Kód závodu          : 3598
Název               : Žebříček B-Morava, oblastní žebříček
Datum               : 17.06.2017
Místo konání        : RS Palkovické Hůrky, Palkovice 226
Mapa                : Hůrky 2017
Pořadatel           : MOV - SKOB Ostrava
Ředitel závodu      : Juřeník Josef - R2
Hlavní rozhodčí     : Maceček Otakar - R2
Ředitel závodu      : Juřeník Josef - R2
Stavitel tratí      : Svěchota Milan - R1

D10N 2.90 km, 140 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Marková Michaela         VIC0850 C OB Vizovice              31:41          
  2. Kaufmanová Šárka         TRI0851 C TJ TŽ Třinec             34:52   + 3:11 
  3. Pachmannová Iva          AOP0852 C Orientační Běh Opava     38:39   + 6:58 
  4. Szarzecová Eva           TRI0850 C TJ TŽ Třinec             41:30   + 9:49 
  5. Tomanková Alice          KSU0959 C Klub vytrvalostních spo  44:56   + 13:15
  6. Borunská Alžběta         AOP0950 C Orientační Běh Opava     52:08   + 20:27
  7. Juřeníková Ema           MOV0951 C SKOB Ostrava             67:30   + 35:49
     Valyavka Viktoriya       38S0850 C VZA Žilina                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 2.80 km, 25 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovalčíková Alena        AOP0751 C Orientační Běh Opava     23:36          
  2. Štětínská Tereza         MOV0751 C SKOB Ostrava             24:22   + 0:46 
  3. Malá Karolína            VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně  26:03   + 2:27 
  4. Cetlová Karolína         AOP0752 C Orientační Běh Opava     30:10   + 6:34 
  5. Vernerová Hana           TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno        35:22   + 11:46
  6. Salichová Ivana          AOP0753 C Orientační Běh Opava     37:29   + 13:53
  7. Mílová Tereza            BFM0751 C SKOB Frýdek - Místek     49:18   + 25:42
  8. Otrubová Karolína        PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov         51:47   + 28:11
  9. Matoušková Johana        STE0751 C SK SKI-OB Šternberk      53:42   + 30:06
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 3.10 km, 90 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Otrubová Anna            PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov         28:56          
  2. Dittrichová Lucie        SKM0551 B KOB Směr Kroměříž, z.s.  31:16   + 2:20 
  3. Jílková Lenka            KON0666 C KOB Konice               31:32   + 2:36 
  4. Doušková Hana            TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno        33:08   + 4:12 
  5. Pavlová Eliška           MOV0650 C SKOB Ostrava             36:29   + 7:33 
  6. Kolarczyková Eliška      TRI0551 C TJ TŽ Třinec             37:41   + 8:45 
  7. Fišerová Veronika        BFM0552 C SKOB Frýdek - Místek     39:38   + 10:42
  8. Pachmannová Katka        AOP0551 C Orientační Běh Opava     39:43   + 10:47
  9. Cetlová Magdaléna        AOP0552 C Orientační Běh Opava     41:03   + 12:07
 10. Holasová Barbora         AOP0651 C Orientační Běh Opava     41:04   + 12:08
 11. Čudková Kristýna         MOV0654 C SKOB Ostrava             45:23   + 16:27
 12. Matulová Valérie         BFM0652 C SKOB Frýdek - Místek     49:30   + 20:34
 13. Zahradníková Kateřina    BFM0551 C SKOB Frýdek - Místek     51:15   + 22:19
 14. Kočarová Marie           BFM0557 C SKOB Frýdek - Místek     53:22   + 24:26
 15. Seidenglanzová Johana    SSU0650 C SK Severka Šumperk       60:18   + 31:22
 16. Burešová Ema             MOV0656 C SKOB Ostrava             73:21   + 44:25
     Fojtíková Aneta          AOP0699 C Orientační Běh Opava      DISK          
     Rychtářová Barbora       MOV0653 C SKOB Ostrava              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 3.70 km, 200 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mulíčková Markéta        ABM0362 B KOB Moira Brno           42:26          
  2. Hubáčková Dagmar         LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovic  49:35   + 7:09 
  3. Haltofová Romana         TRI0451 B TJ TŽ Třinec             52:29   + 10:03
  4. Černochová Michaela      PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov         54:00   + 11:34
  5. Hájková Lucie            SOP0350 A OOB TJ Slezan Opava      54:03   + 11:37
  6. Lukašáková Sára          STE0450 B SK SKI-OB Šternberk      58:31   + 16:05
  7. Smékalová Karolína       UOL0451 B SOB Olomouc              58:58   + 16:32
  8. Pišová Adéla             LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovic  62:30   + 20:04
  9. Miková Lenka             TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno        62:44   + 20:18
 10. Němečková Kateřina       PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov         66:28   + 24:02
 11. Mrkvičková Ema           TZL0451 B SKOB Zlín                68:07   + 25:41
 12. Binarová Adéla           UOL0452 B SOB Olomouc              68:37   + 26:11
 13. Panovcová Anita          OTK0351 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  74:57   + 32:31
 14. Klechová Karolína        AOP0452 B Orientační Běh Opava     84:17   + 41:51
 15. Bruková Petra            TRI0450 B TJ TŽ Třinec             84:22   + 41:56
 16. Šneiderová Daniela       ASU0398 B Magnus Orienteering      85:59   + 43:33
 17. Smékalová Viktorie       UOL0450 B SOB Olomouc              89:15   + 46:49
 18. Mudráková Eliška         LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovic  91:26   + 49:00
 19. Kovalčíková Anna         AOP0453 B Orientační Běh Opava     94:14   + 51:48
 20. Juříková Jolana          LCE0355 C OOB TJ Slovan Luhačovic 103:45   + 61:19
     Kolaříková Eliška        TZL0452 B SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 3.40 km, 160 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rybková Vendula          TRI0453 C TJ TŽ Třinec             41:12          
  2. Hartmannová Anna         PLU0354 C TJ SOKOL Plumlov         49:01   + 7:49 
  3. Procnerová Veronika      BFM0453 B SKOB Frýdek - Místek     71:30   + 30:18
  4. Mílová Klára             BFM0452 C SKOB Frýdek - Místek    125:09   + 83:57
     Stanna Karolina          3GP0450 C SDG Bladnice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 4.80 km, 250 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrichová Michaela     SKM0251 A KOB Směr Kroměříž, z.s.  58:14          
  2. Tichá Marie              TZL0253 A SKOB Zlín                66:26   + 8:12 
  3. Tichá Julie              TZL0252 B SKOB Zlín                67:45   + 9:31 
  4. Bernatíková Hana         SFM0251 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  70:08   + 11:54
  5. Kočová Halina            TZL0255 A SKOB Zlín                70:38   + 12:24
  6. Korpasová Lucie          TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno        73:18   + 15:04
  7. Raclavská Vlaďka         UOL0253 B SOB Olomouc              76:51   + 18:37
  8. Greschnerová Tereza      ASU0299 B Magnus Orienteering      77:32   + 19:18
  9. Nevěřilová Kateřina      LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovic  78:28   + 20:14
 10. Pišová Barbora           LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovic  82:23   + 24:09
 11. Warcopová Kateřina       TRI0150 B TJ TŽ Třinec             84:03   + 25:49
 12. Skoupá Vendula           STE0152 B SK SKI-OB Šternberk      98:16   + 40:02
 13. Plášková Anna            LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovic  98:39   + 40:25
 14. Halová Romana            VIC0164 B OB Vizovice             109:17   + 51:03
     Smolková Sabina          STE0250 B SK SKI-OB Šternberk       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 3.90 km, 210 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vránová Eliška           UOL0151 C SOB Olomouc              51:16          
  2. Krčková Helena           AOP0251 C Orientační Běh Opava     66:01   + 14:45
  3. Sadílková Iva            VIC0151 C OB Vizovice              68:27   + 17:11
  4. Raclavská Lenka          UOL0252 C SOB Olomouc              70:44   + 19:28
  5. Raclavská Zuzana         UOL0251 C SOB Olomouc              71:49   + 20:33
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 5.50 km, 290 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malivánková Eva          ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno       82:53          
  2. Slovenčíková Eliška      VIC9959 B OB Vizovice             103:29   + 20:36
  3. Novotná Tereza           ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory       120:09   + 37:16
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 4.10 km, 220 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svobodová Barbora        BFM0151 C SKOB Frýdek - Místek     54:21          
  2. Matulíková Aneta         TZL0050 C SKOB Zlín                54:55   + 0:34 
--------------------------------------------------------------------------------

D20B 6.20 km, 250 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fukalová Hana            AOP9850 R Orientační Běh Opava     78:24          
  2. Korpasová Tereza         TBM9898 A KOS TJ Tesla Brno        84:43   + 6:19 
  3. Kůstková Daniela         VIC9898 B OB Vizovice             115:38   + 37:14
  4. Novotná Klára            ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory       121:37   + 43:13
  5. Škrabalová Šárka         KON9888 C KOB Konice              135:53   + 57:29
     Kovářová Tereza          TRI9756 B TJ TŽ Třinec              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 7.00 km, 295 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vývodová Jana            ASU9852 A Magnus Orienteering      94:50          
  2. Koporová Petra           ASU9353 C Magnus Orienteering      99:36   + 4:46 
  3. Klíchová Jana            SSU8151 C SK Severka Šumperk      104:15   + 9:25 
  4. Bialožytová Tereza       PGP9055 C SK Praga                108:08   + 13:18
  5. Bohunská Jana            KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 123:13   + 28:23
     Argalášová Kateřina      TRI9750 R TJ TŽ Třinec              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 5.50 km, 290 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Létalová Soňa            SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  75:17          
  2. Maliňáková Petra         SVS8751 C Orientklub Vsetín        96:06   + 20:49
  3. Kašparová Šárka          AOP7251 C Orientační Běh Opava     99:17   + 24:00
  4. Švidrnochová Hana        OOP7751 C TJ Opava                101:19   + 26:02
  5. Muchová Barbora          KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín z.s.  102:13   + 26:56
  6. Bouzková Katka           SVS8151 C Orientklub Vsetín       105:28   + 30:11
  7. Šebková Klára            PTE8550 C TJ Sokol Ptení          108:35   + 33:18
  8. Svačinková Kateřina      VRB9899 C Sportovní klub ve Vrbně 109:32   + 34:15
     Štěpánková Petra         LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav B   DISK          
     Pěčková Veronika         SKM9651 C KOB Směr Kroměříž, z.s.   DISK          
     Bohunská Monika          KRN9151 C KOS TJ Lokomotiva Krnov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 6.10 km, 250 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrichová Andrea       SKM7750 C KOB Směr Kroměříž, z.s.  82:51          
  2. Otrubová Johana          PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov         90:27   + 7:36 
  3. Kovalčíková Eva          AOP7852 C Orientační Běh Opava    123:13   + 40:22
     Holasová Šarka           AOP7853 C Orientační Běh Opava      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 5.20 km, 290 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matoušková Jana          STE7951 C SK SKI-OB Šternberk      81:26          
  2. Slavíková Lenka          VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně  88:27   + 7:01 
  3. Svačinková Jitka         VRB7777 C Sportovní klub ve Vrbně  89:56   + 8:30 
  4. Zbraňková Magda          STE7352 C SK SKI-OB Šternberk      91:19   + 9:53 
  5. Štáblová Michaela        KSU7787 C Klub vytrvalostních spo 100:22   + 18:56
  6. Pachmannová Hana         AOP7252 C Orientační Běh Opava    104:43   + 23:17
  7. Obrátilová Naďa          ABM6654 C KOB Moira Brno          106:14   + 24:48
  8. Salichová Gabriela       AOP7651 C Orientační Běh Opava    113:21   + 31:55
  9. Krčková Lenka            AOP7751 C Orientační Běh Opava    118:08   + 36:42
 10. Klose Petra              SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís 121:33   + 40:07
 11. Vránová Helena           UOL7652 C SOB Olomouc             132:17   + 50:51
 12. Fukalová Radmila         AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava    139:00   + 57:34
     Masny Anna               MOV8250 C SKOB Ostrava              DISK          
     Pannová Vendula          MOV7752 C SKOB Ostrava              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 5.40 km, 290 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Milánová Jindřiška       TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno        70:51          
  2. Fukátková Miroslava      VIC7658 C OB Vizovice              81:03   + 10:12
  3. Korpasová Ivana          LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav B  89:31   + 18:40
  4. Seidenglanzová Irena     SSU7450 C SK Severka Šumperk      113:49   + 42:58
  5. Gřešková Jana            25Z7650 C Nereg. Gřešková         130:19   + 59:28
  6. Šneiderová Lucie         ASU7498 C Magnus Orienteering     156:45   + 85:54
     Procházková Martina      SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava       DISK          
     Sedláčková Dagmar        KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín z.s.    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 4.10 km, 220 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sedlářová Pavla          AOP7052 C Orientační Běh Opava     47:55          
  2. Hubáčková Dagmar         LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovic  48:06   + 0:11 
  3. Kostková Jana            AOP7151 C Orientační Běh Opava     59:48   + 11:53
  4. Sedláčková Jana          HLV7060 C KČT - OB Holešov         60:57   + 13:02
  5. Hájková Jitka            SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava      61:17   + 13:22
  6. Kunzová Ivana            BBM7155 C BETA URSUS Orienteering  65:04   + 17:09
  7. Bogucka Jaroszek anna    42P7050 C Team360                  83:17   + 35:22
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 3.90 km, 215 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ciencialová Bohumila     TRI6957 C TJ TŽ Třinec             49:48          
  2. Argalášová Gabriela      TRI6850 C TJ TŽ Třinec             58:11   + 8:23 
  3. Sadílková Lenka          VIC7055 C OB Vizovice              58:28   + 8:40 
  4. Vričanová Sylva          HAV6751 C OB Havířov               59:52   + 10:04
  5. Hanzlová Svatava         HAV6651 C OB Havířov               64:05   + 14:17
  6. Opletalová Pavlína       HAV6652 C OB Havířov               64:57   + 15:09
  7. Doušková Vlasta          TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno        65:31   + 15:43
  8. Bernatíková Šárka        SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  70:11   + 20:23
  9. Kaděrová Barbora         HAV7051 C OB Havířov               74:35   + 24:47
 10. Mielcová Elena           AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava     76:18   + 26:30
 11. Matyášová Lenka          LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav B  76:37   + 26:49
 12. Novotná Jitka            ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory        83:03   + 33:15
 13. Řeháková Jana            BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek     84:30   + 34:42
 14. Štorková Simona          JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov    89:38   + 39:50
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 3.90 km, 210 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Poklopová Ivana          UOL6451 C SOB Olomouc              41:04          
  2. Vavrysová Iva            LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovic  42:27   + 1:23 
  3. Hlavová Miroslava        KON6389 C KOB Konice               44:25   + 3:21 
  4. Hájová Jana              TZL6051 C SKOB Zlín                45:19   + 4:15 
  5. Koláriková Irena         TZL6351 C SKOB Zlín                47:20   + 6:16 
  6. Glabazňová Jana          AOP6151 C Orientační Běh Opava     50:23   + 9:19 
  7. Vlažná Mirka             LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovic  50:29   + 9:25 
  8. Šimková Hana             UOL6653 C SOB Olomouc              54:52   + 13:48
  9. Denysenko Tamara         38S6150 C VZA Žilina               55:22   + 14:18
 10. Bialožytová Pavla        TRI6350 C TJ TŽ Třinec             56:59   + 15:55
 11. Schäferová Jana          TZL6566 C SKOB Zlín                88:40   + 47:36
 12. Ostřanská Iveta          SSU6591 C SK Severka Šumperk       95:45   + 54:41
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 3.90 km, 210 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krejčíková Monika        TZL6262 C SKOB Zlín                60:52          
  2. Cetkovská Alena          TZL6263 C SKOB Zlín                64:45   + 3:53 
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 3.30 km, 240 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Salajková Věra           LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav B 100:37          
--------------------------------------------------------------------------------

D60B 3.60 km, 200 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horynová Eva             TZL5254 C SKOB Zlín                62:08          
  2. Wysocka Jolanta          24P5650 C Slask O-Team             72:30   + 10:22
  3. Řezníková Renáta         AOP5451 C Orientační Běh Opava     83:17   + 21:09
--------------------------------------------------------------------------------

D65B 3.60 km, 200 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotná Ludmila          ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory        81:44          
  2. Vlachová Renata          AOV4450 C OOB TJ Baník Ostrava     85:33   + 3:49 
  3. Mrkvicová Ludmila        ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory        87:12   + 5:28 
  4. Suchánková Libuše        SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava      90:58   + 9:14 
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 2.90 km, 140 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrich Matouš          SKM1000 C KOB Směr Kroměříž, z.s.  26:21          
  2. Salajka Michal           LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav B  29:05   + 2:44 
  3. Koňařík Vojtéch          SVS0701 C Orientklub Vsetín        33:22   + 7:01 
  4. Svestka Stepan           KVS     C SKOB Kobra Vsetín z.s.   43:16   + 16:55
  5. Klose Albert             SFM1000 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  48:07   + 21:46
  6. Eliášek Patrik           LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav B  48:50   + 22:29
  7. Štábl Vít                KSU1100 C Klub vytrvalostních spo  52:33   + 26:12
  8. Létal Hynek              SFM1001 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  70:05   + 43:44
  9. Řepecký Tomáš            MOV0900 C SKOB Ostrava             98:41   + 72:20
     Smetana Adam             VRB0800 C Sportovní klub ve Vrbně   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.80 km, 25 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Menzel Antonín           MOV0700 C SKOB Ostrava             24:46          
  2. Kočara František         BFM0701 C SKOB Frýdek - Místek     24:58   + 0:12 
  3. Kovalčík Petr            AOP0901 C Orientační Běh Opava     25:34   + 0:48 
  4. Navrátil Jakub           TBM0811 C KOS TJ Tesla Brno        25:55   + 1:09 
  5. Tuharský Tobiáš          TRI0701 C TJ TŽ Třinec             26:34   + 1:48 
  6. Bičánek Vít              TRI0700 C TJ TŽ Třinec             27:04   + 2:18 
  7. Stöcker Richard          MOV0701 C SKOB Ostrava             29:03   + 4:17 
  8. Volkov Maksym            38S0700 C VZA Žilina               30:02   + 5:16 
  9. Šneider Kvido            ASU0749 C Magnus Orienteering      36:59   + 12:13
 10. Holas Štěpán             AOP0900 C Orientační Běh Opava     43:47   + 19:01
 11. Vlach Antonín            AOV0700 C OOB TJ Baník Ostrava     58:32   + 33:46
 12. Masny Tadeusz            MOV0949 C SKOB Ostrava             64:15   + 39:29
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 3.30 km, 140 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štábl Patrik             KSU0606 B Klub vytrvalostních spo  37:49          
  2. Černoch Martin           PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov         41:45   + 3:56 
  3. Zřídkaveselý Adam        ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno       43:44   + 5:55 
  4. Otruba František         PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov         46:11   + 8:22 
  5. Damek Ondřej             TRI0503 B TJ TŽ Třinec             49:00   + 11:11
  6. Bjolek Jan               BFM0601 B SKOB Frýdek - Místek     51:55   + 14:06
  7. Salich Jonáš             AOP0501 C Orientační Běh Opava     51:58   + 14:09
  8. Vojvodík Eduard          MOV0600 C SKOB Ostrava             55:00   + 17:11
  9. Tomanek Lukáš            KSU0502 C Klub vytrvalostních spo  55:24   + 17:35
 10. Byrtus Jakub             TRI0508 C TJ TŽ Třinec             60:16   + 22:27
 11. Vítkovič Patrik          TRI0507 C TJ TŽ Třinec             62:20   + 24:31
 12. Strakoš Ondřej           TZL0601 C SKOB Zlín                63:55   + 26:06
 13. Chudík Martin            BFM0604 C SKOB Frýdek - Místek     68:59   + 31:10
 14. Kubálek Miroslav         1LX0500 C Radioklub OK2KYZ Nový J  73:27   + 35:38
 15. Novotný David            1LX0600 C Radioklub OK2KYZ Nový J  75:09   + 37:20
 16. Soldán Robin             PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov         78:13   + 40:24
 17. Hala Jaromír             VIC0606 C OB Vizovice              80:25   + 42:36
 18. Štorek Jan               JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov    81:13   + 43:24
     Pěček Jakub              SKM0700 C KOB Směr Kroměříž, z.s.   DISK          
     Slavík Ondřej            VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně   DISK          
     Greschner Adam           ASU0547 C Magnus Orienteering       DISK          
     Krček Jan                AOP0500 C Orientační Běh Opava      DISK          
     Borunský Matěj           AOP0600 C Orientační Běh Opava      DISK          
     Kaufman Jan              TRI0602 C TJ TŽ Třinec              DISK          
     Cieslar Michael          TRI0505 C TJ TŽ Třinec              DISK          
     Sikora Matěj             TRI0501 C TJ TŽ Třinec              DISK          
     Špok Petr                KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 5.10 km, 265 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Milán Jakub              TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno        44:27          
  2. Valík Adam               AOP0301 A Orientační Běh Opava     49:47   + 5:20 
  3. Čech Vít                 AOP0302 B Orientační Běh Opava     50:21   + 5:54 
  4. Bjolek Michal            BFM0305 B SKOB Frýdek - Místek     51:22   + 6:55 
  5. Urbánek Adam             ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno       54:27   + 10:00
  6. Lička Adam               TBM0326 B KOS TJ Tesla Brno        56:40   + 12:13
  7. Štábl Adam               KSU0401 A Klub vytrvalostních spo  56:49   + 12:22
  8. Hustý Adam               TZL0403 B SKOB Zlín                57:13   + 12:46
  9. Doušek Tomáš             TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno        57:54   + 13:27
 10. Bialožyt Marek           TRI0301 A TJ TŽ Třinec             59:24   + 14:57
 11. Musil Štěpán             TBM0305 C KOS TJ Tesla Brno        59:52   + 15:25
 12. Peňáz Radek              VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně  61:35   + 17:08
 13. Ehl Ondřej               TBM0404 B KOS TJ Tesla Brno        63:11   + 18:44
 14. Gryc Ondřej              TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno        63:13   + 18:46
 15. Novosad Pavel            TZL0404 B SKOB Zlín                63:40   + 19:13
 16. Stryk Štěpán             KSU0306 B Klub vytrvalostních spo  63:41   + 19:14
 17. Štěrbák Josef            ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno       64:34   + 20:07
 18. Mielec Radomír           AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava     67:13   + 22:46
 19. Beneš Jindřich           KON0404 B KOB Konice               67:26   + 22:59
 20. Mrózek Pawel             TRI0401 B TJ TŽ Třinec             70:21   + 25:54
 21. Šemnický Jakub           TZL0400 B SKOB Zlín                71:10   + 26:43
 22. Šperlich Jan             KSU0403 B Klub vytrvalostních spo  79:14   + 34:47
 23. Sláma Šimon              LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovic  79:24   + 34:57
 24. Marek Vojtěch            ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno       80:10   + 35:43
 25. Humeník David            LCE0402 B OOB TJ Slovan Luhačovic  89:59   + 45:32
 26. Veselý Jonáš             VIC0411 B OB Vizovice              93:05   + 48:38
 27. Novotný Erik             ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory       108:51   + 64:24
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 3.90 km, 215 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Peňáz Vojtěch            VRB0303 C Sportovní klub ve Vrbně  46:16          
  2. Jurčík Martin            KRN0300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  54:43   + 8:27 
  3. Krupa Jakub              TRI0404 C TJ TŽ Třinec             63:35   + 17:19
  4. Malý Tomáš               VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně  68:08   + 21:52
  5. Sliž Rostislav           TRI0302 C TJ TŽ Třinec             73:37   + 27:21
     Pěček Dominik            SKM0401 C KOB Směr Kroměříž, z.s.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 6.20 km, 250 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Milán Tomáš              ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno       68:27          
  2. Matuš Vít                VRB0202 B Sportovní klub ve Vrbně  72:37   + 4:10 
  3. Svoboda Radek            STE0207 B SK SKI-OB Šternberk      74:36   + 6:09 
  4. Adámek Filip             ABM0101 A KOB Moira Brno           76:24   + 7:57 
  5. Gryc Vojtěch             TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno        77:00   + 8:33 
  6. Tuharský Erik            TRI0100 B TJ TŽ Třinec             80:13   + 11:46
  7. Doležal Matyáš           STE0208 B SK SKI-OB Šternberk      81:55   + 13:28
  8. Hecl František           KSU0201 B Klub vytrvalostních spo  82:23   + 13:56
  9. Šimek Štěpán             UOL0104 B SOB Olomouc              90:08   + 21:41
 10. Haltof Marek             TRI0200 A TJ TŽ Třinec             90:25   + 21:58
 11. Kundrata Jan             TZL0203 B SKOB Zlín                91:41   + 23:14
 12. Dostál František         UOL0201 B SOB Olomouc             100:56   + 32:29
 13. Seidenglanz Jáchym       SSU0202 B SK Severka Šumperk      109:02   + 40:35
 14. Štorek David             JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov   118:46   + 50:19
 15. Lukašák Šimon            STE0202 A SK SKI-OB Šternberk     120:56   + 52:29
 16. Koňařík Vít              SVS0200 B Orientklub Vsetín       121:41   + 53:14
     Blank Noah               SKM0201 B KOB Směr Kroměříž, z.s.   DISK          
     Janda Přemek             TZL0103 B SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 7.10 km, 335 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Holesz Sebastian         TRI9902 B TJ TŽ Třinec             77:18          
  2. Vostál Dominik           UOL9901 B SOB Olomouc              80:55   + 3:37 
  3. Král Jan                 ZBM9904 B SK Žabovřesky Brno       82:32   + 5:14 
  4. Komenda Jan              ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno       84:27   + 7:09 
  5. Rajnoha David            TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno        84:32   + 7:14 
  6. Beneš Miroslav           KON9915 B KOB Konice               90:22   + 13:04
  7. Gilík Marek              SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava      90:37   + 13:19
  8. Florián Vojtěch          ABM9901 B KOB Moira Brno           94:28   + 17:10
  9. Kaprál Jan               SSU0000 B SK Severka Šumperk       95:47   + 18:29
 10. Procházka Jakub          SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava      96:50   + 19:32
 11. Grulich Ondřej           KSU0049 B Klub vytrvalostních spo  97:24   + 20:06
 12. Prachař Matouš           UOL0000 B SOB Olomouc             107:03   + 29:45
 13. Bitto Maxim              LCE0003 B OOB TJ Slovan Luhačovic 120:15   + 42:57
 14. Malý Vojtěch             VIC0005 C OB Vizovice             135:49   + 58:31
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 7.00 km, 295 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Staněk Ondra             HAV0002 C OB Havířov              102:30          
  2. Kaděra Vojta             HAV0000 C OB Havířov              112:17   + 9:47 
--------------------------------------------------------------------------------

H20B 8.70 km, 475 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Drozd Michal             BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 104:10          
  2. Cienciala Jan            TRI9801 B TJ TŽ Třinec            107:54   + 3:44 
  3. Jaroszek Jakub           42P9800 C Team360                 109:19   + 5:09 
  4. Borgiel Jaroslav         UKS     C                         118:12   + 14:02
  5. Konečný Daniel           BBM9702 B BETA URSUS Orienteering 153:07   + 48:57
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 10.20 km, 475 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Flašar Jan               PGP8610 R SK Praga                 79:47          
  2. Hadač Filip              AOP9301 C Orientační Běh Opava     84:59   + 5:12 
  3. Cahel Marek              LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovic  89:02   + 9:15 
  4. Drábek Jan               ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno       89:53   + 10:06
  5. Tomanek Daniel           KSU7410 C Klub vytrvalostních spo  90:04   + 10:17
  6. Zbranek Roman            ASU8808 R Magnus Orienteering      91:32   + 11:45
  7. Král Václav              SSU8243 C SK Severka Šumperk       91:37   + 11:50
  8. Henek Vladan             VBM8002 C VSK Mendelu Brno         92:15   + 12:28
  9. Mielec Jaromír           AOP9701 A Orientační Běh Opava     92:16   + 12:29
 10. Kovalčík Tomáš           AOP7301 C Orientační Běh Opava     92:35   + 12:48
 11. Matoušek Jiří            STE7504 C SK SKI-OB Šternberk      96:43   + 16:56
 12. Vlach Jiří               AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava     99:50   + 20:03
 13. Chaloupka Josef          UOL9801 A SOB Olomouc             103:40   + 23:53
 14. Smolka Martin            STE7100 C SK SKI-OB Šternberk     104:53   + 25:06
 15. Finstrle Luděk           ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno      104:54   + 25:07
 16. Jílek Jakub              KSU9202 C Klub vytrvalostních spo 106:14   + 26:27
 17. Jurek Radim              4EC8500 C Frenštát pod Radhoštěm  109:54   + 30:07
 18. Navrátil Marek           KYL7100 C SK SP Kylešovice        110:09   + 30:22
 19. Fiala Jan                BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 112:40   + 32:53
 20. Brabec Jaroslav          ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno      113:49   + 34:02
 21. Panovec Jan              VIC8931 C OB Vizovice             118:42   + 38:55
 22. Dvorský Petr             SKM9601 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 127:00   + 47:13
 23. Walach Ondřej            TRI9601 C TJ TŽ Třinec            144:24   + 64:37
     Jirsa Miloš              MOV8000 C SKOB Ostrava              DISK          
     Holas Tomáš              AOP7802 C Orientační Běh Opava      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 8.10 km, 330 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Otrusina Jan             ABM9210 C KOB Moira Brno           90:08          
  2. Pospíšil Petr            SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava      95:39   + 5:31 
  3. Sadílek Jan              VIC9601 C OB Vizovice              96:42   + 6:34 
  4. Stoszek Jakub            AOP8300 C Orientační Běh Opava    100:14   + 10:06
  5. Ostřanský Filip          ASU9243 C Magnus Orienteering     101:54   + 11:46
  6. Kulich Martin            ZBM9009 C SK Žabovřesky Brno      107:08   + 17:00
  7. Obrátil Štěpán           ABM9409 C KOB Moira Brno          117:46   + 27:38
  8. Kún Josef                BBM9802 C BETA URSUS Orienteering 131:48   + 41:40
  9. Bouzek Petr              SVS7901 C Orientklub Vsetín       132:20   + 42:12
 10. Koťátko Aleš             SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís 138:25   + 48:17
 11. Matyáš Petr              LBM8516 C TJ Lokomotiva Ingstav B 143:42   + 53:34
 12. Číp Jan                  1LX9200 C Radioklub OK2KYZ Nový J 148:17   + 58:09
     Jordanov Alexandr        ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Švestka Vít              KVS9700 C SKOB Kobra Vsetín z.s.    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 9.20 km, 355 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrich Pavel           SKM7501 C KOB Směr Kroměříž, z.s.  88:40          
  2. Fukátko Jan              LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 109:09   + 20:29
  3. Rytíř Michal             SKM7325 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 116:52   + 28:12
  4. Procházka Josef          KON7219 C KOB Konice              117:58   + 29:18
  5. Popieluch Michal         BFM7301 C SKOB Frýdek - Místek    126:58   + 38:18
  6. Sláma Lumír              LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovic 134:01   + 45:21
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 7.10 km, 265 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zajíc Josef              LOV7601 C lepus.cz                 88:08          
  2. Tuharský Martin          TRI7702 C TJ TŽ Třinec             89:27   + 1:19 
  2. Cienciala Martin         TRI7401 C TJ TŽ Třinec             89:27   + 1:19 
  4. Mastela Rafal            HAV7300 C OB Havířov               93:59   + 5:51 
  5. Štábl Roman              KSU7501 C Klub vytrvalostních spo  94:43   + 6:35 
  6. Greschner Luboš          ASU7848 C Magnus Orienteering     102:19   + 14:11
  7. Stanny Kuba              3GP7900 C SDG Bladnice            112:34   + 24:26
  8. Mička Jiří               1LX6500 C Radioklub OK2KYZ Nový J 122:05   + 33:57
  9. Blažević Roman           LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovic 134:38   + 46:30
 10. Masny Krzysztof          MOV7600 C SKOB Ostrava            138:26   + 50:18
 11. Matula Pavel             BFM7602 C SKOB Frýdek - Místek    141:58   + 53:50
 12. Lewandowski Piotr        NNN     C Neregistrovaní (NNN)    147:32   + 59:24
 13. Bochňák Zbyněk           LOV7600 C lepus.cz                148:54   + 60:46
 14. Vrána Jan                UOL7300 C SOB Olomouc             160:11   + 72:03
 15. Adámek Martin            1LX7600 C Radioklub OK2KYZ Nový J 163:32   + 75:24
 16. Geryk Jiří               1LX7400 C Radioklub OK2KYZ Nový J 208:21   + 120:13
     Řepecký Tomáš            MOV7749 C SKOB Ostrava              DISK          
     Marszałek Waldemar       11P7302 C Jastrzębie-Zdrój          DISK          
     Volkov Alexander         38S8000 C VZA Žilina                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 8.30 km, 360 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Milán Pavel              TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno        93:46          
  2. Rigó Marek               ODR7101 C SKOB Odry                94:17   + 0:31 
  3. Švestka Vítězslav        KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín z.s.   94:49   + 1:03 
  4. Valík Luděk              AOP7101 C Orientační Běh Opava     99:00   + 5:14 
  5. Borunský Tomáš           AOP7402 C Orientační Běh Opava     99:01   + 5:15 
  6. Čech Tomáš               AOP7001 C Orientační Běh Opava    109:15   + 15:29
  7. Novosad Pavel            TZL7401 C SKOB Zlín               111:38   + 17:52
  8. Kůstka Marek             VIC6403 C OB Vizovice             123:34   + 29:48
  9. Vlček Roman              SKM7000 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 131:31   + 37:45
 10. Hošťálek Dan             KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 142:49   + 49:03
 11. Lička Lukáš              VBM7301 C VSK Mendelu Brno        176:26   + 82:40
 12. Krček Martin             AOP7302 C Orientační Běh Opava    189:03   + 95:17
     Pěček Vítězslav          SKM7104 C KOB Směr Kroměříž, z.s.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 7.20 km, 280 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sadílek Martin           VIC6901 C OB Vizovice              74:27          
  2. Kunz Martin              BBM7101 C BETA URSUS Orienteering  85:08   + 10:41
  3. Novotný Tomáš            ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory        89:48   + 15:21
  4. Černoch Karel            TZL6835 C SKOB Zlín                91:07   + 16:40
  5. Vrubel Karel             TZL6401 C SKOB Zlín                93:11   + 18:44
  6. Schäfer Michal           TZL6304 C SKOB Zlín                95:00   + 20:33
  7. Jakobi Zdeněk            HAV5701 C OB Havířov               99:40   + 25:13
  8. Pavlík Radek             ASU6849 C Magnus Orienteering     106:24   + 31:57
  9. Mielec Jaromír           AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava    121:34   + 47:07
 10. Janů Zdeněk              KSU5749 C Klub vytrvalostních spo 123:09   + 48:42
 11. Krejčík Zbyněk           TZL5704 C SKOB Zlín               137:57   + 63:30
 12. Šneider Miroslav         ASU7101 C Magnus Orienteering     163:16   + 88:49
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 5.40 km, 290 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Slavík Tomáš             VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně  63:21          
  2. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  65:50   + 2:29 
  3. Míl Petr                 BFM7101 C SKOB Frýdek - Místek     67:22   + 4:01 
  4. Bernatík Aleš            SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  73:19   + 9:58 
  5. Kočara Jiří              BFM7001 C SKOB Frýdek - Místek     75:42   + 12:21
  6. Svoboda Martin           BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek     76:40   + 13:19
  7. Kraus Martin             61Z7100 C KOB RA                   79:11   + 15:50
  8. Juračka Zdeněk           HAV5702 C OB Havířov               79:24   + 16:03
  9. Bačo Lubomír             SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava      83:00   + 19:39
 10. Štorek Petr              JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov    94:18   + 30:57
 11. Raclavský Vladislav      UOL6600 C SOB Olomouc              95:41   + 32:20
 12. Branný Erich             MOV7148 C SKOB Ostrava            126:40   + 63:19
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 6.10 km, 250 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hadač Miroslav           AOP6501 C Orientační Běh Opava     64:43          
  2. Řeháček Petr             SBR6302 C SKOB Bruntál             73:02   + 8:19 
  3. Grepl Ladislav           KON6111 C KOB Konice               73:51   + 9:08 
  4. Sedláček Jaroslav        HLV6404 C KČT - OB Holešov         76:52   + 12:09
  5. Tesař Jiří               AOP6702 C Orientační Běh Opava     78:45   + 14:02
  6. Peřinka Jan              AOP6301 C Orientační Běh Opava     79:54   + 15:11
  7. Cetl Vladimír            AOP6602 C Orientační Běh Opava     81:20   + 16:37
  8. Sklenář Miroslav         AOP6302 C Orientační Běh Opava     81:27   + 16:44
  9. Jeřábek Luboš            JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov    81:39   + 16:56
 10. Ryšavý Jiří              OOP5803 C TJ Opava                 86:15   + 21:32
 11. Lanc Marian              TZL5806 C SKOB Zlín                86:44   + 22:01
 12. Ptáček Pavel             BBM6508 C BETA URSUS Orienteering  87:48   + 23:05
 13. Patočka Petr             BBM6300 C BETA URSUS Orienteering  95:51   + 31:08
 14. Strakoš Bohumil          TZL6345 C SKOB Zlín               101:09   + 36:26
     Vodička Luděk            SBR5501 C SKOB Bruntál              DISK          
     Galík Svatopluk          TZL6301 C SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 5.50 km, 290 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Plášek Martin            LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovic  69:11          
  2. Wojarski Krzysztof       2KP6000 C Bielsko-Biala O-Team     72:03   + 2:52 
  3. Chmelař Miroslav         JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov    76:41   + 7:30 
  4. Polewski Dariusz         2AP6100 C Jedynka Zdzieszowicw    119:11   + 50:00
     Panovec Vladan           OTK6201 C OOB TJ Jiskra Otrokovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 5.40 km, 290 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zdráhal Robert           OOL5707 C SK Haná orienteering     69:07          
  2. Telecký Martin           BFM5201 C SKOB Frýdek - Místek     74:28   + 5:21 
  3. Hrouza Tomáš             KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  79:16   + 10:09
  4. Prokop Lubomír           TRI6001 C TJ TŽ Třinec             83:30   + 14:23
  5. Vašek Rudolf             SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava      88:14   + 19:07
  6. Pospíšil Václav          SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava      88:16   + 19:09
  7. Argaláš Jaroslav         TRI6202 C TJ TŽ Třinec            116:58   + 47:51
  8. Mutina Vlastimil         BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek    119:17   + 50:10
  9. Labudík Milan            VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně 155:22   + 86:15
     Lecián Oldřich           OOP6100 C TJ Opava                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H60B 5.20 km, 290 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Navrátil Antonín         UOL5301 C SOB Olomouc              80:10          
  2. Háj Bohumil              TZL5601 C SKOB Zlín                90:32   + 10:22
  3. Zeman Ludvík             BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek     93:10   + 13:00
  4. Štěpánek Jiří            LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav B  95:16   + 15:06
  5. Ptáček Ladislav          BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 121:19   + 41:09
  6. Novák Miroslav           3AC5500 C NER - Novakovi          126:23   + 46:13
     Polínek Jaroslav         OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 4.80 km, 250 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínek Petr             TZL4902 C SKOB Zlín                67:05          
  2. Jelínek Vít              TZL5102 C SKOB Zlín                70:41   + 3:36 
  3. Babák Jiří               ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory        72:37   + 5:32 
  4. Toman Stanislav          SBR4801 C SKOB Bruntál             73:09   + 6:04 
  5. Novotný Stanisl          ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory        77:26   + 10:21
  6. Šidla Antonín            OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  78:34   + 11:29
  7. Jurčák Karel             SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava      81:31   + 14:26
  8. Pospíšil Karel           VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně  84:00   + 16:55
  9. Peška Antonín            HLV4801 C KČT - OB Holešov         91:20   + 24:15
 10. Wysocki Andrzej          24P5100 C Slask O-Team             93:09   + 26:04
 11. Pilc Oldřich             OOL5100 C SK Haná orienteering     98:39   + 31:34
     Ševčík Břetislav         OOP5001 C TJ Opava                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 3.60 km, 200 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nosek Jiří               OOP4401 C TJ Opava                 87:57          
  2. Dvořák Vlastimil         BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD     97:07   + 9:10 
  3. Opletal Jaroslav         TRI3700 C TJ TŽ Třinec            145:27   + 57:30
--------------------------------------------------------------------------------

H70B 3.70 km, 200 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Láznička Alois           TZL3613 C SKOB Zlín                63:20          
  2. Vlach Oldřich            BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD     63:49   + 0:29 
  3. Ostřanský Josef          SSU4302 C SK Severka Šumperk       79:56   + 16:36
  4. Mrkvica Miroslav         ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory        82:58   + 19:38
  5. Dospíšil Jaroslav        SBR4501 C SKOB Bruntál             93:50   + 30:30
  6. Blimke Roman             MOV4649 C SKOB Ostrava             98:16   + 34:56
     Blažek Václav            SBR4701 C SKOB Bruntál              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75B 3.30 km, 240 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Beneš Karel              HAV4201 C OB Havířov               99:42          
  2. Sedlář Vladimír          AOP4201 C Orientační Běh Opava    143:13   + 43:31
  3. Kroupa Jaroslav          ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov       171:09   + 71:27
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.80 km, 140 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mokrosz Mateusz          TRI0902 C TJ TŽ Třinec             24:08          
  2. Matoušek Jan             STE0909 C SK SKI-OB Šternberk      27:43   + 3:35 
  3. Pěček Tobiáš             SKM1100 C KOB Směr Kroměříž, z.s.  28:12   + 4:04 
  4. Brandštetter Patrik      MOV1000 C SKOB Ostrava             30:16   + 6:08 
  5. Volkova Maja             38S0950 C VZA Žilina               32:53   + 8:45 
  6. Peňáz Jan                VRB1111 C Sportovní klub ve Vrbně  33:13   + 9:05 
  7. Chudíková Magdalena      BFM1051 C SKOB Frýdek - Místek     35:55   + 11:47
  8. Slámová Julie            LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovic  36:34   + 12:26
  9. Masny Przemyslaw         MOV1149 C SKOB Ostrava             40:05   + 15:57
 10. Marszałek Dawid          11P1000 C Jastrzębie-Zdrój         40:15   + 16:07
 11. Kralova Hedvika          ODR     C SKOB Odry                43:01   + 18:53
 12. Walaská Klára            TRI0950 C TJ TŽ Třinec             43:45   + 19:37
 13. Kročová Anna             BFM1052 C SKOB Frýdek - Místek     44:03   + 19:55
 14. Procner Viktor           BFM1049 C SKOB Frýdek - Místek     44:42   + 20:34
 15. Marková Tatiana          VIC1060 C OB Vizovice              45:11   + 21:03
 16. Bjolek Vojtěch           BFM0901 C SKOB Frýdek - Místek     45:14   + 21:06
 17. Hala Zdeněk              VIC0801 C OB Vizovice              45:51   + 21:43
 18. Walaski Vítek            TRI1400 C TJ TŽ Třinec             46:01   + 21:53
 19. Králová Leona            ODR     C SKOB Odry                47:06   + 22:58
 20. Slámová Emílie Inka      LCEXXXX C OOB TJ Slovan Luhačovic  47:18   + 23:10
 21. Dibankova Ella           MOV     C SKOB Ostrava             50:27   + 26:19
 22. Rychtarova Barbora       MOV     C SKOB Ostrava             53:13   + 29:05
 23. Kubálková Lada           1LX1150 C Radioklub OK2KYZ Nový J  53:31   + 29:23
 24. Horáčková Karolína       MOV1051 C SKOB Ostrava             57:05   + 32:57
 25. Panna Matyáš             MOV1300 C SKOB Ostrava             57:14   + 33:06
 26. Mihalka Alexandr         MOV0902 C SKOB Ostrava             57:32   + 33:24
 27. Brabec Lukas             ZBM     C SK Žabovřesky Brno       76:28   + 52:20
 28. Tesařová Lucie           AOP1451 C Orientační Běh Opava     80:20   + 56:12
     Halova Ludmila           VIC     C OB Vizovice               DISK          
     Létalová Eva             SFM1099 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís   DISK          
     Verner Jan               TBM1114 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.80 km, 200 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svobodová Radka          AOP9452 C Orientační Běh Opava     51:19          
  2. Marková Pavla            VIC7857 C OB Vizovice              60:55   + 9:36 
  3. Strohalm Petr            KRN8103 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  63:30   + 12:11
  4. Kasza Izabela            12P9450 C UKS Reflex Rybnik        65:54   + 14:35
  5. Konarik Jaroslav         SVS     C Orientklub Vsetín        66:47   + 15:28
  6. Bíčánková Jana           TRI7550 C TJ TŽ Třinec             67:03   + 15:44
  7. Szabla Rafal             1DP8800 C indywidualnie            67:50   + 16:31
  8. Salich Radomír           AOP7603 C Orientační Běh Opava     68:18   + 16:59
  9. Chudíková Pavla          BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek     70:35   + 19:16
 10. Hájek Martin             KYL6801 C SK SP Kylešovice         71:15   + 19:56
 11. Peňázová Hana            VRB7878 C Sportovní klub ve Vrbně  73:34   + 22:15
 12. Chudík Michael           BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek     74:56   + 23:37
 13. Slámová Alena            LCE8253 C OOB TJ Slovan Luhačovic  76:16   + 24:57
 14. Willert Petr             MOV6049 C SKOB Ostrava             79:20   + 28:01
 15. Arnoštová Veronika       1LX0250 C Radioklub OK2KYZ Nový J  79:51   + 28:32
 16. Malíková Natálie         MOV9899 C SKOB Ostrava             81:32   + 30:13
 17. Fišerová Iveta           BFM     C SKOB Frýdek - Místek     81:42   + 30:23
 18. Pěčková Monika           SKM7350 C KOB Směr Kroměříž, z.s.  83:28   + 32:09
 19. Jurčák David             SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava      84:51   + 33:32
 20. Haltof Petr              TRI7400 C TJ TŽ Třinec             86:03   + 34:44
 21. Blank Radka              SKM7351 C KOB Směr Kroměříž, z.s.  87:11   + 35:52
 22. Tuharská Aneta           TRI7751 C TJ TŽ Třinec             87:14   + 35:55
 23. Kůstková Barbora         VIC0259 C OB Vizovice              87:15   + 35:56
 24. Procnerová Eva           BFM8099 C SKOB Frýdek - Místek     88:11   + 36:52
 25. Stryková Vlasta          KSU7667 C Klub vytrvalostních spo  88:17   + 36:58
 26. Matyášová Jitka          LBM87XX C TJ Lokomotiva Ingstav B  89:42   + 38:23
 27. Boučková Anna            TBM0051 C KOS TJ Tesla Brno        90:46   + 39:27
 28. Haltofová Marie          TRI7050 C TJ TŽ Třinec             91:55   + 40:36
 29. Novák Igor               AOV0501 C OOB TJ Baník Ostrava     94:08   + 42:49
 30. Matěja Vojtěch           ODR0000 C SKOB Odry                94:58   + 43:39
 31. Adámková Ivana           1LX0151 C Radioklub OK2KYZ Nový J  95:57   + 44:38
 32. Šauman Petr              ODR6100 C SKOB Odry                97:52   + 46:33
 33. Šperlichová Tereza       1LX0253 C Radioklub OK2KYZ Nový J 100:37   + 49:18
 33. Šperlich Petr            1LX0700 C Radioklub OK2KYZ Nový J 100:37   + 49:18
 35. Vajda Ondřej             SOP0201 C OOB TJ Slezan Opava     101:45   + 50:26
 36. Hrouzová Alena           KRN7199 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 103:13   + 51:54
 37. Cetlová Helena           AOP7550 C Orientační Běh Opava    103:36   + 52:17
 38. Vermiřovský Jiří         MOV6045 C SKOB Ostrava            104:08   + 52:49
 39. Vermiřovská Zuzana       MOV6499 C SKOB Ostrava            105:02   + 53:43
 40. Jelínková Dagmar         TZL5757 C SKOB Zlín               106:37   + 55:18
 41. Špok Petr                KRN7100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 110:15   + 58:56
 42. Zahradníková Kateřina    BFM7751 C SKOB Frýdek - Místek    114:02   + 62:43
 43. Novák Richard            AOV0800 C OOB TJ Baník Ostrava    114:06   + 62:47
 44. Karásek Dalibor          MOV6449 C SKOB Ostrava            115:59   + 64:40
 45. Hanáček Jan              MOV7049 C SKOB Ostrava            116:56   + 65:37
 46. Martinásková Václava     MOV7099 C SKOB Ostrava            117:54   + 66:35
 47. Novák Viktor             AOV0801 C OOB TJ Baník Ostrava    118:59   + 67:40
 48. Kratschmerová Jitka      VRB6250 C Sportovní klub ve Vrbně 120:16   + 68:57
 49. Kůstková Tamara          VIC6854 C OB Vizovice             120:39   + 69:20
 50. David Vladimir           SFM     C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís 134:02   + 82:43
 51. Davidova Tereza          SFM     C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís 134:17   + 82:58
 52. David Vladimir           SFM     C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís 134:19   + 83:00
 53. Král Martin              OTK0100 C OOB TJ Jiskra Otrokovic 135:49   + 84:30
 54. Králová Věra             OTK7151 C OOB TJ Jiskra Otrokovic 136:49   + 85:30
 55. Kraml František          OOP5500 C TJ Opava                137:41   + 86:22
 56. Martiníková Karin        OOP6250 C TJ Opava                139:06   + 87:47
 57. Brázdil Marek            MOV6048 C SKOB Ostrava            147:39   + 96:20
     Maliňáková Dana          SVS8250 C Orientklub Vsetín         DISK          
     Hrubý Miroslav           AOV7301 C OOB TJ Baník Ostrava      DISK          
     Mílová Martina           BFM7651 C SKOB Frýdek - Místek      DISK          
     Mutina Václav            BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 6.90 km, 360 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dolezal Zdenek           MOV     C SKOB Ostrava            107:35          
  2. Božoň Radek              BFM9804 C SKOB Frýdek - Místek    126:00   + 18:25
  3. Navrátil Ondřej          1HZ7600 C KMCH                    139:56   + 32:21
  4. Stejskal Ondřej          LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav B 220:06   + 112:31
--------------------------------------------------------------------------------