Kód závodu          : 3281
Název               : Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE
Datum               : 11.06.2017
Místo konání        : Lipnice nad Sázavou, louka SV od obce
Mapa                : Zlatý voči, 1:10000, E = 5 m
Pořadatel           : OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě, JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Ředitel závodu      : Wurzel Břetislav - R3
Hlavní rozhodčí     : Venhoda Milan - R1
Ředitel závodu      : Wurzel Břetislav - R3
Stavitel tratí      : Kamenický Radan - R2
Klubové výsledky    : CHT (18)

D20B 2.70 km, 160 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 21. Dvořáková Klára          CHT9852 C OOB SK Chrast            44:01   + 15:41
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 3.50 km, 215 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 34. Kopáčková Iva            CHT8851 C OOB SK Chrast            50:03   + 14:08
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 3.30 km, 190 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 10. Ondráčková Lucie         CHT9254 C OOB SK Chrast            57:32   + 14:51
--------------------------------------------------------------------------------

D50A 3.00 km, 205 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  8. Wurzelová Dana           CHT6654 C OOB SK Chrast            38:56   + 5:26 
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 2.40 km, 155 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jansová Alena            CHT5852 C OOB SK Chrast            36:32          
--------------------------------------------------------------------------------

DH10 2.00 km, 110 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 16. Vítek Vojtěch            CHT0801 C OOB SK Chrast            43:04   + 23:23
 22. Vítková Eva              CHT1053 C OOB SK Chrast            55:33   + 35:52
 27. Korecká Eva              CHT1054 C OOB SK Chrast            78:59   + 59:18
--------------------------------------------------------------------------------

H35A 4.20 km, 295 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matras Tomáš             CHT8001 C OOB SK Chrast            37:24          
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 3.70 km, 215 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  4. Korecký Miroslav         CHT7901 C OOB SK Chrast            42:33   + 4:40 
--------------------------------------------------------------------------------

H40A 4.00 km, 220 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 28. Vítek Pavel              CHT7501 C OOB SK Chrast            47:43   + 16:35
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 3.40 km, 160 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 23. Vacek František          CHT7001 C OOB SK Chrast            49:36   + 15:40
--------------------------------------------------------------------------------

H60A 3.40 km, 215 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 13. Matras Jaroslav          CHT5301 C OOB SK Chrast            40:58   + 9:14 
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 2.30 km, 150 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  6. Vítek Josef              CHT4802 C OOB SK Chrast            34:55   + 3:45 
 13. Starka František         CHT4801 C OOB SK Chrast            42:14   + 11:04
--------------------------------------------------------------------------------

P5 4.60 km, 295 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  5. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast            47:03   + 6:11 
 30. Bulvová Hana             CHT6655 C OOB SK Chrast            65:26   + 24:34
 41. Matrasová Vendula        CHT8251 C OOB SK Chrast            73:37   + 32:45
--------------------------------------------------------------------------------