Kód závodu          : 3597
Název               : Žebříček B-Čechy
Datum               : 18.06.2017
Místo konání        : Litošice
Mapa                : 1:10000
Pořadatel           : LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Ředitel závodu      : Stránský Dušan - R2
Hlavní rozhodčí     : Zitka Adam - R1
Ředitel závodu      : Stránský Dušan - R2
Stavitel tratí      : Fencl Petr - R2
JURY                : Koč Zdeněk, Cabrnoch Jiří, Venhoda Milan
Klubové výsledky    : CHT (18)

D16B 3.60 km, 50 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 38. Starková Terezie         CHT0251 B OOB SK Chrast            38:18   + 12:08
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 5.20 km, 100 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 15. Kopáčková Iva            CHT8851 C OOB SK Chrast            43:21   + 8:23 
 24. Mrštíková Květa          CHT8754 C OOB SK Chrast            47:01   + 12:03
 35. Bulvová Hana             CHT6655 C OOB SK Chrast            65:33   + 30:35
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 3.70 km, 70 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  6. Krejsová Martina         CHT8152 C OOB SK Chrast            52:02   + 12:16
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 3.80 km, 75 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  4. Wurzelová Dana           CHT6654 C OOB SK Chrast            38:52   + 3:58 
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 3.70 km, 70 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 13. Jansová Alena            CHT5852 C OOB SK Chrast            54:51   + 18:36
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 4.30 km, 70 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
     Hybeš Michal             CHT0401 B OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 4.40 km, 110 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 20. Hybeš David              CHT9903 C OOB SK Chrast            61:26   + 30:25
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 6.90 km, 160 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 15. Kopáček Jan              CHT8510 C OOB SK Chrast            45:01   + 5:46 
 21. Hledík Jakub             CHT9501 C OOB SK Chrast            47:19   + 8:04 
 29. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast            48:30   + 9:15 
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 5.60 km, 120 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matras Tomáš             CHT8001 C OOB SK Chrast            37:36          
--------------------------------------------------------------------------------

H60B 4.40 km, 110 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 13. Matras Jaroslav          CHT5301 C OOB SK Chrast            51:04   + 14:58
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 3.90 km, 80 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 13. Vítek Josef              CHT4802 C OOB SK Chrast            50:26   + 18:01
 14. Zlesák Milan             CHT5101 C OOB SK Chrast            50:40   + 18:15
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.00 km, 20 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 30. Matrasová Marie          CHT1451 C OOB SK Chrast           126:32   + 104:24
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.00 km, 30 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 14. Kašparová Lucie          CHT2051 C OOB SK Chrast            38:32   + 20:25
--------------------------------------------------------------------------------