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 3.50 km, 95 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Václavek Tomáš           STE5809 C SK SKI-OB Šternberk      27:10          
  1. Tichovský Martin         PGP6100 C SK Praga                 27:10   + 0:00 
  3. Grepl Ladislav           KON6111 C KOB Konice               27:11   + 0:01 
  4. Němeček Jan              VSP6201 C USK Praha                27:40   + 0:30 
  5. Milota Josef             MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně     27:57   + 0:47 
  6. Šrámek Jaromír           KSU5801 C Klub vytrvalostních spo  29:16   + 2:06 
  7. Sucharda Jiří            BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor       29:37   + 2:27 
  8. Ryšavý Jiří              OOP5803 C TJ Opava                 29:53   + 2:43 
  9. Jeřábek Luboš            JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov    29:54   + 2:44 
 10. Semík Luboš              KAM6201 C OK Kamenice              30:06   + 2:56 
 11. Nešpor Jan               TTR6101 C OOB Třebíč               30:09   + 2:59 
 12. Slezák Libor             LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovic  30:34   + 3:24 
 13. Veljačik Pavel           SCP6200 C OK Sparta Praha          31:02   + 3:52 
 14. Kožina Petr              PGP6000 C SK Praga                 31:25   + 4:15 
 15. Plášek Martin            LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovic  31:26   + 4:16 
 16. Kaňák Petr               SJI6115 C OK Jihlava               31:39   + 4:29 
 17. Novotný Miroslav         LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice  31:47   + 4:37 
 18. Hlaváč Jiří              TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno        32:17   + 5:07 
 19. Hrabánek David           PGP6003 C SK Praga                 32:20   + 5:10 
 20. Gorčica Pavel            CHA6200 C OK Chrastava             32:49   + 5:39 
 21. Kettner Pavel            HCE5900 C TJ Hostivice             33:13   + 6:03 
 22. Trejtnar Pavel           KUN5801 C TJ Sokol Kunvald         33:30   + 6:20 
 23. Pulec Pavel              VBM6201 C VSK Mendelu Brno         33:44   + 6:34 
 24. Tupec Jiří               VAM5801 C OOB Vamberk              34:22   + 7:12 
 25. Roudný Václav            LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice  34:27   + 7:17 
 26. Kopecký Zdeněk           SJI6002 C OK Jihlava               34:42   + 7:32 
 27. Višňa Milan              OOL5904 C SK Haná orienteering     34:52   + 7:42 
 28. Chmelař Miroslav         JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov    36:01   + 8:51 
 29. Konopáč Jiří             TUR5803 C OOB TJ Turnov            36:12   + 9:02 
 30. Maceček Otakar           MOV6102 C SKOB Ostrava             36:20   + 9:10 
 31. Havlík Milan             SJH6201 C SJH Jindřichův Hradec    36:55   + 9:45 
 32. Blabla Zdeněk            PCB5901 C SKP České Budějovice     37:04   + 9:54 
 32. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  37:04   + 9:54 
 34. Malý Evžen               JIL6102 C OK Jilemnice             37:39   + 10:29
 35. Fanta Miroslav           EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha        37:48   + 10:38
 36. Kovář Karel              LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  38:09   + 10:59
 37. Bořil Petr               SJI6207 C OK Jihlava               38:33   + 11:23
 38. Kavka Jiří               SCP5900 C OK Sparta Praha          39:03   + 11:53
 39. Kršák Karel              VIC5902 C OB Vizovice              39:31   + 12:21
 40. Vícha Vladimír           LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice  39:47   + 12:37
 41. Nosek Vladimír           SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec    39:58   + 12:48
 42. Avner Uzi                37I6003 C Israel Tour Group        40:36   + 13:26
 43. Pavlů Jaroslav           DCE6100 C KOB Dobřichovice         40:50   + 13:40
 44. Sramkó Tibor             62H6100 C Salgótarjáni Dornyay SE  41:07   + 13:57
 45. Emiaz Eytan              37I6020 C Israel Tour Group        42:17   + 15:07
 46. Kohl Jiří                KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  42:52   + 15:42
 47. Stepanov Valery          37I6001 C Israel Tour Group        43:35   + 16:25
 48. Romanovský Alois         SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec    43:41   + 16:31
 49. Wollstein Dan            37I6006 C Israel Tour Group        45:42   + 18:32
 50. Hejtmánek Vladimír       TAP5802 C KOB TRETRA Praha         47:01   + 19:51
 51. Šváb Jan                 VSP5801 C USK Praha                48:35   + 21:25
 52. Regev Moshe              37I6002 C Israel Tour Group        50:10   + 23:00
 53. Borovička Milan          FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  50:29   + 23:19
 54. Hošek Ladislav           SCP6001 C OK Sparta Praha          53:10   + 26:00
 55. Goll Ofek                37I6005 C Israel Tour Group        56:36   + 29:26
 56. Grivalský Michal         PGP5900 C SK Praga                 58:16   + 31:06
 57. Bar Yehuda Jonathan      37I6004 C Israel Tour Group        60:05   + 32:55
 58. Dobeš Václav             KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  67:01   + 39:51
     Tihon Jaroslav           TAP6102 C KOB TRETRA Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H60 3.30 km, 95 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Folprecht Miroslav       TUR5501 C OOB TJ Turnov            30:07          
  1. Dušátko Petr             PHK5702 C OK 99 Hradec Králové     30:07   + 0:00 
  3. Šedivý Jiří              EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha        30:18   + 0:11 
  4. Pilař Karel              MAS5501 C KČT Aš                   30:58   + 0:51 
  5. Gazdačko Milan           SHK5702 C OK Slavia Hradec Králov  31:21   + 1:14 
  6. Procházka Antonín        DCE5500 C KOB Dobřichovice         33:15   + 3:08 
  7. Jaroš Vladimír           DCE5400 C KOB Dobřichovice         33:50   + 3:43 
  8. Zdráhal Robert           OOL5707 C SK Haná orienteering     33:52   + 3:45 
  9. Juračka Zdeněk           HAV5702 C OB Havířov               33:57   + 3:50 
 10. Štěrba Pavel             LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice  34:28   + 4:21 
 11. Janů Zdeněk              KSU5749 C Klub vytrvalostních spo  34:42   + 4:35 
 12. Kulhavý Josef            SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.  34:45   + 4:38 
 13. Strachota Jaroslav       ASU5600 C Magnus Orienteering      35:00   + 4:53 
 14. Jirka Jiří               ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov        35:53   + 5:46 
 15. Škorpil Martin           HOR5700 C TJ Jiskra Hořice         36:35   + 6:28 
 16. Hanzl Vlastimil          VBM5329 C VSK Mendelu Brno         37:20   + 7:13 
 17. Kolařík Zdeněk           SBK5406 C KOB Start Blansko        37:40   + 7:33 
 18. Běhoun Pavel             PHK5701 C OK 99 Hradec Králové     38:03   + 7:56 
 19. Hones Sepp               26A5501 C HSV Ried                 38:09   + 8:02 
 20. Juračka Vojtěch          LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice  39:21   + 9:14 
 21. Matras Jaroslav          CHT5301 C OOB SK Chrast            42:01   + 11:54
 22. Jahn Pavel               SCP5500 C OK Sparta Praha          43:10   + 13:03
 23. Fiala Zdeněk             TAP5501 C KOB TRETRA Praha         44:30   + 14:23
 24. Segal Davidi             37I5504 C Israel Tour Group        45:48   + 15:41
 25. Novák Tom                DOK5500 C OK Doksy                 46:28   + 16:21
 26. Hájek Jan                MAS5401 C KČT Aš                   46:36   + 16:29
 27. Hrouza Jan               KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  46:40   + 16:33
 28. Krejčík Zbyněk           TZL5704 C SKOB Zlín                47:49   + 17:42
 29. Klimpl Petr              LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice  48:38   + 18:31
 30. Ptáček Ladislav          BBM5300 C BETA URSUS Orienteering  48:41   + 18:34
 31. Kaška Rudolf             CHA5500 C OK Chrastava             52:39   + 22:32
 32. Junek Petr               STH5501 C SK Studenec              53:46   + 23:39
 33. Shmuely Asher            37I5505 C Israel Tour Group        54:38   + 24:31
 34. Henek Milan              RBK5307 C SK Radioklub Blansko     55:47   + 25:40
 35. Gawel Jiří               BBM5700 C BETA URSUS Orienteering  58:00   + 27:53
 36. Ben Sitrit Meir          37I5506 C Israel Tour Group        60:10   + 30:03
 37. Dlouhý Jiří              DKP5700 C Oddíl OB Kotlářka        62:26   + 32:19
 38. Potěšil Václav           VBM5613 C VSK Mendelu Brno         63:15   + 33:08
 39. Yodfat Ofer              37I5501 C Israel Tour Group        65:16   + 35:09
 40. Lipman Rami              37I5502 C Israel Tour Group        65:31   + 35:24
 41. Mishli Yuval             37I5503 C Israel Tour Group        72:39   + 42:32
 42. Horák Petr               TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec   89:48   + 59:41
     Kunc Radovan             TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
     Kubálek Zdeněk           RUZ5306 C TJ Růžená                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65 3.00 km, 75 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Farář Václav             LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice  29:10          
  2. Čípa Jiří                CET5002 C TJ Loko Česká Třebová    29:17   + 0:07 
  3. Hickethier Manfred       VLI5201 C Slavia Liberec orientee  30:36   + 1:26 
  4. Knap Jan                 LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice  31:03   + 1:53 
  5. Juřeník Josef            MOV5201 C SKOB Ostrava             31:55   + 2:45 
  6. Zabloudil Pavel          TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno        32:13   + 3:03 
  7. Hořínek Jaroslav         VSP5000 C USK Praha                32:48   + 3:38 
  8. Knobloch Jindřich        VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:07   + 3:57 
  9. Erlebach Josef           JIL5201 C OK Jilemnice             33:47   + 4:37 
 10. Přinda Oldřich           VLI5101 C Slavia Liberec orientee  33:48   + 4:38 
 11. Farář Jaroslav           VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:53   + 4:43 
 12. Sponar Jan               TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno        34:26   + 5:16 
 13. Uhmann Petr              TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno        34:58   + 5:48 
 14. Valter Petr              KBP4500 C KBP Praha                35:26   + 6:16 
 15. Novotný Stanisl          ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory        35:39   + 6:29 
 16. Pilgr Bohuslav           CET5101 C TJ Loko Česká Třebová    35:46   + 6:36 
 17. Peška Antonín            HLV4801 C KČT - OB Holešov         36:16   + 7:06 
 18. Třasák Milan             LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice  36:38   + 7:28 
 19. Sáňka Bedřich            LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice  36:55   + 7:45 
 20. Přeček Zdeněk            SCP5200 C OK Sparta Praha          37:39   + 8:29 
 21. Jelínek Petr             TZL4902 C SKOB Zlín                38:33   + 9:23 
 22. Uher Petr                VSP5001 C USK Praha                38:34   + 9:24 
 23. Kalibán Jaroslav         NPA5101 C SK LOB Nová Paka         39:00   + 9:50 
 24. Karmazín Petr            VLI4901 C Slavia Liberec orientee  39:20   + 10:10
 25. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  39:55   + 10:45
 26. Vítek Josef              CHT4802 C OOB SK Chrast            40:36   + 11:26
 27. Sklenář Antonín          STE4801 C SK SKI-OB Šternberk      42:16   + 13:06
 28. Kadavý Zdeněk            CHA4901 C OK Chrastava             42:44   + 13:34
 29. Dokoupil Vladimír        VBM4806 C VSK Mendelu Brno         43:04   + 13:54
 30. Böhm Eduard              17A4800 C ASKÖ Salzburg/Henndorf   44:48   + 15:38
 31. Paulíček Jiří            SJI4911 C OK Jihlava               45:23   + 16:13
 32. Rychtecký Josef          VCB4801 C OB České Budějovice      45:56   + 16:46
 33. Pilc Oldřich             OOL5100 C SK Haná orienteering     46:25   + 17:15
 34. Orálek Miroslav          TTR5201 C OOB Třebíč               47:17   + 18:07
 35. Ofer Avital              37I5001 C Israel Tour Group        47:53   + 18:43
 36. Abugani Shmuel           37I5002 C Israel Tour Group        48:47   + 19:37
 37. Zelený Vladimír          PGP4800 C SK Praga                 49:25   + 20:15
 38. Barták Jiří              CHA5100 C OK Chrastava             49:33   + 20:23
 39. Denemarek Oldřich        BBM5100 C BETA URSUS Orienteering  49:52   + 20:42
 40. Jelínek Vít              TZL5102 C SKOB Zlín                50:20   + 21:10
 41. Jakubec Jindřich         TUR4801 C OOB TJ Turnov            50:30   + 21:20
 42. Jadviščok Ladislav       UOL5101 C SOB Olomouc              52:41   + 23:31
 43. Toman Stanislav          SBR4801 C SKOB Bruntál             58:59   + 29:49
 44. Ševčík Milan             CHA5003 C OK Chrastava             59:24   + 30:14
 45. Ježek Ladislav           VLI4900 C Slavia Liberec orientee  59:31   + 30:21
 46. Jurčák Karel             SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava      64:10   + 35:00
 47. Starka František         CHT4801 C OOB SK Chrast            65:26   + 36:16
     Horáček Miroslav         VLI5000 C Slavia Liberec orientee   DISK          
     Stehno Pavel             DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70 2.70 km, 60 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšil Jaromír         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  24:42          
  2. Hrobař Rudolf            SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.  28:00   + 3:18 
  3. Buriánek Jaromír         SCP4700 C OK Sparta Praha          29:42   + 5:00 
  4. Chmelík Aleš             VBM4732 C VSK Mendelu Brno         30:01   + 5:19 
  5. Fridrich Jaroslav        LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice  30:51   + 6:09 
  6. Koč Zdeněk               MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov  31:17   + 6:35 
  7. Šafařík Bedřich          CST4601 C OB Strakonice            31:49   + 7:07 
  8. Jirásek Jaroslav         DCH4701 C Radioelektronika Cheb    32:53   + 8:11 
  9. Šmelík Ĺudo              LCE4301 C OOB TJ Slovan Luhačovic  33:06   + 8:24 
 10. Čadil Jan                FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  33:35   + 8:53 
 11. Bauer Emil               VBM4410 C VSK Mendelu Brno         34:15   + 9:33 
 12. Novák Miloš              SCP4600 C OK Sparta Praha          34:22   + 9:40 
 13. Pospíšil Jiří            TUV4701 C SOK TJ Turnov            36:31   + 11:49
 14. Berg Davidi              37I4504 C Israel Tour Group        37:55   + 13:13
 15. Blažek Václav            SBR4701 C SKOB Bruntál             41:22   + 16:40
 16. Ryšavý Vít               TJP4700 C TJ Sokol Troja           42:48   + 18:06
 17. Procházka Zdenko         DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka        44:25   + 19:43
 18. Levin Oded               37I4501 C Israel Tour Group        44:43   + 20:01
 19. Shefi Shaul              37I4505 C Israel Tour Group        50:34   + 25:52
 20. Dohnal Josef             VSP4300 C USK Praha                57:35   + 32:53
 21. Nosál Stanislav          LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun     58:03   + 33:21
 22. Dvořák Jaromír           PGP4601 C SK Praga                 58:18   + 33:36
 23. Ravid Moshe              37I4503 C Israel Tour Group        65:38   + 40:56
 24. Minsky Menachem          37I4502 C Israel Tour Group        78:32   + 53:50
     Gurka Jiří               TUV4601 C SOK TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75 2.40 km, 55 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotný František        PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L  27:29          
  2. Havlík Jaroslav          SJC3601 C Sportcentrum Jičín       27:46   + 0:17 
  3. Láznička Alois           TZL3613 C SKOB Zlín                30:43   + 3:14 
  4. Dufek Jan                TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno        32:58   + 5:29 
  5. Sklenář Jan              MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně     33:28   + 5:59 
  6. Gřunděl Ivan             SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec    34:14   + 6:45 
  7. Mikulecký Jan            PHK3801 C OK 99 Hradec Králové     35:15   + 7:46 
  8. Attl Vladimír            PGP3800 C SK Praga                 35:30   + 8:01 
  9. Málek Josef              LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice  37:16   + 9:47 
 10. Novotný Petr             PHK3802 C OK 99 Hradec Králové     38:30   + 11:01
 11. Beránek Miroslav         BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor       43:17   + 15:48
--------------------------------------------------------------------------------

H80 2.10 km, 45 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křtěnský Jaroslav        BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor       34:53          
  2. Semorád Miloš            SCP3300 C OK Sparta Praha          38:10   + 3:17 
  3. Valla Stanislav          TZL3125 C SKOB Zlín                67:41   + 32:48
--------------------------------------------------------------------------------

P3 3.10 km, 80 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gajda Martin             KAM0405 A OK Kamenice              24:06          
  2. Martanová Lea            VLI0555 B Slavia Liberec orientee  26:58   + 2:52 
  3. Blaha Jiří               EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha        29:40   + 5:34 
  4. Blaha Michal             EKP0402 B VŠTJ Ekonom Praha        30:22   + 6:16 
  5. Krejčíková Marie         TZL9252 C SKOB Zlín                30:32   + 6:26 
  6. Königová Jana            ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno       31:14   + 7:08 
  7. Zakouřil Matyáš          VSP0400 B USK Praha                31:26   + 7:20 
  8. Chvátilová Johana        PHK0450 B OK 99 Hradec Králové     33:01   + 8:55 
  9. Cícha Václav             TTR0401 B OOB Třebíč               34:00   + 9:54 
 10. Malý Evžen               JIL0301 C OK Jilemnice             34:41   + 10:35
 11. Bouček Jakub             OCB9501 C OC České Budějovice      35:38   + 11:32
 12. Pekárková Monika         RBK9252 C SK Radioklub Blansko     37:51   + 13:45
 13. Féder Medard             LCE7311 C OOB TJ Slovan Luhačovic  38:22   + 14:16
 14. Binarová Adéla           UOL0452 B SOB Olomouc              39:03   + 14:57
 15. Teringlová Vendula       VCB0451 C OB České Budějovice      39:12   + 15:06
 16. Novotný Erik             ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory        39:30   + 15:24
 17. Müllerová Markéta        LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovic  39:34   + 15:28
 18. Šádková Lucie            PHK9654 C OK 99 Hradec Králové     39:59   + 15:53
 19. Jelewski Karol           33P0500 C Echo Twardogóra          40:05   + 15:59
 20. Hlaváčová Lucie          TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno        41:34   + 17:28
 21. Kovář Lukáš              CET0102 C TJ Loko Česká Třebová    42:49   + 18:43
 22. Bejvl Marek              LME0400 B SK Los Mělník            43:16   + 19:10
 23. Nagy Szilvia                     C                          43:42   + 19:36
 24. Palasová Petra           ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno       44:03   + 19:57
 25. Semrádová Jitka          CHC6651 C K.O.B. Choceň            44:10   + 20:04
 26. Kotenová Barbora         RIC0452 C OB Říčany                45:46   + 21:40
 27. Jurčák David             SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava      49:16   + 25:10
 28. Husák Zdeněk             SLA0201 C SKOB Slaný               49:22   + 25:16
 29. Cych Maksymilian         33P0301 C Echo Twardogóra          50:17   + 26:11
 30. Husáková Petra           SLA7459 C SKOB Slaný               50:35   + 26:29
 31. Stork Joachim Gábor              C                          50:41   + 26:35
 32. Kymlová Sarka            8FX     C TJ Kobylisy              50:42   + 26:36
 33. Folprecht Jaroslav       TBM7305 C KOS TJ Tesla Brno        51:22   + 27:16
 34. Bures David                      C                          51:41   + 27:35
 35. Horká Soňa               UOL4600 C SOB Olomouc              51:58   + 27:52
 36. Hájková Daniela          JIL9451 C OK Jilemnice             52:16   + 28:10
 37. Pipková Karolína         LPU0756 C OK Lokomotiva Pardubice  52:19   + 28:13
 38. Klimplová Lenka          LPU7951 C OK Lokomotiva Pardubice  52:30   + 28:24
 39. Dundáčková Hana          SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec    55:41   + 31:35
 40. Hanušová Jitka           LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  55:50   + 31:44
 41. Rachůnková Markéta       SJI7150 C OK Jihlava               56:07   + 32:01
 42. Blažková Markéta         SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec    56:37   + 32:31
 43. Svěchotová Hana          MOV7150 C SKOB Ostrava             58:39   + 34:33
 44. Kopecká Jitka            UOL7750 C SOB Olomouc              59:30   + 35:24
 45. Bouček Václav            OCB4101 C OC České Budějovice      64:35   + 40:29
 46. Jílková Radka            ZBP7751 C OOB SK Zbraslav          65:17   + 41:11
 47. Rufferová Iva            SNA5052 C TJ START Náchod          66:04   + 41:58
 48. Komárková Jindra         SJH0453 B SJH Jindřichův Hradec    67:21   + 43:15
 49. Jelínková Dagmar         TZL5757 C SKOB Zlín                67:32   + 43:26
 50. Procházka Jan            TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno        68:39   + 44:33
 51. Červenka Jiří            MLA5804 C MLOK Mariánské Lázně     68:46   + 44:40
 52. Uhlířová Máša            9JC0450 C neregistrovaní - Všenor  69:54   + 45:48
 53. Smolková Dagmar          STE6451 C SK SKI-OB Šternberk      70:21   + 46:15
 54. Michálková Sabina        LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovic  70:54   + 46:48
 55. Procházka Ferdinand      ADA1001 C OOB Spartak Adamov       71:08   + 47:02
 56. Haider Anna              26A0002 C HSV Ried                 74:09   + 50:03
 57. Zitka Adam               LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice  75:58   + 51:52
 58. Janderová Barbora        PGP0251 C SK Praga                 76:54   + 52:48
 59. Hančová Karolína         VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  81:17   + 57:11
 60. Nouzová Alena            SJH7151 C SJH Jindřichův Hradec    82:31   + 58:25
 61. Jahodová Tereza          JHB9997 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  82:33   + 58:27
 62. Míchalová Marcela        KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  83:19   + 59:13
 63. Petřivalská Jana         OOL8050 C SK Haná orienteering     83:32   + 59:26
 64. Kaňáková Petra           SJI8751 C OK Jihlava               85:06   + 61:00
 65. Bican Martin             OPI0101 C Orientační sporty Písek  85:52   + 61:46
 66. Jahoda Zdeněk            JHB9999 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  95:42   + 71:36
 67. Spěvácková Lenka         JHB     C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  97:32   + 73:26
 68. Boučková Ludmila         OCB4351 C OC České Budějovice      99:41   + 75:35
 69. Vývodová Zuzana          MOV6952 C SKOB Ostrava            102:08   + 78:02
 70. Běloušek Pavel           CTB7201 C SK OB Chotěboř          102:23   + 78:17
 71. Kahudová Dominika        OPI0158 C Orientační sporty Písek 107:31   + 83:25
 72. Janata Matěj             DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka       107:55   + 83:49
 73. Procingerová Ilona       VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 114:29   + 90:23
 74. Zitková Veronika         LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice 129:58   + 105:52
 75. Synková Barbora          DOK0450 C OK Doksy                137:56   + 113:50
     Holata Radek             TAP8100 C KOB TRETRA Praha          DISK          
     Winzigová Gabriela       OPI0157 C Orientační sporty Písek   DISK          
     Jahoda Martin            JHB9998 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro   DISK          
     Čeleda Karel             JHB9995 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro   DISK          
     Škorpil Marek            HOR0900 C TJ Jiskra Hořice          DISK          
     Svobodová Mariana        BFM6751 C SKOB Frýdek - Místek      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P5 5.00 km, 125 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klusáček Matěj           LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovic  31:29          
  2. Milán Jakub              TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno        35:05   + 3:36 
  3. Zlámal David             SJC9603 C Sportcentrum Jičín       35:42   + 4:13 
  4. Janů Zdeněk              KSU9045 C Klub vytrvalostních spo  36:17   + 4:48 
  5. Cahel Marek              LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovic  36:28   + 4:59 
  6. Klapal Jan               LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice  36:35   + 5:06 
  7. Ptáček Pavel             BBM9600 C BETA URSUS Orienteering  36:48   + 5:19 
  8. Fiala Petr               LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice  36:51   + 5:22 
  8. Čechlovský Jan           CHA9300 C OK Chrastava             36:51   + 5:22 
 10. Zdráhal Tomáš            OOL8801 C SK Haná orienteering     38:30   + 7:01 
 11. Ostřanský Filip          ASU9243 C Magnus Orienteering      39:06   + 7:37 
 12. Nouza Petr               SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec    41:00   + 9:31 
 13. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast            41:19   + 9:50 
 14. Pustai David             TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec   41:36   + 10:07
 15. Picek Jan                TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec   41:40   + 10:11
 16. Průša Dominik            VSP0406 B USK Praha                42:34   + 11:05
 17. Jordanov Alexandr        ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno       42:57   + 11:28
 18. Sysel Ondřej             PGP8302 C SK Praga                 42:59   + 11:30
 19. Kožina Štěpán            PGP0300 B SK Praga                 44:14   + 12:45
 20. Štěpánek Milan           KUO8301 C KOB Ústí nad Orlicí      44:42   + 13:13
 21. Gryc Ondřej              TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno        44:49   + 13:20
 22. Procinger Jakub          VRL0305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  44:51   + 13:22
 23. Mulíčková Markéta        ABM0362 B KOB ALFA Brno            44:53   + 13:24
 24. Liščinský Tomáš          ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno       46:12   + 14:43
 25. Dundáček Milan           SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec    47:28   + 15:59
 26. Šitina Jakub             LTU0001 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  47:38   + 16:09
 27. Jirka Matyáš             ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov        47:47   + 16:18
 28. Ehl Ondřej               TBM0404 B KOS TJ Tesla Brno        47:54   + 16:25
 29. Procinger Jan            VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:18   + 16:49
 30. Žanda Matěj              CTB9201 C SK OB Chotěboř           49:27   + 17:58
 31. Posselt Martin           TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec   49:37   + 18:08
 32. Otrusina Jan             ABM9210 C KOB ALFA Brno            49:45   + 18:16
 33. Petrilák Matouš          DOR0409 B OK Dobříš                51:01   + 19:32
 34. Kašpar Michal            TZL9308 C SKOB Zlín                51:32   + 20:03
 35. Čech Vít                 AOP0302 B Orientační Běh Opava     52:06   + 20:37
 36. Hladílek Jan             PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  52:16   + 20:47
 37. Westin Kjersti           PGP9255 C SK Praga                 52:27   + 20:58
 38. Nosek Jakub              SJH0002 B SJH Jindřichův Hradec    53:22   + 21:53
 39. Miklušová Tamara         47S0250 C Rapid Bratislava         54:45   + 23:16
 40. Kinštová Dominka         SJH8051 C SJH Jindřichův Hradec    55:03   + 23:34
 41. Tesař Jan                SCP8501 C OK Sparta Praha          55:46   + 24:17
 42. Hejtmánková Kateřina     TAP8462 C KOB TRETRA Praha         56:07   + 24:38
 43. Posseltová Tereza        TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec   56:31   + 25:02
 44. Dundáček Karel           SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec    56:58   + 25:29
 45. Semrád Pavel             CHC6602 C K.O.B. Choceň            57:41   + 26:12
 46. Krček Martin             AOP7302 C Orientační Běh Opava     57:44   + 26:15
 47. Procházková Marie        SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava      58:07   + 26:38
 48. Kubáková Nela            SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec    59:37   + 28:08
 49. Pobuda Vojtěch           SJH0302 C SJH Jindřichův Hradec    59:49   + 28:20
 50. Jiráček Josef            SBK8501 C KOB Start Blansko        60:37   + 29:08
 51. Bulvová Hana             CHT6655 C OOB SK Chrast            64:36   + 33:07
 52. Horký Tomáš              TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno        65:31   + 34:02
 53. Konfršt Josef            6HC8100 C OB Vepřová               66:24   + 34:55
 54. Vavřík René              MOV7000 C SKOB Ostrava             67:57   + 36:28
 55. Jiříčková Bětka          KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  68:05   + 36:36
 56. Novotná Jitka            SJH0454 B SJH Jindřichův Hradec    69:13   + 37:44
 57. Švidrnochová Eliška      OOP0451 B TJ Opava                 69:52   + 38:23
 58. Souček Pavel             PHK5503 C OK 99 Hradec Králové     71:27   + 39:58
 59. Ehlová Pavla             TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno        72:37   + 41:08
 60. Setínková Eva            SJC8765 C Sportcentrum Jičín       74:25   + 42:56
 61. Forst Antonín            PGP0106 C SK Praga                 75:22   + 43:53
 62. Licková Dana             LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  75:57   + 44:28
 63. Rücker Petr              HOR6500 C TJ Jiskra Hořice         76:24   + 44:55
 64. Pobuda Michal            SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec    78:55   + 47:26
 65. Suková Renata            PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  79:30   + 48:01
 66. Kubák Martin             SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec    81:20   + 49:51
 67. Krupová Tereza           6YC8751 C Neregistrovaní           81:54   + 50:25
 68. Höferová Petra           SJC8761 C Sportcentrum Jičín       83:55   + 52:26
 69. Zámečník Pavel           3VX9600 C Zámečníci                84:58   + 53:29
 70. Neubauerová Ilona        1IZ1001 C Neregistrování - Arnošt  91:27   + 59:58
 71. Nebeský Daniel           KAM9404 C OK Kamenice              93:07   + 61:38
 72. Novotný Petr             NNN1002 C Neregistrovaní (NNN)     93:30   + 62:01
 73. Pecharová Aneta          ASU8699 C Magnus Orienteering      98:27   + 66:58
 74. Vavříková Iveta          MOV7450 C SKOB Ostrava            103:16   + 71:47
 75. Melicharová Kristýna     TZL8899 C SKOB Zlín               108:27   + 76:58
 76. Petrilák Miroslav        DOR6600 C OK Dobříš               110:11   + 78:42
 77. Jírová Monika            ROZ7350 C OK Roztoky              127:57   + 96:28
 78. Tomanová Elena           ABM6666 C KOB ALFA Brno           137:13   + 105:44
 79. Suchá Helena             ABM6664 C KOB ALFA Brno           159:26   + 127:57
--------------------------------------------------------------------------------