Kód závodu          : 3497
Název               : Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A
Datum               : 16.09.2017
Místo konání        : Lázně Bělohrad
Pořadatel           : SJC - Sportcentrum Jičín
Ředitel závodu      : Kalenský Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí     : Kořínek Jindřich - R1
Ředitel závodu      : Kalenský Tomáš - R1
Stavitel tratí      : Mrázek Jan - R1
JURY                : Král Vojtěch, Ondráček Radim, Zbranek Roman

D10 1.50 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrianová Eva          VSP0751 C USK Praha                10:59          
  2. Mullis Carolina          DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka        12:14   + 1:15 
  3. Tichá Alexandra          LPU0757 C OK Lokomotiva Pardubice  12:46   + 1:47 
  4. Švíglerová Kateřina      LPU0752 C OK Lokomotiva Pardubice  12:59   + 2:00 
  5. Čivrná Eliška            VRL0851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  13:15   + 2:16 
  6. Havrdová Sheila          SJC       Sportcentrum Jičín       13:18   + 2:19 
  7. Baloghová Milena         TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec   13:22   + 2:23 
  8. Kašparová Alžběta        DOR0753 C OK Dobříš                13:25   + 2:26 
  9. Waldhauserová Eliška     BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor       13:53   + 2:54 
 10. Pipková Karolína         LPU0756 C OK Lokomotiva Pardubice  14:10   + 3:11 
 11. Kynčlová Anna            JIL0852 C OK Jilemnice             14:22   + 3:23 
 12. Petriláková Amálie       DOR0953 C OK Dobříš                14:27   + 3:28 
 13. Novotná Vendula          PHK0777 C OK 99 Hradec Králové     14:56   + 3:57 
 14. Zitková Andrea           LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice  16:34   + 5:35 
 15. Jelínková Eva            PHK0953 C OK 99 Hradec Králové     16:44   + 5:45 
 16. Nožičková Eva            TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec   17:05   + 6:06 
 17. Hiklová Eva              ZBM0755 C SK Žabovřesky Brno       17:27   + 6:28 
 18. Mišeková Lucie           KAM1050 C OK Kamenice              17:31   + 6:32 
 19. Fišáková Lucie Johanka   MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně     18:34   + 7:35 
 20. Vokušová Veronika        TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec   18:46   + 7:47 
 21. Snížková Adéla           DKP0850 C Oddíl OB Kotlářka        20:25   + 9:26 
 22. Čapková Markéta          PHK0850 C OK 99 Hradec Králové     24:04   + 13:05
 23. Klímová Anna             JIL0752 C OK Jilemnice             27:41   + 16:42
 24. Balejová Sofie           KAM0951 C OK Kamenice              35:24   + 24:25
     Hladíková Julie          DKP0857 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 1.80 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelková Michaela       VCO0551   Východočeská oblast      10:19          
  2. Kubecová Magdalena       STB0550 B TJ Stadion Nový Bor      11:14   + 0:55 
  3. Škáchová Viktorie        KAM0650 B OK Kamenice              11:33   + 1:14 
  4. Štefanová Markéta        VCO0552   Východočeská oblast      11:46   + 1:27 
  5. Matyášová Kristýna       CHA0555 B OK Chrastava             12:04   + 1:45 
  6. Srbová Michaela          VYS0552   Oblast Vysočina          12:06   + 1:47 
  7. Chrástová Magdaléna      VCO0555   Východočeská oblast      12:40   + 2:21 
  8. Matěásková Šárka         VCO0559   Východočeská oblast      13:13   + 2:54 
  9. Hájková Tereza           TUV0558 B SOK TJ Turnov            13:17   + 2:58 
 10. Haasová Klára            LPU0655 B OK Lokomotiva Pardubice  13:21   + 3:02 
 11. Neumannová Alžběta       VCO0556   Východočeská oblast      13:38   + 3:19 
 12. Pecková Tereza           VLI0551 B Slavia Liberec orientee  13:56   + 3:37 
 13. Cejpková Karolína        VCO0557   Východočeská oblast      14:10   + 3:51 
 14. Štemberová Bára          TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec   14:11   + 3:52 
 15. Lamačová Barbora         BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor       14:59   + 4:40 
 16. Škáchová Zuzana          KAM0651 C OK Kamenice              15:09   + 4:50 
 17. Morávková Zuzana         VCO0554   Východočeská oblast      15:32   + 5:13 
 18. Kopecká Anna             JIL0552 C OK Jilemnice             16:49   + 6:30 
 19. Skácelová Kateřina       VLI0550 B Slavia Liberec orientee  17:05   + 6:46 
 20. Chrtková Anežka          PHK0658 C OK 99 Hradec Králové     17:10   + 6:51 
 21. Mellanová Judita         TUV0559 B SOK TJ Turnov            17:17   + 6:58 
 22. Dvořáková Kateřina       LPU0656 B OK Lokomotiva Pardubice  17:20   + 7:01 
 23. Háková Eliška            TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec   17:40   + 7:21 
 24. Benešová Michaela        VYS0651   Oblast Vysočina          17:41   + 7:22 
 25. Petrásová Michaela       LPU0680 B OK Lokomotiva Pardubice  17:51   + 7:32 
 26. Mrskočová Markéta        VCO0553   Východočeská oblast      18:48   + 8:29 
 27. Mišeková Kateřina        KAM0756 C OK Kamenice              19:24   + 9:05 
 28. Běloušková Kateřina      VYS0751   Oblast Vysočina          19:29   + 9:10 
 29. Savruková Adéla          TJN0656 C OOB TJ Tatran Jablonec   20:25   + 10:06
 30. Blažková Veronika        VYS0551   Oblast Vysočina          21:38   + 11:19
 31. Pešanová Emma            LTU0850 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  24:20   + 14:01
 32. Horáčková Michaela       DKP0551 B Oddíl OB Kotlářka        25:22   + 15:03
 33. Alblová Zuzana           LME0660 C SK Los Mělník            38:19   + 28:00
 34. Rážová Aneta             PHK0662 C OK 99 Hradec Králové     38:39   + 28:20
     Doudová Alžběta          VCO       Východočeská oblast       DISK          
     Skalová Jolana           TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14 1.80 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karlová Anna             VCO0351   Východočeská oblast      10:46          
  2. Martanová Lea            VLI0555 A Slavia Liberec orientee  11:07   + 0:21 
  3. Tichá Dorotea            DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka        11:14   + 0:28 
  4. Koberová Kateřina        VCO0352   Východočeská oblast      11:53   + 1:07 
  5. Hankovcová Helena        KAM0350 A OK Kamenice              11:55   + 1:09 
  6. Bednaříková Emma         VLI0359 A Slavia Liberec orientee  12:11   + 1:25 
  7. Pušová Bára              VCO0355   Východočeská oblast      12:21   + 1:35 
  8. Horáková Veronika        PHK0353 B OK 99 Hradec Králové     12:30   + 1:44 
  8. Richtrová Kamila         VPM0451 A KOS Slavia Plzeň         12:30   + 1:44 
 10. Fejfarová Tereza         VCO0354   Východočeská oblast      12:33   + 1:47 
 11. Stoklasová Zuzana        VYS0451   Oblast Vysočina          12:34   + 1:48 
 12. Podrábská Alžběta        VLI0451 A Slavia Liberec orientee  12:37   + 1:51 
 13. Randáková Adéla          VCO0356   Východočeská oblast      12:42   + 1:56 
 14. Chvátilová Johana        PHK0450 B OK 99 Hradec Králové     12:51   + 2:05 
 15. Thýnová Martina          VCO0353   Východočeská oblast      12:54   + 2:08 
 16. Poborská Eliška          DKP0358 A Oddíl OB Kotlářka        13:01   + 2:15 
 17. Smolková Barbora         TAP0356 A KOB TRETRA Praha         13:11   + 2:25 
 18. Vávrová Vanda            HOR0350 B TJ Jiskra Hořice         13:12   + 2:26 
 19. Knobová Agáta            VCO0359   Východočeská oblast      13:38   + 2:52 
 20. Besedová Katka           PHK0351 C OK 99 Hradec Králové     13:40   + 2:54 
 20. Andrlová Lea             VLI0453 C Slavia Liberec orientee  13:40   + 2:54 
 20. Novotná Jitka            VYS0454   Oblast Vysočina          13:40   + 2:54 
 23. Pilná Natálie            VCO0357   Východočeská oblast      13:41   + 2:55 
 24. Kovářová Lucie           VPM0350 B KOS Slavia Plzeň         13:47   + 3:01 
 25. Hanušová Kateřina        VRL0455 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  13:50   + 3:04 
 26. Rumlenová Tereza         BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor       14:03   + 3:17 
 27. Vitebská Eliška          TJN0350 C OOB TJ Tatran Jablonec   14:36   + 3:50 
 27. Janečková Josefína       EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha        14:36   + 3:50 
 29. Marečková Ema            VYS0452   Oblast Vysočina          14:37   + 3:51 
 30. Vodičková Johana         LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice  14:43   + 3:57 
 31. Hudská Štěpánka          TUR0450 B OOB TJ Turnov            14:45   + 3:59 
 32. Čapková Anna             PHK0451 B OK 99 Hradec Králové     14:52   + 4:06 
 33. Jedličková Kristýna      KAM0455 B OK Kamenice              14:53   + 4:07 
 34. Ziebová Veronika         NEK0450 B Nejdek Orienteering      14:56   + 4:10 
 35. Bartošová Marie          MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně     15:10   + 4:24 
 36. Pesničáková Soňa         TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec   15:25   + 4:39 
 37. Čermáková Klára          PGP0352 B SK Praga                 15:27   + 4:41 
 38. Nádeníčková Iva          NEK0350 A Nejdek Orienteering      15:33   + 4:47 
 39. Hošková Kateřina         LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  15:58   + 5:12 
 40. Licková Štěpánka         LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  16:09   + 5:23 
 41. Kološová Veronika        LPU0351 B OK Lokomotiva Pardubice  16:20   + 5:34 
 42. Smutná Anna Marie        DKP0359 C Oddíl OB Kotlářka        16:31   + 5:45 
 43. Tomanicová Sofie         CHA0450 B OK Chrastava             16:36   + 5:50 
 44. Nekvasilová Tereza       DKP0459 C Oddíl OB Kotlářka        16:46   + 6:00 
 45. Pilná Klára              VYS0453   Oblast Vysočina          16:56   + 6:10 
 46. Skácelová Adéla          VLI0454 B Slavia Liberec orientee  17:02   + 6:16 
 47. Čechmánková Anna         PGP0452 B SK Praga                 17:22   + 6:36 
 48. Šestáková Marie          VLI0452 C Slavia Liberec orientee  17:32   + 6:46 
 49. Gottsteinová Ema         VCO0358   Východočeská oblast      17:38   + 6:52 
 49. Zaňková Natálie          TJN0450 C OOB TJ Tatran Jablonec   17:38   + 6:52 
 51. Hofhanzlová Štěpánka     RUZ       TJ Růžená                17:53   + 7:07 
 52. Adámková Klára           JIL0452 C OK Jilemnice             18:47   + 8:01 
 53. Suková Majka             LTU0450 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  19:34   + 8:48 
 54. Nešporová Marie          VYS0352   Oblast Vysočina          19:56   + 9:10 
 55. Sklenářová Adéla         4DZ0000   Chlumec nad Cidlinou     20:11   + 9:25 
 56. Kynčlová Jiřina          JIL0354 C OK Jilemnice             22:04   + 11:18
 57. Houdová Adéla            JIL0356 C OK Jilemnice             24:03   + 13:17
 58. Ripplová Emma            DKP0460 C Oddíl OB Kotlářka        24:56   + 14:10
 59. Káninská Magdaléna       PDY0350 C Běhej Poděbrady          28:04   + 17:18
 60. Káninská Daniela         PDY0450 C Běhej Poděbrady          53:02   + 42:16
     Hannová Karolína         DKP0461 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16A 1.90 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bejvlová Karolína        PGP0256 A SK Praga                 11:33          
  2. Blažková Kateřina        SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec    11:36   + 0:03 
  3. Chrástová Tereza         STH0251 A SK Studenec              11:53   + 0:20 
  4. Kočová Halina            TZL0255 A SKOB Zlín                11:56   + 0:23 
  5. Holečková Petra          SHK0250 A OK Slavia Hradec Králov  12:00   + 0:27 
  6. Černá Kateřina           VPM0250 A KOS Slavia Plzeň         12:01   + 0:28 
  7. Marková Ema              STE0252 A SK SKI-OB Šternberk      12:08   + 0:35 
  8. Tokárová Regina          VPM0151 A KOS Slavia Plzeň         12:09   + 0:36 
  9. Vandasová Adéla          PHK0255 A OK 99 Hradec Králové     12:18   + 0:45 
 10. Vejražková Róza          SJC0151 A Sportcentrum Jičín       12:23   + 0:50 
 11. Starková Terezie         CHT0251 B OOB SK Chrast            12:37   + 1:04 
 12. Dittrichová Michaela     SKM0251 A KOB Směr Kroměříž        12:41   + 1:08 
 13. Hubáčková Dagmar         LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovic  12:44   + 1:11 
 14. Martanová Elin           VLI0252 A Slavia Liberec orientee  12:45   + 1:12 
 15. Mašínová Anna            TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec   12:51   + 1:18 
 16. Sanna Karin              DKP0250 A Oddíl OB Kotlářka        12:54   + 1:21 
 17. Klacková Štěpánka        SJC0253 A Sportcentrum Jičín       12:57   + 1:24 
 17. Šklíbová Veronika        SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.  12:57   + 1:24 
 19. Warcopová Kateřina       TRI0150 B TJ TŽ Třinec             12:59   + 1:26 
 20. Korpasová Lucie          TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno        13:02   + 1:29 
 21. Bednaříková Sára         LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovic  13:05   + 1:32 
 21. Podrábská Marie          VLI0251 B Slavia Liberec orientee  13:05   + 1:32 
 23. Nádeníčková Pavla        NEK0150 A Nejdek Orienteering      13:10   + 1:37 
 24. Mazurek Agnieszka        KUO0152 C KOB Ústí nad Orlicí      13:15   + 1:42 
 25. Rýdlová Adéla            TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec   13:22   + 1:49 
 26. Dolejší Kateřina         STB0199 A TJ Stadion Nový Bor      13:24   + 1:51 
 27. Škáchová Magdalena       KAM0151 A OK Kamenice              13:29   + 1:56 
 28. Shánělová Štěpánka       CHC0152 A K.O.B. Choceň            13:33   + 2:00 
 29. Šklíbová Míša            TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec   13:34   + 2:01 
 30. Golová Tereza            VIC0162 A OB Vizovice              13:51   + 2:18 
 31. Semíková Lucie           KAM0250 A OK Kamenice              13:57   + 2:24 
 31. Kuchařová Rozálie        SJC0251 A Sportcentrum Jičín       13:57   + 2:24 
 31. Kinštová Tereza          SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec    13:57   + 2:24 
 34. Nováková Světlana        NPA0151 B SK LOB Nová Paka         14:00   + 2:27 
 35. Tichá Marie              TZL0253 A SKOB Zlín                14:07   + 2:34 
 35. Blahová Pavla            EKP0153 A VŠTJ Ekonom Praha        14:07   + 2:34 
 37. Petriláková Anežka       DOR0251 B OK Dobříš                14:08   + 2:35 
 38. Rosendorfová Lenka       TAP0153 A KOB TRETRA Praha         14:09   + 2:36 
 39. Brožková Lucie           KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí      14:13   + 2:40 
 40. Mrózek Teresa            TRI0251 A TJ TŽ Třinec             14:21   + 2:48 
 41. Kejmarová Jana           STH0152 A SK Studenec              14:30   + 2:57 
 42. Hamáčková Eliška         STH0153 C SK Studenec              14:32   + 2:59 
 42. Rýdlová Magdaléna        TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec   14:32   + 2:59 
 44. Matějková Barbora        SJC0156 A Sportcentrum Jičín       14:37   + 3:04 
 45. Popová Veronika          TAP0253 B KOB TRETRA Praha         14:44   + 3:11 
 46. Šritrová Lenka           TUR0250 B OOB TJ Turnov            14:51   + 3:18 
 47. Janků Anna               SJC0252 A Sportcentrum Jičín       14:52   + 3:19 
 48. Pišová Barbora           LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovic  14:58   + 3:25 
 49. Nedomlelová Lucie        TJN0256 A OOB TJ Tatran Jablonec   15:07   + 3:34 
 49. Mianowska Julia          STE0151 C SK SKI-OB Šternberk      15:07   + 3:34 
 51. Dočkalová Klára          SJI0250 B OK Jihlava               15:16   + 3:43 
 52. Baloghová Lída           TJN0150 B OOB TJ Tatran Jablonec   15:19   + 3:46 
 53. Fantová Kateřina         EKP0256 C VŠTJ Ekonom Praha        15:49   + 4:16 
 54. Tomaidesová Adéla Anna   PGP0255 C SK Praga                 16:35   + 5:02 
 55. Kalousková Marie         DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka        17:44   + 6:11 
 56. Řadová Lucie             DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka        17:47   + 6:14 
 57. Nováková Eliška          PDY0150 C Běhej Poděbrady          22:48   + 11:15
     Nevěřilová Kateřina      LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18A 2.00 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janošíkova Tereza        UOL9950 E SOB Olomouc              10:47          
  2. Peterová Jana            LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice  11:29   + 0:42 
  3. Kopecká Anna             LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice  11:45   + 0:58 
  4. Chaloupská Barbora       PHK9951 A OK 99 Hradec Králové     11:47   + 1:00 
  4. Sieglová Eliška          PGP9954 A SK Praga                 11:47   + 1:00 
  6. Firešová Markéta         ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno       12:09   + 1:22 
  7. Thýnová Nikola           SHK0051 A OK Slavia Hradec Králov  12:10   + 1:23 
  7. Větříčková Andrea        SHK9951 A OK Slavia Hradec Králov  12:10   + 1:23 
  9. Semrádová Jana           CHC9951 A K.O.B. Choceň            12:12   + 1:25 
 10. Zlámalová Nikola         SJC9951 A Sportcentrum Jičín       12:20   + 1:33 
 11. Ciesiółka Katarzyna      KUO0051 A KOB Ústí nad Orlicí      12:23   + 1:36 
 12. Nechanická Klára         OSN0050 A SK Orientační sporty No  12:26   + 1:39 
 13. Janoušková Lucie         BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor       12:27   + 1:40 
 14. Poláková Tereza          SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava      12:31   + 1:44 
 14. Kalenská Dominika        STH9958 A SK Studenec              12:31   + 1:44 
 16. Čechová Klára            AOP9951 A Orientační Běh Opava     12:36   + 1:49 
 17. Matoušová Kateřina       VRL9955 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  12:41   + 1:54 
 18. Pavlíková Markéta        CHA0050 A OK Chrastava             12:43   + 1:56 
 19. Odehnalová Klára         ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno       12:48   + 2:01 
 20. Waňková Martina          LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice  12:53   + 2:06 
 21. Borovičková Valerie      LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice  12:55   + 2:08 
 22. Hájková Lenka            SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava      13:11   + 2:24 
 23. Aschermannová Karolína   KAM0051 A OK Kamenice              13:15   + 2:28 
 24. Ressová Tereza           LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovic  13:23   + 2:36 
 25. Chaloupková Kateřina     CHC0051 A K.O.B. Choceň            13:25   + 2:38 
 26. Kubecová Kateřina        BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor       13:34   + 2:47 
 27. Nechutová Aneta          SJI9950 A OK Jihlava               13:35   + 2:48 
 28. Foltýnová Eva            SJI0051 A OK Jihlava               13:36   + 2:49 
 29. Tichá Veronika           TZL9951 A SKOB Zlín                13:49   + 3:02 
 30. Sokolářová Šárka         TUR9999 A OOB TJ Turnov            13:50   + 3:03 
 31. Zatloukalová Romana      ZLH9950 A OOB TJ Zlaté Hory        13:52   + 3:05 
 32. Nešporová Alžběta        TZL0051 A SKOB Zlín                14:11   + 3:24 
 33. Škorpíková Barbora       LPU0060 C OK Lokomotiva Pardubice  14:16   + 3:29 
 33. Zrníková Adéla           OSN0099 A SK Orientační sporty No  14:16   + 3:29 
 35. Utíkalová Kateřina       TBM9952 A KOS TJ Tesla Brno        14:19   + 3:32 
 36. Špringlová Kamila        TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno        14:20   + 3:33 
 37. Albrechtová Iveta        KAM9950 A OK Kamenice              14:29   + 3:42 
 37. Nováková Markéta         KUO0099 C KOB Ústí nad Orlicí      14:29   + 3:42 
 39. Kubíčková Jana           PHK9999 A OK 99 Hradec Králové     14:34   + 3:47 
 40. Filipová Tereza          LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice  14:35   + 3:48 
 41. Urbanová Markéta         STH9953 A SK Studenec              14:51   + 4:04 
 42. Bruková Magda            TRI0054 A TJ TŽ Třinec             14:55   + 4:08 
 43. Riby Rose                LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  15:00   + 4:13 
 44. Švidrnochová Lenka       SOP9952 B OOB TJ Slezan Opava      15:06   + 4:19 
 45. Stoklasová Daniela       OSN0055 B SK Orientační sporty No  15:28   + 4:41 
 46. Hrabánková Zuzana        PGP9950 B SK Praga                 15:30   + 4:43 
 47. Hrnčířová Magda          STH0051 B SK Studenec              15:57   + 5:10 
 48. Míchalová Šárka          KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n  16:22   + 5:35 
 49. Klikarová Ivana          DKP9953 B Oddíl OB Kotlářka        17:44   + 6:57 
--------------------------------------------------------------------------------

D20A 2.00 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čechová Tereza           KAM9852 R OK Kamenice              11:37          
  2. Vyhnálková Barbora       RIC9850 E OB Říčany                12:11   + 0:34 
  3. Kinkorová Tereza         LPM9850 R OK Lokomotiva Plzeň      12:27   + 0:50 
  4. Korpasová Tereza         TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno        12:36   + 0:59 
  5. Odehnalová Tereza        ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno       12:40   + 1:03 
  6. Nováková Tereza          DKP9751 E Oddíl OB Kotlářka        12:43   + 1:06 
  7. Grycová Veronika         TBM9859 R KOS TJ Tesla Brno        12:50   + 1:13 
  8. Tesařová Jana            TRI9751 R TJ TŽ Třinec             12:51   + 1:14 
  9. Mądra Paulina            CHC9854 C K.O.B. Choceň            12:54   + 1:17 
 10. Kostrzewska Justyna      CHC9853 R K.O.B. Choceň            12:55   + 1:18 
 11. Nováková Lucie           BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor       13:01   + 1:24 
 12. Linková Alena            TUR9751 R OOB TJ Turnov            13:05   + 1:28 
 13. Janovská Kateřina        PGP9850 R SK Praga                 13:21   + 1:44 
 14. Zięba Emilia             17P9850   WKS Śląsk Wrocław        13:23   + 1:46 
 15. Staňová Karolína         BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor       13:32   + 1:55 
 16. Szarzecová Lucie         TRI9850 A TJ TŽ Třinec             13:44   + 2:07 
 17. Červená Adéla            SHK9755 A OK Slavia Hradec Králov  13:45   + 2:08 
 18. Horvátová Hana           ASU9797 A Magnus Orienteering      13:52   + 2:15 
 19. Chaloupková Veronika     CHC9852 A K.O.B. Choceň            14:43   + 3:06 
 20. Hájková Eliška           KAM9851 A OK Kamenice              15:01   + 3:24 
 21. Vývodová Jana            ASU9852 A Magnus Orienteering      15:03   + 3:26 
 22. Roškotová Lucie          TUR9753 R OOB TJ Turnov            15:11   + 3:34 
 23. Knížková Šárka           TJN9852 A OOB TJ Tatran Jablonec   15:56   + 4:19 
     Kavánková Iva            TZL9753 R SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21E 2.70 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horčičková Vendula       LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovic  15:05          
  2. Knapová Jana             LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice  15:10   + 0:05 
  3. Indráková Adélka         ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno       15:22   + 0:17 
  4. Gregorová Kamila         CTB8151 E SK OB Chotěboř           15:38   + 0:33 
  4. Tesařová Markéta         ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno       15:38   + 0:33 
  6. Tichovská Martina        PGP8658 E SK Praga                 15:46   + 0:41 
  7. Štičková Anna            LLI9651 E TJ Loko Liberec          15:53   + 0:48 
  8. Hlavová Jindra           ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno       15:55   + 0:50 
  9. Kabáthová Eva            ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno       16:04   + 0:59 
 10. Mechlová Lenka           SHK9051 E OK Slavia Hradec Králov  16:06   + 1:01 
 11. Šiková Karolína          LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň      16:07   + 1:02 
 12. Plochová Dominika        DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka        16:14   + 1:09 
 13. Šimková Johanka          ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno       16:17   + 1:12 
 13. Chmelařová Michaela      SHK9151 C OK Slavia Hradec Králov  16:17   + 1:12 
 15. Aschermannová Petra      KAM9354 C OK Kamenice              16:23   + 1:18 
 16. Štěrbová Daniela         PHK8951 E OK 99 Hradec Králové     16:26   + 1:21 
 16. Müllerová Věra           VAM9051 R OOB Vamberk              16:26   + 1:21 
 18. Hiklová Natalia          ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno       16:29   + 1:24 
 19. Voborníková Alena        CTB9451 E SK OB Chotěboř           16:33   + 1:28 
 20. Omová Michaela           TUR8153 E OOB TJ Turnov            16:41   + 1:36 
 21. Rufferová Iva            TUR8354 E OOB TJ Turnov            16:42   + 1:37 
 22. Tužilová Magdaléna       ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno       16:46   + 1:41 
 23. Teplá Karolína           SHK9251 R OK Slavia Hradec Králov  16:48   + 1:43 
 24. Doležalová Monika        KAM8851 R OK Kamenice              16:50   + 1:45 
 25. Jedličková Zuzana        SHK8150 E OK Slavia Hradec Králov  16:57   + 1:52 
 26. Hlavová Hana             ZBM8888 R SK Žabovřesky Brno       17:12   + 2:07 
 27. Rollier Monika           PHK8051 E OK 99 Hradec Králové     17:22   + 2:17 
 28. Fenclová Marta           LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice  17:23   + 2:18 
 29. Procházková Marie        KAM9554 E OK Kamenice              17:25   + 2:20 
 30. Zvěřinová Martina        LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice  18:38   + 3:33 
     Kosová Denisa            PHK9150 E OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 2.30 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházková Klára        LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice  13:21          
  2. Hiršová Gabriela         ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno       13:33   + 0:12 
  3. Mullis Kateřina          DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka        13:34   + 0:13 
  4. Nieke Patricia           TUR9552 C OOB TJ Turnov            13:35   + 0:14 
  5. Jeřábková Jitka          TZL9453 C SKOB Zlín                13:41   + 0:20 
  6. Bochenková Martina       DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka        13:49   + 0:28 
  7. Bořánková Karolína       KAM9550 R OK Kamenice              13:52   + 0:31 
  8. Nováková Zuzana          NPA9151 R SK LOB Nová Paka         14:09   + 0:48 
  9. Kamenická Kateřina       PHK9353 C OK 99 Hradec Králové     14:14   + 0:53 
 10. Hepnerová Martina        SHK8152 C OK Slavia Hradec Králov  14:15   + 0:54 
 10. Čermáková Magdalena      LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovic  14:15   + 0:54 
 10. Kochová Nikola           TUR9358 C OOB TJ Turnov            14:15   + 0:54 
 13. Jirčáková Martina        LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovic  14:17   + 0:56 
 14. Randáková Helena         VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  14:21   + 1:00 
 15. Rambová Kamila           DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka        14:27   + 1:06 
 16. Benešová Jana            CTB9452 C SK OB Chotěboř           14:31   + 1:10 
 17. Balcarová Jana           PHK8753 C OK 99 Hradec Králové     14:32   + 1:11 
 17. Sabelová Markéta         TRI9656 R TJ TŽ Třinec             14:32   + 1:11 
 19. Novotná Markéta          PHK9451 C OK 99 Hradec Králové     14:36   + 1:15 
 20. Szeliga Malgorzata       DOB9399 C KOB Dobruška             14:42   + 1:21 
 21. Karochová Simona         DKP8853 C Oddíl OB Kotlářka        14:46   + 1:25 
 22. Šmidrkalová Monika       NPA9051 C SK LOB Nová Paka         14:47   + 1:26 
 23. Hlubučková Kristýna      KAM9551 C OK Kamenice              14:56   + 1:35 
 24. Kamererová Valerie       KAM9452 C OK Kamenice              15:04   + 1:43 
 25. Baldrianová Barbora      VSP7850 C USK Praha                15:05   + 1:44 
 26. Dékány Pavla             LCE9052 C OOB TJ Slovan Luhačovic  15:07   + 1:46 
 26. Fundová Eliška           SHK9351 C OK Slavia Hradec Králov  15:07   + 1:46 
 28. Ondráčková Lucie         CHT9254 C OOB SK Chrast            15:13   + 1:52 
 29. Kopáčková Iva            CHT8851 C OOB SK Chrast            15:14   + 1:53 
 30. Kožinová Zuzana          PGP9650 C SK Praga                 15:15   + 1:54 
 31. Lavičková Michaela       PGP9656 C SK Praga                 15:20   + 1:59 
 31. Panchártková Tereza      LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  15:20   + 1:59 
 33. Svobodová Jitka          VSP7450 C USK Praha                15:27   + 2:06 
 34. Kožinová Anna            PGP9350 C SK Praga                 15:29   + 2:08 
 35. Kožinová Jana            PGP6651 C SK Praga                 15:49   + 2:28 
 36. Kábrtová Oldřiška        BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor       15:59   + 2:38 
 37. Píšová Monika            NPA8151 C SK LOB Nová Paka         16:02   + 2:41 
 38. Folbrechtová Šárka       BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor       16:07   + 2:46 
 39. Koporová Petra           ASU9353 C Magnus Orienteering      16:08   + 2:47 
 40. Křečková Lenka           ASU9271 C Magnus Orienteering      16:11   + 2:50 
 41. Šiková Barbora           LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň      16:21   + 3:00 
 42. Sklenářová Radka         LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovic  16:22   + 3:01 
 43. Kopecká Eliška           ASU9299 C Magnus Orienteering      16:25   + 3:04 
 44. Masopustová Elis         PGP8656 C SK Praga                 16:29   + 3:08 
 45. Procházková Zuzana       KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  16:37   + 3:16 
 46. Tihonová Hana            TAP9052 C KOB TRETRA Praha         16:40   + 3:19 
 47. Uhlíková Tereza          PGP9162 C SK Praga                 16:44   + 3:23 
 48. Bialožytová Tereza       PGP9055 C SK Praga                 16:46   + 3:25 
 49. Kudrnáčová Lucie         HCE8850 C TJ Hostivice             16:47   + 3:26 
 50. Krejčíková Marie         TZL9252 C SKOB Zlín                17:09   + 3:48 
 51. Zamazalová Kateřina      TAP9053 C KOB TRETRA Praha         17:13   + 3:52 
 52. Janovská Petra           PGP7355 C SK Praga                 17:15   + 3:54 
 53. Janečková Dagmar         EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha        17:33   + 4:12 
 54. Pekárková Monika         RBK9252 C SK Radioklub Blansko     17:47   + 4:26 
 55. Ondráčková Veronika      EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha        18:46   + 5:25 
 56. Fátorová Barbora         DOB7878 C KOB Dobruška             18:51   + 5:30 
 57. Košárková Iva            PGP8155 C SK Praga                 18:56   + 5:35 
 58. Štemberová Natálie       TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec   19:01   + 5:40 
     Kettnerová Dana          KAM8952 C OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 2.10 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Margoldová Barbora       DKP8654 C Oddíl OB Kotlářka        13:40          
  2. Škarková Kateřina        PGP9955 B SK Praga                 15:10   + 1:30 
  3. Petrová Daniela          LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice  15:46   + 2:06 
  4. Novotná Tereza           ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory        17:44   + 4:04 
  5. Kukolová Šárka           LCE9251 C OOB TJ Slovan Luhačovic  17:50   + 4:10 
  6. Poloprutská Klára        VLI9750 C Slavia Liberec orientee  18:04   + 4:24 
  7. Synková Petra            DOK7950 C OK Doksy                 18:14   + 4:34 
  8. Šádková Lucie            PHK9654 C OK 99 Hradec Králové     18:53   + 5:13 
  9. Szenczi Kristýna         VLI8650 C Slavia Liberec orientee  19:59   + 6:19 
 10. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055 C Slavia Liberec orientee  20:16   + 6:36 
 11. Habigerová Radka         KSU9559 C Klub vytrvalostních spo  20:31   + 6:51 
 12. Bednaříková Daniela      VLI7759 C Slavia Liberec orientee  20:44   + 7:04 
     Botiková Daniela         LCE9158 C OOB TJ Slovan Luhačovic  13:51   + 0:11 
--------------------------------------------------------------------------------

D35 2.10 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jiřištová Zuzana         DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka        13:26          
  2. Stolinová Lenka          DOB8158 C KOB Dobruška             13:35   + 0:09 
  3. Pavelcová Gabriela       NPA7851 C SK LOB Nová Paka         14:13   + 0:47 
  4. Zabořilová Romana        JEN7457 C OB Jenišovice            14:15   + 0:49 
  5. Nechanická Daniela       OSN7557 C SK Orientační sporty No  14:51   + 1:25 
  6. Novotná Martina          PHK8255 C OK 99 Hradec Králové     14:58   + 1:32 
  7. Bejvlová Martina         LME7350 C SK Los Mělník            15:04   + 1:38 
  8. Havlínová Zuzana         SCP8150 C OK Sparta Praha          15:08   + 1:42 
  9. Vandasová Markéta        VAM7250 C OOB Vamberk              15:23   + 1:57 
 10. Švíglerová Pavla         LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice  15:26   + 2:00 
 11. Štěpánová Dita           DOB7956 C KOB Dobruška             15:28   + 2:02 
 12. Šklíbová Jana            SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.  15:29   + 2:03 
 13. Filipová Ivana           SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.  15:42   + 2:16 
 14. Šilerová Eva             PDY8050 C Běhej Poděbrady          15:47   + 2:21 
 15. Kozumplíková Alice       RBK8151 C SK Radioklub Blansko     15:57   + 2:31 
 16. Čivrná Karolína          VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  16:01   + 2:35 
 16. Haasová Renata           LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice  16:01   + 2:35 
 18. Karlová Kateřina         JIL7553 C OK Jilemnice             16:04   + 2:38 
 19. Chvátilová Pavlína       PHK7450 C OK 99 Hradec Králové     16:15   + 2:49 
 19. Kinštová Dominka         SJH8051 C SJH Jindřichův Hradec    16:15   + 2:49 
 21. Tučková Monika           BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor       16:30   + 3:04 
 22. Štichhauerová Kateřina   LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice  16:47   + 3:21 
 23. Krpatová Zuzana          LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice  17:12   + 3:46 
 24. Skácelová Marie          VLI7552 C Slavia Liberec orientee  17:18   + 3:52 
 25. Ježková Dana             SNA7850 C TJ START Náchod          17:30   + 4:04 
 25. Dolejší Lenka            STB7499 C TJ Stadion Nový Bor      17:30   + 4:04 
 27. Hladká Petra             KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orl  17:45   + 4:19 
 28. Kolářová Michaela        SLA7351 C SKOB Slaný               18:13   + 4:47 
 29. Linková Eva              STH7753 C SK Studenec              18:17   + 4:51 
 30. Bartošová Jana           MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně     18:21   + 4:55 
 31. Brandejsová Petra        DKP7853 C Oddíl OB Kotlářka        18:34   + 5:08 
 32. Čapková Petra            PHK7850 C OK 99 Hradec Králové     18:41   + 5:15 
 33. Matěásková Eva           JIL7651 C OK Jilemnice             19:16   + 5:50 
 34. Licková Dana             LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  19:21   + 5:55 
 35. Richtrová Lucie          VPM7451 C KOS Slavia Plzeň         19:39   + 6:13 
 36. Mišeková Martina         KAM7851 C OK Kamenice              19:45   + 6:19 
 37. Vyhnálková Eva           RIC7552 C OB Říčany                20:29   + 7:03 
 38. Hájková Magdalena        TUV7351 C SOK TJ Turnov            21:35   + 8:09 
 39. Dejnožková Blanka        TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec   22:11   + 8:45 
 40. Sedláčková Petra         KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orl  22:20   + 8:54 
 41. Vondrová Denisa          LTU7950   OOB TJ Lokomotiva Trutn  22:44   + 9:18 
 42. Tichá Elena              LPU8258 C OK Lokomotiva Pardubice  23:07   + 9:41 
 43. Nováková Martina         PDY7350 C Běhej Poděbrady          24:01   + 10:35
 44. Štemberová Iva           TJN7550 C OOB TJ Tatran Jablonec   24:56   + 11:30
 45. Junková Petra            STH7451 C SK Studenec              27:25   + 13:59
 46. Podrábská Marie          VLI7451 C Slavia Liberec orientee  37:31   + 24:05
 47. Martanová Daniela        VLI7452 C Slavia Liberec orientee  87:33   + 74:07
     Podlipná Veronika        NPA8152 C SK LOB Nová Paka         14:01   + 0:35 
--------------------------------------------------------------------------------

D45 1.90 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křivdová Lenka           CHC7251 C K.O.B. Choceň            12:31          
  2. Valášková Šárka          KAM6951 C OK Kamenice              12:36   + 0:05 
  3. Smutná Jana              VAM6251 C OOB Vamberk              12:46   + 0:15 
  4. Kosová Michaela          SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.  13:17   + 0:46 
  5. Škáchová Petra           KAM7054 C OK Kamenice              13:47   + 1:16 
  6. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha                14:28   + 1:57 
  7. Miturová Radka           MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně     14:43   + 2:12 
  8. Němečková Jarmila        VSP6650 C USK Praha                15:08   + 2:37 
  9. Hančová Alice            VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  15:28   + 2:57 
 10. Pipková Táňa             LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice  15:35   + 3:04 
 11. Bendáková Jitka          LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  15:42   + 3:11 
 12. Rusinová Alena           BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteerin  15:44   + 3:13 
 13. Waňková Dita             LPU7158 C OK Lokomotiva Pardubice  16:22   + 3:51 
 14. Riby Kateřina            LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  17:07   + 4:36 
 15. Lazáková Šárka           LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  17:08   + 4:37 
 16. Henychová Zuzana         VLI6151 C Slavia Liberec orientee  18:02   + 5:31 
 17. Procingerová Ilona       VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  18:32   + 6:01 
 18. Hrnčířová Lenka          STH7251 C SK Studenec              18:35   + 6:04 
 19. Vlachová Hana            VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  19:14   + 6:43 
 20. Kábrtová Iva             PEN6350 C OK RECO Sport            20:08   + 7:37 
 21. Halířová Eva             BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor       20:25   + 7:54 
 22. Douchová Jaroslava       SNA7155 C TJ START Náchod          22:04   + 9:33 
 23. Řadová Jaromíra          DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka        22:07   + 9:36 
 24. Hanušová Jitka           LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  22:14   + 9:43 
 25. Mašková Zuzana           MKP7050 C SK GORDIC Praha Kačerov  25:17   + 12:46
--------------------------------------------------------------------------------

D55 1.80 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosecká Alena            PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  13:26          
  2. Procházková Miluše       DCE5450 C KOB Dobřichovice         14:40   + 1:14 
  3. Víchová Ladislava        LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice  14:59   + 1:33 
  4. Fantová Libuše           EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha        15:10   + 1:44 
  5. Jiřištová Hana           JIL6052 C OK Jilemnice             15:36   + 2:10 
  6. Novotná Jiřina           LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice  16:48   + 3:22 
  7. Kalibánová Jiřina        NPA5351 C SK LOB Nová Paka         18:03   + 4:37 
  7. Zlesáková Vlasta         JIL5362 C OK Jilemnice             18:03   + 4:37 
  9. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  21:36   + 8:10 
 10. Zavadilová Naďa          SCP5450 C OK Sparta Praha          22:50   + 9:24 
 11. Stehnová Hana            DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka        24:35   + 11:09
 12. Ševčíková Alena          CHA5351 C OK Chrastava             25:42   + 12:16
 13. Richards Jacqueline      STH5899   SK Studenec              43:54   + 30:28
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.70 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Třešňák Matěj            JIL0701 C OK Jilemnice             13:43          
  2. Podrábský Ctibor         VLI0700 C Slavia Liberec orientee  14:18   + 0:35 
  3. Junek Matouš             STH0801 C SK Studenec              15:04   + 1:21 
  4. Šubrt Jáchym             DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka        15:12   + 1:29 
  5. Pavelec Michal           NPA0801 C SK LOB Nová Paka         15:26   + 1:43 
  6. Drahoňovský Tomáš        TUR0701 C OOB TJ Turnov            15:44   + 2:01 
  7. Horák Filip              PHK0701 C OK 99 Hradec Králové     15:48   + 2:05 
  8. Matěásko Marek           JIL0702 C OK Jilemnice             16:43   + 3:00 
  9. Metelka Tomáš            PHK0801 C OK 99 Hradec Králové     17:03   + 3:20 
 10. Víteček Šimon            DKP0801 C Oddíl OB Kotlářka        17:09   + 3:26 
 11. Tomášek Prokop           TUV0701 C SOK TJ Turnov            17:26   + 3:43 
 12. Horáček Martin           DKP0802 C Oddíl OB Kotlářka        17:56   + 4:13 
 13. Riby Philip              LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  18:05   + 4:22 
 14. Brandejs Štěpán          DKP0807 C Oddíl OB Kotlářka        18:24   + 4:41 
 14. Doucha Tomáš             SNA0801 C TJ START Náchod          18:24   + 4:41 
 16. Šašek Jakub              LTP0801 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  18:53   + 5:10 
 17. Novotný Vít              PHK0901 C OK 99 Hradec Králové     19:52   + 6:09 
 18. Machar Eda               DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka        21:24   + 7:41 
 19. Skácel Jan               VLI0901 C Slavia Liberec orientee  22:27   + 8:44 
 20. Mairich Martin           TJN0812 C OOB TJ Tatran Jablonec   24:59   + 11:16
 21. Lesák Marek              TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec   25:01   + 11:18
 22. Junek Šimon              STH1001 C SK Studenec              26:49   + 13:06
 23. Kleňha Richard           DKP0809 C Oddíl OB Kotlářka        28:16   + 14:33
 24. Řehoř Hynek              TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec   28:17   + 14:34
 25. Nožička Jan              TJN0809 C OOB TJ Tatran Jablonec   28:56   + 15:13
 26. Albl Matouš              LME1111 C SK Los Mělník            42:59   + 29:16
     Jelínek František        PHK0900 C OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Habán Eduard             VLI0800 C Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.00 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Černý Jonáš              MLA0501 B MLOK Mariánské Lázně     12:02          
  2. Srb Vladimír             VYS0701   Oblast Vysočina          12:04   + 0:02 
  3. Prášil Tomáš             VYS0502   Oblast Vysočina          12:16   + 0:14 
  4. Šeps Daniel              VCO0501   Východočeská oblast      12:22   + 0:20 
  5. Mairich Filip            TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec   12:37   + 0:35 
  6. Hanuš Filip              VCO0503   Východočeská oblast      13:01   + 0:59 
  7. Šípek Ondřej             VCO0506   Východočeská oblast      13:12   + 1:10 
  8. Dejnožka Martin          TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec   13:32   + 1:30 
  9. Votoček Michal           JIL0601 B OK Jilemnice             13:49   + 1:47 
 10. Hájek Dominik            VCO0507   Východočeská oblast      13:52   + 1:50 
 11. Novák Matyáš             VYS0602   Oblast Vysočina          13:53   + 1:51 
 11. Janoch Samuel            MLA0502 B MLOK Mariánské Lázně     13:53   + 1:51 
 13. Pavelec Matěj            NPA0501 B SK LOB Nová Paka         14:07   + 2:05 
 14. Janků Štěpán             VCO0508   Východočeská oblast      14:11   + 2:09 
 15. Jelínek Filip            VYS0501   Oblast Vysočina          14:39   + 2:37 
 16. Pivec Jan                MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně     14:52   + 2:50 
 16. Čihák Jan                HOR0601 C TJ Jiskra Hořice         14:52   + 2:50 
 18. Pompach Lukáš            VCO0502   Východočeská oblast      14:58   + 2:56 
 19. Zrník Tomáš              VYS0601   Oblast Vysočina          15:09   + 3:07 
 20. Dolejší Jan              STB0601 C TJ Stadion Nový Bor      15:16   + 3:14 
 21. Šubrt Vojtěch            DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka        15:29   + 3:27 
 22. Hendrych Vít             VYS0603   Oblast Vysočina          15:31   + 3:29 
 23. Lazák Jan                LTU0500 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  16:04   + 4:02 
 24. Štichhauer Adam          LPU0603 B OK Lokomotiva Pardubice  16:14   + 4:12 
 25. Málek David              VCO0505   Východočeská oblast      16:27   + 4:25 
 26. Doucha Martin            SNA0501 B TJ START Náchod          16:53   + 4:51 
 27. Kučera Filip             CHA0501 B OK Chrastava             16:54   + 4:52 
 28. Čechmánek Václav         PGP0607 C SK Praga                 17:01   + 4:59 
 29. Stohanzl Patrik          LPU0510 B OK Lokomotiva Pardubice  17:08   + 5:06 
 30. Vališ Vojtěch            VCO0509   Východočeská oblast      17:21   + 5:19 
 31. Habán Oliver             VLI0600 C Slavia Liberec orientee  17:36   + 5:34 
 32. Rokos Marek              TJN0500 C OOB TJ Tatran Jablonec   18:19   + 6:17 
 33. Machar Matěj             DKP0604 C Oddíl OB Kotlářka        19:20   + 7:18 
 34. Sedláček David           KOR0502 C OB DDM Kostelec nad Orl  19:23   + 7:21 
 35. Termer Štěpán            LTU0800 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  22:12   + 10:10
 36. Sádovský Jáchym          LPU0508 C OK Lokomotiva Pardubice  23:04   + 11:02
 37. Čermák Martin            VCO0504   Východočeská oblast      23:37   + 11:35
 38. Hostinský Matěj          LPU0604 C OK Lokomotiva Pardubice  25:13   + 13:11
 39. Míka Albert              TJN0601 C OOB TJ Tatran Jablonec   29:43   + 17:41
     Vondra Matěj             LTU0702 C OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 2.00 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupský Jakub         VCO0401   Východočeská oblast      11:08          
  2. Šauli Filip              VPM0301 A KOS Slavia Plzeň         11:23   + 0:15 
  3. Štregl Matyáš            VCO0403   Východočeská oblast      11:30   + 0:22 
  4. Kožina Štěpán            PGP0300 A SK Praga                 11:57   + 0:49 
  5. Tkáč Matěj               TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec   11:58   + 0:50 
  6. Tokár Radim              VPM0300 A KOS Slavia Plzeň         11:59   + 0:51 
  7. Waněk Hubert             VCO0402   Východočeská oblast      12:03   + 0:55 
  8. Kovářík Tomáš            KAM0300 A OK Kamenice              12:05   + 0:57 
  8. Haas Filip               VCO0404   Východočeská oblast      12:05   + 0:57 
 10. Krpata Michal            LPU0403 A OK Lokomotiva Pardubice  12:07   + 0:59 
 10. Vitebský Lukáš           TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec   12:07   + 0:59 
 12. Rusin Vojtěch            BRU0301 A Ulita-HOBRA Orienteerin  12:09   + 1:01 
 13. Petrilák Matouš          DOR0409 B OK Dobříš                12:18   + 1:10 
 14. Hřivna Jakub             PGP0305 A SK Praga                 12:24   + 1:16 
 15. Lesák Ondřej             TJN0306 B OOB TJ Tatran Jablonec   12:29   + 1:21 
 16. Kolář Šimon              SHK0405 B OK Slavia Hradec Králov  12:34   + 1:26 
 17. Gajda Martin             KAM0405 A OK Kamenice              12:45   + 1:37 
 17. Kabát Martin             PGP0408 B SK Praga                 12:45   + 1:37 
 19. Čech Vít                 AOP0302 A Orientační Běh Opava     12:46   + 1:38 
 20. Štěrba Marek             SKV0401 A TJ Slovan Karlovy Vary   13:01   + 1:53 
 21. Flegl Martin             VCO0405   Východočeská oblast      13:02   + 1:54 
 22. Fejfar Lukáš             LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice  13:07   + 1:59 
 23. Tichý Lubomír            VCO0409   Východočeská oblast      13:21   + 2:13 
 23. Bolehovský Daniel        VSP0508 A USK Praha                13:21   + 2:13 
 25. Jedlička Jakub           KAM0404 B OK Kamenice              13:35   + 2:27 
 25. Jelínek Kryštof          VYS0303   Oblast Vysočina          13:35   + 2:27 
 27. Bejvl Marek              LME0400 B SK Los Mělník            13:36   + 2:28 
 28. Neumann Matěj            VCO0408   Východočeská oblast      13:45   + 2:37 
 29. Procinger Jakub          VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  13:48   + 2:40 
 30. Novák Adam               LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice  13:50   + 2:42 
 31. Kolář Matyáš             PGP0304 B SK Praga                 13:53   + 2:45 
 32. Škácha Vít               KAM0309 A OK Kamenice              13:54   + 2:46 
 33. Dejnožka Vojtěch         TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec   14:03   + 2:55 
 34. Štichhauer Daniel        VCO0406   Východočeská oblast      14:04   + 2:56 
 35. Tůma Šimon               TAP0400 B KOB TRETRA Praha         14:29   + 3:21 
 36. Baldrian Tomáš           VSP0405 B USK Praha                14:37   + 3:29 
 37. Choutka Matěj            NPA0402 B SK LOB Nová Paka         14:59   + 3:51 
 38. Klein Martin             LTP0404 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  15:01   + 3:53 
 39. Orany Vojtěch            VYS0401   Oblast Vysočina          15:08   + 4:00 
 40. Dundáček Karel           VYS0402   Oblast Vysočina          15:32   + 4:24 
 41. Šitina Tomáš             LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  15:38   + 4:30 
 42. Mareš Albert             DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka        15:39   + 4:31 
 43. Dvořáček Jakub           VYS0304   Oblast Vysočina          15:47   + 4:39 
 44. Novák Stanislav          NPA0404 B SK LOB Nová Paka         15:56   + 4:48 
 45. Řehoř Vojta              TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec   16:00   + 4:52 
 46. Milota Břetislav         MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně     16:11   + 5:03 
 47. Šašek Jan                LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  16:32   + 5:24 
 48. Novotný Erik             ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory        16:48   + 5:40 
 49. Fajfer Filip             NPA0401 B SK LOB Nová Paka         17:13   + 6:05 
 50. Pokorný Jan              TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec   17:26   + 6:18 
 51. Pirožek Vojtěch          LTU0400 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  17:51   + 6:43 
 52. Šedivka Pavel            LTU0401 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  24:36   + 13:28
 53. Mucha Ondřej             RIC0400 C OB Říčany                31:59   + 20:51
     Hojný Jáchym             VYS0301   Oblast Vysočina           DISK          
     Čtrnáct František        PGP0401 B SK Praga                  DISK          
     Sedláček Jaroslav        DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Dohnálek Tomáš           VCO0407   Východočeská oblast       DISK          
     Venhoda Matěj            VYS0302   Oblast Vysočina           DISK          
     Haslinger Leopold        LTP0403 C OOB TJ Lokomotiva Tepli   DISK          
     Janas Adam               PGP0404 B SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16A 2.20 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gajda Jan                KAM0105 A OK Kamenice              11:21          
  2. Adámek Filip             ABM0101 A KOB ALFA Brno            11:36   + 0:15 
  3. Paleček Ondřej           SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov n.  11:43   + 0:22 
  4. Zalaba Tomáš             SJC0101 A Sportcentrum Jičín       11:45   + 0:24 
  5. Janda Ondřej             DOR0100 A OK Dobříš                11:48   + 0:27 
  5. Rücker Jan               HOR0201 A TJ Jiskra Hořice         11:48   + 0:27 
  7. Švarc Antonín            DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka        11:52   + 0:31 
  8. Kurzyp Stanisław         CHC0202 A K.O.B. Choceň            11:55   + 0:34 
  9. Šimša Martin             PGP0309 A SK Praga                 11:57   + 0:36 
 10. Synek Petr               DOK0200 A OK Doksy                 11:58   + 0:37 
 11. Mareček Šimon            OSN0201 A SK Orientační sporty No  11:59   + 0:38 
 12. Kligl Radim              TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno        12:00   + 0:39 
 13. Richtr Lukáš             VPM0204 A KOS Slavia Plzeň         12:02   + 0:41 
 14. Nechanický Jan           OSN0200 A SK Orientační sporty No  12:05   + 0:44 
 15. Světnický František      STE0204 A SK SKI-OB Šternberk      12:08   + 0:47 
 16. Kovařík Martin           TRI0101 A TJ TŽ Třinec             12:09   + 0:48 
 17. Lukašák Šimon            STE0202 A SK SKI-OB Šternberk      12:10   + 0:49 
 18. Milán Tomáš              ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno       12:11   + 0:50 
 19. Mayer Šimon              KSH0202 A OB Kašperské Hory        12:12   + 0:51 
 20. Švadlena Michal          CHC0101 A K.O.B. Choceň            12:13   + 0:52 
 21. Pipek Ondřej             LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice  12:14   + 0:53 
 22. Kostka Jiří              AOP0201 A Orientační Běh Opava     12:16   + 0:55 
 23. Pierzchała Michał        STE0105 C SK SKI-OB Šternberk      12:20   + 0:59 
 24. Budský Ondřej            TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec   12:21   + 1:00 
 25. Coufal Jáchym            ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno       12:23   + 1:02 
 26. Janovský Tomáš           PGP0101 A SK Praga                 12:28   + 1:07 
 27. Macek Ondřej             LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice  12:38   + 1:17 
 28. Malačka Milan            DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka        12:50   + 1:29 
 29. Šafář Martin             KSU0105 A Klub vytrvalostních spo  12:52   + 1:31 
 29. Ježek Jakub              JIL0104 A OK Jilemnice             12:52   + 1:31 
 31. Gryc Vojtěch             TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno        12:55   + 1:34 
 32. Bílý Jakub               LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  12:58   + 1:37 
 33. Hankovec Hugo            KAM0201 A OK Kamenice              12:59   + 1:38 
 34. Matuš Vít                VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně  13:00   + 1:39 
 35. Adamec Martin            TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec   13:11   + 1:50 
 36. Bolehovský Michal        VSP0202 B USK Praha                13:13   + 1:52 
 37. Měšťan Ondřej            TAP0100 A KOB TRETRA Praha         13:15   + 1:54 
 38. Gottstein Jonáš          JIL0107 A OK Jilemnice             13:19   + 1:58 
 38. Klaška Martin            DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka        13:19   + 1:58 
 40. Vlastník Matouš          JIL0201 B OK Jilemnice             13:22   + 2:01 
 41. Haltof Marek             TRI0200 A TJ TŽ Třinec             13:26   + 2:05 
 41. Melišík Martin           TAP0200 A KOB TRETRA Praha         13:26   + 2:05 
 43. Koditek Jonáš            KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí      13:28   + 2:07 
 44. Mühlbach Aleš            STH0104 B SK Studenec              13:32   + 2:11 
 45. Škvor Adam               KAM0202 A OK Kamenice              13:35   + 2:14 
 45. Valášek Václav           KAM0100 B OK Kamenice              13:35   + 2:14 
 47. Kurz Šimon               VPM0208 A KOS Slavia Plzeň         13:36   + 2:15 
 48. Svoboda Radek            STE0207 A SK SKI-OB Šternberk      13:42   + 2:21 
 49. Šubrt Matěj              DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka        13:45   + 2:24 
 50. Víšek Martin             KAM0102 B OK Kamenice              14:03   + 2:42 
 51. Olszewski Bartłomiej     STE0209 C SK SKI-OB Šternberk      14:07   + 2:46 
 52. Kovář Ondřej             VPM0200 B KOS Slavia Plzeň         14:23   + 3:02 
 53. Spěváček Vojtěch         VPM0205 A KOS Slavia Plzeň         14:24   + 3:03 
 54. Bartoš Václav            MLA0101 B MLOK Mariánské Lázně     14:25   + 3:04 
 55. Štefan Vít               STH0202 A SK Studenec              14:48   + 3:27 
 56. Klement David            DKP0110 C Oddíl OB Kotlářka        14:53   + 3:32 
 57. Procinger Jan            VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  14:58   + 3:37 
 58. Neumann David            STE0101 B SK SKI-OB Šternberk      15:01   + 3:40 
 59. Kopecký Jan              PZR0202 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  15:07   + 3:46 
 60. Bartík Filip             TZL0202 B SKOB Zlín                15:23   + 4:02 
 61. Víteček Jáchym           DKP0204 B Oddíl OB Kotlářka        15:26   + 4:05 
 62. Kynčl Vojtěch            JIL0101 C OK Jilemnice             15:47   + 4:26 
 63. Poláček Tomáš            PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  16:00   + 4:39 
 64. Forst Antonín            PGP0106 B SK Praga                 16:13   + 4:52 
 65. Vališ Jan                LPU0210 C OK Lokomotiva Pardubice  16:43   + 5:22 
     Valík Adam               AOP0301 A Orientační Běh Opava      DISK          
     Šišma Vojtěch            LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Dostál Jakub             VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
     Mejsnar Jaroslav         VRL0202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18A 2.30 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křivda Tomáš             CHC9901 A K.O.B. Choceň            11:46          
  2. Fencl Jonáš              LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice  11:56   + 0:10 
  3. Roudný Martin            LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice  12:01   + 0:15 
  4. Čech Petr                SJI0001 A OK Jihlava               12:06   + 0:20 
  4. Horčička Vít             STE9919 A SK SKI-OB Šternberk      12:06   + 0:20 
  4. Kavalír Jáchym           PHK9901 A OK 99 Hradec Králové     12:06   + 0:20 
  7. Jílek Ondřej             KSU9908 A Klub vytrvalostních spo  12:17   + 0:31 
  8. Karatsiolis Kryštof      TUR9901 A OOB TJ Turnov            12:18   + 0:32 
  9. Pavlovec Dan             BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor       12:24   + 0:38 
 10. Matoušek Matěj           KSU0005 A Klub vytrvalostních spo  12:29   + 0:43 
 10. Bořánek Michal           STE0007 A SK SKI-OB Šternberk      12:29   + 0:43 
 12. Hašek Jan                VPM0001 A KOS Slavia Plzeň         12:31   + 0:45 
 13. Nagy Josef               TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec   12:33   + 0:47 
 14. Hlaváč Ondřej            ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno       12:34   + 0:48 
 15. Roudný Václav            LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice  12:47   + 1:01 
 16. Šabata Milan             SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.  12:53   + 1:07 
 17. Chvátil Šimon            PHK9908 A OK 99 Hradec Králové     12:56   + 1:10 
 18. Czapliński Jakub         CHC0003 C K.O.B. Choceň            12:59   + 1:13 
 19. Jirka Mikuláš            STE0000 A SK SKI-OB Šternberk      13:02   + 1:16 
 19. Filipek Sebastian        TRI0002 A TJ TŽ Třinec             13:02   + 1:16 
 21. Vítek Karel              PGP9904 A SK Praga                 13:10   + 1:24 
 22. Rosłaniec Mateusz        CHC0002 C K.O.B. Choceň            13:12   + 1:26 
 23. Vopařil Jan              LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovic  13:19   + 1:33 
 24. Kafka Matěj              SJI9903 A OK Jihlava               13:20   + 1:34 
 24. Podmolík Jonáš           TZL0001 A SKOB Zlín                13:20   + 1:34 
 26. Sedlář Jan               TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno        13:21   + 1:35 
 26. Novotný Marek            TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec   13:21   + 1:35 
 26. Panovec Kryštof          LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovic  13:21   + 1:35 
 29. Šrámek Ondřej            KSU9909 A Klub vytrvalostních spo  13:26   + 1:40 
 30. Thoř Tomáš               TUR9904 A OOB TJ Turnov            13:28   + 1:42 
 31. Synek Antonín            DOK0001 A OK Doksy                 13:29   + 1:43 
 32. Hasman Ondřej            VPM0002 A KOS Slavia Plzeň         13:32   + 1:46 
 33. Gilík Marek              SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava      13:36   + 1:50 
 34. Mareš Vít                BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor       13:48   + 2:02 
 35. Holesz Sebastian         TRI9902 A TJ TŽ Třinec             13:56   + 2:10 
 36. Komenda Jan              ZBM9902 A SK Žabovřesky Brno       14:01   + 2:15 
 37. Samek Tomáš              PHK0001 A OK 99 Hradec Králové     14:15   + 2:29 
 38. Sladkovský Jaromír       TAP9902 B KOB TRETRA Praha         14:17   + 2:31 
 39. Vlastník Šimon           JIL9904 B OK Jilemnice             14:34   + 2:48 
 40. Buk Petr                 ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem  14:36   + 2:50 
 41. Ježek Vít                JIL9903 C OK Jilemnice             14:42   + 2:56 
 42. Kroul Josef              KSU0044 A Klub vytrvalostních spo  15:19   + 3:33 
 43. Pastyřík Martin          PZR9902 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  15:26   + 3:40 
 44. Ridzoň Daniel            DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka        15:31   + 3:45 
 45. Vydra Martin             STH9902 B SK Studenec              15:34   + 3:48 
 46. Procházka Jakub          SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava      16:16   + 4:30 
 47. Král Jan                 ZBM9904 A SK Žabovřesky Brno       17:01   + 5:15 
 48. Šitina Jakub             LTU0001 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  17:02   + 5:16 
 49. Vacek Jan                PGP0004 C SK Praga                 17:27   + 5:41 
 50. Krawczyński Mikołaj      CHC0001 A K.O.B. Choceň            17:33   + 5:47 
 51. Ždimera Jan              PGP9903 B SK Praga                 18:49   + 7:03 
     Šenkýř Matěj             SJI9902 A OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20A 2.60 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sýkora Vojtěch           LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovic  13:00          
  2. Vystavěl Ondřej          JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov    13:16   + 0:16 
  3. Semerád Antonín          DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka        13:17   + 0:17 
  4. Hirš Otakar              ZBM9801 R SK Žabovřesky Brno       13:21   + 0:21 
  5. Navrátil Šimon           PGP9702 E SK Praga                 13:22   + 0:22 
  6. Černocký Libor           LCE9803 R OOB TJ Slovan Luhačovic  13:25   + 0:25 
  7. Kelbl Vladimír           ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno       13:36   + 0:36 
  8. Bendák Jan               PHK9800 A OK 99 Hradec Králové     13:47   + 0:47 
  9. Semrád Ladislav          CHC9701 R K.O.B. Choceň            13:49   + 0:49 
 10. Bořil Jan                SJI9700 R OK Jihlava               14:12   + 1:12 
 11. Pek Daniel               SHK9803 R OK Slavia Hradec Králov  14:14   + 1:14 
 12. Koštejn Vít              DOK9800 R OK Doksy                 14:19   + 1:19 
 13. Netuka Vojtěch           SHK9701 R OK Slavia Hradec Králov  14:24   + 1:24 
 14. Podmolík Josef           TZL9701 A SKOB Zlín                14:42   + 1:42 
 15. Mikel David              TZL9703 A SKOB Zlín                14:49   + 1:49 
 16. Novák Aleš               PGP9808 A SK Praga                 14:52   + 1:52 
 17. Ransdorf Jakub           TAP9805 A KOB TRETRA Praha         15:12   + 2:12 
 18. Starý Ondra              PHK9813 A OK 99 Hradec Králové     15:20   + 2:20 
 19. Vlášek Jakub             TAP9702 A KOB TRETRA Praha         15:30   + 2:30 
 20. Michek David             TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec   15:33   + 2:33 
 21. Paukert Lukáš            KUO9801 A KOB Ústí nad Orlicí      15:34   + 2:34 
 22. Wolf Filip               TUR9701 R OOB TJ Turnov            15:39   + 2:39 
 23. Janeček Mirek            TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec   15:48   + 2:48 
 24. Chaloupka Josef          UOL9801 A SOB Olomouc              15:54   + 2:54 
 25. Zikmund Zdeněk           SJC9703 A Sportcentrum Jičín       16:07   + 3:07 
 26. Bartoš Vojtěch           PGP9809 B SK Praga                 16:09   + 3:09 
 27. Mossakowski Wojciech     STE9801 C SK SKI-OB Šternberk      16:13   + 3:13 
 28. Doležal Vít              SJC9802 A Sportcentrum Jičín       16:18   + 3:18 
 29. Šmaus Jan                TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec   16:24   + 3:24 
 30. Žák Jan                  LPU9802 A OK Lokomotiva Pardubice  16:40   + 3:40 
 31. Urbaniak Jerzy           STE9802 C SK SKI-OB Šternberk      16:42   + 3:42 
     Vandas Daniel            PHK9805 R OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Rutka Jan                STE9800 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
     Jíra Tomáš               KAM9802 A OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21E 3.00 km, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Král Vojtěch             SSU8841 E SK Severka Šumperk       14:50          
  2. Petržela Jan             PHK9200 E OK 99 Hradec Králové     14:58   + 0:08 
  3. Nykodým Miloš            ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno       15:29   + 0:39 
  4. Wołowczyk Krzysztof      STE9500 E SK SKI-OB Šternberk      15:32   + 0:42 
  5. Šedivý Jan               PGP8409 E SK Praga                 15:36   + 0:46 
  6. Kubelka Tomáš            LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice  15:38   + 0:48 
  7. Schuster Marek           SSU9303 E SK Severka Šumperk       15:46   + 0:56 
  8. Semík Ondřej             KAM9401 E OK Kamenice              15:50   + 1:00 
  9. Poklop Martin            SSU8802 E SK Severka Šumperk       15:56   + 1:06 
 10. Nožka Radek              LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice  16:02   + 1:12 
 11. Kubát Pavel              PHK9101 E OK 99 Hradec Králové     16:04   + 1:14 
 12. Procházka David          LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice  16:05   + 1:15 
 13. Valeš Jiří               LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň      16:07   + 1:17 
 14. Horvát Petr              ASU9447 E Magnus Orienteering      16:08   + 1:18 
 15. Zbranek Roman            ASU8808 R Magnus Orienteering      16:10   + 1:20 
 16. Minář Marek              ASU9444 E Magnus Orienteering      16:12   + 1:22 
 17. Hájek Daniel             ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno       16:14   + 1:24 
 18. Kamenický Matěj          LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice  16:23   + 1:33 
 19. Mokrý Stanislav          ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno       16:24   + 1:34 
 20. Glonek Jakub             AOP9602 E Orientační Běh Opava     16:25   + 1:35 
 21. Flašar Jan               PGP8610 R SK Praga                 16:30   + 1:40 
 22. Kettner Vojtěch          KAM9601 E OK Kamenice              16:42   + 1:52 
 23. Zimmermann Štěpán        ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno       16:43   + 1:53 
 24. Kantor Ondřej            TRI9103 R TJ TŽ Třinec             16:49   + 1:59 
 25. Čermák Jan               LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice  16:57   + 2:07 
 26. Ondráček Radim           EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha        17:00   + 2:10 
 27. Kettner Lukáš            KAM9403 R OK Kamenice              17:05   + 2:15 
 28. Škoda Jakub              VLI8800 R Slavia Liberec orientee  17:06   + 2:16 
 29. Vavrys Johan             LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovic  17:08   + 2:18 
 30. Rusý Tomáš               KAM9301 C OK Kamenice              17:14   + 2:24 
 31. Komanec Václav           SHK8406 R OK Slavia Hradec Králov  17:17   + 2:27 
 31. Udržal Tomáš             LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice  17:17   + 2:27 
 33. Landovský Tomáš          PGP9103 C SK Praga                 17:23   + 2:33 
 34. Mudrák Štěpán            LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovic  17:31   + 2:41 
 35. Argaláš Michal           TRI9301 R TJ TŽ Třinec             17:37   + 2:47 
 36. Perůtka Jan              LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovic  17:39   + 2:49 
 37. Kolovský František       LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň      17:46   + 2:56 
 38. Makovský Jakub           TAP8511 C KOB TRETRA Praha         18:02   + 3:12 
 39. Šmehlík Eduard           SHK8702 C OK Slavia Hradec Králov  18:11   + 3:21 
 40. Burda Matěj              BOR9608 R OK Jiskra Nový Bor       18:50   + 4:00 
     Dlabaja Štěpán           TZL8508 R SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 2.70 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kamenický Jeroným        OSN9549 C SK Orientační sporty No  14:24          
  2. Grundmann Jan            LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice  14:44   + 0:20 
  2. Čech Jan                 SJI9601 R OK Jihlava               14:44   + 0:20 
  4. Remeš Petr               SHK9403 C OK Slavia Hradec Králov  14:50   + 0:26 
  5. Hovorka Lukáš            LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice  14:51   + 0:27 
  6. Skoupý Jan               STE9411 C SK SKI-OB Šternberk      14:54   + 0:30 
  7. Bravený Vít              ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno       15:12   + 0:48 
  7. Benroth Martin           TZL9206 C SKOB Zlín                15:12   + 0:48 
  9. Balcar Aleš              PHK8602 C OK 99 Hradec Králové     15:13   + 0:49 
 10. Zimmermann Jakub         ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno       15:18   + 0:54 
 11. Šmelík Martin            ASU9644 R Magnus Orienteering      15:23   + 0:59 
 12. Doležel Ondřej           STE9202 C SK SKI-OB Šternberk      15:25   + 1:01 
 13. Landovský Jakub          PGP9601 R SK Praga                 15:27   + 1:03 
 14. Grundman Vojtěch         CHC8801 C K.O.B. Choceň            15:33   + 1:09 
 14. Horyna Roman             LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovic  15:33   + 1:09 
 16. Cahel Marek              LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovic  15:34   + 1:10 
 17. Přibyl Bronislav         TZL8603 C SKOB Zlín                15:42   + 1:18 
 18. Panchártek Jan           PHK8802 C OK 99 Hradec Králové     15:48   + 1:24 
 19. Procházka Jan            PGP8206 C SK Praga                 15:52   + 1:28 
 19. Mašata Matěj             PHK9601 R OK 99 Hradec Králové     15:52   + 1:28 
 19. Nývlt Martin             DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka        15:52   + 1:28 
 22. Henek Vladan             VBM8002 C VSK Mendelu Brno         15:53   + 1:29 
 22. Zvěřina Petr             LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice  15:53   + 1:29 
 24. Veselý Jakub             PGP9503 C SK Praga                 15:54   + 1:30 
 25. Klusáček Jan             ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno       15:55   + 1:31 
 26. Sysel Ctibor             PGP8700 C SK Praga                 15:56   + 1:32 
 26. Drahoňovský Aleš         TUR7201 C OOB TJ Turnov            15:56   + 1:32 
 28. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                 15:57   + 1:33 
 29. Drábek Jan               ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno       15:59   + 1:35 
 30. Šabatka Zdeněk           PHK8900 C OK 99 Hradec Králové     16:01   + 1:37 
 30. Váňa Martin              TUR8401 C OOB TJ Turnov            16:01   + 1:37 
 30. Kořínek Tomáš            BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor       16:01   + 1:37 
 33. Zelenka Tomáš            PHK9001 C OK 99 Hradec Králové     16:04   + 1:40 
 34. Sháněl Jan               CHC9402 C K.O.B. Choceň            16:07   + 1:43 
 35. Hepner David             SHK7601 C OK Slavia Hradec Králov  16:11   + 1:47 
 36. Kazda Adam               ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno       16:16   + 1:52 
 37. Bialožyt Michal          ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno       16:21   + 1:57 
 38. Zelinka Jiří             MBM8740 C O-mikron                 16:23   + 1:59 
 38. Kopáček Jan              CHT8510 C OOB SK Chrast            16:23   + 1:59 
 40. Palas Jan                ZBM8507 C SK Žabovřesky Brno       16:24   + 2:00 
 41. Chloupek Adam            ZBM9300 R SK Žabovřesky Brno       16:28   + 2:04 
 42. Henek Michal             RBK8605 C SK Radioklub Blansko     16:30   + 2:06 
 43. Pavlovec Jan             BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor       16:32   + 2:08 
 44. Zakouřil Vít             TUR9301 C OOB TJ Turnov            16:35   + 2:11 
 45. Janda Martin             DOB8002 C KOB Dobruška             16:37   + 2:13 
 46. Kadlec Jan               SJI8306 C OK Jihlava               16:41   + 2:17 
 47. Habán Ivo                VLI7707 C Slavia Liberec orientee  16:50   + 2:26 
 48. Švadlena Pavel           CHC7502 C K.O.B. Choceň            17:08   + 2:44 
 49. Khýn Vítězslav           ASU8304 C Magnus Orienteering      17:09   + 2:45 
 50. Kapal Tomáš              KAM9402 C OK Kamenice              17:14   + 2:50 
 50. Přikryl Petr             ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno       17:14   + 2:50 
 52. Kobr Tomáš               TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec   17:34   + 3:10 
 53. Zajíc Vítězslav          TAP8610 C KOB TRETRA Praha         17:39   + 3:15 
 54. Illner Vojtěch           DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka        17:46   + 3:22 
 55. Košárek Pavel            PGP7107 C SK Praga                 17:51   + 3:27 
 56. Kolín Jan                DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka        17:53   + 3:29 
 57. Henych Petr              VLI6001 C Slavia Liberec orientee  18:11   + 3:47 
 58. Vištejn Jiří             SNA9301 C TJ START Náchod          18:32   + 4:08 
 59. Novák Jiří               NPA7502 C SK LOB Nová Paka         19:20   + 4:56 
     Zháňal Jan               ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Křivda Martin            CHC9501 C K.O.B. Choceň             DISK          
     Navrátil Boris           KAM9203 R OK Kamenice               DISK          
     Bořil Tomáš              ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Vacek Vojtěch            SJI9602 C OK Jihlava                DISK          
     Pátek Michal             CHC8603 C K.O.B. Choceň             DISK          
     Novák Daniel             DOK8700 C OK Doksy                  DISK          
     Holas Ondřej             TUR8501 C OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 2.50 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Záveský Filip            LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice  12:35          
  2. Pachnik Wojciech         DOB9101 C KOB Dobruška             12:58   + 0:23 
  3. Hledík Jakub             CHT9501 C OOB SK Chrast            13:38   + 1:03 
  4. Fiala Jan                BBM7205 C BETA URSUS Orienteering  13:49   + 1:14 
  5. Johanovský Tomáš         DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka        13:51   + 1:16 
  6. Jílek Jakub              KSU9202 C Klub vytrvalostních spo  13:53   + 1:18 
  7. Hošek Radim              DOB8737 C KOB Dobruška             14:01   + 1:26 
  8. Tomeš Jaroslav           DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka        14:03   + 1:28 
  9. Černý Ondřej             EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha        14:09   + 1:34 
 10. Justa Pavel              PHK8701 C OK 99 Hradec Králové     14:14   + 1:39 
 10. Strachota Petr           TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec   14:14   + 1:39 
 12. Hájek Adam               KAM9202 C OK Kamenice              14:15   + 1:40 
 13. Waněk Adam               LPU9505 C OK Lokomotiva Pardubice  14:28   + 1:53 
 14. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod          14:31   + 1:56 
 15. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast            14:33   + 1:58 
 16. Mielec Jaromír           AOP9701 A Orientační Běh Opava     14:38   + 2:03 
 17. Pašek František          KAM7600 C OK Kamenice              14:43   + 2:08 
 18. Fiala Petr               LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice  14:45   + 2:10 
 19. Mazal Zdeněk             VBM8103 C VSK Mendelu Brno         14:48   + 2:13 
 20. Pokorný Ondřej           PGP7506 C SK Praga                 14:53   + 2:18 
 21. Vostál Dominik           UOL9901 B SOB Olomouc              15:04   + 2:29 
 22. Němeček Jan              VSP6201 C USK Praha                15:08   + 2:33 
 23. Blaha Ondřej             EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha        15:09   + 2:34 
 24. Pustai David             TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec   15:11   + 2:36 
 25. Novák Pavel              CTB7001 C SK OB Chotěboř           15:12   + 2:37 
 26. Vlažný Jakub             LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovic  15:14   + 2:39 
 27. Klaška Pavel             DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka        15:17   + 2:42 
 28. Antoš Filip              NPA8001 C SK LOB Nová Paka         15:18   + 2:43 
 29. Hodek Michal             TAP8808 C KOB TRETRA Praha         15:20   + 2:45 
 30. Zřídkaveselý Libor       ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno       15:23   + 2:48 
 31. Souček Tomáš             SHK8200 C OK Slavia Hradec Králov  15:37   + 3:02 
 32. Václavek Tomáš           STE5809 C SK SKI-OB Šternberk      15:46   + 3:11 
 33. Koldinský Jan            KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  15:47   + 3:12 
 34. Černý Martin             TAP8902 C KOB TRETRA Praha         15:48   + 3:13 
 35. Kafka Miloš              LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice  15:51   + 3:16 
 36. Sysel Ondřej             PGP8302 C SK Praga                 15:53   + 3:18 
 37. Lenner Miroslav          LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice  15:58   + 3:23 
 38. Hofhanzl Abraham         RUZ       TJ Růžená                16:03   + 3:28 
 39. Jirásek Aleš             LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice  16:06   + 3:31 
 40. Finstrle Luděk           ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno       16:08   + 3:33 
 40. Rýdl Jiří                TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec   16:08   + 3:33 
 42. Martan Jiří              VLI7300 C Slavia Liberec orientee  16:24   + 3:49 
 43. Bořánek Petr             VSP7000 C USK Praha                16:29   + 3:54 
 44. Kondrát Martin           PGP6501 C SK Praga                 16:30   + 3:55 
 45. Fábera David             SHK0305 A OK Slavia Hradec Králov  16:33   + 3:58 
 46. Karvánek Matouš          BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor       16:34   + 3:59 
 46. Janeček Jura             EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha        16:34   + 3:59 
 48. Řada Jakub               DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka        16:38   + 4:03 
 49. Synek Antonín            DOK7800 C OK Doksy                 16:45   + 4:10 
 50. Leštinský Tomáš          DOB7801 C KOB Dobruška             17:00   + 4:25 
 51. Dostál František         UOL0201 B SOB Olomouc              17:03   + 4:28 
 52. Vaniš Ondřej             TJN9500 C OOB TJ Tatran Jablonec   17:09   + 4:34 
 53. Picek Jan                TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec   17:32   + 4:57 
 54. Průcha Pavel             BOR9304 C OK Jiskra Nový Bor       17:37   + 5:02 
 55. Schuster Martin          AOP6502 C Orientační Běh Opava     17:40   + 5:05 
 56. Novotný Tomáš            ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory        17:41   + 5:06 
 57. Jordanov Alexandr        ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno       17:58   + 5:23 
 58. Albl Miloslav            LME7600 C SK Los Mělník            18:04   + 5:29 
 59. Szenczi Gabriel          VLI8700 C Slavia Liberec orientee  18:46   + 6:11 
 60. Bednařík Aleš            VLI7309 C Slavia Liberec orientee  19:18   + 6:43 
 61. Cupák Jiří               VRL7201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  19:28   + 6:53 
 62. Koč Zdeněk               MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov  22:11   + 9:36 
 63. Šabata Milan             SRK6901 C SOOB Spartak Rychnov n.  22:27   + 9:52 
 64. Šubr Pavel               3RZ0000   Lázně Bělohrad           26:18   + 13:43
 65. Synek Marcel             DOK7600 C OK Doksy                 27:12   + 14:37
     Bravený Adam             VBM8801 C VSK Mendelu Brno          DISK          
     Ramba Jiří               DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Janas Petr               PGP7106 C SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 2.30 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Prášil Marek             SJI7313 R OK Jihlava               13:46          
  2. Vobr Marek               BOR7801 C OK Jiskra Nový Bor       14:02   + 0:16 
  3. Koblížek Kamil           KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí      14:03   + 0:17 
  4. Nehasil David            BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor       14:47   + 1:01 
  5. Balogh Jan               TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec   15:01   + 1:15 
  6. Rusin Jan                BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteerin  15:15   + 1:29 
  7. Hladký Viktor            VAM8201 C OOB Vamberk              15:42   + 1:56 
  8. Kolář Tomáš              SLA7103 C SKOB Slaný               16:02   + 2:16 
  8. Václavek Jan             LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice  16:02   + 2:16 
 10. Dubec Pavel              SCP8003 C OK Sparta Praha          16:21   + 2:35 
 11. Hanovec Petr             VLI7101 C Slavia Liberec orientee  16:33   + 2:47 
 12. Kurfürst Pavel           FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  16:40   + 2:54 
 13. Ježowicz Roman           79X8000   Žižkovský tygři          17:15   + 3:29 
 14. Kinšt David              SJH7901 C SJH Jindřichův Hradec    17:30   + 3:44 
 15. Pipek Kamil              LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice  18:22   + 4:36 
 16. Jedlička Adam            KAM7700 C OK Kamenice              18:53   + 5:07 
 17. Ekert Vladimír           VLI7600 C Slavia Liberec orientee  19:26   + 5:40 
 18. Stehlík Miroslav         ZBM8208 C SK Žabovřesky Brno       19:46   + 6:00 
 19. Štembera Jan             TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec   20:07   + 6:21 
 20. Puš Roman                STH7501 C SK Studenec              20:14   + 6:28 
 21. Šašek Jan                LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  20:30   + 6:44 
 22. Čapek Miroslav           PHK7603 C OK 99 Hradec Králové     21:32   + 7:46 
 23. Hájek Jan                TUV7301 C SOK TJ Turnov            24:10   + 10:24
 24. Junek Petr               STH7801 C SK Studenec              24:17   + 10:31
--------------------------------------------------------------------------------

H45 2.30 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sobczyński Kalikst       CHC7101 C K.O.B. Choceň            12:31          
  2. Baldrian Petr            PGP7203 C SK Praga                 13:18   + 0:47 
  3. Illner Jakub             DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka        13:35   + 1:04 
  4. Vandas Luděk             VAM6601 C OOB Vamberk              13:54   + 1:23 
  5. Vydra Ivan               CHA6600 C OK Chrastava             14:20   + 1:49 
  6. Beneš Jan                SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec    14:22   + 1:51 
  7. Petr Josef               VLI6300 C Slavia Liberec orientee  14:25   + 1:54 
  8. Mareš Martin             BOR6501 C OK Jiskra Nový Bor       14:35   + 2:04 
  9. Metelka Pavel            PHK6800 C OK 99 Hradec Králové     14:42   + 2:11 
 10. Kalousek Jiří            DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka        14:46   + 2:15 
 11. Veljačik Pavel           SCP6200 C OK Sparta Praha          14:53   + 2:22 
 12. Krejčí Jaroslav          BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor       14:56   + 2:25 
 13. Skyva Petr               STE6501 C SK SKI-OB Šternberk      15:02   + 2:31 
 14. Bolehovský Pavel         EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha        15:05   + 2:34 
 15. Vávra Martin             HOR6302 C TJ Jiskra Hořice         15:07   + 2:36 
 16. Sokolář Zdeněk           SNA7201 C TJ START Náchod          15:11   + 2:40 
 17. Chvátil Jiří             PHK7200 C OK 99 Hradec Králové     15:36   + 3:05 
 18. Bílý Petr                LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  15:50   + 3:19 
 19. Čech Tomáš               AOP7001 C Orientační Běh Opava     15:51   + 3:20 
 20. Černý Libor              MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně     15:54   + 3:23 
 21. Karvánek Petr            BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor       16:04   + 3:33 
 22. Valášek Petr             KAM6600 C OK Kamenice              16:23   + 3:52 
 23. Votoček Tomáš            JIL7041 C OK Jilemnice             16:36   + 4:05 
 24. Petržela Pavel           LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  16:46   + 4:15 
 25. Lazák Jan                LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  16:50   + 4:19 
 26. Vávra Radek              HOR6301 C TJ Jiskra Hořice         17:07   + 4:36 
 27. Bartoš Luděk             MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně     17:12   + 4:41 
 28. Kubec Pavel              STB6601 C TJ Stadion Nový Bor      17:19   + 4:48 
 29. Šubrt Antonín            DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka        17:20   + 4:49 
 30. Pavlovec Petr            BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor       17:29   + 4:58 
 31. Bendák Petr              LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  18:09   + 5:38 
 32. Vališ Jan                LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice  18:19   + 5:48 
 33. Balej Jiří               KAM7201 C OK Kamenice              18:24   + 5:53 
 34. Vacek Milan              SJI6901 C OK Jihlava               18:37   + 6:06 
 35. Lisý Ondřej              VLI7100 C Slavia Liberec orientee  18:41   + 6:10 
 36. Kovář Vladimír           VPM7200 C KOS Slavia Plzeň         19:03   + 6:32 
 37. Hanuš Pavel              LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  20:16   + 7:45 
 38. Sanna Roberto            DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka        20:42   + 8:11 
 39. Petráček Aleš            SJI6301 C OK Jihlava               21:07   + 8:36 
 40. Šimek Miroslav           LME6300 C SK Los Mělník            21:33   + 9:02 
 41. Vach Vladimír            KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orl  22:46   + 10:15
 42. Mayer Tomáš              KSH6900 C OB Kašperské Hory        22:55   + 10:24
 43. Čivrný Pavel             VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  23:14   + 10:43
 44. Řada Richard             DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka        30:39   + 18:08
 45. Vondra Václav            LTU6800   OOB TJ Lokomotiva Trutn  68:01   + 55:30
     Netuka Jan               SHK7001 C OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Sehnal Tomáš             PDY6700 C Běhej Poděbrady           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 2.20 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Milota Josef             MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně     14:10          
  2. Zeman Jaroslav           SJI5901 C OK Jihlava               14:50   + 0:40 
  3. Škorpil Martin           HOR5700 C TJ Jiskra Hořice         14:55   + 0:45 
  4. Sucharda Jiří            BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor       15:05   + 0:55 
  5. Kožina Petr              PGP6000 C SK Praga                 15:11   + 1:01 
  6. Procházka Antonín        DCE5500 C KOB Dobřichovice         15:19   + 1:09 
  7. Kaňák Petr               SJI6115 C OK Jihlava               15:27   + 1:17 
  8. Novotný Miroslav         LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice  16:14   + 2:04 
  9. Trejtnar Pavel           KUN5801 C TJ Sokol Kunvald         16:44   + 2:34 
 10. Škoda Přemek             VLI5301 C Slavia Liberec orientee  16:46   + 2:36 
 11. Grundman Martin          CHC5801 C K.O.B. Choceň            16:53   + 2:43 
 12. Vydra Pavel              PEN6200 C OK RECO Sport            17:16   + 3:06 
 13. Hošek Ladislav           SCP6001 C OK Sparta Praha          17:55   + 3:45 
 14. Lux Zdeněk               KUN6201 C TJ Sokol Kunvald         17:57   + 3:47 
 15. Cinkan Zdeněk            LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice  18:22   + 4:12 
 16. Kynčl Stanislav          JIL5401 C OK Jilemnice             18:32   + 4:22 
 17. Švarc Jiří               TUR6204 C OOB TJ Turnov            18:37   + 4:27 
 18. Eiselt Miloš             LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  19:17   + 5:07 
 19. Zákravský Zdeněk         SNA5702 C TJ START Náchod          19:30   + 5:20 
 20. Koč Lumír                MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov  20:01   + 5:51 
 21. Kalibán Jaroslav         NPA5101 C SK LOB Nová Paka         20:04   + 5:54 
 21. Karel Miloš              JIL6004 C OK Jilemnice             20:04   + 5:54 
 23. Hnyk Petr                SNA5701 C TJ START Náchod          20:59   + 6:49 
 24. Klimpl Petr              LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice  22:54   + 8:44 
 25. Průcha Miloslav          BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor       31:32   + 17:22
     Richards Christopher     STH5849   SK Studenec               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65 1.90 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Přinda Oldřich           VLI5101 C Slavia Liberec orientee  13:03          
  2. Farář Václav             LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice  14:12   + 1:09 
  3. Farář Jaroslav           VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  14:19   + 1:16 
  4. Hrobař Rudolf            SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.  15:35   + 2:32 
  5. Buriánek Jaromír         SCP4700 C OK Sparta Praha          15:36   + 2:33 
  6. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  17:43   + 4:40 
  7. Štregl Tomáš             VRL5001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  17:50   + 4:47 
  8. Ševčík Milan             CHA5003 C OK Chrastava             18:36   + 5:33 
  8. Rejmont Milan            LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  18:36   + 5:33 
 10. Šroler Zdeněk            KUN5201 C TJ Sokol Kunvald         18:46   + 5:43 
 11. Fišák Jan                MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně     18:48   + 5:45 
 12. Zlesák Zdeněk            JIL4701 C OK Jilemnice             22:09   + 9:06 
 13. Duda František           KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  39:46   + 26:43
--------------------------------------------------------------------------------