Kód závodu          : 3494
Název               : Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
Datum               : 04.06.2017
Místo konání        : Řitka - areál jezdeckého klubu Norma
Mapa                : Červená hlína, 1 : 15 000, E = 5 m, pro kategorie DH16 – 21. Červená hlína, 1 : 10 000, E = 5 m, pro ostatní kategorie.
Pořadatel           : KAM - OK Kamenice
Ředitel závodu      : Valášek Petr - R2
Hlavní rozhodčí     : Kurfürst Pavel - R1
Ředitel závodu      : Valášek Petr - R2
Stavitel tratí      : Škvor Martin - R2
JURY                : Mrázek Jan, Venhoda Milan, Pachnerová Dominika
Klubové výsledky    : CHT (11)

D21A 7.54 km, 340 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 40. Mrštíková Květa          CHT8754 C OOB SK Chrast            86:02   + 23:10
     Matrasová Kateřina       CHT8353 C OOB SK Chrast             DISK          
     Kopáčková Iva            CHT8851 C OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 6.50 km, 255 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 18. Ondráčková Lucie         CHT9254 C OOB SK Chrast            82:32   + 20:24
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 5.80 km, 220 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  2. Wurzelová Dana           CHT6654 C OOB SK Chrast            64:23   + 10:35
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 11.70 km, 500 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 23. Kopáček Jan              CHT8510 C OOB SK Chrast            94:43   + 13:25
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 10.73 km, 440 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 13. Krejsa Vladimír          CHT9202 C OOB SK Chrast            88:53   + 12:23
 20. Matras Tomáš             CHT8001 C OOB SK Chrast            92:18   + 15:48
 37. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast           101:31   + 25:01
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 7.30 km, 300 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 33. Zlesák Martin            CHT7302 C OOB SK Chrast            90:19   + 35:00
--------------------------------------------------------------------------------

T7 6.10 km, 215 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
     Bulvová Hana             CHT6655 C OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------