Kód závodu          : 3281
Název               : Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE
Datum               : 11.06.2017
Místo konání        : Lipnice nad Sázavou, louka SV od obce
Mapa                : Zlatý voči, 1:10000, E = 5 m
Pořadatel           : OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě, JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Ředitel závodu      : Wurzel Břetislav - R3
Hlavní rozhodčí     : Venhoda Milan - R1
Ředitel závodu      : Wurzel Břetislav - R3
Stavitel tratí      : Kamenický Radan - R2

D16A 3.10 km, 190 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kochová Anna             SJC0153 A Sportcentrum Jičín       27:18          
  2. Bejvlová Karolína        PGP0256 A SK Praga                 28:22   + 1:04 
  3. Holečková Petra          SHK0250 A OK Slavia Hradec Králov  29:28   + 2:10 
  4. Rýdlová Magdaléna        TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec   29:50   + 2:32 
  5. Blažková Kateřina        SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec    30:28   + 3:10 
  6. Mašínová Anna            TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec   30:47   + 3:29 
  7. Chrástová Tereza         STH0251 A SK Studenec              30:55   + 3:37 
  8. Vandasová Adéla          PHK0255 A OK 99 Hradec Králové     31:28   + 4:10 
  9. Martanová Elin           VLI0252 A Slavia Liberec orientee  31:41   + 4:23 
 10. Dolejší Kateřina         STB0199 A TJ Stadion Nový Bor      31:45   + 4:27 
 11. Vejražková Róza          SJC0151 A Sportcentrum Jičín       32:06   + 4:48 
 12. Marková Ema              STE0252 A SK SKI-OB Šternberk      32:11   + 4:53 
 13. Kastner Maya             12A0250 C Naturfreunde Wien        33:11   + 5:53 
 14. Koberová Kateřina        LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice  33:16   + 5:58 
 15. Mag Viktória             62H0350 C Salgótarjáni Dornyay SE  33:59   + 6:41 
 16. Korpasová Lucie          TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno        34:16   + 6:58 
 17. Kočová Halina            TZL0255 A SKOB Zlín                35:53   + 8:35 
 18. Tichá Dorotea            DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka        37:01   + 9:43 
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 3.10 km, 195 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tichá Marie              TZL0253 A SKOB Zlín                38:02          
  2. Černá Kateřina           VPM0250 A KOS Slavia Plzeň         38:55   + 0:53 
  3. Karlová Anna             JIL0352 A OK Jilemnice             41:21   + 3:19 
  4. Kinštová Tereza          SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec    41:26   + 3:24 
  5. Rýdlová Adéla            TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec   41:40   + 3:38 
  6. Růžičková Vendula        CHA0252 B OK Chrastava             41:51   + 3:49 
  7. Tiefenböck Rita          12A0150 C Naturfreunde Wien        42:03   + 4:01 
  8. Hlaváčová Anežka         TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno        43:20   + 5:18 
  9. Aschermannová Tereza     VSP0253 B USK Praha                43:32   + 5:30 
 10. Tokárová Regina          VPM0151 A KOS Slavia Plzeň         44:38   + 6:36 
 11. Hájková Lucie            SOP0350 A OOB TJ Slezan Opava      45:11   + 7:09 
 12. Kosobudová Kateřina      VTA0253 B SC vebr-sport            45:48   + 7:46 
 13. Thýnová Martina          SHK0350 A OK Slavia Hradec Králov  45:59   + 7:57 
 14. Nádeníčková Pavla        NEK0150 A Nejdek Orienteering      46:16   + 8:14 
 15. Šklíbová Míša            TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec   47:01   + 8:59 
 16. Bednaříková Sára         LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovic  48:31   + 10:29
 17. Fejfarová Tereza         LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice  54:51   + 16:49
 18. Petriláková Anežka       DOR0251 C OK Dobříš                59:34   + 21:32
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 2.60 km, 155 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrichová Michaela     SKM0251 A KOB Směr Kroměříž        28:24          
  2. Kroniková Štěpánka       SHK0150 B OK Slavia Hradec Králov  28:36   + 0:12 
  3. Golová Tereza            VIC0162 A OB Vizovice              29:09   + 0:45 
  4. Budská Anna              TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec   30:52   + 2:28 
  5. Šmelíková Dorota         LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovic  30:58   + 2:34 
  6. Hubáčková Dagmar         LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovic  31:51   + 3:27 
  7. Rosendorfová Lenka       TAP0153 B KOB TRETRA Praha         31:57   + 3:33 
  8. Poláková Lenka           SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava      32:38   + 4:14 
  9. Držková Berenika         LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice  32:40   + 4:16 
 10. Mag Fruzsina             62H0351 C Salgótarjáni Dornyay SE  32:58   + 4:34 
 11. Šlechtová Tereza         KRL0152 B Kometa Kralovice         33:36   + 5:12 
 12. Nováková Světlana        NPA0151 B SK LOB Nová Paka         34:06   + 5:42 
 13. Linková Lucie            TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec   34:40   + 6:16 
 14. Marešová Klára           NEK0250 B Nejdek Orienteering      34:48   + 6:24 
 15. Zimová Barbora           SHK0151 B OK Slavia Hradec Králov  35:16   + 6:52 
 16. Dočkalová Klára          SJI0250 B OK Jihlava               36:05   + 7:41 
 17. Staňková Markéta         VPM0153 B KOS Slavia Plzeň         36:39   + 8:15 
 18. Vyhnálková Marie         RIC0151 A OB Říčany                37:00   + 8:36 
 19. Kejmarová Jana           STH0152 B SK Studenec              37:40   + 9:16 
 20. Blahová Pavla            EKP0153 B VŠTJ Ekonom Praha        37:57   + 9:33 
 21. Doubková Emma            PGP0154 C SK Praga                 38:10   + 9:46 
 22. Greschnerová Tereza      ASU0299 B Magnus Orienteering      38:17   + 9:53 
 23. Polanská Nelly           PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  38:42   + 10:18
 24. Shánělová Štěpánka       CHC0152 A K.O.B. Choceň            39:03   + 10:39
 25. Svobodová Anna           VTA0151 B SC vebr-sport            39:40   + 11:16
 26. Skoupá Vendula           STE0152 B SK SKI-OB Šternberk      40:19   + 11:55
 27. Vítová Lucie             BSO0250 B KOB Baník Sokolov        42:21   + 13:57
 28. Kovářová Jana            CET0251 B TJ Loko Česká Třebová    43:02   + 14:38
 29. Šimšová Barbora          MFP0150 B VŠSK MFF UK Praha        44:46   + 16:22
 30. Smolková Sabina          STE0250 B SK SKI-OB Šternberk      44:55   + 16:31
 31. Pitrmucová Antonie       JIL0251 C OK Jilemnice             44:59   + 16:35
 32. Rosíková Alžběta Marie   TZL0151 C SKOB Zlín                47:01   + 18:37
 33. Mrózek Teresa            TRI0251 A TJ TŽ Třinec             47:03   + 18:39
 34. Popová Jana              TAP0252 B KOB TRETRA Praha         47:55   + 19:31
 35. Pišová Barbora           LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovic  50:58   + 22:34
 36. Nevěřilová Kateřina      LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovic  51:46   + 23:22
 37. Warcopová Kateřina       TRI0150 B TJ TŽ Třinec             52:30   + 24:06
 38. Janků Anna               SJC0252 A Sportcentrum Jičín       54:03   + 25:39
 39. Popová Veronika          TAP0253 B KOB TRETRA Praha         54:34   + 26:10
 40. Krčková Helena           AOP0251 C Orientační Běh Opava     58:18   + 29:54
 41. Rudová Magdaléna         VTA0254 B SC vebr-sport            65:17   + 36:53
 42. Řadová Lucie             DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka        65:26   + 37:02
 43. Štráchalová Diana        KRE0150 A OOB TJ Sokol Křemže      67:22   + 38:58
--------------------------------------------------------------------------------

D18A 3.30 km, 215 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janošíkova Tereza        UOL9950 E SOB Olomouc              29:24          
  2. Gassner Jasmina          12A9900 C Naturfreunde Wien        30:56   + 1:32 
  3. Kopecká Anna             LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice  31:51   + 2:27 
  4. Sieglová Eliška          PGP9954 A SK Praga                 32:43   + 3:19 
  5. Kastner Ylvi             12A0050 C Naturfreunde Wien        32:51   + 3:27 
  6. Tichá Veronika           TZL9951 A SKOB Zlín                33:45   + 4:21 
  7. Malinová Apolena         SHK9952 A OK Slavia Hradec Králov  33:51   + 4:27 
  8. Semrádová Jana           CHC9951 A K.O.B. Choceň            34:24   + 5:00 
  9. Firešová Markéta         ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno       35:36   + 6:12 
 10. Cych Agnieszka           33P9950 C Echo Twardogóra          35:43   + 6:19 
 11. Peterová Jana            LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice  35:53   + 6:29 
 12. Sokolářová Šárka         TUR9999 A OOB TJ Turnov            36:24   + 7:00 
 13. Kalenská Dominika        STH9958 A SK Studenec              37:52   + 8:28 
 14. Zlámalová Nikola         SJC9951 A Sportcentrum Jičín       38:33   + 9:09 
 15. Tiefenböck Tina          12A9951 C Naturfreunde Wien        39:13   + 9:49 
 16. Pavlíková Markéta        CHA0050 A OK Chrastava             40:26   + 11:02
 17. Foltýnová Eva            SJI0051 A OK Jihlava               41:45   + 12:21
 18. Janoušková Lucie         BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor       42:28   + 13:04
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 3.20 km, 215 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Větříčková Andrea        SHK9951 A OK Slavia Hradec Králov  35:29          
  2. Thýnová Nikola           SHK0051 A OK Slavia Hradec Králov  35:54   + 0:25 
  3. Poláková Tereza          SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava      36:50   + 1:21 
  4. Opálková Martina         BBM0050 A BETA URSUS Orienteering  37:22   + 1:53 
  5. Kubíčková Jana           PHK9999 A OK 99 Hradec Králové     37:23   + 1:54 
  6. Waňková Martina          LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice  37:32   + 2:03 
  7. Hájková Lenka            SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava      37:35   + 2:06 
  8. Odehnalová Klára         ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno       38:04   + 2:35 
  9. Riby Rose                LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  38:19   + 2:50 
 10. Špringlová Kamila        TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno        39:19   + 3:50 
 11. Nechanická Klára         OSN0050 A SK Orientační sporty No  41:10   + 5:41 
 12. Zrníková Adéla           OSN0099 A SK Orientační sporty No  41:11   + 5:42 
 13. Grycová Kateřina         TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno        41:36   + 6:07 
 14. Albrechtová Iveta        KAM9950 A OK Kamenice              41:52   + 6:23 
 15. Urbanová Markéta         STH9953 A SK Studenec              42:38   + 7:09 
 16. Chaloupková Kateřina     CHC0051 A K.O.B. Choceň            45:26   + 9:57 
 17. Plhalová Šárka           ASU0097 A Magnus Orienteering      47:02   + 11:33
     Nešporová Alžběta        TZL0051 A SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 2.50 km, 180 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Miklušová Tereza         ZBM9960 A SK Žabovřesky Brno       27:48          
  2. Dědková Teodora          TAP0051 A KOB TRETRA Praha         28:07   + 0:19 
  3. Borovičková Valerie      LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice  28:59   + 1:11 
  4. Vojtíšková Viktorie      LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice  30:36   + 2:48 
  5. Thořová Markéta          TUR9952 A OOB TJ Turnov            31:10   + 3:22 
  6. Ressová Tereza           LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovic  31:14   + 3:26 
  7. Hrabánková Zuzana        PGP9950 B SK Praga                 32:43   + 4:55 
  8. Kubecová Kateřina        BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor       33:07   + 5:19 
  9. Biersaková Dagmar        KRL0051 B Kometa Kralovice         33:47   + 5:59 
 10. Auermüllerová Anna       ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno       33:57   + 6:09 
 11. Filipová Tereza          LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice  34:31   + 6:43 
 12. Hápová Petra             PHK0051 A OK 99 Hradec Králové     34:36   + 6:48 
 13. Voltrová Alena           ROZ9951 B OK Roztoky               34:44   + 6:56 
 14. Hrnčířová Magda          STH0051 B SK Studenec              34:56   + 7:08 
 15. Matoušová Kateřina       VRL9955 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:10   + 7:22 
 16. Boháčová Anna            CTB0051 B SK OB Chotěboř           35:40   + 7:52 
 17. Čechová Klára            AOP9951 A Orientační Běh Opava     36:16   + 8:28 
 18. Zatloukalová Romana      ZLH9950 A OOB TJ Zlaté Hory        36:29   + 8:41 
 19. Malivánková Eva          ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno       36:35   + 8:47 
 20. Kopecká Johana           VSP9950 A USK Praha                37:13   + 9:25 
 21. Bruková Magda            TRI0054 A TJ TŽ Třinec             38:35   + 10:47
 21. Ciesiółka Katarzyna      KUO0051 A KOB Ústí nad Orlicí      38:35   + 10:47
 23. Nováková Kateřina        KRE0052 B OOB TJ Sokol Křemže      38:39   + 10:51
 24. Kundratová Lucie         TZL0058 A SKOB Zlín                39:17   + 11:29
 25. Štefková Klára           TBM0059 B KOS TJ Tesla Brno        40:55   + 13:07
 26. Novotná Tereza           ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory        41:01   + 13:13
 27. Charvátová Kateřina      SHK0050 C OK Slavia Hradec Králov  41:06   + 13:18
 28. Nechutová Aneta          SJI9950 A OK Jihlava               42:08   + 14:20
 29. Špendlíková Kamila       LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovic  42:53   + 15:05
 30. Hanáková Lenka           KRL9951 B Kometa Kralovice         44:40   + 16:52
 31. Barnetová Veronika       LPU9952 B OK Lokomotiva Pardubice  45:16   + 17:28
 32. Nejezchlebová Martina    TUR9951 B OOB TJ Turnov            45:47   + 17:59
 33. Chaloupská Barbora       PHK9951 A OK 99 Hradec Králové     46:43   + 18:55
 34. Svobodová Jana           VTA9951 B SC vebr-sport            47:31   + 19:43
 35. Míchalová Šárka          KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n  47:42   + 19:54
 36. Doležalová Dorotka       VPM9950 B KOS Slavia Plzeň         51:28   + 23:40
 37. Rudová Anna              VTA0051 B SC vebr-sport            63:39   + 35:51
 38. Karbusová Kateřina       OPI0052 C Orientační sporty Písek  67:28   + 39:40
--------------------------------------------------------------------------------

D20A 3.40 km, 230 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vyhnálková Barbora       RIC9850 R OB Říčany                31:07          
  2. Čechová Tereza           KAM9852 R OK Kamenice              32:55   + 1:48 
  3. Argalášová Kateřina      TRI9750 R TJ TŽ Třinec             33:14   + 2:07 
  4. Nováková Tereza          DKP9751 E Oddíl OB Kotlářka        33:42   + 2:35 
  5. Odehnalová Tereza        ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno       34:29   + 3:22 
  6. Kostrzewska Justyna      CHC9853 R K.O.B. Choceň            37:07   + 6:00 
  7. Janovská Kateřina        PGP9850 A SK Praga                 37:10   + 6:03 
  8. Tesařová Jana            TRI9751 R TJ TŽ Třinec             38:07   + 7:00 
  9. Kavánková Iva            TZL9753 R SKOB Zlín                38:21   + 7:14 
 10. Korpasová Tereza         TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno        39:11   + 8:04 
 11. Linková Alena            TUR9751 R OOB TJ Turnov            39:38   + 8:31 
 12. Kovářová Lenka           LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Tepli  39:55   + 8:48 
 13. Fukalová Hana            AOP9850 R Orientační Běh Opava     40:18   + 9:11 
 14. Slavíková Silvie         PGP9751 E SK Praga                 41:41   + 10:34
 15. Kinkorová Tereza         LPM9850 R OK Lokomotiva Plzeň      42:10   + 11:03
 16. Chaloupková Veronika     CHC9852 A K.O.B. Choceň            43:15   + 12:08
 17. Hájková Eliška           KAM9851 A OK Kamenice              43:45   + 12:38
 18. Šimůnková Gabriela       TAP9755 R KOB TRETRA Praha         43:55   + 12:48
--------------------------------------------------------------------------------

D20B 2.70 km, 160 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chovancová Zuzana        TZL9754 R SKOB Zlín                28:20          
  2. Červená Adéla            SHK9755 A OK Slavia Hradec Králov  29:48   + 1:28 
  3. Vývodová Jana            ASU9852 A Magnus Orienteering      30:31   + 2:11 
  4. Staňová Karolína         BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor       31:10   + 2:50 
  5. Vavrysová Barbara        LCE9751 R OOB TJ Slovan Luhačovic  33:34   + 5:14 
  6. Szarzecová Lucie         TRI9850 A TJ TŽ Třinec             34:14   + 5:54 
  7. Sheshikova Anastasia     KAM9853 A OK Kamenice              34:19   + 5:59 
  8. Roškotová Lucie          TUR9753 R OOB TJ Turnov            35:27   + 7:07 
  9. Nováková Lucie           BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor       36:05   + 7:45 
 10. Veljačiková Hana         PGP9756 A SK Praga                 37:42   + 9:22 
 11. Horvátová Hana           ASU9797 A Magnus Orienteering      38:06   + 9:46 
 12. Voltrová Hana            ROZ9752 B OK Roztoky               38:37   + 10:17
 13. Nedbálková Hana          ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno       39:11   + 10:51
 14. Knížková Šárka           TJN9852 B OOB TJ Tatran Jablonec   40:05   + 11:45
 15. Petráčková Kristýna      SJI9851 B OK Jihlava               41:03   + 12:43
 16. Chroustová Šárka         ZBM9862 B SK Žabovřesky Brno       41:07   + 12:47
 17. Novotná Klára            ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory        41:31   + 13:11
 18. Kašparová Adéla          VSP9850 C USK Praha                42:02   + 13:42
 19. Liberdová Jana           TRI9852 B TJ TŽ Třinec             43:06   + 14:46
 20. Škrabalová Šárka         KON9888 C KOB Konice               43:08   + 14:48
 21. Dvořáková Klára          CHT9852 C OOB SK Chrast            44:01   + 15:41
 22. Habigerová Jana          KSU9888 B Klub vytrvalostních spo  47:07   + 18:47
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 4.60 km, 260 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horčičková Vendula       LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovic  36:58          
  2. Hrušková Barbora         ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno       39:09   + 2:11 
  3. Tužilová Magdaléna       ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno       39:46   + 2:48 
  4. Mechlová Lenka           SHK9051 E OK Slavia Hradec Králov  39:50   + 2:52 
  5. Indráková Adélka         ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno       40:08   + 3:10 
  6. Voborníková Alena        CTB9451 R SK OB Chotěboř           40:32   + 3:34 
  7. Kabáthová Eva            ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno       41:07   + 4:09 
  8. Matějů Martina           PGP8556 C SK Praga                 41:09   + 4:11 
  9. Kosová Denisa            PHK9150 E OK 99 Hradec Králové     41:18   + 4:20 
 10. Knapová Jana             LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice  41:35   + 4:37 
 11. Omová Michaela           TUR8153 E OOB TJ Turnov            42:08   + 5:10 
 12. Štičková Anna            LLI9651 E TJ Loko Liberec          42:17   + 5:19 
 13. Hlavová Hana             ZBM8888 R SK Žabovřesky Brno       42:43   + 5:45 
 14. Hlavová Jindra           ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno       42:51   + 5:53 
 15. Zvěřinová Martina        LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice  43:02   + 6:04 
 16. Kozáková Zdenka          TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno        43:20   + 6:22 
 17. Jakobová Adélka          PGP9056 E SK Praga                 44:33   + 7:35 
 18. Chromá Kateřina          ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno       45:20   + 8:22 
 19. Poklopová Lenka          ZBM8950 E SK Žabovřesky Brno       45:34   + 8:36 
 20. Čermáková Magdalena      LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovic  47:26   + 10:28
 21. Hiršová Gabriela         ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno       47:47   + 10:49
 22. Chmelařová Michaela      SHK9151 C OK Slavia Hradec Králov  50:26   + 13:28
 23. Chládková Simona         LPU9658 R OK Lokomotiva Pardubice  51:38   + 14:40
 24. Plochová Dominika        DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka        52:16   + 15:18
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 4.50 km, 250 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šístková Iveta           LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice  41:56          
  2. Teplá Karolína           SHK9251 R OK Slavia Hradec Králov  42:13   + 0:17 
  3. Jedličková Zuzana        SHK8150 E OK Slavia Hradec Králov  42:42   + 0:46 
  4. Mrázková Romana          SJC8351 C Sportcentrum Jičín       43:22   + 1:26 
  5. Šiková Karolína          LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň      43:50   + 1:54 
  6. Hepnerová Martina        SHK8152 C OK Slavia Hradec Králov  44:02   + 2:06 
  7. Baldrianová Barbora      VSP7850 C USK Praha                44:05   + 2:09 
  8. Kociánová Lenka          VBM8553 C VSK Mendelu Brno         44:12   + 2:16 
  9. Hrstková Vladěna         ZBM8787 C SK Žabovřesky Brno       45:12   + 3:16 
 10. Krafková Lucie           TUR8650 E OOB TJ Turnov            45:43   + 3:47 
 11. Rufferová Iva            TUR8354 E OOB TJ Turnov            45:44   + 3:48 
 12. Hančová Petra            LPU9659 E OK Lokomotiva Pardubice  46:30   + 4:34 
 13. Horová Pavla             LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice  46:53   + 4:57 
 13. Benešová Jana            CTB9452 C SK OB Chotěboř           46:53   + 4:57 
 15. Šimková Johanka          ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno       47:05   + 5:09 
 16. Knapová Lenka            LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice  47:15   + 5:19 
 17. Kochová Nikola           TUR9358 C OOB TJ Turnov            48:32   + 6:36 
 18. Pekárková Eva            TZL7653 C SKOB Zlín                48:39   + 6:43 
 19. Neradová Alena           LIT8551 C KOB Litvínov             50:10   + 8:14 
 20. Klapalová Michaela       LPU8499 R OK Lokomotiva Pardubice  50:55   + 8:59 
 21. Rollier Monika           PHK8051 E OK 99 Hradec Králové     52:59   + 11:03
 22. Čepová Daniela           PHK8951 E OK 99 Hradec Králové     53:37   + 11:41
 23. Bochenková Martina       DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka        69:27   + 27:31
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 3.50 km, 215 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kolínová Kristýna        DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka        35:55          
  2. Hiklová Natalia          ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno       37:50   + 1:55 
  3. Jeřábková Jitka          TZL9453 C SKOB Zlín                38:26   + 2:31 
  4. Kožinová Zuzana          PGP9650 C SK Praga                 38:55   + 3:00 
  5. Mullis Kateřina          DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka        39:31   + 3:36 
  5. Fenclová Marta           LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice  39:31   + 3:36 
  7. Snížková Petra           DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka        39:54   + 3:59 
  8. Kulhavá Šárka            LPU9357 C OK Lokomotiva Pardubice  40:26   + 4:31 
  9. Aschermannová Petra      KAM9354 C OK Kamenice              40:45   + 4:50 
 10. Dittrichová Petra        KON8787 C KOB Konice               40:53   + 4:58 
 11. Vozdová Aneta            KSU9394 C Klub vytrvalostních spo  41:33   + 5:38 
 12. Hlubučková Kristýna      KAM9551 C OK Kamenice              41:50   + 5:55 
 13. Tihonová Martina         PHK8651 C OK 99 Hradec Králové     42:10   + 6:15 
 14. Kamenická Kateřina       PHK9353 C OK 99 Hradec Králové     42:20   + 6:25 
 15. Vernerová Radka          VBM8558 C VSK Mendelu Brno         42:21   + 6:26 
 16. Panchártková Tereza      LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:23   + 6:28 
 17. Gebauerová Jana          ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno       42:50   + 6:55 
 18. Koporová Petra           ASU9353 C Magnus Orienteering      42:51   + 6:56 
 19. Hanáková Magda           KRL9651 C Kometa Kralovice         43:06   + 7:11 
 20. Lehárová Alžběta         LPU9456 C OK Lokomotiva Pardubice  43:52   + 7:57 
 21. Folbrechtová Šárka       BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor       44:05   + 8:10 
 22. Fundová Eliška           SHK9351 C OK Slavia Hradec Králov  44:07   + 8:12 
 23. Wysocka Malwina          DOB8585 C KOB Dobruška             44:35   + 8:40 
 24. Svobodová Barbora        TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec   45:49   + 9:54 
 25. Klíchová Jana            SSU8151 C SK Severka Šumperk       46:02   + 10:07
 26. Křížová Lenka            TTR8551 C OOB Třebíč               46:17   + 10:22
 27. Janů Hana                KSU9393 C Klub vytrvalostních spo  46:31   + 10:36
 28. Teringlová Martina       VCB7851 C OB České Budějovice      46:32   + 10:37
 29. Kožinová Anna            PGP9350 C SK Praga                 46:33   + 10:38
 30. Horáková Veronika        TUR8751 C OOB TJ Turnov            46:43   + 10:48
 31. Tihonová Hana            TAP9052 C KOB TRETRA Praha         48:40   + 12:45
 32. Zamazalová Kateřina      TAP9053 C KOB TRETRA Praha         48:55   + 13:00
 33. Křečková Lenka           ASU9271 C Magnus Orienteering      49:36   + 13:41
 34. Kopáčková Iva            CHT8851 C OOB SK Chrast            50:03   + 14:08
 35. Vejstrková Zuzana        CHA8852 C OK Chrastava             50:14   + 14:19
 36. Šiková Barbora           LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň      51:27   + 15:32
 37. Bořánková Karolína       KAM9550 R OK Kamenice              52:42   + 16:47
 38. Kopcová Michaela         VLI8456 C Slavia Liberec orientee  53:42   + 17:47
 39. Kopecká Eliška           ASU9299 C Magnus Orienteering      55:52   + 19:57
 40. Procházková Zuzana       KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  62:14   + 26:19
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 3.30 km, 190 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Michálková Renata        LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovic  42:41          
  2. Tesařová Marcela         LCE9450 C OOB TJ Slovan Luhačovic  44:07   + 1:26 
  3. Tvarůžková Petra         ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno       44:43   + 2:02 
  4. Staňková Lucie           ASU8756 C Magnus Orienteering      48:47   + 6:06 
  5. Kohlová Zuzana           KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  49:31   + 6:50 
  6. Azebová Nina             PHK8855 C OK 99 Hradec Králové     50:44   + 8:03 
  7. Bialožytová Tereza       PGP9055 C SK Praga                 51:55   + 9:14 
  8. Šádková Martina          PHK9653 C OK 99 Hradec Králové     54:33   + 11:52
  9. Pospíšilová Marie        DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka        55:39   + 12:58
 10. Ondráčková Lucie         CHT9254 C OOB SK Chrast            57:32   + 14:51
 11. MiĹkiewicz Martyna       23P8950 C OK!Sport Warszawa        70:24   + 27:43
     Žaloudková Klára         LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35A 3.40 km, 215 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kašková Kateřina         CHA7850 R OK Chrastava             32:01          
  2. Jiřištová Zuzana         DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka        35:51   + 3:50 
  3. Janatová Lucie           DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka        38:12   + 6:11 
  4. Petráňová Jana           SCP7555 C OK Sparta Praha          39:34   + 7:33 
  5. Hojná Silvie             SCP7950 C OK Sparta Praha          41:34   + 9:33 
  6. Dittrichová Andrea       SKM7750 C KOB Směr Kroměříž        42:32   + 10:31
  7. Horáčková Kateřina       VLI8150 C Slavia Liberec orientee  43:33   + 11:32
  8. Tesařová Anna            SCP8257 C OK Sparta Praha          45:01   + 13:00
  9. Kubečková Zdena          PHK7551 C OK 99 Hradec Králové     47:00   + 14:59
 10. Daňková Veronika         SBK8151 C KOB Start Blansko        48:31   + 16:30
 11. Ondráčková Veronika      EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha        50:53   + 18:52
 12. Kroupa Diana             TTR8156 C OOB Třebíč               54:17   + 22:16
 13. Tichovská Hana           PGP8251 C SK Praga                 56:21   + 24:20
 14. Pokorná Magdaléna        PGP7562 C SK Praga                 63:46   + 31:45
     Matějů Kateřina          VLI8054 C Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 3.20 km, 170 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ebnerová Eva             KON8277 C KOB Konice               36:21          
  2. Doležalová Lenka         SHK8256 C OK Slavia Hradec Králov  39:05   + 2:44 
  3. Kvapilová Lenka          TUV8151 C SOK TJ Turnov            39:16   + 2:55 
  4. Šklíbová Jana            SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.  40:52   + 4:31 
  5. Zeman Klára              DCE7950 C KOB Dobřichovice         41:34   + 5:13 
  6. Zitková Radka            LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice  41:36   + 5:15 
  7. Kozumplíková Alice       RBK8151 C SK Radioklub Blansko     42:34   + 6:13 
  8. Klimplová Zuzana         LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice  43:56   + 7:35 
  9. Hladká Petra             KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orl  44:34   + 8:13 
 10. Synková Petra            DOK7950 C OK Doksy                 45:29   + 9:08 
 11. Uhrová Zuzana            VSP8050 C USK Praha                47:44   + 11:23
 12. Kučerová Berenika        DCE8050 C KOB Dobřichovice         49:04   + 12:43
 13. Vyhnálková Eva           RIC7552 C OB Říčany                53:04   + 16:43
 14. Malá Johana              9JC8250 C neregistrovaní - Všenor  87:56   + 51:35
 15. Da Costa Inbar           37I8051 C Israel Tour Group       128:50   + 92:29
--------------------------------------------------------------------------------

D40A 3.30 km, 210 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ptáčková Veronika        TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno        34:25          
  2. Malá Věra                JIL7752 C OK Jilemnice             34:37   + 0:12 
  3. Vandasová Markéta        VAM7250 C OOB Vamberk              35:05   + 0:40 
  4. Šimšová Jana             MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha        35:18   + 0:53 
  5. Havrdová Renata          SJC7756 C Sportcentrum Jičín       37:46   + 3:21 
  6. Lošťáková Ivana          LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  37:57   + 3:32 
  7. Kučerová Marie           VSP7551 C USK Praha                38:09   + 3:44 
  8. Pachnerová Dominika      CHA7750 C OK Chrastava             38:22   + 3:57 
  9. Kovářová Anna            CET7552 C TJ Loko Česká Třebová    38:30   + 4:05 
 10. Svobodová Jitka          VSP7450 C USK Praha                38:35   + 4:10 
 11. Batani Hana              TZL7351 C SKOB Zlín                39:16   + 4:51 
 12. Grycová Petra            TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno        39:23   + 4:58 
 13. Mulíčková Eva            ABM7469 C KOB ALFA Brno            40:02   + 5:37 
 14. Filipová Ivana           SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.  40:17   + 5:52 
 15. Zabořilová Romana        JEN7457 C OB Jenišovice            41:33   + 7:08 
 16. Švíglerová Pavla         LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice  42:05   + 7:40 
 17. Komárková Lenka          SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec    43:07   + 8:42 
 18. Janovská Petra           PGP7355 C SK Praga                 43:21   + 8:56 
 19. Mrskočová Dana           LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice  45:40   + 11:15
 20. Zakouřilová Helena       VSP7453 C USK Praha                47:09   + 12:44
 21. Držková Markéta          LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice  49:25   + 15:00
 22. Dolejší Lenka            STB7499 C TJ Stadion Nový Bor      49:54   + 15:29
     Milánová Jindřiška       TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 3.10 km, 190 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vlastníková Lucie        JIL7554 C OK Jilemnice             44:54          
  2. Chvátilová Pavlína       PHK7450 C OK 99 Hradec Králové     45:23   + 0:29 
  3. Kundratová Jana          TZL7350 C SKOB Zlín                47:18   + 2:24 
  4. Valíková Petra           AOP7351 C Orientační Běh Opava     49:17   + 4:23 
  5. Bejvlová Martina         LME7350 C SK Los Mělník            49:51   + 4:57 
  6. Korpasová Ivana          LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav B  54:20   + 9:26 
  7. Chovancová Jana          TZL7352 C SKOB Zlín                55:09   + 10:15
  8. Junková Kateřina         STH7351 C SK Studenec              57:39   + 12:45
  9. Kroniková Jana           SHK7350 C OK Slavia Hradec Králov  61:24   + 16:30
 10. Švidrnochová Hana        OOP7751 C TJ Opava                 62:01   + 17:07
 11. Cíchová Pavlína          TTR7452 C OOB Třebíč               63:30   + 18:36
 12. Sedláčková Petra         KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orl  65:27   + 20:33
 13. Zámečníková Jitka        3VX7450 C Zámečníci                68:11   + 23:17
 14. Kubecová Jana            STB7399 C TJ Stadion Nový Bor      69:25   + 24:31
 15. Miklušová Dagmar         47S7350 C Rapid Bratislava         69:56   + 25:02
 16. Popová Veronika          TAP7450 C KOB TRETRA Praha         71:17   + 26:23
 17. Svobodová Martina        KTA7151 C SK Kotnov Tábor          72:57   + 28:03
 18. Nováková Alena           KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže      90:34   + 45:40
 19. Procházková Martina      SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava      94:40   + 49:46
     Shaviv Michal            24I7350 C Israel Orienteering       DISK          
     Vlachová Dita            SBR7750 C SKOB Bruntál              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45A 3.40 km, 205 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křivdová Lenka           CHC7251 C K.O.B. Choceň            34:11          
  2. Eckardt Cornelia         71D6900 C USV TU Dresden           36:33   + 2:22 
  3. Podmolíková Dagmar       TZL7155 C SKOB Zlín                37:08   + 2:57 
  4. Novotná Petra            PHK6651 C OK 99 Hradec Králové     37:15   + 3:04 
  5. Kožinová Jana            PGP6651 C SK Praga                 37:28   + 3:17 
  6. Chaloupská Pavlína       PHK7051 C OK 99 Hradec Králové     39:07   + 4:56 
  7. Kubáňová Jana            TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno        39:42   + 5:31 
  8. Zurynková Jana           EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha        40:17   + 6:06 
  9. Skyvová Kristýna         STE7054 C SK SKI-OB Šternberk      40:53   + 6:42 
 10. Grycová Jana             TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno        41:29   + 7:18 
 11. Kašparová Ivana          UOL6951 C SOB Olomouc              43:51   + 9:40 
 12. Staňková Marcela         VPM6951 C KOS Slavia Plzeň         44:15   + 10:04
 13. Benešová Iva             SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec    45:03   + 10:52
 14. Šmelíková Hana           ASU6999 C Magnus Orienteering      45:27   + 11:16
 15. Hiršová Marcela          VBM7079 C VSK Mendelu Brno         46:00   + 11:49
 16. Hudečková Helena         KTA6951 C SK Kotnov Tábor          47:12   + 13:01
 17. Posseltová Romana        TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec   47:52   + 13:41
 18. Sieglová Dagmar          MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha        51:40   + 17:29
 19. Forstová Lenka           MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha        52:03   + 17:52
 20. Čechová Zuzana           BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrc  52:04   + 17:53
 21. Argalášová Gabriela      TRI6850 C TJ TŽ Třinec             52:31   + 18:20
 22. Hradecká Petra           DOK6850 C OK Doksy                 53:10   + 18:59
 23. Švancárová Helena        KSU7252 C Klub vytrvalostních spo  60:26   + 26:15
     Dulovcová Marie          KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 2.80 km, 185 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kostková Jana            AOP7151 C Orientační Běh Opava     38:49          
  2. Demlová Jitka            LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice  43:37   + 4:48 
  3. Bonek Claudia            12A6901 C Naturfreunde Wien        44:39   + 5:50 
  4. Nešporová Marie          TTR7251 C OOB Třebíč               46:22   + 7:33 
  5. Hlaváčová Šárka          TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno        46:44   + 7:55 
  6. Bendáková Jitka          LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  50:16   + 11:27
  7. Voborníková Eva          CTB6851 C SK OB Chotěboř           59:44   + 20:55
  8. Lazáková Šárka           LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  59:47   + 20:58
  9. Tloušťová Eva            SCP6950 C OK Sparta Praha          61:08   + 22:19
 10. Kunzová Ivana            BBM7155 C BETA URSUS Orienteering  61:25   + 22:36
 11. Nechutová Alena          PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  61:34   + 22:45
 12. Krotilová Magdaléna      BZP7150 C Báječné ženy v orientač  62:11   + 23:22
 13. Hančová Alice            VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  65:53   + 27:04
 14. Pavlů Veronika           PGP6950 C SK Praga                 66:54   + 28:05
 15. Kliglová Radka           TBM7261 C KOS TJ Tesla Brno        69:50   + 31:01
 16. Riby Kateřina            LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  73:03   + 34:14
 17. Tichá Dagmar             DKP7250 C Oddíl OB Kotlářka        83:14   + 44:25
 18. Kotenová Klára           RIC7252 C OB Říčany                85:03   + 46:14
 19. Blahová Markéta          EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha        86:59   + 48:10
     Šabatová Jana            SRK6853 C SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
     Rainhartz Orit           37I7051 C Israel Tour Group         DISK          
     Žandová Hana             CTB7052 C SK OB Chotěboř            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D50A 3.00 km, 205 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Smutná Jana              VAM6251 C OOB Vamberk              33:30          
  2. Jemelíková Lada          VBM6555 C VSK Mendelu Brno         34:47   + 1:17 
  3. Kosová Michaela          SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.  38:02   + 4:32 
  4. Vavrysová Iva            LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovic  38:15   + 4:45 
  5. Tichovská Hana           PGP6652 C SK Praga                 38:41   + 5:11 
  6. Koláriková Irena         TZL6351 C SKOB Zlín                38:43   + 5:13 
  7. Ferdusová Eva            LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovic  38:44   + 5:14 
  8. Wurzelová Dana           CHT6654 C OOB SK Chrast            38:56   + 5:26 
  9. Klapalová Jana           VAM6451 C OOB Vamberk              39:12   + 5:42 
 10. Chroustová Petra         VBM6655 C VSK Mendelu Brno         39:19   + 5:49 
 11. Poklopová Ivana          UOL6451 C SOB Olomouc              40:00   + 6:30 
 12. Pecková Ivana            EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha        41:36   + 8:06 
 13. Čermáková Renata         LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice  43:25   + 9:55 
 14. Němečková Jarmila        VSP6650 C USK Praha                45:09   + 11:39
 15. Jirková Renata           ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov        46:26   + 12:56
 16. Kettnerová Lenka         HCE6450 C TJ Hostivice             46:47   + 13:17
 17. Jastrzembská Jarmila     TRI6450 C TJ TŽ Třinec             48:45   + 15:15
 18. Smolková Alena           PGP6450 C SK Praga                 48:49   + 15:19
 19. Hindráková Martina       LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  49:09   + 15:39
 20. Pavlíková Pavla          CHA6551 C OK Chrastava             50:36   + 17:06
 21. Pávková Jana             BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor       52:22   + 18:52
 22. Teplá Hana               SHK6561 C OK Slavia Hradec Králov  56:42   + 23:12
     Hlavová Miroslava        KON6389 C KOB Konice                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 2.50 km, 160 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Neumannová Kamila        STE6751 C SK SKI-OB Šternberk      34:46          
  2. Gorčicová Ivana          CHA6550 C OK Chrastava             35:18   + 0:32 
  3. Kavalírová Kateřina      PHK6756 C OK 99 Hradec Králové     35:23   + 0:37 
  4. Ostřanská Iveta          SSU6591 C SK Severka Šumperk       35:36   + 0:50 
  5. Sládková Eva             TEH5751 C Sokol Tehov              41:02   + 6:16 
  6. Troupová Vladěna         KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže      41:10   + 6:24 
  7. Thýnová Ivana            SHK6651 C OK Slavia Hradec Králov  41:57   + 7:11 
  8. Veljačiková Markéta      SCP6451 C OK Sparta Praha          43:09   + 8:23 
  9. Valachová Jana           LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice  43:51   + 9:05 
 10. Zalabová Martina         SJC6657 C Sportcentrum Jičín       44:40   + 9:54 
 11. Slezáková Jitka          LCE6351 C OOB TJ Slovan Luhačovic  45:53   + 11:07
 12. Veverková Yveta          VAM6452 C OOB Vamberk              45:58   + 11:12
 13. Noiman Anat              37I6551 C Israel Tour Group        46:02   + 11:16
 14. Peřinková Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering  47:08   + 12:22
 15. Tichá Jana               SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec    47:14   + 12:28
 16. Dittrichová Lenka        KON6285 C KOB Konice               47:17   + 12:31
 17. Mutinská Zdeňka          KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí      48:01   + 13:15
 18. Petrželová Alena         LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  48:05   + 13:19
 19. Čechlovská Jana          CHA6250 C OK Chrastava             51:40   + 16:54
 20. Veselská Kateřina        VLI6551 C Slavia Liberec orientee  55:21   + 20:35
 21. Choutková Lenka          SOB6350 C SOBSA                    72:16   + 37:30
     Novotná Ivana            PHK6354 C OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55A 2.60 km, 185 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Knapová Iva              LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice  29:05          
  2. Hrstková Dana            SJI6051 C OK Jihlava               31:06   + 2:01 
  3. Zuzánková Růžena         TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec   35:07   + 6:02 
  4. Bochenková Jana          DOR6150 C OK Dobříš                36:14   + 7:09 
  5. Králová Zdenka           SSU6091 C SK Severka Šumperk       37:03   + 7:58 
  6. Kavková Dana             SCP6150 C OK Sparta Praha          37:27   + 8:22 
  7. Vlažná Mirka             LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovic  37:57   + 8:52 
  8. Kuchařová Ada            TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno        38:33   + 9:28 
  9. Víchová Ladislava        LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice  38:35   + 9:30 
 10. Zelená Markéta           PGP5850 C SK Praga                 39:17   + 10:12
 11. Mrázová Pavla            DCE5550 C KOB Dobřichovice         39:19   + 10:14
 12. Syslová Iva              TTR6151 C OOB Třebíč               40:05   + 11:00
 13. Bravená Alexandra        VBM6155 C VSK Mendelu Brno         42:21   + 13:16
 14. Večeřová Ivana           TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec   42:46   + 13:41
 15. Valentová Eva            LCE6051 C OOB TJ Slovan Luhačovic  46:21   + 17:16
 16. Krejčíková Monika        TZL6262 C SKOB Zlín                48:43   + 19:38
 17. Voltrová Svatava         ROZ6150 C OK Roztoky               49:25   + 20:20
 18. Davi Jana                ASU6199 C Magnus Orienteering      53:52   + 24:47
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 2.40 km, 155 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jansová Alena            CHT5852 C OOB SK Chrast            36:32          
  2. Smičková Eva             KON5887 C KOB Konice               37:54   + 1:22 
  3. Stepanova Svetlana       37I6053 C Israel Tour Group        41:44   + 5:12 
  4. Hrabánková Ilona         PGP6250 C SK Praga                 42:00   + 5:28 
  5. Freyová Michaela         KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  43:42   + 7:10 
  6. Gabrielová Šárka         ONO5950 C SKOB Ostrov              45:41   + 9:09 
  7. Dlouhá Jana              DKP5950 C Oddíl OB Kotlářka        49:34   + 13:02
  8. Tihonová Jindra          TAP6253 C KOB TRETRA Praha         53:06   + 16:34
  9. Strachotová Eva          ASU6099 C Magnus Orienteering      54:42   + 18:10
 10. Lipman Yael              37I6052 C Israel Tour Group        54:53   + 18:21
 11. Sklenářová Jana          MLA6258 C MLOK Mariánské Lázně     55:10   + 18:38
 12. Nováková Pavla           DOK5950 C OK Doksy                 55:14   + 18:42
 13. Kovářová Alena           LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  55:28   + 18:56
 14. Regev Yeal               37I6054 C Israel Tour Group        66:00   + 29:28
 15. Natif Ruth               37I6051 C Israel Tour Group       103:51   + 67:19
 16. Shmuely Nurit            37I6055 C Israel Tour Group       134:30   + 97:58
     Kapounová Jitka          DOK6050 C OK Doksy                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D60A 2.40 km, 160 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Běhounová Jiřina         PHK5651 C OK 99 Hradec Králové     30:06          
  2. Rosecká Alena            PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  30:22   + 0:16 
  3. Hušková Eva              NPA5754 C SK LOB Nová Paka         31:56   + 1:50 
  4. Jahnová Helena           SCP5550 C OK Sparta Praha          32:47   + 2:41 
  5. Potěšilová Vladimíra     VBM5655 C VSK Mendelu Brno         35:41   + 5:35 
  6. Štrossová Jiřina         DCE5650 C KOB Dobřichovice         36:35   + 6:29 
  7. Fantová Libuše           EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha        37:25   + 7:19 
  8. Kabáthová Jitka          ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno       37:35   + 7:29 
  9. Šedivá Miroslava         EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha        37:56   + 7:50 
 10. Nýdrlová Eva             VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:12   + 8:06 
 11. Vávrová Beáta            ASU5651 C Magnus Orienteering      38:56   + 8:50 
 12. Dokoupilová Zuzana       VBM5754 C VSK Mendelu Brno         43:31   + 13:25
 13. Kalibánová Jiřina        NPA5351 C SK LOB Nová Paka         46:49   + 16:43
 14. Opavová Stanislava       MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně     50:26   + 20:20
 15. Novotná Jiřina           LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice  52:53   + 22:47
--------------------------------------------------------------------------------

D60B 2.10 km, 135 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházková Miluše       DCE5450 C KOB Dobřichovice         30:35          
  2. Ševčíková Alena          CHA5351 C OK Chrastava             32:07   + 1:32 
  3. Kadavá Eva               CHA5750 C OK Chrastava             32:50   + 2:15 
  4. Procházková Helena       TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno        32:57   + 2:22 
  5. Bradnová Věra            CHA5550 C OK Chrastava             33:37   + 3:02 
  6. Hejtmánková Alena        TAP5452 C KOB TRETRA Praha         34:57   + 4:22 
  7. Fejlková Alice           SHK5351 C OK Slavia Hradec Králov  35:33   + 4:58 
  8. Zavadilová Naďa          SCP5450 C OK Sparta Praha          39:00   + 8:25 
  9. Kuncová Jiřina           TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec   42:32   + 11:57
 10. Orálková Libuše          TTR5351 C OOB Třebíč               47:08   + 16:33
 11. Henková Svatava          RBK5454 C SK Radioklub Blansko     50:54   + 20:19
 12. Mishli Lisa              37I5551 C Israel Tour Group        52:50   + 22:15
 13. Seifertová Marie         SBK5555 C KOB Start Blansko        56:38   + 26:03
 14. Řezníková Renáta         AOP5451 C Orientační Běh Opava     66:24   + 35:49
--------------------------------------------------------------------------------

D65A 2.30 km, 115 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šaffková Zuzana          CHA5150 C OK Chrastava             30:03          
  2. Úlehlová Ivana           BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor       32:03   + 2:00 
  3. Dohnalová Dana           VSP5050 C USK Praha                32:08   + 2:05 
  4. Kolaříková Věra          SBK5251 C KOB Start Blansko        32:39   + 2:36 
  5. Horynová Eva             TZL5254 C SKOB Zlín                34:23   + 4:20 
  6. Omová Jana               TUR5150 C OOB TJ Turnov            38:24   + 8:21 
  7. Horáčková Stanislava     VLI4950 C Slavia Liberec orientee  39:35   + 9:32 
  8. Neradová Alena           LIT5051 C KOB Litvínov             40:41   + 10:38
  9. Karmazínová Ivana        VLI5150 C Slavia Liberec orientee  41:53   + 11:50
--------------------------------------------------------------------------------

D65B 2.00 km, 130 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kupcová Věroslava        HSU4850 C Horizont klub Šumperk    33:47          
  2. Tvrdková Eva             TUR5151 C OOB TJ Turnov            35:24   + 1:37 
  3. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  37:22   + 3:35 
  4. Novotná Ludmila          ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory        37:28   + 3:41 
  5. Kellnerová Stanislava    LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice  39:24   + 5:37 
  6. Stehnová Hana            DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka        39:59   + 6:12 
  7. Suchánková Libuše        SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava      46:04   + 12:17
  8. Ravid Dalia              37I5051 C Israel Tour Group        57:10   + 23:23
  9. Pachnerová Jaroslava     VLI5152 C Slavia Liberec orientee  58:20   + 24:33
--------------------------------------------------------------------------------

D70A 2.00 km, 125 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ryšavá Lubomíra          TJP4750 C TJ Sokol Troja           38:30          
  2. Kubíková Květa           LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice  38:59   + 0:29 
  3. Kotzer Andra             37I4552 C Israel Tour Group        42:18   + 3:48 
  4. Kašková Eva              CHA4650 C OK Chrastava             49:53   + 11:23
  5. Dvořáková Ladislava      PGP4451 C SK Praga                 61:05   + 22:35
  6. Malá Marie               LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice  85:27   + 46:57
     Da Costa Roni            37I4551 C Israel Tour Group         DISK          
     Liščinská Eva            TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Kutáčková Stanislava     LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D75A 2.00 km, 120 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haňkovská Jana           PGP4050 C SK Praga                 35:09          
  2. Stará Pavla              BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD     37:21   + 2:12 
--------------------------------------------------------------------------------

DH10 2.00 km, 110 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Drahoňovský Tomáš        TUR0701 C OOB TJ Turnov            19:41          
  2. Baldrianová Eva          VSP0751 C USK Praha                22:40   + 2:59 
  3. Havrdová Sheila          SJC0750 C Sportcentrum Jičín       23:28   + 3:47 
  4. Netuková Anežka          SHK0750 C OK Slavia Hradec Králov  23:53   + 4:12 
  5. Teringl Vojtěch          VCB0702 C OB České Budějovice      26:14   + 6:33 
  6. Mullis Carolina          DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka        26:43   + 7:02 
  7. Běloušková Kateřina      CTB0752 C SK OB Chotěboř           27:44   + 8:03 
  8. Zitková Andrea           LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice  27:56   + 8:15 
  9. Parkan Tomáš             SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec    28:17   + 8:36 
 10. Světnický Antonín        STE0800 C SK SKI-OB Šternberk      29:08   + 9:27 
 11. Hladký Matěj             KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orl  36:29   + 16:48
 12. Jandera Kryštof          PGP0700 C SK Praga                 36:41   + 17:00
 13. Zakouřilová Klára        VSP0850 C USK Praha                38:34   + 18:53
 14. Komárková Zbyňka         SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec    38:58   + 19:17
 15. Škorpil Marek            HOR0900 C TJ Jiskra Hořice         43:01   + 23:20
 16. Vítek Vojtěch            CHT0801 C OOB SK Chrast            43:04   + 23:23
 17. Michálková Sabina        LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovic  43:14   + 23:33
 18. Rychtárik Tadeáš         SJH0901 C SJH Jindřichův Hradec    46:07   + 26:26
 19. Hladký Radovan           KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orl  46:30   + 26:49
 20. Synková Elena            DOK0850 C OK Doksy                 47:08   + 27:27
 21. Tesařová Lucie           AOP1451 C Orientační Běh Opava     51:57   + 32:16
 22. Vítková Eva              CHT1053 C OOB SK Chrast            55:33   + 35:52
 23. Švidrnochová Nela        OOP0950 C TJ Opava                 57:21   + 37:40
 24. Havrdová Selina          SJC0950 C Sportcentrum Jičín       61:25   + 41:44
 25. Janíčková Jolana         OSN     C SK Orientační sporty No  63:18   + 43:37
 26. Malá Anežka              JIL0751 C OK Jilemnice             67:10   + 47:29
 27. Korecká Eva              CHT1054 C OOB SK Chrast            78:59   + 59:18
     Držka Filip              LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Gajdová Michaela         VSP0752 C USK Praha                 DISK          
     Baldrian Josef           VSP1100 C USK Praha                 DISK          
  MS Jahodová Julie           JHB9990 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  43:29   + 23:48
  MS Jahoda Štěpán            JHB9991 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  46:29   + 26:48
--------------------------------------------------------------------------------

DH12 2.40 km, 110 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bolehovský Daniel        VSP0508 B USK Praha                20:04          
  2. Odehnal Tomáš            ADA0500 B OOB Spartak Adamov       22:41   + 2:37 
  3. Dittrichová Lucie        SKM0551 B KOB Směr Kroměříž        24:34   + 4:30 
  4. Batani Valentina         TZL0551 B SKOB Zlín                25:08   + 5:04 
  5. Procházková Doubravka    ADA0651 B OOB Spartak Adamov       25:18   + 5:14 
  6. Pišová Adéla             LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovic  26:33   + 6:29 
  7. Pekárek Tobias           TZL0502 B SKOB Zlín                27:08   + 7:04 
  8. Malý Antonín             JIL0501 C OK Jilemnice             28:24   + 8:20 
  9. Blažková Veronika        SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec    28:33   + 8:29 
 10. Výchová Veronika         KOR0550 B OB DDM Kostelec nad Orl  29:09   + 9:05 
 11. Doleželová Anna          PZR0651 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  29:54   + 9:50 
 12. Jelewsky Karol           33P     C Echo Twardogóra          30:27   + 10:23
 13. Kosák Eliáš              PGP0704 C SK Praga                 30:36   + 10:32
 14. Vaněk Bořek              TZL0505 B SKOB Zlín                32:21   + 12:17
 15. Kosobudová Anna          VTA0551 B SC vebr-sport            32:24   + 12:20
 16. Šimšová Pavla            MFP0551 B VŠSK MFF UK Praha        32:35   + 12:31
 17. Černý Jonáš              MLA0501 B MLOK Mariánské Lázně     32:43   + 12:39
 18. Husák Ondřej             SLA0600 C SKOB Slaný               34:03   + 13:59
 19. Ehlová Martina           TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno        35:41   + 15:37
 20. Kubecová Magdalena       STB0550 B TJ Stadion Nový Bor      38:20   + 18:16
 21. Benešová Michaela        SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec    41:32   + 21:28
 22. Kovář Radim              CET0501 C TJ Loko Česká Třebová    41:48   + 21:44
 23. Matochová Adéla          TZL0552 B SKOB Zlín                41:55   + 21:51
 24. Kotenová Markéta         RIC0651 C OB Říčany                43:15   + 23:11
 25. Nouza Michal             SJH0505 C SJH Jindřichův Hradec    47:55   + 27:51
 26. Tichý Hubert             DKP0600 C Oddíl OB Kotlářka        48:04   + 28:00
 27. Sedláček David           KOR0502 C OB DDM Kostelec nad Orl  51:53   + 31:49
 28. Kosák Jonáš              PGP0603 C SK Praga                 59:43   + 39:39
 29. Honzáková Lenka          JHB0551 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  60:33   + 40:29
 30. Rychlá Karolína          KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  60:40   + 40:36
     Folprecht Matyáš         TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Kroul Jiří               KSU0505 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
  MS Baldrian Tomáš           VSP0405 B USK Praha                28:37   + 8:33 
--------------------------------------------------------------------------------

H16A 3.80 km, 255 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelka Ondřej           PHK0101 A OK 99 Hradec Králové     30:36          
  2. Chaloupský Jakub         PHK0302 A OK 99 Hradec Králové     32:26   + 1:50 
  3. Šimša Martin             PGP0309 A SK Praga                 32:32   + 1:56 
  4. Richtr Lukáš             VPM0204 A KOS Slavia Plzeň         33:16   + 2:40 
  5. Nechanický Jan           OSN0200 A SK Orientační sporty No  33:51   + 3:15 
  6. Gajda Jan                KAM0105 A OK Kamenice              34:12   + 3:36 
  7. Světnický František      STE0204 A SK SKI-OB Šternberk      34:38   + 4:02 
  8. Mareček Šimon            OSN0201 A SK Orientační sporty No  35:39   + 5:03 
  9. Zalaba Tomáš             SJC0101 A Sportcentrum Jičín       37:26   + 6:50 
 10. Kurzyp Stanisław         CHC0202 C K.O.B. Choceň            38:03   + 7:27 
 11. Švadlena Michal          CHC0101 A K.O.B. Choceň            38:59   + 8:23 
 12. Valík Adam               AOP0301 A Orientační Běh Opava     39:29   + 8:53 
 13. Janovský Tomáš           PGP0101 A SK Praga                 42:50   + 12:14
 14. Budský Ondřej            TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec   43:20   + 12:44
 15. Gryc Vojtěch             TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno        44:01   + 13:25
 16. Malačka Milan            DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka        44:37   + 14:01
 17. Wolfram Jakob            12A0103 C Naturfreunde Wien        45:12   + 14:36
 18. Synek Petr               DOK0200 A OK Doksy                 46:35   + 15:59
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 3.60 km, 250 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gottstein Jonáš          JIL0107 B OK Jilemnice             30:50          
  2. Štregl Matyáš            VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:25   + 0:35 
  3. Pipek Ondřej             LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice  33:02   + 2:12 
  4. Adámek Filip             ABM0101 A KOB ALFA Brno            33:17   + 2:27 
  5. Féder Medard             LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovic  33:23   + 2:33 
  6. Rücker Jan               HOR0201 A TJ Jiskra Hořice         33:39   + 2:49 
  7. Kostka Jiří              AOP0201 A Orientační Běh Opava     34:00   + 3:10 
  8. Škvor Adam               KAM0202 A OK Kamenice              34:09   + 3:19 
  9. Milán Tomáš              ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno       34:50   + 4:00 
 10. Bílý Jakub               LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  35:16   + 4:26 
 11. Siegl Matyáš             PGP0104 A SK Praga                 35:42   + 4:52 
 12. Link Lukáš               STH0205 A SK Studenec              36:24   + 5:34 
 13. Kurz Šimon               VPM0208 A KOS Slavia Plzeň         36:44   + 5:54 
 14. Šauli Filip              VPM0301 A KOS Slavia Plzeň         37:19   + 6:29 
 15. Ježek Jakub              JIL0104 B OK Jilemnice             37:56   + 7:06 
 16. Šafář Martin             KSU0105 A Klub vytrvalostních spo  39:40   + 8:50 
 17. Newiak Nick              NEK0101 A Nejdek Orienteering      43:20   + 12:30
     Adamec Martin            TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 2.90 km, 195 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tuharský Erik            TRI0100 B TJ TŽ Třinec             30:18          
  2. Bek Jiří                 CHA0103 B OK Chrastava             30:20   + 0:02 
  3. Kovařík Martin           TRI0101 A TJ TŽ Třinec             30:56   + 0:38 
  4. Jandl Florian            12A0104 C Naturfreunde Wien        31:39   + 1:21 
  5. Kligl Radim              TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno        32:16   + 1:58 
  6. Coufal Jáchym            ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno       32:17   + 1:59 
  7. Doležal Matyáš           STE0208 B SK SKI-OB Šternberk      32:24   + 2:06 
  8. Spěváček Vojtěch         VPM0205 B KOS Slavia Plzeň         32:54   + 2:36 
  9. Fábera David             SHK0305 A OK Slavia Hradec Králov  33:33   + 3:15 
 10. Vitebský Lukáš           TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec   33:39   + 3:21 
 11. Bartík Filip             TZL0202 B SKOB Zlín                34:43   + 4:25 
 12. Mühlbach Aleš            STH0104 B SK Studenec              34:49   + 4:31 
 13. Hájek Kryštof            TUR0212 B OOB TJ Turnov            35:06   + 4:48 
 14. Šubrt Matěj              DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka        36:10   + 5:52 
 15. Lukašák Šimon            STE0202 A SK SKI-OB Šternberk      36:12   + 5:54 
 16. Langr Jan                SHK0101 B OK Slavia Hradec Králov  36:17   + 5:59 
 17. Bolehovský Michal        VSP0202 B USK Praha                36:38   + 6:20 
 18. Víšek Martin             KAM0102 B OK Kamenice              37:30   + 7:12 
 19. Neumann David            STE0101 C SK SKI-OB Šternberk      38:19   + 8:01 
 19. Haltof Marek             TRI0200 A TJ TŽ Třinec             38:19   + 8:01 
 21. Měšťan Ondřej            TAP0100 A KOB TRETRA Praha         39:10   + 8:52 
 22. Porkert Jan              SHK0100 B OK Slavia Hradec Králov  40:57   + 10:39
 23. Svoboda Radek            STE0207 B SK SKI-OB Šternberk      41:48   + 11:30
 24. Šabata Radek             SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov n.  41:51   + 11:33
 25. Tachezy Jan              DOR0102 B OK Dobříš                41:52   + 11:34
 26. Šmol David               DOK0100 A OK Doksy                 42:02   + 11:44
 27. Paleček Ondřej           SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov n.  42:37   + 12:19
 28. Vlastník Matouš          JIL0201 B OK Jilemnice             42:53   + 12:35
 29. Hecl František           KSU0201 B Klub vytrvalostních spo  43:09   + 12:51
 30. Hankovec Hugo            KAM0201 B OK Kamenice              43:37   + 13:19
 31. Valášek Václav           KAM0100 B OK Kamenice              45:05   + 14:47
 32. Dostál Jakub             VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  45:37   + 15:19
 33. Šimek Štěpán             UOL0104 B SOB Olomouc              45:51   + 15:33
 34. Nešpor Jan               TTR0101 B OOB Třebíč               46:21   + 16:03
 35. Kundrata Jan             TZL0203 B SKOB Zlín                46:41   + 16:23
 36. Mrskoč Marek             LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice  47:53   + 17:35
 37. Novák Jakub              KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže      49:43   + 19:25
 38. Novák Přemysl            DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka        52:07   + 21:49
 39. Hejduk Zdeněk            BSO0201 B KOB Baník Sokolov        52:27   + 22:09
 40. Lill Petr                BSO0203 C KOB Baník Sokolov        53:00   + 22:42
 41. Janda Přemek             TZL0103 B SKOB Zlín                53:52   + 23:34
 42. Neužil Vít               OPI0103 B Orientační sporty Písek  56:55   + 26:37
 43. Bradáč David             LLI0203 C TJ Loko Liberec          57:54   + 27:36
 44. Chovanec Václav          TZL0201 A SKOB Zlín                61:36   + 31:18
 45. Valenta Adam             OPI0102 B Orientační sporty Písek  84:27   + 54:09
     Bonek Erik               12A0105 C Naturfreunde Wien         DISK          
     Cícha Matěj              TTR0102 C OOB Třebíč                DISK          
     Melišík Martin           TAP0200 B KOB TRETRA Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18A 3.90 km, 245 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nagy Josef               TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec   31:24          
  2. Kavalír Jáchym           PHK9901 A OK 99 Hradec Králové     31:28   + 0:04 
  3. Škvor Ota                KAM9900 A OK Kamenice              32:06   + 0:42 
  4. Müller Jonáš             KSU9906 A Klub vytrvalostních spo  32:12   + 0:48 
  5. Melichar Petr            LLI0001 A TJ Loko Liberec          32:36   + 1:12 
  6. Bonek Jannis             12A1700 C Naturfreunde Wien        32:39   + 1:15 
  7. Roudný Martin            LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice  32:49   + 1:25 
  8. Fencl Jonáš              LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice  33:03   + 1:39 
  9. Šrámek Ondřej            KSU9909 A Klub vytrvalostních spo  33:33   + 2:09 
 10. Volák Ondřej             LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice  34:50   + 3:26 
 11. Bořánek Michal           STE0007 A SK SKI-OB Šternberk      35:09   + 3:45 
 12. Rusin Jan                LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice  37:11   + 5:47 
 13. Jirka Mikuláš            STE0000 A SK SKI-OB Šternberk      37:46   + 6:22 
 14. Chvátil Šimon            PHK9908 A OK 99 Hradec Králové     38:28   + 7:04 
 15. Hlaváč Ondřej            ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno       41:28   + 10:04
 16. Pavlovec Dan             BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor       41:44   + 10:20
     Křivda Tomáš             CHC9901 A K.O.B. Choceň             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 3.70 km, 250 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čech Petr                SJI0001 A OK Jihlava               32:21          
  2. Matoušek Matěj           KSU0005 A Klub vytrvalostních spo  32:24   + 0:03 
  3. Valík Tomáš              AOP0001 A Orientační Běh Opava     32:46   + 0:25 
  4. Jílek Ondřej             KSU9908 A Klub vytrvalostních spo  33:15   + 0:54 
  5. Synek Antonín            DOK0001 A OK Doksy                 33:47   + 1:26 
  6. Krawczyński Mikołaj      CHC0001 A K.O.B. Choceň            34:51   + 2:30 
  7. Tichý Radomír            SHK0000 A OK Slavia Hradec Králov  36:00   + 3:39 
  8. Roudný Václav            LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice  36:23   + 4:02 
  9. Sedlář Jan               TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno        36:55   + 4:34 
 10. Panovec Kryštof          LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovic  37:19   + 4:58 
 11. Bradáč Jakub             LLI0002 B TJ Loko Liberec          37:45   + 5:24 
 12. Buk Petr                 ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem  39:05   + 6:44 
 13. Karatsiolis Kryštof      TUR9901 B OOB TJ Turnov            39:18   + 6:57 
 14. Vavřík Tomáš             MOV0004 B SKOB Ostrava             39:23   + 7:02 
 15. Šabata Milan             SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.  39:26   + 7:05 
 16. Samek Tomáš              PHK0001 A OK 99 Hradec Králové     42:39   + 10:18
 17. Šmaus Antonín            TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec   42:56   + 10:35
 18. Semík Jakub              VSP0000 B USK Praha                46:46   + 14:25
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 3.20 km, 240 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vítek Karel              PGP9904 A SK Praga                 31:26          
  2. Zentrich Dušan           LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovic  32:04   + 0:38 
  3. Novotný Marek            TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec   32:42   + 1:16 
  4. Podmolík Jonáš           TZL0001 A SKOB Zlín                34:29   + 3:03 
  5. Komenda Jan              ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno       35:47   + 4:21 
  6. Florián Vojtěch          ABM9901 B KOB ALFA Brno            35:56   + 4:30 
  7. Vopařil Jan              LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovic  35:57   + 4:31 
  8. Rajnoha David            TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno        37:25   + 5:59 
  9. Kroul Josef              KSU0044 A Klub vytrvalostních spo  38:40   + 7:14 
 10. Ingršt Matěj             ABM9907 B KOB ALFA Brno            40:58   + 9:32 
 11. Kafka Matěj              SJI9903 A OK Jihlava               41:05   + 9:39 
 12. Galbavý Matěj            CHA0000 B OK Chrastava             41:07   + 9:41 
 13. Král Jan                 ZBM9904 B SK Žabovřesky Brno       41:47   + 10:21
 14. Gilík Marek              SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava      42:58   + 11:32
 15. Žanda Jan                CTB9901 B SK OB Chotěboř           44:21   + 12:55
 16. Sladkovský Jaromír       TAP9902 B KOB TRETRA Praha         44:27   + 13:01
 17. Holesz Sebastian         TRI9902 B TJ TŽ Třinec             44:45   + 13:19
 18. Beneš Miroslav           KON9915 B KOB Konice               46:00   + 14:34
 19. Vostál Dominik           UOL9901 B SOB Olomouc              46:35   + 15:09
 20. Kaprál Jan               SSU0000 B SK Severka Šumperk       48:25   + 16:59
 21. Sabol Josef              CTB9902 B SK OB Chotěboř           48:29   + 17:03
 22. Ridzoň Daniel            DKP9907 C Oddíl OB Kotlářka        50:18   + 18:52
 23. Ježek Vít                JIL9903 C OK Jilemnice             51:01   + 19:35
 24. Gregor Michal            ZBM9906 C SK Žabovřesky Brno       54:38   + 23:12
 25. Bek Ondřej               CHA9904 B OK Chrastava             56:57   + 25:31
 26. Procházka Jakub          SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava      60:29   + 29:03
     Vlastník Šimon           JIL9904 B OK Jilemnice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20A 4.00 km, 270 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sýkora Vojtěch           LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovic  28:13          
  2. Hirš Otakar              ZBM9801 R SK Žabovřesky Brno       29:54   + 1:41 
  3. Navrátil Šimon           PGP9702 E SK Praga                 30:34   + 2:21 
  4. Wolf Filip               TUR9701 R OOB TJ Turnov            32:06   + 3:53 
  5. Semrád Ladislav          CHC9701 R K.O.B. Choceň            32:29   + 4:16 
  6. Vandas Daniel            PHK9805 R OK 99 Hradec Králové     32:37   + 4:24 
  7. Bořil Jan                SJI9700 R OK Jihlava               32:38   + 4:25 
  8. Černocký Libor           LCE9803 R OOB TJ Slovan Luhačovic  32:45   + 4:32 
  9. Kastner Nicolas          12A9800 C Naturfreunde Wien        33:51   + 5:38 
 10. Sláma Dušan              ASU9843 A Magnus Orienteering      34:41   + 6:28 
 11. Koštejn Vít              DOK9800 R OK Doksy                 34:58   + 6:45 
 12. Wiklund Alexander        11S1004 C Finspangs SOK            35:08   + 6:55 
 13. Gebrt Jan                SHK9801 R OK Slavia Hradec Králov  36:56   + 8:43 
 14. Mielec Jaromír           AOP9701 A Orientační Běh Opava     36:59   + 8:46 
 14. Kelbl Vladimír           ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno       36:59   + 8:46 
 16. Starý Ondra              PHK9813 A OK 99 Hradec Králové     40:57   + 12:44
 17. Hausenblas Šimon         KAM9803 A OK Kamenice              47:27   + 19:14
--------------------------------------------------------------------------------

H20B 3.80 km, 210 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pek Daniel               SHK9803 R OK Slavia Hradec Králov  27:29          
  2. Semerád Antonín          DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka        31:11   + 3:42 
  3. Zikmund Zdeněk           SJC9703 A Sportcentrum Jičín       31:45   + 4:16 
  4. Netuka Vojtěch           SHK9701 R OK Slavia Hradec Králov  32:42   + 5:13 
  5. Jíra Tomáš               KAM9802 A OK Kamenice              33:16   + 5:47 
  5. Vlášek Jakub             TAP9702 A KOB TRETRA Praha         33:16   + 5:47 
  7. Mikel David              TZL9703 A SKOB Zlín                33:47   + 6:18 
  8. Cienciala Jan            TRI9801 B TJ TŽ Třinec             34:42   + 7:13 
  9. Moravec Jakub            KAM9702 A OK Kamenice              35:33   + 8:04 
 10. Novák Aleš               PGP9808 A SK Praga                 35:47   + 8:18 
 11. Vystavěl Ondřej          JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov    35:53   + 8:24 
 12. Kašpar Ludvík            BOR9805 B OK Jiskra Nový Bor       36:00   + 8:31 
 13. Locker Tomáš             SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov n.  37:29   + 10:00
 14. Michek David             TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec   37:53   + 10:24
 15. Pokorný David            SRK9701 A SOOB Spartak Rychnov n.  38:08   + 10:39
 16. Janeček Mirek            TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec   40:03   + 12:34
 17. Stork Mihály             62H9700 C Salgótarjáni Dornyay SE  45:19   + 17:50
     Frýba Dominik            SJI9702 A OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20C 3.50 km, 205 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupka Josef          UOL9801 A SOB Olomouc              33:34          
  2. Ransdorf Jakub           TAP9805 A KOB TRETRA Praha         36:41   + 3:07 
  3. Žák Jan                  LPU9802 A OK Lokomotiva Pardubice  37:37   + 4:03 
  4. Kalenský Aleš            STH9801 B SK Studenec              37:54   + 4:20 
  5. Hrouda Matěj             JIL9804 B OK Jilemnice             39:52   + 6:18 
  6. Melichar Vojtěch         LLI9802 B TJ Loko Liberec          41:33   + 7:59 
  7. Míča Tomáš               LPU9707 B OK Lokomotiva Pardubice  45:43   + 12:09
  8. Kašpar Jakub             ASU9747 B Magnus Orienteering      46:53   + 13:19
  9. Zieba Jakub              NEK9800 B Nejdek Orienteering      51:13   + 17:39
 10. Hasal Martin             PGP9804 B SK Praga                 51:19   + 17:45
 11. Pelikán Lukáš            DKL9802 B KOB Kladno               56:59   + 23:25
 12. Borovička Tomáš          FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  63:46   + 30:12
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 5.80 km, 340 m, 29 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nykodým Miloš            ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno       40:35          
  2. Šedivý Jan               PGP8409 E SK Praga                 41:16   + 0:41 
  3. Král Vojtěch             SSU8841 E SK Severka Šumperk       41:44   + 1:09 
  4. Rollier Baptiste         PHK8200 E OK 99 Hradec Králové     42:17   + 1:42 
  5. Procházka Jan            PGP8407 E SK Praga                 42:19   + 1:44 
  6. Minář Marek              ASU9444 E Magnus Orienteering      42:35   + 2:00 
  7. Petržela Jan             PHK9200 E OK 99 Hradec Králové     42:44   + 2:09 
  8. Chromý Adam              TBM8841 E KOS TJ Tesla Brno        43:21   + 2:46 
  9. Kettner Vojtěch          KAM9601 E OK Kamenice              44:16   + 3:41 
 10. Döllgast Moritz          TUR9504 C OOB TJ Turnov            44:20   + 3:45 
 11. Horvát Petr              ASU9447 E Magnus Orienteering      44:49   + 4:14 
 12. Zimmermann Štěpán        ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno       45:00   + 4:25 
 13. Hájek Daniel             ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno       45:16   + 4:41 
 14. Schuster Marek           SSU9303 E SK Severka Šumperk       45:46   + 5:11 
 15. Škoda Jakub              VLI8800 R Slavia Liberec orientee  46:16   + 5:41 
 16. Procházka David          LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice  46:19   + 5:44 
 17. Nožka Radek              LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice  46:28   + 5:53 
 18. Semík Ondřej             KAM9401 E OK Kamenice              46:37   + 6:02 
 19. Mrázek Jan               SJC8102 E Sportcentrum Jičín       46:45   + 6:10 
 20. Kantor Ondřej            TRI9103 R TJ TŽ Třinec             46:59   + 6:24 
 21. Hubáček Jonáš            LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovic  47:11   + 6:36 
 22. Prášil Marek             SJI7313 R OK Jihlava               47:13   + 6:38 
 23. Kubelka Tomáš            LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice  48:14   + 7:39 
 24. Hradec Pavel             TUR8801 E OOB TJ Turnov            48:42   + 8:07 
 25. Kamenický Matěj          LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice  49:29   + 8:54 
 26. Grundmann Jan            LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice  50:40   + 10:05
 27. Smola Michal             TZL8131 R SKOB Zlín                51:04   + 10:29
 28. Zbranek Roman            ASU8808 R Magnus Orienteering      51:59   + 11:24
 29. Malý Aleš                JIL8702 C OK Jilemnice             55:41   + 15:06
 30. Komanec Václav           SHK8406 R OK Slavia Hradec Králov  57:34   + 16:59
 31. Zvěřina Petr             LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice  59:52   + 19:17
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 5.40 km, 325 m, 27 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kolovský František       LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň      39:16          
  2. Valeš Jiří               LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň      41:07   + 1:51 
  3. Mudrák Štěpán            LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovic  41:34   + 2:18 
  4. Poklop Martin            SSU8802 E SK Severka Šumperk       41:58   + 2:42 
  5. Dlabaja Štěpán           TZL8508 R SKOB Zlín                42:02   + 2:46 
  6. Brlica Pavel             ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno       42:31   + 3:15 
  7. Glonek Jakub             AOP9602 E Orientační Běh Opava     42:39   + 3:23 
  8. Dragowski Kuba           TUR9003 R OOB TJ Turnov            42:55   + 3:39 
  9. Přibyl Bronislav         TZL8603 C SKOB Zlín                43:20   + 4:04 
 10. Hubáček Michal           LCE9301 R OOB TJ Slovan Luhačovic  43:58   + 4:42 
 11. Burda Matěj              BOR9608 R OK Jiskra Nový Bor       44:08   + 4:52 
 12. Flašar Jan               PGP8610 R SK Praga                 44:33   + 5:17 
 13. Lundin Simon             11S1002 C Finspangs SOK            45:13   + 5:57 
 14. Rusý Tomáš               KAM9301 C OK Kamenice              45:19   + 6:03 
 15. Šmehlík Eduard           SHK8702 C OK Slavia Hradec Králov  45:30   + 6:14 
 16. Zháňal Jan               ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno       45:47   + 6:31 
 17. Kozák Petr               KAM6501 C OK Kamenice              45:54   + 6:38 
 18. Šmelík Martin            ASU9644 R Magnus Orienteering      46:10   + 6:54 
 19. Panchártek Jan           PHK8802 C OK 99 Hradec Králové     47:18   + 8:02 
 20. Valenta Jiří             LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovic  47:19   + 8:03 
 21. Čech Jan                 SJI9601 R OK Jihlava               47:52   + 8:36 
 22. Bukovac Palo             ZBM8101 C SK Žabovřesky Brno       48:00   + 8:44 
 23. Čermák Jan               LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice  48:28   + 9:12 
 24. Hepner David             SHK7601 C OK Slavia Hradec Králov  48:40   + 9:24 
 25. Hadač Filip              AOP9301 C Orientační Běh Opava     48:45   + 9:29 
 26. Bravený Vít              ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno       48:47   + 9:31 
 27. Mokrý Stanislav          ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno       49:31   + 10:15
 28. Klusáček Jan             ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno       49:54   + 10:38
 29. Kořínek Tomáš            BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor       50:51   + 11:35
 30. Mašata Matěj             PHK9601 R OK 99 Hradec Králové     51:04   + 11:48
 30. Jirásek Michal           SHK8901 C OK Slavia Hradec Králov  51:04   + 11:48
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 5.20 km, 310 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vacek Vojtěch            SJI9602 C OK Jihlava               40:48          
  2. Fürst Matouš             LLI9603 E TJ Loko Liberec          42:10   + 1:22 
  3. Kettner Lukáš            KAM9403 R OK Kamenice              42:13   + 1:25 
  4. Makovský Jakub           TAP8511 C KOB TRETRA Praha         42:20   + 1:32 
  5. Landovský Tomáš          PGP9103 C SK Praga                 42:39   + 1:51 
  6. Zimmermann Jakub         ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno       43:10   + 2:22 
  7. Pavlovec Jan             BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor       43:14   + 2:26 
  8. Hruška Jakub             ZBM9515 C SK Žabovřesky Brno       43:18   + 2:30 
  9. Ondráček Radim           EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha        43:37   + 2:49 
 10. Sysel Ctibor             PGP8700 C SK Praga                 44:12   + 3:24 
 11. Tomanek Daniel           KSU7410 C Klub vytrvalostních spo  44:24   + 3:36 
 12. Drábek Jan               ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno       45:20   + 4:32 
 13. Bořil Tomáš              ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno       45:34   + 4:46 
 14. Zakouřil Vít             TUR9301 C OOB TJ Turnov            45:36   + 4:48 
 15. Rychlý Pavel             KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  45:39   + 4:51 
 16. Kazda Adam               ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno       45:49   + 5:01 
 17. Slováček Tomáš           TZL8002 C SKOB Zlín                45:52   + 5:04 
 18. Henek Vladan             VBM8002 C VSK Mendelu Brno         45:57   + 5:09 
 19. Argaláš Michal           TRI9301 R TJ TŽ Třinec             46:22   + 5:34 
 20. Pospíšil Vítek           PGP6803 C SK Praga                 46:59   + 6:11 
 21. Luštický Martin          TUR8700 C OOB TJ Turnov            47:01   + 6:13 
 22. Kopec Tomáš              VLI8203 C Slavia Liberec orientee  48:05   + 7:17 
 23. Pešek Ondřej             CHC8502 C K.O.B. Choceň            48:20   + 7:32 
 24. Polášek Jan              TZL8601 C SKOB Zlín                48:57   + 8:09 
 25. Henych Petr              VLI6001 C Slavia Liberec orientee  49:05   + 8:17 
 26. Turczer Petr             KSU7945 C Klub vytrvalostních spo  49:16   + 8:28 
 27. Peterka Vojtěch          LLI7502 C TJ Loko Liberec          49:21   + 8:33 
 28. Fibír Tomáš              FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  49:29   + 8:41 
 29. Horák Patrik             TUR9502 R OOB TJ Turnov            49:37   + 8:49 
 30. Schulhof Jan             TUR8900 R OOB TJ Turnov            50:25   + 9:37 
 31. Váňa Martin              TUR8401 C OOB TJ Turnov            50:55   + 10:07
 32. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                 51:25   + 10:37
 33. Zicha Jiří               LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovic  51:29   + 10:41
 34. Plíhal Tomáš             SJI8509 C OK Jihlava               51:51   + 11:03
 35. Fehérvári Dániel         62H9000 C Salgótarjáni Dornyay SE  52:28   + 11:40
 36. Ehl Jiří                 TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno        53:34   + 12:46
 37. Kapal Tomáš              KAM9402 C OK Kamenice              55:33   + 14:45
 38. Kos Tomáš                LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice  57:00   + 16:12
     Lindman Per              11S1003 C Finspangs SOK             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 4.80 km, 310 m, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Holas Ondřej             TUR8501 C OOB TJ Turnov            39:21          
  2. Grätsch Markus           71D9600 C USV TU Dresden           40:18   + 0:57 
  3. Kolín Jan                DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka        40:34   + 1:13 
  4. Fajkus Radim             JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov    41:46   + 2:25 
  5. Baier Martin             TUR7603 R OOB TJ Turnov            42:28   + 3:07 
  6. Landovský Jakub          PGP9601 R SK Praga                 42:34   + 3:13 
  6. Veselý Jakub             PGP9503 C SK Praga                 42:34   + 3:13 
  8. Slezák Zdeněk            LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovic  42:48   + 3:27 
  9. Vlach Jiří               AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava     42:52   + 3:31 
  9. Horyna Roman             LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovic  42:52   + 3:31 
 11. Pekárek Evžen            TZL7007 C SKOB Zlín                42:57   + 3:36 
 12. Vlček Martin             TUR8702 C OOB TJ Turnov            42:58   + 3:37 
 13. Hovorka Lukáš            LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice  43:46   + 4:25 
 14. Křivda Martin            CHC9501 C K.O.B. Choceň            43:47   + 4:26 
 15. Grundman Vojtěch         CHC8801 C K.O.B. Choceň            43:49   + 4:28 
 16. Žaloudek Petr            SJC8309 C Sportcentrum Jičín       43:53   + 4:32 
 17. Illner Vojtěch           DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka        44:34   + 5:13 
 18. Zajíc Vítězslav          TAP8610 C KOB TRETRA Praha         44:45   + 5:24 
 19. Šákr Vít                 BOR9301 C OK Jiskra Nový Bor       44:48   + 5:27 
 20. Skoupý Jan               STE9411 C SK SKI-OB Šternberk      45:01   + 5:40 
 21. Navrátil Boris           KAM9203 R OK Kamenice              45:36   + 6:15 
 22. Justa Pavel              PHK8701 C OK 99 Hradec Králové     45:54   + 6:33 
 23. Hubáček Josef            LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovic  46:25   + 7:04 
 24. Přikryl Petr             ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno       46:31   + 7:10 
 25. Janda Martin             DOB8002 C KOB Dobruška             46:36   + 7:15 
 26. Slezák Jiří              LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovic  46:43   + 7:22 
 27. Khýn Vítězslav           ASU8304 C Magnus Orienteering      47:06   + 7:45 
 28. Zelinka Jiří             MBM8740 C O-mikron                 47:43   + 8:22 
 29. Procházka Jan            PGP8206 C SK Praga                 48:01   + 8:40 
 30. Sklenář Martin           AOP9501 C Orientační Běh Opava     48:29   + 9:08 
 31. Zelenka Tomáš            PHK9001 C OK 99 Hradec Králové     48:35   + 9:14 
 32. Slíva Jan                LCE9602 C OOB TJ Slovan Luhačovic  48:56   + 9:35 
 33. Kobr Tomáš               TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec   48:58   + 9:37 
 34. Jílek Jakub              KSU9202 C Klub vytrvalostních spo  49:23   + 10:02
 35. Benroth Martin           TZL9206 C SKOB Zlín                49:29   + 10:08
 36. Sháněl Jan               CHC9402 C K.O.B. Choceň            49:48   + 10:27
 37. Stehlík Martin           ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno       50:14   + 10:53
 38. Henek Michal             RBK8605 C SK Radioklub Blansko     50:29   + 11:08
 39. Pova Ondřej              KRL9304 C Kometa Kralovice         50:52   + 11:31
 40. Pospíšil Ondřej          DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka        51:27   + 12:06
 41. Král Václav              SSU8243 C SK Severka Šumperk       51:39   + 12:18
 42. Hájek Adam               KAM9202 C OK Kamenice              51:49   + 12:28
 43. Kořínek Jindřich         TUR8406 C OOB TJ Turnov            52:26   + 13:05
 44. Mokrý Ondřej             ABM9410 C KOB ALFA Brno            52:32   + 13:11
 45. Franco Paulo             1FP8100 C CLAC                     52:59   + 13:38
 46. Kolárik Jan              TZL9003 C SKOB Zlín                53:08   + 13:47
 47. Teringl Radek            VCB6502 C OB České Budějovice      55:57   + 16:36
 48. Červinka Jan             OKP8901 C SK OK 24 Praha           56:26   + 17:05
 49. Klaška Pavel             DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka        56:32   + 17:11
 50. Doležel Ondřej           STE9202 C SK SKI-OB Šternberk      59:05   + 19:44
 51. Remeš Petr               SHK9403 C OK Slavia Hradec Králov  61:04   + 21:43
 52. Strachota Petr           TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec   62:18   + 22:57
 53. Sanderberg Noak          11S1001 C Finspangs SOK            62:21   + 23:00
 54. Novotný Ondřej           ABM9211 C KOB ALFA Brno            67:18   + 27:57
--------------------------------------------------------------------------------

H35A 4.20 km, 295 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matras Tomáš             CHT8001 C OOB SK Chrast            37:24          
  2. Tihon Michal             PHK7905 C OK 99 Hradec Králové     37:56   + 0:32 
  3. Junek Petr               STH7801 C SK Studenec              38:27   + 1:03 
  4. Paclík Roman             SHK7801 C OK Slavia Hradec Králov  40:01   + 2:37 
  5. Weiner Jakub             SHK7911 C OK Slavia Hradec Králov  40:16   + 2:52 
  6. Brabec Jaroslav          ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno       40:20   + 2:56 
  7. Tomeš Jaroslav           DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka        40:22   + 2:58 
  8. Hikl Tomáš               ZBM8100 C SK Žabovřesky Brno       41:09   + 3:45 
  9. Otruba Karel             PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov         41:34   + 4:10 
 10. Holas Tomáš              AOP7802 C Orientační Běh Opava     41:45   + 4:21 
 11. Matyšek Radoslav         PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov         41:54   + 4:30 
 12. Kadavý Petr              CHA7800 C OK Chrastava             42:16   + 4:52 
 13. Krmaš Václav             SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.  43:22   + 5:58 
 14. Kadeřávek Petr           PHK7605 C OK 99 Hradec Králové     43:31   + 6:07 
 15. Hübner Jan               CTB7902 C SK OB Chotěboř           43:43   + 6:19 
 16. Král Aleš                MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha        45:25   + 8:01 
 17. Kopecký David            UOL7800 C SOB Olomouc              45:58   + 8:34 
 18. Otrusina Jiří            JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov    47:16   + 9:52 
 19. Prošek Michal            SJI7823 C OK Jihlava               48:00   + 10:36
 20. Novotný Jiří             TZL8001 C SKOB Zlín                48:52   + 11:28
 21. Rambousek Karel          BSO7907 C KOB Baník Sokolov        50:07   + 12:43
 22. Mazal Zdeněk             VBM8103 C VSK Mendelu Brno         51:22   + 13:58
 23. Svoboda Ondřej           SHK7605 C OK Slavia Hradec Králov  51:26   + 14:02
 24. Šklíba Jan               SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.  51:37   + 14:13
 25. Lepšík Petr              SJC8203 C Sportcentrum Jičín       54:11   + 16:47
 26. Finstrle Luděk           ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno       68:19   + 30:55
     Hladký Viktor            VAM8201 C OOB Vamberk               DISK          
     Horáček Michal           VLI7700 R Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 3.70 km, 215 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanák Jan                SLA8002 C SKOB Slaný               37:53          
  2. Mikluš Marián            47S7200 C Rapid Bratislava         42:08   + 4:15 
  3. Kárník Jan               LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice  42:29   + 4:36 
  4. Korecký Miroslav         CHT7901 C OOB SK Chrast            42:33   + 4:40 
  5. Fukátko Jan              LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice  42:47   + 4:54 
  6. Synek Antonín            DOK7800 C OK Doksy                 43:19   + 5:26 
  7. Verner Tomáš             VBM8204 C VSK Mendelu Brno         46:41   + 8:48 
  8. Hrouza Jan               KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  47:12   + 9:19 
  9. Růžička Lukáš            KSU7849 C Klub vytrvalostních spo  49:20   + 11:27
 10. Drągowski Piotr          DOB8200 C KOB Dobruška             52:00   + 14:07
 11. Beneš Miroslav           PGP8108 C SK Praga                 52:22   + 14:29
 12. Slabý Jan                ZHR7900 C TJ Zhoř                  53:03   + 15:10
 13. Dressler Jan             SBK7911 C KOB Start Blansko        54:04   + 16:11
 14. Šmahel Lukáš             OPI7800 C Orientační sporty Písek  54:36   + 16:43
 15. Souček Tomáš             SHK8200 C OK Slavia Hradec Králov  54:51   + 16:58
 16. Doležal Martin           PGP8100 C SK Praga                 56:21   + 18:28
 17. Věžník Roman             TTR7901 C OOB Třebíč               57:14   + 19:21
 18. Kroul Josef              KSU7302 C Klub vytrvalostních spo  66:26   + 28:33
 19. Greschner Luboš          ASU7848 C Magnus Orienteering      69:24   + 31:31
 20. Choutka Jaroslav         SOB6301 C SOBSA                    69:33   + 31:40
 21. Rychtárik Ladislav       SJH8001 C SJH Jindřichův Hradec    80:17   + 42:24
 22. Špičák František         CEL8039 C TJ Sokol Čelechovice na  94:15   + 56:22
 23. Parente Maor             37I8001 C Israel Tour Group       103:55   + 66:02
 24. Uhlíř Marek              9JC7901 C neregistrovaní - Všenor 104:02   + 66:09
     Dostál Ondřej            PLU7900 C TJ SOKOL Plumlov          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H40A 4.00 km, 220 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matějů Michal            VLI7702 C Slavia Liberec orientee  31:08          
  2. Palát Petr               ABM7415 C KOB ALFA Brno            32:41   + 1:33 
  3. Kučera Jan               VSP7302 C USK Praha                33:06   + 1:58 
  4. Milán Pavel              TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno        35:12   + 4:04 
  5. Seidl Miroslav           EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha        36:29   + 5:21 
  6. Dittrich Pavel           SKM7501 C KOB Směr Kroměříž        36:49   + 5:41 
  7. Matějů Luboš             PGP7601 C SK Praga                 37:22   + 6:14 
  8. Pokorný Ondřej           PGP7506 C SK Praga                 37:30   + 6:22 
  9. Netopil Libor            VAM7401 C OOB Vamberk              39:09   + 8:01 
 10. Kovalčík Tomáš           AOP7301 C Orientační Běh Opava     39:11   + 8:03 
 11. Koťátko Zdeněk           SJC7701 C Sportcentrum Jičín       39:22   + 8:14 
 12. Zuzánek Zdeněk           TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec   39:23   + 8:15 
 13. Bašus Petr               SCP7400 C OK Sparta Praha          39:53   + 8:45 
 14. Průša Michal             VSP7310 C USK Praha                39:56   + 8:48 
 15. Borunský Tomáš           AOP7402 C Orientační Běh Opava     40:24   + 9:16 
 16. Toužil Karel             SHK7602 C OK Slavia Hradec Králov  41:03   + 9:55 
 17. Jašek Petr               STE7601 C SK SKI-OB Šternberk      41:43   + 10:35
 18. Fendrych Michal          STE7607 C SK SKI-OB Šternberk      43:35   + 12:27
 19. Pachner Pavel            CHA7501 C OK Chrastava             44:02   + 12:54
 20. Hecl Miloš               KSU7601 C Klub vytrvalostních spo  44:27   + 13:19
 21. Šístek Daniel            SCP7507 C OK Sparta Praha          45:01   + 13:53
 22. Gregor Martin            CTB7701 C SK OB Chotěboř           45:22   + 14:14
 23. Slovák Miroslav          SHK7704 C OK Slavia Hradec Králov  45:23   + 14:15
 24. Držka Štěpán             LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice  45:36   + 14:28
 25. Daněk Roman              SBK7541 C KOB Start Blansko        46:30   + 15:22
 26. Švadlena Pavel           CHC7502 C K.O.B. Choceň            47:20   + 16:12
 27. Polák Vlastimil          VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  47:36   + 16:28
 28. Vítek Pavel              CHT7501 C OOB SK Chrast            47:43   + 16:35
 29. Zámečník David           KAM7500 C OK Kamenice              49:48   + 18:40
 30. Binar Robert             OOL7501 C SK Haná orienteering     53:54   + 22:46
 31. Martan Jiří              VLI7300 C Slavia Liberec orientee  54:31   + 23:23
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 3.40 km, 160 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kvapil Petr              TUV7402 C SOK TJ Turnov            33:56          
  2. Kolek Petr               ASU7501 C Magnus Orienteering      35:18   + 1:22 
  3. Vaněk Petr               ZBP7302 C OOB SK Zbraslav          36:22   + 2:26 
  4. Jandera Tomáš            SOB7300 C SOBSA                    36:24   + 2:28 
  5. Kolář Viktor             HOR7300 C TJ Jiskra Hořice         37:27   + 3:31 
  6. Pudel Jarda              STE7505 C SK SKI-OB Šternberk      38:41   + 4:45 
  7. Zelený Pavel             ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno       38:46   + 4:50 
  8. Aleš David               ASU7517 C Magnus Orienteering      39:09   + 5:13 
  9. Sychra Zdeněk            CHA7302 C OK Chrastava             39:30   + 5:34 
 10. Kořan Pavel              VBM7401 C VSK Mendelu Brno         39:32   + 5:36 
 11. Würz Bohuslav            LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  40:14   + 6:18 
 12. Blažek Petr              SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec    41:04   + 7:08 
 13. Sedlář Petr              TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno        41:29   + 7:33 
 14. Odehnal Luděk            ADA7400 C OOB Spartak Adamov       41:37   + 7:41 
 15. Mulíček Ondřej           ABM7405 C KOB ALFA Brno            42:02   + 8:06 
 16. Zakouřil Václav          VSP7401 C USK Praha                42:50   + 8:54 
 17. Procházka Jiří           ADA7512 C OOB Spartak Adamov       42:53   + 8:57 
 18. Komárek Arnošt           SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec    43:24   + 9:28 
 19. Pipek Kamil              LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice  44:06   + 10:10
 20. Koten Pavel              RIC7200 C OB Říčany                46:55   + 12:59
 21. Sliva Jan                SCP7300 C OK Sparta Praha          47:15   + 13:19
 22. Zeman Tomáš              DCE7500 C KOB Dobřichovice         49:03   + 15:07
 23. Vacek František          CHT7001 C OOB SK Chrast            49:36   + 15:40
 24. Ruda Petr                VTA7301 C SC vebr-sport            50:19   + 16:23
 25. Mareš Alexander          NEK7300 C Nejdek Orienteering      55:57   + 22:01
 26. Synek Marcel             DOK7600 C OK Doksy                 59:01   + 25:05
 27. Cícha Radek              TTR7503 C OOB Třebíč               59:43   + 25:47
 28. Jadviščok Ladislav       UOL7700 C SOB Olomouc              90:24   + 56:28
--------------------------------------------------------------------------------

H45A 3.90 km, 210 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fučík Karel              VBM7246 C VSK Mendelu Brno         31:28          
  2. Filip Libor              SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.  33:34   + 2:06 
  3. Petřivalský Marek        STE6907 C SK SKI-OB Šternberk      34:27   + 2:59 
  4. Horký Jan                UOL7100 C SOB Olomouc              35:54   + 4:26 
  5. Vítek Jaroslav           SJI7201 C OK Jihlava               36:18   + 4:50 
  6. Drahoňovský Aleš         TUR7201 C OOB TJ Turnov            36:37   + 5:09 
  7. Zikmund Zdeněk           NPA6705 C SK LOB Nová Paka         37:47   + 6:19 
  8. Podmolík Tomáš           TZL6915 C SKOB Zlín                38:10   + 6:42 
  9. Mašata Roman             PHK7107 C OK 99 Hradec Králové     39:01   + 7:33 
 10. Bolehovský Pavel         EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha        39:33   + 8:05 
 11. Smolka Martin            STE7100 C SK SKI-OB Šternberk      40:37   + 9:09 
 12. Fencl Petr               LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice  40:44   + 9:16 
 13. Baldrian Petr            PGP7203 C SK Praga                 40:57   + 9:29 
 14. Valík Luděk              AOP7101 C Orientační Běh Opava     42:34   + 11:06
 15. Vlastník Zdeněk          JIL6901 C OK Jilemnice             42:38   + 11:10
 16. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod          42:42   + 11:14
 17. Ptáček Ondřej            TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno        42:48   + 11:20
 18. Drbal Jan                PGP7101 C SK Praga                 44:40   + 13:12
 19. Fiala Jan                BBM7205 C BETA URSUS Orienteering  45:09   + 13:41
 20. Kunz Martin              BBM7101 C BETA URSUS Orienteering  45:36   + 14:08
 21. Šidla Jan                TZL6808 C SKOB Zlín                45:41   + 14:13
 22. Gajda Jan                VSP6801 C USK Praha                46:00   + 14:32
 23. Bradáč Stanislav         LLI7201 C TJ Loko Liberec          46:15   + 14:47
 24. Šimík Daniel             ROZ6900 C OK Roztoky               46:19   + 14:51
 25. Kovářík Tomáš            KAM6901 C OK Kamenice              46:33   + 15:05
 26. Netuka Jan               SHK7001 C OK Slavia Hradec Králov  46:38   + 15:10
 27. Sobczyński Kalikst       CHC7101 C K.O.B. Choceň            46:52   + 15:24
 28. Cych Piotr               33P6800 C Echo Twardogóra          47:33   + 16:05
 29. Beneš Jan                SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec    52:55   + 21:27
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 3.10 km, 210 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rýdl Jiří                TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec   29:13          
  2. Blaha Ondřej             EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha        30:33   + 1:20 
  3. Klaška Jan               NNN7001 C Neregistrovaní (NNN)     31:21   + 2:08 
  3. Aschermann Jan           VSP6902 C USK Praha                31:21   + 2:08 
  5. Bořánek Petr             VSP7000 C USK Praha                31:33   + 2:20 
  6. Novotný Tomáš            ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory        32:45   + 3:32 
  7. Kubec Martin             DOB7002 C KOB Dobruška             33:57   + 4:44 
  8. Pavlík Radek             ASU6849 C Magnus Orienteering      34:19   + 5:06 
  9. Novotný Dušan            TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec   34:33   + 5:20 
 10. Doubek Petr              SLA7000 C SKOB Slaný               34:44   + 5:31 
 11. Bílý Petr                LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  34:58   + 5:45 
 12. Kalousek Jiří            DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka        36:11   + 6:58 
 13. Čech Tomáš               AOP7001 C Orientační Běh Opava     36:55   + 7:42 
 14. Parkan Jiří              SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec    36:56   + 7:43 
 15. Vébr Jiří                VTA6901 C SC vebr-sport            37:33   + 8:20 
 16. Fürst Aleš               LLI6801 C TJ Loko Liberec          38:16   + 9:03 
 17. Černý Libor              MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně     39:16   + 10:03
 18. Šimša Jaromír            MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha        39:40   + 10:27
 19. Kašpar Jaroslav          KSU7004 C Klub vytrvalostních spo  40:23   + 11:10
 20. Svěchota Milan           MOV7202 C SKOB Ostrava             42:19   + 13:06
 21. Machara Martin           BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor       43:52   + 14:39
 22. Chvátil Jiří             PHK7200 C OK 99 Hradec Králové     44:16   + 15:03
 23. Podivínský Tomáš         SCP7201 C OK Sparta Praha          44:18   + 15:05
 24. Posselt Martin           TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec   44:22   + 15:09
 25. Rachůnek Stanislav       SJI6801 C OK Jihlava               44:51   + 15:38
 26. Gola Miroslav            VIC6808 C OB Vizovice              45:01   + 15:48
 27. Kubičko Petr             SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec    48:03   + 18:50
 28. Saraga Eli               37I7020 C Israel Tour Group        51:27   + 22:14
 29. Lazák Jan                LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  52:59   + 23:46
 30. Staněk Rostislav         VPM6801 C KOS Slavia Plzeň         53:30   + 24:17
 30. Deim Karel               VTA7202 C SC vebr-sport            53:30   + 24:17
 32. Kohout Josef             SHK6902 C OK Slavia Hradec Králov  55:13   + 26:00
 33. Minsky Avrahan           37I7001 C Israel Tour Group        55:19   + 26:06
 34. Šabata Milan             SRK6901 C SOOB Spartak Rychnov n.  56:00   + 26:47
 35. Rainhartz Yaniv          37I7002 C Israel Tour Group        57:45   + 28:32
 36. Kligl Vladislav          TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno        58:21   + 29:08
 37. Nechuta Milan            PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  69:44   + 40:31
 38. Řezáč Pavel              VLI6900 C Slavia Liberec orientee  70:02   + 40:49
 39. Vach Vladimír            KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orl  87:25   + 58:12
 40. Elias Ilan               37I7003 C Israel Tour Group       102:49   + 73:36
     Twig Roni                37I7004 C Israel Tour Group         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H50A 3.90 km, 190 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gassner Ferri            12A6600 C Naturfreunde Wien        35:33          
  2. Hadač Miroslav           AOP6501 C Orientační Běh Opava     36:33   + 1:00 
  3. Kamenický Jan            PHK6601 C OK 99 Hradec Králové     38:11   + 2:38 
  4. Vavrys Petr              LCE6413 C OOB TJ Slovan Luhačovic  38:19   + 2:46 
  5. Bonek Peter              12A6400 C Naturfreunde Wien        38:32   + 2:59 
  6. Vydra Ivan               CHA6600 C OK Chrastava             38:57   + 3:24 
  7. Koucký Roman             EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha        39:31   + 3:58 
  8. Skyva Petr               STE6501 C SK SKI-OB Šternberk      40:00   + 4:27 
  9. Vandas Luděk             VAM6601 C OOB Vamberk              40:10   + 4:37 
 10. Hepnar Luboš             STE6307 C SK SKI-OB Šternberk      41:45   + 6:12 
 11. Mudrák Stanislav         LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovic  42:11   + 6:38 
 12. Soldán Vladimír          JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov    42:32   + 6:59 
 13. Langr Jan                SHK6701 C OK Slavia Hradec Králov  42:58   + 7:25 
 14. Semík Jan                VSP6507 C USK Praha                43:47   + 8:14 
 15. Suk Jiří                 MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha        44:07   + 8:34 
 16. Kavalír Karel            PHK6503 C OK 99 Hradec Králové     44:49   + 9:16 
 17. Illner Jakub             DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka        45:39   + 10:06
 18. Šmelík Juraj             LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovic  46:19   + 10:46
 19. Tichý Martin             SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec    46:36   + 11:03
 20. Novotný Milan            PHK6502 C OK 99 Hradec Králové     47:37   + 12:04
 21. Vávra Martin             HOR6302 C TJ Jiskra Hořice         47:45   + 12:12
 22. Gossel Heiko             71D6500 C USV TU Dresden           48:02   + 12:29
 23. Schuster Martin          AOP6502 C Orientační Běh Opava     48:23   + 12:50
 24. Kaplan Jan               LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice  48:27   + 12:54
 25. Tesař Jiří               AOP6702 C Orientační Běh Opava     48:40   + 13:07
 26. Noiman Ziv               37I6504 C Israel Tour Group        52:19   + 16:46
 27. Siegl Roman              MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha        52:57   + 17:24
 28. Stárek Filip             TUR6602 C OOB TJ Turnov            55:01   + 19:28
     Mutinský Viktor          KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 3.00 km, 185 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Řeháček Petr             SBR6302 C SKOB Bruntál             34:04          
  2. Karvánek Petr            BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor       35:28   + 1:24 
  2. Gryc Jan                 TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno        35:28   + 1:24 
  4. Křivda Ivan              CHC6701 C K.O.B. Choceň            35:30   + 1:26 
  5. Sklenář Josef            SBR6601 C SKOB Bruntál             38:16   + 4:12 
  6. Ptáček Pavel             BBM6508 C BETA URSUS Orienteering  38:20   + 4:16 
  7. Vrubel Karel             TZL6401 C SKOB Zlín                38:36   + 4:32 
  8. Beránek Petr             BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor       39:23   + 5:19 
  9. Jordanov Nikolaj         VBM6501 C VSK Mendelu Brno         39:38   + 5:34 
 10. Sklenář Miroslav         AOP6302 C Orientační Běh Opava     40:13   + 6:09 
 11. Matoušek Milan           KSU6701 C Klub vytrvalostních spo  40:30   + 6:26 
 12. Rajnošek Zdeněk          BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrc  41:06   + 7:02 
 13. Valenta Jiří             SSU6301 C SK Severka Šumperk       41:41   + 7:37 
 14. Petržela Pavel           LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:22   + 8:18 
 15. Bruner Luboš             LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  42:35   + 8:31 
 16. Würz Jiří                LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  42:50   + 8:46 
 17. Peřinka Jan              AOP6301 C Orientační Běh Opava     42:56   + 8:52 
 18. Svoboda Martin           BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek     44:25   + 10:21
 19. Žanda Jan                CTB6701 C SK OB Chotěboř           44:59   + 10:55
 20. Procházka Radek          LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice  45:06   + 11:02
 21. Fehérvári Péter          62H6700 C Salgótarjáni Dornyay SE  45:12   + 11:08
 22. Pavlovec Petr            BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor       45:27   + 11:23
 23. Amar Itzik               37I6505 C Israel Tour Group        45:30   + 11:26
 24. Málek Martin             8FX6500 C TJ Kobylisy              45:36   + 11:32
 25. Melichar Igor            PHK6504 C OK 99 Hradec Králové     46:20   + 12:16
 26. Klaška Pavel             DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka        46:44   + 12:40
 27. Voborník Petr            CTB6601 C SK OB Chotěboř           47:25   + 13:21
 28. Bendák Petr              LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  47:53   + 13:49
 29. Valach Petr              LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice  48:27   + 14:23
 30. Nouza Petr               SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec    48:29   + 14:25
 31. Teplý Jiří               SHK6401 C OK Slavia Hradec Králov  48:56   + 14:52
 32. Lederer Pavel            DOK6600 C OK Doksy                 49:21   + 15:17
 33. Sedláček Jaroslav        HLV6404 C KČT - OB Holešov         51:28   + 17:24
 34. Forst Libor              MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha        53:04   + 19:00
 35. Petráček Aleš            SJI6301 C OK Jihlava               53:13   + 19:09
 36. Reichl Michal            MKP6402 C SK GORDIC Praha Kačerov  53:16   + 19:12
 37. Kopečný Mojmír           TAP6402 C KOB TRETRA Praha         53:37   + 19:33
 38. Suk Marek                PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  54:02   + 19:58
 39. Hlaváček Lubomír         PHK6401 C OK 99 Hradec Králové     55:32   + 21:28
 40. Yevsaev Arie             37I6502 C Israel Tour Group        56:25   + 22:21
 41. Hanč Jaroslav            VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  57:11   + 23:07
 42. Šimek Miroslav           LME6300 C SK Los Mělník            58:07   + 24:03
 43. Melamed Dror             37I6503 C Israel Tour Group        59:16   + 25:12
 44. Levavi Shay              37I6507 C Israel Tour Group        60:49   + 26:45
 45. Hudeček Jaroslav         KTA6501 C SK Kotnov Tábor          63:43   + 29:39
 46. Kubec Pavel              STB6601 C TJ Stadion Nový Bor      63:53   + 29:49
 47. Světnický Alexandr       OOL6300 C SK Haná orienteering     64:37   + 30:33
 48. Hanuš Pavel              LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  70:26   + 36:22
 49. Brit Edo                 37I6506 C Israel Tour Group        72:01   + 37:57
 50. Hájek Petr               ZBM6301 C SK Žabovřesky Brno       82:44   + 48:40
 51. Vývoda Zdeněk            MOV6702 C SKOB Ostrava             95:46   + 61:42
     Shachar Josef            37I6501 C Israel Tour Group         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55A 4.00 km, 215 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šrámek Jaromír           KSU5801 C Klub vytrvalostních spo  39:09          
  2. Václavek Tomáš           STE5809 C SK SKI-OB Šternberk      40:48   + 1:39 
  3. Hlaváč Jiří              TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno        41:22   + 2:13 
  4. Sucharda Jiří            BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor       42:32   + 3:23 
  5. Semík Luboš              KAM6201 C OK Kamenice              43:34   + 4:25 
  6. Milota Josef             MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně     43:39   + 4:30 
  7. Ryšavý Jiří              OOP5803 C TJ Opava                 44:39   + 5:30 
  8. Slezák Libor             LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovic  46:14   + 7:05 
  9. Jeřábek Luboš            JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov    46:38   + 7:29 
 10. Tichovský Martin         PGP6100 C SK Praga                 46:59   + 7:50 
 11. Kožina Petr              PGP6000 C SK Praga                 48:11   + 9:02 
 12. Gorčica Pavel            CHA6200 C OK Chrastava             49:13   + 10:04
 13. Nešpor Jan               TTR6101 C OOB Třebíč               49:47   + 10:38
 14. Kaňák Petr               SJI6115 C OK Jihlava               52:02   + 12:53
 15. Plášek Martin            LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovic  52:20   + 13:11
 16. Veljačik Pavel           SCP6200 C OK Sparta Praha          53:07   + 13:58
 17. Chmelař Miroslav         JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov    53:17   + 14:08
 18. Hrabánek David           PGP6003 C SK Praga                 53:54   + 14:45
 19. Novotný Miroslav         LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice  54:03   + 14:54
 20. Pulec Pavel              VBM6201 C VSK Mendelu Brno         56:02   + 16:53
 21. Tupec Jiří               VAM5801 C OOB Vamberk              57:59   + 18:50
 22. Kettner Pavel            HCE5900 C TJ Hostivice             58:02   + 18:53
 23. Roudný Václav            LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice  59:39   + 20:30
 24. Konopáč Jiří             TUR5803 C OOB TJ Turnov            60:50   + 21:41
 25. Kopecký Zdeněk           SJI6002 C OK Jihlava               61:31   + 22:22
 26. Višňa Milan              OOL5904 C SK Haná orienteering     63:10   + 24:01
 27. Trejtnar Pavel           KUN5801 C TJ Sokol Kunvald         63:14   + 24:05
 28. Maceček Otakar           MOV6102 C SKOB Ostrava             76:33   + 37:24
     Němeček Jan              VSP6201 C USK Praha                 DISK          
     Grepl Ladislav           KON6111 C KOB Konice                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 2.80 km, 150 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlík Milan             SJH6201 C SJH Jindřichův Hradec    36:54          
  2. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  37:08   + 0:14 
  3. Avner Uzi                37I6003 C Israel Tour Group        37:16   + 0:22 
  4. Blabla Zdeněk            PCB5901 C SKP České Budějovice     39:06   + 2:12 
  5. Kovář Karel              LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  39:51   + 2:57 
  6. Kršák Karel              VIC5902 C OB Vizovice              41:33   + 4:39 
  7. Bořil Petr               SJI6207 C OK Jihlava               42:21   + 5:27 
  8. Malý Evžen               JIL6102 C OK Jilemnice             42:52   + 5:58 
  9. Kavka Jiří               SCP5900 C OK Sparta Praha          44:16   + 7:22 
 10. Sramkó Tibor             62H6100 C Salgótarjáni Dornyay SE  44:58   + 8:04 
 11. Vícha Vladimír           LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice  45:49   + 8:55 
 12. Hejtmánek Vladimír       TAP5802 C KOB TRETRA Praha         49:02   + 12:08
 13. Wollstein Dan            37I6006 C Israel Tour Group        49:15   + 12:21
 14. Borovička Milan          FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  49:20   + 12:26
 15. Stepanov Valery          37I6001 C Israel Tour Group        50:44   + 13:50
 16. Kohl Jiří                KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  51:35   + 14:41
 17. Nosek Vladimír           SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec    53:12   + 16:18
 18. Tihon Jaroslav           TAP6102 C KOB TRETRA Praha         53:43   + 16:49
 19. Grivalský Michal         PGP5900 C SK Praga                 57:05   + 20:11
 20. Hošek Ladislav           SCP6001 C OK Sparta Praha          57:10   + 20:16
 21. Bar Yehuda Jonathan      37I6004 C Israel Tour Group        57:56   + 21:02
 22. Emiaz Eytan              37I6020 C Israel Tour Group        65:06   + 28:12
 23. Šváb Jan                 VSP5801 C USK Praha                67:40   + 30:46
 24. Regev Moshe              37I6002 C Israel Tour Group        70:14   + 33:20
 25. Dobeš Václav             KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  82:36   + 45:42
     Goll Ofek                37I6005 C Israel Tour Group         DISK          
     Romanovský Alois         SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec     DISK          
     Pavlů Jaroslav           DCE6100 C KOB Dobřichovice          DISK          
     Fanta Miroslav           EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H60A 3.40 km, 215 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dušátko Petr             PHK5702 C OK 99 Hradec Králové     31:44          
  2. Šedivý Jiří              EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha        33:20   + 1:36 
  3. Škorpil Martin           HOR5700 C TJ Jiskra Hořice         33:33   + 1:49 
  4. Strachota Jaroslav       ASU5600 C Magnus Orienteering      35:47   + 4:03 
  5. Folprecht Miroslav       TUR5501 C OOB TJ Turnov            36:38   + 4:54 
  6. Běhoun Pavel             PHK5701 C OK 99 Hradec Králové     36:48   + 5:04 
  7. Pilař Karel              MAS5501 C KČT Aš                   38:14   + 6:30 
  8. Juračka Vojtěch          LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice  38:53   + 7:09 
  9. Gazdačko Milan           SHK5702 C OK Slavia Hradec Králov  39:24   + 7:40 
 10. Zdráhal Robert           OOL5707 C SK Haná orienteering     40:08   + 8:24 
 11. Jirka Jiří               ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov        40:27   + 8:43 
 12. Štěrba Pavel             LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice  40:35   + 8:51 
 13. Matras Jaroslav          CHT5301 C OOB SK Chrast            40:58   + 9:14 
 14. Procházka Antonín        DCE5500 C KOB Dobřichovice         42:26   + 10:42
 15. Jaroš Vladimír           DCE5400 C KOB Dobřichovice         44:29   + 12:45
 16. Janů Zdeněk              KSU5749 C Klub vytrvalostních spo  47:17   + 15:33
 17. Kolařík Zdeněk           SBK5406 C KOB Start Blansko        48:19   + 16:35
 18. Kulhavý Josef            SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.  48:29   + 16:45
 19. Jahn Pavel               SCP5500 C OK Sparta Praha          54:46   + 23:02
 20. Juračka Zdeněk           HAV5702 C OB Havířov               57:12   + 25:28
--------------------------------------------------------------------------------

H60B 2.50 km, 155 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kunc Radovan             TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec   28:51          
  2. Segal Davidi             37I5504 C Israel Tour Group        30:27   + 1:36 
  3. Hrouza Jan               KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  30:46   + 1:55 
  4. Kaška Rudolf             CHA5500 C OK Chrastava             36:26   + 7:35 
  5. Hájek Jan                MAS5401 C KČT Aš                   36:31   + 7:40 
  6. Klimpl Petr              LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice  39:02   + 10:11
  7. Ptáček Ladislav          BBM5300 C BETA URSUS Orienteering  39:08   + 10:17
  8. Fiala Zdeněk             TAP5501 C KOB TRETRA Praha         39:33   + 10:42
  9. Novák Tom                DOK5500 C OK Doksy                 39:54   + 11:03
 10. Kubálek Zdeněk           RUZ5306 C TJ Růžená                41:33   + 12:42
 11. Krejčík Zbyněk           TZL5704 C SKOB Zlín                42:26   + 13:35
 12. Junek Petr               STH5501 C SK Studenec              42:46   + 13:55
 13. Horák Petr               TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec   45:52   + 17:01
 14. Henek Milan              RBK5307 C SK Radioklub Blansko     47:16   + 18:25
 15. Yodfat Ofer              37I5501 C Israel Tour Group        48:19   + 19:28
 16. Gawel Jiří               BBM5700 C BETA URSUS Orienteering  52:28   + 23:37
 17. Dlouhý Jiří              DKP5700 C Oddíl OB Kotlářka        53:41   + 24:50
 18. Shmuely Asher            37I5505 C Israel Tour Group        55:05   + 26:14
 19. Mishli Yuval             37I5503 C Israel Tour Group        66:26   + 37:35
 20. Lipman Rami              37I5502 C Israel Tour Group        91:58   + 63:07
     Ben Sitrit Meir          37I5506 C Israel Tour Group         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65A 2.70 km, 155 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Juřeník Josef            MOV5201 C SKOB Ostrava             30:27          
  2. Hickethier Manfred       VLI5201 C Slavia Liberec orientee  31:28   + 1:01 
  3. Přinda Oldřich           VLI5101 C Slavia Liberec orientee  32:30   + 2:03 
  4. Karmazín Petr            VLI4901 C Slavia Liberec orientee  33:12   + 2:45 
  5. Zabloudil Pavel          TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno        34:57   + 4:30 
  6. Uher Petr                VSP5001 C USK Praha                35:03   + 4:36 
  7. Erlebach Josef           JIL5201 C OK Jilemnice             35:21   + 4:54 
  8. Hořínek Jaroslav         VSP5000 C USK Praha                36:46   + 6:19 
  9. Kalibán Jaroslav         NPA5101 C SK LOB Nová Paka         36:47   + 6:20 
 10. Knobloch Jindřich        VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:34   + 8:07 
 11. Uhmann Petr              TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno        39:12   + 8:45 
 11. Knap Jan                 LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice  39:12   + 8:45 
 13. Farář Jaroslav           VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  39:24   + 8:57 
 14. Jelínek Petr             TZL4902 C SKOB Zlín                40:55   + 10:28
 15. Čípa Jiří                CET5002 C TJ Loko Česká Třebová    41:17   + 10:50
 16. Novotný Stanisl          ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory        42:54   + 12:27
 17. Pilgr Bohuslav           CET5101 C TJ Loko Česká Třebová    45:15   + 14:48
 18. Přeček Zdeněk            SCP5200 C OK Sparta Praha          45:54   + 15:27
 19. Peška Antonín            HLV4801 C KČT - OB Holešov         47:08   + 16:41
 20. Sponar Jan               TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno        47:14   + 16:47
 21. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  49:58   + 19:31
 22. Sáňka Bedřich            LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice  50:39   + 20:12
 23. Valter Petr              KBP4500 C KBP Praha                50:55   + 20:28
 24. Třasák Milan             LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice  57:27   + 27:00
     Farář Václav             LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 2.30 km, 150 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stehno Pavel             DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka        31:10          
  2. Böhm Eduard              17A4800 C ASKÖ Salzburg/Henndorf   31:36   + 0:26 
  3. Horáček Miroslav         VLI5000 C Slavia Liberec orientee  33:32   + 2:22 
  4. Sklenář Antonín          STE4801 C SK SKI-OB Šternberk      33:50   + 2:40 
  5. Barták Jiří              CHA5100 C OK Chrastava             34:45   + 3:35 
  6. Vítek Josef              CHT4802 C OOB SK Chrast            34:55   + 3:45 
  7. Ježek Ladislav           VLI4900 C Slavia Liberec orientee  37:15   + 6:05 
  8. Orálek Miroslav          TTR5201 C OOB Třebíč               37:47   + 6:37 
  9. Pilc Oldřich             OOL5100 C SK Haná orienteering     38:26   + 7:16 
 10. Jelínek Vít              TZL5102 C SKOB Zlín                40:23   + 9:13 
 11. Dokoupil Vladimír        VBM4806 C VSK Mendelu Brno         40:36   + 9:26 
 12. Kadavý Zdeněk            CHA4901 C OK Chrastava             41:07   + 9:57 
 13. Starka František         CHT4801 C OOB SK Chrast            42:14   + 11:04
 14. Ševčík Milan             CHA5003 C OK Chrastava             42:37   + 11:27
 15. Rychtecký Josef          VCB4801 C OB České Budějovice      42:45   + 11:35
 16. Abugani Shmuel           37I5002 C Israel Tour Group        43:25   + 12:15
 17. Jakubec Jindřich         TUR4801 C OOB TJ Turnov            44:05   + 12:55
 18. Toman Stanislav          SBR4801 C SKOB Bruntál             48:27   + 17:17
 19. Denemarek Oldřich        BBM5100 C BETA URSUS Orienteering  50:22   + 19:12
 20. Zelený Vladimír          PGP4800 C SK Praga                 50:53   + 19:43
 21. Jurčák Karel             SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava      52:25   + 21:15
 22. Ofer Avital              37I5001 C Israel Tour Group        55:09   + 23:59
 23. Jadviščok Ladislav       UOL5101 C SOB Olomouc              56:55   + 25:45
--------------------------------------------------------------------------------

H70A 2.30 km, 135 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšil Jaromír         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  24:00          
  2. Chmelík Aleš             VBM4732 C VSK Mendelu Brno         27:09   + 3:09 
  3. Koč Zdeněk               MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov  28:11   + 4:11 
  4. Buriánek Jaromír         SCP4700 C OK Sparta Praha          31:20   + 7:20 
  5. Pospíšil Jiří            TUV4701 C SOK TJ Turnov            33:24   + 9:24 
  6. Jirásek Jaroslav         DCH4701 C Radioelektronika Cheb    34:38   + 10:38
  7. Čadil Jan                FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  35:18   + 11:18
  8. Šmelík Ĺudo              LCE4301 C OOB TJ Slovan Luhačovic  36:35   + 12:35
  9. Bauer Emil               VBM4410 C VSK Mendelu Brno         36:54   + 12:54
 10. Šafařík Bedřich          CST4601 C OB Strakonice            37:41   + 13:41
 11. Novák Miloš              SCP4600 C OK Sparta Praha          38:42   + 14:42
     Fridrich Jaroslav        LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Hrobař Rudolf            SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70B 1.90 km, 135 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gurka Jiří               TUV4601 C SOK TJ Turnov            23:37          
  2. Procházka Zdenko         DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka        38:16   + 14:39
  3. Dvořák Jaromír           PGP4601 C SK Praga                 40:17   + 16:40
  4. Levin Oded               37I4501 C Israel Tour Group        42:33   + 18:56
  5. Ryšavý Vít               TJP4700 C TJ Sokol Troja           44:47   + 21:10
  6. Ravid Moshe              37I4503 C Israel Tour Group        45:44   + 22:07
  7. Berg Davidi              37I4504 C Israel Tour Group        52:31   + 28:54
  8. Blažek Václav            SBR4701 C SKOB Bruntál             54:15   + 30:38
  9. Nosál Stanislav          LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun     54:39   + 31:02
 10. Minsky Menachem          37I4502 C Israel Tour Group        62:52   + 39:15
 11. Shefi Shaul              37I4505 C Israel Tour Group        64:29   + 40:52
--------------------------------------------------------------------------------

H75A 2.20 km, 120 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Láznička Alois           TZL3613 C SKOB Zlín                26:15          
  2. Sklenář Jan              MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně     34:00   + 7:45 
  3. Gřunděl Ivan             SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec    37:11   + 10:56
  4. Novotný František        PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L  39:19   + 13:04
  5. Dufek Jan                TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno        41:21   + 15:06
     Havlík Jaroslav          SJC3601 C Sportcentrum Jičín       VZDAL          
--------------------------------------------------------------------------------

H75B 2.10 km, 105 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Attl Vladimír            PGP3800 C SK Praga                 33:38          
  2. Málek Josef              LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice  38:31   + 4:53 
  3. Novotný Petr             PHK3802 C OK 99 Hradec Králové     40:33   + 6:55 
  4. Beránek Miroslav         BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor       42:33   + 8:55 
--------------------------------------------------------------------------------

H80A 2.20 km, 120 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křtěnský Jaroslav        BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor       39:37          
  2. Semorád Miloš            SCP3300 C OK Sparta Praha          41:55   + 2:18 
  3. Valla Stanislav          TZL3125 C SKOB Zlín               102:19   + 62:42
--------------------------------------------------------------------------------

P3 2.90 km, 215 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blaha Michal             EKP0402 B VŠTJ Ekonom Praha        28:59          
  2. Martanová Lea            VLI0555 B Slavia Liberec orientee  31:38   + 2:39 
  3. Zakouřil Matyáš          VSP0400 B USK Praha                33:19   + 4:20 
  4. Krejčíková Marie         TZL9252 C SKOB Zlín                35:15   + 6:16 
  5. Cícha Václav             TTR0401 B OOB Třebíč               39:57   + 10:58
  6. Palasová Petra           ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno       41:00   + 12:01
  7. Blaha Jiří               EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha        41:22   + 12:23
  8. Königová Jana            ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno       41:48   + 12:49
  9. Bejvl Marek              LME0400 B SK Los Mělník            44:51   + 15:52
 10. Pekárková Monika         RBK9252 C SK Radioklub Blansko     45:01   + 16:02
 11. Teringlová Vendula       VCB0451 C OB České Budějovice      46:59   + 18:00
 12. Jiříčková Bětka          KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  48:09   + 19:10
 13. Binarová Adéla           UOL0452 B SOB Olomouc              48:34   + 19:35
 14. Kovář Lukáš              CET0102 C TJ Loko Česká Třebová    49:00   + 20:01
 15. Chvátilová Johana        PHK0450 B OK 99 Hradec Králové     51:30   + 22:31
 16. Féder Medard             LCE7311 C OOB TJ Slovan Luhačovic  52:49   + 23:50
 17. Nagy Szilvia                     C                          53:00   + 24:01
 18. Malý Evžen               JIL0301 C OK Jilemnice             53:01   + 24:02
 19. Jahoda Martin            JHB9998 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  53:12   + 24:13
 20. Hájková Daniela          JIL9451 C OK Jilemnice             53:37   + 24:38
 21. Jurčák David             SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava      53:56   + 24:57
 22. Svoboda Zdeněk           JHB9992 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  53:58   + 24:59
 23. Novotný Erik             ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory        54:03   + 25:04
 24. Vavřík René              MOV7000 C SKOB Ostrava             56:24   + 27:25
 25. Müllerová Markéta        LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovic  56:51   + 27:52
 26. Kašparová Eva                    C                          58:53   + 29:54
 27. Horká Soňa               UOL4600 C SOB Olomouc              59:31   + 30:32
 28. Šádková Lucie            PHK9654 C OK 99 Hradec Králové     61:23   + 32:24
 29. Novotná Marie            PHK3951 C OK 99 Hradec Králové     61:39   + 32:40
 30. Folprecht Jaroslav       TBM7305 C KOS TJ Tesla Brno        62:34   + 33:35
 31. Jahodová Tereza          JHB9997 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  63:29   + 34:30
 32. Spěváčková L.                    C                          64:03   + 35:04
 33. Kotenová Barbora         RIC0452 C OB Říčany                66:10   + 37:11
 34. Komárková Jindra         SJH0453 B SJH Jindřichův Hradec    66:24   + 37:25
 35. Procházka Ferdinand      ADA1001 C OOB Spartak Adamov       68:08   + 39:09
 36. Míchalová Marcela        KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  68:39   + 39:40
 37. Pipková Karolína         LPU0756 C OK Lokomotiva Pardubice  72:33   + 43:34
 38. Běloušek Pavel           CTB7201 C SK OB Chotěboř           74:03   + 45:04
 39. Vavříková Iveta          MOV7450 C SKOB Ostrava             74:19   + 45:20
 40. Jílková Radka            ZBP7751 C OOB SK Zbraslav          74:39   + 45:40
 41. Hanušová Jitka           LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  75:59   + 47:00
 42. Červenka Jiří            MLA5804 C MLOK Mariánské Lázně     77:05   + 48:06
 43. Štaubertová Tereza       ZBM9759 C SK Žabovřesky Brno       77:29   + 48:30
 44. Zitka Adam               LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice  79:11   + 50:12
 45. Foltýnová Lenka          SJI6751 C OK Jihlava               86:27   + 57:28
 46. Winzigová Gabriela       OPI0157 C Orientační sporty Písek  87:18   + 58:19
 47. Procingerová Ilona       VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  87:50   + 58:51
 48. Bican Martin             OPI0101 C Orientační sporty Písek  88:42   + 59:43
 49. Smolková Dagmar          STE6451 C SK SKI-OB Šternberk      92:22   + 63:23
 50. Jelínková Dagmar         TZL5757 C SKOB Zlín                96:13   + 67:14
 51. Haider Anna              26A0002 C HSV Ried                109:32   + 80:33
 52. Kahudová Dominika        OPI0158 C Orientační sporty Písek 110:36   + 81:37
 53. Zitková Veronika         LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice 119:10   + 90:11
 54. Nouzová Alena            SJH7151 C SJH Jindřichův Hradec   119:42   + 90:43
 55. Vývodová Zuzana          MOV6952 C SKOB Ostrava            122:32   + 93:33
 56. Klimplová Lenka          LPU7951 C OK Lokomotiva Pardubice 133:32   + 104:33
     Husák Zdeněk             SLA0201 C SKOB Slaný                DISK          
     Kaňáková Petra           SJI8751 C OK Jihlava                DISK          
     Stehlíková Jana          ZBM8659 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Synková Barbora          DOK0450 C OK Doksy                  DISK          
     Janata Matěj             DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka        VZDAL          
--------------------------------------------------------------------------------

P5 4.60 km, 295 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klusáček Matěj           LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovic  40:52          
  2. Klapal Jan               LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice  42:52   + 2:00 
  3. Cahel Marek              LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovic  46:46   + 5:54 
  4. Janů Zdeněk              KSU9045 C Klub vytrvalostních spo  46:56   + 6:04 
  5. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast            47:03   + 6:11 
  6. Milán Jakub              TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno        47:13   + 6:21 
  7. Veverka Tomáš            VAM8401 C OOB Vamberk              48:04   + 7:12 
  8. Ostřanský Filip          ASU9243 C Magnus Orienteering      49:13   + 8:21 
  9. Nouza Petr               SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec    53:42   + 12:50
 10. Pustai David             TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec   54:12   + 13:20
 11. Gajda Martin             KAM0405 A OK Kamenice              54:14   + 13:22
 12. Průša Dominik            VSP0406 B USK Praha                55:13   + 14:21
 13. Hones Josef              26A     C HSV Ried                 55:48   + 14:56
 14. Jordanov Alexandr        ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno       55:49   + 14:57
 15. Zlámal David             SJC9603 C Sportcentrum Jičín       56:03   + 15:11
 16. Miklušová Tamara         47S0250 C Rapid Bratislava         56:38   + 15:46
 17. Zdráhal Tomáš            OOL8801 C SK Haná orienteering     57:26   + 16:34
 18. Smutná Pavla             VAM8651 C OOB Vamberk              58:52   + 18:00
 19. Šitina Jakub             LTU0001 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  59:37   + 18:45
 20. Ptáček Pavel             BBM9600 C BETA URSUS Orienteering  60:01   + 19:09
 21. Otrusina Jan             ABM9210 C KOB ALFA Brno            61:03   + 20:11
 22. Kožina Štěpán            PGP0300 B SK Praga                 61:17   + 20:25
 23. Liščinský Tomáš          ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno       61:18   + 20:26
 23. Hladílek Jan             PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  61:18   + 20:26
 25. Čech Vít                 AOP0302 B Orientační Běh Opava     61:40   + 20:48
 26. Dundáček Milan           SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec    62:52   + 22:00
 27. Jiráček Josef            SBK8501 C KOB Start Blansko        63:04   + 22:12
 28. Procinger Jakub          VRL0305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  64:04   + 23:12
 29. Sysel Ondřej             PGP8302 C SK Praga                 64:21   + 23:29
 30. Bulvová Hana             CHT6655 C OOB SK Chrast            65:26   + 24:34
 31. Kašpar Michal            TZL9308 C SKOB Zlín                65:32   + 24:40
 32. Gryc Ondřej              TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno        66:32   + 25:40
 33. Mulíčková Markéta        ABM0362 B KOB ALFA Brno            69:02   + 28:10
 34. Westin Kjersti           PGP9255 C SK Praga                 70:25   + 29:33
 35. Tesař Jan                SCP8501 C OK Sparta Praha          71:10   + 30:18
 36. Sobotková Klára          PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  71:23   + 30:31
 37. Petrilák Matouš          DOR0409 B OK Dobříš                71:25   + 30:33
 38. Posseltová Tereza        TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec   72:29   + 31:37
 39. Ehl Ondřej               TBM0404 B KOS TJ Tesla Brno        72:56   + 32:04
 40. Procházková Marie        SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava      73:16   + 32:24
 41. Matrasová Vendula        CHT8251 C OOB SK Chrast            73:37   + 32:45
 42. Procinger Jan            VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  76:35   + 35:43
 43. Přibyl Ivan              PFP5900 C VŠSK PedF UK Praha       77:10   + 36:18
 44. Novotná Jitka            SJH0454 B SJH Jindřichův Hradec    79:19   + 38:27
 45. Grundmanová Lenka        CHC8651 C K.O.B. Choceň            80:16   + 39:24
 46. Forst Antonín            PGP0106 C SK Praga                 80:17   + 39:25
 47. Pobuda Vojtěch           SJH0302 C SJH Jindřichův Hradec    81:43   + 40:51
 48. Posselt Martin           TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec   82:21   + 41:29
 49. Kubáková Nela            SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec    86:53   + 46:01
 50. Setínková Eva            SJC8765 C Sportcentrum Jičín       87:41   + 46:49
 51. Pobuda Michal            SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec    90:25   + 49:33
 52. Rücker Petr              HOR6500 C TJ Jiskra Hořice         91:54   + 51:02
 53. Ehlová Pavla             TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno        94:20   + 53:28
 54. Kubičková Bára           SJH9551 C SJH Jindřichův Hradec    96:34   + 55:42
 55. Sobotka Petr             PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  97:37   + 56:45
 56. Neubauerová Ilona        1IZ1001 C Neregistrování - Arnošt 103:25   + 62:33
 57. Krček Martin             AOP7302 C Orientační Běh Opava    109:05   + 68:13
 58. Kubák Martin             SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec   109:34   + 68:42
 59. Melicharová Kristýna     TZL8899 C SKOB Zlín               120:29   + 79:37
 60. Höferová Petra           SJC8761 C Sportcentrum Jičín      121:44   + 80:52
 61. Licková Dana             LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutn 123:31   + 82:39
 62. Petrilák Miroslav        DOR6600 C OK Dobříš               136:39   + 95:47
     Nebeský Daniel           KAM9404 C OK Kamenice               DISK          
     Jirka Matyáš             ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov         DISK          
     Fiala Petr               LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Švidrnochová Eliška      OOP0451 B TJ Opava                  DISK          
     Krupová Tereza           6YC8751 C Neregistrovaní            DISK          
     Čechlovský Jan           CHA9300 C OK Chrastava              DISK          
     Suková Renata            PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz   DISK          
     Pecharová Aneta          ASU8699 C Magnus Orienteering      VZDAL          
--------------------------------------------------------------------------------