Kód závodu          : 3395
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 25.09.2016
Místo konání        : Mšec
Mapa                : Ostrov
Pořadatel           : SLA - SKOB Slaný
Ředitel závodu      : Zemková Helena - R3
Hlavní rozhodčí     : Hrdličková Ludmila - R1
Ředitel závodu      : Zemková Helena - R3
Stavitel tratí      : Hanák Jan - R3

D10 2.09 km, 10 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrtová Rozálie        LME0650 C SK Los Mělník            15:09          
  2. Kotenová Markéta         RIC0651 C OB Říčany                16:46   + 1:37 
  3. Kohoutová Zdeňka         DKL0651 C KOB Kladno               17:00   + 1:51 
  4. Růžičková Ema            RIC0653 C OB Říčany                17:26   + 2:17 
  5. Kotková Adéla            RIC0655 C OB Říčany                18:14   + 3:05 
  6. Baldrianová Eva          VSP0751 C USK Praha                18:17   + 3:08 
  7. Škáchová Zuzana          KAM0651 C OK Kamenice              18:53   + 3:44 
  8. Mišeková Kateřina        KAM0756 C OK Kamenice              19:38   + 4:29 
  9. Malečková Pavlína        PGP0850 C SK Praga                 20:12   + 5:03 
 10. Vlašaná Karolína         DOR0751 C OK Dobříš                21:29   + 6:20 
 11. Mirčeva Tereza           DOR0750 C OK Dobříš                22:05   + 6:56 
 12. Stará Barbora            FSP0752 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  22:10   + 7:01 
 13. Lošťáková Sára           LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  22:30   + 7:21 
 14. Vejražková Anna          KPY0750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  23:10   + 8:01 
 15. Lampová Amálie           DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka        24:01   + 8:52 
 16. Mandová Magdalena        DKP0652   Oddíl OB Kotlářka        24:50   + 9:41 
 17. Štoková Sofie            DKP0750 C Oddíl OB Kotlářka        25:55   + 10:46
 18. Pangracová Anna          MFP0650 C VŠSK MFF UK Praha        26:19   + 11:10
 19. Grimmerová Valerie       RIC0754 C OB Říčany                28:24   + 13:15
 20. Kudrnáčová Marta         KAM0754 C OK Kamenice              30:57   + 15:48
 21. Hudosová Kristýna        RIC0750 C OB Říčany                32:48   + 17:39
 22. Pastuszková Laura        VSP0654 C USK Praha                42:59   + 27:50
 23. Machová Karolína         VSP0652 C USK Praha                54:31   + 39:22
--------------------------------------------------------------------------------

D10L 2.26 km, 10 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Buková Hana              ROU0750 C SKOB Roudnice nad Labem  20:26          
  2. Pěkná Alžběta            ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem  22:03   + 1:37 
  3. Kuncová Adéla            ROZ0653 C OK Roztoky               23:07   + 2:41 
  4. Stará Žofie              FSP0851 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  27:11   + 6:45 
  5. Nedbalová Klára          MFP0850 C VŠSK MFF UK Praha        27:33   + 7:07 
  6. Havlínová Josefína       DKP0853 C Oddíl OB Kotlářka        30:05   + 9:39 
  7. Tumová Simona                                               30:36   + 10:10
  8. Mullis Carolina          DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka        31:59   + 11:33
  9. Kalinová Ella            EKP0961 C VŠTJ Ekonom Praha        32:26   + 12:00
 10. Balejová Sofie           KAM0951 C OK Kamenice              34:39   + 14:13
 11. Pokorná Ema              PGP0950 C SK Praga                 35:15   + 14:49
 12. Mišeková Lucie           KAM1050 C OK Kamenice              35:30   + 15:04
 13. Přibíková Agáta          PGP0651 C SK Praga                 40:04   + 19:38
 14. Andrade Miriam           24C0650   OK Vršovice              41:49   + 21:23
 15. Neuerová Eliška          DOR1051   OK Dobříš                42:41   + 22:15
 16. Lampová Julie            DKP0952 C Oddíl OB Kotlářka        43:35   + 23:09
 17. Šramčíková Ema Josefa    ROU0652 C SKOB Roudnice nad Labem  47:44   + 27:18
  MS Němcová Magdalena                                           16:49   +      
  MS Ransdorfová Hedvika      DKP0556   Oddíl OB Kotlářka        18:06   +      
--------------------------------------------------------------------------------

D12 3.08 km, 10 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škáchová Viktorie        KAM0650 B OK Kamenice              21:21          
  2. Linhartová Klára         ZVO0556 C OB SK Zvole              22:59   + 1:38 
  3. Pračková Ema             RIC0451 B OB Říčany                23:33   + 2:12 
  4. Kubecová Magdalena       STB0550 B TJ Stadion Nový Bor      24:23   + 3:02 
  5. Pelantová Martina        RIC0550 B OB Říčany                24:30   + 3:09 
  6. Jedličková Kristýna      KAM0455 B OK Kamenice              25:43   + 4:22 
  7. Kramlová Barbora         ZVO0452 C OB SK Zvole              27:18   + 5:57 
  8. Malečková Hana           PGP0550 B SK Praga                 28:02   + 6:41 
  9. Balejová Julie           KAM0551 C OK Kamenice              28:11   + 6:50 
 10. Švecová Karolína         ZVO0557 C OB SK Zvole              28:42   + 7:21 
 11. Kotenová Barbora         RIC0452 B OB Říčany                28:42   + 7:21 
 12. Čapková Lucie            KAM0459 C OK Kamenice              28:44   + 7:23 
 13. Trešlová Veronika        KAM0457 C OK Kamenice              29:02   + 7:41 
 14. Pavlíčková Hana          KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n  30:45   + 9:24 
 15. Štěpánková Julie         KAM0458 C OK Kamenice              30:52   + 9:31 
 16. Cincibusová Lenka        FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  32:33   + 11:12
 17. Kubcová Anna             DOB0550 C KOB Dobruška             32:35   + 11:14
 18. Bambousková Julie        DOR0650 C OK Dobříš                32:40   + 11:19
 19. Brichtová Helena         NNN2005   Neregistrovaní (NNN)     33:32   + 12:11
 20. Vlašaná Michaela         DOR0452 C OK Dobříš                35:24   + 14:03
 21. Rosendorfová Hana        TAP0551   KOB TRETRA Praha         35:38   + 14:17
 22. Zemková Pavlína          SLA0551 C SKOB Slaný               40:54   + 19:33
 23. Redlová Barbora          SLA0650 C SKOB Slaný               46:59   + 25:38
 24. Pokorná Nela             PGP0552 C SK Praga                 49:01   + 27:40
 25. Neuerová Anna            DOR0656   OK Dobříš                60:22   + 39:01
     Müllerová Hana           HCE0650 C TJ Hostivice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14 4.03 km, 40 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kašparová Barbora        SLA0251 B SKOB Slaný               26:48          
  2. Semíková Lucie           KAM0250 A OK Kamenice              30:18   + 3:30 
  3. Hankovcová Helena        KAM0350 B OK Kamenice              30:28   + 3:40 
  4. Štraitová Jolana         VSP0456 B USK Praha                30:37   + 3:49 
  5. Votavová Žofie           KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l.  32:18   + 5:30 
  6. Nentvichová Julie        DOR0351 B OK Dobříš                33:46   + 6:58 
  7. Jirkovská Kateřina       SLA0350 B SKOB Slaný               35:38   + 8:50 
  8. Berounská Anna           VSP0256 C USK Praha                35:40   + 8:52 
  9. Mojžíšková Lucie         KAM0253 C OK Kamenice              35:44   + 8:56 
 10. Vítková Barbora          DKL0250 B KOB Kladno               37:56   + 11:08
 11. Kramlová Kateřina        ZVO0353 C OB SK Zvole              38:00   + 11:12
 12. Bartoňová Tereza         TAP0350 C KOB TRETRA Praha         38:14   + 11:26
 13. Švecová Anežka           ZVO0352 C OB SK Zvole              41:52   + 15:04
 14. Mojžíšková Klára         KAM0356 C OK Kamenice              51:55   + 25:07
 15. Dobiášová Jitka          ROU0350 C SKOB Roudnice nad Labem  58:13   + 31:25
 16. Cenková Petra            HCE0350 C TJ Hostivice             58:21   + 31:33
--------------------------------------------------------------------------------

D16 5.16 km, 70 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalousková Marie         DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka        44:00          
  2. Halamová Barbora         TAP0150 B KOB TRETRA Praha         44:46   + 0:46 
  3. Vyhnálková Marie         RIC0151 A OB Říčany                45:07   + 1:07 
  4. Rosendorfová Lenka       TAP0153 B KOB TRETRA Praha         45:38   + 1:38 
  5. Blahová Pavla            EKP0153 C VŠTJ Ekonom Praha        51:33   + 7:33 
  6. Míchalová Šárka          KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  51:41   + 7:41 
  7. Riby Rose                LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  53:44   + 9:44 
  8. Pelikánová Máša          MFP0050 B VŠSK MFF UK Praha        55:37   + 11:37
  9. Sedláčková Linda         ROZ0050 C OK Roztoky               59:42   + 15:42
 10. Hanzalová Marie Anna     RIC0150 C OB Říčany                63:46   + 19:46
 11. Horychová Zuzana         DKL0150 C KOB Kladno               65:51   + 21:51
 12. Geislerová Aneta         DKL0151 B KOB Kladno               70:17   + 26:17
--------------------------------------------------------------------------------

D18 6.18 km, 120 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kopecká Eliška           KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l.  63:31          
  2. Nentvichová Klára        DOR9950 B OK Dobříš                65:07   + 1:36 
  3. Sobotková Anna           PGP0050 C SK Praga                 67:55   + 4:24 
--------------------------------------------------------------------------------

D21K 6.18 km, 120 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štoková Mariana          DKP8158 C Oddíl OB Kotlářka        58:17          
  2. Janečková Dagmar         EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha        60:17   + 2:00 
  3. Němečková Jarmila        VSP6650 C USK Praha                64:41   + 6:24 
  4. Burešová Lenka           DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka        68:14   + 9:57 
  5. Kettnerová Dana          KAM8952 C OK Kamenice              76:25   + 18:08
  6. Vejrostová Lenka         KPY8853 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  85:29   + 27:12
  7. Slotová Jarmila          TAP8650 C KOB TRETRA Praha         85:49   + 27:32
  8. Gottvaldová Denisa       DKL8550 C KOB Kladno               90:27   + 32:10
--------------------------------------------------------------------------------

D21L 9.16 km, 205 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vyhnálková Barbora       RIC9850 A OB Říčany                62:34          
  2. Slavíková Lucie          PGP9150 C SK Praga                 67:21   + 4:47 
  3. Snížková Petra           DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka        67:38   + 5:04 
  4. Novotná Barbora          SHK8658 C OK Slavia Hradec Králov  69:22   + 6:48 
  5. Bořánková Karolína       KAM9550 R OK Kamenice              69:53   + 7:19 
  6. Kamererová Valerie       KAM9452 C OK Kamenice              69:54   + 7:20 
  7. Neumannová Kateřina      PVP9250 C VSS Přírodověda Praha    71:02   + 8:28 
  8. Šimůnková Gabriela       TAP9755 A KOB TRETRA Praha         71:52   + 9:18 
  9. Svobodová Jitka          VSP7450 C USK Praha                74:36   + 12:02
 10. Tichovská Hana           PGP8251 C SK Praga                 76:33   + 13:59
 11. Albrechtová Iveta        KAM9950 B OK Kamenice              77:31   + 14:57
 12. Slavíková Silvie         PGP9751 A SK Praga                 77:55   + 15:21
 13. Kohlová Zuzana           KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  79:17   + 16:43
 14. Kudrnáčová Lucie         HCE8850 C TJ Hostivice             82:44   + 20:10
 15. Vildmonová Pavla         PGP7454 C SK Praga                 84:05   + 21:31
 16. Klusáková Barbora        DKP9157 C Oddíl OB Kotlářka        84:46   + 22:12
 17. Zimmerová Kateřina       KAM9850 A OK Kamenice              86:32   + 23:58
 18. Ježková Dominika         PGP9053 C SK Praga                 86:33   + 23:59
 19. Setínková Jana           DKP9052 C Oddíl OB Kotlářka        90:17   + 27:43
 20. Škáchová Petra           KAM7054 C OK Kamenice              90:33   + 27:59
 21. Rydlová Eva              FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  91:09   + 28:35
 22. Králová Iveta            JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  93:35   + 31:01
 23. Trdá Lucie               69X8651   HO Humanita              94:44   + 32:10
 24. Černá Eliška             SCP9050 C OK Sparta Praha          96:05   + 33:31
 25. Hausmannová Klára        EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha        96:10   + 33:36
 26. Voltrová Hana            ROZ9752 B OK Roztoky               98:54   + 36:20
 27. Jirásková Kateřina       PGP8852 C SK Praga                 98:59   + 36:25
 28. Kamererová Klára         KAM9154 C OK Kamenice             101:15   + 38:41
 29. Míková Šárka             DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka       104:32   + 41:58
 30. Králová Vanda            BZP8750 C Báječné ženy v orientač 107:55   + 45:21
 31. Zelená Markéta           PGP5850 C SK Praga                113:39   + 51:05
 32. Setínková Zuzana         DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka       120:14   + 57:40
 33. Silovská Hana            EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha       123:26   + 60:52
 34. Albrechtová Eva          KAM7850 C OK Kamenice             134:50   + 72:16
 35. Tloušťová Eva            SCP6950 C OK Sparta Praha         156:41   + 94:07
--------------------------------------------------------------------------------

D35K 4.09 km, 95 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Městková Kateřina        VSP7650 C USK Praha                33:32          
  2. Andrade Milena           24C7550   OK Vršovice              37:56   + 4:24 
  3. Šeborová Tereza          DKL8150 C KOB Kladno               38:42   + 5:10 
  4. Čevelová Ivana           EKP7895 C VŠTJ Ekonom Praha        40:54   + 7:22 
  5. Kučerová Berenika        DCE8050 C KOB Dobřichovice         42:00   + 8:28 
  6. Kubecová Jana            STB7399 C TJ Stadion Nový Bor      43:19   + 9:47 
  7. Průšová Markéta          VSP7256 C USK Praha                43:30   + 9:58 
  8. Dobiášová Hana           ROU7451 C SKOB Roudnice nad Labem  44:42   + 11:10
  9. Šimková Markéta          LME7755 C SK Los Mělník            46:01   + 12:29
 10. Skobová Tereza           VIP7855   SK VIPrahlo              46:47   + 13:15
 11. Skripniková Kateřina     FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  47:11   + 13:39
 12. Kotková Lenka            RIC7352   OB Říčany                47:30   + 13:58
 13. Riby Kateřina            LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  47:32   + 14:00
 14. Eiglerová Petra          ROU8150 C SKOB Roudnice nad Labem  50:40   + 17:08
 15. Hudosová Gábina          RIC7299 C OB Říčany                52:24   + 18:52
 16. Halamová Anna            TAP7350 C KOB TRETRA Praha         54:25   + 20:53
 17. Tolarová Ivana           RIC7650 C OB Říčany                55:37   + 22:05
 18. Hellerová Alena          ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem  57:26   + 23:54
 19. Pilařová Kateřina        5BX8050   Čepíci                   59:04   + 25:32
 20. Malečková Iva            PGP7559 C SK Praga                 61:27   + 27:55
 21. Přibíková Monika         PGP7256 C SK Praga                 62:09   + 28:37
 22. Jedličková Tereza        KAM7950 C OK Kamenice              67:24   + 33:52
 23. Geislerová Dita          DKL7550 C KOB Kladno               67:49   + 34:17
 24. Marholdová Martina       ZVO7451 C OB SK Zvole              69:41   + 36:09
 25. Kohoutová Zdeňka         DKL7251 C KOB Kladno               72:07   + 38:35
 26. Jirasová Jana            DOR7450   OK Dobříš               112:29   + 78:57
--------------------------------------------------------------------------------

D35L 6.45 km, 150 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Městková Lucie           TEP7850 C Tempo Praha              52:52          
  2. Pokorná Magdaléna        PGP7562 C SK Praga                 57:09   + 4:17 
  3. Trnková Dana             VSP7351 C USK Praha                58:23   + 5:31 
  4. Nedbalová Jana           MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha        61:46   + 8:54 
  5. Bezpalcová Zuzana        OKP7454 C SK OK 24 Praha           68:08   + 15:16
  6. Štraitová Jitka          VSP7252 C USK Praha                71:33   + 18:41
  7. Forštová Jitka           PGP7558 C SK Praga                 73:46   + 20:54
  8. Ježková Regina           PGP6352 C SK Praga                 82:15   + 29:23
  9. Kotenová Klára           RIC7252 C OB Říčany                83:57   + 31:05
 10. Pangrácová Jana          MFP7653 C VŠSK MFF UK Praha        85:45   + 32:53
 11. Machová Jana             VSP7754 C USK Praha                89:32   + 36:40
 12. Pavlíčková Lenka         DOR7251 C OK Dobříš               100:11   + 47:19
 13. Sedláčková Petra         ROZ7050 C OK Roztoky              104:04   + 51:12
 14. Růžičková Lucie          RIC7351 C OB Říčany               108:43   + 55:51
     Vyhnálková Eva           RIC7552 C OB Říčany                 DISK          
     Smolková Alena           PGP6450 C SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45K 3.69 km, 25 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ždimerová Monika         LME6950 C SK Los Mělník            46:21          
  2. Bártová Pavla            ZVO7152 C OB SK Zvole              48:26   + 2:05 
  3. Bláhová Markéta          EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha        51:17   + 4:56 
  4. Slavíková Kateřina       PGP6650 C SK Praga                 58:32   + 12:11
  5. Míchalová Marcela        KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  60:37   + 14:16
  6. Jandová Hana             LCV7150 C TJ Lokomotiva, o.s. Cho  66:06   + 19:45
     Petrová Martina          6YC6850   Neregistrovaní            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45L 5.29 km, 80 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sieglová Dagmar          MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha        44:04          
  2. Voltrová Svatava         ROZ6150 C OK Roztoky               45:50   + 1:46 
  3. Kavková Dana             SCP6150 C OK Sparta Praha          47:40   + 3:36 
  4. Komersová Jana           KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l.  48:45   + 4:41 
  5. Nová Jana                DOR7150 C OK Dobříš                49:25   + 5:21 
  6. Cincibusová Ivana        FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  50:33   + 6:29 
  7. Čiháková Lenka           KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l.  51:02   + 6:58 
  8. Neumannová Renata        PVP6650 C VSS Přírodověda Praha    51:33   + 7:29 
  9. Kettnerová Lenka         HCE6450 C TJ Hostivice             55:01   + 10:57
 10. Kopáčková Alena          DOR6450 C OK Dobříš                55:01   + 10:57
 11. Janečková Veronika       SOB7151 C SOBSA                    57:00   + 12:56
 12. Kohoutová Pavla          KNC6251 C Sokol Kostelec n. Č. l.  58:48   + 14:44
 13. Havlíčková Jindra        KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l.  60:23   + 16:19
 14. Forstová Lenka           MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha        60:32   + 16:28
 15. Tihonová Jindra          TAP6253 C KOB TRETRA Praha         61:07   + 17:03
 16. Dobešová Monika          KNC7151 C Sokol Kostelec n. Č. l.  63:18   + 19:14
 17. Mudrová Martina          HCE6451 C TJ Hostivice             66:29   + 22:25
 18. Tachezy Ruth             DOR6451 C OK Dobříš                66:50   + 22:46
 19. Veljačiková Markéta      SCP6451 C OK Sparta Praha          67:55   + 23:51
 20. Zimmerová Lenka          ZVO6451 C OB SK Zvole              69:13   + 25:09
 21. Buková Jana              ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem  70:19   + 26:15
 22. Malačková Jana           DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka        70:53   + 26:49
 23. Řadová Jaromíra          DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka        83:44   + 39:40
 24. Šimůnková Martina        TAP6851 C KOB TRETRA Praha         84:58   + 40:54
 25. Klofáčová Romana         SLP6951 C OOB Slavia Praha         96:00   + 51:56
     Sládková Eva             TEH5751 C Sokol Tehov               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 4.09 km, 95 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klusáková Jitka          DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka        45:10          
  2. Štrossová Jiřina         DCE5650 C KOB Dobřichovice         47:11   + 2:01 
  3. Soukupová Michaela       VSP5850 C USK Praha                48:37   + 3:27 
  4. Dudová Hana              DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka        52:43   + 7:33 
  5. Jůzková Jaroslava        SCP5250 C OK Sparta Praha          55:25   + 10:15
  6. Kubátová Milada          PGP4750 C SK Praga                 56:49   + 11:39
  7. Freyová Michaela         KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  57:55   + 12:45
  8. Cabrnochová Hana         DKL5550 C KOB Kladno               58:17   + 13:07
  9. Wolkerová Dagmar         TJP5250 C TJ Sokol Troja           59:38   + 14:28
 10. Zavadilová Naďa          SCP5450 C OK Sparta Praha          60:01   + 14:51
 11. Svobodná Eva             DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka        61:49   + 16:39
 12. Beranová Vlasta          UVP5450 C Slovan Praha             63:57   + 18:47
--------------------------------------------------------------------------------

D65 3.69 km, 25 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haňkovská Jana           PGP4050 C SK Praga                 48:12          
  2. Stehnová Hana            DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka        61:06   + 12:54
  3. Zmeková Míla             SLP4451 C OOB Slavia Praha         74:27   + 26:15
  4. Brabcová Jindra          LCV4750 C TJ Lokomotiva, o.s. Cho  84:21   + 36:09
  5. Ďurčatová Hana           DKP4750 C Oddíl OB Kotlářka        86:46   + 38:34
--------------------------------------------------------------------------------

D75 3.69 km, 25 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bláhová Blanka           SJP3651 C KČT Slavoj Praha         71:20          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.09 km, 10 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štrait Vilém             VSP0701 C USK Praha                12:03          
  2. Zápotocký Jiří           SLA0800 C SKOB Slaný               14:11   + 2:08 
  3. Vrba Matyáš              FSP0706 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  14:47   + 2:44 
  4. Sedláček Patrik          ROZ0800 C OK Roztoky               15:15   + 3:12 
  5. Matys Ondřej             DOR0803   OK Dobříš                15:47   + 3:44 
  6. Bárta Viktor             ZVO0601 C OB SK Zvole              15:50   + 3:47 
  7. Střelba Antonín          PGP0605 C SK Praga                 16:06   + 4:03 
  8. Meier David              VSP0606 C USK Praha                16:29   + 4:26 
  9. Čech Adam                ROZ0601 C OK Roztoky               17:22   + 5:19 
 10. Ledinský Matěj           DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka        17:40   + 5:37 
 11. Městka Václav            VSP0600 C USK Praha                17:52   + 5:49 
 12. Machar Matěj             DKP0604 C Oddíl OB Kotlářka        18:55   + 6:52 
 13. Kosák Eliáš              PGP0704 C SK Praga                 19:08   + 7:05 
 14. Kuttelwascher Adam       HCE0601 C TJ Hostivice             19:41   + 7:38 
 15. Besta Radek              11C0800   Letci v akci             19:55   + 7:52 
 16. Kuchař Pavel             RIC0604 C OB Říčany                20:49   + 8:46 
 17. Heller Jakub             ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem  24:05   + 12:02
 18. Rod Matyáš               VSP0803 C USK Praha                24:29   + 12:26
 19. Rejšek Václav            KAM0700 C OK Kamenice              24:51   + 12:48
 20. Havlín Prokop            DKP0705 C Oddíl OB Kotlářka        25:27   + 13:24
 21. Šubrt Ondřej             TAP0801 C KOB TRETRA Praha         25:38   + 13:35
 22. Coufal Kryštof           ROU0603 C SKOB Roudnice nad Labem  28:36   + 16:33
 23. Šimek Matouš             KAM0800 C OK Kamenice              28:43   + 16:40
 24. Friedel  Matěj           LBE0702 C TJ Lokomotiva Beroun     29:43   + 17:40
 25. Machar Eda               DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka        57:31   + 45:28
--------------------------------------------------------------------------------

H10L 2.26 km, 10 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Volek Robin              KNC0701 C Sokol Kostelec n. Č. l.  17:37          
  2. Tolar Ondřej             RIC0701 C OB Říčany                22:07   + 4:30 
  3. Bláha Šimon              SJP0700 C KČT Slavoj Praha         23:47   + 6:10 
  4. Ransdorf Vít             DKP0710   Oddíl OB Kotlářka        24:18   + 6:41 
  5. Mach David               VSP0801 C USK Praha                26:25   + 8:48 
  6. Pilař František          5BX0900   Čepíci                   34:12   + 16:35
--------------------------------------------------------------------------------

H12 4.03 km, 40 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kabát Martin             EKP0412 B VŠTJ Ekonom Praha        26:07          
  2. Blaha Michal             EKP0402 C VŠTJ Ekonom Praha        26:51   + 0:44 
  3. Blaha Jiří               EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha        28:56   + 2:49 
  4. Jiras Jenda              DOR0505 C OK Dobříš                30:13   + 4:06 
  5. Heller Jiří              ROU0501 C SKOB Roudnice nad Labem  30:46   + 4:39 
  6. Dudla Teodor             DOR0401 C OK Dobříš                32:07   + 6:00 
  7. Jedlička Jakub           KAM0404 B OK Kamenice              34:10   + 8:03 
  8. Černý Antonín            TAP0402 C KOB TRETRA Praha         35:08   + 9:01 
  9. Snížek Martin            DOR0405 B OK Dobříš                36:16   + 10:09
 10. Jíra Filip               ROZ0500 C OK Roztoky               36:28   + 10:21
 11. Snížek Ondřej            DOR0406 C OK Dobříš                37:31   + 11:24
 12. Milota Jakub             KAM0503 C OK Kamenice              38:34   + 12:27
 13. Bláha Matyáš             SJP0500 C KČT Slavoj Praha         39:58   + 13:51
 14. Michálek Michal          KPY0500 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  44:58   + 18:51
 15. Pilát Bořivoj            DKL0500 C KOB Kladno               45:11   + 19:04
 16. Černý Matouš             TAP0501 C KOB TRETRA Praha         48:59   + 22:52
 17. Hejsek Lukáš             KAM0400 C OK Kamenice              49:45   + 23:38
 18. Vejražka David           KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  52:16   + 26:09
 19. Holeček Štěpán           RIC0401 B OB Říčany                52:58   + 26:51
 20. Nový Jáchym              DOR0502 C OK Dobříš                53:38   + 27:31
 21. Horn Jonáš               RIC0511 C OB Říčany                54:38   + 28:31
 22. Tolar Hynek              RIC0505 C OB Říčany                56:21   + 30:14
 23. Mucha Ondřej             RIC0400 C OB Říčany                56:40   + 30:33
 24. Marhold Václav           ZVO0501 C OB SK Zvole              81:28   + 55:21
 25. Vondra Tomáš             FSP0500 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  94:05   + 67:58
     Bláha Vojtěch            SJP0501 C KČT Slavoj Praha          DISK          
     Hudos Václav             RIC0503 C OB Říčany                 DISK          
     Tofel Šimon              TAP0605 C KOB TRETRA Praha          DISK          
     Šťastný Tomáš            TAP0401 C KOB TRETRA Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 5.16 km, 70 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kučera Jáchym            DOR0301 B OK Dobříš                35:00          
  2. Janda Jakub              DOR0403 B OK Dobříš                36:45   + 1:45 
  3. Bolehovský Daniel        EKP0508 B VŠTJ Ekonom Praha        36:54   + 1:54 
  4. Průša Dominik            VSP0406 B USK Praha                37:11   + 2:11 
  5. Bolehovský Michal        EKP0200 B VŠTJ Ekonom Praha        39:19   + 4:19 
  6. Hejsek Filip             KAM0204 B OK Kamenice              41:15   + 6:15 
  7. Kolář Matyáš             PGP0304 B SK Praga                 41:55   + 6:55 
  8. Škácha Vít               KAM0309 B OK Kamenice              44:17   + 9:17 
  9. Baldrian Tomáš           VSP0405 C USK Praha                45:36   + 10:36
 10. Průša Jan                DKL0201 C KOB Kladno               48:28   + 13:28
 11. Sedláček Jaroslav        ROZ0300 B OK Roztoky               49:00   + 14:00
 12. Albrecht Adam            KAM0203 C OK Kamenice              57:37   + 22:37
 13. Svoboda Luděk            DKL0200 C KOB Kladno               57:47   + 22:47
 14. Sobotka Vojtěch          PGP0203 C SK Praga                 57:52   + 22:52
 15. Marhold Přemysl          ZVO0301 C OB SK Zvole              60:25   + 25:25
 16. Gebauer Jiří             LME0300 C SK Los Mělník            74:25   + 39:25
 17. Swart Benjamin           DKL0300 C KOB Kladno              126:50   + 91:50
--------------------------------------------------------------------------------

H16 6.82 km, 105 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malačka Milan            DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka        45:28          
  2. Janda Ondřej             DOR0100 B OK Dobříš                45:41   + 0:13 
  3. Tachezy Jan              DOR0102 B OK Dobříš                53:49   + 8:21 
  4. Semík Jakub              VSP0000 B USK Praha                55:47   + 10:19
  5. Pethö Alex               RIC0100 C OB Říčany                58:09   + 12:41
  6. Dědek Matěj              TAP0001 B KOB TRETRA Praha         58:19   + 12:51
  7. Melichna Matěj           DKL0102 B KOB Kladno               59:55   + 14:27
  8. Průša Kryštof            VSP0102 A USK Praha                60:32   + 15:04
  9. Dittrt Štěpán            LME0001 C SK Los Mělník            66:32   + 21:04
 10. Horný Jakub              LBE0002 C TJ Lokomotiva Beroun     67:37   + 22:09
 11. Šťastný Petr             TAP0106 C KOB TRETRA Praha         69:39   + 24:11
 12. Pohořalý Hugo            ROU0103 B SKOB Roudnice nad Labem  71:54   + 26:26
 13. Volek Jaroslav           KNC0100 C Sokol Kostelec n. Č. l.  80:49   + 35:21
 14. Kohout Václav            DKL0101 C KOB Kladno               92:08   + 46:40
 15. Marhold Ondřej           ZVO0101 B OB SK Zvole             121:18   + 75:50
--------------------------------------------------------------------------------

H18 9.16 km, 205 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Semerád Antonín          DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka        52:57          
  2. Vítek Karel              DKL9901 A KOB Kladno               59:42   + 6:45 
  3. Borovička Tomáš          FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  68:02   + 15:05
  4. Ždimera Jan              PGP9903 C SK Praga                 78:49   + 25:52
  5. Pelikán Lukáš            DKL9802 C KOB Kladno               86:43   + 33:46
  6. Koubek Václav            DOR9900 C OK Dobříš                96:27   + 43:30
--------------------------------------------------------------------------------

H21K 7.84 km, 200 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Semík Ondřej             KAM9401 E OK Kamenice              44:49          
  2. Kalina Miroslav          EKP8211 C VŠTJ Ekonom Praha        54:40   + 9:51 
  3. Jíra Tomáš               KAM9802 A OK Kamenice              54:47   + 9:58 
  4. Blahuta Marek            MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha        56:34   + 11:45
  5. Jurga Vojtěch            46X8500   Krutě Kruté Krůty        56:38   + 11:49
  6. Hrouda Martin            FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  59:05   + 14:16
  7. Šedivý Jiří              EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha        59:48   + 14:59
  8. Klusák Martin            DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka        60:25   + 15:36
  9. Buk Michal               ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem  61:09   + 16:20
 10. Semík Luboš              KAM6201 C OK Kamenice              61:37   + 16:48
 11. Junek Vladimír           TJP8400 C TJ Sokol Troja           61:41   + 16:52
 12. Pangrác Ondřej           MFP7603 C VŠSK MFF UK Praha        62:51   + 18:02
 13. Dvořák Miroslav          ZBP7601 C OOB SK Zbraslav          64:48   + 19:59
 14. Jurga Václav             46X8900   Krutě Kruté Krůty        65:39   + 20:50
 15. Hýbl Lukáš               PGP7504 C SK Praga                 65:44   + 20:55
 16. Janeček Jura             EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha        65:50   + 21:01
 17. Souček Tomáš             SHK8200 C OK Slavia Hradec Králov  65:59   + 21:10
 18. Škrabálek Jan                                               66:09   + 21:20
 19. Khel Richard             SCP7500 C OK Sparta Praha          66:22   + 21:33
 20. Komín David              PGP7405 C SK Praga                 66:39   + 21:50
 21. Milota Jan               KAM7200 C OK Kamenice              67:54   + 23:05
 22. Buzek Martin             PGP8401 C SK Praga                 68:16   + 23:27
 23. Kubec Pavel              STB6601 C TJ Stadion Nový Bor      69:54   + 25:05
 24. Besta Lukáš              KNC8101 C Sokol Kostelec n. Č. l.  70:14   + 25:25
 25. Nitsch Karel             FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  70:28   + 25:39
 26. Střelba Ondřej           KTA7501 C SK Kotnov Tábor          71:50   + 27:01
 27. Smolka Ondřej            TJP9401 C TJ Sokol Troja           74:15   + 29:26
 28. Maška Marek              MKP8800 C SK GORDIC Praha Kačerov  84:33   + 39:44
 29. Koč Zdeněk               MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov  84:42   + 39:53
 30. Forst Libor              MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha        86:10   + 41:21
 31. Nesrovnal Jaroslav       71X8300   Hoši Planá               95:12   + 50:23
 32. Liška Petr               KPY8601 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  97:44   + 52:55
 33. Píchal Jan               VSP5202 C USK Praha               100:14   + 55:25
--------------------------------------------------------------------------------

H21L 12.97 km, 290 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sysel Ctibor             PGP8700 R SK Praga                 72:53          
  2. Makovský Jakub           TAP8511 C KOB TRETRA Praha         74:04   + 1:11 
  3. Veselý Jakub             PGP9503 C SK Praga                 81:13   + 8:20 
  4. Illner Vojtěch           DKP9600 R Oddíl OB Kotlářka        85:06   + 12:13
  5. Laciga Radek             PGP8202 C SK Praga                 85:07   + 12:14
  6. Hlaváč Jaroslav          EKP9205 C VŠTJ Ekonom Praha        85:52   + 12:59
  7. Klomínský Václav         KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  86:23   + 13:30
  8. Novák Daniel             DOK8700 C OK Doksy                 86:32   + 13:39
  9. Pražák Jiří              ZBP7800 C OOB SK Zbraslav          88:20   + 15:27
 10. Sysel Ondřej             PGP8302 C SK Praga                 88:33   + 15:40
 11. Janas Petr               PGP7106 C SK Praga                 90:44   + 17:51
 12. Černý Ondřej             EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha        91:57   + 19:04
 13. Štěňha Martin            EKP7608 C VŠTJ Ekonom Praha        92:49   + 19:56
 14. Kučera Petr              MFP7602 C VŠSK MFF UK Praha        93:11   + 20:18
 15. Pračka Tomáš             RIC7302 C OB Říčany                93:28   + 20:35
 16. Vondra Jiří              FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  93:52   + 20:59
 17. Buk Jindřich             ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem  94:59   + 22:06
 18. Šafka Daniel             KAM9105 C OK Kamenice              95:03   + 22:10
 19. Semík Jan                VSP6507 C USK Praha                99:12   + 26:19
 20. Bořánek Petr             VSP7000 C USK Praha               100:44   + 27:51
 21. Buk Petr                 ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 100:58   + 28:05
 22. Kohl Ondřej              KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 101:22   + 28:29
 23. Beneš Filip              TAP8701 C KOB TRETRA Praha        108:01   + 35:08
 24. Vrabec Tomáš             SCP8700 C OK Sparta Praha         116:16   + 43:23
 25. Boudný Jan               SCP7417 C OK Sparta Praha         126:29   + 53:36
     Lohr Ivo                 SCP6801 C OK Sparta Praha           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35K 6.45 km, 150 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hill Richard                                                47:56          
  2. Pastuszek Jakub          VSP7500 C USK Praha                53:18   + 5:22 
  3. Švec Karel               ZVO7601 C OB SK Zvole              61:02   + 13:06
  4. Pilát Miroslav           DKL7900 C KOB Kladno               61:56   + 14:00
  5. Vaněk Petr               ZBP7302 C OOB SK Zbraslav          63:01   + 15:05
  6. Pavlíček Lubomír         KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  65:50   + 17:54
  7. Balej Jiří               KAM7201 C OK Kamenice              70:07   + 22:11
  8. Matys Jan                DOR8001   OK Dobříš                74:35   + 26:39
  9. Jedlička Michal          DKL8000 C KOB Kladno               88:05   + 40:09
     Tolar Jan                RIC7301 C OB Říčany                 DISK          
     Friedel Jan              NNN2007   Neregistrovaní (NNN)      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35L 9.91 km, 260 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrian Petr            PGP7203 C SK Praga                 65:08          
  2. Průša Michal             VSP7310 C USK Praha                70:47   + 5:39 
  3. Šemelík Petr             DKL6901 C KOB Kladno               73:29   + 8:21 
  4. Koten Pavel              RIC7200 C OB Říčany                79:23   + 14:15
  5. Šubrt Antonín            DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka        79:30   + 14:22
  6. Sládeček Petr            RIC7702 C OB Říčany                79:51   + 14:43
  7. Přibík Martin            PGP7406 C SK Praga                 81:10   + 16:02
  8. Pelant Michal            RIC7400 C OB Říčany                82:00   + 16:52
  9. Lampa David              DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka        83:50   + 18:42
 10. Jedlička Adam            KAM7700 C OK Kamenice              86:30   + 21:22
 11. Pilař Marek              5BX7700   Čepíci                   88:20   + 23:12
 12. Heller Jiří              ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem  88:26   + 23:18
 13. Bercha Šimon             TEP7700 C Tempo Praha              90:42   + 25:34
 14. Kučera Pavel             DOR7101 C OK Dobříš                91:47   + 26:39
 15. Janeček Ondřej           SOB7001 C SOBSA                    99:31   + 34:23
 16. Ledinský Martin          DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka       102:24   + 37:16
 17. Vítek Jiří               DKL7300 C KOB Kladno              119:55   + 54:47
--------------------------------------------------------------------------------

H45K 6.18 km, 120 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Slavík Viktor            PGP6300 C SK Praga                 43:18          
  2. Mach Radovan             VSP6600 C USK Praha                48:23   + 5:05 
  3. Šimek Tomáš              FSP6304 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  50:17   + 6:59 
  4. Bláha Jan                SJP6800 C KČT Slavoj Praha         50:26   + 7:08 
  5. Ždimera Zdeněk           LME7000 C SK Los Mělník            53:45   + 10:27
  6. Přibík Jan               PGP6301 C SK Praga                 60:50   + 17:32
  7. Hájek Tomáš              ZVO6401 C OB SK Zvole              62:17   + 18:59
  8. Swart Jan                DKL7001 C KOB Kladno               66:14   + 22:56
  9. Kraml Martin             ZVO7102 C OB SK Zvole              70:26   + 27:08
 10. Šimek Miroslav           LME6300 C SK Los Mělník            73:39   + 30:21
 11. Müller Jan               HCE6800 C TJ Hostivice             82:35   + 39:17
 12. Kozelka Jan              LCV7000 C TJ Lokomotiva, o.s. Cho  93:37   + 50:19
--------------------------------------------------------------------------------

H45L 7.84 km, 200 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovářík Tomáš            KAM6901 C OK Kamenice              58:15          
  2. Veljačik Pavel           SCP6200 C OK Sparta Praha          62:23   + 4:08 
  3. Urbanec Vít              EZL7010 C PEV Zlín                 63:13   + 4:58 
  4. Kubec Martin             DOB7002 C KOB Dobruška             66:12   + 7:57 
  5. Špičák Aleš              DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka        71:14   + 12:59
  6. Cincibus Pavel           FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  73:13   + 14:58
  7. Kabát Jan                EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha        73:35   + 15:20
  8. Bílý Petr                LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  73:37   + 15:22
  9. Krausz Milan             FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  74:21   + 16:06
 10. Tihon Jaroslav           TAP6102 C KOB TRETRA Praha         75:25   + 17:10
 11. Buriánek Jaromír         SCP4700 C OK Sparta Praha          77:54   + 19:39
 12. Bruner Luboš             LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  78:13   + 19:58
 13. Kohl Jiří                KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  87:29   + 29:14
 14. Fiala Zdeněk             TAP5501 C KOB TRETRA Praha         87:45   + 29:30
 15. Velichkov Petar          DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka        88:54   + 30:39
 16. Kavka Jiří               SCP5900 C OK Sparta Praha          89:22   + 31:07
 17. Jun Drahomír             KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l.  90:25   + 32:10
 18. Buk Miloslav             ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem  98:26   + 40:11
 19. Kovář Boris              LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Tepli 105:03   + 46:48
 20. Stehno Pavel             DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka       105:08   + 46:53
 21. Škácha Michal            KAM7102 C OK Kamenice             105:14   + 46:59
 22. Hejsek Jiří              KAM6900 C OK Kamenice             112:26   + 54:11
 23. Buk Jiří                 ROU6901 C SKOB Roudnice nad Labem 114:14   + 55:59
 24. Sedláček Jaroslav        ROZ6801 C OK Roztoky              120:39   + 62:24
 25. Dobeš Václav             KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 122:01   + 63:46
 26. Šomvársky Ján            NNN5500   Neregistrovaní (NNN)    124:12   + 65:57
 27. Řada Richard             DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka       145:23   + 87:08
--------------------------------------------------------------------------------

H55 6.45 km, 150 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Peterka František        TJP4900 C TJ Sokol Troja           60:29          
  2. John Vladimír            OLP5502 C PSK Olymp Praha          61:45   + 1:16 
  3. Hájek Jan                MAS5401 C KČT Aš                   62:02   + 1:33 
  4. Hořínek Jaroslav         VSP5000 C USK Praha                65:33   + 5:04 
  5. Kudrnáč Martin           HCE5901 C TJ Hostivice             66:01   + 5:32 
  6. Nentvich Lubomír         DOR5800 C OK Dobříš                70:30   + 10:01
  7. Dudík Petr               DOR5500 C OK Dobříš                70:34   + 10:05
  8. Koč Lumír                MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov  74:21   + 13:52
  9. Strejc Jaroslav          ZVO6101 C OB SK Zvole              77:10   + 16:41
 10. Kraus Ota                TJP5700 C TJ Sokol Troja           77:23   + 16:54
 11. Jaroš Vladimír           DCE5400 C KOB Dobřichovice         78:36   + 18:07
 12. Tomaščin Jaroslav        MKP5800 C SK GORDIC Praha Kačerov  79:28   + 18:59
 13. Soukup Václav            VSP5600 C USK Praha                79:57   + 19:28
 14. Grivalský Michal         PGP5900 C SK Praga                 84:15   + 23:46
 15. Brumek Stanislav         DKL5201 C KOB Kladno               84:19   + 23:50
 16. Cabrnoch Jiří            DKL5400 C KOB Kladno               85:35   + 25:06
 17. Borovička Milan          FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  89:15   + 28:46
 18. Paukert Milan            TJP5000 C TJ Sokol Troja           89:46   + 29:17
 19. Chotětický Jan           MAS5400   KČT Aš                   93:34   + 33:05
 20. Malačka Milan            DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka        95:51   + 35:22
     Přibyl Ivan              PFP5900 C VŠSK PedF UK Praha        DISK          
     Knotek Kamil             OLP5701 C PSK Olymp Praha           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65 5.29 km, 80 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fujan Sláva              DKL4800 C KOB Kladno               54:18          
  2. Čadil Jan                FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  55:42   + 1:24 
  3. Kotecký Roman            13G4900   Octavian Droobers        56:03   + 1:45 
  4. Novák Miloš              SCP4600 C OK Sparta Praha          60:37   + 6:19 
  5. Lebduška Petr            ROU4702 C SKOB Roudnice nad Labem  61:54   + 7:36 
  6. Kolský Alexander         PGP5000 C SK Praga                 64:29   + 10:11
  7. Procházka Zdenko         DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka        66:19   + 12:01
  8. Novotný Jiří             SLP4601 C OOB Slavia Praha         67:25   + 13:07
  9. Paul Josef               DCE4401 C KOB Dobřichovice         74:54   + 20:36
 10. Zelený Vladimír          PGP4800 C SK Praga                 77:29   + 23:11
 11. Novotný František        PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L  84:37   + 30:19
 12. Dohnal Josef             VSP4300 C USK Praha                87:25   + 33:07
 13. Valášek Josef            SCP4501 C OK Sparta Praha          87:36   + 33:18
 14. Duda František           KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  91:57   + 37:39
 15. Hlavatý Karel            SJP4200 C KČT Slavoj Praha         99:54   + 45:36
 16. Šerák Zdeněk             MKP4200 C SK GORDIC Praha Kačerov 184:32   + 130:14
--------------------------------------------------------------------------------

H75 4.09 km, 95 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Attl Vladimír            PGP3800 C SK Praga                 55:32          
  2. Bláha Svatopluk          SJP3501 C KČT Slavoj Praha         74:01   + 18:29
  3. Vondra Jaroslav          FSP3300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  96:20   + 40:48
  4. Hanák Milan              FSP3400 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  97:23   + 41:51
  5. Ďurčat Jozef             DKP3800 C Oddíl OB Kotlářka        99:46   + 44:14
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.26 km, 10 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bercha Matouš            TEP0800 C Tempo Praha              14:21          
  2. Pilátová Amálie          DKL0450 C KOB Kladno               18:17   + 3:56 
  3. Bercha Jonáš             TEP1000 C Tempo Praha              18:17   + 3:56 
  4. Ouda Filip                                                  18:33   + 4:12 
  5. Pangrácová Eva           MFP1051 C VŠSK MFF UK Praha        18:35   + 4:14 
  6. Ouda Martin              5WX7400   pendolina                19:24   + 5:03 
  7. Dědek Vilém              ROUxxxx   SKOB Roudnice nad Labem  19:52   + 5:31 
  8. Dědková Olga             ROUxxxx   SKOB Roudnice nad Labem  19:52   + 5:31 
  9. Šubrtová Barbora         TAP1150 C KOB TRETRA Praha         20:46   + 6:25 
 10. Stará Magdalena          FSP1051 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  21:11   + 6:50 
 11. Kubec Adam               DOB0900 C KOB Dobruška             21:45   + 7:24 
 12. Zápotocký Tomáš          SLAxxxx   SKOB Slaný               21:59   + 7:38 
 13. Berka Ondřej             TJN1100 C OOB TJ Tatran Jablonec   23:24   + 9:03 
 14. Kunst Miroslav           SLA1101 C SKOB Slaný               23:40   + 9:19 
 15. Pilát Jaromír            DKL0900 C KOB Kladno               23:47   + 9:26 
 16. Hauptmann David                                             23:52   + 9:31 
 17. Kunc Lukáš               ROZ0802 C OK Roztoky               24:03   + 9:42 
 18. Pastuszek Lukáš          VSP1000 C USK Praha                24:23   + 10:02
 19. Trop Šimon                                                  24:36   + 10:15
 20. Černý Vojta                                                 24:53   + 10:32
 21. Kunstová Anežka          SLA1050 C SKOB Slaný               26:02   + 11:41
 22. Pilátová Rozálie         DKL0750 C KOB Kladno               28:10   + 13:49
 23. Kalinová Lisa            EKP1150 C VŠTJ Ekonom Praha        28:13   + 13:52
 24. Švarc Kryštof            ZBPxxxx   OOB SK Zbraslav          28:27   + 14:06
 25. Svoboda Filip                                               28:53   + 14:32
 26. Machar Dan               DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka        29:05   + 14:44
 27. Friedel Ondřej           LBE0901 C TJ Lokomotiva Beroun     29:36   + 15:15
 28. Baldrian Josef           VSP1100 C USK Praha                29:51   + 15:30
 29. Švarc Štěpán             ZBPxxxx   OOB SK Zbraslav          29:58   + 15:37
 30. Pinkr Josef              HCE1200 C TJ Hostivice             30:00   + 15:39
 31. Rodová Anežka            VSP1152 C USK Praha                30:27   + 16:06
 32. Uhlířová Marie           LBE0950 C TJ Lokomotiva Beroun     30:33   + 16:12
 33. Janoušek Filip                                              30:35   + 16:14
 34. Kuttelwascher Marek      HCE0901 C TJ Hostivice             31:06   + 16:45
 35. Uhlířová Eliška          LBE1150 C TJ Lokomotiva Beroun     31:13   + 16:52
 36. Pánek Petr               DKLxxxx   KOB Kladno               31:46   + 17:25
 37. Forst Albert             MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha        35:05   + 20:44
 38. Coufalová Klára          ROU0951 C SKOB Roudnice nad Labem  35:31   + 21:10
 39. Čabla Samuel                                                35:44   + 21:23
 40. Toflová Elizabeth        TAPxxxx   KOB TRETRA Praha         36:11   + 21:50
 41. Dobiáš Jaromír           ROU1101 C SKOB Roudnice nad Labem  37:15   + 22:54
 42. Dobiášová Eliška         ROU1150 C SKOB Roudnice nad Labem  37:18   + 22:57
 43. Janda Martin             NNN2009   Neregistrovaní (NNN)     37:46   + 23:25
 44. Jiras František          DOR0900   OK Dobříš                38:01   + 23:40
 45. Hill Daisy                                                  39:16   + 24:55
 46. Štěpánková Emma          NNN2008   Neregistrovaní (NNN)     39:23   + 25:02
 47. Janda Vítek              NNN2010   Neregistrovaní (NNN)     39:53   + 25:32
 48. Bolinová Evelína         NNN2014   Neregistrovaní (NNN)     40:43   + 26:22
 49. Čevelová Adéla           RIC1150 C OB Říčany                41:16   + 26:55
 50. Krčmářová Adéla          NNN2006   Neregistrovaní (NNN)     41:48   + 27:27
 51. Mullis Robert                                               42:25   + 28:04
 52. Andrade Telmo            24C7400   OK Vršovice              42:30   + 28:09
 53. Janoušková Klára                                            42:40   + 28:19
 54. Jedličková Tereza        DKL0550 C KOB Kladno               45:21   + 31:00
 55. Šeborová Kačka           DKL0951 C KOB Kladno               48:32   + 34:11
 56. Krečová Ema              DKL0950 C KOB Kladno               49:06   + 34:45
 57. Čermák Daniel            EKP7510 C VŠTJ Ekonom Praha        49:30   + 35:09
 58. Doležal Matěj            SLAxxxx   SKOB Slaný               50:32   + 36:11
 59. Šeborová Barča                                              50:37   + 36:16
 60. Nitsch Ondřej            FSP1000 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  51:33   + 37:12
 61. Bezpalcová Klára         NNN0060   Neregistrovaní (NNN)     53:54   + 39:33
 62. Nedbalová Magdalena      MFP1053 C VŠSK MFF UK Praha        57:42   + 43:21
 63. Khelová Bára             SCP1350 C OK Sparta Praha          63:34   + 49:13
 64. Dvořák Max                                                  66:06   + 51:45
 65. Hanák Kryštof            SLA1100 C SKOB Slaný               73:56   + 59:35
 66. Čablová Magdalena        SLAxxxx   SKOB Slaný               74:00   + 59:39
 67. Vít Damien               EKP1305 C VŠTJ Ekonom Praha        85:18   + 70:57
     Vítová Marianne          EKP1158 C VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
     Tumová Dominika                                              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P2 2.41 km, 10 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Votava Petr              KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l.  17:08          
  2. Ransdorf Miroslav                                           18:35   + 1:27 
  3. Kuchař Pavel                                                19:25   + 2:17 
  4. Cincibusová Jana                                            19:29   + 2:21 
  5. Coufalová Monika         ROU7552 C SKOB Roudnice nad Labem  21:34   + 4:26 
  6. Khelová Petra            SCP7850 C OK Sparta Praha          21:42   + 4:34 
  7. Kučerová Lada            LBE7450 C TJ Lokomotiva Beroun     22:34   + 5:26 
  8. Ledinská Leona           DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka        22:40   + 5:32 
  9. Ransdorfová Šárka                                           23:13   + 6:05 
 10. Rejšková Blanka          KAM7751 C OK Kamenice              23:58   + 6:50 
 11. Hronová Katarína         VSP7570 C USK Praha                24:26   + 7:18 
 12. Füllsack David           DOR8000   OK Dobříš                25:25   + 8:17 
 13. Kazdová Dana             24C8150   OK Vršovice              26:11   + 9:03 
 14. Cichrová Iveta           NNN2003   Neregistrovaní (NNN)     26:21   + 9:13 
 15. Halama Radim                                                27:16   + 10:08
 16. Grimmerová Mariana                                          27:54   + 10:46
 17. Semíková Julie           KAM0358 C OK Kamenice              28:28   + 11:20
 18. Pinkrová Šárka           HCE8350 C TJ Hostivice             28:42   + 11:34
 19. Kuttelwascherová Jitka   HCE7251 C TJ Hostivice             29:02   + 11:54
 20. Neuer Pavel              DOR7502   OK Dobříš                29:24   + 12:16
 21. Havlák Štěpán            ROUxxxx   SKOB Roudnice nad Labem  30:23   + 13:15
 22. Zmátlo Jan               NNN2012   Neregistrovaní (NNN)     33:01   + 15:53
 23. Dolanský Jaroslav                                           33:07   + 15:59
 24. Leníková Jana            DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  38:16   + 21:08
 25. Kalivoda Viktor          KNC3300 C Sokol Kostelec n. Č. l.  42:34   + 25:26
 26. Salavová Kateřina        ROU7757 C SKOB Roudnice nad Labem  50:51   + 33:43
 27. Terubachová Kajetána                                        51:29   + 34:21
 28. Ptáčková Blanka          NNN2002   Neregistrovaní (NNN)     51:35   + 34:27
 29. Kalivoda Vladimír        KNC3800 C Sokol Kostelec n. Č. l.  55:19   + 38:11
 30. Vrbová Eva                                                  58:13   + 41:05
 31. Samohýl Richard          PGP2800 C SK Praga                 79:15   + 62:07
 32. Knihová Ladislava                                          218:55   + 201:47
     Zmátlo Radek             NNN2011   Neregistrovaní (NNN)      DISK          
     Cichr Patrik             1LC7750   Klub Miki                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T4 4.43 km, 45 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Táborský Ondřej          TJN5605 C OOB TJ Tatran Jablonec   41:14          
  2. Meier Milan              VLI7301 C Slavia Liberec orientee  46:48   + 5:34 
  3. Haničáková Denisa        DMS8350   Dynamo Malá Skála        47:42   + 6:28 
  4. Pinkr Josef              HCE8200 C TJ Hostivice             49:18   + 8:04 
  5. Šváb Jan                 VSP5801 C USK Praha                50:50   + 9:36 
  6. Nosek Petr               DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  53:35   + 12:21
  7. Vaněčková Petra          ZUP7952   MTBO ČZU Praha           53:58   + 12:44
  8. Šimková Markéta          KAM7153 C OK Kamenice              54:42   + 13:28
  9. Vejražka Jiří            KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  55:15   + 14:01
 10. Nosek Martina            DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  56:38   + 15:24
 11. Kudrnáčová Hana          KAM6250 C OK Kamenice              56:47   + 15:33
 12. Černá Kateřina           NNN       Neregistrovaní (NNN)     58:19   + 17:05
 13. Hill Radka                                                  60:06   + 18:52
 14. Bártíková Irena          VSP7461 C USK Praha                61:23   + 20:09
 15. Doležalová Lucie         SLAxxxx   SKOB Slaný               62:18   + 21:04
 16. Mirčeva Lenka            DOR5550 C OK Dobříš                64:46   + 23:32
 17. Starý Jan                                                   65:49   + 24:35
 18. Tumová Pavla                                                67:17   + 26:03
 19. Šimerka Ondřej           PGP0800 C SK Praga                 67:45   + 26:31
 20. Reisingerová Eliška      DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  69:30   + 28:16
 21. Hanáková Zuzana                                             70:30   + 29:16
 22. Mandová Kateřina         DKP7351   Oddíl OB Kotlářka        70:39   + 29:25
 23. Šinovská Kristýna        ROU9351 C SKOB Roudnice nad Labem  71:21   + 30:07
 24. Mišeková Martina         KAM7851 C OK Kamenice              71:30   + 30:16
 25. Coufal Marek             ROU7400 C SKOB Roudnice nad Labem  72:26   + 31:12
 26. Jírová Monika            ROZ7350 C OK Roztoky               72:41   + 31:27
 27. Bláhová Kateřina         SJP7350 C KČT Slavoj Praha         80:44   + 39:30
 28. Hájkova Soňa             zvo6951                            82:28   + 41:14
 29. Pelikánová Lucie         MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha        90:02   + 48:48
 30. Votavová Renata          KNC6452 C Sokol Kostelec n. Č. l.  95:57   + 54:43
 31. Šimerka Jakub            PGP0407 C SK Praga                102:23   + 61:09
 32. Pokorná Linda            PGP0350 C SK Praga                109:55   + 68:41
 33. Trnka Lukáš                                                121:34   + 80:20
 34. Hrachovinová Hana        NNN2015   Neregistrovaní (NNN)    123:07   + 81:53
 35. Paulino Jose             NNN3000   Neregistrovaní (NNN)    140:04   + 98:50
 36. Fruhaufová Miluše        NNN2020   Neregistrovaní (NNN)    153:27   + 112:13
     Pohořalý Dobroslav       ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T7 6.54 km, 105 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšil Vít             PGP6803 C SK Praga                 42:31          
  2. Obuškevič Jan            SMR7000 C SNS Smržovka             49:22   + 6:51 
  3. Rod Jan                  VSP7423 C USK Praha                54:19   + 11:48
  4. Řízková Magdalena                                           62:16   + 19:45
  5. Kodejš Zdeněk            VSP7202 C USK Praha                63:51   + 21:20
  6. Buňata Tomáš                                                71:01   + 28:30
  7. Fáber František          SCPxxxx   OK Sparta Praha          75:43   + 33:12
  8. Uhlíř Patrik             LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun     76:45   + 34:14
  9. Puchernová Veronika                                         78:55   + 36:24
 10. Vojtěchovský Tomáš       NNN1988   Neregistrovaní (NNN)     79:20   + 36:49
 11. Pohořalá Karolína        ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem  91:05   + 48:34
     Kamerer Marek            KAM6200 C OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------