Kód závodu          : 3596
Název               : Žebříček B-Čechy
Datum               : 17.06.2017
Místo konání        : Litošice
Pořadatel           : LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Ředitel závodu      : Stránský Dušan - R2
Hlavní rozhodčí     : Klimpl Petr - R1
Ředitel závodu      : Stránský Dušan - R2
Stavitel tratí      : Zvěřina Petr - R2
JURY                : Ondráček Radim, Vítek Petr, Matras Tomáš

D10N 2.60 km, 15 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanušová Markéta         VRL0852 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  23:34          
  2. Málková Michaela         PHK0853 C OK 99 Hradec Králové     25:59   + 2:25 
  3. Jelínková Eva            PHK0953 C OK 99 Hradec Králové     28:00   + 4:26 
  4. Šimůnková Michaela       TAP0851 C KOB TRETRA Praha         29:27   + 5:53 
  5. Macháčková Tereza        LPU0951 C OK Lokomotiva Pardubice  29:44   + 6:10 
  6. Hančová Karolína         VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:32   + 7:58 
  7. Zakouřilová Klára        VSP0850 C USK Praha                31:54   + 8:20 
  8. Čivrná Eliška            VRL0851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  34:17   + 10:43
  9. Zitková Veronika         LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice  34:46   + 11:12
 10. Lapáčková Anna           SHK0854 C OK Slavia Hradec Králov  35:34   + 12:00
 11. Fišáková Lucie Johanka   MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně     37:35   + 14:01
 12. Vondrová Eliška          FSP0850 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  37:37   + 14:03
 13. Píšová Tereza            PDY0850 C Běhej Poděbrady          37:40   + 14:06
 14. Neuerová Eliška          DOR1051 C OK Dobříš                40:48   + 17:14
 15. Žemlová Magdalena        KAM0950 C OK Kamenice              42:35   + 19:01
 16. Šimková Anežka           LME0950 C SK Los Mělník            54:15   + 30:41
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 2.60 km, 15 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrianová Eva          VSP0751 C USK Praha                20:38          
  2. Malečková Pavlína        VSP0855 C USK Praha                20:58   + 0:20 
  3. Oranyová Sylva           SJI0751 C OK Jihlava               23:04   + 2:26 
  4. Mayerová Daniela         KSH0852 C OB Kašperské Hory        23:06   + 2:28 
  5. Mullis Carolina          DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka        23:09   + 2:31 
  6. Bartalošová Anežka       PGP0853 C SK Praga                 23:17   + 2:39 
  7. Stavrinou Kristýna       SRK0751 C SOOB Spartak Rychnov n.  23:23   + 2:45 
  8. Čapková Markéta          PHK0850 C OK 99 Hradec Králové     24:13   + 3:35 
  9. Zitková Andrea           LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice  25:26   + 4:48 
 10. Gajdová Michaela         VSP0752 C USK Praha                25:38   + 5:00 
 11. Waldhauserová Eliška     BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor       27:28   + 6:50 
 12. Švíglerová Kateřina      LPU0752 C OK Lokomotiva Pardubice  27:32   + 6:54 
 13. Jandová Eva              DOR0752 C OK Dobříš                28:24   + 7:46 
 14. Gregorová Alice          CTB0751 C SK OB Chotěboř           29:45   + 9:07 
 15. Lepšová Lucie            SRK0951 C SOOB Spartak Rychnov n.  30:45   + 10:07
 16. Ptáčková Hana            PGP0750 C SK Praga                 32:25   + 11:47
 17. Komárková Zbyňka         SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec    34:10   + 13:32
 18. Šitrová Štěpánka         LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň      35:15   + 14:37
 19. Heřmánková Bára          TUR0850 C OOB TJ Turnov            37:10   + 16:32
 20. Žemlová Barbora          KAM0751 C OK Kamenice              38:21   + 17:43
 21. Štěpánová Eliška         PDY0752 C Běhej Poděbrady          38:52   + 18:14
 22. Petriláková Amálie       DOR0953 C OK Dobříš                39:19   + 18:41
 23. Liberdová Magdaléna      KSH0851 C OB Kašperské Hory        41:13   + 20:35
 24. Lošťáková Ela            LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  45:31   + 24:53
 25. Kamenická Tereza Ester   OSN0888 C SK Orientační sporty No  48:21   + 27:43
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 3.10 km, 20 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matyášová Kristýna       CHA0555 B OK Chrastava             19:59          
  2. Malečková Hana           VSP0553 B USK Praha                23:02   + 3:03 
  3. Neumannová Alžběta       PHK0650 B OK 99 Hradec Králové     23:34   + 3:35 
  4. Škáchová Viktorie        KAM0650 B OK Kamenice              23:57   + 3:58 
  5. Mrskočová Markéta        LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice  23:58   + 3:59 
  6. Balejová Julie           KAM0551 B OK Kamenice              25:02   + 5:03 
  7. Hofhanzlová Štěpánka     RUZ0650 C TJ Růžená                25:04   + 5:05 
  8. Haasová Klára            LPU0655 C OK Lokomotiva Pardubice  25:34   + 5:35 
  9. Holíková Simona          ONO0553 B SKOB Ostrov              25:41   + 5:42 
 10. Kulová Laura             ONO0552 B SKOB Ostrov              25:56   + 5:57 
 11. Morávková Zuzana         SRK0551 B SOOB Spartak Rychnov n.  25:58   + 5:59 
 12. Lošťáková Sára           LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  26:14   + 6:15 
 13. Chramostová Julie        KAM0652 C OK Kamenice              27:48   + 7:49 
 14. Kadaníková Tereza        LPU0552 C OK Lokomotiva Pardubice  29:12   + 9:13 
 15. Vošahlíková Ema          LPU0663 C OK Lokomotiva Pardubice  29:15   + 9:16 
 16. Kubcová Anna             DOB0550 C KOB Dobruška             29:28   + 9:29 
 17. Tomášová Anna            SRK0554 C SOOB Spartak Rychnov n.  29:48   + 9:49 
 18. Skácelová Kateřina       VLI0550 C Slavia Liberec orientee  30:41   + 10:42
 19. Gurinová Gabriela        SJC0557 C Sportcentrum Jičín       31:56   + 11:57
 20. Řeháková Mirka           SKV0652 C TJ Slovan Karlovy Vary,  32:01   + 12:02
 21. Škáchová Zuzana          KAM0651 C OK Kamenice              32:12   + 12:13
 22. Alblová Zuzana           LME0660 C SK Los Mělník            33:21   + 13:22
 23. Kay Nathalie             LPU0559 C OK Lokomotiva Pardubice  33:55   + 13:56
 24. Kohoutková Klára         BSO0650 C KOB Baník Sokolov        35:14   + 15:15
 25. Kejvalová Radka          SJC0552 C Sportcentrum Jičín       35:23   + 15:24
 26. Kučerová Amálie Evelína  PHK0651 C OK 99 Hradec Králové     38:11   + 18:12
 27. Dittrtová Rozálie        LME0650 C SK Los Mělník            40:08   + 20:09
 28. Rosendorfová Hana        TAP0551 C KOB TRETRA Praha         47:58   + 27:59
 29. Molingerová Adéla        SNA0651 C TJ START Náchod          49:27   + 29:28
 30. Izáková Eva              EKP0651 C VŠTJ Ekonom Praha        51:36   + 31:37
 31. Neuerová Anna            DOR0656 C OK Dobříš                58:53   + 38:54
 32. Ptáčková Veronika        PGP0551 C SK Praga                 60:52   + 40:53
 33. Hájková Marie            VRL0651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  62:25   + 42:26
     Výchová Veronika         KOR0550 B OB DDM Kostelec nad Orl   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 4.40 km, 25 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karlová Anna             JIL0352 A OK Jilemnice             26:18          
  2. Hankovcová Helena        KAM0350 B OK Kamenice              27:59   + 1:41 
  3. Smolková Barbora         TAP0356 B KOB TRETRA Praha         28:18   + 2:00 
  4. Bulířová Ema             TAP0452 B KOB TRETRA Praha         28:19   + 2:01 
  5. Metelková Michaela       PHK0550 B OK 99 Hradec Králové     28:20   + 2:02 
  6. Tichá Dorotea            DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka        29:08   + 2:50 
  7. Černá Ema                ROU0451 B SKOB Roudnice nad Labem  29:13   + 2:55 
  8. Fejfarová Tereza         LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice  29:15   + 2:57 
  9. Sobotková Klára          PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  29:21   + 3:03 
 10. Richtrová Kamila         VPM0451 A KOS Slavia Plzeň         29:43   + 3:25 
 11. Štraitová Jolana         VSP0456 B USK Praha                29:51   + 3:33 
 12. Koberová Kateřina        LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice  30:01   + 3:43 
 13. Čapková Anna             PHK0451 B OK 99 Hradec Králové     31:13   + 4:55 
 14. Randáková Adéla          VRL0452 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:19   + 5:01 
 15. Novotná Jitka            SJH0454 B SJH Jindřichův Hradec    31:23   + 5:05 
 16. Knobová Agáta            VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:25   + 5:07 
 17. Thýnová Martina          SHK0350 A OK Slavia Hradec Králov  31:35   + 5:17 
 18. Pušová Bára              LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice  31:50   + 5:32 
 19. Bednaříková Emma         VLI0359 B Slavia Liberec orientee  31:55   + 5:37 
 20. Stoklasová Zuzana        OSN0454 B SK Orientační sporty No  31:56   + 5:38 
 21. Petrásová Hana           LPU0380 B OK Lokomotiva Pardubice  31:58   + 5:40 
 22. Fišarová Eliška          KRL0351 B Kometa Kralovice         32:17   + 5:59 
 23. Martanová Lea            VLI0555 B Slavia Liberec orientee  32:53   + 6:35 
 24. Hanušová Kateřina        VRL0455 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:13   + 6:55 
 25. Nentvichová Julie        DOR0351 B OK Dobříš                33:38   + 7:20 
 26. Kubecová Magdalena       STB0550 B TJ Stadion Nový Bor      33:42   + 7:24 
 26. Jedličková Kristýna      KAM0455 B OK Kamenice              33:42   + 7:24 
 28. Kubáková Nela            SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec    33:43   + 7:25 
 28. Podrábská Alžběta        VLI0451 B Slavia Liberec orientee  33:43   + 7:25 
 30. Bártová Adéla            LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice  33:54   + 7:36 
 31. Staňková Radka           VPM0452 B KOS Slavia Plzeň         34:00   + 7:42 
 32. Nádeníčková Iva          NEK0350 B Nejdek Orienteering      34:53   + 8:35 
 33. Řeháková Gabriela        SKV0351 C TJ Slovan Karlovy Vary,  35:19   + 9:01 
 34. Hrnčířová Ivana          STH0351 B SK Studenec              35:45   + 9:27 
 35. Rumlenová Tereza         BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor       35:49   + 9:31 
 36. Pračková Ema             RIC0451 B OB Říčany                36:00   + 9:42 
 37. Chvátilová Johana        PHK0450 B OK 99 Hradec Králové     36:02   + 9:44 
 38. Hošková Kateřina         LTU0451 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  36:19   + 10:01
 39. Šauli Kateřina           VPM0456 B KOS Slavia Plzeň         36:29   + 10:11
 40. Pilná Natálie            VRL0351 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:52   + 10:34
 41. Skácelová Adéla          VLI0454 B Slavia Liberec orientee  37:31   + 11:13
 41. Horáková Veronika        PHK0353 B OK 99 Hradec Králové     37:31   + 11:13
 43. Kološová Veronika        LPU0351 C OK Lokomotiva Pardubice  37:39   + 11:21
 44. Andrlová Lea             VLI0453 C Slavia Liberec orientee  38:12   + 11:54
 45. Beranová Hana            VSP0455 C USK Praha                38:56   + 12:38
 46. Suková Tereza            VRL0454 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  39:17   + 12:59
 47. Cincibusová Lenka        FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  39:43   + 13:25
 48. Arnoštová Veronika       DOR0455 B OK Dobříš                39:56   + 13:38
 49. Kosinová Kristýna        SJC0453 B Sportcentrum Jičín       40:01   + 13:43
 50. Víšková Veronika         KAM0452 B OK Kamenice              40:45   + 14:27
 51. Pilná Klára              OSN0452 B SK Orientační sporty No  41:11   + 14:53
 52. Šimšová Pavla            MFP0551 B VŠSK MFF UK Praha        41:29   + 15:11
 53. Mojžíšková Klára         KAM0356 C OK Kamenice              41:45   + 15:27
 53. Brožková Tereza          KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí      41:45   + 15:27
 55. Marečková Ema            OSN0450 B SK Orientační sporty No  42:01   + 15:43
 56. Balková Markéta          OPI0450 B Orientační sporty Písek  42:14   + 15:56
 57. Vitebská Eliška          TJN0350 C OOB TJ Tatran Jablonec   44:33   + 18:15
 58. Ziebová Veronika         NEK0450 B Nejdek Orienteering      48:59   + 22:41
 59. Růžičková Eliška         SJC0452 C Sportcentrum Jičín       55:08   + 28:50
 60. Chramostová Amálie       KAM0355 C OK Kamenice              56:08   + 29:50
 61. Píšová Zuzana            PDY0451 C Běhej Poděbrady          56:33   + 30:15
 62. Berounská Adéla          VSP0352 C USK Praha               106:57   + 80:39
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 5.30 km, 25 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vejražková Róza          SJC0151 A Sportcentrum Jičín       35:52          
  2. Martanová Elin           VLI0252 A Slavia Liberec orientee  37:25   + 1:33 
  3. Klacková Štěpánka        SJC0253 B Sportcentrum Jičín       38:00   + 2:08 
  4. Nádeníčková Pavla        NEK0150 A Nejdek Orienteering      38:48   + 2:56 
  5. Sanna Karin              DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka        38:57   + 3:05 
  6. Rýdlová Magdaléna        TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec   39:20   + 3:28 
  7. Aschermannová Tereza     VSP0253 B USK Praha                39:54   + 4:02 
  8. Škáchová Magdalena       KAM0151 A OK Kamenice              40:04   + 4:12 
  9. Rýdlová Adéla            TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec   40:06   + 4:14 
 10. Raková Petra             SHK0251 B OK Slavia Hradec Králov  40:31   + 4:39 
 11. Růžičková Vendula        CHA0252 B OK Chrastava             40:51   + 4:59 
 12. Rosendorfová Lenka       TAP0153 B KOB TRETRA Praha         41:15   + 5:23 
 13. Kejmarová Jana           STH0152 B SK Studenec              41:17   + 5:25 
 14. Linková Lucie            TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec   41:50   + 5:58 
 15. Kovářová Jana            CET0251 B TJ Loko Česká Třebová    41:51   + 5:59 
 16. Kodytková Denisa         SHK0252 B OK Slavia Hradec Králov  41:53   + 6:01 
 17. Starková Terezie         CHT0251 B OOB SK Chrast            42:11   + 6:19 
 18. Horáková Barbora         VSP0150 B USK Praha                42:24   + 6:32 
 19. Popová Jana              TAP0252 B KOB TRETRA Praha         42:50   + 6:58 
 20. Držková Berenika         LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice  43:02   + 7:10 
 21. Titzová Adéla            VSP0250 B USK Praha                43:09   + 7:17 
 22. Polanská Nelly           PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  43:30   + 7:38 
 23. Shánělová Štěpánka       CHC0152 A K.O.B. Choceň            43:43   + 7:51 
 24. Budská Anna              TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec   44:03   + 8:11 
 25. Brožková Lucie           KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí      44:04   + 8:12 
 26. Kroniková Štěpánka       SHK0150 B OK Slavia Hradec Králov  44:08   + 8:16 
 27. Šritrová Lenka           TUR0250 B OOB TJ Turnov            44:16   + 8:24 
 28. Nováková Světlana        NPA0151 B SK LOB Nová Paka         44:53   + 9:01 
 29. Tymešová Anna            BOR0253 B OK Jiskra Nový Bor       45:32   + 9:40 
 30. Šklíbová Míša            TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec   45:36   + 9:44 
 31. Dočkalová Klára          SJI0250 B OK Jihlava               46:22   + 10:30
 32. Šlechtová Tereza         KRL0152 B Kometa Kralovice         46:28   + 10:36
 33. Popová Veronika          TAP0253 B KOB TRETRA Praha         46:36   + 10:44
 34. Hamáčková Eliška         STH0153 C SK Studenec              47:03   + 11:11
 35. Berounská Anna           VSP0256 C USK Praha                47:22   + 11:30
 36. Podrábská Marie          VLI0251 B Slavia Liberec orientee  48:11   + 12:19
 37. Votavová Žofie           KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l.  49:28   + 13:36
 38. Blahová Pavla            EKP0153 B VŠTJ Ekonom Praha        49:58   + 14:06
 39. Mojžíšková Lucie         KAM0253 B OK Kamenice              50:03   + 14:11
 40. Jeřábková Nina           BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor       50:10   + 14:18
 41. Slámová Taťána           OSN0250 B SK Orientační sporty No  50:55   + 15:03
 42. Vítová Lucie             BSO0250 B KOB Baník Sokolov        51:02   + 15:10
 43. Šimšová Barbora          MFP0150 B VŠSK MFF UK Praha        52:11   + 16:19
 44. Rybářová Tereza          BOR0153 B OK Jiskra Nový Bor       52:18   + 16:26
 45. Staňková Markéta         VPM0153 B KOS Slavia Plzeň         53:07   + 17:15
 46. Vyhnálková Marie         RIC0151 A OB Říčany                55:38   + 19:46
 47. Beranová Eva             VSP0254 C USK Praha                59:36   + 23:44
 48. Zlesáková Adéla          CHT0151 C OOB SK Chrast            65:06   + 29:14
 49. Fantová Kateřina         EKP0256 C VŠTJ Ekonom Praha        65:28   + 29:36
 50. Petriláková Anežka       DOR0251 B OK Dobříš                65:29   + 29:37
 51. Jelínková Adéla          RUZ0251 C TJ Růžená                67:31   + 31:39
 52. Řadová Lucie             DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka        67:36   + 31:44
 53. Šklíbová Veronika        SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.  74:00   + 38:08
 54. Černá Aneta              PGP0254 C SK Praga                 86:16   + 50:24
 55. Nováková Eliška          PDY0150 C Běhej Poděbrady          97:40   + 61:48
     Machová Viktorie         PHK0252 B OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Charouzková Eliška       TAP0254 C KOB TRETRA Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 6.20 km, 35 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zlámalová Nikola         SJC9951 A Sportcentrum Jičín       44:59          
  2. Janoušková Lucie         BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor       45:14   + 0:15 
  3. Thýnová Nikola           SHK0051 A OK Slavia Hradec Králov  47:58   + 2:59 
  4. Hrnčířová Magda          STH0051 B SK Studenec              49:27   + 4:28 
  5. Matoušová Kateřina       VRL9955 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:33   + 4:34 
  6. Pavlíková Markéta        CHA0050 A OK Chrastava             49:55   + 4:56 
  7. Kubecová Kateřina        BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor       50:34   + 5:35 
  8. Boháčová Anna            CTB0051 B SK OB Chotěboř           51:33   + 6:34 
  9. Kosíková Eliška          VSP0051 C USK Praha                52:06   + 7:07 
 10. Doležalová Dorotka       VPM9950 B KOS Slavia Plzeň         53:54   + 8:55 
 11. Riby Rose                LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  54:49   + 9:50 
 12. Biersaková Dagmar        KRL0051 B Kometa Kralovice         56:12   + 11:13
 13. Škorpíková Barbora       LPU0060 C OK Lokomotiva Pardubice  57:16   + 12:17
 14. Stoklasová Daniela       OSN0055 B SK Orientační sporty No  57:48   + 12:49
 15. Hanáková Lenka           KRL9951 B Kometa Kralovice         58:55   + 13:56
 16. Voltrová Alena           ROZ9951 B OK Roztoky               59:30   + 14:31
 17. Lučanová Barbora         MAS0051 B KČT Aš                   60:12   + 15:13
 18. Boková Ivana             ZAM9952 C OB T.J. Sokol Žamberk    64:13   + 19:14
 19. Barnetová Veronika       LPU9952 B OK Lokomotiva Pardubice  69:26   + 24:27
 20. Klikarová Zuzana         DKP9952 C Oddíl OB Kotlářka        92:25   + 47:26
 21. Sedláčková Linda         ROZ0050 B OK Roztoky              101:56   + 56:57
     Dědková Teodora          TAP0051 A KOB TRETRA Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D20B 6.50 km, 60 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Linková Alena            TUR9751 R OOB TJ Turnov            50:36          
  2. Knížková Šárka           TJN9852 B OOB TJ Tatran Jablonec   54:27   + 3:51 
  3. Zimmerová Kateřina       KAM9850 B OK Kamenice              58:53   + 8:17 
  4. Kopecká Eliška           KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l.  61:35   + 10:59
  5. Petráčková Kristýna      SJI9851 B OK Jihlava               62:01   + 11:25
  6. Obytová Kateřina         VPM9752 A KOS Slavia Plzeň         63:08   + 12:32
  7. Fürstová Anna            LLI9854 B TJ Loko Liberec          64:33   + 13:57
  8. Kroupová Eliška          VPM9853 B KOS Slavia Plzeň         68:02   + 17:26
  9. Gottfriedová Adéla       VCB9755 B OB České Budějovice      74:15   + 23:39
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 9.80 km, 90 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čepová Daniela           PHK8951 E OK 99 Hradec Králové     61:23          
  2. Šiková Karolína          LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň      62:38   + 1:15 
  3. Matějů Martina           PGP8556 R SK Praga                 63:28   + 2:05 
  4. Aschermannová Petra      KAM9354 C OK Kamenice              64:07   + 2:44 
  5. Benešová Jana            CTB9452 C SK OB Chotěboř           64:15   + 2:52 
  6. Chmelařová Michaela      SHK9151 C OK Slavia Hradec Králov  65:15   + 3:52 
  7. Fenclová Marta           LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice  65:20   + 3:57 
  8. Mullis Kateřina          DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka        65:24   + 4:01 
  9. Baldrianová Barbora      VSP7850 C USK Praha                65:28   + 4:05 
 10. Jeřábková Jitka          TZL9453 C SKOB Zlín                67:00   + 5:37 
 11. Vozdová Klára            ASU8964 C Magnus Orienteering      67:59   + 6:36 
 12. Kožinová Zuzana          PGP9650 C SK Praga                 68:22   + 6:59 
 13. Gebauerová Jana          ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno       70:02   + 8:39 
 14. Svobodová Barbora        TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec   70:41   + 9:18 
 15. Kopáčková Iva            CHT8851 C OOB SK Chrast            72:08   + 10:45
 16. Vítková Lucie            PHK8055 C OK 99 Hradec Králové     73:47   + 12:24
 17. Uhlíková Tereza          PGP9162 C SK Praga                 75:53   + 14:30
 18. Zamazalová Kateřina      TAP9053 C KOB TRETRA Praha         76:07   + 14:44
 19. Ďoubalová Věra           DOB8751 C KOB Dobruška             77:17   + 15:54
 20. Kuncová Eliška           SSU8951 C SK Severka Šumperk       77:21   + 15:58
 21. Randáková Helena         VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  78:25   + 17:02
 22. Píšová Monika            NPA8151 C SK LOB Nová Paka         78:32   + 17:09
 23. Žaloudková Klára         LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice  79:24   + 18:01
 24. Procházková Klára        LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice  79:30   + 18:07
 25. Kožinová Jana            PGP6651 C SK Praga                 83:34   + 22:11
 26. Peterová Alena           DOB8953 C KOB Dobruška             84:11   + 22:48
 27. Wurzelová Hana           OSN8972 C SK Orientační sporty No  88:17   + 26:54
 28. Klusáková Barbora        DKP9157 C Oddíl OB Kotlářka        92:03   + 30:40
 29. Znamenáčková Helena      TAP8153 C KOB TRETRA Praha        111:12   + 49:49
     Bulvová Hana             CHT6655 C OOB SK Chrast             DISK          
     Mechlová Lenka           SHK9051 E OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 8.00 km, 75 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svobodová Jitka          VSP7450 C USK Praha                64:20          
  2. Kábrtová Oldřiška        BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor       66:01   + 1:41 
  3. Kozumplíková Alice       RBK8151 C SK Radioklub Blansko     68:10   + 3:50 
  4. Tomešová Daniela         SJC8451 C Sportcentrum Jičín       72:40   + 8:20 
  5. Setínková Jana           DKP9052 C Oddíl OB Kotlářka        74:36   + 10:16
  6. Zurynková Jana           EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha        78:56   + 14:36
  7. Kettnerová Dana          KAM8952 C OK Kamenice              78:57   + 14:37
  8. Bartalošová Jana         PGP8154 C SK Praga                 79:06   + 14:46
  9. Šákrová Michaela         BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor       79:55   + 15:35
 10. Rydlová Eva              FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  81:36   + 17:16
 11. Janečková Dagmar         EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha        82:58   + 18:38
 12. Ježková Dominika         PGP9053 C SK Praga                 87:13   + 22:53
 13. Chmelíková Zuzana        VBM9353 C VSK Mendelu Brno         96:28   + 32:08
 14. Králová Vanda            BZP8750 C Báječné ženy v orientač 103:27   + 39:07
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 5.90 km, 40 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štemberová Natálie       TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec   49:10          
  2. Krausová Barbora         TJP9150 C TJ Sokol Troja           50:16   + 1:06 
  3. Peremská Dana            SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov n.  51:06   + 1:56 
  4. Zajícová Markéta         TAP9054 C KOB TRETRA Praha         52:48   + 3:38 
  5. Zeman Klára              DCE7950 C KOB Dobřichovice         57:15   + 8:05 
  6. Smoradová Barbora        SHK9050 C OK Slavia Hradec Králov  58:58   + 9:48 
  7. Kazdová Jana             SJC7752 C Sportcentrum Jičín       62:04   + 12:54
  8. Krejsová Martina         CHT8152 C OOB SK Chrast            62:32   + 13:22
  9. Pospíšilová Marie        DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka        62:56   + 13:46
 10. Uhrová Zuzana            VSP8050 C USK Praha                62:58   + 13:48
 11. Kmentová Lenka           ZAM8552 C OB T.J. Sokol Žamberk    66:37   + 17:27
 12. Hlaváčová Anna           74C9099 C NER                      73:00   + 23:50
 13. Setínková Zuzana         DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka        76:53   + 27:43
 14. Šlégrová Stanislava      6YC8951 C Neregistrovaní           79:30   + 30:20
 15. Klašková Josefina        DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka        98:05   + 48:55
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 7.20 km, 65 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jiřištová Zuzana         DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka        53:58          
  2. Šimšová Jana             MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha        54:39   + 0:41 
  3. Šimerková Olga           PGP7551 C SK Praga                 55:05   + 1:07 
  4. Městková Lucie           TEP7850 C Tempo Praha              55:34   + 1:36 
  5. Pokorná Magdaléna        PGP7562 C SK Praga                 62:14   + 8:16 
  6. Kubečková Zdena          PHK7551 C OK 99 Hradec Králové     63:31   + 9:33 
  7. Žemlová Eva              KAM7550 C OK Kamenice              65:26   + 11:28
  8. Hrobařová Lenka          ASU7751 C Magnus Orienteering      65:59   + 12:01
  9. Šklíbová Jana            SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.  66:29   + 12:31
 10. Bozděchová Lenka         PGP8254 C SK Praga                 66:53   + 12:55
 11. Pecharová Michaela       TJP6550 C TJ Sokol Troja           69:51   + 15:53
 12. Veselá Eva               VCB7853 C OB České Budějovice      70:04   + 16:06
 13. Izáková Ivana            EKP7453 C VŠTJ Ekonom Praha        73:21   + 19:23
 14. Izdná Petra              DKP8051 C Oddíl OB Kotlářka        76:08   + 22:10
 15. Skripniková Kateřina     FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  85:20   + 31:22
 16. Vyhnálková Eva           RIC7552 C OB Říčany                87:29   + 33:31
 17. Šitrová Lucie            LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň      92:12   + 38:14
 18. Pračková Zita            RIC7850 C OB Říčany                94:06   + 40:08
 19. Pilátová Petra           DKL8051 C KOB Kladno              101:33   + 47:35
 20. Hladíková Zuzana         DKP7852 C Oddíl OB Kotlářka       104:04   + 50:06
 20. Krumlovská Barbora       RIC8050 C OB Říčany               104:04   + 50:06
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 6.30 km, 95 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kamenická Lenka          OSN6955 C SK Orientační sporty No  43:45          
  2. Valášková Šárka          KAM6951 C OK Kamenice              43:58   + 0:13 
  3. Vandasová Markéta        VAM7250 C OOB Vamberk              44:55   + 1:10 
  4. Trnková Dana             VSP7351 C USK Praha                47:03   + 3:18 
  5. Lošťáková Ivana          LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  48:12   + 4:27 
  6. Škorpilová Jana          SJC7451 C Sportcentrum Jičín       48:26   + 4:41 
  7. Smutná Jana              VAM6251 C OOB Vamberk              48:39   + 4:54 
  8. Filipová Ivana           SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.  49:05   + 5:20 
  9. Kovářová Anna            CET7552 C TJ Loko Česká Třebová    50:02   + 6:17 
 10. Podrábská Marie          VLI7451 C Slavia Liberec orientee  50:59   + 7:14 
 11. Šrámková Iva             RIC7251 C OB Říčany                52:22   + 8:37 
 12. Ptáčková Kateřina        PGP7350 C SK Praga                 53:40   + 9:55 
 13. Karlová Kateřina         JIL7553 C OK Jilemnice             53:54   + 10:09
 14. Mrskočová Dana           LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice  55:16   + 11:31
 15. Zakouřilová Helena       VSP7453 C USK Praha                55:34   + 11:49
 16. Vlastníková Lucie        JIL7554 C OK Jilemnice             55:36   + 11:51
 17. Komárková Lenka          SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec    57:13   + 13:28
 18. Fábinová Iva             PDY7750 C Běhej Poděbrady          57:59   + 14:14
 19. Škáchová Petra           KAM7054 C OK Kamenice              58:11   + 14:26
 20. Rusinová Alena           BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteerin  58:34   + 14:49
 21. Kubecová Jana            STB7399 C TJ Stadion Nový Bor      58:35   + 14:50
 22. Chvátilová Pavlína       PHK7450 C OK 99 Hradec Králové     58:40   + 14:55
 23. Šišmová Hana             TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orli  59:28   + 15:43
 24. Zlesáková Stáňa          CHT7352 C OOB SK Chrast            59:42   + 15:57
 25. Dolejší Lenka            STB7499 C TJ Stadion Nový Bor      60:23   + 16:38
 26. Brettlová Marta          PGP7557 C SK Praga                 61:26   + 17:41
 27. Malečková Iva            PGP7559 C SK Praga                 61:48   + 18:03
 28. Sedláčková Petra         ROZ7050 C OK Roztoky               64:00   + 20:15
 29. Richtrová Lucie          VPM7451 C KOS Slavia Plzeň         64:23   + 20:38
 30. Skácelová Marie          VLI7552 C Slavia Liberec orientee  65:34   + 21:49
 31. Zemánková Eva            SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov n.  66:05   + 22:20
 32. Jeřábková Tereza         BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor       66:14   + 22:29
 33. Čivrná Karolína          VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  66:32   + 22:47
 34. Brožková Květa           KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí      66:39   + 22:54
 35. Pelcová Pavla            CST7454 C OB Strakonice            67:55   + 24:10
 36. Balusková Ida            OKP7350 C SK OK 24 Praha           68:45   + 25:00
 37. Smith Lucie              VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  70:08   + 26:23
 38. Waldhauserová Irena      BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor       71:04   + 27:19
 39. Hejduková Jana           BSO7250 C KOB Baník Sokolov        71:44   + 27:59
 40. Nováková Alena           KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže      75:37   + 31:52
 41. Palátová Lenka           TTR7551 C OOB Třebíč               81:29   + 37:44
 42. Zámečníková Jitka        3VX7450 C Zámečníci                82:35   + 38:50
 42. Janoušková Iveta         BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor       82:35   + 38:50
 44. Nováková Martina         PDY7350 C Běhej Poděbrady          94:54   + 51:09
 45. Cichrová Iveta           TAP7752 C KOB TRETRA Praha         96:27   + 52:42
 46. Šimková Markéta          LME7755 C SK Los Mělník            97:27   + 53:42
     Heřmánková Pavla         TUR7777 C OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 5.50 km, 85 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Knapová Iva              LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice  42:05          
  2. Kosová Michaela          SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.  42:44   + 0:39 
  3. Dulovcová Marie          KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže      46:38   + 4:33 
  4. Chaloupská Pavlína       PHK7051 C OK 99 Hradec Králové     47:16   + 5:11 
  5. Hudečková Helena         KTA6951 C SK Kotnov Tábor          48:02   + 5:57 
  6. Staňková Marcela         VPM6951 C KOS Slavia Plzeň         48:36   + 6:31 
  7. Benešová Iva             SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec    49:09   + 7:04 
  8. Bejčková Jana            DKL7150 C KOB Kladno               50:30   + 8:25 
  9. Beranová Iva             VSP7150 C USK Praha                51:14   + 9:09 
 10. Rykalová Jitka           VAM7251 C OOB Vamberk              51:16   + 9:11 
 11. Zuzánková Růžena         TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec   52:16   + 10:11
 12. Longinová Lenka          TAP7151 C KOB TRETRA Praha         54:56   + 12:51
 13. Hiršová Marcela          VBM7079 C VSK Mendelu Brno         55:01   + 12:56
 14. Linková Iva              TUR6850 C OOB TJ Turnov            55:26   + 13:21
 15. Benešová Jaroslava       DKL7050 C KOB Kladno               55:47   + 13:42
 16. Hančová Alice            VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  56:57   + 14:52
 17. Úlehlová Monika          TAP6950 C KOB TRETRA Praha         58:14   + 16:09
 18. Kuchařová Ada            TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno        60:21   + 18:16
 19. Riby Kateřina            LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  61:21   + 19:16
 20. Krotilová Magdaléna      BZP7150 C Báječné ženy v orientač  63:48   + 21:43
 21. Lazáková Šárka           LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  65:57   + 23:52
 22. Šimůnková Martina        TAP6851 C KOB TRETRA Praha         66:32   + 24:27
 23. Gottfriedová Marcela     VCB7055 C OB České Budějovice      67:10   + 25:05
 24. Řehořová Lenka           TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec   69:40   + 27:35
 25. Tloušťová Eva            SCP6950 C OK Sparta Praha          71:25   + 29:20
 26. Tokárová Regina          VPM6950 C KOS Slavia Plzeň         73:29   + 31:24
 27. Žandová Hana             CTB7052 C SK OB Chotěboř           77:50   + 35:45
 28. Douchová Jaroslava       SNA7155 C TJ START Náchod          97:04   + 54:59
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 5.20 km, 85 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Wurzelová Dana           CHT6654 C OOB SK Chrast            42:08          
  2. Miturová Radka           MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně     43:09   + 1:01 
  3. Kavková Dana             SCP6150 C OK Sparta Praha          43:37   + 1:29 
  4. Hrstková Dana            SJI6051 C OK Jihlava               44:54   + 2:46 
  5. Klapalová Jana           VAM6451 C OOB Vamberk              45:09   + 3:01 
  6. Chroustová Petra         VBM6655 C VSK Mendelu Brno         45:11   + 3:03 
  7. Komersová Jana           KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l.  45:51   + 3:43 
  8. Novotná Ivana            PHK6354 C OK 99 Hradec Králové     45:59   + 3:51 
  9. Fantová Libuše           EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha        46:11   + 4:03 
 10. Cincibusová Ivana        FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  46:31   + 4:23 
 11. Tachezy Ruth             DOR6451 C OK Dobříš                47:31   + 5:23 
 12. Šedivá Miroslava         EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha        47:38   + 5:30 
 13. Hindráková Martina       LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  48:20   + 6:12 
 14. Pavlíková Pavla          CHA6551 C OK Chrastava             48:51   + 6:43 
 15. Němečková Jarmila        VSP6650 C USK Praha                51:17   + 9:09 
 16. Petrželová Alena         LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  51:36   + 9:28 
 17. Nováková Jana            TJP6552 C TJ Sokol Troja           53:10   + 11:02
 18. Pávková Jana             BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor       53:48   + 11:40
 19. Troupová Vladěna         KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže      55:36   + 13:28
 20. Veverková Yveta          VAM6452 C OOB Vamberk              55:40   + 13:32
 21. Ježková Regina           PGP6352 C SK Praga                 57:18   + 15:10
 22. Thýnová Ivana            SHK6651 C OK Slavia Hradec Králov  57:38   + 15:30
 23. Čiháková Lenka           KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l.  57:42   + 15:34
 24. Votavová Renata          KNC6452 C Sokol Kostelec n. Č. l.  57:57   + 15:49
 25. Sládková Eva             TEH5751 C Sokol Tehov              58:47   + 16:39
 26. Kovaříčková Darja        KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže      58:53   + 16:45
 27. Zalabová Martina         SJC6657 C Sportcentrum Jičín       59:38   + 17:30
 28. Žandová Marie            SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary,  60:08   + 18:00
 29. Peřinková Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering  61:14   + 19:06
 30. Zimmerová Lenka          ZVO6451 C OB SK Zvole              61:40   + 19:32
 31. Kábrtová Iva             PEN6350 C OK RECO Sport            68:29   + 26:21
 32. Klašková Kateřina        DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka        69:22   + 27:14
 33. Choutková Lenka          SOB6350 C SOBSA                    73:00   + 30:52
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 4.80 km, 35 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voltrová Svatava         ROZ6150 C OK Roztoky               35:57          
  2. Mrázová Pavla            DCE5550 C KOB Dobřichovice         40:13   + 4:16 
  3. Víchová Ladislava        LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice  41:45   + 5:48 
  4. Bravená Alexandra        VBM6155 C VSK Mendelu Brno         44:15   + 8:18 
  5. Zelená Markéta           PGP5850 C SK Praga                 44:36   + 8:39 
  6. Hušková Eva              NPA5754 C SK LOB Nová Paka         46:19   + 10:22
  7. Kujanová Martina         BZP5850 C Báječné ženy v orientač  47:41   + 11:44
  8. Benešová Iva             SJC6151 C Sportcentrum Jičín       48:35   + 12:38
  9. Procházková Miluše       DCE5450 C KOB Dobřichovice         48:38   + 12:41
 10. Michálková Jiřina        VSP6151 C USK Praha                49:21   + 13:24
 11. Havlíčková Jindra        KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l.  49:40   + 13:43
 12. Svobodná Eva             DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka        50:44   + 14:47
 13. Bláhová Luba             SHK5852 C OK Slavia Hradec Králov  51:34   + 15:37
 14. Jansová Alena            CHT5852 C OOB SK Chrast            53:43   + 17:46
 15. Tichá Jiřina             DOB6050 C KOB Dobruška             56:14   + 20:17
 16. Hrušková Zdeňka          OSN5950 C SK Orientační sporty No  61:34   + 25:37
 17. Šabatková Zdena          SHK5652 C OK Slavia Hradec Králov  62:39   + 26:42
 18. Gabrielová Šárka         ONO5950 C SKOB Ostrov              65:53   + 29:56
--------------------------------------------------------------------------------

D60B 4.30 km, 30 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosecká Alena            PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  34:12          
  2. Horová Magda             VSP5450 C USK Praha                34:47   + 0:35 
  3. Běhounová Jiřina         PHK5651 C OK 99 Hradec Králové     36:58   + 2:46 
  4. Klusáková Jitka          DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka        41:12   + 7:00 
  5. Jahnová Helena           SCP5550 C OK Sparta Praha          41:40   + 7:28 
  6. Nýdrlová Eva             VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  41:55   + 7:43 
  7. Mrázková Ivana           DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka        43:21   + 9:09 
  8. Janská Iva               LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav B  44:59   + 10:47
  9. Korejčíková Dáďa         LLI5550 C TJ Loko Liberec          46:19   + 12:07
 10. Bradnová Věra            CHA5550 C OK Chrastava             47:27   + 13:15
 11. Opavová Stanislava       MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně     48:35   + 14:23
 12. Ševčíková Alena          CHA5351 C OK Chrastava             48:50   + 14:38
 13. Cabrnochová Hana         DKL5550 C KOB Kladno               49:15   + 15:03
 14. Zlesáková Vlasta         JIL5362 C OK Jilemnice             49:16   + 15:04
 15. Hejzlarová Vladimíra     VCB5651 C OB České Budějovice      50:06   + 15:54
 16. Doležalová Vlasta        PGP5550 C SK Praga                 50:25   + 16:13
 17. Šilerová Zdena           KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l.  50:52   + 16:40
 18. Fejlková Alice           SHK5351 C OK Slavia Hradec Králov  51:51   + 17:39
 19. Dudová Hana              DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka        51:52   + 17:40
 20. Zavadilová Naďa          SCP5450 C OK Sparta Praha          54:24   + 20:12
 21. Jelínková Jana           RUZ5552 C TJ Růžená                54:37   + 20:25
 22. Patáková Mária           KSH5751 C OB Kašperské Hory        68:15   + 34:03
 23. Böhmová Eva              TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec   86:08   + 51:56
--------------------------------------------------------------------------------

D65B 3.70 km, 20 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šaffková Zuzana          CHA5150 C OK Chrastava             34:21          
  2. Dohnalová Dana           VSP5050 C USK Praha                35:20   + 0:59 
  3. Horáčková Stanislava     VLI4950 C Slavia Liberec orientee  42:52   + 8:31 
  4. Karmazínová Ivana        VLI5150 C Slavia Liberec orientee  44:15   + 9:54 
  5. Kellnerová Stanislava    LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice  50:09   + 15:48
  6. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  52:55   + 18:34
  7. Stehnová Hana            DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka        55:48   + 21:27
  8. Pachnerová Jaroslava     VLI5152 C Slavia Liberec orientee  55:49   + 21:28
--------------------------------------------------------------------------------

D70B 3.10 km, 30 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubíková Květa           LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice  31:58          
  2. Kutáčková Stanislava     LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  35:52   + 3:54 
  3. Matějů Ladislava         UVP4750 C Slovan Praha             40:46   + 8:48 
  4. Ryšavá Lubomíra          TJP4750 C TJ Sokol Troja           40:58   + 9:00 
  5. Kašková Eva              CHA4650 C OK Chrastava             41:29   + 9:31 
  6. Kubátová Milada          PGP4750 C SK Praga                 42:49   + 10:51
  7. Lohrová Jarmila          SCP4650 C OK Sparta Praha          43:12   + 11:14
  8. Zmeková Míla             SLP4451 C OOB Slavia Praha         43:24   + 11:26
  9. Dvořáková Ladislava      PGP4451 C SK Praga                 50:22   + 18:24
--------------------------------------------------------------------------------

D75B 3.10 km, 30 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haňkovská Jana           PGP4050 C SK Praga                 32:18          
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 2.80 km, 15 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínek František        PHK0900 C OK 99 Hradec Králové     21:09          
  2. Gajda Petr               VSP0903 C USK Praha                26:47   + 5:38 
  3. Šípek Daniel             LPU0806 C OK Lokomotiva Pardubice  29:30   + 8:21 
  4. Kejval Vojtěch           SJC0902 C Sportcentrum Jičín       33:14   + 12:05
  5. Baldrian Josef           VSP1100 C USK Praha                34:32   + 13:23
  6. Izdný Lukáš              DKP0811 C Oddíl OB Kotlářka        47:38   + 26:29
  7. Držka Filip              LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice  48:23   + 27:14
  8. Pleva Stanislav          SJC0805 C Sportcentrum Jičín       50:22   + 29:13
  9. Minařík František        VCB1103 C OB České Budějovice      66:19   + 45:10
 10. Minařík Josef            VCB0903 C OB České Budějovice      69:18   + 48:09
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.80 km, 15 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štrait Vilém             VSP0701 B USK Praha                15:50          
  2. Šubrt Jáchym             DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka        21:53   + 6:03 
  3. Sedláček Patrik          ROZ0800 C OK Roztoky               22:59   + 7:09 
  4. Horák Filip              PHK0701 C OK 99 Hradec Králové     23:41   + 7:51 
  5. Šimerka Ondřej           PGP0800 C SK Praga                 24:17   + 8:27 
  6. Hanák Matěj              LTU0701 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  24:48   + 8:58 
  7. Hofhanzl Antonín         RUZ0902 C TJ Růžená                25:25   + 9:35 
  7. Frosch Vítek             LPU0801 C OK Lokomotiva Pardubice  25:25   + 9:35 
  9. Kučera Teodor            DOR0800 C OK Dobříš                26:39   + 10:49
 10. Skácel Jan               VLI0901 C Slavia Liberec orientee  27:18   + 11:28
 11. Řehoř Hynek              TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec   28:26   + 12:36
 12. Vondra Matěj             LTU0702 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  31:03   + 15:13
 13. Riby Philip              LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  34:13   + 18:23
 14. Krumlovský Vojtěch       RIC0703 C OB Říčany                34:52   + 19:02
 15. Kadaník Petr             LPU0802 C OK Lokomotiva Pardubice  40:42   + 24:52
 16. Doucha Tomáš             SNA0801 C TJ START Náchod          46:02   + 30:12
 17. Chlubna Patrik           PDY0802 C Běhej Poděbrady          56:39   + 40:49
     Pavlík Vojtěch           PDY0801 C Běhej Poděbrady           DISK          
  MS Štěpán Šimon             PDY0501 C Běhej Poděbrady          34:32   + 18:42
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 3.70 km, 20 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Prášil Tomáš             TTR0501 B OOB Třebíč               22:06          
  2. Šeps Daniel              SRK0504 B SOOB Spartak Rychnov n.  22:31   + 0:25 
  3. Vítek Matěj              SJI0500 B OK Jihlava               22:47   + 0:41 
  4. Sork Dominik             TAP0504 C KOB TRETRA Praha         23:42   + 1:36 
  5. Pompach Lukáš            PHK0500 B OK 99 Hradec Králové     23:57   + 1:51 
  6. Bulíř Jáchym             TAP0602 C KOB TRETRA Praha         24:37   + 2:31 
  7. Pilát Bořivoj            DKL0500 B KOB Kladno               25:18   + 3:12 
  8. Jelínek Filip            RUZ0500 B TJ Růžená                25:39   + 3:33 
  9. Pelc Tadeáš              CST0601 C OB Strakonice            26:02   + 3:56 
 10. Melišík Jan              TAP0502 B KOB TRETRA Praha         27:02   + 4:56 
 11. Šípek Ondřej             LPU0505 B OK Lokomotiva Pardubice  27:05   + 4:59 
 12. Šubrt Vojtěch            DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka        28:42   + 6:36 
 13. Hanuš Filip              VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  29:12   + 7:06 
 14. Málek David              PHK0504 B OK 99 Hradec Králové     30:24   + 8:18 
 15. Heřmánek Petr            TUR0500 B OOB TJ Turnov            30:43   + 8:37 
 16. Bartaloš Matyáš          PGP0503 B SK Praga                 31:01   + 8:55 
 17. Kuc David                SCP0600 C OK Sparta Praha          31:11   + 9:05 
 18. Donda Jakub              ONO0700 C SKOB Ostrov              31:16   + 9:10 
 19. Janků Štěpán             SJC0501 B Sportcentrum Jičín       32:33   + 10:27
 20. Lazák Jan                LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  34:00   + 11:54
 21. Stavrinou David          SRK0506 C SOOB Spartak Rychnov n.  34:02   + 11:56
 22. Čivrný Jan               VRL0501 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  34:03   + 11:57
 23. Jiroušek Dominik         SRK0602 C SOOB Spartak Rychnov n.  35:26   + 13:20
 24. Černý Matouš             TAP0501 C KOB TRETRA Praha         37:37   + 15:31
 25. Štichhauer Adam          LPU0603 C OK Lokomotiva Pardubice  37:59   + 15:53
 26. Morávek Martin           SRK0503 C SOOB Spartak Rychnov n.  38:42   + 16:36
 27. Doucha Martin            SNA0501 C TJ START Náchod          39:27   + 17:21
 28. Jelínek Jaromír          CTB0603 C SK OB Chotěboř           39:47   + 17:41
 29. Dolejší Jan              STB0601 C TJ Stadion Nový Bor      40:28   + 18:22
 30. Pop Jonáš                TAP0600 C KOB TRETRA Praha         40:49   + 18:43
 31. Krejčí Martin            KOR0600 C OB DDM Kostelec nad Orl  42:20   + 20:14
 32. Krumlovský Tomáš         RIC0507 C OB Říčany                43:26   + 21:20
 33. Termer Štěpán            LTU0800 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  47:19   + 25:13
 34. Vondra Tomáš             FSP0500 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  49:26   + 27:20
 35. Severa Lukáš             PHK0603 C OK 99 Hradec Králové     54:15   + 32:09
 36. Palát Přemek             TTR0601 C OOB Třebíč               94:55   + 72:49
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 5.60 km, 25 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupský Jakub         PHK0302 A OK 99 Hradec Králové     27:43          
  2. Vitebský Lukáš           TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec   30:16   + 2:33 
  3. Waněk Hubert             LPU0309 B OK Lokomotiva Pardubice  30:22   + 2:39 
  4. Haas Filip               LPU0401 B OK Lokomotiva Pardubice  30:27   + 2:44 
  5. Tkáč Matěj               TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec   30:33   + 2:50 
  6. Štregl Matyáš            VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:58   + 4:15 
  7. Štichhauer Daniel        LPU0405 B OK Lokomotiva Pardubice  32:11   + 4:28 
  8. Janda Jakub              DOR0403 B OK Dobříš                32:28   + 4:45 
  9. Gajda Martin             KAM0405 A OK Kamenice              33:18   + 5:35 
 10. Kožina Štěpán            PGP0300 B SK Praga                 33:53   + 6:10 
 11. Rusin Vojtěch            BRU0301 B Ulita-HOBRA Orienteerin  33:57   + 6:14 
 12. Hojný Jáchym             SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec    34:15   + 6:32 
 13. Kovářík Tomáš            KAM0300 B OK Kamenice              34:29   + 6:46 
 14. Hřivna Jakub             PGP0305 B SK Praga                 34:48   + 7:05 
 15. Krpata Michal            LPU0403 B OK Lokomotiva Pardubice  34:56   + 7:13 
 16. Tokár Radim              VPM0300 A KOS Slavia Plzeň         34:57   + 7:14 
 17. Flegl Martin             SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov n.  34:59   + 7:16 
 18. Peterka Jakub            LLI0404 A TJ Loko Liberec          35:03   + 7:20 
 19. Štěrba Marek             SKV0401 B TJ Slovan Karlovy Vary,  35:13   + 7:30 
 20. Oncirk Jan               ONO0301 B SKOB Ostrov              35:39   + 7:56 
 21. Fábera David             SHK0305 A OK Slavia Hradec Králov  35:40   + 7:57 
 22. Průša Dominik            VSP0406 B USK Praha                35:43   + 8:00 
 23. Kurz Ondřej              VPM0503 B KOS Slavia Plzeň         36:07   + 8:24 
 24. Šauli Filip              VPM0301 A KOS Slavia Plzeň         36:13   + 8:30 
 25. Tichý Lubomír            SHK0303 B OK Slavia Hradec Králov  36:18   + 8:35 
 26. Bolehovský Daniel        VSP0508 B USK Praha                36:23   + 8:40 
 27. Kabát Martin             PGP0408 B SK Praga                 36:25   + 8:42 
 28. Kučera Jáchym            DOR0301 B OK Dobříš                36:31   + 8:48 
 29. Petrilák Matouš          DOR0409 B OK Dobříš                36:53   + 9:10 
 30. Kolář Šimon              SHK0405 B OK Slavia Hradec Králov  37:07   + 9:24 
 31. Kohoutek Oldřich         BSO0301 B KOB Baník Sokolov        37:13   + 9:30 
 32. Donda Jiří               ONO0403 B SKOB Ostrov              37:29   + 9:46 
 33. Tůma Šimon               TAP0400 B KOB TRETRA Praha         37:36   + 9:53 
 34. Novák Adam               LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice  37:37   + 9:54 
 35. Neumann Matěj            PHK0400 B OK 99 Hradec Králové     37:43   + 10:00
 36. Lesák Ondřej             TJN0306 C OOB TJ Tatran Jablonec   37:50   + 10:07
 37. Kolář Matyáš             PGP0304 B SK Praga                 38:00   + 10:17
 38. Rak Tomáš                SHK0400 B OK Slavia Hradec Králov  38:20   + 10:37
 39. Procinger Jakub          VRL0305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:32   + 10:49
 40. Čtrnáct František        PGP0401 B SK Praga                 38:37   + 10:54
 41. Zakouřil Matyáš          VSP0400 B USK Praha                38:41   + 10:58
 42. Sedláček Jaroslav        DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka        39:05   + 11:22
 43. Černík Adam              SHK0404 B OK Slavia Hradec Králov  39:11   + 11:28
 44. Novák Stanislav          NPA0404 B SK LOB Nová Paka         39:37   + 11:54
 45. Dohnálek Tomáš           SHK0403 B OK Slavia Hradec Králov  39:38   + 11:55
 46. Titz Adam                VSP0401 C USK Praha                39:51   + 12:08
 47. Choutka Matěj            NPA0402 B SK LOB Nová Paka         40:20   + 12:37
 48. Kodytek Adam             SHK0402 B OK Slavia Hradec Králov  40:57   + 13:14
 49. Kuc Radim                SCP0400 B OK Sparta Praha          41:24   + 13:41
 50. Dundáček Karel           SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec    41:31   + 13:48
 51. Snížek Ondřej            DOR0406 B OK Dobříš                41:41   + 13:58
 52. Snížek Martin            DOR0405 B OK Dobříš                41:46   + 14:03
 53. Jelínek Kryštof          RUZ0301 B TJ Růžená                41:52   + 14:09
 54. Černý Antonín            TAP0402 B KOB TRETRA Praha         42:11   + 14:28
 55. Orany Vojtěch            SJI0401 B OK Jihlava               42:12   + 14:29
 56. Baldrian Tomáš           VSP0405 B USK Praha                42:24   + 14:41
 57. Janas Adam               PGP0404 B SK Praga                 43:14   + 15:31
 58. Jedlička Jakub           KAM0404 B OK Kamenice              43:20   + 15:37
 59. Šitina Tomáš             LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  44:01   + 16:18
 60. Waldhauser Štěpán        BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor       44:44   + 17:01
 61. Řehoř Vojta              TJN0303 C OOB TJ Tatran Jablonec   44:45   + 17:02
 62. Pokorný Jan              TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec   44:55   + 17:12
 63. Cícha Václav             TTR0401 B OOB Třebíč               45:30   + 17:47
 64. Venhoda Matěj            SJI0301 B OK Jihlava               46:06   + 18:23
 65. Gregor Jáchym            RUZ0400 B TJ Růžená                47:37   + 19:54
 66. Pelc Matyáš              CST0401 B OB Strakonice            47:44   + 20:01
 67. Janoušek Slávek          BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor       47:58   + 20:15
 68. Ort Haštal               BOR0401 B OK Jiskra Nový Bor       48:20   + 20:37
 69. Fajfer Filip             NPA0401 B SK LOB Nová Paka         49:10   + 21:27
 70. Fejfar Lukáš             LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice  51:39   + 23:56
 71. Filsak Rafael            SJC0301 C Sportcentrum Jičín       53:40   + 25:57
 72. Janoch Samuel            MLA0502 B MLOK Mariánské Lázně     54:01   + 26:18
 73. Růžička Jan              SJC0406 B Sportcentrum Jičín       60:35   + 32:52
 74. Pirožek Vojtěch          LTU0400 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  63:47   + 36:04
 75. Dvořáček Filip           LPU0420 C OK Lokomotiva Pardubice  65:20   + 37:37
 76. Pavlík Mojmír            PDY0403 C Běhej Poděbrady          67:29   + 39:46
 77. Tměj Adam                SJC0407 C Sportcentrum Jičín       68:00   + 40:17
 78. Hájek Matěj              VRL0402 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 101:47   + 74:04
     Fábin František          PDY0400 C Běhej Poděbrady           DISK          
     Škácha Vít               KAM0309 B OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 7.50 km, 65 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gottstein Jonáš          JIL0107 A OK Jilemnice             41:03          
  2. Bek Jiří                 CHA0103 B OK Chrastava             41:41   + 0:38 
  3. Mareček Šimon            OSN0201 A SK Orientační sporty No  42:37   + 1:34 
  4. Zalaba Tomáš             SJC0101 A Sportcentrum Jičín       42:54   + 1:51 
  5. Mayer Šimon              KSH0202 B OB Kašperské Hory        42:56   + 1:53 
  6. Švadlena Michal          CHC0101 A K.O.B. Choceň            43:12   + 2:09 
  7. Švarc Antonín            DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka        43:49   + 2:46 
  8. Janda Ondřej             DOR0100 A OK Dobříš                44:47   + 3:44 
  9. Newiak Nick              NEK0101 A Nejdek Orienteering      44:49   + 3:46 
 10. Hankovec Hugo            KAM0201 B OK Kamenice              45:18   + 4:15 
 11. Měšťan Ondřej            TAP0100 A KOB TRETRA Praha         45:20   + 4:17 
 12. Hájek Kryštof            TUR0212 B OOB TJ Turnov            45:45   + 4:42 
 13. Synek Petr               DOK0200 A OK Doksy                 46:11   + 5:08 
 14. Porkert Jan              SHK0100 B OK Slavia Hradec Králov  46:31   + 5:28 
 15. Adamec Martin            TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec   46:43   + 5:40 
 16. Janas Petr               PGP0200 A SK Praga                 46:59   + 5:56 
 17. Dostál Jakub             VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  47:43   + 6:40 
 18. Spěváček Vojtěch         VPM0205 B KOS Slavia Plzeň         47:50   + 6:47 
 19. Tachezy Jan              DOR0102 B OK Dobříš                48:58   + 7:55 
 19. Melišík Martin           TAP0200 B KOB TRETRA Praha         48:58   + 7:55 
 21. Mühlbach Aleš            STH0104 B SK Studenec              49:19   + 8:16 
 22. Langr Jan                SHK0101 B OK Slavia Hradec Králov  49:52   + 8:49 
 23. Mrskoč Marek             LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice  50:49   + 9:46 
 24. Tkáč Juraj               SJI0200 B OK Jihlava               51:00   + 9:57 
 25. Klaška Martin            DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka        51:06   + 10:03
 26. Vlastník Matouš          JIL0201 B OK Jilemnice             51:10   + 10:07
 27. Bolehovský Michal        VSP0202 B USK Praha                51:47   + 10:44
 28. Víšek Martin             KAM0102 B OK Kamenice              52:02   + 10:59
 29. Šabata Radek             SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov n.  52:38   + 11:35
 30. Longin Jan               TAP0103 B KOB TRETRA Praha         52:52   + 11:49
 31. Mejsnar Jaroslav         VRL0202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  53:54   + 12:51
 32. Procinger Jan            VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  56:03   + 15:00
 32. Šišma Vojtěch            LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice  56:03   + 15:00
 34. Valášek Václav           KAM0100 B OK Kamenice              56:10   + 15:07
 35. Zemánek Mikuláš          SRK0201 B SOOB Spartak Rychnov n.  56:53   + 15:50
 36. Nešpor Jan               TTR0101 B OOB Třebíč               56:55   + 15:52
 37. Melichna Matěj           DKL0102 B KOB Kladno               57:00   + 15:57
 38. Novák Přemysl            DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka        57:39   + 16:36
 39. Cícha Matěj              TTR0102 C OOB Třebíč               57:40   + 16:37
 40. Tománek Josef            BOR0102 B OK Jiskra Nový Bor       60:17   + 19:14
 41. Záboj Petr               SJI0101 B OK Jihlava               60:59   + 19:56
 42. Hejduk Zdeněk            BSO0201 B KOB Baník Sokolov        61:21   + 20:18
 43. Palát Bohuslav           TTR0201 B OOB Třebíč               62:41   + 21:38
 44. Novák Jakub              KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže      62:58   + 21:55
 45. Bárta Šimon              PHK0202 B OK 99 Hradec Králové     63:27   + 22:24
 46. Kučera Jan               PHK0100 C OK 99 Hradec Králové     65:24   + 24:21
 47. Šubrt Matěj              DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka        68:16   + 27:13
 48. Puchalský Jan            VSP0101 C USK Praha                71:36   + 30:33
 49. Hejsek Filip             KAM0204 B OK Kamenice              74:31   + 33:28
 50. Mikuláš Jan              VCB0103 C OB České Budějovice      89:43   + 48:40
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 8.80 km, 90 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karatsiolis Kryštof      TUR9901 B OOB TJ Turnov            56:06          
  2. Tichý Radomír            SHK0000 A OK Slavia Hradec Králov  58:24   + 2:18 
  3. Synek Antonín            DOK0001 A OK Doksy                 58:29   + 2:23 
  4. Šenkýř Matěj             SJI9902 A OK Jihlava               58:45   + 2:39 
  5. Galbavý Matěj            CHA0000 B OK Chrastava             59:24   + 3:18 
  6. Skalický Johan           KUO9901 B KOB Ústí nad Orlicí      62:57   + 6:51 
  7. Postolka Jáchym          DKL9900 B KOB Kladno               63:48   + 7:42 
  8. Šitina Jakub             LTU0001 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  67:20   + 11:14
  9. Bek Ondřej               CHA9904 B OK Chrastava             67:22   + 11:16
 10. Semík Jakub              VSP0000 B USK Praha                68:47   + 12:41
 11. Sabol Josef              CTB9902 B SK OB Chotěboř           69:09   + 13:03
 12. Žanda Jan                CTB9901 B SK OB Chotěboř           70:47   + 14:41
 13. Ždimera Jan              PGP9903 B SK Praga                 70:53   + 14:47
 14. Kučera Kryšpín           PHK9900 B OK 99 Hradec Králové     71:05   + 14:59
 15. Solomko Adam             BSO0002 B KOB Baník Sokolov        72:26   + 16:20
 16. Dědek Matěj              TAP0001 B KOB TRETRA Praha         73:39   + 17:33
 17. Vydra Martin             STH9902 B SK Studenec              74:20   + 18:14
 18. Vlastník Šimon           JIL9904 B OK Jilemnice             76:23   + 20:17
 19. Ridzoň Daniel            DKP9907 C Oddíl OB Kotlářka        78:09   + 22:03
 20. Hejduk Jan               BSO0001 B KOB Baník Sokolov        86:07   + 30:01
 21. Zmátlo Jan               TAP9900 C KOB TRETRA Praha        122:13   + 66:07
 22. Pavel Martin             TJN0004 B OOB TJ Tatran Jablonec  122:25   + 66:19
 23. Jiran Miloš              VRL9904 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 129:13   + 73:07
     Novotný Marek            TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20B 9.80 km, 135 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gajda Jan                KAM0105 A OK Kamenice              58:38          
  2. Šmaus Jan                TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec   63:34   + 4:56 
  3. Pelikán Lukáš            DKL9802 B KOB Kladno               72:29   + 13:51
  4. Hrouda Matěj             JIL9804 B OK Jilemnice             73:08   + 14:30
  5. Locker Tomáš             SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov n.  75:05   + 16:27
  6. Lauterbach David         ZAM9801 B OB T.J. Sokol Žamberk    76:10   + 17:32
  7. Borovička Tomáš          FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  84:04   + 25:26
  8. Bečvář Petr              OPI9800 B Orientační sporty Písek  84:43   + 26:05
  9. Křemen Štěpán            KAM9804 C OK Kamenice              88:34   + 29:56
 10. Foltýn Tomáš             SJI9801 B OK Jihlava               94:09   + 35:31
 11. Kalenský Aleš            STH9801 B SK Studenec              99:18   + 40:40
     Faltejsek Jan            PHK9802 B OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 14.40 km, 150 m, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kolovský František       LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň      73:21          
  2. Valeš Jiří               LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň      74:27   + 1:06 
  3. Makovský Jakub           TAP8511 C KOB TRETRA Praha         77:41   + 4:20 
  4. Čermák Jan               LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice  77:50   + 4:29 
  5. Dlabaja Štěpán           TZL8508 R SKOB Zlín                77:52   + 4:31 
  6. Ondráček Radim           EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha        78:27   + 5:06 
  7. Matějů Luboš             PGP7601 C SK Praga                 78:44   + 5:23 
  8. Baier Martin             TUR7603 R OOB TJ Turnov            79:32   + 6:11 
  9. Prášil Marek             SJI7313 R OK Jihlava               80:16   + 6:55 
 10. Vítek Petr               PHK7601 C OK 99 Hradec Králové     81:52   + 8:31 
 11. Landovský Tomáš          PGP9103 C SK Praga                 82:17   + 8:56 
 12. Jirásek Michal           SHK8901 C OK Slavia Hradec Králov  82:27   + 9:06 
 13. Nývlt Martin             DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka        83:03   + 9:42 
 14. Henych Petr              VLI6001 C Slavia Liberec orientee  83:29   + 10:08
 15. Kos Tomáš                LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice  83:43   + 10:22
 16. Kolín Jan                DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka        84:24   + 11:03
 17. Vištejn Jiří             SNA9301 C TJ START Náchod          84:25   + 11:04
 18. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                 85:37   + 12:16
 19. Pešek Ondřej             CHC8502 C K.O.B. Choceň            85:41   + 12:20
 20. Kopáček Jan              CHT8510 C OOB SK Chrast            85:46   + 12:25
 21. Bořil Tomáš              ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno       86:36   + 13:15
 22. Zelinka Jiří             MBM8740 C O-mikron                 87:08   + 13:47
 23. Zajíc Vítězslav          TAP8610 C KOB TRETRA Praha         87:30   + 14:09
 24. Petras Tomáš             VAM8801 C OOB Vamberk              87:35   + 14:14
 25. Veselý Jakub             PGP9503 C SK Praga                 87:52   + 14:31
 26. Michek David             TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec   89:32   + 16:11
 27. Plíhal Tomáš             SJI8509 C OK Jihlava               89:43   + 16:22
 28. Kořínek Tomáš            BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor       89:44   + 16:23
 29. Šimík Daniel             ROZ6900 C OK Roztoky               90:33   + 17:12
 30. Strachota Petr           TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec   90:39   + 17:18
 31. Čechlovský Jan           CHA9300 C OK Chrastava             91:41   + 18:20
 32. Khýn Vítězslav           ASU8304 C Magnus Orienteering      91:59   + 18:38
 33. Zelenka Tomáš            PHK9001 C OK 99 Hradec Králové     93:20   + 19:59
 34. Pospíšil Ondřej          DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka        93:28   + 20:07
 35. Hlaváč Jaroslav          SPC9205 C SPORTICUS team           94:05   + 20:44
 36. Tomeš Jaroslav           DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka        94:19   + 20:58
 37. Pokorný Ondřej           PGP7506 C SK Praga                 94:37   + 21:16
 38. Vávra Jaroslav           LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice  95:34   + 22:13
 39. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod          98:33   + 25:12
 40. Janas Petr               PGP7106 C SK Praga                 98:49   + 25:28
 41. Pelc Václav              CST6702 C OB Strakonice            99:49   + 26:28
 42. Vondra Jiří              FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 101:16   + 27:55
 43. Lesák Jakub              ZAM9603 C OB T.J. Sokol Žamberk   101:33   + 28:12
 44. Pračka Tomáš             RIC7302 C OB Říčany               106:04   + 32:43
 45. Bořánek Petr             VSP7000 C USK Praha               106:05   + 32:44
 46. Klaška Pavel             DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka       106:06   + 32:45
 47. Vejstrk Daniel           CHA9105 C OK Chrastava            109:58   + 36:37
 48. Pustai David             TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec  110:25   + 37:04
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 13.60 km, 115 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kazda Jiří               SJC8006 C Sportcentrum Jičín       81:47          
  2. Matras Tomáš             CHT8001 C OOB SK Chrast            82:08   + 0:21 
  3. Henek Michal             RBK8605 C SK Radioklub Blansko     84:43   + 2:56 
  4. Vlášek Jakub             TAP9702 A KOB TRETRA Praha         85:39   + 3:52 
  5. Peterka Vojtěch          LLI7502 C TJ Loko Liberec          86:30   + 4:43 
  6. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast            87:07   + 5:20 
  7. Špicar Petr              SJC8801 C Sportcentrum Jičín       87:24   + 5:37 
  8. Hodek Michal             TAP8808 C KOB TRETRA Praha         87:27   + 5:40 
  9. Krmaš Václav             SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.  87:55   + 6:08 
 10. Ransdorf Jakub           TAP9805 A KOB TRETRA Praha         88:50   + 7:03 
 11. Neumann Petr             PGP8705 C SK Praga                 89:30   + 7:43 
 12. Krejsa Jan               CHT8701 C OOB SK Chrast            90:19   + 8:32 
 13. Gregor Martin            CTB7701 C SK OB Chotěboř           90:36   + 8:49 
 14. Hrouda Martin            FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  92:07   + 10:20
 15. Zlámal David             SJC9603 C Sportcentrum Jičín       92:25   + 10:38
 16. Černý Martin             TAP8902 C KOB TRETRA Praha         94:46   + 12:59
 17. Blaha Ondřej             EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha        98:01   + 16:14
 18. Kadlec Jan               SJI8306 C OK Jihlava              102:06   + 20:19
 19. Tůma Martin              69X8200 C HO Humanita             105:20   + 23:33
 20. Lužnický Jiří            69X8500 C HO Humanita             105:54   + 24:07
 21. Souček Tomáš             SHK8200 C OK Slavia Hradec Králov 107:46   + 25:59
 22. Komárek Arnošt           SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec   111:09   + 29:22
 23. Ptáček Martin            SRK9509 C SOOB Spartak Rychnov n. 124:35   + 42:48
 24. Novák Ondřej             TJP9701 C TJ Sokol Troja          126:43   + 44:56
 25. Vébr Jiří                VTA6901 C SC vebr-sport           126:50   + 45:03
 26. Lohr Ivo                 SCP6801 C OK Sparta Praha         137:10   + 55:23
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 11.00 km, 160 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klusák Martin            DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka        75:55          
  2. Borák Michal             EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha        88:54   + 12:59
  3. Klapal Michal            VAM8802 C OOB Vamberk              92:26   + 16:31
  4. Bartaloš Tomáš           PGP8010 C SK Praga                 94:30   + 18:35
  5. Zeman Jaroslav           DOB8844 C KOB Dobruška             95:22   + 19:27
  6. Andrš Petr               ZAM8401 C OB T.J. Sokol Žamberk    98:14   + 22:19
  7. Ptáček Jiří              SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.  98:20   + 22:25
  8. Jirous Jiří              TAP7201 C KOB TRETRA Praha         98:24   + 22:29
  9. Drhlík Petr              VAM8301 C OOB Vamberk             101:00   + 25:05
 10. Málek Martin             8FX8900 C TJ Kobylisy             103:04   + 27:09
 11. Vaněk Petr               ZBP7302 C OOB SK Zbraslav         104:50   + 28:55
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 10.50 km, 100 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vítek Jaroslav           SJI7201 C OK Jihlava               61:14          
  2. Šklíba Jan               SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.  66:33   + 5:19 
  3. Koblížek Kamil           KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí      67:26   + 6:12 
  4. Prošek Michal            SJI7823 C OK Jihlava               68:09   + 6:55 
  5. Svoboda Ondřej           SHK7605 C OK Slavia Hradec Králov  71:04   + 9:50 
  6. Weiner Jakub             SHK7911 C OK Slavia Hradec Králov  72:33   + 11:19
  7. Pilát Miroslav           DKL7900 C KOB Kladno               72:49   + 11:35
  8. Lepšík Petr              SJC8203 C Sportcentrum Jičín       76:32   + 15:18
  9. Lán Filip                SHK8003 C OK Slavia Hradec Králov  78:22   + 17:08
 10. Václavek Jan             LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice  78:33   + 17:19
 11. Choutka Jaroslav         SOB6301 C SOBSA                    89:07   + 27:53
 12. Šitra Vladimír           LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň      91:19   + 30:05
 13. Morávek Martin           SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.  97:52   + 36:38
 14. Vančura Martin           ASU8049 C Magnus Orienteering      98:00   + 36:46
 15. Jelínek Jaromír          CTB7702 C SK OB Chotěboř          109:48   + 48:34
 16. Stavrinou Marios         SRK7901 C SOOB Spartak Rychnov n. 118:12   + 56:58
 17. Beier Petr               PDY7800 C Běhej Poděbrady         121:36   + 60:22
 18. Jedlička Michal          DKL8000 C KOB Kladno              131:00   + 69:46
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 9.70 km, 90 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Venhoda Milan            SJI7104 C OK Jihlava               56:34          
  2. Zuzánek Zdeněk           TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec   56:50   + 0:16 
  3. Nehasil David            BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor       58:11   + 1:37 
  4. Průša Michal             VSP7310 C USK Praha                58:59   + 2:25 
  5. Martan Jiří              VLI7300 C Slavia Liberec orientee  61:05   + 4:31 
  6. Tomeš Petr               SJC7531 C Sportcentrum Jičín       63:07   + 6:33 
  7. Hofhanzl Abrahám         RUZ7300 C TJ Růžená                63:58   + 7:24 
  8. Janda Pavel              DOR7600 C OK Dobříš                66:06   + 9:32 
  9. Rusin Jan                BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteerin  67:11   + 10:37
 10. Janeček Jura             EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha        67:47   + 11:13
 11. Orany Tomáš              SJI7311 C OK Jihlava               68:02   + 11:28
 12. Kovář Jindřich           MAS6800 C KČT Aš                   68:24   + 11:50
 13. Albl Miloslav            LME7600 C SK Los Mělník            70:28   + 13:54
 14. Kolář Viktor             HOR7300 C TJ Jiskra Hořice         70:38   + 14:04
 15. Řehák Miroslav           KAD7101 C Originální Vivalín Team  71:17   + 14:43
 16. Hřivna Štěpán            PGP7507 C SK Praga                 72:23   + 15:49
 17. Vokurka Jan              TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec   73:14   + 16:40
 18. Titz Pavel               VSP7400 C USK Praha                73:17   + 16:43
 19. Chrást Tomáš             STH7401 C SK Studenec              73:37   + 17:03
 20. Cícha Radek              TTR7503 C OOB Třebíč               74:48   + 18:14
 21. Tesař Zdeněk             SJC7401 C Sportcentrum Jičín       76:09   + 19:35
 22. Pleva Stanislav          SJC7601 C Sportcentrum Jičín       76:51   + 20:17
 23. Kejval Jaromír           SJC7300 C Sportcentrum Jičín       77:17   + 20:43
 24. Pecháček Libor           RIC7600 C OB Říčany                79:15   + 22:41
 25. Jedlička Adam            KAM7700 C OK Kamenice              79:26   + 22:52
 26. Zemánek Miroslav         SRK7401 C SOOB Spartak Rychnov n.  81:48   + 25:14
 27. Stoklasa Radek           OSN7500 C SK Orientační sporty No  89:19   + 32:45
 28. Gregor Petr              RUZ7500 C TJ Růžená                90:50   + 34:16
 29. Zlesák Martin            CHT7302 C OOB SK Chrast            90:59   + 34:25
 30. Kučera Pavel             DOR7101 C OK Dobříš                93:40   + 37:06
 31. Synek Marcel             DOK7600 C OK Doksy                 95:42   + 39:08
 32. Heřmánek Michal          TUR7702 C OOB TJ Turnov            97:26   + 40:52
 33. Zeman Tomáš              DCE7500 C KOB Dobřichovice        100:02   + 43:28
 34. Šišma Pavel              TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orli 100:41   + 44:07
 35. Puš Roman                STH7501 C SK Studenec             100:54   + 44:20
 36. Čapek Miroslav           PHK7603 C OK 99 Hradec Králové    102:34   + 46:00
 37. Nekvapil Ondřej          LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice 103:17   + 46:43
 38. Chramosta Tomáš          KAM7601 C OK Kamenice             119:51   + 63:17
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 8.60 km, 55 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Filip Libor              SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.  49:34          
  2. Baldrian Petr            PGP7203 C SK Praga                 53:42   + 4:08 
  3. Chaloupský David         PHK7103 C OK 99 Hradec Králové     56:34   + 7:00 
  4. Kovářík Tomáš            KAM6901 C OK Kamenice              56:55   + 7:21 
  5. Beneš Jan                SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec    57:14   + 7:40 
  6. Vandas Luděk             VAM6601 C OOB Vamberk              57:49   + 8:15 
  7. Aschermann Jan           VSP6902 C USK Praha                58:24   + 8:50 
  8. Fürst Aleš               LLI6801 C TJ Loko Liberec          61:47   + 12:13
  9. Kubec Martin             DOB7002 C KOB Dobruška             62:49   + 13:15
 10. Doubek Petr              SLA7000 C SKOB Slaný               63:41   + 14:07
 11. Žemla Tomáš              KAM7105 C OK Kamenice              63:50   + 14:16
 12. Šimša Jaromír            MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha        64:53   + 15:19
 13. Ptáček Jan               PVP7200 C VSS Přírodověda Praha    65:23   + 15:49
 14. Brožek Tomáš             KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí      65:57   + 16:23
 15. Šrámek Petr              RIC6905 C OB Říčany                66:17   + 16:43
 16. Šritr Martin             TUV6802 C SOK TJ Turnov            66:20   + 16:46
 17. Kamenický Radan          OSN6004 C SK Orientační sporty No  66:22   + 16:48
 18. Chvátil Jiří             PHK7200 C OK 99 Hradec Králové     69:05   + 19:31
 19. Řehoř Jiří               TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec   70:29   + 20:55
 20. Fišar Miroslav           KRL7201 C Kometa Kralovice         72:46   + 23:12
 21. Novotný Dušan            TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec   73:49   + 24:15
 22. Waldhauser Martin        BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor       74:02   + 24:28
 23. Šubrt Antonín            DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka        74:52   + 25:18
 24. Maleček Vít              PGP6801 C SK Praga                 77:54   + 28:20
 25. Lazák Jan                LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  78:12   + 28:38
 26. Vacek Milan              SJI6901 C OK Jihlava               78:16   + 28:42
 27. Staněk Rostislav         VPM6801 C KOS Slavia Plzeň         79:31   + 29:57
 28. Žáček Martin             FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  81:20   + 31:46
 29. Kroupa Štěpán            VPM6904 C KOS Slavia Plzeň         82:10   + 32:36
 30. Kohout Josef             SHK6902 C OK Slavia Hradec Králov  82:53   + 33:19
 31. Faltejsek Pavel          PHK7003 C OK 99 Hradec Králové     85:12   + 35:38
 32. Kadaník Libor            PHK7204 C OK 99 Hradec Králové     87:16   + 37:42
 33. Mayer Tomáš              KSH6900 C OB Kašperské Hory        87:22   + 37:48
 34. Zámečník Pavel           3VX7200 C Zámečníci                92:38   + 43:04
 35. Sedláček Jaroslav        ROZ6801 C OK Roztoky               93:16   + 43:42
 36. Řezáč Pavel              VLI6900 C Slavia Liberec orientee 100:28   + 50:54
 37. Vondra Václav            LTU6800 C OOB TJ Lokomotiva Trutn 127:19   + 77:45
 38. Izák Pavel               LME7102 C SK Los Mělník           144:46   + 95:12
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 7.40 km, 75 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Poloprutský Tomáš        VLI6205 C Slavia Liberec orientee  45:23          
  2. Vydra Ivan               CHA6600 C OK Chrastava             46:37   + 1:14 
  3. Němeček Jan              VSP6201 C USK Praha                47:14   + 1:51 
  4. Procházka Antonín        DCE5500 C KOB Dobřichovice         50:05   + 4:42 
  5. Langr Jan                SHK6701 C OK Slavia Hradec Králov  51:03   + 5:40 
  6. Bendák Petr              LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  51:43   + 6:20 
  7. Valášek Petr             KAM6600 C OK Kamenice              52:20   + 6:57 
  8. Petržela Pavel           LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  52:39   + 7:16 
  9. Semík Jan                VSP6507 C USK Praha                54:03   + 8:40 
 10. Hartman Aleš             VSP6506 C USK Praha                56:02   + 10:39
 11. Cincibus Pavel           FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  56:33   + 11:10
 12. Bruner Luboš             LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  59:25   + 14:02
 13. Kubec Pavel              STB6601 C TJ Stadion Nový Bor      63:33   + 18:10
 14. Málek Martin             8FX6500 C TJ Kobylisy              64:24   + 19:01
 15. Hlaváček Lubomír         PHK6401 C OK 99 Hradec Králové     67:17   + 21:54
 16. Votava Petr              KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l.  68:08   + 22:45
 17. Žanda Jan                CTB6701 C SK OB Chotěboř           69:49   + 24:26
 18. Melichar Igor            PHK6504 C OK 99 Hradec Králové     70:32   + 25:09
 19. Imlauf Martin            SNA6301 C TJ START Náchod          73:40   + 28:17
 20. Petráček Aleš            SJI6301 C OK Jihlava               74:02   + 28:39
 21. Sanna Roberto            DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka        76:00   + 30:37
 22. Novák Petr               TJP6302 C TJ Sokol Troja           78:31   + 33:08
 23. Hanč Jaroslav            VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  80:25   + 35:02
 24. Čivrný Pavel             VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  81:53   + 36:30
 25. Šimek Miroslav           LME6300 C SK Los Mělník            82:40   + 37:17
 26. Kovář Boris              LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  90:17   + 44:54
 27. Balek Zdeněk             OPI6300 C Orientační sporty Písek  91:17   + 45:54
 28. Skalka Michal            LTU6700 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  92:25   + 47:02
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 6.60 km, 65 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bartovský Pavel          VPM6101 C KOS Slavia Plzeň         44:45          
  2. Novák Ivo                OKP6200 C SK OK 24 Praha           44:47   + 0:02 
  3. Milota Josef             MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně     45:26   + 0:41 
  4. Nešpor Jan               TTR6101 C OOB Třebíč               45:29   + 0:44 
  5. Trejtnar Pavel           KUN5801 C TJ Sokol Kunvald         45:32   + 0:47 
  6. Červinka Jaroslav        OKP5803 C SK OK 24 Praha           49:06   + 4:21 
  7. Kožina Petr              PGP6000 C SK Praga                 49:25   + 4:40 
  8. Tupec Jiří               VAM5801 C OOB Vamberk              51:07   + 6:22 
  9. Fanta Miroslav           EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha        51:30   + 6:45 
 10. Pulec Pavel              VBM6201 C VSK Mendelu Brno         51:50   + 7:05 
 11. Kopecký Zdeněk           SJI6002 C OK Jihlava               53:11   + 8:26 
 12. Wurzel Břetislav         OSN6005 C SK Orientační sporty No  53:46   + 9:01 
 13. Konopáč Jiří             TUR5803 C OOB TJ Turnov            54:35   + 9:50 
 14. Nentvich Lubomír         DOR5800 C OK Dobříš                55:43   + 10:58
 15. Blabla Zdeněk            PCB5901 C SKP České Budějovice     56:55   + 12:10
 16. Vydra Pavel              PEN6200 C OK RECO Sport            56:59   + 12:14
 17. Hošek Ladislav           SCP6001 C OK Sparta Praha          57:51   + 13:06
 18. Vykysalý Miroslav        PHK5902 C OK 99 Hradec Králové     59:24   + 14:39
 19. Tihon Jaroslav           TAP6102 C KOB TRETRA Praha         59:37   + 14:52
 20. Kavka Jiří               SCP5900 C OK Sparta Praha          61:39   + 16:54
 21. Romanovský Alois         SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec    61:59   + 17:14
 22. Šváb Jan                 VSP5801 C USK Praha                62:05   + 17:20
 23. Kudrnáč Martin           HCE5901 C TJ Hostivice             62:11   + 17:26
 24. Karel Miloš              JIL6004 C OK Jilemnice             62:54   + 18:09
 25. Kulhavý Josef            SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.  64:46   + 20:01
 26. Beneš Josef              SJC5801 C Sportcentrum Jičín       65:20   + 20:35
 27. Kraus Ota                TJP5700 C TJ Sokol Troja           70:52   + 26:07
 28. Grivalský Michal         PGP5900 C SK Praga                 83:21   + 38:36
 29. Janovič Ondřej           SKV5901 C TJ Slovan Karlovy Vary,  86:43   + 41:58
 30. Borovička Milan          FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  97:29   + 52:44
     Bořil Petr               SJI6207 C OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H60B 6.20 km, 35 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpil Martin           HOR5700 C TJ Jiskra Hořice         39:39          
  2. Hejzlar Josef            VCB5601 C OB České Budějovice      40:07   + 0:28 
  3. Šedivý Jiří              EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha        42:12   + 2:33 
  4. Hruška Jiří              OSN5501 C SK Orientační sporty No  45:16   + 5:37 
  5. Kalibán Jaroslav         NPA5101 C SK LOB Nová Paka         45:25   + 5:46 
  6. Běhoun Pavel             PHK5701 C OK 99 Hradec Králové     46:42   + 7:03 
  7. Pilař Karel              MAS5501 C KČT Aš                   49:53   + 10:14
  8. Štěrba Pavel             LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice  50:11   + 10:32
  9. Jaroš Vladimír           DCE5400 C KOB Dobřichovice         53:20   + 13:41
 10. Knap Jan                 LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice  53:52   + 14:13
 11. Kaška Rudolf             CHA5500 C OK Chrastava             56:14   + 16:35
 12. Fiala Zdeněk             TAP5501 C KOB TRETRA Praha         56:27   + 16:48
 13. Gazdačko Milan           SHK5702 C OK Slavia Hradec Králov  56:39   + 17:00
 14. Koudelný Jiří            TTR5401 C OOB Třebíč               57:06   + 17:27
 15. Tichý Boris              DOB5500 C KOB Dobruška             57:19   + 17:40
 16. Juračka Vojtěch          LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice  58:48   + 19:09
 17. Horák Petr               TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec   61:11   + 21:32
 18. Robotka Libor            PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská   61:44   + 22:05
 19. Jahn Pavel               SCP5500 C OK Sparta Praha          63:22   + 23:43
 20. Pohl Zdeněk              SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov n.  66:30   + 26:51
 21. Cabrnoch Jiří            DKL5400 C KOB Kladno               75:37   + 35:58
 22. Zákostelecký František   SOB5501 C SOBSA                   105:37   + 65:58
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 5.70 km, 35 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hickethier Manfred       VLI5201 C Slavia Liberec orientee  37:50          
  2. Přinda Oldřich           VLI5101 C Slavia Liberec orientee  41:38   + 3:48 
  3. Čípa Jiří                CET5002 C TJ Loko Česká Třebová    42:53   + 5:03 
  4. Hořínek Jaroslav         VSP5000 C USK Praha                46:07   + 8:17 
  5. Farář Jaroslav           VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  46:19   + 8:29 
  6. Uher Petr                VSP5001 C USK Praha                46:27   + 8:37 
  7. Karmazín Petr            VLI4901 C Slavia Liberec orientee  47:32   + 9:42 
  8. Stehno Pavel             DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka        49:29   + 11:39
  9. Erlebach Josef           JIL5201 C OK Jilemnice             49:46   + 11:56
 10. Valter Petr              KBP4500 C KBP Praha                51:18   + 13:28
 11. Provazník Jiří           TUR5102 C OOB TJ Turnov            51:28   + 13:38
 12. Horáček Miroslav         VLI5000 C Slavia Liberec orientee  56:27   + 18:37
 13. Stárek Jiří              SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov n.  56:47   + 18:57
 14. Pilgr Bohuslav           CET5101 C TJ Loko Česká Třebová    56:52   + 19:02
 15. Borák Stanislav          EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha        57:47   + 19:57
 16. Hora Vladimír            VSP5100 C USK Praha                58:40   + 20:50
 17. Přeček Zdeněk            SCP5200 C OK Sparta Praha          59:11   + 21:21
 18. Chotětický Václav        MAS5200 C KČT Aš                   60:46   + 22:56
 19. Rančák Josef             BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor       61:53   + 24:03
 20. Vítek Zdeněk             SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov n.  64:52   + 27:02
 21. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  66:40   + 28:50
 22. Zlesák Milan             CHT5101 C OOB SK Chrast            67:11   + 29:21
 23. Rychtecký Josef          VCB4801 C OB České Budějovice      69:05   + 31:15
 24. Toušek Miloslav          MKP5000 C SK GORDIC Praha Kačerov  70:41   + 32:51
 25. Kadavý Zdeněk            CHA4901 C OK Chrastava             70:47   + 32:57
 26. Denemarek Oldřich        BBM5100 C BETA URSUS Orienteering  71:27   + 33:37
 27. Hojný Oldřich            SCP5201 C OK Sparta Praha          73:16   + 35:26
 28. Böhm Karel               TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec   75:43   + 37:53
 29. Kolský Alexander         PGP5000 C SK Praga                 85:16   + 47:26
 30. Fiala Miloš              KSH4801 C OB Kašperské Hory        93:43   + 55:53
 31. Kramoliš Jan             PVP5000 C VSS Přírodověda Praha   112:34   + 74:44
--------------------------------------------------------------------------------

H70B 4.80 km, 20 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšil Jaromír         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  36:06          
  2. Buriánek Jaromír         SCP4700 C OK Sparta Praha          39:31   + 3:25 
  3. Koč Zdeněk               MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov  41:30   + 5:24 
  4. Chmelík Aleš             VBM4732 C VSK Mendelu Brno         42:07   + 6:01 
  5. Fišák Jan                MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně     45:08   + 9:02 
  6. Čadil Jan                FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  45:40   + 9:34 
  7. Hrobař Rudolf            SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.  45:46   + 9:40 
  8. Jirásek Jaroslav         DCH4701 C Radioelektronika Cheb    46:30   + 10:24
  9. Novotný Jiří             SLP4601 C OOB Slavia Praha         49:23   + 13:17
 10. Zlesák Zdeněk            JIL4701 C OK Jilemnice             49:56   + 13:50
 11. Novák Miloš              SCP4600 C OK Sparta Praha          50:10   + 14:04
 12. Švadlena Jiří            CHC4601 C K.O.B. Choceň            51:46   + 15:40
 13. Procházka Zdenko         DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka        57:46   + 21:40
 14. Rakovec Miloš            SCP4500 C OK Sparta Praha          64:27   + 28:21
 15. Dvořák Jaromír           PGP4601 C SK Praga                 64:55   + 28:49
 16. Nosál Stanislav          LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun     65:21   + 29:15
 17. Matějů Ivan              UVP4600 C Slovan Praha             65:38   + 29:32
 18. Ryšavý Vít               TJP4700 C TJ Sokol Troja           67:29   + 31:23
 19. Dohnal Josef             VSP4300 C USK Praha                72:35   + 36:29
--------------------------------------------------------------------------------

H75B 3.50 km, 20 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlík Jaroslav          SJC3601 C Sportcentrum Jičín       33:28          
  2. Frey Jaromír             NEJ4100 C TJ Jiskra Nejdek         35:02   + 1:34 
  3. Novotný František        PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L  36:14   + 2:46 
  4. Sklenář Jan              MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně     36:57   + 3:29 
  5. Gřunděl Ivan             SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec    40:51   + 7:23 
  6. Mikulecký Jan            PHK3801 C OK 99 Hradec Králové     42:06   + 8:38 
  7. Attl Vladimír            PGP3800 C SK Praga                 44:55   + 11:27
  8. Novotný Petr             PHK3802 C OK 99 Hradec Králové     48:06   + 14:38
  9. Beránek Miroslav         BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor       57:17   + 23:49
 10. Lisý Jan                 ONO4201 C SKOB Ostrov              62:29   + 29:01
--------------------------------------------------------------------------------

H80B 3.00 km, 25 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křtěnský Jaroslav        BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor       36:02          
  2. Vykysalý František       PHK3002 C OK 99 Hradec Králové     38:00   + 1:58 
  3. Semorád Miloš            SCP3300 C OK Sparta Praha          51:57   + 15:55
  4. Vondra Jaroslav          FSP3300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  60:21   + 24:19
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.70 km, 15 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kučerka Radek            STB1101 C TJ Stadion Nový Bor      26:07          
  2. Severa Matyáš            NER     C                          28:20   + 2:13 
  3. Pilátová Rozálie         DKL0750 C KOB Kladno               31:19   + 5:12 
  4. Vošlajerová Marie        LME     C SK Los Mělník            33:39   + 7:32 
  5. Horáková Eliška          2UX1150 C Horáková                 34:18   + 8:11 
  6. Štěrba Lukáš             SKV1001 C TJ Slovan Karlovy Vary,  34:27   + 8:20 
  7. Lepšová Julie            SRK     C SOOB Spartak Rychnov n.  35:28   + 9:21 
  8. Kay Leila                LPU1155 C OK Lokomotiva Pardubice  35:33   + 9:26 
  9. Mornštejnová Natálie     1KY0000 C                          36:30   + 10:23
 10. Kvapilová Markéta        PHK0950 C OK 99 Hradec Králové     37:14   + 11:07
 11. Macháčková Eliška        LPU1153 C OK Lokomotiva Pardubice  37:38   + 11:31
 12. Bečvářová Barbora        NER     C                          37:59   + 11:52
 13. Růžičková Magda          PHK0951 C OK 99 Hradec Králové     38:20   + 12:13
 14. Zitková Markéta          LPU1251 C OK Lokomotiva Pardubice  38:31   + 12:24
 15. Hrůšová Lucie            PHK1050 C OK 99 Hradec Králové     40:38   + 14:31
 16. Pompach Tobiáš           PHK     C OK 99 Hradec Králové     41:46   + 15:39
 17. Macek Dan                LPU1104 C OK Lokomotiva Pardubice  44:09   + 18:02
 18. Klier Šimon              MLA1101 C MLOK Mariánské Lázně     44:15   + 18:08
 19. Švíglerová Anna          LPU0952 C OK Lokomotiva Pardubice  47:08   + 21:01
 19. Froschová Magdaléna      LPU1052 C OK Lokomotiva Pardubice  47:08   + 21:01
 21. Hulec Karel              KSH1301 C OB Kašperské Hory        48:09   + 22:02
 22. Kubáková Laura           SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec    48:47   + 22:40
 23. Kmoch Ondřej             LTU     C OOB TJ Lokomotiva Trutn  50:51   + 24:44
 24. Komárková Radka          SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec    53:46   + 27:39
 25. Tomášová Petra           SRK1111 C SOOB Spartak Rychnov n.  54:29   + 28:22
 26. Tomášová Majda           SRK1112 C SOOB Spartak Rychnov n.  54:39   + 28:32
 27. Kvapilová Simona         NER     C                          55:21   + 29:14
 28. Šreibr Matěj             5EX     C Perníkáři                55:28   + 29:21
 29. Vondrová Denisa          LTU7950 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  57:43   + 31:36
 30. Hulec Frantisek          KSH1101 C OB Kašperské Hory        57:44   + 31:37
 31. Bečvářová Adéla          NER     C                          61:19   + 35:12
 32. Kučerková Adéla          STB1450 C TJ Stadion Nový Bor      65:09   + 39:02
 33. Albl Matouš              LME1111 C SK Los Mělník            70:16   + 44:09
 34. Izdná Helena             DKP1351 C Oddíl OB Kotlářka        70:23   + 44:16
 35. Lounek Alexandr          PDY1100 C Běhej Poděbrady          92:58   + 66:51
     Pecánek Matěj            TEP1300 C Tempo Praha               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.50 km, 35 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haasová Renata           LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice  21:51          
  2. Husák Zdeněk             SLA0201 C SKOB Slaný               25:16   + 3:25 
  3. Marečková Kateřina       OSN7550 C SK Orientační sporty No  26:13   + 4:22 
  4. Štichhauerová Kateřina   LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice  30:37   + 8:46 
  5. Bečvářová Hana           NER     C                          31:05   + 9:14 
  6. Lehárová Iva             NER0000 C                          32:06   + 10:15
  7. Mornštejn Roman          1KY0001 C                          32:52   + 11:01
  8. Husáková Petra           SLA7452 C SKOB Slaný               33:11   + 11:20
  9. Vých Luboš               NER     C                          33:21   + 11:30
 10. Savičová Gabriela        SKV7952 C TJ Slovan Karlovy Vary,  33:23   + 11:32
 11. Meduna Josef             NER     C                          33:55   + 12:04
 12. Hanuš Vladimír           VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  34:06   + 12:15
 13. Johanisová Eliška        TAP9950 C KOB TRETRA Praha         34:28   + 12:37
 14. Neuer Pavel              DOR7502 C OK Dobříš                35:27   + 13:36
 15. Riby Thomas              LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  36:15   + 14:24
 16. Molingerová Pavlína      SNA7951 C TJ START Náchod          36:25   + 14:34
 17. Pokorná Hana             TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec   36:46   + 14:55
 18. Molinger Matěj           SNA0401 C TJ START Náchod          37:05   + 15:14
 19. Titzová Pavlína          VSP7463 C USK Praha                37:13   + 15:22
 20. Lapáčková Soňa           SHKXXX2 C OK Slavia Hradec Králov  37:22   + 15:31
 21. Hřivna Ondřej            PGP0505 C SK Praga                 37:45   + 15:54
 22. Žemlička Zbyněk          NER0001 C                          37:47   + 15:56
 23. Kosíková Helena          VSP6550 C USK Praha                38:34   + 16:43
 24. Donda Jiří               ONO7600 C SKOB Ostrov              38:50   + 16:59
 25. Šimerka Jakub            PGP0407 C SK Praga                 39:21   + 17:30
 26. Žemličková Jindra        NER0002 C                          39:24   + 17:33
 27. Krejčí Milan             KOR7400 C OB DDM Kostelec nad Orl  39:28   + 17:37
 28. Horáková Yvona           2UX7450 C Horáková                 41:03   + 19:12
 29. Hanušová Monika          VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  41:45   + 19:54
 30. Berounská Helena         VSP7257 C USK Praha                43:33   + 21:42
 31. Novotná Marie            PHK3951 C OK 99 Hradec Králové     44:16   + 22:25
 32. Severová Radka           NER     C                          45:15   + 23:24
 33. Jelínková Hana           CTB8152 C SK OB Chotěboř           46:57   + 25:06
 34. Procingerová Ilona       VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  47:58   + 26:07
 35. Hájek Tibor              VRL7202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:19   + 28:28
 36. Berounský Petr           VSP7203 C USK Praha                51:23   + 29:32
 37. Robotková Lenka          PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská   53:03   + 31:12
 38. Filipová Lucie           SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov n.  55:46   + 33:55
 39. Mařík Karel              KRE2222 C OOB TJ Sokol Křemže      56:30   + 34:39
 40. Dulovcová Michaela       KRE8850 C OOB TJ Sokol Křemže      57:13   + 35:22
 41. Stoklasová Markéta       OSN7555 C SK Orientační sporty No  57:18   + 35:27
 42. Žaloudková Ilona         LPU     C OK Lokomotiva Pardubice  58:45   + 36:54
 43. Smrčková Olga            LPU6055 C OK Lokomotiva Pardubice  58:56   + 37:05
 44. Balej Jiří               KAM7201 C OK Kamenice              59:06   + 37:15
 45. Černá Marcela            6YC7151 C Neregistrovaní           73:37   + 51:46
 46. CHlubnová Petra          PDY0000 C Běhej Poděbrady          79:37   + 57:46
 47. Pavlíková Gábina         PDY7150 C Běhej Poděbrady          79:38   + 57:47
     Málková Markéta          NER     C                           DISK          
     Máslo Miroslav           SHK4001 C OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 6.70 km, 110 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kondrát Martin           PGP6501 C SK Praga                 49:25          
  2. Urbanec Vít              EZL7010 C PEV Zlín                 50:28   + 1:03 
  3. Lounek Jakub             PDY8200 C Běhej Poděbrady          50:38   + 1:13 
  4. Dundáček Milan           SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec    52:12   + 2:47 
  5. Silný Ondřej             PHK7906 C OK 99 Hradec Králové     55:06   + 5:41 
  6. Růžička Ivan             PHK6702 C OK 99 Hradec Králové     55:34   + 6:09 
  7. Kurz Matouš              PGP8606 C SK Praga                 55:54   + 6:29 
  8. Dittrt Štěpán            LME0001 C SK Los Mělník            55:56   + 6:31 
  9. Ryantová Jana            DKP8660 C Oddíl OB Kotlářka        59:14   + 9:49 
 10. Koberová Lenka           LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice  59:51   + 10:26
 11. Černý Michal             ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem  60:25   + 11:00
 12. Matrasová Kateřina       CHT8353 C OOB SK Chrast            61:22   + 11:57
 13. Ždimera Zdeněk           LME7000 C SK Los Mělník            62:44   + 13:19
 14. Růžičková Kamila         PHK7153 C OK 99 Hradec Králové     63:30   + 14:05
 15. Novotný Petr             37C1111 C Bez registrace           64:30   + 15:05
 16. Poloprutská Klára        VLI9750 C Slavia Liberec orientee  65:16   + 15:51
 17. Molinger Luděk           SNA7249 C TJ START Náchod          65:40   + 16:15
 18. Čechová Lenka            NER     C                          67:54   + 18:29
 19. Širůček Jaromír          SHK6200 C OK Slavia Hradec Králov  69:41   + 20:16
 20. Náhlíková Erika          HCE9750 C TJ Hostivice             70:21   + 20:56
 21. Dittrtová Lucie          LME6852 C SK Los Mělník            73:06   + 23:41
 22. Setínková Eva            SJC8765 C Sportcentrum Jičín       74:25   + 25:00
 23. Procházková Gabriela     NER     C                          74:52   + 25:27
 24. Souček Pavel             PHK5503 C OK 99 Hradec Králové     75:33   + 26:08
 25. Liberda Ondřej           KSH7508 C OB Kašperské Hory        75:49   + 26:24
 26. Ždimerová Monika         LME6950 C SK Los Mělník            77:18   + 27:53
 27. Čapková Petra            PHK7850 C OK 99 Hradec Králové     77:29   + 28:04
 28. Kopecký Kryštof          5RX9301 C NNN                      77:39   + 28:14
 29. Termerová Jana           LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  78:33   + 29:08
 30. Kubák Martin             SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec    80:34   + 31:09
 31. Malý Jakub               NER     C                          83:01   + 33:36
 32. Petriláková Petra        DOR7656 C OK Dobříš                83:41   + 34:16
 33. Kymlová Šárka            8FX8350 C TJ Kobylisy              86:15   + 36:50
 34. Bednařík Aleš            VLI7309 C Slavia Liberec orientee  88:44   + 39:19
 35. Sehnal Tomáš             PDY6700 C Běhej Poděbrady          89:46   + 40:21
 36. Cíchová Pavlína          TTR7452 C OOB Třebíč               91:25   + 42:00
 37. Pavlík Mojmír            PDY8102 C Běhej Poděbrady         103:37   + 54:12
 38. Petrilák Miroslav        DOR6600 C OK Dobříš               107:39   + 58:14
 39. Vašta Karel              NER     C                         110:07   + 60:42
 40. Nechvíle Daniel          PDY9600 C Běhej Poděbrady         116:05   + 66:40
 41. Šplíchal Jiří            OKP4500 C SK OK 24 Praha          128:46   + 79:21
     Vacková Anna             SJI9854 C OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------